Definition of urinary incontinence international continence society

Našli jsme pro tebe Definition of urinary incontinence international continence society. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Definition of urinary incontinence international continence society

Alois Martan: New Surgical Techniques and Medical Treatment in…

Alois Martan: New Surgical Techniques and Medical Treatment in Urogynecology - Treatment of Stress Urinary Incontinence, Pelvic Floor Defects, and Ove

Urogynekologie se během posledních let stala jednou z nejprogresivnějších oblastí gynekologie. (mall.cz)

Chronicles of a Liquid Society (1784705209)

Chronicles of a Liquid Society (1784705209)

Kniha - 304 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná (alza.cz)

1999 - Fotografie české společnosti - Photographs of Czech Society

1999 - Fotografie české společnosti - Photographs of Czech Society

Katalog k výstavě v Nejvyšším purkrabství na Pražském hradě 28.4 – 18.6.2000 vydalo občanské sdružení České foto, které si klade za cíl věnovat pozornost ochraně historického fotografického dědictví. (mall.cz)

Mach Tomáš: Vademecum of International Law

Mach Tomáš: Vademecum of International Law

Vademecum of International law, as the label of this textbook indicates, is a brief handbook of public international law. (mall.cz)

J. R. Pick: Society for the Prevention of Cruelty to Animals

J. R. Pick: Society for the Prevention of Cruelty to Animals

Podtitul díla zní „Humoristická – pokud je to možné – novela z ghetta“. (mall.cz)

Prague papers on history of international relations 2009

Prague papers on history of international relations 2009

Časopis, vydávaný od roku 1997 Ústavem světových dějin FF UK v Praze, od roku 2006 společně s Institutem východoevropských dějin Fakulty historických a kulturních věd Vídeňské univerzity, obsahuje odborné studie z dějin mezinárodních vztahů od středověku až po 20. (mall.cz)

Vademecum of International Law (978-80-7598-358-9)

Vademecum of International Law (978-80-7598-358-9)

Kniha - autor Tomáš Mach, 204 stran, anglicky, Pevná bez přebalu lesklá Vademecum of International law, as the label of this textbook indicates, is a brief handbook of public international law. The objective of this textbook is to provide its readers with a coherent introduction into the study of public international law. This textbook therefore explains the main concepts and institutions of public international law. In doing so, where appropriate, the text takes into consideration historic origins and development of the respektive institutions of public international law, as well as the historic development of public international law as a whole. This textbook also deliberately includes extensive quotations of both primary texts (such as court decisions or texts of international… (alza.cz)

Acta Comeniana 25 - International Review of Comenius Studies and…

Acta Comeniana 25 - International Review of Comenius Studies and Early Modern Intellectual History

Osm studií s nejnovějšími výsledky bádání o raně novověkých intelektuálních dějinách a dějinách filosofie se věnuje mimo jiné Giovannimu Picovi della Mirandola, J. H. Alstedovi, J. A. Komenskému, problematice humanismu, exilu, biblické kritiky a korespondenčních sítí. (mall.cz)

Armand Louis: The Return of Kral Majales - Prague´s International…

Armand Louis: The Return of Kral Majales - Prague´s International Literary Renaissance 1990-2010 : A

Prague with its legendary charms is, in fact, one of those cities that effectively pin down poetic thought, which is always more or less adrift in space. (mall.cz)

Lucie Storchová: Acta Comeniana 28 - International Review of Comenius…

Lucie Storchová: Acta Comeniana 28 - International Review of Comenius Studies and Early Modern Intellectual History

Předkládaný svazek přináší kromě recenzní rubriky šest studií, které se týkají intelektuálních dějin 16.–18. století. Vedle diskusí humanistických učenců o biblickém překladu se zabývají logikou Petra Crockaerta, konceptualizací přírody v pansofickém díle J.A. (mall.cz)

Lucie Storchová: Acta Comeniana 27 - International Review of Comenius…

Lucie Storchová: Acta Comeniana 27 - International Review of Comenius Studies and Early Modern Intellectual History

Nový svazek přináší kromě recenzní rubriky sedm studií, které se týkají intelektuálních dějin 16.–18. století. Vedle učení židovských myslitelů v renesanční Itálii se zabývají např. vlivem španělského vědění 16. (mall.cz)

Society Yachting Society for Men toaletní voda pro muže 100 ml

Society Yachting Society for Men toaletní voda pro muže 100 ml

Toaletní voda Society for Men od značky Society Yachting byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně. (brasty eastern europe)

Louis Armand: The Return of Kral Majales - Prague´s International…

Louis Armand: The Return of Kral Majales - Prague´s International Literary Renaissance 1990-2010 : An Anthology

Prague with its legendary charms is, in fact, one of those cities that effectively pin down poetic thought, which is always more or less adrift in space. (mall.cz)

Café Society - DVD

Café Society - DVD

Hořkosladká romance Woodyho Allena je okouzlujícím příběhem zasazeným do 30. let minulého století a vypráví o snech a citech, které neumírají… (mall.cz)

Café society (DVD)

Café society (DVD)

Hořkosladká romance Woodyho Allena CAFÉ SOCIETY sleduje cestu Bobbyho Dorfmana (Jesse Eisenberg) z Bronxu do Hollywoodu, kde se zamiluje do půvabné Vonnie (Kristen Stewart), a zpátky do New Yorku, kde ho pohltí pulzující noční život společenské... Hořkosladká romance Woodyho Allena CAFÉ SOCIETY sleduje cestu Bobbyho Dorfmana (Jesse Eisenberg) z Bronxu do Hollywoodu, kde se zamiluje do půvabné Vonnie (Kristen Stewart), a zpátky do New Yorku, kde ho pohltí pulzující noční život společenské smetánky. Okouzlující příběh zasazený do 30. let minulého století vypráví o snech a citech, které neumírají. (dvd-premiery.cz)

Café Society - DVD

Café Society - DVD

Bobby (Jesse Eisenberg) pochází z Bronxu. Žije s věčně se hašteřícími rodiči a bratrem Benem (Corey Stoll), který jako čistokrevný amorální gangster zastává názor, že každý problém se dá snadno vyřešit hrubou silou. Bobbymu je jasné, že potřebuje změnit prostředí. (mall.cz)

Contemporary Czech Society

Contemporary Czech Society

Answers to These and dozens of other questions are Used in this unique book to paint a broad interdisciplinary portrait of Czech society for an international audience. (mall.cz)

Kapsička kattovit urinary telecí 85g

Kapsička kattovit urinary telecí 85g

Speciální krmivo pro kočky s onemocněním močových cest. Určeno pro: kočky s onemocněním močových cest kočky s močovými kameny – konkrétně struvity Vlastnosti: nízký obsah hořčíku snižuje pH moči koček Svými vlastnostmi tak předchází vzniku struvitů, které vznikají především v zásaditém prostředí a při nadbytku hořčíku Dále obsahuje nezbytné vitaminy, minerály, taurin… Složení: maso a vedlejší produkty živočišného původu (10% telecí), vedlejší produkty rostlinného původu, obilí, minerální látky (0,45 % síran vápenatý) Krmivo má podpůrnou funkci, nejedná se o lék. Zdravotní obtíže je potřeba nejprve konzultovat s veterinárním lékařem. (superzoo.cz)

Kapsička kattovit urinary kuře 85g

Kapsička kattovit urinary kuře 85g

Speciální krmivo pro kočky s onemocněním močových cest. Určeno pro: kočky s onemocněním močových cest kočky s močovými kameny – konkrétně struvity Vlastnosti: nízký obsah hořčíku snižuje pH moči koček Svými vlastnostmi tak předchází vzniku struvitů, které vznikají především v zásaditém prostředí a při nadbytku hořčíku Dále obsahuje nezbytné vitaminy, minerály, taurin… Složení: maso a vedlejší produkty živočišného původu (19 % kuřecí), ryba a rybí produkty, vedlejší produkty rostlinného původu, obilí, minerální látky (0,45 % síran vápenatý) Krmivo má podpůrnou funkci, nejedná se o lék. Zdravotní obtíže je potřeba nejprve konzultovat s veterinárním lékařem. (superzoo.cz)

PURINA cat chow URINARY - 1,5kg

PURINA cat chow URINARY - 1,5kg

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky. Receptura zaručující nižší pH v močovém ústrojí kočky napomáhá kočkám udržovat zdravé močové cesty. Části populace dospělých koček významně prospívá nižší obsah hořčíku v potravě - pomáhá tak redukovat výskyt onemocnění močových cest. Purina cat chow urinary je krmivo vyvinuté na vědecké bázi, napomáhá udržovat nízkou hladinu pH moči a nízký obsah hořčíku v orgamismu koček, a zároveň zachovává dostatečný obsah hořčíku v organismu koček, a zároveň zachovává dostatščný obsah esenciálních minerálů a živin. (krmeni.cz)

Fitmin cat Purity Urinary 10kg

Fitmin cat Purity Urinary 10kg

Kompletní krmivo pro dospělé kočky s pozitivním účinkem na močovou soustavu.Až 75% proteinů živočišného původu (mall.cz)

Legend Deluxe Society Pack

Legend Deluxe Society Pack

Pack je určen jako dárek pro každého golfového hráče. Balení obsahuje: 2,75'' a 2,125'' dřevěné tíčka. 1x vypichovátko s klíčem na hroty. 1x tužka. (muziker.cz)

Café society (BLU-RAY)

Café society (BLU-RAY)

Nový film režiséra Woodyho Allena. Bobby (Jesse Eisenberg) pochází z Bronxu. Žije s věčně se hašteřícími rodiči a bratrem Benem (Corey Stoll), který jako čistokrevný amorální gangster zastává názor, že každý problém se dá snadno vyřešit hrubou silou. Bobbymu je jasné, že potřebuje změnit prostředí. Odlétá do Hollywoodu, kde začne pracovat jako poslíček pro strýčka Phila (Steve Carell), který je mocným agentem filmových hvězd. Vstupuje do světa opojných večírků, plných celebrit, modelek, playboyů, producentů a politiků. Na první pohled se však zamiluje do strýcovy půvabné asistentky Vonnie (Kristen Stewart). Problém je, že Vonnie má vážný vztah, takže se Ben musí spokojit s pouhým kamarádstvím. Ale nic netrvá věčně, Vonnie se s přítelem rozejde a velmi rychle opětuje Benovy city. Jeho… (dvd-premiery.cz)

Café Society - Blu-ray

Café Society - Blu-ray

Bobby (Jesse Eisenberg) pochází z Bronxu. Žije s věčně se hašteřícími rodiči a bratrem Benem (Corey Stoll), který jako čistokrevný amorální gangster zastává názor, že každý problém se dá snadno vyřešit hrubou silou. Bobbymu je jasné, že potřebuje změnit prostředí. (mall.cz)

Batoh Minecraft - Miners Society

Batoh Minecraft - Miners Society

Minecraft batoh na každodenní použití do školy či práce nabídne kapsu na notebook nebo slabikář, jednoduchý organizér v přední kapse a boční kapsu na láhev s pitím. (mall.cz)

Men's Society Water Bottles

Men's Society Water Bottles

Men's Society Water Bottles - praktická a zároveň stylová termoska do práce, do fitka, na výlet, na rande, ke zpovědi... (freshlabels.cz)

Fitmin cat Purity Urinary 1,5 kg

Fitmin cat Purity Urinary 1,5 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo pro dospělé kočky s pozitivním účinkem na močovou soustavu.Až 75% proteinů živočišného původu (mall.cz)

Changes Of The Noble Society - Aristocracy and New Nobility in the…

Changes Of The Noble Society - Aristocracy and New Nobility in the Habsburg Monarchy and Central Europe from the 16th to the 20th Century.

On 13th–15th September 2017 the 11th Congress of Czech Historians was held in Olomouc. (mall.cz)

Legend Sup Deluxe Society Pack

Legend Sup Deluxe Society Pack

Pack je určen pro společenské nebo pracovní dny na hřišti. Balení obsahuje: 40x 2 3/4'' dřevěné tees. 40x 2 1/8'' dřevěné tees. 1x kartáček. 1x zimní tee set. 1x kuličkové stroke počítadlo. 1x vypichovátko s klíčem na hroty. 6x markovátka. 1x voděodolné pero. (muziker.cz)

Smithová Keri: The Wander Society

Smithová Keri: The Wander Society

You are electing to join a secret underground movement. Membership will require you to conduct research on your immediate environment and complete a variety of assignments designed to creatively disrupt your everyday life. (mall.cz)

The Mysterious Benedict Society (0316003956)

The Mysterious Benedict Society (0316003956)

Kniha - autor Trenton Lee Stewart, 486 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná "Are you a gifted child looking for special opportunities?" Dozens of children respond to this peculiar ad in the newspaper and are then put through a series of mind-bending tests, which readers take along with them. Only four children-two boys and two girls-succeed. Their challenge: to go on a secret mission that only the most intelligent and inventive children could complete. To accomplish it they will have to go undercover at the Learning Institute for the Very Enlightened, where the only rule is that there are no rules. But what they'll find in the hidden underground tunnels of the school is more than your average school supplies. So, if you're gifted, creative, or happen to know Morse Code, they… (alza.cz)

Keri Smithová: The Wander Society

Keri Smithová: The Wander Society

You are electing to join a secret underground movement. Membership will require you to conduct research on your immediate environment and complete a variety of assignments designed to creatively disrupt your everyday life. That is all you need to know for now. All else will be revealed in time. (mall.cz)

Men's Society Canvas Hipflask Red

Men's Society Canvas Hipflask Red

Men's Society Canvas Hipflask - stylová placatka nejen na půlnoční mši. (freshlabels.cz)

Men's Society Canvas Hipflask Blue

Men's Society Canvas Hipflask Blue

Men's Society Canvas Hipflask - stylová placatka nejen na půlnoční mši. (freshlabels.cz)

Men's Society Runners Recovery Kit

Men's Society Runners Recovery Kit

Mens's Society Runners Recovery Kit - kouzelná krabička, se kterou budete připraveni na všechno! Ideální společník pro náruživé běžce i notorické pondělní začátečníky. (freshlabels.cz)

Trovet cat (dieta) Urinary Struvite ASD - 3kg

Trovet cat (dieta)  Urinary Struvite ASD - 3kg

Je dieta speciálně doporučená k dietetickému řešení felinního urologického syndromu a struvitové urolitiázy. (krmeni.cz)

Trovet cat (dieta) Urinary Struvite ASD - 10kg

Trovet cat (dieta)  Urinary Struvite ASD - 10kg

Je dieta speciálně doporučená k dietetickému řešení felinního urologického syndromu a struvitové urolitiázy. (krmeni.cz)

Trovet dog (dieta) Urinary Struvite ASD - 3kg

Trovet  dog (dieta)  Urinary Struvite ASD - 3kg

Indikace: Urolitiáza způsobená struvity Při opakujících se nálezech struvitů Krmivo napomáhá rozpouštění struvitů a eliminuje recidivy Doplňující informace: Může se používat jak léčebně, tak preventivně Snižuje pH moči na hodnoty 6 - 6,4 Minimalizuje objem a tvorbu struvitů Nízký obsah draslíku napomáhá k udržení pH moči na nízké hladině Množství hořčíku zabezpečuje i při dlouhodobém preventivním podávání ochranu proti vzniku hypomagnesie Kontraindikace: Nevhodné pro štěňata, březí a kojící feny, psi, u nichž je použitá jiné léčba struvitové urolitiázy, psi s urolity jiného původu než struvitového Snížená hladina hořčíku přispívá ke sníženému výskytu urolitových útvarů Optimální hladina Na (sodíku) podporuje tvorbu správného objemu moči a tím napomáhá předcházet vzniku ledvinového selhání (krmeni.cz)

Trovet cat (dieta) Urinary Struvite ASD - 0,5kg

Trovet cat (dieta)  Urinary Struvite ASD - 0,5kg

Je dieta speciálně doporučená k dietetickému řešení felinního urologického syndromu a struvitové urolitiázy. (krmeni.cz)

Trovet dog (dieta) Urinary Struvite ASD - 12,5kg

Trovet  dog (dieta)  Urinary Struvite ASD - 12,5kg

Indikace: Urolitiáza způsobená struvity Při opakujících se nálezech struvitů Krmivo napomáhá rozpouštění struvitů a eliminuje recidivy Doplňující informace: Může se používat jak léčebně, tak preventivně Snižuje pH moči na hodnoty 6 - 6,4 Minimalizuje objem a tvorbu struvitů Nízký obsah draslíku napomáhá k udržení pH moči na nízké hladině Množství hořčíku zabezpečuje i při dlouhodobém preventivním podávání ochranu proti vzniku hypomagnesie Kontraindikace: Nevhodné pro štěňata, březí a kojící feny, psi, u nichž je použitá jiné léčba struvitové urolitiázy, psi s urolity jiného původu než struvitového Snížená hladina hořčíku přispívá ke sníženému výskytu urolitových útvarů Optimální hladina Na (sodíku) podporuje tvorbu správného objemu moči a tím napomáhá předcházet vzniku ledvinového selhání (krmeni.cz)

Eukanuba Veterinary Diets cat URINARY OXALATE - 1,5kg

Eukanuba Veterinary Diets  cat  URINARY OXALATE   - 1,5kg

Dietní kompletní krmivo pro kočky, s nízkým obsahem vápníku, určené ke snížení tvorby oxalátových kamenů. Indikace: Oxalátová urolitiáza. Kalcium-oxaláty jsou močové kameny, které vznikají v příliš kyselé moči (pH 6 a méně) s vysokou koncentrací vápníku a šťavelanů (oxalátů), a s nízkou koncentrací hořčíku a fosforu. Tyto kameny se častěji vyskytují i v ledvinách. Kontraindikace: FeLUTD podmíněná struvitolitiázou, růst, reprodukce Specifika diety: Obsah citrátu draselného výrazně zvyšuje exkreci citrátu moči, ten je v podobě rozpustného citrátu vápenátého vylučován močí. Výsledkem toho je nižší obsah kalcia navázaného na oxalát a klesá riziko tvorby oxalátových kamenů. Citrát draselný v dietě zvyšuje alkalitu moči (pH mezi 6,4–6,8), omezuje tvorbu oxalátových kamenů, současně však… (krmeni.cz)

Canvit Snack CAT Urinary 6 x 100g

Canvit Snack CAT Urinary 6 x 100g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Poloměkké funkční pamlsky pro kočky zaměřené na podporu zdraví močového měchýře. Doplňkové krmivo pro kočky. Výhodné balení 6 × 100g (mall.cz)

Eukanuba VD Oxalate Urinary Formula Cat 1,5kg

Eukanuba VD Oxalate Urinary Formula Cat 1,5kg

Granulované krmivo vhodné pro všechny kočky trpící tvorbou oxalátových kamenů. (mall.cz)

Eukanuba VD Struvite Urinary Form Cat 1,5kg

Eukanuba VD Struvite Urinary Form Cat 1,5kg

Granulované krmivo vhodné pro všechny kočky trpící tvorbou ledvinových kamenů v močovém měchýři – struvitů. (mall.cz)

DIVEEN INKONTINENČNÍ POMŮCKA, SMALL 5 KS

DIVEEN INKONTINENČNÍ POMŮCKA, SMALL 5 KS

Diveen je intravaginální pomůcka indikovaná pro ženy trpící únikem moči, především stresovou inkontinencí. Účinnost prokázána klinickou studií*. Diveen je navržena tak, aby poskytovala podporu vnitřních stěn pochvy v oblasti pod krčkem močového měchýře. Při námaze tlačí močový měchýř svou hmotností na pružný kroužek pomůcky, tuhá část současně zajišťuje uzavření močové trubice, riziko úniku moči je tak významně sníženo. Účinná, spolehlivá, snadné použití. Balení obsahuje 5 ks, velikost small (malá). *Cornu J.N et al. 75NC 007 device for noninvasive stress urinary incontinence management in women: a randomized contol trial. International Urogynecology Journal 2012, 23 (12): 1727-34 (benu.cz)

DIVEEN INKONTINENČNÍ POMŮCKA, MEDIUM 5 KS

DIVEEN INKONTINENČNÍ POMŮCKA, MEDIUM 5 KS

Diveen je intravaginální pomůcka indikovaná pro ženy trpící únikem moči, především stresovou inkontinencí. Účinnost prokázána klinickou studií*. Diveen je navržena tak, aby poskytovala podporu vnitřních stěn pochvy v oblasti pod krčkem močového měchýře. Při námaze tlačí močový měchýř svou hmotností na pružný kroužek pomůcky, tuhá část současně zajišťuje uzavření močové trubice, riziko úniku moči je tak významně sníženo. Účinná, spolehlivá, snadné použití. Balení obsahuje 5 ks, velikost medium (střední). *Cornu J.N et al. 75NC 007 device for noninvasive stress urinary incontinence management in women: a randomized contol trial. International Urogynecology Journal 2012, 23 (12): 1727-34 (benu.cz)

Masters Golf Super Deluxe Society Pack

Masters Golf Super Deluxe Society Pack

Super Deluxe Society Pack je vynikající pro pracovní dny na hřišti. Každé balení obsahuje: 40 x 2 3/4'' dřevěné tees, 40 x 2 1/8 dřevěné tees, 1 x Optimiser kartáč, 1 x zimní tee set, 1 x bead stroke počítadlo, 1 x kovové vidle s hrotovým klíčem, 6 x markovátko na míčky a 1 x voděodolné značkovací pero. (muziker.cz)

The Pack Society unisex černý batoh

The Pack Society unisex černý batoh

Batoh The Pack Society v zajímavém designu. (mall.cz)

The Pack Society unisex šedý batoh

The Pack Society unisex šedý batoh

Batoh The Pack Society s přihrádkou na notebook. (mall.cz)

The Pack Society unisex vícebarevný batoh

The Pack Society unisex vícebarevný batoh

Maskáčový batoh od značky The Pack Society. (mall.cz)

The Pack Society unisex šedý batoh

The Pack Society unisex šedý batoh

Prostorný unisex batoh od značky The Pack Society. (mall.cz)

The Pack Society unisex zelený batoh

The Pack Society unisex zelený batoh

Stylový batoh The Pack Society z kvalitního materiálu. (mall.cz)

The Pack Society unisex černý batoh

The Pack Society unisex černý batoh

Batoh The Pack Society s kapsou na tablet. (mall.cz)

The Pack Society unisex šedý batoh

The Pack Society unisex šedý batoh

Šedý unisex batoh od značky The Pack Society. (mall.cz)

TAŠKA THE PACK SOCIETY SMALL - černá

TAŠKA THE PACK SOCIETY SMALL - černá

Model small shoulder od značky The Pack Society. Kolekce 2019. Barva černá + bílá. Materiál: 100% polyester. (boardstar.cz)

TAŠKA THE PACK SOCIETY SMALL - zelená

TAŠKA THE PACK SOCIETY SMALL - zelená

Model small od značky The Pack Society. Kolekce 2019. Barva zelená + béžová/černá/hnědá. Materiál: 100% polyester. (boardstar.cz)

LEDVINKA THE PACK SOCIETY BUM - šedá

LEDVINKA THE PACK SOCIETY BUM - šedá

Model bum od značky The Pack Society. Kolekce 2019. Barva šedá. Materiál: polyester, pvc. (boardstar.cz)

LEDVINKA THE PACK SOCIETY BUM - černá

LEDVINKA THE PACK SOCIETY BUM - černá

Model bum od značky The Pack Society. Kolekce 2019. Barva černá. Materiál: polyester, pvc. (boardstar.cz)

LEDVINKA THE PACK SOCIETY BUM - černá

LEDVINKA THE PACK SOCIETY BUM - černá

Model bum od značky The Pack Society. Kolekce 2019. Barva černá. Materiál: polyester, pvc . (boardstar.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít