Defender Warhead G-120 red/white (64098)

Defender Warhead G-120 black/orange (64099)

Defender Warhead G-120 black/orange (64099)

Herní sluchátka frekvenční rozsah 20Hz-20kHz, 2x 3.5mm jack, délka kabelu 2m Každý správný počítačový hráč by měl být vybaven kvalitními sluchátky. Herní sluchátka Defender Warhead G-120 zajistí vynikající kvalitu zvuku bez šumu a díky lehkému provedení umožní pohodlí i při několikahodinovém používání. Díky kabelu o délce 2 metry dávají uživateli při používání svobodu a zpříjemní obsluhu. Na kabelu se nachází praktický a velmi lehký ovladač hlasitosti. Warhead G-120 jsou rovněž vybaveny mikrofonem, který ocení zejména hráči multiplayerových her pro týmovou komunikaci. Defender Warhead G-120 a jeho přednostiHerní sluchátka zajišťující kvalitní zážitek ze hryNabízí čistý zvuk bez šumuSoučástí sluchátek je mikrofon pro snadnou komunikaciDostatečně dlouhý kabel umožňující… (alza.cz)

Defender Warhead G-260 (64121)

Defender Warhead G-260 (64121)

Herní sluchátka uzavřená, 2x jack 3.5mm, kabel 2m, rozsah 20Hz-20kHz Sluchátka Defender Warhead G-260 jsou vhodná nejen pro hráče. Na kabelu, dlouhém 2,5 metrů, je kompaktní ovládací panel, který je pohodlný a lehký. Sluchátka jsou pohodlné a nabízí reproduktory o průměru 40 mm. Nabízí nejen kvalitní zvuk bez šumu, ale i hezký moderní design. Na levém reproduktoru se nachází vyklápěcí mikrofon, který je vhodný ke komunikaci s přáteli při hraní počítačových her. Sluchátka netlačí, jsou vypolstrovaná, přizpůsobitelná a univerzální.  Klíčové vlastnostiHerní sluchátkaUniverzální velikost s možností zvětšení2× 3,5mm jack konektor pro připojení sluchátek i mikrofonuDostatečně dlouhý kabelPolstrované… (alza.cz)

Defender Warhead G-190 (64116)

Defender Warhead G-190 (64116)

Herní sluchátka s mikrofonem, uzavřená, 2x jack 3.5mm, kabel 2.5m, rozsah 20Hz-20kHz Sluchátka Defender Warhead G-190 jsou vhodná nejen pro hráče. Na kabelu, dlouhém 2,5 metrů, je kompaktní ovládací panel, který je pohodlný a lehký. Sluchátka jsou pohodlné a nabízí reproduktory o průměru 40 mm. Nabízí nejen kvalitní zvuk bez šumu, ale i hezký moderní design. Na levém reproduktoru se nachází vyklápěcí mikrofon, který je vhodný ke komunikaci s přáteli při hraní počítačových her. Sluchátka netlačí, jsou vypolstrovaná, přizpůsobitelná a univerzální.  Klíčové vlastnostiHerní sluchátkaUniverzální velikost s možností zvětšení2× 3,5mm jack konektor pro připojení sluchátek i mikrofonuDostatečně dlouhý kabelPolstrované… (alza.cz)

Defender Warhead G-300 (64128)

Defender Warhead G-300 (64128)

Herní sluchátka uzavřená, 2x jack 3.5mm, kabel 2.5m, rozsah 20Hz-20kHz Sluchátka Defender Warhead G-300 jsou vhodná nejen pro hráče. Na kabelu, dlouhém 2,5 metrů, je kompaktní ovládací panel, který je pohodlný a lehký. Sluchátka jsou pohodlné a nabízí reproduktory o průměru 40 mm. Nabízí nejen kvalitní zvuk bez šumu, ale i hezký moderní design. Na levém reproduktoru se nachází vyklápěcí mikrofon, který je vhodný ke komunikaci s přáteli při hraní počítačových her. Sluchátka netlačí, jsou vypolstrovaná, přizpůsobitelná a univerzální.  Klíčové vlastnostiHerní sluchátkaUniverzální velikost s možností zvětšení2× 3,5mm jack konektor pro připojení sluchátek i mikrofonuDostatečně dlouhý kabelPolstrované reproduktoryHezký… (alza.cz)

Defender Warhead G-260 černo červené 64121

Defender Warhead G-260 černo červené 64121

Skvělé pro hráče Sluchátka s mikrofonem Defender Warhead HN-G260 se chlubí ovladačem hlasitosti a jsou určena především pro hráče počítačových her. Právě proto je součástí programu Defender Gaming Series, která se soustředí na hráčské příslušenství. Měnič o průměru 40 mm zajišťuje vynikající kvalitu zvuku a zavřená konstrukce spolehlivou zvukovou izolaci. Vysoký komfort Lehké provedení poskytuje pohodlí i po několika hodinách nepřetržitého používání. Sluchátka Defender Warhead HN-G260 jsou dodávána s... (okay.cz)

Uživatele, kteří hledají "Defender Warhead G-120 red/white (64098)" se dívají také na:

Dětská vanička 120 cm

Defender Warhead GM-1780 (52780)

Defender Warhead GM-1780 (52780)

Myš herní, drátová, až 2500 dpi, 2 programovatelná tlačítka, podsvícení, pozlacený USB konektor Tato elegantní myš společnosti Defender nabízí odolná mikro tlačítka Omron s výdrží až 10 milionů stisknutí, což vám zaručí pěknou dávku odehraných her. Výkonný senzor snímá 4 500 snímků za sekundu, a stará se tak o maximální přesnost na každém povrchu. O ničím nerušený zážitek ze hry se starají 2 speciální tlačítka, díky kterým si můžete přepínat mezi rozlišením myši podle dané situace. Poté se zvolená úroveň rychlosti mění společně se sílou podsvícení kolečka posouvání. Prodloužený pletený kabel o délce 1,8 m vydrží tisíce ohybů a stálé tažné zatížení o hmotnosti 10 kg. Pozlacený konektor pak zajišťuje lepší vodivost a menší odpor. Klíčové vlastnostiTlačítka s… (alza.cz)

Defender Warhead GM-1750 (52750)

Defender Warhead GM-1750 (52750)

Myš herní, drátová, až 3200 dpi, 2 programovatelná tlačítka, pozlacený USB konektor Spojení elegance a výkonu představuje tato herní myš značky Defender. Výkonný senzor snímá 4 500 snímků za sekundu, a stará se tak o maximální přesnost na každém povrchu. O ničím nerušený zážitek ze hry se starají 2 speciální tlačítka, díky kterým si můžete přepínat mezi rozlišením myši podle dané situace. Poté se zvolená úroveň rychlosti mění společně s intenzitou podsvícení kolečka posouvání. Na levé straně se nachází 2 programovatelná tlačítka, které si můžete přizpůsobit dle vašich potřeb, a ušetřit tak hromadu času. Klíčové vlastnostiVýkonný senzorPogumované kolečkoTlačítka pro ovládání dpiPletený kabel s pozlaceným konektorem2 programovatelná tlačítka Dlouhá výdržMyš… (alza.cz)

Defender Warhead HN-G110 (64102)

Defender Warhead HN-G110 (64102)

Herní sluchátka 40mm, 10 - 28000 Hz, kabel 2.1m, 3.5mm jack Společnost Defender vyrábí koncová zařízení již více než dvacet let. Spolehlivé, pohodlné a z řady pohledů inovativní produkty mají své pevné místo na trhu. Sluchátka s mikrofonem HN-G110 se chlubí ovladačem hlasitosti a jsou určena především pro hráče počítačových her.Měnič o průměru 40 mm zajišťuje vynikající kvalitu zvuku a lehké provedení poskytuje pohodlí i po několika hodinách nepřetržitého používání. Sluchátka jsou dodávána s kabelem dlouhým 2,1 metru, což značně usnadňuje obsluhu a dává uživateli svobodu při používání. K počítači či jiným zařízením se připojují prostřednictvím 3,5 mm jack konektoru. (alza.cz)

BagBoy Defender Cb Defender Cartbag White/Red/Slate

BagBoy Defender Cb Defender Cartbag White/Red/Slate

Golfový Cart bag. Dvě ABS kapsy z tvrdé skořápky s organizačními přihrádkami. 14-přihrádkový horní organizér. Tři ergonomické rukojeti s měkkým uchycením integrovaným do vrchní části tašky. Pogumovaný putter dobře a dedikovaný driver. Technologie Top-Lok ™ - patentovaný systém upevnění vaku k vozíku navržen tak, aby bezpečně zamkl tašku na většinu vozíků Bag Boy. Barva: černá / červená / břidlice. (muziker.cz)

Nike Roshe G Jr University Red/White US5Y

Nike Roshe G Jr University Red/White US5Y

Dětské golfové tenisky. S podrážkou, která poskytuje strategickou trakci a podporu. Díky lehké síťovině dosahuje prodyšnost a zabraňuje pocení. S pěnovou mezipodešví pro ultra-měkké odpružení. S očkem na jazyku a patě pro jednoduché nazouvání a vyzouvání. S masivní patou, která stabilizuje nohu během vašeho švihu. Barva: Red/White. Velikost: US 5Y (muziker.cz)

Nike Mens Roshe G University Red/White US8.5

Nike Mens Roshe G University Red/White US8.5

Pánské golfové tenisky. S podrážkou, která poskytuje strategickou trakci a podporu. Díky lehké síťovině dosahuje prodyšnost a zabraňuje pocení. S pěnovou phylonová Mezipodešev pro ultra-měkké odpružení. S minimální horní částí, díky které má teniska nízkou váhu a poskytuje pocit nošení ponožky. S očkem na jazyku a patě pro jednoduché nazouvání a vyzouvání. S masivní patou, která stabilizuje nohu během vašeho švihu. Barva: Red/White. Velikost: US 8,5 (muziker.cz)

Autosedačka CARETERO Defender Plus Isofix red

Autosedačka CARETERO Defender Plus Isofix red

Kvalitní a stylová autosedačka Defender Plus Isofix 2016 značky CARETERO je určená pro váhovou kategorii 0-18 kg. Autosedačku lze použít ve vozidle, které má systém uchycení Isofix a kotevní bod nebo za pomocí 3-bodových bezpečnostních pásů. (pilulka.cz)

Nike Roshe G Jr University Red/White US6Y

Nike Roshe G Jr University Red/White US6Y

Dětské golfové tenisky. S podrážkou, která poskytuje strategickou trakci a podporu. Díky lehké síťovině dosahuje prodyšnost a zabraňuje pocení. S pěnovou mezipodešví pro ultra-měkké odpružení. S očkem na jazyku a patě pro jednoduché nazouvání a vyzouvání. S masivní patou, která stabilizuje nohu během vašeho švihu. Barva: Red/White. Velikost: US 6Y (muziker.cz)

Nike Mens Roshe G University Red/White US8

Nike Mens Roshe G University Red/White US8

Pánské golfové tenisky. S podrážkou, která poskytuje strategickou trakci a podporu. Díky lehké síťovině dosahuje prodyšnost a zabraňuje pocení. S pěnovou phylonová Mezipodešev pro ultra-měkké odpružení. S minimální horní částí, díky které má teniska nízkou váhu a poskytuje pocit nošení ponožky. S očkem na jazyku a patě pro jednoduché nazouvání a vyzouvání. S masivní patou, která stabilizuje nohu během vašeho švihu. Barva: Red/White. Velikost: US 8 (muziker.cz)

Defender Accura MM-935 (red) (52937)

Defender Accura MM-935 (red) (52937)

Myš bezdrátová, optická, až 1600 dpi, 3 režimy rozlišení, 2x AAA Stylová bezdrátová myš značky Defender, která váš potěší jak pestrou škálou dovedností, tak cenovou dostupností. Myš se přizpůsobí každému uživateli díky možnosti měnit citlivost optického snímače - můžete si tak vybrat mezi 800, 1200 a 1600 dpi.  Díky speciálnímu neklouzavému povrchu, který je velice příjemný na dotek, pro vás bude radost myš používat. Ergonomický tvar povrchu se také přizpůsobí jakékoliv ruce. Napájení obstarává dvojice baterií typu AAA. Klíčové vlastnostiMožnost měnit citlivost optického snímače ve 3 režimech - 800/1200/1600 dpiSplyne s každou rukou díky neklouzavému povrchu a ergonomickému tvaruVelice výhodný poměr cena/výkon (alza.cz)

Leki Carbon HX 6.0 Carbon/White-Red 120 17/18

Leki Carbon HX 6.0 Carbon/White-Red 120 17/18

Futuristicky půvabná lyžařská hůl ze 100 % karbonu se vyrábí speciální výrobní metodou vyfukování do formy. Speciální struktura Cross Webbing sestávající z několika vrstev je vnitřním tlakem tvářena do šestihranného tvaru. Stabilita, tuhost a pružnost jsou navzájem perfektně sladěny. Nejvyšší možnou bezpečnost zajišťuje patentovaný bezpečnostní systém Trigger S. Poutko se jednoduše zacvakne smyčkou do rukojeti a stisknutím tlačítka se uvolní. V případě většího zatížení v tahu, například při pádu, se uvolní směrem nahoru. Nebezpečí zranění se tím snižuje. Délka - 120 cm. Barva - Carbon/White-Red. (muziker.cz)

Abu Garcia třpytka reflex white k/red flash-12 g

Abu Garcia třpytka reflex white k/red flash-12 g

Třpytky Abu Garcia Reflex White s bílým tělíčkem a černými tečkami, to vše doplňuje červené chmýří, které nástraze dodává maximální atraktivitu. Velmi dobře rotují i při nízké rychlosti vedení nástrahy a vytváří tak pro dravce neodolatelné vibrace. (parys.cz)

Jet Fish boosterované boilie 120 g 20 mm-robin red + A.C. brusinka

Jet Fish boosterované boilie  120 g 20 mm-robin red + A.C. brusinka

Vynikající, rychle fungující nástraha, která je zatraktivněna aminokyselinami a extrakty. Používá se při lovu kaprů a na feeder. Vynikající rovněž pro závodní rybolov. Tato nástraha by neměla chybět ve výbavě každého rybáře. (parys.cz)

Jet Fish boosterované pelety 12 mm 120 g-Robin red + A.C. brusinka

Jet Fish boosterované pelety 12 mm 120 g-Robin red + A.C. brusinka

Vynikající, rychle fungující nástraha, která je zatraktivněna aminokyselinami a extrakty. Vynikající, rychle fungující nástraha, která je zatraktivněna aminokyselinami a extrakty. Používá se při lovu kaprů a na feeder. Vynikající rovněž pro závodní r (parys.cz)

Jet Fish boosterované dumbles 120 g 14 mm-robin red + A.C. brusinka

Jet Fish boosterované dumbles 120 g 14 mm-robin red + A.C. brusinka

Vytvoříte neodolatelnou nástrahu, která funguje velmi rychle.. Vynikající, rychle fungující nástraha, která je zatraktivněna aminokyselinami a extrakty. Používá se při lovu kaprů a na feeder. Vynikající rovněž pro závodní rybolov. Ideální je kombinov (parys.cz)

Jet Fish boosterované boilie 120 g 20 mm-klub red + A.C. švestka…

Jet Fish boosterované boilie  120 g 20 mm-klub red + A.C. švestka/scopex

Vynikající, rychle fungující nástraha, která je zatraktivněna aminokyselinami a extrakty. Používá se při lovu kaprů a na feeder. Vynikající rovněž pro závodní rybolov. Tato nástraha by neměla chybět ve výbavě každého rybáře. (parys.cz)

Jet Fish boosterované dumbles 120 g 14 mm-klub red + A.C. švestka…

Jet Fish boosterované dumbles 120 g 14 mm-klub red + A.C. švestka/scopex

Vytvoříte neodolatelnou nástrahu, která funguje velmi rychle.. Vynikající, rychle fungující nástraha, která je zatraktivněna aminokyselinami a extrakty. Používá se při lovu kaprů a na feeder. Vynikající rovněž pro závodní rybolov. Ideální je kombinov (parys.cz)

Abu Garcia třpytka reflex white k/red flash-18 g

Abu Garcia třpytka reflex white k/red flash-18 g

Třpytky Abu Garcia Reflex White s bílým tělíčkem a černými tečkami, to vše doplňuje červené chmýří, které nástraze dodává maximální atraktivitu. Velmi dobře rotují i při nízké rychlosti vedení nástrahy a vytváří tak pro dravce neodolatelné vibrace. (parys.cz)

Kabelový můstek Adam Hall Defender (85160GREY), šedá, 870 x 120 x 20…

Kabelový můstek Adam Hall Defender (85160GREY), šedá, 870 x 120 x 20 mm

Kabelový můstek splňuje všechna očekávání a moderní pokroky pro profesionální ochranu kabelů. Je stoprocentně flexibilní. Dá se jednoduše zkracovat a ohýbat. Díky předvrtaným otvorům stačí můstek jednoduše přišroubovat. Díky hladké spodní straně je možné můstek i nalepit. Odolný vůči oleji a kyselinám. Aplikace: kanceláře, haly, trhy atd. (conrad.cz)

Kabelový můstek Adam Hall Defender (85160), černá, 870 x 120 x 20 mm

Kabelový můstek Adam Hall Defender (85160), černá, 870 x 120 x 20 mm

Kabelový můstek splňuje všechna očekávání a moderní pokroky pro profesionální ochranu kabelů. Je stoprocentně flexibilní. Dá se jednoduše zkracovat a ohýbat. Díky předvrtaným otvorům stačí můstek jednoduše přišroubovat. Díky hladké spodní straně je možné můstek i nalepit. Odolný vůči oleji a kyselinám. Aplikace: kanceláře, haly, trhy atd. (conrad.cz)

RED/WHITE

RED/WHITE

Už nespadnou... Adidas přichází s vychytavkou pro všechny fotbalové nadšence a tou je adidas Ankle Strap. Jedná se o pásku na suchý zips, která drží chrániče pevně kolem tvé nohy. Díky tomu drží na místě i po tvrdším souboji nebo skluzu. Soustřeď se pouze na svou hru a podej maximální výkon! (d-sport.cz)

Canon 5922A012 Roll Paper White Opaque, 120 g, 914mmx30m, bílý…

Canon 5922A012 Roll Paper White Opaque, 120 g, 914mmx30m, bílý potahovaný grafický papír

Bílý potahovaný grafický papír Canon 5922A012 (5922A001AA) Roll Paper White Opaque s gramáží 120 g/m2, šířkou 914 mm a délkou 30 m je vhodný pro inkoustové tiskárny. . (cdrmarket.cz)

GYM RED/WHITE

GYM RED/WHITE

Rise basketball verbiage tee (d-sport.cz)

UNIVERSITY RED/WHITE

UNIVERSITY RED/WHITE

Solarsoft thong 2 prnt (gs/ps) (d-sport.cz)

UNIVERSITY RED/WHITE

UNIVERSITY RED/WHITE

Nike kawa slide (gs/ps) (d-sport.cz)

UNIVERSITY RED/WHITE

UNIVERSITY RED/WHITE

Nike kawa slide (gs/ps) (d-sport.cz)

regal red-white

regal red-white

Suede Classic+ team regal red- (352634-05) (d-sport.cz)

UNIVERSITY RED/WHITE

UNIVERSITY RED/WHITE

Nike kawa slide (gs/ps) (d-sport.cz)

GYM RED/WHITE

GYM RED/WHITE

Rise basketball verbiage tee (d-sport.cz)

UNIVERSITY RED/WHITE

UNIVERSITY RED/WHITE

Club polo (d-sport.cz)

TEAM RED/TEAM RED/WHITE

TEAM RED/TEAM RED/WHITE

Nk heritage gmsk 2 - gfx (d-sport.cz)

Hohner Bravo III 120 red (SilentKey)

Hohner Bravo III 120 red (SilentKey)

Klávesový akordeon Klávesový akordeon Bravo III 120 je největším nástrojem z řady Bravo. Jeho bohatý, dynamický, zvuk vám umožní zahrát vše od lidové a klasické hudby po jazz, rock, punk atd. Řada Bravo představuje ideální volbu pro začínající i pokročilejší hráče. Na výrobě těchto akordeonů se připomínkami podíleli lektoři hry i samotní studenti. Výsledkem je, na svou třídu, extrémně lehký akordeon, který se svými funkcemi a zpracováním blíží plně profesionálním modelům, jejichž cena se pohybuje ve zcela jiných sférách. Tuto skutečnost dobře ilustruje použitý T-klávesový mechanismus nabízející skvělou hratelnost a snadné ovládání nástroje. Každý akordeon z dílny německé firmy Hohner těží z více než stoleté tradice a tím i nabytých zkušeností s jejich designem, stavbou a výrobou.… (kytary.cz)

NIKE PARK DERBY 106 White/University Red/White/Red M

regal red-white

regal red-white

Suede Classic+ team regal red- (352634-05) (d-sport.cz)

regal red-white

regal red-white

Suede Classic+ team regal red- (352634-05) (d-sport.cz)

VARSITY RED/WHITE

VARSITY RED/WHITE

Odvádí pot, přesně padne Štulpny Nike Classic jsou navrženy pro maximální komfort během hry. Zároveň zpevňují v oblasti klenby a díky Dri-FIT materiálu jsou lekhé a odvádí pot. V oblasti paty a prstů jsou posíleny, aby tyto zátěžové oblasti déle vydržely. Levá ponožka se kontrukčně liší od pravé, aby přesně padly na chodidlo. Perte v pračce. Technologie: Dri-FIT (d-sport.cz)

VARSITY RED/WHITE

VARSITY RED/WHITE

Odvádí pot, přesně padne Štulpny Nike Classic jsou navrženy pro maximální komfort během hry. Zároveň zpevňují v oblasti klenby a díky Dri-FIT materiálu jsou lekhé a odvádí pot. V oblasti paty a prstů jsou posíleny, aby tyto zátěžové oblasti déle vydržely. Levá ponožka se kontrukčně liší od pravé, aby přesně padly na chodidlo. Perte v pračce. Technologie: Dri-FIT (d-sport.cz)

UNIVERSITY RED/WHITE

UNIVERSITY RED/WHITE

Nike kawa slide (gs/ps) (d-sport.cz)

UNIVERSITY RED/WHITE

UNIVERSITY RED/WHITE

Solarsoft thong 2 prnt (gs/ps) (d-sport.cz)

Saenger Aquantic Lotic Pilk LU 120 g-120 g

Saenger Aquantic Lotic Pilk LU 120 g-120 g

Univerzální pilkr od firmy Saenger je ve tvaru ryby. Úspěch slaví zejména u tresek a je vhodný pro mořský rybolov. (parys.cz)

Canon 5922A003 Roll Paper White Opaque, 120 g, 1067mmx30m, bílý…

Canon 5922A003 Roll Paper White Opaque, 120 g, 1067mmx30m, bílý potahovaný grafický papír

Bílý potahovaný grafický papír Canon 5922A003 Roll Paper White Opaque. Role má 120 g/m2, je široká 1067mm a dlouhá 30m.. (cdrmarket.cz)

Spiegelau Dekantér Red & White

Spiegelau Dekantér Red & White

Dekantér Red a White z bavorské sklárny Spiegelau s téměř 500letou tradicí je spojením řemeslného umu a neotřelého, moderního designu. Tence foukané stěny z průzračného křišťálu jsou tvarovány nezaměnitelným způsobem. Tělo karafy má širokou, rovnou, stabilní základnu, avšak dno je uvnitř vyduté. Víno se tak uvnitř dekantéru může na větší ploše pohodlně usadit a krásně prokysličit, vydýchat a uvolnit celé spektrum vůní. Nalijte do dekantéru jen takové množství vína, které nechá vyniknout jeho kontrastu se sklem uvnitř karafy. Vyduté dno vám rovněž umožní stylový úchop a působivé nalévání vína z dekantéru do sklenic. Štíhlé hrdlo karafy s rozšiřujícím se okrajem je svůdně ovinuté tenkým proužkem skla a při dotyku zažíváte i intenzivní hmatový vjem. Požitek z vína pro všechny smysly.… (kulina.cz)

UNIVERSITY RED/WHITE-BLACK

UNIVERSITY RED/WHITE-BLACK

Pro ty nejrychlejší Hledáš obuv, která by podtrhla tvůj dynamický styl? Nike Zoom Shift ti nabídne pohodlí, stabilitu a neuvěřitelnou lehkost. Jednotka Nike Zoom Air v přední části zajišťuje dynamické odpružení a tlumení zároveň. Je tenčí než obvykle, takže budeš stabilnější. Gumová podrážka zajistí parádní trakci Prodyšnost je zajištěna svrškem ze síťoviny Zpevněný kotník pro ochranu a bezpečnou změnu směru (d-sport.cz)

UNIVERSITY RED/WHITE-BLACK

UNIVERSITY RED/WHITE-BLACK

Pro ty nejrychlejší Hledáš obuv, která by podtrhla tvůj dynamický styl? Nike Zoom Shift ti nabídne pohodlí, stabilitu a neuvěřitelnou lehkost. Jednotka Nike Zoom Air v přední části zajišťuje dynamické odpružení a tlumení zároveň. Je tenčí než obvykle, takže budeš stabilnější. Gumová podrážka zajistí parádní trakci Prodyšnost je zajištěna svrškem ze síťoviny Zpevněný kotník pro ochranu a bezpečnou změnu směru (d-sport.cz)

UNIVERSITY RED/WHITE-BLACK

UNIVERSITY RED/WHITE-BLACK

Pro ty nejrychlejší Hledáš obuv, která by podtrhla tvůj dynamický styl? Nike Zoom Shift ti nabídne pohodlí, stabilitu a neuvěřitelnou lehkost. Jednotka Nike Zoom Air v přední části zajišťuje dynamické odpružení a tlumení zároveň. Je tenčí než obvykle, takže budeš stabilnější. Gumová podrážka zajistí parádní trakci Prodyšnost je zajištěna svrškem ze síťoviny Zpevněný kotník pro ochranu a bezpečnou změnu směru (d-sport.cz)

Enamel Red/Enamel Red/White

Enamel Red/Enamel Red/White

Chuck Taylor All Star (d-sport.cz)

ribbon red-white

ribbon red-white

Speed Cat ribbon red-white (d-sport.cz)

regal red-white

regal red-white

Suede Classic+ team regal red- (352634-05) (d-sport.cz)

GYM RED/WHITE

GYM RED/WHITE

Rise basketball verbiage tee (d-sport.cz)

GYM RED/WHITE

GYM RED/WHITE

Rise basketball verbiage tee (d-sport.cz)

VARSITY RED/WHITE

VARSITY RED/WHITE

Odvádí pot, přesně padne Štulpny Nike Classic jsou navrženy pro maximální komfort během hry. Zároveň zpevňují v oblasti klenby a díky Dri-FIT materiálu jsou lekhé a odvádí pot. V oblasti paty a prstů jsou posíleny, aby tyto zátěžové oblasti déle vydržely. Levá ponožka se kontrukčně liší od pravé, aby přesně padly na chodidlo. Perte v pračce. Technologie: Dri-FIT (d-sport.cz)

UNIVERSITY RED/WHITE

UNIVERSITY RED/WHITE

Solarsoft thong 2 prnt (gs/ps) (d-sport.cz)

UNIVERSITY RED/WHITE

UNIVERSITY RED/WHITE

Solarsoft thong 2 prnt (gs/ps) (d-sport.cz)

Pride Tee Pts Tees 120 Red 2,125''

Pride Tee Pts Tees 120 Red 2,125''

Tíčka ​​jsou vybaveny Pride Professional Tee patentovaným sytémem barevně označených golfových tíčok, který umožňuje snadnou identifikaci délky a vhodnosti tíčka pro různé golfové hole. Vlastnosti: Výška: 5,3cm (2,125''). Materiál: Dřevo. Barevné provedení: Red. Balení obsahuje 120 kusů tíčok. (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít