Dědečkův velký útěk (9788025718674)

Produkt Dědečkův velký útěk (9788025718674) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Dědečkův velký útěk (9788025718674) upraviť a produkt hľadať znova.

Dědečkův velký útěk (9788025718674)

Dědečkův velký útěk (9788025718674)
Detail

Elektronická kniha - autor David Walliams, 456 stran, česky Jackův děda je už starý a zmatený:- když jde do obchodu, zapomene si přezout papuče- jí jen konzervy, z kterých vytváří nepoživatelné míchanice- často si nemůže vzpomenout, jak se Jack jmenuje Stále ale věří, že létá jako stíhač Královského letectva a bojuje proti Němcům v slavné bitvě o Anglii. Tak tomu před mnoha lety skutečně bylo… Jediný, kdo ho chápe, je právě jeho vnuk. Ve chvíli, kdy Jackovi rodiče umístí dědu do podivného a nehostinného domova pro staré lidi, se Jack rozhodne, že dědečka zachrání. Vydají se společně na velkou dobrodružnou cestu, dokonce opravdu vzlétnou do oblak. Nový román Davida Walliamse je úžasnou směsicí smutných momentů, detektivních motivů i typicky walliamsovského humoru. Řeší se v něm problém Alzheimerovy nemoci, vztahy v rodině a čtenáři se navíc dozví i něco z historie. Knihu opět ilustroval Tony Ross. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dědečkův velký útěk (9788025718674) , Dědečkův velký útěk (9788025718674)

Dědečkův velký útěk

Dědečkův velký útěk
Detail

Audiokniha MP3 - Nový humorný příběh od autora Babičky drsňačky a Pana Smraďocha. - David Walliams, čte Jiří Lábus Nový humorný příběh od autora Babičky drsňačky a Pana Smraďocha! Stále ale věří, že létá jako stíhač Královského letectva a bojuje proti Němcům v slavné bitvě o Anglii. Tak tomu před mnoha lety skutečně bylo... Nový humorný příběh od autora Babičky drsňačky a Pana Smraďocha!Jackův děda je už starý a zmatený:když jde do obchodu, zapomene si přezout papučejí jen konzervy, z kterých vytváří nepoživatelné míchanicečasto si nemůže vzpomenout, jak se Jack jmenujeStále ale věří, že létá jako stíhač Královského letectva a bojuje proti Němcům v slavné bitvě o Anglii. Tak tomu před mnoha lety skutečně bylo... Jediný, kdo ho chápe, je právě jeho vnuk. Ve chvíli, kdy Jackovi rodiče umístí dědu do podivného a nehostinného domova pro staré lidi, se Jack rozhodne, že dědečka zachrání. Vydají se společně na velkou dobrodružnou cestu, a dokonce i... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dědečkův velký útěk

Dědečkův velký útěk

Dědečkův velký útěk
Detail

Audiokniha na CD - autor David Walliams, čte Jiří Lábus Jackův děda je už starý a zmatený: * když jde do obchodu, zapomene si přezout papuče * jí jen konzervy, z kterých vytváří nepoživatelné míchanice * často si nemůže vzpomenout, jak se Jack jmenuje Stále ale věří, že létá jako stíhač Královského letectva a bojuje proti Němcům v slavné bitvě o Anglii. Tak tomu před mnoha lety skutečně bylo… Jediný, kdo ho chápe, je právě jeho vnuk. Ve chvíli, kdy Jackovi rodiče umístí dědu do podivného a nehostinného domova pro staré lidi, se Jack rozhodne, že dědečka zachrání. Vydají se společně na velkou dobrodružnou cestu, dokonce opravdu vzlétnou do oblak. Nový román Davida Walliamse je úžasnou směsicí smutných momentů, detektivních motivů i typicky walliamsovského humoru. Řeší se v něm problém Alzheimerovy nemoci, vztahy v rodině .. Nezkrácená verze na 1 mp3 CD | Celková délka 5 h (alza.cz)

Podobné produkty ako Dědečkův velký útěk , Prasátko peppa dědečkův parník (5010993930241)

Dědečkův velký útěk - Walliams David

Dědečkův velký útěk - Walliams David
Detail

Jackův děda je už starý a zmatený: * když jde do obchodu, zapomene si přezout papuče * jí jen konzervy, z kterých vytváří nepoživatelné míchanice * často si nemůže vzpomenout, jak se Jack jmenuje Stále ale věří, že létá jako stíhač Královského letectva a bojuje proti Němcům v slavné bitvě o Anglii. Tak tomu před mnoha lety skutečně bylo… Jediný, kdo ho chápe, je právě jeho vnuk. Ve chvíli, kdy Jackovi rodiče umístí dědu do podivného a nehostinného domova pro staré lidi, se Jack rozhodne, že dědečka zachrání. Vydají se společně na velkou dobrodružnou cestu, dokonce opravdu vzlétnou do oblak. Nový román Davida Walliamse je úžasnou směsicí smutných momentů, detektivních motivů i typicky walliamsovského humoru. Řeší se v něm problém Alzheimerovy nemoci, vztahy v rodině a čtenáři se navíc dozví i něco z historie. Knihu opět ilustroval Tony Ross. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dědečkův velký útěk - Walliams David , Hrad orlů: velký útěk z mussoliniho věznice (978-80-264-2142-9)

Dědečkův velký útěk (MP3-CD) - audiokniha

Dědečkův velký útěk (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Autor: David Walliams, Čte: Jiří Lábus. Nový humorný příběh od autora Babičky drsňačky a Pana Smraďocha! Jackův děda je už starý a zmatený: když jde do obchodu, zapomene si přezout papuče jí jen konzervy, z kterých vytváří nepoživatelné míchanice často si nemůže vzpomenout, jak se Jack jmenuje Stále ale věří, že létá jako stíhač Královského letectva a bojuje proti Němcům v slavné bitvě o Anglii. Tak tomu před mnoha lety skutečně bylo... Jediný, kdo ho chápe, je právě jeho vnuk. Ve chvíli, kdy Jackovi rodiče umístí dědu do podivného a nehostinného domova pro staré lidi, se Jack rozhodne, že dědečka zachrání. Vydají se společně na velkou dobrodružnou cestu, a dokonce i opravdu vzlétnou do oblak! (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Dědečkův velký útěk (MP3-CD) - audiokniha , Velký útěk z vůdcova bunkru: osudy nacistických pohlavárů třetí říše (978-80-7433-362-0)

Dědečkův velký útěk - David Walliams - audiokniha

Dědečkův velký útěk - David Walliams - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Nový humorný příběh od autora Babičky drsňačky a Pana Smraďocha! Jackův děda je už starý a zmatený: * když jde do obchodu, zapomene si přezout papuče * jí jen konzervy, z kterých vytváří nepoživatelné míchanice * často si nemůže vzpomenout, jak se Jack jmenuje Stále ale věří, že létá jako stíhač Královského letectva a bojuje proti Němcům v slavné bitvě o Anglii. Tak tomu před mnoha lety skutečně bylo... Jediný, kdo ho chápe, je právě jeho vnuk. Ve chvíli, kdy Jackovi rodiče umístí dědu do podivného a nehostinného domova pro staré lidi, se Jack rozhodne, že dědečka zachrání. Vydají se společně na velkou dobrodružnou cestu, a dokonce i opravdu vzlétnou do oblak! David Walliams (1971) Britský herec a scénárista, spolutvůrce populární komediální série Little Britain (Malá Velká Británie), za kterou se svým kolegou Mattem Lucasem obdržel tři ceny BAFTA a British Comedy Award. V roce 2008 napsal svou první knihu pro děti. Literární kritici jej dnes označují za nového Roalda Dahla a na kontě má knížky Babička drsňačka, Pan smraďoch, Kluk v sukních, Malý miliardář, Krysburger, Ďábelská zubařka a Dědečkův velký útěk. Jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem dávají tomuto označení za pravdu. Jiří Lábus (1950) Domácí herecká stálice, jeden z nejvýraznějších českých herců své generace. Ztvárnil mnoho rolí v seriálech i filmu, jmenujme například Arabela, Slunce, seno, jahody, Amerika, Zapomenuté světlo. Již tři desítky let je hvězdou divadla Ypsilon. Spolu s dlouholetým hereckým partnerem Oldřichem Kaiserem se stali synonymem osobitého humoru, který si diváci oblíbili prostřednictvím televizních pořadů Možná přijde i kouzelník, Ruská ruleta, Zeměkoule. Pro Tympanum načetl audioknihy Bajky i nebajky, Tracyho tygr, Straka v říši entropie, Babička drsňačka, Pan Smraďoch, Dědečkův velký útěk a další. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dědečkův velký útěk - David Walliams - audiokniha , Útěk na koloběžce ()

Dědečkův velký útěk (978-80-257-1818-6)

Dědečkův velký útěk (978-80-257-1818-6)
Detail

Kniha - autor David Walliams, 464 stran, česky, polotuhá flexo Jackův děda je už starý a zmatený: * když jde do obchodu, zapomene si přezout papuče * jí jen konzervy, z kterých vytváří nepoživatelné míchanice * často si nemůže vzpomenout, jak se Jack jmenuje Stále ale věří, že létá jako stíhač Královského letectva a bojuje proti Němcům v slavné bitvě o Anglii. Tak tomu před mnoha lety skutečně bylo… Jediný, kdo ho chápe, je právě jeho vnuk. Ve chvíli, kdy Jackovi rodiče umístí dědu do podivného a nehostinného domova pro staré lidi, se Jack rozhodne, že dědečka zachrání. Vydají se společně na velkou dobrodružnou cestu, dokonce opravdu vzlétnou do oblak. Nový román Davida Walliamse je úžasnou směsicí smutných momentů, detektivních motivů i typicky walliamsovského humoru. Řeší se v něm problém Alzheimerovy nemoci, vztahy v rodině a čtenáři se navíc dozví i něco z historie. Knihu opět ilustroval Tony Ross. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dědečkův velký útěk (978-80-257-1818-6) , Útěk do divočiny ()

Náš velký útěk - Hejlskov Andrea

Náš velký útěk - Hejlskov Andrea
Detail

Andrea má čtyři děti a ona i její muž jsou stále méně spokojeni se způsobem života, který jim nabízí civilizovaná společnost s přesně stanovenými pravidly. Připadá jim, že jejich existence se skládá jen z vydělávání peněz, za něž pořizují množství věcí, které vlastně tak úplně nepotřebují a které mnohdy vznikají za nepřijatelných podmínek. Jejich rodina je v zajetí nových médií a děti komunikují mnohem více se svými tablety než spolu nebo s rodiči. Ti se proto rozhodnou k radikálnímu kroku: opustit civilizaci, nastěhovat se na rok do opuštěného domku hluboko ve švédských lesích a zkusit tam žít autentickým životem, pomocí vlastních sil a v těsném kontaktu s přírodou. Kniha podle skutečných událostí je založena na autorčině deníku z tohoto období a strhujícím způsobem popisuje, jak rodina znovu objevuje svou vnitřní sílu a soudržnost, ale i konflikty, které civilizace potlačuje, ale mimo ni vyvstanou v plné síle. Andrea Hejlskov je dánská psycholožka, vyučovala psychologii na univerzitě, pracovala jako dětská psycholožka, ale pak se s manželem rozhodli k radikálnímu kroku popsanému v knize. Své zkušenosti vylíčila v blogu, který později vyšel knižně. (patro.cz)

Podobné produkty ako Náš velký útěk - Hejlskov Andrea , Útěk z afrického pekla

Náš velký útěk - Přežije rodina mimo civilizaci? - Andrea, Hejlskov

Náš velký útěk - Přežije rodina mimo civilizaci? - Andrea, Hejlskov
Detail

Andrea má čtyři děti a ona i její muž jsou stále méně spokojeni se způsobem života, který jim nabízí civilizovaná společnost s přesně stanovenými pravidly. Připadá jim, že jejich existence se skládá jen z vydělávání peněz, za něž pořizují množství věcí, které vlastně tak úplně nepotřebují a které mnohdy vznikají za nepřijatelných podmínek. Jejich rodina je v zajetí nových médií a děti komunikují mnohem více se svými tablety než spolu nebo s rodiči. Ti se proto rozhodnou k radikálnímu kroku: opustit civilizaci, nastěhovat se na rok do opuštěného domku hluboko ve švédských lesích a zkusit tam žít autentickým životem, pomocí vlastních sil a v těsném kontaktu s přírodou. Kniha podle skutečných událostí je založena na autorčině deníku z tohoto období a strhujícím způsobem popisuje, jak rodina znovu objevuje svou vnitřní sílu a soudržnost, ale i konflikty, které civilizace potlačuje, ale mimo ni vyvstanou v plné síle.Andrea Hejlskov je dánská psycholožka, vyučovala psychologii na univerzitě, pracovala jako dětská psycholožka, ale pak se s manželem rozhodli k radikálnímu kroku popsanému v knize. Své zkušenosti vylíčila v blogu, který později vyšel knižně. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Náš velký útěk - Přežije rodina mimo civilizaci? - Andrea, Hejlskov , Útěk do divočiny - dvd (p00324)

Na útěku: Příběh jednoho ze tří úspěšných účastníků "Velkého útěku" (978-80-88274-54-4)

Na útěku: Příběh jednoho ze tří úspěšných účastníků "Velkého útěku" (978-80-88274-54-4)
Detail

Kniha - autor Bram Vanderstok, 288 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá V noci 24. března 1944 byl Bram Vanderstok osmnáctý ze šestasedmdesáti mužů, kteří prolezli tunelem za plot z ostnatého drátu zajateckého tábora Stalag Luft III v polském městě Zaháň. Film „Velký útěk“ natočený v roce 1963 vycházel ve velké míře z jeho autobiografie, ale tvůrci filmu se s Vanderstokovým souhlasem rozhodli použít jeho příběh na australskou postavu jménem Sedgwick, kterého hrál James Coburn. Vanderstok ve svých vzpomínkách zaznamenává válečné dobrodružné zážitky před uvězněním v zajateckém táboře Stalag Luft III a pak velmi podrobně popisuje různé pokusy o útěk, které vyvrcholily proslulým březnovým útěkem. Po útěku Vanderstok putoval týdny po Evropě, a než se dostal zpátky do Anglie, prošel Lipskem, Utrechtem, Bruselem, Paříží, Dijonem a Madridem. Ohlásil se na Ministerstvu letectví a dva měsíce po útěku a 30. května 1944 se vrátil k 91. peruti RAF. V následujících... (alza.cz)

Podobné produkty ako Na útěku: Příběh jednoho ze tří úspěšných účastníků "Velkého útěku" (978-80-88274-54-4) , Labyrint: útěk - blu-ray (bd001102)

Hrad orlů: Velký útěk z Mussoliniho věznice (978-80-264-2142-9)

Hrad orlů: Velký útěk z Mussoliniho věznice (978-80-264-2142-9)
Detail

Kniha - 280 stran, česky Druhá světová válka, boje na africké frontě. Díky Rommelovým počátečním úspěchům se v zajetí ocitá mnoho vysokých důstojníků britské armády včetně několika generálů. Jedna ze zajatých skupin je internována ve fašistické Itálii, konkrétně v přísně střežené věznici na hradě jménem Vincigliatta. Jsou to prominentní vězni, esa v rukávu samotného Mussoliniho. Ale nepodceňujte odhodlané britské vojáky a jejich touhu po svobodě. Zdá se to nemožné, ale naděje nikdy neumírá. Jeden z největších příběhů války začíná. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hrad orlů: Velký útěk z Mussoliniho věznice (978-80-264-2142-9) , Útěk (978-80-00-05251-9)

Náš velký útěk: Přežije rodina mimo civilizaci? (978-80-262-1401-4)

Náš velký útěk: Přežije rodina mimo civilizaci? (978-80-262-1401-4)
Detail

Kniha - autor Andrea Hejlskov, 288 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Andrea má čtyři děti a ona i její muž jsou stále méně spokojeni se způsobem života, který jim nabízí civilizovaná společnost s přesně stanovenými pravidly. Připadá jim, že jejich existence se skládá jen z vydělávání peněz, za něž pořizují množství věcí, které vlastně tak úplně nepotřebují a které mnohdy vznikají za nepřijatelných podmínek. Jejich rodina je v zajetí nových médií a děti komunikují mnohem více se svými tablety než spolu nebo s rodiči. Ti se proto rozhodnou k radikálnímu kroku: opustit civilizaci, nastěhovat se na rok do opuštěného domku hluboko ve švédských lesích a zkusit tam žít autentickým životem, pomocí vlastních sil a v těsném kontaktu s přírodou. Kniha podle skutečných událostí je založena na autorčině deníku z tohoto období a strhujícím způsobem popisuje, jak rodina znovu objevuje svou vnitřní sílu a soudržnost, ale i konflikty, které civilizace potlačuje, ale... (alza.cz)

Podobné produkty ako Náš velký útěk: Přežije rodina mimo civilizaci? (978-80-262-1401-4) , Útěk (978-80-242-8000-4)

Velký útěk z Vůdcova bunkru: Osudy nacistických pohlavárů Třetí říše (978-80-7433-362-0)

Velký útěk z Vůdcova bunkru: Osudy nacistických pohlavárů Třetí říše (978-80-7433-362-0)
Detail

Kniha - autor Sjoerd J. de Boer, 256 stran, česky Podzemními tunely, plazením pod ostnatými dráty, plaváním a veslováním přes řeky, autem, letadlem, na korbě náklaďáku plného obrazů nebo pěšky. Mnozí z nejvýznamnějších Hitlerových stoupenců, kteří byli ještě na konci války v blízkosti Vůdcova bunkru v Berlíně, se těmito nejrůznějšími způsoby snažili uniknout z města. Dařilo se to poměrně obtížně. Město bylo téměř zcela obklíčeno sovětskou armádou, takže dostat se pryč bylo životu nebezpečné a téměř nemožné. Albert Bormann, Theodor G. Morell, Julius Gregor Schaub prchali jižním směrem do Rakouska či Bavorska, Joachim von Ribbentrop, Wilhelm Keitel, Alfred Jodl, Karl Dönitz či Albert Speer utíkali na sever, mnozí další se snažili dostat pryč přes berlínskou Tiergarten. Většina lidí, kteří se v bunkru nacházeli, nechtěla zemřít a snažila se z úkrytu, který se pro ně stal vězením, uprchnout. Nejrychleji pryč odsud chtěli nejenom významné osobnosti, jako byli... (alza.cz)

Podobné produkty ako Velký útěk z Vůdcova bunkru: Osudy nacistických pohlavárů Třetí říše (978-80-7433-362-0) , Útěk (978-80-7650-447-9)

Dědečkovy vzpomínky

Dědečkovy vzpomínky
Detail

Naše rodina je náš příběh. Toto vzpomínkové album je vytvořeno tak, aby vašemu dědečkovi prostřednictvím otázek a obrázků umožnilo znovu projít svým životem od dětství po současnost, a vám pomohlo uvědomit si, že jeho příběh je a navěky bude součástí toho vašeho. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dědečkovy vzpomínky , Útěk (999-00-018-5455-3)

Dědečkovy vzpomínky

Dědečkovy vzpomínky
Detail

Naše rodina je náš příběh. Toto vzpomínkové album je vytvořeno tak, aby vašemu dědečkovi prostřednictvím otázek a obrázků umožnilo znovu projít svým životem od dětství po současnost, a vám pomohlo uvědomit si, že jeho příběh je a navěky bude součástí toho vašeho. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dědečkovy vzpomínky , Útěk (978-80-7491-529-1)

Dědečkovy pohádky

Dědečkovy pohádky
Detail

Audiokniha na CD - autor Zdeněk Řezníček, čte Arnošt Goldflam Audiokniha Dědečkovy pohádky přenese malé posluchače prostřednictvím půvabných pohádkových příběhů na venkovský dvorek i do vzdálené Afriky. Setkáte se s novými pohádkovými postavami a se zatajeným dechem si můžete poslechnout všechny ty příběhy, které dosud nikdy neslyšeli. Čte Arnošt Goldflam Nahráno v červnu 2017 v Recording Studiu Škroupova Brno. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dědečkovy pohádky , Anatolian puzzle útěk 2000 dílků (8698543139114)

Dědečkovy pohádky ()

Dědečkovy pohádky ()
Detail

Audiokniha MP3 Zdeněk Řezníček, čte Arnošt Goldflam Dědečkovy pohádky pro malé posluchačeAudiokniha Dědečkovy pohádky přenese malé posluchače prostřednictvím půvabných pohádkových příběhů na venkovský dvorek i do vzdálené Afriky. Setkáte se s novými pohádkovými postavami a se zatajeným dechem si můžete poslechnout všechny ty příběhy, které jste dosud nikdy neslyšeli. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dědečkovy pohádky () , Útěk (978-80-7491-878-0)

Dědečkovy pohádky - Zdeněk Řezníček

Dědečkovy pohádky - Zdeněk Řezníček
Detail

Víte, kolik zlatých vlasů měl děd Vševěd a nepřekvapí vás ani šaty, co najde Popelka v oříšku? Možná je vám ale záhadou, odkud vzal ježek bodlinky nebo jak došlo k tomu, že je zebra pruhovaná. A už jste slyšeli o tom, jak to dopadlo s Lucinkou, která šla hledat ztracené mléko? Ne? Pak se nechte půvabnými pohádkovými příběhy z této knihy přenést na venkovský dvorek i do vzdálené Afriky a se zatajeným dechem si přečtěte všechny ty příběhy, které jste dosud nikdy neslyšeli. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dědečkovy pohádky - Zdeněk Řezníček , Útěk (978-80-765-0447-9)

Prasátko Peppa dědečkův parník

Prasátko Peppa dědečkův parník
Detail

Předškoláci a všichni kdo mají rádi prasátko Peppa si budou rádi představovat všechna místa, kam by s Peppou mohli cestovat v této snadno otevíratelné lodičce! Figurka Peppy, která je součástí balení, může plout na horní palubě nebo v podpalubí. Loďka má skutečná posuvná kolečka, figurku prasátka dědečka a odnímatelnou horní desku. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Prasátko Peppa dědečkův parník , Útěk (978-80-743-2437-6)

BOHEMIA GIFTS Dědečkovi (8595590708747)

BOHEMIA GIFTS Dědečkovi  (8595590708747)
Detail

Dárková kosmetická sada obsahuje: sprchový gel 100 ml, toaletní mýdlo 100 g, vlasový šampon 100 ml Věnujte důležitému muži vašeho života, vašemu dědečkovi, milou pozornost. Dejte mu dárek obsahující kvalitní přípravky, které budou vhodně pečovat o jeho pokožku. Tato kosmetická sada Bohemia Gifts Dědečkovi ukrývá sprchový gel a vlasový šampon s olejem z plodů olivovníku evropského, k tomu navíc ještě i mýdlo s glycerinem a kokosovým olejem. Set je v originálním obale zobrazujícím elegantní pánské oblečení a každý produkt má pro vašeho dědečka krásný vzkaz. Kosmetika z dárkové sady Bohemia Gifts Dědečkovi pochází z České republiky a její výroba je šetrná k přírodě. Klíčové vlastnosti dárkové kosmetické sady Bohemia Gifts DědečkoviMilá pozornost pro důležitého muže vašeho životaDárková kosmetická sada Bohemia Gifts Dědečkovi se sprchovým gelem, šamponem a mýdlemGel a vlasový šampon obsahují olej z plodů olivovníku evropskéhoToaletní mýdlo s... (alza.cz)

Podobné produkty ako BOHEMIA GIFTS Dědečkovi (8595590708747) , Útěk (978-80-7387-818-4)

Dědečkovy pohádky - Zdeněk Řezníček - audiokniha

Dědečkovy pohádky - Zdeněk Řezníček - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Audiokniha Dědečkovy pohádky přenese malé posluchače prostřednictvím půvabných pohádkových příběhů na venkovský dvorek i do vzdálené Afriky. Setkáte se s novými pohádkovými postavami a se zatajeným dechem si můžete poslechnout všechny ty příběhy, které jste dosud nikdy neslyšeli. Čte Arnošt Goldflam. Nahráno v červnu 2017 v Recording Studiu Škroupova Brno. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dědečkovy pohádky - Zdeněk Řezníček - audiokniha , Velký gatsby ()

Hasbro Prasátko Peppa Dědečkův parník

Hasbro Prasátko Peppa Dědečkův parník
Detail

Herní sada s modrou lodičkou a figurkami z oblíbeného animovaného seriálu. Holčičky a kluci si s nimi mohou přehrát příběh, kdy vezmou postavičky na rodinnou plavbu lodí. Funkčnost: postavičky jsou přizpůsobené držení v malých dětských ručičkách loďka má posuvná kolečka, horní paluba je odnímatelná Obsah balení: postavička Peppa, postavička dědečka lodička s podpalubím Kupte dětem autíčko s postavičkami! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr balení: 20,3 x 30,5 x 12,7 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Hasbro Prasátko Peppa Dědečkův parník , Madagaskar 2: útěk do afriky - dvd (u00045)

Dědečkovy pohádky - Zdeněk Řezníček - audiokniha

Dědečkovy pohádky - Zdeněk Řezníček - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Audiokniha Dědečkovy pohádky přenese malé posluchače prostřednictvím půvabných pohádkových příběhů na venkovský dvorek i do vzdálené Afriky. Setkáte se s novými pohádkovými postavami a se zatajeným dechem si můžete poslechnout všechny ty příběhy, které jste dosud nikdy neslyšeli. Čte Arnošt Goldflam. Nahráno v červnu 2017 v Recording Studiu Škroupova Brno. Zdeněk Řezníček Zdeněk Řezníček je všestranný autor, spisovatel, básník a výtvarník. Kromě olejomaleb, do kterých vepisuje své básně a dal tak jméno novému uměleckému směru, vydával křesťanský časopis pro děti Anděl strážný, a dětem věnuje čas i při psaní pohádek. Svou první knihu publikoval v roce 1979 v Brně a nápady na další mu neubývají ani s přibývajícím věkem. Arnošt Goldflam (*1946) V roce 1977 absolvoval studium režie na JAMU v Brně. Během studií režíroval i hrál. V současné době působí jako režisér v divadlech v Praze (Studio Ypsilon, Divadlo v Dlouhé, Dejvické divadlo) a Hradci Králové (Klicperovo divadlo), píše divadelní hry, vyučuje na JAMU a příležitostně hraje ve filmu. Goldflam je autorem více než padesáti her a dramatizací. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dědečkovy pohádky - Zdeněk Řezníček - audiokniha , Playmobil 70568 policie: útěk z vězení (4008789705686)

Tajemství dědečkova deníku - Boučková Martina

Tajemství dědečkova deníku - Boučková Martina
Detail

Co všechno se může stát, když se prázdniny začnouodvíjet jinak, než bylo původně v plánu? Poradí si Karlík sám v neznámém prostředí? A jak tobylo doopravdy s dědečkem námořníkem? Rodiče odjeli na dovolenou a Karlíka odvezli na prázdniny k babičce Vodněnce do Přelouče. Jenže jednou ráno se všechno převrátí vzhůru nohama: babičku odveze sanitka do nemocnice a Karlík se najednou o sebe musí postarat sám. Jako správný dobrodruh se pustí do pátrání po svém dědečkovi. Ví, že byl námořníkem, ale cosi ho uvnitř hlodá: nesahají snad dědečkovy kořeny až k pirátům, nebo dokonce k vodníkům? Na své výpravě se dostane do vesničky Semína, kde potká dvě nové kamarádky, díky nimž pozná jiný život. Přespí na slámě, jede na koni, a dokonce se vydá ulovit obrovského hada žijícího na dně opuštěného bazénu. Když se babička vrátí z nemocnice, dostane od ní Karlík fantastický dárek — dědečkův deník. A začnou se dít věci! Večer Karlík usne a přenese se na Zubatou dračici, dědečkovu loď brázdící vody Severního moře… Jaká další dobrodružství ho tam čekají? A jestlipak se v nich objeví také jeho kamarádky Saša s Dianou? Pro čtenáře od sedmi let (patro.cz)

Podobné produkty ako Tajemství dědečkova deníku - Boučková Martina , Útěk peklem (978-80-243-3730-2)

Prasátko Peppa Dědečkův parník (5010993930241)

Prasátko Peppa Dědečkův parník (5010993930241)
Detail

Figurka - herní set, Soška, na hraní, sběratelská, motiv Prasátko Peppa, výška 8 cm, materiál Plast, nepohyblivá, vhodná od 3 let, 3 ks v balení Výběr značky Disney Princess Frozen Fur Real Jenga Monopoly My Little Pony Nerf Play Doh Star Wars Transformers Hasbro Figurka Prasátko Peppa Dědečkův parník Pokud patří vaše děti mezi... (alza.cz)

Podobné produkty ako Prasátko Peppa Dědečkův parník (5010993930241) , Melvynův útěk (999-00-020-2867-0)

Dědečkovy pohádky - Zdeněk Řezníček - e-kniha

Dědečkovy pohádky - Zdeněk Řezníček - e-kniha
Detail

eBook:,Víte, kolik zlatých vlasů měl děd Vševěd a nepřekvapí vás ani šaty, co najde Popelka v oříšku? Možná je vám ale záhadou, odkud vzal ježek bodlinky nebo jak došlo k tomu, že je zebra pruhovaná. A už jste slyšeli o tom, jak to dopadlo s Lucinkou, která šla hledat ztracené mléko? Ne? Pak se nechte půvabnými pohádkovými příběhy z této knihy přenést na venkovský dvorek i do vzdálené Afriky a se zatajeným dechem si přečtěte všechny ty příběhy, které jste dosud nikdy neslyšeli. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dědečkovy pohádky - Zdeněk Řezníček - e-kniha , Útěk z new yorku - blu-ray (bd001499)

Ravensburger Puzzle Dědečkova kůlna 1000 dílků

Ravensburger Puzzle Dědečkova kůlna 1000 dílků
Detail

Dědečkova kůlna je motivem puzzle obrázku, který si děti mohou sestavit z 1000 dílků. Ravensburger je značka pro jedny z nejkvalitnějších puzzle v Evropě i ve světě. Svoji oblíbenost mají potvrzenou prodejností trvající déle než 100 let. Sortiment nabízí puzzle pro děti i dospělé. Skládání dílků trénuje trpělivost, vizuální vnímání a logické myšlení. Přednosti: prvotřídní kvalita každého dílku povrch bez reflexů pro obsažený přírodní len zaručená ohebnost a stabilita přesně zapadajících dílků zajištěná různorodost dílků skrze ručně vyrobené raznice Vyberte dětem krásné puzzle Ravensburger! Vhodné pro děti od 12 let Počet dílků: 1000 Rozměr po sestavení: 70 x 50 cm Rozměry balení: 37 x 5,5 x 27 cm Země původu: EU (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Ravensburger Puzzle Dědečkova kůlna 1000 dílků , Malý velký muž

BOHEMIA GIFTS O dědečkovi - kniha (8595590708730)

BOHEMIA GIFTS O dědečkovi - kniha (8595590708730)
Detail

Dárková kosmetická sada obsahuje: sprchový gel 200 ml, šampon 200 ml Dárková sada BOHEMIA GIFTS O dědečkovi představuje nevšední dárek pro všechny dědečky. Kosmetický balíček má podobu pohádkové knížky, která však ke čtení nabízí pouze jednu stranu. Krátká pohádka začíná tradičně: „Bylo nebylo…“, tím však veškerá pohádková klasika končí. Originální dárkové balení si totiž klade za cíl přinést dědečkovi místo literatury koupání jako v pohádce. Proto nevšední knížka O dědečkovi obsahuje olejový sprchový gel a olejovou koupelovou lázeň, jejichž složení je obohacené o hydratační olivový a hroznový olej a extrakt z citrusů. Klíčové vlastnosti dárkové sady BOHEMIA GIFTS O dědečkovi Dárková sada BOHEMIA GIFTS pro všechny dědečkyDárek v podobě nevšední knížky s krátkou pohádkou Sadu tvoří olejový sprchový gel a olejová koupelová lázeňKoupelová kosmetika obsahující olivový a hroznový olejKvalitní koupelová kosmetika... (alza.cz)

Podobné produkty ako BOHEMIA GIFTS O dědečkovi - kniha (8595590708730) , Útěk kryšpína n. (978-80-00-06520-5)

Tajemství dědečkova deníku - Eva Chupíková, Martina Boučková

Tajemství dědečkova deníku - Eva Chupíková, Martina Boučková
Detail

Co všechno se může stát, když se prázdniny začnou odvíjet jinak, než bylo původně v plánu? Poradí si Karlík sám v neznámém prostředí? A jak to bylo doopravdy s dědečkem námořníkem? Rodiče odjeli na dovolenou a Karlíka odvezli na prázdniny k babičce Vodněnce do Přelouče. Jenže jednou ráno se všechno převrátí vzhůru nohama: babičku odveze sanitka do nemocnice a Karlík se najednou o sebe musí postarat sám. Jako správný dobrodruh se pustí do pátrání po svém dědečkovi. Ví, že byl námořníkem, ale cosi ho uvnitř hlodá: nesahají snad dědečkovy kořeny až k pirátům, nebo dokonce k vodníkům? Na své výpravě se dostane do vesničky Semína, kde potká dvě nové kamarádky, díky nimž pozná jiný život. Přespí na slámě, jede na koni, a dokonce se vydá ulovit obrovského hada žijícího na dně opuštěného bazénu. Když se babička vrátí z nemocnice, dostane od ní Karlík fantastický dárek - dědečkův deník. A začnou se dít věci! Večer Karlík usne a přenese se na Zubatou dračici, dědečkovu loď brázdící vody Severního moře… Jaká další dobrodružství ho tam čekají? A jestlipak se v nich objeví také jeho kamarádky Saša s Dianou? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajemství dědečkova deníku - Eva Chupíková, Martina Boučková , Útěk do toskánska (978-80-267-2230-4)

Hasbro Peppa Pig hrací sada Dědečkův parník

Detail

Děti a všichni kdo mají rádi prasátko Peppu si budou rádi představovat všechna místa, kam by s Peppou mohli cestovat v této snadno otevíratelné lodičce! Figurka Peppy, která je, může plout na horní palubě nebo v podpalubí. Součástí balení jsou 2 figurky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Hasbro Peppa Pig hrací sada Dědečkův parník , Útěk do pralesa (978-80-256-2746-4)

Dědečkovy pohádky (978-80-266-1199-8)

Dědečkovy pohádky (978-80-266-1199-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Zdeněk Řezníček, 64 stran Víte, kolik zlatých vlasů měl děd Vševěd a nepřekvapí vás ani šaty, co najde Popelka v oříšku? Možná je vám ale záhadou, odkud vzal ježek bodlinky nebo jak došlo k tomu, že je zebra pruhovaná. A už jste slyšeli o tom, jak to dopadlo s Lucinkou, která šla hledat ztracené mléko? Ne? Pak se nechte půvabnými pohádkovými příběhy z této knihy přenést na venkovský dvorek i do vzdálené Afriky a se zatajeným dechem si přečtěte všechny ty příběhy, které jste dosud nikdy neslyšeli. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dědečkovy pohádky (978-80-266-1199-8)

Dědečkovy povídačky (978-80-271-2851-8)

Dědečkovy povídačky (978-80-271-2851-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Zuzana Pospíšilová, 80 stran, česky Pan Zdeněk je uznávaným občanem města. Všichni si ho váží. Nikdo však netuší, že má jedno malé tajemství – v dětství se nenaučil správně vyslovovat hlásky R a Ř, a tak ráčkuje. Když si s někým má povídat, schválně se těmto hláskám vyhýbá. Jenže pak se stane dědečkem a vnoučata po něm chtějí vyprávět pohádky – třeba o Karkulce nebo o veliké řepě! Co teď? Jak si dědeček poradí? Dědečkovy povídačky o tom, co zažil jako malý kluk, vás zaručeně pobaví svými kouzelnými příběhy. Ale pozor, R ani Ř v nich nečekejte! (alza.cz)

Podobné produkty ako Dědečkovy povídačky (978-80-271-2851-8)

Gibsons Puzzle Dědečkova dílna 1000 dílků (G6061)

Gibsons Puzzle Dědečkova dílna 1000 dílků (G6061)
Detail

Puzzle - patří mezi náročnější, 1000 dílků v balení, rozměry sestaveného puzzle 49 × 68 cm (V׊) Skládání puzzle patří již dlouho mezi nejoblíbenější dětské hry. Tato hra však baví nejen děti. I dospělí se pobaví u malých dílků, které jim dovolí sestavit si oblíbený motiv. Tyto puzzle GIBSONS se skvěle hodí pro kohokoliv. Než je koupíte, musíte si ujasnit, komu je budete pořizovat. Tyto puzzle se skládají 1000 dílků. Řadí se mezi klasické puzzle, které bez pochyby zná každý. Jsou zhotoveny z materiálu, kterým je papír. Důležité přednosti puzzlí Gibsons Puzzle Dědečkova dílna 1000 dílků Puzzle pomůžou s rozvíjením jemné motoriky, předvídavosti a koncentrace Díky skládání puzzlů vlastně relaxujete Puzzle Gibsons Puzzle Dědečkova dílna 1000 dílků je možné koupit pro kluky i holky Téma: jiné téma a lidé Puzzle se skládají z 1000 dílků Spadají mezi klasické puzzle, které zná zaručeně každý Materiálem výroby je papír (alza.cz)

Podobné produkty ako Gibsons Puzzle Dědečkova dílna 1000 dílků (G6061)

Útěk z Treblinky: Přežil jsem, abych podal svědectví o těch velkých jatkách: Treblince (978-80-7222-545-3)

Útěk z Treblinky: Přežil jsem, abych podal svědectví o těch velkých jatkách: Treblince (978-80-7222-545-3)
Detail

Kniha - autor Chil Rajchman, 172 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Chilu Rajchmanovi bylo osmadvacet let, když jej v říjnu 1942 deportovali do Treblinky. Po vystoupení z vlaku byl oddělený od přátel, unikl plynovým komorám a postupně se stal třídičem šatstva, kadeřníkem, nosičem mrtvol nebo „zubařem“. Druhého srpna 1943 se zúčastnil povstání v táboře a utekl. Po několika měsících bloudění se ukryl u přítele. Válka ještě neskončila… Po osvobození se stal jedním ze sedmapadesáti vězňů, kteří přežili Treblinku. V žádném jiném koncentračním táboře nedošlo k takovému zdokonalení masového vraždění statisíců lidí. Jeho svědectví o deseti měsících v pekle plynových komor Treblinky, uveřejněné poprvé, je naprosto jedinečné. Záznamy pořizoval bezprostředně po všem, co prožil, v rychlosti, dokonce ještě před vítězstvím nad nacisty, proto patří mezi nejsilnější svědectví. Po válce se Chil Rajchman oženil s Lilou, s níž měl tři syny. Koncem roku 1946 opustil Polsko... (alza.cz)

Podobné produkty ako Útěk z Treblinky: Přežil jsem, abych podal svědectví o těch velkých jatkách: Treblince (978-80-7222-545-3)

Jednou na útěku, vždycky na útěku - Helena Kratochvílová

Jednou na útěku, vždycky na útěku - Helena Kratochvílová
Detail

Daniela řeší dlouhodobý vztah s milencem, který ji zahrnuje pouhými sliby o rozvodu. Rozhodne se proto, že svůj život změní. Najde si práci v malé vesničce, kde potká zajímavé lidi. Vypadá, že se tu i usadí, pak se ale věci změní. K jejímu domácímu se náhle vrátí syn a Daniela je v domě navíc. Rozhodne se trochu si nevázaně užít, což nezůstane bez následků. Bude mi´t její potomek v rodném listě prázdnou řádku? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jednou na útěku, vždycky na útěku - Helena Kratochvílová

O nevyřáděném dědečkovi (978-80-204-5897-1)

O nevyřáděném dědečkovi (978-80-204-5897-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Alena Kastnerová, 104 stran, česky Byl jednou jeden docela obyčejný dědeček, který si poklidně žil ve své chaloupce, pil turka s rumem, čural na hnůj a nic mu nescházelo. Až do chvíle, kdy ho hodná snacha přestěhovala, prý pro jeho dobro, z venkova k nim do městského paneláku. V tom okamžiku se z něj stal dědeček neobyčejný, který celé městečko obrátil vzhůru nohama. V té panelákové šedi se totiž cítil tak nějak… nevyřáděný. A tak si vzpomněl na své dětství a začal dělat všechno to, co tak rád dělával jako malý kluk – sáňkovat na aktovce, hrabat se na smetišti, pouštět vánoční kapry zpátky do řeky, chodit v noci na hřbitov a podobně. Akorát že každá jeho akce nabrala trochu nečekaný spád… (alza.cz)

Podobné produkty ako O nevyřáděném dědečkovi (978-80-204-5897-1)

Tajemství dědečkova deníku (978-80-7491-407-2)

Tajemství dědečkova deníku (978-80-7491-407-2)
Detail

Kniha - autor Martina Boučková, 150 stran, česky, pevná s přebalem matná Co všechno se může stát, když se prázdniny začnouodvíjet jinak, než bylo původně v plánu? Poradí si Karlík sám v neznámém prostředí? A jak tobylo doopravdy s dědečkem námořníkem? Rodiče odjeli na dovolenou a Karlíka odvezli na prázdniny k babičce Vodněnce do Přelouče. Jenže jednou ráno se všechno převrátí vzhůru nohama: babičku odveze sanitka do nemocnice a Karlík se najednou o sebe musí postarat sám. Jako správný dobrodruh se pustí do pátrání po svém dědečkovi. Ví, že byl námořníkem, ale cosi ho uvnitř hlodá: nesahají snad dědečkovy kořeny až k pirátům, nebo dokonce k vodníkům? Na své výpravě se dostane do vesničky Semína, kde potká dvě nové kamarádky, díky nimž pozná jiný život. Přespí na slámě, jede na koni, a dokonce se vydá ulovit obrovského hada žijícího na dně opuštěného bazénu. Když se babička vrátí z nemocnice, dostane od ní Karlík fantastický dárek — dědečkův deník. A začnou se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství dědečkova deníku (978-80-7491-407-2)

O nevyřáděném dědečkovi (978-80-204-5897-1)

O nevyřáděném dědečkovi (978-80-204-5897-1)
Detail

Kniha - autor Alena Kastnerová, 104 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako O nevyřáděném dědečkovi (978-80-204-5897-1)

Gibsons Puzzle Dědečkova dílna XL 500 dílků (G3533)

Gibsons Puzzle Dědečkova dílna XL 500 dílků (G3533)
Detail

Puzzle - 500 dílků v balení, rozměry sestaveného puzzle 49 × 68 cm (V׊) Mezi oblíbené hry pro děti se už dlouhou dobu řadí skládání puzzlí. A není to jen zábava dětí. I dospělí se pobaví u hraní s těmito dílky, ze kterých skládají oblíbené motivy. Tyto puzzle GIBSONS je možné použít pro kohokoliv. Před tím, než je pořídíte, musíte vědět, pro koho je kupujete. Tyto puzzle se skládají 500 dílků. Patří mezi klasické puzzle, které určitě skvěle znáte. Tvoří je materiál, kterým je papír. Důležité vlastnosti puzzlí Gibsons Puzzle Dědečkova dílna XL 500 dílků Puzzle vám pomáhají rozvíjet jemnou motoriku, koncentraci i předvídavost Skládáním puzzlí navíc relaxujete Puzzle Gibsons Puzzle Dědečkova dílna XL 500 dílků jsou ideální pro kluky i holky Téma: jiné téma a lidé Celkem budete muset složit 500 dílků Spadají mezi klasické puzzle, které skládal už opravdu každý Vyrobeny jsou z materiálu papír (alza.cz)

Podobné produkty ako Gibsons Puzzle Dědečkova dílna XL 500 dílků (G3533)

Eurographics Puzzle Dědečkovo auto 1000 dílků (6000-5467)

Eurographics Puzzle Dědečkovo auto 1000 dílků (6000-5467)
Detail

Puzzle - patří mezi náročnější, 1000 dílků v balení, téma dopravní prostředky, rozměry sestaveného puzzle 48 × 68 cm (V׊) Skládání puzzlí už dlouho patří k oblíbeným dětským aktivitám. Touto činností se ale nutně nemusí bavit jen děti. Také dospělí si rádi hrají s těmito malými dílky, díky kterým mají možnost složení oblíbeného motivu. Tyto puzzle EUROGRAPHICS jsou určeny pro kohokoliv. Před jejich pořízením si musíte promyslet, pro koho budou dárkem. Tyto puzzle celkem disponují 1000 dílků. Řadíme je mezi klasické puzzle, které bez pochyby zná každý. Jsou tvořeny materiálem, kterým je papír. Zajímavé vlastnosti puzzlí Eurographics Puzzle Dědečkovo auto 1000 dílků S puzzlemi rozvíjíte jemnou motoriku, koncentraci i představivost Skládáním puzzlí navíc relaxujete Puzzle Eurographics Puzzle Dědečkovo auto 1000 dílků jsou určeny pro kluky i holky Téma: dopravní prostředky Obsahují celkem 1000 dílků Spadají mezi klasické puzzle, které znají určitě všichni... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eurographics Puzzle Dědečkovo auto 1000 dílků (6000-5467)

Jednou na útěku, vždycky na útěku - Helena Kratochvílová - e-kniha

Jednou na útěku, vždycky na útěku - Helena Kratochvílová - e-kniha
Detail

eBook:,Danielin příběh jiným ženám připomene určité části jejich životů s mnohdy osudovými chybami, které udělaly. Děj knihy se začíná rozvíjet v době, kdy si Daniela uvědomí, že její mládí pomalu končí. Navíc musí řešit dlouhodobý vztah s milencem, který ji sice zahrnuje pozorností, ale také hromadou slibů, jak se rozvede, jen co mu děti odrostou, jen co se manželka uzdraví... Daniela se sama přesvědčí, že jí její láska lže, a rozhodne se svůj život změnit. Protože se nechce se svým bývalým stýkat a má strach z toho, že by jeho kouzlu mohla podlehnout, najde si práci v malé vesničce. Potká tu hodně zajímavých lidí, kterým lidé z města často s opovržením říkají vidláci. Najde si k nim cestu a zdá se, že tam možná zůstane i déle, než čekala. Pak se ale věci změní – k jejímu panu domácímu se náhle vrátí syn a Daniela je právě v době Vánoc navíc. Rozhodne se užít si svátky trochu nevázaněji, což nezůstane bez následků a Daniele nezbývá, než hledat další cestu. Bude mít její potomek v rodném listě prázdnou řádku, nebo jim někdo podá pomocnou ruku? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jednou na útěku, vždycky na útěku - Helena Kratochvílová - e-kniha

Dědečkovy povídačky - Zuzana Pospíšilová, Zuzana Dreadka Krutá - e-kniha

Dědečkovy povídačky - Zuzana Pospíšilová, Zuzana Dreadka Krutá - e-kniha
Detail

eBook:,Pan Zdeněk je uznávaným občanem města. Všichni si ho váží. Nikdo však netuší, že má jedno malé tajemství – v dětství se nenaučil správně vyslovovat hlásky R a Ř, a tak ráčkuje. Když si s někým má povídat, schválně se těmto hláskám vyhýbá. Jenže pak se stane dědečkem a vnoučata po něm chtějí vyprávět pohádky – třeba o Karkulce nebo o veliké řepě! Co teď? Jak si dědeček poradí? Dědečkovy povídačky o tom, co zažil jako malý kluk, vás zaručeně pobaví svými kouzelnými příběhy. Ale pozor, R ani Ř v nich nečekejte! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dědečkovy povídačky - Zuzana Pospíšilová, Zuzana Dreadka Krutá - e-kniha

Jednou na útěku, vždycky na útěku (978-80-765-0220-8)

Jednou na útěku, vždycky na útěku (978-80-765-0220-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Helena Kratochvílová, 160 stran, česky Danielin příběh jiným ženám připomene určité části jejich životů s mnohdy osudovými chybami, které udělaly. Děj knihy se začíná rozvíjet v době, kdy si Daniela uvědomí, že její mládí pomalu končí. Navíc musí řešit dlouhodobý vztah s milencem, který ji sice zahrnuje pozorností, ale také hromadou slibů, jak se rozvede, jen co mu děti odrostou, jen co se manželka uzdraví... Daniela se sama přesvědčí, že jí její láska lže, a rozhodne se svůj život změnit. Protože se nechce se svým bývalým stýkat a má strach z toho, že by jeho kouzlu mohla podlehnout, najde si práci v malé vesničce. Potká tu hodně zajímavých lidí, kterým lidé z města často s opovržením říkají vidláci. Najde si k nim cestu a zdá se, že tam možná zůstane i déle, než čekala. Pak se ale věci změní – k jejímu panu domácímu se náhle vrátí syn a Daniela je právě v době Vánoc navíc. Rozhodne se užít si svátky trochu nevázaněji, což... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jednou na útěku, vždycky na útěku (978-80-765-0220-8)

Kolem dědečkovy plešky kreslím fixou rovnoběžky - Otakar Kárek - e-kniha

Kolem dědečkovy plešky kreslím fixou rovnoběžky - Otakar Kárek - e-kniha
Detail

eBook:,Proč nemůžeme mít k obědu čokoládu? Jak dostat tátu z práce? Kdy se smí malovat na dědu? Bylo už načase, aby dětská poezie začala psát o skutečných dětských problémech. To, že je člověk zatím trochu menší, neznamená, že nemůže být naštvaný a chtít rozumné věci. Třeba aby rodiče ráno vstali dřív a hráli si s ním. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kolem dědečkovy plešky kreslím fixou rovnoběžky - Otakar Kárek - e-kniha

O Kačence a tlustém dědečkovi (978-80-000-6501-4)

O Kačence a tlustém dědečkovi (978-80-000-6501-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Václav Čtvrtek, 128 stran, česky Kačenka bydlí s tlustým dědečkem v hezkém domku se zahrádkou. Dědeček rád sedává v houpací židli doma i venku a čeká na Kačenku, až se vrátí ze školy. A co se jim během roku přihodilo? Hráli spolu divadlo, sáňkovali, dělali pokus, Kačenka šla do 1. třídy – a to ostatní poprvé prozradí tato knížka. (alza.cz)

Podobné produkty ako O Kačence a tlustém dědečkovi (978-80-000-6501-4)

O Kačence a tlustém dědečkovi (978-80-00-06501-4)

O Kačence a tlustém dědečkovi (978-80-00-06501-4)
Detail

Kniha - autor Václav Čtvrtek; Galina Miklínová, 128 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kačenka bydlí s tlustým dědečkem v hezkém domku se zahrádkou. Dědeček rád sedává v houpací židli doma i venku a čeká na Kačenku, až se vrátí ze školy. A co se jim během roku přihodilo? Hráli spolu divadlo, sáňkovali, dělali pokus, Kačenka šla do 1. třídy – a to ostatní poprvé prozradí tato knížka. (alza.cz)

Podobné produkty ako O Kačence a tlustém dědečkovi (978-80-00-06501-4)

Útěk - Ota Hofman

Útěk - Ota Hofman
Detail

Příběh dvou chlapců, desetiletého a šestnáctiletého, které náhoda, zvláštní životní situace, strach a pocit osamění přinutí strávit společně několik dní. Jejich společný útěk a hledání cesty není pouhým sledem dobrodružných i nebezpečných zážitků, hrou na ostří nože, ale znamená především hledání a poznávání životních hodnot, touhu po přátelství a porozumění. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Útěk - Ota Hofman

Útěk - Jiří Hejda

Útěk - Jiří Hejda
Detail

Román Útěk patří k základním dílům české vězeňské prózy. Nyní vychází poprvé v necenzurované podobě, doplněný o studie, jež přibližují Hejdovu vězeňskou zkušenost a rozebírají román v jeho historických a literárních souvislostech. Jiří Hejda, v procesu s Miladou Horákovou odsouzený na doživotí, vypráví ve své knize o útěku dvou vězňů, Blažka a Franty, z jedné z nejtěžších a nejvíce střežených věznic komunistického Československa, z Leopoldova. A právě z rozhovorů těchto dvou mužů, či z jejich ohlédnutí, postupně skládáme obraz vězeňského života padesátých let: výslechové metody, převozy vězňů zájezdovými autobusy, ztráta pojmu času a neměnný rytmus ubíhajících dní, stereotyp a jasný řád vězeňského bytí, odtržení od světa, kruté životní podmínky, hlad, unavující práce, přežívání v samotkách, tresty v korekcích, trýzeň návštěv, ale i touha po vědění za mřížemi, kulturní vyžití, vězeňský humor či vzájemná sounáležitost a ryzí přátelství, "jaké člověk najde jen v kriminálu, kde se lidé při dlouhém pobytu svléknou do naha i duševně". V různých věznicích komunistického Československa strávil Jiří Hejda 12 let. Při psaní svého románu vycházel z vlastních zkušeností, ale především z vyprávění svého spoluvězně, kterému se podařilo z Leopoldova uprchnout. Knihu začal psát v roce 1966 zejména jako dobové svědectví, jež se má uchovat pro příští generace, o možnosti jejího vydání však mohl uvažovat až v době uvolnění politických poměrů, v roce 1968. Útěk nakonec vyšel až v listopadu 1969, a to v cenzurované podobě, přesto byl vzápětí z prodejních pultů stažen. Útěk nyní, po více než padesáti letech, vychází v rekonstruované, necenzurované podobě, doplněný o studie literárních historiček specializovaných na vězeňství a vězeňskou literaturu, Petry Loučové a Kláry Pinerové. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Útěk - Jiří Hejda

Plán útěku (DVD)

Plán útěku (DVD)
Detail

Ray Breslin (Sylvester Stallone) je útěkář na objednávku. Živí se totiž jako expert na infrastrukturu vězeňských zařízení. Nechává se v nich zavírat a hledá skuliny v zabezpečovacích systémech, které jsou pak následně na základě... Ray Breslin (Sylvester Stallone) je útěkář na objednávku. Živí se totiž jako expert na infrastrukturu vězeňských zařízení. Nechává se v nich zavírat a hledá skuliny v zabezpečovacích systémech, které jsou pak následně na základě jeho analýz - a efektních útěků - odstraňovány a zdokonalovány. Nyní nastupuje výkon trestu k nové zakázce, ale ouha: vězeňský komplex, ve kterém se ocitl, byl kompletně postaven na základě jeho dosavadních poznatků a připomínek k zabezpečení věznic. Ty Ray před časem vydal knižně a pro tyranského ředitele tohoto „nápravně výchovného zařízení" se jeho manuál stal doslova biblí. Ray se tak ocitá ve své vlastní dokonalé pasti. Nikdo navíc neví o tom, že by byl něco jiného než řadový vězeň, takže propustka na svobodu po dobře odvedené práci jaksi chybí... Po obvyklých počátečních neshodách se Rayovým parťákem v novém „domově" stává místní vězeňský boss - Emil Rottmayer (Arnold Schwarzenegger), který si zde odpykává trest za kyber-terorismus. A jemu se ve vězení moc nelíbí. Ale kdo jiný, než tihle dva chlápci by se měl dostat přes Rayovo bezchybné zabezpečovací systémy a celou armádu dozorců pod vedením fanatického ředitele? A je to, že se oba ocitli v této bezvýchodné situaci, opravdu jen nedorozumění a shoda náhod nebo něčí pečlivě promyšlený plán?Bonusy:• Komentář řežiséra Mikaela HÅFSTRÖMA a spoluscénáristy Milese CHAPMANA• Provedené plánu: Jak se tvořil Plán úteku• Maximální zabezpečení. Skutečná kobka• Souboj Titánů• Vynechané scény (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Plán útěku (DVD)

Útěk - Peter May

Útěk - Peter May
Detail

Román o tom, jak nás formují naše touhy a jak rozhodující, avšak proměnlivou roli hraje v našich životech přátelství. Je rok 1965 a pětice teenagerů pod vedením sedmnáctiletého Jacka Mackaye opouští své domovy v Glasgow a míří do Londýna.Jack nemusel přátele dlouho přemlouvat, aby utekli před svými nudnými životy a násilnickými rodinami a aby jako kapela vyrazili za slávou a štěstím. Jenže chlapci brzy zjišťují, že realita nemá s jejich sny nic společného, a tři z nich se do osmi týdnů od útěku vracejí domů s nenávratně poškozenými životy. O padesát let později dojde v Londýně k brutální vraždě a tři muži, nyní téměř sedmdesátníci, se musejí vrátit do města a čelit démonům, kteří je po pět desetiletí strašili a ničili jim život. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Útěk - Peter May
Dědečkův velký útěk (9788025718674), Prasátko Peppa Dědečkův parník (5010993930241), Hrad orlů: Velký útěk z Mussoliniho věznice (978-80-264-2142-9), Velký útěk z Vůdcova bunkru: Osudy nacistických pohlavárů Třetí říše (978-80-7433-362-0), Útěk na koloběžce (), Útěk do divočiny (), Útěk z afrického pekla, Útěk do divočiny - DVD (P00324), Labyrint: Útěk - Blu-ray (BD001102), Útěk (978-80-00-05251-9), Útěk (978-80-242-8000-4), Útěk (978-80-7650-447-9), Útěk (999-00-018-5455-3), Útěk (978-80-7491-529-1), Anatolian Puzzle Útěk 2000 dílků (8698543139114), Útěk (978-80-7491-878-0), Útěk (978-80-765-0447-9), Útěk (978-80-743-2437-6), Útěk (978-80-7387-818-4), Velký Gatsby (), Madagaskar 2: Útěk do Afriky - DVD (U00045), Playmobil 70568 Policie: Útěk z vězení (4008789705686), Útěk peklem (978-80-243-3730-2), Melvynův útěk (999-00-020-2867-0), Útěk z New Yorku - Blu-ray (BD001499), Malý velký muž, Útěk Kryšpína N. (978-80-00-06520-5), Útěk do Toskánska (978-80-267-2230-4), Útěk do pralesa (978-80-256-2746-4)