Decathlon činky 2 kg

Našli jsme pro tebe Decathlon činky 2 kg. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Decathlon činky 2 kg

SEDCO Kotouč činky 2 kg - 29mm

SEDCO Kotouč činky 2 kg - 29mm

Kotouč činky 2kgKotouč na činky SEDCO 2kg ocelový je určen pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 28 mm. (mall.cz)

Domyos Posilovací Činky 2 × 2 KG

Domyos Posilovací Činky 2 × 2 KG

Barevné a tvarované činky jsou v prodeji po 2 ks! (decathlon.cz)

Nyamba Posilovací Činky 2 × 0,5 KG

Nyamba Posilovací Činky 2 × 0,5 KG

Barevné a tvarované činky jsou v prodeji po 2 ks! (decathlon.cz)

Master Vinylové činky 2 x 1 kg

Master Vinylové činky 2 x 1 kg

Sada vinylových činek 2 × 1 kg na aerobic. Vinylové činky jsou vyrobeny z kovového jádra potaženého příjemným vinylem. (mall.cz)

DUVLAN Hexagonální činka 2 kg

DUVLAN Hexagonální činka 2 kg

Hexagonální činka vyrobena ze slitiny pokrytá silnou vrstvou gumy. (mall.cz)

SEDCO ČINKA VINYL 2 KG

SEDCO ČINKA VINYL 2 KG

Činka VINYLVinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Vinylové činky se používají při aerobicu i pro domácí použití. (mall.cz)

SEDCO Činka CHROM 2 kg

SEDCO Činka CHROM 2 kg

Činka CHROM 2 kg: Tato jednoruční chromová činka je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. (mall.cz)

inSPORTline Chromová činka Crossteel 2 kg

inSPORTline Chromová činka Crossteel 2 kg

Jednoruční chromová činka s ergonomicky tvarovanou rukojetí, protiskluzové vroubkování. (mall.cz)

ČINKA KETTLEBELL SEDCO ocel - 2 kg

ČINKA KETTLEBELL SEDCO ocel - 2 kg

ČINKA KETTLEBELL SEDCO ocel 2 kgCelokovová činka s trojúhelníkovým úchopem. Činka je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů, určena především k rozvoji síly a dynamiky. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé sportovce. Lze ji užívat jednotlivě i po páru. Technický popis:- Výrobce: Sedco- Barva: černá- Materiál: ocel- Hmotnost: 2 kg- Kvalitní provedení- Speciální povchová úprava odolná proti korozi- Stabilní, velmi komfortní madlo (fitvyziva.cz)

Vinylová Činka Insportline Ketlebel 2 Kg

Vinylová Činka Insportline Ketlebel 2 Kg

Vinylová činka s pevným litinovým madlem, povrch odolný proti vlhkosti a opotřebení.. Vinylová činka inSPORTline Ketlebel 2 kg je posilovací náčiní ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Povrch činky je vyroben z kvalitního vinylového materiálu odolnému proti poškrábání nebo jinému poškození. Litinová výplň umožňuje použití vysoké váhy při malých rozměrech. Kvalitní a pevné madlo taktéž z litinového materiálu zaručuje možnost jednoručního i obouručního použití a tak bezpečné a komfortní posilování.Technický popis: povrch odolný proti vlhkosti a opotřebení garantovaná přesnost váhy označení hmotnosti na těle činky materiál: vinylová povrchová úprava, litinová výplň a rukojeť šířka madla: 16 cm hmotnost: 2 kg cena za jeden kus (insportline.cz)

Chromová Činka Insportline Crossteel 2 Kg

Chromová Činka Insportline Crossteel 2 Kg

Jednoruční chromová činka s ergonomicky tvarovanou rukojetí, protiskluzové vroubkování.. Tato jednoruční chromová činka inSPORTline Crossteel 2 kg je vyrobena z velmi kvalitního kovu, který je na svém povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje ideální stabilitu činky v ruce i během intenzivnějších tréninkových cyklech. Precizní zpracování a atraktivní design jsou vlastnosti, které řadí tuto činku inSPORTline Crossteel 2 kg mezi uživatelemi vyhledávané posilovací náčiní.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť protiskluzové vroubkování rukojeti zajišťující maximální stabilitu činky v ruce silná chromová vrstva odolná proti vlhkosti a… (insportline.cz)

MOVIT 63639 Kettlebell činka - 2 kg

MOVIT 63639 Kettlebell činka - 2 kg

Profesionální provedení z litiny s protiskluzovou neoprenovou úpravou šetrnou k podlaze. Činka má plochou spodní část pro stabilní postavení na zem. Ideální pro individuální Kettlebell tréninky ve studiu nebo doma. Činka se stala před několika lety populárním cvičebním vybavením pro sportovce na posilování, zejména v bojových uměních, elitních a speciálních jednotkách armády a policie, jakož i pro zaměstnance soukromých bezpečnostních agentur. Hlavním cílem tréninku s touto činkou je vybudování funkční síly, výbušné síly a stability a posílení kardiovaskulárního systému, šlach a vazů. Cvičení má obzvláště pozitivní vliv na sílu ve středu těla, v oblasti dolní části zad a kyčlí a obecně na koordinaci. Činky jsou obzvláště oblíbené u sportovců bojových umění, kteří se silně spoléhají na… (kokiskashop.cz)

MOVIT 63639 Kettlebell činka - 2 kg

MOVIT 63639  Kettlebell činka - 2 kg

Profesionální provedení z litiny s protiskluzovou neoprenovou úpravou šetrnou k podlaze. Činka má plochou spodní část pro stabilní postavení na zem. Ideální pro individuální Kettlebell tréninky ve studiu nebo doma. Činka se stala před několika lety populárním cvičebním vybavením pro sportovce na posilování, zejména v bojových uměních, elitních a speciálních jednotkách armády a policie, jakož i pro zaměstnance soukromých bezpečnostních agentur. Hlavním cílem tréninku s touto činkou je vybudování funkční síly, výbušné síly a stability a posílení kardiovaskulárního systému, šlach a vazů. Cvičení má obzvláště pozitivní vliv na sílu ve středu těla, v oblasti dolní části zad a kyčlí a obecně na koordinaci. Činky jsou obzvláště oblíbené u sportovců bojových umění, kteří se silně spoléhají na… (dilego.cz)

Master činka chrom 2 x 2 kg

Master činka chrom 2 x 2 kg

Chromovaná jednoruční činka s polstrovanou rukojetí 2 × 2 kg. Balení obsahuje jeden pár. (mall.cz)

inSPORTline Činka Vin-Bell Dark 2 kg

inSPORTline Činka Vin-Bell Dark 2 kg

Plastová jednoruční činka, cvičení na celé tělo, barevné značení, praktická černá barva, odolný povrch. (mall.cz)

X-Cite Vibrační činka 2 kg - modrá

X-Cite Vibrační činka 2 kg - modrá

Vibrační činka, to je hit posledních měsíců rozšířený hlavně v západní Evropě a my ho zařazujeme do nabídky také a to za zaváděcí a tím pádem nejnižší cenu na trhu. Vibrační činky jsou vhodné pro lidi, kteří nechtějí nebo nemohou trávit hodiny v posilovně. Vibrace pomáhají maximálně zefektivnit cvičení a tak lze řící, že pár minut s touto činkou se vyrovná několika desítkám minut s činkou klasickou. Činky prodáváme v dvou barevných variantách a součástí každého balení je podrobný návod na různá cvičení. Specifikace: - Pro účinné cvičení svalstva hlubokého stabilizačního systému - 2 Nastavitelné stupně intenzity - Maximálně 30 vibrací za vteřinu - S 3-stupňovým časovačem pro dobu cvičení 2, 4 nebo 6 minut - Displej s ukazatelem zvoleného stupně intenzity a odpočítávání času v minutách a… (nejlevnejsizbozi.cz)

MOVIT Kettlebell činka - 2 kg, černá/růžová

MOVIT Kettlebell činka - 2 kg, černá/růžová

MOVIT kulatá činka v plastovém povlaku chránícím podlahu. Masivní a profesionální design s kompaktní výplní. Plochá spodní strana činky zaručuje stabilní postavení na zemi. S kulatými činkami Profi MOVIT v 9 různých hmotnostních velikostech a barvách jste dokonale vybaveni pro individuální trénink ve studiu nebo doma. Klasické disciplíny pro cvičení s kettbellem jsou švih, zdvih, trh, pohyb a tlačení. Z těchto důvodů jsou kettbell činky obzvláště oblíbené u sportovců bojových umění, kteří se silně spoléhají na funkční sílu, výbušnou sílu a vytrvalost. Technické údaje: hmotnost: 2 kg barva: černá/růžová průměr koule: cca 12 cm celková výška: cca 19 cm tloušťka úchopu: cca 2,5 cm vnitřní šířka úchopu: cca 10,5 cm Obsah balení: 1 x Kettlebell činka (kokiskashop.cz)

ČINKA KETTLEBELL SEDCO COLOR - PLAST - 2 kg

ČINKA KETTLEBELL SEDCO COLOR - PLAST - 2 kg

SEDCO Color KETTLEBELL 2 kgUnikátní jednoručka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu plněného cementovou náplní. Kvalitní a pevné madlo činky zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Tato činka je vhodná pro všechny výkonostní i věkové kategorie uživatelů a je určena k rozvoji síly. Technický popis:- Výrobce: Sedco- Váha: 2 kg- Atraktivní Dual Color design- Plastová činka s příjemným povrchem a cementovou náplní- Trojúhelníkový úchop- Vhodná pro začátečníky i pokročilé sportovce- Určena k rozvoji síly- Úchop odolný vůči potu (fitvyziva.cz)

ČINKA KETTLEBELL SEDCO COLOR - PLAST - 2 kg

ČINKA KETTLEBELL SEDCO COLOR - PLAST - 2 kg

SEDCO Color KETTLEBELL 2 kgUnikátní jednoručka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu plněného cementovou náplní. Kvalitní a pevné madlo činky zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Tato činka je vhodná pro všechny výkonostní i věkové kategorie uživatelů a je určena k rozvoji síly. Technický popis:- Výrobce: Sedco- Váha: 2 kg- Atraktivní Dual Color design- Plastová činka s příjemným povrchem a cementovou náplní- Trojúhelníkový úchop- Vhodná pro začátečníky i pokročilé sportovce- Určena k rozvoji síly- Úchop odolný vůči potu (efitness.cz)

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 2 kg fialové

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 2 kg fialové

Vinylové činky MOVIT 2 x 2 kg fialové Vinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální vinylové činky jsou vyrobeny z ocelového jádra potažený příjemným vinylem. Vinylový povrch činek je protiskluzový.  Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s vinylovým povrchem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Činky jsou bez zápachu Barva: fialová Balení obsahuje: Sada vinylových činek 2 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Fitforce FJDBN-2KG červená 2 kg - Jednoruční činka

Fitforce FJDBN-2KG červená 2 kg - Jednoruční činka

Jednoruční činka Fitforce FJDBN-2KG o hmotnosti 2kg s neoprenovým potahem a úchytem. (sportisimo.cz)

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 2 kg fialové

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 2 kg fialové

Neoprenové činky MOVIT 2 x 2 kg fialové Neoprenové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální činky jsou vyrobeny z ocelového jádra s neoprenovým povrchem, který je protiskluzový. Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s neoprenovým potahem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Barva: fialová Balení obsahuje: Sada vinylových činek 2 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

ACRA Činka kettlebell s cementovou náplní - 2 kg

ACRA Činka kettlebell s cementovou náplní - 2 kg

Kettlebell činka 2 kg s trojúhelníkovým madlem má vinylovou skořepinu s cementovou náplní uvnitř. Využívá se pro rozvoj síly a dynamiky, a to jak jednotlivě, tak i v páru. Naše široká nabídka zahrnuje kettlebell různých typů a hmotností pro široké použití. Zvolte si dle Vašich potřeb ten nejvhodnější a zkuste kettlebell cviky dle návodu. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch). Činka 2 kg s vinylovou rukojetí je unikátní jednoruční činka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního cementového materiálu potaženého vinylovou skořepinou pro příjemný pocit při cvičení. Rukojeť zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Spodní strana činky je mírně seříznutá pro větší… (efitness.cz)

Fitforce FJDBN-2KG červená 2 KG - Jednoruční činka

Fitforce FJDBN-2KG červená 2 KG - Jednoruční činka

Jednoruční činka Fitforce FJDBN-2KG o hmotnosti 2kg s neoprenovým potahem a úchytem. (sportisimo.cz)

Činka aerobic 2 x 2 kg TUNTURI Vinyl zelená

Činka aerobic 2 x 2 kg TUNTURI Vinyl zelená

Vinylová činka pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Vinylové činky se používají při aerobicu a při posilovacích hodinách P-classu a Bodystylingu. Váha: 2x 2 kg Barva: zelená  (fitvyziva.cz)

Činka aerobic 2 x 2 kg TUNTURI Vinyl zelená

Činka aerobic 2 x 2 kg TUNTURI Vinyl zelená

Vinylová činka pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Vinylové činky se používají při aerobicu a při posilovacích hodinách P-classu a Bodystylingu. Váha: 2x 2 kg Barva: zelená  (efitness.cz)

Neoprenová Činka Spartan 2 X 0,75 Kg

Neoprenová Činka Spartan 2 X 0,75 Kg

Jednoruční činka s ergonomicky tvarovanou rukojetí, odolná proti potu.. Neoprenová činka Spartan 0,75 kg je vyrobena z velice kvalitního materiálu, který je na povrchu opatřen speciální vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou vlastnosti, které řadí tuto činku mezi oblíbenou posilovací pomůcku.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť odolná proti vlhkosti a potu hmotnost: 0,75 kg cena za 2 kusy   (insportline.cz)

Neoprenová Činka Spartan 2 X 1 Kg

Neoprenová Činka Spartan 2 X 1 Kg

Jednoruční činka s ergonomicky tvarovanou rukojetí, odolná proti potu, atraktivní design.. Neoprenová činka Spartan 1 kg je vyrobena z velice kvalitního materiálu, který je na povrchu opatřen speciální vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a  precizní zpracování jsou vlastnosti, které řadí tuto činku mezi oblíbenou posilovací pomůcku.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť odolná proti vlhkosti a potu hmotnost: 1 kg cena za 2 kusy (insportline.cz)

Master činka chrom 2 x 4 kg

Master činka chrom 2 x 4 kg

Chromovaná jednoruční činka s polstrovanou rukojetí 2 × 4 kg. Balení obsahuje jeden pár. (mall.cz)

Master činka chrom 2 x 1 kg

Master činka chrom 2 x 1 kg

Chromovaná jednoruční činka s polstrovanou rukojetí 2 × 1 kg. Balení obsahuje jeden pár. (mall.cz)

Master činka chrom 2 x 3 kg

Master činka chrom 2 x 3 kg

Chromovaná jednoruční činka s polstrovanou rukojetí 2 × 3 kg. Balení obsahuje jeden pár. (mall.cz)

Master činka chrom 2 x 5 kg

Master činka chrom 2 x 5 kg

Chromovaná jednoruční činka s polstrovanou rukojetí 2 × 5 kg. Balení obsahuje jeden pár. (mall.cz)

Tunturi Neoprénová činka 2 x 0,5 kg

Tunturi Neoprénová činka 2 x 0,5 kg

Tunturi Činka neoprénová 2 × 0,5 kg v růžové barvě. Neoprén se dobře drží i pokud se vám potí dlaně. (mall.cz)

Neoprenová Činka Spartan 2 X 3 Kg

Neoprenová Činka Spartan 2 X 3 Kg

Jednoruční činka, pryžový materiál, speciální povrchová úprava, ergonomický tvar rukojeti, hmotnost 3 kg.. Neoprenová činka Spartan 3 kg je vyrobena z odolného pryžového materiálu, který je odolný proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design, použité materiály a precizní zpracování jsou vlastnosti, které řadí tuto činku mezi oblíbenou posilovací pomůcku.Technický popis: precizní zpracování atraktivní design ergonomicky tvarovaná rukojeť odolný povrch proti vlhkosti a potu hmotnost: 3 kg cena za 2 ks (insportline.cz)

NYAMBA POSILOVACÍ ČINKY 5 KG 2 KS

NYAMBA POSILOVACÍ ČINKY 5 KG 2 KS

Barevné a tvarované, v prodeji po 2 ks. (decathlon.cz)

Nyamba Činky NA Pilates 2 × 1 KG

Nyamba Činky NA Pilates 2 × 1 KG

Barevné a tvarované činky jsou v prodeji po 2 ks! (decathlon.cz)

Nyamba Činky NA Pilates 2 × 1,5 KG

Nyamba Činky NA Pilates 2 × 1,5 KG

Barevné a tvarované činky jsou v prodeji po 2 ks! (decathlon.cz)

Nyamba Činky NA Pilates 2 × 3 KG

Nyamba Činky NA Pilates 2 × 3 KG

Barevné a tvarované činky jsou v prodeji po 2 ks! (decathlon.cz)

HMS profesionální pogumovaná jednoruční činka HG Pro 2 kg

HMS profesionální pogumovaná jednoruční činka HG Pro 2 kg

Profesionální jednoruční činka HMS HG Pro je vyrobena z litinového odlitku pokrytého silnou vrstvou gumy. Hmotnosti jsou dostupné v rozsahu od 1 do 70-ti kilogramů. (mall.cz)

MOVIT Kettlebell 32897 Činka 2 kg s vinylovým potahem

MOVIT Kettlebell 32897 Činka 2 kg s vinylovým potahem

Profesionální MOVIT® kettlebell činka o hmotnosti 2 kg. Jednoruční činky typu kettlebell jsou již několik let oblíbené nejen u profesionálních sportovců, především se zaměřením na bojové sporty, ale také při vojenském výcviku armády i policejních složek i zaměstnanců bezpečnostních agentur.  Činka je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena především k rozvoji síly a dynamiky. Lehčí činky můžeme doporučit i pro kondiční cvičení žen. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch). Cílem cvičení s činkami kettlebell je pevnost, síla a stabilita. Posiluje kardiovaskulární systém, ale také šlachy a vazy.  Technické údaje: masivní a profesionální provedení s protiskluzovou… (dilego.cz)

DUVLAN Šestihranné činky Addie 2 x 6 kg

DUVLAN Šestihranné činky Addie 2 x 6 kg

Šestihranné činky DUVLAN Addie vyrobené z PVC o hmotnosti 2 × 6 kg. (mall.cz)

LifeFit Činky Plus 2 x 0.5 kg (4891223100396)

LifeFit Činky Plus 2 x 0.5 kg (4891223100396)

Sada činek s pevnou vahou, hmotnost 0,5 kg, vnitřní materiál cement, povrchová úprava molitan Udržujte své tělo v kondici a při síle s kvalitními činkami od společnosti LifeFit. Činky disponují molitanem polstrovanými rukojeťmi, díky kterým se pohodlně drží a nekloužou. Jistě oceníte stahovatelné pásky na suchý zips, jenž umožňují pevné uchycení činky k dlaním během cvičení a celkově je tak cvičení více efektivní. S váhou půl kilogramu jsou ideální při aerobicu a všech aerobních cvičeních. Hodí se také pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu.Udržujte své tělo v kondici a při síle s kvalitními činkami od společnosti LifeFit. Činky disponují molitanem polstrovanými rukojeťmi, díky kterým se pohodlně drží a nekloužou. Jistě oceníte stahovatelné pásky na suchý zip,… (alza.cz)

DUVLAN Šestihranné činky Addie 2 x 1 kg

DUVLAN Šestihranné činky Addie 2 x 1 kg

Činky pro všestranné posilování. (mall.cz)

DUVLAN Šestihranné činky Addie 2 x 3 kg

DUVLAN Šestihranné činky Addie 2 x 3 kg

Činky pro všestranné posilování. (mall.cz)

SEDCO Činka Sedco aerobic 2 x 1,5 kg

SEDCO Činka Sedco aerobic 2 x 1,5 kg

Činka Sedco aerobic 2 × 1,5 kgČinka v moderním řešení pro aktivní cvičení aerobicu. Činky jsou potaženy vrstvou speciálního jemného molitanu a jsou opatřeny jednoduchými upevňovacími páskami se systémem suchého zipu. (mall.cz)

LifeFit Činky Plus 2 x 1 kg (4891223091564)

LifeFit Činky Plus 2 x 1 kg (4891223091564)

Sada činek s pevnou vahou, hmotnost 1 kg, vnitřní materiál cement, povrchová úprava molitan Udržujte své tělo v kondici a při síle s kvalitními činkami od společnosti LifeFit. Činky disponují molitanem polstrovanými rukojeťmi, díky kterým se pohodlně drží a nekloužou. Jistě oceníte stahovatelné pásky na suchý zips, jenž umožňují pevné uchycení činky k dlaním během cvičení a celkově je tak cvičení více efektivní. S váhou jednoho kilogramu jsou ideální při aerobicu a všech aerobních cvičeních. Hodí se také pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu.Udržujte své tělo v kondici a při síle s kvalitními činkami od společnosti LifeFit. Činky disponují molitanem polstrovanými rukojeťmi, díky kterým se pohodlně drží a nekloužou. Jistě oceníte stahovatelné pásky na suchý zip,… (alza.cz)

LifeFit Činky Plus 2 x 1.5 kg (4891223091571)

LifeFit Činky Plus 2 x 1.5 kg (4891223091571)

Sada činek s pevnou vahou, hmotnost 1,5 kg, vnitřní materiál cement, povrchová úprava molitan Udržujte své tělo v kondici a při síle s kvalitními činkami od společnosti LifeFit. Činky disponují molitanem polstrovanými rukojeťmi, díky kterým se pohodlně drží a nekloužou. Jistě oceníte stahovatelné pásky na suchý zips, jenž umožňují pevné uchycení činky k dlaním během cvičení a celkově je tak cvičení více efektivní. S váhou jednoho a půl kilogramu kilogramu jsou ideální při aerobicu a všech aerobních cvičeních. Hodí se také pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu.Udržujte své tělo v kondici a při síle s kvalitními činkami od společnosti LifeFit. Činky disponují molitanem polstrovanými rukojeťmi, díky kterým se pohodlně drží a nekloužou. Jistě oceníte… (alza.cz)

Činka na aerobik-zumbu 2 x 3 KG

Činka na aerobik-zumbu 2 x 3 KG

Činka na aerobik-zumbuPlastová činka s cementovou náplní 3 kg je kvalitní a cenově dostupná. Je vyrobena z tvrzeného plastového materiálu PE, má ergonomicky tvarovanou rukojeť s protiskluzovým úchopem a velice atraktivní design. Je vhodná jak pro posilování horních končetin, prsních či břišních svalů, tak i pro aerobní cvičení (běh), posilování dolních končetin (výpady, dřepy) nebo rovněž pro Zumbu. Technický popis:- rozměr: délka 27 cm x výška 12,5 cm- anatomicky tvarovaná rukojeť protiskluzový materiál- materiál odolný proti vlhkosti a potu- hmotnost: 2 x 3 kg (patro.cz)

Sada jednoručních hexa činek 2 x 25 kg

Sada jednoručních hexa činek 2 x 25 kg

Sada 2 kusů 25 kg pogumovaných, hexagoniálních, jednoručních činek o celkové hmotnosti 50 kg. Tato profesionální jednoručka je charakteristická svým šestihranným tvarem, který čince zabraňuje v pohubu, ta se tak po odhození neodkutálí. Úchop sudovitého tvaru je pochromován a pro větší komfort je opatřen drážkováním. Parametry: Materiál: litina pokrytá vrstvou gumy Hmotnost jedné činky: 25 kg Hmotnost sady: 50 kg Upozornění: Certifikát, norma ; CE Záruka: 24 měsíců (efitness.cz)

Sada jednoručních hexa činek 2 x 25 kg

Sada jednoručních hexa činek 2 x 25 kg

Sada 2 kusů 25 kg pogumovaných, hexagoniálních, jednoručních činek o celkové hmotnosti 50 kg. Tato profesionální jednoručka je charakteristická svým šestihranným tvarem, který čince zabraňuje v pohubu, ta se tak po odhození neodkutálí. Úchop sudovitého tvaru je pochromován a pro větší komfort je opatřen drážkováním. Parametry: Materiál: litina pokrytá vrstvou gumy Hmotnost jedné činky: 25 kg Hmotnost sady: 50 kg Upozornění: Certifikát, norma ; CE Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Master neoprenové jednoruční činky Jogging 2 x 1,5 kg

Master neoprenové jednoruční činky Jogging 2 x 1,5 kg

Tyto neoprenové činky jsou určeny k chůzi, joggingu, ale také k posilovacím cvičením. Jsou výbornou pomůckou, pokud chcete zvýšit počet spálených kalorií a zároveň tónovat svaly horní poloviny těla. (mall.cz)

Movit M09612 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Movit M09612 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Pro ty, kteří chtějí posílit svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše jednoruční činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: 2x tyče: žebrované rukojeti pro lepší uchopení, cca 14,5 cm prostor pro uchopení trapézový šroub pro bezepčené upevnění kotoučů délka: cca 45 cm průměr tyče: 25mm hmotnost tyče se šroubem: 1kg barva: černá   Obah balení: 2x tyč 4x 2 kg, Ø 21,0 cm, šířka 3,7 cm 4x 2,5 kg: Ø 22,0 cm, šířka 3,8 cm 4x 5,0 kg: Ø 26,0 cm, šířka 4,8 cm celková hmotnost balení: cca 41 kg (dilego.cz)

Master neoprenové jednoruční činky Jogging 2 x 1 kg

Master neoprenové jednoruční činky Jogging 2 x 1 kg

Tyto neoprenové činky jsou určeny k chůzi, joggingu, ale také k posilovacím cvičením. Jsou výbornou pomůckou, pokud chcete zvýšit počet spálených kalorií a zároveň tónovat svaly horní poloviny těla. (mall.cz)

HMS měkké činky CM06, 2 x 1 kg, růžové

HMS měkké činky CM06, 2 x 1 kg, růžové

Měkké činky HMS CM06 růžové. 2 × 1 kilogram. (mall.cz)

HMS měkké činky CM07, 2 x 1,5 kg, zelené

HMS měkké činky CM07, 2 x 1,5 kg, zelené

Měkké činky HMS CM07 zelené. 2 × 1,5 kilogram. (mall.cz)

HMS profesionální hexagoniální, jednoruční činka 2 x 25 kg

HMS profesionální hexagoniální, jednoruční činka 2 x 25 kg

Sada 2 kusů 25 kg pogumovaných, hexagoniálních, jednoručních činek o celkové hmotnosti 50 kg. (mall.cz)

HMS profesionální hexagoniální, jednoruční činka 2 x 27,5 kg

HMS profesionální hexagoniální, jednoruční činka 2 x 27,5 kg

Sada 2 kusů 27,5 kg pogumovaných, hexagoniálních, jednoručních činek o celkové hmotnosti 55 kg. (mall.cz)

HMS profesionální hexagoniální, jednoruční činka 2 x 22,5 kg

HMS profesionální hexagoniální, jednoruční činka 2 x 22,5 kg

Sada 2 kusů 22,5 kg pogumovaných, hexagoniálních, jednoručních činek o celkové hmotnosti 45 kg. (mall.cz)

Master neoprenové jednoruční činky Jogging 2 x 0,5 kg

Master neoprenové jednoruční činky Jogging 2 x 0,5 kg

Tyto neoprenové činky jsou určeny k chůzi, joggingu, ale také k posilovacím cvičením. Jsou výbornou pomůckou, pokud chcete zvýšit počet spálených kalorií a zároveň tónovat svaly horní poloviny těla. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít