Dárkový set s vonným olejem a tyčinkami Frangipanii Dakls

Difuzér s vůní Frangipani Dakls

Difuzér s vůní Frangipani Dakls

Nechte prostoupit svůj domov touto překrásnou květinovou vůní. Typ: dárkové balení s vázičkou, tyčinkami a olejem s vůni květiny frangipani Barva: bílá, zelená, světle růžová Materiál: sklo, dřevo Vlastnosti: vonný, příjemný Něco úžasného: na tyčinkách jsou připevnění ptáčci Rozměry: dárkové balení - 21 x 11 x 3 cm objem vonného oleje - 30 ml (ZOOT.cz)

Dárkový set svícnu a vonných olejů SIFCON

Dárkový set svícnu a vonných olejů SIFCON

Víte, že vůně ovlivňují naši mysl, ale i zdraví? Dokáží zlepšit náladu, pomoci s nachlazením i potlačit stres a únavu. Příjemná vůně domova. Tiše a ochotně. Typ: dárkový set vonných olejů se svícnem ve tvaru domku Barva: bílá Vůně olejů: vanilka, bavlna, len Materiál: porcelán, sklo Rozměry: objem olejů: 3 x 10 ml svícen - 8 x 9 cm oleje - 6 x 2,5 cm balení - 15 x 12 x 8 cm (ZOOT.cz)

Dárkový set svícnu se třemi vonnými oleji s vůní pivoňky, fialky a…

Dárkový set svícnu se třemi vonnými oleji s vůní pivoňky, fialky a bergamotu SIFCON

Aby vaše koupelna, kuchyně, zádveří, ložnice, vlastně celý byt voněl jako z pohádky. Typ: dárkový set svícnu se třemi vonnými oleji Barva svícnu: bílá Materiál: porcelán, sklo, vonné látky, Rozložení vůní: hlavní - pivoňka, fialka, bergamot střed - sladký hrášek, bílé květy, konvalinka základ - vanilka, broskve, jantar Rozměry: objem esencí - 3 x 15 ml svícen - 7 x 8 cm krabička - 13 x 22 x 5 cm (ZOOT.cz)

Dárkový set svícnu se třemi vonnými oleji s vůní mandarinek,…

Dárkový set svícnu se třemi vonnými oleji s vůní mandarinek, bergamotu a jasmínu SIFCON

Aby vaše koupelna, kuchyně, zádveří, ložnice, vlastně celý byt voněl jako z pohádky. Typ: dárkový set svícnu se třemi vonnými oleji Barva svícnu: bílá Materiál: porcelán, sklo, vonné látky, Rozložení vůní: hlavní - mandarinky, bargamot, jasmín střed - šalvěj, zázvor, citrón základ - santalové dřevo, vetiver Rozměry: objem esencí - 3 x 15 ml svícen - 7 x 8 cm krabička - 13 x 22 x 5 cm (ZOOT.cz)

Dárkový set svícnu se třemi vonnými oleji s vůní malin, máku,…

Dárkový set svícnu se třemi vonnými oleji s vůní malin, máku, červeného rybízu a zvonku SIFCON

Aby vaše koupelna, kuchyně, zádveří, ložnice, vlastně celý byt voněl jako z pohádky. Typ: dárkový set svícnu se třemi vonnými oleji Barva svícnu: bílá Materiál: porcelán, sklo, vonné látky, Rozložení vůní: hlavní - maliny, mák, červený rybíz střed - lila, jablko, bobule základ - magnólie, cedrové dřevo, karamel Rozměry: objem esencí - 3 x 15 ml svícen - 7 x 8 cm krabička - 13 x 22 x 5 cm (ZOOT.cz)

Hra s vonným dýmem (978-80-735-9420-6)

Hra s vonným dýmem (978-80-735-9420-6)

Elektronická kniha - autor Laura Joh Rowlandová, 360 stran Nejpodivnější případ šógunova komořího Sana Ičiró Každý nemusí být tím, kým se zdá, a některé hry přinášejí smrt… Píše se rok 1703. Japonské město Edo téměř srovná se zemí strašlivé zemětřesení. Na pozadí skutečné historické události se rozvíjí příběh o vraždě, vášni a nejpodivuhodnějším případu, jaký kdy šógunův komoří Sano Ičiró musel objasnit. Ve zříceném domě jsou nalezeny tři ženy. O život přišly při módní hře, kdy se hráči podle vůně dýmu snaží určit, jaké látky vonná kuřidla obsahují. Jen v nich obvykle nebývá přimíchán jed… Sano už se ve svém novém úřadu vyšetřováním zločinů nezabývá, ale urozený a mocný otec dvou zavražděných mladých žen jej dotlačí do situace, kdy nemá na vybranou... Buď vypátrá vraha, nebo bude… (Alza.cz)

Hra s vonným dýmem (978-80-7359-420-6)

Hra s vonným dýmem (978-80-7359-420-6)

Kniha – autor Laura Joh Rowlandová, 336 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Píše se rok 1703. Japonské město Edo téměř srovná se zemí strašlivé zemětřesení. Na pozadí skutečné historické události se rozvíjí příběh o vraždě, vášni a nejpodivuhodnějším případu, jaký kdy šógunův komoří Sano Ičiró musel objasnit. Ve zříceném domě jsou nalezeny tři ženy. O život přišly při módní hře, kdy se hráči podle vůně dýmu snaží určit, jaké látky vonná kuřidla obsahují. Jen v nich obvykle nebývá přimíchán jed… Sano už se ve svém novém úřadu vyšetřováním zločinů nezabývá, ale urozený a mocný otec dvou zavražděných mladých žen jej dotlačí do situace, kdy nemá na vybranou... Buď vypátrá vraha, nebo bude mít na svědomí šógunovu smrt. Podezřelých je mnoho, ale ještě víc je snad tajemství. Každý má co… (Alza.cz)

Aromalampa keramická Lago, 20 cm, černá

Aromalampa keramická Lago, 20 cm, černá

Designová keramická aromalampa je nádherná interiérová dekorace. Zapalte v ní svíčku pod miskou s vonným olejem, nebo ji prostě nechte stát na poličce a vynikat její krásu. Vnější část aromalampy je černá a vnitřní stříbrná elegantně odráží světlo ze svíčky. (Nakup-nabytek.cz)

Aromalampa keramická Lago, 20 cm, bílá

Aromalampa keramická Lago, 20 cm, bílá

Designová keramická aromalampa je sama o sobě nádhernou interiérovou dekorací, ať už v ní zapálíte svíčku pod miskou s vonným olejem, nebo ji necháte jen stát na poličce a vynikat její krásu. Bílo-stříbrné provedení nechává vyniknout příjemné atmosféře šířící se z plamínku svíčky. (Nakup-nabytek.cz)

fenjal Olejový dárkový set fenjal tělový Olej 150ml

fenjal Olejový dárkový set fenjal tělový Olej 150ml

Obsahuje: Bohatý sprchový olej 200 ml Smyslný tělový olej 150 ml (Vivantis.cz)

Le Chatelard Dárkový set s vůní fialky Vonný pytlíček 2 x 18 g +…

Le Chatelard Dárkový set s vůní fialky Vonný pytlíček 2 x 18 g + oválné mýdlo 100 g

Dárkový set s vůní fialky a jemným nádechem ostružin obsahuje dva látkové pytlíčky s vonnou směsí a francouzské přírodní oválné mýdlo z Marseille. Mýdlo obsahuje 72% přírodních látek. Vonné pytlíčky s příjemnou vůní fialek provoní váš šatník. (Vivantis.cz)

Le Chatelard Dárkový set s vůní fialky Vonný sáček 18 g + mýdlo ve…

Le Chatelard Dárkový set s vůní fialky Vonný sáček 18 g + mýdlo ve tvaru čtverce 100 g

Dárkový set s vůní fialky a jemným nádechem ostružin obsahuje látkový pytlíček s vonnou směsí a francouzské přírodní mýdlo z Marseille ve tvaru čtverce. Mýdlo obsahuje 72% přírodních látek. Vonný pytlíček s jarní vůní fialek příjemně provoní váš šatník. (Vivantis.cz)

Le Chatelard Dárkový set s vůní fialky Vonný sáček 7 g + mýdlo ve…

Le Chatelard Dárkový set s vůní fialky Vonný sáček 7 g + mýdlo ve tvaru srdce 25 g

Dárkový set s vůní fialky a jemným nádechem ostružin obsahuje látkový pytlíček plněný vonnou směsí a francouzské přírodní mýdlo z Marseille ve tvaru srdce. Mýdlo obsahuje 72% přírodních látek. Vonný pytlíček s jarní vůní fialek příjemně provoní váš šatník. (Vivantis.cz)

Le Chatelard Dárkový set s vůní fialky Vonný pytlíček 2 x 18 g +…

Le Chatelard Dárkový set s vůní fialky Vonný pytlíček 2 x 18 g + mýdlo ve tvaru srdce 100 g

Dárkový set s vůní fialky a jemným nádechem ostružin obsahuje dva látkové pytlíčky s vonnou směsí a francouzské přírodní mýdlo z Marseille ve tvaru srdce. Mýdlo obsahuje 72% přírodních látek. Vonné pytlíčky s jarní vůní fialek příjemně provoní váš šatník. (Vivantis.cz)

VENIRA dárkový set - 40 denní kúra 80kapslí a arganový olej 50ml

VENIRA dárkový set - 40 denní kúra 80kapslí a arganový olej 50ml

Nejlepší kombinace pro růst vlasů a zvýšení jejich kvality, pro podporu silnějších nehtů a nádhernou pleť. Toto balení obsahuje naši 40 denní kúru s 80 kapslemi a prvotřídní za studena lisovaný arganový olej. (Pilulka.cz)

VENIRA dárkový set - 40 denní kúra 80kapslí a švestkový olej 50ml

VENIRA dárkový set - 40 denní kúra 80kapslí a švestkový olej 50ml

Nejlepší kombinace pro růst vlasů a zvýšení jejich kvality, pro podporu silnějších nehtů a nádhernou pleť. Toto balení obsahuje naši 40 denní kúru s 80 kapslemi a prvotřídní za studena lisovaný švestkový olej. (Pilulka.cz)

Le Chatelard Dárkový set Vonný látkový pytlíček 18 g + přírodní mýdlo…

Le Chatelard Dárkový set Vonný látkový pytlíček 18 g + přírodní mýdlo ve tvaru srdce 100 g

Dárkový set s vůní fialky a jemným nádechem ostružin obsahuje látkový pytlíček s vonnou směsí a francouzské přírodní mýdlo z Marseille ve tvaru srdce. Vonný pytlíček s jarní vůní fialek příjemně provoní váš šatník. Francouzské přírodní mýdlo jemně pečuje o pokožku a krásně ji provoní. Obsahuje 72% přírodních látek. (Vivantis.cz)

Kneipp Bath Oil Set - Dárková sada olejů do koupele

Kneipp Bath Oil Set - Dárková sada olejů do koupele

Bath Oil Set - Dárková sada olejů do koupele obsahuje 20 ml olej do koupele Anti-stres 20 ml olej do koupele Mandlové květy 20 ml olej do koupele Klidná mysl 20 ml olej do koupele Tajemství krásy 20 ml olej do koupele Staré dobré časy 20 ml olej do koupele Meduňka - relaxace a uvolnění - zklidnění - odstranění stresu - péče o pokožku - uvolnění těla a mysli - odstranění pnutí pokožky Použití: Nalijte 1 - 2 lahvičky do vany plné vody, která má 36 - 38°C. Dobře promíchejte. Doba koupele by neměla přesáhnout 20 minut. Vysušte pokožku jemnými dotyky ručníku. (Prodejparfemu.cz)

Kneipp Massage oils set - Dárková kazeta masážních olejů 20 ml

Kneipp Massage oils set - Dárková kazeta masážních olejů 20 ml

Massage oils set - Dárková kazeta masážních olejů obsahuje: 20 ml Masážní olej Mandlové květy 20 ml Masážní olej Staré dobré časy 20 ml Masážní olej Ylang-ylang (Prodejparfemu.cz)

hmotnost:
0 kg
Sekce:
Aromaterapie
Sekce VV:
Kosmetika
Typ pleti:
pleť normální
Typ produktu:
dárkové sady
Určení:
unisex
Značka:
Kneipp
Řada:
Masážní oleje
Konzistence:
konzistence
Sekce PZ:
Dárkové sady přírodní kosmetiky
Cesta podání:
Dermálně - na pokožku
Léková forma:
Olej
Pro:
Pro dospělé
Dodavatel na trh:
KNEIPP
Výrobce:
Kneipp Werke, Würzburg

Krémový čajový set s motivem koček 2v1 Dakls

Krémový čajový set s motivem koček 2v1 Dakls

Kočky a koťata do pozoru. Právě na hodinách odbila pátá hodina a podává se čaj. Samozřejmě s kapkou mléka a pro malé mlsouny se smetánkou. Vaše oblíbená klubíčka bavlnky si můžete vzít s sebou. Barva: krémová, šeda Vzor: puntíky, zamilovaný kočičí pár Materiál: keramika Vlastnosti materiálu: pevný, lesklý Rozměry: konvička - 10 x 17 x11 cm hrnek - 14 x 11 x 6,5 cm ZOOTÍ TIP: nakupte si i další kočičí nádobí od značky Dakls a mějte doma servis, který vám budou i kočky závidět (ZOOT.cz)

Vonný difuzér Arco Kaktus a šalvěj, 200 ml

Vonný difuzér Arco Kaktus a šalvěj, 200 ml

Nechte se okouzlit svěží bylinnou vůní a pořiďte si tento designový difuzér s černou mašlí a tyčinkami. Skvěle se bude vyjímat na poličce i psacím stole. Je též velmi vhodný i jako dárek. Sada obsahuje 6 kusů rákosových tyčinek o délce 28 cm. (4home.cz)

Vonný difuzér Arco Mořská sůl, 200 ml

Vonný difuzér Arco Mořská sůl, 200 ml

Nechte se okouzlit svěží vůní mořského pobřeží a soli a pořiďte si tento designový difuzér s černou mašlí a tyčinkami. Skvěle se bude vyjímat na poličce i psacím stole. Je též velmi vhodný i jako dárek. Sada obsahuje 6 kusů rákosových tyčinek o délce 28 cm. (4home.cz)

Difuzér s vůní Paradise Dream Dakls

Difuzér s vůní Paradise Dream Dakls

Vonné tyčinky do každé rodinky. Vaším domovem se pozvolným vzlínáním parfému z vázičky do tyčinek bude linout vůně ráje. Typ: dárkové balení s vázičkou, tyčinkami a olejem s vůni Paradise Dream Barva: bílá, světle zelená Materiál: sklo, dřevo, nepálená hrnčířská hlína Vlastnosti: vonný, příjemný Něco úžasného: na tyčinkách jsou připevnění ptáčci Rozměry: dárkové balení - 21 x 11 x 3 cm objem vonného oleje - 30 ml (ZOOT.cz)

Dárkový set s nářadím Kikkerland

Dárkový set s nářadím Kikkerland

Jak udělat chlapovi radost? Dejte mu to co skutečně potřebuje. A že je toho opravdu hodně! Ale nebojte, máme to v jednom balení! :) Typ: dárková set s nářadím Barva: stříbrná, žlutá Materiál : plast, kov Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Obsah balení a rozměry multifunkční propiska (obsahuje malý šroubovák, pravítko a vodováhu) - 14,5 x 1,2 cm metr - 6,5 x 2,5 x 1,3cm (ve složeném stavu), 50 x 1,3 cm (v rozloženém stavu) vodováha - 4 x 1,5 x 1,5 cm multifunkční klíč - 7 x 4,5 cm (ZOOT.cz)

Velký dárkový set s nářadím Kikkerland

Velký dárkový set s nářadím Kikkerland

Jak udělat chlapovi radost? Dejte mu to co skutečně potřebuje. A že je toho opravdu hodně! Ale nebojte, máme to v jednom balení! :) Typ: velká dárková sada pro muže Barva: černá, stříbrná Materiál : plast, kov, dřevo, papír Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Obsah balení a rozměry - zápisník (192 stran) - 15 x 8,5 cm - metr - 13,2 x 1,6 cm (složený stav), 100 x 1,6 (v rozloženém stavu) - propiska (3x v balení) - 13,7 x 1 cm - multifunkční kleště (disponují nožem, šroubováčkem, pilníčkem) - 5 x 3,2 cm (ve složeném stavu), 7,7 x 4,8 cm (v rozloženém stavu) - kladívko - 18,3 x 6,8 cm - šroubovák (plochý) - 15 x 1,1 cm - nástavec na šroubovák (křížový) - 5,5 x 0,7 cm - malý nástavec na šroubovák (plochý) - 3 x 0,3 cm - malý nástavec na šroubovák (křížový) - 2,2 x 0,4 cm (ZOOT.cz)

LED solární dekorativní osvětlení Lumix Swing Lights M 22014, 0.5 W,…

LED solární dekorativní osvětlení Lumix Swing Lights M 22014, 0.5 W, zelená

Lapače slunce Swing Lights upoutají na zahradě pozornost svými fluoreskujícími deskami a tyčinkami z akrylátového skla. Při stmívání svítí tyčinka a deska mírným světlem, které se v noci díky LED diodám ještě více rozjasní. Za větru se lapače slunce díky flexibilním tyčkám z akrylátového skla pohybují. (Conrad.cz)

Vonné tyčinky Nag Champa, 12 ks

Vonné tyčinky Nag Champa, 12 ks

Indické vonné tyčinky 12 ks s dřevitou jemně nasládlou vůní. Výrazná a příjemně sytá orientální vůně s tóny květin i dřevin je vhodná do většího prostoru, kde navozuje atmosféru klidu a pohody. Jedná se o kvalitní vonné tyčinky s vysokým podílem přírodních příměsí. Délka 20 cm, doba hoření cca 40 minut. Tyčinku umístěte do stojánku, zapalte a nechte doutnat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Složení: bylinné složky, vonné oleje, bambusová štěpina. Země původu: Indie (Velkykosik.cz)

Kitos AROMA DIFUZÉR SET 12X10ML + 48 TYČINEK

Kitos AROMA DIFUZÉR SET 12X10ML + 48 TYČINEK

AROMA DIFUZÉR SET 12X10ML + 48 TYČINEK, kategorie: OSLAVY A SVÍČKY | VONNÉ DIFUZÉRY (Kitos.cz)

Černý květovaný dárkový set s hracími kartami Galison

Černý květovaný dárkový set s hracími kartami Galison

Nechte se unášet originálním designem umělce Wendyho Golda, jehož jedinečná technika vrstvení je známá po celém světě! Typ: květovaný dárkový set s hracími kartami Barva: černá, fialová, žlutá, červená Vzor: květovaný Materiál: papír Obsah boxu: - 2 balíčky karet Něco úžasného: krásný design Rozměry: set - 14,5 x 11 x 3 cm jednotlivé karty - 6,5 x 10 cm (ZOOT.cz)

Petali Vonný vosk Violet

Petali Vonný vosk Violet

Zpříjemněte si  domov jedinečnými italskými vonnými vosky nové koncepce. Kouzelná vůně provoní a zútulní každý kout vašeho domova. Patentovaný systém kalíšků s vonným voskem, které neušpiní vaši aromalampu. Vůně se uvolňuje po dobu až 8 hodin. Skvělý dárek pro každou příležitost!Vůně Violet:jedinečná a nezaměnitelná vůně kosatce a geránie ve svrchních tónech umocněná relaxačními vlastnostmi fialky (4home.cz)

Petali Vonný vosk Orange

Petali Vonný vosk Orange

Zpříjemněte si  domov jedinečnými italskými vonnými vosky nové koncepce. Kouzelná vůně provoní a zútulní každý kout vašeho domova. Patentovaný systém kalíšků s vonným voskem, které neušpiní vaši aromalampu. Vůně se uvolňuje po dobu až 8 hodin. Skvělý dárek pro každou příležitost!Vůně Orange:hřejivá vůně lahodného pomeranče a sladké mandarinky v dokonalé harmonii s geránií a mimózou (4home.cz)

Petali Vonný vosk Oriental nights

Petali Vonný vosk Oriental nights

Zpříjemněte si  domov jedinečnými italskými vonnými vosky nové koncepce. Kouzelná vůně provoní a zútulní každý kout vašeho domova. Patentovaný systém kalíšků s vonným voskem, které neušpiní vaši aromalampu. Vůně se uvolňuje po dobu až 8 hodin. Skvělý dárek pro každou příležitost!Vůně Oriental nights: kořeněná, květinová vůně s dotekem citrusů v kombinaci s růží a santalovým dřevem (4home.cz)

AIRWICK Vonné tyčinky Radostné léto 30 ml

AIRWICK Vonné tyčinky Radostné léto 30 ml

Přírodní ratanové tyčinky, které jsou součástí tohoto difuzéru, provoní váš byt radostným létem. Vaše čichové buňky potěší příjemně hravá vůně čerstvých bílých květů, sladkého melounu a jemné tóny vanilky. Osvěžovač v elegantním designu nepotřebuje ani baterie, ani napájení z elektrické sítě, a tak jej můžete umístit prakticky kamkoliv. Aroma z něj vás bude těšit až čtyři týdny. (Feedo.cz)

AIRWICK Vonné tyčinky Prádlo ve vánku 30ml

AIRWICK Vonné tyčinky Prádlo ve vánku 30ml

Přírodní ratanové tyčinky, které jsou součástí tohoto difuzéru, provoní váš byt vůní, která je v rodině osvěžovačů vzduchu Air Wick naprostou novinkou. Vaše čichové buňky nové potěší aroma právě vypraného prádla a zeleného jablka se závanem čerstvého vzduchu. Osvěžovač v elegantním designu nepotřebuje ani baterie, ani napájení z elektrické sítě, a tak jej můžete umístit prakticky kamkoliv. Aroma z něj vás bude těšit až čtyři týdny. (Feedo.cz)

AIRWICK Vonné tyčinky Tyrkysová laguna 30 ml

AIRWICK Vonné tyčinky Tyrkysová laguna 30 ml

Přírodní ratanové tyčinky, které jsou součástí tohoto difuzéru, provoní váš byt všemi tóny tyrkysového zálivu. Vaše čichové buňky potěší příjemná vůně sluncem vysušeného dřeva, slaného moře a teplého vánku. Osvěžovač v elegantním designu nepotřebuje ani baterie, ani napájení z elektrické sítě, a tak jej můžete umístit prakticky kamkoliv. Aroma z něj vás bude těšit až čtyři týdny. (Feedo.cz)

Dárkový set s vůní lesních plodů Parks Candles London

Dárkový set s vůní lesních plodů Parks Candles London

Luxusní dárkové balení, použití pouze a jen přírodních esenciálních olejů a vosku a vůně, na kterých se podílí ti nejlepší parfuméři z Francie. Tak by se dala ve zkratce popsat dárková sada svíček a difuzéru anglické značky Parks Candles, které jsou zabaleny v reprezentativním balení. Obdarujte tak své milované něčím, co provoní jejich život. Stav produktu: Na ilustrační fotografii je zboží v jiném barevném provedení. Nekompletní - chybí 1 svíčka. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito. (Rozbaleno.cz)

Petali Vonný vosk Magnolia

Petali Vonný vosk Magnolia

Zpříjemněte si  domov jedinečnými italskými vonnými vosky nové koncepce. Kouzelná vůně provoní a zútulní každý kout vašeho domova. Patentovaný systém kalíšků s vonným voskem, které neušpiní vaši aromalampu. Vůně se uvolňuje po dobu až 8 hodin. Skvělý dárek pro každou příležitost! Vůně Magnolia:unikátní a jedinečná vůně sladkých květů magnólie v dokonalé harmonii s jemnými tóny růží a jasmínu (4home.cz)

Petali Vonný vosk Pomegranate

Petali Vonný vosk Pomegranate

Zpříjemněte si  domov jedinečnými italskými vonnými vosky nové koncepce. Kouzelná vůně provoní a zútulní každý kout vašeho domova. Patentovaný systém kalíšků s vonným voskem, které neušpiní vaši aromalampu. Vůně se uvolňuje po dobu až 8 hodin.  Vůně Pomegranate:nádherně hřejivá vůně se šťavnatým granátovým jablkem a červeným ovocem ve svrchních tónech, které následuje delikátní vanilka a ušlechtilá dřeva v základu (4home.cz)

Petali Vonný vosk White musk

Petali Vonný vosk White musk

Zpříjemněte si  domov jedinečnými italskými vonnými vosky nové koncepce. Kouzelná vůně provoní a zútulní každý kout vašeho domova. Patentovaný systém kalíšků s vonným voskem, které neušpiní vaši aromalampu. Vůně se uvolňuje po dobu až 8 hodin. Skvělý dárek pro každou příležitost!Vůně White musk: svěží a hladké aroma bílých květů - konvalinky, jasmínu a lilií s jemným nádechem madagaskarské vanilky a svěžího citronu (4home.cz)

DÁRKOVÝ SET DC8

DÁRKOVÝ SET DC8

Dárkový set s vůní cedrového dřeva, pačuli, mošusu, malin a koření tvoří svíčka a difuzér. Stav produktu: Poškrábáno. Znečištěno. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito. (Rozbaleno.cz)

Dárkový set Natural

Dárkový set Natural

Praktický dárkový set Avent Natural obsahuje vše potřebné k péči o malé miminko. (Pilulka.cz)

Dodavatel na trh:
Philips Avent
Pro:
Pro kojence
Určení:
Dětské
Věk od:
0 let
Věk do:
3 let
Počet kusů v balení:
4
Velikost:
0-200 ml

Tyčinky vonné se sladkou vůní HQ-SWEET-SN

Tyčinky vonné se sladkou vůní HQ-SWEET-SN

Tyčinky vonné se sladkou vůní HQ-SWEET-SN (TIPA.EU)

Tyčinky vonné s vůní květin HQ-FLOWER-SN

Tyčinky vonné s vůní květin HQ-FLOWER-SN

Tyčinky vonné s vůní květin HQ-FLOWER-SN (TIPA.EU)

AIRWICK Vonné tyčinky Tyrkysová laguna 30 ml (5011417553114)

AIRWICK Vonné tyčinky Tyrkysová laguna 30 ml (5011417553114)

Osvěžovač vzduchu - vonné tyčinky, výdrž až 4 týdny, se svěží vůní   Změňte vůni svého domova díky vonným tyčinkám od osvědčené značky AIRWICK. Vonné tyčinky mají elegantní vzhled a využívají přírodní ratanová stébla k postupnému uvolňování vůně. Nechte se unést neustále se měnící vůní tyrkysové laguny, která vás nejprve naláká na aróma dřeva, poté si budete moct vychutnat vůni mořské tříště a nakonec jako třešničku na dortu ucítíte mořský vánek, který vám přinese nezapomenutelnou relaxační atmosféru.Vůně:Tyrkysová lagunaObjem:30 ml (Alza.cz)

hmotnost:
0.5 kg
Určení:
unisex

AIRWICK Vonné tyčinky Radostné léto 30 ml (5011417554630)

AIRWICK Vonné tyčinky Radostné léto 30 ml (5011417554630)

Osvěžovač vzduchu - vonné tyčinky, výdrž až 4 týdny, s květinovou vůní   Radostné léto již nemusíte prožívat jen za okny své domácnosti. Hravá a lehká vůně Life Scents od AIRWICK v sobě snoubí nádech svěžích čerstvých bílých květů, sladkého melounu a jemných tónů vanilky. Osvěžovač vzduchu AIRWICK v podobě vonných tyčinek je první střídající se vůně, která do domácnosti vnáší příjemnou a svěží atmosféru nespoutaného léta po dobu celých 4 týdnů. K jeho použití není potřeba baterií ani elektřiny - rákosový difuzér využívá přírodní ratanová stébla k jemnému rozptýlení oslnivé a čistě přírodní vůně. Osvěžovač zároveň svým elegantním designem ozdobí každou místnost vašeho domova. V 1 balení je obsažen objem 30 ml.  (Alza.cz)

Značka:
Air Wick
Určení:
unisex

Petali Vonný vosk Casa dolce casa

Petali Vonný vosk Casa dolce casa

Zpříjemněte si  domov jedinečnými italskými vonnými vosky nové koncepce. Kouzelná vůně provoní a zútulní každý kout vašeho domova. Patentovaný systém kalíšků s vonným voskem, které neušpiní vaši aromalampu. Vůně se uvolňuje po dobu až 8 hodin. Skvělý dárek pro každou příležitost!Vůně Casa dolce casa:svěží a šumivé  tóny vytvářejí dokonalou harmonii mezi kolínskou vůní a bergamotem. Srdce tvoří jasmín a pomeranč, základ je složen z jemných tónů pižma a dřev (4home.cz)

Promed vonný olej Skořice 10ml

Promed vonný olej Skořice 10ml

 Promed vonný olej Skořice 10ml Promed vonný olej je vyroben z nejlepších přírodních produktů, které jsou zpracovány na 100% esenciální olej, který zanechává příjemnou smyslnou vůni. Vhodný pro aroma difuzéry. Objem: 10 ml (Rajnehtu.cz)

Promed vonný olej Meduňka 10ml

Promed vonný olej Meduňka 10ml

 Promed vonný olej Meduňka 10ml Promed vonný olej je vyroben z nejlepších přírodních produktů, které jsou zpracovány na 100% esenciální olej, který zanechává příjemnou smyslnou vůni. Vhodný pro aroma difuzéry. Objem: 10 ml (Rajnehtu.cz)

Promed vonný olej Pomeranč 10ml

Promed vonný olej Pomeranč 10ml

 Promed vonný olej Pomeranč 10ml Promed vonný olej je vyroben z nejlepších přírodních produktů, které jsou zpracovány na 100% esenciální olej, který zanechává příjemnou smyslnou vůni. Vhodný pro aroma difuzéry. Objem: 10 ml (Rajnehtu.cz)

Promed vonný olej Levandule 10ml

Promed vonný olej Levandule 10ml

 Promed vonný olej Levandule 10ml Promed vonný olej je vyroben z nejlepších přírodních produktů, které jsou zpracovány na 100% esenciální olej, který zanechává příjemnou smyslnou vůni. Vhodný pro aroma difuzéry. Objem: 10 ml (Rajnehtu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít