Dárková sada SCHOLL Velvet Smooth PRO Elektrický pilník na chodidla do vody + náhradní hlavice Extra drsná (5997321771915)

Scholl Velvet Smooth Pro elektrický pilník na chodidla voděodolný

Scholl Velvet Smooth Pro elektrický pilník na chodidla voděodolný

Scholl Velvet Smooth Pro, , Doplňky unisex, Speciální péče Scholl Velvet Smooth Pro se dokonale postará o vaše nohy a chodidla.Vlastnosti:zanechá jemnou a hladkou pokožkuJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla + 2 náhradní…

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla + 2 náhradní hlavice

Scholl Velvet Smooth, , Doplňky pro ženy (notino.cz)

Scholl Velvet Smooth náhradní hlavice do elektrického pilníku na…

Scholl Velvet Smooth náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla ultra drsná

Scholl Velvet Smooth, 2 ks, Doplňky unisex, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Scholl Velvet Smooth Diamond elektrický pilník na chodidla extra hrubý

Scholl Velvet Smooth Diamond elektrický pilník na chodidla extra hrubý

Popis Scholl Velvet Smooth Diamond je rotační elektronický odstraňovač ztvrdlé kůže s diamantovými krystalky. Bruska díky rychle rotující hlavě účinně a bezpečně odstraňuje nežádoucí tvrdou a odumřelou kůži na patách. Vaše chodidla tak zanechává hladká a hebká na dotek.PopisScholl Velvet Smooth Diamond je rotační elektronický odstraňovač ztvrdlé kůže s diamantovými krystalky. Bruska díky rychle rotující hlavě účinně a bezpečně odstraňuje nežádoucí tvrdou a odumřelou kůži na patách. Vaše chodidla tak zanechává hladká a hebká na dotek. Vlastnosti: obsahuje diamantové krystalky, Micralumina brusný válec, který lze vyjmout a omýt, ergonomicky tvarovaná měkká rukojeť, díky rotační hlavici odstraňuje rychle a bezbolestně nežádoucí tvrdou a odumřelou kůži na patách, náhradní hlavice lze… (ageo.cz)

Elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth Diamond Extra…

Elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth Diamond Extra hrubý růžová

Jemná péče diamantů Snad každá žena se chce cítit krásná, sebevědomá a přitažlivá. K takovému pocitu snadno přispějí i jemná, opečovávaná chodila, která nyní může mít naprosto každá z vás! Elektrický pilník Scholl Velvet Smooth Diamond se postará o to, aby vaše chodidla netrápila ztvrdlá kůže a aby se za vámi každý otočil. Seznamte se s roztomilým pomocníkem s diamantovými částečkami, na kterého zkrátka nedáte dopustit! Kouzlo tohoto rotačního odstraňovače ztvrdlé kůže tkví především v jeho speciální brousicí hlavici Micralumina, která je vybavena diamantovými krystalky. Tyto krystalky spolu s rychlou rotací hlavice zajistí snadné, účinné a bezpečné odstranění ztvrdlé a odumřelé kůže z vašich nohou. Za malou chvíli tak budou vaše chodidla znovu jemná a krásná a to navíc naprosto… (euronics.cz)

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla

Scholl Velvet Smooth, , Doplňky pro ženy, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Scholl Velvet Smooth náhradní hlavice do elektrického pilníku na…

Scholl Velvet Smooth náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla 2 ks

Scholl Velvet Smooth, , Doplňky unisex, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Scholl Velvet Smooth Regular Coarse náhradní hlavice do elektrického…

Scholl Velvet Smooth Regular Coarse náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla

Scholl Velvet Smooth Regular Coarse, 2 ks, Doplňky unisex, Produkt Scholl Velvet Smooth Regular Coarse skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla

Scholl Velvet Smooth, , Doplňky pro ženy, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Scholl Velvet Smooth náhradní hlavice do elektrického pilníku na…

Scholl Velvet Smooth náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla s peelingovým efektem

Scholl Velvet Smooth, 2 ks, Doplňky unisex, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth středně drsný s…

Elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth středně drsný s minerály + kosmetická taška

Scholl Velvet Smooth + kosmetická taškaDárková sada s elektrickým pilníkem a kosmetickou taškou udělá radost každé ženě. Pečujte o svá chodidla a vychutnejte si pocit krásných hebkých chodidel. Bateriová bruska na nohy je vybavena brusným válcem s obsahem diamantových krystalků, které během malé chvilky odstraní ztvrdlou a odumřelou kůži na patách. Bezpečně a bezbolestně si poradí také s mozoly a otlačenou kůží. Pohodlnou obsluhu zajistíergonomicky tvarovaná měkká rukojeť, používání je velmi snadné. Jemnými krouživými pohyby přejíždějte po suché kůži a opakujte, dokud není dosaženo jemné a obroušené pokožky. Brusný válec lze poté odejmout a omýt. (euronics.cz)

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla voděodolný

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla voděodolný

Scholl Velvet Smooth, , Doplňky unisex, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Scholl Velvet Smooth Náhradní hlavice do elektrického pilníku na…

Scholl Velvet Smooth Náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla / hrubé 2 ks/bal.

Popis Zvlášť navržená Micralumina rotační hlavice s dlouhotrvajícími mikro-abrazivními částicemi pro trvalé výsledky. Tyto náhradní hlavice doporučujeme používat výhradně s Scholl Velvet Smooth elektrickým pilníkem na chodidla. Návod k použití: Uchovejte obal pro případné budoucí využití. Detailní návod naleznete v balení Scholl Velvet Smooth elektrického pilníku na chodidla. Výměna rotační hlavice: Hlavici je třeba vyměnit, sníží-li se její účinnost. 1. Ujistěte se, že strojek je vypnutý. 2. Vyjměte výměnou hlavici - zmáčkněte příslušné tlačítko na straně strojku a jemným tahem vyjměte hlavici. 3. Novou hlavici nasaďte na jednotku tak, že zmáčknete klíny po obou stranách… (ageo.cz)

Scholl Velvet Smooth Gentle Coarse náhradní hlavice do elektrického…

Scholl Velvet Smooth Gentle Coarse náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla 2 ks

Scholl Velvet Smooth Gentle Coarse, , Doplňky pro ženy, Produkt Scholl Velvet Smooth Gentle Coarse skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth + krém růžová

Elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth  + krém růžová

Elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth + krém růžová (euronics.cz)

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla s mořskými…

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla s mořskými minerály + kosmetická taška

Popis Elektrický pilník navazuje na úspěšný produkt Velvet Smooth™ s diamantovými krystalky v rotačních válečcích, které jsou nyní obohaceny o sílu mořských minerálů. Scholl Velvet Smooth s mořskými minerály a praktickou taštičkou Naše nohy si zaslouží, abychom se o ně starali po celý rok. Jen málokterý člověk si ale uvědomuje, že nás nosí po celý život, a odvádějí tak velmi namáhavou práci. Značka Scholl se již od svého počátku stará o zdraví a pohodlí nohou milionů obyvatel celé planety, a proto pro krásu a zdraví vyvinula elektrický pilník na chodidla. Ten z nich dokonale odstraní ztvrdlou kůži, takže budou nejen krásná a hebká na dotyk, ale již nikdy neohrozí ani… (ageo.cz)

Elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth s mořskými…

Elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth s mořskými minerály modrá

Dejte vyniknout sametově hebkým chodidlůmLéto s sebou přináší dobu nošení žabek a sandálů, dejte si také proto záležet na krásných chodidlech. Se zkrášlováním vám jednoduše pomůže elektrický pilník na chodila Scholl Velvet Smooth s mořskými minerály v modré barvě. S pedikérkou se můžete rozloučit a dopřát si péči o chodidla v pohodlí domova. Dvě abrazivní hlaviceElektrický pilník Scholl Velvet Smooth vás nadchne. Je vybaven 2 výměnnými hlavicemi. Jedna, středně drsná rotační hlavice s mořskými minerály, je určena k odstraňování tvrdé kůže a druhá rotační peelingová hlavice slouží k odstraňování kůže suché. Odstranění suché, šupinaté kůže a tvrdé pokožky na chodidlech pomocí tlaku způsobí, že vaše pokožka bude rázem vypadat mnohem jasnější a mladší. Odolný proti vlhkostiNapájení… (euronics.cz)

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla s diamantovými…

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla s diamantovými krystalky + bronzová taška (5997321772233)

Elektrický pilník - dárkový set, na suchou kůži Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Změnit zdrojOdebratDárková sadaScholl Velvet Smooths bronzovou taštičkouDárková sada SCHOLL Velvet Smooth udělá radost každému, kdo pečuje o svá chodidla. V setu naleznete elektrický pilník Scholl Velvet Smooth pro rychlé a pohodlné odstranění staré a šupinaté kůže na patách, 2 výměnné hlavice a praktickou bronzovou taštičku.Pro nádherně hladké a odpočaté nohy.1strojek2vložkyCo je součástí balení Scholl Velvet Smooth s bronzovou taškou?Elektrický pilníkScholl Velvet SmoothBezdrátový dvojrychlostní elektrický pilník Scholl Velvet Smooth rychle, bezpečně a pohodlně odstraňuje starou, suchou a ztvrdlou kůži. Má ergonomicky tvarovanou rukojeť a… (alza.cz)

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla s mořskými…

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla s mořskými minerály + Zelená kosmetická taška (5997321772059)

Elektrický pilník rotační navíc s náhradní hlavicí na suchou kůži Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Scholl Velvet Smooth s peelingovou hlavicí a cestovní taštičkouScholl Velvet Smooth je elektrický pilník vhodný na suchou pedikúru. Díky ergonomickému tvaru a hlavici ve tvaru válečku se snadno používá, a zvládne odstranit ztvrdlou kůži, mozoly a otlačeniny i na těžko dostupných místech.1strojek2hlavicePříjemný do rukyDíky ergonomicky tvarované rukojeti je použití Scholl Velvet Smooth pohodlné a skvěle padne do ruky. Rychlá rotační bruska ve tvaru válečku účinně a bezpečně odstraňuje tvrdou a odumřelou kůži chodidel. Ta zůstávají hladká a hebká na dotek. Součástí této sady je navíc jemná peelingová hlavice, kterou můžete použít na… (alza.cz)

Scholl Velvet Smooth náhradní hlavice do elektrického pilníku na…

Scholl Velvet Smooth náhradní hlavice do elektrického pilníku na nehty 3 ks

Vlastnosti 1. Pilování 2. Broušení 3. Leštění Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučujeme Vám používat s elektrickým systémem péče o nehty Scholl Velvet Smooth™ elektrický pilník na nehty. Kompletní návod k použití naleznete na obalu elektrického pilníku na nehty Scholl. 1. krok pilování nehtů - pilování nehtů pomáhá předcházet jejich poškození, jak potvrzují rovněž odborníci na péči o nehty. 2. krok broušení nehtů - pro vyrovnání nerovnosti a uhlazení povrchu nehtů 3. krok… (ageo.cz)

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na nehty

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na nehty

Scholl Velvet Smooth, , Doplňky unisex, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na nehty

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na nehty

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíUschovejte obal pro případné pozdější použití. Návod k použití - Uschovejte pro případné pozdější použití. Před použitím odšroubujte spodní část přístroje a odstraňte červenou izolační vložku. Poté našroubujte spodní část přístroje zpět. Zvolte potřebnou hlavici a zacvakněte jemně do přístroje. Vyberte požadovanou rychlost. Pro rychlejší dosažení požadovaného výsledku používejte vyšší rychlost, pro jemnější výkon použijte rychlost nižší. 1. krok PILOVÁNÍ - pilování nehtů pomáhá předcházet jejich poškození, jak potvrzují rovněž odbornící na péči o nehty - Opatrně pilujte a tvarujte OKRAJ nehtu -… (ageo.cz)

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na nehty

Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na nehty

Scholl Velvet Smooth, , Doplňky unisex, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Náhradní válečky Scholl Velvet Smooth Extra drsná s diamantovými…

Náhradní válečky Scholl Velvet Smooth Extra drsná s diamantovými krystalky 2ks

Vyměňte starou za novou! Pěstěná pokožka je vizitkou každé moderní ženy, ladné nožky nevyjímaje. Abyste o ně mohla pečovat neustále, vsadila jste správně na značku Scholl a její perfektní elektrický pilník Velvet Smooth. Nezapomeňte však čas od času vyměnit hlavici svého strojku. Její pravidelná výměna je zárukou hygienického použití a 100 % výsledku. Vyrazte do boje za nádherná chodidla Díky jedinečně účinnému, ale zároveň jemnému rotačnímu pohybu jsou extra hrubé náhradní válečky k elektrickému pilníku Scholl Velvet Smooth pro chodidla to pravé. Jsou navrženy speciálně pro odstranění velmi tvrdé a těžko odstranitelné kůže, nejčastěji se nacházející na patách a palcích nohou. Chodila hladká a neuvěřitelně hebká na dotek získáte rychle a hlavně bezbolestně, bez procedur u pedikérky. … (euronics.cz)

Philips Pedi BCR369/00 náhradní hlavice do elektrického pilníku na…

Philips Pedi BCR369/00 náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla

Philips Pedi BCR369/00, , Doplňky pro ženy, Produkt Philips Pedi BCR369/00 skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Hlavice SCHOLL VELVET SMOOTH EXTRA DIAMOND 2ks

Hlavice SCHOLL VELVET SMOOTH EXTRA DIAMOND 2ks

Hlavice SCHOLL VELVET SMOOTH EXTRA DIAMOND 2ks (tipa.eu)

Scholl Velvet Smooth dárková sada IV.

Scholl Velvet Smooth dárková sada IV.

Scholl Velvet Smooth, , Doplňky pro ženy (notino.cz)

Farmona Nivelazione elektrický pilník na chodidla

Farmona Nivelazione elektrický pilník na chodidla

Farmona Nivelazione, , Doplňky pro ženy, Produkt Farmona Nivelazione Nivelazione skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Scholl Velvet Smooth pilník na paty

Scholl Velvet Smooth pilník na paty

Scholl Velvet Smooth, , Doplňky unisex, Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Pedikúra SENCOR SPE 4111RS elektrický pilník na chodidla

Pedikúra SENCOR SPE 4111RS elektrický pilník na chodidla

Pedikúra SENCOR SPE 4111RS elektrický pilník na chodidla (tipa.eu)

Pedikúra SENCOR SPE 4110BL elektrický pilník na chodidla

Pedikúra SENCOR SPE 4110BL elektrický pilník na chodidla

Pedikúra SENCOR SPE 4110BL elektrický pilník na chodidla (tipa.eu)

SCHOLL Velvet Smooth Rotační hlavice Středně drsná s mořskými…

SCHOLL Velvet Smooth Rotační hlavice Středně drsná s mořskými minerály 2 ks (5052197023664)

Náhradní hlavice na suchou i mokrou pedikúru Náhradní hlavice do elektrického pilníku Velvet Smooth mají hrubý povrch a zajistí vašim nohám hedvábnou jemnost. Balení obsahuje dva kusy hlavic, které můžete v přístroji libovolně měnit s hlavicemi s jiným povrchem. Vaše chodidla mohou vypadat skvěle i bez velké námahy nebo návštěvy pedikúry. Po ošetření elektrického pilníku v pohodlí vašeho domova budou vaše chodidla jemná a hladká. Používání pilníku je velmi jednoduché, rychle a bezbolestně odstraní ztvrdlou kůži na vašich nohách. Náhradní hlavice do elektrického pilníku Velvet Smooth mají hrubý povrch a zajistí vašim nohám hedvábnou jemnost. Balení obsahuje dva kusy hlavic, které můžete v přístroji libovolně měnit s hlavicemi s jiným povrchem. Vaše chodidla mohou vypadat skvěle i bez… (alza.cz)

SCHOLL Velvet Smooth Rotační hlavice Jemně drsná s mořskými minerály…

SCHOLL Velvet Smooth Rotační hlavice Jemně drsná s mořskými minerály 2 ks (4002448095293)

Náhradní hlavice na suchou i mokrou pedikúru  Náhradní hlavice pro elektrický rotační pilník na chodidla Sholl Velvet Smooth Wet & DryNáhradní hlavice pro elektrický rotační pilník na chodidla Sholl Velvet Smooth Wet & Dry pro suchou i mokrou pedikůru. Díky speciálnímu povrchu nástavce snadno dosáhnete sametově hebkých chodidel bez ztvrdlé kůže, mozolů či otlačenin.Pro sametově hebká chodidla2 ks náhradních hlavicSpeciální povrch pro dokonalé odstranění ztvrdlé kůžeIntenzivní výsledky díky možnosti kombinovat suchou i mokrou pedikůru   Sametově hladká chodidla bez bez ztvrdlé kůže, mozolů či otlačeninMožnost použití i pod tekoucí vodouDalší informaceObsah balení:2 ks náhradních hlavicPovrch hlavice:Speciální pro použití… (alza.cz)

SCHOLL Velvet Smooth Rotační hlavice Ultra drsná s diamantovými…

SCHOLL Velvet Smooth Rotační hlavice Ultra drsná s diamantovými krystalky 2 ks (4002448110774)

Náhradní hlavice na mokrou i suchou pedikúru Dvě náhradní ultra drsné hlavice s diamantovými krystalky pro elektrický rotační pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth Wet & Dry jsou ideální pro účinné odstranění velmi silné a přetrvávající tvrdé kůže. Díky speciálnímu povrchu nástavce snadno dosáhnete sametově hebkých chodidel bez ztvrdlé kůže, mozolů či otlačenin. Náhradní válce jsou pokryty jemně broušenými diamantovými částicemi a byly speciálně vyvinuty pro aplikaci na mokrou, namočenou a suchou kůži. S pedikúrou značky Scholl budou Vaše chodidla vypadat opět výborně! Klíčové vlastnosti náhradní hlavice Scholl - ultra drsná2 ks náhradních hlavic s diamantovými krystalkySpeciální ultra drsný povrch hlavicePůsobí i na velmi tvrdou, těžko odstranitelnou… (alza.cz)

Pedikúra SENCOR SPE 4112VT elektrický pilník na chodidla

Pedikúra SENCOR SPE 4112VT elektrický pilník na chodidla

Pedikúra SENCOR SPE 4112VT elektrický pilník na chodidla (tipa.eu)

Philips Pedi BCR430/00 elektrický pilník na chodidla

Philips Pedi BCR430/00 elektrický pilník na chodidla

Philips Pedi BCR430/00, , Doplňky pro ženy, Produkt Philips Pedi BCR430/00 skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Elektrický pilník na chodidla ETA Fenité 2348 90000 bílý

Elektrický pilník na chodidla ETA Fenité 2348 90000 bílý

Profesionální péče o chodidla Chcete se zbavit nežádoucí drsné, ztvrdlé, suché a odumřelé kůže na nohách nebo rukách? S elektrickým pilníkem na chodidla ETA FENITÉ vám to půjde rychle a bez problémů. Vaše pokožka bude nejen krásná na pohled, ale i měkká a hebká na dotek. Nejednou budete našlapovat s lehkostí jako baletka. Dopřejte vašim chodidlům pozornost Oproti používání klasických manikúrních nůžek nebo kovových škrabek je elektrický pilník ETA FENITÉ jemnější, rychlejší a bezpečnější. Tento elektrický pilník vám nabízí dvě rychlosti otáček roleru. S ergonomicky tvarovanou rukojetí elektrický pilník skvěle padne do ruky. Elektrický pilník má v sobě zabudovaný kvalitní Li-ion akumulátor 3,7 V, jehož doba nabíjení je 90 minut a jeho výdrž při používání je až 90 minut. Elektrický… (euronics.cz)

Elektrický pilník na chodidla Tristar MP-2398 bílý/modrý

Elektrický pilník na chodidla Tristar MP-2398 bílý/modrý

Elektrický pilník na chodidla Tristar MP-2398 bílý/modrý (euronics.cz)

Elektrický pilník na chodidla ETA Rollo 0348 90000 bílá/modrá

Elektrický pilník na chodidla ETA Rollo 0348 90000 bílá/modrá

Elektrický pilník ETA Rollo ETA034890000 pomáhá vašim nohám rychle a bezpolestně odstranit nežádoucí ztvrdlou a zrohovatělou kůži a zanechává ji krásně měkkou a hebkou na dotek. Oproti klasickému použití manikúrních nůžek a kovových škrabek, je použití pilníku Rollo jemnější, rychlejší a taky bezpečnější. O vaše nohy bude profesionálně postaráno z pohodlí vašeho domova. Manipulace s pilníkem je velmi jednoduchá a pohodlná díky ergonomicky tvarované rukojeti. Nástavec o průměru 18 mm je lehce odnímatelný a snadno omyvatelný. Součástí balení je i ochranný kryt, náhradní hlavice a čistící kartáček. (euronics.cz)

Elektrický pilník na chodidla ETA Rollo 1348 90000 stříbrná/bílá

Elektrický pilník na chodidla ETA Rollo 1348 90000 stříbrná/bílá

Elektrický pilník ETA Rollo ETA134890000 pomáhá vašim nohám rychle a bezbolestně odstranit nežádoucí ztvrdlou a zrohovatělou kůži a zanechává ji krásně měkkou a hebkou na dotek. Oproti klasickému použití manikúrních nůžek a kovových škrabek, je použití pilníku Rollo jemnější, rychlejší a taky bezpečnější. O vaše nohy bude profesionálně postaráno z pohodlí vašeho domova. Manipulace s pilníkem je velmi jednoduchá a pohodlná díky ergonomicky tvarované rukojeti. Nástavec o průměru 18 mm je lehce odnímatelný a snadno omyvatelný. Má zabudovaný velmi kvalitní NiMH akumulátor, který můžete opakovaně nabíjet po dobu 6 až 8 hodin. Akumulátor pak vydrží v provozu až 60 minut. Součástí balení je elektrický adaptér, ochranný kryt, náhradní hlavice a také čistící kartáček. (euronics.cz)

Hlavice SCHOLL VELVET SMOOTH PEELING 2ks

Hlavice SCHOLL VELVET SMOOTH PEELING 2ks

Hlavice SCHOLL VELVET SMOOTH PEELING 2ks (tipa.eu)

Hlavice SCHOLL VELVET SMOOTH REGULAR DIAMOND 2ks

Hlavice SCHOLL VELVET SMOOTH REGULAR DIAMOND 2ks

Hlavice SCHOLL VELVET SMOOTH REGULAR DIAMOND 2ks (tipa.eu)

Scholl Velvet Smooth Peelingová rotační hlavice 2 ks

Scholl Velvet Smooth Peelingová rotační hlavice 2 ks

Popis Rotační peelingová hlavice slouží pro jemný suchý peeling pokožky na vašich nohou a chodidlech. Je kompatibilní s elektrickými pilníky řady Scholl Velvet Smooth ™.   Scholl Velvet Smooth peelingová rotační hlavice 2 ks Naše nohy si zaslouží, abychom se o ně starali po celý rok. Jen málokterý člověk si ale uvědomuje, že nás nosí po celý život, a odvádějí tak velmi namáhavou práci. Značka Scholl se již od svého počátku stará o zdraví a pohodlí nohou milionů obyvatel celé planety, a proto pro krásu a zdraví vyvinula elektrický pilník na chodidla. Ten z nich dokonale odstraní ztvrdlou kůži, takže budou nejen krásná a hebká na dotyk, ale již nikdy neohrozí ani vaše… (ageo.cz)

Hlavice SCHOLL VELVET SMOOTH ULTRA DIAMOND 2ks

Hlavice SCHOLL VELVET SMOOTH ULTRA DIAMOND 2ks

Hlavice SCHOLL VELVET SMOOTH ULTRA DIAMOND 2ks (tipa.eu)

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický Komplet Premium Blue (5997321772226)

SCHOLL Velvet Smooth Elektrický Komplet Premium Blue  (5997321772226)

Dárková sada 1x Scholl VS Elektrický pilník na chodidla s mořskými minerály, 1x Scholl GelActiv Vložky do bot Extrémně vysoké podpatky Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Dárková sadaScholl Velvet SmoothPremium BlueDárková sada SCHOLL Velvet Smooth Premium Blue udělá radost každému, kdo pečuje o svá chodidla. V setu naleznete elektrický pilník Scholl Velvet Smooth pro rychlé a pohodlné odstranění staré a šupinaté kůže na patách, 2 výměnné hlavice a gelové vložky do bot Scholl GelActiv pro extrémně vysoké podpatky.Pro nádherně hladké a odpočaté nohy.1strojek2vložkyCo je součástí balení Scholl Velvet Smooth Premium Blue?Elektrický pilníkScholl Velvet SmoothBezdrátový dvojrychlostní elektrický pilník Scholl Velvet Smooth rychle,… (alza.cz)

Pedikúra SCHOLL VELVET SMOOTH EXTRA DIAMOND PINK

Pedikúra SCHOLL VELVET SMOOTH EXTRA DIAMOND PINK

Pedikúra SCHOLL VELVET SMOOTH EXTRA DIAMOND PINK (tipa.eu)

Scholl Velvet Smooth kosmetická sada I.

Scholl Velvet Smooth kosmetická sada I.

Scholl Velvet Smooth, , Doplňky unisex (notino.cz)

SCHOLL Velvet Smooth Rotační hlavice, balení 2+1 (5997321772554)

SCHOLL Velvet Smooth Rotační hlavice, balení 2+1  (5997321772554)

Náhradní hlavice obsahuje: 1x Scholl VS Rotační hlavice Středně drsná s mořskými minerály 2ks, 1x Scholl VS Rotační hlavice Extra drsná s diamantovými krystalky 2ks, 1x Scholl VS Rotační hlavice Ultra drsná s diamantovými krystalky 2ks Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Scholl VS sada hlavic1× Stř. drsná hlavice 2 ks1× Extra drsná hlavice 2 ks1× Ultra drsná hlavice 2 ksSpeciální limitovaná sada nejoblíbenějších rotačních hlavic Scholl Velvet Smooth. Hlavice jsou kompatibilní se všemi aktuálně prodávanými elektrickými pilníky Scholl Velvet Smooth. V balení naleznete 3 balení po 2 kusech. Vyzkoušejte je a zjistěte, která hrubost je ideální právě pro vás.6hlavicSchollStředně drsná hlaviceIdeální pro odstranění a prevenci lehce ztvrdlé… (alza.cz)

Scholl Velvet Smooth Wet & Dry rotační hlavice 2 ks

Scholl Velvet Smooth Wet & Dry rotační hlavice 2 ks

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití: Doporučujeme Vám používat rotační hlavice Scholl pouze s elektrickými pilníky na chodidla Scholl Velvet Smooth™ a vyměňovat je každé 3 měsíce pro dosažení ideální efektivity. Ztvrdlou kůži můžete odstraňovat rotační hlavicí na mokrých, vlhkých nebo suchých nohách. Pod vodou či ve vodě používejte pouze dobíjecí pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth™ Wet & Dry. Obal uschovejte pro pozdější nahlédnutí. Úplný návod k použití najdete na obalu vašeho pilníku na chodidla Scholl Velvet Smooth™. Výměna hlavice viz. obrázek na přední straně: Krok 1: Sundejte rotační hlavici. Krok 2: Vyměňte… (ageo.cz)

SCHOLL Velvet Smooth Peelingová rotační hlavice 2 ks (4002448116554)

SCHOLL Velvet Smooth Peelingová rotační hlavice 2 ks (4002448116554)

Náhradní hlavice na suchou pedikúru Nejlepší volba pro domácí péči o pokožku vašich chodidel! Nový Scholl Velvet Smooth má odnímatelnou hlavici ve tvaru válečku a ergonomický tvar s kterým odstraníte ztvrdlou kůži i na těžko dostupných místech. Speciální povrch nástavce zajistí jemné a snadné odstranění mozolů či otlačenin. Pro kůži tak jemnou jako hedvábí. Dopřejte si profesionální péči o nohy v pohodlí vašeho domova. Peelingová rotační hlavice pro elektrické pilníky na chodidla Scholl Velvet Smooth je ideálním pomocníkem pro suchou pedikúru. Dokonale odstraní drobné odumřelé částečky kůže a zajistí tak hladkou a hebkou pokožku chodidel.Válečky jsou snadno omyvatelné, díky čemuž je můžete udržovat hygienicky čisté pro každé další použití. Dopřejte svým nohám luxusní a… (alza.cz)

Scholl Velvet Smooth kosmetická sada II.

Scholl Velvet Smooth kosmetická sada II.

Scholl Velvet Smooth, , Doplňky pro ženy (notino.cz)

SCHOLL Velvet Smooth Rotační hlavice Na popraskané paty 2 ks …

SCHOLL Velvet Smooth Rotační hlavice Na popraskané paty 2 ks (4002448129264)

Náhradní hlavice Dvě náhradní hlavice Expert Care určené pro elektrický rotační pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth jsou ideální pro účinné odstranění tvrdé kůže na chodidlech. Svým tvarem jsou speciálně přizpůsobené tvaru paty, z níž velmi snadno a rychle odstraní nežádoucí kůži a účinně redukují první známky rozpraskání. Díky unikátnímu povrchu nástavce dosáhnete sametově hebkých chodidel bez ztvrdlé kůže, mozolů či otlačenin. Náhradní válce jsou speciálně vyvinuty pro aplikaci na mokrou, namočenou a suchou kůži. S pedikúrou značky Scholl budou Vaše chodidla vypadat opět výborně! Klíčové vlastnosti náhradní hlavic Scholl Velvet Smooth - na rozpraskané paty, 2 ks2 náhradní hlavice Scholl Velvet Smooth určené na ošetření patHlavice přinášejí efektivní a… (alza.cz)

Dlouhý pilník na chodidla

Dlouhý pilník na chodidla

Pilník na chodidla s dlouhou rukojetí, který vám pomůže odstranit nepříjemné mozoly, otlačeniny a tvrdou kůži. Díky zakulacenému tvaru se bez větší námahy dostane všude. Široká abrazivní část. Celková délka je 51 cm. (euronova-shop.cz)

Scholl Velvet Smooth Regular Coarse kosmetická sada I.

Scholl Velvet Smooth Regular Coarse kosmetická sada I.

Scholl Velvet Smooth Regular Coarse, , Doplňky pro ženy (notino.cz)

SCHOLL Velvet Smooth Wet&Dry (4002448095262)

SCHOLL Velvet Smooth Wet&Dry (4002448095262)

Elektrický pilník - odstraňovač ztvrdlé kůže pro suchou i mokrou pedikúru Scholl Velvet SmoothWet&Dry Scholl Velvet Smooth je elektrický pilník vhodný na suchou i mokrou pedikúru. Díky ergonomickému tvaru a hlavici ve tvaru válečku se snadno používá, a zvládne odstranit ztvrdlou kůži, mozoly a otlačeniny i na těžko dostupných místech. Je dobíjecí a bezdrátový, takže jej můžete bezpečně použít také ve sprše i ve vaně. Díky svým kompaktním rozměrům je ideální na cesty.1strojek1hlavicePříjemný do rukyDíky ergonomicky tvarované rukojeti je použití Scholl Velvet Smooth pohodlné a skvěle padne do ruky. Rychlá rotační bruska ve tvaru válečku účinně a bezpečně odstraňuje tvrdou a odumřelou kůži chodidel. Ta zůstávají hladká a hebká na dotek.Péče jako v salónuDíky této sadě již nemusíte… (alza.cz)

SCHOLL Velvet Smooth Diamond růžový (5052197043839)

SCHOLL Velvet Smooth Diamond růžový (5052197043839)

Elektrický pilník rotační, odstraňovač ztvrdlé kůže s extra hrubou hlavou s jemně mletými diamantovými krystalky Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Scholl Velvet Smooth s diamantovými krystalkyScholl Velvet Smooth je elektrický pilník vhodný na suchou pedikúru. Díky ergonomickému tvaru a hlavici ve tvaru válečku se snadno používá, a jeho extra tvrdá hlavice s diamantovými krystalky zvládne odstranit velmi ztvrdlou kůži, silné mozoly a otlačeniny i na těžko dostupných místech.1strojek4bateriePříjemný do rukyDíky ergonomicky tvarované rukojeti je použití Scholl Velvet Smooth pohodlné a skvěle padne do ruky. Rychlá rotační bruska ve tvaru válečku účinně a bezpečně odstraňuje tvrdou a odumřelou kůži chodidel. Ta zůstávají hladká a… (alza.cz)

Pedikúra SCHOLL VELVET SMOOTH DIAMOND BLUE

Pedikúra SCHOLL VELVET SMOOTH DIAMOND BLUE

Pedikúra SCHOLL VELVET SMOOTH DIAMOND BLUE (tipa.eu)

Pedikúra SCHOLL VELVET SMOOTH DIAMOND PINK

Pedikúra SCHOLL VELVET SMOOTH DIAMOND PINK

Pedikúra SCHOLL VELVET SMOOTH DIAMOND PINK (tipa.eu)

Pedikúra SCHOLL VELVET SMOOTH MARINE MINERALS BLUE

Pedikúra SCHOLL VELVET SMOOTH MARINE MINERALS BLUE

Pedikúra SCHOLL VELVET SMOOTH MARINE MINERALS BLUE (tipa.eu)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít