Dámský deodorant FA Pink Passion Floral Scent 150 ml (3838824116204)

Fa Pink Passion Anti-Stains dámský deodorant - dámský deodorant ve…

Fa Pink Passion Anti-Stains dámský deodorant - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Pink Passion Anti-Stains Deodorant - Deodorant ve spreji - deodorant ve spreji - květinová vůně - ochrana před potem a pachem - bez aluminiových solí - účinek až 48 hodin Použití: Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. (prodejparfemu.cz)

Fa deosprej Pink Passion 150 ml

Fa deosprej Pink Passion 150 ml

Vlastnosti S jemným a přesným systémem aplikace Bez aluminiových solí Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníEXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při… (ageo.cz)

Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant 150 ml

Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant 150 ml

Popis Objevte Fa Divine Moments deodorant s vůní plané kamélie. Non-Stop Fresh technologie pro až 48h deo ochranu. S jemným a přesným systémem aplikace. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Struktura: Butane, Alcohol denat., Propane, Isobutane, Triethyl citrate, Parfum, Linalool, 1,2-hexanediol, Caprylyl glycol, Aqua, 2-benzylheptanol, Cocamidopropyl PG-dimonium chloride phosphate, Limonene, Menthyl acetate, Benzyl salicylate, Phenoxyethanol, Butylphenyl methylpropional, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol, Benzyl alcohol   … (ageo.cz)

B.U. Passion tělový deodorant 150 ml

B.U. Passion tělový deodorant 150 ml

Popis B.U. Passion: Objev v sobě vášeň, buď sama sebou! Výrazná smyslná vůně červeného ovoce a kombinace růže s jasmínem podtrhne tvoji vlastní osobnost. Struktura:  Alcohol denat., Isobutane, Propane, Butane, Isopropyl palmitate, Parfum, Pentylene glycol, Ethylhexylglycerin, Triethyl citrate, BHT, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool Skladování a použití Způsob skladováníTypMax… (ageo.cz)

Fa deodorant Brazilian Vibes Ipanema Nights 150 ml

Fa deodorant Brazilian Vibes Ipanema Nights 150 ml

Chcete utéct do ráje inspirujících vůní a rozmazlovat se něčím fantastickým každý den? Objevte stimulující vibrace Brazílie s exotickou vůní v noci rozkvétajícího jasmínu a 100% přírodním extraktem ze šťavnaté maracuji. Nechte vaše smysly zdivočet a odcestovat do pulsujícího centra samby. Aktivní komplex svěžesti bojuje proti zápachu způsobenému bakteriemi a zajišťuje dlouhotrvající vůni a ochranu až na 48H. Dermatologicky testováno, jemný k pokožce.Vlastnosti Bez aluminiových solíSkladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může… (ageo.cz)

Uživatele, kteří hledají "Dámský deodorant FA Pink Passion Floral Scent 150 ml (3838824116204)" se dívají také na:

Plyšová žirafa 150 cm
Plyšový medvěd 150 cm
Dámský vánoční svetr se sobem
Podzimní kabát dámský woox woolshell ladies' button

Fa Men Dark Passion dárková sada 150 ml + 250 ml

Fa Men Dark Passion dárková sada 150 ml + 250 ml

Sada obsahuje: Fa Men Dark Passion deodorant sprej 150 ml Fa Men Dark Passion sprchový gel 250 ml   Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíDeodorant Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní… (ageo.cz)

Fa Sport Anti-Stains pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji …

Fa Sport Anti-Stains pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji 150 ml

Sport Anti-Stains Deodorant - Deodorant ve spreji - deodorant ve spreji pro muže - citrusová vůně - chrání před zápachem - dlouhotrvající ochrana před potem - bez aluminiových solí Použití: Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. (prodejparfemu.cz)

Fa Men Comfort Dive deodorant 150 ml

Fa Men Comfort Dive deodorant 150 ml

Deodorant Fa Men Comfort Dive s vůní aromatických tónů zeleně a cedrového dřeva. Komplex svěžesti bojuje proti bakteriím způsobujícím tělesný pach.Vlastnosti Ochrana až na 48h Bez aluminiových solíSkladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.… (ageo.cz)

Fa Men deodorant Brazilian Vibes Amazonia Spirit 150 ml

Fa Men deodorant Brazilian Vibes Amazonia Spirit 150 ml

Jste připraveni na dobrodružnou cestu s Fa a chcete se cítit sebevědomě každý den? Objevte divokou tvář Brazílie se svěží aromatickou vůní tropického deštného lesa a 100% přírodním extraktem z fazole tonka. Zhluboka se nadechněte a probuďte vaši vnitřní sílu! Aktivní komplex svěžesti bojuje proti zápachu způsobenému bakteriemi a zajišťuje dlouhotrvající vůni a ochranu až na 48H. Dermatologicky testováno, jemný k pokožce.Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami,… (ageo.cz)

B.U. PASSION EDT + deodorant 50 ml + 150 ml

B.U. PASSION EDT + deodorant 50 ml + 150 ml

Dárková sada B.U. PASSION obsahuje toaletní vodu a deodorant.  Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50 Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníToaletní voda POZOR HOŘLAVINA! Pouze pro zevní použití. Nevystavujte vysokým teplotám. Nevhazujte do ohně. Zabraňte kontaktu s… (ageo.cz)

B.U. PASSION deodorant tělový sprej + sprchový gel 150 ml + 250 ml

B.U. PASSION deodorant tělový sprej + sprchový gel 150 ml + 250 ml

Dárková sada B.U. PASSION obsahuje deodorant tělový sprej a sprchový gel.  Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprchový gel Pouze pro zevní použití. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníTělový deodorant Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je… (ageo.cz)

Fa deodorant Brazilian Vibes Amazonia Spirit 150 ml

Fa deodorant Brazilian Vibes Amazonia Spirit 150 ml

Chcete utéct do ráje inspirujících vůní a rozmazlovat se něčím fantastickým každý den? Objevte exotickou tvář Brazílie se záhadnými, opojnými vůněmi Amazonia Spirit a 100% přírodním extraktem másla murumuru. Rozmazlujte své smysly a ponořte se do divočiny. Aktivní komplex svěžesti bojuje proti zápachu způsobenému bakteriemi a zajišťuje dlouhotrvající vůni a ochranu až na 48H. Dermatologicky testováno, jemný k pokožce.Vlastnosti Bez aluminiových solíSkladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem,… (ageo.cz)

Fa Men Deodorant Brazilian Vibes Ipanema Nights 150 ml

Fa Men Deodorant Brazilian Vibes Ipanema Nights 150 ml

Jste připraveni na dobrodružnou cestu s Fa a chcete se cítit sebevědomě každý den? Objevte noční tvář Brazílie s osvěžující vůní tropického ovoce a 100% přírodním extraktem z guarany. Nechte se povzbudit Brazílií a povzbuďte svět kolem sebe! Aktivní komplex svěžesti bojuje proti zápachu způsobenému bakteriemi a zajišťuje dlouhotrvající vůní a ochranu až na 48H. Dermatologicky testováno, jemný k pokožce.Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a… (ageo.cz)

HUGO BOSS Boss The Scent deodorant 150 ml pro muže

HUGO BOSS Boss The Scent deodorant 150 ml pro muže

HUGO BOSS Boss The Scent Deodorant pro muže 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Fa Amazonia Spirit pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji pro…

Fa Amazonia Spirit pánský deodorant - pánský deodorant ve spreji pro muže 150 ml

Amazonia Spirit Deodorant - Deodorant ve spreji pro muže - chrání před pocením a zápachem - osvěžuje - je jemný k pokožce - dermatologicky testováno Použití: Aplikujte do podpaží podle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Adidas Floral Dream For Women 24h deodorant 150 ml pro ženy

Adidas Floral Dream For Women 24h deodorant 150 ml pro ženy

Adidas Floral Dream For Women 24h Deodorant pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Garnier Mineral Protection 5 Floral Fresh minerální deodorant 150 ml

Garnier Mineral Protection 5 Floral Fresh minerální deodorant 150 ml

Vlastnosti Dermatologicky testováno Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Před použitím dobře protřepejte. Stříkejte ze vzdálenosti 15 cm do podpaží. V případě ucpání podržte nádobku aplikátorem dolů a vypláchněte horkou vodou. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNEBEZPEČÍ … (ageo.cz)

B.U. Passion dámský deodorant 75 ml

B.U. Passion dámský deodorant 75 ml

Aromatická, dřevitá, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Složení Hlava - zelené jablko, černý rybíz, fialka Srdce - jasmín, růže, tuberoza Základ - fazole Tonka, vetiver (prodejparfemu.cz)

Dove Go Fresh Grapefuit & lemongrass scent dámský deodorant -…

Dove Go Fresh Grapefuit & lemongrass scent dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji s vůní grapefruitu a citronové trávy 150 ml

Go Fresh Grapefuit & lemongrass scent Deodorant - Antiperspirant ve spreji s vůní grapefruitu a citronové trávy - antiperspirant ve spreji Go Fresh s vůní grapefruitu a citronové trávy vám přináší to pravé osvěžení pro vaši pokožku - nechte se unést svěží vůní grapefruitu a citronové trávy - deodorant vás ochrání až na 48 hodin a je bez alkoholu - 48hodinová ochrana - bez alkoholu - příjemná svěží vůně Použití: Aplikujte na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. Používejte pouze do podpaží. Zamezte styku s očima. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Nevdechujte. (prodejparfemu.cz)

Dove Go Fresh Cucumber & Green Tea Scent dámský deodorant -…

Dove Go Fresh Cucumber & Green Tea Scent dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji s vůní okurky a zeleného čaje 150 ml

Go Fresh Cucumber & Green Tea Scent Deodorant - Antiperspirant ve spreji s vůní okurky a zeleného čaje - antiperspirant ve spreji Dove Go Fresh s vůní okurky a zeleného čaje je to pravé osvěžení pro vaši pokožku - ochrání vás proti potu až 48 hodin a navíc neobsahuje alkohol - bez alkoholu - 48hodinová ochrana proti potu - dlouhotrvající svěžest Použití: Aplikujte na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. Používejte pouze do podpaždí. Zamezte styku s očima. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Nevdechujte. (prodejparfemu.cz)

ADIDAS Floral Dream dámský deodorant 75 ml

ADIDAS Floral Dream dámský deodorant 75 ml

Je nyní ten správný čas pro zen-harmonii a sportovní eleganci v bílé? Zahalte se do pudrové aury vůně Floral Dream s bohatým žensky květinovým buketem a předveďte se na tenisových kurtech, golfovém hřišti, šermu, při jízdě na koni či oddechovém spa víkendu s Vámi vlastní rafinovaností. Smyslná harmonie aroma bílého šeříku a medově kořenité vůně majské růže tvoří esenci vůně Floral Dream. Čistá květinová vůně, bohatá a ženská. Složení Hlava - bergamot, karafiát Srdce - bílý šeřík, majská růže Základ - tonka, vanilka (prodejparfemu.cz)

Fenjal dámský deodorant Spray - Klasický dámský deodorant ve spreji …

Fenjal dámský deodorant Spray - Klasický dámský deodorant ve spreji 150 ml

Deodorant Spray - Klasický deodorant ve spreji - klasický deodorant ve spreji poskytuje spolehlivou 24hodinovou ochranu a péči - dokobnale jemný k pokožce - bez konzervantů a alkoholu Použití: Před použitím řádně protřepat. Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout. (prodejparfemu.cz)

B.U. Passion Dárková sada dámská toaletní voda 50 ml a deospray…

B.U. Passion Dárková sada dámská toaletní voda 50 ml a deospray Passion 150 ml

Passion Dárková sada obsahuje - toaletní vodu Passion EDT 50 ml - deospray Passion 150 ml, vše v dárkovém balení B.U. Aromatická, dřevitá, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Složení Hlava - zelené jablko, černý rybíz, fialka Srdce - jasmín, růže, tuberoza Základ - fazole Tonka, vetiver (prodejparfemu.cz)

Dove Original Alu Free dámský deodorant - dámský deodorant bez…

Dove Original Alu Free dámský deodorant - dámský deodorant bez hliníku 150 ml

Original Alu Free Deodorant - Deodorant bez hliníku - ochrání před pocením a zápachem, - hydratuje pokožku a eliminuje její podráždění, - 0% soli a hliníku, - 0% alkoholu. Použití: Aplikujte na suchou pokožku podpaží. Nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm. (prodejparfemu.cz)

Borotalco Invisible Spray dámský deodorant - dámský deodorant ve…

Borotalco Invisible Spray dámský deodorant - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Invisible Spray Deodorant - Deodorant ve spreji - deodorant byl vyvinut speciálně za účelem redukce vzniku žlutých skvrn na světlých látkách a bílých stop na tmavých látkách - deodorant reguluje pocení a denně zajišťuje suchou pokožku - aktivní látky: microtalco - vzniká zpracováním mastku, jednoho z nejčistších přirozeně se vyskytujících minerálů světa - redukce potu po dobu 48 hodin - antibakteriální účinky - dodatečná absorpce potu pro optimální výkon - redukuje vznik žlutých skvrn na světlých látkách a bílých stop na tmavých látkách Použití: Před použitím řádně protřepat. Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout. (prodejparfemu.cz)

Scholl Fresh Step dámský deodorant Spray - dámský deodorant na nohy…

Scholl Fresh Step dámský deodorant Spray - dámský deodorant na nohy ve spreji 150 ml

Fresh Step Deodorant Spray - Deodorant na nohy ve spreji - rychleschnoucí sprej na nohy s jedinečným systémem neutralizace zápachu obsahuje antiperspirační, protiplísňové a deodorující složky, které účinně chrání vaše nohy proti pocení a zápachu po celý den - aktivní látky: systém neutralizace zápachu Neutra-Activ TM; antiperspirační; protiplísňové a deodorující složky - chrání spolehlivě Vaše nohy proti pocení a zápachu po dlouhou dobu 24h - omezuje pocení chodidel - antiperspirační složka udržuje nohy v suchu svěží, zatímco antibakteriální a protiplísňové složky ničí mikroorganismy způsobující zápach - poskytuje chodidlům svěží vůni Použití: Před použitím nádobku dobře protřepejte. Sprej nastříkejte na suché a čisté nohy rovnoměrně ze vzdálenosti 15 cm. Zaměřte se na chodidla i mezi… (prodejparfemu.cz)

Rexona Women Maximum Protection Clean Scent - Tuhý dámský deodorant…

Rexona Women Maximum Protection Clean Scent - Tuhý dámský deodorant 45 ml

Women Maximum Protection Clean Scent - Tuhý deodorant - tuhý deodorant Women Maximum Protection Clean Scent s obsahem inovativní technologie TRIsolid, která reaguje na tělo a obsahuje tři důležité složky: dosud nejúčinnější ochranu proti pocení od Rexony, technologii s mikrokapslemi bojující proti nepříjemnému zápachu a složku pro hydrataci pokožky - dosud nejúčinnější ochrana proti pocení od Rexony - technologie s mikrokapslemi bojující proti nepříjemnému zápachu - složka pro hydrataci pokožky Použití: Pro dosažení maximálního účinku aplikujte do podpaží před spaním. Během odpočinku složka TRIsolid aktivně působí a poskytuje ochranu proti pocení během následujícího dne, i když se vysprchujete. Deodorant můžete použít i ráno. (prodejparfemu.cz)

Adidas Adipure dámský deodorant - dámský deodorant ve spreji pro ženy…

Adidas Adipure dámský deodorant - dámský deodorant ve spreji pro ženy 150 ml

Adipure Deodorant - Deodorant ve spreji pro ženy - mísí citrusově-zelené, květinové a pudrové nóty svěží ženské vůně navozující lehkost - s 0% obsahem hliníkových solí - revoluční technologii Cotton-Tech - poskytuje dlouhodobu ochranu proti pocení - s obsahem antibakteriálních látek - pomáhá redukovat nepříjemný zápach - 0% hliníkových solí, 0% alkoholu - 24h ochrana proti pocení a nepříjemnému zápachu - šetrně pečuje o pokožku Použití: Aplikujte do podpaží ve vzdálenosti 25 cm. (prodejparfemu.cz)

Nivea Fresh Comfort - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Nivea Fresh Comfort - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Fresh Comfort - Deodorant ve spreji - deodorant bez obsahu hliníkových (aluminiových) solí zajistí účinnou ochranu a pocit svěžesti po celých 48 hodin - poskytuje 48h ochranu před pachem potu - svěží vůně Použití: Před použitím řádně protřepat. Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Borotalco Original - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Borotalco Original - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Original - Deodorant ve spreji - deodorant s nezaměnitelnou vůní poskytuje 48 hodinovou ochranu před pocením - díky svému složení s obsahem Microtalca, pohlcujícím pot, reguluje deodorant pocení a denně zajišťuje suchou pokožku. - aktivní látky: microtalco - vzniká zpracováním mastku, jednoho z nejčistších přirozeně se vyskytujících minerálů světa - redukce potu po dobu 48 hodin - antibakteriální účinky - dodatečná absorpce potu pro optimální výkon Použití: Před použitím řádně protřepat. Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout. (prodejparfemu.cz)

B.U. Passion Deospray 150 ml

B.U. Passion Deospray 150 ml

Aromatická, dřevitá, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Složení Hlava - zelené jablko, černý rybíz, fialka Srdce - jasmín, růže, tuberoza Základ - fazole Tonka, vetiver (prodejparfemu.cz)

Dove Beauty Finish dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Dove Beauty Finish dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Beauty Finish Deodorant - Antiperspirant ve spreji - antiperspirant ve spreji Beauty Finish od značky Dove vám přináší 48hodinovou ochranu proti potu a nepříjemnému zápachu - neobsahuje navíc alkohol - má lehce květinovou vůni a obsahuje beauty minerály, které podporují zdravý vzhled pokožky podpaží - 48hodinová ochrana - bez alkoholu - příjemná svěží vůně Použití: Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. (prodejparfemu.cz)

Fenjal Vitality Deodorant spray deodorant 150 ml

Fenjal Vitality Deodorant spray deodorant 150 ml

Poskytuje spolehlivou 24hodinovou ochranu a péči díky alantoinu, bisabololu a cenným vitamínům B5, C a E. Je dokonale jemný k pokožce, bez konzervantů a alkoholu. (fann.cz)

Fa deosprej Summertime Moments 150 ml

Fa deosprej Summertime Moments 150 ml

Fa Summertime Moments deodorant s vůní okurkové vody a divoké frézie. Komplex aktivní svěžesti bojuje proti bakteriím způsobujícím zápach, dlouhotrvající ochrana.Vlastnosti Bez aluminiových solíSkladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.… (ageo.cz)

Fenjal Sensitive Deodorant spray deodorant 150 ml

Fenjal Sensitive Deodorant spray deodorant 150 ml

Šetrná 24hodinová ochrana a péče s alantoinem, který hydratuje a zároveň zklidňuje pokožku a omezuje pocení. Neobsahuje alkohol ani další konzervační látky. Absolutní péče + absolutní vůně. (fann.cz)

Hugo Boss The Scent Shower Gel 150 ml

Hugo Boss The Scent Shower Gel 150 ml

Pánský sprchový gel Hugo Boss The Scent. (pilulka.cz)

Hugo Boss Boss The Scent deospray 150 ml

Hugo Boss Boss The Scent deospray 150 ml

BOSS Parfums věří ve svádění, které útočí na mysl a zanechává trvalou stopu. Vůně, která vytvoří tento efekt, je naprosto jedinečná. BOSS THE SCENT se může pochlubit exkluzivní ingrediencí z Afriky: afrodiziakální ovoce Maninka, evokující marakuju a rum. Nicméně, Maninka také evokuje něco hlubšího a niternějšího: Přitahování touhy a vyvolání vzpomínek. Její účinek je silný, originální, na který se nikdy nezapomíná. Flakon BOSS THE SCENT představuje jantarovou šťávu, zasazenou do stříbrné klece, jako zachycení ducha svádění, než rozpoutá svou dynamickou sílu. Tváří BOSS THE SCENT je charismatický hollywoodský herec Theo James - známý ze sci-fi trháků Divergence a Rezistence. Theo James je zosobněním muže BOSS: sebejistý ve své fyzické stránce, s rozpačitým vědomím svého půvabu. (fann.cz)

Nivea Fresh Flower - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Nivea Fresh Flower - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Fresh Flower - Deodorant ve spreji - deodorant bez obsahu hliníkových (aluminiových) solí zajistí účinnou ochranu a pocit svěžesti po celých 48 hodin - poskytuje 48h ochranu před pachem potu - svěží květinová vůně Použití: Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Fa deosprej Sport 150 ml

Fa deosprej Sport 150 ml

Vlastnosti 48h Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníEXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.… (ageo.cz)

Avon Simply Delicate Gentle Original Floral Scent Shower Gel - Dámský…

Avon Simply Delicate Gentle Original Floral Scent Shower Gel - Dámský sprchový gel pro intimní hygienu s vůní květin 300 ml

Simply Delicate Gentle Original Floral Scent Shower Gel - Dámský sprchový gel pro intimní hygienu s vůní květin - svěžest a sebevědomí po celý den - výtažky z dubové kůry - mají zklidňující vlastnosti - rostlinné proteiny - neutralizují zápach - jemně voní - neobsahuje mýdlo Použití: Naneste malé množství výrobku do dlaně a aplikujte na intimní partie. Napěňte a poté důkladně opláchněte. Používejte podle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Borotalco Pure Deo Roll On - Kuličkový dámský deodorant 48h 150 ml

Borotalco Pure Deo Roll On - Kuličkový dámský deodorant 48h 150 ml

Pure Deo Roll On - Kuličkový deodorant 48h - poskytuje spolehlivou ochranu po 48 hodin - spolehlivě chrání 48 hodin - jemná květinová vůně - bez soli a hliníku Použití: Aplikujte do podpaží. (prodejparfemu.cz)

Dove Go Fresh Alu Free dámský deodorant ( Broskev a citron ) -…

Dove Go Fresh Alu Free dámský deodorant ( Broskev a citron ) - dámský deodorant bez hliníku 150 ml

Go Fresh Alu Free Deodorant ( Broskev a citron ) - Deodorant bez hliníku - 0 % hliníkových solí a 0 % alkoholu - zabraňuje pocení - svěží vůně brokve a citronu - 24hodinová ochrana proti potu - šetrný k pokožce Použití: Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. (prodejparfemu.cz)

Fa Men deosprej Attraction Force 150 ml

Fa Men deosprej Attraction Force 150 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníEXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po… (ageo.cz)

Fa Men antiperspirant pro muže Dark Passion 50 ml

Fa Men antiperspirant pro muže Dark Passion 50 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNeaplikujte na podrážděnou nebo poraněnou pokožku. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaEstonštinaNěmčinaMaďarštinaLotyštinaLitevštinaPolštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Kuličkový antiperspirant Varianta - Dark Passion (ageo.cz)

Dove Go Fresh Alu Free dámský deodorant ( Okurka a zelený čaj ) -…

Dove Go Fresh Alu Free dámský deodorant ( Okurka a zelený čaj ) - dámský deodorant bez hliníku 150 ml

Go Fresh Alu Free Deodorant ( Okurka a zelený čaj ) - Deodorant bez hliníku - ochrání před pocením a zápachem - hydratuje pokožku a eliminuje její podráždění - 0% soli a hliníku - 0% alkoholu Použití: Aplikujte na suchou pokožku podpaží. Nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm. (prodejparfemu.cz)

Fa Men Xtreme Power+ antiperspirant 150 ml

Fa Men Xtreme Power+ antiperspirant 150 ml

Popis Fa Men Xtreme Power+ Anti-Perspirant poskytuje vysoký výkon při ochraně před pocením. Až 72h ochrana speciálně navržena pro lidi, kteří se nadměrně potí. Před použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Struktura: Butane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum sesquichlorohydrate, Ethylhexyl palmitate, Isobutane, Isopropyl myristate, Parfum, Triethyl citrate, Disteardimonium hectorite, Propylene carbonate, Linalool, Limonene, Citral, Geraniol, Coumarin   Vlastnosti … (ageo.cz)

Fa Sport Invisible Power antiperspirant 150 ml

Fa Sport Invisible Power antiperspirant 150 ml

Vlastnosti Jemný a přesný systém aplikace Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPřed použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníEXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při… (ageo.cz)

Borotalco Invisible Fresh Deospray - dámský deodorant ve spreji 150…

Borotalco Invisible Fresh Deospray - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Invisible Fresh Deospray - Deodorant ve spreji - předchází nepříjemným pachům - ochrana 48 hodin - bez alkoholu Použití: Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. (prodejparfemu.cz)

Dove Powder Soft dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Dove Powder Soft dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Powder Soft Deodorant - Antiperspirant ve spreji - antiperspirant ve spreji Powder Soft poskytuje dokonalou ochranu proti pocení po celých 48 hodin a zároveň díky 1/4 hydratačního krému pečuje o jemnou pokožku podpaží - má jemnou květinovou vůni s nádechem dětského pudru a neobsahuje alkohol - 48hodinová ochrana - jemná vůně - bez alkoholu Použití: Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Používejte pouze do podpaží. V případě vzniku zarudnutí nebo podráždění přestaňte používat. (prodejparfemu.cz)

Dove Cotton Soft dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Dove Cotton Soft dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Cotton Soft Deodorant - Antiperspirant ve spreji - antiperspirant ve spreji Cotton Dry dopřejte si jediněčný pocit svěžešti! - 48hodinová ochrana - obsahuje 1/4 hydratačního krému - jemná vůně - bez alkoholu (prodejparfemu.cz)

Dove Invisible Dry dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Dove Invisible Dry dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Invisible Dry Deodorant - Antiperspirant ve spreji - Dove představuje první antiperspirant, který nezanechává stopy na 100 barvách: Dove Invisible Dry - tento deodorant má příjemnou osvěžující vůni a ochrání vás proti pachu a potu až na 48 hodin! - nezanechává stopy na 100 barvách - neobsahuje alkohol - 48hodinová ochrana proti potu Použití: Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. Používejte pouze do podpaží. Zamezte styku s očima. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou pokožku. Nevdechujte. (prodejparfemu.cz)

HUGO BOSS The Scent Deospray 150 ml

HUGO BOSS The Scent Deospray 150 ml

Aromatická, pikantní vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - zázvor Srdce - levandule, maninka Základ - kůže (prodejparfemu.cz)

Garnier Action Control - Minerální dámský deodorant ve spreji pro…

Garnier Action Control - Minerální dámský deodorant ve spreji pro ženy 150 ml

Action Control - Minerální deodorant ve spreji pro ženy - deodorant s maximální ochranou až 48 hodin působí proti pocení za každé situace - v horku, při sportu i ve stresu - technologie olejů - možnost okamžitě se obléknout - revoluční quick dry účinek proti pocení - maximální ochrana proti potu - dlouhotrvající účinnost 48 hodin - nechává pokožku volně dýchat - bez alkoholu a parabenů Použití: Aplikujte dle potřeby ze vzdálenosti zhruba 15 cm. (prodejparfemu.cz)

Fa kuličkový deodorant Brazilian Vibes Amazonia Spirit 50 ml

Fa kuličkový deodorant Brazilian Vibes Amazonia Spirit 50 ml

Chcete utéct do ráje inspirujících vůní a rozmazlovat se něčím fantastickým každý den? Objevte exotickou tvář Brazílie se záhadnými, opojnými vůněmi Amazonia Spirit a 100% přírodními extrakty. Rozmazlujte své smysly a ponořte se do divočiny. Aktivní komplex svěžesti bojuje proti zápachu způsobenému bakteriemi a zajišťuje dlouhotrvající vůni a ochranu až na 48H. Dermatologicky testováno, jemný k pokožce.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíZamezte styku s očima.Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníČeštinaEstonštinaNěmčinaMaďarštinaLotyštinaLitevštinaPolštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Deodorant Varianta - Kuličkový Brazilian Vibes Amazonia Spirit (ageo.cz)

Fa Soft & Control deosprej 150 ml

Fa Soft & Control deosprej 150 ml

Vlastnosti Anti-perspirant s vůní květu pomeranče. S novou technologií vůní v kapslích. Až do 48h ochrana proti potu a pachu.Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPřed použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníEXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před… (ageo.cz)

Fa Invisible Sensitive antiperspirant ve spreji 150 ml

Fa Invisible Sensitive antiperspirant ve spreji 150 ml

Popis Fa Invisible Sensitive anti-perspirant s technologií proti skvrnám pro jemnou ochranu před tělesným pachem až na 48h.   Vlastnosti Dermatologicky testováno Čistá svěží vůně Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíVhodné pro citlivou pokožku. Před použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do… (ageo.cz)

HUGO BOSS Boss The Scent deodorant 75 ml pro muže

HUGO BOSS Boss The Scent deodorant 75 ml pro muže

HUGO BOSS Boss The Scent Deodorant pro muže 75 ml (parfemy-elnino.cz)

Nivea Fresh Natural Fresh Feeling - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Nivea Fresh Natural Fresh Feeling - dámský deodorant ve spreji 150 ml

Fresh Natural Fresh Feeling - Deodorant ve spreji - zajistí účinnou ochranu a pocit svěžesti po celých 48 hodin - 48hodinová ochrana - s jemnou svěží vůní - bez barviv Použití: Před použitím řádně protřepat! Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. (prodejparfemu.cz)

HUGO BOSS The Scent Sprchový gel 150 ml

HUGO BOSS The Scent Sprchový gel 150 ml

Aromatická, pikantní vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - zázvor Srdce - levandule, maninka Základ - kůže (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít