Dámské papuče

Dámské papuče

Dámské papuče

Dámské papuče Nebesky pohodlný pár! Tyto pantofle s jemně pleteným svrchním materiálem a aplikovanými hvězdičkami mají měkoučkou plyšovou podšívku a komfortně polstrovanou stélku. Elastická vsadka v oblasti paty garantuje maximální pohodlí. Podrážka s protiskluzovými nopky neklouže ani na hladkých podlahách. Barva: Šedá s melírem a hvězdami Materiál: Vrchní materiál 100 % polyakryl Plyš 100 % polyester Podšívka z měkoučkého plyše Vršek z pleteniny Měkce polstrovaná stélka Pata s elastickou vsadkou pro optimální komfort (Tchibo - CZ)

Hnědé dámské papuče OJJU

Hnědé dámské papuče OJJU

Užívejte si pohodlí domova se stylem. Z těchto pokladů se vám nebude chtít ven! Typ: dámské papuče na doma se zateplenou podšívkou Barva: hnědá, béžová Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - textil vnitřní část - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pohodlný, hřejivý (ZOOT.cz)

Béžové dámské papuče s aplikací OJJU

Béžové dámské papuče s aplikací OJJU

Jak říkala babička, chce to klid a nohy v teple. O teplo se postarají hřejivé bačkory a radost vám udělají jejich veselé motivy. Typ: dámské papuče Barva: béžová, hnědá Aplikace : květy Materiál: vrchní - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hřejivý, měkký Něco extra: velmi hřejivý a pohodlný materiál (ZOOT.cz)

Růžové dámské papuče s motivem kočky OJJU

Růžové dámské papuče s motivem kočky OJJU

Jak říkala babička, chce to klid a nohy v teple. O teplo se postarají hřejivé bačkory a radost vám udělají jejich veselé motivy. Typ: dámské nazouvací plyšové papuče Barva: růžová, černá Motiv: kočka Materiál: vrchní - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hřejivý, měkký Něco extra: snadné nazouvání a měkká pata (ZOOT.cz)

Růžové dámské papuče s umělou kožešinou OJJU

Růžové dámské papuče s umělou kožešinou OJJU

Jak říkala babička, chce to klid a nohy v teple. O teplo se postarají hřejivé bačkory a radost vám udělají jejich veselé motivy. Typ: dámské kotníkové papuče s umělou kožešinou Barva: růžová, béžová Materiál: vrchní - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hřejivý, měkký Něco extra: hřejivý kožíšek uvnitř boty (ZOOT.cz)

Uživatele, kteří hledají "Dámské papuče" se dívají také na:

Pánské plyšové papuče

Šedé dámské papuče s motivem mývala OJJU

Šedé dámské papuče s motivem mývala OJJU

Užívejte si pohodlí domova s roztomilými zvířátky. Teď už nebudete chtít chodit v ničem jiném! Typ: papuče s motivem mývala Barva: šedá, černá, bílá Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - textil vnitřní část - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pohodlný (ZOOT.cz)

Černé dámské semišové papuče OJJU

Černé dámské semišové papuče OJJU

Užívejte si pohodlí domova se stylem. Z těchto pokladů se vám nebude chtít ven! Typ: dámské papuče na doma se zateplenou podšívkou Barva: černá, béžová Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - pravá kůže (v semišové úpravě) vnitřní část - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pohodlný, hřejivý (ZOOT.cz)

Tmavě modré dámské papuče s umělou kožešinou OJJU

Tmavě modré dámské papuče s umělou kožešinou OJJU

Jak říkala babička, chce to klid a nohy v teple. O teplo se postarají hřejivé bačkory a radost vám udělají jejich veselé motivy. Typ: dámské kotníkové papuče s umělou kožešinou Barva: tmavě modrá, béžová Materiál: vrchní - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hřejivý, měkký Něco extra: hřejivý kožíšek uvnitř boty (ZOOT.cz)

Růžové dámské papuče s motivem psa Tom Joule Slippets

Růžové dámské papuče s motivem psa Tom Joule Slippets

Dopřejte svým chodidlům nezapomenutelný pocit hebkosti a jemnosti. Vždyť jim za dnešek tolik dlužíte. Typ: bačkory s vnitřním kožíškem a výšivkou Barva: růžová, krémová, hnědá, černá Výšivka: bígl v klobouku Materiál: vnější - 100 % polyester umělý kožíšek - 100 % polyester podrážka - textil Vlastnosti materiálu: hřejivý, měkký, hebký na dotek Praní: 40 °C Něco extra: extra příjemný kožíšek ve vnitřní části Rozměry pro vel. 38-39: délka - 26 cm (ZOOT.cz)

papuče dámské unisex Misfits - Misfits - IRON FIST - IFUFUG563

papuče dámské unisex Misfits - Misfits - IRON FIST - IFUFUG563

papuče dámské unisex Misfits - Misfits - IRON FIST - IFUFUG563 stylově a velice pohodlné boty (papuče) značky IRON FIST. Oficiální produkt kapely MISFITS - vyrobeno firmou IRON FIST. Uvnitř papuče je "hřejivý" flísový kožíšek. Složení: látka, PVC podrážka. Jde o látkovou obuv, kterou není vhodné nosit do mokra Barva: černá s potiskem. Boty » papuče » papuče dámské unisex Misfits - Misfits - IRON FIST - IFUFUG563 (Coreshop.cz)

Černé dámské semišové papuče s umělým kožíškem SOREL

Černé dámské semišové papuče s umělým kožíškem SOREL

Hýčkáte si s oblibou svou blahodárnou domácí pohodu? V tom případě pro vás máme jeden opravdu horký „home friendly tip.“ A tomu odoláte jen stěží. Kanadská značka SOREL je totiž obuvnická špička na trhu. V materiálech klade důraz na výběrovou pravou kůži, plst a vlnu a hlásí se k férovým pracovním podmínkám dle certifikátu SMP (Standards of Manufacturing Practices). A to přece není málo. Typ: dámské semišové papuče s umělým kožíškem Barva: černá , krémová Materiál: vnější část - pravá kůže v semišové úpravě, textil vnitřní část - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, kvalitní, hřejivý Specifikace: - domácí obuv s podrážkou, která snese i venkovní podmínky - měkký hřejivý umělý kožíšek uvnitř boty - vyjímatelná a tvarovaná stélka (EVA) (ZOOT.cz)

TOMS Dámské šedé papuče Birch Woolen Slipper 36,5

TOMS Dámské šedé papuče Birch Woolen Slipper 36,5

TOMS Dámské šedé papuče Birch Woolen Slipper 36,5. (Vivantis.cz)

TOMS Dámské šedé papuče Birch Woolen Slipper 37,5

TOMS Dámské šedé papuče Birch Woolen Slipper 37,5

TOMS Dámské šedé papuče Birch Woolen Slipper 37,5. (Vivantis.cz)

TOMS Dámské šedé papuče Birch Woolen Slipper 38,5

TOMS Dámské šedé papuče Birch Woolen Slipper 38,5

TOMS Dámské šedé papuče Birch Woolen Slipper 38,5. (Vivantis.cz)

TOMS Dámské šedé papuče Birch Woolen Slipper 40

TOMS Dámské šedé papuče Birch Woolen Slipper 40

TOMS Dámské šedé papuče Birch Woolen Slipper 40. (Vivantis.cz)

Béžové dámské semišové papuče s umělým kožíškem SOREL

Béžové dámské semišové papuče s umělým kožíškem SOREL

Hýčkáte si s oblibou svou blahodárnou domácí pohodu? V tom případě pro vás máme jeden opravdu horký „home friendly tip.“ A tomu odoláte jen stěží. Kanadská značka SOREL je totiž obuvnická špička na trhu. V materiálech klade důraz na výběrovou pravou kůži, plst a vlnu a hlásí se k férovým pracovním podmínkám dle certifikátu SMP (Standards of Manufacturing Practices). A to přece není málo. Typ: dámské semišové papuče s umělým kožíškem Barva: béžová , krémová Materiál: vnější část - pravá kůže v semišové úpravě, textil vnitřní část - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, kvalitní, hřejivý Specifikace: - domácí obuv s podrážkou, která snese i venkovní podmínky - měkký hřejivý umělý kožíšek uvnitř boty - vyjímatelná a tvarovaná stélka (EVA) (ZOOT.cz)

Vínové dámské semišové papuče s umělým kožíškem SOREL

Vínové dámské semišové papuče s umělým kožíškem SOREL

Hýčkáte si s oblibou svou blahodárnou domácí pohodu? V tom případě pro vás máme jeden opravdu horký „home friendly tip.“ A tomu odoláte jen stěží. Kanadská značka SOREL je totiž obuvnická špička na trhu. V materiálech klade důraz na výběrovou pravou kůži, plst a vlnu a hlásí se k férovým pracovním podmínkám dle certifikátu SMP (Standards of Manufacturing Practices). A to přece není málo. Typ: semišové papuče s umělým kožíškem Barva: vínová, krémová Materiál: vnější část - pravá kůže v semišové úpravě, textil vnitřní část - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, kvalitní, hřejivý Specifikace: - domácí obuv s podrážkou, která snese i venkovní podmínky - měkký hřejivý umělý kožíšek uvnitř boty - vyjímatelná a tvarovaná stélka (EVA) (ZOOT.cz)

Černé dámské nazouvací papuče s motivem pandy OJJU

Černé dámské nazouvací papuče s motivem pandy OJJU

Jak říkala babička, chce to klid a nohy v teple. O teplo se postarají hřejivé bačkory a radost vám udělají jejich veselé motivy. Typ: dámské nazouvací papuče Barva: černá, bílá Motiv: panda Materiál: vrchní - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hřejivý, měkký Něco extra: snadné nazouvání a měkká pata (ZOOT.cz)

Papuče

Papuče

V různých designech. Mazlivě měkké ze 100% polyesteru. (Sheego CZ)

Papuče

Papuče

Papuče Papuče, které si zamilujete! Tyto papuče s proužky a hvězdičkami vypadají skvěle, a navíc mají pohodlnou, měkce polstrovanou stélku. Svrchní materiál a podšívka jsou z měkké směsi biobavlny a polyesteru. Papuče mají protiskluzovou podrážku s mírným profilem. Barva: Modrá s potiskem Materiál: 50 % bavlna (z ekologické produkce), 50 % polyester Podrážka TR GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Údržba S měkce polstrovanou stélkou Svrchní materiál a podšívka z měkké směsi biobavlny a polyesteru Protiskluzová podrážka s mírným profilem Testováno externími akreditovanými instituty na obsah škodlivých látek (Tchibo - CZ)

Papuče

Papuče

V různých designech. Mazlivě měkké ze 100% polyesteru. (OTTO - CZ)

VERBENAS Papuče

VERBENAS Papuče

Z textilu. Nápadné znaky: s romantickou aplikací. Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (Sheego CZ)

Maybe Papuče

Maybe Papuče

Z filcu. Informace k velikosti: obuv je menší, objednejte si prosím o číslo větší velikost. Nápadné znaky: s pestrým vzorem v barvách duhy. Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (Sheego CZ)

Rieker Papuče

Rieker Papuče

Z filcu. Nápadné znaky: s elastickými pásky. Zapínání: guma. Materiál podešve: syntetika. (Sheego CZ)

Ponožkové papuče

Ponožkové papuče

Ponožkové papuče Pohodlnou alternativou ke klasickým papučím jsou tyto měkoučké a hřejivé ponožky. Bezpečný krok i na hladkých podlahách zajistí podrážka s protiskluzovými nopky. Barva: Šedá s melírem Materiál: Vnější materiál 75 % polyester, 24 % polyamid, 1 % elastan Podrážka 70 % polyester, 30 % vlna Fleece 100 % polyester Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na jemné prádlo Nádherně měkoučké a hřejivé Podrážka s protiskluzovými nopky (Tchibo - CZ)

VERBENAS Papuče

VERBENAS Papuče

Z textilu. Nápadné znaky: s veselou výšivkou. Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (OTTO - CZ)

Maybe Papuče

Maybe Papuče

Z filcu. Informace k velikosti: obuv je menší, objednejte si prosím o číslo větší velikost. Nápadné znaky: s motivem kočky. Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (OTTO - CZ)

heine Papuče

heine Papuče

Kombinace měkké hovězí-velurové kůže a hovězí-nappa kůže. Skvělý vzhled: detail na nártu, pásek a zdobná přezka. S blokovým podpatkem pro sebejistý krok. Trendový hit: vnitřní vložka s imitací kožíšku. Kožená podšívka. Výška podpatku ca 80 mm (ve vel. 37). (OTTO - CZ)

Rieker Papuče

Rieker Papuče

Z filcu. Nápadné znaky: s elastickými pásky. Zapínání: guma. Materiál podešve: syntetika. (OTTO - CZ)

CITY WALK Papuče

CITY WALK Papuče

Z textilu. Nápadné znaky: ve vzhledu "myška". Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (Sheego CZ)

Marc O'Polo Papuče

Marc O'Polo Papuče

Z textilu. Nápadné znaky: s plyšovou hřejivou podšívkou. Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (Sheego CZ)

STEVE MADDEN Papuče

STEVE MADDEN Papuče

Z textilu. Informace k velikosti: obuv je menší, objednejte si prosím o číslo větší velikost. Nápadné znaky: s nákladným korálkovým zdobením. Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (Sheego CZ)

Papuče, 1 pár

Papuče, 1 pár

Papuče, 1 pár Pantofle, které si zamilujete! Tyto papuče s roztomilým potiskem s motivem Bambiho jsou neobyčejně sladké a mají pohodlnou, měkce polstrovanou stélku. Svrchní materiál je vyroben z jemné bavlny. Protiskluzová podrážka s profilem garantuje jistý krok i na hladkých podlahách. Barva: Šedý melír s potiskem s motivem Bambiho Materiál: Vrchní materiál 100 % bavlna Podrážka TR Měkce polstrovaná stélka Protiskluzová podrážka s profilem (Tchibo - CZ)

Marc O'Polo Papuče

Marc O'Polo Papuče

Domácí obuv značky Marc O´Polo z textilu. Nápadné znaky: s ozdobnými švy. Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (OTTO - CZ)

heine home Papuče

heine home Papuče

S anatomicky tvarovanou koženou vložkou. Materiál z velurové kůže. Lehká podešev z PU. Klínový podpatek, výška cca 50 mm (vel. 37). (OTTO - CZ)

CITY WALK Papuče

CITY WALK Papuče

Z textilu. Nápadné znaky: ve vzhledu "pejsek". Zapínání: bez zapínání: materiál podešve: syntetika. (OTTO - CZ)

STEVE MADDEN Papuče

STEVE MADDEN Papuče

Z textilu. Informace k velikosti: obuv je menší, objednejte si prosím o číslo větší velikost. Nápadné znaky: s nákladným korálkovým zdobením. Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (OTTO - CZ)

Birkenstock Papuče »ARIZONA NUBUK«

Birkenstock Papuče »ARIZONA NUBUK«

Z imitace nubukové kůže. Nápadné znaky: s nastavitelnými sponami. Zapínání: přezky. Materiál podešve: syntetika. (Sheego CZ)

Birkenstock Papuče »BOSTON EVA«

Birkenstock Papuče »BOSTON EVA«

Z imitace kůže. Zapínání: přezky. Materiál podešve: syntetika. (Sheego CZ)

Ponožkové papuče, 1 pár

Ponožkové papuče, 1 pár

Ponožkové papuče, 1 pár Jsou to ještě ponožky, nebo již papuče? Obojí! Ponožkové papuče sedí dokonale jako normální ponožky a hřejí jako opravdové papuče. Jsou vybavené podšívkou z měkkého, hřejivého a hebkého plyše a díky protiskluzovým nopkům zajišťují dobrou stabilitu na hladkých podlahách, jako jsou parkety nebo prkenné podlahy. Barva: Tmavě modrá s proužky Materiál: 100 % polyakryl, podšívka 100 % polyester Údržba S podšívkou z měkkého, hřejivého a hebkého plyše (Tchibo - CZ)

Růžové zateplené papuče OJJU

Růžové zateplené papuče OJJU

Užívejte si pohodlí domova se stylem. Z těchto pokladů se vám nebude chtít ven! Typ: zateplené papuče na doma Barva: krémová, růžová Motiv: sob Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - textil vnitřní část - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pohodlný, hřejivý (ZOOT.cz)

Krémové papuče Dorothy Perkins

Krémové papuče Dorothy Perkins

Doma je tam, kde můžete nosit příjemné papuče a cítit se bezvadně. Typ: papuče s výšivkou Barva: krémová, stříbrná Materiál: vnější část - textil vnitřní část - textil podrážka - textil Vlastnosti materiálu: příjemný, hebký, hřejivý, měkký Něco kouzelného: motiv ovečky (ZOOT.cz)

Červené puntíkované papuče OJJU

Červené puntíkované papuče OJJU

Užívejte si pohodlí domova se stylem. Z těchto pokladů se vám nebude chtít ven! Typ: dámské pantofle na doma Barva: červená, černá Vzor: puntíky Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - textil vnitřní část - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pohodlný, hřejivý (ZOOT.cz)

Šedé puntíkované papuče OJJU

Šedé puntíkované papuče OJJU

Užívejte si pohodlí domova se stylem. Z těchto pokladů se vám nebude chtít ven! Typ: dámské papuče na doma Barva: černá, šedá Vzor: puntíky Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - textil vnitřní část - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pohodlný, hřejivý (ZOOT.cz)

s.Oliver RED LABEL Papuče

s.Oliver RED LABEL Papuče

Z filcu. Nápadné znaky: s hřejivou podšívkou. Zapínání: bez zapínání: materiál podešve: syntetika. (OTTO - CZ)

Birkenstock Papuče »BOSTON EVA«

Birkenstock Papuče »BOSTON EVA«

Z imitace kůže. Zapínání: přezky. Materiál podešve: syntetika. (OTTO - CZ)

Heine Papuče s třásněmi

Heine Papuče s třásněmi

Z měkké napa hověziny. Skvělý vzhled: S barevně kontrastními střapci. Nízký masivní podpatek nabízí optimální pohodlí při nošení. Ručně vyrobeno v Itálii. Vypodložené, kožená vnitřní vložka Výška podpatku cca 15 mm (vel. 37). (OTTO - CZ)

Birkenstock Papuče »ARIZONA NUBUK«

Birkenstock Papuče »ARIZONA NUBUK«

Z imitace nubukové kůže. Nápadné znaky: s nastavitelnými sponami. Zapínání: přezky. Materiál podešve: syntetika. (OTTO - CZ)

CNB Dětské papuče A02L.BL

CNB Dětské papuče A02L.BL

(Amiatex.cz)

Textílní růžové dívčí papuče

Textílní růžové dívčí papuče

(Amiatex.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít