D-Link DCS-4602 bílá

D-Link DCS-2670L (DCS-2670L)

D-Link DCS-2670L (DCS-2670L)

IP kamera venkovní, bezpečnostní, krytí IP65, Full HD, pozorovací úhel 180°, noční vidění do 10 m, 10krát zoom, integrovaný mikrofon S touto exteriérovou Wi-Fi kamerou můžete snadno monitorovat dění před svým domem za jakéhokoliv počasí. Výrobce ji totiž opatřil krytím IP65, zajišťující odolnost proti dešti, prachu i sněhu. Silnou stránkou kamery D-Link DCS-2670L je i 180° čočka s vysokou světelností. Ta jí umožňuje snímat v širokoúhlém zorném poli, ve kterém by to za normálních okolností svedly minimálně dvě takové kamery. Funkce IP kamery D-Link DCS-2670L Zachyťte veškeré dění před anebo za svým domem díky širokoúhlému objektivuOchranu kamery  proti dešti, sněhu i prachu obstarává těsnění IP65Dvousměrný mikrofon umožňuje… (alza.cz)

D-Link DCS-4605EV (DCS-4605EV)

D-Link DCS-4605EV (DCS-4605EV)

IP kamera - venkovní, Vigilance Full HD vandal-proof PoE Dome kamera, 5 megapixelový progresivní snímač CMOS, H.265/H.264/MJPEG a multicast streaming, rozlišení Full HD až 2560 x 1920 při rychlosti 15 snímků za sekundu, IR LED až do 20m, ICR, WDR, PoE, IP-66 odolný proti povětrnostním vlivům, Ik-10 vandal důkaz, ePTZ pro virtuální PTZ provoz, detekce pohybu, ochrana soukromí IP kamera D-Link DCS-4605EV pro vás obstará kvalitní záběry, a to díky maximálnímu rozlišení 2560 × 1920 px. Čočka kamery zvládá snímat v úhlu 87 °, a to dokonce i v průběhu ne příliš dobrých světelných podmínek. IP kamera D-Link dovede pořízené záběry teké ukládat na paměťové karty. D-Link DCS-4605EV umí pořizovat i noční záběry, tím pádem je předurčená pro nepřetržitou práci a ochranu vašeho… (alza.cz)

IP kamera D-Link DCS-932L bílá

IP kamera D-Link DCS-932L bílá

Chraňte sebe i své věciChcete chodit s klidnou hlavou spát aniž byste se museli strachovat o vaše věci v kanceláři, nebo přímo doma? Nedejte zlodějům šanci a sledujte vaše prostory v případě nepřítomnosti. Pomocí IP kamera D-Link DCS-932L budete mít vždy kvalitní přenos obrazu i zvuku a žádný detail vám v případě dohledání pachatele neunikne. Kvalita obrazu a zvuku přednostíIP kamera D-Link DCS-932L je univerzálním monitorovacím zařízením, které se hodí do každého domu nebo kanceláře. Běžné webové kamery přenáší velmi omezené množství dat, na rozdíl od tohoto modelu. Kvalitní obraz a zvuk jsou její předností. Zvládá i noční viděníSpolehnout se na model D-Link DCS-932L můžete i v nočních hodinách. Díky infračervenému LED osvětlení zvládá i úplnou tmu. Sledovat vaše prostory můžete z… (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-4701E bílá

IP kamera D-Link DCS-4701E bílá

Profesionalita je její druhé jménoVzhledově stylová IP kamera DCS-4701E určená pro venkovní použití se nejprve zdá jako každá jiná, avšak překvapí tím, co dokáže. Nejen, že díky programu Wizard živě pozorujete z pohodlí vašeho domova venkovní prostředí, ale zařízení přímo nahrává na datové úložiště. Na samotné nahrávání a události můžete být upozornění formou e-mailů. Budete tak mít dokonalý přehled o tom, co se děje. S větrem v zádechDůkazem, že je tato kamera ideální i do horšího počasí, je i Certifikace IP66, kdy je tělo zařízení navrženo tak, aby odolalo všem nepříznivým povětrnostním podmínkám. Nemusíte se tudíž obávat, že se IP kamera DCS-4701E stala ozdobou vašeho chodníku, místo toho vás jistě potěší, že obsahuje funkci LowLight+, která zaznamená vše barevně i v případě, že jsou… (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-4802E bílá

IP kamera D-Link DCS-4802E bílá

D-Link DCS-4802ES venkovní kamerou od společnosti D-Link výrazně zvýšíte bezpečnost všude, kde potřebujete – doma i ve firmě, uvnitř i venku. Natáčí ve špičkové kvalitě díky 2Mpx CMOS senzoru se záznamem ve Full HD rozlišení a problémem není ani naprostá tma vzhledem k funkci nočního vidění! Samozřejmostí je v jejím podání detekce pohybu a také zvýšená odolnost vůči vnějším vlivům dle certifikace IP66 . Velkým benefitem je pak i fakt, že napájena zvládá být přes ethernet port. Oceníte rozhodně kompatibilitu s různými držáky, které tak vyjdou vstříc všem vašim potřebám. Nabízí také možnost až 10× zoomu a stejně tak má spoustu funkcí, které pozvedávají úroveň obrazu na tu nejlepší možnou úroveň, jako je WDR. K dispozici je dokonce i pokročilý software, který zdarma dostanete a umožní… (euronics.cz)

Uživatele, kteří hledají "D-Link DCS-4602 bílá" se dívají také na:

Makita dhp456rf3j-d
Black diamond link 95

IP kamera D-Link DCS-8300LH bílá

IP kamera D-Link DCS-8300LH bílá

D-Link DCS-8300LHMějte dokonalý dohled nad vaším domovem nebo kanceláří. Abyste se nemuseli neustále stresovat, je výbornou volbou IP kamera D-Link DCS-8300LH. Umožní vám nejen se kdykoli virtuálně do prostoru podívat s pomocí Wi-Fi a 1Mpx CMOS snímače s podporou Full HD rozlišení, ale také vás upozorní v případě detekce zvuku nebo pohybu přímo na váš chytrý telefon! A s širokým pozorovacím úhlem 137 stupňů si můžete být jisti, že kameře neunikne nic. Díky infračervenému osvětlení navíc není pro kameru problémem ani noc, má totiž 5metrový dohled. Abyste vy, vaši blízcí i majetek byli v bezpečíTento model dominuje také snadností instalace a svými velmi kompaktními rozměry, díky kterým je umístění kamery velmi diskrétní. Přesto nabízí i možnost 4× zoomu nebo pokročilé zabezpečení síťové… (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-5030L bílá

IP kamera D-Link DCS-5030L bílá

IP kamera D-Link DCS-5030L bílá (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-2670L bílá

IP kamera D-Link DCS-2670L bílá

D-Link DCS-2670LVenkovní kamera D-Link výrazně zvýší bezpečnost všude, kde potřebujete – doma i ve firmě, uvnitř i venku. Natáčí ve vysoké kvalitě díky 2Mpx CMOS senzoru se záznamem ve Full HD rozlišení a problémem není ani naprostá tma vzhledem k funkci nočního vidění! Samozřejmostí je v jejím podání detekce pohybu a také zvýšená odolnost vůči vnějším vlivům dle certifikace IP65. Zajistím maximální bezpečnost pro vás, vaše blízké i majetekNabízí také možnost 10× digitálního zoomu a samozřejmě pokročilé zabezpečení síťové komunikace, aby nemohla být odposlouchávána. Stejně tak má spoustu funkcí, které pozvedávají úroveň obrazu na tu nejlepší možnou úroveň, jako je WDR. K dispozici má mobilní aplikaci i webový portál a kromě toho dokáže nahrávat záznamy i na paměťové karty micro SD. … (euronics.cz)

D-Link DCS-4701E (DCS-4701E)

D-Link DCS-4701E (DCS-4701E)

IP kamera 1280x720 HD, CMOS 1.3Mpx, venkovní provedení, detekce pohybu, voděodolná, infra led přísvit, LAN, PoE Venkovní bezdrátová kamera D-Link DSC-4602EV odolá jakémukoliv počasí a je tedy ideální pro monitoring venkovních prostor. Zabudovaný IR přísvit s ICR filtrem umožní noční vidění až na vzdálenost 30 m. K dispozici je také detekce pohybu či 3D redukce šumu pro kvalitnější záznam.Odolná venkovní Full HD kameraBezdrátová IP kamera D-Link DSC-4602EV je díky odolnosti proti negativním povětrnostním vlivům (IP66) určena především pro monitoring venkovních prostor za… (alza.cz)

D-Link DCS-8525lh (DCS-8525LH)

D-Link DCS-8525lh (DCS-8525LH)

IP kamera Wi-Fi Full HD Pan/Tilt, úhel záběru 340° horizonálně a 110° vertikálně, obousměrný přenos zvuku, nahrávání na Cloud, noční režim, slot pro microSD D-Link DCS-8525lh pro chytře bezpečný domovIP kamera D-Link DCS-8525lh sleduje a zaznamenává veškeré dění v domácnosti ve Full HD rozlišení. Díky rotaci a širokoúhlému objektivu pokryje velkou plochu, při dobrém umístění může snímat i více místností. Připojení Wi-Fi vám umožní kontrolu domova i na dálku. Noční vidění spolu s oboustrannou detekcí pohybu a zvuku pak okamžitě upozorní na cokoliv nežádoucího. Navíc IP kamera podporuje paměťové karty či cloud. … (alza.cz)

D-LINK DCS-8515LH (DCS-8515LH)

D-LINK DCS-8515LH (DCS-8515LH)

IP kamera domácí, otočná, s HD rozlišením 1280 x 720,rychlost až 30 snímků za sekundu, 4x digitální zoom, úhel záběru 340° horizontálně a 105° vertikálně, funkce auto motion tracking , předvolba často sledovaných záběrů, noční vidění (5m), detekce zvuku a pohybu, obousměrný přenos zvuku, nahrávání na SD kartu, do mobilního zařízení nebo do chráněného osobního cloudu zdarma na dobu 24 hod. (max. 3 kamery pro 1 mydlink účet), aplikace mydlink pro Android a iOS, slot pro MicroSD kartu, podpora Amazon Alexa, Google Asisstant Home/Chromecast a IFTTT, WPA / WPA2, Bluetooth, napájení 5VDC, 1.2A (micro USB), komprese videa H.264 Otočná Wi-Fi kamera s automatickým sledováním pohybuDomácí bezdrátová Wi-Fi kamera D-LINK DCS-8515LH je ideální nástroj pro zabezpečení a monitorování vaší… (alza.cz)

IP kamera D-Link DCS-8100LH bílá

IP kamera D-Link DCS-8100LH bílá

IP kamera D-Link DCS-8100LH bílá (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-933L bílá

IP kamera D-Link DCS-933L bílá

IP kamera D-Link DCS-933L bílá (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-8010LH bílá

IP kamera D-Link DCS-8010LH bílá

D-Link DCS-8010LHMějte dokonalý dohled nad vaším domovem nebo kanceláří. Abyste se nemuseli neustále stresovat, je výbornou volbou IP kamera D-Link DCS-8010LH. Umožní vám nejen se kdykoli virtuálně do prostoru podívat s pomocí Wi-Fi a 1Mpx CMOS snímače s podporou HD rozlišení, ale také vás upozorní v případě detekce zvuku nebo pohybu přímo na váš chytrý telefon! A s širokým pozorovacím úhlem 120 stupňů si můžete být jisti, že kameře neunikne nic. Díky infračervenému osvětlení navíc není pro kameru problémem ani noc, má totiž 5metrový dohled. Abyste vy, vaši blízcí i majetek byli v bezpečíTento model dominuje také snadností instalace a svými velmi kompaktními rozměry, díky kterým je umístění kamery velmi diskrétní. Přesto nabízí i možnost 4× zoomu nebo pokročilé zabezpečení síťové… (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-4605EV bílá

IP kamera D-Link DCS-4605EV bílá

D-Link DCS-4605EVS venkovní kamerou od společnosti D-Link výrazně zvýšíte bezpečnost všude, kde potřebujete – doma i ve firmě, uvnitř i venku. Natáčí ve špičkové kvalitě díky 5Mpx CMOS senzoru se záznamem v rozlišení 2560×1920 pixelů a problémem není ani naprostá tma vzhledem k funkci nočního vidění! Samozřejmostí je v jejím podání detekce pohybu a také zvýšená odolnost vůči vnějším vlivům dle certifikace IP66 a dokonce také proti vandalismu podle IK10. Velkým benefitem je pak i fakt, že napájena zvládá být přes ethernet port. Oceníte rozhodněkompatibilitu s různými držáky, které tak vyjdou vstříc všem vašim potřebám. Nabízí také možnost až 10× zoomu a samozřejmě pokročilé zabezpečení síťové komunikace, aby nemohla být odposlouchávána. Stejně tak má spoustu funkcí, které pozvedávají… (euronics.cz)

D-Link DCS-8300LH (DCS-8300LH)

D-Link DCS-8300LH (DCS-8300LH)

IP kamera Wi-Fi Full HD s oboustraným přenosem zvuku, úhel záběru 137°, slot pro microSD, nahrávání na Cloud, noční režim D-Link DCS-8300LH pro bezpečný domovIP kamera D-Link DCS-8300LH v příjemném designu sleduje a zaznamenává veškeré dění v domácnosti ve Full HD rozlišení. Díky širokoúhlému objektivu pokryje velkou plochu, při dobrém umístění pak může snímat i více místností. Připojení Wi-Fi vám umožní kontrolu domova i na dálku skrze chytrý telefon či tablet. Noční vidění spolu s oboustrannou detekcí pohybu a zvuku okamžitě upozorní na cokoliv nežádoucího. Navíc IP kamera podporuje paměťové karty či ukládání záznamů na volitelné cloud… (alza.cz)

D-Link DCS-4705E (DCS-4705E)

D-Link DCS-4705E (DCS-4705E)

IP kamera - Vigilance Full HD venkovní PoE kamera typu Mini Bullet, 5 megapixelový progresivní snímač CMOS, H.265/H.264/MJPEG a multicast streaming, rozlišení Full HD až 2560 x 1920 při rychlosti 15 snímků za sekundu, IR LED až do 30m, ICR, WDR, PoE, IP-66 odolný proti povětrnostním vlivům, detekce , ochrana soukromí D-Link DCS-4705E je venkovní IP kamera vybavená objektivem s 5Mpx snímačem, která umí pořizovat záznamy v rozlišení až 2 560 × 1 920 pixelů při frekvenci 15 snímků za vteřinu. Kamera je určena pro venkovní použití, proto je opatřena ochranou dle standardu IP66. Mezi její další přednosti patří také IR noční vidění až do vzdálenosti 30 metrů. Kamera DCS-4705E komprimuje video pomocí kodeků H.265, H.264 a MJPEG. Navíc podporuje tři samostatné profily pro současné… (alza.cz)

IP kamera D-Link DCS-4703E bílá

IP kamera D-Link DCS-4703E bílá

IP kamera D-Link DCS-4703E bílá (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-2330L bílá

IP kamera D-Link DCS-2330L bílá

IP kamera D-Link DCS-2330L bílá (euronics.cz)

D-Link DCS-8010LH (DCS-8010LH)

D-Link DCS-8010LH (DCS-8010LH)

IP kamera Wi-Fi HD s úhlem záběru 120°, slot pro microSD, detekce zvuku a pohybu, nahrávání na Cloud HD Wi-Fi kamera DCS-8010LHVideo v HD rozlišení 720p – ostrý a detailní obraz.Detekce pohybu a zvuku – automaticky posílá varovné zprávy.Nahrávání na microSD kartu – slot pro nahrávání záznamu přímo do kamery + možnost placeného ukládání na cloudové úložiště (na zkoušku obdržíte 24 hodin pro cloudový záznam.Noční režim – automatické noční vidění zajišťuje velmi dobrou viditelnost i v úplné tmě.Aplikace mydlink – můžete vše vidět na vašem iPhonu, iPadu i na zařízení s operačním systémem Android nebo Windows kdykoliv a odkudkoliv.Ovládání přes hlasové asistenty - kamera podporuje obecný standard IFTTT a… (alza.cz)

D-Link DCS-4633EV (DCS-4633EV)

D-Link DCS-4633EV (DCS-4633EV)

IP kamera venkovní, bezpečnostní, rozlišení až 2048x1536, krytí IP66, IK-10, pozorovací úhel 180°, microSD až 128GB, IP kamera D-Link DCS-4633EV poskytuje kvalitní záběry v rozlišení skrze rozhraní MicroSD/SDHC slot. Kamera D-Link dokáže záběry také ukládat na paměťovou kartu.Zajímavé vlastnosti kamery D-Link DCS-4633EVMožnost uložení pořízených záběrů na cloudové úložiště i paměťovou kartuMicroSD/SDHC slot připojeníVysoké rozlišení snímků a snímání IP kamera dokáže detekovat podezřelé pohybyPodpora kodeku H.265 (alza.cz)

D-Link DCS-932L (DCS-932L/E)

D-Link DCS-932L (DCS-932L/E)

IP kamera 640x480, detektor pohybu, WiFi 802.11b/g/n + LAN 10/100, vyměnitelný Infra filtr, infra LED přísvit, mydlink Cloudová kamera DCS-932L schopná snímat ve dne i v noci je univerzální monitorovací řešení pro váš dům či kancelář. Na rozdíl od běžné webkamery je D-Link samostatný systém, který, aniž by musel být připojen k počítači, umí přenášet velmi kvalitní obraz. Je vybavena detektorem pohybu a díky podpoře služby mydlink vám umožní sledovat a ovládat vaši kameru přes běžný počítač nebo aplikaci pro iPhone, iPad či Android zařízení.Vidí ve dne i v nociZajímavá a praktická funkce pro detekci pohybu dokáže odesílat varovné e-maily s fotografiemi nebo videozáznamy. Můžete si také vymezit sledovanou oblast, například okno nebo dveře garáže. Pro noční dozor poslouží… (alza.cz)

D-Link DCS-8600LH (DCS-8600LH/E)

D-Link DCS-8600LH (DCS-8600LH/E)

IP kamera - síťová venkovní bezpečnostní kamera s vysokým krytím proti vodě IP65 a rozlišením Full HD, pozorovací úhel 135°, noční vidění do 7m, integrovaný mikrofon a reproduktor, detekce zvuku a pohybu, zasílání upozornění, aplikace mydlink, spolupráce s IFTTT, Amazon Alexa a Google Assistant, nahrávání na microSD, do mobilního zařízení, do osobního cloudu, uchycení na zeď pomocí magnetického držáku, přívodní kabel v délce 7m (3m kamera, 4m přídavný kabel). Venkovní kamera D-Link DCS-8600LH je navržena pro použití i v těch nejnáročnějších podmínkách. Lze instalovat jak v interiéru, tak i venku. Kamera je opatřena odolnou konstrukcí, která odolá dešti, prachu, sněhu, mrazu, ale i tropickým teplotám. Již tak nebudete muset mít strach o svůj majetek - D-Link DCS-8600LH vás… (alza.cz)

D-LINK DCS-P6000LH (DCS-P6000LH/E)

D-LINK DCS-P6000LH (DCS-P6000LH/E)

IP kamera - domácí HD Wi-Fi kamera, objektiv s úhlem záběru 120°, rozlišení až 1280 x 720, 30 fps, 1MPx CMOS senzor, infračervené osvětlení (5m), 4x digitální zoom, světelnost F2.4, vestavěný mikrofon, detekce pohybu/zvuku, micro USB napájenívzdálený přístup přes aplikaci mydlink (telefon, tablet), podpora Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTTzáznam lze stáhnout do mobilního zařízení nebo uložit do osobního cloudu zdarma na 24 hod. (pro max. 3 kamery na 1 mydlink účet), diskrétní a kompaktní velikost. Miniaturní domácí IP kamera D-LINK DCS-P6000LH s úhlem záběru 120°, 4× digitálním zoomem a světelným objektivem (F2.4) je skvělá pro vzdálený monitoring vaší domácnosti nebo jakéhokoliv jiného prostoru ve dne i v noci. Díky integrovanému IR LED přísvitu až do vzdálenosti 5… (alza.cz)

D-Link DCS-8000LH (DCS-8000LH/E)

D-Link DCS-8000LH (DCS-8000LH/E)

IP kamera 1280x720, H.264, noční vidění (IRC; 5m), rozšířený úhel pohledu 120°, detekce pohybu i zvuku, e-mail notifikace, mikrofon, nastavení přes Bluetooth, aplikace mydlink (iOS, Android), držák pro montáž na zeď Moderně designovaná kamera D-Link DCS-8000LH skvěle zapadne do interiéru, odkud poskytne vzdálený monitoring ve dne i v noci. Díky zabudovanému nočnímu vidění s IR LED přísvitem kameře nic neunikne ani za úplné tmy na vzdálenost až 5 metrů. S detekcí pohybu a zvuku pak hlídá za vás. Jakmile k něčemu dojde, odešle upozornění na chytrý telefon nebo tablet s nainstalovanou aplikací mydlink. Samozřejmě přes mobilní zařízení ihned uvidíte pořizovaný HD obraz kamerou D-Link DCS-8000LH. Stačí jen internetové připojení a máte neustálý dohled odkudkoliv na světě. … (alza.cz)

IP kamera D-Link DCS-5000L/E bílá

IP kamera D-Link DCS-5000L/E bílá

Mějte oči všudeZdali je pro vás bezpečnost vždy na prvním místě, tak s IP kamerou DCS-5000L nešlápnete vedle. Zařízení můžete instalovat ve vaši kanceláři, ale i doma pro ochranu vašich blízkých. Kamera díky funkci otáčení a naklánění střeží rozsáhlou oblast, nemusíte se tudíž obávat, že by vám něco uniklo. Snímací zařízení vše zachycuje v reálném čase, čili se vyhnete záznamům a sekundovým zpožděním. Kamera DCS-5000L překvapí vestavěným mikrofonem pro okolní zvuky a uslyšíte tedy vše na vlastní uši. V noci nevidíte, ale kamera anoI když většina vniknutí probíhá v noci, kdy už spíte, tak IP kamera DCS-5000L nikdy nespí. V noci vidí lépe než vy. Přenos lze sledovat v černobílých barvách a to i v absolutní tmě, neboť kamera využívá infračerveného světla. Pohybující objekty je tak možno… (euronics.cz)

D-Link DCS-5000L (DCS-5000L/E)

D-Link DCS-5000L (DCS-5000L/E)

IP kamera 640x480, detektor pohybu, WiFi 802.11n, LAN 10/100 Mbps, ICR filtr, infra LED přísvit, mikrofon, WPS, mydlink Bezdrátová IP kamera D-Link DCS-5000L je vhodné zařízení pro pravidelné monitorování dění ve vaší domácnosti či kanceláři. Zařízení je vybaveno plynulým pohonem pro natočení a infračervenou LED diodou pro noční vidění.Praktická domácí WiFi kameraS bezdrátovou IP kamerou D-Link DCS-5000L získáte dokonalý přehled o dění v domácnosti či kanceláři v době vaší nepřítomnosti. Zařízení je vybaveno plynulým pohonem pro natáčení a náklon, takže je dokonale… (alza.cz)

IP kamera D-Link DCS-6045LKT/E + Powerline bílá

IP kamera D-Link DCS-6045LKT/E + Powerline bílá

IP kamera D-Link DCS-6045LKT/E + Powerline bílá (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-4602EV bílá + DOPRAVA ZDARMA

IP kamera D-Link DCS-4602EV bílá + DOPRAVA ZDARMA

IP kamera D-Link DCS-4602EV bílá (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-4622 bílá + DOPRAVA ZDARMA

IP kamera D-Link DCS-4622 bílá + DOPRAVA ZDARMA

IP kamera D-Link DCS-4622 bílá (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-4705E bílá + DOPRAVA ZDARMA

IP kamera D-Link DCS-4705E bílá + DOPRAVA ZDARMA

D-Link DCS-4705ES venkovní kamerou od společnosti D-Link výrazně zvýšíte bezpečnost všude, kde potřebujete – doma i ve firmě, uvnitř ivenku. Natáčí ve špičkové kvalitě díky 5Mpx CMOS senzoru se záznamem v rozlišení 2560×1920 pixelů a problémem není ani naprostá tma vzhledem k funkci nočního vidění! Samozřejmostí je v jejím podání detekce pohybu a také zvýšená odolnost vůči vnějším vlivům dle certifikace IP66. Velkým benefitem je pak i fakt, že napájena zvládá být přes ethernet port. Nabízí také možnost až 10× zoomu a samozřejmě pokročilé zabezpečení síťové komunikace, aby nemohla být odposlouchávána. Stejně tak má spoustu funkcí, které pozvedávají úroveň obrazu na tu nejlepší možnou úroveň, jako je WDR. K dispozici je dokonce i pokročilý software, který zdarma dostanete a umožní… (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-4603 bílá + DOPRAVA ZDARMA

IP kamera D-Link DCS-4603 bílá + DOPRAVA ZDARMA

IP kamera D-Link DCS-4603 bílá (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-4633EV bílá + DOPRAVA ZDARMA

IP kamera D-Link DCS-4633EV bílá + DOPRAVA ZDARMA

D-Link DCS-4633EVS venkovní kamerou od společnosti D-Link výrazně zvýšíte bezpečnost všude, kde potřebujete – doma i ve firmě, uvnitř i venku. Natáčí ve špičkové kvalitě díky 3Mpx CMOS senzoru se záznamem v rozlišení 2048×1536 pixelů a problémem není ani naprostá tma vzhledem k funkci nočního vidění! Samozřejmostí je v jejím podání detekce pohybu a také zvýšená odolnost vůči vnějším vlivům dle certifikace IP66 a také proti vandalismu dle IK10. Velkým benefitem je pak i fakt, že napájena zvládá být přes ethernet port. Zajistí bezpečnost i na nejnáročnějších místechNabízí také možnost až 10× zoomu a stejně tak má spoustu funkcí, které pozvedávají úroveň obrazu na tu nejlepší možnou úroveň, jako je WDR. K dispozici je dokonce i pokročilý software, který zdarma dostanete a umožní spravovat… (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-8000LH Mini HD WiFi bílá

IP kamera D-Link DCS-8000LH Mini HD WiFi bílá

IP kamera D-Link DCS-8000LH Mini HD WiFi bílá (euronics.cz)

D-Link DCS-2330L + 16GB microSD karta (DCS-2330L/E)

D-Link DCS-2330L + 16GB microSD karta (DCS-2330L/E)

IP kamera 1280x720, CMOS 1 Mpx, H.264/MPEG.4/JPEG, WiFi 802.11b/g/n, noční IR, LAN, micro SD slot, PIR, mikrofon, IP65 venkovní provedení IP kamera D-Link DCS-2330L je vhodná pro pravidelné monitorování venkovních prostor i za nepříznivých podmínek. Kamera je dolná proti povětrnostním vlivům (IP66) a je vybavena IR přísvitrm s ICR filtrem pro noční vidění.Odolná venkovní WiFi kameraUniverzální IP kamera D-Link DCS-2330L je díky odolnému kovovému pouzdru s certifikací IP65 vhodná pro pravidelné monitorování… (alza.cz)

IP kamera D-Link DCS-936L černá

IP kamera D-Link DCS-936L černá

Buďte stále ve střehuKdyž opouštíme své domovy, nikdy nevíme, co se může přihodit – cítíme tak značnou nejistotu. Pokud už ale máte dost stálého stresu, máme pro vás řešení, které si rozhodně zamilujete. Na mysli máme bezpečnostní kameru určenou pro vnitřní užití, D-Link DCS-936L, favoritku své kategorie. Poznejte prvotřídní kvalitu obrazu, nejrychlvejší odezvu, zaručenou stabilitu a obdarujte se tak tím nejlepších, na co na současném trhu narazíte. Zaostřeno na detailyDíky vysokému rozlišení bezpečnostní kamery D-Link DCS-936L vám už neunikne ani ta nejmenší maličkost! CMOS snímač (1/4 ") nabízí ostré HD rozlišení, které vám zprostředkuje reálný pohled snímaného okolí bez jediného zkreslení. Samozřejmostí je také digitální zoom, který se v případě modelu DCS-936L může pyšnit až… (euronics.cz)

IP kamera D-Link DCS-P6000LH/E černá

IP kamera D-Link DCS-P6000LH/E černá

D-Link DCS-P6000LH/E, černáMějte dokonalý dohled nad vaším domovem nebo kanceláří. Abyste se nemuseli neustále stresovat, je výbornou volbou IP kamera D-Link DCS-P6000LH/E. Umožní vám nejen se kdykoli virtuálně do prostoru podívat s pomocí Wi-Fi a 1Mpx CMOS snímače s podporou HD rozlišení, ale také vás upozorní v případě detekce zvuku nebo pohybu přímo na váš chytrý telefon! Díky infračervenému osvětlení navíc není pro kameru problémem ani noc. Tento model dominuje také snadností instalace a svými velmi kompaktními rozměry, díky kterým je její umístění velmi diskrétní. Přesto nabízí i možnost 4× zoomu nebo pokročilé zabezpečení síťové komunikace, aby nemohla být kamera odposlouchávána. Nahrávání do clouduTato kamera nabízí bezplatné nahrávání a uchování videa po dobu až 24 hodin do… (euronics.cz)

Kamera D-Link DCS-936L HD Wi-Fi Day-Night

Kamera D-Link DCS-936L HD Wi-Fi Day-Night

D-Link DCS-936L. Všestranná HD Wi-Fi kamera s revolučným dizajnom s otočnou hlavou a ¼ "MPx senzorom CMOS pre detailné a ostré zábery v HD kvalite 720p pri 30 fps. Kamera disponuje tiež nočným videním až 5 m alebo detekciou pohybu a zvuku. Všetko je ľahko spravovateľné prostredníctvom mobilného telefónu, tabletu alebo počítača vďaka aplikácii MyDlink. (rozbaleno.cz)

Kamera D-Link DCS-5000L WiFi Pan Tilt Day / Night

Kamera D-Link DCS-5000L WiFi Pan Tilt Day / Night

DCS-5000L kamera poskytuje celý rad funkcií, ktoré vám pomôžu efektívne sledovať vaš domov alebo malú kanceláriu. Funkcia otáčania / nakláňanie umožňuje kamere strážiť širokú oblasť a vstavaný mikrofón vám umožní všetko počuť. (rozbaleno.cz)

Modem D-Link DWM-157 bílý

Modem D-Link DWM-157 bílý

Modem D-Link DWM-157 bílý (euronics.cz)

WiFi extender D-Link DAP-1325 bílý

WiFi extender D-Link DAP-1325 bílý

WiFi extender D-Link DAP-1325 bílý (euronics.cz)

WiFi extender D-Link DAP-1620 bílý

WiFi extender D-Link DAP-1620 bílý

WiFi extender D-Link DAP-1620 bílý (euronics.cz)

WiFi extender D-Link DAP-1610/E bílý

WiFi extender D-Link DAP-1610/E bílý

D-Link DAP-1610/EUž nemusíte být doma na přesně určeném místě, abyste chytli silný signál Wi-Fi. Pořiďte si extender D-Link a mějte silný signál pro bezdrátové připojení k internetu i v tom nejzapadlejším koutku vaší domácnosti. Tento malý pomocník vám rozhodně místo nezabere. Je lehký, kompaktní, snadno ho přenesete z místa na místo. Položte jej kamkoliv, po propojení s vaší sítí začne zařízení ihned rozšiřovat dosah bezdrátové sítě. Extender je vybaven inteligentním LED osvětlením. S jeho pomocí naleznete to nejlepší místo na umístění zařízení, abyste dosáhli optimálního pokrytí. Stačí jeden stisk tlačítka a extender se ihned spojí s vaší sítí, zcela bezpečně a bez rizika narušení vnějším signálem. Dostanu internet tam, kde dříve nebylKromě své hlavní funkce vám přístroj poslouží i… (euronics.cz)

Přístupový bod (AP) D-Link DAP-2610 bílý

Přístupový bod (AP) D-Link DAP-2610 bílý

D-Link DAP-2610Přístupový bod D-Link DAP-2610 dokáže zajistit připojení k rychlému bezdrátovému internetu i tam, kam signál z routeru nedosáhne. Po připojení na klasický LAN kabel a zapojení do sítě získáte silný Wi-Fi signál splňující specifikaci 802.11ac Wave 2. Ten je šířen interními anténami v pásmu 2,4 GHz a 5 GHz. V pásmu 2,4 GHz budete moci dosahovat rychlosti až 400 Mbps, v 5GHz pak 900 Mbps. Přístroj je navržen pro snadnou montáž v interiérech, což oceníte zejména v kancelářských budovách, školách a podobných prostorách. Přístupový bod lze umístit volně, ale i na zeď či strop. Napájení je navíc zajišťováno technologií přenosu energie přes síťové kabely, též označovanou jako PoE (Power over Ethernet), a to ve specifikaci 802.3 af. Nikde tedy nebudou nevzhledné adaptéry a spleť… (euronics.cz)

Přístupový bod (AP) D-Link DAP-2020 bílý

Přístupový bod (AP) D-Link DAP-2020 bílý

Flexibilní správce sítěPřístupový bod (AP) D-Link DAP-2020 hravě vytvoří bezpečnou a nastavitelnou bezdrátovou síť ve Vaši domácnosti nebo kancelářských prostorech. O sílu signálu se postarají dvě oddělitelné antény s výkonem 5dBi, díky kterým se zníží počet tzv. "mrtvých zón", kde signál nedosáhne. K flexibilnímu využití přispívá skutečnost, že toto zařízení zvládne i více provozních režimů, disponuje nástroie pro správu sítě a bezpečnostními funkcemi. Bezpečný a úspornýO bezpečnost dat ve Vaši síti se už nemusíte vůbec obávat. Stisknutím jediného tlačítka WPS (Wi-Fi Protected Setup) nastavíte Vaši bezdrátovou síť rychle a bezpečně. Nejnovější standardy zabezpečení Wi-Fi zajišťují šifrovaný a bezpečný přenos v bezdrátové síti bez potíží při nastavování. Vestavěná funkce časového plánu … (euronics.cz)

Siréna D-Link DCH-S220/E mydlink Home bílé

Siréna D-Link DCH-S220/E mydlink Home bílé

Siréna D-Link DCH-S220/E mydlink Home bílé (euronics.cz)

Fotobuňka D-Link DCH-S150/E mydlink Home bílé

Fotobuňka D-Link DCH-S150/E mydlink Home bílé

Fotobuňka D-Link DCH-S150/E mydlink Home bílé (euronics.cz)

Siréna D-Link DCH-Z510 mydlink Home, napájení z baterie bílé

Siréna D-Link DCH-Z510 mydlink Home, napájení z baterie bílé

Siréna D-Link DCH-Z510 mydlink Home, napájení z baterie bílé (euronics.cz)

Router D-Link DIR-842

Router D-Link DIR-842

Čtyři antény pro silný signálBezproblémové připojení přinášeí router D-Link AC1200 s podporou nejmodernější vysokorychlostní dvoupásmové technologie Wi-Fi 802.11ac. Silné stránky výbavy doplňuje čtveřice antén a gigabitové ethernetové porty pro síťového připojení. Technologie Wi-Fi AC podporuje stabilní připojení i v momentech, kdy je síť pod velkým zatížením. Samozřejmostí jsou zabezpečovací funkce chránící data před nežádoucími útoky.   Rychlost, rychlost a zase ta rychlostRouter D-Link AC1200 teoreticky nabízí bezdrátový přenos s rychlostí až 1200 Mb/s (867 Mb/s v frekvenčním pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v frekvenčním pásmu 2,4 GHz). Součástí výbavy jsou již zmíněné ethernetové porty. Rozšířit domácí mediální síť a propojit různá zařízení od chytré televize po herní konzole a síťová… (euronics.cz)

Router D-Link DIR-809

Router D-Link DIR-809

Rychlost moderněD-Link patří k renomovaným výrobcům síťových řešení pro spotřebitelský i firemní trh, na kterém se router D-Link AC750 rozhodl zaujmout nejmodernější vysokorychlostní bezdrátovou technologií. Tato technologie poskytuje možnost užívat si rychlých přenosů ve frekvenčním pásmu 5 GHz a v pásmu 2.4 GHz. Rychlé nastavení je samozřejmostRouter D-Link AC750 je vhodný pro rozšíření sítě. Díky nabídce rozhraní a velkému množství podporovaných standardů je tento model velmi schopný a připravený i na náročnější provoz. Technologie Dual Band pro bezproblémový bezdrátový přenos vám umožňuje využívat připojení k internetu na několika zařízeních a zároveň streamovat digitální média na přehrávače a tablety přes pásmo 5 MHz. Složité nabídky a nesrozumitelné pojmy jsou minulostí. Router D… (euronics.cz)

Switch D-Link GO-SW-8E šedý/bílý (8 port, 10/100 Mb/s)

Switch D-Link GO-SW-8E šedý/bílý (8 port, 10/100 Mb/s)

Switch D-Link GO-SW-8E šedý/bílý (8 port, 10/100 Mb/s) (euronics.cz)

Switch D-Link GO-SW-5E šedý/bílý (5 port, 10/100 Mb/s)

Switch D-Link GO-SW-5E šedý/bílý (5 port, 10/100 Mb/s)

Kompaktní síťový switch za super cenuHledáte chytrý a přitom cenově výhodný kompaktní síťový switch? Vsaďte na Switch D-Link GO-SW-5E (GO-SW-5E/E). Jen si představte, že si zdokonalíte svou domácí síťovou infrastrukturu na principu Fast Ethernetu jako mávnutím kouzelného proutku. Proč se spoléhat na dražší modely, když máte po ruce Switch D-Link GO-SW-5E (GO-SW-5E/E) šedý/bílý. LAN porty s funkcí Auto MDI/MDI-XNejvětší předností Switch D-Link GO-SW-5E (GO-SW-5E/E) je 5 RJ-45 LAN portů s funkcí Auto MDI/MDI-X automatického rozpoznání rychlosti připojeného zařízení a plného anebo částečného duplexu. Jen si představte, že všechny porty umí pracovat v plném duplexu. To je jisté zdvojnásobení datové propustnosti až na 200 Mbit/s. Úžasné zařízení zprostředkuje okamžité připojení uživatelů i… (euronics.cz)

Router D-Link DIR-859

Router D-Link DIR-859

Router D-Link DIR-859 (euronics.cz)

Router D-Link DWR-730

Router D-Link DWR-730

Router D-Link DWR-730 (euronics.cz)

D-Link DUB-1312 (DUB-1312)

D-Link DUB-1312 (DUB-1312)

Síťová karta USB 3.0, 1x LAN 10/100/1000 (RJ 45) Síťový USB adaptér D-Link DUB-1312 USB 3.0 byl stvořen primárně pro tenké notebooky a ultrabooky, které kvůli důrazu na malé rozměry nebyly vybaveny klasickým síťovým konektorem. V jiném případě může D-Link DUB-1312 suplovat síťovou kartu ve stolním počítači nebo notebooku. Síťový USB adaptér D-Link DUB-1312 USB 3.0 byl stvořen primárně pro tenké notebooky a ultrabooky, které kvůli důrazu na malé rozměry nebyly vybaveny klasickým síťovým konektorem. V jiném případě může D-Link DUB-1312 suplovat síťovou kartu ve stolním počítači nebo notebooku. Stačí jednoduše připojit tuto externí síťovou kartou do volného USB portu vašeho počítače a z druhé strany připojit síťový kabel Gigabit Ethernet. V případě připojení ke… (alza.cz)

D-Link DUB-E100 (DUB-E100)

D-Link DUB-E100 (DUB-E100)

Síťová karta USB 2.0, 1x LAN 10/ 100 (RJ 45) Praktická externí síťová karta, která dokáže přenést až 100 MB/s a k počítači jí připojíte pomocí populárního USB 2.0 rozhraní, které dokáže přenést až 480 MB/s a může se připojit jak ke stolnímu PC, tak k notebookům a dokonce i přes USB rozbočovače. Zařízení je také samozřejmě zpětně kombatibilní s USB 1.1. Díky technologii Plug and Play kartu pouze zapojíte a vše je připraveno k používání. Síťová karta má k dispozici 1.8 metru dlouhý USB kabel pro velkou variabilitu.Parametry a specifikace:Rozhraní:USB 2.0/1.1Port:1 x RJ-45Další vlastnosti:LED indikátory (alza.cz)

D-Link DKVM-222 (DKVM-222)

D-Link DKVM-222 (DKVM-222)

KVM elektronický přepínač USB, včetně kabelů, podpora audio Elektrický přepínač, díky kterému můžete ovládat až dva počítače najednou. K práci vám tak stačí pouze jedna klávesnice, myš i monitor. Navíc můžete díky audio vstupu připojit i reproduktory. Patříte také mezi ty uživatelé, kteří používají dva počítače najednou a nebaví vás stále přeskakovat od jedné klávesnice ke druhé klávesnici? S tím vám jednoduše může pomoc elektrický přepínač KVM od firmy D-Link. Díky jednomu tlačítku totiž můžete ovládat oba dva počítače za pomocí jen jedné klávesnice, myši i monitoru. Navíc podporuje i audio přenos, tudíž stačí připojit jen reproduktory a vychutnat si hudbu. Tento přepínač je ideálním řešením pro malé i velké firmy, neboť vám ušetří spoustu… (alza.cz)

D-Link DPE-101GI (DPE-101GI)

D-Link DPE-101GI (DPE-101GI)

Injektor Power Over Ethernet dle standardu 802.3af s výstupním výkonem až 19.2W, 1x 10/100/1000 Mbps Data In, 1x 10/100/1000 Mbps PoE Data Out Injektor s technologií Plug & Play a výstupním výkonem až 15,4 W vám umožní snadnou a úspornou instalaci zařízení s PoE napájením (IP kamery, bezdrátové routery apod.) bez elektrické zásuvky. D-Link DPE-101GI nabízí gigabitové připojení 10 / 100 / 1000T s dosahem až 100 m a podporuje half i full-duplex komunikaci pro obousměrný datový tok. Klíčové vlastnosti D-Link DPE-101GIInjektor pro instalaci zařízení s PoE napájením bez elektrické zásuvky (IP kamery, routery...)Gigabitové připojení 10 / 100 / 1000TDosah 100 mPodpora Half & Full- Duplex… (alza.cz)

D-Link DWA-171 (DWA-171)

D-Link DWA-171 (DWA-171)

WiFi USB adaptér 802.11a/b/g/n/ac až 433Mbps, DualBand Miniaturní dvoupásmový bezdrátový USB adaptér s nejnovější technologií 802.11ac zaručující superrychlý  bezdrátový přenos. Adaptér pracuje v pásmech 2,4 nebo 5 GHz. Potěší také velkou přenosovou rychlostí - nabízí rychlost až 150, respektive 433 Mbps. Díky této rychlosti snadno přenesete velké objemy dat, nastreamujete online video nebo si pohodlně a bez ztrát zahrajete online hry. Připojení do bezdrátové sítě je přitom tak jednoduché, stačí zapojit adaptér do volného portu počítače nebo notebooku.Adaptér podporuje šifrovací standardy WPA a WPA2. Parametry a specifikace:Rozhraní:USB 2.0Zabezpečení:Wi-Fi Protected Access (WPA & WP)Wi-Fi Protected Setup - PIN a PBCNormy:IEEE 802.11ac (připraveno)IEEE 802.11nIEEE 802.11gIEEE… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít