Cyberlink makeupdirector 2 (elektronická licence) (cybemakedir2)

Produkt Cyberlink makeupdirector 2 (elektronická licence) (cybemakedir2) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Cyberlink makeupdirector 2 (elektronická licence) (cybemakedir2) upraviť a produkt hľadať znova.

Cyberlink MakeupDirector 2 (elektronická licence) (cybemakedir2)

Cyberlink MakeupDirector 2 (elektronická licence) (cybemakedir2)
Detail

Kancelářský software Cyberlink MakeupDirector určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Cyberlink MakeupDirector 2 obsahuje precizní nástroje, včetně detekce obličeje, které vám umožní vytvořit perfektní virtuální make-up. Těšit se můžete na nekonečné možnosti kreativních úprav a možností. Jednoduše začnete základními úpravami a postupně se propracujete až do pokročilých aplikací. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti elektronické licence Cyberlink MakeupDirector 2Propracované mapováníRealistický makeup kitVýběr vlastních... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink MakeupDirector 2 (elektronická licence) (cybemakedir2) , Cyberlink makeupdirector 2 (elektronická licence) (cybemakedir2)

Cyberlink ColorDirector Ultra (elektronická licence) (cybercodiult)

Cyberlink ColorDirector Ultra (elektronická licence) (cybercodiult)
Detail

Kancelářský software Cyberlink ColorDirector určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Cyberlink ColorDirector Ultra je nástroj pro úpravu barev ve vašich videozáznamech. Díky tomuto softwaru získáte z vašich záznamů to nejlepší. ColorDirector Ultra opraví nedokonalosti, které vznikly ve videu důsledkem špatného osvětlení. Jedině tak budou moci vaše záznamy splňovat ty nejpřísnější měřítka. Cyberlink ColorDirector umožňuje také možnost přizpůsobení a vylepšení barev, díky čemuž do videí vnesete život a dramatický nádech. Elektronická licence je trvalá a slouží pro instalaci softwaru na jeden počítač s operačním systémem Windows. Licence dorazí do Vašeho emailu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink ColorDirector Ultra (elektronická licence) (cybercodiult) , Cyberlink audiodirector ultra (elektronická licence) (cybeauddirult)

Cyberlink AudioDirector Ultra (elektronická licence) (cybeauddirult)

Cyberlink AudioDirector Ultra (elektronická licence) (cybeauddirult)
Detail

Audio software Cyberlink AudioDirector určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Software Cyberlink AudioDirector Ultra představuje velmi výkonný audio nástroj, který využijete pro nahrávání, mixování, úpravám či obnově zvuku. Tento program je ideální pro tvorbu hudby k vašim videozáznamům. Vytvářejte jednoduše dramatické momenty doplněné o zvukové efekty, vlastní soundtracky pomocí multi-track recordéru a mixážního pultu. AudioDirector navíc automaticky odstraňuje šum na pozadí a obnovuje zvuk do původního stavu pomocí technologie iZotope. Užijte si ostrý, čistý a bohatý zvuk. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink AudioDirector Ultra (elektronická licence) (cybeauddirult) , Cyberlink power2go deluxe 11 (elektronická licence) (cybepow2godel11)

Cyberlink YouCam 7 Deluxe (elektronická licence) (cybeyoudel7)

Cyberlink YouCam 7 Deluxe (elektronická licence) (cybeyoudel7)
Detail

Kancelářský software Cyberlink YouCam určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Cyberlink YouCam 7 Deluxe je živé video studio pro webkamery. Pomocí tohoto softwaru se vám otevře cesta k mnoha úpravám. Nabízí tvář zkrášlující nástroje, více než 200 zábavných efektů pro video chat nebo nahrávky a další nástroje pro zachycení obrazovky. YouCam 7 zahrnuje také jednoduché a efektivní bezpečnostní funkce např. dohled a přihlašování pomocí obličeje. Navíc je kompatibilní s oblíbenými aplikacemi pro videohovory jako např. Skype a Yahoo! Messenger. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink YouCam 7 Deluxe (elektronická licence) (cybeyoudel7) , Cyberlink youcam 7 standard (elektronická licence) (cybeyoustd7)

Cyberlink PowerDVD 17 Ultra (elektronická licence) (Cybepowult17)

Cyberlink PowerDVD 17 Ultra (elektronická licence) (Cybepowult17)
Detail

Kancelářský software Cyberlink PowerDVD určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Zažijte jedinečné chvíle díky mimořádnému a mnohokrát oceněnému multimediálnímu přehrávači PowerDVD 17 Ultra, který přichází vylepšen o nejnovější multimediální technologie. PowerDVD 17 Ultra je nejvyhledávanější přehrávač světové úrovně a je plně připraven i pro novou éru 4K rozlišení. Vychutnejte si filmový obsah na vašich PC, noteboocích, smarphonech, ale i tabletech nebo obraz pošlete přímo na domácí kino a velkou 4K obrazovku. Právě tam přináší nová verze celou řadu vylepšení včetně výrazně uzpůsobeného ovládacího rozhraní. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink PowerDVD 17 Ultra (elektronická licence) (Cybepowult17) , Cyberlink powerdvd 17 standard (elektronická licence) (cybepowstd17)

Cyberlink PowerDVD 17 Pro (elektronická licence) (Cybepowpro17)

Cyberlink PowerDVD 17 Pro (elektronická licence) (Cybepowpro17)
Detail

Kancelářský software Cyberlink PowerDVD určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Zažijte jedinečné chvíle díky mimořádnému a mnohokrát oceněnému multimediálnímu přehrávači PowerDVD 17 Ultra, který přichází vylepšen o nejnovější multimediální technologie. PowerDVD 17 Pro je nejvyhledávanější přehrávač světové úrovně a je plně připraven i pro novou éru 4K rozlišení. Vychutnejte si filmový obsah ve formátu Blu-ray a mnohé další. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti programu Cyberlink PowerDVD 17 ProKlíčová aplikace... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink PowerDVD 17 Pro (elektronická licence) (Cybepowpro17) , Cyberlink powerdirector 19 ultimate (elektronická licence) (cybepowdirultim19)

Cyberlink PowerDVD 17 Standard (elektronická licence) (Cybepowstd17)

Cyberlink PowerDVD 17 Standard (elektronická licence) (Cybepowstd17)
Detail

Kancelářský software Cyberlink PowerDVD určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Zažijte jedinečné chvíle díky mimořádnému a mnohokrát oceněnému multimediálnímu přehrávači PowerDVD 17 Standard, který přichází vylepšen o nejnovější multimediální technologie. PowerDVD 17 Standard je nejvyhledávanější přehrávač světové úrovně. Omezení této základní edice spočívá v podpoře pouze DVD disků a zvukového standardu maximálně 5.1 Dolby Digital. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti programu Cyberlink PowerDVD 17 StandardKlíčová aplikace pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink PowerDVD 17 Standard (elektronická licence) (Cybepowstd17) , Cyberlink power2go platinum 12 (elektronická licence) (cybepow2gopla11)

Cyberlink YouCam 7 Standard (elektronická licence) (cybeyoustd7)

Cyberlink YouCam 7 Standard (elektronická licence) (cybeyoustd7)
Detail

Kancelářský software Cyberlink YouCam určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Cyberlink YouCam 7 Standard je živé video studio pro webkamery. Pomocí tohoto softwaru se vám otevře cesta k mnoha úpravám. Nabízí tvář zkrášlující nástroje, více než 200 zábavných efektů pro video chat nebo nahrávky a další nástroje pro zachycení obrazovky. YouCam 7 zahrnuje také jednoduché a efektivní bezpečnostní funkce např. dohled a přihlašování pomocí obličeje. Navíc je kompatibilní s oblíbenými aplikacemi pro videohovory jako např. Skype a Yahoo! Messenger. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne).... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink YouCam 7 Standard (elektronická licence) (cybeyoustd7) , Cyberlink powerdirector 20 ultimate (elektronická licence) (cybepowdirultim20)

Cyberlink Power2GO Deluxe 11 (elektronická licence) (cybepow2godel11)

Cyberlink Power2GO Deluxe 11 (elektronická licence) (cybepow2godel11)
Detail

Kancelářský software Cyberlink Power2GO určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Software Cyberlink Power2Go Deluxe 11 nabízí vše důležité pro vypalování, zálohování a konverze. Program zvládne pokročilé vypalování disků se šifrováním splňující vojenské normy. Náročnější uživatelé zcela jistě ocení pokročilou konverzi hudebních médií a video souborů. Samozřejmostí je podpora širokého spektra zařízení a profilů pro přehrávání multimédií. Díky integraci sociálních sítí jako např. Facebook, Flickr, YouTube a Vimeo lze vybraná videa jednoduše stahovat, komprimovat či zálohovat. Elektronická licence Cyberlink Power2Go Deluxe 11 je trvalá a určena pro jeden počítač s Windows. (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink Power2GO Deluxe 11 (elektronická licence) (cybepow2godel11) , Cyberlink powerdvd 18 standard (elektronická licence) (cybepowstd18)

CyberLink PowerDirector 17 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim17)

CyberLink PowerDirector 17 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim17)
Detail

Kancelářský software Cyberlink PowerDirector určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Nahráváte videa a potřebujete je upravit? CyberLink PowerDirector 17 Ultimate je skvělým profesionálním softwarem pro střih a úpravy videí, který zvládnou ovládat i začátečníci. Při editování vás nezastaví 360° videa, Ultra HD 4K ani nejnovější online formáty. S elektronickou licencí CyberLink PowerDirector 17 Ultimate získáte k softwaru přístup již natrvalo. Nezbývá než natáčet a pak se o své výtvory podělit se světem.Licence dorazí do vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové... (alza.cz)

Podobné produkty ako CyberLink PowerDirector 17 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim17) , Cyberlink youcam 7 deluxe (elektronická licence) (cybeyoudel7)

Cyberlink PowerDVD 18 Standard (elektronická licence) (cybepowstd18)

Cyberlink PowerDVD 18 Standard (elektronická licence) (cybepowstd18)
Detail

Kancelářský software Cyberlink PowerDVD určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Nová verze jednoho z nejlepších multimediálních přehrávačů pro domácí kina, video streaming a virtuální realitu je tu. Cyberlink PowerDVD 18 přináší jedinečné funkce pro sledování oblíbených filmů, hudby nebo fotografií. Díky nové verzi PowerDVD 18 si budete moci vychutnat nejlepší technologie na světě přímo ve vašem obývacím pokoji. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti elektronické licence Cyberlink PowerDVD 18Elektronická licence PowerDVD 18... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink PowerDVD 18 Standard (elektronická licence) (cybepowstd18) , Cyberlink powerdvd 17 ultra (elektronická licence) (cybepowult17)

CyberLink PowerDirector 18 Ultra (elektronická licence) (Cybepowdirultra18)

CyberLink PowerDirector 18 Ultra (elektronická licence) (Cybepowdirultra18)
Detail

Video software Cyberlink PowerDirector určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Tato elektronická licence vám umožní používat aplikaci pro CyberLink PhotoDirector 18 Ultra. Aplikace pomůže s efektivními úpravami a snadnou správou videí. PhotoDirector přemění vaše videa na skutečná umělecká díla. Aplikace umožní tvorbu 360° videí. Verze 18 obsahuje velice zajímavé nové funkce. Klíčové vlastnosti elektronické licence CyberLink PhotoDirector 18 UltraTato elektronická licence vám umožní používat aplikaci pro CyberLink PhotoDirector 18 UltraAplikace pomůže s efektivní správou videí, kompletním nastavením a kreativními úpravyPhotoDirector přemění vaše videa na skutečná umělecká dílaAplikace umožní tvorbu 360° videíVerze 18 obsahuje velice zajímavé nové funkce... (alza.cz)

Podobné produkty ako CyberLink PowerDirector 18 Ultra (elektronická licence) (Cybepowdirultra18) , Cyberlink photodirector 12 ultra (elektronická licence) (cybephotodirult12)

CyberLink PhotoDirector 12 Ultra (elektronická licence) (Cybephotodirult12)

CyberLink PhotoDirector 12 Ultra (elektronická licence) (Cybephotodirult12)
Detail

Video software CyberLink PhotoDirector, lic. klíč bude doručen emailem Využijte dlouhou řadu dokonale propracovaných editačních nástrojů softwaru CyberLink PhotoDirector 12 Ultra k úpravě fotografií a vytvořte z jejich prohlížení umělecký zážitek. Využijte širokou škálu nabízených funkcí PhotoDirectoru pro úpravu reality. Intuitivní uživatelské prostředí usnadňuje rychlé zvládnutí všech pracovních postupů. Jedná se o celoživotní licenci, kterou je možné použít i ke komerčním účelům. Klíčové vlastnosti softwaru CyberLink PhotoDirector 365Výkonný nástroj CyberLink PhotoDirector 12 Ultra pro úpravu fotografiíFlexibilní provedení s intuitivním uživatelským rozhranímVhodný pro profesionály i začátečníkyŠiroká škála nabízených editačních funkcíElektronická celoživotní licenci i pro komerční účely CyberLink PhotoDirector 12 Ultra pro perfektně vyladěné fotografieVyužijte širokou škálu nabízených funkcí CyberLink PhotoDirectoru 12... (alza.cz)

Podobné produkty ako CyberLink PhotoDirector 12 Ultra (elektronická licence) (Cybephotodirult12) , Cyberlink powerdirector 18 ultra (elektronická licence) (cybepowdirultra18)

CyberLink PhotoDirector 10 Ultra (elektronická licence) (Cybephotodirult10)

CyberLink PhotoDirector 10 Ultra (elektronická licence) (Cybephotodirult10)
Detail

Kancelářský software CyberLink PhotoDirector určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Tato elektronická licence vám umožní používat aplikaci pro CyberLink PhotoDirector 10 Ultra. Aplikace pomůže s efektivní správou fotografií, kompletním nastavením a kreativními úpravy. CyberLink PhotoDirector 10 Ultra přemění vaše fotografie na skutečná umělecká díla. Aplikace umožní tvorbu UltraHD 4K prezentací a rychlé dekódování RAW obrazů. Verze 10 obsahuje velice zajímavé nové funkce. Licence dorazí do vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti elektronické licence CyberLink... (alza.cz)

Podobné produkty ako CyberLink PhotoDirector 10 Ultra (elektronická licence) (Cybephotodirult10) , Cyberlink photodirector 10 ultra (elektronická licence) (cybephotodirult10)

Cyberlink PowerDVD 18 Pro (elektronická licence) (cybepowpro18)

Cyberlink PowerDVD 18 Pro (elektronická licence) (cybepowpro18)
Detail

Kancelářský software Cyberlink PowerDVD určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Nová verze jednoho z nejlepších multimediálních přehrávačů pro domácí kina, video streaming a virtuální realitu je tu. Cyberlink PowerDVD 18 přináší jedinečné funkce pro sledování oblíbených filmů, hudby nebo fotografií. Díky nové verzi PowerDVD 18 si budete moci vychutnat nejlepší technologie na světě přímo ve vašem obývacím pokoji. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti elektronické licence Cyberlink PowerDVD 18 ProElektronická licence PowerDVD... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink PowerDVD 18 Pro (elektronická licence) (cybepowpro18) , Cyberlink powerdvd 18 pro (elektronická licence) (cybepowpro18)

CyberLink PowerDirector 19 Ultra (elektronická licence) (Cybepowdirultra19)

CyberLink PowerDirector 19 Ultra (elektronická licence) (Cybepowdirultra19)
Detail

Video software Cyberlink PowerDirector určený pro 1 zařízení, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Potřebujete profesionální program pro úpravu videí? Video software CyberLink PowerDirector 19 Ultra nabízí nejnovější funkce a snadné ovládání. Vhodné řešení pro začátečníky i profesionály. Vybrat si můžete ze široké škály šablon, které si přizpůsobíte podle svých požadavků. Upravovat můžete efekty, osvětlení i barvy. Změnit můžete velikost i barvu objektů, duplikovat či odebírat požadované části. Elektronickou licenci lze využít pro jedno počítačové zařízení se systémem Windows. Licence je časově neomezená a vhodná pro nekomerční užití. Licenční klíč vám bude doručen na zadaný e-mail. Software CyberLink PowerDirector 19 je v... (alza.cz)

Podobné produkty ako CyberLink PowerDirector 19 Ultra (elektronická licence) (Cybepowdirultra19) , Cyberlink powerdirector 19 ultra (elektronická licence) (cybepowdirultra19)

CyberLink PowerDirector 18 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim18)

CyberLink PowerDirector 18 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim18)
Detail

Video software Cyberlink PowerDirector určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Tato elektronická licence vám umožní používat aplikaci pro CyberLink PhotoDirector 18 Ultimate. Aplikace pomůže s efektivními úpravami a snadnou správou videí. PhotoDirector přemění vaše videa na skutečná umělecká díla. Aplikace umožní tvorbu 360° videí. Verze 18 obsahuje velice zajímavé nové funkce. Klíčové vlastnosti elektronické licence CyberLink PhotoDirector 18 UltimateTato elektronická licence vám umožní používat aplikaci pro CyberLink PhotoDirector 18 UltimateAplikace pomůže s efektivní správou videí, kompletním nastavením a kreativními úpravyPhotoDirector přemění vaše videa na skutečná umělecká dílaAplikace umožní tvorbu 360° videíVerze 18 obsahuje velice zajímavé nové funkce (alza.cz)

Podobné produkty ako CyberLink PowerDirector 18 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim18) , Cyberlink powerdirector 17 ultimate (elektronická licence) (cybepowdirultim17)

Cyberlink Power2GO Platinum 12 (elektronická licence) (cybepow2gopla11)

Cyberlink Power2GO Platinum 12 (elektronická licence) (cybepow2gopla11)
Detail

Kancelářský software Cyberlink Power2GO určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Software Cyberlink Power2Go Platinum 12 nabízí vše důležité pro vypalování, zálohování a konverze. Náročnější uživatelé zcela jistě ocení pokročilou konverzi hudebních médií a video souborů. Samozřejmostí je podpora širokého spektra zařízení a profilů pro přehrávání multimédií. Díky integraci sociálních sítí, jako je např. Facebook, Flickr, YouTube a Vimeo lze vybraná videa díky Cyberlink Power2Go jednoduše stahovat, komprimovat či zálohovat. Elektronická licence Cyberlink Power2Go 12 Platinum je trvalá a určena pro jeden počítač s Windows. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink Power2GO Platinum 12 (elektronická licence) (cybepow2gopla11) , Cyberlink powerdirector 18 ultimate (elektronická licence) (cybepowdirultim18)

CyberLink PowerDirector 19 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim19)

CyberLink PowerDirector 19 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim19)
Detail

Video software Cyberlink PowerDirector určený pro 1 zařízení, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem PowerDirector 19 Ultimate je flexibilní a výkonný nástroj, který umožní profesionálům i začátečníkům dokonale ovládnout celý proces produkce jak standardního, tak 360° videa. Nabízí intuitivní rozhraní a řadu bezkonkurenčních funkcí. Jedná se o trvalou elektronickou licenci pro 1 zařízení s neomezenou délkou předplatného. Klíčové vlastnosti video softwaru CyberLink PowerDirector 19 UltimateVýkonný nástroj CyberLink PowerDirector 19 Ultimate pro tvorbu videíFlexibilní provedení s intuitivním uživatelským rozhranímVhodný pro profesionály i začátečníkyÚpravy jak standardního i 360° videa Řada nových funkcí ve verzi... (alza.cz)

Podobné produkty ako CyberLink PowerDirector 19 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim19) , Cyberlink media suite 16 ultra (elektronická licence) (cybesum16t)

CyberLink PowerDirector 20 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim20)

CyberLink PowerDirector 20 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim20)
Detail

Video software Cyberlink PowerDirector určený pro 1 zařízení, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows Pro vytváření působivých digitálních filmů využijte nabídku video softwaru CyberLink PowerDirector 20 Ultimate. Vyznačuje se intuitivními nástroji pro uvedení objektu do pohybu nebo například změnu scény. Vytvářejte filmové efekty jako skutečný profesionál. S CyberLink PowerDirector 20 Ultimate vytvoříte uměleckou scénu, dodáte svým videím dynamiku pomocí animovaných efektů nebo odstraníte pozadí za pomocí zelené obrazovky. Umělá inteligence zvládne vyměnit oblohu, odstranit objekty z vašich snímků nebo eliminovat vítr. Zvládá také snížit nežádoucí šum nebo přidat inteligentní hudbu na pozadí. S CyberLink PowerDirector 20 Ultimate se stanete hvězdou YouTube.... (alza.cz)

Podobné produkty ako CyberLink PowerDirector 20 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim20) , Cyberlink media suite 16 ultimate (elektronická licence) (cybesum16u)

Cyberlink Media Suite 16 Ultimate (elektronická licence) (cybesum16u)

Cyberlink Media Suite 16 Ultimate (elektronická licence) (cybesum16u)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Elektronická licence Cyberlink Media Suite 16 Ultimate nabídne multimediální balík programů 19v1. Balíček přináší například PowerDVD 18 pro přehrávání filmů a pořadů ve 4K a PowerDirector 16 pro úpravu normálních i 360° videí. K úpravě fotografií pak Cyberlink Media Suite nabídne PhotoDirector 9 a disponuje také všemi potřebnými funkcemi k vypalování, konvertování i k zálohování souborů a složek. S kancelářským balíčkem můžete využít funkce k plánování práce a pro vytváření konferencí či jinou komunikaci se spolupracovníky. Verze Ultimate navíc poskytne mnoho aplikací pro online streamování, úpravu a tvorbu fotografií či mediální knihovnu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink Media Suite 16 Ultimate (elektronická licence) (cybesum16u) , Cyberlink powerdirector 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybepdr365)

Cyberlink Media Suite 16 Ultra (elektronická licence) (cybesum16t)

Cyberlink Media Suite 16 Ultra (elektronická licence) (cybesum16t)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Elektronická licence Cyberlink Media Suite 16 Ultra nabídne multimediální balík programů 12v1. Balíček přináší například PowerDVD 18 pro přehrávání filmů a pořadů ve 4K a PowerDirector 16 pro úpravu normálních i 360° videí. K úpravě fotografií pak Cyberlink Media Suite nabídne PhotoDirector 9 a disponuje také všemi potřebnými funkcemi k vypalování, konvertování i k zálohování souborů a složek. S kancelářským balíčkem můžete využít funkce k plánování práce a pro vytváření konferencí či jinou komunikaci se spolupracovníky. Všechny tyto funkce ze Cyberlinku tvoří ideálního společníka na doma i do práce. Klíčové vlastnosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink Media Suite 16 Ultra (elektronická licence) (cybesum16t) , Cyberlink director suite 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybedrs365)

CyberLink PhotoDirector 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybePHS365)

CyberLink PhotoDirector 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybePHS365)
Detail

Kancelářský software Cyberlink Director určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Využijte dlouhou řadu dokonale propracovaných editačních nástrojů softwaru CyberLink PhotoDirector k úpravě fotografií a vytvořte z jejich prohlížení umělecký zážitek. Využijte širokou škálu nabízených funkcí PhotoDirectoru pro úpravu reality. Intuitivní uživatelské prostředí usnadňuje rychlé zvládnutí všech pracovních postupů. Jedná se o elektronickou licenci pro jednoho uživatele s předplatným na 12 měsíců. Klíčové vlastnosti softwaru CyberLink PhotoDirector 365Výkonný nástroj CyberLink PhotoDirector 365 pro úpravu fotografiíFlexibilní provedení s intuitivním uživatelským rozhranímVhodný pro profesionály i začátečníkyŠiroká... (alza.cz)

Podobné produkty ako CyberLink PhotoDirector 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybePHS365) , Ashampoo pdf pro 2 (elektronická licence) (ashappdfpro2)

CyberLink PowerDirector 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybePDR365)

CyberLink PowerDirector 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybePDR365)
Detail

Video software Cyberlink PowerDirector určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem CyberLink PowerDirector 365 je flexibilní a výkonný nástroj, který umožní profesionálům i začátečníkům dokonale ovládnout celý proces produkce jak standardního, tak 360° videa. Nabízí intuitivní rozhraní, řadu bezkonkurenčních funkcí a propracované editační nástroje, které si rychle osvojíte. Jedná se o trvalou elektronickou licenci pro 1 zařízení s předplatným na 12 měsíců. Klíčové vlastnosti video softwaru CyberLink PowerDirector 365Výkonný nástroj CyberLink PowerDirector 365 pro tvorbu videíFlexibilní provedení s intuitivním rozhranímVhodný pro profesionály i začátečníkyÚpravy jak standardního i 360° videa Neomezený přístup k prémiovým zásuvným modulům a efektům... (alza.cz)

Podobné produkty ako CyberLink PowerDirector 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybePDR365) , Mcafee internet security (elektronická licence)

Cyberlink Director Suite 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybeDRS365)

Cyberlink Director Suite 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybeDRS365)
Detail

Kancelářský software Cyberlink Director určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Cyberlink Director Suite 365 je kompletní editační sada pro tvůrce obsahu. Přináší výkonné nástroje pro úpravy videa, fotografií, barev a zvuku - tedy vše, co potřebujete k vytváření profesionálně vypadajících vizuálů v jednotném intuitivním pracovním prostředí. Cyberlink Director Suite 365 obsahuje aplikace PowerDirector, PhotoDirector, ColorDirector a AudioDirector. Jedná se o elektronickou licenci pro jedno zařízení s předplatným na 12 měsíců. Klíčové vlastnosti Cyberlink Director Suite 365Kompletní softwarová sada pro video, foto a audio editaci Cyberlink Director Suite 365Jednotné intuitivní pracovní prostředí Obsahuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink Director Suite 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybeDRS365) , Avg internet security (elektronická licence)

Ashampoo PDF Pro 2 (elektronická licence) (ashappdfpro2)

Ashampoo PDF Pro 2 (elektronická licence) (ashappdfpro2)
Detail

Kancelářský software Ashampoo PDF určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: práce s PDF, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Aplikace Ashampoo PDF Pro 2 je kompletní řešení pro správu a úpravu PDF dokumentů. Program má vše, co potřebujete k vytváření, konverzi, úpravě a zabezpečení souborů. Vytvoříte dokonalé dokumenty, které jsou čitelné na libovolném zařízení, můžete je nechat i zašifrovat. S Ashampoo PDF Pro 2 budou soubory formátu PDF stejně snadno upravitelné jako soubory Word. Tato aplikace také podporuje rozpoznávání znaků aby skenování přeměnila na upravitelné dokumenty.Licence dorazí do vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo PDF Pro 2 (elektronická licence) (ashappdfpro2) , Webanimator go (elektronická licence) (webang)

Ashampoo Video Optimizer Pro 2 (elektronická licence) (Ashavo2)

Ashampoo Video Optimizer Pro 2 (elektronická licence) (Ashavo2)
Detail

Video software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, lic. klíč bude doručen emailem Pracujte s videem jednoduše, bez větších znalostí či praxe, stříhejte, otáčejte, odstraňujte záběry, měňte velikost a to vše v rekordním čase. Upravujte svá videa snadno a rychle s výkonným editorem Ashampoo Video Optimizer Pro 2. Stabilizujte roztřesená videa, optimalizujte barvy a kontrasty a zaostřete své záběry pouhým kliknutím na tlačítko. Ashampoo Video Optimizer Pro 2 můžete do vašich videí přidávat různé efekty, texty či obrázky. Až 20 předvoleb, které kombinují filtry, efekty a nastavení barev. Režim s velkými náhledy a bohatými možnostmi přizpůsobení pro detailnější úpravy. Ashampoo Video Optimizer Pro 2 automaticky detekuje a upraví tmavé a rozmazané záběry. Klíčové vlastnosti video softwaru... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Video Optimizer Pro 2 (elektronická licence) (Ashavo2) , Mcafee total protection (elektronická licence)

DRIVERfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Drivflit)

DRIVERfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Drivflit)
Detail

Kancelářský software SPAMfighter DRIVERfighter určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Hledáte jednoduchý, ale přesto výkonný nástroj, který za vás obstará mravenčí práci v podobě pravidelné aktualizace všech ovladačů? Pokud chcete jít cestou bezproblémového používání, nabízí se jasná volba v podobě programu DRIVERfighter. Jak již název výstižně napovídá, zajistí využití počítače na plný a ničím nerušený výkon. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti aplikace DRIVERfighterPoužívá obsáhlou databázi více než 85 000 ovladačů od různých... (alza.cz)

Podobné produkty ako DRIVERfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Drivflit) , Eset internet security (elektronická licence)

FULL-DISKfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Fulldiskfi)

FULL-DISKfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Fulldiskfi)
Detail

Kancelářský software SPAMfighter FULL-DISKfihter určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Hledáte jednoduchý, ale přesto výkonný nástroj na vyčištění pevného disku? Pokud chcete jít cestou bezproblémového používání, nabízí se jasná volba v podobě programu FULL-DISKfighter. Jak již název výstižně napovídá, porve se za vás o každý volný bajt. Úplně plný disk celkově výrazně zpomalí počítač, a tomu se jistě chcete vyhnout. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti aplikace FULL-DISKfighterRychle a bezpečně vyčistí každý pevný disk (alza.cz)

Podobné produkty ako FULL-DISKfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Fulldiskfi) , Webanimator now (elektronická licence) (webann)

ESET Internet Security (elektronická licence)

ESET Internet Security (elektronická licence)
Detail

Internet Security ESET Internet Security, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v ČR, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Bezpečnostní software ESET Smart Security přináší nejvyšší míru zabezpečení na váš domácí počítač nebo notebook. Obsahuje antivir, antispywarový modul i firewall s antispamem. Celkově se jedná o rychlý, efektivní a uživatelsky nenáročný software. Vlajkový produkt celosvětově uznávané společnosti ESET se dostavuje v nejnovější verzi. Základem softwaru Smart Security je léty ověřený antivirus, který ve spolupráci s antispywarovým modulem poskytuje spolehlivou ochranu vašeho počítače. Bezpečí on-line plateb na internetu zajišťuje vestavěný Anti-Phising a Exploid Blocker. Dozor nad... (alza.cz)

Podobné produkty ako ESET Internet Security (elektronická licence) , Bitdefender family pack (elektronická licence)

Bitdefender Internet Security (elektronická licence)

Bitdefender Internet Security (elektronická licence)
Detail

Internet Security Bitdefender Internet Security, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Bitdefender Internet Security vás ochrání proti malware i ransomwareTechnologie filtrování webu zajišťuje, že nikdy nevstoupíte na škodlivé webové stránky. Zjistěte, zda jsou vaše výsledky vyhledávání bezpečné před tím, než skutečně kliknete na odkaz. Služba Bitdefender Internet Security také blokuje všechny známé infikované odkazy. Bitdefender přináší zásadní změny v tom, jak jsou detekovány a zastavovány online hrozby. Nové inteligentní technologie týkající se kybernetických hrozeb mohou analyzovat a identifikovat podezřelé aktivity na úrovni sítě a blokovat sofistikované exploity, malware nebo adresy URL související s botnety a brute force útoky.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bitdefender Internet Security (elektronická licence)

McAfee Internet Security (elektronická licence)

McAfee Internet Security (elektronická licence)
Detail

Internet Security McAfee Internet Security, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Zabezpečte svůj počítač, Mac, chytrý telefon nebo tablet. McAfee Internet Security zabrání útokům dříve, než k nim vůbec dojde, díky včasným a jasným varováním před nebezpečnými stránkami, odkazy či soubory. Cloudová analýza hrozeb vás chrání, aniž by docházelo ke zpomalení zařízení. Tento oceňovaný antivirus optimalizuje výkon vašeho zařízení – blokuje automatické přehrávání videí na webových stránkách a minimalizuje využití šířky pásma. Nechybí ani funkce jako např. správce hesel s ověřováním pomocí více faktorů, která zabezpečí a umožní pohodlné spravování všech vašich hesel. Součástí McAfee Internet Security je také bezplatná zákaznická podpora... (alza.cz)

Podobné produkty ako McAfee Internet Security (elektronická licence)

ESET Mobile Security (elektronická licence)

ESET Mobile Security (elektronická licence)
Detail

Internet Security ESET Mobile Security, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro mobilní zařízení, kompatibilní s operačním systémem Android, zeměpisné omezení: pouze v ČR, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Kvalitní ochrana před škodlivým obsahem je nyní dostupná i pro smartphony nebo tablety. Bezpečnostní software ESET Mobile Security se vyznačuje kompletní ochranou vašich souborů proti virům, pokročilým antispamovým filtrem a modulem Anti-Theft pro lokalizaci ztraceného nebo ukradeného mobilního zařízení. Software také umožňuje například filtrovat nevyžádané SMS a MMS, blokovat neznámá telefonní čísla anebo volající se skrytým číslem. Klíčové vlastnosti elektronické licence ESET Mobile SecurityBezpečnostní software pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako ESET Mobile Security (elektronická licence)

WebAnimator Now (elektronická licence) (webAnN)

WebAnimator Now (elektronická licence) (webAnN)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Stále hledáte něco, co vám pomůže oživit vaše webové stránky, ale nejste úplně zdatní programátoři? Tvořte dokonalé animace pomocí WebAnimatoru Now. Vyrobte si prezentace, bannery a další prvky, které zaujmou návštěvníky vašeho webu a to bez nutnosti znalosti HTML kódování, výsledek se vám rýsuje před očima. Vše tvoříte pouhým přetažením za pomoci myši. Animace se bez problémů zobrazují ve všech webových prohlížečích a to bez nutnosti Flashe. Nápomocné vám budou připravené šablony, které lze upravovat. Využijte scény, časové osy, klíčové snímky, speciální efekty a další nástroje, které vám WebAnimator Now nabízí. Nechte věci zmizet, pohybovat se, měnit barvy nebo cokoli... (alza.cz)

Podobné produkty ako WebAnimator Now (elektronická licence) (webAnN)

AVG Internet Security (elektronická licence)

AVG Internet Security (elektronická licence)
Detail

Internet Security AVG Internet Security, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Vypnuto Špičková ochrana s AVG Internet SecurityBezpečnostní řešení z dílny společnosti AVG chrání více než 200 000 000 aktivních uživatelů po celém světě. AVG Internet Security totiž nabízí jen ty nejpokročilejší nástroje pro plnou uživatelskou bezpečnost i v budoucích letech.Klíčové vlastnosti bezpečnostního softwaru AVG Internet SecurityElektronická licenceVylepšený antivirus a ochrana před spywarem a malwaremZvýšené testování odkazů a stahovaných souborůDatový sejf pro šifrování soukromých souborů a jejich ochranu heslemAnti-Spam pro ochranu e-mailu před spamem a podvodnými zprávamiZdokonalený Firewall pro bezpečnější nakupování a internetové bankovnictvíOchrání váš počítač i... (alza.cz)

Podobné produkty ako AVG Internet Security (elektronická licence)

Bitdefender Family Pack (elektronická licence)

Bitdefender Family Pack (elektronická licence)
Detail

Internet Security Bitdefender Family pack, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Bitdefender Family Pack ochrání všechna vaše zařízeníBitdefender Family Pack je kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašich Windows, macOS, Android a iOS zařízeních, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie. Chrání soukromí celé vaší rodiny před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí. Rodiče ocení rodičovskou kontrolu pro bezpečí vašich dětí, ať už jsou na PC, MACu nebo mobilním telefonu. Klíčové vlastnosti Bitdefender... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bitdefender Family Pack (elektronická licence)

Bitdefender Antivirus Plus (elektronická licence)

Bitdefender Antivirus Plus (elektronická licence)
Detail

Antivirus Bitdefender Antivirus, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Bitdefender Antivirus Plus vás ochrání před viry a ransomware Bitdefender Antivirus Plus chrání počítače s Windows proti všem typům online hrozeb a zahrnuje nástroje pro ochranu soukromí, jako je Bitdefender VPN a Safepay. Software chrání proti všem internetovým hrozbám, od virů, červů a trojských koní, až po ransomware, zero-day exploity, rootkity a spyware. Vaše data a soukromí jsou v bezpečí. Přináší zároveň tutéž kybernetickou bezpečnost a výkon, díky kterým tento Bitdefender produkt zvítězil jako Produkt roku podle AV-Comparatives. Klíčové vlastnosti Bitdefender Antivirus PlusChytrý antivirus – ochrana v reálném čase proti virům a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bitdefender Antivirus Plus (elektronická licence)

ESET NOD32 Antivirus (elektronická licence)

ESET NOD32 Antivirus (elektronická licence)
Detail

Antivirus ESET NOD32 Antivirus, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v ČR, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Profesionální a ověřená antivirová ochrana ESET NOD32 Antivirus. Zahrnuje základní bezpečnostní funkce pro váš počítač. ESET NOD32 Antivirus 9 - Antivirová ochrana pro WindowsESET NOD32 Antivirus je základním produktem pro ochranu počítače před škodlivým kódem. Už přes 10 let je tento produkt držitelem světového rekordu v počtu po sobě jdoucích ocenění VB100 magazínu Virus Bulletin. Unikátní technologie detekce účinně bojuje proti malwaru, který se záměrně snaží svou činnost skrývat. VypnutoOvěřená detekceProdukty ESET pravidelně získávají ocenění za kvalitu detekce malwaru (VB100, AV-Comparatives). S... (alza.cz)

Podobné produkty ako ESET NOD32 Antivirus (elektronická licence)

Bitdefender Total Security (elektronická licence)

Bitdefender Total Security (elektronická licence)
Detail

Internet Security Bitdefender Total Security, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Bitdefender Total Security zajistí kompletní ochranu pro Windows, macOS, Android a iOSBitdefender Total Security je kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašich Windows, macOS, Android a iOS zařízeních, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie. Chrání soukromí svého uživatele a jeho zařízení před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí. Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bitdefender Total Security (elektronická licence)

CCleaner Professional (elektronická licence) (ccanrProffull)

CCleaner Professional (elektronická licence) (ccanrProffull)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, lic. klíč bude doručen emailem Urychlete fungování svého počítače s pomocí elektronické licence CCleaner Professional. Program je ideální pro vymazání nepotřebných souborů a pro zrychlení vašeho počítače. Registry Cleaner smaže chybná nastavení a zařídí, aby běželo vše tak, jak má. Velká podpora různých prohlížečů se postará o vymazání cookies a dalších dat, které jen zabírají paměť počítače. CCleaner Professional je určen pro nekomerční použití. Klíčové vlastnosti elektronické licence CCleaner ProfessionalCCleaner vymaže nepotřebné soubory a data z počítačeUrychlí běh vašeho zařízeníVymazání chybných registrů vede k bezproblémovému fungování PCCCleaner lze využívat na 1 zařízení 1 rok (alza.cz)

Podobné produkty ako CCleaner Professional (elektronická licence) (ccanrProffull)

WebAnimator Go (elektronická licence) (webAnG)

WebAnimator Go (elektronická licence) (webAnG)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, DE, IT, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Chcete na webových stránkách používat moderní grafické prvky v podobě perfektních animací? Kancelářský software WebAnimator Go vám pomůže vytvořit animované bannery i prvky, aniž byste museli pracovat s grafickými programy pro pokročilé. Tento nástroj se vyznačuje snadným ovládáním, a tak je vhodný i pro úplné začátečníky. Elektronická licence softwaru WebAnimator Go je nepřenositelná a určena pro jedno počítačové zařízení bez časového omezení. Licenční klíč vám bude doručen na zadaný e-mail. Program je kompatibilní se systémem Windows. Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru WebAnimator GoPomocí šablon vytvoříte animace i bannery během chvíleProgram... (alza.cz)

Podobné produkty ako WebAnimator Go (elektronická licence) (webAnG)

McAfee Total Protection (elektronická licence)

McAfee Total Protection (elektronická licence)
Detail

Antivirus McAfee Total Protection, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Antivirový software a sada zabezpečení McAfee Total Protection ochrání nejen vás, ale i celou vaši rodinu před různými útoky nejnovějšího spywaru, malwaru a ransomwaru, přičemž zachová maximální ochranu vašeho soukromí a identity. Ochrání také váš počítač a osobní údaje před hackery a zločinci. Software McAfee je zjména ceněný pro svou optimalizaci výkonu vašeho počítače – blokuje automatické spouštění videí na webových stránkách a minimalizuje využívání pásmových šířek. Jistě oceníte, že McAfee Total Protection je kompatibilní se systémy Windows, Mac OS, iOS a Android, bez obav tak můžete zabezpečit jakékoliv zařízení v domácnosti pomocí jednoho softwaru.... (alza.cz)

Podobné produkty ako McAfee Total Protection (elektronická licence)

F-Secure FREEDOME VPN pro 1 zařízení na 2 roky (elektronická licence) (FCFDBR2N001E1)

F-Secure FREEDOME VPN pro 1 zařízení na 2 roky (elektronická licence) (FCFDBR2N001E1)
Detail

Internet Security F-Secure Freedome určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 24 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Klíčové benefity aplikace F-Secure Freedome VPNOsobní VPN připojení pod křídly světové firmy zabývající se bezpečnostíZachová naprosté soukromí během brouzdání po internetových stránkáchZabezpečí přístup i přes veřejnou WiFi tak, aby vás nemohl nikdo sledovatDíky změně virtuální polohy vašeho zařízení lze získat přístup k obsahu, který je blokovaný pro ČRNeomezená velikost kontrolovaných datVhodné pro zařízení se systémy Windows, Mac, Android, iOS a Kindle Fire OSPoznámky: 1. Koupí tohoto... (alza.cz)

Podobné produkty ako F-Secure FREEDOME VPN pro 1 zařízení na 2 roky (elektronická licence) (FCFDBR2N001E1)

PDF Editor 5 (elektronická licence) (CADPDFE5)

PDF Editor 5 (elektronická licence) (CADPDFE5)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: práce s PDF, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Zpřístupněte si PDF soubor, v němž můžete dělat libovolné úpravy, díky kancelářskému softwaru PDF Editor 5. S editorem můžete do PDFka nejen psát potřebné poznámky, přidávat či měnit text, ale i odstraňovat nebo vkládat obrázky, slučovat stránky, měnit jejich velikost nebo upravovat zdrojový kód. PDF Editor 5 přináší novinky, které vaši práci posunout zase o krok dál. Jistě uvítáte, že můžete používat všechny fonty, mřížku pro pozicování pole formuláře nebo možnosti uložit obrázek jako PNG a mnoho dalšího. Kancelářský software PDF Editor 5 vám nesmí v počítači chybět. Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru PDF... (alza.cz)

Podobné produkty ako PDF Editor 5 (elektronická licence) (CADPDFE5)

CorelDRAW Technical Suite (elektronická licence) (LCCDTSSUB11)

CorelDRAW Technical Suite (elektronická licence) (LCCDTSSUB11)
Detail

Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: angličtina, DE, FR, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Pečlivě navrženo pro podrobné technické materiályCorelDRAW Technical Suite je profesionální software pro technické ilustrace a skicování. Jedná se o komplexní sadu aplikací pro profesionály. Zaujme svou působivou grafikou a technickou přesností. Software nabízí širokou paletu nástrojů pro výkresy a tvorby návrhů či špičkovou kompatibilitu souborů. Díky této sadě dosáhnete bezkonkurenční produktivity s novými výkonnými funkcemi podporujícími efektivitu, ohromujícími možnostmi úpravy fotografií a inovativními grafickými nástroji, které splňují všechny technické standardy. Těšit se... (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Technical Suite (elektronická licence) (LCCDTSSUB11)

Bitdefender Antivirus pro Mac (elektronická licence)

Bitdefender Antivirus pro Mac (elektronická licence)
Detail

Antivirus Bitdefender Antivirus, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem macOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Bitdefender Antivirus for Mac (elektronická licence)Bitdefender Antivirus for Mac je kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašem macOS, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie. Chrání vaše soukromí a zařízení před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí. Klíčové vlastnosti elektronické licence Bitdefender Antivirus for MacChytrý antivirus – ochrana v reálném čase proti virům a ransomwaruBezpečné placení online – vaše internetové bankovnictví bude v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bitdefender Antivirus pro Mac (elektronická licence)

Ashampoo Snap 12 (elektronická licence) (ashapsnap12)

Ashampoo Snap 12 (elektronická licence) (ashapsnap12)
Detail

Kancelářský software Ashampoo Snap určený pro 3 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Sháníte program, který zachytí a uloží dění na vaší obrazovce? Kancelářský software Ashampoo Snap 12 zachycenou obrazovku či video uloží do souborů a nabídne mnoho funkcí k úpravě. Díky snadnému ovládání je vhodný i pro začátečníky. Nahrávky i screenshoty jsou ve špičkové kvalitě. Elektronická licence softwaru Ashampoo Snap 12 je určena až pro 3 počítačová zařízení s operačním systémem Windows. Licence je nepřenositelná a bez časového omezení. Produkt je vhodný pro domácí i komerční užití. Licenční klíč vám bude doručen na zadaný e-mail. Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru Ashampoo Snap 12Nástroj snadno zachytí dění na obrazovce vašeho... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Snap 12 (elektronická licence) (ashapsnap12)

Fakturatik verze Gold (elektronická licence) (FAKT_1_SK_GOLD)

Fakturatik verze Gold (elektronická licence) (FAKT_1_SK_GOLD)
Detail

Kancelářský software , vhodné pro domácnosti a pro firmy, lic. klíč bude doručen emailem Software FATURATIK nabízí podporu pro vystavování faktur a mnoho dalších užitečných funkcí v uživatelsky přívětivém a cenově výhodném řešení. Nabízí funkce pro vedení skladových zásob, evidenci plateb, a široké možnosti nastavení systému podle vašich preferencí. Verze Gold je určena pro uživatele, kteří potřebují kromě fakturace sledovat i zásobu neomezeného množství skladových položek. Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru FAKTURATIK verze GoldSoftware FATURATIK Gold s řadou užitečných funkcíVytváření faktur a dalších typů dokladůPřehledný seznam dokladů pro filtraci a prohledáváníÚplný přehled o přijatých platbách a úhradáchEvidence materiálu, zboží a služeb a vedení skladových zásobTiskové sestavy s exportem do PDFExport údajů do textového CSV formátuVíceuživatelský přístupŠiroké možnosti nastavení systému Vytvářejte a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fakturatik verze Gold (elektronická licence) (FAKT_1_SK_GOLD)

Ashampoo Driver Updater (elektronická licence) (ashadriupd)

Ashampoo Driver Updater (elektronická licence) (ashadriupd)
Detail

Kancelářský software Ashampoo Driver určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Nechte starost o nejaktuálnější ovladače na odborníkovi. Ashampoo pohlídá všechny komponenty ve vašem počítači a jakmile se v jeho rozsáhlé databázi objeví aktualizovaná verze ovladačů, sám ji nainstaluje. Zároveň je schopen opravit poškozené ovladače nebo k nově připojenému hardwaru automaticky příslušný ovladač dohledat. Proces je snadný a uživatelské rozhraní velmi intuitivní i graficky zdařilé. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti softwaru... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Driver Updater (elektronická licence) (ashadriupd)

Iobit Protected Folder (elektronická licence) (iobiprofol)

Iobit Protected Folder (elektronická licence) (iobiprofol)
Detail

Kancelářský software Iobit Protected Folder určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem IObit Protected Folder ochrání složky a soubory před ostatními uživateli. Nemůže se tak stát, že zašifrovaný soubor někdo objeví, popřípadě jej upraví nebo dokonce smaže. Jedná se o jakousi schránku, která znemožní přístup ostatním uživatelům k ukrytým souborům. Snadno tak předejdete zneužití, krádeži nebo ztráty velmi důležitých dat. Zakoupením elektronické licence IObit Protected Folder získáte předplatné na jeden rok pro jeden počítač s Windows. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne).... (alza.cz)

Podobné produkty ako Iobit Protected Folder (elektronická licence) (iobiprofol)
Cyberlink MakeupDirector 2 (elektronická licence) (cybemakedir2), Cyberlink AudioDirector Ultra (elektronická licence) (cybeauddirult), Cyberlink Power2GO Deluxe 11 (elektronická licence) (cybepow2godel11), Cyberlink YouCam 7 Standard (elektronická licence) (cybeyoustd7), Cyberlink PowerDVD 17 Standard (elektronická licence) (Cybepowstd17), CyberLink PowerDirector 19 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim19), Cyberlink Power2GO Platinum 12 (elektronická licence) (cybepow2gopla11), CyberLink PowerDirector 20 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim20), Cyberlink PowerDVD 18 Standard (elektronická licence) (cybepowstd18), Cyberlink YouCam 7 Deluxe (elektronická licence) (cybeyoudel7), Cyberlink PowerDVD 17 Ultra (elektronická licence) (Cybepowult17), CyberLink PhotoDirector 12 Ultra (elektronická licence) (Cybephotodirult12), CyberLink PowerDirector 18 Ultra (elektronická licence) (Cybepowdirultra18), CyberLink PhotoDirector 10 Ultra (elektronická licence) (Cybephotodirult10), Cyberlink PowerDVD 18 Pro (elektronická licence) (cybepowpro18), CyberLink PowerDirector 19 Ultra (elektronická licence) (Cybepowdirultra19), CyberLink PowerDirector 17 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim17), CyberLink PowerDirector 18 Ultimate (elektronická licence) (Cybepowdirultim18), Cyberlink Media Suite 16 Ultra (elektronická licence) (cybesum16t), Cyberlink Media Suite 16 Ultimate (elektronická licence) (cybesum16u), CyberLink PowerDirector 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybePDR365), Cyberlink Director Suite 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybeDRS365), Ashampoo PDF Pro 2 (elektronická licence) (ashappdfpro2), McAfee Internet Security (elektronická licence), AVG Internet Security (elektronická licence), WebAnimator Go (elektronická licence) (webAnG), McAfee Total Protection (elektronická licence), ESET Internet Security (elektronická licence), WebAnimator Now (elektronická licence) (webAnN), Bitdefender Family Pack (elektronická licence)