Cvičení se švihadlem

Našli jsme pro tebe Cvičení se švihadlem. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Cvičení se švihadlem

Dagmar Pavlů: Cvičení se Sanctbandem

Dagmar Pavlů: Cvičení se Sanctbandem

Kniha nabízí zájemcům velmi rozsáhlé možnosti využití revoluční cvičební pomůcky – gumových pásů Sanctband. (mall.cz)

Cvičení se Sanctbandem - Pavlů Dagmar

Cvičení se Sanctbandem - Pavlů Dagmar

Kniha nabízí zájemcům velmi rozsáhlé možnosti využití revoluční cvičební pomůcky - gumových pásů Sanctband. Elastický odpor, který tyto pásy při cvičení kladou, umožňují jednoduchým způsobem posilovat oslabené svaly, uvolňovat kontraktury opačně posilujících svalů. Odborně navržená cvičení napomáhají při rehabilitaci po zranění, zlepšují pohybové schopnosti seniorů, zvyšují kondici a pomáhají při léčení mnoha chronických chorob. Cvičební gumy Sanctband se používají hlavně v rehabilitačních centrech, klinikách, školních tělocvičnách, fitness centrech, při aerobiku a při domácím cvičení. Autorka při setavování cvičení uvedených v této knize vycházela ze současných poznatků. (patro.cz)

Kniha Cvičení se Sanctbandem (978-80-87419-37-3)

Kniha Cvičení se Sanctbandem (978-80-87419-37-3)

Kniha – autor Dagmar Pavlů, 352 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha nabízí zájemcům velmi rozsáhlé možnosti využití revoluční cvičební pomůcky - gumových pásů Sanctband. Elastický odpor, který tyto pásy při cvičení kladou, umožňují jednoduchým způsobem posilovat oslabené svaly, uvolňovat kontraktury opačně posilujících svalů. Odborně navržená cvičení napomáhají při rehabilitaci po zranění, zlepšují pohybové schopnosti seniorů, zvyšují kondici a pomáhají při léčení mnoha chronických chorob. Cvičební gumy Sanctband se používají hlavně v rehabilitačních centrech, klinikách, školních tělocvičnách, fitness centrech, při aerobiku a při domácím cvičení. Autorka při setavování cvičení uvedených v této knize vycházela ze současných poznatků. (alza.cz)

Outshock Švihadlo SE Závažím

Outshock Švihadlo SE Závažím

Odnímatelná závaží umožňují přizpůsobit hmotnost. (decathlon.cz)

Katharina Schlegl-Kofler: Cvičení a hry se psem

Katharina Schlegl-Kofler: Cvičení a hry se psem

Hrajete si rádi se svým čtyřnohým kamarádem a hledáte různé nápady a podněty? (mall.cz)

Cvičení a hry se psem - Schlegl-Kofler Katharina

Cvičení a hry se psem - Schlegl-Kofler Katharina

Hrajete si rádi se svým čtyřnohým kamarádem a hledáte různé nápady a podněty? Tato příručka vám nabízí spoustu námětů na hry zaměřené na koncentraci, obratnost, aportování či hledání předmětů a cvičení, díky nimž trénujete nejen poslušnost psa, ale také upevňujete jeho zdraví a tělesnou kondici. Ať už doma, na zahradě nebo venku ve volné přírodě, pravidelné procházky s cíleně zaměřeným tréninkem si určitě oblíbí všichni psi. Najdete zde to nejdůležitější: Jak psa učit a správně ho motivovat, jak pomocí hry procvičovat nejdůležitější povely a jak ho udržovat ve skvělé formě. (patro.cz)

Cvičení a hry se psem - Katharina Schlegl-Koflerová

Cvičení a hry se psem - Katharina Schlegl-Koflerová

Hrajete si rádi se svým čtyřnohým kamarádem a hledáte různé nápady a podněty? Tato příručka vám nabízí spoustu námětů na hry zaměřené na koncentraci, obratnost, aportování či hledání předmětů a cvičení, díky nimž trénujete nejen poslušnost psa, ale také upevňujete jeho zdraví a tělesnou kondici. Ať už doma, na zahradě nebo venku ve volné přírodě, pravidelné procházky s cíleně zaměřeným tréninkem si určitě oblíbí všichni psi. Najdete zde to nejdůležitější: Jak psa učit a správně ho motivovat, jak pomocí hry procvičovat nejdůležitější povely a jak ho udržovat ve skvělé formě. (knihydobrovsky.cz)

Tsoknyi Rinpočhe: Bezstarostně a důstojně - Pojednání o cvičení se v…

Tsoknyi Rinpočhe: Bezstarostně a důstojně - Pojednání o cvičení se v přirozené podstatě mysli

Tsoknyi Rinpočhe (nar. 1966 v Nepálu) je v současnosti jedním z nejproslulejších mistrů tibetského buddhismu. Již více než dvacet let předává studentům z celého světa učení o nejvnitřnější podstatě lidské mysli. (mall.cz)

Věra Pokorná: Cvičení pro děti se specifickými poruchami učení

Věra Pokorná: Cvičení pro děti se specifickými poruchami učení

Soubor cvičení pro rozvoj vnímání a poznávání, který učitelům i rodičům umožňuje vybrat takovou činnost, která je pro dítě účelná, protože odpovídá jeho úrovni rozvoje jednotlivých funkcí a přispívá k nápravě příslušné specifické poruchy učení. (mall.cz)

Cvičení pro děti se specifickými poruchami učení - Pokorná Věra

Cvičení pro děti se specifickými poruchami učení - Pokorná Věra

Soubor cvičení pro rozvoj vnímání a poznávání, který učitelům i rodičům umožňuje vybrat takovou činnost, která je pro dítě účelná, protože odpovídá jeho úrovni rozvoje jednotlivých funkcí a přispívá k nápravě příslušné specifické poruchy učení. V úvodu autorka popisuje, jak s cvičeními pracovat, a stručně vysvětluje problematiku jednotlivých specifických poruch učení, kterými se cvičení zabývají. Kniha navazuje na publikaci Teorie, diagnostika a náprava specifických poruch učení. (patro.cz)

Pokorná Věra: Cvičení pro děti se spec. por. učení

Pokorná Věra: Cvičení pro děti se spec. por. učení

Rozvoj vnímání a poznávání (mall.cz)

Susan Albers: Jak se uklidnit bez jídla - 50 cvičení

Susan Albers: Jak se uklidnit bez jídla - 50 cvičení

Jídlo má schopnost ulevit dočasně od stresu a smutku a uklidnit nás. Není divu, že experti odhadují, že asi 75 % případů přejídání je vyvoláno ne fyzickým hladem, ale našimi emocemi – a ty můžeme utišit i jiným, zdravějším způsobem. (mall.cz)

Spokey Pump Švihadlo se závažím modré

Spokey Pump Švihadlo se závažím modré

Švihadlo se závažím je určené pro intenzivnější trénink. Účinná pomůcka při kardio tréninku. (mall.cz)

Cvičení a hry se psem (978-80-7236-916-4)

Cvičení a hry se psem (978-80-7236-916-4)

Kniha – autor Katharina Schlegl-Kofler, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Hrajete si rádi se svým čtyřnohým kamarádem a hledáte různé nápady a podněty? Tato příručka vám nabízí spoustu námětů na hry zaměřené na koncentraci, obratnost, aportování či hledání předmětů a cvičení, díky nimž trénujete nejen poslušnost psa, ale také upevňujete jeho zdraví a tělesnou kondici. Ať už doma, na zahradě nebo venku ve volné přírodě, pravidelné procházky s cíleně zaměřeným tréninkem si určitě oblíbí všichni psi. Najdete zde to nejdůležitější: Jak psa učit a správně ho motivovat, jak pomocí hry procvičovat nejdůležitější povely a jak ho udržovat ve skvělé formě. (alza.cz)

Švihadlo Insportline Jumpfix Se Zátěží 2X265 G

Švihadlo Insportline Jumpfix Se Zátěží 2X265 G

Švihadlo se zátěží 2x265 g pro zvýšení efektivity posilování, pevná délka.. Švihadlo inSPORTline Jumpfix se zátěží je výborným doplňkem domácí gymnastiky. Pomoci něj lze provádět mnoho druhů kondičních cvičení, tím nejčastějším jsou pak přeskoky kroužícího švihadla. Prováděním tohoto cviku dynamicky posilujete svalstvo nohou ale i rukou a současně rozvíjíte a posilujete činnost vnitřních orgánů, oběhového, dechového a termoregulačního systému. Tento jednoduchý, ale maximálně efektivní cvik Vás nutí k pravidelnému rytmu dýchání, a výrazně přispívá k zlepšení kloubní pohyblivosti. Jeho zátěžové ručky jsou vyrobeny z kvalitního PVC a obsahují závaží o hmotnosti 265 gramů. Celková pevná délka švihadla je 315 cm.Technický popis: pevné ručky se zátěží 2x265 g materiál madel: PVC celková… (insportline.cz)

Přírodní léky na bolest - Zbavte se bolesti pomocí přírodních léků a…

Přírodní léky na bolest - Zbavte se bolesti pomocí přírodních léků a cvičení

Bolest je součástí naší každodenní zkušenosti – od mírné bolesti hlavy po zdrcující artritidu. Průvodce při ulevování od bolesti přírodní cestou Nemusíte ovšem hned sahat po lécích. (mall.cz)

Jak se uklidnit bez jídla: 50 cvičení (978-80-262-1205-8)

Jak se uklidnit bez jídla: 50 cvičení (978-80-262-1205-8)

Kniha – autor Susan Albers, 200 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jídlo má schopnost ulevit dočasně od stresu a smutku a uklidnit nás. Není divu, že experti odhadují, že asi 75 % případů přejídání je vyvoláno ne fyzickým hladem, ale našimi emocemi – a ty můžeme utišit i jiným, zdravějším způsobem. Proto autorka sepsala tento přehled 50 cvičení založených na všímavosti a určených k relaxaci vlastního těla, k práci s myšlením, k odvedení pozornosti, k ukončení závislosti na jídle, ke schopnosti získat pomoc ostatních a k uklidnění rozbouřených emocí. Až příště v emočně náročné chvíli dostanete chuť na jídlo, obejděte ledničku obloukem a sáhněte po této knize – možnosti, které vám autorka nabízí, jsou právě tak účinné, a navíc i zcela zdravé! Kniha je určená pro kohokoli, kdo… (alza.cz)

Cvičení pro děti se specifickými poruchami učení (978-80-7367-931-6)

Cvičení pro děti se specifickými poruchami učení (978-80-7367-931-6)

Kniha – autor Věra Pokorná, 156 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Soubor cvičení pro rozvoj vnímání a poznávání, který učitelům i rodičům umožňuje vybrat takovou činnost, která je pro dítě účelná, protože odpovídá jeho úrovni rozvoje jednotlivých funkcí a přispívá k nápravě příslušné specifické poruchy učení. V úvodu autorka popisuje, jak s cvičeními pracovat, a stručně vysvětluje problematiku jednotlivých specifických poruch učení, kterými se cvičení zabývají. Kniha navazuje na publikaci Teorie, diagnostika a náprava specifických poruch učení. (alza.cz)

Jana Bílková: Trénink mentální kondice - Cvičení a hry se slovy pro…

Jana Bílková: Trénink mentální kondice - Cvičení a hry se slovy pro každý věk

Kniha nabízí cvičení pro rozvoj jazykové složky kognitivního systému. Nápaditá jazyková cvičení mají podobu doplňovaček, koleček, přesmyček, žebříků či řad. (mall.cz)

Bílková Jana: Trénink mentální kondice - Cvičení a hry se slovy pro…

Bílková Jana: Trénink mentální kondice - Cvičení a hry se slovy pro každý věk

Kniha nabízí cvičení pro rozvoj jazykové složky kognitivního systému. Nápaditá jazyková cvičení mají podobu doplňovaček, koleček, přesmyček, žebříků či řad. Navíc některé tradiční úkoly kombinují, takže vznikají nové typy cvičení. (mall.cz)

Rozpovídej se: Logopedická cvičení pro mladší předškolní věk (978-80…

Rozpovídej se: Logopedická cvičení pro mladší předškolní věk (978-80-7496-455-8)

Kniha - autor Lucie Krejčová, 126 stran, česky Publikace Rozpovídej se (nová edice) obsahuje praktická cvičení pro rozvoj řeči dětí v mladším předškolním větu (od věku 3 až 4 let), nicméně pracovní listy mohou využít i starší děti nebo děti z bilingvního prostředí, pokud v jejich řeči není probíraný jev dostatečně upevněn. Kniha je přehledně rozdělena do kapitol, jež kopírují přirozený vývoj řeči. V úvodu každé kapitoly najdete metodický návod, jak s danou částí pracovat. Samotné kapitoly jsou tvořeny kopírovatelnými pracovními listy, jež jsou doprovázeny žertovnými ilustracemi. Zábavná cvičení umožňují trénovat s dítětem vybraný jev a nepřeskakovat na složitější úkoly, dokud dítě nedosáhne dané úrovně. Ať potřebujete procvičovat sluchovou paměť, porozumění či fixaci hlásek, nemusíte… (alza.cz)

Julia Sorensen: Vyrovnávání se dítěte se ztrátou a odloučením -…

Julia Sorensen: Vyrovnávání se dítěte se ztrátou a odloučením - Příběhy a cvičení pro děti ve věku 4-8 let

Děti mohou prožívat pocit ztráty v důsledku stěhování, změny školy, rozvodu nebo úmrtí v rodině. Ve svém prožívání se však často omezují na výrazy jako „šťastný,“ „smutný,“ a „rozhněvaný,“ a neumějí často o svém žalu mluvit. (mall.cz)

POWER SYSTEM švihadlo se závažím Weighted Jump Rope modré

POWER SYSTEM švihadlo se závažím Weighted Jump Rope modré

Švihadlo CROSS je výborná pomůcka pro účinné a příjemné cvičení. (mall.cz)

POWER SYSTEM švihadlo se závažím Weighted Jump Rope šedé

POWER SYSTEM švihadlo se závažím Weighted Jump Rope šedé

Švihadlo CROSS je výborná pomůcka pro účinné a příjemné cvičení. (mall.cz)

POWER SYSTEM švihadlo se závažím Weighted Jump Rope červené

POWER SYSTEM švihadlo se závažím Weighted Jump Rope červené

Švihadlo CROSS je výborná pomůcka pro účinné a příjemné cvičení. (mall.cz)

POWER SYSTEM švihadlo se závažím Weighted Jump Rope oranžové

POWER SYSTEM švihadlo se závažím Weighted Jump Rope oranžové

Švihadlo CROSS je výborná pomůcka pro účinné a příjemné cvičení. (mall.cz)

Cvičení pro rozvoj čtení - Pro začínající čtenáře a děti se…

Cvičení pro rozvoj čtení - Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení - Pavel Svoboda

Průpravná zábavná cvičení pro vytváření správných návyků při čtení, k tříbení rozlišovacích schopností, k rozvoji paměti a fonematického vnímání. Při řešení úkolů dochází k propojování procesu čtení s osvojováním nových poznatků z oblasti zeměpisu, přírodovědy, literatury. Cvičení jsou vhodná pro domácí přípravu na vyučování i k obohacení výuky podle rámcových vzdělávacích programů. Svým zaměřením do oblasti stimulace okulomotorických pohybů je tato publikace ojedinělá a od jiných cvičení se liší motivační složkou. Kniha je určena dětem od 7 let, zejména začínajícím čtenářům a dětem se specifickými poruchami učení, rodičům, učitelům. Mgr. P. Svoboda, Ph.D., působí na PedF UP v Olomouci. Zabývá se speciálněpedagogickou diagnostikou a reedukačními technikami pro nápravu očních pohybů u dětí… (knihydobrovsky.cz)

Vyrovnávání se dítěte se ztrátou a odloučením: Příběhy a cvičení pro…

Vyrovnávání se dítěte se ztrátou a odloučením: Příběhy a cvičení pro děti ve věku 4-8 let (978-80-262-0095-6)

Kniha – autor Julia Sorensen, 86 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Děti mohou prožívat pocit ztráty v důsledku stěhování, změny školy, rozvodu nebo úmrtí v rodině. Ve svém prožívání se však často omezují na výrazy jako „šťastný,“ „smutný,“ a „rozhněvaný,“ a neumějí často o svém žalu mluvit. To může mít dalekosáhlé důsledky pro jejich citový vývoj. Tato publikace je zdrojem četných cvičení, jež lze snadno kopírovat. Cvičení využívají hru a výtvarnou činnost, která pomáhá truchlícím dětem používat jemnější výrazy pro emoce, jako je stud, zoufalství a žárlivost. Tato cvičení mají za úkol podporovat sociální a emoční učení. Pro učitele, vychovatele a každého, kdo pracuje s dětmi ve věku 4 – 8 let, bude tato kniha praktickým a účinným pomocníkem. (alza.cz)

Aress JUMP ROPE U1224c hnědá - Švihadlo se zátěží a ložisky

Aress JUMP ROPE U1224c hnědá  - Švihadlo se zátěží a ložisky

Švihadlo Aress pro všestranné kondiční cvičení, posilování dýchání a činnosti kloubů. (sportisimo.cz)

Aress JUMP ROPE U1224a hnědá - Švihadlo se zátěží a ložisky

Aress JUMP ROPE U1224a hnědá  - Švihadlo se zátěží a ložisky

Švihadlo Aress pro všestranné kondiční cvičení, posilování dýchání a činnosti kloubů. (sportisimo.cz)

Adalbert Olschewski: Progresivní svalová relaxace - Jak se zbavit…

Adalbert Olschewski: Progresivní svalová relaxace - Jak se zbavit stresu pomocí klasických i nových cvičení podle Jacobsona

Progresivní svalová relaxace podle Jacobsona je jednoduše aplikovatelnou, účinnou a rychlou uvolňovací metodou která vám pomůže odstranit napětí a stres a dosáhnout tolik žádaného klidu a uvolnění. (mall.cz)

Trénink mentální kondice: Cvičení a hry se slovy pro každý věk (978…

Trénink mentální kondice: Cvičení a hry se slovy pro každý věk (978-80-262-1235-5)

Kniha – autor Jana Bílková, 136 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha nabízí cvičení pro rozvoj jazykové složky kognitivního systému. Nápaditá jazyková cvičení mají podobu doplňovaček, koleček, přesmyček, žebříků či řad. Navíc některé tradiční úkoly kombinují, takže vznikají nové typy cvičení. Úlohy nejsou hlavolamy, ale nad každým je třeba se hlouběji zamyslet. Přitom nepracují s naučenými znalostmi, ale skutečně především s jazykovou představivostí a myšlenkovými procesy. V mnoha aspektech bezděčně ukazují skryté půvaby češtiny, takže působí i zábavně. Součástí knihy je i řešení. Kniha cílí na širokou cílovou skupinu od dětí po seniory. PhDr. Mgr. Mgr. Mgr. Jana Bílková, Ph.D., je psycholožka, překladatelka knih a tlumočnice, učí na univerzitách, univerzitách a akademiích… (alza.cz)

Arlene K. Ungerová: Klid - 50 cvičení vědomé pozornosti, která vám…

Arlene K. Ungerová: Klid - 50 cvičení vědomé pozornosti, která vám pomohou zbavit se stresu a najít vyrovnanost

50 cvičení vědomé pozornosti, která vám pomohou zbavit se stresu, ať už jste kdekoli. Bez ohledu na to, co děláte a jak moc máte práce, vždy můžete znovu najít svůj vnitřní klid. Tato kniha plná ilustrací vám pomůže trochu zpomalit a nalézt během dne chvilku oddychu. (mall.cz)

Přírodní léky na bolest: Zbavte se bolesti pomocí přírodních léků a…

Přírodní léky na bolest: Zbavte se bolesti pomocí přírodních léků a cvičení (978-80-7554-236-6)

Kniha - autor Yann Rougier; Marie Borrel, 128 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Bolest je součástí naší každodenní zkušenosti – od mírné bolesti hlavy po zdrcující artritidu. Průvodce při ulevování od bolesti přírodní cestou Nemusíte ovšem hned sahat po lécích. Tato kniha je novým nepostradatelným průvodcem při ulevování od bolesti přírodní cestou pomocí široké škály metod například dýchání a relaxačních technik, diet, jógy, masáží, bylinných obkladů, balzámů, čajů a zábalů. Věděli jste, že ananas umí bojovat se zánětem? A máta může ulevit od bolestí hlavy? Nebo že bolesti kloubů můžete snížit díky masážím určitých bodů na zápěstí? Vědecky osvědčené techniky, které vám pomohou se zbavit bolesti Kniha obsahuje klíčové poznatky o porozumění bolesti, proč ji cítíme, a k… (alza.cz)

Progresivní svalová relaxace: Jak se zbavit stresu pomocí klasických…

Progresivní svalová relaxace: Jak se zbavit stresu pomocí klasických i nových cvičení podle Jacobson (978-80-87419-83-0)

Kniha - autor Adalbert Olschewski, 160 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Progresivní svalová relaxace podle Jacobsona je jednoduše aplikovatelnou, účinnou a rychlou uvolňovací metodou která vám pomůže odstranit napětí a stres a dosáhnout tolik žádaného klidu a uvolnění. Pod vedením autora knihy se seznámíte se samotnou metodou, s jednotlivými cviky a najdete si vlastní optimální relaxační sestavu. K zesílení efektu metody můžete jednotlivá cvičení kombinovat s dalšími relaxačními metodami, například s meditací a imaginací.Tréninkový program má strukturu podobnou relaxačnímu kurzu u terapeuta. Tento způsob vám usnadní lépe zvládnout cvičení PSR a ještě hlouběji se uvolnit.V knize jsou uvedená i speciálně zaměřená cvičení například na stres se šéfem, kolegyní nebo v rodině. (alza.cz)

Jak se pastelky učily kreslit: Grafomotorická cvičení a rozvoj kresby…

Jak se pastelky učily kreslit: Grafomotorická cvičení a rozvoj kresby pro děti od 2,5 do 4 let (978-80-266-1274-2)

Kniha - Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji grafomotorických schopností. - autor Jiřina Bednářová, 64 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Rozvoj grafomotorických schopností u předškolních dětíPublikace je určena předškolním dětem k rozvoji grafomotorických schopností - nácviku kreslení jako předpokladu pro úspěšné psaní. Učení je nenásilné - děti nácvikem jednotlivých grafomotorických prvků provázejí pohádkové postavičky - Pastelky. (alza.cz)

Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník Konstrukční…

Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník Konstrukční cvičení - Jan Novotný

V učebnici se vysvětluje zobrazování objektů pozemních staveb podle nových norem. Zásadní změny v grafickém způsobu vyjadřování způsobily, že stavební výkresy (učebnice), dle předchozího souboru norem, jsou neplatné.Publikace nekopíruje normy. Náplň, členění a forma sdělení sleduje požadavky výuky, to je postupné seznamování s problematikou navrhování a následného způsobu tvorby stavebních výkresů. Výklad a související ukázky stavebně konstrukčních celků v různých variantách usnadní výuku (pochopení) i volbu vhodného řešení budov. Učebnice obsahuje kompletní soubor ukázek výkresů (situace, výkopy, základy, půdorysy podlaží, stropy, schodiště, střechy, řezy, pohledy, detaily, specifikace výrobků atd.). Ukázky rovněž zahrnují příklady studií, výkresu přestavby a kanalizace i průvodní a… (knihydobrovsky.cz)

Tibetské cvičení Lu Jong: Tajné cvičení tibetských mnichů (978-80…

Tibetské cvičení Lu Jong: Tajné cvičení tibetských mnichů (978-80-7336-169-3)

Kniha - autor Tulku Lama Lobsang, 188 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Lu Jong patří k tajnému vědění Tibetu. V knize naleznete celkem pět skupin cvičení: na otevření pěti živlů, na pohyblivost pěti částí těla, na fungování pěti životních orgánů, na léčbu osmi zdravotních potíží a na čištění pěti čaker. Vedle toho se seznámíte i se vztahem mezi cvičením Lu Jong a principy tradiční tibetské medicíny a množstvím užitečných rad, jak techniky začleňovat do praktického života. (alza.cz)

Němčina Maturitní cvičení

Němčina Maturitní cvičení

Tato učebnice obsahuje 10 kapitol cvičení pro přípravu k nové státní maturitě. Každá kapitola obsahuje vzory řízených rozhovorů, příkladové popisy fotografií a slovní zásobu pro jednotlivá témata. (patro.cz)

Zdravotně-kompenzační cvičení

Zdravotně-kompenzační cvičení

Zdravotně-kompenzační neboli zdravotně-vyrovnávací cvičení definujeme jako soubor cviků, kterými se zaměřujeme na jednotlivé oblasti pohybového systému (klouby, vazy, šlachy, svaly), a tím cíleně působíme na zlepšení zdravotního stavu jedince, především na stav pohybového systému. Zdravotně-kompenzační cvičení má nezastupitelnou úlohu v primární i sekundární prevenci funkčních poruch pohybového systému, proto je zařazujeme u všech věkových kategorií. Cílem knihy je vytvořit představu o tvorbě zdravotně-kompenzačních programů týkajících se konkrétních zdravotních oslabení pohybového systému. Jednotlivé segmenty a oblasti pohybového systému spolu funkčně souvisejí, přesto uvádíme konkrétní oblasti páteře a kloubů samostatně. Kniha navzájem propojuje dvě hlavní části – část teoretickou a… (velkykosik.cz)

Švihadlo

Švihadlo

Švihadlo je oblíbená sportovní pomůcka nejen na zahradu. Tuto hračku milují především holčičky, ale i kluci si to budou chtít určitě vyzkoušet. Švihadlo má dřevěné rukojeti. Cena je za 1 ks.  Věk: 3+ Určení: pro kluky i holky (mrakyhracek.cz)

Švihadlo

Švihadlo

Švihadlo je oblíbená sportovní pomůcka nejen na zahradu. Tuto hračku milují především holčičky, ale i kluci si to budou chtít určitě vyzkoušet. Švihadlo má dřevěné rukojeti. Cena je za 1 ks.  Věk: 3+ Určení: pro kluky i holky (mrakyhracek.cz)

Angličtina Testy a cvičení: Cvičení na nejdůležitější gramatické jevy…

Angličtina Testy a cvičení: Cvičení na nejdůležitější gramatické jevy (978-80-247-5633-2)

Kniha – autor Gabi Galsterová; Sigrid Bruggerová, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Máte pocit, že byste se měli zlepšit svou anglickou gramatiku? Nejste si jisti v časech, trpném rodě, členech, neurčitých zájmenech nebo příslovcích? V této cvičebnici anglické gramatiky najdete více než 150 cvičení k nejrůznějším tématům. (alza.cz)

Navigační cvičení - Slade Chris

Navigační cvičení - Slade Chris

Publikace Navigační cvičení je nejvíce prodávanou cvičebnicí RYA. Je oficiální doporučenou učebnicí pro všechny typy kurzů RYA a obsahuje vše, co je třeba k zodpovězení otázek a vyřešení cvičení zde uvedených. Tato cvičení jsou základní praxí pro každého, kdo vyplouvá na moře. Otázky jsou řazeny od základních znalostí pro začátečníky a postupně se s narůstající obtížností stávají výzvou i pro zkušené navigátory. Publikace obsahuje 14 sekcí cvičení a 14 sekcí odpovědí, 2 cvičební mapy a 78 cvičných extraktů z almanachů. Každá sekce má v průměru 10 obrázků. Kniha Navigační cvičení RYA byla napsána a sestavena tak, aby vám pomohla zdokonalit vaše námořní a navigační dovednosti. Je také vynikajícím doplňkem k teoretickým kurzům RYA Day Skipper a RYA Coastal Skipper/Yachtmaster. V každé… (patro.cz)

Kompenzační cvičení - Bursová Marta

Kompenzační cvičení - Bursová Marta

Jedinečná publikace předkládá všem kondičním, výkonnostním i vrcholovým sportovcům více než devadesát vhodných uvolňovacích, protahovacích i posilovacích kompenzačních cvičení s využitím vlastní váhy těla i dostupných cvičebních pomůcek, jako jsou posilovací guma, gymnastický míč a overball. Autorka, zkušená vysokoškolská pedagožka, klade důraz na popis správné techniky provedení a upozorňuje na možné chyby a subjektivní pocity při cvičení. Všechny cviky jdou demonstrovány na téměř třech stovkách fotografií a obrázků. (patro.cz)

128 strán zábavných cvičení

128 strán zábavných cvičení

Najprv sa zoznám so svojimi novými kamarátmi, ktorých je päť a budú ťa sprevádzať celou knižkou. Deti sa chystajú na prázdniny do Španielska k moru a musia stihnúť kopu vecí. Pomôžeš im zbaliť všetky potrebné hračky, baliť mamičke oblečenie, umyť a nabaliť ockovi auto? Potom sa zabávaj spolu s deťmi na pláži - stavaj hrady z piesku, zbieraj mušle, pomôž ockovi grilovať, napíš list kamarátom a užívaj si more! Stačí ti k tomu len ceruzka, farbičky, trochu fantázie a chuť učiť sa nové veci. Popri skvelej zábave sa naučíš počítať, písať, merať, kresliť, precvičíš si pamäť, alebo sa zabavíš pri hrách, ktoré nájdeš na konci knihy. (patro.cz)

Tajná cvičení taoistických mnichů

Tajná cvičení taoistických mnichů

Příručka vycházející z čínské tradice regulování životní energie čchi. Její obsah tvoří jednak univerzální cvičení, jednak techniky k odstranění konkrétních zdravotních potíží. (mall.cz)

Tajná cvičení taoistických mnichů

Tajná cvičení taoistických mnichů

Příručka vycházející z čínské tradice regulování životní energie čchi. Její obsah tvoří jednak univerzální cvičení, jednak techniky k odstranění konkrétních zdravotních potíží. Obsahuje řadu dietických doporučení a je doplněna ilustracemi a názornými popisy cvičení a masáží. (patro.cz)

Grafomotorická cvičení - Ovečková Věra

Grafomotorická cvičení - Ovečková Věra

Tato kniha je určena především dětem předškolního věku a prvňáčkům. Mohou ji využívat nejen rodiče, ale také učitelé v mateřských a základních školách a speciální pedagogové. Obsahuje grafomotorická cvičení, která učí jemné pohyblivosti ruky, důležité pro základ psaní v první třídě, a vede dítě rovněž k orientaci v čase a prostoru. Jednoduché matematické úlohy rozvíjí schopnost určovat počet a porovnávat velikosti. Rovněž je kladen důraz na postřeh, rozlišení tvarů i barev. V pracovních listech jsou použity pojmy z běžného života, aby dítě mohlo pracovat se známými slovy a obrázky. Hravou formou je zde spojen pohyb s říkankou, což je velmi důležité pro lepší a trvalejší upevnění získávaných schopností a dovedností. Kniha by měla dětem pomoci rozvinout nejen motorické, ale i… (patro.cz)

Tyč na cvičení Tumble

Tyč na cvičení Tumble

Maximální nosnost: 100 kg.Montážní sada je součástí balení.Průměr tyče: 3.2 cm. (vivre.cz)

Cvičení pro budoucí školáky

Cvičení pro budoucí školáky

Brožura určená pro malé předškoláčky, kteří si pomocí hravých úkolů mohou procvičit svoji jemnou motoriku, představivost, logiku, paměť, počítání, psaní i soustřeedění. Snadno pak vyrazí za doprovodu dospělých k zápisu do první třídy. Kupte předškoláčkům brožuru plnou cvičení! Vhodné pro děti od 4 let Počet stran: 192 Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá Rozměry: 21 x 30 x 1,8 cm (hracky-4kids.cz)

256 stran zábavných cvičení

256 stran zábavných cvičení

Pět malých kreslených kamarádů provází dětské čtenáře knihou, kde mohou najít plno zábavných hádanek. Pro děti jsou připraveny zajímavé hry. Děti si potrénují svoji pozornost, jednoduché počítání, kreslení i psaní. Zopakují si čtvero ročních období. Kupte dětem naučnou knihu! Vhodné pro děti od 4 let Počet stran: 256 Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá Rozměry: 19,8 x 27 x 1,6 cm (hracky-4kids.cz)

kolektiv autorů: Hravé cvičení

kolektiv autorů: Hravé cvičení

Publikace obsahuje náměty na činnosti, které vedou k rozvoji pohybových dovedností u dětí, rozvíjejí obratnost, koordinaci pohybů a jemnou motoriku. (mall.cz)

Novotná Ivana: Logopedická cvičení

Novotná Ivana: Logopedická cvičení

Tato kniha je určena především dětem předškolního věku a prvňáčkům. Mohou ji využívat nejen rodiče, ale také učitelé v mateřských a základních školách a speciální pedagogové. (mall.cz)

Taška na cvičení mix

Taška na cvičení mix

42x32cm (home-point.cz)

Chris Slade: Navigační cvičení

Chris Slade: Navigační cvičení

Publikace Navigační cvičení je nejvíce prodávanou cvičebnicí RYA. Je oficiální doporučenou učebnicí pro všechny typy kurzů RYA a obsahuje vše, co je třeba k zodpovězení otázek a vyřešení cvičení zde uvedených. (mall.cz)

Raymond Queneau: Stylistická cvičení

Raymond Queneau: Stylistická cvičení

Nové, tentokrát bilingvní vydání textu, který zkoumá možnosti jazyka a vyprávění. (mall.cz)

Richard Hoffmann: Bioenergetická cvičení

Richard Hoffmann: Bioenergetická cvičení

Bionergetika, kterou vytvořil americký lékař a psychoterapeut Alexander Lowen, vychází z toho, že každý člověk disponuje životní energií, a to nezávisle na věku a kulturním zázemí. Tato energie však může být často inhibována vnitřními zábranami. (mall.cz)

Tajná cvičení taoistických mnichů

Tajná cvičení taoistických mnichů

Příručka vycházející z čínské tradice regulování životní energie čchi. Její obsah tvoří jednak univerzální cvičení, jednak techniky k odstranění konkrétních zdravotních potíží. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít