Cvičení činky

Našli jsme pro tebe Cvičení činky. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Cvičení činky

Stanislava Holomková: Domácí cvičení 1 - Posilování s vlastní vahou a…

Stanislava Holomková: Domácí cvičení 1 - Posilování s vlastní vahou a činkami

Nemáte čas chodit do posilovny? Cvičili byste raději v klidu domova, ale zároveň s radami zkušeného trenéra? V knize Domácí cvičení naleznete sérii cviků, které jsou okomentovány zkušenou fitness trenérkou. (mall.cz)

Holomková Stanislava, Štreitová Kamila,: Domácí cvičení 1 -…

Holomková Stanislava, Štreitová Kamila,: Domácí cvičení 1 - Posilování s vlastní vahou a činkami

Nemáte čas chodit do posilovny? Cvičili byste raději v klidu domova, ale zároveň s radami zkušeného trenéra? V knize Domácí cvičení naleznete sérii cviků, které jsou okomentovány zkušenou fitness trenérkou. (mall.cz)

Domácí cvičení 1 - Posilování s vlastní vahou a činkami - Stanislava…

Domácí cvičení 1 - Posilování s vlastní vahou a činkami - Stanislava Holomková, Kamila Štreitová

Nemáte čas chodit do posilovny? Cvičili byste raději v klidu domova, ale zároveň s radami zkušeného trenéra?V knize Domácí cvičení naleznete sérii cviků, které jsou okomentovány zkušenou fitness trenérkou. Najdete v ní popis provedení cviku, správné dýchání, tip na zvýšení obtížnosti a radu trenérky, na co si dát pozor při cvičení. V druhé části publikace si potom cviky můžete vyzkoušet v praxi. Kniha obsahuje 15 sestavených tréninků zaměřených na jednotlivé partie těla včetně počtu sérií a opakování, které byste měli v rámci tréninku zvládnout.Nepotřebujete žádné speciální pomůcky, bude stačit vaše tělo a 30 minut času. (knihydobrovsky.cz)

Domácí cvičení 1: Posilování s vlastní vahou a činkami (978-80-7402…

Domácí cvičení 1: Posilování s vlastní vahou a činkami (978-80-7402-365-1)

Kniha - autor Stanislava Holomková; Kamila Štreitová, 128 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Nemáte čas chodit do posilovny? Cvičili byste raději v klidu domova, ale zároveň s radami zkušeného trenéra? V knize Domácí cvičení naleznete sérii cviků, které jsou okomentovány zkušenou fitness trenérkou. Najdete v ní popis provedení cviku, správné dýchání, tip na zvýšení obtížnosti a radu trenérky, na co si dát pozor při cvičení. V druhé části publikace si potom cviky můžete vyzkoušet v praxi. Kniha obsahuje 15 sestavených tréninků zaměřených na jednotlivé partie těla včetně počtu sérií a opakování, které byste měli v rámci tréninku zvládnout. Nepotřebujete žádné speciální pomůcky, bude stačit vaše tělo a 30 minut času. Titul je součástí ucelené pětidílné edice. (alza.cz)

Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník Konstrukční…

Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník Konstrukční cvičení - Jan Novotný

V učebnici se vysvětluje zobrazování objektů pozemních staveb podle nových norem. Zásadní změny v grafickém způsobu vyjadřování způsobily, že stavební výkresy (učebnice), dle předchozího souboru norem, jsou neplatné.Publikace nekopíruje normy. Náplň, členění a forma sdělení sleduje požadavky výuky, to je postupné seznamování s problematikou navrhování a následného způsobu tvorby stavebních výkresů. Výklad a související ukázky stavebně konstrukčních celků v různých variantách usnadní výuku (pochopení) i volbu vhodného řešení budov. Učebnice obsahuje kompletní soubor ukázek výkresů (situace, výkopy, základy, půdorysy podlaží, stropy, schodiště, střechy, řezy, pohledy, detaily, specifikace výrobků atd.). Ukázky rovněž zahrnují příklady studií, výkresu přestavby a kanalizace i průvodní a… (knihydobrovsky.cz)

Tibetské cvičení Lu Jong: Tajné cvičení tibetských mnichů (978-80…

Tibetské cvičení Lu Jong: Tajné cvičení tibetských mnichů (978-80-7336-169-3)

Kniha - autor Tulku Lama Lobsang, 188 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Lu Jong patří k tajnému vědění Tibetu. V knize naleznete celkem pět skupin cvičení: na otevření pěti živlů, na pohyblivost pěti částí těla, na fungování pěti životních orgánů, na léčbu osmi zdravotních potíží a na čištění pěti čaker. Vedle toho se seznámíte i se vztahem mezi cvičením Lu Jong a principy tradiční tibetské medicíny a množstvím užitečných rad, jak techniky začleňovat do praktického života. (alza.cz)

Němčina Maturitní cvičení

Němčina Maturitní cvičení

Tato učebnice obsahuje 10 kapitol cvičení pro přípravu k nové státní maturitě. Každá kapitola obsahuje vzory řízených rozhovorů, příkladové popisy fotografií a slovní zásobu pro jednotlivá témata. (patro.cz)

Zdravotně-kompenzační cvičení

Zdravotně-kompenzační cvičení

Zdravotně-kompenzační neboli zdravotně-vyrovnávací cvičení definujeme jako soubor cviků, kterými se zaměřujeme na jednotlivé oblasti pohybového systému (klouby, vazy, šlachy, svaly), a tím cíleně působíme na zlepšení zdravotního stavu jedince, především na stav pohybového systému. Zdravotně-kompenzační cvičení má nezastupitelnou úlohu v primární i sekundární prevenci funkčních poruch pohybového systému, proto je zařazujeme u všech věkových kategorií. Cílem knihy je vytvořit představu o tvorbě zdravotně-kompenzačních programů týkajících se konkrétních zdravotních oslabení pohybového systému. Jednotlivé segmenty a oblasti pohybového systému spolu funkčně souvisejí, přesto uvádíme konkrétní oblasti páteře a kloubů samostatně. Kniha navzájem propojuje dvě hlavní části – část teoretickou a… (velkykosik.cz)

Angličtina Testy a cvičení: Cvičení na nejdůležitější gramatické jevy…

Angličtina Testy a cvičení: Cvičení na nejdůležitější gramatické jevy (978-80-247-5633-2)

Kniha – autor Gabi Galsterová; Sigrid Bruggerová, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Máte pocit, že byste se měli zlepšit svou anglickou gramatiku? Nejste si jisti v časech, trpném rodě, členech, neurčitých zájmenech nebo příslovcích? V této cvičebnici anglické gramatiky najdete více než 150 cvičení k nejrůznějším tématům. (alza.cz)

Navigační cvičení - Slade Chris

Navigační cvičení - Slade Chris

Publikace Navigační cvičení je nejvíce prodávanou cvičebnicí RYA. Je oficiální doporučenou učebnicí pro všechny typy kurzů RYA a obsahuje vše, co je třeba k zodpovězení otázek a vyřešení cvičení zde uvedených. Tato cvičení jsou základní praxí pro každého, kdo vyplouvá na moře. Otázky jsou řazeny od základních znalostí pro začátečníky a postupně se s narůstající obtížností stávají výzvou i pro zkušené navigátory. Publikace obsahuje 14 sekcí cvičení a 14 sekcí odpovědí, 2 cvičební mapy a 78 cvičných extraktů z almanachů. Každá sekce má v průměru 10 obrázků. Kniha Navigační cvičení RYA byla napsána a sestavena tak, aby vám pomohla zdokonalit vaše námořní a navigační dovednosti. Je také vynikajícím doplňkem k teoretickým kurzům RYA Day Skipper a RYA Coastal Skipper/Yachtmaster. V každé… (patro.cz)

Kompenzační cvičení - Bursová Marta

Kompenzační cvičení - Bursová Marta

Jedinečná publikace předkládá všem kondičním, výkonnostním i vrcholovým sportovcům více než devadesát vhodných uvolňovacích, protahovacích i posilovacích kompenzačních cvičení s využitím vlastní váhy těla i dostupných cvičebních pomůcek, jako jsou posilovací guma, gymnastický míč a overball. Autorka, zkušená vysokoškolská pedagožka, klade důraz na popis správné techniky provedení a upozorňuje na možné chyby a subjektivní pocity při cvičení. Všechny cviky jdou demonstrovány na téměř třech stovkách fotografií a obrázků. (patro.cz)

128 strán zábavných cvičení

128 strán zábavných cvičení

Najprv sa zoznám so svojimi novými kamarátmi, ktorých je päť a budú ťa sprevádzať celou knižkou. Deti sa chystajú na prázdniny do Španielska k moru a musia stihnúť kopu vecí. Pomôžeš im zbaliť všetky potrebné hračky, baliť mamičke oblečenie, umyť a nabaliť ockovi auto? Potom sa zabávaj spolu s deťmi na pláži - stavaj hrady z piesku, zbieraj mušle, pomôž ockovi grilovať, napíš list kamarátom a užívaj si more! Stačí ti k tomu len ceruzka, farbičky, trochu fantázie a chuť učiť sa nové veci. Popri skvelej zábave sa naučíš počítať, písať, merať, kresliť, precvičíš si pamäť, alebo sa zabavíš pri hrách, ktoré nájdeš na konci knihy. (patro.cz)

Tajná cvičení taoistických mnichů

Tajná cvičení taoistických mnichů

Příručka vycházející z čínské tradice regulování životní energie čchi. Její obsah tvoří jednak univerzální cvičení, jednak techniky k odstranění konkrétních zdravotních potíží. (mall.cz)

Tajná cvičení taoistických mnichů

Tajná cvičení taoistických mnichů

Příručka vycházející z čínské tradice regulování životní energie čchi. Její obsah tvoří jednak univerzální cvičení, jednak techniky k odstranění konkrétních zdravotních potíží. Obsahuje řadu dietických doporučení a je doplněna ilustracemi a názornými popisy cvičení a masáží. (patro.cz)

Grafomotorická cvičení - Ovečková Věra

Grafomotorická cvičení - Ovečková Věra

Tato kniha je určena především dětem předškolního věku a prvňáčkům. Mohou ji využívat nejen rodiče, ale také učitelé v mateřských a základních školách a speciální pedagogové. Obsahuje grafomotorická cvičení, která učí jemné pohyblivosti ruky, důležité pro základ psaní v první třídě, a vede dítě rovněž k orientaci v čase a prostoru. Jednoduché matematické úlohy rozvíjí schopnost určovat počet a porovnávat velikosti. Rovněž je kladen důraz na postřeh, rozlišení tvarů i barev. V pracovních listech jsou použity pojmy z běžného života, aby dítě mohlo pracovat se známými slovy a obrázky. Hravou formou je zde spojen pohyb s říkankou, což je velmi důležité pro lepší a trvalejší upevnění získávaných schopností a dovedností. Kniha by měla dětem pomoci rozvinout nejen motorické, ale i… (patro.cz)

Tyč na cvičení Tumble

Tyč na cvičení Tumble

Maximální nosnost: 100 kg.Montážní sada je součástí balení.Průměr tyče: 3.2 cm. (vivre.cz)

Cvičení pro budoucí školáky

Cvičení pro budoucí školáky

Brožura určená pro malé předškoláčky, kteří si pomocí hravých úkolů mohou procvičit svoji jemnou motoriku, představivost, logiku, paměť, počítání, psaní i soustřeedění. Snadno pak vyrazí za doprovodu dospělých k zápisu do první třídy. Kupte předškoláčkům brožuru plnou cvičení! Vhodné pro děti od 4 let Počet stran: 192 Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá Rozměry: 21 x 30 x 1,8 cm (hracky-4kids.cz)

256 stran zábavných cvičení

256 stran zábavných cvičení

Pět malých kreslených kamarádů provází dětské čtenáře knihou, kde mohou najít plno zábavných hádanek. Pro děti jsou připraveny zajímavé hry. Děti si potrénují svoji pozornost, jednoduché počítání, kreslení i psaní. Zopakují si čtvero ročních období. Kupte dětem naučnou knihu! Vhodné pro děti od 4 let Počet stran: 256 Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá Rozměry: 19,8 x 27 x 1,6 cm (hracky-4kids.cz)

kolektiv autorů: Hravé cvičení

kolektiv autorů: Hravé cvičení

Publikace obsahuje náměty na činnosti, které vedou k rozvoji pohybových dovedností u dětí, rozvíjejí obratnost, koordinaci pohybů a jemnou motoriku. (mall.cz)

Novotná Ivana: Logopedická cvičení

Novotná Ivana: Logopedická cvičení

Tato kniha je určena především dětem předškolního věku a prvňáčkům. Mohou ji využívat nejen rodiče, ale také učitelé v mateřských a základních školách a speciální pedagogové. (mall.cz)

Taška na cvičení mix

Taška na cvičení mix

42x32cm (home-point.cz)

Chris Slade: Navigační cvičení

Chris Slade: Navigační cvičení

Publikace Navigační cvičení je nejvíce prodávanou cvičebnicí RYA. Je oficiální doporučenou učebnicí pro všechny typy kurzů RYA a obsahuje vše, co je třeba k zodpovězení otázek a vyřešení cvičení zde uvedených. (mall.cz)

Raymond Queneau: Stylistická cvičení

Raymond Queneau: Stylistická cvičení

Nové, tentokrát bilingvní vydání textu, který zkoumá možnosti jazyka a vyprávění. (mall.cz)

Richard Hoffmann: Bioenergetická cvičení

Richard Hoffmann: Bioenergetická cvičení

Bionergetika, kterou vytvořil americký lékař a psychoterapeut Alexander Lowen, vychází z toho, že každý člověk disponuje životní energií, a to nezávisle na věku a kulturním zázemí. Tato energie však může být často inhibována vnitřními zábranami. (mall.cz)

Tajná cvičení taoistických mnichů

Tajná cvičení taoistických mnichů

Příručka vycházející z čínské tradice regulování životní energie čchi. Její obsah tvoří jednak univerzální cvičení, jednak techniky k odstranění konkrétních zdravotních potíží. (mall.cz)

Logopedická cvičení - Novotná Ivana

Logopedická cvičení - Novotná Ivana

Tato kniha je určena především dětem předškolního věku a prvňáčkům. Mohou ji využívat nejen rodiče, ale také učitelé v mateřských a základních školách a speciální pedagogové. První část knihy obsahuje návody k procvičování hlásek, které činí dětem největší potíže (Ď, Ť, Ň, L, C, S, Z, Č, Š, Ž, R, Ř). Pomocí veselých obrázků, krátkých příběhů a nových říkanek si děti upevní správnou výslovnost a zlepší vyjadřovací schopnosti. V druhé části děti plní hravou formou různé úkoly, kde procvičují fonematický sluch, předložkové vazby, postřeh, rozvíjí slovní zásobu, zrakovou orientaci a další důležité schopnosti a dovednosti. Kniha by měla dětem nejen pomoci rozvinout jejich komunikační schopnosti, ale též připravit příjemné chvíle plné užitečné zábavy! (patro.cz)

Podložka na cvičení Everlast

Podložka na cvičení Everlast

Podložka na cvičení Everlast v černém provedení. (outletexpert.cz)

Opasek na cvičení Lift

Opasek na cvičení Lift

Podporuje tělo a páteř během cvičení činkami.Má zapínání přezkou a zpevněnou podporu na páteřák. (vivre.cz)

Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník Konstrukční…

Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník Konstrukční cvičení (978-80-86817-23-1)

Kniha – autor Jan Novotný, 102 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V učebnici se vysvětluje zobrazování objektů pozemních staveb podle nových norem. Zásadní změny v grafickém způsobu vyjadřování způsobily, že stavební výkresy (učebnice), dle předchozího souboru norem, jsou neplatné. Publikace nekopíruje normy. Náplň, členění a forma sdělení sleduje požadavky výuky, to je postupné seznamování s problematikou navrhování a následného způsobu tvorby stavebních výkresů. Výklad a související ukázky stavebně konstrukčních celků v různých variantách usnadní výuku (pochopení) i volbu vhodného řešení budov. Učebnice obsahuje kompletní soubor ukázek výkresů (situace, výkopy, základy, půdorysy podlaží, stropy, schodiště, střechy, řezy, pohledy, detaily, specifikace výrobků atd.). Ukázky… (alza.cz)

Anne Pulkkinen: Pohybové hry a cvičení s miminkem - v 1. roce života,…

Anne Pulkkinen: Pohybové hry a cvičení s miminkem - v 1. roce života, více než 100 nejlepších cvičení

Program cvičení rodičů s dětmi do jednoho roku. Děti potřebují lásku, něhu a vhodné podněty, aby se mohly optimálním způsobem rozvíjet. Přinášíme vám program cvičení rodičů s dětmi, který můžete snadno realizovat doma. (mall.cz)

Nyamba Tričko NA Cvičení Regular

Nyamba Tričko NA Cvičení Regular

Pohodlné bavlněné a velmi prodyšné tričko. (decathlon.cz)

Adidas Pánské Tepláky NA Cvičení

Adidas Pánské Tepláky NA Cvičení

Pohodlné a příjemné kalhoty. (decathlon.cz)

Adidas Pánské Tepláky NA Cvičení

Adidas Pánské Tepláky NA Cvičení

Pohodlné a příjemné kalhoty. (decathlon.cz)

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Pružné, hřejivé a prodyšné legíny se síťovinou. (decathlon.cz)

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Pružné, hřejivé a prodyšné legíny se síťovinou. (decathlon.cz)

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Pružné, hřejivé a prodyšné legíny se síťovinou. (decathlon.cz)

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Pružné, hřejivé a prodyšné legíny se síťovinou. (decathlon.cz)

Adidas Pánské Kraťasy NA Cvičení

Adidas Pánské Kraťasy NA Cvičení

Velmi hebké a pohodlné. (decathlon.cz)

Adidas Pánské Kraťasy NA Cvičení

Adidas Pánské Kraťasy NA Cvičení

Velmi hebké a pohodlné. (decathlon.cz)

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Pružné, hřejivé a prodyšné legíny se síťovinou. (decathlon.cz)

Předškolák s ADHD Hravá cvičení

Předškolák s ADHD Hravá cvičení

Aktivity v edici Předškolák s ADHD hravě rozvíjejí koncentraci, díky relaxačním cvičením přinášejí dítěti s ADHD úlevu a zklidnění, předkládají cvičení na posílení zrakového a sluchového vnímání. (mall.cz)

inSPORTline Podložka na cvičení Corkam

inSPORTline Podložka na cvičení Corkam

Pro sportovce požadující používání přírodních materiálů, protiskluzový povrch na spodní straně, dobré izolační vlastnosti. (mall.cz)

Vitvarová Jiřina: Pravopisná cvičení jinak

Vitvarová Jiřina: Pravopisná cvičení jinak

Navazuje na předchozí publikaci Pravopisná cvičení hrou pro žáky 3.-5.roč. ZŠ.Žáci zde najdou možnosti procvičování základních mluvnických pravidel českého pravopisu i větné skladby. (mall.cz)

Rohr Joanna: Němčina - maturitní cvičení

Rohr Joanna: Němčina - maturitní cvičení

Tato učebnice obsahuje 10 kapitol cvičení pro přípravu k nové státní maturitě. Každá kapitola obsahuje vzory řízených rozhovorů, příkladové popisy fotografií a slovní zásobu pro jednotlivá témata. (mall.cz)

Tyč Na Cvičení Insportline Excibar

Tyč Na Cvičení Insportline Excibar

Multifunkční tyč určená k posilování, rozložitelná, expandér s plynulým odporem, úchopy s pěnovými madly.. Tyč na cvičení inSPORTline Excibar je univerzální posilovací pomůcka určená na posilování mnoha svalových partií. Tyč je vybavena dlouhým expanderem s plynulým odporem, kotvou do dveří a úchopy s protiskluzovými pěnovými madly. Tyto komponenty lze libovolně kombinovat a vytvářet tak různé možnosti pro cvičení. Lze tak procvičovat především cviky na paže a břišní svaly, ať už například při ukotvení expandéru za zavřené dveře a uchopení samotné tyče, nebo při položení tyče na zem, jejím sešlápnutí chodidly a uchopením expandéru. Expandér lze používat samozřejmě i samostatně. Tyč je skládací, takže po rozložení zabírá minimum místa. Celá sada je lehká, snadno přenosná a jednoduchá na… (insportline.cz)

Hubnutí bez diet a cvičení

Hubnutí bez diet a cvičení

Zhubnout může každý •Máte kila navíc? •Patříte mezi ty, kteří drží už několikátou dietu? •Zápasíte s jojo efektem? •Zhubnete a pak opět přiberete? •A nakonec často vážíte více, než když jste dietu začali držet? Představte si, že stojíte před zrcadlem. Jste nazí. Díváte se na sebe. Jste se sebou spokojení? Nebo chcete zhubnout? ??? Pokud chcete zhubnout, a nemáte čas číst knihu, pak je tato audiokniha pro vás. Martina Králíčková ví, jak na to. Přitom diety nedrží. Nejí ani nízkotučné potraviny. Jí klidně i večer. Někdy hřeší. Dá si koláč, čokoládu, klobásu nebo smažené brambůrky. A přesto je štíhlá. Její jednoduchá pravidla vám ušetří spoustu trápení s dietami. Ušetří vám také spoustu myšlenek, které pak budete moci zaměřit na mnohem důležitější věci, než je počítání kalorií.… (patro.cz)

Adidas Pánské Kraťasy NA Cvičení

Adidas Pánské Kraťasy NA Cvičení

Velmi hebké a pohodlné. (decathlon.cz)

Adidas Dámské Legíny NA Cvičení

Adidas Dámské Legíny NA Cvičení

Pohodlné a prodyšné legíny. (decathlon.cz)

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Pružné, hřejivé a prodyšné legíny se síťovinou. (decathlon.cz)

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Domyos Legíny NA Cvičení S500

Pružné, hřejivé a prodyšné legíny se síťovinou. (decathlon.cz)

Domyos Tričko 100 NA Cvičení

Domyos Tričko 100 NA Cvičení

Nakupujte TRIČKO 100 NA CVIČENÍ za 129.00 Kč. (decathlon.cz)

Němčina - maturitní cvičení - Joanna Röhr

Němčina - maturitní cvičení - Joanna Röhr

Tato učebnice obsahuje 10 kapitol cvičení pro přípravu k nové státní maturitě. Každá kapitola obsahuje vzory řízených rozhovorů, příkladové popisy fotografií a slovní zásobu pro jednotlivá témata. (knihydobrovsky.cz)

Sun Cvičení pro budoucí školáky

Sun Cvičení pro budoucí školáky

Cvičebnice plná zajímavých úkolů, se kterou mohou děti zábavnou formou procvičit čtení, psaní, kreslení, počítání i jazykové hry. Přednosti: rozvíjí soustředění, představivost napomáhá logickému uvažování Kupte předškolákům a malým školáčkům cvičebnici! Vhodné pro děti od 4 let Počet stran: 191 Rozměry: 21 x 30 x 2 cm (hracky-4kids.cz)

Adidas Dětské Šortky NA Cvičení

Adidas Dětské Šortky NA Cvičení

Tréninkové lehké a prodyšné šortky. (decathlon.cz)

Adidas Chlapecká Mikina NA Cvičení

Adidas Chlapecká Mikina NA Cvičení

Hřejivá a odolná mikina. (decathlon.cz)

Nyamba Tričko NA Cvičení Regular

Nyamba Tričko NA Cvičení Regular

Pohodlné bavlněné a velmi prodyšné tričko. (decathlon.cz)

Carp France: Cvičení pro pohodlné

Carp France: Cvičení pro pohodlné

Kniha seznamuje s jednoduchými nenáročnými cviky, nabízí účinný program cvičení k udržování dobré fyzické formy, k rovnovážnému posílení všech částí těla a k udržování svalové pružnosti a posilování vnitřního svalstva; doporučuje se cvičit 15 minut d (mall.cz)

Zuzana Pospíšilová: Hravá škola cvičení

Zuzana Pospíšilová: Hravá škola cvičení

Pohybové hrátky inspirované pohyby zvířat, pantomimou nebo třeba dopravními prostředky, ale také relaxační cvičení, navrch přitažlivé obrázky a inspirativní básničky, to všechno přináší další kniha z edice Hravá škola. (mall.cz)

Dagmar Pavlů: Cvičení se Sanctbandem

Dagmar Pavlů: Cvičení se Sanctbandem

Kniha nabízí zájemcům velmi rozsáhlé možnosti využití revoluční cvičební pomůcky – gumových pásů Sanctband. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít