Ctek konektor komfort m8 s indikací (56-382 )

Produkt Ctek konektor komfort m8 s indikací (56-382 ) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Ctek konektor komfort m8 s indikací (56-382 ) upraviť a produkt hľadať znova.

CTEK Konektor komfort M8 s indikací (56-382 )

CTEK Konektor komfort M8 s indikací (56-382     )
Detail

Konektor k montáži na baterii s indikací stavu baterie, baleno v krabičce Aby byla zachována startovací bezpečnost a dlouhá životnost, musí být baterie dostatečně nabitá. Úkolem tohoto konektoru je zjistit stav nabití a kdykoliv ho ukázat uživateli. Pokud zjistíte, že stav nabití baterie již není dostatečný, můžete nabíječku ke konektoru jednoduše připojit a začít okamžitě nabíjet. Pro větší bezpečnost je konektor vybaven 15A pojistkou.Představujeme vám velmi praktický konektor od společnosti CTek, který je určen k montáži na autobaterii a indikuje stav jejího nabití. Aby byla zachována startovací bezpečnost a dlouhá životnost, musí být baterie dostatečně nabitá. Úkolem tohoto konektoru je zjistit stav nabití a kdykoliv ho ukázat uživateli. Pokud zjistíte, že stav nabití baterie již není dostatečný, můžete nabíječku ke konektoru jednoduše připojit a začít okamžitě nabíjet. Pro větší bezpečnost je konektor vybaven 15A pojistkou.Jednotlivé stavy ukazateleČervená –... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK Konektor komfort M8 s indikací (56-382 ) , Ctek konektor komfort m8 s indikací (56-382 )

CTEK Konektor komfort panel s indikací 3,3M (56-531 )

CTEK Konektor komfort panel s indikací 3,3M (56-531     )
Detail

Konektor stavu baterie k zabudování do interiéru vozu, délka 3.3m, baleno v krabičce Aby byla zachována startovací bezpečnost a dlouhá životnost, musí být baterie dostatečně nabitá. Úkolem tohoto konektoru je zjistit stav nabití a kdykoliv ho ukázat uživateli. Ukazatel stavu se vyvede rovnou do kabiny, kde se připojí na palubní desku. Při vstupu do auta tak hned vidíte stav nabití a pomocí tohoto konektoru můžete baterii rovnou nabíjet.Představujeme vám velmi praktický konektor od společnosti CTek, který je určen k montáži na autobaterii a indikuje stav jejího nabití. Aby byla zachována startovací bezpečnost a dlouhá životnost, musí být baterie dostatečně nabitá. Úkolem tohoto konektoru je zjistit stav nabití a kdykoliv ho ukázat uživateli. Pokud zjistíte, že stav nabití baterie již není dostatečný, můžete nabíječku ke konektoru jednoduše připojit a začít okamžitě nabíjet. Klíčové vlastnostiJednoduchá instalaceIndikátor v kabině vozuMožnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK Konektor komfort panel s indikací 3,3M (56-531 ) , Ctek konektor komfort m8 (56-261 )

CTEK Konektor komfort M6 s indikací baterie (56-629 )

CTEK Konektor komfort M6 s indikací baterie (56-629     )
Detail

Konektor k montáži na baterii s indikací stavu baterie, baleno v krabičce Aby byla zachována startovací bezpečnost a dlouhá životnost, musí být baterie dostatečně nabitá. Úkolem tohoto konektoru je zjistit stav nabití a kdykoliv ho ukázat uživateli. Pokud zjistíte, že stav nabití baterie již není dostatečný, můžete nabíječku ke konektoru jednoduše připojit a začít okamžitě nabíjet. Pro větší bezpečnost je konektor vybaven 15A pojistkou.Představujeme vám velmi praktický konektor od společnosti CTek, který je určen k montáži na autobaterii a indikuje stav jejího nabití. Aby byla zachována startovací bezpečnost a dlouhá životnost, musí být baterie dostatečně nabitá. Úkolem tohoto konektoru je zjistit stav nabití a kdykoliv ho ukázat uživateli. Pokud zjistíte, že stav nabití baterie již není dostatečný, můžete nabíječku ke konektoru jednoduše připojit a začít okamžitě nabíjet. Pro větší bezpečnost je konektor vybaven 15A pojistkou.Jednotlivé stavy ukazateleČervená... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK Konektor komfort M6 s indikací baterie (56-629 ) , Ctek konektor komfort m6 s indikací baterie (56-629 )

CTEK Konektor "cig-plug" s indikací (56-870 )

CTEK Konektor "cig-plug" s indikací (56-870     )
Detail

Konektor pro nabíjení přes cigaretovou zásuvku ve voze, baleno v krabičce, navíc kontrola stavu baterie Představujeme vám speciální příslušenství pro vaší autonabíječku od společnosti CTek. Jedná se o unikátní konektor díky němuž připojíte nabíječku k baterii, skrz tzv. cigaretovou zásuvku. Tím můžete nabíjet vaší baterii bez nutnosti vytahování z auta či dokonce otevření kapoty. Včetně indikace stavu baterie.Představujeme vám speciální příslušenství pro vaší autonabíječku od společnosti CTek. Jedná se o unikátní konektor, díky němuž připojíte nabíječku k baterii přes tzv. cigaretovou zásuvku. Tím můžete nabíjet vaší baterii bez nutnosti vytahování z auta či dokonce otevření kapoty. Tento typ je navíc vybaven indikací stavu baterie, díky čemuž můžete pohodlně ze svého auta zjistit, kdy budete baterii potřeba dobít.Konektor nelze použít u vozů, kde je zásuvka aktivní až po zapnutí klíčkuKlíčové vlastnostiKvalitní provedeníKompatibilní s 12 i 21 mm... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK Konektor "cig-plug" s indikací (56-870 ) , Ctek konektor komfort panel s indikací 3,3m (56-531 )

CTEK Konektor komfort M8 (56-261 )

CTEK Konektor komfort M8 (56-261     )
Detail

Konektor k montáži na baterii pomocí oček, baleno v blistru Představujeme vám velmi praktický konektor k autonabíječkám od společnosti CTek. Disponuje očky, které umožňují pevné připojení k bateriím. Jedná se o originální příslušenství od společnosti CTeck, tím je zaručeno perfektní propojení příslušnými nabíječkami.Představujeme vám velmi praktický konektor k autonabíječkám od společnosti CTek. Disponuje očky, které umožňují pevné připojení k bateriím. Jedná se o originální příslušenství od společnosti CTeck, tím je zaručeno perfektní propojení příslušnými nabíječkami.Klíčové vlastnostiOriginální příslušenstvíPevný úchyt k bateriiKvalitní konstrukceParametry a specifikace:Průměr montážního očka:8,4 mmDélka:40 cmKompatibilní s nabíječkami:CTek MXS3.6, XS 3600, XC 0.8, XC 800, MXS 5.0, MXS 7.0, MXS 7000, MXS 10.0 (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK Konektor komfort M8 (56-261 ) , Ctek konektor "cig-plug" s indikací (56-870 )

CTEK Konektor komfort M10 (56-329 )

CTEK Konektor komfort M10 (56-329     )
Detail

Konektor k montáži na baterii pomocí oček, baleno v blistru Představujeme vám velmi praktický konektor k autonabíječkám od společnosti CTek. Disponuje očky, které umožňují pevné připojení k bateriím. Jedná se o originální příslušenství od společnosti CTeck, tím je zaručeno perfektní propojení příslušnými nabíječkami.Představujeme vám velmi praktický konektor k autonabíječkám od společnosti CTek. Disponuje očky, které umožňují pevné připojení k bateriím. Jedná se o originální příslušenství od společnosti CTeck, tím je zaručeno perfektní propojení příslušnými nabíječkami.Klíčové vlastnostiOriginální příslušenstvíPevný úchyt k bateriiKvalitní konstrukceParametry a specifikace:Průměr montážního očka:10,4 mmDélka:40 cmBalení:V blistruKompatibilní s nabíječkami:CTek MXS3.6, XS 3600, XC 0.8, XC 800, MXS 5.0, MXS 7.0, MXS 7000, MXS 10.0. (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK Konektor komfort M10 (56-329 ) , Ctek konektor komfort - prodlužovací (56-304 )

CTEK Konektor komfort M6 (56-260 )

CTEK Konektor komfort M6 (56-260     )
Detail

Konektor k montáži na baterii pomocí oček, baleno volně Představujeme vám velmi praktický konektor k autonabíječkám od společnosti CTek. Disponuje očky, které umožňují pevné připojení k bateriím. Jedná se o originální příslušenství od společnosti CTeck, tím je zaručeno perfektní propojení příslušnými nabíječkami.Představujeme vám velmi praktický konektor k autonabíječkám od společnosti CTek. Disponuje očky, které umožňují pevné připojení k bateriím. Jedná se o originální příslušenství od společnosti CTeck, tím je zaručeno perfektní propojení příslušnými nabíječkami.Klíčové vlastnostiOriginální příslušenstvíPevný úchyt k bateriiKvalitní konstrukceParametry a specifikace:Průměr montážního očka:6,4 mmDélka:40 cmKompatibilní s nabíječkami:CTek MXS3.6, XS 3600, XC 0.8, XS 0.8, XC 800, XS 800, MXS 5.0, MXS 7.0, MXS 7000, MXS 10.0. (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK Konektor komfort M6 (56-260 ) , Ctek konektor komfort m6 (56-260 )

CTEK Konektor komfort - prodlužovací (56-304 )

CTEK Konektor komfort - prodlužovací (56-304     )
Detail

Konektor v délce 2,5 m Představujeme vám prodlužovací kabel k nabíječkám na autobaterie od společnosti CTek. Jedná se o velmi kvalitní kousek určený k možnosti nabíjení baterií na větší vzdálenosti. Originální příslušenství zaručuje výbornou kompatibilitu s nabíječkami CTek a použití velmi kvalitních materiálů.Představujeme vám prodlužovací kabel k nabíječkám na autobaterie od společnosti CTek. Jedná se o velmi kvalitní kousek určený k možnosti nabíjení baterií na větší vzdálenosti. Originální příslušenství zaručuje výbornou kompatibilitu s nabíječkami CTek a použití velmi kvalitních materiálů.Klíčové vlastnostiOriginální příslušenstvíKvalitní materiályJednoduché použitíDélka 2,5 m (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK Konektor komfort - prodlužovací (56-304 ) , Ctek konektor komfort m10 (56-329 )

CTEK Konektor "cig-plug" (56-263 )

CTEK Konektor "cig-plug" (56-263     )
Detail

Konektor pro nabíjení přes cigaretovou zásuvku ve voze, baleno v krabičce Představujeme vám speciální příslušenství pro vaší autonabíječku od společnosti CTek. Jedná se o unikátní konektor díky němuž připojíte nabíječku k baterii, skrz tzv. cigaretovou zásuvku. Tím můžete nabíjet vaší baterii bez nutnosti vytahování z auta či dokonce otevření kapoty. Představujeme vám speciální příslušenství pro vaší autonabíječku od společnosti CTek. Jedná se o unikátní konektor, díky němuž připojíte nabíječku k baterii přes tzv. cigaretovou zásuvku. Tím můžete nabíjet vaší baterii bez nutnosti vytahování z auta či dokonce otevření kapoty. Konektor nelze použít u vozů, kde je zásuvka aktivní až po zapnutí klíčkuKlíčové vlastnostiKvalitní provedeníKompatibilní s 12 i 21 mm zásuvkamiOriginální příslušenstvíParametry a specifikace:Dálka kabelu:40 cmVhodné pro nabíječky:CTEK XS 0.8, MXS 3.8, MXS 5.0, MXS 7.0Průměr zásuvky:12 i 21 mmZabudovaná pojistka:8AKrytí:IP65 (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK Konektor "cig-plug" (56-263 ) , Ctek konektor "cig-plug" (56-263 )

CTEK Konektor "cig-socket" (56-573 )

CTEK Konektor "cig-socket" (56-573     )
Detail

Konektor určeno k napájení, 12V příslušenství přímo z baterie s využitím CTEK konektoru komfort, délka kabelu 1m, průměr zdířky 21mm, pojistka / max. proud 5A, baleno v krabičce konektor určený k napájení 12V příslušenství přímo z autobaterie. To je možné s pomocí CTEK konektoru komfort.Představujeme vám velmi praktické příslušenství od společnosti CTek. Jedná se o konektor určený k napájení 12V příslušenství přímo z autobaterie. To je možné s pomocí CTEK konektoru komfort. Díky tomu získáte v autě další zásuvku například pro nabíječku na mobil, navigace atd.Klíčové vlastnostiOriginální příslušenstvíJednoduché použitíKvalitní konstrukceParametry a specifikace:Délka:100 cmPojistka:5 AKompatibilní s nabíječkami:CTEK XS 0.8, MXS 3.8, MXS 5.0 (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK Konektor "cig-socket" (56-573 ) , Ctek konektor "cig-socket" (56-573 )

XAVAX Filtr s indikací do odsavače 2 ks 110830 (110830)

XAVAX Filtr s indikací do odsavače 2 ks 110830 (110830)
Detail

Filtr pro odsavače par, filtruje výpary a mastnotu vznikající při vaření, zabraňuje usazení mastnoty v místnosti, indikátor nasycení Filtr do odsavače Xavax vám dokonale eliminuje veškeré pachy vznikající při vaření. Filtruje i mastnotu obsaženou ve výparech a tím se zabraňuje jejímu usazování v místnosti a na nábytku. Určitě oceníte, že vás upozorní na to, když je plně nasycen. Indikátor se zabarví od šedohnědé až po červenou barvu. Klíčové vlastnostiIndikátor nasyceníFiltruje výpary a mastnotuRozměry: 470 x 570 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako XAVAX Filtr s indikací do odsavače 2 ks 110830 (110830) , Ctek mxs 10 (56-843 )

CTEK MXS 10 (56-843 )

CTEK MXS 10 (56-843     )
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 10A, pro baterie do 200Ah, udržovací režim, aktivace baterie Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce vybité baterie. Přítomna je i funkce Supply - poskytuje energii v době mezi vyjmutím a opětovným připojením akumulátoru.Studené zimní večery, kdy dostane auto baterie pořádně zabrat, se nezadržitelně blíží. Předpokladem pro bezstarostné starty je ale plně nabitá baterie. V případě, že si nejste jisti stavem tohoto důležitého článku vozidla, je pro vás ideální pořídit si nabíječku, která tento problém řeší dokonale. Nabíječka autobaterií CTEK MXS 10 patří mezi kvalitní autonabíječky s mikroprocesorovým řízením nabíjení. Disponuje režimem náhradního zdroje a rekondice. Problémy s vybitou baterií tak můžete nadobro hodit za hlavu.Klíčové vlastnosti nabíječky CTEK MXS 10Stabilní nabíjecí proud do 10 APro... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK MXS 10 (56-843 ) , Ctek xs 0,8 (56-839 )

CTEK XS 0,8 (56-839 )

CTEK XS 0,8 (56-839     )
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 0,8A, pro baterie do 32Ah, udržovací režim, aktivace baterie, vhodné pro motorky Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce vybité baterie. Doporučený rozsah kapacity k nabíjení 1,2-32Ah a 100Ah, pro udržovací nabíjení.Studené zimní večery, kdy dostane auto baterie pořádně zabrat, se nezadržitelně blíží. Předpokladem pro bezstarostné starty je ale plně nabitá baterie. V případě, že si nejste jisti stavem tohoto důležitého článku vozidla, je pro vás ideální pořídit si nabíječku, která tento problém řeší dokonale. Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní autonabíječky s mikroprocesorovým řízením... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK XS 0,8 (56-839 ) , Ctek mxs 5.0 new (56-998 )

CTEK MXS 5.0 Polar (56-855 )

CTEK MXS 5.0 Polar (56-855     )
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 5A, pro baterie do 110Ah, udržovací režim, aktivace baterie, vhodné pro motorky Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce yybité baterie a baterie s rozvrstveným elektrolytem. Oceníte její kompaktní rozměry.Studené zimní večery, kdy dostane auto baterie pořádně zabrat, se nezadržitelně blíží. Předpokladem pro bezstarostné starty je ale plně nabitá baterie. V případě, že si nejste jisti stavem tohoto důležitého článku vozidla, je pro vás ideální pořídit si nabíječku, která tento problém řeší dokonale. Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní autonabíječky s mikroprocesorovým řízením nabíjení. Problémy s vybitou baterií tak můžete nadobro hodit za hlavu.Klíčové vlastnostiUrčeno do extrémně... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK MXS 5.0 Polar (56-855 ) , Ctek mxs 5.0 polar (56-855 )

CTEK MXS 5.0 new (56-998 )

CTEK MXS 5.0 new (56-998     )
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 5A, pro baterie do 110Ah, udržovací režim, aktivace baterie, vhodné pro motorky Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce vybité baterie a baterie s rozvrstveným elektrolytem. Oceníte její kompaktní rozměry.Studené zimní večery, kdy dostane auto baterie pořádně zabrat, se nezadržitelně blíží. Předpokladem pro bezstarostné starty je ale plně nabitá baterie. V případě, že si nejste jisti stavem tohoto důležitého článku vozidla, je pro vás ideální pořídit si nabíječku, která tento problém řeší dokonale. Nabíječka autobaterií CTEK MXS 5.0 new patří mezi kvalitní autonabíječky s mikroprocesorovým řízením nabíjení. Nová verze modelu MXS 5.0 je navíc vybavena teplotním čidlem a zajistí atk ideální nabíjení i během extrémních vnějších podmínek. Problémy s vybitou baterií tak můžete nadobro hodit za hlavu.Klíčové... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK MXS 5.0 new (56-998 ) , Ctek gumový ochranný obal bumper (56-915 )

CTEK Gumový ochranný obal Bumper (56-915 )

CTEK Gumový ochranný obal Bumper (56-915     )
Detail

Konektor pro nabíječku CTEK MXS.5.0 Pokud vlastníte nabíječky Ctek MXS 3.6 nebo 5.0, pak jistě užijete tento praktický obal určený k jejich maximální ochraně. Je vyroben z velmi odolné silikonové pryže, která udrží vaší nabíječku v bezpečí před vlhkem a odřeninami.Pokud vlastníte nabíječky Ctek MXS 3.6 nebo 5.0, pak jistě užijete tento praktický obal určený k jejich maximální ochraně. Je vyroben z velmi odolné silikonové pryže, která udrží vaší nabíječku v bezpečí před vlhkem a odřeninami.Klíčové vlastnostiOchrana před vlhkem a odřeninamiOriginální přísluší zaručuje stoprocentní kompatibilituDlouhá životnost a kvalitní provedeníKompatibilní s Ctek MXS 3.6 nebo 5.0 (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK Gumový ochranný obal Bumper (56-915 ) , Ctek mxs 5.0 test&charge (56-308 )

CTEK MXS 5.0 Test&Charge (56-308 )

CTEK MXS 5.0 Test&Charge (56-308     )
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 5A, pro baterie do 110Ah, udržovací režim, aktivace baterie, vhodné pro motorky Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce vybité baterie. Přítomna je i funkce pulzního nabíjení (Float/Pulse).Studené zimní večery, kdy dostane auto baterie pořádně zabrat, se nezadržitelně blíží. Předpokladem pro bezstarostné starty je ale plně nabitá baterie. V případě, že si nejste jisti stavem tohoto důležitého článku vozidla, je pro vás ideální pořídit si nabíječku, která tento problém řeší dokonale. Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní autonabíječky s mikroprocesorovým řízením nabíjení. Navíc je produkt obsahuje i tester baterie a... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK MXS 5.0 Test&Charge (56-308 ) , Rohnson m8 mamba pro (m8 mamba)

Rohnson M8 Mamba Pro (M8 Mamba)

Rohnson M8 Mamba Pro (M8 Mamba)
Detail

Tyčový vysavač - 2v1, pro alergiky, na zvířecí chlupy a na suché čištění, LED displej, LED osvětlení, regulace výkonu a měkčená kolečka, aku, doba nabíjení 5 h, doba provozu 60 min, kapacita baterie 2500 mAh, na všechny druhy podlah, hlučnost 79 dB, objem nádržky 1 l, HEPA filtr, omyvatelný filtr a pěnový filtr, hubice na čalounění, štěrbinová hubice, kartáč na zvířecí chlupy, s jemnými štětinkami, motorizovaný, elektrický turbo, rotační a turbo, držák na zeď, čistící válec a zásobník na nečistoty pro vysávání součástí balení, hmotnost 3,8 kg, materiál trubice kov, barva černá Efektivní pomocník pro úklid vaší domácnostiNeztrácejte čas hledáním zásuvky a zapojováním tradičního vysavače. Rohnson M8 Mamba Pro je tyčový vysavač 2v1, který umožní snadné, rychlé a efektivní vysávání vaší domácnosti. Pro úklid drobných nečistot využijete ruční jednotku, která se nachází uvnitř tyčového vysavače. Srdcem celého vysavače je bezkartáčový digitální... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rohnson M8 Mamba Pro (M8 Mamba) , Xavax filtr s indikací do odsavače 2 ks 110830 (110830)

Shumee Psí kotec venkovní se střechou 382 × 382 × 225 cm (8719883682945)

Shumee Psí kotec venkovní se střechou 382 × 382 × 225 cm (8719883682945)
Detail

Kotec pro psa materiál: kov, rozměry: 225cm×382cm×382 cm Přemýšlíte, jak pejskovi na zahradě dopřát vlastní prostor? Pak pro vás představuje vhodnou volbu kotec pro psy SHUMEE. Dodává se v rozměrech 225 × 382 × 382 cm. Hlavní vlastnosti kotce pro psy Shumee Psí kotec venkovní se střechou 382 × 382 × 225 cm Poskytněte mazlíčkovi útočiště ve formě kotce pro psy SHUMEE Materiál: kov Kotec pro psy SHUMEE má rozměry 225 × 382 × 382 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Shumee Psí kotec venkovní se střechou 382 × 382 × 225 cm (8719883682945) , Redukce usb konektor cinch konektor

Indikace k ústavnímu léčení - Jaroslav Pichlík

Indikace k ústavnímu léčení - Jaroslav Pichlík
Detail

Známý teplický lékař (a rockový fanoušek) Jaroslav "Yarda" Pichlík je v literatuře zatím známý jako autor zasvěcených recenzí o rockové hudbě. Jeho knižní prvotina však obsahuje dvě desítky povídek žánru "literatury de faktu, artefaktu, nefaktu a antifaktu", plných typického drsného humoru a nabízejících převážně situace, rozpoložení a události z doby před rokem 1989, které se odehrály v autorově osobním i zdravotnickém okolí. Sám autor v předmluvě důrazně upozorňuje, že jde o čas minulý, to pro případ, že se knihou překvapivě prolouská i nějaká neinformovaná tetka a vzkřikne ve spravedlivé hrůze hlasem velikým - třeba v mlíkárně nebo v autobusu: "No vidíte, pani - a pak jděte k doktorovi!" Předmluva Vladimír Mišík a Olin Nejezchleba, doslov Jiří Dědeček. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Indikace k ústavnímu léčení - Jaroslav Pichlík , Ctek mxs 5.0 návod

TePe PlaqSearch indikace plaku, 10 tablet

TePe PlaqSearch indikace plaku, 10 tablet
Detail

Tablety pro rychlou a spolehlivou kontrolu zubního plaku. Nezbytná pomůcka pro maximálně efektivní čištění zubů.TePe PlaqSearch indikace plaku, 10 tabletrychlá a spolehlivá detekce neodstraněného zubního plakutablety zabarví starší plak modře a novější červeněpohodlné rozpoznání míst, které nejsou správně dočištěna a na které je třeba se více zaměřitděti do 12 let mohou tablety používat pouze pod dohledem rodičůPoužití: Vyčistěte si zuby tak, jak to děláte každý den. Důkladně rozzvýkejte jednu tabletu a vypláchněte ústa. Nepolykejte! Při pohledu do zrcadla zjistíte, kde se nachází neodstraněný zubní plak. Modře zabarven je starší plak, červeně novější. Na tato místa se důkladně zaměřte a čistěte je lépe. (profimed.cz)

Podobné produkty ako TePe PlaqSearch indikace plaku, 10 tablet , Audiodesign m8 (30394)

Vodolepky - Kaňky (382)

Vodolepky - Kaňky (382)
Detail

Vodolepky - Kaňky (382) Vodolepky či vodové obtisky slouží k jednoduchému a rychlému zdobení jak přírodních, tak gelových či akrylových nehtů. Vodolepky jsou na nehtu velmi nenápadné a motiv vypadá jako namalovaný. velice kvalitní provedení jednoduchá a rychlá aplikace skvělá přilnavost a stálost barev Použití: Odstřihněte si požadovaný kousek vodolepky a vložte ji do nádoby s vodou na cca 10 - 20 sekund. Poté z vodolepky odstraňte podkladový papír a přeneste pinzetou na nehet, opatrně osušte a zafixujte bezbarvým lakem či gelem. (rajnehtu.cz)

Podobné produkty ako Vodolepky - Kaňky (382) , Shumee psí kotec venkovní se střechou 382 × 382 × 225 cm (8719883682945)

Yamaha YFL-382

Yamaha YFL-382
Detail

Příčná flétna Příčné flétny značky Yamaha z řad 400/300/200 jsou určeny studentům hudebních škol a každému, kdo se chce naučit na příčnou flétnu a hledá kvalitní nástroj za dostupnou cenu. Série s označením 300 nabízí flétny zhotovené z pakfongu (střední díl, spodní díl, klapky), tj. slitiny mědi, niklu a zinku, a náustku a hlavice ze stříbra. Klapky jsou tvarované a umístěné tak, aby jejich rozměry a vlastnosti poskytovaly hráčům maximální komfort. Hlavice CY a design náustku pomůžou začínajícím hráčům k rychlému dosažení pěkného tónu a osvojení si správných technik práce s dechem. Model YFL-382 disponuje otevřenými klapkami a jejich tradičním uspořádáním v rovné řadě. Balení obsahuje pouzdro a obal. Japonská firma Yamaha patří ve světě dechových nástrojů ke známým a velmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Yamaha YFL-382 , Ahastyle kryt airpods 1 & 2 s led indikací bílý (pt06-white)

Nabíječka akumulátoru CTEK MXTS 70

Nabíječka akumulátoru CTEK MXTS 70
Detail

Optimální napájení při Flashen s software·Perfektní pro nabíjení a udržení nabitého stavu·Režim regenerace·teplotní kompenzace·8-stupňový LED ukazatel·USB port·Elektronická·Zjištění cizích a stříkající vodě (IP 20) (conrad.cz)

Podobné produkty ako Nabíječka akumulátoru CTEK MXTS 70 , Ahastyle kryt airpods 3 (2021) s led indikací černý (pt147-black)

Prodlužovací kabel CTEK, 2,5 m

Prodlužovací kabel CTEK, 2,5 m
Detail

Prodlužovací kabel lze díky zástrčce Comfort snadno spojit s vodiči. Je vhodný pro všechny automatické nabíječky Ctek opatřené konektorem Comfort Connect. Konektor Comfort Connect (conrad.cz)

Podobné produkty ako Prodlužovací kabel CTEK, 2,5 m , Ahastyle kryt airpods 3 (2021) s led indikací modrý (pt147-blue)

CTEK MXS 3.8 (40-001 )

CTEK MXS 3.8 (40-001     )
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 3,8A, pro baterie do 80Ah, udržovací režim, aktivace baterie, vhodné pro motorky Mějte vaši autobaterii vždy plně nabitou a nenechte se překvapit studenými zimními dny. Nabíjecí proud 0,8/3,8 A. Doporučený rozsah kapacity k nabíjení je 1,2 až 80 Ah, zvládne i 130 Ah. Pro všechny 12V olověné akumulátory.Studené zimní večery, kdy dostane auto baterie pořádně zabrat, se nezadržitelně blíží. Předpokladem pro bezstarostné starty je ale plně nabitá baterie. V případě, že si nejste jisti stavem tohoto důležitého článku vozidla, je pro vás ideální pořídit si nabíječku, která tento problém řeší dokonale. Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní autonabíječky s mikroprocesorovým řízením nabíjení. Problémy s vybitou baterií tak můžete nadobro hodit za hlavu.Klíčové vlastnostiNabíječka akumulátorů s napětím 12 VStabilní nabíjecí proud od 0,8 do 3,8 APřehledný LED displejUrčeno pro akumulátory s rozsahem kapacity k... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK MXS 3.8 (40-001 ) , Ahastyle kryt airpods 3 (2021) s led indikací růžový (pt147-pink)

CTEK Lithium XS (Lithium XS)

CTEK Lithium XS (Lithium XS)
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 5A, pro baterie do 60Ah, udržovací režim, ochrana proti přepólování Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Určeno pro LiFePo baterie. Doporučený rozsah kapacity k nabíjení 5-60Ah/120 Ah, pro udržovací nabíjení.Studené zimní večery, kdy dostane auto baterie pořádně zabrat, se nezadržitelně blíží. Předpokladem pro bezstarostné starty je ale plně nabitá baterie. V případě, že si nejste jisti stavem tohoto důležitého článku vozidla, je pro vás ideální pořídit si nabíječku, která tento problém řeší dokonale. Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní autonabíječky s mikroprocesorovým řízením... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK Lithium XS (Lithium XS) , Ahastyle kryt airpods 3 (2021) s led indikací fialový (pt147-purpple)

CTEK MXT 14 (MXT 14)

CTEK MXT 14 (MXT 14)
Detail

Nabíječka autobaterií 24V, nabíjecí proud až 14A, pro baterie do 500Ah, aktivace baterie, ochrana proti přepólování Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce vybité baterie a baterie s rozvrstveným elektrolytem. Oceníte její kompaktní rozměry.Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní autonabíječky s mikroprocesorovým řízením nabíjení. Nová verze modelu MXT 14 je navíc vybavena teplotním čidlem, a zajistí tak ideální nabíjení i během extrémních vnějších podmínek.Klíčové vlastnostiUrčeno do extrémně chladných podmínek (až -30 °C)Stabilní nabíjecí proud do 14 ATeplotní čidlo pro bezproblémové nabíjení během extrémních teplotPro obnovení hluboce vybitých bateriíPro 24V akumulátory s kapacitou 28 až 300 Ah,... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK MXT 14 (MXT 14) , Oem 1x4pin konektor --> 2x3pin konektor 5v a 2x3pin konektor 12v (11921105)

CTEK M25 12V 25A (M25)

CTEK M25 12V 25A (M25)
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 25A, pro baterie do 500Ah, udržovací režim, aktivace baterie, ochrana proti přepólování, pulzní nabíjení Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce vybité baterie a baterie s rozvrstveným elektrolytem. Oceníte její kompaktní rozměry.Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní vícestupňové autonabíječky s pulzním nabíjením. Oceníte možnost přepínání provozních režimů, chlazení ventilátorem nebo krytí IP44 pro venkovní použití. Nová verze v podobě modelu M25 je navíc vybavena teplotním čidlem, a zajistí tak ideální nabíjení i během extrémních vnějších podmínek. Tato nabíječka je určena pro baterie do 500 Ah. Pro větší bezpečnost je k dispozici ochrana proti přepólování.Klíčové vlastnosti nabíječky autobaterií CTEK M25Určeno do chladných podmínek (až -20 °C)Stabilní nabíjecí proud do 25 ATeplotní čidlo pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK M25 12V 25A (M25) , Ctek cs one (40-330)

CTEK MXTS 40 (MXTS 40)

CTEK MXTS 40 (MXTS 40)
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 40A, pro baterie do 1200Ah Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce vybité baterie a baterie s rozvrstveným elektrolytem. Oceníte její kompaktní rozměry.Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní autonabíječky s mikroprocesorovým řízením nabíjení. Nová verze modelu MXT 14 je navíc vybavena teplotním čidlem, a zajistí tak ideální nabíjení i během extrémních vnějších podmínek. Klíčové vlastnostiUniverzální použití pro 12 V a 24 VUrčeno do extrémně chladných podmínek (až -30 °C)Stabilní nabíjecí proud do 40 ATeplotní čidlo pro bezproblémové nabíjení během extrémních teplotPro obnovení hluboce vybitých bateriíPro 12 V akumulátory s kapacitou 10 až 600... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK MXTS 40 (MXTS 40) , Ctek m15, 12v, 15a (m15)

CTEK M15, 12V, 15A (M15)

CTEK M15, 12V, 15A (M15)
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 15A, pro baterie do 300Ah, udržovací režim, aktivace baterie, ochrana proti přepólování, pulzní nabíjení Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce vybité baterie a baterie s rozvrstveným elektrolytem. Oceníte její kompaktní rozměry.Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní vícestupňové autonabíječky s pulzním nabíjením. Oceníte možnost přepínání provozních režimů, chlazení ventilátorem nebo krytí IP44 pro venkovní použití. Nová verze v podobě modelu M15 je navíc vybavena teplotním čidlem, a zajistí tak ideální nabíjení i během extrémních vnějších podmínek. Tato nabíječka je určena pro baterie do 300 Ah. Pro větší bezpečnost je k dispozici ochrana proti přepólování.Klíčové vlastnosti nabíječky autobaterií CTEK M15Určeno do chladných podmínek (až -20 °C), ideální pro použití na lodích a v... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK M15, 12V, 15A (M15)

CTEK CS ONE (40-330)

CTEK CS ONE (40-330)
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 8A, pro baterie do 180Ah, udržovací režim, ochrana proti přepólování, vhodné pro motorky Účelná nabíječka autobaterií, která se postará o dobití akumulátoru ve vašem vozidle. CTEK CS ONE je opatřena mikroprocesorem, díky kterému bude vaší starostí pouhé připojení a zapnutí. Zbývající činnosti vyřeší nabíječka sama. Tato nabíječka nabíjí při napětí 12 V. Minimální nabíjecí proud činí 0,8 A a nepřesáhne 8 A. Tato nabíječka primárně slouží ke klasickému dobíjení akumulátorů. Díky udržovacímu režimu bude zamezeno přebíjení akumulátoru po dokončení nabíjení. Díky funkci záchrany baterie uvedete do chodu i akumulátory, kterým napětí klesla pod úroveň, při které tradiční nabíječky nezvládnou začít nabíjet. Ochrana proti přepólování zajistí snadnou ochranu proti zničení baterie. Míchání elektrolytu nedovolí jeho nerovnoměrné usazování. Tento typ dovede dobíjet baterie typu gelové, trakční, AGM, EFB a LiFePO4. Stěžejní... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK CS ONE (40-330)

TEPE PlaqSearch indikace plaku 10 ks (7317400014043)

TEPE PlaqSearch indikace plaku 10 ks (7317400014043)
Detail

Sada pro ústní hygienu slouží k rychlému a jednoduchému rozpoznání zubního plaku, obzvlášť v mezizubních prostorech, novější plak se zabarví červeně a starší modře, zlepšuje efektivitu čištění zubů a ukazuje místa, na která je potřeba se při čištění zubů více zaměřit Potřebujete se efektivně zbavit zubního plaku, ale nevíte přesně, na která místa se soustředit? Na problematické části zubů či více opomíjené mezizubní prostory vás bezpečně upozorní žvýkací tablety ze sady pro ústní hygienu TEPE PlaqSearch. Stačí jedna tabletka a během chviličky poznáte, kam je potřeba zaměřit vaši pozornost. Po použití se totiž všechna místa se zubním plakem zabarví. Červeně bude obarvený nejnovější plak, modře se pak ukáže starší povlak, které je nutné řádným dočištěním zubů odstranit. V balení TEPE PlaqSearch najdete 10 tablet pro odhalení zubního plaku. Klíčové vlastnosti sady pro ústní hygienu TEPE PlaqSearchPřípravek pro odhalení zubního... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEPE PlaqSearch indikace plaku 10 ks (7317400014043)

Nabíječka akumulátorů CTEK CT5 POWERSPORT LITHIUM

Nabíječka akumulátorů CTEK CT5 POWERSPORT LITHIUM
Detail

Nabíječka akumulátorů CTEK CT5 POWERSPORT (tipa.eu)

Podobné produkty ako Nabíječka akumulátorů CTEK CT5 POWERSPORT LITHIUM

CTEK CT5 start/stop (40-107 )

CTEK CT5 start/stop (40-107     )
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 3,8A, pro baterie do 110Ah, udržovací režim, aktivace baterie Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce vybité a rozvrstvené baterie. Přítomna je i funkcie pulzního nabíjení (Float/Pulse), Studené zimní večery, kdy dostane auto baterie pořádně zabrat, se nezadržitelně blíží. Předpokladem pro bezstarostné starty je ale plně nabitá baterie. V případě, že si nejste jisti stavem tohoto důležitého článku vozidla, je pro vás ideální pořídit si nabíječku, která tento problém řeší dokonale. Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní autonabíječky s mikroprocesorovým řízením nabíjení. Nabíječka byla speciálně vyvinutá pro zabezpečení bezpečného a jednoduchého nabíjení a údržbu... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK CT5 start/stop (40-107 )

CTEK MXS 10 EC (MXS 10EC)

CTEK MXS 10 EC (MXS 10EC)
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 10A, pro baterie do 300Ah, udržovací režim, ochrana proti přepólování Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce vybité baterie. Přítomna je i funkce Supply - poskytuje energii v době mezi vyjmutím a opětovným připojením akumulátoru.Studené zimní večery, kdy dostane auto baterie pořádně zabrat, se nezadržitelně blíží. Předpokladem pro bezstarostné starty je ale plně nabitá baterie. V případě, že si nejste jisti stavem tohoto důležitého článku vozidla, je pro vás ideální pořídit si nabíječku, která tento problém řeší dokonale. Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní autonabíječky s mikroprocesorovým řízením nabíjení. Disponuje režimem náhradního zdroje a rekondice. Problémy s vybitou baterií tak můžete nadobro hodit za hlavu.Klíčové vlastnostiStabilní nabíjecí proud do 10 APro obnovení hluboce... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK MXS 10 EC (MXS 10EC)

Indikace k ústavnímu léčení - Jaroslav Pichlík - e-kniha

Indikace k ústavnímu léčení - Jaroslav Pichlík - e-kniha
Detail

eBook:,Známý teplický lékař (a rockový fanoušek) Jaroslav „Yarda“ Pichlík je v literatuře zatím známý jako autor zasvěcených recenzí o rockové hudbě. Jeho knižní prvotina však obsahuje dvě desítky povídek žánru „literatury de faktu, artefaktu, nefaktu a antifaktu“, plných typického drsného humoru a nabízejících převážně situace, rozpoložení a události z doby před rokem 1989, které se odehrály v autorově osobním i zdravotnickém okolí. Sám autor v předmluvě důrazně upozorňuje, že jde o čas minulý, to pro případ, že se knihou překvapivě prolouská i nějaká neinformovaná tetka a vzkřikne ve spravedlivé hrůze hlasem velikým - třeba v mlíkárně nebo v autobusu: „No vidíte, pani - a pak jděte k doktorovi!“ (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Indikace k ústavnímu léčení - Jaroslav Pichlík - e-kniha

AlzaGuard Glass Protector pro Lenovo TAB M8 / M8 (3rd Gen) (AGD-TGT0017Z)

AlzaGuard Glass Protector pro Lenovo TAB M8 / M8 (3rd Gen) (AGD-TGT0017Z)
Detail

Ochranné sklo - pro tablet Lenovo Tab M8 (3rd Gen) a TAB M8, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho tabletu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho tabletu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.AlzaGuard Glass Protector pro Lenovo TAB M8 / M8 (3rd Gen) chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často zbytečnému poškození displeje vašeho tabletu můžete zcela jednoduše předejít. Stačí jen... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Glass Protector pro Lenovo TAB M8 / M8 (3rd Gen) (AGD-TGT0017Z)

Numan Spikes hroty, M8, reproduktorové hroty, absorpční M8 závit, kov, 4 kusy

Numan Spikes hroty, M8, reproduktorové hroty, absorpční M8 závit, kov, 4 kusy
Detail

Povaha plochy umístění a typ akustického spojení mají značný vliv na kvalitu zvuku, a proto významně ovlivňují reprodukci signálu a s ním spojený zážitek z poslechu.S reproduktorovými hroty Numan efektivně redukujete plochu umístění Vašich reproduktorů, a tak dosáhnete akustickou optimalizaci volitelně pomocí připojení nebo odpojení.Typ akustické optimalizace závisí na ploše prostoru, ve kterém se poslouchá. Špička hrotu směřuje při akustickém spojení k zemi, aby byla odvedena energie kmitání reproduktoru přímo do akusticky tvrdého povrchu, odrážejícího zvuk. Při akustickém oddělení směřuje hrot k reproduktoru a zabraňuje dodatečnému rozkývání nízkofrekvenčních zvukových složek podkladu.Vzhledem k malé kontaktní ploše se redukují nežádoucí rezonance a zpětné vazby, zatímco přesnost v oblasti basů se podstatně zvýší. Zároveň nebudou spolubydlící a sousedé obtěžováni typickým basovým duněním. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Numan Spikes hroty, M8, reproduktorové hroty, absorpční M8 závit, kov, 4 kusy

AudioDesign M8 (30394)

AudioDesign M8 (30394)
Detail

Reproduktor - aktivní, o výkonu 80 W RMS o výkonu 240 W, 112 dB SPL, frekvenční rozsah od 70 Hz do 19000 Hz, 2pásmové, 3,5mm jack, 6,3mm jack, RCA (cinch), XLR Rádi byste si vytvořili při sledování filmů stejnou atmosféru jako v kině? Pak vám dobře poslouží samostatný reproduktor AudioDesign. Coby aktivní reproduktor je opatřen již integrovaným zesilovačem, takže můžete poslouchat hudbu přímo ze zdroje. Zásadní vlastnosti reproduktoru AudioDesign M8 AudioDesign reproduktor vás okouzlí špičkovou kvalitou přenášeného zvuku při sledování filmů Jde o aktivní reproduktor Celkový výkon reproduktoru činí 240 W Jeho frekvence je od 70 do 19000 Hz Barva reproduktoru AudioDesign je černá Jeho hmotnost je 4,5 kg Rozměry reproduktoru odpovídají 20 × 22 × 38 cm (vך×h) Nezklame vás ani jeho výkon Při výběru reproduktoru je také podstatný jeho výkon, který vám může napovědět, jak velkou místnost bude schopen ozvučit. Reproduktor AudioDesign disponuje maximálním výkonem 240 W... (alza.cz)

Podobné produkty ako AudioDesign M8 (30394)

Nabíječka akumulátorů CTEK MXS 10 12V 10A

Nabíječka akumulátorů CTEK MXS 10 12V 10A
Detail

Nabíječka akumulátorů CTEK MXS 10 12V 10A (tipa.eu)

Podobné produkty ako Nabíječka akumulátorů CTEK MXS 10 12V 10A

Nabíječka akumulátorů CTEK MXS 7.0 12V 7A

Nabíječka akumulátorů CTEK MXS 7.0 12V 7A
Detail

Nabíječka akumulátorů CTEK MXS 7.0 12V 7A (tipa.eu)

Podobné produkty ako Nabíječka akumulátorů CTEK MXS 7.0 12V 7A

Nabíječka akumulátorů CTEK CT5 TIME TO GO

Nabíječka akumulátorů CTEK CT5 TIME TO GO
Detail

Nabíječka akumulátorů CTEK CT5 TIME TO GO (tipa.eu)

Podobné produkty ako Nabíječka akumulátorů CTEK CT5 TIME TO GO

Nabíječka akumulátorů CTEK XS 0.8 12V 0.8A

Nabíječka akumulátorů CTEK XS 0.8 12V 0.8A
Detail

Nabíječka akumulátorů CTEK XS 0.8 12V 0.8A (tipa.eu)

Podobné produkty ako Nabíječka akumulátorů CTEK XS 0.8 12V 0.8A

CTEK PRO 25SE, 12V, 25A (PRO 25SE)

CTEK PRO 25SE, 12V, 25A (PRO 25SE)
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 25A, pro baterie do 500Ah, udržovací režim, ochrana proti přepólování, pulzní nabíjení Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce vybité baterie a baterie s rozvrstveným elektrolytem. Oceníte její kompaktní rozměry.Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní autonabíječky s pulzním nabíjením. Oceníte možnost přepínání režimů nebo krytí IP44. Nová verze v podobě modelu PRO 25SE je navíc vybavena teplotním čidlem, a zajistí tak ideální nabíjení i během extrémních vnějších podmínek. Tato nabíječka je určena pro baterie do 500 Ah. Pro větší bezpečnost je k dispozici ochrana proti přepólování.Klíčové vlastnosti nabíječky autobaterií CTEK PRO 25SEUrčeno do chladných podmínek (až -20 °C)Stabilní nabíjecí proud do 25 ATeplotní čidlo pro bezproblémové nabíjení během změn počasíCTEK PRO 25SE pro rychlé nabíjení... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK PRO 25SE, 12V, 25A (PRO 25SE)

CTEK PRO 25S, 12V, 25A (PRO 25S)

CTEK PRO 25S, 12V, 25A (PRO 25S)
Detail

Nabíječka autobaterií 12V, nabíjecí proud až 25A, pro baterie do 500Ah, udržovací režim, ochrana proti přepólování, pulzní nabíjení Nastartujte vaše vozidlo i v zimním období vždy bez starostí a dejte sbohem problému s vybitou baterií. Nabíječka je schopna obnovit i hluboce vybité baterie a baterie s rozvrstveným elektrolytem. Oceníte její kompaktní rozměry.Produkt od společnosti CTek patří mezi kvalitní autonabíječky s pulzním nabíjením. Oceníte možnost přepínání režimů nebo krytí IP44. Nová verze v podobě modelu PRO 25S je navíc vybavena teplotním čidlem a zajistí tak ideální nabíjení i během extrémních vnějších podmínek. Tato nabíječka je určena pro baterie do 500 Ah. Pro větší bezpečnost je k dispozici ochrana proti přepólování.Klíčové vlastnosti nabíječky autobaterií CTEK PRO 25SUrčeno do chladných podmínek (až -20 °C)Stabilní nabíjecí proud do 25 ATeplotní čidlo pro bezproblémové nabíjení během změn počasíCTEK PRO 25S pro rychlé nabíjení bateriíPro... (alza.cz)

Podobné produkty ako CTEK PRO 25S, 12V, 25A (PRO 25S)

Curaprox PCA 223 tablety na indikaci plaku 12 ks

Curaprox PCA 223 tablety na indikaci plaku 12 ks
Detail

Curaprox PCA 223 tablety na indikaci plaku 12 ks zvýrazní zubní plak, který odolal Vašemu zubnímu kartáčku a odhalí místa, která jste při čištění vynechali. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Curaprox PCA 223 tablety na indikaci plaku 12 ks

TePe PlaqSearch tablety na indikaci zubního plaku 250 ks

TePe PlaqSearch tablety na indikaci zubního plaku 250 ks
Detail

TePe PlaqSearch, 250 ks, Ostatní pro muže, Doplněk k zubní péči TePe PlaqSearch vám pomůže dotáhnout dentální hygienu k dokonalosti. Vlastnosti: eliminuje zubní plak Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako TePe PlaqSearch tablety na indikaci zubního plaku 250 ks

TePe PlaqSearch tablety na indikaci zubního plaku 10 ks

TePe PlaqSearch tablety na indikaci zubního plaku 10 ks
Detail

TePe PlaqSearch, 10 ks, Ostatní pro muže, Doplněk k zubní péči TePe PlaqSearch vám pomůže dotáhnout dentální hygienu k dokonalosti. Vlastnosti: eliminuje zubní plak Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako TePe PlaqSearch tablety na indikaci zubního plaku 10 ks

GUM Tablety k indikaci zubního plaku RED Cote12 tablet

GUM Tablety k indikaci zubního plaku RED Cote12 tablet
Detail

Speciální tablety, které po vyčištění zubů červeně zbarví místa, na nichž zůstal zubní plak. Mají příjemnou třešňovou příchuť.GUM Red Cote tablety pro indikaci zubního plakumají příjemnou třešňovou příchuťpřesně označí místa, na kterých zůstal zubní plakmají červenou barvuObsah: balení obsahuje 12 tablet v blistru Použití: po vyčištění zubů rozkousejte tabletu, vypláchněte ústa vodou a zkontrolujte povrch zubů. Místa zabarvená červeně ukazují zubní plak. (profimed.cz)

Podobné produkty ako GUM Tablety k indikaci zubního plaku RED Cote12 tablet
CTEK Konektor komfort M8 s indikací (56-382 ), CTEK Konektor komfort M8 (56-261 ), CTEK Konektor komfort M6 s indikací baterie (56-629 ), CTEK Konektor komfort panel s indikací 3,3M (56-531 ), CTEK Konektor "cig-plug" s indikací (56-870 ), CTEK Konektor komfort - prodlužovací (56-304 ), CTEK Konektor komfort M6 (56-260 ), CTEK Konektor komfort M10 (56-329 ), CTEK Konektor "cig-plug" (56-263 ), CTEK Konektor "cig-socket" (56-573 ), CTEK MXS 10 (56-843 ), CTEK XS 0,8 (56-839 ), CTEK MXS 5.0 new (56-998 ), CTEK MXS 5.0 Polar (56-855 ), CTEK Gumový ochranný obal Bumper (56-915 ), CTEK MXS 5.0 Test&Charge (56-308 ), Rohnson M8 Mamba Pro (M8 Mamba), XAVAX Filtr s indikací do odsavače 2 ks 110830 (110830), redukce usb konektor cinch konektor, ctek mxs 5.0 návod, AudioDesign M8 (30394), Shumee Psí kotec venkovní se střechou 382 × 382 × 225 cm (8719883682945), AhaStyle kryt AirPods 1 & 2 s LED indikací bílý (PT06-White), AhaStyle kryt AirPods 3 (2021) s LED indikací černý (PT147-Black), AhaStyle kryt AirPods 3 (2021) s LED indikací modrý (PT147-Blue), AhaStyle kryt AirPods 3 (2021) s LED indikací růžový (PT147-Pink), AhaStyle kryt AirPods 3 (2021) s LED indikací fialový (PT147-Purpple), OEM 1x4pin konektor --> 2x3pin konektor 5V a 2x3pin konektor 12V (11921105), CTEK CS ONE (40-330), CTEK M15, 12V, 15A (M15)