CRYSTAL CLUB Sklenice

Sklenice Club, Crystalex, 350ml, 6ks

Sklenice Club, Crystalex, 350ml, 6ks

Tradiční koktejlová sklenička. Tvar je baňatější na nízkém podstavci. Používá se převážně k podávání tradičních koktejlů jako Mojito, Piňa Colada, Sex on the beach a mnohá dalších. Skleničky na koktejly se často před přípravou koktejlu speciálně upravují. Například se na několik hodin uloží orosené do mrazáku, aby na povrchu kalíšku vznikla tenká vrstva ledu, nebo se okraj skleničky potře citronem a následně posype cukrem. Po přípravě koktejlu následuje finálová ozdoba sklenky například exotickým ovocem. Sklenička na koktejl musí být vždy dokonale čistá a vyleštěná, bez zbytků mycích prostředků a vody. Skleničky jsou dodávány v dárkovém balení. Výrobce: Crystalex. (winehouse.cz)

Sklenice Club, Crystalex, 300ml, 6ks

Sklenice Club, Crystalex, 300ml, 6ks

Klasická sklenice na nealko nápoje. Pro takové sklenice charakterizují jejích větší objem a válcový tvar. Design sklenic je dostatečně univerzální, a muže se v nich objevit i alkoholický koktejl. Skleničky jsou při prostření využívané hlavně k podávání vody, džusů, a jiných nápojů. Výrobce: Crystalex. (winehouse.cz)

Závěsný držák na sklenice Metaltex My Crystal

Závěsný držák na sklenice Metaltex My Crystal

Metaltex vám pomůže zařídit takový domov, jaký si zasloužíte - bez zbytečného nepořádku, rozházených věcí a nedostatku místa. Kousky této značky mohou za správný chod každé domácnosti a můžete dát ruku do ohně za to, že lepší vychytávky pro hezky uklizený interiér jen tak nenajdete. (bonami.cz)

Sklenice Club s brusem, Crystalex, 350ml, 6ks

Sklenice Club s brusem, Crystalex, 350ml, 6ks

Sklenici elegantně dotváří brus, který ladně obtáčí tvar. Linka je rytá ručně, hlubším matbrusem. Tradiční koktejlová odlivka. Tvar je baňatější, používá se převážně k podávání koktejlů ( Mojito, Piňa Colada, aj. ) Balené jsou v krabici po 6-ti kusech. Doporučujeme vám koupi kalíšků s tímto brusem, získáte elegantní sadu vhodnou do jakéhokoli interieru. Ve správném tvaru Váš oblíbený nápoj bude chutnat mnohem lépe. Pro správnou volbu můžete využít náš průvodce výběrem sklenic.   Výrobce: Crystalex. (winehouse.cz)

Sada 2 sklenic Sagaform Club, 210 ml

Sada 2 sklenic Sagaform Club, 210 ml

Vychutnejte si panáka whiskey nebo rumu na maximum ♥ Z elegantních sklenic od značky Sagaform se každá taková chvilka ponese v noblesním duchu. O značce: Umí být hraví, poetičtí i veselí zároveň. Právě proto se skandinávská značka Sagaform stala celosvětovou ikonou, kterou nelze přehlédnout. Ať už během toho, co vám bude dělat společníka u sklenky vína, hrnku čaje nebo pomáhat se servírováním jídla. (bonami.cz)

Banquet Crystal Sklenice na sekt Leona 210 ml

Banquet Crystal Sklenice na sekt Leona 210 ml

6dílná sada sklenic na šampaňské typu flétna je dodávaná v ozdobném obalu. Sklenice jsou vyrobeny z velmi kvalitního skla české výroby. Průměr dna 6,6 cm. (4home.cz)

Sklenice Club s brusem, Crystalex, 300ml, 6ks

Sklenice Club s brusem, Crystalex, 300ml, 6ks

Sklenici elegantně dotváří brus, který ladně obtáčí tvar. Linka je rytá ručně, hlubším matbrusem. Charakterizuje jí větší objem a válcový tvar. Design sklenic je dostatečně univerzální, může se v nich objevit i alkoholický koktejl. Balené jsou v krabici po 6-ti kusech. Doporučujeme vám koupi kalíšků s tímto brusem, získáte elegantní sadu vhodnou do jakéhokoli interieru. Ve správném tvaru Váš oblíbený nápoj bude chutnat mnohem lépe. Pro správnou volbu můžete využít náš průvodce výběrem sklenic. Výrobce: Crystalex. (winehouse.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Degustation Crystal Whisky A00506 (A00506)

BANQUET Sada sklenic 6ks Degustation Crystal Whisky A00506 (A00506)

Sklenice na whisky 320ml, 6ks Pochutnáte si rádi na dobré Whisky? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Degustation Crystal Whisky, které jsou určeny právě pro tento typ alkoholu. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního křišťálového skla.Pochutnáte si rádi na dobré Whisky? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Degustation Crystal Whisky, které jsou určeny právě pro tento typ alkoholu. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního křišťálového skla.Tvrzený okraj sklenice zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Skleničky od českého výrobce Banquet jsou vhodné do gastro provozu i jako dárek. Objem skleničky je 320 ml.Hlavní přednostiKvalitní sada skleniček na whiskyVyrobena z křišťálového skla6 ks skleniček v saděTvrzený okraj skleniček a dlouhá životnost (alza.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Degustation Crystal Long A00507 (A00507)

BANQUET Sada sklenic 6ks Degustation Crystal Long A00507 (A00507)

Sklenice na studené nápoje 350ml, 6ks Pochutnáte si rádi na dobrém míchaném nápoji? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Dequstation Crystal Long, které jsou určeny právě pro tento typ drinků. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního křišťálového skla.Pochutnáte si rádi na dobrém míchaném nápoji? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Dequstation Crystal Long, které jsou určeny právě pro tento typ drinků. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního křišťálového skla.Tvrzený okraj sklenice zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Skleničky od českého výrobce Banquet jsou vhodné do gastro provozu i jako dárek. Objem skleničky je 350 ml.Hlavní přednostiKvalitní sada skleniček na míchané nápojeVyrobena z křišťálového skla6 ks skleniček v saděTvrzený okraj skleniček a… (alza.cz)

Sada 4 sklenic Sagaform Club Beer, 420 ml

Sada 4 sklenic Sagaform Club Beer, 420 ml

Sagaform je hvězda všech domácností - jedni tuto skandinávskou značku milují pro její nápaditý design v duchu severské čistoty, druzí zase nedají dopustit na promyšlenosti a funkčnosti. (bonami.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Leona Crystal Whisky A11297 (A11297)

BANQUET Sada sklenic 6ks Leona Crystal Whisky A11297 (A11297)

Sklenice na whisky 280ml, 6ks Pochutnáte si rádi na dobré Whisky? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Leona Crystal Whisky, které jsou určeny právě pro tento typ alkoholu. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Pochutnáte si rádi na dobré Whisky? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Leona Crystal Whisky, které jsou určeny právě pro tento typ alkoholu. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Tvrzený okraj sklenice zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Skleničky od českého výrobce Banquet jsou vhodné do gastro provozu i jako dárek. Objem skleničky je 280 ml.Hlavní přednostiKvalitní sada skleniček na whiskyVyrobena z odolného čirého skla6 ks skleniček v saděTvrzený okraj skleniček a dlouhá životnost (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na likér IDEAL 6cl 6ks (CX25015060/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na likér IDEAL 6cl 6ks (CX25015060/6)

Sklenice na studené nápoje vhodná pro podávání destilátů, likérů a aperitivů, sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán-tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje, takové skleničky se doporučuje používat k servírování konzervativnějších nápojů s velmi jemnou chutí, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Destiláty, aperitiv nebo třeba vaječný likér si nejlépe vychutnáte z malé, lehce baňaté sklenky, která se směrem k hrdlu uzavírá, a umožní tak dokonalé spojení všech aromatických látek nápoje. Přesně takové jsou sklenice ze sady IDEAL o objemu 6 cl od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL. Sklenice jsou vyrobeny z čirého bezolovnatého křišťálového skla, které je… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na likér 60ml JANE 6ks (CX40815060/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na likér 60ml JANE 6ks (CX40815060/6)

Sklenice na studené nápoje malá, vhodná pro podávání destilátů, likérů a aperitivů, skleničky jsou dodávány po 6ti kusech v dárkovém balení Osvěžující ledový nápoj nebo různé likéry si nejlépe vychutnáte z kvalitní sklenice. Vyzkoušejte třeba sklenici z kolekce JANE od českého výrobce Bohemia Crystal. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic o objemu 60 ml. Sklenice jsou vyrobené z kvalitního foukaného křišťálového skla, které je čiré a velmi odolné proti mechanickému poškození. Sada je dodávána v dárkovém balení. Sklenice JANE od Bohemia Crystal lze mýt v myčce.  Klíčové vlastnosti sklenic na studené nápoje a likéry Bohemia Crystal JANE 60 ml 6 ks sada sklenic z kolekce JANE od Bohemia Crystalčeský výrobcesada obsahuje 6 ks sklenicvhodné pro studené nápoje a… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky IDEAL 290ml 6ks (CX25015290/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky IDEAL 290ml 6ks (CX25015290/6)

Sklenice na whisky má klasický válcový tvar (tumbler), vhodný pokud chcete whisky jen tak popíjet, velmi populární, whisky se z takové sklenice pohodlně pije, whisky se nedoporučuje ve sklenici moc kroužit, uvolněné aroma by mohlo být až příliš silné a to může zkazit komplexní dojem z whisky, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Vychutnejte si sklenku své oblíbené whisky ze sklenice IDEAL přímo určené pro podávání tohoto alkoholického nápoje, která dá ještě více vyniknout jedinečnému aroma whisky. Sklenice ze sady IDEAL od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL jsou vyrobeny z odolného křišťálového skla a vyznačují se typickým zaobleným tvarem se zúženým hrdlem. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic o objemu 290 ml. Sklenice jsou dodávány v dárkovém balení.  Klíčové… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na šampaňské 220ml JANE 6ks (CX40815220/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na šampaňské 220ml JANE 6ks (CX40815220/6)

Sklenička na šampaňské klasická, vhodná na šampaňské a jiná šumivá vína, úzké štíhlé tělo je ideální pro dokonalé zobrazení perlení vína a také bohatosti pěny při jeho nalévání, zúžené hrdlo sklenky napomáhá shromáždění aromatických látek, skleničky na klasická perlivá vína by měly být dost vysoké a úzké, to je pro tyto nápoje charakteristické a je třeba tuto tradici zachovat, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení po 6ti kusech Pravé šampaňské si zaslouží podávat v elegantních úzkých skleničkách přímo pro něj určené. Co zkusit třeba sklenice z kolekce JANE od českého výrobce Bohemia Crystal? Sada obsahuje celkem 6 ks úzkých sklenic o objemu 220 ml, které jsou vhodné na šampaňské a jiná šumivá vína. Štíhlé tělo sklenice dokonale zobrazí perlení vína a také bohatost pěny při… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky IDEAL 230ml 6ks (CX25015230/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky IDEAL 230ml 6ks (CX25015230/6)

Sklenice na whisky má klasický válcový tvar (tumbler), vhodný pokud chcete whisky jen tak popíjet, velmi populární, whisky se z takové sklenice pohodlně pije, whisky se nedoporučuje ve sklenici moc kroužit, uvolněné aroma by mohlo být až příliš silné a to může zkazit komplexní dojem z whisky, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Vychutnejte si sklenku své oblíbené whisky ze sklenice IDEAL přímo určené pro podávání tohoto alkoholického nápoje, která dá ještě více vyniknout jedinečnému aroma whisky. Sklenice ze sady IDEAL od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL jsou vyrobeny z odolného křišťálového skla a vyznačují se typickým zaobleným tvarem se zúženým hrdlem. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic o objemu 230 ml. Sklenice jsou dodávány v dárkovém balení.  … (alza.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks 380ml Leona Crystal Long A11298 (A11298)

BANQUET Sada sklenic 6ks 380ml Leona Crystal Long A11298 (A11298)

Sklenice na studené nápoje objem sklenice 380ml Pochutnáte si rádi na dobrém míchaném nápoji? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Leona Crystal Long, které jsou určeny právě pro různé míchané nápoje. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Pochutnáte si rádi na dobrém míchaném nápoji? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Leona Crystal Long, které jsou určeny právě pro různé míchané nápoje. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Tvrzený okraj sklenice zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Skleničky od českého výrobce Banquet jsou vhodné do gastro provozu i jako dárek. Objem skleničky je 380 ml.Hlavní přednostiKvalitní sada skleniček na míchané nápojeVyrobena z odolného čirého skla6 ks skleniček v saděTvrzený okraj skleniček a… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na šampaňské 195ml KEIRA 6ks (CX40837195/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na šampaňské 195ml KEIRA 6ks (CX40837195/6)

Sklenička na šampaňské na šampaňské a jiná šumivá vína Sklenice na šampaňské a šumivá vína z kolekce KEIRA od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL vás nadchnou nejen pro perfektní odolnost bezolovnatého křišťálového skla, z kterého jsou vyrobeny, ale také svým elegantním designem. Štíhlé tělo sklenice dá vyniknout perlení šampaňského, noha sklenice zas zaujme svým originálním zpracováním. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic o objemu 195ml. Sklenice jsou dodávány v dárkovém balení.  Klíčové vlastnosti sklenic na šampaňské BOHEMIA CRYSTAL KEIRA 195 mlSada sklenic na šampaňské od BOHEMIA CRYSTALČeská výroba Sklenice z kolekce KEIRAVhodné především pro šampaňské a šumivá vína Objem sklenice je 195 mlJednoduchý design Originální dekor nohy… (alza.cz)

BANQUET Sklenice na pivo 6ks Leona Crystal 370ml A11306 (A11306)

BANQUET Sklenice na pivo 6ks Leona Crystal 370ml A11306 (A11306)

Sklenice na pivo 6ks, 370ml, vyrobeno z velmi kvalitního skla české výroby Sada elegantních pivních sklenic Banquet Leona Crystal 370 obsahuje 6 kusů sklenic vyrobených z velice kvalitního čirého skla české výroby. Z každé této sklenice o objemu 370 ml si můžete vychutnat své oblíbené pivo třeba při slavnostní večeři. Skleničky jsou vhodné pro mytí v myčce.Sada elegantních pivních sklenic Banquet Leona Crystal 370 obsahuje 6 kusů sklenic vyrobených z velice kvalitního čirého skla české výroby. Z každé této sklenice o objemu 370 ml si můžete vychutnat své oblíbené pivo třeba při slavnostní večeři. Skleničky jsou vhodné pro mytí v myčce.Klíčové vlastnostiSada 6 kusů elegantních sklenic na pivoKvalitní české čiré skloObjem: 370 mlVýška: 18,7 cmHorní průměr: 5,4 cmDolní průměr: 6,6… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky BARLINE 280ml 6ks (CX25089280/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky BARLINE 280ml 6ks (CX25089280/6)

Sklenice na whisky má klasický válcový tvar (tumbler), vhodný pokud chcete whisky jen tak popíjet, velmi populární a whisky se z takové sklenice pohodlně pije, whisky se nedoporučuje ve sklenici moc kroužit, uvolněné aroma by mohlo být až příliš silné a to může zkazit komplexní dojem z whisky, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Sklenice z kolekce BARLINE od českého výrobce Bohemia Crystal vynikají svým klasickým válcovitým provedením a jsou vhodné především na whisky, ale využít je můžete na vodu i na džus. Sklenice jsou vyrobeny z foukaného bezolovnatého křišťálového skla Sparkl, které je čiré, hladké a bez nežádoucích spojů. Sklo, z něhož jsou sklenice vyrobeny, je velmi pevné a mechanicky odolné. Elegantní provedení sklenice doplňuje jemně zabroušený ústní okraj, který… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 340ml KEIRA 6ks (CX40837340/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 340ml KEIRA 6ks (CX40837340/6)

Sklenice na víno ve tvaru kalichu kterou vkusně dotváří originálně tvarovaná noha s antickými prvky, tato sklenice na bílé víno je vhodná pro podávání především bílých vín, ale můžou se v ní podávat i některé destiláty nebo dolihované vína, kalíšek vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce uzavřený tulipán-tělo je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje, při volbě sklenky pro bílé víno se přiklánějte spíše k menším velikostem Sklenice KEIRA od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL vás nadchnou nejen pro perfektní odolnost bezolovnatého křišťálového skla, z kterého jsou vyrobeny, ale také svým elegantním zpracováním s originálně tvarovanou nohou s antickými prvky. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic o objemu 340 ml,… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na šampaňské 190ml WATERFALL 6ks (CX40729190…

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na šampaňské 190ml WATERFALL 6ks (CX40729190/6/W)

Sklenička na šampaňské klasická, vhodná na šampaňské a jiná šumivá vína, úzké štíhlé tělo je ideální pro dokonalé zobrazení perlení vína a také bohatosti pěny při jeho nalévání, zúžené hrdlo sklenky napomáhá shromáždění aromatických látek, skleničky na klasická perlivá vína by měly být dost vysoké a úzké, to je pro tyto nápoje charakteristické a je třeba tuto tradici zachovat, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Sada klasických sklenic na šampaňské a jiná šumivá vína z kolekce WATERFALL od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL. Sklenice se vyznačuje svým úzkým štíhlým tělem, které dá dokonale vyniknout zobrazení perlení vína a bohatosti pěny při jeho nalévání. Zúžené hrdlo sklenice napomáhá shromáždění aromatických látek. Sklenice jsou vyrobeny z foukaného křišťálového skla a… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu HB IDEAL 380ml 6ks (CX25015380/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu HB IDEAL 380ml 6ks (CX25015380/6)

Sklenice na studené nápoje tradiční, koktejlová, tvar je baňatější na nízkém podstavci, používá se převážně k podávání tradičních koktejlů jako Mojito, Piňa Colada, Sex on the beach a dalších, skleničky na koktejly se často před přípravou koktejlu speciálně upravují, například se na několik hodin uloží orosené do mrazáku, aby na povrchu kalíšku vznikla tenká vrstva ledu, nebo se okraj skleničky potře citronem a následně posype cukrem, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Mějte vodu vždy po ruce se sklenicemi HB IDEAL, které jsou přímo určené pro podávání jakékoliv vody, džusů, šťáv a dalších nealkoholických nápojů. Jsou také vhodné na přípravu koktejlů (Mojito, Piňa Colada, Sex on the Beach). Sklenice ze sady IDEAL od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL jsou vyrobeny z odolného… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 560ml JANE 6ks (CX40815560/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 560ml JANE 6ks (CX40815560/6)

Sklenice na víno o objemu 580ml, vhodné na podávání především červeného vína burgundského typu, tvar sklenice pomáhá kumulovat aromatické látky a tím rozvinout jeho aroma, dodávány v dárkovém balení Elegantní objemné sklenice z kolekce JANE od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL umožní dokonale rozvinout aroma a dostatečně okysličit víno. Sklenice jsou vyrobené z foukaného křišťálového skla a vhodné jsou především pro mladé nebo zralé červené víno, podávat v nich můžete ale i některá bílá vína nebo vína burgundského typu. Sklenice má jednoduchý elegantní design, svým tvarem připomíná lehce rozevřený tulipán. Objem sklenic JANE od BOHEMIA CRYSTAL je 560 ml a jsou dodávány v po 6 ks v dárkovém balení.  Klíčové vlastnosti sklenic na víno BOHEMIA CRYSTAL JANE… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 360ml JANE 6ks (CX40815360/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 360ml JANE 6ks (CX40815360/6)

Sklenice na víno vhodná pro podávání především bílých vín, ale můžou se v ní podávat i některé destiláty nebo dolihovaná vína, při volbě sklenky pro bílé víno se přiklánějte spíše k menším velikostem, takové skleničky se doporučují pro sladké a suché bílé víno a také pro některé odrůdy likérových vín typu portské nebo sherry, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení po 6ti kusech Jednoduché, čisté, tenké, ale maximálně odolné jsou sklenice na víno JANE od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic vhodných pro podávání především bílých vín, využít je však můžete i pro některé destiláty nebo dolihovaná vína. Sklenice o objemu 360 ml jsou vyrobeny z velmi odolného skla a mají jednoduchý, čistý design. Sada je dodávána v dárkovém balení.  … (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu HB BARLINE 300ml 6ks (CX25089300/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu HB BARLINE 300ml 6ks (CX25089300/6)

Sklenice na studené nápoje klasická, na nealko nápoje, charakterizuje ji větší objem a válcový tvar, design sklenic je dostatečně univerzální, může se v nich objevit i alkoholický koktejl, vhodné pro podávání vody, džusů, a jiných nápojů Sada sklenic HB Barline od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL obsahuje celkem 6 ks klasickým sklenic na vodu o objemu 300 ml. Sklenice jsou vyrobené z čirého bezolovnatého křišťálového skla a mají jednoduchý válcový tvar se zabroušeným okrajem. U těchto sklenic oceníte jejich kvalitu, sklo je velmi dobře mechanicky odolné. Sklenice HB Barline jsou velmi univerzální a jsou vhodné pro podávání vody, džusů i alkoholických nápojů. Sada vám bude dodána v dárkovém balení. Sklenice můžete mýt v myčce.  Klíčové vlastnosti sklenic na studené… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky 300ml WATERFALL 6ks (CX25180300/6…

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky 300ml WATERFALL 6ks (CX25180300/6/W)

Sklenice na whisky klasická, vhodná na whisky nebo nealko nápoje, takové sklenice charakterizují jejich větší objem a válcový tvar, design sklenic je dostatečně univerzální, a může se v nich servírovat i alkoholický koktejl, skleničky jsou při prostření využívané hlavně k podávání vody, džusů, a jiných nápojů, dodávány v dárkovém balení Podávejte svým hostům dobrou whisky nebo nealkoholické nápoje ve sklenicích, které zaujmou svým originálním zpracováním. Sklenice z kolekce WATERFALL od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL mají charakteristicky tvarovanou sklovinu evokující vodopád, po němž také sada nese svůj název. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic o objemu 300 ml. Sklenice jsou vyrobeny z bezolovnatého křišťálového skla a je možné je mýt v myčce. Sada je dodávána v dárkovém balení.… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 440ml KEIRA 6ks (CX40837440/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 440ml KEIRA 6ks (CX40837440/6)

Sklenice na víno ve tvaru kalichu kterou vkusně dotváří originálně tvarovaná noha s antickými prvky, tato sklenice na bílé víno je vhodná pro podávání především bílých vín, ale můžou se v ní podávat i některé destiláty nebo dolihované vína, kalíšek vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce uzavřený tulipán-tělo je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje, při volbě sklenky pro bílé víno se přiklánějte spíše k menším velikostem Vychutnejte si sklenku svého oblíbeného vína z elegantně tvarovaných sklenic Keira od českého výrobce Bohemia Crystal. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic vyrobených z kvalitního foukaného křišťálového skla. Sklo je čiré, transparentní a má velmi dobrou mechanickou odolnost. Při běžné… (alza.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Leona Crystal bílé víno 230ml A11304 (A11304)

BANQUET Sada sklenic 6ks Leona Crystal bílé víno 230ml A11304 (A11304)

Sklenice na víno 6ks, 230ml, vyrobeno z velmi kvalitního skla české výroby Šestidílná sada elegantních sklenic Banquet Leona Crystal 230 obsahuje 6 kusů sklenic na bílé víno vyrobených z velice kvalitního čirého skla české výroby. Z každé této sklenice o objemu 230 ml si můžete vychutnat své oblíbené bílé víno třeba při slavnostní večeři. Skleničky jsou vhodné pro mytí v myčce.Šestidílná sada elegantních sklenic Banquet Leona Crystal 230 obsahuje 6 kusů sklenic na bílé víno vyrobených z velice kvalitního čirého skla české výroby. Z každé této sklenice o objemu 230 ml si můžete vychutnat své oblíbené bílé víno třeba při slavnostní večeři. Skleničky jsou vhodné pro mytí v myčce.Klíčové vlastnostiSada 6 kusů elegantních sklenic na bílé vínoKvalitní české čiré skloObjem: 230 mlVýška: 18… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 350ml WATERFALL 6ks …

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 350ml WATERFALL 6ks (CX40729350/6/W)

Sklenice na víno vhodná především pro mladé nebo zralé červené víno, ale můžou se v ní podávat i některé bílá a červená vína burgundského typu, sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán-tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje, skleničky pro červená vína by měly být především objemné, aby se aroma mohlo dokonale rozvinout a víno dostatečně okysličit, víno by se do takové sklenky mělo nalévat hluboko pod polovinu, čím větší je sklenička, tím níže naléváme v poměru k jejímu objemu, při krouživém pohybu skleničkou vzniká dost velká plocha a víno se díky tomu dokonale provzdušni a jeho vůni si tak užijeme mnohem víc, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Vychutnejte… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu LD 350ml WATERFALL 6ks (CX25180350/6…

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu LD 350ml WATERFALL 6ks (CX25180350/6/W)

Sklenice na studené nápoje vysoká, má větší objem a válcový tvar, design sklenic je dostatečně univerzální, a může se v nich servírovat i alkoholický koktejl, skleničky jsou při prostření využívané hlavně k podávání vody, džusů, a jiných nápojů, dodávány v dárkovém balení Studené nápoje si zaslouží podávat v elegantních skleničkách přímo pro ně určené. Co zkusit třeba vysoké sklenice z kolekce WATERFALL od českého výrobce Bohemia Crystal? Sada obsahuje celkem 6 ks designových sklenic o objemu 350 ml, které jsou vhodné především na různé druhy studených nápojů. Válcové tělo sklenice je velmi univerzální i pro přípravu alkoholických koktejlů či džusu. Sklenice jsou vyrobené z foukaného křišťálového skla, které je čiré a velmi odolné. Pití nápojů z elegantních sklenic WATERFALL bude… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 340 ml GISELLE 6ks (CX40753340…

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 340 ml GISELLE 6ks (CX40753340/6)

Sklenice na víno pro podávání bílých vín, dodáváno v dárkovém balení Vychutnejte si své oblíbené bílé víno z elegantních sklenice GISELLE od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL, který vám zaručí vysokou kvalitu, odolnost a jedinečnost produktu. Sada obsahuje celkem 6 ks elegantních sklenic o objemu 340 ml s ojedinělým tvarem připomínajícím rozevřený tulipán, který dá dokonale vyniknout všem aromatickým látkám nápoje. Sklenice jsou vyrobeny z foukaného křišťálového skla. Sklenice GISELLE jsou vhodné nejen na bílé víno, využít je můžete i na některé destiláty nebo dolihovaná vína. Sklenice jsou dodávány v dárkovém balení.  Klíčové vlastnosti sklenic na víno BOHEMIA CRYSTAL GISELLE 340 ml Sada sklenic na víno od BOHEMIA CRYSTALSklenice z kolekce GISELLEVhodné… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 580 ml GISELLE 6ks …

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 580 ml GISELLE 6ks (CX40753580/6)

Sklenice na víno klasický a zároveň ojedinělý tvar, směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovaly aromatické látky nápoje, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Objemné sklenice z kolekce GISELLE od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL umožní dokonale rozvinout aroma a dostatečně okysličit víno. Vhodné jsou především pro mladé nebo zralé červené víno, podávat v nich můžete i některá bílá vína nebo vína burgundského typu. Sklenice má jednoduchý elegantní design, svým tvarem připomíná lehce rozevřený tulipán. Objem sklenic GISELLE je 580 ml a jsou dodávány v po 6 ks v dárkovém balení.  Klíčové vlastnosti sklenic na víno BOHEMIA CRYSTAL GISELLE 580 ml Sada sklenic na víno od BOHEMIA CRYSTALSklenice z kolekce GISELLEVhodné především pro červená vínaObjem… (alza.cz)

Bohemia Crystal Sklenice na víno 4 ks s karafou Giselle, 1200 ml

Bohemia Crystal Sklenice na víno 4 ks  s karafou Giselle, 1200 ml

Krásná sada čtyř sklenic na víno a karafy je vyrobena od tradiční české firmy Crystalex z průzračně čirého skla. Je ideální pro servírování vína při posezení s přáteli, ale i k romantické večeři ve dvou. Sada je vhodná i jako krásný dárek, který zajisté potěší. Balení obsahuje: 1x karafa o objemu 1200 ml, v. 27 cm, pr. dna 13cm, horní pr. 7,5 cm 4x sklenice o objemu 455 ml, v. 22,3 cm (4home.cz)

adidas Originals City Cup Crystal White/ Crystal White/ Crystal White…

adidas Originals City Cup Crystal White/ Crystal White/ Crystal White 46

adidas Originals City Cup - vyraž na prkno v něčem novém. Skateboardová verze klasiky představí vícevrstvý kožený svršek, prodyšnou podšívku ze síťoviny, vulkanizovanou mezipodešev a dvojitou obsázku, která bude perfektně tlumit všechny vaše dopady, ať už to dopadne jakkoliv. Úzký profil tradičně doplněn třemi bočními pruhy. Materiál: kožený svršek, textilní stélka a gumová podrážka. (freshlabels.cz)

adidas Originals City Cup Crystal White/ Crystal White/ Crystal White…

adidas Originals City Cup Crystal White/ Crystal White/ Crystal White 46,5

adidas Originals City Cup - vyraž na prkno v něčem novém. Skateboardová verze klasiky představí vícevrstvý kožený svršek, prodyšnou podšívku ze síťoviny, vulkanizovanou mezipodešev a dvojitou obsázku, která bude perfektně tlumit všechny vaše dopady, ať už to dopadne jakkoliv. Úzký profil tradičně doplněn třemi bočními pruhy. Materiál: kožený svršek, textilní stélka a gumová podrážka. (freshlabels.cz)

Laufen LB3 Držák na sklenici včetně sklenice, sklo/chrom…

Laufen LB3 Držák na sklenici včetně sklenice, sklo/chrom H3846810040001

k připevnění na zeďRozměryDélka/šířka: 150 mmHloubka: 160 mmVýška: 150 mmStarší označení výrobku: 3.8468.1.004.000.1 EAN: 4014804996779 (svet-koupelny.cz)

Diamantové sklenice

Diamantové sklenice

Diamantové sklenice budou v očích vašich přátel vyvolávat dojem sofistikovanosti a obdivu. Jen si představte jak dobře by vypadaly naplněné whisky v jedné ruce a v druhé ruce byste si vychutnávali vaši oblíbenou doutník. Výjimečně sklenice ve tvaru diamantu sedí v ruce obzvlášť pohodlně a snadno se otáčejí do libovolné strany a proto zaručují, že si z nich vychutnáte každý doušek vašeho oblíbeného nápoje. Spolu s dárkovým balením představují ideální dárek pro milovníky kvalitního alkoholu. 2 sklenice ve tvaru diamantů Materiál: borosilikátové sklo (tenké, lehké, vysoké kvality, velké odolnosti vůči teplu, odolné proti chemické korozi) Dárkové balení Mýt ručně! Rozměry sklenice: 10 x 10 cm Rozměry dárkového balení: 24,5 x 11 x 15,2 cm Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní… (suprovedarky.cz)

Sklenice lodička

Sklenice lodička

Dámské drinky si zaslouží i dámské servírování. Se sklenicí ve tvaru lodičky to bude hračka. Efekt, který dosáhne průhledné sklo a tvar ženské boty lahodí zejména perlivým nápojem. Užijte si babskou jízdu stylově a netradičním způsobem. Všechny vaše přítelkyně budou mile šokované a na pití lahodných drinků z lodičky si rychle zvyknou. Nejen Popelka si zaslouží svůj skleněný střevíček. Sklenice lodička je dárek, který si oblíbí každá žena, která si zaslouží svou pohádku. Sklenice ve tvaru lodičky Mýt pouze ručně Nevhodný do myčky nádobí a mikrovlnné trouby Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 Kč Dobírka (platba při dodání zboží) – 20 KčBankovní převod, online platba kartou – 0 Kč Přesnou informaci s termínem doručení naleznete v detailu každého produktu (vedle tlačítka… (suprovedarky.cz)

Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XR (064CS24867)

Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XR (064CS24867)

Kryt na mobil ultra tenký, elegantní kryt, vyrobeno z flexibilního materiálu, kryt přesahuje 1.2mm přes displej, snadné nasazení i sejmutí krytu, možnost nabíjení a synchronizace v krytu Ochraňte váš telefon za pomoci ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XR. Jedná se o ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou solidní odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Klíčové parametry krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Glitter Crystal iPhone XR Zaručená ochrana telefonu Apple iPhone XR Na dotek velmi příjemný a neklouže v ruce (alza.cz)

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 1920 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.cz)

Sklenice Verde

Sklenice Verde

Sladké pečení, láskyplné vaření... Kuchyně je zkrátka plná voňavé romantiky, kterou by bylo škoda nepřenést až přímo ke stolu. A k tomu jsou kousky Premier Living jako stvořené - promyšlené tvary, oku lahodící barvy i celková vizuální jemnost jsou strhujícími detaily, které povznesou na duchu každou romantickou duši a postarají se o dokonalé servírování. (bonami.cz)

Sklenice Imperial

Sklenice Imperial

Sladké pečení, láskyplné vaření... Kuchyně je zkrátka plná voňavé romantiky, kterou by bylo škoda nepřenést až přímo ke stolu. A k tomu jsou kousky Premier Living jako stvořené - promyšlené tvary, oku lahodící barvy i celková vizuální jemnost jsou strhujícími detaily, které povznesou na duchu každou romantickou duši a postarají se o dokonalé servírování. - Materiál: sklo - Rozměry: 10x9x9 cm (bonami.cz)

Sklenice panda

Sklenice panda

Chtěli byste mít něco milé a malé o co se netřeba příliš starat? Od teď můžete mít doma veselou pandu bílou i červenou. Záleží jakou barvu tekutiny si nalijete do sklenice s otočenou hlavou pandy. Díky dvojitému sklu udrží nápoje déle teplé nebo chladné. Je skvělá na ranní mléko pro děti a svou milou tváří udělá radost i dospělákům. Začněte svůj den klidně a s úsměvem jako tato panda. Sklenice panda je milý dárek do domácnosti, který rozveselí den každému, kdo z něj bude pít. Veselá sklenice s medvědem uvnitř Dvojité sklo Ochrání před popálením Udrží nápoj chladný nebo teplý delší dobu Vyrobeno z kvalitního skla Objem: 260 ml Rozměry: 9 x 8,4 cm Mýt pouze ručně! Nevhodný do mikrovlnné trouby Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 Kč Dobírka (platba při dodání zboží… (suprovedarky.cz)

Sklenice medvěd

Sklenice medvěd

Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj netradičním způsobem. Co takhle ve společnosti rozkošného zvířátka? Sklenice medvěd s vámi bude ochotně a nerušeně trávit chvíle při vaší kávě, čaji či jiném osvěžení. Dvojité sklo zajistí udržení požadované teploty po delší dobu a chrání vaše ruce před popálením. Díky jeho designu si sklenici zamilují rychle i děti a budou si vždy moci prohlédnout barvu svého džusu nebo limonády. Sklenice medvěd je milý dárek do domácnosti, který dodá pozitivní energii do každé domácnosti. Veselá sklenice s medvědem uvnitř Dvojité sklo Ochrání před popálením Udrží nápoj chladný nebo teplý delší dobu Vyrobeno z kvalitního skla Objem: 260 ml Rozměry: 9 x 8,4 cm Mýt pouze ručně! Nevhodný do mikrovlnné trouby Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 Kč … (suprovedarky.cz)

Sklenice Medina

Sklenice Medina

Jednobarevná sklenice na vodu žlutá. Sklo. Objem 27 cl. Měří 9x10v cm. (euronova-shop.cz)

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 1920 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.cz)

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 1920 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.cz)

Diamantová sklenice

Diamantová sklenice

Chcete oslnit své hosty opravdu netradičním servírováním nápojů? S diamantovou sklenicí to bude hračka. Diamanty jsou ekvivalentem luxusu, pohostit tedy luxusně i svou návštěvu. Promyšlený design lahodí nejen vzhledu tekutin, ale pomáhá i ke zdokonalení jejich vlastností. Díky jednoduchému otáčení na rovné ploše se budete moci kochat barvou vašeho oblíbeného nápoje a rozproudit v něm všechny aspekty jeho vůně. Diamantová sklenice je skvělý dárek pro milovníky rumu či whisky, pro které jsou chvíle při drinku hotovým požitkem. Diamantová sklenice 1 kus Materiál: borosilikátové sklo (tenké, lehké, vysoké kvality, velká odolnost vůči teplu, odolné proti chemické korozi) Stojí pod úhlem Vynikající sklenice pro alkohol Neumývat v myčce nádobí Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista… (suprovedarky.cz)

Neprůstřelná sklenice

Neprůstřelná sklenice

Vžijte se do kůže tajných agentů a na chvíli si představte, že sedíte v baru, najednou na vás letí kulka a vy využijte svoji speciální sklenici na whisky a jedním pohybem zastavíte útok. Neprůstřelný pohár je ideálním doplňkem na podobné dobrodružné představy a hry. Relax při popíjení alkoholu nemusí být už nudný, s tímto doplňkem nabere okamžitě jinou dimenzi. Neprůstřelný pohár je skvělým dárkem zejména pro muže, potěší se jím však i správná „bond girl“ a na večírku budou tyto neobvyklé sklenice stylovým doplňkem, díky kterým na party nikdo dlouho nezapomene. Pohár se skutečným nábojem kalibru .308 Vyroben ručně z hrubého skla Objem: 270 ml Rozměry: 9 x 7,5 cm Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 Kč Dobírka (platba při dodání zboží) – 20 KčBankovní převod, online… (suprovedarky.cz)

Obraz - Sklenice

Obraz - Sklenice

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma sklenice. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 1920 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.cz)

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 1920 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.cz)

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 1920 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.cz)

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Sobakov Ftw White/ Crystal White/ Crystal White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 1920 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.cz)

adidas Sc Premiere Crystal White/ Crystal White/ Core White

adidas Sc Premiere Crystal White/ Crystal White/ Core White

adidas Sc Premiere Crystal White/ Crystal White/ Core White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2990 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48,48 2/3 (footshop.cz)

adidas Sc Premiere Crystal White/ Crystal White/ Core White

adidas Sc Premiere Crystal White/ Crystal White/ Core White

adidas Sc Premiere Crystal White/ Crystal White/ Core White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2990 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48,48 2/3 (footshop.cz)

adidas Sc Premiere Crystal White/ Crystal White/ Core White

adidas Sc Premiere Crystal White/ Crystal White/ Core White

adidas Sc Premiere Crystal White/ Crystal White/ Core White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 2990 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48,48 2/3 (footshop.cz)

adidas Nite Jogger Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Nite Jogger Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Nite Jogger Ftw White/ Crystal White/ Crystal White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 3690 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 40 2/3,41 1/3,42,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.cz)

adidas Nite Jogger Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Nite Jogger Ftw White/ Crystal White/ Crystal White

adidas Nite Jogger Ftw White/ Crystal White/ Crystal White si můžete vybrat ve Footshopu jenom za 3690 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 40 2/3,41 1/3,42,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít