Coyote jednorázový alkohol test (cy-877832)

Produkt Coyote jednorázový alkohol test (cy-877832) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Coyote jednorázový alkohol test (cy-877832) upraviť a produkt hľadať znova.

COYOTE Jednorázový alkohol test (CY-877832)

COYOTE Jednorázový alkohol test (CY-877832)
Detail

Alkohol tester - jednorázový, pro osobní použití, měření bez náustku Alkohol tester COYOTE Jednorázový alkohol test je značně důmyslné zařízení, které vám prověří, zda-li nemáte v krvi ještě zbytkový alkohol. Doceníte ho, když budete mít v plánu řídit automobil po noci strávené ve sklípku. Dostanete jej bez náustku, jelikož na alkohol tester stačí pro vyhodnocení jen dýchnout. Základní funkce alkohol testeru COYOTE Jednorázový alkohol test Alkohol tester do kapsy, který vám umožní rychlé měření alkoholu v krvi senzor Tester provádí měření bez náustku (alza.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Jednorázový alkohol test (CY-877832) , Coyote jednorázový alkohol test (cy-877832)

COYOTE Alkohol test

COYOTE Alkohol test
Detail

COYOTE Alkohol test Slouží pro jednorázové orientační zjištění alkoholu ve vydechovaném vzduchu. Zabráníte tak zbytečným nepříjemnostem. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Alkohol test , Solo jednorázový gril (620110)

Detekční trubička - alkohol test

Detekční trubička - alkohol test
Detail

Alkohol test pro osobní potřebu. Hodí se při odjezdech z oslav a večírků. Dechovou zkoušku lze jednoduše a rychle provést ve 3 krocích: Stlačením obou zakončení dojde k porušení ochranné fólie detekční trubičky.Hluboký nádech a výdech po dobu ( 2x )10 vteřin. Po 2-4 minutách lze porovnat zabarvení látky se stupnicí. Intenzita zabarvení náplně v trubičce je závislá na množství alkoholu v dechu. Technické údaje: jednoduché použití jednorázový test Obsah balení: 1 x test (dilego.cz)

Podobné produkty ako Detekční trubička - alkohol test , Alcoforce - jednorázový alkoholtester (8594190030180)

Detekční trubička - alkohol test COMPASS

Detekční trubička - alkohol test COMPASS
Detail

Detekční trubička - alkohol test Jednorázový orientační test na zjištění alkoholu ve vydechovaném vzduchu. Intenzita zabarvení náplně v trubičce je závislá na množství alkoholu v dechu. Balení á 1 ks detekční trubičky, k dispozici i prodejní box á 10 ks balení. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Detekční trubička - alkohol test COMPASS , Tehotensky test adexusdx hcg krevni test

Alkohol test ze slin 5 ks

Alkohol test ze slin 5 ks
Detail

Alkohol test ze slin je rychlý jednostupňový test hladiny alkoholu ve slinách. Poskytuje pouze orientační výsledky. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Alkohol test ze slin 5 ks , Homematic ip ochrana proti demontáži - pro evo - cc-sys-o-cy (cc-sys-o-cy)

Alkohol? Alkohol! - Daniel Pískovský

Detail

Rozmanité povídky s rozmanitým obsahem alkoholu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Alkohol? Alkohol! - Daniel Pískovský , Test erekce

Alkohol? Alkohol!: Rozmanité povídky s rozmanitým obsahem alkoholu. (978-80-7497-374-1)

Alkohol? Alkohol!: Rozmanité povídky s rozmanitým obsahem alkoholu. (978-80-7497-374-1)
Detail

Kniha - autor Daniel Pískovský, 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Rozmanité povídky s rozmanitým obsahem alkoholu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Alkohol? Alkohol!: Rozmanité povídky s rozmanitým obsahem alkoholu. (978-80-7497-374-1) , Leatherman rebar coyote tan (0037447466588)

Source Patrol 35L Coyote

Source Patrol 35L Coyote
Detail

Prostorný ruksak Patrol nabízí místo pro všechno, co potřebujete na třídenní misi. Velká hlavní komora, izolační kapsa na hydrovak a systém MOLLE pro připevnění dalších kapes a přihrádek. Batoh je vyroben z kvalitního, pevného materiálu a na odolnosti mu přidává i zesílené dno. - velká hlavní komora s vnitřní přihrádkou na zip - dvě prostorné přední kapsy - přední kapsička s horizontálním vstupem - izolační oddíl na hydrovak - stabilizační hliníková páteř batohu - polstrované ramenní popruhy s balančními dotahy - nastavitelný hrudní popruh - odnímatelný, polstrovaný bederní pás - systém MOLLE na spodní části, bocích a bederním popruhu - flexibilně tvarované ramenní popruhy se přizpůsobí šířce ramen nositele - tkané kompresní popruhy - vnitřní skládací organizéry - polstrované dno - pevný a odolný materiál (bagalio.cz)

Podobné produkty ako Source Patrol 35L Coyote , Leatherman signal coyote tan (0037447837265)

Source Assault 20L Coyote

Source Assault 20L Coyote
Detail

Ruksak Assault se může pochlubit chytře řešeným prostorem, díky kterému se do něj vejde spousta věcí. Má hlavní komoru, přední kapsu s organizérem, kapsičku na drobnosti a izolační kapsu na hydrovak, které udrží tekutinu déle chladnou. Vejde se do něj i druhý rezervoár a díky systému MOLLE a bočním a spodním kompresním popruhům na něj lze připnout materiál i zvenčí. - hlavní komora - izolační kapsa na hydrovak s popruhem na upevnění a prostorem na druhý rezervoár - spodní otvor na odvádění zkondenzované vody - prostorná přední kapsa s organizérem (kapsička na zip, síťované přihrádky) - kapsička na zip na přední straně - boční a spodní kompresní popruhy - součástí třílitrový rezervoár WLPS - systém MOLLE – popruhy pro upevnění materiálu (6x5/3x3/3x3) - polstrované ramenní popruhy a zádový panel zajišťují dobré odvětrávání - nastavitelný bederní a hrudní popruh (bagalio.cz)

Podobné produkty ako Source Assault 20L Coyote , Iso alkohol ruleta (252)

Source Commander 10L Coyote

Source Commander 10L Coyote
Detail

Batoh Commander nabízí dvě prostorné přední kapsy, které umožňují rychlý přístup k potravinovým balíčkům MRE, nábojnicím a jiným nezbytnostem. Pohodlí při nošení zajišťují polstrovaný zádový díl a ramenní popruhy. Díky popruhům MOLLE lze na batoh přichytit další materiál. - samostatný izolační oddíl na hydrovak - dvě přední kapsy - organizér s karabinkou na klíče v horní kapse - smyčky na upevnění hadičky hydrovaku na obou ramenních popruzích - součástí třílitrový rezervoár WLPS - systém MOLLE a suché zipy na připevnění materiálu zvenčí - polstrované ramenní popruhy a zádový panel zajišťují dobré odvětrávání - nastavitelný hrudní popruh (bagalio.cz)

Podobné produkty ako Source Commander 10L Coyote , Alkohol tester alcozero (8591686019056)

Source Tactical 3L Coyote

Source Tactical 3L Coyote
Detail

Batoh Tactical vám poslouží při všech náročných aktivitách. Dá se nosit jako samostatný malý batůžek s hydrovakem, nebo můžete složit ramenní popruhy dovnitř a používat ho jako izolační obal na vak ve větším batohu, případně jej díky chytrému systému popruhů a přezek připnout k vestě. - slouží jako izolační obal nebo batoh na hydrovak - nastavitelný hrudní popruh - ramenní popruhy lze pomocí přezek rozepnout a složit dovnitř - popruhy s přezkami pro upevnění k batohu nebo vestě - smyčka se suchým zipem pro upevnění hadičky hydrovaku - smyčky pro upevnění volně visících konců popruhů - svislý zip na přední straně pro rychlý přístup k rezervoáru - vnější otvor se šroubovacím uzávěrem a madlem pro pohodlné držení sloužící k doplnění tekutiny - otvírání na zip v horní části - očko ve spodní části umožňuje zavěsit vak vzhůru nohama kvůli rychlému a snadnému vysoušení (bagalio.cz)

Podobné produkty ako Source Tactical 3L Coyote , Joko ro0132 cy royal baby černé (22118)

COYOTE Utěrka proti zamlžování

COYOTE Utěrka proti zamlžování
Detail

COYOTE Utěrka proti zamlžování Preventivně působí proti zamlžování oken a zrcátek automobilů. Možno použít i v domácnosti v místech s výskytem zvýšené okamžité vlhkosti (například koupelny). (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Utěrka proti zamlžování , Humi jednorázový pohlcovač vlhkosti orion 832335

KONTAKT plus COYOTE 150ml

KONTAKT plus COYOTE 150ml
Detail

KONTAKT plus COYOTE 150ml (tipa.eu)

Podobné produkty ako KONTAKT plus COYOTE 150ml , Test nosičů kol

COYOTE Rubber stick 40gr

COYOTE Rubber stick 40gr
Detail

COYOTE Rubber stick 40gr Zabraňuje přimrzání gumových těsnění především u dveří. Dodává jim pružnost, zabraňuje praskání, konzervuje a prodlužuje životnostr. Vhodný na těsnění dveří aut, lodí a karavanů i pro použití v domácnosti (okna, mrazicí boxy). Neobsahuje silikon. Lehce aplikujte na suchou gumu a rozetřete jem- ným hadrem. Pravidelně opakujte. Technické parametry: (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Rubber stick 40gr , Mechanix the original coyote pískové (motonad01962)

Leatherman SIGNAL COYOTE TAN

Leatherman SIGNAL COYOTE TAN
Detail

Univerzální nářadí Nový outdoorový multitool Signal od renomované firmy Leatherman je vybaven až devatenácti nástroji, které vám pomohou nejen ve chvíli nouze. Patří k nim například křesadlo s diamantovým škrtátkem, s jehož pomocí si velmi snadno rozděláte oheň, signální píšťalka pro komunikaci s okolím, karabina na zavěšení, ale také nůž s kombinovanou čepelí, kladivo, šídlo, sada otvíráků a šroubováků a samozřejmě tradiční multifunkční kleště. V atraktivním těle se skrývá možná záchrana vašeho života, se kterou by vás nemělo už nic překvapit. Na tento model, stejně jako na všechny nože a mulitooly Leatherman, se vztahuje záruka 25 let. Společnost Leatherman sídlí v USA, kde se již od roku 1983 věnuje výrobě multitoolů, tedy univerzálního nářadí, které je velmi odolné a na práci jako stvořené. V dnešní době figuruje mezi popředními firmami na trhu a pořád se drží své filosofie, kterou si stanovila již na samém počátku – vyrábět a dodávat včas, plnit přání zákazníků a zvyšovat efektivitu multitoolů. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Leatherman SIGNAL COYOTE TAN , Alkohol tester sencor sca ba02

Innova Těhotenský test hCG-krevní test

Innova Těhotenský test hCG-krevní test
Detail

Innova Těhotenský test hCG-krevní test Těhotenský krevní test.Testování výše hCG v krvi je mnohem citlivější než testování z moči. To znamená, že krevní test dokáže rozpoznat těhotenství o několik dní dříve než z moči, tedy cca 2.-3. den po začátku hnízdění, respektive 8.-9. den po oplodnění. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Innova Těhotenský test hCG-krevní test , Clatronic at 3605 alkohol tester

Source Double D 45L+ Coyote

Source Double D 45L+ Coyote
Detail

Batoh Double D byl primárně navržen na třídenní mise. Díky sníženému bedernímu popruhu jej lze pohodlně nosit i s taktickou vestou. Horní část batohu je zešikmená, aby umožňovala volný pohyb hlavou i v pozici vleže. Systém MOLLE umožňuje na ruksak připnout další kapsy nebo jiný materiál. Do hlavní komory se snadno dostanete shora nebo z přední strany jako do kufru. - hlavní komora - oddíl na hydrovak - dvoulitrová kapsa na víku s přístupem bez nutnosti sundávání batohu - přední chlopeň na vestu nebo bundu - dvě třílitrové kapsy na přední chlopni - boční kapsy - součástí třílitrový rezervoár WLPS - dvě 25mm přezky a stabilizační popruh na upevnění nosiče radiostanice - systém MOLLE na bocích a víku pro upevnění dalších přihrádek nebo materiálu - anténové nebo kabelové porty na horní části batohu - boční kompresní popruhy - tvarované ramenní popruhy se přizpůsobí šířce ramen nositele - odnímatelný bederní pás zajistí pohodlí i při nošení zároveň s taktickou vestou - nastavitelný, zesílený hrudní popruh - podpůrný systém – hliníkové tyče ve tvaru T - přístup k nákladu z vrchní i přední strany - zešikmené víko umožňuje volný pohyb hlavou (bagalio.cz)

Podobné produkty ako Source Double D 45L+ Coyote , Alkohol tester black, digitální (01902)

COYOTE Konkor 101 300 ml

COYOTE Konkor 101 300 ml
Detail

COYOTE Konkor 101 300 ml Vytváří na konzervovaných předmětech olejový film, který maže a současně dokonale chrání železné i neželezné kovy jako ocel, litina měď, zinek a olovo. Je hodný k mazání strojů, přístrojů, motorů, náhradních dílů, kontaktů akumulátorů, pantů. Uvolňuje zaseklé mechanismy. Vhodný k čištění a konzervaci zbraní.Chrání železné kovy proti korozi. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Konkor 101 300 ml , Orion jednorázový pohlcovač vlhkosti 180 g, levandule

COYOTE Oprava pneu 300 ml

COYOTE Oprava pneu 300 ml
Detail

COYOTE Oprava pneu 300 ml Umožňuje okamžitě opravit defekt pneumatiky. Nepoškozuje ventilky s kontroly tlaku v pneumatikách. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Oprava pneu 300 ml , Kinto travel tumbler coyote 350 ml (4963264503976)

COYOTE Oprava pneu 500 ml

COYOTE Oprava pneu 500 ml
Detail

COYOTE Oprava pneu 500 ml Umožňuje okamžitě opravit defekt pneumatiky. Nepoškozuje ventilky s kontroly tlaku v pneumatikách. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Oprava pneu 500 ml , Coyote lubes 10w-40 1 l (8595671507047)

COYOTE Silkal 93 300 ml

COYOTE Silkal 93 300 ml
Detail

COYOTE Silkal 93 300 ml Ideální silikonové mazivo na ložiska, čepy, elektrická a startovací zařízení, zámky, jízdní kola atd. Ošetřuje těsnění dveří, hadice chladicího systému, gumové lišty. Dokonalý separátor při lisování a odlévání plastických hmot, pryskyřic a pryžových výrobků. Vodoodpudivý. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Silkal 93 300 ml , Hiv 1 2 test

COYOTE Silkal 93 400 ml

COYOTE Silkal 93 400 ml
Detail

COYOTE Silkal 93 400 ml Ideální mazivo na ložiska, čepy, elektrická a startovací zařízení, zámky, jízdní kola, lyžařská vázání. Ošetřuje těsnění dveří, hadice chladicího systému, gumové lišty. Dokonalý separátor při lisování a odlévání plastických hmot, pryskyřic a pryžových výrobků. Vodoodpudivý. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Silkal 93 400 ml , Chlamydia test pro muze

COYOTE Silkal 93 200 ml

COYOTE Silkal 93 200 ml
Detail

COYOTE Silkal 93 200 ml Ideální mazivo na ložiska, čepy, elektrická a startovací zařízení, zámky, jízdní kola, lyžařská vázání. Ošetřuje těsnění dveří, hadice chladicího systému, gumové lišty. Dokonalý separátor při lisování a odlévání plastických hmot, pryskyřic a pryžových výrobků. Vodoodpudivý. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Silkal 93 200 ml , Novamed strep a stick test - domácí test na streptokokovou infekci (7290017213026)

COYOTE Konkor 101 200 ml

COYOTE Konkor 101 200 ml
Detail

COYOTE Konkor 101 200 ml Vytváří na konzervovaných předmětech olejový film, který maže a současně dokonale chrání železné i neželezné kovy jako ocel, litina, měď, zinek a olovo. Je vhodný k mazání strojů, přístrojů, motorů, náhradních dílů, kontaktů akumulátorů, pantů. Uvolňuje zaseklé mechanismy. Vhodný k čištění a konzervaci zbraní. Chrání železné kovy proti korozi. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Konkor 101 200 ml , Alkohol tester alcozero2 - elektrochemický senzor (01907)

Olej grafitový COYOTE 90721 400ml

Olej grafitový COYOTE 90721 400ml
Detail

Olej grafitový COYOTE 90721 400ml (tipa.eu)

Podobné produkty ako Olej grafitový COYOTE 90721 400ml , Bactrack keychain bt kc10 alkohol tester

MultiTool Leatherman Rebar Coyote Tan

MultiTool Leatherman Rebar Coyote Tan
Detail

Design multitoolu REBAR odkazuje na tradici značky Leatherman. Základem jsou štíhlé, zato velmi silné multifunkční kleště s vyměnitelnými břity štípaček. Univerzální výbava obsahuje všechny důležité základní nástroje a uspokojí všechny: od domácích kutilů, přes profi montéry až po výletníky a turisty. Každý ze sedmnácti funkčních nástrojů je vybaven pojistkou proti nechtěnému sklopení. Krom tradičních kombinovaných kleští obsahuje multitool Leatherman REBAR dva nože s rovným a zubatým ostřím z nerezové… (helveti.cz)

Podobné produkty ako MultiTool Leatherman Rebar Coyote Tan , Alkohol tester black/white, digitální (01901)

MultiTool Leatherman Signal Coyote Tan

MultiTool Leatherman Signal Coyote Tan
Detail

Dostat se do situace, kdy jde doslova o život, není nic složitého. Stačí zabloudit v lese, ztratit se kdekoli v přírodě. V tu chvíli budete rádi za jakoukoli pomoc. Leatherman SIGNAL jich přináší rovnou devatenáct. Mezi devatenáct nástrojů nového outdoorového speciálu SIGNAL, které vám pomohou nejen ve chvíli nouze, patří křesadlo s diamantovým škrtátkem, s jehož pomocí si velmi snadno rozděláte oheň, signální píšťalka pro komunikaci s okolím, karabina na zavěšení, ale také nůž s kombinovanou čepelí,… (helveti.cz)

Podobné produkty ako MultiTool Leatherman Signal Coyote Tan , Novamed no step flu a+b test - domácí test na chřipku (7290017213057)

MultiTool Leatherman SkeleTool Coyote Tan

MultiTool Leatherman SkeleTool Coyote Tan
Detail

Leatherman SKELETOOL zaujme na první pohled. Nevšední design je propojen s účelností a díky odlehčovacím otvorům váží tento sedminástrojový multiool pouhých 142 gramů, což mu nijak neubírá na funkčnosti a extrémní odolnosti. To ocení zejména horolezci, ale i cestovatelé, kteří počítají každý gram hmotnosti navíc a potřebují se spolehnout na rychlé a kvalitní nářadí. Tělo z nerezové oceli je vyplněno hliníkovou vložkou, nůž s kombinovanou čepelí lze snadno otevřít jednou rukou. Tradiční multifunkční kleště… (helveti.cz)

Podobné produkty ako MultiTool Leatherman SkeleTool Coyote Tan , Meatfly brand flexfit, coyote brown (mf-21005011-b)

Leatherman SkeleTool KBx Coyote Tan

Leatherman SkeleTool KBx Coyote Tan
Detail

Leatherman KBX je novinkou mezi stylovými multitooly Leatherman řady Skeletool, kterou ocení všichni vyznavači kvalitních ultra lehkých zavíracích nožů. V 8,8 cm dlouhé těle multitoolu je ukryt univerzální nůž s kombinovanou čepelí z prémiové oceli 420HC a otvírák na láhve zabudovaný v rukojeti. Odlehčovací otvory snižují váhu celého nástroje na necelých 37 g. Díky odnímatelnému klipu jej lze nosit za opaskem, v kapse, či batohu. Pokud hledáte nůž muší váhy a vysoké kvality, je Skeletool KBX tou správnou… (helveti.cz)

Podobné produkty ako Leatherman SkeleTool KBx Coyote Tan , Sera quick test 6v1 (4001942049603)

Autošampon bez vosku COYOTE (500ml)

Autošampon bez vosku COYOTE (500ml)
Detail

Autošampon je koncentrovaný, vysoce účinný mycí prostředek se zvýšenou pěnivostí určený k důkladnému a jemnému ošetření všech typů karosérií motorových vozidel. Rozpouští mastnotu, odstraňuje zbytky zaschlého hmyzu a nezanechává šmouhy. Smíchejte 50ml šampónu a 10l vody. Roztokem omývejte automobil houbou nebo měkkým kartáčem. Nákonec opláchněte čistou vodou. Po zaschnutí rozleštěte případné stopy po kapkách vody měkkým textilem. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Autošampon bez vosku COYOTE (500ml) , Vs rychlotest těhotenský krevní test

LEATHERMAN Skeletool KBX Coyote Tan

Detail

Multifunkční nůž disponuje velmi nízkou hmotností díky odhlečovacím otvorům. Klip umožňuje nošení za opaskem, na batohu či v kapse. LEATHERMAN Skeletool KBX Coyote Tan je opatřen kvalitní ocelovou čepelí a otvírákem na lahve. (mall.cz)

Podobné produkty ako LEATHERMAN Skeletool KBX Coyote Tan

Leatherman SKELETOOL KBX COYOTE TAN

Leatherman SKELETOOL KBX COYOTE TAN
Detail

Nůž Leatherman KBX je novinkou mezi stylovými multitooly Leatherman z řady Skeletool, kterou ocení všichni vyznavači kvalitních ultra lehkých zavíracích nožů. V 8,8 cm dlouhé těle je ukryt univerzální nůž s kombinovanou čepelí z prémiové oceli 420HC a otvírák na láhve zabudovaný v rukojeti. Odlehčovací otvory snižují váhu celého nástroje na necelých 37 g. Díky odnímatelnému klipu jej lze nosit za opaskem, v kapse, či batohu. Pokud hledáte nůž muší váhy a vysoké kvality, je Skeletool KBX tou správnou volbou. Na tento model, stejně jako na všechny nože a mulitooly Leatherman, se vztahuje záruka 25 let. Společnost Leatherman sídlí v USA, kde se již od roku 1983 věnuje výrobě multitoolů, tedy univerzálního nářadí, které je velmi odolné a na práci jako stvořené. V dnešní době figuruje mezi popředními firmami na trhu a pořád se drží své filosofie, kterou si stanovila již na samém počátku – vyrábět a dodávat včas, plnit přání zákazníků a zvyšovat efektivitu multitoolů. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Leatherman SKELETOOL KBX COYOTE TAN

Coyote GRAFIT-SPRAY 400ml (8594005879850)

Coyote GRAFIT-SPRAY 400ml (8594005879850)
Detail

Mazivo - typ maziva olej, složení grafitové, použití na kontakty, objem 400 ml Coyote GRAFIT-SPRAY 400ml je mazivo hodící se k promazávání kontaktů a tím jim také dodává potřebnou ochranu. Mazivo se připravuje ve formě oleje a dostanete ho ve spreji. Pokud jde o složení, olej COYOTE spadá mezi grafitové mazivo. Má široké použití pro své vynikající konzervační a penetračními vlastnosti a odolává působení vody. Objem balení maziva činí 400 ml. Základní parametry maziva Coyote GRAFIT-SPRAY 400ml Složení maziva je grafitové Mazivo se dodává jako olej Mazivo COYOTE má výrobcem určený objem: 400 ml Mazivo je zabaleno ve spreji Coyote GRAFIT-SPRAY 400ml se hodí na kontakty (alza.cz)

Podobné produkty ako Coyote GRAFIT-SPRAY 400ml (8594005879850)

Leatherman Rebar Coyote Tan (0037447466588)

Leatherman Rebar Coyote Tan (0037447466588)
Detail

Multitool s 17 funkcemi, délka nástroje 10,16 cm, hmotnost 190 g Nezáleží na tom, zda jste domácí kutil nebo profesionální montér. Výhody multifunkčních kleští Leatherman Rebar Coyote Tan oceníte tak jako tak. Jedná se o praktické kleště s vyměnitelnými břity štípaček. Základem jsou kombinované kleště, které můžete mžikem přeměnit na pilku, šídlo, sadu otvíráků na konzervy, pilníky na kov nebo nůž se zubatým ostřím. Kleště Leatherman Rebar Coyote Tan jsou vyrobené ze solidní nerezové oceli o hmotnosti, tudíž se nikdy nemusíte bát jejího znehodnocení. Klíčové vlastnosti multifunkčních kleští Leatherman Rebar Coyote TanČepele vyrobeny ze silné nerez oceli (420HC a 154CM)Kleště Leatherman využijí profi montéři i kutilové nebo turistéPraktické kleště s vyměnitelnými břity štípačekVynikají celkem 17 různými možnostmi využitíHmotnost činí 190 gramůNemusíte se bát jejich znehodnoceníObsah balení:Multifunkční kleště, pouzdro Nylon... (alza.cz)

Podobné produkty ako Leatherman Rebar Coyote Tan (0037447466588)

Leatherman Signal Coyote tan (0037447837265)

Leatherman Signal Coyote tan (0037447837265)
Detail

Multitool s 19 funkcemi, délka nástroje 11,43 cm, hmotnost 212 g Patříte mezi outdoroové nadšence? Chystáte se na výlet s rodinou, několikadenní přechod hor nebo na splavení řeky s přáteli? Patříte mezi outdoroové nadšence? Chystáte se na výlet s rodinou, několikadenní přechod hor nebo na splavení řeky s přáteli? Ve všech všedních i nevšedních situacích, které vás mohou potkat při toulkách přírodou, se bude hodit rozšířený model Leatherman Signal Coyote. Přidané funkce jej předurčují k pobytu pod širým nebem. Jedná se mj. o křesadlo, nouzovou píšťalku a chytré kladívko. Bez problémů tak zvládnete rozdělat oheň, přivolat si pomoc či zatlouci kolíky u stanu. Všech 19 funkčních nástrojů je navíc opatřeno bezpečnostními pojistkami. Nemusíte se tak obávat poranění. Klíčové vlastnosti multitoolu Leatherman Signal Coyote tanModerní multifunkční nástrojIdeální na outdoorové výpravy, stanování, kempováníLeatherman Signal Coyote s 19 praktickými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Leatherman Signal Coyote tan (0037447837265)

Dr.Max Digital Pregnancy Test těhotenský test 1 ks

Dr.Max Digital Pregnancy Test těhotenský test 1 ks
Detail

Dr.Max Pregnancy test digital je jednorázový digitální těhotenský test určený k sebetestování v domácím prostředí. Pomáhá včasnému zjištění těhotenství. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Dr.Max Digital Pregnancy Test těhotenský test 1 ks

ADIEL Seenow těhotenský test 5ks hCG + Donna ovulační test

ADIEL Seenow těhotenský test 5ks hCG + Donna ovulační test
Detail

Testovací sada s ovulačním testem DONNA Balíček obsahuje jednorázové těhotenské testy SeeNow 10 mIU/ml pro zjištění vašeho těhotenství. Testovací proužek obsahuje látky, které reagují na přítomnost hormonu hCG v moči. Balíček také obsahuje opakovatelný ovulační test DONNA pro každodenní použití. Fertilcontrol Light DONNA je ovulační mikroskop, kde můžete zjistit dobu vaší ovulace ze slin. Sada obsahuje: Ovulační test Fertilcontrol Light DONNA ADIEL SeeNow těhotenské testy, 5 ks Vyzkoušejte bylinnu směs Rozkvět Indiánky 25g. Jedná se o bylinou směs vybraných bylin například kontryhele, jetelu lučního nebo řebříčku zajišťující menstruační komfort, byliny přispívají také k (pre)menstraučnímu syndromu. Doplňte svou bylinnou směs Rozkvět o tinkturu z pupenů jeřáb ptačí. Jeřáb ptačí neboli jeřabina je považován za přírodní zdroj fytoestrogenu. Jak produkty ze sady správně používat? Pomocí ovulačního testeru Donna provádějte testování vždy ve stejnou hodinu. Výsledky si zapisujte do ovulačního kalendáře, pro ověření vašich plodných dnů použijte naši ovulační kalkulačku. Pro srovnání výsledků předchozích dnů lze výsledek z testu vyfotit mobilním telefonem. Pokud po skončení vašeho plodného období nepřišla menstruace, otestujte se jednorázovým SeeNow hCG testem s citlivostí 10 mIU/ml. Ovulační test Fertilcontrol light DONNA - zdravotnický prostředek Ovulační tester Donna je malý ruční mikroskop, který vám pomůže pomocí slin zjistit, zda jste v plodném období svého menstruačního cyklu. Ovulační období u ženy trvá asi 3 dny, 6 dní se považuje za období možného otěhotnění. Návod k použití Otevřete jako rtěnku, vyndejte černý mini-mikroskop z ochranného obalu - nešroubujte. Mini-mikroskopické sklíčko je chráněno plastovou fólií. Před použitím sejměte ochrannou folii na spodní straně černého mikroskopu. Vyčistěte sklíčko měkkým, vlhkým hadříkem před každým nanesením slin. Nasliňte prst (přiměřené množství slin), bez bublin, vložte na mini-mikroskopické sklíčko. Vložte zpět mini-mikroskop do ochranného obalu, postavte tester tak, aby sliny nestekly (spínačem nahoru). Čekejte alespoň 10 minut na výsledek. Sliny musí být usušeny. Přesný čas usušení slin závisí na vlhkosti a teplotě. Stiskněte světlo ukazováčkem na spodní straně testeru. Držte tlačítko dolů, zatímco vy se díváte optikou na mini-mikroskop. Otočte a zaostřete mikroskop, až budete mít jasnou představu o krystalické struktuře slin vašeho vzorku. Pokud budete mít nějaký pohyb ve vzorku slin, znamená to, že sliny nebyly zcela usušené. Počkejte ještě několik minut. Po použití vyčistěte ochranné sklíčko a mikroskop tamponem namočeným v alkoholu. Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE. Těhotenský test SeeNow - zdravotnický prostředek Těhotenský test hCG obsahuje protilátky, které specificky reagují na hormon choriogonadotropin (hCG).Tento test je obzvláště vhodný i pro zjištění opravdu raného těhotenství. Tyto testy dokáží odhalit těhotenství při pouhých 10 mIU/ml hCG přítomných v moči (všimněte si, že čím je číslo nižší, tím vyšší je citlivost testu). Návod k použití 1. Odeberte vzorek moči do suché a čisté nádoby. Ideálním vzorkem je první ranní moč. 2. Vyjměte testovací proužek z ochranného obalu. 3. Ponořte testovací proužek do odebrané moči tak, aby vyznačená šipka směřovala do vzorku moči 4. Testovací proužek neponořujte do moči nad vyznačenou linii MAX (maximum). Jinak test neproběhne správným způsobem. 5. Po 15 sekundách testovací proužek vyjměte ze vzorku moči a položte jej na vodorovný, neabsorpční, čistý a suchý povrch (například na vrchní část nádobky s močí). 6. Pozitivní výsledek můžete pozorovat již během 40 sekund (v závislosti na koncentraci HCG ve vzorku moči). Avšak pro potvrzení negativního výsledku je třeba vyčkat necelých 5 minut, dokud reakce neproběhne úplně. Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE. Upozornění Těhotenský test chraňte před vlhkostí, nevystavujte zdrojům tepla a přímému slunečnímu záření. Nesmí zmrznout! Sáček otvírejte teprve těsně před použitím testu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte do datu spotřeby a pokud je obal viditelně poškozený. Test je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. Ovulační test DONNA není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tester skladujte v suchu, nevystavujte mrazu. Test je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. (otehotnet.cz)

Podobné produkty ako ADIEL Seenow těhotenský test 5ks hCG + Donna ovulační test

Leatherman nůž multitool skeletool coyote tan

Leatherman nůž multitool skeletool coyote tan
Detail

To ocení zejména horolezci, ale i cestovatelé, kteří počítají každý gram hmotnosti navíc a potřebují se spolehnout na rychlé a kvalitní nářadí. Tělo z nerezové oceli je vyplněno hliníkovou vložkou, nůž s kombinovanou čepelí lze snadno otevřít jednou rukou. Tradiční multifunkční kleště jsou dále doplněny o sérii šroubováků a otvírák na láhve. Díky kvalitní karabině můžete multitool jediným pohybem připnout za opasek či na batoh. Stane se tak stylovým pomocníkem, kterého budete mít po ruce v každé situaci. Balení obsahuje: multitool, křížový # 1 a # 2 a plochý 3/16, odnímatelný klip na opasek, samolepku 100% originál, návod. PARAMETRY Délka čepele - 6.6 cmDélka zavřeného nástroje - 10 cmHmotnost - 142 g Funkce: 1.Kleště s jehlovou špičkou 2.Utahovací kleště 3.Štípací kleště tvrdých drátů 4.Štípací kleště měkkých drátů 5.Nůž s kombinovanou čepelí z oceli 420HC 6.Karabina/otvírák lahví 7.Adaptér na bity (parys.cz)

Podobné produkty ako Leatherman nůž multitool skeletool coyote tan

COYOTE Glykosol rozmrazovač skel MR 650ml

COYOTE Glykosol rozmrazovač skel MR 650ml
Detail

COYOTE Glykosol rozmrazovač skel MR 650 ml Odstraňuje námrazu ze skel. Preventivní nástřik zabraňuje zamrzání. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Glykosol rozmrazovač skel MR 650ml

COYOTE Odmlžovač skel MR 500 ml

COYOTE Odmlžovač skel MR 500 ml
Detail

COYOTE Odmlžovač skel MR 500 ml Coyote Odmlžovač skel je přípravek vhodný pro ošetření ploch, u kterých chceme zabránit zamlžování, zejména je vhodný pro použití v automobilech a domácnosti. U ošetřeného skla Vám zajistí čirou průhlednost a u zrcadel čistý odraz bez zamlžení. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Odmlžovač skel MR 500 ml

COYOTE Cockpit spray Jablko 400 ml

COYOTE Cockpit spray Jablko 400 ml
Detail

COYOTE Cockpit spray Jablko 400 ml Čistí, leští a ošetřuje všechny části z plastických hmot, kůže, dřeva a koženky v interiéru vozidla. Působí antistaticky, chrání hmotu před lámavostí. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Cockpit spray Jablko 400 ml

COYOTE Cockpit spray Vanilka 400 ml

COYOTE Cockpit spray Vanilka 400 ml
Detail

Coyote Cockpit spray Vanilka Čistí, leští a ošetřuje všechny části z plastických hmot, kůže, dřeva a koženky v interiéru vozidla. Působí antistaticky, chrání hmotu před lámavostí.Parametry: Obsah: 400 ml (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Cockpit spray Vanilka 400 ml

COYOTE Čistič čalounění pěnový 300 ml

COYOTE Čistič čalounění pěnový 300 ml
Detail

COYOTE Čistič čalounění pěnový 300 ml Dokonale vyčistí nečistoty textilního čalounění sedaček, koberců v automobilu a textilních doplňků ve vozidle i v domácnosti. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Čistič čalounění pěnový 300 ml

COYOTE Ubrousky Cockpit vanilka 30 ks

COYOTE Ubrousky Cockpit vanilka 30 ks
Detail

COYOTE Ubrousky Cockpit vanilka 30 ks Použití k čištění vnitřních prostorů automobilů - cockpit. Vůně citron, pomeranč a vanilka. Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků. Ubrousek vyjměte z balíčku a etiketu opět řádně zalepte, zabráníte tím vyschnutí ubrousků. Povrch po aplikaci zůstává čistý. Po ošetření povrchu ubrousek vhoďte do komunálního odpadu. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Ubrousky Cockpit vanilka 30 ks

COYOTE Ubrousky na ruce 30 ks

COYOTE Ubrousky na ruce 30 ks
Detail

COYOTE Ubrousky na ruce 30 ks Použití k očištění špinavých rukou. Rychlé očištění bez použití vody, např. po opravě defektu pneumatiky či po tankování pohonných hmot. Na znečištěné ruce použijte potřebné množství ubrousků. Ubrousek vyjměte z balíčku a etiketu opět řádně zalepte, zabráníte tím vyschnutí ubrousků. Po očištění vhoďte ubrousky do komunálního odpadu. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Ubrousky na ruce 30 ks

COYOTE Ubrousky Cockpit citron 30 ks

COYOTE Ubrousky Cockpit citron 30 ks
Detail

COYOTE Ubrousky Cockpit citron 30 ks Použití k čištění vnitřních prostorů automobilů - cockpit. Vůně citron, pomeranč a vanilka. Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků. Ubrousek vyjměte z balíčku a etiketu opět řádně zalepte, zabráníte tím vyschnutí ubrousků. Povrch po aplikaci zůstává čistý. Po ošetření povrchu ubrousek vhoďte do komunálního odpadu. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Ubrousky Cockpit citron 30 ks

COYOTE Ubrousky Cockpit pomeranč 30 ks

COYOTE Ubrousky Cockpit pomeranč 30 ks
Detail

COYOTE Ubrousky Cockpit pomeranč 30 ks Použití k čištění vnitřních prostorů automobilů - cockpit. Vůně citron, pomeranč a vanilka. Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků. Ubrousek vyjměte z balíčku a etiketu opět řádně zalepte, zabráníte tím vyschnutí ubrousků. Povrch po aplikaci zůstává čistý. Po ošetření povrchu ubrousek vhoďte do komunálního odpadu. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Ubrousky Cockpit pomeranč 30 ks

COYOTE Cockpit spray Citron 400 ml

COYOTE Cockpit spray Citron 400 ml
Detail

COYOTE Cockpit spray Citron 400 ml Čistí, leští a ošetřuje všechny části z plastických hmot, kůže, dřeva a koženky v interiéru vozidla. Působí antistaticky, chrání hmotu před lámavostí. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Cockpit spray Citron 400 ml

COYOTE Cockpit spray Pomeranč 400 ml

COYOTE Cockpit spray Pomeranč 400 ml
Detail

COYOTE Cockpit spray Pomeranč 400 ml Čistí, leští a ošetřuje všechny části z plastických hmot, kůže, dřeva a koženky v interiéru vozidla. Působí antistaticky, chrání hmotu před lámavostí. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako COYOTE Cockpit spray Pomeranč 400 ml

Chemie PTFE-SPRAY COYOTE 90722 400ml

Chemie PTFE-SPRAY COYOTE 90722 400ml
Detail

Chemie PTFE-SPRAY COYOTE 90722 400ml (tipa.eu)

Podobné produkty ako Chemie PTFE-SPRAY COYOTE 90722 400ml
COYOTE Jednorázový alkohol test (CY-877832), SOLO Jednorázový gril (620110), AlcoForce - jednorázový alkoholtester (8594190030180), tehotensky test adexusdx hcg krevni test, Homematic IP Ochrana proti demontáži - pro Evo - CC-Sys-O-Cy (CC-Sys-O-Cy), test erekce, Leatherman Rebar Coyote Tan (0037447466588), Leatherman Signal Coyote tan (0037447837265), ISO Alkohol ruleta (252), Alkohol tester AlcoZero (8591686019056), Joko RO0132 CY Royal Baby černé (22118), HUMI jednorázový pohlcovač vlhkosti orion 832335, test nosičů kol, Mechanix The Original Coyote pískové (motonad01962), Alkohol tester Sencor SCA BA02, Clatronic AT 3605 alkohol tester, Alkohol tester BLACK, digitální (01902), Orion Jednorázový pohlcovač vlhkosti 180 g, levandule, Kinto Travel Tumbler Coyote 350 ml (4963264503976), COYOTE LUBES 10W-40 1 L (8595671507047), hiv 1 2 test, chlamydia test pro muze, Novamed Strep A Stick Test - domácí test na streptokokovou infekci (7290017213026), Alkohol tester AlcoZero2 - elektrochemický senzor (01907), bactrack keychain bt kc10 alkohol tester, Alkohol tester BLACK/WHITE, digitální (01901), Novamed No Step FLU A+B Test - domácí test na chřipku (7290017213057), Meatfly Brand Flexfit, Coyote Brown (MF-21005011-b), sera Quick Test 6v1 (4001942049603), VS Rychlotest Těhotenský krevní test