COUNT ON ME Digitální kuchyňská váha

COUNT ON ME Digitální kuchyňská váha

COUNT ON ME Digitální kuchyňská váha

Vypadá stylově a pracuje precizně: S kuchyňskou váhou COUNT ON ME zvážíte mouku, cukr, vločky, ořechy atd. na gram přesně, do maximální váhy 3 kg. Funkce: odpočet hmotnosti obalu. Absolutně hladký povrch bez rohů a hran. Digitální LCD-displej, automatické vypínání, které šetří energii. Provoz na baterie: 4x AA 1,5 V baterie nejsou součástí balení. (butlers.cz)

COUNT ON ME Digitální váha 5 kg - bílá

COUNT ON ME Digitální váha 5 kg - bílá

Vypadá stylově a dokonale plní svůj účel. S digitální váhou COUNT ON ME přesně zvážíte mouku, cukr, ovesné vločky nebo oříšky s přesností téměř na 1 gram a to až do celkové váhy 5 kilogramů. Navíc si díky integrovanému senzorovému tlačítku můžete změnit jednotku na ml a odměřit tak množství mléka či vody. S funkcí vynulování váhy. Naprosto hladká plocha, žádné růžky ani nerovnosti. Digitální LCD displej s bílým podsvícením, úsporným automatickým vypínáním, bezpečnou spodní stranou s protiskluzovými podstavci. Včetně 2x CR2032 baterií. (butlers.cz)

Digitální kuchyňská váha

Digitální kuchyňská váha

Digitální kuchyňská váha s LCD displejem, přesná na jediný gram. Nosnost až 5 kg, s funkcí tara pro po sobě jdoucí vážení. Pomocí tlačítka zvolíte vážení v gramech, kilogramech, uncích nebo mililitrech. Tlačítko ON/OFF a protiskluzové nožky. Z plastu, s plochou ze skla. Napájení na jednu knoflíkovou baterii CR2032 (součástí balení). Měří 20x15x2v cm, včetně nožek. (euronova-shop.cz)

Digitální kuchyňská váha Kasanova

Digitální kuchyňská váha Kasanova

Zpříjemněte si nejen přípravu jídla, ale také servírování harmonické tabule s pomocí praktických doplňků, na které se můžete spolehnout. Značka Kasanova, sídlící poblíž italského Milána, funguje na trhu již více než 50 let. Potřeby svého zákazníka staví do popředí a produkuje praktické a 100% funkční doplňky do domácnosti, které ulehčí váš každodenní život. Mottem značky je vytvářet kvalitní produkty za nejlepší možnou cenu. Což jistě ocení obzvlášť ti, kteří si právě poprvé v životě zařizují zbrusu nové bydlení ♥ (bonami.cz)

Digitální kuchyňská váha TY3101B

Digitální kuchyňská váha TY3101B

Digitální kuchyňská váha TY3101BKuchyňská digitální váha - LCD displej, povrch z tvrzeného skla, slim design, funkce dovažování TARA, maximální zatížení: 5 kg.Technické specifikace:Barva: černáMaximální zátěž: 5 kgIndikátor přetížení: anoFunkce dovažování: ano Povrch váhy: tvrzené sklo LCD displej: ano Jednotky váhy: g, oz, lb, kg Přesnost vážení: 1 g Automatické vypnutí: po 2 minutách Indikace slabých baterií: ano BMI index - měření tuku, vody a svalové hmoty: nePaměť: ne Napájení: 1× 3 V CR2032 (součástí balení) Rozměry: 15 × 152 × 219 mm Podsvícený displej: ne Prodejní obal: 1 ks, krabičkaFunkce dovažování TARA: Postupné vážení potravin (ingrediencí) v jedné míse. Po každém zvážení a stisknutí tlačítka TARA dojde k vynulování hodnoty displeje a do mísy se může přidat (zvážit… (tipa.eu)

Uživatele, kteří hledají "COUNT ON ME Digitální kuchyňská váha" se dívají také na:

Digitální hodiny svítící

Digitální kuchyňská váha ty3101

Digitální kuchyňská váha ty3101

Digitální kuchyňská váha TY3101 Digitální kuchyňská váha TY3101Kuchyňská digitální váha - LCD displej, povrch z tvrzeného skla, slim design, funkce dovažování TARA, maximální zatížení: 5 kg.Technické specifikace:Barva: bíláMaximální zátěž: 5 kgIndikátor přetížení: anoFunkce dovažování: anoPovrch váhy: tvrzené skloLCD displej: anoJednotky váhy: g, oz, lb, kgPřesnost vážení: 1 gAutomatické vypnutí: po 2 minutáchIndikace slabých baterií: anoBMI index - měření tuku, vody a svalové hmoty: nePaměť: neNapájení: 1× 3 V CR2032 (součástí balení)Rozměry: 15 × 152 × 219 mmPodsvícený displej: neProdejní obal: 1 ks, krabičkaFunkce dovažování TARA: Postupné vážení potravin (ingrediencí) v jedné míse. Po každém zvážení a stisknutí tlačítka TARA dojde k vynulování hodnoty displeje a do mísy se může… (fonetip.cz)

Digitální kuchyňská váha wanda

Digitální kuchyňská váha wanda

- digitální váha na vážení ingrediencí s hmotností do 3 kg- speciální provedení pro upevnění na stěnu- skládací rameno pro šetření prostoru- ingredience je možné vážit v plastové misce, která je součástí balení nebo přímo na vážicí ploše vyrobené z tvrzeného bezpečnostního skla- zobrazení času v pohotovostním režimu (Standby), do kterého se váha automaticky přepne po 30 sekundách nepoužívání- snadno čitelný čtyřmístný LCD displej- 4 tlačítka: unit = jednotka, tare = vynulování, dovažování, set = nastavení, on/off = zapnutí, vypnutí- zobrazení hmotnosti v kilogramech nebo gramech- indikace slabých baterií a přetížení- funkce časovače (minutky)- vysoce precizní senzorová technologie- vhodná také pro postavení na pracovní desku, polici apod.- rozměry (V x D x Š): 25 x 15 x 5 cm- barva:… (fonetip.cz)

Digitální kuchyňská váha Panarea

Digitální kuchyňská váha Panarea

Nejen při pečení potřebujeme přesnou míru a váhu všech surovin a ne vždy se dá spolehnout na míru od oka. A přesně pro tyto případy je tu digitální váha s přesností na gramy. Její maximální nosnost je pět kilogramů, proto je v kuchyni využitelná opravdu všestranně. Od této chvíle vás zkrátka už žádná kuchařská výzva nezaskočí. (bonami.cz)

Digitální kuchyňská váha EV019

Digitální kuchyňská váha EV019

Technické specifikace:- barva: bílá, černá- maximální zátěž: 5 kg- indikátor přetížení: ano- funkce dovažování: ano- povrch váhy: tvrzené sklo- LCD displej: ano- jednotky váhy: g, lb, oz- přesnost vážení: 1 g- automatické vypnutí: po 2 minutách- indikace slabých baterií: ano- BMI index - měření tuku, vody a svalové hmoty: ne- paměť: ne- napájení: 3× 1,5 V AAA (nejsou součástí balení)- rozměry: 21 × 159 × 209 mm- podsvícený displej: ano- prodejní obal: 1 ks, krabička (tipa.eu)

Digitální kuchyňská váha TY3101

Digitální kuchyňská váha TY3101

Digitální kuchyňská váha TY3101Kuchyňská digitální váha - LCD displej, povrch z tvrzeného skla, slim design, funkce dovažování TARA, maximální zatížení: 5 kg.Technické specifikace:Barva: bíláMaximální zátěž: 5 kgIndikátor přetížení: anoFunkce dovažování: anoPovrch váhy: tvrzené skloLCD displej: anoJednotky váhy: g, oz, lb, kgPřesnost vážení: 1 gAutomatické vypnutí: po 2 minutáchIndikace slabých baterií: anoBMI index - měření tuku, vody a svalové hmoty: nePaměť: neNapájení: 1× 3 V CR2032 (součástí balení)Rozměry: 15 × 152 × 219 mmPodsvícený displej: neProdejní obal: 1 ks, krabičkaFunkce dovažování TARA: Postupné vážení potravin (ingrediencí) v jedné míse. Po každém zvážení a stisknutí tlačítka TARA dojde k vynulování hodnoty displeje a do mísy se může přidat (zvážit) další potravina.BMI… (tipa.eu)

Digitální kuchyňská váha ev019

Digitální kuchyňská váha ev019

Digitální kuchyňská váha EV019 Technické specifikace:- barva: bílá, černá- maximální zátěž: 5 kg- indikátor přetížení: ano- funkce dovažování: ano- povrch váhy: tvrzené sklo- LCD displej: ano- jednotky váhy: g, lb, oz- přesnost vážení: 1 g- automatické vypnutí: po 2 minutách- indikace slabých baterií: ano- BMI index - měření tuku, vody a svalové hmoty: ne- paměť: ne- napájení: 3× 1,5 V AAA (nejsou součástí balení)- rozměry: 21 × 159 × 209 mm- podsvícený displej: ano- prodejní obal: 1 ks, krabička (fonetip.cz)

Digitální kuchyňská váha lucie

Digitální kuchyňská váha lucie

- kvalitní bezpečnostní sklo- ultra plochá : 1.43 cm- přesná čtyř-senzorová technologie - odchylka: 1 g- funkce odvážení- automatické vypnutí- indikace slabé baterie a přetížení- ovládání dotykem- dobře čitelný LCD displej- max. nosnost: 3000 g- snadno se čistí- gumové nožičky- jednotky: g / oz- napájení: 1x CR2032 (součástí balení) (fonetip.cz)

Digitální kuchyňská váha GP-KS026B

Digitální kuchyňská váha GP-KS026B

Kuchyňská digitální váha - podsvícený LCD displej - ABS plast - funkce dovažování - TARA - maximální zatížení: 5 kg - přesnost vážení: 1 g - jednotky váhy: g, fl.oz, lb oz, ml - automatické vypnutí po 3 minutách - indikace slabých baterií - indikátor přetížení - 1,2 l miska součástí Technické údaje: - napájení: 2 x 1,5V AAA (nejsou součástí) - rozměry (š x v x h): 157 x 45 x 200 mm - prodejní obal: 1ks, krabička (tipa.eu)

Digitální kuchyňská váha GP-KS045G

Digitální kuchyňská váha GP-KS045G

kuchyňská digitální váha - modře podsvícený LCD displej povrch z ABS plastu, slim design funkce dovažování - TARA maximální zatížení: 5 kg přesnost vážení: 1 g jednotky váhy: g, lb, oz, fl.oz, ml automatické vypnutí po 2 minutách, indikace slabých baterií, indikátor přetížení napájení: 3 x 1,5V AAA (nejsou součástí dodávky) rozměry: 170 x 20 x 240 mm, 226 g (bez baterií) prodejní obal: 1ks, krabička váha na ovoce, zeleninu, maso a další potraviny Váhy jsou určeny na ovoce, zelninu, maso a další potraviny (euronics.cz)

Banquet Digitální kuchyňská váha Olives

Banquet Digitální kuchyňská váha Olives

Na recepty, které nejdou odhadnout od oka, nebo s použitím hrnečkové metody. S pěknou váhou Olives od značky Banquet navážíte suroviny rychle, s přesností na 1 g. I se svými menšími a šikovnými rozměry (v průměru 20 cm) unese až 5 kg surovin. Vše se zobrazuje na přehledném LCD displeji, buď v gramech, mililitrech, librách nebo uncích. Kuchyňská váha vás upozorní na přetížení, slabou baterii a sama se vypne, když ji nebudete nějakou dobu používat. Funguje na baterii CR2032, která je součástí balení. Hned ji tak můžete začít používat. Díky pěknému designu je navíc i kouskem, který s pýchou můžete vystavit na kuchyňskou linku. Digitální kuchyňská váha Olives: maximální nosnost 5 kg vážení v g, ml, uncích a librách přehledný LCD displej s dotykovým ovládáním indikátor slabé baterie,… (vkotliku.cz)

Digitální kuchyňská váha UTC 261333

Digitální kuchyňská váha UTC 261333

Digitální kuchyňská váha má rozsah vážení 1 g - 3 kg s přesností 1 g. Díky velké ploše můžete pohodlně vážit přímo na váze, nebo na ni položit i širší mísu. Napájení zajišťují 2 x 3 V CR 2032 baterie lithium, které jsou součástí balení. Váha má dovažovací funkci. (4home.cz)

MAX Digitální kuchyňská váha MKS1201W

MAX Digitální kuchyňská váha MKS1201W

Digitální kuchyňská váha MAX MKS1201W v bílém designu s praktickou odnímatelnou miskou o objemu 550 ml umožňuje vážit ingredience s maximální nosností 5 kg. Váží s přesností na 1 g a navíc nabízí funkci postupného dovažování. Vlastnosti: Funkce Tara pro dovažování. 4 senzory pro vyšší přesnost vážení. Odnímatelná miska - CHYBÍ Velký LCD displej pro výbornou čitelnost. Automatické vypínání při nečinnosti (60 s). Indikátor přetížení. Indikátor slabé baterie. Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Digitální kuchyňská váha GP-KS021

Digitální kuchyňská váha GP-KS021

Kuchyňská digitální váha - podsvícený LCD displej - ABS plast - funkce dovažování - TARA - maximální zatížení: 5 kg - přesnost vážení: 1 g - jednotky váhy: g, kg, lb, oz - automatické vypnutí po 1 minutě - indikace slabých baterií - indikátor přetížení - 1,2 l miska součástí Technické údaje: - napájení: 2 x 1,5V AAA (nejsou součástí) - rozměry (š x v x h): 150 x 49 x 218 mm - prodejní obal: 1ks, krabička (tipa.eu)

Xavax lenia digitální kuchyňská váha

Xavax lenia digitální kuchyňská váha

- praktická a stylová digitální kuchyňská váha- pro přesné vážení ingrediencí do 5 kg díky vysoce precizní senzorové technologii- jednoduché použití pomocí dvou tlačítek (unit = jednotka, on/tare - zapnout/vynulovat)- funkce dovažování/vynulování (Tare)- snadno čitelný 4-místný displej- umožňuje měření v gramech a mililitrech; nastavení pro vodu a mléko- upozornění na slabé baterie a přetížení- automatické vypnutí- rozlišení: 1 g- rozměry (V x D x Š): 2,8 x 20 x 16 cm- max. zátěž: 5000 g- napájení: 2x Micro AAA (součást balení)- materiál: syntetický / nerezová ocel- barva: černá/stříbrná (fonetip.cz)

Xavax lia digitální kuchyňská váha

Xavax lia digitální kuchyňská váha

- praktická a stylová digitální kuchyňská váha- pro přesné vážení ingrediencí do 5 kg díky vysoce precizní senzorové technologii- jednoduché použití pomocí dvou tlačítek (unit = jednotka, on/tare - zapnout/vynulovat)- funkce dovažování/vynulování (Tare)- snadno čitelný 4-místný displej- umožňuje měření v gramech a mililitrech; nastavení pro vodu a mléko- upozornění na slabé baterie a přetížení- automatické vypnutí- rozlišení: 1 g- rozměry (V x D x Š): 2,8 x 20 x 16 cm- max. zátěž: 5000 g- napájení: 2x Micro AAA (součást balení)- materiál: syntetický- barva: zelená/bílá (fonetip.cz)

Digitální kuchyňská váha Kitchen Craft

Digitální kuchyňská váha Kitchen Craft

Ideální parťák pro ty, kteří neradi v kuchyni ztrácejí čas. S digitální kuchyňskou váhou Kitchen Craft vám to půjde rychle od ruky. Je snadné ji používat, vyčistit i uskladnit. Sází především na snadné ovládaní a přehledný LCD displej. Zásluhou praktické funkce TARE můžete suroviny postupně dovažovat, což ušetří čas i použití dalších kusů nádobí. Plastová miska, která je součástí, disponuje objemem 0,75 l, ale v případě potřeby můžete využít jakoukoliv ze své sbírky. Kapacita váhy je 3 kg a odměřovat můžete v gramech, kilogramech, uncích nebo librách. Se svými rozměry (23 cm na šířku a 9 cm na výšku) se hodí jak do menších kuchyní, tak i na cesty. Nezabírá příliš místa a o jejích 500 g téměř ani nebudete vědět.   Digitální kuchyňská váha Kitchen Craft: odolné provedení odjímatelná… (vkotliku.cz)

Bílá digitální kuchyňská váha Kasanova

Bílá digitální kuchyňská váha Kasanova

Zpříjemněte si nejen přípravu jídla, ale také servírování harmonické tabule s pomocí praktických doplňků, na které se můžete spolehnout. Značka Kasanova, sídlící poblíž italského Milána, funguje na trhu již více než 50 let. Potřeby svého zákazníka staví do popředí a produkuje praktické a 100% funkční doplňky do domácnosti, které ulehčí váš každodenní život. Mottem značky je vytvářet kvalitní produkty za nejlepší možnou cenu. Což jistě ocení obzvlášť ti, kteří si právě poprvé v životě zařizují zbrusu nové bydlení ♥ (bonami.cz)

Digitální kuchyňská váha GP-KS021

Digitální kuchyňská váha GP-KS021

Kuchyňská digitální váha - podsvícený LCD displej ABS plast funkce dovažování - TARA maximální zatížení: 5 kg přesnost vážení: 1 g jednotky váhy: g, kg, lb, oz automatické vypnutí po 1 minutě, indikace slabých baterií, indikátor přetížení 1,2 l miska součástí napájení: 2 x 1,5V AAA (nejsou součástí) rozměry (š x v x h): 150 x 49 x 218 mm prodejní obal: 1ks, krabička Podsvícený displej, vážící miska součástí. Váživost do 5 kg, možnost přepnutí jednotky vážení. (euronics.cz)

Digitální kuchyňská váha philina, bambusová

Digitální kuchyňská váha philina, bambusová

- digitální kuchyňská váha- na vážení ingrediencí do hmotnosti 5 kg- vážící plocha je vyrobena z bambusového dřeva- přesné vážení díky precizní senzorové technologii- jednoduché použití díky dvěma tlačítkům (unit = jednotka, on/tare = zapnout/vynulovat)- automatické vypnutí- upozornění na slabé baterie a přetížení- velký, snadno čitelný displej s modrým podsvícením- zobrazuje i v jednotkách: ml, oz a lb- rozměry: 23 x 18 x 1,5 cm- maximální zatížení: 5000 g- napájení: 2x knoflíková baterie CR2032 (součást balení) (fonetip.cz)

Salter digitální kuchyňská váha voděodolná (1062BKDR)

Salter digitální kuchyňská váha voděodolná (1062BKDR)

Kuchyňská váha voděodolná IPX7, snadné čištění, funkce Tara pro přidání přísad, funkce Aquatronic pro vážení tekutin, nosnost 5kg, přesnost vážení 1g, velký LED displej podsvícený, rozměry 20x20x2.5cm, černá Hledáte do svojí kuchyně novou pomocnici, která vám při vaření vždy spolehlivě pomůže navážit potřebné množství surovin? Právě pro vás je tu nyní digitální kuchyňská váha Salter 1062BKDR. Téměř okamžitě si oblíbíte praktický a přehledný podsvícený LED displej této váhy. Funkce Tara pro dovažování jednotlivých surovin je naprostou samozřejmostí. K dispozici je navíc i funkce Aquatronic pro měření tekutin. Můžete si dokonce zvolit měrnou jednotku, ve které chcete měřit, tedy ml nebo fl. oz. Tato přesná kuchyňská váha mimo jiné vyniká svojí voděodolností. Po každém vážení… (alza.cz)

Digitální kuchyňská váha CASO F10, stříbrná

Digitální kuchyňská váha CASO F10, stříbrná

Digitální kuchyňská váha CASO F10, stříbrná (conrad.cz)

Digitální kuchyňská váha se silikonovou miskou

Digitální kuchyňská váha se silikonovou miskou

Digitální kuchyňská váha se silikonovou miskou. Kapacita 5 kg. Skládací silikonová mísa, velký display reverse, indikátor vybité baterie a nadváhy, tarování a závěsný kroužek. Lithiová baterie CR2032 součástí balení. (euronova-shop.cz)

Laica digitální kuchyňská váha bílá (KS1050W)

Laica digitální kuchyňská váha bílá (KS1050W)

Kuchyňská váha italský design, nosnost 5kg, přesnost vážení 1g, LCD displej 4.6x1.7cm, funkce Tara pro přidání a vážení dalších přísad, povrch z tvrzeného skla 3mm, dotyková tlačítka, rozměry platformy 20x14.5x1.7cm, provoz na baterii CR2032 (součástí balení) Hledáte do svojí kuchyně novou pomocnici, která vám vždy spolehlivě pomůže s vážením surovin? Právě pro vás je tu nyní digitální kuchyňská váha Laica KS1050W. Jako nanejvýš praktický oceníte přehledný dotykově ovládaný LCD displej této váhy. Samozřejmostí jsou funkce Tara pro dovažování jednotlivých surovin. Odolnost této precizní váhy je zajištěna povrchem z tvrzeného skla o síle 3 mm. Okouzlí vás i velmi krásný a nadčasový design této sněhobílé italské krásky. Nosnost kuchyňské váhy Laica KS1050W je 5 kg, výrobce uvádí… (alza.cz)

Digitální kuchyňská váha Soehnle Attraction, stříbrná

Digitální kuchyňská váha Soehnle Attraction, stříbrná

Ultratenká digitální kuchyňská váha Attraction je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Samozřejmě je dostatečně odolná a má dobře čitelný LED displej v jasně modré barvě. Inovativní a patentovaná technologie Sensor Touch, které reaguje na jemný dotyk prstu, umožňuje velice snadné a příjemné ovládání. Tloušťka této elegantní váhy je pouhých 1,6 cm a je vhodná i na vážení tekutin. Nosnost 5 kg, přesnost 1 g/ml a energeticky úsporný systém automatického vypnutí z ní dělají výtečného pomocníka. (conrad.cz)

Digitální kuchyňská váha Korona Ronda, zelená

Digitální kuchyňská váha Korona Ronda, zelená

Digitální kuchyňská váha Korona Ronda, zelená (conrad.cz)

Digitální kuchyňská váha milla, 5 kg

Digitální kuchyňská váha milla, 5 kg

- elektronická kuchyňská váha pro vážení ingrediencí s hmotností do 5 kg- vážící plochu z vysoce kvalitního bezpečnostního skla je možné jednoduše odebrat a vyčistit- vysoce precizní senzorová technologie- jednoduché použití díky 2 tlačítkám (unit = jednotka, on/tare = zapnout/vynulovat)- automatické vypnutí po 60 sekundách- upozornění na slabou baterii a přetížení- jednoduše čitelný displej so 4 místy- zobrazuje i ml, oz (britská unce) a lb (britská libra)- rozměry (DxŠxV): 19 x 15 x 3,55 cm- max. zatížení: 5000 g- napájení: 1x knoflíková baterie CR2032 (součást balení)- barva: stříbrnáInformace pro uživatele:- jednotky měření: g, oz (britská unce), ml a lb (britská libra) (fonetip.cz)

Sencor SKS 6000 digitální kuchyňská váha

Sencor SKS 6000 digitální kuchyňská váha

Že je počítání kalorii náročné a zdlouhavé? Ne s touto nutriční dietickou váhou Sencor SKS 6000 která zobrazuje obsah kalorií, sodíku, proteinů, tuku, uhlohydrátů, cholesterolu a vlákniny. Vlastnosti: kuchyňská váha dietická paměť až na 99 vážených potravin umožňující celkový součet jejich nutričních (výživových) hodnot možnost zobrazení celkového příjmu jednotlivých nutričních složek: jednotlivých jídel a chodů, denního příjmu potravin, týdenního příjmu potravin paměť se uchovává i po vypnutí váhy vhodná pro redukční diety, sportovce, diabetiky, kardiaky, lidi s onemocněním ledvin, zvýšeným cholesterolem, vysokým tlakem atp. možnost použití i jako klasická kuchyňská váha ultra slim design (výška pouze 17 mm) skleněný povrch pro snadnou a hygienickou údržbu extra velký LCD displej … (4home.cz)

Eva Solo Digitální kuchyňská váha černá

Eva Solo Digitální kuchyňská váha černá

Digitální kuchyňská váha Eva Solo je dokonalým doplňkem pro malé kuchyně, kde potřebujeme ušetřit každý kousek místa. Její design je moderní, nápaditý a při skladování nezabere příliš místa. Digitální kuchyňská váha Eva Solo ve stručnosti: Váží v intervalu 2 gramy až 5 kilogramů Vyrobena z kvalitního plastu Displej umístěn na jednom z ramen váhy je snadno čitelný Měří v mezinárodních jednotkách: gramech (g), uncích (oz), librách (lb) a mililitrech (ml) Funkce automatického vypnutí po 30 vteřinách nečinnosti šetří baterie Baterie vydrží v průměru 800 vážení trvajících cca 60 vteřin On / Off vypínač je ovládán dotykovým senzorem (kulina.cz)

ISO 1158 Moderní digitální kuchyňská váha

ISO 1158 Moderní digitální kuchyňská váha

Tato váha se charakterizuje moderním, futuristickým vzhledem, díky tomu se hodí do jakékoliv kuchyně a snadno se používá. Vrchní část je vyrobená z tvrzeného skla, díky tomu se povrch snadno čistí a  je odolný. Toušťka skla je 4 mm. Gumové nožky zajišťují stabilitu a nepoškrábají povrch. Největší přednosti: novodobý design, malé rozměry. Díky malým rozměrům nebude překážet ani v nejmenší kuchyni. Váha je velmi přesná, měří s přesností na 1 g a má veliký, zřetelný LCD display, automatickou kalibraci. Velmi důležitou funkcí je, že bere v úvahu tíhu nádobí váženého předmětu- má funkci odpočítávání hmotnosti - tlačítko tare. Váha se sama vypne, když se nepoužívá. Technické údaje: velký, snadno čitelný 5 číselný LCD display precizní snímač maximální nosnost 5000 g minimální váživost 2 g… (dilego.cz)

ISO 1158 Moderní digitální kuchyňská váha

ISO 1158 Moderní digitální kuchyňská váha

Tato váha se charakterizuje moderním, futuristickým vzhledem, díky tomu se hodí do jakékoliv kuchyně a snadno se používá. Vrchní část je vyrobená z tvrzeného skla, díky tomu se povrch snadno čistí a je odolný. Toušťka skla je 4 mm. Gumové nožky zajišťují stabilitu a nepoškrábají povrch. Největší přednosti: novodobý design, malé rozměry. Díky malým rozměrům nebude překážet ani v nejmenší kuchyni. Váha je velmi přesná, měří s přesností na 1 g a má veliký, zřetelný LCD display, automatickou kalibraci. Velmi důležitou funkcí je, že bere v úvahu tíhu nádobí váženého předmětu- má funkci odpočítávání hmotnosti - tlačítko tare. Váha se sama vypne, když se nepoužívá. Technické údaje: velký, snadno čitelný 5 číselný LCD display precizní snímač maximální nosnost 5000 g minimální váživost 2 g… (kokiskashop.cz)

Digitální kuchyňská váha PT-836

Digitální kuchyňská váha PT-836

Digitální kuchyňská váha PT-836Kuchyňská digitální váha - podsvícený LCD displej, nerezový povrch, slim design, bílé číslice displeje, funkce dovažování TARA.Technické specifikace:Barva: stříbrnáMaximální zátěž: 5 kgIndikátor přetížení: anoFunkce dovažování: anoPovrch váhy: nerezLCD displej: anoJednotky váhy: g, oz, lb, kgPřesnost vážení: 1 gAutomatické vypnutí: po 2 minutáchIndikace slabých baterií: anoBMI index: nePaměť: neNapájení: 2× 3 V CR2032 (součástí balení)Rozměry: 15 × 163 × 221 mmPodsvícený displej: anoProdejní obal: 1 ks, krabička Funkce dovažování: Funkce dovažování (TARA) znamená postupné vážení potravin (ingrediencí) v jedné míse. Po každém zvážení a stisknutí tlačítka TARA dojde k vynulování hodnoty displeje a do mísy se může přidat (zvážit) další potravina.BMI index:… (tipa.eu)

Digitální kuchyňská váha EV022 černá

Digitální kuchyňská váha EV022 černá

Parametry produktu: - povrch váhy z tvrzeného skla- maximální zátěž až 15 kg- podsvícený displej- funkce dovažování- indikátor přetížení- automatické vypnutí po 1 minutě- LCD displej - jednotky váhy g, kg, lb, ozTechnické parametry: - jednotky váhy g, kg, lb, oz- napájení 2× 1,5 V AAA (součástí balení)- rozměr 210 × 180 × 22 mm- prodejní obal 1 ks, krabička (tipa.eu)

Banquet Digitální kuchyňská váha Culinaria Orange

Banquet Digitální kuchyňská váha Culinaria Orange

U některých receptů není radno spoléhat na vážení od oka. Proto se vyplatí mít po ruce rychlého pomocníka. Digitální kuchyňská váha Culinaria Orange svůj účel plní skvěle a navíc kuchyni rozzáří. Na výrobu váhy byl zvolen plast ABS. Jeho výhodou je odolnost, pevnost a snadná omyvatelnost. Vážení je na 1 g přesné a práci vám usnadní i odjímatelná plastová miska.  Aby váha vždy 100% odvedla svou práci, je vybavena funkcí indikace slabé baterky a přetížení. Se svými rozměry 21x21x10 cm se bez problému vejde na malé kuchyňské linky a nezabírá příliš místa ani při skladování. Digitální kuchyňská váha Culinaria Orange: z odolného plastu ABS v zářivém oranžovém provedení praktická odjímatelná miska nosnost 5 kg přesnost na 1 g indikace slabé baterie a přetížení napájení na 2x AAA baterie. (vkotliku.cz)

Šedá digitální kuchyňská váha Joseph Joseph Switch

Šedá digitální kuchyňská váha Joseph Joseph Switch

Joseph Joseph opět dokazuje, že i v kuchyni se dají tvořit geniální a naprosto pokrokové věci! Digitální váha Switch Scale nabízí dva způsoby vážení. Potřebujete-li rychle zvážit jednotlivý kus nebo vážené ingredience již máte v misce, jednoduše vážíte na horní rovné ploše váhy. Tato vážící plocha je ve skutečnosti miskou, která je na váze položena dnem vzhůru. Jejím obrácením získáte vážící misku pro vážení sypkých nebo tekutých ingrediencí. Váha má dobře čitelný LCD displej s podsvětlenými číslicemi a ovládání dotykovými tlačítky. Vážit můžete ve čtyřech jednotkách do maximální hodnoty 5 kg. Funkce přivažování umožňuje vážení různých ingrediencí v jedné misce tak, jak postupujete podle receptu. Automatické vypínaní šetří dodávané baterie. Po přiklopení obrácenou miskou váha zabírá… (bonami.cz)

TESCOMA digitální kuchyňská váha ACCURA 15.0 kg

TESCOMA digitální kuchyňská váha ACCURA 15.0 kg

Digitální kuchyňská váha ACCURA 15.0 kg - Moderní kuchyňská váha pro přesné vážení objemnějších potravin do 15 kg.   V čem digitální kuchyňská váha ACCURA vyniká?   Digitální kuchyňská váha ACCURA 15.0 kg váží s přesností 1 g. Má prostornou vážicí plochu, je vynikající pro vážení objemnějších potravin jako jsou dýně, melouny, košíky s ovocem nebo příruční cestovní zavadla. LCD displej s velkými číslicemi je dobře čitelný i z větší vzdálenosti. Digitální váha ACCURA je dovažovací, umožňuje postupné vážení více potravin na ploše nebo ve vhodné nádobě. Vážicí plocha z odolného skla se snadno udržuje dokonale čistá.   Jaké má digitální kuchyňská váha ACCURA další výhody?   je dodávána s&… (tescoma.cz)

EMOS Digitální kuchyňská váha EV025 černá (2617002500)

EMOS Digitální kuchyňská váha EV025 černá (2617002500)

Kuchyňská váha max. zátěž 5kg, funkce dovažování, podsvícený LCD displej, povrch váhy z ABS plastu, odnímatelná miska, indikace slabých baterií, napájení 2× 1.5 V AAA Digitální kuchyňská váha EMOS EV025 je ideální pomocník do kuchyně s přesností vážení na 1 g. Moderní design vkusně doplní interiér a díky speciálním funkcím se vaření stane zážitkem. Snadné ovládání a podsvícený LCD displej usnadní vaši práci. Povrch váhy je vyroben z pevného ABS plastu a tato váha má také praktickou odnímatelnou misku. Nyní vám už neunikne žádná kalorie, s touto váhou si snadno připravíte jakékoliv jídlo dle vašeho dietního jídelníčku. Hubněte s pomocí této váhy nebo jen prostě s radostí pečte vaše oblíbené pokrmy. Váha má také mnoho užitečných funkcí, například dovažování (Tare), automatické… (alza.cz)

Digitální kuchyňská váha Beurer KS 52, bílá

Digitální kuchyňská váha Beurer KS 52, bílá

Digitální kuchyňská váha Beurer KS 52, bílá (conrad.cz)

Digitální kuchyňská váha Soehnle Olympia Plus, bílá

Digitální kuchyňská váha Soehnle Olympia Plus, bílá

Ultratenká digitální kuchyňská váha je díky své funkčnosti a prostorné míchací míse (2,2 l) s protiskluzovou úpravou prakticky nepostradatelná. S mísou lze snadno manipulovat díky jejímu vyváženému tvaru, praktické rukojeti a hubici, u níž nehrozí odkapávání. Pogumovaná spodní strana dodává váze stabilitu. Široká tlačítka, velká plocha a objemný LCD displej zajišťují pohodlnou práci a snadné čištění. (conrad.cz)

Orion Digitální kuchyňská váha Wood, 15 kg

Orion Digitální kuchyňská váha Wood, 15 kg

Digitální kuchyňská váha s LCD displejem má skleněnou desku s pěkným přírodním dekorem. Váha disponuje velkou váživostí s přesností na 1 gram.Specifikace: možnost vážení v g, lb, oz váživost 15 kg minimální měrná hodnota 1 g automatické vypnutí možnost vynulování TARE napájení: 2x CR2032 (nejsou součástí) materiál: sklo, plast snadná údržba indikátor slabé baterie a přetížení (4home.cz)

Orion Digitální kuchyňská váha Zelenina, 20 kg

Orion Digitální kuchyňská váha Zelenina, 20 kg

Digitální kuchyňská váha s LCD displejem a skleněnou deskou disponuje velkou plochou na vážení, vysokou váživostí a možností vážení v ml.Specifikace: možnost vážení v g, kg, lb, oz, ml, fl.oz váživost 20 kg minimální měrná hodnota 5 g automatické vypnutí možnost vynulování TARE napájení: 2x AAA 1,5 V baterie (nejsou součástí) materiál: sklo, plast snadná údržba indikátor slabé baterie a přetížení (4home.cz)

Joseph Joseph Digitální kuchyňská váha Switch™

Joseph Joseph Digitální kuchyňská váha Switch™

Výzva pro designéry Joseph Joseph: univerzální digitální váha Řešení: váha s otočnou miskou Switch Váha by v žádné kuchyni neměla chybět. Nyní si můžete vybrat váhu, kterou lze použít několika způsoby, dle toho, co se chystáte zvážit. Zvolte rovnou plochu nebo misku. Na váze najdete přehledný LCD displej s podsvícením. Dotyková tlačítka se snadno intuitivně ovládají. Při pečení jistě oceníte funkci přivažování, kdy je možno ingredience přisypávat. Digitální váha v kompaktním tvaru LCD displej s podsvícením Dotykové ovládání Funkce přivažování – můžete tak přidávat suroviny postupně Max. kapacita 5 kg Stupnice a jednotky v g / fl.oz / oz / ml Napájení 3 x AAA baterie (součástí balení) Automatické vypnutí po 5 minutách Mytí misky ručně / váhu pouze otřít mokrým hadříkem Plast bez obsahu BPA… (kulina.cz)

Zelená skládací digitální kuchyňská váha Joseph Joseph TriScale

Zelená skládací digitální kuchyňská váha Joseph Joseph TriScale

Napadlo by vás, že se vám může kuchyňská digitální váha vejít mezi nože? Triscale od značky Joseph Joseph je toho živým důkazem. Při složení vypadá nenápadně, ale jakmile rozložíte jeho tři nože, rázem před sebou máte digitální váhu s výbornými funkcemi. Měřit můžete hned v několika různých jednotkách: g, ml, fl. oz, oz. Rozsah vážení je 1 - 5000 g. Jakmile nebudete váhu používat, sama se po 5 minutách vypne. Postavíte na ní jakoukoli nádobu, třeba tu, ve které budete hnětat těsto na koláč. Díky funkci ´add and weigh´ můžete totiž vážit hned několik ingrediencí v jedné míse. Váha je dodávána v papírové dárkové krabičce. - Materiál: plast - Vlastnosti: vážení v jednotkách - g, ml, fl. oz. oz - Poznámka: určené pro baterii 1x CR2032, která je součástí balení (bonami.cz)

EMOS Digitální kuchyňská váha EV024 zelená (2617002400)

EMOS Digitální kuchyňská váha EV024 zelená (2617002400)

Kuchyňská váha max. zátěž 5kg, funkce dovažování, podsvícený LCD displej, povrch váhy z ABS plastu, odnímatelná miska, indikace slabých baterií, napájení 2× 1.5 V AAA Digitální kuchyňská váha EMOS EV024 je ideální pomocník do kuchyně s přesností vážení na 1 g. Moderní design vkusně doplní interiér a díky speciálním funkcím se vaření stane zážitkem. Snadné ovládání a podsvícený LCD displej usnadní vaši práci. Povrch váhy je vyroben z pevného ABS plastu a tato váha má také praktickou odnímatelnou misku. Nyní vám už neunikne žádná kalorie, s touto váhou si snadno připravíte jakékoliv jídlo dle vašeho dietního jídelníčku. Hubněte s pomocí této váhy nebo jen prostě s radostí pečte vaše oblíbené pokrmy. Váha má také mnoho užitečných funkcí, například dovažování (Tare), automatické… (alza.cz)

TESCOMA digitální kuchyňská váha ACCURA 500 g

TESCOMA digitální kuchyňská váha ACCURA 500 g

Digitální kuchyňská váha ACCURA 500 g - Moderní kuchyňská váha pro zcela přesné vážení malých množství potravin do 500 g.   V čem digitální kuchyňská váha ACCURA vyniká?   Digitální kuchyňská váha ACCURA váží s přesností 0.1 g. Je vhodná pro přesné vážení malých množství potravin, koření a zejména k přípravě diabetických pokrmů. LCD displej s velkými číslicemi je dobře čitelný i z větší vzdálenosti. Digitální váha ACCURA je dovažovací, umožňuje postupné vážení více potravin na ploše nebo ve vhodné nádobě. Vážicí plocha z odolného skla se snadno udržuje dokonale čistá.   Jaké má digitální kuchyňská váha ACCURA další výhody?   je dodávána s baterií váží v gramech nebo uncích po… (tescoma.cz)

TESCOMA digitální kuchyňská váha ACCURA 5.0 kg

TESCOMA digitální kuchyňská váha ACCURA 5.0 kg

Digitální kuchyňská váha ACCURA 5.0 kg - Moderní kuchyňská váha pro přesné vážení potravin do 5 kg.   V čem digitální kuchyňská váha ACCURA vyniká?   Digitální kuchyňská váha ACCURA 5.0 kg váží s přesností 1 g, je vhodná pro běžné použití v domácnosti. LCD displej s velkými číslicemi je dobře čitelný i z větší vzdálenosti. Digitální váha ACCURA je dovažovací, umožňuje postupné vážení více potravin na ploše nebo ve vhodné nádobě. Vážicí plocha z odolného skla se snadno udržuje dokonale čistá.   Jaké má digitální kuchyňská váha ACCURA další výhody?   je dodávána s baterií váží v gramech nebo librách po použití vypne automaticky, šetří energii.   Materiál: Vážící… (tescoma.cz)

Digitální kuchyňská váha Grundig KW 4060, bílá

Digitální kuchyňská váha Grundig KW 4060, bílá

Digitální kuchyňská váha v elegantním a ultratenkém designu. (conrad.cz)

Orion Digitální kuchyňská váha Pečení, 10 kg

Orion Digitální kuchyňská váha Pečení, 10 kg

Digitální kuchyňská váha s LCD displejem a skleněnou desku disponuje velkou váživostí s přesností na 1 gram. Specifikace: možnost vážení v g, oz, ml váživost 10 kg minimální měrná hodnota 1 g automatické vypnutí možnost vynulování TARE napájení: 2x AAA 1,5 V baterie (nejsou součástí) snadná údržba indikátor slabé baterie a přetížení materiál: sklo, plast (4home.cz)

Digitální kuchyňská váha Soehnle Page Evolution silver, stříbrná

Digitální kuchyňská váha Soehnle Page Evolution silver, stříbrná

Kuchyňská váha Page Evolution od značky Soehnle v bílém provedení. Nejmodernější technika ji činí nejtenčí váhou na světě s tloušťkou méně než 1 cm. Díky osvědčené technologii Sensor Touch stačí k ovládání jemný dotyk. Dokáže velice přesně měřit váhu i objem, a to až do 5 kg/l. Zabírá velice málo místa a snadno se čistí, takže práce s ní je velice pohodlná. Poslouží i jako dopisní váha. Pokud ji necháte delší dobu nečinně zapnutou, sama se vypne. Page Evolution je prostě nepřekonatelná. (conrad.cz)

Digitální kuchyňská váha Soehnle Page Evolution white, bílá

Digitální kuchyňská váha Soehnle Page Evolution white, bílá

Kuchyňská váha Page Evolution od značky Soehnle v bílém provedení. Nejmodernější technika ji činí nejtenčí váhou na světě s tloušťkou méně než 1 cm. Díky osvědčené technologii Sensor Touch stačí k ovládání jemný dotyk. Dokáže velice přesně měřit váhu i objem, a to až do 5 kg/l. Zabírá velice málo místa a snadno se čistí, takže práce s ní je velice pohodlná. Poslouží i jako dopisní váha. Pokud ji necháte delší dobu nečinně zapnutou, sama se vypne. Page Evolution je prostě nepřekonatelná. (conrad.cz)

Bílá skládací digitální kuchyňská váha Joseph Joseph TriScale

Bílá skládací digitální kuchyňská váha Joseph Joseph TriScale

Napadlo by vás, že se vám může kuchyňská digitální váha vejít mezi nože? Triscale od značky Joseph Joseph je toho živým důkazem. Při složení vypadá nenápadně, ale jakmile rozložíte jeho tři nože, rázem před sebou máte digitální váhu s výbornými funkcemi. Měřit můžete hned v několika různých jednotkách: g, ml, fl. oz, oz. Rozsah vážení je 1 - 5000 g. Jakmile nebudete váhu používat, sama se po 5 minutách vypne. Postavíte na ní jakoukoli nádobu, třeba tu, ve které budete hnětat těsto na koláč. Díky funkci ´add and weigh´ můžete totiž vážit hned několik ingrediencí v jedné míse. Váha je dodávána v papírové dárkové krabičce. (bonami.cz)

Digitální kuchyňská váha soehnle attraction, 66171, stříbrná

Digitální kuchyňská váha soehnle attraction, 66171, stříbrná

PopisUltratenká digitální kuchyňská váha Attraction je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Samozřejmě je dostatečně odolná a má dobře čitelný LED displej v jasně modré barvě. Inovativní a patentovaná technologie Sensor Touch, které reaguje na jemný dotyk prstu, umožňuje velice snadné a příjemné ovládání. Tloušťka této elegantní váhy je pouhých 1,6 cm a je vhodná i na vážení tekutin. Nosnost 5 kg, přesnost 1 g/ml a energeticky úsporný systém automatického vypnutí z ní dělají výtečného pomocníka.VybaveníTenká konstrukce - tloušťka pouze 16 mmPraktická funkce dovažováníTekutiny jsou měřeny v jednotkách objemu (ml)VlastnostiNosnost 5 kgPřesnost 1g/mlMožnost volby jednotek: lb, ozProstorově úsporná digitální kuchyňská váhaVážicí plocha z vysoce kvalitní nerezové oceliModře svítící LED… (fonetip.cz)

BANQUET Digitální kuchyňská váha 5kg Culinaria Orange

BANQUET Digitální kuchyňská váha 5kg Culinaria Orange

Digitální kuchyňská váha 5 kg CULINARIA Orange, rozlišení 1 g, váha je opatřena automatickým vypnutím, indikátorem slabé baterie a přetížení. Napájení 2x AAA baterie (nejsou součástí balení). Rozměry: 21 x 21 x 10 cm, hmotnost 428 g. (nabytek-forliving.cz)

Bílá skládací digitální kuchyňská váha Joseph Joseph TriScale

Bílá skládací digitální kuchyňská váha Joseph Joseph TriScale

Napadlo by vás, že se vám může kuchyňská digitální váha vejít mezi nože? Triscale je toho živým důkazem. Při složení vypadá nenápadně, ale jakmile rozložíte jeho tři nože, rázem před sebou máte digitální váhu s výbornými funkcemi. Měřit můžete hned v několika různých jednotkách: g, ml, fl. oz, oz. Rozsah vážení je 1 - 5000 g. Jakmile nebudete váhu používat, sama se po 5 minutách vypne. Postavíte na ní jakoukoli nádobu, třeba tu, ve které budete hnětat těsto na koláč. Díky funkci ´add and weigh´ můžete totiž vážit hned několik ingrediencí v jedné míse. Váha je dodávána v papírové dárkové krabičce. - Materiál: plast - Vlastnosti: vážení v jednotkách - g, ml, fl. oz. oz - Poznámka: určené pro baterii 1x CR2032, která je součástí balení (bonami.cz)

HAMA Digitální kuchyňská váha Mila, 5 kg (106

HAMA Digitální kuchyňská váha Mila, 5 kg (106

Elektronická kuchyňská váha MILLA s maximální nosností do 5 kg. Vážící plocha z kvalitního bezpečnostního skla - chybí lze odejmout a jednoduše očistit. Digitální kuchyňská váha Mila s LCD displejem a jednoduchou obsluhou Vám pomůže přesně zvážit suroviny pro přípravu Vašich pokrmů. Maximální nosnost váhy je 5 000 g. Kuchyňská váha Vám dává dvě možnosti vážení, buď můžete vážit přímo na skleněné platformě váhy - chybí, nebo v jiné nádobě. Na vybití baterie, nebo přetížení váhy, budete upozorněni rozsvícením kontrolky. Popis produktu: odnímatelná skleněná platforma pro snadné čištění - chybí velmi kvalitní bezpečnostní sklo dobře čitelný LCD displej, čtyř místný vysoce precizní senzorová technologie automatické vypínání po 60 sekundách indikace slabé… (rozbaleno.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít