Coros vertix 2 gps adventure watch obsidian gray

Produkt Coros vertix 2 gps adventure watch obsidian gray sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Coros vertix 2 gps adventure watch obsidian gray upraviť a produkt hľadať znova.

Coros VERTIX 2 GPS Adventure Watch Obsidian Gray

Coros VERTIX 2 GPS Adventure Watch Obsidian Gray
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, měření EKG, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, přehrávač hudby v hodinkách, vlastní ciferníky, navigace a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 1440 h, materiál pouzdra titan Coros VERTIX 2 jsou špičkové expediční hodinkyS hodinkami VERTIX 2 vám značka Coros přináší odvážné inovace i nepředstavitelné vylepšení stávajících funkcí. To vše proto, abyste mohli zdolávat nové vzrušující výzvy, na které jste možná ještě ani nepomysleli. Ať už vás vaše cesty zavedou kamkoli, hodinky Coros VERTIX 2 vás budou doprovázet na každém kroku. Ostatně jsou opatřené mimořádně přesným GPS systémem, který umožňuje přesné určení polohy i v nejnáročnějším prostředí, jako jsou městské ulice, rokle a lesy.Mimořádně přehledný displejZcela nový 1,4" dotykový displej s rozlišením 280 × 280 se zobrazením v 64 barvách poskytuje mnohem lepší vizuální... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros VERTIX 2 GPS Adventure Watch Obsidian Gray , Coros vertix 2 gps adventure watch obsidian gray

Coros APEX Pro Premium Multisport GPS Watch Black

Coros APEX Pro Premium Multisport GPS Watch Black
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vlastní ciferníky a navigace, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra titan Coros APEX Pro jsou špičkové outdoorové hodinky v titanovém provedeníS hodinkami APEX Pro vám značka Coros přináší odvážné inovace i nepředstavitelné vylepšení stávajících funkcí. To vše proto, abyste mohli zdolávat nové vzrušující výzvy, na které jste možná ještě ani nepomysleli. Ať už vás vaše cesty zavedou kamkoli, hodinky Coros APEX Pro vás budou doprovázet na každém kroku. Ostatně jsou opatřené mimořádně přesným GPS, zvýšenou fyzickou odolností díky titanovému pouzdru i extrémně dlouhou výdrží baterie. Zkrátka spolehlivý parťák na vaše dobrodružství. Mimořádně přehledný displejZcela nový 1,2" dotykový displej s rozlišením 240 × 240 se zobrazením v 64 barvách poskytuje mnohem lepší vizuální... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX Pro Premium Multisport GPS Watch Black , Coros apex pro premium multisport gps watch black

Coros APEX 2 GPS Coral (WAPX2-COR)

Coros APEX 2 GPS Coral (WAPX2-COR)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 408 h, materiál pouzdra titan Coros APEX 2 GPS Coral jsou chytré hodinky pro všechny, které baví moderní technologie, sport a zároveň móda a design. Odolnosti hodinek napomáhá safírové sklo. Obrazovka uhlopříčky 1,2 " intuitivně zobrazuje různé informace. K jejich vzhledu primárně přispívá kulatý ciferník. Všední hodinkové funkce, jako je budík, datum, den v týdnu a stopky, doplní vychytávky jako detekce zahájení aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace strava, rychlost, tempo, tepová frekvence, tepové zóny, úroveň regenerace těla , virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenosti, záznam trasy a převýšení. Tento model váží celkem 42 g. Nejzásadnější znaky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX 2 GPS Coral (WAPX2-COR) , Coros apex 2 gps coral (wapx2-cor)

Coros APEX 2 GPS Black (WAPX2-BLK)

Coros APEX 2 GPS Black (WAPX2-BLK)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 408 h, materiál pouzdra titan Coros APEX 2 GPS Black jsou smartwatch vhodné pro každého, kdo hledá spolehlivého parťáka pro každodenní aktivity. Odolnosti hodinek napomáhá safírové sklíčko. Obrazovka uhlopříčky 1,2 " intuitivně zobrazuje nejrůznější informace. O jejich vzhled se stará kulatý ciferník. Běžné hodinkové funkce, jako je budík, datum, den v týdnu a stopky, doplní funkce typu detekce zahájení aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace strava, rychlost, tempo, tepová frekvence, tepové zóny, úroveň regenerace těla , virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenosti, záznam trasy a převýšení. Váha tohoto modelu činí 42 g. Nejzásadnější výhody smart... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX 2 GPS Black (WAPX2-BLK) , Coros apex 2 gps black (wapx2-blk)

Coros APEX 2 GPS Grey (WAPX2-GRY)

Coros APEX 2 GPS Grey (WAPX2-GRY)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 408 h, materiál pouzdra titan Coros APEX 2 GPS Grey jsou chytré hodinky pro ty, co chtějí mít vždy přehled o svých aktivitách. Ciferník chrání safírové sklo. Displej o uhlopříčce 1,2 " pro vás zobrazí nejrůznější informace. O jejich vzhled se stará kulatý ciferník. Klasické hodinkové funkce, jako je budík, datum, den v týdnu a stopky, doplní funkce typu detekce zahájení aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace strava, rychlost, tempo, tepová frekvence, tepové zóny, úroveň regenerace těla , virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenosti, záznam trasy a převýšení. Při jejich nošení na vás bude čekat hmotnost 42 g. Zajímavé výhody smart hodinek Coros APEX 2... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX 2 GPS Grey (WAPX2-GRY) , Coros apex 2 gps grey (wapx2-gry)

Coros APEX 2 Pro GPS Grey (WAPX2P-GRY)

Coros APEX 2 Pro GPS Grey (WAPX2P-GRY)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra titan Coros APEX 2 Pro GPS Grey jsou chytré hodinky pro ty, co chtějí mít vždy přehled o svých aktivitách. Ciferník navíc chrání safírové sklo. Obrazovka o hodnotě uhlopříčky 1,3 " vám ukáže různé informace. Jejich vzhled primárně dotváří kulatý ciferník. Klasické hodinkové funkce, jako je budík, datum, den v týdnu a stopky, doplní funkce typu detekce zahájení aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace strava, rychlost, tempo, tepová frekvence, tepové zóny, úroveň regenerace těla , virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenosti, záznam trasy a převýšení. Celková hmotnost tohoto modelu se vyšplhala na 53 g. Podstatné rysy hodinek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX 2 Pro GPS Grey (WAPX2P-GRY) , Coros apex 2 pro gps grey (wapx2p-gry)

Coros APEX 2 Pro GPS Green (WAPX2P-GRN)

Coros APEX 2 Pro GPS Green (WAPX2P-GRN)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra titan Coros APEX 2 Pro GPS Green jsou chytré hodinky pro ty, co chtějí mít vždy přehled o svých notifikacích. Odolnosti hodinek napomáhá safírové sklíčko. Displej o rozměru uhlopříčky 1,3 " vám ukáže různé informace. K jejich designu primárně přispívá kulatý ciferník. Běžné funkce, jako je budík, datum, den v týdnu a stopky, doplňují funkce typu detekce zahájení aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace strava, rychlost, tempo, tepová frekvence, tepové zóny, úroveň regenerace těla , virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenosti, záznam trasy a převýšení. Hmotnost tohoto modelu se vyšplhala na 53 g. Podstatné parametry chytrých... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX 2 Pro GPS Green (WAPX2P-GRN) , Coros apex 2 pro gps black (wapx2p-blk)

Coros APEX 2 Pro GPS Black (WAPX2P-BLK)

Coros APEX 2 Pro GPS Black (WAPX2P-BLK)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra titan Coros APEX 2 Pro GPS Black jsou chytré hodinky vhodné pro všechny, co baví elektronika, sport a mají styl. Před poškrábáním hodinky chrání safírové sklo. Displej uhlopříčky 1,3 " pro vás zobrazí různé informace. Jejich vzhled primárně dotváří kulatý ciferník. Běžné hodinkové funkce, jako je budík, datum, den v týdnu a stopky, doplňují funkce typu detekce zahájení aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace strava, rychlost, tempo, tepová frekvence, tepové zóny, úroveň regenerace těla , virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenosti, záznam trasy a převýšení. Celková hmotnost tohoto modelu se vyšplhala na 53 g. Podstatné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX 2 Pro GPS Black (WAPX2P-BLK) , Patona pro apple watch 3 gps 342mah a1875 42mm (pt3241)

Aligator Watch Junior GPS, Black

Detail

Dětské chytré GPS hodinky Aligator Watch Junior GPS s GPS lokátorem, možností hovoru a další oboustranné komunikace. Mají připojení Wi-Fi, vestavěný fotoaparát, zabudovaný mikrofon, SOS tlačítko, slot pro nanoSIM a jsou voděodolné a prachuvzdorné s krytím IP67. Doprovodná ovládací aplikace, funkce bezpečnostních zón, krokoměr, budík, svítilna a další funkce. 400mAh baterie s magnetickým dobíjením. (mall.cz)

Podobné produkty ako Aligator Watch Junior GPS, Black , Huawei watch gt 2 pro 46 mm classic nebula gray (55025792)

Aligator Watch Junior GPS, Blue

Detail

Dětské chytré GPS hodinky Aligator Watch Junior GPS s GPS lokátorem, možností hovoru a další oboustranné komunikace. Mají připojení Wi-Fi, vestavěný fotoaparát, zabudovaný mikrofon, SOS tlačítko, slot pro nanoSIM a jsou voděodolné a prachuvzdorné s krytím IP67. Doprovodná ovládací aplikace, funkce bezpečnostních zón, krokoměr, budík, svítilna a další funkce. 400mAh baterie s magnetickým dobíjením. (mall.cz)

Podobné produkty ako Aligator Watch Junior GPS, Blue , Amazfit gtr 2 sport edition obsidian black (6972596101932)

Aligator Watch Junior GPS, Pink

Detail

Dětské chytré GPS hodinky Aligator Watch Junior GPS s GPS lokátorem, možností hovoru a další oboustranné komunikace. Mají připojení Wi-Fi, vestavěný fotoaparát, zabudovaný mikrofon, SOS tlačítko, slot pro nanoSIM a jsou voděodolné a prachuvzdorné s krytím IP67. Doprovodná ovládací aplikace, funkce bezpečnostních zón, krokoměr, budík, svítilna a další funkce. 400mAh baterie s magnetickým dobíjením. (mall.cz)

Podobné produkty ako Aligator Watch Junior GPS, Pink , Eltrinex ls500 gps ls500 gps

UleFone Watch GPS Black Red

UleFone Watch GPS Black Red
Detail

Rozměry Čtvercové 42 x 37mm Tloušťka 12mm Řemínek 20mm Hmotnost 35g Materiál Řemínek Silikon Rámeček Plast Odolnost 5ATM Kapacita baterie 210 mAh Výdrž baterie až 40 dní v pohotovostním režimu / 25 dní při zapnutém automatickém monitorování tepu / 7 dní při plném využití Displej Velikost 1.3" Typ TFT LCD 2.5D tvrzené sklo Rozlišení 240*240 Konektivita Bluetooth 5.0 Mobilní aplikace VeryFitPro HW a senzory Vibrace Ano Akcelerometr Ano IMU (acceleration+gyroscope) STK8321 Snímač srdečního tepu Ano HX3600 GPS Ano Ubx-M8230-CT SPO2 Ne Požadavky Android 4.4 / IOS 8.0 nebo vyšší Denní sledování aktivit Monitor srdečního tepu Monitor spánku Kroky Kalorie Vzdálenost Aktivní čas Režimy cvičení Venkovní běh Chůze uvnitř Chůze venku Běh uvniř Venkovní cyklistika Rotoped - Spinning Kriket Horská turistika Plavání Venkovní plavání Jóga Veslovací trenažér Eliptický trenažér Jiný trénink GPS trekování Inteligentní běh Automatické rozpoznávání sportu Připomenutí a oznámení Příchozí hovor SMS Notifikace aplikací Budík Upozornění na dlouhé sezení Připomenutí dosažení cíle Připomenutí vybití baterie Sledování menstruačního cyklu Upozornění na odpojení Bluetooth Ostatní funkce Předpověď počasí Obnovení továrních dat Dechové cvičení Stopky Restart Ovládání hudby Časovač Probuzení otočením zápěstí Režim nerušit Najít telefon Informace o firmware Obsah balení manuál, nabíjecí kabel (patro.cz)

Podobné produkty ako UleFone Watch GPS Black Red , Niceboy x-fit watch 2 (xfit-watch-2)

UleFone Watch GPS Black Green

UleFone Watch GPS Black Green
Detail

Rozměry Čtvercové 42 x 37mm Tloušťka 12mm Řemínek 20mm Hmotnost 35g Materiál Řemínek Silikon Rámeček Plast Odolnost 5ATM Kapacita baterie 210 mAh Výdrž baterie až 40 dní v pohotovostním režimu / 25 dní při zapnutém automatickém monitorování tepu / 7 dní při plném využití Displej Velikost 1.3" Typ TFT LCD 2.5D tvrzené sklo Rozlišení 240*240 Konektivita Bluetooth 5.0 Mobilní aplikace VeryFitPro HW a senzory Vibrace Ano Akcelerometr Ano IMU (acceleration+gyroscope) STK8321 Snímač srdečního tepu Ano HX3600 GPS Ano Ubx-M8230-CT SPO2 Ne Požadavky Android 4.4 / IOS 8.0 nebo vyšší Denní sledování aktivit Monitor srdečního tepu Monitor spánku Kroky Kalorie Vzdálenost Aktivní čas Režimy cvičení Venkovní běh Chůze uvnitř Chůze venku Běh uvniř Venkovní cyklistika Rotoped - Spinning Kriket Horská turistika Plavání Venkovní plavání Jóga Veslovací trenažér Eliptický trenažér Jiný trénink GPS trekování Inteligentní běh Automatické rozpoznávání sportu Připomenutí a oznámení Příchozí hovor SMS Notifikace aplikací Budík Upozornění na dlouhé sezení Připomenutí dosažení cíle Připomenutí vybití baterie Sledování menstruačního cyklu Upozornění na odpojení Bluetooth Ostatní funkce Předpověď počasí Obnovení továrních dat Dechové cvičení Stopky Restart Ovládání hudby Časovač Probuzení otočením zápěstí Režim nerušit Najít telefon Informace o firmware Obsah balení manuál, nabíjecí kabel (patro.cz)

Podobné produkty ako UleFone Watch GPS Black Green , Helmer gps anténa (gps antena helmer)

UleFone Watch GPS Pink Blue

UleFone Watch GPS Pink Blue
Detail

Rozměry Čtvercové 42 x 37mm Tloušťka 12mm Řemínek 20mm Hmotnost 35g Materiál Řemínek Silikon Rámeček Plast Odolnost 5ATM Kapacita baterie 210 mAh Výdrž baterie až 40 dní v pohotovostním režimu / 25 dní při zapnutém automatickém monitorování tepu / 7 dní při plném využití Displej Velikost 1.3" Typ TFT LCD 2.5D tvrzené sklo Rozlišení 240*240 Konektivita Bluetooth 5.0 Mobilní aplikace VeryFitPro HW a senzory Vibrace Ano Akcelerometr Ano IMU (acceleration+gyroscope) STK8321 Snímač srdečního tepu Ano HX3600 GPS Ano Ubx-M8230-CT SPO2 Ne Požadavky Android 4.4 / IOS 8.0 nebo vyšší Denní sledování aktivit Monitor srdečního tepu Monitor spánku Kroky Kalorie Vzdálenost Aktivní čas Režimy cvičení Venkovní běh Chůze uvnitř Chůze venku Běh uvniř Venkovní cyklistika Rotoped - Spinning Kriket Horská turistika Plavání Venkovní plavání Jóga Veslovací trenažér Eliptický trenažér Jiný trénink GPS trekování Inteligentní běh Automatické rozpoznávání sportu Připomenutí a oznámení Příchozí hovor SMS Notifikace aplikací Budík Upozornění na dlouhé sezení Připomenutí dosažení cíle Připomenutí vybití baterie Sledování menstruačního cyklu Upozornění na odpojení Bluetooth Ostatní funkce Předpověď počasí Obnovení továrních dat Dechové cvičení Stopky Restart Ovládání hudby Časovač Probuzení otočením zápěstí Režim nerušit Najít telefon Informace o firmware Obsah balení manuál, nabíjecí kabel (patro.cz)

Podobné produkty ako UleFone Watch GPS Pink Blue , Gps lokator

Watch Care GPS (TD20), černé ALIGATOR

Watch Care GPS (TD20), černé ALIGATOR
Detail

Chytré hodinky s gps Aligator Watch Care černé PN AW06BK Hranatý displej 1,32" s bočním tlačítkem Rozlišení 240 × 240 IPS Plně dotykový displej SOS funkce SOS tlačítko pro nouzové volání 3 předvolby SOS tlačítka SOS SMS SOS Locator Vzdálené zjištění polohy Obousměrné volání přes mobilní síť (vkládá se standardní Micro SIM) Hlasové a textové zprávy Sledování srdečního tepu Budík Krokoměr Fotoaparát Přední, 0.8 MPx GPS záznam trasy, geofencing (možnost nastavení bezpečnostních zón s upozorněním na jejich opuštění) Způsob lokalizace GPS + GSM + WiFi Vzdálené hledání hodinek Frekvence sítě GSM 850/900/1800/1900 MHz Internet a konektivita GSM/GPRS/2G Aplikace pro vzdálenou správu pro iOS 9.0 a Android 5.0 a vyšší Ovládání aplikace v češtině, slovenštině, maďarštině, angličtině a dalších jazycích Voděodolnost IP67 Vibrace Kapacita baterie 400 mAh Nabíjení USB kabelem s magnetickým uchycením Vyměnitelný řemínek s roztečí 20 mm Maximální délka řemínku 20 cm Barva černá (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Watch Care GPS (TD20), černé ALIGATOR , Gps tracker bentech tk108 gsm/gprs/gps

Aligator Watch Junior GPS, Pink - zánovní

Detail

Dětské chytré GPS hodinky Aligator Watch Junior GPS s GPS lokátorem, možností hovoru a další oboustranné komunikace. Mají připojení Wi-Fi, vestavěný fotoaparát, zabudovaný mikrofon, SOS tlačítko, slot pro nanoSIM a jsou voděodolné a prachuvzdorné s krytím IP67. Doprovodná ovládací aplikace, funkce bezpečnostních zón, krokoměr, budík, svítilna a další funkce. 400mAh baterie s magnetickým dobíjením. (mall.cz)

Podobné produkty ako Aligator Watch Junior GPS, Pink - zánovní , Gps tracker bentech tk102b gsm/gprs/gps

Huawei Watch GT 2 Pro Classic Nebula Gray - zánovní

Detail

Designové chytré hodinky s titanovým tělem a safírovým sklem. Huawei Watch GT 2 Pro sledují nepřetržitě váš tep, kyslík v krvi, fyzickou aktivitu i hladinu stresu, analyzují váš spánek a mají více než 100 různých fitness režimů. Jsou vybaveny přijímačem GPS a integrovaným hudebním přehrávačem s pamětí 4 GB. Na jedno nabití vydrží až 14 dní a nabíjejí se bezdrátově. (mall.cz)

Podobné produkty ako Huawei Watch GT 2 Pro Classic Nebula Gray - zánovní , Ddpai z40 gps dual (z40 gps dual)

Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight

Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight
Detail

Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight Nová série prémiových chytrých hodinek Apple Watch Series 8. Funkce snímání teploty těla pro lepší hlubší vhled do ženského zdraví, měření okysličení krve SpO2, detailní analýza spánku, EKG, nová detekce autonehody a SOS přivoláni pomoci, aplikace pro zmírnění stresu a další. Velký a odolnější OLED Retina displej s Ion-X sklíčkem a funkcí Always on. Sledování zdraví a celkové denní aktivity včetně sportovních režimů, voděodolnost i prachuvzdornost. Integrovaná GPS, hudební přehrávač, Apple Pay, notifikace z telefonu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight , Gps tracker bentech tk103 gsm/gprs/gps

Apple Watch Series 8 GPS 45mm Starlight

Apple Watch Series 8 GPS 45mm Starlight
Detail

Apple Watch Series 8 GPS 45mm Starlight Nová série prémiových chytrých hodinek Apple Watch Series 8. Funkce snímání teploty těla pro lepší hlubší vhled do ženského zdraví, měření okysličení krve SpO2, detailní analýza spánku, EKG, nová detekce autonehody a SOS přivoláni pomoci, aplikace pro zmírnění stresu a další. Velký a odolnější OLED Retina displej s Ion-X sklíčkem a funkcí Always on. Sledování zdraví a celkové denní aktivity včetně sportovních režimů, voděodolnost i prachuvzdornost. Integrovaná GPS, hudební přehrávač, Apple Pay, notifikace z telefonu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Apple Watch Series 8 GPS 45mm Starlight , Dron aerium sg max gps - 2 baterie (aeriumsgmaxgps2b)

Watch Junior GPS(TD-36) modré ALIGATOR

Watch Junior GPS(TD-36) modré ALIGATOR
Detail

Dětské chytré hodinky s gps Aligator Watch Junior PN AW05BE Sledování polohy dítěte pomocí GPS, Wi-Fi nebo GSM SOS tlačítko a Aligator SOS locator Obousměrné volání přes mobilní síť (vkládá se standardní Nano SIM) Fungují také jako telefon s funkcí handsfree Přednastavené kontakty, prověřená čísla Nahrávání a odesílání hlasových zpráv České a slovenské ovládání Displej 1,3"" IPS s jemným rozlišením Možnost nastavení bezpečnostních zón s upozorněním na jejich opuštění (geofencing) Baterie 400 mAh s bezpečným magnetickým nabíjením! Aplikace pro vzdálenou správu pro iOS 9.0 a Android 5.0 a vyšší Úhlopříčka displeje 1,3"" Rozlišení 240 × 240 IPS Dotykový displej Ovládání bočním tlačítkem a dotykem Výměnný řemínek s roztečí 20 mm Voděodolnost IP67 Vibrace Baterie 400 mAh Frekvence sítě GSM 850/900/1800/1900 MHz Internet a konektivita GSM/GPRS/2G Funkce Volání Hlasové a textové zprávy Budík Krokoměr Svítilna Hra Přední fotoaparát 0,8 MPx nad displejem s možností vzdáleného ovládání GPS záznam trasy, geofencing SOS locator Způsob lokalizace GPS+GSM+WiFi Vzdálené hledání hodinek Nouzové volání SOS tlačítko 3 předvolby SOS tlačítka SOS SMS SOS Locator Vzdálené zjištění polohy Ovládání aplikace v češtině, slovenštině, maďarštině, angličtině a dalších jazycích Hmnotnost 122 g Barva modrá (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Watch Junior GPS(TD-36) modré ALIGATOR , Paradise lost: obsidian - cd (0727361531706)

Watch Junior GPS(TD-36) černé ALIGATOR

Watch Junior GPS(TD-36) černé ALIGATOR
Detail

Dětské chytré hodinky s gps Aligator Watch Junior PN AW05BK Sledování polohy dítěte pomocí GPS, Wi-Fi nebo GSM SOS tlačítko a Aligator SOS locator Obousměrné volání přes mobilní síť (vkládá se standardní Nano SIM) Fungují také jako telefon s funkcí handsfree Přednastavené kontakty, prověřená čísla Nahrávání a odesílání hlasových zpráv České a slovenské ovládání Displej 1,3"" IPS s jemným rozlišením Možnost nastavení bezpečnostních zón s upozorněním na jejich opuštění (geofencing) Baterie 400 mAh s bezpečným magnetickým nabíjením! Aplikace pro vzdálenou správu pro iOS 9.0 a Android 5.0 a vyšší Úhlopříčka displeje 1,3"" Rozlišení 240 × 240 IPS Dotykový displej Ovládání bočním tlačítkem a dotykem Výměnný řemínek s roztečí 20 mm Voděodolnost IP67 Vibrace Baterie 400 mAh Frekvence sítě GSM 850/900/1800/1900 MHz Internet a konektivita GSM/GPRS/2G Funkce Volání Hlasové a textové zprávy Budík Krokoměr Svítilna Hra Přední fotoaparát 0,8 MPx nad displejem s možností vzdáleného ovládání GPS záznam trasy, geofencing SOS locator Způsob lokalizace GPS+GSM+WiFi Vzdálené hledání hodinek Nouzové volání SOS tlačítko 3 předvolby SOS tlačítka SOS SMS SOS Locator Vzdálené zjištění polohy Ovládání aplikace v češtině, slovenštině, maďarštině, angličtině a dalších jazycích Hmnotnost 122 g Barva černá (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Watch Junior GPS(TD-36) černé ALIGATOR , Fizan adventure

Watch Junior GPS(TD-36) růžové ALIGATOR

Watch Junior GPS(TD-36) růžové ALIGATOR
Detail

Dětské chytré hodinky s gps Aligator Watch Junior PN AW05PK Sledování polohy dítěte pomocí GPS, Wi-Fi nebo GSM SOS tlačítko a Aligator SOS locator Obousměrné volání přes mobilní síť (vkládá se standardní Nano SIM) Fungují také jako telefon s funkcí handsfree Přednastavené kontakty, prověřená čísla Nahrávání a odesílání hlasových zpráv České a slovenské ovládání Displej 1,3"" IPS s jemným rozlišením Možnost nastavení bezpečnostních zón s upozorněním na jejich opuštění (geofencing) Baterie 400 mAh s bezpečným magnetickým nabíjením! Aplikace pro vzdálenou správu pro iOS 9.0 a Android 5.0 a vyšší Úhlopříčka displeje 1,3"" Rozlišení 240 × 240 IPS Dotykový displej Ovládání bočním tlačítkem a dotykem Výměnný řemínek s roztečí 20 mm Voděodolnost IP67 Vibrace Baterie 400 mAh Frekvence sítě GSM 850/900/1800/1900 MHz Internet a konektivita GSM/GPRS/2G Funkce Volání Hlasové a textové zprávy Budík Krokoměr Svítilna Hra Přední fotoaparát 0,8 MPx nad displejem s možností vzdáleného ovládání GPS záznam trasy, geofencing SOS locator Způsob lokalizace GPS+GSM+WiFi Vzdálené hledání hodinek Nouzové volání SOS tlačítko 3 předvolby SOS tlačítka SOS SMS SOS Locator Vzdálené zjištění polohy Ovládání aplikace v češtině, slovenštině, maďarštině, angličtině a dalších jazycích Hmnotnost 122 g Barva růžová (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Watch Junior GPS(TD-36) růžové ALIGATOR , Eltrinex ls500 gps

Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight

Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight
Detail

Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight Nová série prémiových chytrých hodinek Apple Watch Series 8. Funkce snímání teploty těla pro lepší hlubší vhled do ženského zdraví, měření okysličení krve SpO2, detailní analýza spánku, EKG, nová detekce autonehody a SOS přivoláni pomoci, aplikace pro zmírnění stresu a další. Velký a odolnější OLED Retina displej s Ion-X sklíčkem a funkcí Always on. Sledování zdraví a celkové denní aktivity včetně sportovních režimů, voděodolnost i prachuvzdornost. Integrovaná GPS, hudební přehrávač, Apple Pay, notifikace z telefonu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight , Gps pro auta

Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver

Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver
Detail

Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver Nová série prémiových chytrých hodinek Apple Watch Series 8. Funkce snímání teploty těla pro lepší hlubší vhled do ženského zdraví, měření okysličení krve SpO2, detailní analýza spánku, EKG, nová detekce autonehody a SOS přivoláni pomoci, aplikace pro zmírnění stresu a další. Velký a odolnější OLED Retina displej s Ion-X sklíčkem a funkcí Always on. Sledování zdraví a celkové denní aktivity včetně sportovních režimů, voděodolnost i prachuvzdornost. Integrovaná GPS, hudební přehrávač, Apple Pay, notifikace z telefonu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver

CARNEO Adventure HR+ gray

CARNEO Adventure HR+ gray
Detail

Smart hodinky CARNEO Adventure HR+ gray Moderní, outdoorové fitness hodinky CARNEO ADVENTURE HR+ ve šedém provedení s černým, na dotek velmi příjemným, silikonovým řemínkem s barevným IPS displejem monitorují Vaši denní aktivitu, výšku stresu ale lze je spárovat s mobilním telefonem díky čemuž Vás upozorní na příchozí hovor či SMS. Jejich dokonalé, kovové tělo s nadčasovými, outdoorovými křivkami je tak návykové, že je nebudete chtít po prvním nošení sundat z ruky. Extrémně tvrdé sklo Gorilla glass, ochrání je křišťálově čistou obrazovku před poškrábáním. Měření stresu Automatické měření srdečního tepu 24/7 Funkce energie těla Multisport (13 sportovních režimů) Měření krevního tlaku a okysličení krve Dlouhá výdrž na jedno nabití až 15 dní Monitor kvality spánku Unikátní funkce kardio index Funkce Always on pro permanentní zobrazení ciferníku Všechna data vaší aktivity Moderní, outdoorové fitness smart hodinky Carneo ADVENTURE HR+ v elegantním šedém provedení disponují kulatým IPS barevným displejem, který chrání extrémně tvrdé Gorilla glass sklo. Umožňují měření srdečního tepu, stresu, BMI, ujeté vzdálenosti, monitorování spálených kalorií či kvality spánku. Jejich součástí je 500mAh baterie s výdrží až 15 dní. Podle certifikace IP67 jsou odolné vůči vodě a prachu. Jsou kompatibilní s operačním systémem iOS a Android. Hodinky mají na dotek příjemný silikonový řemínek v černé barvě, který lze vyměnit za řemínek v jiné barvě či kožený nebo kovový a tím pádem změnit hodinkám sportovní vzhled za manažerský. Vkusný outdoorově-luxusní design se snadno kombinuje k obleku či volnočasovému outfitu. Hodinky i aplikace jsou kompletně v češtině, takže si budete jistě spolu dobře rozumět. Sportovní režim 13 sportovních režimů pro přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální srdeční tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity, resp. zobrazení trasy na mapě díky GPS v telefonu. Přehled o hovorech a zprávách Cinkla Vám zpráva a mobil nemáte po ruce? Stačí podívat na hodinky na ruce : ) Samozřejmostí je zobrazování zpráv a notifikaci přímo na hodinkách, takže máte přehled o všem podstatném, co se děje, přímo na Vaší ruce. To platí i pro příchozí hovory, zobrazí se Vám jméno volajícího s možností odmítnutí hovoru. Srdeční tep Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence. Monitorování tepu v průběhu celého dne 24/7, i mimo sportovní aktivitu. Množství ciferníků Změna stylu či nálady? Není problém, hodinky disponují velkým množstvím moderních ciferníků. Samozřejmostí je možnost vytvoření vlastního ciferníku s použitím vlastní fotky, což vás odliší od ostatních uživatelů těchto elegantních hodin. Kalorie Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle. Proč koupit CARNEO ADVENTURE HR+ fitness smart hodinky? Dokáží přesně sledovat vaše pohybové aktivity, počítají spálené kalorie, počet ujetých kroků a mnoho dalších parametrů. Jejich specialitou je pak již zmiňované automatické měření srdečního tepu 24h/7dní. Možnost výběru ze 13 sportů (běh, chůze, kolo, basketbal, fotbal, badminton, švihadlo, plavání, jóga, fitness, eliptický trenažér, stacionární kolo, kardio.). Automatické měření stresu během celého dne. Průvodce dechovým cvičením ke snížení stresu. Součástí hodinek jsou 2 hry. Ovládání hudby + vzdálené ovládání fotoaparátu v telefonu. Měření krevního tlaku a okysličení krve "saturace". Budík - (max. 3). Množství ciferníků + vytvoření vlastního ciferníku. Připomínání dodržování pitného režimu. Kontrola pohybu s upozorněním na nečinnost. Zobrazení aktuálního počasí s předpovědí na 6 dní. Funkce Body battery zobrazující stav energie Vašeho těla po celý den. Funkce kardio index Vás informuje o aktuálním stavu, kondici Vašeho srdce. Vaše BMI máte vždy k náhledu v aplikaci, což vás může neustále motivovat k dalším a dalším aktivitám. Denní, týdenní, měsíční a roční statistiky všech naměřených hodnot a BMI s anonymním porovnáním se všemi uživateli ve Vašem věku a pohlaví, pro ještě větší motivaci být nejlepší. Funkce přátelé pro společné sportování, porovnávání, podporu a motivaci. Tato funkce zahrnuje srovnání jednotlivců, skupin, či skupinové výzvy. Sledují také spánek a přinášejí zajímavou funkcionalitu v podobě identifikace volajícího, takže nebudete muset sahat pro mobil do kapsy, abyste věděli, kdo vám volá. Všechny důležité informace se zobrazují na IPS displeji, ale i ve vašem smartphonu (hodinky jsou kompatibilní se systémy Android a iOS). Displej je barevný a skvěle čitelný a zároveň zapuštěný do hodinek, takže nikde nepříjemně nevyčnívá. Displej se rozsvítí pouhým otočením zápěstí, číst čas nebo přistupovat k hlavním informacím je tak možné nejpřirozenějším způsobem, stejně jako při pohledu na klasické hodinky. Hodinky jsou odolné vůči prachu a vodě, splňují tak přísnou certifikaci IP67. S Vaším chytrým telefonem se spárují přes úsporné Bluetooth 5.0. Fitness hodinky byly testovány při každodenním použití a jsou naprosto návykové, po pár trénincích s hodinkami CARNEO ADVENTURE HR+ už nebudete chtít trénovat s ničím jiným. Obsah balení Fitness hodinky CARNEO ADVENTURE HR+ Nabíjecí, magnetický kabel Uživatelská příručka Technické parametry Barva: ŠedáBarva řemínku: ČernáMateriál: Kov + silikonový náramekBaterie: 500mAhObrazovka: Kulatá 1,32” IPS - Gorilla glasRozlišení: 360x360Výdrž baterie: Až 15 dníBluetooth: 5.0Voděodolnost: IP 67Šířka hodinek: 45mmTloušťka hodinek: 13mmŠířka řemínku: 22mmObvod řemínku: 150 - 230mmHmotnost: 20g (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako CARNEO Adventure HR+ gray , Gps huawei fit

Řemínek pro Apple Watch Adventure

Detail

. Pásek pro Apple Watch je vyrobený ze syntetické koženky, která je příjemně hladká a tak pohodlně se nosí, že si ani neuvědomíte, že ji máte na zápěstí. Materiál je navíc pevný a jen tak se neztratí ani nerozepne. Zapíná se snadno přes děrovaný řemínek. Je dostupný ve dvou velikostech (pro model 42-44 nebo 38-22) a černé i bílé podkladové barvě. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Řemínek pro Apple Watch Adventure , Lezyne mega xl gps black (1-gps-megaxl-v104)

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Red

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Red
Detail

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Red Nová série prémiových chytrých hodinek Apple Watch Series 8. Funkce snímání teploty těla pro lepší hlubší vhled do ženského zdraví, měření okysličení krve SpO2, detailní analýza spánku, EKG, nová detekce autonehody a SOS přivoláni pomoci, aplikace pro zmírnění stresu a další. Velký a odolnější OLED Retina displej s Ion-X sklíčkem a funkcí Always on. Sledování zdraví a celkové denní aktivity včetně sportovních režimů, voděodolnost i prachuvzdornost. Integrovaná GPS, hudební přehrávač, Apple Pay, notifikace z telefonu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Red , Invoxia gps mini tracker – smart gps lokátor (ix-90037)

Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm, Orange - M

Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm, Orange - M
Detail

Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm, Orange - M Nová řada prémiových chytrých hodinek Apple Watch Ultra pro sportovce. Funkce měření okysličení krve, EKG, snímání teploty, pokročilé sledování cyklu, aplikace pro zmírnění stresu a další. Titanové pouzdro, OLED Retina displej s jasem až 2 000 nitů a nočním režimem, výdrž až 36 hodin při běžném používání. Komplexně sledují vaše zdraví a motivují k pohybu. Voděodolnost do 100 metrů, odolnost proti prachu IP6X, certifikace odolnosti MIL-STD 810H. Tlačítko Akce, 86dB siréna, dvoufrekvenční GPS, vestavěný hudební přehrávač. Podporují bezdotykové platby přes Apple Pay (NFC), notifikace z telefonu, volání i sms zprávy. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm, Orange - M , Lezyne macro plus gps black (1-gps-macro-v204)

Huawei Watch GT 2 Pro 46 mm Classic Nebula Gray (55025792)

Huawei Watch GT 2 Pro 46 mm Classic Nebula Gray (55025792)
Detail

Chytré hodinky - pánské, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, vlastní ciferníky a hry, vhodné na běh, cyklistiku, golf, max. výdrž baterie 336 h, materiál pouzdra titan Chytré hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro jako stvořené pro aktivní životní stylNová generace chytrých fitness hodinek HUAWEI WATCH řady GT 2 Pro v atraktivním designu s titanovým pouzdrem nabízí řadu inteligentních funkcí a senzorů, které jsou jako stvořené pro aktivní životní styl. Hodinky disponují technologiemi TruSeen 3.5, TruRelax, senzorem okysličení krve a nechybí ani bohatá nabídka režimů cvičení. Samozřejmostí je voděodolná konstrukce a řada praktických funkcí pro usnadnění každodenního života, jako je příjem mobilních notifikací, funkce telefonování, integrovaný hudební... (alza.cz)

Podobné produkty ako Huawei Watch GT 2 Pro 46 mm Classic Nebula Gray (55025792) , Thinkware gps tw pro f70 a f200pro (gps tw)

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED , Huawei watch gt 3 pro 46 mm gray leather (55028467)

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED

II. jakost Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight

II. jakost Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight
Detail

II. jakost Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight Popis závady: Vráceno v rámci 14 denní lhůty Nová série prémiových chytrých hodinek Apple Watch Series 8. Funkce snímání teploty těla pro lepší hlubší vhled do ženského zdraví, měření okysličení krve SpO2, detailní analýza spánku, EKG, nová detekce autonehody a SOS přivoláni pomoci, aplikace pro zmírnění stresu a další. Velký a odolnější OLED Retina displej s Ion-X sklíčkem a funkcí Always on. Sledování zdraví a celkové denní aktivity včetně sportovních režimů, voděodolnost i prachuvzdornost. Integrovaná GPS, hudební přehrávač, Apple Pay, notifikace z telefonu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako II. jakost Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight

II. jakost Apple Watch SE 2022 GPS 44mm Midnight

II. jakost Apple Watch SE 2022 GPS 44mm Midnight
Detail

II. jakost Apple Watch SE 2022 GPS 44mm Midnight Popis závady: Vráceno v rámci 14 denní lhůty Pouzdro ve stylových barvách. Vyspělé snímače na monitorování zdraví a kondice. Inovativní bezpečnostní funkce. Praktické možnosti, jak být ve spojení. Rychlejší dvoujádrový procesor s vyšším výkonem. Apple Watch SE jsou nabité funkcemi. A teď jsou za ještě lepší cenu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako II. jakost Apple Watch SE 2022 GPS 44mm Midnight

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight, Starlight Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight, Starlight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight, Starlight Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Silver, White Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver, White Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm (PRODUCT) RED
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm (PRODUCT) RED
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight, Midnight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver, White Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm (PRODUCT) RED
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight, Midnight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight, Starlight Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight, Starlight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight, Starlight Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Silver, White Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm (PRODUCT) RED
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm (PRODUCT) RED

Hama Fit Watch 5910 chytré sportovní hodinky GPS IP68, růžové

Hama Fit Watch 5910 chytré sportovní hodinky GPS IP68, růžové
Detail

Příjemné na nošení voděodolné sportovní hodinky Hama Fit Watch 5910 pro monitorování a optimalizování fyzických funkcí pro zdravý životní styl a aktivní sportování. S GPS se počítá každý metr Zvolili jste novou trasu běhu nebo jízdy na kole s Google Maps a délka trasy se vám nezdá zcela přesná? Jednoduše se spolehněte na Fit Watch 5910 s integrovaným GPS. Fungují zcela i bez chytrého telefonu a zároveň můžete neustále sledovat každý přibývající metr. Později si můžete prohlédnout přesnou trasu na vašem telefonu. Takto můžete zvýšit intenzitu vašeho cvičení s každým dalším kolem a sledovat přímo na hodinkách, kolik kilometrů už jste zvládli. Toto vás jistě bude motivovat k tomu, abyste zvládli ještě dalších pár stovek metrů. Dobře informovaní na každém kroku Rádi během sportování úplně vypnete? Samozřejmě! Ale právě teď čekáte výsledky zápasu vašeho oblíbeného sportovního klubu, výsledek ze zkoušky nebo důležitý hovor. Předtím, než se rozhodnete zrušit cvičení, abyste tuto důležitou informaci nezmeškali, aktivujte si notifikace a hodinky vás upozorní vibrováním, že jste obdrželi novou zprávu, kterou si následně na hodinkách můžete prohlédnout. Takto budete informováni i během běhu, spinningu nebo jógy i bez toho, aniž byste museli mít telefon v ruce. Samozřejmě jsou i situace, kdy čekáte důležitou zprávu, i když zrovna nesportujete. Upozornění vibrováním se hodí například v práci nebo na důležité schůzce, kdy nemusíte neustále kontrolovat telefon, ale můžete se spolehnout na hodinky, které vás na zprávu upozorní. Důležité hovory, emaily, SMS, zprávy z WhatsAppu, Facebooku nebo příspěvky z Instagramu – už nikdy nic nezmeškáte, nezáleží na tom, kde se právě nacházíte a co právě děláte. Vlastnosti: - nízká hmotnost, příjemné na nošení - integrovaná GPS pro přesnou trasu běhu, cyklistiky či turistiky, není nutný mobil - upozornění na zprávy, emaily, připomínky, hovory a ještě více pomocí vibrací a zobrazením náhledu na displeji - vodě a prachu odolné podle normy IP68, vhodné pro všechny aktivity u vody, na vodě či ve vodě - uživatelsky přívětivý plně barevný dotykový LCD displej 1,3" pro rychlý přehled všech funkcí; s podsvícením - výběr ze 14 druhů sportů, 8 z nich můžete mít uložených v hodinkách - funkce nepřetržitého měření počtu úderů srdce (pulsu) i během spánku - funkce analýzy spánku (fáze hlubokého spánku, snění a probouzení) - ovládání hudby na smartphonu pomocí hodinek, např. play/stop, následující /předchozí skladba - spolehlivá aplikace "Hama FIT Pro", jejíž funkce byly rozsáhle testovány v Německu - ještě více analýz pro zdravý životní styl v kombinaci s aplikací Apple Health, Google Fit nebo Strava - připomínka pohybu, pokud příliš dlouho sedíte a nevykonáváte žádný pohyb - denní cíl 10 000 kroků; krokoměr, zobrazení počtu kroků, které jste za den udělali - měření ujeté/ušlé vzdálenosti - zobrazení celkového množství spálených kalorií a kdy jste spálili nejvíce kalorií na displeji - možnost nastavení sportovního cíle pomocí časovače nebo stopek, např. 15 minut chůze do schodů nebo načasování délky sprintu - možnost nastavení jasu displeje pro přizpůsobení aktuálním světelným podmínkám - možnost zvolení designu displeje z několika motivů - aktivování displeje pohybem ruky - jemné buzení vibracemi - předpověď počasí - režim "nerušit", pokud nechcete být rušeni při sportu či v práci - možnost vyhledání telefonu pomocí funkce na hodinkách - režim relaxace: pokud se cítíte pod tlakem, udělejte pár vedených dechových cvičení pro uklidnění - sledování menstruačního cyklu; v případě potřeby hodinky vypočítají a upozorní na další periodu nebo plodné dny - pohodlné "magnetické" nabíjení: kabel, který je součástí balení, se k hodinkách připojí pomocí magnetu - speciální fitness náramek s nízkou hmotností a příjemný na nošení - reálná výdrž baterie na jedno nabití: min. 6 dní - rychlé nabití baterie jen za 2,5 hodiny - typ baterie: Lithium Polymer - Bluetooth verze: 5.0 (zarro.cz)

Podobné produkty ako Hama Fit Watch 5910 chytré sportovní hodinky GPS IP68, růžové

Hama Fit Watch 5910 chytré sportovní hodinky GPS IP68, černé

Hama Fit Watch 5910 chytré sportovní hodinky GPS IP68, černé
Detail

Příjemné na nošení voděodolné sportovní hodinky Hama Fit Watch 5910 pro monitorování a optimalizování fyzických funkcí pro zdravý životní styl a aktivní sportování. S GPS se počítá každý metr Zvolili jste novou trasu běhu nebo jízdy na kole s Google Maps a délka trasy se vám nezdá zcela přesná? Jednoduše se spolehněte na Fit Watch 5910 s integrovaným GPS. Fungují zcela i bez chytrého telefonu a zároveň můžete neustále sledovat každý přibývající metr. Později si můžete prohlédnout přesnou trasu na vašem telefonu. Takto můžete zvýšit intenzitu vašeho cvičení s každým dalším kolem a sledovat přímo na hodinkách, kolik kilometrů už jste zvládli. Toto vás jistě bude motivovat k tomu, abyste zvládli ještě dalších pár stovek metrů. Dobře informovaní na každém kroku Rádi během sportování úplně vypnete? Samozřejmě! Ale právě teď čekáte výsledky zápasu vašeho oblíbeného sportovního klubu, výsledek ze zkoušky nebo důležitý hovor. Předtím, než se rozhodnete zrušit cvičení, abyste tuto důležitou informaci nezmeškali, aktivujte si notifikace a hodinky vás upozorní vibrováním, že jste obdrželi novou zprávu, kterou si následně na hodinkách můžete prohlédnout. Takto budete informováni i během běhu, spinningu nebo jógy i bez toho, aniž byste museli mít telefon v ruce. Samozřejmě jsou i situace, kdy čekáte důležitou zprávu, i když zrovna nesportujete. Upozornění vibrováním se hodí například v práci nebo na důležité schůzce, kdy nemusíte neustále kontrolovat telefon, ale můžete se spolehnout na hodinky, které vás na zprávu upozorní. Důležité hovory, emaily, SMS, zprávy z WhatsAppu, Facebooku nebo příspěvky z Instagramu – už nikdy nic nezmeškáte, nezáleží na tom, kde se právě nacházíte a co právě děláte. Vlastnosti: - nízká hmotnost, příjemné na nošení - integrovaná GPS pro přesnou trasu běhu, cyklistiky či turistiky, není nutný mobil - upozornění na zprávy, emaily, připomínky, hovory a ještě více pomocí vibrací a zobrazením náhledu na displeji - vodě a prachu odolné podle normy IP68, vhodné pro všechny aktivity u vody, na vodě či ve vodě - uživatelsky přívětivý plně barevný dotykový LCD displej 1,3" pro rychlý přehled všech funkcí; s podsvícením - výběr ze 14 druhů sportů, 8 z nich můžete mít uložených v hodinkách - funkce nepřetržitého měření počtu úderů srdce (pulsu) i během spánku - funkce analýzy spánku (fáze hlubokého spánku, snění a probouzení) - ovládání hudby na smartphonu pomocí hodinek, např. play/stop, následující /předchozí skladba - spolehlivá aplikace "Hama FIT Pro", jejíž funkce byly rozsáhle testovány v Německu - ještě více analýz pro zdravý životní styl v kombinaci s aplikací Apple Health, Google Fit nebo Strava - připomínka pohybu, pokud příliš dlouho sedíte a nevykonáváte žádný pohyb - denní cíl 10 000 kroků; krokoměr, zobrazení počtu kroků, které jste za den udělali - měření ujeté/ušlé vzdálenosti - zobrazení celkového množství spálených kalorií a kdy jste spálili nejvíce kalorií na displeji - možnost nastavení sportovního cíle pomocí časovače nebo stopek, např. 15 minut chůze do schodů nebo načasování délky sprintu - možnost nastavení jasu displeje pro přizpůsobení aktuálním světelným podmínkám - možnost zvolení designu displeje z několika motivů - aktivování displeje pohybem ruky - jemné buzení vibracemi - předpověď počasí - režim "nerušit", pokud nechcete být rušeni při sportu či v práci - možnost vyhledání telefonu pomocí funkce na hodinkách - režim relaxace: pokud se cítíte pod tlakem, udělejte pár vedených dechových cvičení pro uklidnění - sledování menstruačního cyklu; v případě potřeby hodinky vypočítají a upozorní na další periodu nebo plodné dny - pohodlné "magnetické" nabíjení: kabel, který je součástí balení, se k hodinkách připojí pomocí magnetu - speciální fitness náramek s nízkou hmotností a příjemný na nošení - reálná výdrž baterie na jedno nabití: min. 6 dní - rychlé nabití baterie jen za 2,5 hodiny - typ baterie: Lithium Polymer - Bluetooth verze: 5.0 (zarro.cz)

Podobné produkty ako Hama Fit Watch 5910 chytré sportovní hodinky GPS IP68, černé

PATONA pro Apple Watch 3 GPS 262mAh A1847 38mm (PT3240)

PATONA pro Apple Watch 3 GPS 262mAh A1847 38mm (PT3240)
Detail

Baterie do chytrých hodinek pro Apple Watch 3 GPS 38mm, kapacita 262mAh, Li-pol, náhrada za A1847 (alza.cz)

Podobné produkty ako PATONA pro Apple Watch 3 GPS 262mAh A1847 38mm (PT3240)

PATONA pro Apple Watch 3 GPS 342mAh A1875 42mm (PT3241)

PATONA pro Apple Watch 3 GPS 342mAh A1875 42mm (PT3241)
Detail

Baterie do chytrých hodinek pro Apple Watch 3 GPS 42mm, kapacita 342mAh, Li-Pol, náhrada za A1875 (alza.cz)

Podobné produkty ako PATONA pro Apple Watch 3 GPS 342mAh A1875 42mm (PT3241)

Xiaomi Watch S1 (Gray)

Xiaomi Watch S1 (Gray)
Detail

117 fitness režimů19 profesionálních režimů, včetně HIIT a eliptického stroje, které vám pomohou udržet se v kondici. Téměř 100 rozšířených cvičebních režimů vám nabízí více možností sledování cvičení Klíčové vlastnostiVynikající designSafírové sklo1,43" AMOLED HD displejRám z nerezové oceliKožený pásekDvoupásmová GPSDvoupásmová technologie určování polohy pro rychlejší určování polohy a přesnější směrování Celodenní sledování zdravotního stavuPodporuje celodenní srdeční frekvenci, sledování SpO2 a sledování spánku, stará se o vás v každém okamžiku 12denní výdrž baterieV typickém režimu používání vydrží až 12 dní. Podporuje bezdrátové nabíjení Více než 200 ciferníků (TBD)Více než 200 ciferníků různých stylů. MIUI super tapeta Bluetooth telefonní hovorOdpovídejte na telefonní hovory jediným klepnutím na hodinky, pohodlnější než kdy předtím NFC a Vestavěná AlexaPodporuje bezkontaktní platby kartou MasterCard. Zeptejte se na počasí, nastavte budík, ovládejte svá IOT zařízení a další Technické specifikaceHmotnost: 52g (bez řemínku)Voděodolnost: 5ATMTyp displeje: AMOLEDVelikost displeje: 1,43"Rozlišení: 466 x 466 pixelůRozměry: 46.5 x 46.5 x 10.9 mmDélka řemínku: 157–241 mmMateriál řemínku: Fluorkaučuk/kůžePřipojení: Bluetooth 5.2, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHzSenzory: Optický snímač tepové frekvence, Akcelerometr, Gyroskop, Elektronický kompas, Senzor barometru, Světelný senzor, Cap senzorKapacita baterie: 470mAhŽivotnost baterie: 12 dní pro běžné použitíPožadavky na systém: Android 6.0 nebo novější, iOS 10.0 nebo novějšíObsah balení: Tělo hodinek x 1, Fluorový řemínek k hodinkám 1x, Kožený řemínek k hodinkám 1x, Nabíjecí dok x1, Návod k použití x1 (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Xiaomi Watch S1 (Gray)
Coros VERTIX 2 GPS Adventure Watch Obsidian Gray, Coros APEX Pro Premium Multisport GPS Watch Black, Coros APEX 2 GPS Coral (WAPX2-COR), Coros APEX 2 GPS Black (WAPX2-BLK), Coros APEX 2 GPS Grey (WAPX2-GRY), Coros APEX 2 Pro GPS Grey (WAPX2P-GRY), Coros APEX 2 Pro GPS Black (WAPX2P-BLK), PATONA pro Apple Watch 3 GPS 342mAh A1875 42mm (PT3241), Huawei Watch GT 2 Pro 46 mm Classic Nebula Gray (55025792), Amazfit GTR 2 Sport Edition Obsidian Black (6972596101932), eltrinex ls500 gps ls500 gps, Niceboy X-fit Watch 2 (xfit-watch-2), Helmer GPS anténa (GPS antena Helmer), gps lokator, GPS Tracker Bentech TK108 GSM/GPRS/GPS, GPS Tracker Bentech TK102B GSM/GPRS/GPS, DDPai Z40 GPS DUAL (Z40 GPS DUAL), GPS Tracker Bentech TK103 GSM/GPRS/GPS, Dron AERIUM SG MAX GPS - 2 baterie (AERIUMSGMAXGPS2B), Paradise Lost: Obsidian - CD (0727361531706), FIZAN ADVENTURE, eltrinex ls500 gps, gps pro auta, gps huawei fit, Lezyne Mega XL GPS Black (1-GPS-MEGAXL-V104), Invoxia GPS Mini Tracker – Smart GPS lokátor (IX-90037), Lezyne MACRO PLUS GPS BLACK (1-GPS-MACRO-V204), THINKWARE GPS TW pro F70 a F200PRO (GPS TW), Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Gray Leather (55028467)