Coros apex 2 pro gps black (wapx2p-blk)

Produkt Coros apex 2 pro gps black (wapx2p-blk) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Coros apex 2 pro gps black (wapx2p-blk) upraviť a produkt hľadať znova.

Coros APEX 2 Pro GPS Black (WAPX2P-BLK)

Coros APEX 2 Pro GPS Black (WAPX2P-BLK)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra titan Coros APEX 2 Pro GPS Black jsou chytré hodinky vhodné pro všechny, co baví elektronika, sport a mají styl. Před poškrábáním hodinky chrání safírové sklo. Displej uhlopříčky 1,3 " pro vás zobrazí různé informace. Jejich vzhled primárně dotváří kulatý ciferník. Běžné hodinkové funkce, jako je budík, datum, den v týdnu a stopky, doplňují funkce typu detekce zahájení aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace strava, rychlost, tempo, tepová frekvence, tepové zóny, úroveň regenerace těla , virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenosti, záznam trasy a převýšení. Celková hmotnost tohoto modelu se vyšplhala na 53 g. Podstatné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX 2 Pro GPS Black (WAPX2P-BLK) , Coros apex 2 pro gps black (wapx2p-blk)

Coros APEX 2 Pro GPS Grey (WAPX2P-GRY)

Coros APEX 2 Pro GPS Grey (WAPX2P-GRY)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra titan Coros APEX 2 Pro GPS Grey jsou chytré hodinky pro ty, co chtějí mít vždy přehled o svých aktivitách. Ciferník navíc chrání safírové sklo. Obrazovka o hodnotě uhlopříčky 1,3 " vám ukáže různé informace. Jejich vzhled primárně dotváří kulatý ciferník. Klasické hodinkové funkce, jako je budík, datum, den v týdnu a stopky, doplní funkce typu detekce zahájení aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace strava, rychlost, tempo, tepová frekvence, tepové zóny, úroveň regenerace těla , virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenosti, záznam trasy a převýšení. Celková hmotnost tohoto modelu se vyšplhala na 53 g. Podstatné rysy hodinek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX 2 Pro GPS Grey (WAPX2P-GRY) , Coros apex 2 gps black (wapx2-blk)

Coros APEX 2 Pro GPS Green (WAPX2P-GRN)

Coros APEX 2 Pro GPS Green (WAPX2P-GRN)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra titan Coros APEX 2 Pro GPS Green jsou chytré hodinky pro ty, co chtějí mít vždy přehled o svých notifikacích. Odolnosti hodinek napomáhá safírové sklíčko. Displej o rozměru uhlopříčky 1,3 " vám ukáže různé informace. K jejich designu primárně přispívá kulatý ciferník. Běžné funkce, jako je budík, datum, den v týdnu a stopky, doplňují funkce typu detekce zahájení aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace strava, rychlost, tempo, tepová frekvence, tepové zóny, úroveň regenerace těla , virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenosti, záznam trasy a převýšení. Hmotnost tohoto modelu se vyšplhala na 53 g. Podstatné parametry chytrých... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX 2 Pro GPS Green (WAPX2P-GRN) , Coros apex 2 pro gps grey (wapx2p-gry)

Coros APEX 2 GPS Black (WAPX2-BLK)

Coros APEX 2 GPS Black (WAPX2-BLK)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 408 h, materiál pouzdra titan Coros APEX 2 GPS Black jsou smartwatch vhodné pro každého, kdo hledá spolehlivého parťáka pro každodenní aktivity. Odolnosti hodinek napomáhá safírové sklíčko. Obrazovka uhlopříčky 1,2 " intuitivně zobrazuje nejrůznější informace. O jejich vzhled se stará kulatý ciferník. Běžné hodinkové funkce, jako je budík, datum, den v týdnu a stopky, doplní funkce typu detekce zahájení aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace strava, rychlost, tempo, tepová frekvence, tepové zóny, úroveň regenerace těla , virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenosti, záznam trasy a převýšení. Váha tohoto modelu činí 42 g. Nejzásadnější výhody smart... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX 2 GPS Black (WAPX2-BLK) , Coros apex pro premium multisport gps watch black

Coros APEX 2 GPS Coral (WAPX2-COR)

Coros APEX 2 GPS Coral (WAPX2-COR)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 408 h, materiál pouzdra titan Coros APEX 2 GPS Coral jsou chytré hodinky pro všechny, které baví moderní technologie, sport a zároveň móda a design. Odolnosti hodinek napomáhá safírové sklo. Obrazovka uhlopříčky 1,2 " intuitivně zobrazuje různé informace. K jejich vzhledu primárně přispívá kulatý ciferník. Všední hodinkové funkce, jako je budík, datum, den v týdnu a stopky, doplní vychytávky jako detekce zahájení aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace strava, rychlost, tempo, tepová frekvence, tepové zóny, úroveň regenerace těla , virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenosti, záznam trasy a převýšení. Tento model váží celkem 42 g. Nejzásadnější znaky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX 2 GPS Coral (WAPX2-COR) , Coros apex 2 gps coral (wapx2-cor)

Coros APEX 2 GPS Grey (WAPX2-GRY)

Coros APEX 2 GPS Grey (WAPX2-GRY)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 408 h, materiál pouzdra titan Coros APEX 2 GPS Grey jsou chytré hodinky pro ty, co chtějí mít vždy přehled o svých aktivitách. Ciferník chrání safírové sklo. Displej o uhlopříčce 1,2 " pro vás zobrazí nejrůznější informace. O jejich vzhled se stará kulatý ciferník. Klasické hodinkové funkce, jako je budík, datum, den v týdnu a stopky, doplní funkce typu detekce zahájení aktivity, intervalový trénink, krokoměr, podpora aplikace strava, rychlost, tempo, tepová frekvence, tepové zóny, úroveň regenerace těla , virtuální trenér, výpočet kalorií, vystoupaná patra, vzdálenosti, záznam trasy a převýšení. Při jejich nošení na vás bude čekat hmotnost 42 g. Zajímavé výhody smart hodinek Coros APEX 2... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX 2 GPS Grey (WAPX2-GRY) , Coros apex 2 gps grey (wapx2-gry)

Coros APEX Pro Premium Multisport GPS Watch Black

Coros APEX Pro Premium Multisport GPS Watch Black
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vlastní ciferníky a navigace, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra titan Coros APEX Pro jsou špičkové outdoorové hodinky v titanovém provedeníS hodinkami APEX Pro vám značka Coros přináší odvážné inovace i nepředstavitelné vylepšení stávajících funkcí. To vše proto, abyste mohli zdolávat nové vzrušující výzvy, na které jste možná ještě ani nepomysleli. Ať už vás vaše cesty zavedou kamkoli, hodinky Coros APEX Pro vás budou doprovázet na každém kroku. Ostatně jsou opatřené mimořádně přesným GPS, zvýšenou fyzickou odolností díky titanovému pouzdru i extrémně dlouhou výdrží baterie. Zkrátka spolehlivý parťák na vaše dobrodružství. Mimořádně přehledný displejZcela nový 1,2" dotykový displej s rozlišením 240 × 240 se zobrazením v 64 barvách poskytuje mnohem lepší vizuální... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros APEX Pro Premium Multisport GPS Watch Black , Coros vertix 2 gps adventure watch obsidian gray

Lezyne Super Pro GPS Black

Detail

GPS navigace disponuje až 28h výdrží baterie a barevným displejem, který lze nastavit vertikálně či horizontálně. Je kompatibilní s Bluetooth Smart a ANT+ a může měřit navíc srdeční tep, rychlost nebo kadenci. Lezyne Super Pro GPS Black se dobíjí pomocí Micro-USB. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lezyne Super Pro GPS Black , Ticwatch pro 3 ultra gps black (p1034001600a)

Coros VERTIX 2 GPS Adventure Watch Obsidian Gray

Coros VERTIX 2 GPS Adventure Watch Obsidian Gray
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, LCD displej, GPS, měření tepu, měření EKG, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, přehrávač hudby v hodinkách, vlastní ciferníky, navigace a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 1440 h, materiál pouzdra titan Coros VERTIX 2 jsou špičkové expediční hodinkyS hodinkami VERTIX 2 vám značka Coros přináší odvážné inovace i nepředstavitelné vylepšení stávajících funkcí. To vše proto, abyste mohli zdolávat nové vzrušující výzvy, na které jste možná ještě ani nepomysleli. Ať už vás vaše cesty zavedou kamkoli, hodinky Coros VERTIX 2 vás budou doprovázet na každém kroku. Ostatně jsou opatřené mimořádně přesným GPS systémem, který umožňuje přesné určení polohy i v nejnáročnějším prostředí, jako jsou městské ulice, rokle a lesy.Mimořádně přehledný displejZcela nový 1,4" dotykový displej s rozlišením 280 × 280 se zobrazením v 64 barvách poskytuje mnohem lepší vizuální... (alza.cz)

Podobné produkty ako Coros VERTIX 2 GPS Adventure Watch Obsidian Gray , Lezyne mega xl gps black (1-gps-megaxl-v104)

Vodotěsná krabička pro GPS lokátory

Vodotěsná krabička pro GPS lokátory
Detail

Vodotěsná krabička pro GPS lokátory s silnými neodymovými magnety. (spyobchod.cz)

Podobné produkty ako Vodotěsná krabička pro GPS lokátory , Lezyne macro plus gps black (1-gps-macro-v204)

Napájecí a datový kabel pro GPS lokátory

Napájecí a datový kabel pro GPS lokátory
Detail

Napájecí a datový kabel pro GPS lokátory. (spyobchod.cz)

Podobné produkty ako Napájecí a datový kabel pro GPS lokátory , Lezyne gps o-ring mount kit black (1-gps-ormcmk-v104)

Externí baterie + vodotěsná krabička pro GPS lokátor EXCLUSIVE

Externí baterie + vodotěsná krabička pro GPS lokátor EXCLUSIVE
Detail

Vodotěsná magnetická krabička pro GPS lokátor EXCLUSIVE s 11200mAh baterií, která zajistí až 1 rok provozu lokátoru. (spyobchod.cz)

Podobné produkty ako Externí baterie + vodotěsná krabička pro GPS lokátor EXCLUSIVE , Gps pro auta

Xtech XRCAHD AHD parkovací a couvací pro GPS navigace (xrcahd)

Xtech XRCAHD AHD parkovací a couvací pro GPS navigace (xrcahd)
Detail

Couvací kamera - barevná couvací a parkovací AHD kamera s nočním viděním, pro navigace, konektor jack 2.5mm, kabel 6 metrů, 12V, IP68 Barevná couvací a parkovací AHD kamera s nočním viděním pro připojení k navigaci s AV in vstupem jack 2.5 mm (nebo cinch RCA přes odpovídající redukci 4-pol. jack 2.5->cinch). Klíčové vlastnosti Xtech XRCAHD AHD parkovací a couvací pro GPS navigaceVodotěsné a nepřízni počasí odolné provedeníAHD CMOS chip s HD rozlišenímSnadná instalaceČeský návod Technické údajePřenos signálu: drátový (délka kabelu 6 metrů)Kvalita signálu: 720p (1024 × 720) High Resolution s digitálními vodícími čarami v obrazeObrazový čip: Color CMOS 1/4Úhel snímání: 160 stupňů Video vstup: 1.0Vp 75 ohmVoděodolnost: IP68Napájení: DC12V +-6V Provozní teplota: -20 až +60 stupňů CelsiaPracovní napětí: 5V DC Videosignál: AHDRozměry kamery: cca 22 × 22 × 22 mm bez držáku Proč si koupit couvací kameruMožná i vy jste se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xtech XRCAHD AHD parkovací a couvací pro GPS navigace (xrcahd) , Steelseries apex pro - us (64626)

Boty Under Armour W HOVR Apex 2

Boty Under Armour W HOVR Apex 2
Detail

Technologie UA HOVR™ poskytuje 'pocit nulové gravitace' - vrací energii vstřebávanou při eliminaci nárazů při došlapu. Kompresní, perforovaný Energy Web s pěnovým materiálem UA HOVR™ navrací vloženou energii. Lehký svršek z jemně síťovaného materiálu s 3D potiskem zajišťuje jedinečnou ochranu a odolnost. Inovovaná konstrukce lépe uzamkne patu a podporuje potenciál vpřed, vzad a ze strany na stranu. Konstrukce paty poskytuje vynikající podporu - uzamkne tvoji patu, čímž podporuje pohyb v přední části chodidla a celkovou stabilizaci. Technologie UA Tribase ™ maximalizuje kontakt s povrchem, podporuje přirozený pohyb a poskytuje flexibilitu při odrazu. Moderní, méně objemný jazyk a konstrukce inspirovaná klasickou botou pro efektivnější vzhled. Offset: 8 mm. Váha: 319 g. Barva: černáTechnologie: HOVRMateriál: 79 % textil, 21 % syntetická vlákna (zoot.cz)

Podobné produkty ako Boty Under Armour W HOVR Apex 2 , Cybex avi one box blk all black (4063846035090)

Boty Under Armour W HOVR Apex 2

Boty Under Armour W HOVR Apex 2
Detail

Technologie UA HOVR™ poskytuje 'pocit nulové gravitace' - vrací energii vstřebávanou při eliminaci nárazů při došlapu. Kompresní, perforovaný Energy Web s pěnovým materiálem UA HOVR™ navrací vloženou energii. Lehký svršek z jemně síťovaného materiálu s 3D potiskem zajišťuje jedinečnou ochranu a odolnost. Inovovaná konstrukce lépe uzamkne patu a podporuje potenciál vpřed, vzad a ze strany na stranu. Konstrukce paty poskytuje vynikající podporu - uzamkne tvoji patu, čímž podporuje pohyb v přední části chodidla a celkovou stabilizaci. Technologie UA Tribase ™ maximalizuje kontakt s povrchem, podporuje přirozený pohyb a poskytuje flexibilitu při odrazu. Moderní, méně objemný jazyk a konstrukce inspirovaná klasickou botou pro efektivnější vzhled. Offset: 8 mm. Váha: 319 g. Barva: černáTechnologie: HOVRMateriál: 79 % textil, 21 % syntetická vlákna (zoot.cz)

Podobné produkty ako Boty Under Armour W HOVR Apex 2 , Thinkware gps tw pro f70 a f200pro (gps tw)

Boty Under Armour W HOVR Apex 2

Boty Under Armour W HOVR Apex 2
Detail

Technologie UA HOVR™ poskytuje 'pocit nulové gravitace' - vrací energii vstřebávanou při eliminaci nárazů při došlapu. Kompresní, perforovaný Energy Web s pěnovým materiálem UA HOVR™ navrací vloženou energii. Lehký svršek z jemně síťovaného materiálu s 3D potiskem zajišťuje jedinečnou ochranu a odolnost. Inovovaná konstrukce lépe uzamkne patu a podporuje potenciál vpřed, vzad a ze strany na stranu. Konstrukce paty poskytuje vynikající podporu - uzamkne tvoji patu, čímž podporuje pohyb v přední části chodidla a celkovou stabilizaci. Technologie UA Tribase ™ maximalizuje kontakt s povrchem, podporuje přirozený pohyb a poskytuje flexibilitu při odrazu. Moderní, méně objemný jazyk a konstrukce inspirovaná klasickou botou pro efektivnější vzhled. Offset: 8 mm. Váha: 319 g. Barva: černáTechnologie: HOVRMateriál: 79 % textil, 21 % syntetická vlákna (zoot.cz)

Podobné produkty ako Boty Under Armour W HOVR Apex 2 , Eltrinex ls500 gps ls500 gps

Boty Under Armour W HOVR Apex 2

Boty Under Armour W HOVR Apex 2
Detail

Technologie UA HOVR™ poskytuje 'pocit nulové gravitace' - vrací energii vstřebávanou při eliminaci nárazů při došlapu. Kompresní, perforovaný Energy Web s pěnovým materiálem UA HOVR™ navrací vloženou energii. Lehký svršek z jemně síťovaného materiálu s 3D potiskem zajišťuje jedinečnou ochranu a odolnost. Inovovaná konstrukce lépe uzamkne patu a podporuje potenciál vpřed, vzad a ze strany na stranu. Konstrukce paty poskytuje vynikající podporu - uzamkne tvoji patu, čímž podporuje pohyb v přední části chodidla a celkovou stabilizaci. Technologie UA Tribase ™ maximalizuje kontakt s povrchem, podporuje přirozený pohyb a poskytuje flexibilitu při odrazu. Moderní, méně objemný jazyk a konstrukce inspirovaná klasickou botou pro efektivnější vzhled. Offset: 8 mm. Váha: 319 g. Barva: černáTechnologie: HOVRMateriál: 79 % textil, 21 % syntetická vlákna (zoot.cz)

Podobné produkty ako Boty Under Armour W HOVR Apex 2 , Wowme sport gps černé/červené (id205g black orange)

Boty Under Armour W HOVR Apex 2

Boty Under Armour W HOVR Apex 2
Detail

Technologie UA HOVR™ poskytuje 'pocit nulové gravitace' - vrací energii vstřebávanou při eliminaci nárazů při došlapu. Kompresní, perforovaný Energy Web s pěnovým materiálem UA HOVR™ navrací vloženou energii. Lehký svršek z jemně síťovaného materiálu s 3D potiskem zajišťuje jedinečnou ochranu a odolnost. Inovovaná konstrukce lépe uzamkne patu a podporuje potenciál vpřed, vzad a ze strany na stranu. Konstrukce paty poskytuje vynikající podporu - uzamkne tvoji patu, čímž podporuje pohyb v přední části chodidla a celkovou stabilizaci. Technologie UA Tribase ™ maximalizuje kontakt s povrchem, podporuje přirozený pohyb a poskytuje flexibilitu při odrazu. Moderní, méně objemný jazyk a konstrukce inspirovaná klasickou botou pro efektivnější vzhled. Offset: 8 mm. Váha: 319 g. Barva: černáTechnologie: HOVRMateriál: 79 % textil, 21 % syntetická vlákna (zoot.cz)

Podobné produkty ako Boty Under Armour W HOVR Apex 2 , Wowme sport gps černé/zelené (id205g black green)

Boty Under Armour W HOVR Apex 2

Boty Under Armour W HOVR Apex 2
Detail

Technologie UA HOVR™ poskytuje 'pocit nulové gravitace' - vrací energii vstřebávanou při eliminaci nárazů při došlapu. Kompresní, perforovaný Energy Web s pěnovým materiálem UA HOVR™ navrací vloženou energii. Lehký svršek z jemně síťovaného materiálu s 3D potiskem zajišťuje jedinečnou ochranu a odolnost. Inovovaná konstrukce lépe uzamkne patu a podporuje potenciál vpřed, vzad a ze strany na stranu. Konstrukce paty poskytuje vynikající podporu - uzamkne tvoji patu, čímž podporuje pohyb v přední části chodidla a celkovou stabilizaci. Technologie UA Tribase ™ maximalizuje kontakt s povrchem, podporuje přirozený pohyb a poskytuje flexibilitu při odrazu. Moderní, méně objemný jazyk a konstrukce inspirovaná klasickou botou pro efektivnější vzhled. Offset: 8 mm. Váha: 319 g. Barva: černáTechnologie: HOVRMateriál: 79 % textil, 21 % syntetická vlákna (zoot.cz)

Podobné produkty ako Boty Under Armour W HOVR Apex 2 , Apex 415 b

Boty Under Armour UA HOVR Apex 2 - šedá

Boty Under Armour UA HOVR Apex 2 - šedá
Detail

Technologie UA HOVR poskytuje 'pocit nulové gravitace' - vrací energii vstřebávanou při eliminaci nárazů při došlapu. Kompresní, perforovaný Energy Web s pěnovým materiálem UA HOVR navrací vloženou energii. Lehký svršek z jemně síťovaného materiálu s 3D potiskem zajišťuje jedinečnou ochranu a odolnost. Inovovaná konstrukce lépe uzamkne patu a podporuje potenciál vpřed, vzad a ze strany na stranu. Konstrukce paty poskytuje vynikající podporu - uzamkne tvoji patu, čímž podporuje pohyb v přední části chodidla a celkovou stabilizaci. Technologie UA Tribase maximalizuje kontakt s povrchem, podporuje přirozený pohyb a poskytuje flexibilitu při odrazu. Moderní, méně objemný jazyk a konstrukce inspirovaná klasickou botou pro efektivnější vzhled. Offset: 8 mm. Váha: 375 g. Barva: šedáTyp sportu: tréninkTechnologie: HOVRMateriál: 79 % textil, 21 % syntetická vlákna (zoot.cz)

Podobné produkty ako Boty Under Armour UA HOVR Apex 2 - šedá , Helmer gps anténa (gps antena helmer)

Boty Under Armour UA HOVR Apex 2 - šedá

Boty Under Armour UA HOVR Apex 2 - šedá
Detail

Technologie UA HOVR poskytuje 'pocit nulové gravitace' - vrací energii vstřebávanou při eliminaci nárazů při došlapu. Kompresní, perforovaný Energy Web s pěnovým materiálem UA HOVR navrací vloženou energii. Lehký svršek z jemně síťovaného materiálu s 3D potiskem zajišťuje jedinečnou ochranu a odolnost. Inovovaná konstrukce lépe uzamkne patu a podporuje potenciál vpřed, vzad a ze strany na stranu. Konstrukce paty poskytuje vynikající podporu - uzamkne tvoji patu, čímž podporuje pohyb v přední části chodidla a celkovou stabilizaci. Technologie UA Tribase maximalizuje kontakt s povrchem, podporuje přirozený pohyb a poskytuje flexibilitu při odrazu. Moderní, méně objemný jazyk a konstrukce inspirovaná klasickou botou pro efektivnější vzhled. Offset: 8 mm. Váha: 375 g. Barva: šedáTyp sportu: tréninkTechnologie: HOVRMateriál: 79 % textil, 21 % syntetická vlákna (zoot.cz)

Podobné produkty ako Boty Under Armour UA HOVR Apex 2 - šedá , Cybex gazelle s sedadlová jednotka blk deep black (4058511904771)

Boty Under Armour UA HOVR Apex 2 - šedá

Boty Under Armour UA HOVR Apex 2 - šedá
Detail

Technologie UA HOVR poskytuje 'pocit nulové gravitace' - vrací energii vstřebávanou při eliminaci nárazů při došlapu. Kompresní, perforovaný Energy Web s pěnovým materiálem UA HOVR navrací vloženou energii. Lehký svršek z jemně síťovaného materiálu s 3D potiskem zajišťuje jedinečnou ochranu a odolnost. Inovovaná konstrukce lépe uzamkne patu a podporuje potenciál vpřed, vzad a ze strany na stranu. Konstrukce paty poskytuje vynikající podporu - uzamkne tvoji patu, čímž podporuje pohyb v přední části chodidla a celkovou stabilizaci. Technologie UA Tribase maximalizuje kontakt s povrchem, podporuje přirozený pohyb a poskytuje flexibilitu při odrazu. Moderní, méně objemný jazyk a konstrukce inspirovaná klasickou botou pro efektivnější vzhled. Offset: 8 mm. Váha: 375 g. Barva: šedáTyp sportu: tréninkTechnologie: HOVRMateriál: 79 % textil, 21 % syntetická vlákna (zoot.cz)

Podobné produkty ako Boty Under Armour UA HOVR Apex 2 - šedá , Steelseries apex pro mini wireless - us (64842)

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour
Detail

Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidlaBarva: černá, modrá, oranžováZapínání: šněrováníMateriál: vnější část - textil, syntetika (zoot.cz)

Podobné produkty ako HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour , Steelseries apex pro tkl (2023) - us (64856)

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour
Detail

Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidlaBarva: černá, modrá, oranžováZapínání: šněrováníMateriál: vnější část - textil, syntetika (zoot.cz)

Podobné produkty ako HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour , Gps lokator

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour
Detail

Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidlaBarva: černá, modrá, oranžováZapínání: šněrováníMateriál: vnější část - textil, syntetika (zoot.cz)

Podobné produkty ako HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour , Gps tracker bentech tk108 gsm/gprs/gps

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour
Detail

Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidlaBarva: černá, modrá, oranžováZapínání: šněrováníMateriál: vnější část - textil, syntetika (zoot.cz)

Podobné produkty ako HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour , Gps tracker bentech tk102b gsm/gprs/gps

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour
Detail

Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidlaBarva: černá, modrá, oranžováZapínání: šněrováníMateriál: vnější část - textil, syntetika (zoot.cz)

Podobné produkty ako HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour , Ddpai z40 gps dual (z40 gps dual)

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour
Detail

Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidlaBarva: černá, modrá, oranžováZapínání: šněrováníMateriál: vnější část - textil, syntetika (zoot.cz)

Podobné produkty ako HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour , Gps tracker bentech tk103 gsm/gprs/gps

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour
Detail

Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidlaBarva: černá, modrá, oranžováZapínání: šněrováníMateriál: vnější část - textil, syntetika (zoot.cz)

Podobné produkty ako HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour , Adam hall d 921 blk (d 921 blk)

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour
Detail

Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidlaBarva: černá, modrá, oranžováZapínání: šněrováníMateriál: vnější část - textil, syntetika (zoot.cz)

Podobné produkty ako HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour , Belkin 4k hdmi 2 1 2m av10175bt2m blk

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour
Detail

Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidlaBarva: černá, modrá, oranžováZapínání: šněrováníMateriál: vnější část - textil, syntetika (zoot.cz)

Podobné produkty ako HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour

HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour
Detail

Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidlaBarva: černá, modrá, oranžováZapínání: šněrováníMateriál: vnější část - textil, syntetika (zoot.cz)

Podobné produkty ako HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Under Armour

TICWATCH Pro 3 GPS, Black

Detail

Jedinečný 2vrstvý 1,4palcový Retina AMOLED a FSTN displej, 8GB flash paměť, výdrž až 45 dnů – chytré hodinky TICWATCH Pro 3 GPS vás odzbrojí stylovým designem, parádním výkonem i funkcemi. Nabízí 13 sportovních režimů a mají i SpO2 senzor. Umožňují NFC platby, mají GPS přijímač, disponují Bluetooth i WiFi. (mall.cz)

Podobné produkty ako TICWATCH Pro 3 GPS, Black

Lezyne Mega XL GPS Black

Detail

GPS navigace disponuje až 48h výdrží baterie a 2,7" barevným displejem, který lze nastavit vertikálně či horizontálně. Je kompatibilní s Bluetooth Smart a ANT+ a může měřit navíc srdeční tep, rychlost nebo kadenci. Lezyne Mega XL GPS Black se dobíjí pomocí Micro-USB. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lezyne Mega XL GPS Black

Aligator Watch Junior GPS, Black

Detail

Dětské chytré GPS hodinky Aligator Watch Junior GPS s GPS lokátorem, možností hovoru a další oboustranné komunikace. Mají připojení Wi-Fi, vestavěný fotoaparát, zabudovaný mikrofon, SOS tlačítko, slot pro nanoSIM a jsou voděodolné a prachuvzdorné s krytím IP67. Doprovodná ovládací aplikace, funkce bezpečnostních zón, krokoměr, budík, svítilna a další funkce. 400mAh baterie s magnetickým dobíjením. (mall.cz)

Podobné produkty ako Aligator Watch Junior GPS, Black

UleFone Watch GPS Black Red

UleFone Watch GPS Black Red
Detail

Rozměry Čtvercové 42 x 37mm Tloušťka 12mm Řemínek 20mm Hmotnost 35g Materiál Řemínek Silikon Rámeček Plast Odolnost 5ATM Kapacita baterie 210 mAh Výdrž baterie až 40 dní v pohotovostním režimu / 25 dní při zapnutém automatickém monitorování tepu / 7 dní při plném využití Displej Velikost 1.3" Typ TFT LCD 2.5D tvrzené sklo Rozlišení 240*240 Konektivita Bluetooth 5.0 Mobilní aplikace VeryFitPro HW a senzory Vibrace Ano Akcelerometr Ano IMU (acceleration+gyroscope) STK8321 Snímač srdečního tepu Ano HX3600 GPS Ano Ubx-M8230-CT SPO2 Ne Požadavky Android 4.4 / IOS 8.0 nebo vyšší Denní sledování aktivit Monitor srdečního tepu Monitor spánku Kroky Kalorie Vzdálenost Aktivní čas Režimy cvičení Venkovní běh Chůze uvnitř Chůze venku Běh uvniř Venkovní cyklistika Rotoped - Spinning Kriket Horská turistika Plavání Venkovní plavání Jóga Veslovací trenažér Eliptický trenažér Jiný trénink GPS trekování Inteligentní běh Automatické rozpoznávání sportu Připomenutí a oznámení Příchozí hovor SMS Notifikace aplikací Budík Upozornění na dlouhé sezení Připomenutí dosažení cíle Připomenutí vybití baterie Sledování menstruačního cyklu Upozornění na odpojení Bluetooth Ostatní funkce Předpověď počasí Obnovení továrních dat Dechové cvičení Stopky Restart Ovládání hudby Časovač Probuzení otočením zápěstí Režim nerušit Najít telefon Informace o firmware Obsah balení manuál, nabíjecí kabel (patro.cz)

Podobné produkty ako UleFone Watch GPS Black Red

UleFone Watch GPS Black Green

UleFone Watch GPS Black Green
Detail

Rozměry Čtvercové 42 x 37mm Tloušťka 12mm Řemínek 20mm Hmotnost 35g Materiál Řemínek Silikon Rámeček Plast Odolnost 5ATM Kapacita baterie 210 mAh Výdrž baterie až 40 dní v pohotovostním režimu / 25 dní při zapnutém automatickém monitorování tepu / 7 dní při plném využití Displej Velikost 1.3" Typ TFT LCD 2.5D tvrzené sklo Rozlišení 240*240 Konektivita Bluetooth 5.0 Mobilní aplikace VeryFitPro HW a senzory Vibrace Ano Akcelerometr Ano IMU (acceleration+gyroscope) STK8321 Snímač srdečního tepu Ano HX3600 GPS Ano Ubx-M8230-CT SPO2 Ne Požadavky Android 4.4 / IOS 8.0 nebo vyšší Denní sledování aktivit Monitor srdečního tepu Monitor spánku Kroky Kalorie Vzdálenost Aktivní čas Režimy cvičení Venkovní běh Chůze uvnitř Chůze venku Běh uvniř Venkovní cyklistika Rotoped - Spinning Kriket Horská turistika Plavání Venkovní plavání Jóga Veslovací trenažér Eliptický trenažér Jiný trénink GPS trekování Inteligentní běh Automatické rozpoznávání sportu Připomenutí a oznámení Příchozí hovor SMS Notifikace aplikací Budík Upozornění na dlouhé sezení Připomenutí dosažení cíle Připomenutí vybití baterie Sledování menstruačního cyklu Upozornění na odpojení Bluetooth Ostatní funkce Předpověď počasí Obnovení továrních dat Dechové cvičení Stopky Restart Ovládání hudby Časovač Probuzení otočením zápěstí Režim nerušit Najít telefon Informace o firmware Obsah balení manuál, nabíjecí kabel (patro.cz)

Podobné produkty ako UleFone Watch GPS Black Green

Lezyne MACRO PLUS GPS BLACK (1-GPS-MACRO-V204)

Lezyne MACRO PLUS GPS BLACK (1-GPS-MACRO-V204)
Detail

Cyklonavigace - připojení kabelem, teploměr, funkce autostart a autostop, měření průměrné rychlosti, měření aktuální rychlosti, výpočet kalorií, měření ujeté vzdálenosti, měření celkového času jízdy, držák součástí balení, kompatibilní s elektrokoly, voděodolný, připojení přes Bluetooth, podporuje Windows, hmotnost 60 g, 2" displej, formát mapy TCX Navigace Lezyne MACRO PLUS GPS BLACK je skvělým přístrojem pro všechny od profesionálů po úplné začátečníky. Jednou z nejdůležitějších funkcí je sběr dat z vaší jízdy, která z cyklonavigace Lezyne udělá pomocníka pro každý výlet. Precizně zpracované TCX, obsahující mapy České republiky i celé Evropy, pomohou, kdykoliv bude potřeba. Díky voděodolnému zpracování se nemusíte bát mokrého terénu ani deště. Data o jízdě vám zprostředkuje 2,0" kvalitní displej. Rozměry 42,9 × 67,8 × 27,5 mm vypovídají o tom, že cyklonavigaci Lezyne MACRO PLUS GPS BLACK bez problémů přimontujete na libovolná řídítka. Přístroj váží 60 g a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lezyne MACRO PLUS GPS BLACK (1-GPS-MACRO-V204)

Lezyne Mega XL GPS Black (1-GPS-MEGAXL-V104)

Lezyne Mega XL GPS Black (1-GPS-MEGAXL-V104)
Detail

Cyklocomputer - bezdrátový, měření kadence, výškoměr, teploměr, funkce autostart a autostop, měření průměrné rychlosti, měření aktuální rychlosti, výpočet kalorií, měření ujeté vzdálenosti, měření celkového času jízdy, tréninkový deník, záznam trasy, notifikace z mobilu, držák součástí balení, kompatibilní s elektrokoly, voděodolný, GPS, připojení přes ANT+, Bluetooth a USB, podporuje iOS a Android, 2,7" displej, maximální výdrž baterie 48 h, hmotnost 83 g Každému cyklistovi, který rád sleduje svůj výkon, by neměl scházet cyklocomputer Lezyne. Nabízený cyklocomputer pracuje na principu bezdrátového přenosu dat. Jeho benefitem je rychlá a snadná instalace, vypadá estetičtěji než drátové typy, navíc odpadá starost o přetržení kabelů. K propojení přístroje s chytrým telefonem poslouží ANT+, Bluetooth a USB technologie. Cyklocomputer je kompatibilní s operačním systémem iOS a Android. Potřebné údaje uvidíte na dobře čitelném displeji s úhlopříčkou 2,7". Součástí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lezyne Mega XL GPS Black (1-GPS-MEGAXL-V104)

Under Armour HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Fialová

Under Armour HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Fialová
Detail

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: strukturovaný Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: světle fialová, šedá Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidla (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Under Armour HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Fialová

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá
Detail

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: syntetický Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: bílá Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidla (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá
Detail

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: syntetický Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: bílá Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidla (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá
Detail

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: syntetický Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: bílá Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidla (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá
Detail

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: syntetický Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: bílá Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidla (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá
Detail

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: syntetický Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: bílá Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidla (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá
Detail

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: syntetický Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: bílá Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidla (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá
Detail

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: syntetický Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: bílá Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidla (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá
Detail

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: syntetický Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: bílá Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidla (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Under Armour HOVR™ Apex 2 Gloss Tenisky Bílá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Černá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Černá
Detail

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: strukturovaný Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: černá Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidla (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Under Armour HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Černá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Černá

Under Armour HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Černá
Detail

Materiál: svršek - textil, syntetika vnitřek - textil podešev - syntetika stélka - textil Povrch: strukturovaný Tvar špičky: kulatý Zapínání: na tkaničky Barva: černá Detail: technologie HOVR™ - kombinace tlumícího materiálu a výstelky pro pocit beztíže při chůzi, technologie Tribase™ - maximalizuje kontakt s povrchem a zachovává přirozenou flexibilitu chodidla (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Under Armour HOVR™ Apex 2 Training Tenisky Černá
Coros APEX 2 Pro GPS Black (WAPX2P-BLK), Coros APEX 2 GPS Black (WAPX2-BLK), Coros APEX 2 Pro GPS Grey (WAPX2P-GRY), Coros APEX Pro Premium Multisport GPS Watch Black, Coros APEX 2 GPS Coral (WAPX2-COR), Coros APEX 2 GPS Grey (WAPX2-GRY), Coros VERTIX 2 GPS Adventure Watch Obsidian Gray, TicWatch Pro 3 Ultra GPS Black (P1034001600A), Lezyne Mega XL GPS Black (1-GPS-MEGAXL-V104), Lezyne MACRO PLUS GPS BLACK (1-GPS-MACRO-V204), Lezyne GPS O-RING MOUNT KIT BLACK (1-GPS-ORMCMK-V104), gps pro auta, SteelSeries Apex Pro - US (64626), CYBEX Avi One Box BLK All Black (4063846035090), THINKWARE GPS TW pro F70 a F200PRO (GPS TW), eltrinex ls500 gps ls500 gps, WowME Sport GPS černé/červené (ID205G black orange), WowME Sport GPS černé/zelené (ID205G black green), apex 415 b, Helmer GPS anténa (GPS antena Helmer), CYBEX Gazelle S Sedadlová jednotka BLK Deep Black (4058511904771), SteelSeries Apex Pro Mini Wireless - US (64842), SteelSeries Apex Pro TKL (2023) - US (64856), gps lokator, GPS Tracker Bentech TK108 GSM/GPRS/GPS, GPS Tracker Bentech TK102B GSM/GPRS/GPS, DDPai Z40 GPS DUAL (Z40 GPS DUAL), GPS Tracker Bentech TK103 GSM/GPRS/GPS, Adam Hall D 921 BLK (D 921 BLK), belkin 4k hdmi 2 1 2m av10175bt2m blk