Coreldraw graphics suite 365, win (elektronická licence) (lccdgssub11)

Produkt Coreldraw graphics suite 365, win (elektronická licence) (lccdgssub11) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Coreldraw graphics suite 365, win (elektronická licence) (lccdgssub11) upraviť a produkt hľadať znova.

CorelDRAW Graphics Suite 365, Win (elektronická licence) (LCCDGSSUB11)

CorelDRAW Graphics Suite 365, Win (elektronická licence) (LCCDGSSUB11)
Detail

Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, DE, FR, IT, PL, NL, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Špičková sada grafických nástrojů pro amatéry i profesionályCorelDRAW Graphics Suite pro Windows je špičková sada obsahující profesionální nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a návrhy. Tento balíček exkluzivního softwaru je určený pro každého, kdo ocení rychlou, efektivní a flexibilní práci s grafikou. Jistě uvítáte široké možnosti přizpůsobení a funkcí, které doplní váš jedinečný styl. Mezi hlavní novinky v této verzi se jednoznačně řadí aplikace CorelDRAW.app, díky které budete moci pracovat i na cestách. Obsah... (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Graphics Suite 365, Win (elektronická licence) (LCCDGSSUB11) , Coreldraw graphics suite 365, win (elektronická licence) (lccdgssub11)

CorelDRAW Graphics Suite 365 Renewal, Win (elektronická licence) (LCCDGSSUBREN11)

CorelDRAW Graphics Suite 365 Renewal, Win (elektronická licence) (LCCDGSSUBREN11)
Detail

Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, prodloužení předplatného, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, DE, FR, IT, ES, PL, NL, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Špičková sada grafických nástrojů pro amatéry i profesionályCorelDRAW Graphics Suite pro Windows je špičková sada obsahující profesionální nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a návrhy. Tento balíček exkluzivního softwaru je určený pro každého, kdo ocení rychlou, efektivní a flexibilní práci s grafikou. Jistě uvítáte široké možnosti přizpůsobení a funkcí, které doplní váš jedinečný styl. Jedná se o obnovu elektronické licence na 1 rok. Obsah grafické sady CorelDRAW Graphics SuiteCorelDRAW – vektorové ilustrace a stránkový... (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Graphics Suite 365 Renewal, Win (elektronická licence) (LCCDGSSUBREN11) , Coreldraw graphics suite enterprise, win/mac, edu (elektronická licence) (lccdgsentmla11)

CorelDRAW Graphics Suite Enterprise, Win/Mac, EDU (elektronická licence) (LCCDGSENTMLA11)

CorelDRAW Graphics Suite Enterprise, Win/Mac, EDU (elektronická licence) (LCCDGSENTMLA11)
Detail

Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem Licence je určená pro studenty, školy (zaměstnance školy), neziskové organizace a školicí centra. V ceně licence je zahrnut i roční support. Během této doby máte nárok na bezplatný upgrade, rychlou spouštěcí příručku, podporu dle vašich představ, nejaktuálnější upgrady, flexibilitu verzí (až 2 verze zpět), možnost rozšíření o dostupný požadovaný jazyk, více kopií s jedním klíčem pro centralizované ovládání a kompatibilitu, slevy pro objemové a kumulativní licence. Získáte také přístup k exkluzivním webovým seminářům se zkušenými experty.Špičková sada grafických nástrojů pro amatéry i... (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Graphics Suite Enterprise, Win/Mac, EDU (elektronická licence) (LCCDGSENTMLA11) , Coreldraw graphics suite enterprise, win/mac, cz/en (elektronická licence) (lccdgsentml11)

CorelDRAW Graphics Suite Enterprise, Win/Mac, CZ/EN (elektronická licence) (LCCDGSENTML11)

CorelDRAW Graphics Suite Enterprise, Win/Mac, CZ/EN (elektronická licence) (LCCDGSENTML11)
Detail

Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem Špičková sada grafických nástrojů pro amatéry i profesionályCorelDRAW Graphics Suite Enterprise je špičková sada obsahující profesionální nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a návrhy. Elektronická licence exkluzivního softwaru je určená pro každého, kdo ocení rychlou, efektivní a flexibilní práci s grafikou. Jistě uvítáte široké možnosti přizpůsobení a funkcí, které doplní váš jedinečný styl. Mezi hlavní novinky ve verzi CorelDRAW Graphics Suite Enterprise se jednoznačně řadí funkce kreslení v perspektivě. Využít můžete jeden až tři úběžníky a nakreslit nebo přidat objekty do... (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Graphics Suite Enterprise, Win/Mac, CZ/EN (elektronická licence) (LCCDGSENTML11) , Coreldraw graphics suite 2021 , mac, edu, cz/en (elektronická licence) (esdcdgs2021meua)

CorelDRAW Graphics Suite 2021 , Win, EDU, CZ/EN (elektronická licence) (ESDCDGS2021EUEDU)

CorelDRAW Graphics Suite 2021 , Win, EDU, CZ/EN (elektronická licence) (ESDCDGS2021EUEDU)
Detail

Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, trvalá licence, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Špičková sada grafických nástrojů pro amatéry i profesionályCorelDRAW Graphics Suite 2021 Win EDU je špičková sada obsahující profesionální nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a návrhy. Elektronická licence exkluzivního softwaru je určená pro každého, kdo ocení rychlou, efektivní a flexibilní práci s grafikou. Jistě uvítáte široké možnosti přizpůsobení a funkcí, které doplní váš jedinečný styl. Mezi hlavní novinky ve verzi CorelDRAW Graphics Suite 2021 Win EDU se jednoznačně řadí funkce kreslení v perspektivě. Využít můžete jeden až tři úběžníky a nakreslit nebo přidat objekty do... (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Graphics Suite 2021 , Win, EDU, CZ/EN (elektronická licence) (ESDCDGS2021EUEDU) , Coreldraw technical suite enterprise, win, cz/en (elektronická licence) (lccdtsentml11)

CorelDRAW Graphics Suite 2021 , Mac, EDU, CZ/EN (elektronická licence) (ESDCDGS2021MEUA)

CorelDRAW Graphics Suite 2021 , Mac, EDU, CZ/EN (elektronická licence) (ESDCDGS2021MEUA)
Detail

Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, trvalá licence, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem macOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Špičková sada grafických nástrojů pro amatéry i profesionályCorelDRAW Graphics Suite 2021 Mac EDU je špičková sada obsahující profesionální nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a návrhy. Elektronická licence exkluzivního softwaru je určená pro každého, kdo ocení rychlou, efektivní a flexibilní práci s grafikou. Jistě uvítáte široké možnosti přizpůsobení a funkcí, které doplní váš jedinečný styl. Mezi hlavní novinky ve verzi CorelDRAW Graphics Suite 2021 Mac EDU se jednoznačně řadí funkce kreslení v perspektivě. Využít můžete jeden až tři úběžníky a nakreslit nebo přidat objekty do... (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Graphics Suite 2021 , Mac, EDU, CZ/EN (elektronická licence) (ESDCDGS2021MEUA) , Coreldraw technical suite (elektronická licence) (lccdtssub11)

CorelDRAW Graphics Suite 2021 Win, CDGS2021MLDP

CorelDRAW Graphics Suite 2021 Win, CDGS2021MLDP
Detail

CorelDRAW Graphics SuiteProfesionální software pro grafické návrhy pro Windows Podpořte svou kreativitu s profesionálním grafickým softwarem navrženým pro bezkonkurenční efektivitu. Kreativita spojená s produktivitou CorelDRAW Graphics Suite je vaší kompletní sada návrhářských nástrojů pro vytváření působivých vektorových ilustrací, sazbu, úpravy fotografií a typografii s naprostou efektivitou. Cenově dostupné předplatné nabízí neuvěřitelnou trvalou hodnotu s okamžitým a zaručeným přístupem k exkluzivním novým funkcím a obsahu, špičkovému výkonu a podpoře nejnovějších technologií. Nástroje, se kterými zvládnete každý projekt CorelDRAW Vektorové ilustrace a sazba S touto kompletní výkonnou grafickou aplikací pro vektorové ilustrace, sazbu a mnoho dalšího můžete vytvořit opravdu cokoli. CAPTURE™ Snímky obrazovky Jediným kliknutím můžete pořídit a uložit snímky z obrazovky vašeho počítače, včetně celé obrazovky, jednotlivých oken nebo nabídek. Corel PHOTO-PAINT™ Úpravy fotografií a rastrová grafika Přeřaďte na vyšší rychlost zpracování fotografií s aplikací Corel PHOTO-PAINT využívající umělou inteligenci a užijte si integraci pracovních postupů s CorelDRAW. Corel Font Manager Správa a vyhledávání písem Organizujte a spravujte knihovnu písem s jednoduchou a intuitivní aplikací Corel Font Manager používejte svá oblíbená písma bez nutnosti jejich instalace. CorelDRAW.app Vektorové ilustrace a grafické návrhy v prohlížeči Použijte aplikaci CorelDRAW.app na webu nebo na iPadu a užijte si spolupráci na kontrole souborů nebo tvorbě návrhů na cestách. AfterShot™ 3 HDR Editor fotografií ve formátu RAW Provádějte profesionální opravy a vylepšení fotografií ve formátu RAW nebo JPEG a vytvářejte obrázky HDR s AfterShot HDR. K dispozici v angličtině, němčině a japonštině Hlavní aplikace CorelDRAW – Vektorové ilustrace a sazba Corel PHOTO-PAINT™ – Program pro úpravu fotografií a rastrovou grafiku Corel Font Manager – Nástroj pro správu a vyhledávání písem PowerTRACE™ – Převod rastrů na vektorovou grafiku s využitím umělé inteligence (zahrnuto jako součást aplikace CorelDRAW) CorelDRAW.app™ – Grafické návrhy a vektorové ilustrace online prostřednictvím webového prohlížeče CorelDRAW.app™ pro iPad – Aplikace pro iPad pro vektorové ilustrace a grafické návrhy CAPTURE™ – Nástroj pro tvorbu snímků obrazovky AfterShot™ HDR – Editor fotografií ve formátu RAW Obsah 7 000 klipartů, digitálních obrázků a šablon mobilních reklamních panelů 1 000 digitálních fotografií s vysokým rozlišením Více než 1 000 písem TrueType a/nebo OpenType a integrovaný přístup k více než 1 000 písem Google Fonts 150 profesionálně navržených šablon Více než 600 přechodových, vektorových a rastrových výplní Dokumentace Stručná úvodní příručka Online nápověda Nekonečné možnosti! Branding a marketing Sada CorelDRAW Graphics Suite umožňuje vytvářet výjimečné prvky pro identitu značky, prodejní materiály a mnoho dalšího a je ideálním řešením pro všechny – od kreativních profesionálů v oblasti reklamy až po malé podniky vytvářející marketingové materiály. Reklamní tabulce a velkoformátový tisk Profesionálové v oblasti reklam a tisku se mohou díky výkonnému modulu správy barev a špičkovým předtiskovým nástrojům spolehnout na sadu CorelDRAW při tvorbě grafických podkladů pro širokou škálu výstupů. Oblečení a textil Ať již pracujete v oblasti sítotisku, výšivek, přímého potisku nebo oděvů, sada CorelDRAW Graphics Suite nabízí všechny nástroje, které potřebujete k tvorbě a dodávání návrhů v módním průmyslu. Obchod a e-commerce Sada CorelDRAW Graphics Suite nabízí profesionálům v oblasti obchodu specializované nástroje pro web a tisk, ať už navrhujete propagační letáky, nebo vytváříte materiály pro vylepšení online obchodu. Plány, mapy a schémata Aplikace CorelDRAW, která představuje spolehlivou jistotu v oblasti techniky, výroby a konstrukcí, nabízí precizní nástroje pro tvorbu ilustrací produktů a součástek, diagramů, schémat a dalších složitých vizuálních materiálů. Chcete-li získat kompletní sadu specializovaných nástrojů pro tvorbu technických dokumentů, revize a publikování podrobných ilustrací a technické komunikace, zvolte sadu CorelDRAW Technical Suite. Ilustrace a umělecká grafika Ilustrátoři a umělci mohou zkombinovat své klasické umělecké postupy s nejmodernější technologií CorelDRAW pro vektorové ilustrace a vytvářet krásná a sofistikovaná umělecká díla. NOVINKY Získejte předplatné k tomu nejnovějšímu a nejlepšímu Využijte výhod předplatného sady CorelDRAW Graphics Suite, se kterým získáte přístup k exkluzivním novým funkcím a obsahu. Novinky pro předplatitele pro březen 2022 NOVINKA Rychlejší úpravy fotografií Popusťte uzdu své kreativitě s novými nedestruktivními a stohovatelnými předvolbami úprav a zcela přepracovaným ukotvitelným panelem Úpravy, který je až desetkrát rychlejší než dříve. Užijte si řadu uživateli inspirovaných vylepšení často používaných funkcí pro úpravy fotografií a aktualizovanou nabídku Upravit s novými nástroji, zkratkami a příkazy. NOVINKA Optimalizované výukové programy Personalizovaný výukový obsah najdete na novém ukotvitelném panelu Učení a při vytváření můžete vyhledávat online obsah na kartě Prozkoumat. Díky optimalizacím, které nabízejí přizpůsobené výukové kurzy na dosah ruky, se rychleji zdokonalíte v používání nástrojů a technik a dosáhnete úspěchu, aniž byste museli opustit aplikaci CorelDRAW. NOVINKA Funkce inspirované uživateli Užijte si spoustu vylepšených funkcí na základě přímých návrhů našich věrných uživatelů – od časově úsporného zobrazení více stránek a vylepšení stránek až po hodnotná vylepšení úprav obrázků a exportu. Podílejte se na designu a vývoji sady CorelDRAW Graphics Suite tím, že budete posílat své nápady a hlasovat o ostatních! Novinky pro předplatitele pro říjen 2021 Dynamická správa prvků Vytvořte jediný autoritativní zdroj prvků pro návrhy sdílením symbolů napříč projekty a týmy a spolehněte se na synchronizaci změn provedených vámi nebo jinými osobami. Typografie šetřící čas Zkraťte si cestu k působivé typografii díky přímému přístupu k více než tisícovce písem Google Fonts v aplikaci Corel Font Manager. Vylepšená spolupráce Užijte si skutečně efektivní pracovní postupy spolupráce díky zjednodušenému procesu přihlašování a vylepšení výkonu pro rychlejší ukládání, otevírání a sdílení návrhů v cloudu. Profesionální návrhářské nástroje na dosah ruky Vektorové ilustrace Výkonné nástroje pro vektorové ilustrace v CorelDRAW můžete použít k přetvoření základních kontur a tvarů na komplexní umělecká díla. S všestrannými nástroji pro tvary a kreslení můžete vytvářet různé křivky. S nástroji efektů, jako jsou Kontura, Obálka, Prolnutí, Síťová výplň a další, můžete do vektorových uměleckých děl přidávat kreativní efekty. Sazba Najdete zde všechny nástroje, které potřebujete k vytváření stránkového zlomu pro brožury, vícestránkové dokumenty a další. Přepínejte mezi úpravami jedné a více stránek, což vám nabízí možnost pracovat tak, jak chcete. Typografie Komplexní sada typografických nástrojů vám umožní pracovat s textem dle vlastních představ. Můžete přidat efekty jako blokový stín a obrysy, interaktivně ladit písma s podporou variabilních písem, přizpůsobit text osnově a mnoho dalšího. Správa písem Organizujte a spravujte knihovnu písem s intuitivní aplikací Corel Font Manager a používejte svá oblíbená písma bez nutnosti jejich instalace. Pracujte rychleji s písmy uloženými v síti a využijte přímý přístup k více než 1 000 písem Google Fonts. Úpravy fotografií S výkonnými nástroji pro úpravu fotografií na základě vrstev v aplikaci Corel PHOTO-PAINT můžete přizpůsobit barvy a tóny, odstranit nedokonalosti, opravit perspektivu a dělat mnoho dalšího. S využitím umělé inteligence můžete vylepšit velikost a kvalitu obrázků a použít AfterShot HDR k vytvoření ohromujících fotografií HDR z obrázků RAW. Spolupráce Zrychlete kreativní procesy s cloudovými pracovními postupy pro spolupráci, které nabízejí výrazně lepší způsob komunikace s klienty a kolegy ohledně návrhů v reálném čase. Získejte od některého z mnoha přispěvatelů komentáře a poznámky v reálném čase přímo v rámci souboru návrhu CorelDRAW a současně řešte zpětnou vazbu. Barva, výplně a průhlednost Pomocí vzorků barev můžete snadno použít barvu na výplně a obrysy nebo vygenerovat barvy na základě souladů barev. Můžete změnit průhlednost objektů a vyplnit objekty vzorky, přechody, síťovými výplněmi a dalším. Nedestruktivní úpravy Můžete upravovat rastry a vektory s jistotou toho, že nepoškodíte původní obrázek nebo objekt. V aplikacích CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT můžete nedestruktivně vytvářet bloky stínu, symetrické ilustrace a perspektivní kreslení a používat širokou nabídku měnitelných přizpůsobení a efektů. Převod rastrů na vektorovou grafiku Užijte si výjimečné výsledky při převodu rastrů na vektorovou grafiku díky ohromující aplikaci PowerTRACE™ využívající umělou inteligenci. Využijte pokročilé možnosti optimalizace obrázků, které pomáhají vylepšit kvalitu rastrů při jejich trasování. Flexibilní pracovní plocha Dojděte od nápadů k výstupu v rekordním čase s novými pracovními postupy, se kterými budete mít naprostou kontrolu nad stránkami a prvky. Zobrazení více stránek Můžete zobrazovat, spravovat a upravovat všechny digitální prvky svého projektu v jediném zobrazení – zbrusu novém hřišti pro vaši kreativitu! Můžete plynule přesouvat objekty mezi stránkami, porovnávat návrhy vedle sebe a volně posouvat a organizovat stránky. Export více prvků Po dokončení návrhu můžete vytvořit vlastní seznam položek stránek a objektů pro export jediným kliknutím! Styly a sady stylů Ukotvitelný panel Styly objektů usnadňuje správu stylů a sad stylů pro použití konzistentního formátování napříč více objekty, vytváření iterativních verzí a formátování celých dokumentů rychle a konzistentně. Bezkonkurenční ovládání objektů S užitečným ukotvitelným panelem Objekty, který vám umožňuje skrýt, zobrazit, přejmenovat, vyhledat objekty a změnit pořadí jejich překrývání, můžete ovládat každý prvek v dokumentu. Ukotvitelný panel Vlastnosti objektu můžete použít ke správě formátování, výplní a dalších vlastností objektů. Přizpůsobení pracovní plochy Přizpůsobte pracovní plochu, aby odpovídala vašim pracovním potřebám. Snadno naimportujte pracovní plochy aplikací CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT vytvořené v předchozích verzích nebo použijte předem definované pracovní plochy. které vám pomohou s uspořádáním oblíbených nástrojů tak, aby byly vždy po ruce. Kreslení v perspektivě Kreslete objekty nebo ilustrované scény v perspektivě rychleji a snadněji. Můžete si vybrat jednoúběžníkovou, dvouúběžníkovou nebo trojúběžníkovou perspektivu, nakreslit nebo přidat existující skupinu objektů na sdílené rovině perspektivy a volně přesouvat a upravovat objekty se zachováním perspektivy. Návrhy pro tisk nebo web Užijte si bezproblémové publikování a výstup – pokaždé. Můžete ovládat konzistenci barev napříč různými médii a mít před tiskem jistotu, že vaše barvy budou vždy přesné, a tvořit poutavý webový obsah s kolekcí výjimečných nástrojů a předvoleb pro webovou grafiku. Rozsáhlá kompatibilita souborů Díky podpoře nepřeberných formátů souborů pro grafiku, publikování a obrázky můžete snadno importovat a exportovat širokou škálu prvků projektů na základě klientem poskytnutých souborů. Ohromující kreativní obsah Rozšiřte své kreativní možnosti s bezplatným a prémiovým obsahem, který je dostupný v obchodě v rámci aplikace CorelDRAW' Objevujte písma, výplně, vektory, kreativní šablony a mnoho dalšího a posuňte své návrhy na novou úroveň. Předplatitelé získají nové funkce i obsah Porovnat možnosti nákupu Předplatné Jednorázový nákup Všechny funkcePlně funkční software s exkluzivními funkcemi a obsahem. — Nejnovější a nejlepšíOkamžitý přístup k nejnovějším aktualizacím bez dalších nákladů. — DostupnostNejnižší počáteční náklady a možnost přestat s platbami po definovanou dobu, pokud již software nepotřebujete. — Trvalá podporaGarantovaná podpora nejnovějších operačních systémů, zařízení a technologií. — Vlastnictví produktuStačí jednou zaplatit a budete vlastnit a moci používat verzi softwaru po libovolně dlouhou dobu. — Nástroje pro sazbu + další vylepšení vícestránkové sazby Nástroje pro kreslení Nástroje pro úpravy obrázků + optimalizované pracovní postupy úprav obrázků Výukové materiály + optimalizované a personalizované výukové programy Nástroje pro typografii + integrace písem Google Fonts prostřednictvím aplikace Corel Font Manager Spolupráce s využitím cloudu — Správa prvků v cloudu — Kreativní obsah + další BEZPLATNÉ šablony + přímý přístup k více než 1 000 písem Google Fonts Rozsáhlá kompatibilita souborů + přidaná podpora formátu souborů pro export více prvků Pokročilé funkce aplikace CorelDRAW.app PRO — Vývoj produktu zaměřený na zákazníka + integrovaná zpětná vazba a hlasování + vylepšení funkcí inspirovaná uživateli Technické údaje Windows Windows 11 nebo Windows 10 (verze 21H1 nebo novější) (64bitová verze) s nejnovějšími aktualizacemi Intel Core i3/5/7/9 nebo AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC Grafická karta podporující OpenCL 1.2 s minimálně 3 GB VRAM 8 GB paměti RAM 5,5 GB volného místa pevném disku pro soubory aplikace a instalační soubory Myš, tablet nebo vícedotyková obrazovka Rozlišení obrazovky 1280 × 720 při přiblížení 100 % (96 dpi) Nepovinná jednotka DVD (při instalaci krabicové verze);instalace z DVD vyžaduje stažení až 900 MB K instalaci a ověření sady CorelDRAW Graphics Suite a používání některých zahrnutých softwarových komponent, online funkcí a obsahu je vyžadováno připojení k internetu. (patro.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Graphics Suite 2021 Win, CDGS2021MLDP , Coreldraw graphics suite 2021, win, cz/pl (box) (cdgs2021mldp)

CorelDRAW Graphics Suite 2021, Win, CZ/PL (BOX) (CDGS2021MLDP)

CorelDRAW Graphics Suite 2021, Win, CZ/PL (BOX) (CDGS2021MLDP)
Detail

Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, trvalá licence, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, způsob instalace: CD/DVD, vhodné pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows Špičková sada grafických nástrojů pro amatéry i profesionályCorelDRAW Graphics Suite 2021 Win je špičková sada obsahující profesionální nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a návrhy. Elektronická licence exkluzivního softwaru je určená pro každého, kdo ocení rychlou, efektivní a flexibilní práci s grafikou. Jistě uvítáte široké možnosti přizpůsobení a funkcí, které doplní váš jedinečný styl. Mezi hlavní novinky ve verzi CorelDRAW Graphics Suite 2021 Win se jednoznačně řadí funkce kreslení v perspektivě. Využít můžete jeden až tři úběžníky a nakreslit nebo přidat objekty do perspektivy. Obsah grafické sady CorelDRAW Graphics Suite 2021 WinCorelDRAW 2021 – vektorové ilustrace a sazbaCorel PHOTO-PAINT 2021 (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Graphics Suite 2021, Win, CZ/PL (BOX) (CDGS2021MLDP) , Cyberlink director suite 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybedrs365)

CorelDRAW Technical Suite Enterprise, Win, CZ/EN (elektronická licence) (LCCDTSENTML11)

CorelDRAW Technical Suite Enterprise, Win, CZ/EN (elektronická licence) (LCCDTSENTML11)
Detail

Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Pečlivě navrženo pro podrobné technické materiályCorelDRAW Technical Suite Enterprise je profesionální software pro technické ilustrace a skicování. Jedná se o komplexní sadu aplikací pro profesionály. Zaujme svou působivou grafikou a technickou přesností. Software nabízí širokou paletu nástrojů pro výkresy a tvorby návrhů či špičkovou kompatibilitu souborů. Díky této sadě dosáhnete bezkonkurenční produktivity s novými výkonnými funkcemi podporujícími efektivitu, ohromujícími možnostmi úpravy fotografií a inovativními grafickými nástroji, které splňují všechny technické... (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Technical Suite Enterprise, Win, CZ/EN (elektronická licence) (LCCDTSENTML11) , Adobe technical suite, win, en, 1 měsíc (elektronická licence) (65291570ba01a12)

CorelDRAW Technical Suite (elektronická licence) (LCCDTSSUB11)

CorelDRAW Technical Suite (elektronická licence) (LCCDTSSUB11)
Detail

Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: angličtina, DE, FR, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Pečlivě navrženo pro podrobné technické materiályCorelDRAW Technical Suite je profesionální software pro technické ilustrace a skicování. Jedná se o komplexní sadu aplikací pro profesionály. Zaujme svou působivou grafikou a technickou přesností. Software nabízí širokou paletu nástrojů pro výkresy a tvorby návrhů či špičkovou kompatibilitu souborů. Díky této sadě dosáhnete bezkonkurenční produktivity s novými výkonnými funkcemi podporujícími efektivitu, ohromujícími možnostmi úpravy fotografií a inovativními grafickými nástroji, které splňují všechny technické standardy. Těšit se... (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Technical Suite (elektronická licence) (LCCDTSSUB11) , Adobe technical suite, win, en, 12 měsíců (elektronická licence) (65291570ba01a12a)

CorelDRAW Graphics Suite 2021 Mac, CDGS2021MMLDPEM

CorelDRAW Graphics Suite 2021 Mac, CDGS2021MMLDPEM
Detail

Grafické návrhy představují cestu objevování a opakování, ale neměla by být plná pokusů a nezdarů. Sada CorelDRAW® Graphics Suite 2021 zjednodušuje návrhářské procesy, abyste mohli vytvářet ohromující návrhy rychleji a bez kompromisů v oblasti kvality. S novými nástroji perspektivy, které zrychlí nastavení projektů a tvorbu, se můžete více zaměřit na ilustrace. Nová flexibilní návrhářská plocha CorelDRAW posouvá produktivitu na novou úroveň díky možnosti navrhování, správy a exportu stránek a prvků vícestránkových dokumentů v jediném zobrazení. Přidejte do svého návrhářského arzenálu progresivní nástroje pro úpravy fotografií s kompletně přepracovaným nástrojem Nahradit barvy, podporou nových formátů souborů a přepracovaným pracovním postupem přizpůsobení v aplikaci Corel PHOTO-PAINT™. CorelDRAW nabízí podporu napříč platformami pro Windows, Mac, web, iPad, a mobilní zařízení a je ideálním softwarem pro grafické návrhy, se kterým snadno dosáhnete ohromujících výsledků. Produktivita Navrženo pro produktivitu. Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021, jasná volba pro profesionální grafické návrhy, nabízí neuvěřitelnou produktivitu. Ve světě, kde spolupráce hraje klíčovou roli, se můžete spolehnout na aplikaci CorelDRAW, která díky nástrojům podporujícím produktivitu zjednoduší vaše návrhářské procesy a pomůže vám vytvářet bezchybné výsledky Kreativita Posuňte hranici grafických návrhů. Ohromte je dokonalými návrhy! S komplexní sadou návrhářských aplikací pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií, typografii a mnoho dalšího jsou možnosti nekonečné. Snadné používání a neuvěřitelná kreativita – sada CorelDRAW Graphics Suite je vaše tajná zbraň, kdykoli vás políbí múza. Individualita Získejte naprostou kontrolu. S výkonnými grafickými nástroji pro Windows, Mac a web navrženými pro podporu vaší kreativity můžete mít své návrhářské postupy pod naprostou kontrolou od začátku do konce. Ať už vytváříte návrhy pro web, nebo pro tisk, vaše návrhářské prostředí je zcela přizpůsobitelné. V práci, doma i na cestách – toto je VAŠE sada CorelDRAW Graphics Suite. Jazyková verze: CZ/PL (patro.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Graphics Suite 2021 Mac, CDGS2021MMLDPEM , Adobe technical suite, win, en, 12 měsíců, obnova (elektronická licence) (65291577ba01a12)

CorelDRAW Graphics Suite 2021, Mac, CZ/PL (BOX) (CDGS2021MMLDPEM)

CorelDRAW Graphics Suite 2021, Mac, CZ/PL (BOX) (CDGS2021MMLDPEM)
Detail

Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, trvalá licence, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, způsob instalace: CD/DVD, vhodné pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem macOS Špičková sada grafických nástrojů pro amatéry i profesionályCorelDRAW Graphics Suite 2021 Mac je špičková sada obsahující profesionální nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a návrhy. Elektronická licence exkluzivního softwaru je určená pro každého, kdo ocení rychlou, efektivní a flexibilní práci s grafikou. Jistě uvítáte široké možnosti přizpůsobení a funkcí, které doplní váš jedinečný styl. Mezi hlavní novinky ve verzi CorelDRAW Graphics Suite 2021 Mac se jednoznačně řadí funkce kreslení v perspektivě. Využít můžete jeden až tři úběžníky a nakreslit nebo přidat objekty do perspektivy. Obsah grafické sady CorelDRAW Graphics Suite 2021 MacCorelDRAW 2021 – vektorové ilustrace a sazbaCorel... (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Graphics Suite 2021, Mac, CZ/PL (BOX) (CDGS2021MMLDPEM) , Cyberlink media suite 16 ultra (elektronická licence) (cybesum16t)

Cyberlink Director Suite 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybeDRS365)

Cyberlink Director Suite 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybeDRS365)
Detail

Kancelářský software Cyberlink Director určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Cyberlink Director Suite 365 je kompletní editační sada pro tvůrce obsahu. Přináší výkonné nástroje pro úpravy videa, fotografií, barev a zvuku - tedy vše, co potřebujete k vytváření profesionálně vypadajících vizuálů v jednotném intuitivním pracovním prostředí. Cyberlink Director Suite 365 obsahuje aplikace PowerDirector, PhotoDirector, ColorDirector a AudioDirector. Jedná se o elektronickou licenci pro jedno zařízení s předplatným na 12 měsíců. Klíčové vlastnosti Cyberlink Director Suite 365Kompletní softwarová sada pro video, foto a audio editaci Cyberlink Director Suite 365Jednotné intuitivní pracovní prostředí Obsahuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink Director Suite 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybeDRS365) , Cyberlink media suite 16 ultimate (elektronická licence) (cybesum16u)

Adobe Technical Suite, Win, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65291570BA01A12)

Adobe Technical Suite, Win, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65291570BA01A12)
Detail

Grafický software Adobe Technical Suite určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS Licence je určena pro 1 uživatele na 1 měsíc. Je kompatibilní s Win/MacOS. Verze EN. Adobe Technical Suite for TEAMS??? (elektronická licence) Adobe Technical Suite for TEAMS vám zpřístupní čtyři produkty, se kterými získají vaše technické dokumenty nebo eLearning špičkovou kvalitu. Jedná se o Adobe FrameMaker, Adobe RoboHelp, Adobe Captivate a Adobe Acrobat. FrameMaker v Adobe Technical Suite for TEAMS FrameMaker je grafický software se 64bitovou architekturou, technickým prostředím a snadnou tvorbou. Převede dlouhé a technické informace do lehce pochopitelných prezentací. Disponuje výstupy pro každou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Technical Suite, Win, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65291570BA01A12) , Endnote 20 win/mac (elektronická licence) (entewmc20)

Adobe Technical Suite, Win, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65291570BA01A12a)

Adobe Technical Suite, Win, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65291570BA01A12a)
Detail

Grafický software Adobe Technical Suite určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS Licence je určena pro 1 uživatele na 12 měsíců. Je kompatibilní s Win/MacOS. Verze EN. Adobe Technical Suite for TEAMS??? (elektronická licence) Adobe Technical Suite for TEAMS vám zpřístupní čtyři produkty, se kterými získají vaše technické dokumenty nebo eLearning špičkovou kvalitu. Jedná se o Adobe FrameMaker, Adobe RoboHelp, Adobe Captivate a Adobe Acrobat. FrameMaker v Adobe Technical Suite for TEAMS FrameMaker je grafický software se 64bitovou architekturou, technickým prostředím a snadnou tvorbou. Převede dlouhé a technické informace do lehce pochopitelných prezentací. Disponuje výstupy pro každou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Technical Suite, Win, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65291570BA01A12a) , Microsoft 365 business standard (elektronická licence) (klq-00211)

Adobe Technical Suite, Win, EN, 12 měsíců, obnova (elektronická licence) (65291577BA01A12)

Adobe Technical Suite, Win, EN, 12 měsíců, obnova (elektronická licence) (65291577BA01A12)
Detail

Grafický software Adobe Technical Suite určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, prodloužení předplatného, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS Licence je určena pro 1 uživatele na 12 měsíců. Jedná se o obnovu licence. Je kompatibilní s Win/MacOS. Verze EN. Adobe Technical Suite for TEAMS??? (elektronická licence) Adobe Technical Suite for TEAMS vám zpřístupní čtyři produkty, se kterými získají vaše technické dokumenty nebo eLearning špičkovou kvalitu. Jedná se o Adobe FrameMaker, Adobe RoboHelp, Adobe Captivate a Adobe Acrobat. FrameMaker v Adobe Technical Suite for TEAMS FrameMaker je grafický software se 64bitovou architekturou, technickým prostředím a snadnou tvorbou. Převede dlouhé a technické informace do lehce pochopitelných... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Technical Suite, Win, EN, 12 měsíců, obnova (elektronická licence) (65291577BA01A12) , Microsoft 365 pro rodiny (elektronická licence) (6gq-00092)

Corel WinDVD 12 Pro, Win (elektronická licence) (LCWD12PRML)

Corel WinDVD 12 Pro, Win (elektronická licence) (LCWD12PRML)
Detail

Video software Corel WinDVD určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: vektorová grafika a úprava fotografií, jazyková verze: angličtina, DE, FR, IT, ES, PL, NL, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Sledování filmů je jedna z nejzábavnějších činností pro každého majitele počítače. Pokud však nevlastníte kvalitní program, který obsahuje celou škálu speciálních kodeků, máte velký problém. Naštěstí se na scéně objevuje produkt společnosti Corel, jenž v sobě sdružuje vše potřebné a dopřeje vám jistotu, že vše pohodlně přehrajete. Například nové Windows 10 v základu vůbec neobsahují podporu pro přehrávání DVD disků, takže pořízením aplikace Corel WinDVD 12 Pro tento problém elegantně vyřešíte.Klíčové vlastnosti softwaru Corel WinDVD 12 ProPohodlné přehrávání DVD na PCPodpora až 4K... (alza.cz)

Podobné produkty ako Corel WinDVD 12 Pro, Win (elektronická licence) (LCWD12PRML) , Corel windvd 12 pro, win (elektronická licence) (lcwd12prml)

Corel WinDVD 12 Corporate Edition, Win (elektronická licence) (LCWD12ML1)

Corel WinDVD 12 Corporate Edition, Win (elektronická licence) (LCWD12ML1)
Detail

Video software Corel WinDVD určený pro 1 zařízení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Sledování filmů je jedna z nejzábavnějších činností pro každého majitele počítače. Pokud však nevlastníte kvalitní program, který obsahuje celou škálu speciálních kodeků, máte velký problém. Naštěstí se na scéně objevuje produkt společnosti Corel, jenž v sobě sdružuje vše potřebné a dopřeje vám jistotu, že vše pohodlně přehrajete. Například nové Windows 10 v základu vůbec neobsahují podporu pro přehrávání DVD disků, takže pořízením aplikace Corel WinDVD 12 tento problém elegantně vyřešíte.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnosti softwaru Corel WinDVD 12Pohodlné přehrávání DVD na PCPodpora až 4K rozlišení i 3D filmůSnadná tvorba playlistů a oblíbených... (alza.cz)

Podobné produkty ako Corel WinDVD 12 Corporate Edition, Win (elektronická licence) (LCWD12ML1) , Cyberlink powerdirector 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybepdr365)

Corel WinDVD 12 Corporate Upgrade, Win (elektronická licence) (LCWD12MLUG1)

Corel WinDVD 12 Corporate Upgrade, Win (elektronická licence) (LCWD12MLUG1)
Detail

Video software Corel WinDVD určený pro 1 zařízení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, DE, FR, IT, ES, PL, NL, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Sledování filmů je jedna z nejzábavnějších činností pro každého majitele počítače. Pokud však nevlastníte kvalitní program, který obsahuje celou škálu speciálních kodeků, máte velký problém. Naštěstí se na scéně objevuje produkt společnosti Corel, jenž v sobě sdružuje vše potřebné a dopřeje vám jistotu, že vše pohodlně přehrajete. Za zmínku stojí i to, že Windows 10 v základu vůbec neobsahují podporu pro přehrávání DVD disků, takže pořízením aplikace Corel WinDVD 12 tento problém elegantně vyřešíte.Klíčové vlastnosti softwaru Corel WinDVD 12Pohodlné přehrávání DVD na PCPodpora až 4K rozlišení i 3D filmůSnadná tvorba playlistů a oblíbených filmových... (alza.cz)

Podobné produkty ako Corel WinDVD 12 Corporate Upgrade, Win (elektronická licence) (LCWD12MLUG1) , Corelcad 2023 win/mac cz/en (elektronická licence) (esdccad2023ml)

Cyberlink Media Suite 16 Ultimate (elektronická licence) (cybesum16u)

Cyberlink Media Suite 16 Ultimate (elektronická licence) (cybesum16u)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Elektronická licence Cyberlink Media Suite 16 Ultimate nabídne multimediální balík programů 19v1. Balíček přináší například PowerDVD 18 pro přehrávání filmů a pořadů ve 4K a PowerDirector 16 pro úpravu normálních i 360° videí. K úpravě fotografií pak Cyberlink Media Suite nabídne PhotoDirector 9 a disponuje také všemi potřebnými funkcemi k vypalování, konvertování i k zálohování souborů a složek. S kancelářským balíčkem můžete využít funkce k plánování práce a pro vytváření konferencí či jinou komunikaci se spolupracovníky. Verze Ultimate navíc poskytne mnoho aplikací pro online streamování, úpravu a tvorbu fotografií či mediální knihovnu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink Media Suite 16 Ultimate (elektronická licence) (cybesum16u) , Corel windvd 12 corporate upgrade, win (elektronická licence) (lcwd12mlug1)

Cyberlink Media Suite 16 Ultra (elektronická licence) (cybesum16t)

Cyberlink Media Suite 16 Ultra (elektronická licence) (cybesum16t)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Elektronická licence Cyberlink Media Suite 16 Ultra nabídne multimediální balík programů 12v1. Balíček přináší například PowerDVD 18 pro přehrávání filmů a pořadů ve 4K a PowerDirector 16 pro úpravu normálních i 360° videí. K úpravě fotografií pak Cyberlink Media Suite nabídne PhotoDirector 9 a disponuje také všemi potřebnými funkcemi k vypalování, konvertování i k zálohování souborů a složek. S kancelářským balíčkem můžete využít funkce k plánování práce a pro vytváření konferencí či jinou komunikaci se spolupracovníky. Všechny tyto funkce ze Cyberlinku tvoří ideálního společníka na doma i do práce. Klíčové vlastnosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink Media Suite 16 Ultra (elektronická licence) (cybesum16t) , Corel particleshop corporate license, win, en (elektronická licence) (lcparticleshop)

EndNote 20 Win/Mac (elektronická licence) (ENTEWMC20)

EndNote 20 Win/Mac (elektronická licence) (ENTEWMC20)
Detail

Kancelářský software určený pro 3 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: administrativa, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Sháníte program, který usnadní psaní výzkumných prací? Kancelářský software EndNote 20 ušetří váš čas a pomůže se správou vašeho dokumentu. Pomocí nástroje můžete prohledávat online zdroje, přidávat nové položky, editovat a samozřejmě mazat nepotřebné. Přístup k plným textům získáte jediným kliknutím. Záznamy můžete kategorizovat do různých sekcí, díky čemuž se během chvíle dostanete na požadovanou část. Software EndNote 20 je kompatibilní pro platformy Windows i Mac. Elektronickou licenci lze nainstalovat až na 3 zařízení. Licence je nepřenositelná a neomezená. Licenční klíč najdete v části Moje knihovna - Licence. Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru EndNote 20Psaní... (alza.cz)

Podobné produkty ako EndNote 20 Win/Mac (elektronická licence) (ENTEWMC20) , Videostudio 2022 business & education, win, en (elektronická licence) (lcvs2022ubeml1)

Adobe Acrobat Standard 2020, Win, EN (elektronická licence) (65324319AD01A00)

Adobe Acrobat Standard 2020, Win, EN (elektronická licence) (65324319AD01A00)
Detail

Kancelářský software Adobe Acrobat Standard určený pro 1 zařízení, přenositelná, trvalá licence, typ software: práce s PDF, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Adobe Acrobat Standard DC je zcela přepracovaná verze světově nejlepšího řešení pro práci s PDF soubory.Formát PDF je využíván při zpracování dokumentů na každém pracovišti i v každé domácnosti. Acrobat DC je úplně nové, fantasticky inovované PDF řešení pro stolní počítače. Acrobat DC zahrnuje také mobilní aplikaci. Díky tomu můžete vyplňovat, tvořit i podepisovat PDF kdekoliv a na jakémkoliv zařízení. Se službou Document cloud navíc budete disponovat dalšími nástroji pro zpracování dokumentů, které můžete využít kdekoliv, kde máte připojení k internetu. Není problémem rozpracovat dokument v kanceláři, dokončit ho... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Acrobat Standard 2020, Win, EN (elektronická licence) (65324319AD01A00) , Adobe acrobat standard 2020, win, en (elektronická licence) (65324319ad01a00)

VideoStudio 2022 Business & Education, Win, EN (elektronická licence) (LCVS2022UBEML1)

VideoStudio 2022 Business & Education, Win, EN (elektronická licence) (LCVS2022UBEML1)
Detail

Program na stříhání videa Corel VideoStudio určený pro 1 zařízení, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: vektorová grafika a úprava fotografií, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Program pro úpravu a střih videíPokud často upravujete videa, ulehčete si práci s programem na stříhání videi VideoStudio 2022 Business & Education. Ovládání programu je snadné i pro začátečníky. Sami budete překvapeni, jak profesionální vzhled vaše videa získají. VideoStudio 2022 Business & Education obsahuje veškeré nástroje pro nahrávání, střih, úpravu barev nebo třeba přidávání titulků. Využijte funkci Highlight Reel pro výběr částí z vašeho videa. Přidejte k němu hudbu a vytvořte jedinečný film. Atmosféru svého videa doladíte... (alza.cz)

Podobné produkty ako VideoStudio 2022 Business & Education, Win, EN (elektronická licence) (LCVS2022UBEML1) , Corel windvd 12 corporate edition, win (elektronická licence) (lcwd12ml1)

Adobe FrameMaker, Win, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65291584BA01A12a)

Adobe FrameMaker, Win, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65291584BA01A12a)
Detail

Grafický software Adobe FrameMaker určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS Licence je určena pro 1 uživatele na 12 měsíců. Je kompatibilní s Win/MacOS. Adobe FrameMaker for TEAMS?? (elektronická licence) Grafický software Adobe FrameMaker for TEAMS vám umožní převádět dlouhé a technicky složité informace do snadno pochopitelných prezentací. Vytvářejte prezentace v XML nebo DITA, přidávejte online videa a jedinečné obrázky. Svůj obsah snadno převedete na formáty HTML5, EPUB nebo například pro mobilní aplikace. Povzneste své výtvory na vyšší úroveň Adobe FrameMaker for TEAMS?? má pro vás připravenou 64bitovou architekturu, technické prostředí a snadnou tvorbu. K dispozici jsou bohaté... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe FrameMaker, Win, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65291584BA01A12a) , Adobe framemaker, win, en, 12 měsíců (elektronická licence) (65291584ba01a12a)

Corel ParticleShop Corporate License, Win, EN (elektronická licence) (LCPARTICLESHOP)

Corel ParticleShop Corporate License, Win, EN (elektronická licence) (LCPARTICLESHOP)
Detail

Grafický software Corel ParticleShop určený pro 1 zařízení, trvalá licence, typ software: úprava fotografií, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem Jedinečná sada 11 štětců pro neotřelé oživení vašich fotografií, návrhů či ilustrací a jejich posunutí do nové dimenze. Použití je jednoduché, nezáleží ani na tom, zda se vám nejlépe používá počítačová myš, tablet, nebo dotyková obrazovka. Není nutná žádná předchozí znalost práce se štětci ani učení se novým postupům, obsluhu zvládnete během několika okamžiků. Ve výbavě je štětec úlomkový, tkaninový, výtvarného umění, kožešinový, vlasový, světelný, vesmírný, kouřový a bouřkový. Veškeré ovládání je okamžitě viditelné a dokonale intuitivní, k čemuž významně napomáhá chytře navržené uživatelské rozhraní.Klíčové vlastnosti sady... (alza.cz)

Podobné produkty ako Corel ParticleShop Corporate License, Win, EN (elektronická licence) (LCPARTICLESHOP) , Adobe acrobat standard 2020, win, cz (elektronická licence) (65324318ad01a00)

Corel Painter 2023 Win/Mac EN (elektronická licence) (ESDPTR2023ML)

Corel Painter 2023 Win/Mac EN (elektronická licence) (ESDPTR2023ML)
Detail

Grafický software Corel Painter určený pro 1 zařízení, trvalá licence, typ software: 2D grafika, jazyková verze: angličtina, DE, FR, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS S grafickým softwarem Corel Painter 2023 můžete načrtávat, malovat, ilustrovat a vytvářet jedinečné umění se stovkami realistických štětců vytvořených profesionály. K dispozici je řada všestranných uměleckých nástrojů a povedené prolínání. Snadno vytvoříte realistické snímky pomocí suchých, mokrých a mísících nástrojů. Při kreslení na tabletu je podporováno snímání náklonu, rotace i tlaku, což přináší věrný zážitek při malování. Výhodou je rovněž podpora macOS i Windows. Klíčové vlastnosti softwaru Corel Painter 2023 Win/Mac ENPrvotřídní nástroje pro malování na prázdném plátně a fotografické umělecké nástrojeUznávaná emulace Natural-Media a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Corel Painter 2023 Win/Mac EN (elektronická licence) (ESDPTR2023ML) , Corel painter 2023 win/mac en (elektronická licence) (esdptr2023ml)

Adobe Acrobat Standard 2020, Win, CZ (elektronická licence) (65324318AD01A00)

Adobe Acrobat Standard 2020, Win, CZ (elektronická licence) (65324318AD01A00)
Detail

Kancelářský software Adobe Acrobat Standard určený pro 1 zařízení, přenositelná, trvalá licence, typ software: práce s PDF, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Adobe Acrobat Standard DC je zcela přepracovaná verze světově nejlepšího řešení pro práci s PDF soubory.Formát PDF je využíván při zpracování dokumentů na každém pracovišti i v každé domácnosti. Acrobat DC je úplně nové, fantasticky inovované PDF řešení pro stolní počítače. Acrobat DC zahrnuje také mobilní aplikaci. Díky tomu můžete vyplňovat, tvořit i podepisovat PDF kdekoliv a na jakémkoliv zařízení. Se službou Document cloud navíc budete disponovat dalšími nástroji pro zpracování dokumentů, které můžete využít kdekoliv, kde máte připojení k internetu. Není problémem rozpracovat dokument v kanceláři, dokončit ho ve... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Acrobat Standard 2020, Win, CZ (elektronická licence) (65324318AD01A00) , Corel pdf fusion 1 license, win, en (elektronická licence) (lccpdff1mla)

CorelCAD 2023 Win/Mac CZ/EN (elektronická licence) (ESDCCAD2023ML)

CorelCAD 2023 Win/Mac CZ/EN (elektronická licence) (ESDCCAD2023ML)
Detail

Grafický software Corel CAD určený pro 1 zařízení, trvalá licence, typ software: 2D grafika a 3D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, DE, FR, IT, ES, PL, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS CorelCAD 2023 je profesionální, cenově dostupný a uživatelsky přívětivý CAD software. Je speciálně vyvinut pro práci v oblastech architektury, strojírenství, stavebnictví a výroby. Snadno s ním proměníte vizualizace v realizaci pomocí nativní podpory souborů .DWG pro efektivní spolupráci a využitím .STL pro produktivní 3D publikování. Můžete navrhovat, plánovat a upravovat a vaše 2D výkresy budou díky rozsáhlé sadě funkcí profesionálně spojeny. Své 2D výkresy navíc během pár kliků proměníte ve 3D modely. Klíčové vlastnosti softwaru CorelCAD 2023 Win/Mac CZ/ENCorelCAD 2023 je profesionální 2D kreslící a 3D návrhový... (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelCAD 2023 Win/Mac CZ/EN (elektronická licence) (ESDCCAD2023ML) , Adobe fresco, win/mac, en, 12 měsíců (elektronická licence) (65303273ba01a12a)

Adobe FrameMaker, Win, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65291584BA01A12)

Adobe FrameMaker, Win, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65291584BA01A12)
Detail

Grafický software Adobe FrameMaker určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 1 měsíc, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS Licence je určena pro 1 uživatele na 1 měsíc. Je kompatibilní s Win/MacOS. Adobe FrameMaker for TEAMS?? (elektronická licence) Grafický software Adobe FrameMaker for TEAMS vám umožní převádět dlouhé a technicky složité informace do snadno pochopitelných prezentací. Vytvářejte prezentace v XML nebo DITA, přidávejte online videa a jedinečné obrázky. Svůj obsah snadno převedete na formáty HTML5, EPUB nebo například pro mobilní aplikace. Povzneste své výtvory na vyšší úroveň Adobe FrameMaker for TEAMS?? má pro vás připravenou 64bitovou architekturu, technické prostředí a snadnou tvorbu. K dispozici jsou bohaté mediální možnosti,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe FrameMaker, Win, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65291584BA01A12) , Corelcad 2023 win/mac cz/en upgrade (elektronická licence) (esdccad2023mlug)

Microsoft 365 Business Standard (KLQ-00211) - elektronická licence

Detail

Předplatné sady aplikací a služeb Microsoft 365 pro podnikatele a firmy rozšířený o prvotřídní firemní služby spolu s funkcemi zabezpečení a dodržování předpisů. Prémiové kancelářské aplikace Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access (pouze PC), Publisher (pouze PC), Teams, Exchange, SharePoint. Přístup na cloudové úložiště OneDrive s kapacitou 1 TB. Funkce Osobní trezor a rozšířené možnosti zabezpečení. Pro Windows, Mac, iPadOS, iOS a Android. Elektronická licence na 1 rok pro 1 uživatele na 5 počítačích, 5 mobilních zařízeních a 5 noteboocích. (mall.cz)

Podobné produkty ako Microsoft 365 Business Standard (KLQ-00211) - elektronická licence

Microsoft 365 pro jednotlivce (QQ2-00012) - elektronická licence

Detail

Předplatné sady aplikací a služeb Microsoft 365 pro jednotlivce. Prémiové kancelářské aplikace Word, Excel, PowerPoint, Outlook a umožní využívat také OneNote, Access (pouze PC), Publisher (pouze PC), Skype a Microsoft Editor. Přístup na cloudové úložiště OneDrive s kapacitou 1 TB. Funkce Osobní trezor a rozšířené možnosti zabezpečení. Pro Windows, Mac, iPadOS, iOS a Android. Elektronická licence na 1 rok pro 1 uživatele na 5 zařízení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Microsoft 365 pro jednotlivce (QQ2-00012) - elektronická licence

Microsoft 365 pro rodiny (6GQ-00092) - elektronická licence

Detail

Předplatné sady aplikací a služeb Microsoft 365 pro rodiny. Prémiové kancelářské aplikace Word, Excel, PowerPoint, Outlook a umožní využívat také OneNote, Access (pouze PC), Publisher (pouze PC), Skype, Microsoft Editor a Microsoft Family Safety. Přístup na cloudové úložiště OneDrive s kapacitou 1 TB. Funkce Osobní trezor a rozšířené možnosti zabezpečení. Pro Windows, Mac, iPadOS, iOS a Android. Elektronická licence na 1 rok až pro 6 uživatelů s možností využívat jedním uživatelem až na 5 zařízeních. (mall.cz)

Podobné produkty ako Microsoft 365 pro rodiny (6GQ-00092) - elektronická licence

Microsoft 365 pro rodiny (elektronická licence) (6GQ-00092)

Microsoft 365 pro rodiny (elektronická licence) (6GQ-00092)
Detail

Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 6 uživatelů, přenositelná, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, OneDrive a Skype, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence", Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci) Seznamte se s Microsoft 365 pro rodinySpolečnost Microsoft a její prémiový balík aplikací Microsoft 365 vám poskytne ty nejdůležitější aplikace, které potřebujete pro každodenní komunikaci. Kancelářské aplikace jakou jsou Word, Excel, PowerPoint, ale i Outlook se totiž staly standardní součástí programového vybavení každého PC nebo Mac. Microsoft 365 pro rodiny vám za roční paušál nabízí komplexní přístup ke stále... (alza.cz)

Podobné produkty ako Microsoft 365 pro rodiny (elektronická licence) (6GQ-00092)

Microsoft 365 pro jednotlivce (elektronická licence) (QQ2-00012)

Microsoft 365 pro jednotlivce (elektronická licence) (QQ2-00012)
Detail

Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 1 uživatel, přenositelná, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive a Skype, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence", Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci) Seznamte se s Microsoft 365 pro jednotlivceSpolečnost Microsoft a její prémiový balík aplikací Microsoft 365 vám poskytne ty nejdůležitější aplikace, které potřebujete pro každodenní komunikaci. Kancelářské aplikace jakou jsou Word, Excel, PowerPoint, ale i Outlook se totiž staly standardní součástí programového vybavení každého PC nebo Mac. Microsoft 365 pro jednotlivce vám za roční paušál nabízí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Microsoft 365 pro jednotlivce (elektronická licence) (QQ2-00012)

Microsoft 365 Business Standard (elektronická licence) (KLQ-00211)

Microsoft 365 Business Standard (elektronická licence) (KLQ-00211)
Detail

Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 1 uživatel, přenositelná, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive, SharePoint Workspace a Teams, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence", Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci) Seznamte se s Microsoft 365 Business StandardSpolečnost Microsoft a její prémiový balík aplikací Microsoft 365 Business Standard vám poskytne ty nejdůležitější aplikace, které potřebujete pro každodenní komunikaci včetně hostované e-mailové schránky na vlastní doméně s kapacitou 50 GB. Kancelářské aplikace jakou jsou Word, Excel, PowerPoint, ale i Outlook, SharePoint Workspace... (alza.cz)

Podobné produkty ako Microsoft 365 Business Standard (elektronická licence) (KLQ-00211)

Adobe Animate, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297549BA01B12)

Adobe Animate, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297549BA01B12)
Detail

Grafický software Adobe Animate CC určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, typ software: webová grafika, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS Adobe Flash Professional naleznete nyní pod novým názvem – Adobe Animate CC. Podpora vývoje webových standardů se nyní stává běžnou záležitostí. S tímto softwarem budete moci snadno navrhovat interaktivní animace pomocí špičkových nástrojů pro kreslení. Publikovat své výsledky můžete na různých platformách, včetně formátů Flash / AIR, HTML5 Canvas, WebGL nebo vlastních platforem. Nabídněte tak svůj obsah skrze téměř všechny počítačové i mobilní prohlížeče.Klíčové vlastnosti Adobe Animate for TEAMS (1 měsíc)Určeno pro nové zákazníkySnadná tvorba animací pomocí Adobe Animate CCKompatibilita s téměř všemi platformamiAnglická... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Animate, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297549BA01B12)

Adobe Photoshop, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297617BA01B12a)

Adobe Photoshop, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297617BA01B12a)
Detail

Grafický software Adobe Photoshop určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem Společnost Adobe patří na poli softwaru mezi naprosté špičky a její produkty dlouhodobě udávají směr celého odvětví. Creative Cloud patří mezi novou formu licencování, která uživatelům dopřává celou škálu příjemných možností. Všechny exkluzivní aktualizace, okamžitý přístup k novým funkcím i jednoduchá správa mezi ně rozhodně patří. K ověření předplatného je nutné připojit počítač jednou za 99 dní k internetu, což v dnešní době nebude žádný problém.Adobe Photoshop se již dlouhé roky označuje jako naprostý standard pokročilé úpravy fotografií. Nabízí nepřebernou paletu profesionálních... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Photoshop, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297617BA01B12a)

PaintShop Pro 2023 Mini Box, Win, EN (elektronická licence) (PSP2023MLMBEU)

PaintShop Pro 2023 Mini Box, Win, EN (elektronická licence) (PSP2023MLMBEU)
Detail

Grafický software Corel Painter určený pro 1 zařízení, trvalá licence, typ software: 2D grafika, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows Pro bezkonkurenční vzhled vašich fotografií využijte grafický software PaintShop Pro 2023. Jedná se o pokročilý editor fotografií s profesionálními nástroji, který ušetří váš čas díky zabudované umělé inteligenci. Ke zdokonalení vašich fotografií vám postačí jedno kliknutí, UI udělá zbytek za vás. PaintShop Pro 2023 obsahuje intuitivní nástroje jako texty, štětce, textury, vzory, kreativní filtry i zábavné efekty. Upravené fotografie snadno vytisknete nebo je můžete sdílet s přáteli. Pomoci uložených skriptů můžete upravovat fotografie podstatně rychleji. Přidávejte rámečky nebo například vodoznaky. Klíčové vlastnosti grafického softwaru PaintShop Pro 2023 - Mini Box - určená pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako PaintShop Pro 2023 Mini Box, Win, EN (elektronická licence) (PSP2023MLMBEU)

Adobe Audition, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297745BA01B12)

Adobe Audition, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297745BA01B12)
Detail

Grafický software Adobe Audition CC určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS Adobe Audition promění váš počítač v plnohodnotné nahrávací studio. Kromě širokých možností ovládání vám aplikace umožní nahrávat, upravovat, míchat nebo masterovat zvuk v přehledném a přívětivém uživatelském prostředí. Výkonné nástroje a přidané funkce, které vám Adobe Audition nabízí, zajistí například bezproblémovou úpravu více stop či snížení šumu. Zdokonalené přidávání nových efektů spolu s editorem náhledu významně zvýší vaší produktivitu práce. Samozřejmostí je navýšený výkon na 64bitové platformě a naprosto bezchybná komunikace napříč celou rodinou produktů společnosti Adobe.Klíčové vlastnosti grafického softwaru Adobe Audition for TEAMS, 1... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Audition, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297745BA01B12)

Adobe Dimension, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297808BA01B12)

Adobe Dimension, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297808BA01B12)
Detail

Grafický software Adobe Dimension určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, typ software: 3D grafika, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS Licence je určena pro 1 uživatele na 1 měsíc. Je kompatibilní s Win/MacOS. Adobe Dimension for TEAMS?? (elektronická licence) Objevte nové dimenze ve svých návrzích. S Adobe Dimension for TEAMS vytvoříte 3D prezentaci s dalším kreativním obsahem. Zajímavé 3D texty s přizpůsobitelnými tvary ozvláštní vaše prezentace. Adobe Dimension for TEAMS dokáže vaše výtvory převést do dalších programů, kde s nimi můžete dále pracovat. Objevte 3D svět od Adobe Adobe Dimension for TEAMS vám umožní převést 2D grafiku nebo obrázky, které jste vytvořili ve Photoshopu či Illustrátoru, na 3D modely v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Dimension, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297808BA01B12)

Adobe Audition, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297745BA01B12a)

Adobe Audition, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297745BA01B12a)
Detail

Grafický software Adobe Audition CC určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem Adobe Audition promění váš počítač v plnohodnotné nahrávací studio. Kromě širokých možností ovládání vám aplikace umožní nahrávat, upravovat, míchat nebo masterovat zvuk v přehledném a přívětivém uživatelském prostředí. Výkonné nástroje a přidané funkce, které vám Adobe Audition nabízí, zajistí například bezproblémovou úpravu více stop či snížení šumu. Zdokonalené přidávání nových efektů spolu s editorem náhledu významně zvýší vaší produktivitu práce. Samozřejmostí je navýšený výkon na 64bitové platformě a naprosto bezchybná komunikace napříč celou rodinou produktů společnosti Adobe.Klíčové vlastnosti grafického softwaru Adobe... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Audition, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297745BA01B12a)

Adobe Captivate, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297407BA01A12a1)

Adobe Captivate, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297407BA01A12a1)
Detail

Grafický software Adobe Captivate určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: webová grafika, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS Licence je určena pro 1 uživatele na 12 měsíců. Je kompatibilní s Win/MacOS. Adobe Captivate for TEAMS?? (elektronická licence) Objevte digitální svět eLearningu, který vám umožní vytvářet výkonné a poutavé simulace, ukázky softwaru i školení bez znalostí programování. Adobe Captivate for TEAMS?? automaticky generuje interaktivní obsah ve formátu Flash. Umožní vám vytvářet kurzy připravené pro mobilní zařízení, ví jak převádět text na řeč. Překvapí vás dalšími interaktivními funkcemi typu Plug&Play, které si přizpůsobíte svým potřebám jednoduchou výměnou obrázku nebo nahrazením textu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Captivate, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297407BA01A12a1)

Adobe Dreamweaver, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297795BA01B12a)

Adobe Dreamweaver, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297795BA01B12a)
Detail

Grafický software Adobe Dreamweaver CC určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: webová grafika, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem Adobe Dreamweaver zpřístupní webovým návrhářům a front-endistům nejúplnější sadu nástrojů pro tvorbu, kódování a správu webových stránek, které budou vypadat jedinečně v libovolném rozlišení. K dispozici máte intuitivní rozhraní, se kterými je příprava interaktivních webů hračkou. S Adobe Dreamweaver snadno vytvoříte weby pro obrazovky s různorodými rozměry a uspořádáte kód s technologií Bootstrap. V reálném čase lze zobrazovat náhledy na několika zařízeních současně, takže ihned uvidíte, jak se váš web přizpůsobuje mobilním telefonům či tabletům. Okamžitě probíhá rovněž kontrola kódování... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Dreamweaver, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297795BA01B12a)

Adobe Illustrator, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297606BA01B12)

Adobe Illustrator, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297606BA01B12)
Detail

Grafický software Adobe Illustrator CC určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, typ software: vektorová grafika a malování, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem Vytvářejte nádherné vektorové kresby, nyní k tomu máte perfektní nástroj! Vše bude vypadat skvěle, ať už se jedná o loga, ikony, skici, typografické i složité ilustrace pro tisk, web, interaktivní obsah, video a výstupy pro mobilní zařízení. Práci můžete začít pohodlně na mobilních zařízeních s aplikacemi Illustrator Draw, Capture CC či Comp CC a následně výtvory dokončit na stolním počítači s Adobe Illustrator CC. Své výstupy snadno dotáhnete k dokonalosti v Photoshopu nebo InDesignu. Nechybí ani podpora využití práce v aplikacích pracujících s videem, jako jsou Animate CC,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Illustrator, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297606BA01B12)

Adobe XD, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297659BA01A12)

Adobe XD, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297659BA01A12)
Detail

Grafický software Adobe XD určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, typ software: 3D grafika, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS Licence je určena pro 1 uživatele na 1 měsíc. Je kompatibilní s Win/MacOS. Verze EN. Adobe XD for TEAMS?? (elektronická licence) Aplikace Adobe XD for TEAMS se stane vaším průvodcem ve světě digitálních technologií. Pomůže vám vytvořit realistický prototyp vašeho projektu a oživí vaše nápady. Svět 3D v Adobe XD for TEAMS Vaše projekty získají nový rozměr ve 3D. Posouvejte objekty dopředu a dozadu a měňte jejich tvary. Váš výtvor můžete využívat i v dalších návrzích a dokumentech. K dispozici je také knihovna Creative Cloud. Adobe XD for TEAMS nabízí mnoho fontů Obsah v Adobe XD for TEAMS snadno upravíte pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe XD, Win/Mac, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65297659BA01A12)

Adobe Acrobat Pro 2020, Win/Mac, EN (elektronická licence) (65324379AD01A00)

Adobe Acrobat Pro 2020, Win/Mac, EN (elektronická licence) (65324379AD01A00)
Detail

Kancelářský software Adobe Acrobat Professional určený pro 1 zařízení, přenositelná, trvalá licence, typ software: práce s PDF, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem Adobe Acrobat Pro DC je zcela přepracovaná verze světově nejlepšího řešení pro práci s PDF soubory.Formát PDF je využíván při zpracování dokumentů na každém pracovišti i v každé domácnosti. Acrobat DC je úplně nové, fantasticky inovované PDF řešení pro stolní počítače. Acrobat DC zahrnuje také mobilní aplikaci. Díky tomu můžete vyplňovat, tvořit i podepisovat PDF kdekoliv a na jakémkoliv zařízení. Se službou Document cloud navíc budete disponovat dalšími nástroji pro zpracování dokumentů, které můžete využít kdekoliv, kde máte připojení k internetu. Není problémem rozpracovat dokument v kanceláři, dokončit ho... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Acrobat Pro 2020, Win/Mac, EN (elektronická licence) (65324379AD01A00)

Adobe Animate, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297549BA01B12a)

Adobe Animate, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297549BA01B12a)
Detail

Grafický software Adobe Animate CC určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: webová grafika, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem Adobe Flash Professional naleznete nyní pod novým názvem – Adobe Animate CC. Podpora vývoje webových standardů se nyní stává běžnou záležitostí. S tímto softwarem budete moci snadno navrhovat interaktivní animace pomocí špičkových nástrojů pro kreslení. Publikovat své výsledky můžete na různých platformách, včetně formátů Flash / AIR, HTML5 Canvas, WebGL nebo vlastních platforem. Nabídněte tak svůj obsah skrze téměř všechny počítačové i mobilní prohlížeče.Klíčové vlastnosti Adobe Animate for TEAMS (12 měsíců)Platnost 1 rokUrčeno pro nové zákazníkySnadná tvorba animací pomocí Adobe Animate... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe Animate, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65297549BA01B12a)

Corel ParticleShop Plus Corporate License, Win, EN (elektronická licence) (LCPARTICLEPLUS)

Corel ParticleShop Plus Corporate License, Win, EN (elektronická licence) (LCPARTICLEPLUS)
Detail

Grafický software Corel ParticleShop určený pro 1 zařízení, trvalá licence, typ software: úprava fotografií, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem Jedinečná sada 165 štětců pro neotřelé oživení vašich fotografií, návrhů či ilustrací a jejich posunutí do nové dimenze. Použití je jednoduché, nezáleží ani na tom, zda se vám nejlépe používá počítačová myš, tablet, nebo dotyková obrazovka. Není nutná žádná předchozí znalost práce se štětci ani učení se novým postupům, protože obsluhu zvládnete během několika okamžiků. Ve výbavě je štětec úlomkový, tkaninový, výtvarného umění, kožešinový, vlasový, světelný, vesmírný, kouřový a bouřkový. Veškeré ovládání je okamžitě viditelné a dokonale intuitivní, k čemuž významně napomáhá chytře navržené uživatelské rozhraní.Klíčové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Corel ParticleShop Plus Corporate License, Win, EN (elektronická licence) (LCPARTICLEPLUS)

Adobe FrameMaker, Win, EN, 12 měsíců, obnova (elektronická licence) (65291591BA01A12)

Adobe FrameMaker, Win, EN, 12 měsíců, obnova (elektronická licence) (65291591BA01A12)
Detail

Grafický software Adobe FrameMaker určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, prodloužení předplatného, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS Licence je určena pro 1 uživatele na 12 měsíců. Jedná se o obnovu licence. Je kompatibilní s Win/MacOS. Adobe FrameMaker for TEAMS?? (elektronická licence) Grafický software Adobe FrameMaker for TEAMS vám umožní převádět dlouhé a technicky složité informace do snadno pochopitelných prezentací. Vytvářejte prezentace v XML nebo DITA, přidávejte online videa a jedinečné obrázky. Svůj obsah snadno převedete na formáty HTML5, EPUB nebo například pro mobilní aplikace. Povzneste své výtvory na vyšší úroveň Adobe FrameMaker for TEAMS?? má pro vás připravenou 64bitovou architekturu, technické prostředí a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Adobe FrameMaker, Win, EN, 12 měsíců, obnova (elektronická licence) (65291591BA01A12)
CorelDRAW Graphics Suite 365, Win (elektronická licence) (LCCDGSSUB11), CorelDRAW Graphics Suite Enterprise, Win/Mac, EDU (elektronická licence) (LCCDGSENTMLA11), CorelDRAW Graphics Suite Enterprise, Win/Mac, CZ/EN (elektronická licence) (LCCDGSENTML11), CorelDRAW Graphics Suite 2021 , Mac, EDU, CZ/EN (elektronická licence) (ESDCDGS2021MEUA), CorelDRAW Technical Suite Enterprise, Win, CZ/EN (elektronická licence) (LCCDTSENTML11), CorelDRAW Technical Suite (elektronická licence) (LCCDTSSUB11), CorelDRAW Graphics Suite 2021, Win, CZ/PL (BOX) (CDGS2021MLDP), Cyberlink Director Suite 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybeDRS365), Adobe Technical Suite, Win, EN, 1 měsíc (elektronická licence) (65291570BA01A12), Adobe Technical Suite, Win, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65291570BA01A12a), Adobe Technical Suite, Win, EN, 12 měsíců, obnova (elektronická licence) (65291577BA01A12), Cyberlink Media Suite 16 Ultra (elektronická licence) (cybesum16t), Cyberlink Media Suite 16 Ultimate (elektronická licence) (cybesum16u), EndNote 20 Win/Mac (elektronická licence) (ENTEWMC20), Microsoft 365 Business Standard (elektronická licence) (KLQ-00211), Microsoft 365 pro rodiny (elektronická licence) (6GQ-00092), Corel WinDVD 12 Pro, Win (elektronická licence) (LCWD12PRML), CyberLink PowerDirector 365 na 12 měsíců (elektronická licence) (cybePDR365), CorelCAD 2023 Win/Mac CZ/EN (elektronická licence) (ESDCCAD2023ML), Corel WinDVD 12 Corporate Upgrade, Win (elektronická licence) (LCWD12MLUG1), Corel ParticleShop Corporate License, Win, EN (elektronická licence) (LCPARTICLESHOP), VideoStudio 2022 Business & Education, Win, EN (elektronická licence) (LCVS2022UBEML1), Adobe Acrobat Standard 2020, Win, EN (elektronická licence) (65324319AD01A00), Corel WinDVD 12 Corporate Edition, Win (elektronická licence) (LCWD12ML1), Adobe FrameMaker, Win, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65291584BA01A12a), Adobe Acrobat Standard 2020, Win, CZ (elektronická licence) (65324318AD01A00), Corel Painter 2023 Win/Mac EN (elektronická licence) (ESDPTR2023ML), Corel PDF Fusion 1 License, Win, EN (elektronická licence) (LCCPDFF1MLA), Adobe Fresco, Win/Mac, EN, 12 měsíců (elektronická licence) (65303273BA01A12a), CorelCAD 2023 Win/Mac CZ/EN Upgrade (elektronická licence) (ESDCCAD2023MLUG)