Cordoba mini ii mh natural (cd mini ii mh nat)

Produkt Cordoba mini ii mh natural (cd mini ii mh nat) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Cordoba mini ii mh natural (cd mini ii mh nat) upraviť a produkt hľadať znova.

Cordoba Mini II MH Natural (CD MINI II MH NAT)

Cordoba Mini II MH Natural (CD MINI II MH NAT)
Detail

Akustická kytara - 6 strun, 19 pražců, menzura 580 mm, šířka nultého pražce 48 mm, matná povrchová úprava, přední deska mahagon, zadní deska mahagon, luby mahagon, krk mahagon, hmatník pau ferro, nylonové struny Rádi byste si pořídili nový hudební nástroj? Akustická kytara Cordoba je pro vás jako dělaná. Pokud si zvolíte právě tento kousek, je třeba počítat s menzurou 580 mm a nultým pražcem, jehož šířka činí 48 mm. Akustická kytara se pyšní celkem 19 pražci, se kterými se vám bude opravdu dobře hrát. Znělý zvuk a okouzlující tóny dokážete rozdávat prostřednictvím 6 strun, nataženy jsou nylonové. Celkovým řešením je přizpůsobena akustická kytara Cordoba Mini II MH Natural určena pro praváky. Tvar těla kytary se vám bude zamlouvat, pokud dáváte přednost typům bez výřezu. Základní parametry akustické kytary Cordoba Mini II MH Natural Svým tvarem je nástroj určen pro praváky Materiál přední desky: mahagon Kytara nabízí matnou povrchovou úpravu Menzura akustické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cordoba Mini II MH Natural (CD MINI II MH NAT) , Cordoba mini ii mh natural (cd mini ii mh nat)

Cordoba Mini II Bass EB-E Natural (CD MINI II BASS EB-E)

Cordoba Mini II Bass EB-E Natural (CD MINI II BASS EB-E)
Detail

Baskytara - akustická, Mini Jumbo, typ snímače piezo, 19 pražců, menzura 580 mm, šířka nultého pražce 45 mm, povrchová úprava mat, přední deska smrk, zadní deska eben, luby eben, krk mahagon, hmatník pau ferro, se zabudovanou ladičkou Rádi byste vlastnili hudební nástroj, na který se naučíte skvěle hrát? Akustická baskytara Cordoba čeká jen na vás. Tato kytara se řadí k typům Mini Jumbo se zvukem, který vás doslova nadchne. Pokud se rozhodnete zrovna pro tento kousek, je třeba počítat s menzurou 580 mm a nultým pražcem se šířkou 45 mm. Co se týká pražců, výrobce jí jich věnoval rovných 19. Své posluchače okouzlíte skvěle znějícími tóny prostřednictvím 4 strun. Samozřejmou součástí je Piezo snímač. Umístěním jednotlivých částí je baskytara Cordoba Mini II Bass EB-E Natural vhodná pro praváky. Tvar kytary vám bude maximálně vyhovovat, pokud dáváte přednost typům bez výřezu. Významné funkce akustické baskytary Cordoba Mini II Bass EB-E Natural Tvar nástroje se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cordoba Mini II Bass EB-E Natural (CD MINI II BASS EB-E) , Cordoba mini ii bass eb-e natural (cd mini ii bass eb-e)

W mh mini bp ns

W mh mini bp ns
Detail

W mh mini bp ns (d-sport.cz)

Podobné produkty ako W mh mini bp ns , Solitaire mh: solitaire mh - cd (100p049)

Solitaire MH: Solitaire MH (CD)

Solitaire MH: Solitaire MH (CD)
Detail

Zpěvák a harmonikář Marek Hlavica nahrál album Solitaire MH, které vychází na podzim roku 2019 pod labelem 100PROmotion. Natáčelo se v pražském studiu FAUST a produkce se ujal sám Marek Hlavica. Rozhodnutí natočit něco ze stále narůstajícího počtu nevyužitých písní odkládal Hlavica mnoho let. Zlom přišel ve chvíli, kdy Hlavicu opustilo několik kamarádů včetně bluesového souputníka Petera Jurkoviče. Ze všech odkládaných plánů zbyly jen řeči a popel v urně. Proto se Hlavica rozhodl oslovit svého kolegu ze Žáhy, renomovaného jazzového saxofonistu, multiinstrumentalistu, pedagoga a hudebního redaktora Jakuba Doležala. "Kdyby mě Kuba odbyl, že nemá čas, musel bych hledat jinde a kdoví, zda bych neztratil motivaci. Naštěstí mi věnoval spoustu času a nejspíše věřil, že to má smysl. Je to vytížený člověk, zodpovědný profík a jsem mu nesmírně vděčen," vzpomíná Hlavica na počátek projektu. Po několika seancích ve zkušebně vznikl stručný záznam asi 35 písní, ze kterých pak Hlavica vybral 13 na desku. Drtivá většina těch, kteří se na nahrávání podíleli, už spolupracovala s Hlavicou v různých formacích (Radek Krampl, Petr Dvorský, Mirek Linhart, Jáchym Bašek, Pavel Razím, Karel Bárta, Jakub Doležal, David Babka). Specifické postavení má ve zvuku desky cimbál. Nahrál ho jeden z nejlepších hráčů na tento nástroj, uheršťskohradišťský Petr Gablas. Také texty jsou z Hlavicovy dílny. Některé z nich se věnují fenoménům dnešní doby, jiné se zaměřují tradičně na vztahy. "Tentokrát jsem si chtěl dát na textech záležet. Když už do toho člověk investuje tolik úsilí i prostředků, neměl by se spoléhat na to, že posluchač text neřeší," dodává Hlavica s tím, že texty vznikaly výhradně na hotové melodie. Nahrávalo se za parného léta 2018 ve studiu Faust. Vzhledem k počtu muzikantů se vše točilo kolem jejich dostupnosti. Středobodem byl čtyřdenní pobyt Petra Gablase (a jeho cimbálu) v Praze. Stěhování tohoto nástroje do a z třetího suterénu dejvického studia patří k největším zážitkům nahrávání. Zpěvy a případné doplňkové nástroje se nahrávaly na podzim téhož toku ve studiu Seabeast Antonína Smrčky ml. Společná práce Tondy Smrčky ml. a Hlavici na editaci a mixu se pak protáhla do jara 2019. Ačkoli je Hlavica spojován především s blues, třináct písní kličkuje mezi žánry a styly. Spojuje je důraz na silnou melodii a typický pěvecký projev. Tracklist: 1. Creator/Dictator 04:48 2. Covered with the Blood 03:54 3. Raw Food Blues 02:47 4. Tribe 04:10 5. Hot but Too Little 02:44 6. Solitaire 03:20 7. Beast from the East 03:55 8. I'm Here to Stay 06:02 9. I Got No Baby 05:24 10. Hey Boss 04:29 11. No Sex with Anybody's Ex 02:48 12. Lullaby 02:40 13. Many Many Years 03:26 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Solitaire MH: Solitaire MH (CD) , 32" viewsonic va3209-mh (va3209-mh)

Solitaire MH: Solitaire MH - CD (100P049)

Solitaire MH: Solitaire MH - CD (100P049)
Detail

Hudební CD - Zpěvák a harmonikář Marek Hlavica nahrál album Solitaire MH, které vyšlo na podzim roku 2019. Ačkoli je Hlavica spojován především s blues, třináct písní kličkuje mezi žánry a styly. Spojuje je důraz na silnou melodii a typický pěvecký projev. Zpěvák a harmonikář Marek Hlavica nahrál album Solitaire MH, které vyšlo na podzim roku 2019. Rozhodnutí natočit něco ze stále narůstajícího počtu nevyužitých písní odkládal Hlavica mnoho let. Zlom přišel ve chvíli, kdy Hlavicu opustilo několik kamarádů včetně bluesového souputníka Petera Jurkoviče. Ze všech odkládaných plánů zbyly jen řeči a popel v urně. Proto se Hlavica rozhodl oslovit svého kolegu ze Žáhy, renomovaného jazzového saxofonistu, multiinstrumentalistu, pedagoga a hudebního redaktora Jakuba Doležala. „Kdyby mě Kuba odbyl, že nemá čas, musel bych hledat jinde a kdoví, zda bych neztratil motivaci. Naštěstí mi věnoval spoustu času a nejspíše věřil, že to má smysl. Je to vytížený člověk,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solitaire MH: Solitaire MH - CD (100P049) , Cordoba 15tm natural (cd 15tm)

Porlex Mini II

Detail

Ruční mlýnek na kávu umožňuje namletí 16 variací zrnek. Jedním kliknutím lze nastavit hrubost mletí. Je vyroben z nerezové oceli. Porlex Mini II se snadno čistí a je vhodný na cestování díky kompaktním rozměrům. (mall.cz)

Podobné produkty ako Porlex Mini II , Cordoba c1m natural (cd c1m)

Cordoba C1M Natural (CD C1M)

Cordoba C1M Natural (CD C1M)
Detail

Klasická kytara - velikost 4/4, 6 strun, 19 pražců, menzura 648 mm, šířka nultého pražce 52 mm, matná povrchová úprava, přední deska smrk, zadní deska mahagon, luby mahagon, krk mahagon, nylonové struny Klasická kytaraCordoba C1M NaturalPokud se poohlížíte po kytaře na úplné začátky, jste na správné adrese. Klasická kytara série C1M v plné velikosti od značky Cordoba je vhodná pro začátečníky, ale i mírně pokročilé hráče. Cordoba C1M Natural je dokonalá první kytara za dostupnou cenu. Vychutnejte si jasný a čitelný tón klasické kytary s krkem profilu C pro skvělou hratelnost s nastavitelnou výztuhou. Délka menzury činí 648 mm a nultý pražec má šířku 52 mm. Klasická kytara Cordoba C1M čítá 19 pražců a je vybavena strunami špičkové kvality.Klíčové vlastnosti klasické kytary Cordoba C1M NaturalKlasická kytara série C1M ve velikosti 4/4Cordoba C1M Natural je vhodná pro začátečníky, ale i mírně pokročilé hráčeDokonalá první kytara za dostupnou cenuKrk profilu C pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cordoba C1M Natural (CD C1M) , Porlex mini ii (z034-005-001)

Cordoba C3M Natural (CD C3M)

Cordoba C3M Natural (CD C3M)
Detail

Klasická kytara - velikost 4/4, 6 strun, 19 pražců, menzura 648 mm, šířka nultého pražce 52 mm, polomasivní korpus, matná povrchová úprava, přední deska cedr, zadní deska mahagon, luby mahagon, krk mahagon, hmatník palisandr, nylonové struny Klasická kytaraCordoba C3M NaturalPokud se poohlížíte po kytaře na úplné začátky, jste na správné adrese. Klasická kytara C3M v plné velikosti od značky Cordoba je vhodná pro začátečníky, ale i mírně pokročilé hráče. Cordoba C3M Natural je dokonalá první kytara za dostupnou cenu. Vychutnejte si jasný a čitelný tón klasické kytary s krkem profilu C pro skvělou hratelnost s nastavitelnou výztuhou. Délka menzury činí 648 mm a nultý pražec má šířku 52 mm. Klasická kytara Cordoba C3M Natural čítá 19 pražců a je vybavena strunami špičkové kvality.Klíčové vlastnosti klasické kytary Cordoba C3M NaturalKlasická kytara C3M ve velikosti 4/4Cordoba C3M Natural je vhodná pro začátečníky, ale i mírně pokročilé hráčeDokonalá první kytara... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cordoba C3M Natural (CD C3M) , Ecg mh 158 multifunkcni hrnec

Cordoba 15TM Natural (CD 15TM)

Cordoba 15TM Natural (CD 15TM)
Detail

Ukulele - tenorové, nylonové struny, 19 pražců, vrstvený korpus, povrchová úprava lesk, přední deska mahagon, zadní deska mahagon, luby mahagon, krk mahagon, menzura 432 mm Tenorové ukuleleCordoba 15TM Natural Sháníte-li nový kousek do vaší kytarové sbírky, zbystřete. Ukulele tenorové velikosti značky Cordoba s větším basovým rozsahem je hlasitější a větší, než ostatní nástroje tohoto typu. Vychutnejte si plný bohatý zvuk s dostatkem vyšších harmonických tónů. Tenorové ukulele Cordoba 15TM Natural je vhodné hlavně pro začátečníky. Nemusíte se bát velké investice, za to budete překvapeni, kolik vám toho nabídne. Tenorové ukulele Cordoba 15TM Natural je vybaveno prémiovými strunami Aquila či krémově bílým lemováním z imitace slonoviny.?Klíčové vlastnosti tenorového ukulele Cordoba 15TM NaturalUkulele tenorové velikosti značky CordobaHlasitější a větší s větším basovým rozsahemTenorové ukulele Cordoba 15TM Natural je vhodné hlavně pro začátečníkyVychutnejte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cordoba 15TM Natural (CD 15TM) , Ecg mh 178 vario recepty

Vaude PETali mini II Berry

Vaude PETali mini II Berry
Detail

Vystačíte si s menším úložným prostorem, ale vaše nároky na kvalitu a funkčnost zůstávají vysoké? V tom případě vás batoh PETali mini II nadchne. Hravě do něj uložíte nezbytné maličkosti, sešit či knihu ve formátu A5 a ještě zbyde trochu místa i na drobné občerstvení. - hlavní kapsa s dvoucestným zipem - organizér v přední části - 2 vnitřní kapsy ze síťoviny - kroužek na klíče a přihrádka na pera - 2 boční kapsy - nastavitelné ramenní popruhy - polstrovaná záda - ekologicky šetrný materiál (bagalio.cz)

Podobné produkty ako Vaude PETali mini II Berry , Ecg mh 178 vario multifunkční hrnec

Vaude PETali mini II Black

Vaude PETali mini II Black
Detail

Vystačíte si s menším úložným prostorem, ale vaše nároky na kvalitu a funkčnost zůstávají vysoké? V tom případě vás batoh PETali mini II nadchne. Hravě do něj uložíte nezbytné maličkosti, sešit či knihu ve formátu A5 a ještě zbyde trochu místa i na drobné občerstvení. - hlavní kapsa s dvoucestným zipem - organizér v přední části - 2 vnitřní kapsy ze síťoviny - kroužek na klíče a přihrádka na pera - 2 boční kapsy - nastavitelné ramenní popruhy - polstrovaná záda - ekologicky šetrný materiál (bagalio.cz)

Podobné produkty ako Vaude PETali mini II Black , Sp connect bike bundle ii iphone 12 mini (54432)

UGG Classic Mini II Bačkory Růžová

UGG Classic Mini II Bačkory Růžová
Detail

Barva: růžová Materiál: pravá kůže, ovčí kůže (bibloo.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II Bačkory Růžová , Beamz butterfly ii led mini derby 6x3w, rgbawp, ir

UGG Classic Mini II Bačkory Růžová

UGG Classic Mini II Bačkory Růžová
Detail

Barva: růžová Materiál: pravá kůže, ovčí kůže (bibloo.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II Bačkory Růžová , Sp connect bike bundle ii iphone 13 mini (54443)

UGG Classic Mini II Bačkory Růžová

UGG Classic Mini II Bačkory Růžová
Detail

Barva: růžová Materiál: pravá kůže, ovčí kůže (bibloo.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II Bačkory Růžová , Hilook ik-4142bh-mh/p(c) (301501557)

UGG Classic Mini II Bačkory Růžová

UGG Classic Mini II Bačkory Růžová
Detail

Barva: růžová Materiál: pravá kůže, ovčí kůže (bibloo.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II Bačkory Růžová , Hilook ik-4142th-mh/p(c) (301501558)

UGG Classic Mini II Bačkory Růžová

UGG Classic Mini II Bačkory Růžová
Detail

Barva: růžová Materiál: pravá kůže, ovčí kůže (bibloo.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II Bačkory Růžová , Marbo mh-l115 2.0 variabilní (17-3-327)

UGG Classic Mini II Sněhule Hnědá

UGG Classic Mini II Sněhule Hnědá
Detail

Model: Classic Mini II Barva: tmavě hnědá Zapínání: bez zapínání Materiál: pravá kůže v semišové úpravě, pravá kožešina Praní a údržba: otřít vlhkým hadříkem Vlastnosti kůže: Kůže je přírodním materiálem živočišného původu, který má své typické vlastnosti, jako jsou např. jizvy, pigmentové skvrny, odřeniny nebo vrásky. (bibloo.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II Sněhule Hnědá , Patona pro gardena 3,6v 3000mah ni-mh (pt6076)

UGG Classic Mini II Sněhule Hnědá

UGG Classic Mini II Sněhule Hnědá
Detail

Model: Classic Mini II Barva: tmavě hnědá Zapínání: bez zapínání Materiál: pravá kůže v semišové úpravě, pravá kožešina Praní a údržba: otřít vlhkým hadříkem Vlastnosti kůže: Kůže je přírodním materiálem živočišného původu, který má své typické vlastnosti, jako jsou např. jizvy, pigmentové skvrny, odřeniny nebo vrásky. (bibloo.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II Sněhule Hnědá , Marbo mh-l114 2.0 variabilní (17-3-324)

UGG Classic Mini II Sněhule Hnědá

UGG Classic Mini II Sněhule Hnědá
Detail

Model: Classic Mini II Barva: tmavě hnědá Zapínání: bez zapínání Materiál: pravá kůže v semišové úpravě, pravá kožešina Praní a údržba: otřít vlhkým hadříkem Vlastnosti kůže: Kůže je přírodním materiálem živočišného původu, který má své typické vlastnosti, jako jsou např. jizvy, pigmentové skvrny, odřeniny nebo vrásky. (bibloo.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II Sněhule Hnědá , Patona pro dewalt 18v 3000mah ni-mh (pt6014)

UGG Classic Mini II Bačkory Černá

UGG Classic Mini II Bačkory Černá
Detail

Barva: černá Materiál: kůže (bibloo.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II Bačkory Černá , Patona pro gardena 4,8v 3000mah ni-mh (pt6077)

UGG Classic Mini II Bačkory Černá

UGG Classic Mini II Bačkory Černá
Detail

Barva: černá Materiál: kůže (bibloo.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II Bačkory Černá , Marbo mh-l111 2.0 variabilní (17-3-347)

UGG Classic Mini II Bačkory Černá

UGG Classic Mini II Bačkory Černá
Detail

Barva: černá Materiál: kůže (bibloo.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II Bačkory Černá , Patona pro gardena 7,2v 2000mah ni-mh (pt6075)

Mlýnek na kávu Porlex Mini II

Mlýnek na kávu Porlex Mini II
Detail

Nová verze má více jak 2x jemnější možnost nastavení hrubosti a o 30 % vyšší rychlost mletí. Původní jedno kliknutí při změně hrubosti znamenalo změnu o 80 mikronů metru, nyní jen 37 mikronů, v praxi to znamená, že lze mnohem přesněji nastavovat hrubost mletí. Nové mlecí kameny také melou na jednu otočku o 30 % více kávy, a tak kávu namelete ještě rychleji. Jakmile si jednou umelete kávu v ručním mlýnku od značky Porlex, nebudete chtít už nikdy žádný jiný. A ani nebudete muset, protože tyto mlýnky nejsou na rok či dva, ale na celý život. Porlex má vlastní technologii na výrobu keramických mlecích kamenů, která dělá mlýnek při mletí jedinečně přesným. Kávu si tedy můžete umlít jak velmi jemně na espresso, tak hrubě pro přípravu ve french pressu. Mlýnek je celý včetně všech mechanických součástek z nerezu a kvalita zpracování je tak brilantní, že i při denním používání po dobu několika let, bude mlít kávu stejně jako první den. Rychle, přesně a stejnoměrně. Porlex vyrábí dva mlýnky, Porlex Tall a Porlex Mini. Oba dva vynikají svojí elegancí, kvalitním provedením, odolností a přesností. Oba dva také perfektně padnou do AeroPressu (přičemž tuhle šikovnou menši verzi schováte téměř celou) a můžete tedy snadno tento komplet využít i na cesty. V mlýnku připravíte na jedno namletí kávu na cca 2 šálky (20 g). Prodáváme novou verzi z roku 2020! Díky praktickému držáku na kličku kolem těla a svojí skladnosti a lehkosti (249g) je Porlex Mini ideálním parťákem na cesty. Výška: 13 cmMateriál: nerez (gourmetkava.cz)

Podobné produkty ako Mlýnek na kávu Porlex Mini II , Patona pro dewalt 12v 3000mah ni-mh (pt6010)

UGG Classic Mini II Sněhule Šedá

UGG Classic Mini II Sněhule Šedá
Detail

Model: Classic Mini II Barva: světle šedá Zapínání: bez zapínání Specifikace: snadné obouvání a zouvání, voděodolná membrána Gore-tex , odpružené tlumení chránící před otřesy Materiál: vnější část - pravá kůže v semišové úpravě; vnitřní část - pravá kožešina; stélka - pravá kožešina; podrážka - syntetika Praní a údržba: otřít vlhkým hadříkem Vlastnosti kůže: Kůže je přírodním materiálem živočišného původu, který má své typické vlastnosti, jako jsou např. jizvy, pigmentové skvrny, odřeniny nebo vrásky. (bibloo.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II Sněhule Šedá , Patona pro husqvarna 18v 3000mah ni-mh (pt6049)

UGG Classic Mini II 1016222 CHE

UGG Classic Mini II 1016222 CHE
Detail

UGG Classic Mini II 1016222 CHE Výrobce:UGGModel:Classic Mini IIKatalogové číslo:1016222 CHEVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:hnědá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II 1016222 CHE , Marbo mh-d203 stacionární hrazda (17-3-293)

UGG Classic Mini II 1016222 CHE

UGG Classic Mini II 1016222 CHE
Detail

UGG Classic Mini II 1016222 CHE Výrobce:UGGModel:Classic Mini IIKatalogové číslo:1016222 CHEVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:hnědá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II 1016222 CHE , Marbo mh-l104 2.0 variabilní (17-3-322)

UGG Classic Mini II 1016222 CHE

UGG Classic Mini II 1016222 CHE
Detail

UGG Classic Mini II 1016222 CHE Výrobce:UGGModel:Classic Mini IIKatalogové číslo:1016222 CHEVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:hnědá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Classic Mini II 1016222 CHE , Patona pro dewalt 12v 3300mah ni-mh premium (pt6115)

Porlex Mini II (Z034-005-001)

Porlex Mini II (Z034-005-001)
Detail

Mlýnek na kávu - ruční, osazen mlecími kameny, osazen kónickými kameny, 12 možných voleb hrubosti mletí, velikost zásobníku 20 g, materiál těla nerez Jen čerstvě namletá zrna zaručí dokonalý požitek z kávy. Ruční mlýnek na kávu Porlex je zkrátka povinnou výbavou každého milovníka kávy. Tělo mlýnku je vyrobeno z kvalitních materiálů, což dodává přípravě kávy na eleganci. Aby byl výsledek co nejlepší, můžete si vybrat 12 hrubostí mletí. Uvnitř jsou ploché mlecí kameny, které poctivě rozemelou kávová zrna na naprosto stejné částečky. Uvnitř najdete kónické mlecí kameny, ty spolehlivě rozemelou všechna zrna na jemné částečky, které odpovídají nastavené hrubosti. Kávy se do mlýnku vejde celkem 20 g. Pěkným důkazem praktičnosti mlýnku je možnost namletí v jednom cyklu 2 porce kávy. Porlex Mini II je ideálním doplňkem k french pressu nebo třeba k aeropressu. Významné vlastnosti ručního mlýnku na kávu Porlex Mini II Mletí pomocí plochých kamenů Mlecí kameny mají... (alza.cz)

Podobné produkty ako Porlex Mini II (Z034-005-001) , Patona pro black & decker 14,4v 3000mah ni-mh (pt6012)

PROHOME - Dóza Bella mini II 0,5l 11x11x6cm různé barvy

PROHOME - Dóza Bella mini II 0,5l 11x11x6cm různé barvy
Detail

Plastová ,vhodné do myčky nádobí, mikrovlnné trouby a mrazničky, +120C, -40C, (home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - Dóza Bella mini II 0,5l 11x11x6cm různé barvy , Patona pro bosch 14.4v 3300mah ni-mh premium (pt6118)

BCB Adventure mini kompas II

BCB Adventure mini kompas II
Detail

-extrémně kompaktní a velmi přesnýknoflíkový kompas-kompas je plněný tlumící kapalinou-luminiscentní displej-otočná stupnice pro určení azimutu-základna kompasu vyrobená ztransparetního akrylu-měřítko v cm/inch-šňůrka pro možnost připevnění-patentováno, vyrobeno v USA (patro.cz)

Podobné produkty ako BCB Adventure mini kompas II , T6 power dewalt de9038, ni-mh, 14,4v, 3000mah (ptde0008)

UGG - Boty Mini Bailey Bow II

UGG - Boty Mini Bailey Bow II
Detail

Boty z kolekce UGG. Model vyroben z přírodní kůže. Komfortní a vysoce kvalitní materiál. (answear.cz)

Podobné produkty ako UGG - Boty Mini Bailey Bow II

Classic mini dual palm ii ss s

Classic mini dual palm ii ss s
Detail

Model měří 176 cm, váží 71 kg a má na sobě velikost M. (d-sport.cz)

Podobné produkty ako Classic mini dual palm ii ss s

32" ViewSonic VA3209-MH (VA3209-MH)

32" ViewSonic VA3209-MH (VA3209-MH)
Detail

LCD monitor Full HD 1920 × 1080, IPS, 16:9, 4 ms, 75Hz, 8bit, 250 cd/m2, kontrast 1200:1, HDMI 1.4, VGA, sluchátkový výstup, antireflexní povrch displeje, repro, VESA Velký kancelářský monitor s IPS panelem a Full HD rozlišenímViewSonic VA3209-MH splňuje všechny nutné požadavky na kancelářský nebo home office monitor. K připojení můžete využít nejen HDMI vstupy, ale i starší VGA. Monitor oplývá SuperClear IPS panelem vynikající přesností i konzistencí barev a širokými pozorovacími úhly (178 stupňů v horizontálním i vertikálním směru). Využít můžete i předvolby nastavení parametrů obrazu pro různé použití (Filmy, Texty atd.). Monitor ViewSonic VA3209-MH je kompatibilní se standardem VESA 100 × 100 mm pro možnost zavěšení na stěnu. Klíčové vlastnosti LCD monitoru ViewSonic VA3209-MHKancelářský monitor s 32" úhlopříčkouSuperClear IPS panel s Full HD rozlišenímVariabilní obnovovací frekvence 75 Hz redukuje trhání obrazovkyV monitoru jsou zabudovány dva... (alza.cz)

Podobné produkty ako 32" ViewSonic VA3209-MH (VA3209-MH)

Modré květované mini šaty clarie ii vel. S

Modré květované mini šaty  clarie ii vel. S
Detail

Dámské šaty. Výstřih do V Stahovací šňůrka v pase Střih mini Podšívka Vzdušný a lehký materiál (outletexpert.cz)

Podobné produkty ako Modré květované mini šaty clarie ii vel. S

II. jakost Xiaomi GTS 4 Mini White

II. jakost Xiaomi GTS 4 Mini White
Detail

II. jakost Xiaomi GTS 4 Mini White Popis závady: Vráceno v rámci 14 denní lhůty Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: hliník. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako II. jakost Xiaomi GTS 4 Mini White

II. jakost Pretty Love Vibrátor Beck mini

II. jakost Pretty Love Vibrátor Beck mini
Detail

II. jakost Pretty Love Vibrátor Beck mini Popis závady: Poškozená krabička Vibrátor realistického tvaru pro maximální dráždění. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako II. jakost Pretty Love Vibrátor Beck mini

UGG Mini Bailey Bow II 1017397K BLK

UGG Mini Bailey Bow II 1017397K BLK
Detail

UGG Mini Bailey Bow II 1017397K BLK (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Bow II 1017397K BLK

UGG Mini Bailey Bow II 1017397K BLK

UGG Mini Bailey Bow II 1017397K BLK
Detail

UGG Mini Bailey Bow II 1017397K BLK (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Bow II 1017397K BLK

UGG Mini Bailey Bow II 1017397K LGH

UGG Mini Bailey Bow II 1017397K LGH
Detail

UGG Mini Bailey Bow II 1017397K LGH (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Bow II 1017397K LGH

UGG Mini Bailey Bow II 1017397K LGH

UGG Mini Bailey Bow II 1017397K LGH
Detail

UGG Mini Bailey Bow II 1017397K LGH (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Bow II 1017397K LGH

UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY

UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY
Detail

UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY Výrobce:UGGModel:Mini Bailey Button IIKatalogové číslo:1016422 GREYVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:šedá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK
Detail

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK 1016422 BLK Výrobce:UGGModel:Mini Bailey Button II 1016422 BLKKatalogové číslo:1016422 BLKVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:černá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK
Detail

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK 1016422 BLK Výrobce:UGGModel:Mini Bailey Button II 1016422 BLKKatalogové číslo:1016422 BLKVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:černá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK

UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY

UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY
Detail

UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY Výrobce:UGGModel:Mini Bailey Button IIKatalogové číslo:1016422 GREYVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:šedá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK
Detail

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK 1016422 BLK Výrobce:UGGModel:Mini Bailey Button II 1016422 BLKKatalogové číslo:1016422 BLKVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:černá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK

UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY

UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY
Detail

UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY Výrobce:UGGModel:Mini Bailey Button IIKatalogové číslo:1016422 GREYVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:šedá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK
Detail

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK 1016422 BLK Výrobce:UGGModel:Mini Bailey Button II 1016422 BLKKatalogové číslo:1016422 BLKVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:černá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK
Detail

UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK 1016422 BLK Výrobce:UGGModel:Mini Bailey Button II 1016422 BLKKatalogové číslo:1016422 BLKVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:černá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Button II 1016422 BLK

UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY

UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY
Detail

UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY Výrobce:UGGModel:Mini Bailey Button IIKatalogové číslo:1016422 GREYVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:šedá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Button II 1016422 GREY

UGG Mini Bailey Button II 1016422 CHE

UGG Mini Bailey Button II 1016422 CHE
Detail

UGG Mini Bailey Button II 1016422 CHE 1016422 CHE Výrobce:UGGModel:Mini Bailey Button II 1016422 CHEKatalogové číslo:1016422 CHEVnější materiál:semišová useňVnitřní materiál:ovčí kůžeStélka:ovčí kůže + polyuretanová pěnaPodešev:TreadLite by UGG™Mezipodešev:TreadLite by UGG™Kategorie:lifestyleBarva:hnědá   (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako UGG Mini Bailey Button II 1016422 CHE
Cordoba Mini II MH Natural (CD MINI II MH NAT), Cordoba Mini II Bass EB-E Natural (CD MINI II BASS EB-E), Solitaire MH: Solitaire MH - CD (100P049), 32" ViewSonic VA3209-MH (VA3209-MH), Cordoba 15TM Natural (CD 15TM), Cordoba C1M Natural (CD C1M), Porlex Mini II (Z034-005-001), ecg mh 158 multifunkcni hrnec, ecg mh 178 vario recepty, ECG MH 178 Vario Multifunkční hrnec, SP Connect Bike Bundle II iPhone 12 mini (54432), Beamz Butterfly II LED Mini Derby 6x3W, RGBAWP, IR, SP Connect Bike Bundle II iPhone 13 mini (54443), HiLook IK-4142BH-MH/P(C) (301501557), HiLook IK-4142TH-MH/P(C) (301501558), MARBO MH-L115 2.0 variabilní (17-3-327), PATONA pro Gardena 3,6V 3000mAh Ni-Mh (PT6076), MARBO MH-L114 2.0 variabilní (17-3-324), PATONA pro Dewalt 18V 3000mAh Ni-MH (PT6014), PATONA pro Gardena 4,8V 3000mAh Ni-Mh (PT6077), MARBO MH-L111 2.0 variabilní (17-3-347), PATONA pro Gardena 7,2V 2000mAh Ni-Mh (PT6075), PATONA pro Dewalt 12V 3000mAh Ni-MH (PT6010), PATONA pro Husqvarna 18V 3000mAh Ni-Mh (PT6049), MARBO MH-D203 stacionární hrazda (17-3-293), MARBO MH-L104 2.0 variabilní (17-3-322), PATONA pro Dewalt 12V 3300mAh Ni-MH Premium (PT6115), PATONA pro Black & Decker 14,4V 3000mAh Ni-MH (PT6012), PATONA pro Bosch 14.4V 3300mAh Ni-MH Premium (PT6118), T6 power Dewalt DE9038, Ni-MH, 14,4V, 3000mAh (PTDE0008)