Coqui divci sandaly big frog bizarre ruzove eur 34 35

Dívčí žabky SoulCal vel. EUR 34

Dívčí žabky SoulCal vel. EUR 34

Pro každodenní pohyb u vody se hodí tyto skvělé žabky SoulCal s motivem filmu Ledové království. (outletexpert.cz)

Jan Burian, Bizarre Band: Jihotaje (2 CD)

Jan Burian, Bizarre Band: Jihotaje (2 CD)

Nové dvojalbum zachycuje jedno ze zajímavých experimentálních setkání písničkáře Jana Buriana se skupinou Bizzare Band, kapelou z pomezí hudby vážné, folku i šansonu. Dvojalbum vychází v luxusním dárkovém provedení. Záměr rovnoprávného zastoupení obou stran vedl nakonec ke vzniku dvou alb. Na prvním jsou výhradně Burianovy nové písně. "Je to podobné," říká autor v doprovodném textu, "jako když různí režiséři pracují se stejným scénářem: každý s ním nakládá podle svého. A písnička, to je takový drobný scénář. Proto mě láká zkoušet si s ní hrát a oblékat ji do různých nových kabátů nebo ji naopak svlékat. A Bizarre Band mi k tomu dal velký prostor. První část našeho dvojalba, složená z mých nových textů, je do značné míry monotematická - tématem tu je to, co přináší můj pokročilý střední… (dvd-premiery.cz)

Chlapecké plátěnky Soviet vel. EUR 34

Chlapecké plátěnky Soviet vel. EUR 34

Na běžné nošení do školy nebo do města se hodí tyto plátěnky Soviet v modré barvě. (outletexpert.cz)

Dětské žabky SoulCal vel. EUR 34

Dětské žabky SoulCal vel. EUR 34

Pro každodenní pohyb u vody se hodí tyto skvělé žabky SoulCal s motivem Spider-Mana. (outletexpert.cz)

Dětské žabky SoulCal vel. EUR 34

Dětské žabky SoulCal vel. EUR 34

Pro každodenní pohyb u vody se hodí tyto skvělé žabky SoulCal s motivem filmu Ledové království. (outletexpert.cz)

adidas Altasport K černá EUR 34

adidas Altasport K černá EUR 34

Pohodlné tenisky adidas Altasport K ze sportovní kolekce Performance. U tohoto modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Černá barva je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný syntetický materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Altasport K uděláte. Materiál: syntetika. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba při sportu. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Sportovní kolekce Performance. (total-store.cz)

adidas Altasport K bílá EUR 34

adidas Altasport K bílá EUR 34

Pohodlné tenisky adidas Altasport K ze sportovní kolekce Performance. U tohoto modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Bílá barva doplněná růžovou je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný syntetický materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Altasport K uděláte. Materiál: syntetika. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba při sportu. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Sportovní kolekce Performance. (total-store.cz)

adidas Altasport K bílá EUR 34

adidas Altasport K bílá EUR 34

Pohodlné tenisky adidas Altasport K ze sportovní kolekce Performance. U tohoto modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Bílá barva je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný syntetický materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Altasport K uděláte. Materiál: syntetika. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba při sportu. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Sportovní kolekce Performance. (total-store.cz)

adidas Fortafaito K modrá EUR 34

adidas Fortafaito K modrá EUR 34

Fortafaito K jsou dětské běžecké boty adidas vyrobeny z prodyšného svršku a dostatečně odpružené mezipodešve. Podešev běžecké obuvi je odolná proti nadměrnému oděru. Modrá barva v kombinaci s růžovou působí elegantně a dodává sportovní obuvi šmrnc. Prodyšné provedení, které odvádí pot od chodila. Modré provedení je doplněno třemi pruhy po stranách. (total-store.cz)

adidas Fortagym K růžová EUR 34

adidas Fortagym K růžová EUR 34

Pohodlné tenisky adidas Fortagym K ze sportovní kolekce Performance. U tohoto modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Růžová barva je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Fortagym K uděláte. Materiál: syntetika/textílie. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba při sportu. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Sportovní kolekce Performance. (total-store.cz)

adidas Fortagym K modrá EUR 34

adidas Fortagym K modrá EUR 34

Pohodlné tenisky adidas Fortagym K ze sportovní kolekce Performance. U tohoto modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Modrá barva je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Fortagym K uděláte. Materiál: syntetika/textílie. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba při sportu. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Sportovní kolekce Performance. (total-store.cz)

adidas Altaswim C růžová EUR 34

adidas Altaswim C růžová EUR 34

Dětské růžové sandále Altaswim C adidas na volný čas. Sandály jsou vyrobeny z pohodlných pásků na svršku, který pevně drží chodidlo. Pásky jsou zároveň opatřeny materiálem, který nedráždí pokožku. Růžová barva působí na noze velmi dobře. Flexibilní mezipodošev a odolná podešev s gripy pro lepší pohyb v terénu. Syntetický svršek Pohodlné pásky přes nárt, které netlačí na žádnou část chodidla. (total-store.cz)

Dětské kotníkové plátěnky SoulCal vel. EUR 34

Dětské kotníkové plátěnky SoulCal vel. EUR 34

Na běžné nošení do školy nebo do města se hodí tyto plátěnky SoulCal v tmavě modré barvě a kotníkovém provedení. (outletexpert.cz)

Dětské módní pantofle Everlast vel. EUR 34

Dětské módní pantofle Everlast vel. EUR 34

Na trávení volného času během letních prázdnin u vody nebo venku s kamarády se hodí tyto stylové pantofle Everlast v modré barvě. (outletexpert.cz)

Dětské stylové pantofle Everlast vel. EUR 34

Dětské stylové pantofle Everlast vel. EUR 34

Na trávení volného času během letních prázdnin u vody nebo venku s kamarády se hodí tyto stylové pantofle Everlast v černé barvě. (outletexpert.cz)

adidas Altasport Cf K bílá EUR 34

adidas Altasport Cf K bílá EUR 34

Pohodlné tenisky adidas Altasport Cf K ze sportovní kolekce Performance. U tohoto modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Bílá barva doplněná růžovou je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný syntetický materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Altasport Cf K uděláte. Materiál: syntetika. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba při sportu. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Sportovní kolekce Performance. (total-store.cz)

adidas Altasport Mid K bílá EUR 34

adidas Altasport Mid K bílá EUR 34

Pohodlné tenisky adidas Altasport Mid K ze sportovní kolekce Performance. U tohoto modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Bílá barva je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Altasport Mid K uděláte. Materiál: syntetika/textílie. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba při sportu. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Sportovní kolekce Performance. (total-store.cz)

adidas Fortagym Cf K modrá EUR 34

adidas Fortagym Cf K modrá EUR 34

Pohodlné tenisky adidas Fortagym Cf K ze sportovní kolekce Performance. U tohoto modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Modrá barva je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Fortagym Cf K uděláte. Materiál: syntetika/textílie. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba při sportu. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Sportovní kolekce Performance. (total-store.cz)

adidas Fortagym Cf K růžová EUR 34

adidas Fortagym Cf K růžová EUR 34

Pohodlné tenisky adidas Fortagym Cf K ze sportovní kolekce Performance. U tohoto modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Růžová barva je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Fortagym Cf K uděláte. Materiál: syntetika/textílie. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba při sportu. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Sportovní kolekce Performance. (total-store.cz)

adidas Coast Star C bílá EUR 34

adidas Coast Star C bílá EUR 34

Dětské pohodlné nízké tenisky adidas Coast Star C z módní kolekce Originals. U toho modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Bílá barva je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Coast Star C uděláte. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba i na večírku. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Módní kolekce Originals. (total-store.cz)

adidas Coast Star C bílá EUR 34

adidas Coast Star C bílá EUR 34

Dětské pohodlné nízké tenisky adidas Coast Star C z módní kolekce Originals. U toho modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Bílá barva doladěná růžovou je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Coast Star C uděláte. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba i na večírku. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Módní kolekce Originals. (total-store.cz)

adidas Ligra 6 Youth černá EUR 34

adidas Ligra 6 Youth černá EUR 34

Sálové dětské boty adidas Ligra 6 Youth v klasickém nízkém provedení. Černá barva je doplněna o pruhy po stranách. Podešev je velmi dobře přilnavá k povrchu v tělocvičně, díky tomu se budete jako hráč lépe pohybovat po hřišti. Svršek sálovek je vyrobený z pohodlného a prodyšného materiálu, který vám zajistí komfortní nošení. Podrážka nezanechává na podlaze šmouhy a to ani při rychlých pohybech do všech směrů, které jsou na halovém povrchu důležité. Černé provedení s pruhy po stranách. Dětské nízké boty vhodné na halový povrch. (total-store.cz)

adidas Court Stabil Jr oranžová EUR 34

adidas Court Stabil Jr oranžová EUR 34

Sálové dětské boty adidas Court Stabil Jr v klasickém nízkém provedení. Oranžová barva je doplněna o pruhy po stranách. Podešev je velmi dobře přilnavá k povrchu v tělocvičně, díky tomu se budete jako hráč lépe pohybovat po hřišti. Svršek sálovek je vyrobený z pohodlného a prodyšného materiálu, který vám zajistí komfortní nošení. Podrážka nezanechává na podlaze šmouhy a to ani při rychlých pohybech do všech směrů, které jsou na halovém povrchu důležité. Oranžové provedení s pruhy po stranách. Dětské nízké boty vhodné na halový povrch. (total-store.cz)

adidas Court Stabil Jr černá EUR 34

adidas Court Stabil Jr černá EUR 34

Sálové dětské boty adidas Court Stabil Jr v klasickém nízkém provedení. Černá barva je doplněna o pruhy po stranách. Podešev je velmi dobře přilnavá k povrchu v tělocvičně, díky tomu se budete jako hráč lépe pohybovat po hřišti. Svršek sálovek je vyrobený z pohodlného a prodyšného materiálu, který vám zajistí komfortní nošení. Podrážka nezanechává na podlaze šmouhy a to ani při rychlých pohybech do všech směrů, které jsou na halovém povrchu důležité. Černé provedení s pruhy po stranách. Dětské nízké boty vhodné na halový povrch. (total-store.cz)

Unisex sandály Loap vel. EUR 34, UK 2

Unisex sandály Loap vel. EUR 34, UK 2

Na výlety či jen tak do města během letních měsíců jsou tyto unisex sandály Loap výbornou volbou. Podšívka z Tricotu a mezipodešev z mikrovlákna zajišťují maximální pohodlí při chůzi. mezipodešev z mikrovlákna podšívka z Tricotu černé provedení umělá kůže (outletexpert.cz)

adidas Fortarun X Cf K růžová EUR 34

adidas Fortarun X Cf K růžová EUR 34

Pohodlné tenisky adidas Fortarun X Cf K ze sportovní kolekce Performance. U tohoto modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Růžová barva je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Fortarun X Cf K uděláte. Materiál: textílie/syntetika. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba při sportu. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Sportovní kolekce Performance. (total-store.cz)

adidas X 18.3 Fg J bílá EUR 34

adidas X 18.3 Fg J bílá EUR 34

Dětské kopačky na trávu adidas X 18.3 Fg J. Kopačky poskytují perfektní záběr a akceleraci díky lehké konstrukci a specifickému tvaru kolíků na suchém a pevném přírodním trávníku. Bílá barva v kombinaci s žlutou, která vypadá skvěle. Nechybí ani kultovní pruhy po stranách. Jemný materiál svršku vám dopřeje lepší zpracování míče a odolnost. Nový design podešve pro lepší rozložení tlaku na chodidlo. Kopačky vyvinuty s nejlepšími profesionálními hráči. Podešev je přizpůsobená pohybu na suché a pevné přírodní trávě. (total-store.cz)

adidas Nemeziz 18.3 Fg J bílá EUR 34

adidas Nemeziz 18.3 Fg J bílá EUR 34

Dětské kopačky na trávu adidas Nemeziz 18.3 Fg J. Kopačky poskytují perfektní záběr a akceleraci díky lehké konstrukci a specifickému tvaru kolíků na suchém a pevném přírodním trávníku. Bílá barva v kombinaci s růžovou, která vypadá skvěle. Nechybí ani kultovní pruhy po stranách. Jemný materiál svršku vám dopřeje lepší zpracování míče a odolnost. Nový design podešve pro lepší rozložení tlaku na chodidlo. Kopačky vyvinuty s nejlepšími profesionálními hráči. Podešev je přizpůsobená pohybu na suché a pevné přírodní trávě. (total-store.cz)

adidas Terrex Ax2R Cp K modrá EUR 34

adidas Terrex Ax2R Cp K modrá EUR 34

Terrex Ax2R Cp K je dětská sportovně řešená obuv adidas v klasickém nízkém střihu, která se hodí zejména na outdoorové aktivity. Díky pevné traxion podrážce obuv zajistí maximální grip do všech směrů. Jistě oceníte odolnější svršek, který je navíc prodyšný. Modrá barva v kombinaci s černou je doplněna o tři pruhy po stranách. Pevná mezipodešev a podešev s gripy pro lepší změnu směru. Vhodné na outdoorové vyžití. Součást sportovci uznávané kolekce Terrex. (total-store.cz)

adidas Fortarun X Cf K šedá EUR 34

adidas Fortarun X Cf K šedá EUR 34

Pohodlné tenisky adidas Fortarun X Cf K ze sportovní kolekce Performance. U tohoto modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Šedá barva je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Fortarun X Cf K uděláte. Materiál: textílie/syntetika. Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba při sportu. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Sportovní kolekce Performance. (total-store.cz)

adidas Copa 19.4 Tf J žlutá EUR 34

adidas Copa 19.4 Tf J žlutá EUR 34

Dětské turfy adidas Copa 19.4 Tf J. Turfy poskytují perfektní záběr a akceleraci zejména na velmi tvrdém povrchu. Žlutá barva, která vypadá skvěle. Nechybí ani kultovní pruhy po stranách. Pohodlný syntetický materiál vám dopřeje komfortní hru. Syntetický svršek Podešev s největším počtem nízkých gripů pro rozložení tlaku tvrdého povrchu po celé delce chodidla. Turfy vyvinuty s nejlepšími profesionálními hráči. Podešev je přizpůsobená pohybu na velmi tvrdém travnatém povrchu, škváře, ale i umělé trávě. (total-store.cz)

adidas Terrex Ax2R Cp K černá EUR 34

adidas Terrex Ax2R Cp K černá EUR 34

Pohodlné tenisky adidas Terrex Ax2R Cp K ze sportovní kolekce Performance. U tohoto modelu jde ruku v ruce pohodlí s módním a trendy designem. Černá barva je okořeněna kultovním logem značky. Pohodlný materiál vám dopřeje dostatek komfortu při každém kroku, který v obuvi Terrex Ax2R Cp K uděláte. Materiál: textílie/syntetika. Tyto tenisky jsou z kolekce Terrex Odolná, ale přesto dostatečně ohebná podrážka. Módní design, se kterým zazáříte při běžném nošení, ale třeba při sportu. Klasické šněrování. Značka znázorněna pomocí loga. Sportovní kolekce Performance. (total-store.cz)

Aqua Lung Wind Fins Yellow 34/35

Aqua Lung Wind Fins Yellow 34/35

Kompaktní, lehké a pohodlné ploutve, ideální na šnorchlování a potápění. Disponují anatomicky tvarovanou, velmi pohodlnou botičky vyrobenou z měkké gumy, která je velmi stabilní na noze a dobře přenáší sílu na list. Dále jsou vybaveny podrážkou s protiskluzovou úpravou a listem vyrobeným z odolného polypropylenu a pryžových pásů zvyšujících pružnost a životnost ploutví. Strukturované boční žebra zajišťují postupné, řízené ohýbání. Barva: Yellow, Velikost: 34/35 (muziker.cz)

Aqua Lung Wind Fins Blue 34/35

Aqua Lung Wind Fins Blue 34/35

Kompaktní, lehké a pohodlné ploutve, ideální na šnorchlování a potápění. Disponují anatomicky tvarovanou, velmi pohodlnou botičky vyrobenou z měkké gumy, která je velmi stabilní na noze a dobře přenáší sílu na list. Dále jsou vybaveny podrážkou s protiskluzovou úpravou a listem vyrobeným z odolného polypropylenu a pryžových pásů zvyšujících pružnost a životnost ploutví. Strukturované boční žebra zajišťují postupné, řízené ohýbání. Barva: Blue, Velikost: 34/35 (muziker.cz)

Dámské volnočasové kalhoty Callavay vel. EUR 34, UK 6

Dámské volnočasové kalhoty Callavay vel. EUR 34, UK 6

Dámské 3/4 volnočasové kalhoty v bílém provedení. přední kapsy (outletexpert.cz)

Dámské volnočasové kalhoty Callavay vel. EUR 34, UK 6

Dámské volnočasové kalhoty Callavay vel. EUR 34, UK 6

Dámské 3/4 volnočasové kalhoty v černém provedení. přední kapsy (outletexpert.cz)

Dámské volnočasové kraťasy Ashworth vel. EUR 34, UK 6

Dámské volnočasové kraťasy Ashworth vel. EUR 34, UK 6

Dámské volnočasové kraťasy v černém provedení. Zapínání na háček a zip. kapsy (outletexpert.cz)

Dámské volnočasové kraťasy Callaway vel. EUR 34, UK 6

Dámské volnočasové kraťasy Callaway vel. EUR 34, UK 6

Dámské volnočasové kraťasy v černém provedení. zapínání na háček a zip (outletexpert.cz)

Dámská sportovní sukně Rohnisch vel. EUR 34, UK 6

Dámská sportovní sukně Rohnisch vel. EUR 34, UK 6

Dámská sportovní sukně v bílém provedení s černými detaily. všité síťované kraťasy (outletexpert.cz)

Dámské volnočasové kalhoty Lobster vel. EUR 34, UK 6

Dámské volnočasové kalhoty Lobster vel. EUR 34, UK 6

Dámské volnočasové kalhoty v zeleném provedení. kapsy zapínání na háček a zip (outletexpert.cz)

adidas Terrex Ax2R Mid Cp K modrá EUR 34

adidas Terrex Ax2R Mid Cp K modrá EUR 34

Terrex Ax2R Mid Cp K je dětská sportovně řešená obuv adidas ve vyšším kontíkovém střihu, která se hodí zejména na outdoorové aktivity. Díky pevné traxion podrážce obuv zajistí maximální grip do všech směrů. Jistě oceníte odolnější svršek, který je navíc prodyšný. Modrá barva v kombinaci s černou je doplněna o tři pruhy po stranách. Pevná mezipodešev a podešev s gripy pro lepší změnu směru. Vhodné na outdoorové vyžití. Součást sportovci uznávané kolekce Terrex. (total-store.cz)

adidas Terrex Ax2R Mid Cp K modrá EUR 34

adidas Terrex Ax2R Mid Cp K modrá EUR 34

Terrex Ax2R Mid Cp K je dětská sportovně řešená obuv adidas ve vyšším kontíkovém střihu, která se hodí zejména na outdoorové aktivity. Díky pevné traxion podrážce obuv zajistí maximální grip do všech směrů. Jistě oceníte odolnější svršek, který je navíc prodyšný. Modrá barva je doplněna o tři pruhy po stranách. Pevná mezipodešev a podešev s gripy pro lepší změnu směru. Vhodné na outdoorové vyžití. Součást sportovci uznávané kolekce Terrex. (total-store.cz)

Crocs Kids' Crocband Sandal Navy/Red 34-35

Crocs Kids' Crocband Sandal Navy/Red 34-35

Dětská sandálová obuv s nastavitelným uzávěrem pro pohodlí a komfort při každodenních hrách. Barva: Navy / Red. Velikost: 34-35. (muziker.cz)

Crocs Kids' Crocband Clog Navy/Red 34-35

Crocs Kids' Crocband Clog Navy/Red 34-35

Stylová dětská obuv značky Crocs vyrobena z lehkého materiálu Croslite s tvarovanou podrážkou pro komfort a pohodlí. Barva: Navy/Red. Velikost: 34-35. (muziker.cz)

Crocs Women's Swiftwater Sandal Black/White 34-35

Crocs Women's Swiftwater Sandal Black/White 34-35

Pohodlná dámská obuv značky Crocs kombinující sportovní pantofle a plážové jemné sandálky. Decentní pásky z patentovaného materiálu MattLite ™. Podrážka s drážkami pro větší flexibilitu. Podpora klenby, pěnová konstrukce z materiálu Croslite pro maximální lehkost a pohodlí. Barva: Black/White. Velikost: 34-35. (muziker.cz)

Crocs Cleo V Women Black/Black 34-35

Crocs Cleo V Women Black/Black 34-35

Stylová dámská obuv značky Crocs. Pátá generace modelu Cleo se stylovým upgrade. Otevřený design, otočné kotníkové popruhy přinášejí pohodlí, spolehlivost a praktickou obuv. Barva: Black/Black. Velikost: 34-35. (muziker.cz)

Crocs Women's Kadee II Flip White 34-35

Crocs Women's Kadee II Flip White 34-35

Stylová dámská obuv značky Crocs. Druhá generace modelu Kadee má užší pásky a vyrobená je z materiálu Croslite. Lehké a všestranné řešení pro každý den. Barva: White. Velikost: 34-35. (muziker.cz)

Crocs Duet sport Mary Jane Blue 34-35

Crocs Duet sport Mary Jane Blue 34-35

Boty Crocs jsou neuvěřitelně měkké a pohodlné, které se vytvarují na míru chodidlům. Jsou odolné vůči zápachu, protiskluzové a díky speciální podrážce nezanechají šmouhy na podlaze. Barva: Blue. 34-35. (muziker.cz)

BOTY SNB BURTON GROM BOA KIDS 2016 - černá - EUR 34

BOTY SNB BURTON GROM BOA KIDS 2016 - černá - EUR 34

Model grom od značky Burton. Kolekce 2016. Barva černá + nebeská modř/oranžová. (boardstar.cz)

Dámské boty do vody Loap vel. EUR 34, UK 2

Dámské boty do vody Loap vel. EUR 34, UK 2

Tyto dámské boty do vody využijete zejména při dovolené na vodě nebo u kamenité pláže. Díky svému povrchu ochrání vaše chodidla i prsty před nepříjemným zraněním. růžové provedení (outletexpert.cz)

Dětské stylové boty Lee Cooper vel. EUR 34, UK 2

Dětské stylové boty Lee Cooper vel. EUR 34, UK 2

Skvělé dětské boty Lee Cooper v tmavě šedé barvě a kotníkovém provedení jsou ideální volbou pro každodenní nošení do městského prostředí. (outletexpert.cz)

Dámské 3/4 kalhoty Desigual vel. EUR 34, UK 6

Dámské 3/4 kalhoty Desigual vel. EUR 34, UK 6

Pohodlné dámské 3/4 kalhoty tzv. TURKY od oblíbené značky Desigual jsou v jemném modrém provedení s originální výšivkou. Ideální pro běžné nošení a volný čas. Díky materiálu jsou velmi vzdušné a  tak je využijete i v teplých dnech. (outletexpert.cz)

Dámská zimní bunda New Look vel. EUR 34, UK 6

Dámská zimní bunda New Look vel. EUR 34, UK 6

Tato stylová zimní bunda od značky New Look Vás zahřeje v chladných zimních dnech. Bunda má kapuci, kterou zdobí umělá kožešina v černé barvě. Kožešinu lze z kapuce odejmout. Bundu má čtyři kapsy, které jsou lemované černou koženkou. (outletexpert.cz)

Dámské sportovní tílko Puma Ferrari vel. EUR 34, UK 8

Dámské sportovní tílko Puma Ferrari vel. EUR 34, UK 8

Toto dámské sportovní tílko od značky Puma Ferrari je v červeném provedení. Tričko má zepředu logo značky. DryCELL technologie - odvádí vlhkost (outletexpert.cz)

Dámské lehké šaty Tom Tailor vel. EUR 34, UK 6

Dámské lehké šaty Tom Tailor vel. EUR 34, UK 6

Dámské lehké šaty Tom Tailor v modrém provedení s barevným potiskem květin. (outletexpert.cz)

Crocs Kids' Handle It Rain Boot Yellow 34-35

Crocs Kids' Handle It Rain Boot Yellow 34-35

Dětská obuv s vodotěsnou konstrukcí je ideální pro deštivé dny plné zábavy. Barva: Yellow. Velikost: 34-35. (muziker.cz)

Crocs Preschool Crocband II Sandal Navy/White 34-35

Crocs Preschool Crocband II Sandal Navy/White 34-35

Dětská sandálová obuv s nastavitelným uzávěrem pro pohodlí a komfort při každodenních hrách. Barva: Navy/White. Velikost: 34-35. (muziker.cz)

Crocs Kids' Crocband Clog Paradise Pink/Amethyst 34-35

Crocs Kids' Crocband Clog Paradise Pink/Amethyst 34-35

Stylová dětská obuv značky Crocs vyrobena z lehkého materiálu Croslite s tvarovanou podrážkou pro komfort a pohodlí. Barva: Pink/Amethyst. Velikost: 34-35. (muziker.cz)

Crocs Kids Crocband Clog Melon/Ice Blue 34-35

Crocs Kids Crocband Clog Melon/Ice Blue 34-35

Stylové pohodlné dětské kroksy s ventilačními otvory zvyšujícími prodyšnost. Jsou vyrobeny z materiálu Croslite ™ z extrudované pryskyřice, jehož buněčná struktura zamezuje tvorbě bakterií a plísní a eliminuje zápach. Barva: Melon/Ice Blue. Velikost: 36-37. (muziker.cz)

Dámské volnočasové 3/4 kalhoty Rohnisch vel. EUR 34, UK 6

Dámské volnočasové 3/4 kalhoty Rohnisch vel. EUR 34, UK 6

(outletexpert.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít