CONNECT IT Wirez USB-A to USB-C, 15cm, černý (CCA-2040-BK)

CONNECT IT Wirez USB-A to USB-C, 15cm, černý (CCA-2040-BK)

CONNECT IT Wirez USB-A to USB-C, 15cm, černý (CCA-2040-BK)

Datový kabel s funkcí nabíjení (Sync & Charge), podpora OTG, kompatibilní s Qualcomm Quick Charge 3.0, rychlost 5 Gbps, 3A, standard USB 3.1 Gen 1 Cestovní USB nabíječka CONNECT IT "POWER NOMAD" určená pro napájení i nabíjení mobilních telefonů, tabletů, akčních kamer, elektronických čteček knih, MP3 přehrávačů, herních konzolí a mnoha dalších přenosných zařízení doma, v kanceláři i na cestách.Jednoduchý kabel pro připojení příslušenství s klasickým USB-A konektorem k zařízením s USB-C najde využití u uživatelů moderních mobilních telefonů, tabletů nebo notebooků, které nemají jiný konektor. Kabel podporuje funkci OTG u kompatibilních… (alza.cz)

Connect IT Wirez USB-C/USB-C, 1m (CCA-7006-BK) černý

Connect IT Wirez USB-C/USB-C, 1m (CCA-7006-BK) černý

Kabel USB-C (Type-C) USB-C (Type-C) s podporou proudového toku 3 A pro rychlé nabíjení a přenos dat Slouží k nabíjení USB-C (Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Délka 1 m Povrchová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnost Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely Konektory USB-C (Type-C) USB-C (Type-C) Garantovaná přenosová rychlost 480 Mbps Max. proud: 3 A Standard: USB-C 2.0 Kvalitní opláštění konektorů z vysoce tvrzeného PVC garantujícího dlouhou životnost Měděné vnitřní vodiče Certifikace RoHS Barva: černá Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např.… (kasa.cz)

Connect IT USB-A - USB-C, OTG, 15 cm (CCA-2040-BK) černý

Connect IT USB-A - USB-C, OTG, 15 cm (CCA-2040-BK) černý

USB-C kabelová redukce s funkcí OTG (USB On-The-Go) umožňuje telefonům s operačním systémem Android např. obousměrný přenos dat z a na flashdisk nebo připojení periferií jako je klávesnice nebo myš. Kabel je vyrobem z kvalitních materiálů, díky svému průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos a speciální PVC izolace zajišťuje vysokou ohebnost a životnost. Vlastnosti Slouží k nabíjení i přenosu a synchronizaci dat Délka 15 cm Podpora OTG (USB On-The-Go) pro Android zařízení umožňující např. oboustranný přímý přenost dat z Flash disku do mobilního telefonu Garantovaný max. proudový tok: 3 A Garantovaná přenosová rychlost 5 Gbps Standard: USB 3.1 Gen 1 Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Speciální PVC izolace… (kasa.cz)

Connect IT Wirez USB-C/USB-C, 0,5m (CCA-7005-BK) černý

Connect IT Wirez USB-C/USB-C, 0,5m (CCA-7005-BK) černý

Kabel USB-C (Type-C) USB-C (Type-C) s podporou proudového toku 3 A pro rychlé nabíjení a přenos dat Slouží k nabíjení USB-C (Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Délka 0,5 m Povrchová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnost Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely Konektory USB-C (Type-C) USB-C (Type-C) Garantovaná přenosová rychlost 480 Mbps Max. proud: 3 A Standard: USB-C 2.0 Kvalitní opláštění konektorů z vysoce tvrzeného PVC garantujícího dlouhou životnost Měděné vnitřní vodiče Certifikace RoHS Barva: černá Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např.… (kasa.cz)

Kabel Connect IT Wirez USB-C Type C , 0,5 m, černý CCA-7005-BK

Kabel Connect IT Wirez USB-C Type C , 0,5 m, černý CCA-7005-BK

CKabel slouží k nabíjení USB-C (Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu. Garantovaná přenosová rychlost je 480 Mbps, max. proud 3 A, délka 0,5 m a v černé barvě.  CONNECT IT kabel USB-C na USB-C Nabíjejte pohodlně své zařízení nebo přenášejte a synchronizujte data, fotografie a hudbu s kvalitním kabelem od společnosti CONNECT IT. Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely a povrchová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnost. Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos. Kabel poskytuje maximální proud 3 A a je kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB… (rozbaleno.cz)

CONNECT IT Wirez USB-C 1m černý, 2 ks (CCA-5006-BK)

CONNECT IT Wirez USB-C 1m černý, 2 ks (CCA-5006-BK)

Datový kabel s funkcí Sync & Charge, USB-C - USB 3.1 Gen 1, kompatibilní s Qualcomm Quick Charge 3.0, přenosová rychlost 5 Gbps, 3A Kabel USB-C (Type C) -> USB-A v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat.Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) v balení 2 kusů s podporou ultrarychlého nabíjení pomocí proudového toku 3 A.Klíčové vlastnosti:Slouží k nabíjení USB-C (USB Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbuDélka 1 mPovrchová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnostKvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé… (alza.cz)

Connect IT Wirez USB/USB-C, 1m (2 ks v balení) (CCA-5006-BK) černý

Connect IT Wirez USB/USB-C, 1m (2 ks v balení) (CCA-5006-BK) černý

Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) v balení 2 kusů s podporou ultrarychlého nabíjení pomocí proudového toku 3 A Slouží k nabíjení USB-C (USB Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Délka 1 m Povrchová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnost Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Konektory USB-C (USB Type-C) a USB 3.0 Garantovaná přenosová rychlost 5 Gbps Max. proud: 3 A Standard: USB 3.1 Gen 1 Certifikace RoHS Počet ks v balení: 2 ks Barva: černá Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG, Xiaomi atd.) (kasa.cz)

Connect IT Wirez USB/Lightning, 0,5m (CCA-4005-BK) černý

Connect IT Wirez USB/Lightning, 0,5m (CCA-4005-BK) černý

Kabel na nabíjení a přenost dat (Lightning - USB) Vlastnosti: Plné využití přenosového protokolu AAP (Apple Accessory Protocol) a funkcionality Apple zařízení Plná kompatibilita s iTunes Oboustranný Lightning konektor Rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Technické specifikace: Max. proud: 2,0 A Barva: černá Délka 0,5 m Kompatibilita: mobilní telefony Apple iPhone 5/5C/5s mobilní telefon Apple iPhone SE mobilní telefony Apple iPhone 6/6s/7/8 mobilní telefony Apple iPhone 6 Plus/6s Plus/7 Plus/9 Plus mobilní telefon Apple iPhone X tablet iPad 4. generace tablety Apple iPad Mini/iPad Mini with Retina Display tablety Apple iPad Air tablety Apple iPad Pro 9.7"/iPad Pro 10.5"/iPad Pro 12.9" přehrávače Apple iPod Nano 7. generace/iPod Touch 5. generace (kasa.cz)

Connect IT Wirez USB-C/USB-C, 1m černý

Connect IT Wirez USB-C/USB-C, 1m černý

Kabel USB-C (Type-C) USB-C (Type-C) s podporou proudového toku 3 A pro rychlé nabíjení a přenos dat • Slouží k nabíjení USB-C (Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu • Délka 1 m • Povrchová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnost • Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos • Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely • Konektory USB-C (Type-C) USB-C (Type-C) • Garantovaná přenosová rychlost 480 Mbps • Max. proud: 3 A • Standard: USB-C 2.0 • Kvalitní opláštění konektorů z vysoce tvrzeného PVC garantujícího dlouhou životnost • Měděné vnitřní vodiče • Certifikace RoHS • Barva: černá • Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také… (euronics.cz)

CONNECT IT Wirez USB-C - Lightning, 1m bílý (CCA-4060-WH)

CONNECT IT Wirez USB-C - Lightning, 1m bílý (CCA-4060-WH)

Datový kabel na propojení MacBooku s iPhonem nebo iPadem, USB-C Apple Lightning Kompaktní bezdrátová sluchátka s nízkou hmotnost slibují nejvyšší stupeň mobility. Žádné zamotané nebo zdržující kabely. Bezdrátové spojení s vaším telefonem nebo tabletem zařídí Bluetooth, takže se klidně můžete pohybovat po místnosti nebo ulicemi bez obtěžování kabelem. Přepínání skladeb a ovládání hlasitosti zvládnete ovladačem na sluchátkách. Technická specifikace kabelu CONNECT IT CCA-4060-WHKabel USB-C (Type-C) <-> Lightning s podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos datSlouží k nabíjení Apple zařízení s Lightning konektorem a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbuDélka 1 mPlné využití přenosového protokolu AAP (Apple Accessory Protocol) a… (alza.cz)

Connect IT Wirez Micro USB/USB-C (CFF-0070-BK) černá

Connect IT Wirez Micro USB/USB-C (CFF-0070-BK) černá

CONNECT IT Wirez redukce USB-C/Micro USB Slouží k nabíjení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Vlastnosti: Odolná konstrukce ze speciální slitiny hliníku a zinku Podpora rychlonabíjení Qualcomm Quick Charge Přenos dat USB Hi-Speed 480 Mb/s Ultralehká konstrukce Certifikace RoHS Rozměry a hmotnost Rozměry (š × h × v): 10 × 6 × 24,5 mm Hmotnost: 0,5 g Barva: černá (kasa.cz)

Connect IT Wirez USB-C/USB-C, 0,5m černý

Connect IT Wirez USB-C/USB-C, 0,5m černý

Kabel USB-C (Type-C) USB-C (Type-C) s podporou proudového toku 3 A pro rychlé nabíjení a přenos dat • Slouží k nabíjení USB-C (Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu • Délka 0,5 m • Povrchová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnost • Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos • Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely • Konektory USB-C (Type-C) USB-C (Type-C) • Garantovaná přenosová rychlost 480 Mbps • Max. proud: 3 A • Standard: USB-C 2.0 • Kvalitní opláštění konektorů z vysoce tvrzeného PVC garantujícího dlouhou životnost • Měděné vnitřní vodiče • Certifikace RoHS • Barva: černá • Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy… (euronics.cz)

CONNECT IT Wirez Micro USB 1m černý 2ks (CCA-3006-BK)

CONNECT IT Wirez Micro USB 1m černý 2ks (CCA-3006-BK)

Datový kabel s funkcí nabíjení (Sync & Charge), Micro USB a a USB-A konektor, podpora 2.1A pro rychlé nabíjení (alza.cz)

CONNECT IT Wirez USB-C 1m bílý, 2 ks (CCA-5006-WH)

CONNECT IT Wirez USB-C 1m bílý, 2 ks (CCA-5006-WH)

Datový kabel s funkcí Sync & Charge, USB-C - USB 3.1 Gen 1, kompatibilní s Qualcomm Quick Charge 3.0, přenosová rychlost 5 Gbps, 3A Kabel USB-C (Type C) -> USB-A v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat.Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) v balení 2 kusů s podporou ultrarychlého nabíjení pomocí proudového toku 3 A.Klíčové vlastnosti:Slouží k nabíjení USB-C (USB Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbuDélka 1 mPovrchová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnostKvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé… (alza.cz)

Connect IT Wirez USB/USB-C, 1m (2 ks v balení) (CCA-5006-WH) bílý

Connect IT Wirez USB/USB-C, 1m (2 ks v balení) (CCA-5006-WH) bílý

Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) v balení 2 kusů s podporou ultrarychlého nabíjení pomocí proudového toku 3 A Slouží k nabíjení USB-C (USB Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Délka 1 m Povrchová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnost Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Konektory USB-C (USB Type-C) a USB 3.0 Garantovaná přenosová rychlost 5 Gbps Max. proud: 3 A Standard: USB 3.1 Gen 1 Certifikace RoHS Počet ks v balení: 2 ks Barva: bílá Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG, Xiaomi atd.) (kasa.cz)

CONNECT IT Wirez USB-C 2m černý (CI-1178)

CONNECT IT Wirez USB-C 2m černý (CI-1178)

Datový kabel s funkcí nabíjení (Sync & Charge), USB-C - USB 3.1 Gen 1, kompatibilní s Qualcomm Quick Charge 3.0, přenosová rychlost 5 Gbps, 3A Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG, Xiaomi atd.). Výsadou tohoto kabelu je podpora ultrarychlého nabíjení pomocí proudového toku 3 A.Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG… (alza.cz)

CONNECT IT Wirez USB-C 0.5m černý (CI-1174)

CONNECT IT Wirez USB-C 0.5m černý (CI-1174)

Datový kabel s funkcí nabíjení (Sync & Charge), USB-C - USB 3.1 Gen 1, kompatibilní s Qualcomm Quick Charge 3.0, přenosová rychlost 5 Gbps, 3A Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG, Xiaomi atd.). Výsadou tohoto kabelu je podpora ultrarychlého nabíjení pomocí proudového toku 3 A.Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG,… (alza.cz)

Connect IT Wirez Steel Knight USB/USB-C, ocelový, opletený, 1m (CCA…

Connect IT Wirez Steel Knight USB/USB-C, ocelový, opletený, 1m (CCA-5010-GD) zlatý

Kabel USB-C -> USB v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat. Vlastnosti: Slouží k nabíjení USB-C zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Speciální prémiový nerezový oplet z vysoce kvalitního nerezového materiálu SAE304 garantuje vysokou odolnost a životnost Pružinová konstrukce opletu zabezpečuje mimořádnou pružnost a ohebnost Oba konektrory uzavřeny v extrémně pevném pouzdře ze speciální slitiny hliníku a zinku Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely Kompatibilita: Se všemi zařízeními s USB-C portem… (kasa.cz)

Connect IT Wirez USB/Lightning, 0,5m (CCA-4005-WH) bílý

Connect IT Wirez USB/Lightning, 0,5m (CCA-4005-WH) bílý

Kabel na nabíjení a přenost dat (Lightning - USB) Vlastnosti: Plné využití přenosového protokolu AAP (Apple Accessory Protocol) a funkcionality Apple zařízení Plná kompatibilita s iTunes Oboustranný Lightning konektor Rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Technické specifikace: Max. proud: 2,0 A Barva: bílá Délka 0,5 m Kompatibilita: mobilní telefony Apple iPhone 5/5C/5s mobilní telefon Apple iPhone SE mobilní telefony Apple iPhone 6/6s/7/8 mobilní telefony Apple iPhone 6 Plus/6s Plus/7 Plus/9 Plus mobilní telefon Apple iPhone X tablet iPad 4. generace tablety Apple iPad Mini/iPad Mini with Retina Display tablety Apple iPad Air tablety Apple iPad Pro 9.7"/iPad Pro 10.5"/iPad Pro 12.9" přehrávače Apple iPod Nano 7. generace/iPod Touch 5. generace (kasa.cz)

CONNECT IT Wirez USB-C 1m černý (CI-1176)

CONNECT IT Wirez USB-C 1m černý (CI-1176)

Datový kabel s funkcí nabíjení (Sync & Charge), USB-C - USB 3.1 Gen 1, kompatibilní s Qualcomm Quick Charge 3.0, přenosová rychlost 5 Gbps, 3A Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG, Xiaomi atd.). Výsadou tohoto kabelu je podpora ultrarychlého nabíjení pomocí proudového toku 3 A.Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei,… (alza.cz)

Connect IT Wirez Steel Knight USB/USB-C, ocelový, opletený, 1m (CCA…

Connect IT Wirez Steel Knight USB/USB-C, ocelový, opletený, 1m (CCA-5010-AN) šedý

Kabel USB-C -> USB v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat. Vlastnosti: Slouží k nabíjení USB-C zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Speciální prémiový nerezový oplet z vysoce kvalitního nerezového materiálu SAE304 garantuje vysokou odolnost a životnost Pružinová konstrukce opletu zabezpečuje mimořádnou pružnost a ohebnost Oba konektrory uzavřeny v extrémně pevném pouzdře ze speciální slitiny hliníku a zinku Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely Kompatibilita: Se všemi zařízeními s USB-C portem… (kasa.cz)

Connect IT Wirez Steel Knight USB/USB-C, ocelový, opletený, 1m (CCA…

Connect IT Wirez Steel Knight USB/USB-C, ocelový, opletený, 1m (CCA-5010-SL) stříbrný

Kabel USB-C -> USB v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat. Vlastnosti: Slouží k nabíjení USB-C zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Speciální prémiový nerezový oplet z vysoce kvalitního nerezového materiálu SAE304 garantuje vysokou odolnost a životnost Pružinová konstrukce opletu zabezpečuje mimořádnou pružnost a ohebnost Oba konektrory uzavřeny v extrémně pevném pouzdře ze speciální slitiny hliníku a zinku Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely Kompatibilita: Se všemi zařízeními s USB-C portem… (kasa.cz)

CONNECT IT Wirez Steel Knight USB-C 1m, metallic anthracite (CCA-5010…

CONNECT IT Wirez Steel Knight USB-C 1m, metallic anthracite (CCA-5010-AN)

Datový kabel s funkcí nabíjení (Sync & Charge), USB-C -> USB, prémiový oplet z luxusní nerez oceli, 2,1 A Kabel USB-C (Type C) -> USB-A v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat.Kabel USB-C (Type C) -> USB-A v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat.Klíčové vlastnosti:Slouží k nabíjení USB-C (Type C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbuDélka 1 mSpeciální prémiový nerezový oplet z vysoce kvalitního nerezového materiálu SAE304 garantuje vysokou… (alza.cz)

Connect IT Wirez 3in1 USB/USB-C + MicroUSB + Lightning, 0,2m (CCA…

Connect IT Wirez 3in1 USB/USB-C + MicroUSB + Lightning, 0,2m (CCA-2050-SL) stříbrný

Univerzální nabíjecí kabel 3v1 na nabíjení zařízení s konektory Micro USB, Lightning a USB-C (Type C) umožňuje nabíjení až tří zařízení současně s podporou rychlého nabíjení pomocí max. proudového toku 2 A Délka 0,2 m Speciální prémiový nylonový oplet s metalickým povrchovým efektem garantuje vysokou ohebnost a životnost Všechny konektrory uzavřeny v pevném pouzdře z leteckého hliníku Speciální manžetová nadstavba konektorů Micro USB, Lightning i USB-C (Type C) zaručuje lepší přístupnost k nabíjecím zdířkám mobilních telefonů v pouzdrech Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Konektory: Micro USB Lightning USB-C (Type-C, standard USB 3.1 Gen 1) Max. proud: 2 A Certifikace RoHS Barva: stříbrný prémiový oplet "Silver Gray" s… (kasa.cz)

Connect IT Wirez USB/USB-C, 1m (2 ks v balení) černý

Connect IT Wirez USB/USB-C, 1m (2 ks v balení) černý

Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) v balení 2 kusů s podporou ultrarychlého nabíjení pomocí proudového toku 3 A • Slouží k nabíjení USB-C (USB Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu • Délka 1 m • Povrchová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnost • Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos • Konektory USB-C (USB Type-C) a USB 3.0 • Garantovaná přenosová rychlost 5 Gbps • Max. proud: 3 A • Standard: USB 3.1 Gen 1 • Certifikace RoHS • Počet ks v balení: 2 ks • Barva: černá Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG, Xiaomi atd.) (euronics.cz)

CONNECT IT Wirez Steel Knight USB-C 1m, metallic silver (CCA-5010-SL)

CONNECT IT Wirez Steel Knight USB-C 1m, metallic silver (CCA-5010-SL)

Datový kabel s funkcí nabíjení (Sync & Charge), USB-C -> USB, prémiový oplet z luxusní nerez oceli, 2,1 A Kabel USB-C (Type C) -> USB-A v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat.Kabel USB-C (Type C) -> USB-A v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat.Klíčové vlastnosti:Slouží k nabíjení USB-C (Type C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbuDélka 1 mSpeciální prémiový nerezový oplet z vysoce kvalitního nerezového materiálu… (alza.cz)

Connect IT Wirez Steel Knight USB/USB-C, ocelový, opletený, 1m (CCA…

Connect IT Wirez Steel Knight USB/USB-C, ocelový, opletený, 1m (CCA-5010-RG) růžový/zlatý

Kabel USB-C -> USB v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat. Vlastnosti: Slouží k nabíjení USB-C zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Speciální prémiový nerezový oplet z vysoce kvalitního nerezového materiálu SAE304 garantuje vysokou odolnost a životnost Pružinová konstrukce opletu zabezpečuje mimořádnou pružnost a ohebnost Oba konektrory uzavřeny v extrémně pevném pouzdře ze speciální slitiny hliníku a zinku Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely Kompatibilita: Se všemi zařízeními s USB-C portem… (kasa.cz)

CONNECT IT Wirez USB-C 1m bílý (CI-1177)

CONNECT IT Wirez USB-C 1m bílý (CI-1177)

Datový kabel s funkcí nabíjení (Sync & Charge), USB-C - USB 3.1 Gen 1, kompatibilní s Qualcomm Quick Charge 3.0, přenosová rychlost 5 Gbps, 3A Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG, Xiaomi atd.). Výsadou tohoto kabelu je podpora ultrarychlého nabíjení pomocí proudového toku 3 A.Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG… (alza.cz)

CONNECT IT Wirez Steel Knight USB-C 1m, metallic gold (CCA-5010-GD)

CONNECT IT Wirez Steel Knight USB-C 1m, metallic gold (CCA-5010-GD)

Datový kabel s funkcí nabíjení (Sync & Charge), USB-C -> USB, prémiový oplet z luxusní nerez oceli, 2,1 A Kabel USB-C (Type C) -> USB-A v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat.Kabel USB-C (Type C) -> USB-A v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat.Klíčové vlastnosti:Slouží k nabíjení USB-C (Type C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbuDélka 1 mSpeciální prémiový nerezový oplet z vysoce kvalitního nerezového materiálu SAE304 garantuje… (alza.cz)

Connect IT Wirez USB/micro USB, 1m černý

Connect IT Wirez USB/micro USB, 1m černý

Kabel určený pro všechny majitele mobilních telefonů, fotoaparátů, hudebních přehrávačů a dalších zařízení s tolik rozšířeným rozhraním micro USB. Je speciálně určený pro nabíjení baterií a přenos dat do počítače. Kabel je opatřen koncovkou USB a Micro USB, která je často využívána ve většině moderních elektronických zařízeních. Má délku 1 m, aby se s nabíjeným nebo připojeným zařízením dalo pohodlně manipulovat. Vlastnosti: • Kompatibilní s telefony Samsung, HTC, Blackberry a jinými telefony s micro USB portem. • Barva: černá • Délka kabelu: 1m (euronics.cz)

Connect IT Wirez USB/micro USB, 2m černý

Connect IT Wirez USB/micro USB, 2m černý

Univerzální kabel Univerzální microUSB kabel pro nabíjení a přenos dat pro zařízení s microUSB jako jsou telefony, tablety, powerbanky apod. Kabel je v černém provedení. Vlastnosti • Rozhraní: microUSB • Délka kabelu: 2 m • Barva: černá (euronics.cz)

CONNECT IT Wirez USB-C 2m bílý (CI-1179)

CONNECT IT Wirez USB-C 2m bílý (CI-1179)

Datový kabel s funkcí nabíjení (Sync & Charge), USB-C - USB 3.1 Gen 1, kompatibilní s Qualcomm Quick Charge 3.0, přenosová rychlost 5 Gbps, 3A Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG, Xiaomi atd.). Výsadou tohoto kabelu je podpora ultrarychlého nabíjení pomocí proudového toku 3 A.Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG… (alza.cz)

CONNECT IT Wirez USB-C 0.5m bílý (CI-1175)

CONNECT IT Wirez USB-C 0.5m bílý (CI-1175)

Datový kabel s funkcí nabíjení (Sync & Charge), USB-C - USB 3.1 Gen 1, kompatibilní s Qualcomm Quick Charge 3.0, přenosová rychlost 5 Gbps, 3A Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG, Xiaomi atd.). Výsadou tohoto kabelu je podpora ultrarychlého nabíjení pomocí proudového toku 3 A.Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG… (alza.cz)

Connect IT Wirez USB/USB-C, 1m (2 ks v balení) bílý

Connect IT Wirez USB/USB-C, 1m (2 ks v balení) bílý

Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) v balení 2 kusů s podporou ultrarychlého nabíjení pomocí proudového toku 3 A • Slouží k nabíjení USB-C (USB Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu • Délka 1 m • Povrchová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnost • Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos • Konektory USB-C (USB Type-C) a USB 3.0 • Garantovaná přenosová rychlost 5 Gbps • Max. proud: 3 A • Standard: USB 3.1 Gen 1 • Certifikace RoHS • Počet ks v balení: 2 ks • Barva: bílá Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony Samsung, Huawei, Microsoft, LG, Xiaomi atd.) (euronics.cz)

CONNECT IT Wirez Steel Knight USB-C 1m, metallic rose-gold (CCA-5010…

CONNECT IT Wirez Steel Knight USB-C 1m, metallic rose-gold (CCA-5010-RG)

Datový kabel s funkcí nabíjení (Sync & Charge), USB-C -> USB, prémiový oplet z luxusní nerez oceli, 2,1 A Kabel USB-C (Type C) -> USB-A v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat.Kabel USB-C (Type C) -> USB-A v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat.Klíčové vlastnosti:Slouží k nabíjení USB-C (Type C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbuDélka 1 mSpeciální prémiový nerezový oplet z vysoce kvalitního nerezového materiálu… (alza.cz)

Connect IT Wirez Premium USB/USB-C, 1m zlatý

Connect IT Wirez Premium USB/USB-C, 1m zlatý

Slouží k nabíjení USB-C (USB Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Vlastnosti: • Délka: 1 m • Speciální prémiový nylonový oplet s metalickým povrchovým efektem garantuje vysokou ohebnost a životnost • Oba konektrory uzavřeny v pevném pouzdře z leteckého hliníku • Speciální nadstavba konektoru USB-C zaručující lepší přístupnost k nabíjecím zdířkám mobilních telefonů v pouzdrech • Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos • Konektory USB-C (USB Type-C) a USB 2.0 • Přenosová rychlost: až 480 Mbps • Max. proud: 2,5 A • Barva: zlatý prémiový oplet "Gold" s metalickým povrchovým efektem Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např.… (euronics.cz)

Connect IT Wirez 3in1 /USB/USB-C + MicroUSB + Lightning, 1,2m černý

Connect IT Wirez 3in1 /USB/USB-C + MicroUSB + Lightning, 1,2m černý

Univerzální nabíjecí kabel 3v1 na nabíjení zařízení s konektory Micro USB, Lightning a USB-C (Type C) umožňuje nabíjení až tří zařízení současně s podporou rychlého nabíjení pomocí max. proudového toku 2 A. Vlastnosti: • Speciální prémiový nylonový oplet s metalickým povrchovým efektem garantuje vysokou ohebnost a životnost • Všechny konektrory uzavřeny v pevném pouzdře z leteckého hliníku • Speciální manžetová nadstavba konektorů Micro USB, Lightning i USB-C zaručuje lepší přístupnost k nabíjecím zdířkám mobilních telefonů v pouzdrech • Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Technická specifikace: • Délka 1,2 m • Konektory: microUSB, lightning, USB-C (standard USB 3.1 Gen 1) • Max. proud: 2 A • Certifikace: RoHS • Barva:… (euronics.cz)

Connect IT Wirez USB/micro USB, 2m (CI-558) černý

Connect IT Wirez USB/micro USB, 2m (CI-558) černý

Univerzální kabel Univerzální microUSB kabel pro nabíjení a přenos dat pro zařízení s microUSB jako jsou telefony, tablety, powerbanky apod. Kabel je v černém provedení. Vlastnosti Rozhraní: microUSB Délka kabelu: 2 m Barva: černá (kasa.cz)

Connect IT Wirez USB/micro USB, 1m (CI-111) černý

Connect IT Wirez USB/micro USB, 1m (CI-111) černý

Kabel určený pro všechny majitele mobilních telefonů, fotoaparátů, hudebních přehrávačů a dalších zařízení s tolik rozšířeným rozhraním micro USB. Je speciálně určený pro nabíjení baterií a přenos dat do počítače. Kabel je opatřen koncovkou USB a Micro USB, která je často využívána ve většině moderních elektronických zařízeních. Má délku 1 m, aby se s nabíjeným nebo připojeným zařízením dalo pohodlně manipulovat. Vlastnosti: Kompatibilní s telefony Samsung, HTC, Blackberry a jinými telefony s micro USB portem. Barva: černá Délka kabelu: 1m (kasa.cz)

Connect IT Wirez 3in1 /USB/USB-C + MicroUSB + Lightning, 1,2m (CI…

Connect IT Wirez 3in1 /USB/USB-C + MicroUSB + Lightning, 1,2m (CI-1229) černý

Univerzální nabíjecí kabel 3v1 na nabíjení zařízení s konektory Micro USB, Lightning a USB-C (Type C) umožňuje nabíjení až tří zařízení současně s podporou rychlého nabíjení pomocí max. proudového toku 2 A. Vlastnosti: Speciální prémiový nylonový oplet s metalickým povrchovým efektem garantuje vysokou ohebnost a životnost Všechny konektrory uzavřeny v pevném pouzdře z leteckého hliníku Speciální manžetová nadstavba konektorů Micro USB, Lightning i USB-C zaručuje lepší přístupnost k nabíjecím zdířkám mobilních telefonů v pouzdrech Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Technická specifikace: Délka 1,2 m Konektory: microUSB, lightning, USB-C (standard USB 3.1 Gen 1) Max. proud: 2 A Certifikace: RoHS Barva: stříbrný prémiový… (kasa.cz)

Connect IT Wirez Premium USB/USB-C, 1m stříbrný/šedý

Connect IT Wirez Premium USB/USB-C, 1m stříbrný/šedý

Slouží k nabíjení USB-C (USB Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Vlastnosti: • Délka: 1 m • Speciální prémiový nylonový oplet s metalickým povrchovým efektem garantuje vysokou ohebnost a životnost • Oba konektrory uzavřeny v pevném pouzdře z leteckého hliníku • Speciální nadstavba konektoru USB-C zaručující lepší přístupnost k nabíjecím zdířkám mobilních telefonů v pouzdrech • Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos • Konektory USB-C (USB Type-C) a USB 2.0 • Přenosová rychlost: až 480 Mbps • Max. proud: 2,5 A • Barva: stříbrný prémiový oplet "Silver Gray" s metalickým povrchovým efektem Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type… (euronics.cz)

Connect IT Wirez USB/micro USB, 13 cm černý

Connect IT Wirez USB/micro USB, 13 cm černý

Nabíjecí kabel určený pro všechny majitele mobilních telefonů, fotoaparátů, hudebních přehrávačů a dalších zařízení s tolik rozšířeným rozhraním micro USB. Je speciálně navržený a uzpůsobený pro komfortní nabíjení přenosných zařízení z power bank. Kabel je opatřen koncovkou USB a Micro USB, která je často využívána ve většině moderních elektronických zařízeních. Vzhledem k častému přenášení a převážení má zkrácenou délku 13 cm a nízkou hmotností je ideální na cestování. Vlastnosti: • Slouží k nabíjení i přenosu a synchronizaci dat • Konektory microUSB a USB • Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos • Garantovaný max. proudový tok: 2,1 A • Speciální gumová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnost • Délka 13 cm • Barva:… (euronics.cz)

Connect IT Wirez USB/Lightning, 0,5m černý

Connect IT Wirez USB/Lightning, 0,5m černý

Kabel na nabíjení a přenost dat (Lightning - USB) Vlastnosti: • Plné využití přenosového protokolu AAP (Apple Accessory Protocol) a funkcionality Apple zařízení • Plná kompatibilita s iTunes • Oboustranný Lightning konektor • Rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Technické specifikace: • Max. proud: 2,0 A • Barva: černá • Délka 0,5 m Kompatibilita: • mobilní telefony Apple iPhone 5/5C/5s • mobilní telefon Apple iPhone SE • mobilní telefony Apple iPhone 6/6s/7/8 • mobilní telefony Apple iPhone 6 Plus/6s Plus/7 Plus/9 Plus • mobilní telefon Apple iPhone X • tablet iPad 4. generace • tablety Apple iPad Mini/iPad Mini with Retina Display • tablety Apple iPad Air • tablety Apple iPad Pro 9.7"/iPad Pro 10.5"/iPad Pro 12.9" • přehrávače Apple iPod Nano 7. generace/iPod Touch 5. generace (euronics.cz)

USB konektor Veho Pebble MFi Lightning USB-A to USB-C, délka 20 cm

USB konektor Veho Pebble MFi Lightning USB-A to USB-C, délka 20 cm

USB konektory se tak snadno ztrácí. Pořiďte si jeden do zásoby a snadno se připojujte kdekoli, kdykoli a kamkoli. (bonami.cz)

Connect IT Wirez USB/micro USB, 13 cm (CI-947) černý

Connect IT Wirez USB/micro USB, 13 cm (CI-947) černý

Nabíjecí kabel určený pro všechny majitele mobilních telefonů, fotoaparátů, hudebních přehrávačů a dalších zařízení s tolik rozšířeným rozhraním micro USB. Je speciálně navržený a uzpůsobený pro komfortní nabíjení přenosných zařízení z power bank. Kabel je opatřen koncovkou USB a Micro USB, která je často využívána ve většině moderních elektronických zařízeních. Vzhledem k častému přenášení a převážení má zkrácenou délku 13 cm a nízkou hmotností je ideální na cestování. Vlastnosti: Slouží k nabíjení i přenosu a synchronizaci dat Konektory microUSB a USB Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Garantovaný max. proudový tok: 2,1 A Speciální gumová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnost Délka 13 cm Barva: černá (kasa.cz)

Connect IT Wirez USB/micro USB, 1m bílý

Connect IT Wirez USB/micro USB, 1m bílý

Kabel určený pro všechny majitele mobilních telefonů, fotoaparátů, hudebních přehrávačů a dalších zařízení s tolik rozšířeným rozhraním micro USB. Je speciálně určený pro nabíjení baterií a přenos dat do počítače. Kabel je opatřen koncovkou USB a Micro USB, která je často využívána ve většině moderních elektronických zařízeních. Má délku 1 m, aby se s nabíjeným nebo připojeným zařízením dalo pohodlně manipulovat. Vlastnosti: • Rozhraní: microUSB • Délka kabelu: 1 m • Barva: bílá (euronics.cz)

Connect IT Wirez Premium USB/USB-C, 1m (CI-666) zlatý

Connect IT Wirez Premium USB/USB-C, 1m (CI-666) zlatý

Slouží k nabíjení USB-C (USB Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Vlastnosti: Délka: 1 m Speciální prémiový nylonový oplet s metalickým povrchovým efektem garantuje vysokou ohebnost a životnost Oba konektrory uzavřeny v pevném pouzdře z leteckého hliníku Speciální nadstavba konektoru USB-C zaručující lepší přístupnost k nabíjecím zdířkám mobilních telefonů v pouzdrech Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Konektory USB-C (USB Type-C) a USB 2.0 Přenosová rychlost: až 480 Mbps Max. proud: 2,5 A Barva: zlatý prémiový oplet "Gold" s metalickým povrchovým efektem Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní telefony… (kasa.cz)

Connect IT Wirez USB/Lightning, 2 m černý

Connect IT Wirez USB/Lightning, 2 m černý

USB kabel s rozhraním Lightning pro nabíjení nebo synchronizaci iPodu, iPadu, iPhonu s počítačem. Lightning konektor je možné do zařízení zasunout oběma směry díky oboustranné konstrukci. Kabel je v černém provedení. Vlastnosti: • Plné využití přenosového protokolu AAP (Apple Accessory Protocol) a funkcionality Apple zařízení • Plná kompatibilita s iTunes • Oboustranný Lightning konektor • Rychlé nabíjení a plynulý datový přenos • Délka 2 m • Barva: černá Kompatibilita: Mobilní telefony Apple iPhone 5/5C/5s Mobilní telefony Apple iPhone 6/6s Mobilní telefony Apple iPhone 6 Plus/6s Plus Tablety Apple iPad Mini/iPad Mini with Retina Display/iPad 4. generace/iPad Air Přehrávače Apple iPod Nano 7. generace/iPod Touch 5. generace (euronics.cz)

Connect IT Wirez 3in1 USB/USB-C + MicroUSB + Lightning, 0,2m stříbrný

Connect IT Wirez 3in1 USB/USB-C + MicroUSB + Lightning, 0,2m stříbrný

Univerzální nabíjecí kabel 3v1 na nabíjení zařízení s konektory Micro USB, Lightning a USB-C (Type C) umožňuje nabíjení až tří zařízení současně s podporou rychlého nabíjení pomocí max. proudového toku 2 A • Délka 0,2 m • Speciální prémiový nylonový oplet s metalickým povrchovým efektem garantuje vysokou ohebnost a životnost • Všechny konektrory uzavřeny v pevném pouzdře z leteckého hliníku • Speciální manžetová nadstavba konektorů Micro USB, Lightning i USB-C (Type C) zaručuje lepší přístupnost k nabíjecím zdířkám mobilních telefonů v pouzdrech • Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Konektory: • Micro USB • Lightning • USB-C (Type-C, standard USB 3.1 Gen 1) • Max. proud: 2 A • Certifikace RoHS • Barva: stříbrný prémiový… (euronics.cz)

Connect IT Wirez Steel Knight USB/micro USB, ocelový, opletený, 1m …

Connect IT Wirez Steel Knight USB/micro USB, ocelový, opletený, 1m (CCA-3010-GD) zlatý

Kabel MicroUSB -> USB v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat. Vlastnosti: Slouží k nabíjení microUSB zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Speciální prémiový nerezový oplet z vysoce kvalitního nerezového materiálu SAE304 garantuje vysokou odolnost a životnost Pružinová konstrukce opletu zabezpečuje mimořádnou pružnost a ohebnost Oba konektrory uzavřeny v extrémně pevném pouzdře ze speciální slitiny hliníku a zinku Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely Kompatibilita: Se všemi zařízeními s microUSB portem … (kasa.cz)

Connect IT Wirez Premium USB/USB-C, 1m růžový/zlatý

Connect IT Wirez Premium USB/USB-C, 1m růžový/zlatý

Slouží k nabíjení USB-C (USB Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Vlastnosti: • Délka: 1 m • Speciální prémiový nylonový oplet s metalickým povrchovým efektem garantuje vysokou ohebnost a životnost • Oba konektrory uzavřeny v pevném pouzdře z leteckého hliníku • Speciální nadstavba konektoru USB-C zaručující lepší přístupnost k nabíjecím zdířkám mobilních telefonů v pouzdrech • Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos • Konektory USB-C (USB Type-C) a USB 2.0 • Přenosová rychlost: až 480 Mbps • Max. proud: 2,5 A • Barva: růžový prémiový oplet "Rose Gold" s metalickým povrchovým efektem Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C … (euronics.cz)

Connect IT Wirez Steel Knight USB/micro USB, ocelový, opletený, 1m …

Connect IT Wirez Steel Knight USB/micro USB, ocelový, opletený, 1m (CCA-3010-AN) šedý

Kabel MicroUSB -> USB v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat. Vlastnosti: Slouží k nabíjení microUSB zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Speciální prémiový nerezový oplet z vysoce kvalitního nerezového materiálu SAE304 garantuje vysokou odolnost a životnost Pružinová konstrukce opletu zabezpečuje mimořádnou pružnost a ohebnost Oba konektrory uzavřeny v extrémně pevném pouzdře ze speciální slitiny hliníku a zinku Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely Kompatibilita: Se všemi zařízeními s microUSB portem … (kasa.cz)

Connect IT Wirez Steel Knight USB/micro USB, ocelový, opletený, 1m …

Connect IT Wirez Steel Knight USB/micro USB, ocelový, opletený, 1m (CCA-3010-SL) stříbrný

Kabel MicroUSB -> USB v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat. Vlastnosti: Slouží k nabíjení microUSB zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Speciální prémiový nerezový oplet z vysoce kvalitního nerezového materiálu SAE304 garantuje vysokou odolnost a životnost Pružinová konstrukce opletu zabezpečuje mimořádnou pružnost a ohebnost Oba konektrory uzavřeny v extrémně pevném pouzdře ze speciální slitiny hliníku a zinku Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely Kompatibilita: Se všemi zařízeními s microUSB portem … (kasa.cz)

Connect IT Wirez Premium USB/USB-C, 1m (CI-667) růžový/zlatý

Connect IT Wirez Premium USB/USB-C, 1m (CI-667) růžový/zlatý

Slouží k nabíjení USB-C (USB Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Vlastnosti: Délka: 1 m Speciální prémiový nylonový oplet s metalickým povrchovým efektem garantuje vysokou ohebnost a životnost Oba konektrory uzavřeny v pevném pouzdře z leteckého hliníku Speciální nadstavba konektoru USB-C zaručující lepší přístupnost k nabíjecím zdířkám mobilních telefonů v pouzdrech Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Konektory USB-C (USB Type-C) a USB 2.0 Přenosová rychlost: až 480 Mbps Max. proud: 2,5 A Barva: růžový prémiový oplet "Rose Gold" s metalickým povrchovým efektem Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např. mobilní… (kasa.cz)

Connect IT Wirez Steel Knight USB/USB-C, ocelový, opletený, 1m…

Connect IT Wirez Steel Knight USB/USB-C, ocelový, opletený, 1m stříbrný

Kabel USB-C -> USB v unikátním designu s flexibilním prémiovým opletem z vysoce kvalitní nerezové oceli SAE304 a podporou proudového toku 2,1 A pro rychlé nabíjení a přenos dat. Vlastnosti: • Slouží k nabíjení USB-C zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu • Speciální prémiový nerezový oplet z vysoce kvalitního nerezového materiálu SAE304 garantuje vysokou odolnost a životnost • Pružinová konstrukce opletu zabezpečuje mimořádnou pružnost a ohebnost • Oba konektrory uzavřeny v extrémně pevném pouzdře ze speciální slitiny hliníku a zinku • Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos • Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely Kompatibilita: Se všemi zařízeními s USB-C… (euronics.cz)

Connect IT Wirez USB/micro USB, 1m (CI-574) růžový

Connect IT Wirez USB/micro USB, 1m (CI-574) růžový

Univerzální kabel Univerzální microUSB kabel pro nabíjení a přenos dat pro zařízení s microUSB jako jsou telefony, tablety, powerbanky apod. Řada COLORZ Je součástí ucelené barevné řady “COLORZ” zahrnující celkem 8 barevných variant (černá, bílá, modrá, červená, zelená, žlutá, růžová a fialová). Rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Garantovaný max. proudový tok: 2,0 A Délka 1 m Kompatibilní se všemi mobilními telefony s Micro USB portem (Samsung, Lenovo, Huawei, Sony, Microsoft atd.) (kasa.cz)

Connect IT Wirez USB/micro USB, 1m (CI-576) fialový

Connect IT Wirez USB/micro USB, 1m (CI-576) fialový

Univerzální kabel Univerzální microUSB kabel pro nabíjení a přenos dat pro zařízení s microUSB jako jsou telefony, tablety, powerbanky apod. Řada COLORZ Je součástí ucelené barevné řady “COLORZ” zahrnující celkem 8 barevných variant (černá, bílá, modrá, červená, zelená, žlutá, růžová a fialová). Rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Garantovaný max. proudový tok: 2,0 A Délka 1 m Kompatibilní se všemi mobilními telefony s Micro USB portem (Samsung, Lenovo, Huawei, Sony, Microsoft atd.) (kasa.cz)

Connect IT Wirez USB/Lightning, 1,2 m černý

Connect IT Wirez USB/Lightning, 1,2 m černý

Spirálový USB kabel s rozhraním Lightning pro nabíjení nebo synchronizaci iPodu, iPadu, iPhonu s počítačem. Lightning konektor je možné do zařízení zasunout oběma směry díky oboustranné konstrukci. Kabel je v černém provedení. Vlastnosti: • Maximální délka 1,2 m (po natažení) • Plné využití přenosového protokolu AAP (Apple Accessory Protocol) a funkcionality Apple zařízení • Plná kompatibilita s iTunes • Oboustranný Lightning konektor • Rychlé nabíjení a plynulý datový přenos • Barva: černá Kompatibilita: Mobilní telefony Apple iPhone 5/5C/5s Mobilní telefony Apple iPhone 6/6s Mobilní telefony Apple iPhone 6 Plus/6s Plus Tablety Apple iPad Mini/iPad Mini with Retina Display/iPad 4. generace/iPad Air Přehrávače Apple iPod Nano 7. generace/iPod Touch 5. generace (euronics.cz)

Connect IT Wirez USB/micro USB, 1m (CI-570) červený

Connect IT Wirez USB/micro USB, 1m (CI-570) červený

Univerzální kabel Univerzální microUSB kabel pro nabíjení a přenos dat pro zařízení s microUSB jako jsou telefony, tablety, powerbanky apod. Řada COLORZ Je součástí ucelené barevné řady “COLORZ” zahrnující celkem 8 barevných variant (černá, bílá, modrá, červená, zelená, žlutá, růžová a fialová). Rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Garantovaný max. proudový tok: 2,0 A Délka 1 m Kompatibilní se všemi mobilními telefony s Micro USB portem (Samsung, Lenovo, Huawei, Sony, Microsoft atd.) (kasa.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít