CONCEPT PDV7060

EVERKI CONCEPT 17.3" PRÉMIOVÁ ŘADA (BAG-EVR-CONCEPT-17)

EVERKI CONCEPT 17.3" PRÉMIOVÁ ŘADA (BAG-EVR-CONCEPT-17)

Batoh na notebook - batoh Everki Concept je navržen zejména pro mobilní profesionály, kteří požadují organizační zázemí, kapsa na NB s vložkou, kapsu s NB lze rozepnout a sklopit o 180 stupňů, patentovaný systém ochrany rohů NB, určeno pro NB do velikosti 17.3" (43.49cm), vnější rozměry 33 x 20 x 50cm Nosíte s sebou často notebook a máte starost o jeho bezpečí? EVERKI CONCEPT 17.3" PRÉMIOVÁ ŘADA byl navržen jakožto rozměrnější batoh ideální k neustálému přenášení vašeho přenosného počítače v bezpečné kapse uhlopříčky do 17,3 ". Potěší jeho působivý design, street batoh EVERKI CONCEPT 17.3" PRÉMIOVÁ ŘADA tedy spolehlivě ochrání všechny vaše věci. Vlastností batohu, kterou určitě doceníte, je jeho odolnost vůči pořádné srpšce vody, díky čemuž vaše věci a ani váš notebook nebudou… (alza.cz)

Concept CA1000

Concept CA1000

Nadechněte se opravdu čistého vzduchu Při běžném větrání vašeho domova pouštíte dovnitř s „čistým“ vzduchem i spousty alergenů, roztočů, smogu a inverze. Řešení najdete v čističce vzduchu. Pomůže zmírnit příznaky alergií, odstraňuje z ovzduší prach, pyl, roztoče, plísně a bakterie. Vyčistí Vám vzduch v prostorech o velikosti až 30 m2. Hodnota výkonu CADR je 238 m3/h. Čtyři stupně filtrace Čistička vzduchu CA1000 se může pochlubit čtyřstupňovou filtrací. První stupeň filtrace je přední kryt spotřebiče,... (okay.cz)

Concept SM3050

Concept SM3050

CONCEPT SM3050 Fresh&Nutri Smoothie mixér o příkonu 1500 W a neuvěřitelnou rychlostí a sílou – až 33000 ot./min. Mixér obsahuje 4 RAW programy ze 6 přednastavených. Můžete volit ze šesti programů, ze kterých 4 jsou určené hlavně pro přípravu RAW pokrmů: smoothie, zelenina, polévka a ořechy. Program zmrzlina umožní přípravu poctivé domácí zmrzliny bez éček, pulse využijete pro nasekání ledové tříště třeba do mojita. (2jakost.cz)

Concept ZV1000

Concept ZV1000

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Concept ZV1000 v bílé barvě má 2 nastavitelné úrovně výkonu. Jeho zvlhčovací výkon dosahuje 80 ml/h nebo 40 ml/h. Přístroj má výkon 12 W a je ideální pro použití v místnostech s velikostí do 15 m². Zásobník vody má objem 0,7 litru. K dispozici je i tlumené podsvícení. Maximální hlučnost zvlhčovače je 30 dB. (2jakost.cz)

CONCEPT VP4320

CONCEPT VP4320

Ruční akumulátorový vysavač Concept VP-4320 vám rychle pomůže uklidit drobky, mák, semínka, vysypanou mouku, prach, se vším si poradí a dokonce i s tekutinou. Součástí výbavy je hubice pro mokré vysávání, štěrbinová hubice, hubice s kartáčkem, nabíjecí základna a adaptér. Vlastnosti: akumulátorový ruční vysavač podstavec, který lze pověsit na stěnu nebo postavit na zem jednoduchá manipulace bez kabelu nabíjecí podstavec kontrolka nabíjení Stav produktu: Poškrábáno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Uživatele, kteří hledají "CONCEPT PDV7060" se dívají také na:

Cullmann concept one 628c

CONCEPT CP2000

CONCEPT CP2000

Parní mop 2 v 1 na podlahy i do ruky v bílém provedení s modrými detaily. Concept CP2000 disponuje vyjímatelnou ruční jednotkou se speciálními koncovkami na každý typ povrchu. S tímto parním mopem už nebudete nuceni při úklidu používat neekologické čisticí prostředky, horká pára zničí veškeré škodlivé bakterie. VLASTNOSTI: Dokonalá čistota Síla parního čištění Ekologické čištění Bohaté příslušenství PŘÍSLUŠENSTVÍ: Hadice pro lepší dostupnost ke znečištěnému místu Stěrka na hladké povrchy Parní rozptylovač pro čištění větších ploch Úhlový nástavec pro hůře přístupná místa Koncetrovací tryska pro čištění spár a mezer Čisticí textilie Detailové kartáče Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

CONCEPT KK1170

CONCEPT KK1170

Termokartáč Concept KK 1170 je ideální pro rychlou ranní úpravu účesu. Vlasy pěkně uhladí, urovná a pokud budete chtít, můžete si je i lehce podtočit. Můžete si nastavit dva stupně teploty: 180°C a 200°C. Lehoučký jako peříčko – váží pouhých 306 gramů – bude se vám s ním velmi dobře pracovat. Vlastnosti: 3 v 1: ROVNÁ, NATÁČÍ, ZVĚTŠUJE OBJEM 2 nastavitelné teploty (180 a 200°C) extra rychlé nahřátí IONIZÁTOR 360°C otočný kabel bezpečnostní termostat Stav produktu: Znečištěno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

CONCEPT VP4130

CONCEPT VP4130

Tyčový akumulátorový vysavač 2 v 1 Concept VP-4130 má příkon 100 W, je vybavený elektrickým rotačním kartáčem. Výkyvný kloub vám umožní pohyb hubicí do všech stran. Vysávání bez kabelu. Na jedno nabití vydrží 25 min. Řekněte sbohem krátkým kabelům: Už Vás také nebaví kvůli každému smítku chodit do komory pro starý, velký, těžký vysavač? Česká značka Concept pro Vás má řešení. Nový tyčový vysavač 2 v 1 – model VP 4130. Užijte si rychlé a komfortní vysávání bez kabelu. Už se nebudete muset namáhat s přepojováním zástrčky do jiné zásuvky v každé místnosti – Vy už totiž žádný kabel ani zástrčku nepotřebujete. Pohodlné vysávání celého bytu, domu, dlouhých chodeb a schodů atd. se… (rozbaleno.cz)

CONCEPT VP4320

CONCEPT VP4320

Ruční akumulátorový vysavač Concept VP-4320 vám rychle pomůže uklidit drobky, mák, semínka, vysypanou mouku, prach, se vším si poradí a dokonce i s tekutinou. Součástí výbavy je hubice pro mokré vysávání, štěrbinová hubice, hubice s kartáčkem, nabíjecí základna a adaptér. VLASTNOSTI: Akumulátorový ruční vysavač Podstavec, který lze pověsit na stěnu nebo postavit na zem Jednoduchá manipulace bez kabelu Nabíjecí podstavec Kontrolka nabíjení Stav produktu: Servisováno. (rozbaleno.cz)

CONCEPT RK4065

CONCEPT RK4065

Skleněná rychlovarná konvice CONCEPT RK4065 o objemu 1,8 l s nastavením teplot a barveným LED podsvícením. VLASTNOSTI: Elegantní moderní design Bezspirálová skleněná nádoba s výztuží okolo hrdla Barevné LED podsvícení během doby provozu Volba teplot: : 60 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C a 100 °C Kvalitní konektor Praktické otevírání víka pomocí tlačítka na víku 3-násobný bezpečnostní systém Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

CONCEPT RK4065

CONCEPT RK4065

Skleněná rychlovarná konvice CONCEPT RK4065 o objemu 1,8 l s nastavením teplot a barveným LED podsvícením. Praktické otevírání víka pomocí tlačítka, automatické vypínání a bezspirálovou skleněnou nádobou. Vysoký příkon pro rychlý ohřev. VLASTNOSTI: Elegantní moderní design Bezspirálová skleněná nádoba s výztuží okolo hrdla Barevné LED podsvícení během doby provozu Volba teplot: : 60 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C a 100 °C Kvalitní konektor Praktické otevírání víka pomocí tlačítka na víku 3-násobný bezpečnostní systém Stav produktu: Znečištěné. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

CONCEPT SO1071

CONCEPT SO1071

Sušička ovoce SO1071 s plynulou regulací teploty a ventilátorem pro rovnoměrné sušení. Sušička je hranatá a má 7 sušicích sít. Můžete sušit houby, zeleninu, maso nebo připravit křížaly z jablek, hrušek či jiného ovoce. Plata můžete mýt v myčce nádobí. Vlastnosti: Plynulá regulace nastavení teploty sušení: od 35 do 70°C Ventilátor pro rovnoměrné sušení Obdélníková síta Chodíte rádi na houby? Po usušení se ze svých úlovků můžete těšit celou zimu. Chcete, aby vaše malé děti mlsaly zdravě? Nasušte jim křížaly z jablek, hrušek, meruněk, kiwi nebo třešní. Nechcete do polévky přidávat mraženou zeleninu? Usušte ji. Stravujete se RAW způsobem? Můžete si nastavit stupeň sušení od 35°C. Máte velkou úrodu na zahradě a nevíte, co s ní?… (rozbaleno.cz)

CONCEPT RK4065

CONCEPT RK4065

Skleněná rychlovarná konvice CONCEPT RK4065 o objemu 1,8 l s nastavením teplot a barveným LED podsvícením. Praktické otevírání víka pomocí tlačítka, automatické vypínání a bezspirálovou skleněnou nádobou. Vysoký příkon pro rychlý ohřev. VLASTNOSTI: Elegantní moderní design Bezspirálová skleněná nádoba s výztuží okolo hrdla Barevné LED podsvícení během doby provozu Volba teplot: : 60 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C a 100 °C Kvalitní konektor Praktické otevírání víka pomocí tlačítka na víku 3-násobný bezpečnostní systém Stav produktu: Znečištěné. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

CONCEPT SO1071

CONCEPT SO1071

Sušička ovoce SO1071 s plynulou regulací teploty a ventilátorem pro rovnoměrné sušení. Sušička je hranatá a má 7 sušicích sít. Můžete sušit houby, zeleninu, maso nebo připravit křížaly z jablek, hrušek či jiného ovoce. Plata můžete mýt v myčce nádobí. VLASTNOSTI: Plynulá regulace nastavení teploty sušení: od 35 do 70°C Ventilátor pro rovnoměrné sušení Obdélníková síta Chodíte rádi na houby? Po usušení se ze svých úlovků můžete těšit celou zimu. Chcete, aby vaše malé děti mlsaly zdravě? Nasušte jim křížaly z jablek, hrušek, meruněk, kiwi nebo třešní. Nechcete do polévky přidávat mraženou zeleninu? Usušte ji. Stravujete se RAW způsobem? Můžete si nastavit stupeň sušení od 35°C. Máte velkou úrodu na zahradě a nevíte, co s ní?… (rozbaleno.cz)

Concept GE2010

Concept GE2010

Kontaktní panini gril 3 v 1 3 spotřebiče v 1 Možnost BBQ grilování na rozevřených deskách Praktický regulátor teploty Všestranný pomocník Chcete si dopřát šťavnaté steaky, křupavou zeleninu, panini nebo slaďoučké vafle kdykoli si zamanete? Nemusíte mít kuchyňskou linku plnou spotřebičů. Na všechny tyto dobroty Vám bude stačit jeden jediný přístroj. Elektrický kontaktní panini gril 3 v 1 od Conceptu. BBQ Gril Oproti klasickým kontaktním grilům je vybavený funkcí BBQ. Gril můžete používat otevřený a grilovat tak na obou plotnách zároveň. Na jedné plotně zeleninu, na druhé šťavnaté maso. Na své si přijdou chuťové buňky vegetariána i masožrouta. Na hladkých deskách si připravíte pravou anglickou snídani s voňavou křupavou slaninkou, volskými oky a rozpečenou bylinkovou bagetou nebo… (kasa.cz)

Concept LKV4360

Concept LKV4360

Vestavná kombinovaná chladnička s mrazničkou LKV4360 Technické parametry: Celkový hrubý/užitný objem: 331/250 litrů Užitný objem (chladnička/mraznička): 185/65 lit. Energetická třída: A+ (0,72 kWh/24h, 263 kWh/ rok) Mrazící kapacita: 3 kg/24 hod Hlučnost (dB): 42 Třída: **** Automatické odmrazování chladničky Elektronické ovládaní teploty Alarm otevřených dveří chladničky Funkce SMART Funkce SUPER FROST Možnost zaměnitelného otevírání dveří Akumulační doba mrazničky: 16 hod 40 min Rozměry v mm (v x š x h): 1785 x 540 x 540 Vnitrni osvětlení LED 1W - velmi úsporné Počet kompresorů: 1 Klimatická třída SN / N / ST Příslušenství: 3x police z tvrzeného skla 3x transparentní zásuvek v mrazničce 2x zásuvky na ovoce a zeleninu 1x přihrádky na lahve Přihrádka na vejce (kasa.cz)

Concept 61990028

Concept 61990028

Filtr uhlíkový OPP1060, OPP1050, OPP2060, OPP2050 (kasa.cz)

Concept TM4721

Concept TM4721

Tyčový mixér 600 W s chopperem 500 ml, metlou a nádobou 600 ml TM4721 * Široké využití * Funkce tyčového mixéru * Snadná údržba Široké využití Tyčový mixér od Conceptu TM4721 už nepustíte z ruky. Se 600W motorem zvládnete připravit různé druhy koktejlů, omáček, pomazánek, přesnídávek, a pak i rozdrtit led na osvěžující drink. Ušetříte s ním spoustu času. Které z příslušenství si zamilujete Vy? Nerezovou metlu, klasickou sekací nohu nebo snad chopper? Kvalitní provedení K dispozici máte 11 rychlostí, program PULSE a dokonce i TURBO. Ergonomicky tvarovaná rukojeť Vám perfektně padne do ruky. Všechny součásti mixéru, které přichází do kontaktu se surovinami, jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a nepřenášejí pachy. Vylepšená konstrukce ponorných mixérů Concept zabraňuje… (euronics.cz)

Concept 61990231

Concept 61990231

Filtr uhlíkový OPK3260n, OPK2560n, OPK2590n, OPK4560n, OPP1560n (euronics.cz)

CONCEPT TM4730

CONCEPT TM4730

Tyčový mixér Concept TM 4730 s bohatým příslušenstvím a v elegantním designu s kombinací černé barvy a nerezu. Mixér zvládne mixovat, šlehat, sekat, drtit a spoustu dalších užitečných věcí. Na mixéru najdete tlačítko pro zapnutí, kde poté můžete i regulovat rychlost, dále je zde tlačítko turbo pro okamžitý a maximální výkon. VLASTNOSTI: ergonomický tvar rukojeti 11 rychlostí tlačítko turbo extra tichý díky DC motoru plynulá regulace otáček nerezový nůž snadné čištění včetně možnosti mytí určených částí v myčce nádobí nerezová odnímatelná noha Stav produktu: Poškrábané na zadní straně tyčového mixéru. Znečištěné na víku sekáčku. Zboží bylo krátkodobě použito. Servisováno. (rozbaleno.cz)

CONCEPT VP4330

CONCEPT VP4330

Ruční vysavač Perfect Clean VP 4330 pro pohodlný úklid jednou rukou s XXL kapacitou prachové nádoby, širokou výbavou a snadnou údržbou. Vlastnosti: akumulátorový ruční vysavač jednoduchá manipulace bez kabelu nabíjecí podstavec podstavec, který lze pověsit na stěnu nebo postavit na zem kontrolka nabíjení XXL kapacita prachové nádoby: 1000 ml Stav produktu: Znečištěno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

CONCEPT VP4320

CONCEPT VP4320

Ruční akumulátorový vysavač Concept VP-4320 vám rychle pomůže uklidit drobky, mák, semínka, vysypanou mouku, prach, se vším si poradí a dokonce i s tekutinou. Součástí výbavy je hubice pro mokré vysávání, štěrbinová hubice, hubice s kartáčkem, nabíjecí základna a adaptér. Vlastnosti: Akumulátorový ruční vysavač Podstavec, který lze pověsit na stěnu nebo postavit na zem Jednoduchá manipulace bez kabelu Nabíjecí podstavec Kontrolka nabíjení Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

CONCEPT SR3380

CONCEPT SR3380

Ruční šlehač CONCEPT SR3380 vás zaujme svým nevšedním designem. Disponuje dlouhými šlehacími metlami a hnětácími háky. Příkon výkonného 400 W motoru lze snadno regulovat. Můžete si zvolit z 5 rychlostí. Široké využití Ruční šlehač od Conceptu už nepustíte z ruky. Nejen, že Vás zaujme svým nevšedním designem, ale hlavně délkou metel a háků, což je velká výhoda při šlehání ve vysokých mísách. S metlami si pohodlně připravíte domácí šlehačku, dortové krémy, žloutkovou pěnu a řídká těsta, zatímco hnětací háky pomůžou s přípravou třeného, kynutého a perníkového těsta. Snadná obsluha Příkon výkonného 400 W motoru lze snadno regulovat. Můžete si zvolit z 5 rychlostí. Metly i háky vyjmete pouhým stisknutím tlačítka. Vlastnosti: Ergonomický design Tlačítko pro vyjmutí… (rozbaleno.cz)

CONCEPT VF3030

CONCEPT VF3030

Vaflovač VF-3030 vám usnadní přípravu chutných vaflí a vy tak můžete hýčkat svou rodinu i své hosty báječnou a originální lahůdkou.Originální belgické vafle jsou křupavá a voňavá pochoutka známá po celém světě a hodí se k snídani, svačině, jako odpolední moučník nebo lehká večeře.   Vafle si najdou v každou denní dobu a při každé příležitosti své nadšené strávníky a na své si přijdou nejen zastánci sladkých a ovocných variant, ale i slaných a kořeněných chutí. Vaflovač VF-3030 Concept svede jak klasické belgické vafle, tak i různé vlastní varianty tohoto báječného pokrmu, který umí tak sladce provonět domov. VLASTNOSTI: Plotýnky s designem belgických vaflí Kvalitní nepřilnavý povrch Kontrolka provozu (červená) Kontrolka nahřátí (zelená)… (rozbaleno.cz)

CONCEPT VP4330

CONCEPT VP4330

Ruční vysavač Perfect Clean VP 4330 pro pohodlný úklid jednou rukou s XXL kapacitou prachové nádoby, širokou výbavou a snadnou údržbou. Vlastnosti: akumulátorový ruční vysavač jednoduchá manipulace bez kabelu nabíjecí podstavec podstavec, který lze pověsit na stěnu nebo postavit na zem kontrolka nabíjení XXL kapacita prachové nádoby: 1000 ml Stav produktu: Znečištěné uvnitř vysavače. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Concept SM3387

Concept SM3387

Stylový smoothie mixér Concept SM3387 v zelené barvě s příkonem 500 W. Díky své síle nezanechá žádné kousky surovin a bez problémů rozdrtí všemožné přísady. Tento skvělý společník vám vždy rychle připraví to nejjemnější smoothie. Větší rodiny jistě ocení sadu lahví, která je součástí balení. Vlastnosti: Nepřemožitelný silák ve své kategorii Integrovaná bezpečnostní pojistka Nikdy nevyklouzne z ruky Vysoce kvalitní láhev z tritanu 3 mixovací nádoby Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Concept LK5460ss

Concept LK5460ss

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Kombinovaná chladnička Concept LK5460ss ve vysoce úsporné energetické třídě A++ s celkovým objemem 295 litrů. Chladnička je vybavena funkcí Total No Frost, která zabraňuje tvorbě námrazy. K dispozici je i alarm nedovřených dveří a pro dokonalý přehled nad obsahem chladničky nechybí úsporné LED osvětlení. (2jakost.cz)

Concept MNV4260

Concept MNV4260

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Vestavná myčka nádobí Concept MNV4260 ve vysoce úsporné energetické třídě A++ s kapacitou pro 12 sad nádobí. Myčka má k dispozici celkem 4 prací programy a výškově nastavitelný horní koš. Pro skvělé výsledky mytí je myčka vybavena novým SLIDE dávkovačem. (2jakost.cz)

Concept CA1000

Concept CA1000

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Čistička vzduchu CA1000 s nízkou hlučností, UV lampou, HEPA filtrem 13 a vysokou účinností. Ultrafialové záření likviduje škodlivé bakterie, viry a plísně. Ionizace je další, velmi důležitou funkcí čističky. Vzduch se ionizuje pomocí elektrického výboje, tzn. zvyšuje množství iontů ve vzduchu, které nám pomáhají jej čistit. Jejich počet má pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředěnost, zvýšenou výkonnost a hlavně pomáhají v boji proti bolestem hlavy. (2jakost.cz)

Concept LO7065

Concept LO7065

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Lis na ovoce Concept LO7065 s 75 mm velkým plnicím otvorem vám přichystá vaše oblíbené smoothie během pár vteřin. Lis se může pochlubit osnačením SPECIALISTA NA RYBÍZ - 1,5 kg této vitamíny nabité suroviny zpracuje za pouhé 2 minuty. (2jakost.cz)

Concept VP8075

Concept VP8075

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Sáčkový vysavač Solido 700 W Concept VP8075 díky své kompaktnosti ho uskladníte kdekoli. Ať už bydlíte ve velkém domě či malém bytě, nikde Vám nebude překážet. (2jakost.cz)

Concept OPK5360bc

Concept OPK5360bc

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Komínový odsavač par Concept OPK5360bc v černém provedení s dotykovým ovládáním a výkonem odsávání až 600 m3/h. se hodí právě do velkých kuchyní. Odsavač dále disponuje signalizací pro výměnu filtrů a 2 úspornými LED diodami. (2jakost.cz)

Concept KS4010

Concept KS4010

Elegantní a praktický Máte moderně zařízený byt a uvažujete o koupi konvektoru? KS4010 je perfektní volbou. Je krásným doplňkem do každého interiéru díky luxusnímu tvrzenému sklu. Pokud budete chtít konvektor pověsit na zeď, využijete montážní sadu, která je součástí balení. Konvektor pověšený na zdi vypadá jako krásný designový prvek. Můžete si ovšem vybrat i variantu, kdy přidáte přídavné nožičky a můžete ho používat jako volně stojící. LED displej Konvektor je vybavený podsvíceným LED displejem, na... (okay.cz)

Concept TM4711

Concept TM4711

Široká škála použití Usnadněte si přípravu polívek, omáček, pomazánek a přesnídávek. Tyčový mixér TM4711 však zvládne rozdrtit i led, a tak pro něj tvorba ledové kávy či koktejlů nebude žádnou překážkou. Nejenže je všestranný pomocník při vaření pokrmů, ale také ergonomicky tvarovaná rukojeť, která padne přímo do ruky, zajistí jeho bezstarostné použití. Malý spotřebič s velkou sílou Disponuje 11 rychlostmi a při zmáčknutí tlačítka Turbo si hravě poradí i s tvrdšími potravinami, jako je například mrkev.... (okay.cz)

Concept CP2000

Concept CP2000

Parní mop Chtěli byste dokonale čisté podlahy, ale nechcete se ohýbat a tahat kbelík se špinavou vodou? Parní čistič CP2000 je pro vás ideálním řešením, při kterém bude udržování podlah v čistotě snadné a efektivnější. Jednoduše stačí naplnit 400ml nádržku vodou, připevnit textilní potah a do 30 vteřin si můžete páru snadno dávkovat pomocí rozprašovače. Dokáže čistit nejen tvrdé podlahy, ale i koberce. Stačí nasadit na podlahovou hubici speciální kluzák a můžete začít. Nepřekonatelná síla páry Využijte... (okay.cz)

Concept 61990194

Concept 61990194

* Filtr uhlíkový OPK4660, OPK4690 (euronics.cz)

Concept 61990106

Concept 61990106

* Filtr uhlíkový - kazeta s aktivním uhlím OPV3260 (euronics.cz)

Concept OV2000

Concept OV2000

Zatočte s plísní jednou pro vždy Nadměrná vzdušná vlhkost v našich domovech způsobuje nejen škody na majetku, ale může ohrozit i naše zdraví. Vyšší vlhkost je ideálním prostředím pro rozvoj plísní, které nám mohou způsobit zdravotní komplikace jako záněty dutin, zánět průdušek či další nemoci dýchacího ústrojí. Pokud Váš byt či sklep trápí plíseň, s největší pravděpodobností je zde vysoká vlhkost. Režimy odvlhčování Odvlhčovač OV2000 je vhodný do prostorů o velikosti až 120m2. Na výběr máte ze čtyř... (okay.cz)

Concept VT5010

Concept VT5010

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Pohodlné ovládání Užijte si zimu i s chladnými teplotami spolu s naším ventilátorem, který Vás mrznout nenechá. Zapnout nebo vypnout topení, zvýšit teplotu či zkontrolovat aktuální? Žádný problém. K nastavení ventilátoru stačí pouze chytrý telefon nebo tablet podporující systém Android či iOS s WiFi připojením. Stáhnete si aplikaci a můžete topidlo ovládat odkudkoliv. Přesný jako hodinky Digitální časovač můžete nastavit až na 12 hodin. Po uplynutí... (okay.cz)

Concept SM3384

Concept SM3384

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Poked milujete vitamíny nabité smoothie, ledovou kávu nebo koktejly tak moothie maker Concept SM3384 je idální volbou. Somoothie maker má k dispozici 570 ml láhev. Láhev je opatřena víčkem s dvojitým těsněním a poutkem pro zavěšení s protiskluzovým gripem. Po ukončení mixování stačí jednoduše vyměnit nože za víčko a je hotovo. (2jakost.cz)

Concept VZ1420

Concept VZ1420

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Žehlička na vlasy Concept VZ1420 pro dokonalý účes. Díky funkci 3 v 1 vlasy narovná, nadzvedne i navlní. V keramických deskách je spolu s keratinem obsažený rganový olej a dokáží s vašimi vlasy přímo zázraky. Pokud toužíte po dokonale upraveném účesu a chcete rovné, vlnité nebo kudrnaté vlasy, žehlička Concept VZ1420 je správná volba. (2jakost.cz)

Concept PDV4560

Concept PDV4560

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Plynová deska Concept PDV4560 s maximálním tepelným výkonem hořáků 7500 W. K dispozici jsou celkem 4 plynové hořáky kryté litinovou mřížkou. Deska se ovládá pomocí 4 otočných knoflíků, takže můžete velmi snadno kontrolovat sílu plamene. Nechybí snadné elektronické zapalování integrované do knoflíku. Samozřejmostí jsou pojistky proti úniku plynu. (2jakost.cz)

Concept VP8073

Concept VP8073

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Sáčkový podlahový vysavač CONCEPT VP8073 Solido ve stříbrné barvě s příkonem 700 W a nízkou hlučností. Inovovaná podlahová ECO hubice spolu s revoluční konstrukcí motoru zvyšuje účinnost vysávání. S hubicí na čalounění vysajete pohovky, křesla, matrace, úložné prostory i postele. Navíc vám pomůže setřít prach na nábytku, aniž by došlo k jeho poškrábání. (2jakost.cz)

Concept IDV3560

Concept IDV3560

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Indukční deska Concept IDV3560 má k dispozici 4 varné zóny a dotykové ovládání. Deska má k dispzici funkci Powerbooster, která krátkodobě zvýší výkon maximálního stupně ohřevu. Nechybí ani bezpečnostní funkce jako např. indikátor zbytkového tepla, automatické vypnutí a dětská pojistka. (2jakost.cz)

Concept ETV7460

Concept ETV7460

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. Vestavná elektrická multifunkční trouba Concept ETV7460 v nerezovém provedení. Vestavná trouba ETV7460 je vybavena 9 funkcemi pečení včetně horkovzduchu a grilu. Díky velkému vnitřnímu objemu 70 l spolu s perfektně propracovanými průduchy horkovzduchu peče tato trouba opravdu rovnoměrně. Největší výhodou horkovzdušného pečení je, že můžete péct dva plechy najednou. (2jakost.cz)

CONCEPT RK4065

CONCEPT RK4065

Skleněná rychlovarná konvice CONCEPT RK4065 o objemu 1,8 l s nastavením teplot a barveným LED podsvícením. Praktické otevírání víka pomocí tlačítka, automatické vypínání a bezspirálovou skleněnou nádobou. Vysoký příkon pro rychlý ohřev. Vlastnosti: Elegantní moderní design Bezspirálová skleněná nádoba s výztuží okolo hrdla Barevné LED podsvícení během doby provozu Volba teplot: : 60 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C a 100 °C Kvalitní konektor Praktické otevírání víka pomocí tlačítka na víku 3-násobný bezpečnostní systém Stav produktu: Znečištěno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

CONCEPT VP4330

CONCEPT VP4330

Ruční vysavač Perfect Clean VP 4330 pro pohodlný úklid jednou rukou s XXL kapacitou prachové nádoby, širokou výbavou a snadnou údržbou. Vlastnosti: akumulátorový ruční vysavač jednoduchá manipulace bez kabelu nabíjecí podstavec podstavec, který lze pověsit na stěnu nebo postavit na zem kontrolka nabíjení XXL kapacita prachové nádoby: 1000 ml Stav produktu: Znečištěná nádoba. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

CONCEPT VP4320

CONCEPT VP4320

Ruční akumulátorový vysavač Concept VP-4320 vám rychle pomůže uklidit drobky, mák, semínka, vysypanou mouku, prach, se vším si poradí a dokonce i s tekutinou. Součástí výbavy je hubice pro mokré vysávání, štěrbinová hubice, hubice s kartáčkem, nabíjecí základna a adaptér. VLASTNOSTI: Akumulátorový ruční vysavač Nabíjecí podstavec, který lze pověsit na stěnu nebo postavit na zem Jednoduchá manipulace bez kabelu Kontrolka nabíjení PŘÍSLUŠENSTVÍ: Nabíjecí základna Hubice pro mokré vysávání Štěrbinová hubice Hubice s kartáčkem Nabíjecí adaptér Stav produktu: Servisováno. (rozbaleno.cz)

CONCEPT NS9310

CONCEPT NS9310

Concept NS 9310 jsou papírové sáčky pro vysavače Concept. VLASTNOSTI: papírové sáčky pasuje do vysavače Concept VP 9310 Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

CONCEPT RK4054

CONCEPT RK4054

Rychlovarná konvice RK4054 Concept o objemu 1,8 l vyrobená z vysoce odolného zdravotně nezávadného borosilikátového skla odolného proti skvrnám. Perfektně vidíte, co vaříte Hledáte doplněk, který rozzáří Vaši kuchyň? Skvělou volbou je konvice RK4053, která během provozu díky LED diodám modře svítí. Konvice je vyrobená z velmi pevného, zdravotně nezávadného borosilikátového skla, které je odolné proti skvrnám. Díky tomu budete mít vždy přehled o množství vody, které právě vaříte. Pro případ neopatrné manipulace je lem okolo hrdla konvice vyztužený kovem, který zabezpečí větší odolnost při plnění vodou. Jednoduchá obsluha a údržba Široké hrdlo oceníte i při nalévání do šálku. Hravě ji otevřete pouhým stiskem jednoho tlačítka. Díky širokému tělu konvice ji můžete snadno vyčistit i vytáhnout… (rozbaleno.cz)

CONCEPT SM3385

CONCEPT SM3385

Smoothie maker Active smoothie SM3385 v černém provedení ve speciálním rodinném balení. Lahve mají speciální víčko s dvojitým těsněním, poutkem k zavěšení a protiskluzovým gripem pro snadné přenášení. Po mixování jednoduše vyměníte nože za víčko a můžete vyrazit. Specifikace: Lahve jsou vyrobeny z tritanu – BPA free Vhodný pro přípravu ledové kávy, smoothie a koktejlů Spodní část těla spotřebiče potažená gumou pro zamezení pohybu během provozu Bezpečnostní pojistka Snadná údržba a čištění Vyjímatelná nožová část VLASTNOSTI: Extra jemné, sametové osvěžení Grip proti vyklouznutí Speciální víčko s dvojitým těsněním Barevné provedení BPA free Stačí si jen vybrat: Chcete podtrhnout svou individualitu nebo hledáte jen designový skvost na doladění Vaší kuchyně… (rozbaleno.cz)

CONCEPT VP4100

CONCEPT VP4100

Tyčový akumulátorový vysavač 2 v 1 Concept VP-4100 má příkon 100 W, je vybavený elektrickým rotačním kartáčem. Výkyvný kloub vám umožní pohyb hubicí do všech stran. Vysávání bez kabelu. Na jedno nabití vydrží 15 min. Vlastnosti: akumulátorový a ruční vysavač v jednom oba vysavače jsou tak krásně po ruce a připraveny k rychlému použití elektrický rotační kartáč baterie Ni-MH – ekologické, velmi výkonné indikátor stavu baterie odnímatelná jednotka pro ruční vysávání pro účinnější vysávání opatřen elektrickým rotačním kartáčem možnost použití na všechny typy podlah kloub umožňující pohyb do všech stran kontrolka nabíjení klopné držadlo pro snadnější uskladnění jednoduchá manipulace bez kabelu snadno lze rozložit Stav produktu: Zboží bylo… (rozbaleno.cz)

CONCEPT KK1200

CONCEPT KK1200

Kulma na vlasy Concept KK 1200. Speciální semišový povrch chrání vaše vlasy před přepálením. VLASTNOSTI: speciální semišový povrch pro dokonalé vlny extra rychlé nahřátí 4 teploty: 120°C, 140°C, 160°C, a180°C funkce AUTO SHUT OFF (60 minut) 360°C otočný kabel bezpečnostní termostat jednoduché použití: kulmu necháte chvilku nahřát a můžete začít natáčet Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Concept 61990106

Concept 61990106

Filtr uhlíkový - kazeta s aktivním uhlím OPV3260 (kasa.cz)

Concept SS1000

Concept SS1000

Strouhací sada k robotům Concept RM4420, RM4421, RM5000: Struhadlo na plátky Struhadlo na hrubé nudličky Struhadlo na jemné nudličky Struhadlo na bramboráky Nástavec, pěchovadlo (kasa.cz)

Concept SM3390

Concept SM3390

Smoothie maker + chopper + mlýnek 700 W černý 2 x 570 ml + 400 ml Technické parametry: Obsah mixovací nádoby: 570 ml Set obsahuje mixér + chopper 1200 ml s dvojitým nožem + mlýnek na koření a kávu + 3 mixovací plastové nádoby: bílou o objemu 570 ml, černou o objemu 570 ml a červenou o objemu 400 ml Nádoby vyrobené z tritanu - BPA free 23000 ot./min. Vhodný pro přípravu ledové kávy, smoothie a koktejlů, sekání masa, ořechů, mletí koření a kávy Spodní část těla spotřebiče potažený gumou pro zamezení pohybu během provozu Bezpečností pojistka Tlačítko zapnutí Funkce Pulse Snadná údržba a čištění Vyjímatelná nožová část Délka přívodního kabelu: 100 cm Barva: bílá + nerez Hlučnost: 80 dB(A) Váha celkem i s nádobami: 1,6 kg Váha spotřebiče bez nádob: 0,9 kg Napětí: 220 - 240 V … (kasa.cz)

Concept 61990077

Concept 61990077

Filtr uhlíkový OPK4060, OPK4090, OPK4160, OPK4160WH, OPK4190 (kasa.cz)

Concept SMS9000

Concept SMS9000

* Balení: 5 ks sáčků + 2 filtry * Sáčky vyrobené z SMS textilie mají vysokou filtrační schopnost na úrovni HEPA filtru 10. Sáčky SMS nepropustí většinu běžných bakterií, proto se SMS textilie často označuje jako ANTIBAKTERIÁLNÍ FILTR. Významné vlastnosti jsou měkkost, vláčnost a také pevnost. Sáčkům ze SMS nevadí zvýšená vlhkost. SMS sáčky jsou vícevrstvé. Vzhledem k větší propustnosti filtrovaného vzduchu dochází k menšímu namáhání a opotřebení motoru vysavače než při použití papírového sáčku. Ekonomika * prodloužená životnost vysavače * zvýšený výkon vysavače * stejný sací výkon až do úplného naplnění sáčku, zaručuje až o 50% delší životnost než běžný papírový sáček * sáček se přizpůsobuje prachové komoře vysavače, a tím pojme více prachu než klasický papírový sáček Hygiena * vzduch,… (euronics.cz)

Concept SS1000

Concept SS1000

Strouhací sada k robotům Concept RM4420, RM4421, RM5000: * Struhadlo na plátky * Struhadlo na hrubé nudličky * Struhadlo na jemné nudličky * Struhadlo na bramboráky * Nástavec, pěchovadlo (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít