Collonil - Kopyta Forma

Collonil Nilfett

Collonil Nilfett

75ml - tuk na kůži činí choulostivou a citlivou hladkou kůži nepromokavou, vláčnou a trvanlivou. Vyroben ze šťávy tropických stromů a rostlinných olejů. Neobsahuje kyseliny Collonil Nilfett - tuk na kůži v 75 ml dóze * činí choulostivou a citlivou hladkou kůži nepromokavou, vláčnou a trvanlivou * neobsahuje kyseliny * vyroben ze šťávy tropických stromů a rostlinných olejů (Rejnokobuv.cz)

Collonil Special Wax

Collonil Special Wax

200 ml - neutrál - vyživuje, ošetřuje, impregnuje a chrání leštěné, přírodní a maštěné kůže kombinací přírodních olejů, včelího vosku a impregnačních látek. Možnost použití i na výrobky s GORE-TEXovou membránou. Kůži alespoň 3x ze vzdál. cca 20 cm lehce nastříkáme a po zaschnutí přeleštíme. Není vhodný na semiš a nubuk. Special Wax Polisch - 200 ml spray neutrál * Vyživuje, ošetřuje, impregnuje a chrání leštěné, přírodní a maštěné kůže kombinací přírodních olejů, včelího vosku a impregnačních látek * kůži alespoň 3x ze vzdál. cca 20 cm lehce nastříkáme a po zaschnutí přeleštíme * nevhodný na semiš a nubuk * možnost použití i na výrobky s GORE-TEXovou membránou (Rejnokobuv.cz)

Collonil Waterstop - bílý

Collonil Waterstop - bílý

bílý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. Collonil Waterstop - bílý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Waterstop černý

Collonil Waterstop černý

Černý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. Zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Collonil Waterstop - černý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Waterstop červený

Collonil Waterstop červený

Červený - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. Zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Collonil Waterstop - červený - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Waterstop Reloaded

Collonil Waterstop Reloaded

Collonil Waterstop Reloaded - neutral - 300 ml - vysoce účinný impregnační sprej s UV filtrem na ochranu před slunečním zářením určený pro všechny druhy usní a textil. Neobsahuje PFC ani sloučeniny fluoru. Vynikající ochrana proti vlhkosti, prodyšnost materiálů po aplikaci je zachována - doporučeno pro materiály Gore-Tex, Sympatex a High-Tech materiály. Při pravidelném používání zůstává materiál déle jako nový. Použití : rovnoměrně nastříkejte ze vzdálenosti cca 30m a nechte zaschnout. Hladké usně lehce přeleštěte, broušené zdrsněte, u textilních výrobků zafixujte fénem.  Collonil Waterstop Reloaded - neutral - 300 ml - vysoce účinný impregnační sprej s UV filtrem na ochranu před slunečním zářením určený pro všechny druhy usní a textil. Neobsahuje PFC ani sloučeniny fluoru.… (Rejnokobuv.cz)

Collonil Waterstop Spray

Collonil Waterstop Spray

200 ml - impregnační prostředek na hladkou i drsnou kůži a textil včetně výrobků s GORE-TEX membránou. Vhodný pro sportovní obuv, bundy, rukavice a sport. potřeby. Impregnuje do hloubky kůže a přitom ji zanechává prodyšnou. Waterstop - 200 ml spray * impregnační prostředek na hladkou i drsnou kůži a textil včetně výrobků s GORE-TEX membránou * impregnuje do hloubky kůže a přitom ji zanechává prodyšnou * zvlášť vhodný pro sportovní obuv, bundy, rukavice a sport. potřeby * použití jako u Anti Rainu (Rejnokobuv.cz)

Collonil Colour Stop

Collonil Colour Stop

100 ml - redukuje barvení uvnitř obuvi. Obuv vystříkejte a nechte 20-30 min zaschnout. Dle potřeby aplikaci přípravku opakujte. Collonil Colour Stop - 100 ml - redukuje barvení uvnitř obuvi. Obuv vystříkejte a nechte 20-30 min zaschnout. Dle potřeby aplikaci přípravku opakujte. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Combi White

Collonil Combi White

75 ml - bilý - Krycí vodovzdorný tekutý krém na bílou koženou nebo syntetickou obuv. Vhodný i na bílou sportovní obuv. Collonil Combi White - 75 ml - Krycí vodovzdorný bílý tekutý krém na bílou koženou nebo syntetickou obuv. - Vhodný i na bílou sportovní obuv. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Mini Polish

Collonil Mini Polish

Collonil Mini Polish - samolešticí houbička na hladké usně s přírodním silikonovým olejem. Malé provedení vhodné do kabelky, kanceláře a pod. Rozměry: 6,7 x 3,8 x 2,4 cm.  Collonil Mini Polish - samolešticí houbička na hladké usně s přírodním silikonovým olejem. Malé provedení vhodné do kabelky, kanceláře a pod. Rozměry: 6,7 x 3,8 x 2,4 cm. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Nubuk Box

Collonil Nubuk Box

Speciální houbička k suchému čištění semiše a nubuku. Tenká vrstva je pro semiš a silnější vrstva pro čištění nubuku. Krepová vrstva je vhodná i pro vyčesání po použití Velours+Nubuk spray. Velours Nubuk Box - speciální houbička k suchému čištění semiše a nubuku. Špinavé plochy vygumujeme - tenká krepová vrstva je pro semiš (snese drsnější zacházení), silnější vrstva pro čištění nubuku. Krepová vrstva vhodná i pro vyčesání. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Reinigungs - Creme

Collonil Reinigungs - Creme

Creme - 50 ml - bezbarvý, výživný a čistící krém na hladkou useň. Collonil Reinigungs - Creme - 50 ml - bezbarvý, výživný a čistící krém na hladkou useň. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Rustikal spray

Collonil Rustikal spray

200 ml - výživná a ošetřující impregnace materiálů z rustikální usně. Doporučujeme pro GORE-TEX materiály RUSTICAL - 200 ml sprej - Výživná a ošetřující impregnace materiálů z rustikální usně. - Doporučujeme pro GORE-TEX materiály (Rejnokobuv.cz)

Collonil Waterstop - středně hnědý

Collonil Waterstop - středně hnědý

Středně hnědý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. Zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Collonil Waterstop - středně hnědý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Waterstop 400 ml

Collonil Waterstop 400 ml

400 ml - impregnační prostředek na všechny druhy kůží a textilií. Chrání před znečištěním do hloubky, ale materiál zůstává prodyšný. Je určen i pro materiály Gore-Tex. . Collonil Waterstop - 400 ml - impregnační spostředek na všechny druhy kůží a textil. Je určen i pro materiály Gore-Tex. Chrání před znečištěním do hloubky, ale materiál zůstává prodyšný. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Waterstop bordo-mahagon

Collonil Waterstop bordo-mahagon

Bordo-mahagon - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. Zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Collonil Waterstop - bordo-mahagon - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Waterstop Colours bezbarvý

Collonil Waterstop Colours bezbarvý

Collonil Waterstop Colours - bezbarvý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí a impregnační krém oživující barvy na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. Collonil Waterstop Colours - bezbarvý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí a impregnační krém oživující barvy na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Waterstop šedohnědý 1

Collonil Waterstop šedohnědý  1

Collonil Waterstop - smoke - šedohnědý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou.  Collonil Waterstop - smoke - šedohnědý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. (Rejnokobuv.cz)

velikost:
1
barva:
šedá

Collonil Waterstop světle hnědý

Collonil Waterstop světle hnědý

Světle hnědý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. Zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Collonil Waterstop - světle hnědý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Waterstop tmavě hnědý

Collonil Waterstop tmavě hnědý

Tmavě hnědý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. Zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Collonil Waterstop - tmavě hnědý - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. (Rejnokobuv.cz)

Collonil krepový kartáček malý

Collonil krepový kartáček malý

Collonil krepový kartáček malý je vyroben ze speciálního kaučuku a je určen k čištění semiše a nubuku kombinovaný s perlovým kartáčkem pro čištění těžko přístupných míst obuvi. Kartáček je možno použít i pro vyčesání vlasu kůže po použití prostředku Velours + Nubuk spray. Collonil krepový kartáček malý je vyroben ze speciálního kaučuku a je určen k čištění semiše a nubuku kombinovaný s perlovým kartáčkem pro čištění těžko přístupných míst obuvi. Kartáček je možno použít i pro vyčesání vlasu kůže po použití prostředku Velours + Nubuk spray. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Mobil leštidlo - bezbarvé

Collonil Mobil leštidlo - bezbarvé

Samoleštící houbička bezbarvá od výrobce Collonil na hladké usně s přírodním silikonovým olejem vhodná na rychlé přeleštění obuvi např. na cestách, v autě apod. Collonil Mobil - bezbarvý - samoleštící houbička na hladké usně s přírodním silikonovým olejem vhodná na rychlé přeleštění obuvi např. na cestách, v autě apod. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Nubuk + Velours - bezbarvý

Collonil Nubuk + Velours - bezbarvý

Bezbarvý - 200 ml - prostředek na impregnování a ošetřování výrobků ze semiše a nubuku.  Bezbarvý přípravek impregnuje a odstraňuje nečistoty. Nástřik provádíme ze vzdálenosti cca 20 cm a podle potřeby opakujeme. Po zaschnutí povrch obuvi vykartáčujeme krepovým kartáčkem. Vhodný i na textilní obuv. Možnost použití i na výrobky s GORE-TEXovou membránou. Collonil Nubuk + Velours - bezbarvý - 200 ml - prostředek na impregnaci a ošetřování výrobků ze semiše a nubuku. Bezbarvý přípravek impregnuje, odstraňuje povrchové nečistoty, mastné a lesklé plochy. Nástřik provádíme ze vzdál. cca 20 cm a podle potřeby opakujeme. Po zaschnutí povrch obuvi vykartáčujeme krepovým kartáčkem. Vhodný i na textilní obuv. Možnost použití i na výrobky s GORE-TEXovou membránou. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Nubuk + Velours - černý

Collonil Nubuk + Velours - černý

Černý - 200 ml - prostředek na impregnování a ošetřování výrobků ze semiše a nubuku. V barevném provedení impregnuje a intenzivně oživuje barvy. Barevný sprej není vhodný pro kožené oděvy a galanterii. Nástřik provádíme ze vzdálenosti cca 20 cm a podle potřeby opakujeme. Po zaschnutí povrch obuvi vykartáčujeme krepovým kartáčkem. Vhodný i na textilní obuv. Možnost použití i na výrobky s GORE-TEXovou membránou. Collonil Nubuk + Velours - černý - 200 ml - prostředek na impregnaci a ošetřování výrobků ze semiše a nubuku. V barevném provedení impregnuje a zvlášť intenzivně oživuje barvy. Barevný sprej není vhodný pro kožené oděvy a galanterii. Nástřik provádíme ze vzdál. cca 20 cm a podle potřeby opakujeme. Po zaschnutí povrch obuvi vykartáčujeme krepovým kartáčkem. Vhodný i na textilní… (Rejnokobuv.cz)

Collonil Nubuk+Textile modrý

Collonil Nubuk+Textile modrý

Collonil Nubuk + Textile - tm.modrý - 75 ml - ošetřující impregnace v tekuté formě s aplikační houbičkou na semišovou, nubukovou a textilní obuv se schopností oživit barvy . Ochraňuje před vlhkostí a pronikáním nečistot do hloubky, materiál zůstává prodyšný. Vhodný pro GORE-TEX materiály. Collonil Nubuk + Textile - modrý - 75 ml - ošetřující impregnace v tekuté konsistenci s aplikační houbičkou na semišovou, nubukovou a textilní obuv se schopností oživit barvy . Chrání před vlhkostí a pronikáním nečistoty do hloubky, přičemž materiál zůstává prodyšný. Vhodný pro GORE-TEX materiály. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Nubuk+Textille - červený

Collonil Nubuk+Textille - červený

75ml - červený - ošetřující impregnace v tekuté formě s aplikační houbičkou na semišovou, nubukovou a textilní obuv se schopností oživivovat barvy . Chrání před vlhkostí a pronikáním nečistoty do hloubky, přičemž materiál zůstává prodyšný. Vhodný pro GORE-TEX materiály. Collonil Nubuk + Textile - červený - 75 ml - ošetřující impregnace v tekuté konsistenci s aplikační houbičkou na semišovou, nubukovou a textilní obuv se schopností oživit barvy . Chrání před vlhkostí a pronikáním nečistoty do hloubky, přičemž materiál zůstává prodyšný. Vhodný pro GORE-TEX materiály. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Shoe Deo - Lemon

Collonil Shoe Deo - Lemon

Collonil Shoe Deo - Green Lemon - 100 ml - osvěžující deodorant do obuvi - zabraňuje zápachu. Collonil Shoe Deo - Green Lemon - 150 ml - osvěžující deodorant do obuvi - zabraňuje zápachu. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Silicon Polish - černý

Collonil Silicon Polish - černý

Černý - 75 ml - krém pro impregnaci, výživu a čištění hladké kůže. V barevném provedení vhodný pro ošetřování obuvi. Collonil Silicon Polish - černý - 75 ml - krém pro impregnaci, výživu a čištění choulostivé hladké kůže. V barevném provedení vhodný pro ošetřování obuvi. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Soft Practic - bezbarvý

Collonil Soft Practic - bezbarvý

Bezbarvý - 75ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní čištění obuvi, obsahující včelí vosk, jojobový a silikonový olej. Proniká do hloubky kůže, kterou zjemňuje a vyživuje. Tuba s roztírací houbičkou vystačí až na 100 násobné vyčištění obuvi. Vhodný na všechny druhy hladké kůže - anilinová, boxkalf, chevreau, mastbox , rindbox apod. Collonil Soft Practic - bezbarvý - 75ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní čištění obuvi, obsahující včelí vosk, jojobový a silikonový olej. Tuba s roztírací houbičkou vystačí až na 100 násobné vyčištění obuvi. Proniká do hloubky kůže, kterou zjemňuje a vyživuje. Vhodný na všechny druhy hladké kůže - anilinová, boxkalf, chevreau, mastbox, rindbox apod. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Soft Practic černý

Collonil Soft Practic černý

Černý - 75ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní čištění obuvi, obsahující včelí vosk, jojobový a silikonový olej. Proniká do hloubky kůže, kterou zjemňuje a vyživuje. Tuba s roztírací houbičkou vystačí až na 100 násobné vyčištění obuvi. Vhodný na všechny druhy hladké kůže - anilinová, boxkalf, chevreau, mastbox , rindbox apod. Collonil Soft Practic - černý - 75ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní čištění obuvi, obsahující včelí vosk, jojobový a silikonový olej. Tuba s roztírací houbičkou vystačí až na 100 násobné vyčištění obuvi. Proniká do hloubky kůže, kterou zjemňuje a vyživuje. Vhodný na všechny druhy hladké kůže - anilinová, boxkalf, chevreau, mastbox, rindbox apod. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Univerzální impregnace 200ml Collonil

Univerzální impregnace na všechny druhy usní – hladké i broušené, a textil. Vysoce účinný impregnační sprej na všechny druhy usní. Univerzální impregnace vhodná na všechny druhy usní. Můžete ji použít jak na hladkou, tak na broušenou kůži. Také můžete sprej použít na textil. Sprej obsahuje UV filtr, který tak zabraňuje blednutí barev. Postup: Ze vzdálenosti 20 cm zlehka přestříkejte a 3x ihned opakujte.  (Delmas.cz)

Collonil Lack Polish 100 ml

Collonil Lack Polish 100 ml

Přípravek k čištění, ošetření a leštění lakované kůže i kůže z plazů nebo ze syntetiky. Lze použít i na kombinaci lakované a hladké kůže. Zabrání vysušení a popraskání. Lahvičku protřepejte a naneste pomocí houbičky rovnoměrně tenkou vrstvu na obuv či kabelku. Po zaschnutí vyleštěte.; material: Syntetická vlákna (Bata - CZ)

Collonil Stretch neutral 100 ml Collonil stretch

Collonil Stretch neutral 100 ml Collonil stretch

100 ml - pěna na roztažení tlačící kožené obuvi z hladké i drsné kůže. Nezanechává skvrny. Po protřepání nastříkáme pěnu z venku na obutou obuv v místě, kde tlačí a necháme ji vstřebat. V obuvi chodíme dokud kůže nepovolí (podle potřeby nástřik opakujeme) . Obuv z lakové a hadí kůže stříkáme zevnitř obuvi. Collonil Stretch Neutral -100 ml - spray k roztažení tlačící obuvi. Pěna na roztažení tlačící kožené obuvi z hladké i drsné kůže. Nezanechává skvrny. Po protřepání nastříkáme pěnu z venku na obutou obuv v místě, kde tlačí a necháme ji vstřebat. V obuvi chodíme dokud kůže nepovolí (podle potřeby nástřik opakujeme) . Obuv z lakové a hadí kůže stříkáme zevnitř obuvi. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Waterstop - jeans-railway 1

Collonil Waterstop - jeans-railway  1

Collonil Waterstop - jeans-railway - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou.  Collonil Waterstop - jeans-railway - 75 ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní ošetřování obuvi z hladké kůže s roztírací houbičkou - má impregnační vlastnosti, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistoty do hloubky kůže, lze použít i na GORE-TEXovou obuv. Kůži vyživuje, impregnuje, ale ponechává ji prodyšnou. (Rejnokobuv.cz)

velikost:
1
barva:
modrá

Collonil Gel Fussbet Allround 37

Collonil Gel Fussbet Allround  37

Collonil Gel Fussbett Allround - extrémně absorbční stélka pro všechny sezóny. Zmírňuje bolesti způsobené došlapem a uvolňuje tak tlak na vazy, kotníky a páteř. Stélky zajišťují perfektní komfort při nošení. Collonil Gel Fussbett Allround se skládají ze tří vrstev. Nášlapná vrstva je vyrobená z vysoce kvalitních textilních vláken. Základ stélky je vyroben z EVA pěny v kombinaci s gelovým zpevněním zajišťujícím optimální ochranu a odpružení paty a přední části nohy. Třetí vrstva je vybavená extra absorbčním gelovým polštářkem v oblasti paty, který garantuje větší tlumení nárazů a poskytuje optimální podporu při všech aktivitách. Perforovaná stélka zajišťuje optimální mikroklima v obuvi. Stélky jsou vyrobeny vždy pro dvojčíslí 36/37, 38/39, 40/41, 42/43 a 44/45. Collonil Gel… (Rejnokobuv.cz)

velikost:
37
barva:
šedá

Collonil Gel Fussbet Allround 39

Collonil Gel Fussbet Allround  39

Collonil Gel Fussbett Allround - extrémně absorbční stélka pro všechny sezóny. Zmírňuje bolesti způsobené došlapem a uvolňuje tak tlak na vazy, kotníky a páteř. Stélky zajišťují perfektní komfort při nošení. Collonil Gel Fussbett Allround se skládají ze tří vrstev. Nášlapná vrstva je vyrobená z vysoce kvalitních textilních vláken. Základ stélky je vyroben z EVA pěny v kombinaci s gelovým zpevněním zajišťujícím optimální ochranu a odpružení paty a přední části nohy. Třetí vrstva je vybavená extra absorbčním gelovým polštářkem v oblasti paty, který garantuje větší tlumení nárazů a poskytuje optimální podporu při všech aktivitách. Perforovaná stélka zajišťuje optimální mikroklima v obuvi. Stélky jsou vyrobeny vždy pro dvojčíslí 36/37, 38/39, 40/41, 42/43 a 44/45. Collonil Gel… (Rejnokobuv.cz)

velikost:
39
barva:
šedá

Collonil Gel Fussbet Allround 45

Collonil Gel Fussbet Allround  45

Collonil Gel Fussbett Allround - extrémně absorbční stélka pro všechny sezóny. Zmírňuje bolesti způsobené došlapem a uvolňuje tak tlak na vazy, kotníky a páteř. Stélky zajišťují perfektní komfort při nošení. Collonil Gel Fussbett Allround se skládají ze tří vrstev. Nášlapná vrstva je vyrobená z vysoce kvalitních textilních vláken. Základ stélky je vyroben z EVA pěny v kombinaci s gelovým zpevněním zajišťujícím optimální ochranu a odpružení paty a přední části nohy. Třetí vrstva je vybavená extra absorbčním gelovým polštářkem v oblasti paty, který garantuje větší tlumení nárazů a poskytuje optimální podporu při všech aktivitách. Perforovaná stélka zajišťuje optimální mikroklima v obuvi. Stélky jsou vyrobeny vždy pro dvojčíslí 36/37, 38/39, 40/41, 42/43 a 44/45. Collonil Gel… (Rejnokobuv.cz)

velikost:
45
barva:
šedá

Collonil Gel Pads Style Edition

Collonil Gel Pads Style Edition

Collonil Gel PADS Style Edition - gelová půlstélka do špičky tlumí nárazy při chůzi, poskytuje perfektní podporu nohy a zabraňuje skluzu nohy do špičky obuvi. Zabraňuje bolestem nohy v přední části. Půlstélky je možno opakovaně vlepit do obuvi po opláchnutí v čisté vodě. Vyrobeno v univerzální velikosti. Collonil Gel PADS Style Edition - gelová půlstélka do špičky tlumí nárazy při chůzi, poskytuje perfektní podporu nohy a zabraňuje skluzu nohy do špičky obuvi. Zabraňuje bolestem nohy v přední části. Půlstélky je možno opakovaně vlepit do obuvi po opláchnutí v čisté vodě. Vyrobeno v univerzální velikosti. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Mobil leštidlo - černé 1

Collonil Mobil leštidlo - černé  1

Samoleštící houbička černé barvy od výrobce Collonil na hladké usně s přírodním silikonovým olejem vhodná na rychlé přeleštění obuvi např. na cestách, v autě apod. Collonil Mobil - černý - samoleštící houbička na hladké usně s přírodním silikonovým olejem vhodná na rychlé přeleštění obuvi např. na cestách, v autě apod. (Rejnokobuv.cz)

velikost:
1
barva:
černá

Collonil Nanopro Spray 400 ml

Collonil Nanopro Spray 400 ml

Impregnace nové generace a je určena nejen pro všechny druhy usní, ale také pro textilní výrobky. Vhodná je i pro obuv a oděvy vybavené klimamembránou Gore-Tex. Impregnace NANOPRO funguje na zcela odlišných principech (NANO částice), než doposud běžně vyráběné impregnace a vyznačuje se podstatně vetší účinností a trvanlivostí. NANO částice jsou dnes součástí také oděvu (hlavně pro sportovní účely). Impregnace zachovává prodyšnost materiálu a s maximální účinností zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistot do struktury usní a textilu. Svrchní materiál si díky této impregnaci zachovává také podstatně delší čas pěkný vzhled. NANOPRO je impregnace nové generace a je určena nejen pro všechny druhy usní, ale také pro textilní výrobky. Vhodná je i pro obuv a oděvy vybavené klimamembránou… (Rejnokobuv.cz)

Collonil Nubuk + Velours tmavě hnědý

Collonil Nubuk + Velours tmavě hnědý

Tmavě hnědý - 200 ml - prostředek na impregnování a ošetřování výrobků ze semiše a nubuku. V barevném provedení impregnuje a intenzivně oživuje barvy. Barevný sprej není vhodný pro kožené oděvy a galanterii. Nástřik provádíme ze vzdálenosti cca 20 cm a podle potřeby opakujeme. Po zaschnutí povrch obuvi vykartáčujeme krepovým kartáčkem. Vhodný i na textilní obuv. Možnost použití i na výrobky s GORE-TEXovou membránou. Collonil Nubuk + Velours - tmavě hnědý - 200 ml - prostředek na impregnaci a ošetřování výrobků ze semiše a nubuku. V barevném provedení impregnuje a zvlášť intenzivně oživuje barvy. Barevný sprej není vhodný pro kožené oděvy a galanterii. Nástřik provádíme ze vzdál. cca 20 cm a podle potřeby opakujeme. Po zaschnutí povrch obuvi vykartáčujeme krepovým kartáčkem. Vhodný i… (Rejnokobuv.cz)

Collonil Shoe Deo - Sea Breeze Collonil Shoe Deo - Sea Breeze

Collonil Shoe Deo - Sea Breeze Collonil Shoe Deo - Sea Breeze

Collonil Shoe Deo - Sea Breeze - 100 ml - osvěžující deodorant do obuvi - zabraňuje zápachu.  Collonil Shoe Deo - Sea Breeze - 150 ml - osvěžující deodorant do obuvi - zabraňuje zápachu. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Soft Practic tmavě hnědý

Collonil Soft Practic tmavě hnědý

Tmavě hnědý - 75ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní čištění obuvi, obsahující včelí vosk, jojobový a silikonový olej. Proniká do hloubky kůže, kterou zjemňuje a vyživuje. Tuba s roztírací houbičkou vystačí až na 100 násobné vyčištění obuvi. Vhodný na všechny druhy hladké kůže - anilinová, boxkalf, chevreau, mastbox , rindbox apod. Collonil Soft Practic - tmavě hnědý - 75ml - s egalizátorem. Krycí krém na denní čištění obuvi, obsahující včelí vosk, jojobový a silikonový olej. Tuba s roztírací houbičkou vystačí až na 100 násobné vyčištění obuvi. Proniká do hloubky kůže, kterou zjemňuje a vyživuje. Vhodný na všechny druhy hladké kůže - anilinová, boxkalf, chevreau, mastbox, rindbox apod. (Rejnokobuv.cz)

Collonil Soft Cleaner čistící pěna

Collonil Soft Cleaner čistící pěna

Collonil Soft Cleaner - 200 ml - čistící pěna na textil, materiály z mikrovlákna a velurové usně. Lze použít i na skvrny na koberci a nábytku. Čistí jemně do hloubky a oživuje barvy. Před použitím protřepejte. Znečištěné místo navlhčete, naneste pěnu a vyčistěte kartáčkem na textil. Nečistotu a pěnu setřete hadříkem navlhčeným vodou. Po zaschnutí semišový materiál zdrsněte a nakonec naimpregnujte.  Collonil Soft Cleaner - 200 ml - čistící pěna na textil, materiály z mikrovlákna a velurové usně. Lze použít i na skvrny na koberci a nábytku. Čistí jemně do hloubky a oživuje barvy. Před použitím protřepejte. Znečištěné místo navlhčete, naneste pěnu a vyčistěte kartáčkem na textil. Nečistotu a pěnu setřete hadříkem navlhčeným vodou. Po zaschnutí semišový materiál zdrsněte a nakonec… (Rejnokobuv.cz)

Collonil Pěnový čisticí prostředek 200ml Collonil

Pěnový čisticí prostředek na hladkou kůži, syntetiku a gumu. Pěnový čisticí prostředek, který můžete použít na hladkou kůži, syntetiku a gumu. Běžné nečistoty tímto sprejem snadno odstraníte. Čistič také udržuje pěkný vzhled. Použití: Protřepejte, naneste pěnu na čistý hadřík a ošetřete s ním kůži. Není vhodný na drsnou kůži a semiš. (Delmas.cz)

Collonil Carbon Pro neutral 400ml impregnace

Collonil Carbon Pro neutral 400ml impregnace

Collonil CARBON PRO - spray 400 ml - absolutní novinka na trhu. Popis výrobku: nejnovější vývoj inspirovaný karbonovou technologii v oblasti impregnací s extrémně vysokou účinností. Revoluční technologie, s níž vstupujeme do nové éry v ošetřování obuvi. Nebyl nikdy na trhu výrobek, který by vydržel déle a chránil lépe. Jedinečně kombinuje ochranu a dokonalou prodyšnost. Chrání proti hlubokému zašpinění a skvrnám. Chrání proti pronikání vlhkosti. Zachovává prodyšnost a plnou funkčnost klimamebrán. Pravidelná aplikace umožňuje snadné čištění. Je určen pro všechny druhy materiálů včetně klimamebrán. Oblečení, obuv, tašky, stany, batohy....  Collonil CARBON PRO - spray 400 ml - absolutní novinka na trhu. Popis výrobku: nejnovější vývoj inspirovaný karbonovou technologii v oblasti… (Rejnokobuv.cz)

Collonil Clean Care Lotion 200 ml

Collonil Clean Care Lotion 200 ml

250 ml  - roztok s mechanickým rozprašovačem, určený k čištění a ošetřování hladkých a broušených usní, textilních materiálů a materiálových kombinací. Obsahuje bambusový extrakt, který intenzivně ošetřuje a udržuje usně. Collonil Clean Care Lotion 250 ml - jemný roztok s mechanickým rozprašovačem je určený k čištění a ošetřování hladkých a broušených usní, textilních materiálů a materiálových kombinací. Obsahuje bambusový extrakt, který intenzivně ošetřuje a udržuje usně. (Rejnokobuv.cz)

Univerzální impregnace Collonil Watersrop - 300 ml

Univerzální impregnace Collonil Watersrop -  300 ml

Univerzální impregnace značky Collonil vhodná na všechny druhy námi nabízených tašek, kabelek a peněženek. Univerzální impregnace na všechny druhy usní, ekokožených i textilních kabelek. Obsahuje UV filtr, který materiál chrání před vyblednutím vlivem slunečního záření.  Pro úspěšnou impregnaci je potřeba nanést minimálně tři po sobě jdoucí nástřiky, tak aby byl pór materiálu naplněn. (Kabelecky.cz)

Univerzální impregnace Collonil Watersrop - 200 ml

Univerzální impregnace Collonil Watersrop -  200 ml

Univerzální impregnace značky Collonil vhodná na všechny druhy námi nabízených tašek, kabelek a peněženek. Univerzální impregnace na všechny druhy usní, ekokožených i textilních kabelek. Obsahuje UV filtr, který materiál chrání před vyblednutím vlivem slunečního záření.  Pro úspěšnou impregnaci je potřeba nanést minimálně tři po sobě jdoucí nástřiky, tak aby byl pór materiálu naplněn. (Kabelecky.cz)

Collonil Gel Pads - špičky gelová stélka PADS

Collonil Gel Pads - špičky gelová stélka PADS

Collonil Gel Pads - gelová špička, která Vám zajistí měkkou a komfortní chůzi. Výborně drží v obuvi. Působí preventivně proti bolesti nohou. Špičku možno přendavat z obuvi do jiné obuvi (opakovatelně použitelná). Pokud se Vám zdá, že stélka již hůře lepí, stačí jí omýt v čisté vlažné vodě a opakovaně vlepit. (Rejnokobuv.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít