COCKTAILS Neonové světlo

Velké neonové světlo Batman

Velké neonové světlo Batman

Neonové světlo - Batman. Chlouba vašeho obýváku. Stylové neonové světlo se znakem Batmana bude originálním doplňkem vašeho pokoje. Světlo vydává jasné žluté světlo. Pokud patříte k fandům tohoto hrdiny a sběratelům předmětů batmanovské kolekce, bude pro vás neonové světlo tím pravým.Světlo potěší nejen děti v jejich pokojíčku, ale i dospělé fanoušky filmů o Batmanovi, kteří si tak mohou zútulnit interiér. Výška 23cm Šířka 14cm Krásné žluté neonové světlo1x Velké neonové světlo - Batman (kokiskashop.cz)

Velké neonové světlo - Batman

Velké neonové světlo - Batman

Neonové světlo - Batman. Chlouba vašeho obýváku. Stylové neonové světlo se znakem Batmana bude originálním doplňkem vašeho pokoje. Světlo vydává jasné žluté světlo. Pokud patříte k fandům tohoto hrdiny a sběratelům předmětů batmanovské kolekce, bude pro vás neonové světlo tím pravým.Světlo potěší nejen děti v jejich pokojíčku, ale i dospělé fanoušky filmů o Batmanovi, kteří si tak mohou zútulnit interiér. Výška 23cm Šířka 14cm Krásné žluté neonové světlo1x Velké neonové světlo - Batman (dilego.cz)

Malé neonové světlo Star Wars - Darth Vader

Malé neonové světlo Star Wars - Darth Vader

Stylové neonové světlo ve tvaru loga známé postavy z filmů a seriálu – Darth Vader. Úžasná dekorace do vašeho příbytku pro temné noci.Omezený počet kusů. Pro všechny milovníky STAR WARS máme zprávu: NEVÁHEJTE. Licencovaný produkt: Star Wars Limitovaná edice Rozměry cca 18,5 x 27 cm Materiál: PVC, Neon zástrčka pro UK i EU1x Malé neonové světlo Star Wars - Darth Vader (kokiskashop.cz)

Stereophonics – Performance And Cocktails

Stereophonics – Performance And Cocktails

(supraphonline.cz)

Stereophonics – Performance And Cocktails – LP

Stereophonics – Performance And Cocktails – LP

(supraphonline.cz)

Stírací plakát Gift Republic Cocktails

Stírací plakát Gift Republic Cocktails

Milujete koktejly a jejich ochutnávání a poznávání je pro vás to, co pro jiného sbírka motýlů? Tak tím také na první pohled pochlubte. Tento stírací plakát je upravený tak, abyste mohli každý nově poznaný drink setřít mincí. Díky tomu postupně uvidíte, jak se váš svět plní vzpomínkami ♥ (bonami.cz)

Sada 6 podtácků Le Studio Cocktails Coasters

Sada 6 podtácků Le Studio Cocktails Coasters

Staňte se guru každé párty. Se správnými doplňky to půjde levou zadní. Od toho tu máme doplňky a dekorace Le Studio, které jsou pohonem každé veselé oslavy. O značce: Le Studio je nekonvenční francouzská značka, která si vzala do parády vtipně pojaté dárky, které udělají radost vám i vašim nejbližším. Vsází nejen na hravost, ale také na praktickou stránku věci. Za vtipně pojatým kouskem tak zle najít šikovného pomocníka, který se bude do vaší domácnosti hodit. (bonami.cz)

IDO3D Vertical: 2 pera - neonově zelená a neonově oranžová

IDO3D Vertical: 2 pera - neonově zelená a neonově oranžová

Vytvářejte nejrůznější předměty podle vaší fantazie nebo návodu a užijte si plno kreativní zábavy s I do 3D perem! Vytvořené předměty pod světlem ihned ztuhnou!Obsah balení: 2x 3D pero, 1x nástavec se světlem, 1x návod, 1x podložka, 1x stavební dopňky 3D pera ID3D - video (mrakyhracek.cz)

Neonový nápis

Neonový nápis

Neonový nápis na narozeninový dort ve stylu Las Vegas. Po zapnutí svítí jedna část za druhou. Dá se použít na více narozenin! Plastový. Měří 9x2x13v cm. (euronova-shop.cz)

ADC Blackfire IDO3D Vertical: 2 pera - neonově zelená a neonově…

ADC Blackfire IDO3D Vertical: 2 pera - neonově zelená a neonově oranžová

Se sadou dvou I do 3D per si užijete spoustu kreativní zábavy. Můžete s ním vytvářet nejrůznější předměty podle vaší fantazie nebo návodu. Obdarujte své blízké originálními dárky vlastní výroby! (prodeti.cz)

Taška Micro neonová

Taška Micro neonová

(SportObchod.cz)

Dortové svíčky neonové

Dortové svíčky neonové

Dortové svíčky neonové Balení obsahuje 12 ks dortových neonových svíček. Výška svíčky: 6 cm. Barvy v balení: žlutá, oranžová, zelená (každá barva je zastoupena ve 4 kusech). (hospodynkam.cz)

Mantaban – Neonový folk

Mantaban – Neonový folk

MANTABAN - svěží vítr na scéně crossoveru a worldmusic. Mantaban je kapela, která nabízí zvukově originální vyprávění inspirované lidovou tvorbou. Jiří Hodina (housle, zpěv), Jan Jirucha (pozoun, eufonium) a Petr Kalfus (soprán saxofon, altový klarinet). Tři odlišně založení hudebníci z města, na něm propůjčují písňovému folkloru Čech a Moravy i vlastním skladbám zcela svébytný charakter a staví tak úspěšně mosty mezi tradičním a moderním pojetím lidové hudby. Mantaban vyrostl na odkazu předchozího projektu J. Hodiny působícího v závěru 90. let - kapele Marcipán. Nové spojení Jiří Hodina, Jan Jirucha a Petr Kalfus se vylouplo zcela náhodou počátkem roku 2017. Nová moderní kombinace nástrojů se ostříleným hudebníkům tak zalíbila, že natočili a právě vydávají CD Neonový folk. (supraphonline.cz)

Neonový vánoční stromeček

Neonový vánoční stromeček

Vánoční stromeček s 96 zelenými LED světly. Kouzelná světelná dekorace do vašeho bytu. Buďte kreativní, nebe je na dosah! Neexistuje krásnější výzdoba vašeho bytu, než jsou tato LED světla s velkým výkonem a se snadným připojením. Vyrobená z prvotřídních materiálů, které respektují přísná pravidla evropské legislativy ohledně bezpečnosti. Napájení na tři baterie AA (nejsou součástí balení). Z plastu. Měří 24x10x36v cm. (euronova-shop.cz)

Prachová barva neonová žlutá

Prachová barva neonová žlutá

Prachová barva neonová žlutá Bezlepková, AZO free 100% jedlá potravinářská barva v prášku (rozpustná ve vodě) je určena k barvení cukrářských výrobků. Použití za sucha: na hotové cukrářské dekorace - aplikace pomocí štětečku. K probarvení čokolády (stačí jen nasypat do rozehřáté čokolády a promíchat) Použití k celoprobarvení: práškovou barvu smíchat s troškou vody, či alkoholu a zapracovat do potraviny. Vhodná je do cukrářských hmot, těst, krémů, či královské glazury. Výhodou neonové barvy je její jedinečně zářivá barva, která v noci svítí (pod UV zářením, tzv. ultrafialovým černým světlem), a to díky použití vitamínu B2 (riboflavinu). Barva tak vytváří nejživější barvy, jaké jste kdy mohli vidět.   Barva: fluorescentní žlutá, neonová, zářivá   Složení:  E100, E160a, E161b (Lutein), E101 … (hospodynkam.cz)

Prachová barva neonová fialová

Prachová barva neonová fialová

Prachová barva neonová fialová Bezlepková, AZO free 100% jedlá potravinářská barva v prášku (rozpustná ve vodě) je určena k barvení cukrářských výrobků. Použití za sucha: na hotové cukrářské dekorace - aplikace pomocí štětečku. K probarvení čokolády (stačí jen nasypat do rozehřáté čokolády a promíchat) Použití k celoprobarvení: práškovou barvu smíchat s troškou vody, či alkoholu a zapracovat do potraviny. Vhodná je do cukrářských hmot, těst, krémů, či královské glazury. Výhodou neonové barvy je její jedinečně zářivá barva, která v noci svítí (pod UV zářením, tzv. ultrafialovým černým světlem), a to díky použití vitamínu B2 (riboflavinu). Barva tak vytváří nejživější barvy, jaké jste kdy mohli vidět.   Barva: fluorescentní fialová, neonová, zářivá   Složení:  E163, E162, E171, E133 E101 … (hospodynkam.cz)

TORO GUMIČKY NEONOVÉ, 100G

TORO GUMIČKY NEONOVÉ, 100G

TORO GUMIČKY NEONOVÉ, 100G, kategorie: PRO DĚTI | PAPÍRNICTVÍ (kitos.cz)

Albi Crayola Neonové tempery

Albi Crayola Neonové tempery

Albi Crayola Neonov (mrakyhracek.cz)

Prachová barva neonová modrá

Prachová barva neonová modrá

Prachová barva neonová modrá Bezlepková, AZO free 100% jedlá potravinářská barva v prášku (rozpustná ve vodě) je určena k barvení cukrářských výrobků. Použití za sucha: na hotové cukrářské dekorace - aplikace pomocí štětečku. K probarvení čokolády (stačí jen nasypat do rozehřáté čokolády a promíchat) Použití k celoprobarvení: práškovou barvu smíchat s troškou vody, či alkoholu a zapracovat do potraviny. Vhodná je do cukrářských hmot, těst, krémů, či královské glazury. Výhodou neonové barvy je její jedinečně zářivá barva, která v noci svítí (pod UV zářením, tzv. ultrafialovým černým světlem), a to díky použití vitamínu B2 (riboflavinu). Barva tak vytváří nejživější barvy, jaké jste kdy mohli vidět.   Barva: fluorescentní modrá, neonová, zářivá   Složení:  E133, E101 (Riboflavin) Barva je… (hospodynkam.cz)

Fotorámeček Relief – neonově oranžový

Fotorámeček Relief – neonově oranžový

Nizozemská značka Present Time navrhuje designové a minimalistické věci do domácnosti. Od barevných kousků nábytku, přes dózy do kuchyně a doplňky do obýváku nebo ložnice, v podobě polštářků a dek. Společnost vznikla v 80 letech dvacátého století a má tedy poměrně dlouhou tradici a velké zkušenosti. (vemzu.cz)

Prachová barva neonová zelená

Prachová barva neonová zelená

Prachová barva neonová zelená Bezlepková, AZO free 100% jedlá potravinářská barva v prášku (rozpustná ve vodě) je určena k barvení cukrářských výrobků. Použití za sucha: na hotové cukrářské dekorace - aplikace pomocí štětečku. K probarvení čokolády (stačí jen nasypat do rozehřáté čokolády a promíchat) Použití k celoprobarvení: práškovou barvu smíchat s troškou vody, či alkoholu a zapracovat do potraviny. Vhodná je do cukrářských hmot, těst, krémů, či královské glazury. Výhodou neonové barvy je její jedinečně zářivá barva, která v noci svítí (pod UV zářením, tzv. ultrafialovým černým světlem), a to díky použití vitamínu B2 (riboflavinu). Barva tak vytváří nejživější barvy, jaké jste kdy mohli vidět.   Barva: fluorescentní zelená, neonová, zářivá   Složení:  E171, E140, E141, E101 … (hospodynkam.cz)

Prachová barva neonová růžová

Prachová barva neonová růžová

Prachová barva neonová růžová Bezlepková, AZO free 100% jedlá potravinářská barva v prášku (rozpustná ve vodě) je určena k barvení cukrářských výrobků. Použití za sucha: na hotové cukrářské dekorace - aplikace pomocí štětečku. K probarvení čokolády (stačí jen nasypat do rozehřáté čokolády a promíchat) Použití k celoprobarvení: práškovou barvu smíchat s troškou vody, či alkoholu a zapracovat do potraviny. Vhodná je do cukrářských hmot, těst, krémů, či královské glazury. Výhodou neonové barvy je její jedinečně zářivá barva, která v noci svítí (pod UV zářením, tzv. ultrafialovým černým světlem), a to díky použití vitamínu B2 (riboflavinu). Barva tak vytváří nejživější barvy, jaké jste kdy mohli vidět.   Barva: fluorescentní růžová, neonová, zářivá   Složení:  E163, E162, E171, E101 … (hospodynkam.cz)

Neonově žlutá ledvinka Crossbody

Neonově žlutá ledvinka Crossbody

> jednoduchá, stylová a praktická ledvinka > zpevněný, nastavitelný popruh > přední i vnitřní kapsa na zip > logo na přední straně ledvinky (vemzu.cz)

Neonově oranžová ledvinka Crossbody

Neonově oranžová ledvinka Crossbody

> jednoduchá, stylová a praktická ledvinka > zpevněný, nastavitelný popruh > přední i vnitřní kapsa na zip > logo na přední straně ledvinky (vemzu.cz)

Mantaban – Neonový folk – CD

Mantaban – Neonový folk – CD

MANTABAN - svěží vítr na scéně crossoveru a worldmusic. Mantaban je kapela, která nabízí zvukově originální vyprávění inspirované lidovou tvorbou. Jiří Hodina (housle, zpěv), Jan Jirucha (pozoun, eufonium) a Petr Kalfus (soprán saxofon, altový klarinet). Tři odlišně založení hudebníci z města, na něm propůjčují písňovému folkloru Čech a Moravy i vlastním skladbám zcela svébytný charakter a staví tak úspěšně mosty mezi tradičním a moderním pojetím lidové hudby. Mantaban vyrostl na odkazu předchozího projektu J. Hodiny působícího v závěru 90. let - kapele Marcipán. Nové spojení Jiří Hodina, Jan Jirucha a Petr Kalfus se vylouplo zcela náhodou počátkem roku 2017. Nová moderní kombinace nástrojů se ostříleným hudebníkům tak zalíbila, že natočili a právě vydávají CD Neonový folk. (supraphonline.cz)

Deha neonově růžová mikina - XS

Deha neonově růžová mikina - XS

Doslova nepřehlédnutelné, budete v této luxusní dámské mikině od italské značky Deha z kolekce jaro/léto 2018, kterou absolutně rozsvítíte svůj outfit, ale i nudné módní ulice.   volný střih transparentní záda průstřih na zádech lze svázat tkaničkou příjemná a pohodlná neonově růzová kvalitní teplákovina dlouhé rukávy kulatý výstřih kombinace materiálů delší zadní část Složení: 100% bavlna + 100% viskózaTyp: Mikiny (different.cz)

Deha neonově růžová mikina - L

Deha neonově růžová mikina - L

Doslova nepřehlédnutelné, budete v této luxusní dámské mikině od italské značky Deha z kolekce jaro/léto 2018, kterou absolutně rozsvítíte svůj outfit, ale i nudné módní ulice.   volný střih transparentní záda průstřih na zádech lze svázat tkaničkou příjemná a pohodlná neonově růzová kvalitní teplákovina dlouhé rukávy kulatý výstřih kombinace materiálů delší zadní část Složení: 100% bavlna + 100% viskózaTyp: Mikiny (different.cz)

Neonově žluté dámské sandály OJJU

Neonově žluté dámské sandály OJJU

Typ: dámské sandály Barva: neonově žlutá Zapínání: přezka Materiál: vnější - syntetika vnitřní - syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika (zoot.cz)

Arizona EVA: neonově růžová – 40

Arizona EVA: neonově růžová – 40

> model Arizona Eva je ultralehký, lehko omyvatelný, voděodolný, nárazuvzdorný > anatomicky tvarovaná stélka > dva nastavitelné pásky > čistý a minimalistický vzhled pro každou příležitost > vyrobené z vysoce kvalitního materiálu EVA – testovaný na škodlivé látky, šetrný k pokožce (vemzu.cz)

Deha neonově růžová mikina - S

Deha neonově růžová mikina - S

Doslova nepřehlédnutelné, budete v této luxusní dámské mikině od italské značky Deha z kolekce jaro/léto 2018, kterou absolutně rozsvítíte svůj outfit, ale i nudné módní ulice.   volný střih transparentní záda průstřih na zádech lze svázat tkaničkou příjemná a pohodlná neonově růzová kvalitní teplákovina dlouhé rukávy kulatý výstřih kombinace materiálů delší zadní část Složení: 100% bavlna + 100% viskózaTyp: Mikiny (different.cz)

Gumičky neonové, 130 ks

Gumičky neonové, 130 ks

Klasické gumičky v pestrých neonových barvách. V balení 130 kusů. (velkykosik.cz)

IVYbands IVYbands neonová růžová

IVYbands IVYbands  neonová růžová

Ivybands® jsou inovativní fitness čelenky do vlasů, které nesklouznou. Vyvinuty v roce 2007 v USA a testovány nejlepšími světovými atlety. ivybands® jsou řešení pro dokonalý vzhled za všech okolností. ivybands® Vaše vlasy spoutá a drží je během i těch nejnamáhavějších cvičení, aniž by sklouzla, nebo tahala či trhala. Od jógy přes maraton až po zábavu s přáteli, ivybands® jsou nezbytným doplňkem pro sport či jako běžný doplněk. (fann.cz)

Albi crayola neonové tempery

Albi crayola neonové tempery

Albi Crayola Neonové temperyŠtětec s barvou je pro děti něco jako kouzelný proutek. Možností, co všechno s ním mohou vytvořit, je nekonečno.Crayola tempery přináší spoustu barev pro inspiraci vašich dětí ve světě umění.Barvy jsou perfektní pro domácí použití, učebnu, hernu i kdekoliv jinde, kde chce váš malý umělec tvořit.Barvy jsou netoxické a omyvatelné, takže maminky i tatínkové nemusí s hrůzou trnout, kam až se umělecké dílo jejich dítka rozroste.Opravdu husté temperové barvy v zářivých neonových barvách jsou ideální i pro menší děti při jejich prvních kreativních projektech.Balení obsahuje 6 ks barev.Rozměry: 13,3 x 6,5 x 8,8 cmVěk: 3+Crayola - kreativní svět (fonetip.cz)

Falešný roztahovák - neonové barvy F18.9

Falešný roztahovák - neonové barvy F18.9

Falešný piercing do ucha - plug v různých barvách. (sperky-eshop.cz)

Neónově růžová skládaná midi sukně

Neónově růžová skládaná midi sukně

sukně s dekorativním potiskem v pase na gumu bez podšívky univerzální velikost by měla odpovídat velikosti S-M materiál: 95% polyester, 5% elastan   Velikost UNI (S/M) Celková délka (cm)   70 Šířka v pase (cm) x 2   33 Šířka v bocích (cm) x 2   40 Šířka v dolní části (cm) x 2   67 (trendovo.cz)

Neonově žluté sportovní triko – L

Neonově žluté sportovní triko – L

Casall je Švédská značka, vystupující na trhu již více jak 30 let, která vyrábí špičkové sportovní oblečení a cvičební pomůcky. V srdci této značky je vášeň pro kvalitní technické materiály, které jsou nejen funkční, ale také skvěle vypadají. Takže pokud se chcete při sportování cítit skvěle, ale zároveň je pro vás důležité jak u toho vypadáte, jste na správném místě. (vemzu.cz)

Crayola Neonové temperové barvy 6ks

Crayola Neonové temperové barvy 6ks

Štětec s barvou je pro děti něco jako kouzelný proutek. Možností, co všechno s ním mohou vytvořit, je nekonečno. Crayola tempery přináší spoustu barev pro inspiraci vašich dětí ve světě umění. Barvy jsou perfektní pro domácí použití, učebnu, hernu i kdekoliv jinde, kde chce váš malý umělec tvořit. Barvy jsou netoxické a omyvatelné. Maminky i tatínkové tak nemusí s hrůzou trnout, kam až se umělecké dílo jejich dítka rozroste. Opravdu husté temperové barvy v zářivých neonových barvách. Jsou ideální i pro menší děti při jejich prvních kreativních projektech. Balení obsahuje 6 ks barev. Rozměry: 13,3 cm × 6,5 cm × 8,8 cm. Vhodné pro děti od 3 let. (prodeti.cz)

b.box Sippy cup, neonově oranžová

b.box Sippy cup, neonově oranžová

b.box Sippy cup podporuje samostatnost vašeho dítěte. Inovativní brčko má na spodním konci malou zátěž a díky tomu je brčko vždy ponořeno do nápoje. Ať už drží vaše batole Sippy cup v jakémkoli úhlu, může z tohoto hrnečnu s kouzelným brčkem snadno pít.   Vhodné pro děti od 6měsíců. Zatížené brčko se pohybuje spolu s tekutinou. Jednoduché zavírání a otevírání. Lze mýt v myčce. NENÍ možné použít v mikrovlnce. Materiál: polypropylen (PP) a silikonu, ocelové závažíčko na brčku. Rozměry:15×12×7.5 cm Objem: 240 ml Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů a PVC.   (prodeti.cz)

IDO3D Vertical: náhradní náplň - neonově zelená

IDO3D Vertical:  náhradní náplň - neonově zelená

Obsah balení: 1x 3D pero s náhradní náplní 3D pera ID3D - video (mrakyhracek.cz)

Běžecká bunda Endurance Bernie neonově žlutá S

Běžecká bunda Endurance Bernie neonově žlutá S

(SportObchod.cz)

Dámské sportovní elastické legíny Neonové květiny

Dámské sportovní elastické legíny Neonové květiny

Hledáte univerzální legíny, které jsou vhodné na cvičení i na každodenní nošení? Potom ve Vašem šatníku nesmí chybět tyto kousky s jedinečným designem. Jsou šité speciálním 7-bodovým šitím, což zabraňuje jejich párání. Vlákna legín navíc regulují odvádění potu, takže během cvičení budete jednoduše v suchu. (dedoles.cz)

Láhev Force Savior 0.5L neonově zelená

Láhev Force Savior 0.5L neonově zelená

(SportObchod.cz)

Gumička na tužky A4 – neonová žlutá

Gumička na tužky A4 – neonová žlutá

Multifunkční gumička na blok, knihu nebo více papírů či sešitů. Teď už můžete mít všechny důležité dokumenty pohromadě společně s propiskami nebo tužkami. (vemzu.cz)

Gumička na tužky A5 – neonová žlutá

Gumička na tužky A5 – neonová žlutá

Multifunkční gumička na blok, knihu nebo více papírů či sešitů. Teď už můžete mít všechny důležité dokumenty pohromadě společně s propiskami nebo tužkami. (vemzu.cz)

Neonově růžové pánské polo tričko Superdry

Neonově růžové pánské polo tričko Superdry

Typ: pánské polo tričko s krátkým rukávem, prodlouženou zadní částí, rozparkem a plastickým vzorem Barva: neonově růžová Vzor: nápis Zapínání: knoflíky Materiál: 60 % bavlna, 40 % polyester Vlastnosti materiálu: prodyšný, příjemný, elastický Praní: 30 °C Rozměry pro vel. L: délka přední části - 68 cm délka zadní části - 71 cm délka rozparku - 4,5 cm (zoot.cz)

Educa 1000 Neonová Eiffelova věž, Paříž

Educa 1000 Neonová Eiffelova věž, Paříž

Stavebnice puzzle pro děti od 3 let. Obsahuje 1000 dílků. (bambule.cz)

Nákrčník Endurance Mathis neonově žlutý

Nákrčník Endurance Mathis neonově žlutý

(SportObchod.cz)

Ses temperové barvy - neonové 6x45ml

Ses temperové barvy - neonové 6x45ml

NEONOVÉ TEMPEROVÉ BARVYNeonové temperové barvy pro malé malíře. Balení obsahuje celkem 6 ks tub s různými barvami. Každá tuba obsahuje 45 ml. Zapoj svoji fatazii a namaluj si, cokoli tě napadně. Tato kreativní sada se bude líbit všem dětem, které rády malují a něco vytvářejí. Barvy jsou vhodné nejen jako školní pomůcka, ale také jako hračka pro volné chvíle dětí. (fonetip.cz)

Deha neonově růžová mikina - XL

Deha neonově růžová mikina - XL

Doslova nepřehlédnutelné, budete v této luxusní dámské mikině od italské značky Deha z kolekce jaro/léto 2018, kterou absolutně rozsvítíte svůj outfit, ale i nudné módní ulice.   volný střih transparentní záda průstřih na zádech lze svázat tkaničkou příjemná a pohodlná neonově růzová kvalitní teplákovina dlouhé rukávy kulatý výstřih kombinace materiálů delší zadní část Složení: 100% bavlna + 100% viskózaTyp: Mikiny (different.cz)

Arizona EVA: neonově růžová – 38

Arizona EVA: neonově růžová – 38

> model Arizona Eva je ultralehký, lehko omyvatelný, voděodolný, nárazuvzdorný > anatomicky tvarovaná stélka > dva nastavitelné pásky > čistý a minimalistický vzhled pro každou příležitost > vyrobené z vysoce kvalitního materiálu EVA – testovaný na škodlivé látky, šetrný k pokožce (vemzu.cz)

Fashion Time, výroba neónových náramků

Fashion Time, výroba neónových náramků

Buďte cool a vyrobte si originální neonové náramky. Kombinujte barvy a vytvářejte různé vzory. (bambule.cz)

Fake plug - neonové barvy N33.33

Fake plug - neonové barvy N33.33

Falešný piercing - fake plug do ucha neonových barev. (sperky-eshop.cz)

Neonově žluté sportovní triko – XL

Neonově žluté sportovní triko – XL

Casall je Švédská značka, vystupující na trhu již více jak 30 let, která vyrábí špičkové sportovní oblečení a cvičební pomůcky. V srdci této značky je vášeň pro kvalitní technické materiály, které jsou nejen funkční, ale také skvěle vypadají. Takže pokud se chcete při sportování cítit skvěle, ale zároveň je pro vás důležité jak u toho vypadáte, jste na správném místě. (vemzu.cz)

Neonově žluté sportovní triko – M

Neonově žluté sportovní triko – M

Casall je Švédská značka, vystupující na trhu již více jak 30 let, která vyrábí špičkové sportovní oblečení a cvičební pomůcky. V srdci této značky je vášeň pro kvalitní technické materiály, které jsou nejen funkční, ale také skvěle vypadají. Takže pokud se chcete při sportování cítit skvěle, ale zároveň je pro vás důležité jak u toho vypadáte, jste na správném místě. (vemzu.cz)

Velká dóza Silk – neonová růžová

Velká dóza Silk – neonová růžová

Jen růžová to může být... Taky si na tuhle písničku vzpomenete, kdykoliv se podíváte na růžovou? A proč si touhle barvou nevyladit bydlení? Ideální pomocník do kuchyně, ale třeba i do předsíně na klíče a takovou tu "všehochuť". (vemzu.cz)

b.box Sippy cup, neonově růžová

b.box Sippy cup, neonově růžová

b.box Sippy cup podporuje samostatnost vašeho dítěte. Inovativní brčko má na spodním konci malou zátěž a díky tomu je brčko vždy ponořeno do nápoje. Ať už drží vaše batole Sippy cup v jakémkoli úhlu, může z tohoto hrnečnu s kouzelným brčkem snadno pít.   Vhodné pro děti od 6měsíců. Zatížené brčko se pohybuje spolu s tekutinou. Jednoduché zavírání a otevírání. Lze mýt v myčce. NENÍ možné použít v mikrovlnce. Materiál: polypropylen (PP) a silikonu, ocelové závažíčko na brčku. Rozměry:15×12×7.5 cm Objem: 240 ml Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů a PVC.   (prodeti.cz)

b.box Sippy cup, neonově žlutá

b.box Sippy cup, neonově žlutá

b.box Sippy cup podporuje samostatnost vašeho dítěte. Inovativní brčko má na spodním konci malou zátěž a díky tomu je brčko vždy ponořeno do nápoje. Ať už drží vaše batole Sippy cup v jakémkoli úhlu, může z tohoto hrnečnu s kouzelným brčkem snadno pít.   Vhodné pro děti od 6měsíců. Zatížené brčko se pohybuje spolu s tekutinou. Jednoduché zavírání a otevírání. Lze mýt v myčce. NENÍ možné použít v mikrovlnce. Materiál: polypropylen (PP) a silikonu, ocelové závažíčko na brčku. Rozměry:15×12×7.5 cm Objem: 240 ml Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů a PVC.   (prodeti.cz)

Parní vařič + mixér BABYCOOK DUO neonový

Parní vařič + mixér BABYCOOK DUO neonový

Skvělou pomoc při přípravě pokrmů pro děti představuje parní hrnec a mixér v jednom Babycook® Duo. Babycook® umožňuje zdravě uvařit pokrm v páře a následně ho ve stejné nádobě rozmixovat. Nový větší model Babycook® Duo se dvěma nádobami s objemem 1100ml umožňuje vaření např. maso-zeleninového příkrmu a přílohy najednou. (pilulka.cz)

Neonově zelené pánské polo tričko Superdry

Neonově zelené pánské polo tričko Superdry

Typ: pánské polo tričko s krátkým rukávem, prodlouženou zadní částí, rozparkem a výšivkou Barva: neonově zelená Vzor výšivky: logo značky Zapínání: knoflíky Materiál: 60 % bavlna, 40 % polyester Vlastnosti materiálu: prodyšný, příjemný, elastický Praní: 30 °C Rozměry pro vel. L: délka přední části - 68 cm délka zadní části - 71 cm délka rozparku - 4,5 cm (zoot.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít