Cleartone phosphor bronze 10-47 extra light (hn100065)

Produkt Cleartone phosphor bronze 10-47 extra light (hn100065) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Cleartone phosphor bronze 10-47 extra light (hn100065) upraviť a produkt hľadať znova.

CLEARTONE Phosphor Bronze 10-47 Extra Light (HN100065)

CLEARTONE Phosphor Bronze 10-47 Extra Light (HN100065)
Detail

Struny - pro akustické kytary, 6 strun v balení, tvrdost 010 až 047, materiál fosforbronz, materiál jádra ocel, zakončení kulička (ball end) Klíčové přednosti strun CLEARTONE Phosphor Bronze 10-47 Extra Light Potěšte svůj hudební nástroj novými strunami Hodí se pro akustické kytary K jejich výrobě slouží fosforbronz Válcové vinutí se postará o čistý a průrazný zvuk Zakončeny kuličkou Materiálem jádra je ocel Nejtenčí struna je o tvrdosti 010, ta nejtlustší potom 047 Naleznou využití u 6strunných nástrojů (alza.cz)

Podobné produkty ako CLEARTONE Phosphor Bronze 10-47 Extra Light (HN100065) , Cleartone phosphor bronze 10-47 extra light (hn100065)

Cleartone Phosphor Bronze 10-47 Extra Light

Cleartone Phosphor Bronze 10-47 Extra Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Americká firma Cleartone přichází s inovativním přístupem k povrchové úpravě strun pro akustické i elektrické nástroje. Namísto často používané úpravy povrchu „coated“ přichází s vlastní úpravou nazvanou „treated“. Jde o úpravu, při které se struny potahují mikroskopickou ochrannou vrstvou, která odpovídá rozměru jednoho mikrometru. Díky tomu si zachovávají přirozený a jasný zvuk, charakteristický pro struny bez potahu, ale při třikrát až pětkrát delší životnosti. Dopřejte své kytaře zvuk, jaký si zaslouží. Struny Cleartone pro akustickou kytaru jsou vyrobeny z ocelového jádra s vinutím z materiálu fosforbronz. Díky tomu nabízí vyvážený tón, jasný přednes s bohatou dynamickou odezvou, teplé barvy a skvělé herní vlastnosti, které se hodí do řady hudebních stylů. Díky povrchové úpravě „treated“ mají nejen delší životnost, přirozený attack a jsou odolnější proti korozi, ale zároveň zajistí vaší kytaře oproti ostatním „coated“ strunám až o 36% větší hlasitost, což si firma Cleartone nechala vědecky ověřit a zároveň patentovat. Neztrácejte čas častým měněním strun a vychutnejte si dokonalý tón co nejdéle. Technické údaje: • Extra Light (010/047) (kytary.cz)

Podobné produkty ako Cleartone Phosphor Bronze 10-47 Extra Light , Cleartone phosphor bronze 12-53 light (hn100075)

Cleartone 80/20 Bronze 10-47 Extra Light

Cleartone 80/20 Bronze 10-47 Extra Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Americká firma Cleartone přichází s inovativním přístupem k povrchové úpravě strun pro akustické i elektrické nástroje. Namísto často používané úpravy povrchu „coated“ přichází s vlastní úpravou nazvanou „treated“. Jde o úpravu, při které se struny potahují mikroskopickou ochrannou vrstvou, která odpovídá rozměru jednoho mikrometru. Díky tomu si zachovávají přirozený a jasný zvuk, charakteristický pro struny bez potahu, ale při třikrát až pětkrát delší životnosti. Dopřejte své kytaře zvuk, jaký si zaslouží. Struny Cleartone pro akustickou kytaru jsou vyrobeny z ocelového jádra s vinutím z bronzu 80/20. Díky tomu nabízí klasický akustický tón s bohatou harmonickou i dynamickou odezvou a jasným přednesem. Díky povrchové úpravě „treated“ mají nejen delší životnost, přirozený attack a jsou odolnější proti korozi, ale zároveň zajistí vaší kytaře oproti ostatním „coated“ strunám až o 36% větší hlasitost, což si firma Cleartone nechala vědecky ověřit a zároveň patentovat. Neztrácejte čas častým měněním strun a vychutnejte si dokonalý tón co nejdéle. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Cleartone 80/20 Bronze 10-47 Extra Light , Martin authentic sp 92/8 phosphor bronze extra light (hn199968)

Cleartone Phosphor Bronze 11-52 Custom Light

Cleartone Phosphor Bronze 11-52 Custom Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Americká firma Cleartone přichází s inovativním přístupem k povrchové úpravě strun pro akustické i elektrické nástroje. Namísto často používané úpravy povrchu „coated“ přichází s vlastní úpravou nazvanou „treated“. Jde o úpravu, při které se struny potahují mikroskopickou ochrannou vrstvou, která odpovídá rozměru jednoho mikrometru. Díky tomu si zachovávají přirozený a jasný zvuk, charakteristický pro struny bez potahu, ale při třikrát až pětkrát delší životnosti. Dopřejte své kytaře zvuk, jaký si zaslouží. Struny Cleartone pro akustickou kytaru jsou vyrobeny z ocelového jádra s vinutím z materiálu fosforbronz. Díky tomu nabízí vyvážený tón, jasný přednes s bohatou dynamickou odezvou, teplé barvy a skvělé herní vlastnosti, které se hodí do řady hudebních stylů. Díky povrchové úpravě „treated“ mají nejen delší životnost, přirozený attack a jsou odolnější proti korozi, ale zároveň zajistí vaší kytaře oproti ostatním „coated“ strunám až o 36% větší hlasitost, což si firma Cleartone nechala vědecky ověřit a zároveň patentovat. Neztrácejte čas častým měněním strun a vychutnejte si dokonalý tón co nejdéle. Technické údaje: • Custom Light (011/052) (kytary.cz)

Podobné produkty ako Cleartone Phosphor Bronze 11-52 Custom Light , Martin authentic marquis 92/8 phosphor bronze extra light (hn199956)

CLEARTONE Phosphor Bronze 12-53 Light (HN100075)

CLEARTONE Phosphor Bronze 12-53 Light (HN100075)
Detail

Struny - pro akustické kytary, 6 strun v balení, tvrdost 012 až 053, materiál fosforbronz, materiál jádra ocel, zakončení kulička (ball end) Klíčové vlastnosti strun CLEARTONE Phosphor Bronze 12-53 Light Váš hudební nástroj potěší nové struny Jsou určeny pro akustické kytary Výrobním materiálem je fosforbronz Čistý a průrazný zvuk díky válcovému vinutí Konce jsou s kuličkou Jádro je z kvalitního materiálu, jakým je ocel Nejtenčí struna nabízí tvrdost 012, ta nejtlustší pak 053 Najdou využití u 6strunného nástroje (alza.cz)

Podobné produkty ako CLEARTONE Phosphor Bronze 12-53 Light (HN100075) , Cleartone 80/20 bronze 11-52 custom light (hn162853)

Elixir Nanoweb Phosphor Bronze Extra Light

Elixir Nanoweb Phosphor Bronze Extra Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Elixir jsou vyrobeny tak, aby nabízely úderný přirozený zvuk zachycující každou nuanci tónu, a to po celou dobu životnosti. A ta je u těchto strun jednoduše výjimečně dlouhá! Díky speciálnímu potahu vinutí a antikorozivní úpravě nevinutých strun je jejich zvuk stálý po extrémně dlouhou dobu. Spojte to se skvělým tónem a mate před sebou struny pro akustické kytary, které patří k těm vůbec nejprodávanějším. Pokud jde o verzi Nanoweb, tak ta pracuje s modernějším jemnějším materiálem chránícím struny. Nabízí jasnější zvuk a attack strun bez potažení, jejich feeling je celkově podobnější klasickým strunám. Díky tomuto potahu jsou struny chráněny před vnějšími vlivy, nečistotami a mechanickým poškozením. Struny s označením Phosphor Bronze mají vinutí vyrobené z fosforového bronzu, který jim dává teplejší, barevný a dobře vyvážený tón. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Elixir Nanoweb Phosphor Bronze Extra Light , Martin eric clapton 92/8 phosphor bronze light (hn116137)

Ernie Ball Everlast Phosphor Bronze Extra Light

Ernie Ball Everlast Phosphor Bronze Extra Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru ERNIE BALL EVERLAST COATED PHOSPHOR BRONZE Struny pro akustické kytary z řady Everlast Coated jsou určeny pro kytaristy, kteří hledají klasický tón, ale zároveň vyžadují pohodlné hraní a dlouhou životnost. Jádro je standardní šestihranné ocelové, kolem něj je válcové vinutí ze klasického fosforbronzu. Struny jsou dále potaženy nano-vrstvou, která prodlužuje životnost a zlepšuje pocit při hraní. Zvuk těchto struny je teplejší, kulatější, s bohatými basy a čistými výškami. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Everlast Phosphor Bronze Extra Light , Martin authentic sp 92/8 phosphor bronze light (hn199970)

Ernie Ball Paradigm Phosphor Bronze Extra Light

Ernie Ball Paradigm Phosphor Bronze Extra Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny na akustickou kytaru z řady Paradigm Phosphor Bronze vynikají maximální odolností vůči přetržení a vysokou životností při zachování charakteru řady Phosphor Bronze s výrazným, plným zvukem zejména ve středových frekvencích. Kvalitní ocel a patentované zesílení nevinutých strun u kuličky poskytuje strunám výjimečnou tenzní sílu, takže drží ladění i pod rukama nejagresivnějších hráčů. Díky nano-potahu a antikorozní úpravě disponují struny stálým zvukem bez náznaků opotřebení. Kvality těchto strun ocení především expresivní kytaristé, co se nebojí do strun pořádně řezat. Mnozí kytaristé se už marně pokoušeli struny přervat – není pravděpodobné, že by se to mělo povést zrovna vám. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Paradigm Phosphor Bronze Extra Light , Henry's strings phosphor 10 47 (hap1047)

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Extra Light

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Extra Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru ERNIE BALL PHOSPHOR BRONZE EARTHWOOD Struny pro akustické kytary ze série Phosphor Bronze Earthwood byly vyvinuty pro ty nejnáročnější kytaristy, kteří vyžadují vysoce kvalitní zvuk, nadstandardní životnost a maximální možnou pohodlnost hraní. Vyrobeny jsou ze standardního šestihranného ocelového jádra, na kterém je fosforbronzové vinutí. Výsledkem je bohatý zvuk s pevnými hlubokými basy a jasnými výškami. Na tyto struny hraje například The Edge, Keith Richards, Peter Frampton a další. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Extra Light , Martin authentic marquis 92/8 phosphor bronze custom light (hn199969)

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Extra Light 3 Pack

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Extra Light 3 Pack
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny pro akustické kytary ze série Phosphor Bronze Earthwood byly vyvinuty pro ty nejnáročnější kytaristy, kteří vyžadují vysoce kvalitní zvuk, nadstandardní životnost a maximální možnou pohodlnost hraní. Vyrobeny jsou ze standardního šestihranného ocelového jádra, na kterém je fosforbronzové vinutí. Výsledkem je bohatý zvuk s pevnými hlubokými basy a jasnými výškami. V balení najdete tři sady strun. Americká firma Ernie Ball patří již po řadu desetiletí mezi přední výrobce kytarových strun. Pro jejich výrobu používá ty nejmodernější technologie a kvalitní materiály. Reaguje tak na současné požadavky a nároky i těch nejnáročnějších kytaristů. Jejich unikátní zvuk je zachycen na nahrávkách takových osobností jako Paul McCartney, Keith Richards, Eric Clapton, Slash nebo Jimmy Page. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Extra Light 3 Pack , Martin authentic lifespan 2.0 92/8 phosphor bronze light (hn199980)

Martin Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Extra Light

Martin Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Extra Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Martin Authentic Marquis jsou navrženy s ohledem na potřeby aktivních hudebníků, musí tedy obstát v náročném prostředí neustálých koncertů a zkoušek. Vychází z oblíbené série Martin Authentic SP, oproti nim však nabízí hedvábím ovinutá zakončení, která chrání kobylku a tím i zabraňují praskání strun. Jejich základem je ocelové jádro s cínovou vrstvou pro zvýšenou odolnost vůči korozi, perfektní zvukové vlastnosti zaručuje ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Kromě vysoké odolnosti a skvělého zvuku se můžete spolehnout i na výbornou hratelnost a stoprocentní stabilitu ladění ve všech situacích. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Extra Light , Henry's strings bronze 10 47 (hab1047)

Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Extra Light

Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Extra Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Martin Authentic SP jsou navrženy s ohledem na potřeby aktivních hudebníků, musí tedy obstát v náročném prostředí neustálých koncertů a zkoušek. Jejich základem je ocelové jádro s cínovou vrstvou pro zvýšenou odolnost vůči korozi, perfektní zvukové vlastnosti zaručuje ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Kromě vysoké odolnosti a skvělého zvuku se můžete spolehnout i na výbornou hratelnost a stoprocentní stabilitu ladění ve všech situacích. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Extra Light , Martin authentic lifespan 2.0 92/8 phosphor bronze custom light (hn198604)

Martin Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Extra Light

Martin Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Extra Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Martin Authentic Lifespan 2.0 jsou navrženy s ohledem na potřeby aktivních hudebníků, musí tedy obstát v náročném prostředí neustálých koncertů a zkoušek. Při jejich výrobě byla použita nově patentovaná technologie, která účinně brání korozi, aniž by nepříznivě ovlivňovala zvuk. Tyto struny ocení tedy zejména hráči s agresivnějším potem, případně hudebnící střídající více nástrojů. Jejich základem je pocínované ocelové jádro, perfektní zvukové vlastnosti zaručuje ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Kromě vysoké odolnosti a skvělého zvuku se můžete spolehnout i na výbornou hratelnost a stoprocentní stabilitu ladění ve všech situacích. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Extra Light , Martin sp flexible core 92/8 phosphor bronze custom light (hn145359)

MARTIN Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Extra Light (HN199956)

MARTIN Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Extra Light (HN199956)
Detail

Struny - pro akustické kytary, 6 strun v balení, tvrdost 010 až 047, materiál fosforbronz, materiál jádra ocel, zakončení kulička (ball end), běžná barva Struny MARTIN Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Extra Light jsou speciálně navržené tak, aby obstály i v při intenzivním pořádání koncertů a konání zkoušek. Základem strun je ocelové jádro s cínovou vrstvou, což zajišťuje zvýšenou odolnost proti korozi, zatímco o perfektní zvukové vlastnosti se postará ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Nechybí ani hedvábím ovinutá zakončení, která chrání kobylku, a tím zamezují praskání strun. Struny přitom nabízí také skvělou hratelnost a 100% stabilitu ladění ve všech situacích. MARTIN Authentic Marquis jsou vhodné především pro akustickou kytaru. Klíčové vlastnosti strun MARTIN Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Extra Light Vysoce odolné struny pro akustickou kytaruZáklad tvoří ocelové jádro s cínovou vrstvouOvinutí z nejkvalitnějšího... (alza.cz)

Podobné produkty ako MARTIN Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Extra Light (HN199956) , Henry's strings 12st bronze 10 47 (hab12st10)

MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Extra Light (HN199968)

MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Extra Light (HN199968)
Detail

Struny - pro akustické kytary, 6 strun v balení, tvrdost 010 až 047, materiál fosforbronz, materiál jádra ocel, zakončení kulička (ball end), běžná barva Struny MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Extra Light jsou speciálně navržené tak, aby obstály i v při intenzivním pořádání koncertů a konání zkoušek. Základem strun je ocelové jádro s cínovou vrstvou, což zajišťuje zvýšenou odolnost proti korozi, zatímco o perfektní zvukové vlastnosti se postará ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Struny přitom nabízí také skvělou hratelnost a 100% stabilitu ladění ve všech situacích. MARTIN Authentic SP jsou vhodné především pro akustickou kytaru. Klíčové vlastnosti strun MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Extra LightVysoce odolné struny pro akustickou kytaruZáklad tvoří ocelové jádro s cínovou vrstvouOvinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu zajistí perfektní zvukové vlastnosti MARTIN Authentic SP zaručí 100% stabilitu ladění ve všech... (alza.cz)

Podobné produkty ako MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Extra Light (HN199968) , Martin authentic sp 80/20 bronze extra light (hn199962)

Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light

Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light
Detail

Struny pro dvanáctistrunnou kytaru Struny Martin Authentic SP jsou navrženy s ohledem na potřeby aktivních hudebníků, musí tedy obstát v náročném prostředí neustálých koncertů a zkoušek. Jejich základem je ocelové jádro s cínovou vrstvou pro zvýšenou odolnost vůči korozi, perfektní zvukové vlastnosti zaručuje ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Kromě vysoké odolnosti a skvělého zvuku se můžete spolehnout i na výbornou hratelnost a stoprocentní stabilitu ladění ve všech situacích. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light , Martin authentic marquis 80/20 bronze extra light (hn199952)

Martin Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light

Martin Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light
Detail

Struny pro dvanáctistrunnou kytaru Struny Martin Authentic Marquis jsou navrženy s ohledem na potřeby aktivních hudebníků, musí tedy obstát v náročném prostředí neustálých koncertů a zkoušek. Vychází z oblíbené série Martin Authentic SP, oproti nim však nabízí hedvábím ovinutá zakončení, která chrání kobylku a tím i zabraňují praskání strun. Jejich základem je ocelové jádro s cínovou vrstvou pro zvýšenou odolnost vůči korozi, perfektní zvukové vlastnosti zaručuje ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Kromě vysoké odolnosti a skvělého zvuku se můžete spolehnout i na výbornou hratelnost a stoprocentní stabilitu ladění ve všech situacích. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light , Martin authentic lifespan 2.0 80/20 bronze extra light (hn199975)

MARTIN Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Extra Light (HN199979)

MARTIN Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Extra Light (HN199979)
Detail

Struny - pro akustické kytary, 6 strun v balení, tvrdost 010 až 047, materiál fosforbronz, materiál jádra ocel, zakončení kulička (ball end) Klíčové přednosti strun MARTIN Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Extra Light Váš hudební nástroj potěší nové struny Jsou určeny pro akustické kytary Materiálem strun je fosforbronz Čistý a průrazný zvuk díky válcovému vinutí Kulička na konci strun Jádro je z kvalitního materiálu, jakým je ocel Nejtenčí struna má tvrdost 010, ta nejtlustší pak 047 Naleznou využití u 6strunných nástrojů (alza.cz)

Podobné produkty ako MARTIN Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Extra Light (HN199979) , Martin eric clapton 92/8 phosphor bronze medium (hn116138)

MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light (HN199967)

MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light (HN199967)
Detail

Struny - pro akustické kytary, 12 strun v balení, tvrdost 010 až 047, materiál fosforbronz, materiál jádra ocel, zakončení kulička (ball end), běžná barva Struny MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light jsou speciálně navržené tak, aby obstály i v při intenzivním pořádání koncertů a konání zkoušek. Základem strun je ocelové jádro s cínovou vrstvou, což zajišťuje zvýšenou odolnost proti korozi, zatímco o perfektní zvukové vlastnosti se postará ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Struny přitom nabízí také skvělou hratelnost a 100% stabilitu ladění ve všech situacích. MARTIN Authentic SP jsou vhodné především pro 12strunnou kytaru. Klíčové vlastnosti strun MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light Vysoce odolné struny pro 12strunnou kytaruZáklad tvoří ocelové jádro s cínovou vrstvouOvinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu zajistí perfektní zvukové vlastnosti MARTIN Authentic SP zaručí 100%... (alza.cz)

Podobné produkty ako MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light (HN199967) , Martin authentic sp 92/8 phosphor bronze medium (hn199972)

MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light (010"/047")

Detail

Potřebuje vaše akustická kytara nové struny? Napněte v ní struny MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light (010"/047") a potěšte své uši jasným zvukem s muzikálním tónem. Struny mají vinutí z fosforbronzu, jádro tvoří pocínovaná ocel. Tvrdost strun je 010"/047". (mall.cz)

Podobné produkty ako MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Light (010"/047") , Martin authentic lifespan 2.0 92/8 phosphor bronze medium (hn199981)

Elixir Nanoweb Phosphor Bronze Light

Elixir Nanoweb Phosphor Bronze Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Elixir jsou vyrobeny tak, aby nabízely úderný přirozený zvuk zachycující každou nuanci tónu, a to po celou dobu životnosti. A ta je u těchto strun jednoduše výjimečně dlouhá! Díky speciálnímu potahu vinutí a antikorozivní úpravě nevinutých strun je jejich zvuk stálý po extrémně dlouhou dobu. Spojte to se skvělým tónem a mate před sebou struny pro akustické kytary, které patří k těm vůbec nejprodávanějším. Pokud jde o verzi Nanoweb, tak ta pracuje s modernějším jemnějším materiálem chránícím struny. Nabízí jasnější zvuk a attack strun bez potažení, jejich feeling je celkově podobnější klasickým strunám. Díky tomuto potahu jsou struny chráněny před vnějšími vlivy, nečistotami a mechanickým poškozením. Struny s označením Phosphor Bronze mají vinutí vyrobené z fosforového bronzu, který jim dává teplejší, barevný a dobře vyvážený tón. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Elixir Nanoweb Phosphor Bronze Light , Daddario ej12 bronze light 13-56 (da ej12)

Ernie Ball Everlast Phosphor Bronze Light

Ernie Ball Everlast Phosphor Bronze Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru ERNIE BALL EVERLAST COATED PHOSPHOR BRONZE Struny pro akustické kytary z řady Everlast Coated jsou určeny pro kytaristy, kteří hledají klasický tón, ale zároveň vyžadují pohodlné hraní a dlouhou životnost. Jádro je standardní šestihranné Ocelové, kolem něj je válcové vinutí ze klasického fosforového bronzu. Struny jsou dále potaženy nano-vrstvou, která prodlužuje životnost a zlepšuje pocit při hraní. Zvuk těchto struny je teplejší, kulatější, s bohatými basy a čistými výškami. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Everlast Phosphor Bronze Light , Companero elixir extra 0,7l 47% l.e. (5712718005868)

Gibson Coated Phosphor Bronze Strings Light

Gibson Coated Phosphor Bronze Strings Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny na akustickou kytaru z řady Gibson Coated Phosphor Bronze využívají na své válcové vinutí oblíbenou slitinu fosforového bronzu. Díky tomu mají velmi vyvážený tón, teplý a barevný zvuk a skvělou hratelnost. Pomůžou vám z nástroje vytáhnout ten nejlepší zvuk a oceníte je zejména v případě, kdy hledáte spíše modernější tón. Jde o univerzální struny, které se hodí na jakýkoli nástroj a k jakémukoli stylu hraní. Oproti standardním fosforbronzovým strunám navíc disponují speciální ochrannou vrstvou, která účinně zvyšuje odolnost a životnost strun, aniž by ovlivnila jejich přirozený a dynamický zvuk. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Gibson Coated Phosphor Bronze Strings Light , Martin retro extra light (hn201777)

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Light

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru ERNIE BALL PHOSPHOR BRONZE EARTHWOOD Struny pro akustické kytary ze série Phosphor Bronze Earthwood byly vyvinuty pro ty nejnáročnější kytaristy, kteří vyžadují vysoce kvalitní zvuk, nadstandardní životnost a maximální možnou pohodlnost hraní. Vyrobeny jsou ze standardního šestihranného ocelového jádra, na kterém je fosforbronzové vinutí. Výsledkem je bohatý zvuk s pevnými hlubokými basy a jasnými výškami. Na tyto struny hraje například The Edge, Keith Richards, Peter Frampton a další. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Light , Martin authentic sp 80/20 bronze custom light - 3 packs (hn202241)

Elixir Nanoweb Phosphor Bronze Light-Medium

Elixir Nanoweb Phosphor Bronze Light-Medium
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Elixir jsou vyrobeny tak, aby nabízely úderný přirozený zvuk zachycující každou nuanci tónu, a to po celou dobu životnosti. A ta je u těchto strun jednoduše výjimečně dlouhá! Díky speciálnímu potahu vinutí a antikorozivní úpravě nevinutých strun je jejich zvuk stálý po extrémně dlouhou dobu. Spojte to se skvělým tónem a mate před sebou struny pro akustické kytary, které patří k těm vůbec nejprodávanějším. Pokud jde o verzi Nanoweb, tak ta pracuje s modernějším jemnějším materiálem chránícím struny. Nabízí jasnější zvuk a attack strun bez potažení, jejich feeling je celkově podobnější klasickým strunám. Díky tomuto potahu jsou struny chráněny před vnějšími vlivy, nečistotami a mechanickým poškozením. Struny s označením Phosphor Bronze mají vinutí vyrobené z fosforového bronzu, který jim dává teplejší, barevný a dobře vyvážený tón. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Elixir Nanoweb Phosphor Bronze Light-Medium , A4tech fg35 fstyler bronze (fg35 bronze)

Elixir Nanoweb Phosphor Bronze HD Light

Elixir Nanoweb Phosphor Bronze HD Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Elixir jsou vyrobeny tak, aby nabízely úderný přirozený zvuk zachycující každou nuanci tónu, a to po celou dobu životnosti. A ta je u těchto strun jednoduše výjimečně dlouhá! Díky speciálnímu potahu vinutí a antikorozivní úpravě nevinutých strun je jejich zvuk stálý po extrémně dlouhou dobu. Spojte to se skvělým tónem a mate před sebou struny pro akustické kytary, které patří k těm vůbec nejprodávanějším. Pokud jde o verzi Nanoweb, tak ta pracuje s modernějším jemnějším materiálem chránícím struny. Nabízí jasnější zvuk a attack strun bez potažení, jejich feeling je celkově podobnější klasickým strunám. Díky tomuto potahu jsou struny chráněny před vnějšími vlivy, nečistotami a mechanickým poškozením. Struny s označením Phosphor Bronze mají vinutí vyrobené z fosforového bronzu, který jim dává teplejší, barevný a dobře vyvážený tón. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Elixir Nanoweb Phosphor Bronze HD Light , Lilien sun active bronze oil spf 10 200 ml (8596048002875)

Elixir Nanoweb Phosphor Bronze Custom Light

Elixir Nanoweb Phosphor Bronze Custom Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Elixir jsou vyrobeny tak, aby nabízely úderný přirozený zvuk zachycující každou nuanci tónu, a to po celou dobu životnosti. A ta je u těchto strun jednoduše výjimečně dlouhá! Díky speciálnímu potahu vinutí a antikorozivní úpravě nevinutých strun je jejich zvuk stálý po extrémně dlouhou dobu. Spojte to se skvělým tónem a mate před sebou struny pro akustické kytary, které patří k těm vůbec nejprodávanějším. Pokud jde o verzi Nanoweb, tak ta pracuje s modernějším jemnějším materiálem chránícím struny. Nabízí jasnější zvuk a attack strun bez potažení, jejich feeling je celkově podobnější klasickým strunám. Díky tomuto potahu jsou struny chráněny před vnějšími vlivy, nečistotami a mechanickým poškozením. Struny s označením Phosphor Bronze mají vinutí vyrobené z fosforového bronzu, který jim dává teplejší, barevný a dobře vyvážený tón. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Elixir Nanoweb Phosphor Bronze Custom Light , Fitforce exeband extra light 120 cm zluta ns cvicici guma

Darco 92/8 Phosphor Bronze Light

Darco 92/8 Phosphor Bronze Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny pro akustickou kytaru Darco jsou možná překvapivě málo známé vzhledem k tomu, jak dobře hrají a jak dlouhou životnost nabízí. Jsou vyrobeny tak, aby nabízely konzistentní zvuk po celou dobu své nadstandardně dlouhé životnosti. Použito je pocínované ocelové jádro a vinutí z fosforbronzu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Darco 92/8 Phosphor Bronze Light , Henry's strings phosphor 12 53 (hap1253)

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Medium-Light

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Medium-Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru ERNIE BALL PHOSPHOR BRONZE EARTHWOOD Struny pro akustické kytary ze série Phosphor Bronze Earthwood byly vyvinuty pro ty nejnáročnější kytaristy, kteří vyžadují vysoce kvalitní zvuk, nadstandardní životnost a maximální možnou pohodlnost hraní. Vyrobeny jsou ze standardního šestihranného ocelového jádra, na kterém je fosforbronzové vinutí. Výsledkem je bohatý zvuk s pevnými hlubokými basy a jasnými výškami. Na tyto struny hraje například The Edge, Keith Richards, Peter Frampton a další. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Medium-Light , Gala bv5451s light 10 (28419)

Ernie Ball Paradigm Phosphor Bronze Medium-Light

Ernie Ball Paradigm Phosphor Bronze Medium-Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny na akustickou kytaru z řady Paradigm Phosphor Bronze vynikají maximální odolností vůči přetržení a vysokou životností při zachování charakteru řady Phosphor Bronze s výrazným, plným zvukem zejména ve středových frekvencích. Kvalitní ocel a patentované zesílení nevinutých strun u kuličky poskytuje strunám výjimečnou tenzní sílu, takže drží ladění i pod rukama nejagresivnějších hráčů. Díky nano-potahu a antikorozní úpravě disponují struny stálým zvukem bez náznaků opotřebení. Kvality těchto strun ocení především expresivní kytaristé, co se nebojí do strun pořádně řezat. Mnozí kytaristé se už marně pokoušeli struny přervat – není pravděpodobné, že by se to mělo povést zrovna vám. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Paradigm Phosphor Bronze Medium-Light , Prase pt1603-47 (pt1603-47)

Gibson Phosphor Bronze Acoustic Guitar Strings Light

Gibson Phosphor Bronze Acoustic Guitar Strings Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Tyto struny vznikly pod dohledem největších mistrů z dílen Gibson. Jsou vyrobeny z ocelového jádra s fosfor-bronzovým vinutím, které vašemu nástroji poskytne velice vřelý a znělý zvuk s průrazným attackem. Díky tomu tak máte jistotu, že ze svého nástroje dostanete vždy ten nejlepší možný zvuk. Struny nejsou potahovány, díky čemuž poskytují autentický pocit ze hry a skvělé akustické vlastnosti. Ocení je široké spektrum hráčů v prakticky jakémkoliv žánru. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Gibson Phosphor Bronze Acoustic Guitar Strings Light

Cleartone 80/20 Bronze 12-53 Light

Cleartone 80/20 Bronze 12-53 Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Americká firma Cleartone přichází s inovativním přístupem k povrchové úpravě strun pro akustické i elektrické nástroje. Namísto často používané úpravy povrchu „coated“ přichází s vlastní úpravou nazvanou „treated“. Jde o úpravu, při které se struny potahují mikroskopickou ochrannou vrstvou, která odpovídá rozměru jednoho mikrometru. Díky tomu si zachovávají přirozený a jasný zvuk, charakteristický pro struny bez potahu, ale při třikrát až pětkrát delší životnosti. Dopřejte své kytaře zvuk, jaký si zaslouží. Struny Cleartone pro akustickou kytaru jsou vyrobeny z ocelového jádra s vinutím z bronzu 80/20. Díky tomu nabízí klasický akustický tón s bohatou harmonickou i dynamickou odezvou a jasným přednesem. Díky povrchové úpravě „treated“ mají nejen delší životnost, přirozený attack a jsou odolnější proti korozi, ale zároveň zajistí vaší kytaře oproti ostatním „coated“ strunám až o 36% větší hlasitost, což si firma Cleartone nechala vědecky ověřit a zároveň patentovat. Neztrácejte čas častým měněním strun a vychutnejte si dokonalý tón co nejdéle. Technické údaje: • Light (012/053) (kytary.cz)

Podobné produkty ako Cleartone 80/20 Bronze 12-53 Light

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze 12-String Light

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze 12-String Light
Detail

Struny pro dvanáctistrunnou kytaru ERNIE BALL PHOSPHOR BRONZE EARTHWOOD Struny pro akustické kytary ze série Phosphor Bronze Earthwood byly vyvinuty pro ty nejnáročnější kytaristy, kteří vyžadují vysoce kvalitní zvuk, nadstandardní životnost a maximální možnou pohodlnost hraní. Vyrobeny jsou ze standardního šestihranného ocelového jádra, na kterém je fosforbronzové vinutí. Výsledkem je bohatý zvuk s pevnými hlubokými basy a jasnými výškami. Na tyto struny hraje například The Edge, Keith Richards, Peter Frampton a další. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze 12-String Light

Martin Eric Clapton 92/8 Phosphor Bronze Light

Martin Eric Clapton 92/8 Phosphor Bronze Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru MARTIN CLAPTON’S CHOICE 92/8 PHOSPHOR BRONZE Signature struny pro akustickou kytaru Martin Clapton’s Choice jsou vyrobeny přesně podle požadavků Erica Claptona tak, aby podaly ten nejpřirozenější zvuk. Použito je vinutí z fosforového bronzu a jádro z pocínované oceli pro jasný, ale stále teplý velmi muzikální tón. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Eric Clapton 92/8 Phosphor Bronze Light

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Light 3 Pack

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Light 3 Pack
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny pro akustické kytary ze série Phosphor Bronze Earthwood byly vyvinuty pro ty nejnáročnější kytaristy, kteří vyžadují vysoce kvalitní zvuk, nadstandardní životnost a maximální možnou pohodlnost hraní. Vyrobeny jsou ze standardního šestihranného ocelového jádra, na kterém je fosforbronzové vinutí. Výsledkem je bohatý zvuk s pevnými hlubokými basy a jasnými výškami. V balení najdete tři sady strun. Americká firma Ernie Ball patří již po řadu desetiletí mezi přední výrobce kytarových strun. Pro jejich výrobu používá ty nejmodernější technologie a kvalitní materiály. Reaguje tak na současné požadavky a nároky i těch nejnáročnějších kytaristů. Jejich unikátní zvuk je zachycen na nahrávkách takových osobností jako Paul McCartney, Keith Richards, Eric Clapton, Slash nebo Jimmy Page. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Light 3 Pack

Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Light

Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Martin Authentic SP jsou navrženy s ohledem na potřeby aktivních hudebníků, musí tedy obstát v náročném prostředí neustálých koncertů a zkoušek. Jejich základem je ocelové jádro s cínovou vrstvou pro zvýšenou odolnost vůči korozi, perfektní zvukové vlastnosti zaručuje ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Kromě vysoké odolnosti a skvělého zvuku se můžete spolehnout i na výbornou hratelnost a stoprocentní stabilitu ladění ve všech situacích. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Light

Darco 92/8 Phosphor Bronze 12-String Light

Darco 92/8 Phosphor Bronze 12-String Light
Detail

Struny pro dvanáctistrunnou kytaru Struny pro dvanáctistrunnou kytaru Darco jsou možná překvapivě málo známé vzhledem k tomu, jak dobře hrají a jak dlouhou životnost nabízí. Jsou vyrobeny tak, aby nabízely konzistentní zvuk po celou dobu své nadstandardně dlouhé životnosti. Použito je pocínované ocelové jádro a vinutí z fosforbronzu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Darco 92/8 Phosphor Bronze 12-String Light

Martin Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Light

Martin Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Martin Authentic Marquis jsou navrženy s ohledem na potřeby aktivních hudebníků, musí tedy obstát v náročném prostředí neustálých koncertů a zkoušek. Vychází z oblíbené série Martin Authentic SP, oproti nim však nabízí hedvábím ovinutá zakončení, která chrání kobylku a tím i zabraňují praskání strun. Jejich základem je ocelové jádro s cínovou vrstvou pro zvýšenou odolnost vůči korozi, perfektní zvukové vlastnosti zaručuje ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Kromě vysoké odolnosti a skvělého zvuku se můžete spolehnout i na výbornou hratelnost a stoprocentní stabilitu ladění ve všech situacích. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Light

Gibson Phosphor Bronze Acoustic Guitar Strings Ultra-Light

Gibson Phosphor Bronze Acoustic Guitar Strings Ultra-Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Tyto struny vznikly pod dohledem největších mistrů z dílen Gibson. Jsou vyrobeny z ocelového jádra s fosfor-bronzovým vinutím, které vašemu nástroji poskytne velice vřelý a znělý zvuk s průrazným attackem. Díky tomu tak máte jistotu, že ze svého nástroje dostanete vždy ten nejlepší možný zvuk. Struny nejsou potahovány, díky čemuž poskytují autentický pocit ze hry a skvělé akustické vlastnosti. Ocení je široké spektrum hráčů v prakticky jakémkoliv žánru. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Gibson Phosphor Bronze Acoustic Guitar Strings Ultra-Light

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Strings Custom Light

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Strings Custom Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny pro akustické kytary ze série Phosphor Bronze Earthwood byly vyvinuty pro ty nejnáročnější kytaristy, kteří vyžadují vysoce kvalitní zvuk, nadstandardní životnost a maximální možnou pohodlnost hraní. Vyrobeny jsou ze standardního šestihranného ocelového jádra, na kterém je fosforbronzové vinutí. Výsledkem je bohatý zvuk s pevnými hlubokými basy a jasnými výškami. Americká firma Ernie Ball patří již po řadu desetiletí mezi přední výrobce kytarových strun. Pro jejich výrobu používá ty nejmodernější technologie a kvalitní materiály. Reaguje tak na současné požadavky a nároky i těch nejnáročnějších kytaristů. Jejich unikátní zvuk je zachycen na nahrávkách takových osobností jako Paul McCartney, Keith Richards, Eric Clapton, Slash nebo Jimmy Page. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Strings Custom Light

Cleartone 80/20 Bronze 11-52 Custom Light

Cleartone 80/20 Bronze 11-52 Custom Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Americká firma Cleartone přichází s inovativním přístupem k povrchové úpravě strun pro akustické i elektrické nástroje. Namísto často používané úpravy povrchu „coated“ přichází s vlastní úpravou nazvanou „treated“. Jde o úpravu, při které se struny potahují mikroskopickou ochrannou vrstvou, která odpovídá rozměru jednoho mikrometru. Díky tomu si zachovávají přirozený a jasný zvuk, charakteristický pro struny bez potahu, ale při třikrát až pětkrát delší životnosti. Dopřejte své kytaře zvuk, jaký si zaslouží. Struny Cleartone pro akustickou kytaru jsou vyrobeny z ocelového jádra s vinutím z bronzu 80/20. Díky tomu nabízí klasický akustický tón s bohatou harmonickou i dynamickou odezvou a jasným přednesem. Díky povrchové úpravě „treated“ mají nejen delší životnost, přirozený attack a jsou odolnější proti korozi, ale zároveň zajistí vaší kytaře oproti ostatním „coated“ strunám až o 36% větší hlasitost, což si firma Cleartone nechala vědecky ověřit a zároveň patentovat. Neztrácejte čas častým měněním strun a vychutnejte si dokonalý tón co nejdéle. Technické údaje: • Custom Light (011/052) (kytary.cz)

Podobné produkty ako Cleartone 80/20 Bronze 11-52 Custom Light

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Medium-Light 3 Pack

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Medium-Light 3 Pack
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny pro akustické kytary ze série Phosphor Bronze Earthwood byly vyvinuty pro ty nejnáročnější kytaristy, kteří vyžadují vysoce kvalitní zvuk, nadstandardní životnost a maximální možnou pohodlnost hraní. Vyrobeny jsou ze standardního šestihranného ocelového jádra, na kterém je fosforbronzové vinutí. Výsledkem je bohatý zvuk s pevnými hlubokými basy a jasnými výškami. V balení najdete tři sady strun. Americká firma Ernie Ball patří již po řadu desetiletí mezi přední výrobce kytarových strun. Pro jejich výrobu používá ty nejmodernější technologie a kvalitní materiály. Reaguje tak na současné požadavky a nároky i těch nejnáročnějších kytaristů. Jejich unikátní zvuk je zachycen na nahrávkách takových osobností jako Paul McCartney, Keith Richards, Eric Clapton, Slash nebo Jimmy Page. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Medium-Light 3 Pack

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Custom Light 12-String

Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Custom Light 12-String
Detail

Struny pro dvanáctistrunnou kytaru Struny pro akustické kytary ze série Phosphor Bronze Earthwood byly vyvinuty pro ty nejnáročnější kytaristy, kteří vyžadují vysoce kvalitní zvuk, nadstandardní životnost a maximální možnou pohodlnost hraní. Vyrobeny jsou ze standardního šestihranného ocelového jádra, na kterém je fosforbronzové vinutí. Výsledkem je bohatý zvuk s pevnými hlubokými basy a jasnými výškami. Jedná se o sadu pro dvanáctistrunnou kytaru. Americká firma Ernie Ball patří již po řadu desetiletí mezi přední výrobce kytarových strun. Pro jejich výrobu používá ty nejmodernější technologie a kvalitní materiály. Reaguje tak na současné požadavky a nároky i těch nejnáročnějších kytaristů. Jejich unikátní zvuk je zachycen na nahrávkách takových osobností jako Paul McCartney, Keith Richards, Eric Clapton, Slash nebo Jimmy Page. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Earthwood Phosphor Bronze Custom Light 12-String

Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Custom Light

Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Custom Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Martin Authentic SP jsou navrženy s ohledem na potřeby aktivních hudebníků, musí tedy obstát v náročném prostředí neustálých koncertů a zkoušek. Jejich základem je ocelové jádro s cínovou vrstvou pro zvýšenou odolnost vůči korozi, perfektní zvukové vlastnosti zaručuje ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Kromě vysoké odolnosti a skvělého zvuku se můžete spolehnout i na výbornou hratelnost a stoprocentní stabilitu ladění ve všech situacích. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Custom Light

Martin Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Light

Martin Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Martin Authentic Lifespan 2.0 jsou navrženy s ohledem na potřeby aktivních hudebníků, musí tedy obstát v náročném prostředí neustálých koncertů a zkoušek. Při jejich výrobě byla použita nově patentovaná technologie, která účinně brání korozi, aniž by nepříznivě ovlivňovala zvuk. Tyto struny ocení tedy zejména hráči s agresivnějším potem, případně hudebnící střídající více nástrojů. Jejich základem je pocínované ocelové jádro, perfektní zvukové vlastnosti zaručuje ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Kromě vysoké odolnosti a skvělého zvuku se můžete spolehnout i na výbornou hratelnost a stoprocentní stabilitu ladění ve všech situacích. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Light

Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Light/Medium

Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Light/Medium
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Martin Authentic SP jsou navrženy s ohledem na potřeby aktivních hudebníků, musí tedy obstát v náročném prostředí neustálých koncertů a zkoušek. Jejich základem je ocelové jádro s cínovou vrstvou pro zvýšenou odolnost vůči korozi, perfektní zvukové vlastnosti zaručuje ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Kromě vysoké odolnosti a skvělého zvuku se můžete spolehnout i na výbornou hratelnost a stoprocentní stabilitu ladění ve všech situacích. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Light/Medium

Martin Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Custom Light

Martin Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Custom Light
Detail

Kovové struny pro akustickou kytaru Struny Martin Authentic Marquis jsou navrženy s ohledem na potřeby aktivních hudebníků, musí tedy obstát v náročném prostředí neustálých koncertů a zkoušek. Vychází z oblíbené série Martin Authentic SP, oproti nim však nabízí hedvábím ovinutá zakončení, která chrání kobylku a tím i zabraňují praskání strun. Jejich základem je ocelové jádro s cínovou vrstvou pro zvýšenou odolnost vůči korozi, perfektní zvukové vlastnosti zaručuje ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Kromě vysoké odolnosti a skvělého zvuku se můžete spolehnout i na výbornou hratelnost a stoprocentní stabilitu ladění ve všech situacích. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Custom Light

MARTIN Eric Clapton 92/8 Phosphor Bronze Light (HN116137)

MARTIN Eric Clapton 92/8 Phosphor Bronze Light (HN116137)
Detail

Struny - pro akustické kytary, 6 strun v balení, tvrdost 012 až 054, materiál fosforbronz, materiál jádra ocel, zakončení kulička (ball end), běžná barva Struny MARTIN Eric Clapton 92/8 Phosphor Bronze Light jsou speciálně určené pro akustickou kytaru Martin Clapton’s Choice. Vyrobené jsou přitom přesně na míru požadavkům Erica Claptona s cílem podat co nejpřirozenější zvuk. Jádro strun z pocínované oceli se postará o velmi muzikální tón a doplněné je vinutím z fosforového bronzu. Struny MARTIN Eric Clapton 92/8 Phosphor Bronze dodají vaší akustické kytaře skutečně perfektní zvuk. Klíčové vlastnosti strun MARTIN Eric Clapton 92/8 Phosphor Bronze LightStruny pro akustickou kytaru Martin Clapton’s ChoiceVyrobené přesně na míru požadavkům Erica Claptona Jádro strun z pocínované oceli zajistí velmi muzikální tónStruny MARTIN Eric Clapton 92/8 s vinutím z fosforového bronzuZakončené jsou kuličkou (alza.cz)

Podobné produkty ako MARTIN Eric Clapton 92/8 Phosphor Bronze Light (HN116137)

MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Light (HN199970)

MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Light (HN199970)
Detail

Struny - pro akustické kytary, 6 strun v balení, tvrdost 012 až 054, materiál fosforbronz, materiál jádra ocel, zakončení kulička (ball end), běžná barva Struny MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Light jsou speciálně navržené tak, aby obstály i v při intenzivním pořádání koncertů a konání zkoušek. Základem strun je ocelové jádro s cínovou vrstvou, což zajišťuje zvýšenou odolnost proti korozi, zatímco o perfektní zvukové vlastnosti se postará ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Struny přitom nabízí také skvělou hratelnost a 100% stabilitu ladění ve všech situacích. MARTIN Authentic SP jsou vhodné především pro akustickou kytaru. Klíčové vlastnosti strun MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze LightVysoce odolné struny pro akustickou kytaruZáklad tvoří ocelové jádro s cínovou vrstvouOvinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu zajistí perfektní zvukové vlastnosti MARTIN Authentic SP zaručí 100% stabilitu ladění ve všech situacích... (alza.cz)

Podobné produkty ako MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Light (HN199970)

Martin Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Lig

Martin Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Lig
Detail

Struny pro dvanáctistrunnou kytaru Struny Martin Authentic Lifespan 2.0 jsou navrženy s ohledem na potřeby aktivních hudebníků, musí tedy obstát v náročném prostředí neustálých koncertů a zkoušek. Při jejich výrobě byla použita nově patentovaná technologie, která účinně brání korozi, aniž by nepříznivě ovlivňovala zvuk. Tyto struny ocení tedy zejména hráči s agresivnějším potem, případně hudebnící střídající více nástrojů. Jejich základem je pocínované ocelové jádro, perfektní zvukové vlastnosti zaručuje ovinutí z nejkvalitnějšího fosforbronzu. Kromě vysoké odolnosti a skvělého zvuku se můžete spolehnout i na výbornou hratelnost a stoprocentní stabilitu ladění ve všech situacích. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze 12-String Extra Lig
CLEARTONE Phosphor Bronze 10-47 Extra Light (HN100065), CLEARTONE Phosphor Bronze 12-53 Light (HN100075), MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Extra Light (HN199968), MARTIN Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Extra Light (HN199956), CLEARTONE 80/20 Bronze 11-52 Custom Light (HN162853), MARTIN Eric Clapton 92/8 Phosphor Bronze Light (HN116137), MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Light (HN199970), Henry's Strings Phosphor 10 47 (HAP1047), MARTIN Authentic Marquis 92/8 Phosphor Bronze Custom Light (HN199969), MARTIN Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Light (HN199980), Henry's Strings Bronze 10 47 (HAB1047), MARTIN Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Custom Light (HN198604), MARTIN SP Flexible Core 92/8 Phosphor Bronze Custom Light (HN145359), Henry's Strings 12ST Bronze 10 47 (HAB12ST10), MARTIN Authentic SP 80/20 Bronze Extra Light (HN199962), MARTIN Authentic Marquis 80/20 Bronze Extra Light (HN199952), MARTIN Authentic Lifespan 2.0 80/20 Bronze Extra Light (HN199975), MARTIN Eric Clapton 92/8 Phosphor Bronze Medium (HN116138), MARTIN Authentic SP 92/8 Phosphor Bronze Medium (HN199972), MARTIN Authentic Lifespan 2.0 92/8 Phosphor Bronze Medium (HN199981), Daddario EJ12 Bronze Light 13-56 (DA EJ12), Companero Elixir Extra 0,7l 47% L.E. (5712718005868), MARTIN Retro Extra Light (HN201777), MARTIN Authentic SP 80/20 Bronze Custom Light - 3 Packs (HN202241), A4tech FG35 FSTYLER Bronze (FG35 Bronze), LILIEN Sun Active Bronze oil SPF 10 200 ml (8596048002875), fitforce exeband extra light 120 cm zluta ns cvicici guma, Henry's Strings Phosphor 12 53 (HAP1253), Gala BV5451S Light 10 (28419), Prase PT1603-47 (PT1603-47)