Ckmova lpm3 (lpm3)

Produkt Ckmova lpm3 (lpm3) sme našli 20x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Ckmova lpm3 (lpm3) upraviť a produkt hľadať znova.

CKMova LPM3 (LPM3)

CKMova LPM3 (LPM3)
Detail

Mikrofon - headset, připojení skrze Mini XLR, délka kabelu 1,5 m, kondenzátorový, všesměrové snímání, frekvence od 20 do 20000 Hz, impedance 2200 Ohm, obal a ochrana proti větru (vindšus) v balení, vhodný pro mluvené slovo, zpěv Pokud vám dělá radost zpívání, blogování nebo jinak pracujete se záznamem zvuku, neměl by vám chybět mikrofon. Mikrofon CKMova LPM3 je kondenzátorový (elektretový). Hodí se pro studiové nahrávání, neboť disponuje velkou citlivostí pro sebemenší zvuk. Důležitým parametrem při výběru je směrová charakteristika, jež určuje, ze kterých směrů bude zařízení snímat zvuk a ze kterých ne. Mikrofon CKMova vám perfektně sedne, pokud chcete nahrávat debaty a rozhovory. Zaznamená totiž zvuky ze širšího okolí. V balení naleznete obal a ochrana proti větru (vindšus). Dokáže odtlumit nárazy větru, takže je ideální k venkovnímu použití. Frekvence disponuje rozsahem mikrofonu od 20 do 20000 Hz. Připojíte je skrze mini XLR. Zásadní přednosti mikrofonu... (alza.cz)

Podobné produkty ako CKMova LPM3 (LPM3) , Ckmova lpm3 (lpm3)

CKMOVA LCM2CD

CKMOVA LCM2CD
Detail

Kondenzátorový klopový mikrofon Univerzální duální klopový mikrofon vhodný pro moderátory, redaktory, natáčení podcastů, mluvčí na konferencích či přednáškách. Zařízení je plně kompatibilní s tablety, smartphony a dalšími zařízeními s USB-C portem. Mikrofonní kapsle disponuje kulovou směrovou charakteristikou, integrovaný ovladač potom nabízí Low Cut filtr 120 Hz a spínač pro zeslabení o 10 dB. Součástí balení jsou dále dva pěnové protivětrné kryty, dvě klipsny a přepravní obal pro bezpečný transport. (kytary.cz)

Podobné produkty ako CKMOVA LCM2CD , Ckmova lpm5 (lpm5)

CKMOVA LCM5

CKMOVA LCM5
Detail

Kondenzátorový klopový mikrofon Univerzální klopový mikrofon vhodný pro moderátory, redaktory, nebo mluvčí na konferencích či přednáškách. Zařízení je plně kompatibilní s DSLR kamerami, rekordéry, smartphony, mixpulty nebo PC a laptopy. Mikrofonní kapsle disponuje kulovou směrovou charakteristikou, integrovaný ovladač napájený vestavěnou baterií potom nabízí přepínač s redukcí nízkých frekvencí a zpětné vazby. Součástí balení je dále pěnový protivětrný kryt, klipsna, redukce na Jack 6,3 mm, USB kabel a přepravní obal pro bezpečný transport. (kytary.cz)

Podobné produkty ako CKMOVA LCM5 , Ckmova dcm1 (dcm1)

CKMOVA LCM6D

CKMOVA LCM6D
Detail

Kondenzátorový klopový mikrofon Univerzální duální klopový mikrofon vhodný pro moderátory, redaktory, nebo mluvčí na konferencích či přednáškách. Zařízení je plně kompatibilní s DSLR kamerami, rekordéry, smartphony, mixpulty, nebo PC a laptopy. Mikrofonní kapsle disponuje kulovou směrovou charakteristikou. Ovladač napájený integrovanou baterií s výdrží až 40 hodin potom nabízí Low Cut filtr, redukci hluku 180 Hz, přepínač mezi kamerou a smartphonem nebo sluchátkový výstup s Volume ovladačem pro detailní monitoring. Součástí balení jsou dále dva pěnové protivětrné kryty, dvě klipsny, prodlužovací kabel, USB kabel, redukce na Jack 6,3 mm a přepravní obal pro bezpečný transport. (kytary.cz)

Podobné produkty ako CKMOVA LCM6D , Ckmova um100 kit3 (um100 kit3)

CKMOVA FW-3

CKMOVA FW-3
Detail

Protivětrný mikrofonní kryt Protivětrný kryt vhodný pro kamerové mikrofony. Kryt vám zajistí krystalicky čistý zvuk a výrazně zredukuje okolní ruchy a šumy. FW-3 je plně kompatibilní s VCM1 a VCM3 od CKMOVA nebo dalšími kamerovými mikrofony od konkurenčních značek. (kytary.cz)

Podobné produkty ako CKMOVA FW-3 , Ckmova sum-5 (sum-5)

CKMOVA FW-4

CKMOVA FW-4
Detail

Protivětrný mikrofonní kryt Protivětrný kryt vhodný pro klopové mikrofony. Kryt vám zajistí krystalicky čistý zvuk a výrazně zredukuje okolní ruchy a šumy. Balení obsahuje tři kusy protivětrných krytů. (kytary.cz)

Podobné produkty ako CKMOVA FW-4 , Ckmova um100 kit1 (um100 kit1)

CKMOVA UM100 Kit4

CKMOVA UM100 Kit4
Detail

Bezdrátový reportážní set s mikrofonem Duální bezdrátový reportážní set vhodný pro moderátory, redaktory, nebo mluvčí na konferencích či přednáškách. Zařízení je plně kompatibilní se smartphony a zařízeními s USB-C portem, nabízí bezdrátový přenos signálu na vzdálenost až 50 m. Vysílač disponuje mikrofonním vstupem a přehledným LCD displejem, přijímač potom připojíte prostřednictvím USB-C portu do smartphonu, tabletu, nebo laptopu. Vysílač disponuje integrovanou nabíjecí baterií, která vydrží na jedno nabití až šestihodinový provoz. Přijímač potom napájí připojené zařízení. Nabíjení probíhá prostřednictvím USB-C kabelu. Součástí balení jsou dále dva klopové mikrofony s kulovou směrovou charakteristikou, dva protivětrné kryty, dvě klipsny, dva USB-C kabely a přepravní obal pro bezpečný transport. (kytary.cz)

Podobné produkty ako CKMOVA UM100 Kit4 , Ckmova dcm1 pro (dcm1 pro)

CKMOVA FW-6

CKMOVA FW-6
Detail

Protivětrný mikrofonní kryt Protivětrný kryt vhodný pro integrovaný mikrofon na vysílači vokálního bezdrátového setu Vocal X. Kryt vám zajistí krystalicky čistý zvuk a výrazně zredukuje okolní ruchy a šumy. Balení obsahuje tři kusy protivětrných krytů. (kytary.cz)

Podobné produkty ako CKMOVA FW-6

CKMOVA AC-XL6

CKMOVA AC-XL6
Detail

Mikrofonní kabel Kvalitní mikrofonní kabel vhodný pro připojení mikrofonů do mixpultu a aktivní bedny. Lze využít i na propojení PA systému s mixpultem. (kytary.cz)

Podobné produkty ako CKMOVA AC-XL6

CKMOVA AC-TLX

CKMOVA AC-TLX
Detail

Propojovací kabel Propojovací kabel vhodný pro připojení smartphonů, tabletů, nebo laptopů do mixpultu, rekordéru a dalších zvukových rozhraní. Kabel disponuje uzamykatelným konektorem. (kytary.cz)

Podobné produkty ako CKMOVA AC-TLX

CKMOVA FW-2

CKMOVA FW-2
Detail

Protivětrný mikrofonní kryt Protivětrný kryt vhodný pro Shotgun a kamerové mikrofony. Kryt vám zajistí krystalicky čistý zvuk a výrazně zredukuje okolní ruchy a šumy. FW-2 je plně kompatibilní s DCM1, DCM1 PRO od CKMOVA a dalšími mikrofony od značek jako Rode, Sennheiser, Audio-Technica, Shure atd. (kytary.cz)

Podobné produkty ako CKMOVA FW-2

CKMOVA AC-TFS

CKMOVA AC-TFS
Detail

Propojovací kabel Propojovací kabel vhodný pro připojení sluchátek a mobilních zvukových rozhraní do iPhonu či smartphonu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako CKMOVA AC-TFS

CKMOVA AC-XLR

CKMOVA AC-XLR
Detail

Mikrofonní kabel Kvalitní mikrofonní kabel vhodný pro připojení mikrofonů do mixpultu a aktivní bedny. Lze využít i na propojení PA systému s mixpultem. (kytary.cz)

Podobné produkty ako CKMOVA AC-XLR

CKMova LPM5 (LPM5)

CKMova LPM5 (LPM5)
Detail

Mikrofon - headset, připojení skrze XLR, délka kabelu 1,5 m, kondenzátorový, všesměrové snímání, frekvence od 20 do 20000 Hz, impedance 2200 Ohm, obal a ochrana proti větru (vindšus) v balení, vhodný pro mluvené slovo, zpěv Pokud streamujete, zpíváte či blogujete, rozhodně se neobejdete bez mikrofonu. Mikrofon CKMova LPM5 je kondenzátorový (elektretový). Je vhodný k umístění do nahrávacích studií, neboť vyniká vysokou citlivostí a přesností. Mezi důležité parametry se při správném výběru řadí také směrová charakteristika, která vytyčí směr, z něhož se bude zvuk snímat. Mikrofon CKMova vám skvěle sedne, pokud potřebujete nahrát zvuk například při debatě či rozhovoru. Dokáže totiž zachytit zvuky ze širšího okolí. V balení se nachází obal a ochrana proti větru (vindšus). Jakékoliv nárazy větru dokáže odtlumit, což jej předurčuje k venkovnímu použití. Frekvence disponuje rozsahem mikrofonu od 20 do 20000 Hz. Připojuje se skrze XLR. Zásadní přednosti mikrofonu... (alza.cz)

Podobné produkty ako CKMova LPM5 (LPM5)

CKMova DCM1 (DCM1)

CKMova DCM1 (DCM1)
Detail

Mikrofon - do ruky (do objímky), připojení skrze XLR, délka kabelu 6 m, kondenzátorový, velmi úzce směrové snímání, frekvence od 40 do 20000 Hz, impedance 2500 Ohm, tlačítko Mute, nutnost fantomového napájení (+48 V), obal a ochrana proti větru (deadcat) v balení, vhodný pro mluvené slovo Pokud natáčíte videa, zpíváte či blogujete, rozhodně by vám neměl chybět mikrofon. Mikrofon CKMova DCM1 je kondenzátorový (elektretový). Záznam zvuku je velmi přesný, proto své místo najde například v nahrávacích studiích. Pro správný výběr je zapotřebí sledovat také směrovou charakteristiku, jež vytyčí směr, z něhož se bude zvuk zaznamenávat a který bude naopak potlačen. Mikrofon CKMova je perfektní pomůckou pro blogování, moderování či streamování. Zvuk zaznamenává před mikrofonem, přičemž okolní zvuky nebudou zachyceny. V balení naleznete obal a ochrana proti větru (deadcat). Hledáte-li mikrofon k venkovnímu použití, tento je ten pravý, neboť dokonale odtlumí nárazy větru.... (alza.cz)

Podobné produkty ako CKMova DCM1 (DCM1)

CKMova DCM1 PRO (DCM1 PRO)

CKMova DCM1 PRO (DCM1 PRO)
Detail

Mikrofon - do ruky (do objímky), připojení skrze XLR, délka kabelu 6 m, kondenzátorový, velmi úzce směrové snímání, frekvence od 40 do 20000 Hz, impedance 2500 Ohm, tlačítko Mute, nutnost fantomového napájení (+48 V), obal a ochrana proti větru (deadcat) v balení, vhodný pro mluvené slovo Pokud natáčíte videa či jakkoliv jinak zaznamenáváte zvuk, budete muset sáhnout po mikrofonu. Mikrofon CKMova DCM1 PRO je kondenzátorový (elektretový). Je velmi citlivý a přesný, proto své místo najde v nahrávacích studiích. Důležitým hlediskem pro správný výběr je směrová charakteristika, která vytyčí směr, z něhož se bude zvuk snímat. Mikrofon CKMova je ideální, pokud používáte mikrofon sám, například při moderování, blogování, streamování. Dokáže zaznamenat zvuk přímo před mikrofonem a nežádoucí zvuky v pozadí potlačit. V balení se nachází obal a ochrana proti větru (deadcat). Lze jej používat venku, protože odtlumí nárazy větru. Frekvence má rozsah od 40 do 20000 Hz. Lze... (alza.cz)

Podobné produkty ako CKMova DCM1 PRO (DCM1 PRO)

CKMova SUM-5 (SUM-5)

CKMova SUM-5 (SUM-5)
Detail

Mikrofon - stolní, připojení skrze Micro USB, délka kabelu 5 m, kondenzátorový, všesměrové snímání, frekvence od 20 do 20000 Hz, přepínač směrové charakteristiky, obal a stojánek v balení, vhodný pro mluvené slovo, zpěv Natáčíte-li videa, věnujete-li se zpěvu či pracujete-li se záznamem zvuku, budete muset sáhnout po mikrofonu. Mikrofon CKMova SUM-5 je kondenzátorový (elektretový). Je ideální pro studiové nahrávání, neboť perfektně a citlivě zachytí sebemenší zvuk. V tomto případě se jedná o stolní provedení, které lze použít jako mikrofon k PC. Mezi důležité parametry se při správném výběru řadí také směrová charakteristika, která vytyčí směr, z něhož se bude zvuk snímat. Mikrofon CKMova využijete při nahrávání debat či interview. Zaznamená totiž zvuk z více směrů. Tento mikrofon disponuje přepínačem směrové charakteristiky. Vy sami si tak zvolíte, ze kterých směrů budete zvuk nahrávat. V balení naleznete obal a stojánek. Frekvence disponuje rozsahem mikrofonu... (alza.cz)

Podobné produkty ako CKMova SUM-5 (SUM-5)

CKMova UM100 Kit3 (UM100 Kit3)

CKMova UM100 Kit3 (UM100 Kit3)
Detail

Mikrofon - klopový, připojení skrze 3,5mm Jack, délka kabelu 0,15 m, kondenzátorový, všesměrové snímání, frekvence od 30 do 18000 Hz, tlačítko Mute, kovový klip, kufřík, obal a ochrana proti větru (vindšus) v balení, vhodný pro mluvené slovo Pokud streamujete, zpíváte či blogujete, neměl by vám chybět mikrofon. Mikrofon CKMova UM100 Kit3 je kondenzátorový (elektretový). Hodí se pro studiové nahrávání, neboť disponuje velkou citlivostí pro sebemenší zvuk. Jedná se o klopový mikrofon, který připevníte na oděv. Jedním z důležitých hledisek pro jeho správný výběr je směrová charakteristika, jež vytyčí směr, z něhož se bude zvuk zaznamenávat a který bude naopak potlačen. Mikrofon CKMova využijete při nahrávání debat či interview. Zaznamená totiž zvuk z více směrů. V balení naleznete kufřík, obal a ochrana proti větru (vindšus). Můžete jej bez obav využít i venku, když použijete ochranu proti větru. Frekvence disponuje rozsahem mikrofonu od 30 do 18000 Hz. Připojuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako CKMova UM100 Kit3 (UM100 Kit3)

CKMova UM100 Kit1 (UM100 Kit1)

CKMova UM100 Kit1 (UM100 Kit1)
Detail

Mikrofon - klopový, připojení skrze 3,5mm Jack, délka kabelu 0,15 m, kondenzátorový, všesměrové snímání, frekvence od 30 do 18000 Hz, tlačítko Mute, kovový klip, kufřík, obal a ochrana proti větru (vindšus) v balení, vhodný pro mluvené slovo Věnujete-li se zpěvu, blogování, natáčení videí či jakkoliv jinak pracujete se záznamem zvuku, zajisté se neobejdete bez mikrofonu. Mikrofon CKMova UM100 Kit1 je kondenzátorový (elektretový). Oblíbený je při nahrávání ve studiích, neboť vyniká vysokou přesností a citlivostí během zaznamenávání zvuku. Jedná se o klopový mikrofon, který připevníte na oděv. K důležitým parametrům při správném výběru patří směrová charakteristika, která slouží pro vytyčení směru, z něhož se bude zvuk zaznamenávat. Mikrofon CKMova využijete při nahrávání debat či interview. Zaznamenává totiž zvuk z několika směrů. V balení se nachází kufřík, obal a ochrana proti větru (vindšus). Dokáže odtlumit nárazy větru, takže je ideální k venkovnímu... (alza.cz)

Podobné produkty ako CKMova UM100 Kit1 (UM100 Kit1)

CKMova UM100 Kit6 (UM100 Kit6)

CKMova UM100 Kit6 (UM100 Kit6)
Detail

Mikrofon - klopový, připojení skrze 3,5mm Jack, délka kabelu 0,15 m, kondenzátorový, všesměrové snímání, frekvence od 30 do 18000 Hz, tlačítko Mute, kovový klip, kufřík, obal a ochrana proti větru (vindšus) v balení, vhodný pro mluvené slovo Pokud natáčíte videa či jakkoliv jinak zaznamenáváte zvuk, rozhodně se neobejdete bez mikrofonu. Mikrofon CKMova UM100 Kit6 je kondenzátorový (elektretový). Je ideální pro studiové nahrávání, neboť perfektně a citlivě zachytí sebemenší zvuk. Nabízený klopový mikrofon jednoduše připevníte na oděv. Důležitým parametrem při výběru je směrová charakteristika, která vytyčí směr, z něhož se bude zvuk snímat. Mikrofon CKMova se vám zalíbí, jestliže potřebujete zachytit debatu či interview. Zaznamenává totiž zvuk z několika směrů. V balení naleznete kufřík, obal a ochrana proti větru (vindšus). Hledáte-li mikrofon k venkovnímu použití, tento je ten pravý, neboť dokonale odtlumí nárazy větru. Frekvence má rozsah od 30 do 18000 Hz.... (alza.cz)

Podobné produkty ako CKMova UM100 Kit6 (UM100 Kit6)
CKMova LPM3 (LPM3), CKMova LPM5 (LPM5), CKMova DCM1 (DCM1), CKMova UM100 Kit3 (UM100 Kit3), CKMova SUM-5 (SUM-5), CKMova UM100 Kit1 (UM100 Kit1), CKMova DCM1 PRO (DCM1 PRO)