Čisticí prostředek FROSCH EKO Čistič vodního kamene s malinovým octem 500 ml (4001499939884)

Frosch EKO Čistič vodního kamene s malinovým octem 500 ml

Frosch EKO Čistič vodního kamene s malinovým octem 500 ml

Popis Použití: Otáčejte tryskou, až se nahoře objeví symbol rozprašovače. Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete tryskou, až se nahoře objeví symbol rozprašovače. Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete do čista, příp. vyleštěte suchým hadříkem. Tip: Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.   Výška: 281, Šířka: 99, Hloubka:48   Rozměry balení: 500ml   Hrubá hmotnost: 565 Vlastnosti Účinně vyčistí armatury, umyvadla, vany, sprchy… (ageo.cz)

Frosch EKO prostředek na mytí nádobí Malina 500 ml

Frosch EKO prostředek na mytí nádobí Malina 500 ml

Obsahuje přírodní výtažky z listů aloe vera, které ošetřují pokožku a udržují její hydratační rovnováhu. Chrání pokožku před vysušováním a dodává jí vláčnost. Rostlinné tenzidy důkladně rozpouští nečistoty a mastnotu. Zanechává příjemnou svěží vůni. (ageo.cz)

Frosch EKO Prostředek na nádobí pro alergiky 500 ml

Frosch EKO Prostředek na nádobí pro alergiky 500 ml

Ideální kombinace důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Popis Vlastnosti: - bez vonných olejů, umělých barviv a umělých konzervantů, - provitamín B5 chrání ruce před vysušením, - přírodní formule pro snadné odstranění nečistot a mastnoty, - obsahuje uklidňující složky pro sametovou a měkkou pokožku. Jak používat 4 ml přípravku na 5 l vody. (prodejparfemu.cz)

Frosch Eko Spiritus, čistič skel 500 ml

Frosch Eko Spiritus, čistič skel 500 ml

Popis Frosch Spiritus odstraní špínu i mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh. Vhodné pro pohodlné čistění skel a všech hladkých povrchů v interiérech i exteriérech (nehodí se pro čištění TFT a LCD obrazovek). S odmašťujícím účinkem alkoholu.  Obsah: 500 ml Výrobek je označen prestižním certifikátem Cradle to Cradle. Tento koncept zaručuje, že komponenty výrobku jsou znovu a znovu využívány, namísto toho, aby se z nich jejich snižující se kvalitou postupně stal odpad. U výrobků s certifikátem Cradle to cradle tedy není nutné striktně dbát na jejich úspornou spotřebu, jelikož jejich používáním není zatěžováno životní prostředí. … (ageo.cz)

Frosch Eko prostředek na nádobí pro alergiky 500 ml

Frosch Eko prostředek na nádobí pro alergiky 500 ml

Popis Ekologický prostředek Frosch vhodný především pro alergiky. Nejlépe snášenlivý prostředek k pokožce na trhu. V jeho složení se nachází přírodní formule, které snadno odstraní nečistoty a mastnostu. Provitamín B5 chrání ruce před vysušením. Obsahuje uklidňující složky, které napomáhají změkčení vaší pokožky při mytí. Neobsahuje vonné oleje, umělé barviva ani umělé konzervanty.  Obsah: 500 ml Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití: 4 ml prostředku (cca jedno lehké… (ageo.cz)

FROSCH EKO Sprej čistič se sodou 500 ml (4009175149091)

FROSCH EKO Sprej čistič se sodou 500 ml (4009175149091)

Eko čisticí prostředek univerzální Ekologický čistič Frosch se sodou díky obsahu přírodní síly sody účinně vyčistí všechny omyvatelné plochy v domácnosti. Ekologický čistič Frosch se sodou díky obsahu přírodní síly sody účinně vyčistí všechny omyvatelné plochy v domácnosti. Odstranitelné nečistoty a zaschlé vrstvy mastnoty vyčistí rychle a důkladně. Rovněž jej můžeme použít i v blízkosti potravin. Nejen díky tomu je vhodný do kuchyní. Ovšem na lakovaných místech doporučujeme nejdříve vyzkoušet na nenápadném místě. Není vhodný na neošetřené dřevo, voskované a olejované povrchy.Klíčové vlastnosti FROSCH EKO Sprej čistič se sodouUniverzální čistič FROSCH s obsahem sodyNa nečistoty i mastnotuFROSCH je vhodný do kuchyníObjem 500 mlPoužitíUzávěr rozprašovače otočit doleva tak, aby… (alza.cz)

Frosch EKO multifunkční čistič na lesklé povrchy 500 ml

Frosch EKO multifunkční čistič na lesklé povrchy 500 ml

EKO multifunkční čistič na lesklé povrchy - ekologický multifunkční čistič na všechny druhy lesklých povrchů - formule s pomerančovým olejem zajišťuje zářivou čistotu bez šmouh - vhodné také na ploché obrazovky - všestranný čistič na všechny lesklé povrchy - snadné použití: nastříkat, setřít - účinné složení s pomerančovým olejem zajišťuje zářivou čistotu - bez šmouh vyčistíte všechny lesklé povrchy v domácnosti: voskované a lakované dřevo, umělé hmoty, kovy, sklo, mramor, akryl - obzvláště vhodné také na ploché obrazovky LCD, Plasma, LED (prodejparfemu.cz)

Frosch Eko mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky 500 ml

Frosch Eko mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky 500 ml

Popis Speciální mycí prostředek Frosch Eko pro veškeré kojenecké vybavení, jako jsou dudlíky, kojenecké lahve, savičky, nádobí a jiné. Hypoalergenní složení čistí důkladně odolné zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů a beze zbytku se z nádobí opláchne. Vhodné i pro mytí dětských hraček. Bez vonných olejů a barviv. Dermatologicky testováno. Receptura s provitamínem B5 chrání pokožku před vysušením. Obsah: 500 ml Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod na použití: 4 ml prostředku (cca… (ageo.cz)

Frosch EKO hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů…

Frosch EKO hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů 500 ml

Popis Hygienicky vyčistí dětské doplňky, jako jsou přebalovací pulty, jídelní židle a omyvatelné hračky. Přívětivé složení přípravku s provitaminem B5 rychle a spolehlivě čistí všechny otíratelné povrchy beze zbytků. Prostředek je dermatologicky testován, je hypoalergenní, pH neutrální a bez parfémů a barviv. Návod k použití: Otočte trysku, dokud symbol rozprašování (ON) není nahoře. Prostředek nastříkejte, nechte krátce působit a následně mokrou utěrkou místo očistěte. Struktura: <5% neionogenní tenzidy, aniontové povrchově aktivní látky, konzervanty (kyselina mléčná, sorbát draselný), Další složky: provitamin B5, alkohol Návod k použití: Otočte trysku, dokud… (ageo.cz)

Frosch EKO čistič na indukční a sklokeramické desky 300 ml

Frosch EKO čistič na indukční a sklokeramické desky 300 ml

Popis Přípravek Frosch EKO je ideální na čištění indukčních a sklokeramických desek. Účinně odstraňuje veškeré nečistoty a zanechává dlouhotrvající lesk. Receptura s výtažky z citrónu zanechává příjemně svěží vůni. Frosch se postará se o dokonale čistou a odmaštěnou plochu u vás v kuchyni a zanechá nepřehlédnutelný lesk.  Obsah: 300 ml Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití: Otočte trysku tak, aby na vrchu byl nápis „AUF ON“. Nastříkejte na chladnou… (ageo.cz)

Frosch EKO Pomerančový univerzální čistič 750 ml

Frosch EKO Pomerančový univerzální čistič 750 ml

Univerzální čistič účinně čistí podlahy a všechny omyvatelné plochy v domácnosti. Popis Vlastnosti: - důkladně odstraňuje mastnotu a nečistoty, - čistí díky přírodním rozpouštědlům z pomerančové kůry, - zanechává svěží, příjemnou pomerančovou vůni, - není vhodný na voskované a olejované dřevěné podlahy. Jak používat Používejte pro čištění podlah a omyvatelných povrchů. (prodejparfemu.cz)

Frosch Eko čistič na dřevěné podlahy a povrchy 750 ml

Frosch Eko čistič na dřevěné podlahy a povrchy 750 ml

Popis Frosch Eko je speciální ekologický čistič pro všechny dřevěné podlahy, nábytek a další dřevěné povrchy. Účinně čistí různé druhy skvrn a pečuje o dřevěný povrch. S přírodními látkami z borovice. Vyčistí dřevěné povrchy od zaschlých skvrn např. z červeného vína, kávy, olivového oleje nebo voskovek. Částečně zaplňuje škrábance a odstraňuje odolné skvrny.  Obsah: 750 ml Vlastnosti Zanechává svěží vůni a je dermatologicky testovaný … (ageo.cz)

Frosch EKO Čistič na dřevěné podlahy a povrchy 750 ml

Frosch EKO Čistič na dřevěné podlahy a povrchy 750 ml

Čistič na dřevěné podlahy a povrchy - pro intenzivní čištění a péči o všechny dřevěné povrchy a podlahy - díky účinnému složení s přírodními látkami z borovice čistí dřevěné povrchy od zaschlých skvrn např. červeného vína, kávy, olivového leje nebo voskovek - lze jej požít také neředěný - zanechává svěží vůni, dermatologicky testováno Použití: Při lehkém zenčištění rozpusťte cca 2 lžíce (24ml) v 5 l teplé vody. Při silném znečištění použijte nezředěný čistič Uchovávejte mimo dosah dětí. Nemíchejte s jinými výrobky. Zabraňte kontaktu s očima, v případě kontaktu, vypláchněte oči řádně tekoucí vodou. (prodejparfemu.cz)

TORSAN - K tekutý, kyselý čistící prostředek, pro odstranění…

TORSAN - K tekutý, kyselý čistící prostředek, pro odstranění minerálních usazenin, vodního kamene, rzi 5 l

Čistící prostředek pro profesionální použití s vysokou odmašťovací schopností a silným účinkem pro odstraňování minerálních usazenin. Používá se pro odstranění usazenin z vody, které se v kyselinách rozpouští. Nízké pH zaručuje vysokou účinnost přípravku. (ageo.cz)

Frosch EKO Prostředek na mytí nádobí Aloe vera 400 ml

Frosch EKO Prostředek na mytí nádobí Aloe vera 400 ml

Popis Čistič na nádobí chrání pokožku před vysušováním díky obsahu ošetřující složky aloe vera. Prostředek na nádobí obsahuje přírodní tenzidy, které umožní snadné odstranění nečistot i mastnoty. Uklidňující složka Aloe Vera maximálně pečuje o pokožkou vašich rukou a chrání ji před vysušováním. Díky svému složení je samozřejmě šetrný ke kůži i životnímu prostředí. Ingredience z přírodně čistících látek umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě. (ageo.cz)

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500 ml

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500 ml

Účinně odstraňuje vodní kámen a stopy od mýdla, zanechává povrch zářivě čistý. Má svěží citrusovou vůni. Vhodný pro koupelny, sprchy, dlaždice, vodovodní baterie a umyvadla. Lze použít také na chrom. (countrylife.cz)

Ecover Odstraňovač vodního kamene 500 ml

Ecover Odstraňovač vodního kamene 500 ml

Odstraňovač vodního kamene je dokonale přizpůsoben pro koupelny, sprchy, kachličky, kohoutky a umyvadla. Efektivně odstraňuje vápenný vodní kámen a mýdlovou pěnu. Zanechává povrch jiskřivě čistý. Popis Výrobky firmy Ecoverjsou zcela ojedinělé svými protialergickými vlastnostmi, snadnou biologickou rozložitelností a nevídaně nízkou toxicitou vůči životnímu prostředí. Ekologická kvalita výrobků je dána pečlivým výběrem složek z obnovitelných a minerálních zdrojů vhodných pro citlivou pokožku. Přípravky Ecover jsou vyráběny na bázi minerálních látek a rostlinných složek, které se rychle rozkládají (např. rostlinné oleje, brambory, obiloviny, citrusové plody). Složení voda (více než 30 %), kyselina citronová (5-15 %), rostlinné neiontové roztahovací činidlo 5 %, rostlinná vůně 1 %, pH (1… (prodejparfemu.cz)

Odstraňovač vodního kamene 500 ml

Odstraňovač vodního kamene 500 ml

Popis Odstraňovač vodního kamene je dokonale přizpůsoben pro koupelny, sprchy, kachličky, kohoutky a umyvadla. Efektivně odstraňuje vápenný vodní kámen a mýdlovou pěnu. Zanechává povrch jiskřivě čistý. (ageo.cz)

Frosch EKO hygienický čistič lednic a kuchyňských povrchů 300 ml

Frosch EKO hygienický čistič lednic a kuchyňských povrchů 300 ml

Popis Pro hygienickou čistotu všech povrchů v kuchyni a odstranění nepříjemných pachů. Receptura s výtažky z jalovce je bezpečná pro styk s potravinami a zaručuje optimální odstranění nečistot a zbytků jídla z ledničky, mikrovlnky a též z krájecích prkének, pracovních ploch a ostatního kuchyňského nábytku. Vlastnosti Pro hygienickou čistotu všech povrchů v kuchyni a odstranění nepříjemných pachů Skladování a použití … (ageo.cz)

Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml

Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml

Levandulový hygienický čistič - levandulový hygienický čistič důkladně čistí koupelny a WC, odstraňuje zbytky vodního kamene a mýdla a také bakterie a alergeny - na bázi přírodních výtažků z levandule nabízí hygienickou čistotu vašeho domova - intenzivní a hygienické čištění všech omyvatelných povrchů v koupelně a na WC - formule s přírodními výtažky levandule odstraňuje bakterie, alergeny, zbytky vodního kamene a mýdla a také skvrny od vody - svěží levandulová vůně - mechanický rozprašovač Použití: Nastříkejte čistič na znečištěnou plochu, nechte chvíli působit a poté setřete, případně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Anticalcare ekologický odstraňovač vodního kamene, 500 ml

Anticalcare ekologický odstraňovač vodního kamene, 500 ml

Vše o produktu ekologický čisticí prostředek • odstraňuje nečistoty a vodní kámen • vhodný k pravidelnému čištění nerezových povrchů a keramiky • do koupelny i kuchyně WINNI´S 008 Anticalcare 500 mlWinni’s ekologický odstraňovač vodního kamene Anticalcare 500 ml Ekologický, plně rozložitelný čisticí prostředek, který hravě zatočí s veškerými nečistotami a vodním kamenem. Stačí jej nanést, nechat pár minut působit a poté důkladně opláchnout vodou. Pokud chcete zabránit tvorbě vodního kamene, doporučuje se mýt tímto prostředkem daná místa pravidelně. Skvěle myje dřezy, umyvadla, vany a sprchové kouty. Jen ho nepoužívejte na dosud horké povrchy. Ekologie z Itálie Tento čisticí prostředek vyrábí italská rodinná firma, která dbá na výrobu pracích a čisticích prostředků bez negativního… (euronics.cz)

Anticalcare Lavatrice prostředek proti usazování vodního kamene v…

Anticalcare Lavatrice prostředek proti usazování vodního kamene v pračce 750 ml

Anticalcare Lavatrice je hypoalergenní přídavek k praní určený proti usazování vodního kamene v pračce. Hodí se pro domácnosti s tvrdovou vodou. Změkčuje vodu a tím zvyšuje účinnost pracího prostředku.PopisAnticalcare Lavatrice prostředek proti usazování vodního kamene v pračce: pravidelné používání pomáhá snižovat výskyt alergií, obsahuje povrchově aktivní látky rostlinného původu, vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou, je plně biodegradabilní (kompletně biologicky rozložitelný v přírodě), snadno recyklovatelný obal, suroviny ani výrobek nebyly testovány na zvířatech, výroba probíhá s minimálním dopadem na životní prostředí, neobsahuje fosfáty ani barviva. SloženíAqua, Sodium Citrate, Polysaccharide Acrylates Copolymer, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Benzisothiazolinone,… (ageo.cz)

Čistič kamene 500 ml, koncentrát

Čistič kamene 500 ml, koncentrát

· Odstraňuje nejrůznější usazeniny z kamenných desek · Velmi úsporný, zředěním 500 ml koncentrátu získáte 10 litrů roztoku účinné látky, která vystačí až na plochu 200 m2 · Jednoduše nalijte roztok na ošetřovanou plochu a zapracujte kartáčem Vysoce účinný čisticí koncentrát odstraňuje řadu nevzhledných usazenin na povrchu kamenů. Velmi efektivní koncentrát je určený ke zředění s vodou, obsah 500 ml poskytne 10 litrů roztoku účinné látky. Vystačí pro plochu až 200 m2. Hotový roztok jednoduše aplikujte na ošetřovanou plochu a zapracujte. Vyvarujte se kontaktu koncentrátu s rostlinami. Láhev disponuje bezpečnostním uzávěrem. Před použitím doporučujeme prostudovat informace o přípravku. (velkykosik.cz)

NANO čistič a odstraňovač vodního kamene

NANO čistič a odstraňovač vodního kamene

SGC13 je produkt určený pro velmi účinné odstraňování nečistot z keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene, dřezů a dalších kyselinám odolných materiálů. Funguje tam, kde nečistoty s těmito materiály vytvářejí tvrdé silikáty, které nelze odstranit běžnými přípravky. Přípravek lze použít také pro odstraňování skvrn po rzi, nečistot z kamene, cihel, cementu, nátěrů apod. Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu, výsledky jsou viditelné okamžitě. Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozí. (kasa.cz)

Frosch hygienický čistič, levandulový 500 ml

Frosch hygienický čistič, levandulový 500 ml

Popis Frosch je hygienický čistič, který důkladně čistí koupelny a WC, odstraňuje zbytky vodního kamene a mýdla a také bakterie a alergeny. Díky bázi přírodních výtažků z levandule nabízí hygienickou čistotu vašeho domova a příjemnou vůni. Intenzivně a hygienicky čiští všechny omyvatelné povrchy v koupelně a na WC.  Obsah: 500 ml Výrobek je označen prestižním certifikátem Cradle to Cradle. Tento koncept zaručuje, že komponenty výrobku jsou znovu a znovu využívány, namísto toho, aby se z nich jejich snižující se kvalitou postupně stal odpad. U výrobků s certifikátem Cradle to Cradle tedy není nutné striktně dbát na jejich úspornou spotřebu, jelikož jejich používáním není… (ageo.cz)

Anticalcare ekologický odstraňovač vodního kamene, 500 ml (418755)

Anticalcare ekologický odstraňovač vodního kamene, 500 ml (418755)

Vše o produktu ekologický čisticí prostředek • odstraňuje nečistoty a vodní kámen • vhodný k pravidelnému čištění nerezových povrchů a keramiky • do koupelny i kuchyně WINNI´S 008 Anticalcare 500 mlWinni’s ekologický odstraňovač vodního kamene Anticalcare 500 ml Ekologický, plně rozložitelný čisticí prostředek, který hravě zatočí s veškerými nečistotami a vodním kamenem. Stačí jej nanést, nechat pár minut působit a poté důkladně opláchnout vodou. Pokud chcete zabránit tvorbě vodního kamene, doporučuje se mýt tímto prostředkem daná místa pravidelně. Skvěle myje dřezy, umyvadla, vany a sprchové kouty. Jen ho nepoužívejte na dosud horké povrchy. Ekologie z Itálie Tento čisticí prostředek vyrábí italská rodinná firma, která dbá na výrobu pracích a čisticích prostředků bez negativního… (kasa.cz)

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500 ml ECOCERT

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500 ml ECOCERT

Ekologický přípravek na odstraňování vodního kamene Ecover. Ušetříte s ním životní prostředí a zajistíte si čistotu v domácnosti. (countrylife.cz)

ECOVER Odstraňovač vodního kamene 500 ml (5412533002904)

ECOVER Odstraňovač vodního kamene 500 ml (5412533002904)

Eko čisticí prostředek odstraňuje vodní kámen a stopy od mýdla, zanechává povrch zářivě čistý. Ekologicky šetrný čistící prostředek od firmy ECOVER, který spolehlivě odstraňuje vodní kámen a zaschlé mýdlo.Přítomnost vodního kamene způsobuje, že koupelna nepůsobí příliš čistě. Díky odstraňovači vodního kamene od firmy ECOVER se vodního kamene zbavíte snadno a rychle. Kromě toho vás také účinně zbaví i stop od mýdla, takže vaše koupelna zůstane zářivě čistá. Navíc jde o ekologický přípravek šetrný k přírodě.Co můžete od čistícího prostředku ECOVER očekávat?spolehlivě likviduje vodní kámenžádné šmouhyekologicky šetrnýneobsahuje ropumůžete s ním pracovat i pokud máte citlivou pokožkunení testovaný na zvířatechTímto výrobkem nezatěžujete příroduVýrobky značky ECOVER jsou vytvořeny na… (alza.cz)

Fixinela čisticí prostředek 500 ml

Fixinela čisticí prostředek 500 ml

Popis Fixinela čistící prostředek je ideální na rez a vodní kámen. Čistí WC mísy, umyvadla, obkládačky, baterie, odstraňuje rez, vodní kámen a jiné usazeniny. Váš domov bude zářit čistotou a svěžestí.  Obsah: 500 ml   Vlastnosti Rychlá a silná Čistí WC mísy umyvadla, obkladačky, baterie Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k… (ageo.cz)

Frosch EKO hygienický čistič pračky citron 250g

Frosch EKO hygienický čistič pračky citron 250g

Popis Účinně vyčistí a odstraní vodní kámen z vaší pračky. Složení 3-v-1 obsahující kyselinu citrónovou vyčistí nečistoty, odstraní usazeniny vodního kamene z bubnu pračky, trubek, topného tělesa a ostatních špatně dostupných částí a pohlcuje nepříjemné pachy. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíTipy na čistou pračku: 1. Pravidelně čistěte zásobník na prací prostředek. 2. Čistěte buben pračky. 3. Po vyprání nechte zásobník na prací prostředek a prací buben otevřené. 4. K pravidelnému… (ageo.cz)

Frosch EKO Citronový čistič na indukční a sklokeramické desky 300 ml

Frosch EKO Citronový čistič na indukční a sklokeramické desky 300 ml

EKO Čistič na indukční a sklokeramické desky odstraňuje veškeré nečistoty z indukčních a sklokeramických varných desek a zanechává dlouhotrvající lesk. Popis Vlastnosti: - vhodný pro všechny sklokeramické desky a na citlivé indukční desky, - odmašťující receptura s výtažky z citrónu důkladně čistí a zanechává příjemně svěží vůni. Jak používat Nastříkejte na sklokeramickou nebo indukční desku a setřete. (prodejparfemu.cz)

FROSCH EKO Tekutý písek citron 500 ml (4009175145796)

FROSCH EKO Tekutý písek citron 500 ml (4009175145796)

Eko čisticí prostředek odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů. Požadovaného důkladného čistícího účinku v domácnosti dosáhnete díky kvalitnímu krému. Můžete jej použít na keramické, smaltované i nerezové povrchy.Požadovaného důkladného čistícího účinku v domácnosti dosáhnete díky kvalitnímu krému FROSCH Tekutý písek citron. Můžete jej použít na keramické, smaltované i nerezové povrchy. Díky svému složení je šetrný k vaší pokožce i životnímu prostředí. Obsah přírodních látek, výborně likviduje všechny nečistoty včetně mastnoty, zbytků mýdel i vodního kamene. Čisticí a odmašťující účinek čistícího krému FROSCH zaručuje jemně mletý přírodní vápenec a výtažek z kůry citronů.Klíčové… (alza.cz)

FROSCH EKO Univerzální čistič Ocet 1 l (4009175141729)

FROSCH EKO Univerzální čistič Ocet 1 l (4009175141729)

Eko čisticí prostředek účinně rozpouští vodní kámen, skvrny od vody, zbytky mýdla Čistou domácnost se snaží udržovat každá žena. Tento univerzální čistič vám pomůže účinně vyčistit podlahy i všechny ostatní omyvatelné plochy v domácnosti.Čistou domácnost se snaží udržovat každá žena. Tento univerzální čistič FROSCH vám pomůže účinně vyčistit podlahy i všechny ostatní omyvatelné plochy v domácnosti. Obsahuje přírodní látky a rozpouštědla z octu. Účinně likviduje vodní kámen, skvrny od vody i zbytky mýdla. Díky svému složení je samozřejmě šetrný k vaší pokožce i životnímu prostředí. Ingredience z přírodně čistících látek umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě. Klíčové vlastnosti FROSCH EKO Univerzální čistič OcetČisticí prostředek vhodný na všestranné použitíSložení… (alza.cz)

Fixinela čistící prostředek 500 ml

Fixinela čistící prostředek 500 ml

Fixinela Čisticí prostředek odstraňuje špínu a vodní kámen a má velmi účinný antibakteriální účinek. Čistič je vhodný na velmi znečištěné plochy - umyvadla, WC, obkládačky, spolehlivě odstraní vodní a močový kámen, ničí choroboplodné zárodky. Použití: Naneste na povrch, nechte působit dle intenzity znečištění a důkladně opláchněte vodou.Upozornění: Dráždí oči a kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. První pomoc: Při zasažení pokožky: umýt vodou a mýdlem. Složení: 5-15% kyselina fosforečná, (4home.cz)

NANO čistič a odstraňovač vodního kamene

NANO čistič a odstraňovač vodního kamene

SGC13 je produkt určený pro velmi účinné odstraňování nečistot z keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene, dřezů a dalších kyselinám odolných materiálů. Funguje tam, kde nečistoty s těmito materiály vytvářejí tvrdé silikáty, které nelze odstranit běžnými přípravky. Přípravek lze použít také pro odstraňování skvrn po rzi, nečistot z kamene, cihel, cementu, nátěrů apod. Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu, výsledky jsou viditelné okamžitě. Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozí. (euronics.cz)

Přípravek na odstranění vodního kamene 500 ml XAVAX PREMIUM

Přípravek na odstranění vodního kamene 500 ml XAVAX PREMIUM

Speciálně vyvinutý pro pravidelné odstraňování vodního kamene v kávovarech a automatech na přípravu espressa všech běžných značek.Vlastnosti:- Ideální pro plně automatické přístroje, poloautomaty, nosná sítka a podložky pod kávu- Odstranění vodního kamene za mokra při tlaku 15 barů- Vhodné i pro jiné výrobky, které potřebují pravidelné odvápnění a nemají povrch citlivý na čistící kyselinu- Víčko s ochranou proti náhodnému otevření dětmi - Hěhem odvápnění se vodní kámen rozpustí a vyplave pryč- Obsahuje 4 vysoce kvalitní přísady, které zabraňují vzniku koroze a chrání i plastové části (tipa.eu)

DR. BECKMANN Odstraňovač vodního kamene 500 ml (4008455408514)

DR. BECKMANN Odstraňovač vodního kamene 500 ml (4008455408514)

Čisticí prostředek pro použití v kuchyni a koupelně Pokud hledáte účinný přípravek na odstraňování vodního kamene v kuchyni a v koupelně, pak zvolte Odstraňovač vodního kamene Dr. Beckmann. Je to ideální čisticí přípravek na odstranění usazenin minerálů na vodovodních bateriích, dlaždicích, vanách, dřezech apod. Husté gelové složení přípravku účinně odstraní nejen vodní kámen, ale i mýdlové usazeniny a další nečistoty z keramických a porcelánových povrchů, z chromovaných výrobků, skla, nerezu, plastu i kamene. Čisticí přípravek je dodávaný v praktickém balení s rozstřikovačem, takže jeho aplikace je nejen snadná, ale i hygienická. Německá značka Dr. Beckmann je navíc zárukou účinnosti a kvality.  Klíčové vlastnosti čisticího… (alza.cz)

Frosch Čistič se sodou 500 ml

Frosch Čistič se sodou 500 ml

Čistič se sodou - čistič na kuchyně s přírodní sodou čistí rychle a důkladně i těžce odstranitelné nečistoty a zaschlé vrstvy mastnoty v kuchyni i na všech omyvatelných plochách v domácnosti - působí díky obsahu přírodní síly sody, proto je tento produkt ideální na použití v kuchyni a také v blízkosti potravin - není vhodný na neošetřené dřevo, voskované a olejované povrchy Použití: Nastříkejte čistič na znečištěnou plochu, nechte chvíli působit a poté setřete, případně opláchněte. Vysušte místo suchým hadrem. (prodejparfemu.cz)

Frosch Čistič skel Spiritus 500 ml

Frosch Čistič skel Spiritus 500 ml

Čistič skel Spiritus odstraní špínu i mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh. Popis Vlastnosti: - mnohostranně použitelný pro pohodlné čistění skel a všech hladných povrchů v interiérech i exteriérech, například oken, zrcadel, dlaždic, armatur, televizních a počítačových obrazovek (nehodí se pro čištění TFT a LCD obrazovek), - s odmašťujícím účinkem alkoholu. Složení (prodejparfemu.cz)

Frosch EKO tekuté mýdlo Levandule - náhradní náplň 500 ml

Frosch EKO tekuté mýdlo Levandule - náhradní náplň 500 ml

Popis Vyvážená receptura mýdla s výtažky z levandule pokožku vyčistí a zároveň ochrání před vysycháním. Cenné hydratační přísady vyživují přirozenou ochrannou vrstvu pokožky a po umytí zanechávají na kůži příjemný, čistý a hebký pocit. Další vlastnosti: znovu uzavíratelný obal, méně odpadu z obalu, pH-neutrální, dermatologicky testováno. V čem je Frosch ekologickou kosmetikou? - neobsahuje mikroplasty - neobsahuje EDTA - využívá výhradně konzervanty splňující požadavky na přírodní kosmetiku - nepoužívá jiná než potravinářská barviva - neobsahuje minerální oleje  (ageo.cz)

Frosch Levandulový čisticí krém 500 ml

Frosch Levandulový čisticí krém 500 ml

Čisticí krém s vůní levandule funguje na bázi mramorové moučky a zanechává příjemnou levandulovou vůni. Popis Účinky: - výborně odstraňuje všechny druhy nečistot - mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů. Složení (prodejparfemu.cz)

FROSCH EKO Univerzální čistič neutral 1 l (4009175141736)

FROSCH EKO Univerzální čistič neutral 1 l (4009175141736)

Eko čisticí prostředek účinně čistí a ošetřuje podlahy i všechny omyvatelné plochy v domácnosti Čistou domácnost se snaží udržovat každá žena. Tento univerzální čistič vám pomůže účinně vyčistit podlahy i všechny ostatní omyvatelné plochy v domácnosti.Čistou domácnost se snaží udržovat každá žena. Tento univerzální čistič FROSCH vám pomůže účinně vyčistit podlahy i všechny ostatní omyvatelné plochy v domácnosti. Díky svému složení je samozřejmě šetrný k vaší pokožce i životnímu prostředí. Ingredience z přírodně čistících látek umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě. FROSCH je vhodný i pro mytí rukou. Receptura s neutrálním pH chrání pokožku i při častém použití. Klíčové vlastnosti FROSCH EKO Univerzální čistič neutralČistič vhodný na všestranné použitíOrganická… (alza.cz)

Frosch Eko prací prostředek s aktivní sodou 1,5 l

Frosch Eko prací prostředek s aktivní sodou 1,5 l

Popis Prací prostředek Frosch s aktivní sodou je vhodný na bílé i barevné prádlo, pro praní v pračce i pro ruční praní. Vysoce účinná prací síla odstraňuje skvrny již od 30°C a tím šetří až 40% energie. Síla aktivní sody a mořských minerálů pro svěže vyprané prádlo. Prádlo nešedne a bílá zůstává bílou. Objem: 1,5 l Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDávkování viz obal.SkladováníSpotřebujte do 2 let od data výroby uvedeného na obale. … (ageo.cz)

Frosch EKO Prostředek na mytí nádobí s Aloe vera – náhradní náplň …

Frosch EKO Prostředek na mytí nádobí s Aloe vera – náhradní náplň 800 ml

Popis Náhradní náplň prostředeku na mytí nádobí obsahuje přírodní tenzidy, které umožní snadné odstranění nečistot i mastnoty. Uklidňující složka Aloe Vera maximálně pečuje o pokožkou vašich rukou a chrání ji před vysušováním. Díky svému složení je samozřejmě šetrný ke kůži i životnímu prostředí. Ingredience z přírodně čistících látek umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě.  (ageo.cz)

Čistící prostředek na kola Kellys 500 ml

Čistící prostředek na kola Kellys 500 ml

Čistící prostředek na kola Kellys 500 ml je vysoce účinný mycí prostředek na čištění a údržbu kol. Snadno, rychle a pohodlně odstraňuje nečistoty a bláto ze všech povrchů jízdních kol. Nanáší se prostřednictvím rozprašovače na znečištěná místa (přesmykače, pedály, rám a další). Díky vysoké pěnivosti nestéká a prodlužuje tak čas účinnosti prostředku, čímž se zároveň snižuje jeho spotřeba. Čistič nepoškozuje lak kola a částečně chrání kovové komponenty vůči korozi. Každé jízdní kolo by mělo být pravidelně a před každou další údržbou důkladně očištěno, čistící prostředek na kola Kellys 500 ml tak patří mezi nezbytné součásti výbavy každého cyklisty.Technický popis: čistič na jízdní kola odstraňuje nečistoty ochrana proti rzi šetrný vůči laku vysoká pěnivost vhodné pro pravidelnou údržbu… (insportline.cz)

Savo čistící prostředek do kuchyně 500 ml

Savo čistící prostředek do kuchyně 500 ml

Savo čistící prostředek do kuchyně dokonale vyčistí všechny omyvatelné povrchy v kuchyni, tj. především pracovní desky (kuchyňské linky), keramické (obkládačky), umělohmotné (umakart, kuchyňské dřezy), smaltované (kryty sporáků), nerezové (dřezy), skleněné (dvířka vitrínek) plochy.Rozprašovač umožní aplikovat prostředek jako pěnu, která pomaleji stéká zejména po svislých plochách a prodlužuje dobu působení prostředku. Aplikujte Savo čisticí prostředek přímo na ošetřované povrchy v kuchyni nebo na mycí houbičku a následně opláchněte vodou. (4home.cz)

Winni´s Anticalacre sprej na odstranění vodního kamene 500 ml

Winni´s Anticalacre sprej na odstranění vodního kamene 500 ml

Tento biologicky odbouratelný odstraňovač vodního kamene udržuje sprchové kouty, vany, umyvadla a vodovodní baterie čisté. Crání před usazeninami. (ageo.cz)

Bagno čistící prostředek na koupelny 500 ml

Bagno čistící prostředek na koupelny 500 ml

Bagno je šetrný čisticí prostředek se svěží vůní pro každodenní úklid v koupelně. Vhodný na umyvadla, vany, dřezy, kachličky, vodovodní kohoutky a povrchy z přírodního kamene. Není třeba oplachovat.PopisBagno čistící prostředek na koupelny: obsahuje povrchově aktivní látky rostlinného původu, vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou, je plně biodegradabilní (kompletně biologicky rozložitelný v přírodě), snadno recyklovatelný obal, suroviny ani výrobek nebyly testovány na zvířatech, výroba probíhá s minimálním dopadem na životní prostředí, neobsahuje fosfáty ani barviva, skineco - derma-kompatibilní složení, vegan OK - certifikovaný etický vegan produkt. SloženíAqua, Alcohol, Decyl Octyl Polyglucose, Lauryl Polyglucose, Modified Amphoteric Starch, Sodium Caprylyl Sulfate, Sodium… (ageo.cz)

ECOVER krémový čistící prostředek 500 ml

ECOVER krémový čistící prostředek 500 ml

Ekologický čistící prostředek Ecover s krémovou konzistencí. Odstraňuje zaschlé nečistoty, čistí odolné skvrny na všech druzích tvrdého povrchu a přitom nepoškrábe. Vhodný zejména pro kuchyně a koupelny. (countrylife.cz)

Fixinela Perfekt, čisticí prostředek na koupelnu 500 ml

Fixinela Perfekt, čisticí prostředek na koupelnu 500 ml

Popis Fixinela Perfekt rychle a snadno odstraňuje nečistoty a vodní kámen z vodovodních baterií, plastových van, umyvadel a obkladaček. Zanechá příjemnou vůni a dokonalý lesk čistého povrchu. Nepoužívat na materiály podléhající účinkům kyselin. Spárám vrací původní barvu. Obsah: 500 ml Vlastnosti Expert na vodní kámen Skladování a použití Způsob… (ageo.cz)

Frosch čisticí krém, levandule 500 ml

Frosch čisticí krém, levandule 500 ml

Popis Výborně odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů. Čisticí a odmašťující účinek výrobku zaručuje jemně mletý přírodní vápenec a výtažek z kůry citrónů. Zanechává dlouhodobou svěží levandulovou vůni. Nepoužívejte na umělohmotné povrchy, např. akryláty nebo plexisklo. Obsah: 500 ml Frosch čisticí krémy mají 100% podíl rostlinných povrchově aktivních látek z evropských zdrojů – z řepky olejné. Skladování a použití … (ageo.cz)

Frosch Citrusový čisticí krém 500 ml

Frosch Citrusový čisticí krém 500 ml

Citrusový čisticí krém - čisticí krém s vůní citrusů funguje na bázi jemně mletého přírodního vápence a výtažku z citronové kůry - zanechává příjemnou citrusovou vůni - výborně odstraňuje všechny druhy nečistot - mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů Použití: Naneste neředěný krém přímo na čištěný povrch, nebo pro nanesení použijte vlhký hadr či houbičku. Po vyčištění povrch důkladně opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Frosch čistič na kuchyně s přírodní sodou 500 ml

Frosch čistič na kuchyně s přírodní sodou 500 ml

Popis Frosch čistič je silný proti mastnotě a nečistotě díky obsahu přírodní sody. Ideální kombinace důkladného čistícího účinku a šetrnosti k životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Čistí rychle důkladně i těžce odstranitelné nečistoty a zaschlé vrstvy mastnoty v kuchyni i na všech omyvatelných plochách v domácnosti. Obsah: 500 ml Vlastnosti Silný proti mastnotě a nečistotě díky obsahu přírodní sody … (ageo.cz)

Frosch čistič na koupelny a sprchy, citrus 500 ml

Frosch čistič na koupelny a sprchy, citrus 500 ml

Popis Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Účinný v boji proti vápenným usazeninám. Zanechává svěží citronovou vůni. Obsah: 500 ml Výrobek je označen prestižním certifikátem Cradle to Cradle. Tento koncept zaručuje, že komponenty výrobku jsou znovu a znovu využívány, namísto toho, aby se z nich jejich snižující se kvalitou postupně stal odpad. U výrobků s certifikátem Cradle to Cradle tedy není nutné striktně dbát na jejich úspornou spotřebu, jelikož jejich používáním není zatěžováno životní prostředí. … (ageo.cz)

Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky 500 ml

Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky 500 ml

Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky - pro jemné čištění veškerého vybavení pro kojence, jako jsou dudlíky, savičky, kojenecké lahve, nádobí a také omyvatelné hračky - jemné složení příznivé pro kojence čistí důkladně a spolehlivě odolné zbytky mléka, šťáv a dalších potravin a beze zbytku se opláchne - ideální pro čištění kojeneckého vybavení - hypoalergenní - složení bez vonných olejů a barviv - vhodné pro alergiky - dermatologicky testováno - pH neutrální pro pokožku - receptura s provitamínem B5 chrání pokožku před vysušením Použití: 4 ml prostředku (cca jedno lehké stlačení lahve) rozpusťte v 5 litrech vody. Při silném znečištění aplikujte přímo neředěný prostředek. (prodejparfemu.cz)

Frosch čisticí krém, citrus 500 ml

Frosch čisticí krém, citrus 500 ml

Popis Výborně odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů. Čisticí a odmašťující účinek výrobku zaručuje jemně mletý přírodní vápenec a výtažek z kůry citrónů. Zanechává dlouhodobou svěží citrónovou vůni. Nepoužívejte na umělohmotné povrchy, např. akryláty nebo plexisklo. Obsah: 500 ml Frosch čisticí krémy mají 100% podíl rostlinných povrchově aktivních látek z evropských zdrojů – z řepky olejné. Vlastnosti … (ageo.cz)

Fixinela WC čisticí prostředek s vůní květin 500 ml

Fixinela WC čisticí prostředek s vůní květin 500 ml

Popis Fixinela WC tekutý dezodorační přípravek efektivně čistí WC mísu. Přostředek ničí bakterie, rozpouští vodní kámen, odstraňuje rez a jiné usazeniny. Zanechává příjemnou květinovou vůni. Obsah: 500 ml Vlastnosti Extrémně silná Odstraňuje rez a vodní kámen Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití: Výrobek naneste na… (ageo.cz)

Frosch Granátové jablko EKO prací prostředek na barevné prádlo 1500 ml

Frosch Granátové jablko EKO prací prostředek na barevné prádlo 1500 ml

Popis Frosch Prací prostředek color Granátové jablko je určen na praní barevného prádla. Pomáhá udržovat jasné a intenzivní barvy během praní. Jeho speciální složení zabraňuje přenosu barev mezi prádlem. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Prát při nejnižší možné teplotě. Pokud jste alergičtí na domácí prach, vždy perte ložní prádlo při 60°C. V případě infekčních chorob zvyšte teplotu praní na 60°C. Dávkování: Dávkovat podle zašpinění a tvrdosti vody, řídit se pokyny k… (ageo.cz)

FROSCH EKO Hygienický čistič pračky Citrón 250 g (4001499939891)

FROSCH EKO Hygienický čistič pračky Citrón 250 g (4001499939891)

Eko čisticí prostředek do myčky, 3v1 odvápňuje, čistí a odstraňuje pachy Hygienický čistič pračky FROSCH EKO Citrón 3 v 1 o obsahu 250 g se vyznačuje trojím účinkem. Účinně čistí a odstraňuje nečistoty a odvápňuje usazeniny vodního kamene z útrob pračky, jako je buben, trubky, topné těleso a další špatně dostupné části. Zároveň pohlcuje nepříjemné pachy a uvnitř pračky zanechává svěží citronovou vůni. Jeho složení je obohaceno o kyselinu citrónovou. Díky obsahu přírodních látek představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku a současně je šetrný k lidem, materiálům a životnímu prostředí. Balení přípravku je recyklovatelné. Chraňte svou pračku před vodním kamenem a udržujte v čistotě s čisticím přípravkem FROSCH EKO Citrón 3 v 1, se kterým dosáhne… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít