Čisticí prostředek FROSCH EKO Čistič vodního kamene s malinovým octem 500 ml (4001499939884)

Frosch EKO Čistič vodního kamene s malinovým octem 500 ml

Frosch EKO Čistič vodního kamene s malinovým octem  500 ml

Popis Použití: Otáčejte tryskou, až se nahoře objeví symbol rozprašovače. Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete tryskou, až se nahoře objeví symbol rozprašovače. Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete do čista, příp. vyleštěte suchým hadříkem. Tip: Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.   Výška: 281, Šířka: 99, Hloubka:48   Rozměry balení: 500ml   Hrubá hmotnost: 565 Vlastnosti Účinně vyčistí armatury, umyvadla, vany, sprchy… (ageo.cz)

Frosch Eko Spiritus, čistič skel 500 ml

Frosch Eko Spiritus, čistič skel 500 ml

Popis Frosch Spiritus odstraní špínu i mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh. Vhodné pro pohodlné čistění skel a všech hladkých povrchů v interiérech i exteriérech (nehodí se pro čištění TFT a LCD obrazovek). S odmašťujícím účinkem alkoholu.  Obsah: 500 ml Výrobek je označen prestižním certifikátem Cradle to Cradle. Tento koncept zaručuje, že komponenty výrobku jsou znovu a znovu využívány, namísto toho, aby se z nich jejich snižující se kvalitou postupně stal odpad. U výrobků s certifikátem Cradle to cradle tedy není nutné striktně dbát na jejich úspornou spotřebu, jelikož jejich používáním není zatěžováno životní prostředí. … (ageo.cz)

Frosch EKO prostředek na mytí nádobí Malina 500 ml

Frosch EKO prostředek na mytí nádobí Malina  500 ml

Obsahuje přírodní výtažky z listů aloe vera, které ošetřují pokožku a udržují její hydratační rovnováhu. Chrání pokožku před vysušováním a dodává jí vláčnost. Rostlinné tenzidy důkladně rozpouští nečistoty a mastnotu. Zanechává příjemnou svěží vůni. (ageo.cz)

Frosch Eko prostředek na nádobí pro alergiky 500 ml

Frosch Eko prostředek na nádobí pro alergiky 500 ml

Popis Ekologický prostředek Frosch vhodný především pro alergiky. Nejlépe snášenlivý prostředek k pokožce na trhu. V jeho složení se nachází přírodní formule, které snadno odstraní nečistoty a mastnostu. Provitamín B5 chrání ruce před vysušením. Obsahuje uklidňující složky, které napomáhají změkčení vaší pokožky při mytí. Neobsahuje vonné oleje, umělé barviva ani umělé konzervanty.  Obsah: 500 ml Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití: 4 ml prostředku (cca jedno lehké… (ageo.cz)

FROSCH EKO Sprej čistič se sodou 500 ml (4009175149091)

FROSCH EKO Sprej čistič se sodou 500 ml (4009175149091)

Eko čisticí prostředek univerzální Ekologický čistič Frosch se sodou díky obsahu přírodní síly sody účinně vyčistí všechny omyvatelné plochy v domácnosti. Ekologický čistič Frosch se sodou díky obsahu přírodní síly sody účinně vyčistí všechny omyvatelné plochy v domácnosti. Odstranitelné nečistoty a zaschlé vrstvy mastnoty vyčistí rychle a důkladně. Rovněž jej můžeme použít i v blízkosti potravin. Nejen díky tomu je vhodný do kuchyní. Ovšem na lakovaných místech doporučujeme nejdříve vyzkoušet na nenápadném místě. Není vhodný na neošetřené dřevo, voskované a olejované povrchy.Klíčové vlastnosti FROSCH EKO Sprej čistič se sodouUniverzální čistič FROSCH s obsahem sodyNa nečistoty i mastnotuFROSCH je vhodný do kuchyníObjem 500 mlPoužitíUzávěr rozprašovače otočit doleva tak, aby… (alza.cz)

Frosch EKO hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů…

Frosch EKO hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů 500 ml

Popis Hygienicky vyčistí dětské doplňky, jako jsou přebalovací pulty, jídelní židle a omyvatelné hračky. Přívětivé složení přípravku s provitaminem B5 rychle a spolehlivě čistí všechny otíratelné povrchy beze zbytků. Prostředek je dermatologicky testován, je hypoalergenní, pH neutrální a bez parfémů a barviv. Návod k použití: Otočte trysku, dokud symbol rozprašování (ON) není nahoře. Prostředek nastříkejte, nechte krátce působit a následně mokrou utěrkou místo očistěte. Struktura: <5% neionogenní tenzidy, aniontové povrchově aktivní látky, konzervanty (kyselina mléčná, sorbát draselný), Další složky: provitamin B5, alkohol Návod k použití: Otočte trysku, dokud… (ageo.cz)

Frosch Eko mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky 500 ml

Frosch Eko mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky 500 ml

Popis Speciální mycí prostředek Frosch Eko pro veškeré kojenecké vybavení, jako jsou dudlíky, kojenecké lahve, savičky, nádobí a jiné. Hypoalergenní složení čistí důkladně odolné zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů a beze zbytku se z nádobí opláchne. Vhodné i pro mytí dětských hraček. Bez vonných olejů a barviv. Dermatologicky testováno. Receptura s provitamínem B5 chrání pokožku před vysušením. Obsah: 500 ml Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod na použití: 4 ml prostředku (cca… (ageo.cz)

Frosch Eko čistič na dřevěné podlahy a povrchy 750 ml

Frosch Eko čistič na dřevěné podlahy a povrchy  750 ml

Popis Frosch Eko je speciální ekologický čistič pro všechny dřevěné podlahy, nábytek a další dřevěné povrchy. Účinně čistí různé druhy skvrn a pečuje o dřevěný povrch. S přírodními látkami z borovice. Vyčistí dřevěné povrchy od zaschlých skvrn např. z červeného vína, kávy, olivového oleje nebo voskovek. Částečně zaplňuje škrábance a odstraňuje odolné skvrny.  Obsah: 750 ml Vlastnosti Zanechává svěží vůni a je dermatologicky testovaný … (ageo.cz)

Frosch EKO čistič na indukční a sklokeramické desky 300 ml

Frosch EKO čistič na indukční a sklokeramické desky  300 ml

Popis Přípravek Frosch EKO je ideální na čištění indukčních a sklokeramických desek. Účinně odstraňuje veškeré nečistoty a zanechává dlouhotrvající lesk. Receptura s výtažky z citrónu zanechává příjemně svěží vůni. Frosch se postará se o dokonale čistou a odmaštěnou plochu u vás v kuchyni a zanechá nepřehlédnutelný lesk.  Obsah: 300 ml Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití: Otočte trysku tak, aby na vrchu byl nápis „AUF ON“. Nastříkejte na chladnou… (ageo.cz)

Frosch EKO Univerzální čistič Malina 1000 ml

Frosch EKO Univerzální čistič Malina 1000 ml

Frosch EKO Univerzální čistič Malina čistí, odvápňuje a zanechává dlouhotrvající lesk v koupelně i v kuchyni – vhodné také na kachličkové podlahy. Díky receptuře obsahující malinový ocet odstraňuje silné usazeniny vodního kamene a nečistot, ale i skvrny od vody, zbytky mýdla a zajišťuje lesk bez šmouh. Zanechává příjemnou vůni po čerstvých malinách. Lahev je vyrobená ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.Složení< 5 % aniontové povrchově aktivní látky, parfémy. Další složení: malinový ocet.Balení1 000 mlNáš tipV naší nabídce naleznete další prostředky na úklid koupelny a wc.  (ageo.cz)

Odstraňovač vodního kamene 500 ml

Odstraňovač vodního kamene 500 ml

Popis Odstraňovač vodního kamene je dokonale přizpůsoben pro koupelny, sprchy, kachličky, kohoutky a umyvadla. Efektivně odstraňuje vápenný vodní kámen a mýdlovou pěnu. Zanechává povrch jiskřivě čistý. (ageo.cz)

FROSCH EKO Prostředek na mytí nádobí Soda 400 ml (4001499946882)

FROSCH EKO Prostředek na mytí nádobí Soda 400 ml (4001499946882)

Eko prostředek na nádobí účinně odstraňuje všechnu mastnotu a nečistoty Čistou domácnost se snaží udržovat každá žena. Prostředek na nádobí obsahuje přírodní tenzidy, které umožní snadné odstranění nečistot i mastnoty na hrncích i pánvích.Čistou domácnost se snaží udržovat každá žena. Prostředek na nádobí FROSCH Soda obsahuje přírodní tenzidy, které umožní snadné odstranění nečistot i mastnoty na hrncích i pánvích. Díky svému složení s neutrálním Ph a s příjemnou vůní přírodní sody je FROSCH samozřejmě šetrný ke kůži i životnímu prostředí. Ingredience z přírodně čistících látek umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě. Klíčové vlastnosti FROSCH Na nádobí SodaFROSCH na nádobí rozpouští nečistoty a mastnotuObsahuje příjemnou vůni přírodní sodyFROSCH na nádobí má pH… (alza.cz)

Frosch EKO Prostředek na mytí nádobí Aloe vera 400 ml

Frosch EKO Prostředek na mytí nádobí Aloe vera  400 ml

Popis Čistič na nádobí chrání pokožku před vysušováním díky obsahu ošetřující složky aloe vera. Prostředek na nádobí obsahuje přírodní tenzidy, které umožní snadné odstranění nečistot i mastnoty. Uklidňující složka Aloe Vera maximálně pečuje o pokožkou vašich rukou a chrání ji před vysušováním. Díky svému složení je samozřejmě šetrný ke kůži i životnímu prostředí. Ingredience z přírodně čistících látek umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě. (ageo.cz)

FROSCH EKO Tekutý písek citron 500 ml (4009175145796)

FROSCH EKO Tekutý písek citron 500 ml (4009175145796)

Eko čisticí prostředek odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů. Požadovaného důkladného čistícího účinku v domácnosti dosáhnete díky kvalitnímu krému. Můžete jej použít na keramické, smaltované i nerezové povrchy.Požadovaného důkladného čistícího účinku v domácnosti dosáhnete díky kvalitnímu krému FROSCH Tekutý písek citron. Můžete jej použít na keramické, smaltované i nerezové povrchy. Díky svému složení je šetrný k vaší pokožce i životnímu prostředí. Obsah přírodních látek, výborně likviduje všechny nečistoty včetně mastnoty, zbytků mýdel i vodního kamene. Čisticí a odmašťující účinek čistícího krému FROSCH zaručuje jemně mletý přírodní vápenec a výtažek z kůry citronů.Klíčové… (alza.cz)

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500 ml

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500 ml

Účinně odstraňuje vodní kámen a stopy od mýdla, zanechává povrch zářivě čistý. Má svěží citrusovou vůni. Vhodný pro koupelny, sprchy, dlaždice, vodovodní baterie a umyvadla. Lze použít také na chrom. (countrylife.cz)

Xavax univerzální odstraňovač vodního kamene 500 ml

Xavax univerzální odstraňovač vodního kamene 500 ml

Xavax univerzální odstraňovač vodního kamene 500 ml - snadno a rychle odstraňuje vápenné usazeniny z různých typů domácích spotřebičů jako jsou varné konvice, hrnce, sprchové hlavice, vodovodní kohoutky, žehlící plochy, ponorné vařiče, překapávače, atd. Aditivní látky zajišťují účinné odstranění vodního kamene a chrání před korozí kovových částí. Vodní kámen odstraní také z ušlechtilé oceli, obkladů a keramiky. (vybaveniprouklid.cz)

Anticalcare ekologický odstraňovač vodního kamene, 500 ml

Anticalcare ekologický odstraňovač vodního kamene, 500 ml

Anticalcare ekologický odstraňovač vodního kamene, 500 ml (euronics.cz)

TORSAN - K tekutý, kyselý čistící prostředek, pro odstranění…

TORSAN - K tekutý, kyselý čistící prostředek, pro odstranění minerálních usazenin, vodního kamene, rzi 5 l

Čistící prostředek pro profesionální použití s vysokou odmašťovací schopností a silným účinkem pro odstraňování minerálních usazenin. Používá se pro odstranění usazenin z vody, které se v kyselinách rozpouští. Nízké pH zaručuje vysokou účinnost přípravku. (ageo.cz)

Frosch EKO tekuté mýdlo Levandule - náhradní náplň 500 ml

Frosch EKO tekuté mýdlo Levandule - náhradní náplň 500 ml

Popis Vyvážená receptura mýdla s výtažky z levandule pokožku vyčistí a zároveň ochrání před vysycháním. Cenné hydratační přísady vyživují přirozenou ochrannou vrstvu pokožky a po umytí zanechávají na kůži příjemný, čistý a hebký pocit. Další vlastnosti: znovu uzavíratelný obal, méně odpadu z obalu, pH-neutrální, dermatologicky testováno. V čem je Frosch ekologickou kosmetikou? - neobsahuje mikroplasty - neobsahuje EDTA - využívá výhradně konzervanty splňující požadavky na přírodní kosmetiku - nepoužívá jiná než potravinářská barviva - neobsahuje minerální oleje  (ageo.cz)

Čistič kamene 500 ml, koncentrát

Čistič kamene 500 ml, koncentrát

· Odstraňuje nejrůznější usazeniny z kamenných desek · Velmi úsporný, zředěním 500 ml koncentrátu získáte 10 litrů roztoku účinné látky, která vystačí až na plochu 200 m2 · Jednoduše nalijte roztok na ošetřovanou plochu a zapracujte kartáčem Vysoce účinný čisticí koncentrát odstraňuje řadu nevzhledných usazenin na povrchu kamenů. Velmi efektivní koncentrát je určený ke zředění s vodou, obsah 500 ml poskytne 10 litrů roztoku účinné látky. Vystačí pro plochu až 200 m2. Hotový roztok jednoduše aplikujte na ošetřovanou plochu a zapracujte. Vyvarujte se kontaktu koncentrátu s rostlinami. Láhev disponuje bezpečnostním uzávěrem. Před použitím doporučujeme prostudovat informace o přípravku. (velkykosik.cz)

ECOVER Odstraňovač vodního kamene 500 ml (5412533002904)

ECOVER Odstraňovač vodního kamene 500 ml (5412533002904)

Eko čisticí prostředek odstraňuje vodní kámen a stopy od mýdla, zanechává povrch zářivě čistý. Ekologicky šetrný čistící prostředek od firmy ECOVER, který spolehlivě odstraňuje vodní kámen a zaschlé mýdlo.Přítomnost vodního kamene způsobuje, že koupelna nepůsobí příliš čistě. Díky odstraňovači vodního kamene od firmy ECOVER se vodního kamene zbavíte snadno a rychle. Kromě toho vás také účinně zbaví i stop od mýdla, takže vaše koupelna zůstane zářivě čistá. Navíc jde o ekologický přípravek šetrný k přírodě.Co můžete od čistícího prostředku ECOVER očekávat?spolehlivě likviduje vodní kámenžádné šmouhyekologicky šetrnýneobsahuje ropumůžete s ním pracovat i pokud máte citlivou pokožkunení testovaný na zvířatechTímto výrobkem nezatěžujete příroduVýrobky značky ECOVER jsou vytvořeny na… (alza.cz)

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500 ml ECOCERT

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500 ml ECOCERT

Ekologický přípravek na odstraňování vodního kamene Ecover. Ušetříte s ním životní prostředí a zajistíte si čistotu v domácnosti. (countrylife.cz)

DR. BECKMANN Odstraňovač vodního kamene 500 ml (4008455408514)

DR. BECKMANN Odstraňovač vodního kamene 500 ml (4008455408514)

Čisticí prostředek pro použití v kuchyni a koupelně Pokud hledáte účinný přípravek na odstraňování vodního kamene v kuchyni a v koupelně, pak zvolte Odstraňovač vodního kamene Dr. Beckmann. Je to ideální čisticí přípravek na odstranění usazenin minerálů na vodovodních bateriích, dlaždicích, vanách, dřezech apod. Husté gelové složení přípravku účinně odstraní nejen vodní kámen, ale i mýdlové usazeniny a další nečistoty z keramických a porcelánových povrchů, z chromovaných výrobků, skla, nerezu, plastu i kamene. Čisticí přípravek je dodávaný v praktickém balení s rozstřikovačem, takže jeho aplikace je nejen snadná, ale i hygienická. Německá značka Dr. Beckmann je navíc zárukou účinnosti a kvality.  Klíčové vlastnosti čisticího… (alza.cz)

Anticalcare Lavatrice prostředek proti usazování vodního kamene v…

Anticalcare Lavatrice prostředek proti usazování vodního kamene v pračce 750 ml

Anticalcare Lavatrice je hypoalergenní přídavek k praní určený proti usazování vodního kamene v pračce. Hodí se pro domácnosti s tvrdovou vodou. Změkčuje vodu a tím zvyšuje účinnost pracího prostředku.PopisAnticalcare Lavatrice prostředek proti usazování vodního kamene v pračce: pravidelné používání pomáhá snižovat výskyt alergií, obsahuje povrchově aktivní látky rostlinného původu, vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou, je plně biodegradabilní (kompletně biologicky rozložitelný v přírodě), snadno recyklovatelný obal, suroviny ani výrobek nebyly testovány na zvířatech, výroba probíhá s minimálním dopadem na životní prostředí, neobsahuje fosfáty ani barviva. SloženíAqua, Sodium Citrate, Polysaccharide Acrylates Copolymer, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Benzisothiazolinone,… (ageo.cz)

Frosch EKO Prostředek na mytí nádobí s Aloe vera – náhradní náplň …

Frosch EKO Prostředek na mytí nádobí s Aloe vera – náhradní náplň  800 ml

Popis Náhradní náplň prostředeku na mytí nádobí obsahuje přírodní tenzidy, které umožní snadné odstranění nečistot i mastnoty. Uklidňující složka Aloe Vera maximálně pečuje o pokožkou vašich rukou a chrání ji před vysušováním. Díky svému složení je samozřejmě šetrný ke kůži i životnímu prostředí. Ingredience z přírodně čistících látek umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě.  (ageo.cz)

Frosch čisticí krém, citrus 500 ml

Frosch čisticí krém, citrus 500 ml

Popis Výborně odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů. Čisticí a odmašťující účinek výrobku zaručuje jemně mletý přírodní vápenec a výtažek z kůry citrónů. Zanechává dlouhodobou svěží citrónovou vůni. Nepoužívejte na umělohmotné povrchy, např. akryláty nebo plexisklo. Obsah: 500 ml Frosch čisticí krémy mají 100% podíl rostlinných povrchově aktivních látek z evropských zdrojů – z řepky olejné. Vlastnosti … (ageo.cz)

FROSCH EKO Univerzální čistič Malina 1 l (9001531947933)

FROSCH EKO Univerzální čistič Malina 1 l (9001531947933)

Eko čisticí prostředek účinně čistí podlahy a všechny omyvatelné plochy v domácnosti Čistou domácnost se snaží udržovat každá žena. Tento univerzální čistič vám pomůže účinně vyčistit podlahy i všechny ostatní omyvatelné plochy v domácnosti.Čistou domácnost se snaží udržovat každá žena. Tento univerzální čistič FROSCH vám pomůže účinně vyčistit podlahy i všechny ostatní omyvatelné plochy v domácnosti. Obsahuje přírodní látky a rozpouštědla z malinového octa. Díky svému složení je čistič FROSCH samozřejmě šetrný k vaší pokožce i životnímu prostředí. Ingredience z přírodně čistících látek umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě. Klíčové vlastnosti FROSCH EKO Univerzální čistič MalinaČistič FROSCH vhodný na všestranné použitíOrganická kvalitaObsahuje výtažky z… (alza.cz)

FROSCH EKO Univerzální čistič neutral 1 l (4009175141736)

FROSCH EKO Univerzální čistič neutral 1 l (4009175141736)

Eko čisticí prostředek účinně čistí a ošetřuje podlahy i všechny omyvatelné plochy v domácnosti Čistou domácnost se snaží udržovat každá žena. Tento univerzální čistič vám pomůže účinně vyčistit podlahy i všechny ostatní omyvatelné plochy v domácnosti.Čistou domácnost se snaží udržovat každá žena. Tento univerzální čistič FROSCH vám pomůže účinně vyčistit podlahy i všechny ostatní omyvatelné plochy v domácnosti. Díky svému složení je samozřejmě šetrný k vaší pokožce i životnímu prostředí. Ingredience z přírodně čistících látek umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě. FROSCH je vhodný i pro mytí rukou. Receptura s neutrálním pH chrání pokožku i při častém použití. Klíčové vlastnosti FROSCH EKO Univerzální čistič neutralČistič vhodný na všestranné použitíOrganická… (alza.cz)

ECOVER krémový čistící prostředek 500 ml

ECOVER krémový čistící prostředek 500 ml

Ekologický čistící prostředek Ecover s krémovou konzistencí. Odstraňuje zaschlé nečistoty, čistí odolné skvrny na všech druzích tvrdého povrchu a přitom nepoškrábe. Vhodný zejména pro kuchyně a koupelny. (countrylife.cz)

Frosch čisticí krém, levandule 500 ml

Frosch čisticí krém, levandule 500 ml

Popis Výborně odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů. Čisticí a odmašťující účinek výrobku zaručuje jemně mletý přírodní vápenec a výtažek z kůry citrónů. Zanechává dlouhodobou svěží levandulovou vůni. Nepoužívejte na umělohmotné povrchy, např. akryláty nebo plexisklo. Obsah: 500 ml Frosch čisticí krémy mají 100% podíl rostlinných povrchově aktivních látek z evropských zdrojů – z řepky olejné. Skladování a použití … (ageo.cz)

NANO čistič a odstraňovač vodního kamene

NANO  čistič a odstraňovač vodního kamene

NANO čistič a odstraňovač vodního kamene NANO technologieUdržujte své domácí spotřebiče ve špičkovém stavu. Zbavte je prachu, plísní, bakterií a dalších organických nečistot. Čističe s NANO technologií využívají nanočástice k tomu, aby na přístrojích vytvořily neviditelnou ochrannou vrstvu. Nejen že se nečistoty neusazují, ale povrch je snadno čistitelný a prodlužuje se životnost zařízení.Lotosový efektNanočástice mají schopnost proniknout hluboko do povrchu věcí, kde nečistoty rozkládají, a spojují je s povrchem, odkud je poté snadno setřete nebo jinak vyčistíte. Tomuto procesu se říká lotosový efekt. Výhodou NANO čističů je jejich vysoká účinnost, jemná vůně a šetrné složení bez nebezpečných a toxických látek. Česká kvalitaProdukt vytvořila česká společnost NANO Vision, která se… (euronics.cz)

Odstraňovač vodního kamene z konvic a kávovarů, premium, 500 ml

Odstraňovač vodního kamene z konvic a kávovarů, premium, 500 ml

- speciálně vyvinutý pro pravidelné odstraňování vodního kamene v kávovarech a automatech na přípravu espressa všech běžných značek- ideální pro plně automatické přístroje, poloautomaty, nosná sítka a podložky pod kávu- odstranění vodního kamene za mokra při tlaku 15 barů- vhodné i pro jiné výrobky, které potřebují pravidelné odvápnění a nemají povrch citlivý na čistící kyselinu- víčko s ochranou proti náhodnému otevření dětmi - během odvápnění se vodní kámen rozpustí a vyplave pryč- obsahuje 4 vysoce kvalitní přísady, které zabraňují vzniku koroze a chrání i plastové části (fonetip.cz)

Frosch EKO hygienický čistič pračky citron 250g

Frosch EKO hygienický čistič pračky citron 250g

Popis Účinně vyčistí a odstraní vodní kámen z vaší pračky. Složení 3-v-1 obsahující kyselinu citrónovou vyčistí nečistoty, odstraní usazeniny vodního kamene z bubnu pračky, trubek, topného tělesa a ostatních špatně dostupných částí a pohlcuje nepříjemné pachy. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíTipy na čistou pračku: 1. Pravidelně čistěte zásobník na prací prostředek. 2. Čistěte buben pračky. 3. Po vyprání nechte zásobník na prací prostředek a prací buben otevřené. 4. K pravidelnému… (ageo.cz)

Čistící Prostředek Na Kola Kellys 500 Ml

Čistící Prostředek Na Kola Kellys 500 Ml

Mycí prostředek na jízdní kola, aplikace rozprašovačem, vysoká pěnivost, nepoškozuje lak, chrání proti korozi.. Čistící prostředek na kola Kellys 500 ml je vysoce účinný mycí prostředek na čištění a údržbu kol. Snadno, rychle a pohodlně odstraňuje nečistoty a bláto ze všech povrchů jízdních kol. Nanáší se prostřednictvím rozprašovače na znečištěná místa (přesmykače, pedály, rám a další). Díky vysoké pěnivosti nestéká a prodlužuje tak čas účinnosti prostředku, čímž se zároveň snižuje jeho spotřeba. Čistič nepoškozuje lak kola a částečně chrání kovové komponenty vůči korozi. Každé jízdní kolo by mělo být pravidelně a před každou další údržbou důkladně očištěno, čistící prostředek na kola Kellys 500 ml tak patří mezi nezbytné součásti výbavy každého cyklisty.Technický popis: čistič na… (insportline.cz)

Feel Eco čisticí prostředek Univerzální čistič - 100 ml

Feel Eco čisticí prostředek Univerzální čistič - 100 ml

Feel Eco čistící přípravek univerzální čistič 100 ml Oceníte ho při každodenním úklidu všech omyvatelných povrchů, včetně okenních rámů a zahradního nábytku. Poradí si s každou mastnotou. Oceníte zejména při odmaštění povrchu a je velmi jemný prostředek s neutrálním pH. Vhodný na všechny typy povrchů včetně dřeva, plovoucích podlah, kamene a mramoru. Byl vyvinut na bázi mýdla, složek z cukrů a přírodních olejů Přípravky Feel Eco NEJSOU TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH A JSOU EKOLOGICKY PŘÍVĚTIVÉ. Použití: Odstraní nečistoty z koberce a čalouněného nábytku. Vhodné na čištění plastového zahradního nábytku. Odstraňuje špínu z podlah, obkladů, dlaždic a všech umělých hmot. Pokyny: Dodržujte uvedené dávkování na obalu. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Skladujte… (vybaveniprouklid.cz)

FROSCH EKO Univerzální čistič Ocet 1 l (4009175141729)

FROSCH EKO Univerzální čistič Ocet 1 l (4009175141729)

Eko čisticí prostředek účinně rozpouští vodní kámen, skvrny od vody, zbytky mýdla Čistou domácnost se snaží udržovat každá žena. Tento univerzální čistič vám pomůže účinně vyčistit podlahy i všechny ostatní omyvatelné plochy v domácnosti.Čistou domácnost se snaží udržovat každá žena. Tento univerzální čistič FROSCH vám pomůže účinně vyčistit podlahy i všechny ostatní omyvatelné plochy v domácnosti. Obsahuje přírodní látky a rozpouštědla z octu. Účinně likviduje vodní kámen, skvrny od vody i zbytky mýdla. Díky svému složení je samozřejmě šetrný k vaší pokožce i životnímu prostředí. Ingredience z přírodně čistících látek umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě. Klíčové vlastnosti FROSCH EKO Univerzální čistič OcetČisticí prostředek vhodný na všestranné použitíSložení… (alza.cz)

Bagno čistící prostředek na koupelny 500 ml

Bagno čistící prostředek na koupelny 500 ml

Bagno je šetrný čisticí prostředek se svěží vůní pro každodenní úklid v koupelně. Vhodný na umyvadla, vany, dřezy, kachličky, vodovodní kohoutky a povrchy z přírodního kamene. Není třeba oplachovat.PopisBagno čistící prostředek na koupelny: obsahuje povrchově aktivní látky rostlinného původu, vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou, je plně biodegradabilní (kompletně biologicky rozložitelný v přírodě), snadno recyklovatelný obal, suroviny ani výrobek nebyly testovány na zvířatech, výroba probíhá s minimálním dopadem na životní prostředí, neobsahuje fosfáty ani barviva, skineco - derma-kompatibilní složení, vegan OK - certifikovaný etický vegan produkt. SloženíAqua, Alcohol, Decyl Octyl Polyglucose, Lauryl Polyglucose, Modified Amphoteric Starch, Sodium Caprylyl Sulfate, Sodium… (ageo.cz)

Xavax Premium odstraňovač vodního kamene z konvic a kávovarů 500 ml

Xavax Premium odstraňovač vodního kamene z konvic a kávovarů 500 ml

Xavax odstraňovač vodního kamene z konvic a kávovarů 500 ml - účinný prostředek německé značky na pravidelné odstraňování vodního kamene v kávovarech a automatech na přípravu espressa všech běžných značek a rychlovarných konvic. Ideální pro automatické přístroje, poloautomaty ale také pro nosná sítka a podložky pod kávu. Je také vhodný na jiné výrobky, které je potřeba odvápňovat a nejsou citlivé na čistící kyselinu. Proč právě tento odstraňovač kamene? bezpečnostní víčko proti  náhodnému otevření dětmi během odvápnění se vodní kámen rozpustí a odplaví pryč obsahuje 4 vysoce kvalitní přísady, které zabraňují vzniku koroze a chrání i plastové části odstranění vodního kamene za mokra při tlaku 15 barů Balení běžně obsahuje 30 kusů. (vybaveniprouklid.cz)

FROSCH EKO Hygienický čistič pračky Citrón 250 g (4001499939891)

FROSCH EKO Hygienický čistič pračky Citrón 250 g (4001499939891)

Eko čisticí prostředek do pračky, 3v1 odvápňuje, čistí a odstraňuje pachy Hygienický čistič pračky FROSCH EKO Citrón 3 v 1 o obsahu 250 g se vyznačuje trojím účinkem. Účinně čistí a odstraňuje nečistoty a odvápňuje usazeniny vodního kamene z útrob pračky, jako je buben, trubky, topné těleso a další špatně dostupné části. Zároveň pohlcuje nepříjemné pachy a uvnitř pračky zanechává svěží citronovou vůni. Jeho složení je obohaceno o kyselinu citrónovou. Díky obsahu přírodních látek představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku a současně je šetrný k lidem, materiálům a životnímu prostředí. Balení přípravku je recyklovatelné. Chraňte svou pračku před vodním kamenem a udržujte v čistotě s čisticím přípravkem FROSCH EKO Citrón 3 v 1, se kterým dosáhne… (alza.cz)

Fixinela Perfekt, čisticí prostředek na koupelnu 500 ml

Fixinela Perfekt, čisticí prostředek na koupelnu 500 ml

Popis Fixinela Perfekt rychle a snadno odstraňuje nečistoty a vodní kámen z vodovodních baterií, plastových van, umyvadel a obkladaček. Zanechá příjemnou vůni a dokonalý lesk čistého povrchu. Nepoužívat na materiály podléhající účinkům kyselin. Spárám vrací původní barvu. Obsah: 500 ml Vlastnosti Expert na vodní kámen Skladování a použití Způsob… (ageo.cz)

Frosch EKO Prostředek na mytí nádobí Soda - dávkovač 400ml

Frosch EKO Prostředek na mytí nádobí Soda - dávkovač 400ml

Frosch EKO Prostředek na mytí nádobí Soda účinně odstraňuje mastnotu i nečistoty a zanechává zářivě čisté nádobí. PH-neutrální složení, příjemná vůně přírodní sody. Lahev je vyrobená ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu. Složení5 - <15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% amfoterní povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, lactic acid.Balení400 mlNáš tipV naší nabídce naleznete další prostředky na nádobí. (ageo.cz)

Frosch Granátové jablko EKO prací prostředek na barevné prádlo 1500 ml

Frosch Granátové jablko EKO prací prostředek na barevné prádlo 1500 ml

Popis Frosch Prací prostředek color Granátové jablko je určen na praní barevného prádla. Pomáhá udržovat jasné a intenzivní barvy během praní. Jeho speciální složení zabraňuje přenosu barev mezi prádlem. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Prát při nejnižší možné teplotě. Pokud jste alergičtí na domácí prach, vždy perte ložní prádlo při 60°C. V případě infekčních chorob zvyšte teplotu praní na 60°C. Dávkování: Dávkovat podle zašpinění a tvrdosti vody, řídit se pokyny k… (ageo.cz)

Čistící prostředek pro domácnost s rozprašovačem 500 ml

Čistící prostředek pro domácnost s rozprašovačem 500 ml

Popis Čistící prostředek pro domácnost s rozprašovačem čistí mastnotu a špínu, efektivně využívá sílu přírody. Je bezpečný k čištění ploch, které přijdou do styku s potravinami, má široké využití na veškeré povrchy v domácnosti - vhodný pro kuchyně, koupelny, wc, dlaždice, sklo, emailové povrchy, vany, chromové a akrylové povrchy. Čistící prostředek je rostlinného původu, nedělá šmouhy na skle, čistí a leští. Přátelský k chromu, bez petrochemických látek, se svěží přírodní vůní. (ageo.cz)

SANYTOL dezinfekční univerzální čisticí prostředek 3 x 500 ml

SANYTOL dezinfekční univerzální čisticí prostředek 3 x 500 ml

Čisticí prostředek na všechny povrchy s vůní eukalyptu ve spreji (alza.cz)

Fixinela WC čisticí prostředek s vůní květin 500 ml

Fixinela WC čisticí prostředek s vůní květin 500 ml

Popis Fixinela WC tekutý dezodorační přípravek efektivně čistí WC mísu. Přostředek ničí bakterie, rozpouští vodní kámen, odstraňuje rez a jiné usazeniny. Zanechává příjemnou květinovou vůni. Obsah: 500 ml Vlastnosti Extrémně silná Odstraňuje rez a vodní kámen Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití: Výrobek naneste na… (ageo.cz)

ECOVER čistící prostředek na trouby a sporáky 500 ml

ECOVER čistící prostředek na trouby a sporáky 500 ml

Oblíbený čisticí přípravek na silně znečištěné povrchy. Účinně odmašťuje trouby, sporáky a další znečištěná místa v domácnosti. (countrylife.cz)

Laufen Cleanet Riva Prostředek pro odstranění vodního kamene…

Laufen Cleanet Riva Prostředek pro odstranění vodního kamene H8916960000001

Prostředek pro odstranění vodního kamene pro Cleanet Riva H82069balení: 2 sady pro 2 použití (tj. 4 sáčky) ilustrativní foto EAN: 7612738901233 (svet-koupelny.cz)

REAL green clean plochy multifunkční čisticí prostředek 500 ml

REAL green clean plochy multifunkční čisticí prostředek 500 ml

Popis Rychle i šetrně vyčistí všechny omyvatelné plochy v domácnosti. Odstraní mastnotu, vodní kámen, zaschlé kapky vody a další nečistoty. Povrchy zanechává lesklé a chrání je před dalším znečištěním. Obsahuje látky, které zesilují čisticí schopnost hlavních složek. Parfemace: Green wash – svěží mix citrusů s květinovými nótami fialek a jasmínu EKO prostředky řady Real green clean mají ideální kombinaci předností - český výrobce, příznivá cena, výborná účinnost. Pečlivě vybrané účinné suroviny nezatěžující životní prostředí a jsou lehce biologicky odbouratelné.   (ageo.cz)

Feel Eco čisticí prostředek do myčky - leštidlo - 500 ml

Feel Eco čisticí prostředek do myčky - leštidlo - 500 ml

Feel Eco čistící prostředek do myčky - při mytí nádobí je nutné pečovat i o myčku, proto používejte sůl, prášek i leštidlo. Leštidlo jemně oplachuje nádobí a odstraňuje zbylé kapky. Tento produkt je vyroben jen z přírodních složek, zabraňuje vzniku skvrn na nádobí. S naším leštidlem do myčky bude vašé nádobí krásně čisté a beze šmouh. Jak používat Leštidlo je vhodné do všech typů automatických myček nádobí. Doporučujeme použít v kombinaci s dalšími výrobky Feel Eco prášek do myčky a Feel Eco Sůl do myčky. Pro správnou účinnost kontrolujte hladinu leštidla v myčce a v případě nedostatku jej doplňte. Složení Základními složkami je kyselina citronová, líh a aktivní látky z přírodních olejů a cukrů. Z nádobí smyje zbylé kapky a rychle usychá. (vybaveniprouklid.cz)

Frosch Eko prací prostředek na kojenecké prádlo, 21 praní 1,5 l

Frosch Eko prací prostředek na kojenecké prádlo, 21 praní 1,5 l

Popis Ekologický prací gel značky Frosch je určen pro bílé i barevné kojenecké prádlo. Obsahuje přírodní výtažky z heřmánku, které si poradí i s odolnými skvrnami např. od kaše nebo mrkve. Prostředek má vysokou účinnost praní a zároveň je velmi šetrný k citlivé dětské pokožce. Vlastnosti 30°-95°C Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a… (ageo.cz)

Winni's Multiuso univerzální čisticí prostředek na omyvatelné povrchy…

Winni's Multiuso univerzální čisticí prostředek na omyvatelné povrchy 500 ml

Popis Winni´s Multiuso je univerzální čisticí prostředek na všechny omyvatelné povrchy. Vhodný obzvláště na sklo, zrcadla, křišťál, dveře, nábytek, dlaždice, lustry, pracovní plochy apod. Není třeba oplachovat. Obal je snadno recyklovatelný a přípravek je plně biodegradabilní. Díky svému složení rostlinného původů nevyvolává alergické reakce. Obsah: 500 ml (ageo.cz)

Frosch čistící krém s výtažky z pomerančové kůry 500 ml

Frosch čistící krém s výtažky z pomerančové kůry 500 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Výborně odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnostu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů. Působení: Čistící a odmašťující účinek čistícího krému Frosch Orange zaručuje jemně mletý přírodní vápenec a výtažek z kůry pomerančů. Zanechává dlouhodobou svěží pomerančovou vůni. Návod na použití: Neředěný prostředek aplikujte na znečištěný povrch přímo nebo pomocí vlhkého hadříku nebo houbičky. Nepoužívejte drátěnky nebo mycí houbičky s drsným povrchem. Následně důkladně opláchněte.SkladováníSpotřebujte do 2 let od data výroby uvedeného na obale.Podrobná data Bezpečnostní varováníUpozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na umělohmotné povrchy,… (ageo.cz)

Eko sprej čistič na vanu a dlaždice 500 ml

Eko sprej čistič na vanu a dlaždice 500 ml

Eko sprej čistič na vanu a dlaždice s organickým citronovým extraktem je efektivní, bezpečný a snadno čistící prostředek pro všechny koupelnové povrchy, vany a dlaždice. Sprej Vám pomůže udržet Váš domov čistý a svěží. Jedná se o ideální řešení pro každodenní úklid koupelny. Organic People efektivní a šetrné čisticí prostředky jsou nejlepší způsob, jak udržet Váš dům v čistotě po celý rok. Účinně odstraňuje nečistoty, vodní kámen a mýdlové usazeniny. Ideální pro čištění vany, sprchy a sanitární keramiky.Složenívoda, 5-15%: neiontové povrchově aktivní látky (Decylglucoside, Laurylglucoside), kyselina mléčná, kyselina citronová, glycerin, xanthanová guma, hydroxid sodný, citrusový limonový peelingový olej, Citrus Medica Limonum Fruit Extract *, Angelica Archangelica Root Water * Salvia… (ageo.cz)

Kimicar Polinet čistící prostředek autosedačky z kůže i vinylu 500 ml

Kimicar Polinet čistící prostředek autosedačky z kůže i vinylu 500 ml

Kimicar Polinet čistící prostředek autosedačky z kůže i vinylu 500 ml - vysoce účinný tekutý čistící prostředek, který se používá na sedadla z vinylu, na kůži, látku a všechny omyvatelné povrchy. Cena je uvedena za 1 ks. (vybaveniprouklid.cz)

Winni's Piatti Lime eko mycí prostředek na nádobí 500 ml

Winni's Piatti Lime eko mycí prostředek na nádobí 500 ml

Popis Winni´s Piatti Lime je koncentrovaný hypoalergenní mycí prostředek na nádobí s vůní limetky. Účinně umyje a zbaví mastnoty vaše nádobí a přitom je citlivý k pokožce díky svému specifickému složení rostlinného původu. Přípravek neobsahuje fosfor, je plně biodegradabilní a obal je snadno recyklovatelný. Obsah: 500 ml   (ageo.cz)

Frosch Eko WC gel Máta 750 ml

Frosch Eko WC gel Máta 750 ml

Popis Důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy včetně horních okrajů. Vlastnosti: - pohlcuje zápach - zanechává příjemnou mátovou vůni - s aplikátoremVlastnosti Efektivně odstraňuje vodní kámen, močový kámen a nečistoty, a to i pod okrajem toaletní mísy Složení s obsahem přírodních kyselin a výtažků z máty účinně odstraňuje vodní kámen, močový kámen a nečistoty Odstraňuje nepříjemné pachy a zanechává dlouhotrvající svěžest s přírodními výtažky z mátySkladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Bezpečnostní uzávěr (1) stlačte a odšroubujte (2). Nastříkejte pod okraj WC mísy, nechte působit, případně použijte štětku, a spláchněte. Tip: Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. V… (ageo.cz)

Frosch EKO prací prostředek na vlnu a jemné prádlo mandle, 30 praní 1…

Frosch EKO prací prostředek na vlnu a jemné prádlo mandle, 30 praní 1,5 l

Popis Prací prostředek Frosh EKO na jemné praní vlny, hedvábí, umělého hedvábí, viskózy, elastických a syntetických látek, směsných tkanin, bavlny, lnu a mikrovlákna při teplotách od 30º do 60º. Unikátní složení s přírodním mandlovým olejem jemně čistí, chrání vlnu při praní před plstnatěním a navíc udržuje tkaniny jemné. Návod k použití: Roztřiďte prádlo (např. dle barev, stupně znečištění, typu) a dodržujte pokyny pro praní jednotlivých látek. Na odolné skvrny aplikujte prací prostředek přímo na látku. Perte při nejnižší možné teplotě. Pokud jste alergičtí na domovní prach, perte lůžkoviny při teplotě 60º C. V případě praní prádla po infekční nemoci zvyšte teplotu na… (ageo.cz)

Přírodní čisticí prostředek na zrcadla s vůní máty a citronu Ladelle,…

Přírodní čisticí prostředek na zrcadla s vůní máty a citronu Ladelle, 500 ml

PŘÍRODNÍ ČISTICÍ PROSTŘEDKY LADELLE → 100 % přírodní (bez chemie, amoniaku, sulfátů, parabenů a bělidel) → vyrobeno v Austrálii z lokálních zdrojů → cruelty free - nikdy nebyly testovány na zvířatech → přirozeně rozložitelné, neznečišťují vodu → ve 100% rozložitelných PET lahvičkách Chcete po úklidu cítit svěří peprnou vůni citronu? Pak jste tady správně. Čisticí prostředek je vyroben ze 100% přírodních ingrediencí a ovoněn je čistými esenciálními oleji. Ale nebojte se, to, že jsou přírodní, neznamená, že nezatočí s odolnou špínou! Příroda a čistota jdou ruku v ruce! Australané jsou mnohem dále v ekologických myšlenkách i činech. A tak není divu, že i úklid berou zodpovědně a s ohledem na přírodu. Značka Ladelle kromě nádobí a kuchyňského textilu nabízí i 100% přírodní čisticí… (bonami.cz)

Feel Eco čisticí prostředek Univerzální čistič - 1 l

Feel Eco čisticí prostředek Univerzální čistič - 1 l

Feel Eco čistící přípravek univerzální čistič 1 l Oceníte ho při každodenním úklidu všech omyvatelných povrchů, včetně okenních rámů a zahradního nábytku. Poradí si s každou mastnotou. Oceníte zejména při odmaštění povrchů a velmi jemný prostředek s neutrálním pH. Vhodný na všechny typy povrchů včetně dřeva, plovoucích podlah, kamene a mramoru. Byl vyvinut na bázi mýdla, složek z cukrů a přírodních olejů. Přípravky Feel Eco NEJSOU TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH A JSOU EKOLOGICKY PŘÍVĚTIVÉ. Použití: Odstraní nečistoty z koberce a čalouněného nábytku. Vhodné na čištění plastového zahradního nábytku. Odstraňuje špínu z podlah, obkladů, dlaždic a všech umělých hmot. Pokyny: Dodržujte uvedené dávkování na obalu. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Skladujte v… (vybaveniprouklid.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít