Císařův hurvínek a hurvínkův císař

Produkt Císařův hurvínek a hurvínkův císař sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Císařův hurvínek a hurvínkův císař upraviť a produkt hľadať znova.

Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař

Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař
Detail

Audiokniha MP3 Helena Štáchová,Pavel Cmíral, čte Helena Štáchová,Jan Přeučil,Květa Plachetková,Marcel Vašinka,Martin Klásek,Miroslav Polák,Petr Pelzer,Václav Vydra Scénáristé tématické řady titulů Divadla S+H nazvané Hurvínek v českých dějinách Helena Štáchová a Pavel Cmíral zavedli už své protagonisty na dvůr Přemysla Otakara II. /Hurvínek mezi Přemyslovci/, na Karlštejn, hrad císaře Karla IV. a jeho syna krále Václava /Hurvínek na dvoře lucemburském/ i do komnat Jiřího z Poděbrad /Hurvínek a husitský král/. Ve čtvrtém díle se Hurvínek a Mánička stávají hosty císaře Rudolfa II., který je považuje za objev svých alchymistů, pokoušejících se splnit vladařovo přání a vytvořit homunkula - člověka umělého. Také tento jejich výlet do historie je plný napětí i legrace. Kromě Martina Kláska /Hurvínek/ a Heleny Štáchové /Mánička/ se o role podělili herci Petr Pelzer,Václav Vydra, Marcel Vašinka a Jan Přeučil. Některé postavy - jako např. dvorní malíř Arcimboldo -... (alza.cz)

Podobné produkty ako Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař

Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař (CD) - mluvené slovo

Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař (CD) - mluvené slovo
Detail

Scénáristé tématické řady titulů Divadla S+H nazvané Hurvínek v českých dějinách. Helena Štáchová a Pavel Cmíral zavedli už své protagonisty na dvůr Přemysla Otakara II. /Hurvínek mezi Přemyslovci/, na Karlštejn, hrad císaře Karla IV. a jeho syna krále Václava /Hurvínek na dvoře lucemburském/ i do komnat Jiřího z Poděbrad /Hurvínek a husitský král/. Ve čtvrtém díle se Hurvínek a Mánička stávají hosty císaře Rudolfa II., který je považuje za objev svých alchymistů, pokoušejících se splnit vladařovo přání a vytvořit homunkula - člověka umělého. Také tento jejich výlet do historie je plný napětí i legrace. Kromě Martina Kláska /Hurvínek/ a Heleny Štáchové /Mánička/ se o role podělili herci Petr Pelzer,Václav Vydra, Marcel Vašinka a Jan Přeučil. Některé postavy - jako např. dvorní malíř Arcimboldo - jsou, stejně jako dobové reálie, autentické. Malí posluchači se tak nejenom pobaví, ale i poučí! Tracklist: CD Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař 1. Císař se zlobí 03:08 2. Jak spiklenci pikle kuli 09:57 3. Hurvínek homunkulem 10:11 4. Mánička homunkulkou 06:36 5. Homunkulos a homunkulka se setkali 07:46 6. Není všechno zlato, co se třpytí 05:26 7. Lev - král zvířat 08:21 8. Homunkulové a císařova sbírka umění 07:40 9. Syrečky jsou nad zlato 19:24 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař (CD) - mluvené slovo , Hurvínek a kluci mameluci, hurvínkův poklad

Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař - Helena Štáchová, Pavel Cmíral - audiokniha

Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař - Helena Štáchová, Pavel Cmíral - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Scénáristé tématické řady titulů Divadla S+H nazvané Hurvínek v českých dějinách Helena Štáchová a Pavel Cmíral zavedli už své protagonisty na dvůr Přemysla Otakara II. /Hurvínek mezi Přemyslovci/, na Karlštejn, hrad císaře Karla IV. a jeho syna krále Václava /Hurvínek na dvoře lucemburském/ i do komnat Jiřího z Poděbrad /Hurvínek a husitský král/. Ve čtvrtém díle se Hurvínek a Mánička stávají hosty císaře Rudolfa II., který je považuje za objev svých alchymistů, pokoušejících se splnit vladařovo přání a vytvořit homunkula - člověka umělého. Také tento jejich výlet do historie je plný napětí i legrace. Kromě Martina Kláska /Hurvínek/ a Heleny Štáchové /Mánička/ se o role podělili herci Petr Pelzer,Václav Vydra, Marcel Vašinka a Jan Přeučil. Některé postavy - jako např. dvorní malíř Arcimboldo - jsou, stejně jako dobové reálie, autentické. Malí posluchači se tak nejenom pobaví, ale i poučí! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař - Helena Štáchová, Pavel Cmíral - audiokniha , Divadlo s+h: hurvínek a kluci mameluci, hurvínkův poklad (su5242-2)

Spejblovy starosti a Hurvínkův apríl

Spejblovy starosti a Hurvínkův apríl
Detail

Audiokniha MP3 Josef Barchánek, čte Miloš Kirschner Toto album nabízí archivní výběr zahrnující jedenáct scének Divadla Spejbla a Hurvínka z let 1967 - 77. Jsou pod nimi podepsáni různí autoři, o něž divadlo nikdy nemělo nouzi. Patří k nim i osvědčení literáti jako František Nepil či Pavel Grym. Současný, už vlastně dlouholetý interpret Spejbla a Hurvínka Martin Klásek se tu představuje vedle svého učitele Miloše Kirschnera v roli veterináře (Spejbl v kravíně). Malí posluchači pak uvítají tuto nahrávku pro humor i tradičně skvělé výkony všech herců Divadla S+H, které se stalo už tzv. rodinným stříbrem! (alza.cz)

Podobné produkty ako Spejblovy starosti a Hurvínkův apríl

Spejblovy starosti a Hurvínkův apríl - Josef Barchánek - audiokniha

Spejblovy starosti a Hurvínkův apríl - Josef Barchánek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Toto album nabízí archivní výběr zahrnující jedenáct scének Divadla Spejbla a Hurvínka z let 1967 - 77. Jsou pod nimi podepsáni různí autoři, o něž divadlo nikdy nemělo nouzi. Patří k nim i osvědčení literáti jako František Nepil či Pavel Grym. Současný, už vlastně dlouholetý interpret Spejbla a Hurvínka Martin Klásek se tu představuje vedle svého učitele Miloše Kirschnera v roli veterináře (Spejbl v kravíně). Malí posluchači pak uvítají tuto nahrávku pro humor i tradičně skvělé výkony všech herců Divadla S+H, které se stalo už tzv. rodinným stříbrem! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Spejblovy starosti a Hurvínkův apríl - Josef Barchánek - audiokniha , Hurvínek a pohádky

Hurvínek a kluci mameluci, Hurvínkův poklad

Hurvínek a kluci mameluci, Hurvínkův poklad
Detail

Audiokniha MP3 Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Helena Štáchová,Jindřich Hinke,Michal Pešek,Miloš Kirschner,Miroslav Černý,Václav Kaňkovský Určitě víte, jak důležité je mít správné přátele. Hurvínek sice nejvíc kamarádí s Máničkou, ale někdy se na ni trochu vytahuje, protože Mánička je "jenom" holka. Tak se dal jednou do klukovské party a málem to špatně dopadlo. Proč? Protože ti kluci nebyli opravdoví kamarádi, jak se tvářili, ale povedená kvítka, nebo chcete-li - mameluci. Toto Hurvínkovo dobrodružství spolu se scénkou Hurvínkův poklad, v níž Spejbl a bábinka použijí malou lest, aby Hurvínka a Máničku vyléčili z nemoci zvané lenora, nabízí redakce mluveného slova na novém cédéčku a kazetě s pořadovým číslem 15 z archivní řady nahrávek Divadla S+H z doby, kdy byl jeho ředitelem a interpretem Spejbla a Hurvínka Miloš Kirschner. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a kluci mameluci, Hurvínkův poklad

Hurvínkovi k narozeninám

Hurvínkovi k narozeninám
Detail

Audiokniha MP3 Miloš Kirschner, čte Helena Štáchová,Miloš Kirschner,Miroslav Černý Ano, Hurvínek slavil osmdesátiny! K tomuto jubileu vydal Supraphon Music nejlepší scénky z odkazu Miloše Kirschnera, který byl nejenom skvělým interpretem Spejbla a Hurvínka, ředitelem Divadla S+H, ale i mimořádnou a všestrannou tvůrčí osobností! (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkovi k narozeninám

O praštěném Hurvínkovi

O praštěném Hurvínkovi
Detail

Audiokniha MP3 Denisa Kirschnerová,Helena Štáchová, čte Helena Štáchová,Ljuba Skořepová,Martin Klásek,Miroslav Polák,Miroslav Vladyka,Ota Jirák,René Hájek,Václav Postránecký Už jste se někdy pořádně praštili do hlavy? Tak právě to se stalo Hurvínkovi a věřte, že to byl skutečně "velký třesk". A co z toho vzešlo? Podivuhodné dobrodružství, v němž Hurvínek vystupuje jako příkladný, ba vzorově kladný hrdina. Víc neprozradíme. Zaposlouchejte se do vyprávění, v němž má nemalou roli právě vypravěč (Václav Postránecký). A ještě něco: tento titul připravilo Divadlo S+H k Hurvínkovu jubileu! (alza.cz)

Podobné produkty ako O praštěném Hurvínkovi , Hurvínkův dřeváček

O praštěném Hurvínkovi

O praštěném Hurvínkovi
Detail

Audiokniha na CD - autor Denisa Kirschnerová, čte Ljuba Skořepová Už jste se někdy pořádně praštili do hlavy? Tak právě to se stalo Hurvínkovi a věřte, že to byl skutečně "velký třesk". A co z toho vzešlo? Podivuhodné dobrodružství, v němž Hurvínek vystupuje jako příkladný, ba vzorově kladný hrdina. Víc neprozradíme. Zaposlouchejte se do vyprávění, v němž má nemalou roli právě vypravěč (Václav Postránecký). A ještě něco: tento titul připravilo Divadlo S+H k Hurvínkovu jubileu. Hurvínek je tu s námi už celých osmdesát let. (alza.cz)

Podobné produkty ako O praštěném Hurvínkovi , Hurvínkův sněhulák ()

Hurvínek a kluci Mameluci, Hurvínkův poklad - Štáchová Helena

Hurvínek a kluci Mameluci, Hurvínkův poklad - Štáchová Helena
Detail

Určitě víte, jak důležité je mít správné přátele. Hurvínek sice nejvíc kamarádí s Máničkou, ale někdy se na ni trochu vytahuje, protože Mánička je "jenom" holka. Tak se dal jednou do klukovské party a málem to špatně dopadlo. Proč? Protože ti kluci nebyli opravdoví kamarádi, jak se tvářili, ale povedená kvítka, nebo chcete-li - mameluci. Toto Hurvínkovo dobrodružství spolu na audioknize naleznete spolu scénkou Hurvínkův poklad, v níž Spejbl a bábinka použijí malou lest, aby Hurvínka a Máničku vyléčili z nemoci zvané lenora. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a kluci Mameluci, Hurvínkův poklad - Štáchová Helena , Hurvínkův bigbýt a 9 dalších scének

Hurvínkovy dobrodružné výlety do minulosti - Divadlo Spejbla a Hurvínka - audiokniha

Hurvínkovy dobrodružné výlety do minulosti - Divadlo Spejbla a Hurvínka - audiokniha
Detail

Audiokniha:,V roce 2011 vydal Supraphon komplet 7CD + DVD SU 6138-2"Hurvínkovy dobrodružné výlety do minulosti". V kompletu se skrývaly tituly i samostatně prodávané - Hurvínek mezi Přemyslovci, Hurvínek na dvoře lucemburském, O Hurvínkovi a králi husitském, Císařův Hurvínek a Hurvínkův císař, Jak Hurvínek vyvdal Marii Terezii, Jak Hurvínek potkal Mozarta, Hurvínkova Babička a jako bonus DVD Hurvínkova Kouzelná flétna. Divadlo Spejbla a Hurvínka v nich zábavnou a nenásilnou formou seznamuje děti s důležitými osobnostmi našich dějin, jedním z nejznámějších hudebních skladatelů - Wolfgangem Amadeem Mozartem či dokonce s titulní postavou knihy Boženy Němcové Babička. Nyní tedy tento komplet vychází i ve verzi určené pouze pro digitální obchody, samozřejmě bez DVD. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkovy dobrodružné výlety do minulosti - Divadlo Spejbla a Hurvínka - audiokniha , Karel iv. - císař a synové ()

Hurvínkovi k narozeninám - Štáchová Helena

Hurvínkovi k narozeninám - Štáchová Helena
Detail

Hurvínkovi k narozeninám - příhody neposedného zlobivce Hurvínka, jeho kamarádky Máničky, psa Žeryka a taťuldy Spejbla v klasickém podání Heleny Štáchové a dalších. Ano, Hurvínek slaví narozeniny! K jeho jubileu v roce 2006 vydal Supraphon Music nejlepší scénky z odkazu Miloše Kirschnera, který byl nejenom skvělým interpretem Spejbla a Hurvínka, ředitelem Divadla S+H, ale i mimořádnou a všestrannou tvůrčí osobností. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkovi k narozeninám - Štáchová Helena , Karel iv. - císař a císařovna

O praštěném Hurvínkovi - Štáchová Helena

O praštěném Hurvínkovi - Štáchová Helena
Detail

Už jste se někdy pořádně praštili do hlavy? Tak právě to se stalo Hurvínkovi a věřte, že to byl skutečně "velký třesk". A co z toho vzešlo? Podivuhodné dobrodružství, v němž Hurvínek vystupuje jako příkladný, ba vzorově kladný hrdina. Víc neprozradíme. Zaposlouchejte se do vyprávění, v němž má nemalou roli právě vypravěč (Václav Postránecký). A ještě něco: tento titul připravilo Divadlo S+H k Hurvínkovu jubileu. Hurvínek je tu s námi už celých osmdesát let. (patro.cz)

Podobné produkty ako O praštěném Hurvínkovi - Štáchová Helena , Hurvínek a funící billy

O Hurvínkovi a králi husitském

O Hurvínkovi a králi husitském
Detail

Audiokniha na CD - autor Helena Štáchová; Jaroslav Kepka; čte Miroslav Vladyka Příhody neposedného zlobivce Hurvínka, jeho kamarádky Máničky, psa Žeryka a taťuldy Spejbla v klasickém podání Miloše Kirschnera, Heleny Štáchové, Josefa Horáka, Jiřího Stárka a Miroslava Černého a dalších. Na této audioknize se Hurvajz ocitne ve společnosti husitského krále. Jak se to přihodilo? Bude z toho další klukovina? Co myslíte? Poslechněte, a uvidíte! ;) (alza.cz)

Podobné produkty ako O Hurvínkovi a králi husitském , Hurvínek a červený kohout

O Hurvínkovi a králi husitském

O Hurvínkovi a králi husitském
Detail

Audiokniha MP3 Helena Štáchová,Pavel Cmíral, čte Helena Štáchová,Kristina Kostková,Květa Plachetková,Martin Klásek,Michal Kostka,Miroslav Vladyka,Ondřej Kepka,Petr Haničinec,Petr Nárožný,Václav Vydra Hurvínka s Máničkou tentokrát domácí úkol zavede k husitskému králi. Hurvínek se jako velvyslanec zaplete do šarvátky mezi papežem a králem Jiřím. Vymyslí to správné mírové řešení jejich problémů? (alza.cz)

Podobné produkty ako O Hurvínkovi a králi husitském , Hurvínkův kouzelný gramofon ()

Hurvínkovi k narozeninám (CD) - mluvené slovo

Hurvínkovi k narozeninám (CD) - mluvené slovo
Detail

Ano, Hurvínek slavil osmdesátiny! K jubileu vydal Supraphon Music nejlepší scénky z odkazu Miloše Kirschnera, který byl nejenom skvělým interpretem Spejbla a Hurvínka, ředitelem Divadla S+H, ale i mimořádnou a všestrannou tvůrčí osobností! Tracklist: 1. Hurvínkovi k narozeninám 15:03 Hurvínek skloňuje kočku 2. Hurvínek skloňuje kočku 04:42 3. Slepice, sup a skřivánek 05:46 4. Oldřich a Božena 03:28 5. Tur domácí 05:41 6. Tajenka pro Spejbla i Hurvínka 06:37 Hurvínkův Hajaja 7. Mléčná strava je zdravá 05:57 8. Hurvínkova koloběžka 06:44 9. Syslus modrobulvus 09:05 10. Mléko 03:45 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkovi k narozeninám (CD) - mluvené slovo

O praštěném Hurvínkovi (CD) - mluvené slovo

O praštěném Hurvínkovi (CD) - mluvené slovo
Detail

Už jste se někdy pořádně praštili do hlavy? Tak právě to se stalo Hurvínkovi a věřte, že to byl skutečně "velký třesk". A co z toho vzešlo? Podivuhodné dobrodružství, v němž Hurvínek vystupuje jako příkladný, ba vzorově kladný hrdina. Víc neprozradíme. Zaposlouchejte se do vyprávění, v němž má nemalou roli právě vypravěč (Václav Postránecký). Tracklist: 1. Hurvínkův velký třesk 08:07 2. Tři mušáci Mužáci 07:22 3. Mravenec Brabenec 07:06 4. Král jelen 09:17 5. Rohatá Mánička 04:41 6. Blecha Zdena 08:13 7. Včelí roj 07:21 8. Statečný Hurvínek 10:08 9. Zachráněná zvířátka 08:22 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako O praštěném Hurvínkovi (CD) - mluvené slovo , Kralevic, král, císař

Hurvínkovi k narozeninám - Miloš Kirschner - audiokniha

Hurvínkovi k narozeninám - Miloš Kirschner - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Ano, Hurvínek slavil osmdesátiny! K tomuto jubileu vydal Supraphon Music nejlepší scénky z odkazu Miloše Kirschnera, který byl nejenom skvělým interpretem Spejbla a Hurvínka, ředitelem Divadla S+H, ale i mimořádnou a všestrannou tvůrčí osobností! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkovi k narozeninám - Miloš Kirschner - audiokniha , Císař nihon-džinu

Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk

Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk
Detail

Audiokniha na CD - autor Helena Štáchová; Josef Větrovec; Miloš Kirschner st., čte Josef Beyvl Ppříhody neposedného zlobivce Hurvínka, jeho kamarádky Máničky, psa Žeryka a taťuldy Spejbla v klasickém podání Miloše Kirschnera, Heleny Štáchové, Josefa Horáka, Jiřího Stárka a Miroslava Černého a dalších. Další neuvěřitelné humorné příběhy pohádkové dvojice . Tentokrát se Hurvínek a jeho přátelé setkají s mořským vlkem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk , Spejbl & hurvínek a zlatá zebra 2 ()

Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk

Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk
Detail

Audiokniha MP3 Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Helena Štáchová,Josef Beyvl,Josef Haukvic,Josef Větrovec,Květa Štálová,Leoš Jirsák,Miloš Kirschner,Miroslav Černý,René Hájek,Václav Vondráček Hurvínek a jeho přátele se setkávají s vlkem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk , Klasický spejbl a hurvínek josefa skupy

Hurvínek a kluci mameluci, Hurvínkův poklad - Miloš Kirschner, Vladimír Straka - audiokniha

Hurvínek a kluci mameluci, Hurvínkův poklad - Miloš Kirschner, Vladimír Straka - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Určitě víte, jak důležité je mít správné přátele. Hurvínek sice nejvíc kamarádí s Máničkou, ale někdy se na ni trochu vytahuje, protože Mánička je "jenom" holka. Tak se dal jednou do klukovské party a málem to špatně dopadlo. Proč? Protože ti kluci nebyli opravdoví kamarádi, jak se tvářili, ale povedená kvítka, nebo chcete-li - mameluci. Toto Hurvínkovo dobrodružství spolu se scénkou Hurvínkův poklad, v níž Spejbl a bábinka použijí malou lest, aby Hurvínka a Máničku vyléčili z nemoci zvané lenora, nabízí redakce mluveného slova na novém cédéčku a kazetě s pořadovým číslem 15 z archivní řady nahrávek Divadla S+H z doby, kdy byl jeho ředitelem a interpretem Spejbla a Hurvínka Miloš Kirschner. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a kluci mameluci, Hurvínkův poklad - Miloš Kirschner, Vladimír Straka - audiokniha , Hurvínek a kouzelné muzeum -dvd (d008092)

Divadlo S+H: Hurvínek a kluci mameluci, Hurvínkův poklad (SU5242-2)

Divadlo S+H: Hurvínek a kluci mameluci, Hurvínkův poklad (SU5242-2)
Detail

Audiokniha na CD - Určitě víte, jak důležité je mít správné přátele. Hurvínek sice nejvíc kamarádí s Máničkou, ale někdy se na ni trochu vytahuje, protože Mánička je "jenom" holka. Tak se dal jednou doklukovské party a málem to špatně dopadlo. Proč? Protože ti kluci nebyli opravdoví kamarádi, jak se tvářili, ale poved Určitě víte, jak důležité je mít správné přátele. Hurvínek sice nejvíc kamarádí s Máničkou, ale někdy se na ni trochu vytahuje, protože Mánička je "jenom" holka. Tak se dal jednou doklukovské party a málem to špatně dopadlo. Proč? Protože ti kluci nebyli opravdoví kamarádi, jak se tvářili, ale povedená kvítka, nebo chcete-li - mameluci. Toto Hurvínkovo dobrodružství spolu se scénkou Hurvínkův poklad, v níž Spejbl a bábinka použijí malou lest, aby Hurvínka a Máničku vyléčili z nemoci zvané lenora, nabízí redakce mluveného slova na novém cédéčku a kazetě s pořadovým číslem 15 z archivní řady nahrávek Divadla S+H z doby, kdy byl jeho... (alza.cz)

Podobné produkty ako Divadlo S+H: Hurvínek a kluci mameluci, Hurvínkův poklad (SU5242-2) , Klasický spejbl a hurvínek josefa skupy 3

Hurvínkovy trampoty - Divadlo Spejbla a Hurvínka - audiokniha

Hurvínkovy trampoty - Divadlo Spejbla a Hurvínka - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pět příběhů Hurvínkových trampot s taťuldou: Spejbl se učí psí řeči, Spejbl lyžařem, Kravička pana Spejbla, Spejbl na rybách, Spejblův automobil. Celkový čas: 63:13 min. Není hračka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkovy trampoty - Divadlo Spejbla a Hurvínka - audiokniha , Spejbl a hurvínek miloše kirschnera / to nejlepší ()

O Hurvínkovi a králi husitském - Štáchová Helena

O Hurvínkovi a králi husitském - Štáchová Helena
Detail

Příhody neposedného zlobivce Hurvínka, jeho kamarádky Máničky, psa Žeryka a taťuldy Spejbla v klasickém podání Miloše Kirschnera, Heleny Štáchové, Josefa Horáka, Jiřího Stárka a Miroslava Černého a dalších. Na této audioknize se Hurvajz ocitne ve společnosti husitského krále. Jak se to přihodilo? Bude z toho další klukovina? Co myslíte? Poslechněte, a uvidíte! ;) (patro.cz)

Podobné produkty ako O Hurvínkovi a králi husitském - Štáchová Helena , Císař a jeho rodina (978-80-7229-860-0)

Hurvínek v pohádkovém lese, Z Hurvínkova kalendáře

Hurvínek v pohádkovém lese, Z Hurvínkova kalendáře
Detail

Audiokniha MP3 Augustin Kneifel, čte Antonín Jedlička,Eva Svobodová,Helena Štáchová,Jarmila Májová,Miloš Kirschner Další titul z tvůrčího odkazu dlouholetého ředitele Divadla S+H Miloše Kirschnera nabízí pětačtyřicetiminutovou hříčku, v níž vyjde najevo jak to "doopravdy" bylo s Červenou Karkulkou i Perníkovou chaloupkou, a navíc tři "listy" z Hurvínkova kalendáře. Skvělé nadčasové scénáře plné laskavého, dětem srozumitelného humoru i mistrovskou interpretaci dřevěných "hrdinů" ocení nejmladší posluchači dnes stejně, jako před více než třemi desítkami let jejich rodiče! (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek v pohádkovém lese, Z Hurvínkova kalendáře

O Hurvínkovi a králi husitském (CD) - mluvené slovo

O Hurvínkovi a králi husitském (CD) - mluvené slovo
Detail

Další titul z archivní řady nahrávek Divadla S+H s Milošem Kirschnerem, nezapomenutelným interpretem Spejbla a Hurvínka. Tracklist: 1. Hurvínek píše domácí úkol 11:54 2. Mánička v královském sklepení 14:08 3. Hurvínek jede s poselstvím do Francie 04:59 4. Poselstvo se vrací s nepořízenou 09:26 5. Ochutnávačka Mánička hoduje 05:06 6. Mánička coby věštkyně 04:47 7. Hurvínek vítězí v souboji 05:22 8. Králové podepisují mírovou smlouvu 05:13 9. Hurvínek je opět doma 03:57 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako O Hurvínkovi a králi husitském (CD) - mluvené slovo , Hurvínek mezi osly

O praštěném Hurvínkovi - Helena Štáchová, Denisa Kirschnerová - audiokniha

O praštěném Hurvínkovi - Helena Štáchová, Denisa Kirschnerová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Už jste se někdy pořádně praštili do hlavy? Tak právě to se stalo Hurvínkovi a věřte, že to byl skutečně "velký třesk". A co z toho vzešlo? Podivuhodné dobrodružství, v němž Hurvínek vystupuje jako příkladný, ba vzorově kladný hrdina. Víc neprozradíme. Zaposlouchejte se do vyprávění, v němž má nemalou roli právě vypravěč (Václav Postránecký). A ještě něco: tento titul připravilo Divadlo S+H k Hurvínkovu jubileu! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako O praštěném Hurvínkovi - Helena Štáchová, Denisa Kirschnerová - audiokniha

Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk - Štáchová Helena

Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk - Štáchová Helena
Detail

Ppříhody neposedného zlobivce Hurvínka, jeho kamarádky Máničky, psa Žeryka a taťuldy Spejbla v klasickém podání Miloše Kirschnera, Heleny Štáchové, Josefa Horáka, Jiřího Stárka a Miroslava Černého a dalších. Další neuvěřitelné humorné příběhy pohádkové dvojice . Tentokrát se Hurvínek a jeho přátelé setkají s mořským vlkem. (patro.cz)

Podobné produkty ako Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk - Štáchová Helena , Je hurvínek op? ()

Divadlo S+H: Hurvínkovi k narozeninám - CD (SU5756-2)

Divadlo S+H: Hurvínkovi k narozeninám - CD (SU5756-2)
Detail

Audiokniha na CD - Ano, Hurvínek slavil osmdesátiny! K tomuto jubileu vydal Supraphon Music nejlepší scénky z odkazu Miloše Kirschnera. Ano, Hurvínek slavil osmdesátiny! K tomuto jubileu vydal Supraphon Music nejlepší scénky z odkazu Miloše Kirschnera, který byl nejenom skvělým interpretem Spejbla a Hurvínka, ředitelem Divadla S+H, ale i mimořádnou a všestrannou tvůrčí osobností! Obsah: Hurvínkovi k narozeninám Hurvínek skloňuje kočku Hurvínek skloňuje kočku Slepice, sup a skřivánek Oldřich a Božena Tur domácí Tajenka pro Spejbla i Hurvínka Hurvínkova koloběžka Syslus modrobulvus Mléko (alza.cz)

Podobné produkty ako Divadlo S+H: Hurvínkovi k narozeninám - CD (SU5756-2) , Hurvínek má smůlu

Divadlo S+H: O praštěném Hurvínkovi - CD (SU5740-2)

Divadlo S+H: O praštěném Hurvínkovi - CD (SU5740-2)
Detail

Audiokniha na CD - Už jste se někdy pořádně praštili do hlavy? Tak právě to se stalo Hurvínkovi a věřte, že to byl skutečně „velký třesk”. A co z toho vzešlo? Podivuhodné dobrodružství, v němž Hurvínek vystupuje jako příkladný, ba vzorově kladný hrdina. Už jste se někdy pořádně praštili do hlavy? Tak právě to se stalo Hurvínkovi a věřte, že to byl skutečně „velký třesk”. A co z toho vzešlo? Podivuhodné dobrodružství, v němž Hurvínek vystupuje jako příkladný, ba vzorově kladný hrdina. Víc neprozradíme. Zaposlouchejte se do vyprávění, v němž má nemalou roli právě vypravěč (Václav Postránecký). A ještě něco: tento titul připravilo Divadlo S+H k Hurvínkovu jubileu! Seznam stop O praštěném Hurvínkovi Hurvínkův velký třesk / Tři mušáci Mužáci / Mravenec Brabenec / Král jelen / Rohatá Mánička / Blecha Zdena / Včelí roj / Statečný Hurvínek / Zachráněná zvířátka (alza.cz)

Podobné produkty ako Divadlo S+H: O praštěném Hurvínkovi - CD (SU5740-2) , Hurvínek na pouti

O Hurvínkovi a králi husitském - Helena Štáchová, Pavel Cmíral - audiokniha

O Hurvínkovi a králi husitském - Helena Štáchová, Pavel Cmíral - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Hurvínka s Máničkou tentokrát domácí úkol zavede k husitskému králi. Hurvínek se jako velvyslanec zaplete do šarvátky mezi papežem a králem Jiřím. Vymyslí to správné mírové řešení jejich problémů? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako O Hurvínkovi a králi husitském - Helena Štáchová, Pavel Cmíral - audiokniha

Hurvínek v pohádkovém lese, Z Hurvínkova kalendáře - Augustin Kneifel - audiokniha

Hurvínek v pohádkovém lese, Z Hurvínkova kalendáře - Augustin Kneifel - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Další titul z tvůrčího odkazu dlouholetého ředitele Divadla S+H Miloše Kirschnera nabízí pětačtyřicetiminutovou hříčku, v níž vyjde najevo jak to "doopravdy" bylo s Červenou Karkulkou i Perníkovou chaloupkou, a navíc tři "listy" z Hurvínkova kalendáře. Skvělé nadčasové scénáře plné laskavého, dětem srozumitelného humoru i mistrovskou interpretaci dřevěných "hrdinů" ocení nejmladší posluchači dnes stejně, jako před více než třemi desítkami let jejich rodiče! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek v pohádkovém lese, Z Hurvínkova kalendáře - Augustin Kneifel - audiokniha

Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk - Miloš Kirschner, Vladimír Straka - audiokniha

Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk - Miloš Kirschner, Vladimír Straka - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Hurvínek a jeho přátele se setkávají s vlkem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk - Miloš Kirschner, Vladimír Straka - audiokniha

Divadlo S+H: Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk - CD (SU5122-2)

Divadlo S+H: Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk - CD (SU5122-2)
Detail

Audiokniha na CD - Další dobrodružství Hurvínka. Další dobrodružství Hurvínka. Seznam stop Past na Hurvínka / Hurvínkův mořský vlk (alza.cz)

Podobné produkty ako Divadlo S+H: Past na Hurvínka, Hurvínkův mořský vlk - CD (SU5122-2)

Císařův levoboček - David Glockner

Císařův levoboček - David Glockner
Detail

Mladý Tomáš Masaryk je zaměstnán jako hofmistr syna významného vídeňského bankéře. Během návštěvy Lipska, kde slaví první úspěchy svým pojednáním o sebevraždách, však narazí na stopu temného tajemství ohledně svého původu. Neustálé narážky a záhadné náhody hrající velkou roli v jeho životě jej dovedou na kraj šílenství a donutí jej vrátit se do Vídně. Zde se vydává po stopě dávno zapomenutých událostí a tajných ujednání, aby zjistil, kdo ve skutečnosti je… a kdo je jeho otcem.Delirická pouť vídeňskými salóny, hanbinci i putykami, stejně jako jízdárnami a paláci šlechty jsou fascinující kulisou jeho pouti, na jejímž konci čeká pravda… a dost možná i anděl, který Tomáše Masaryka přetvoří v někoho lepšího… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Císařův levoboček - David Glockner

Císařova pomsta - Clive Cussler

Císařova pomsta - Clive Cussler
Detail

Smělá bankovní loupež během monacké Grand Prix zdecimuje účet Korporace a Juan Cabrillo s celou posádkou Oregonu tak musí čelit nečekané situaci. Ukáže se však, že vykradení banky je jen prvním bodem v promyšleném plánu tajemné organizace, na řadu pak má přijít kolaps evropské ekonomiky, chaos a smrt milionů lidí. Juan se pouští do boje s nemilosrdnými protivníky, kteří disponují téměř neomezenými prostředky. A k tomu všemu je na stopě tajných dokumentů, ukradených během Napoleonova tažení do Ruska. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Císařova pomsta - Clive Cussler

Hurvínek a drak

Hurvínek a drak
Detail

Audiokniha MP3 František Nepil, čte Rudolf Hrušínský,Miloš Kirschner,Vlastimil Brodský,Sylva Sequensová,Svatopluk Beneš,František Hanus,Vladimír Hrubý Jubilejní edice / S + H Františka Nepila Jubilejní edicí alba "Hurvínek a drak" si připomínáme nejen nedožité 85. narozeniny spisovatele Františka Nepila, ale i jeho dlouholetou úspěšnou spolupráci s Divadlem Spejbla a Hurvínka. Na novém kompilačním CD proto posluchači naleznou oblíbenou hru "Hurvínek a drak", ale také výběr z nejúspěšnějších "nepilovských" konverzací S + H a coby bonus dosud nevydanou popletenou pohádku "Spejbl, Hurvínek a Červená Karkulka". Nepilův smysl pro humor vždy skvěle rezonoval s tradicí S+H. Ve hře "Hurvínek a drak" byly vtipné dialogy a hra s pojmy dovedeny do velmi zajímavé absurdity. K popularitě této nahrávky přispělo i skvělé herecké obsazení. Vedle Miloše Kirschnera v rolích S+H se představili Vlastimil Brodský coby doktor Aspirin, Rudolf Hrušínský, František Hanus a Vladimír... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a drak

Hurvínek a pohádky

Hurvínek a pohádky
Detail

Audiokniha MP3 Irena Straková,Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Helena Štáchová,Miloš Kirschner Sedmnáctý titul archivní řady nahrávek Divadla S+H zahrnuje loutkovou hru Hurvínek a pohádka s hádankou /stopáž 42 minuty/ a dvě krátké scénky Loutkové divadlo u Spejblů a Cirkusová pohádka. Variace na pohádková témata se v repertoáru Divadla S+H objevují často a Miloš Kirschner, pokračovatel Josefa Skupy a dlouholetý ředitel Divadla S+H, je s oblibou využíval i v lehkých parodiích. Všechny tři nahrávky uvedené na tomto titulu jsou však především dokladem brilantního Kirchnerova interpretačního umění, které obdivují posluchači bez rozdílu věku i po letech uplynulých od jeho odchodu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a pohádky

Hurvínek a lupiči

Hurvínek a lupiči
Detail

Audiokniha MP3 Miloš Kirschner,Pavel Grym, čte Dalimil Klapka,Helena Štáchová,Josef Bek,Ladislav Kazda,Milan Neděla,Miloš Kirschner,Miroslav Černý O hříčku Divadla S + H Hurvínek a lupiči z roku 1979, která vyšla ještě na černé gramofonové desce, si posluchači už několik let psali. Teď tedy dostávají do rukou další album s archivními nahrávkami tohoto divadla, v nichž interpretuje oba dřevěné hrdiny ještě jeho dlouholetý principál a tvůrce moderní poetiky S+H Miloš Kirschner. Kromě hříčky titulní, která je ukázkou Kirschnerova vrcholného tvůrčího období, najdete na nahrávce ještě dva drobné dialogy v průměru vždy o deset let starší. Znalci a milovníci Divadla S+H tak mají možnost srovnání. Zklamáni nebudou ani malí posluchači, kterým je toto dílo určeno především. Spejbl s Hurvínkem prostě nestárnou! (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a lupiči

Hurvínek a drak

Hurvínek a drak
Detail

Audiokniha MP3 František Nepil, čte František Hanus,Miloš Kirschner,Rudolf Hrušínský,Svatopluk Beneš,Sylva Sequensová,Vladimír Hrubý,Vlastimil Brodský Humornou parafrázi Františka Nepila na klasickou "dračí" pohádku natočil Miloš Kirschner (Spejbl, Hurvínek) ve spolupráci s předními herci své doby před dvaceti lety. Snímek, který tehdy patřil k nejoblíbenějším, neztratil ani dnes nic ze své přitažlivosti, což jistě ocení další generace malých posluchačů! (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a drak

Hurvínek a červený kohout

Hurvínek a červený kohout
Detail

Audiokniha MP3 Irena Straková,Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Helena Štáchová,Miloš Kirschner V audioknize Spejbl učí Máničku s Hurvínkem jak předcházet požárům. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a červený kohout

Hurvínek a Funící Billy

Hurvínek a Funící Billy
Detail

Audiokniha MP3 Denisa Kirschnerová, čte Helena Štáchová,Martin Klásek,Ondřej Lážňovský,René Hájek Nový příběh se Spejblem, Hurvínkem, Máničkou, bábinkou a Žerykem, který pro vás Supraphon připravil, se inspiroval skutečnými a především komickými okolnostmi vzniku jednoho domácího zařízení s neprávem pošramocenou pověstí - vysavače.Zaposlouchejte se do příběhu, který vás zavede do Anglie počátku 20. století. Dozvíte se, co se přihodí, když pan Spejbl, coby gentleman v buřince, vynalezne vysavač, který nazve " funící Billy ". Mimochodem první vysavač si nevysloužil svůj název náhodou - byl tak obrovský, že ho táhl koňský povoz a vydával tak hrozný zvuk, až plašil koně.Tento příběh na vás čeká ve zbrusu novém layoutu z dílny autora, výtvarníka a režiséra Divadla Spejbla a Hurvínka Mikiho Kirschnera, který vznikl ve spolupráci s grafičkou Andreou Dobrkovskou. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a Funící Billy

Hurvínek - Hurvínku nezlob! soubor her

Hurvínek - Hurvínku nezlob! soubor her
Detail

Užij si zábavu se souborem her HURVÍNKU NEZLOB! Soubor obsahuje klasickou hru "Člověče nezlob se", společenskou hru "Vzhůru do oblak" a tradiční pexeso na rozstříhání - 32 dvojic obrázků postaviček z filmu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek - Hurvínku nezlob! soubor her

Hurvínek a kouzelné muzeum (DVD)

Hurvínek a kouzelné muzeum (DVD)
Detail

Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí v animované komedii pro celou rodinu. Filmový příběh Hurvínek a kouzelné muzeum nabízí zcela nové, původní dobrodružství. Pan Spejbl pracuje jako hlídač Muzea loutek, kterému však hrozí zbourání. Hurvínek zase jednou neposlouchá a podaří se mu proniknout do uzavřených prostor muzea, kde objeví svět, skrytý před zraky návštěvníků. A právě v podzemí je ukryto nejen tajemství kouzelného muzea, ale i klíč k jeho záchraně. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil ´taťuldu´, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a kouzelné muzeum (DVD)

Hurvínek a drak - Nepil František

Hurvínek a drak - Nepil František
Detail

Jubilejní edicí alba “Hurvínek a drak” si připomínáme nejen nedožité 85. narozeniny spisovatele Františka Nepila, ale i jeho spolupráci s Divadlem Spejbla a Hurvínka. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a drak - Nepil František

Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra ()

Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra ()
Detail

Audiokniha MP3 Rozhlasová nahrávka Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra ()z roku 1977Pro děti 5-8 let a všechny starší, kteří si chtějí zavzpomínat na své dětství„Máš štěstí, ty i tvoji kamarádi, že vaším rozhlasovým učitelem bude jeden z nejlepších znalců všech předpisů na světě, a tedy i předpisů dopravních. Bude jím taťulda, Josef Spejbl. Pro případ, že by ti jeho výklad přece jenom nebyl docela úplně jasný, budu samozřejmě při tom i já, Hurvínek.“Mnozí rodiče dnešních dětí si určitě vzpomenou, jak za svých školních let (začínalo se v roce 1977, výuka pokračovala do druhé poloviny osmdesátých let) ze školního rozhlasu poslouchali lekce pro budoucí motoristy i malé chodce či cyklisty v podání Spejbla a Hurvínka a podle pokynu vyplňovali výukové sešity Zlatá zebra dle své věkové kategorie. Byla s tím spojena soutěž o odznak Zlatá zebra.Když jsme ve vydavatelství Radioservis Zlatou zebru poslouchali, s překvapením jsme zjistili, jak aktuální je. Proto jsme se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra ()

Císařova bysta - Joseph Roth - e-kniha

Císařova bysta - Joseph Roth - e-kniha
Detail

eBook:,Hlavní postavou novely Josepha Rotha (česky Pochod Radeckého, Kapucínská krypta) je hrabě Xaver Morstin, člověk celou svou bytostí spjatý s bývalou rakousko-uherskou monarchií; tento nejvýraznější rys jeho konzervativní, charakterní a svébytné osobnosti bezprostředně vyjadřuje životní postoj Rotha samého. Novela líčí Morstinovy zážitky, potíže a útrapy, do kterých se dostává, když se poněkud donkichotským způsobem pokouší vyrovnat se s podstatně (a pro hraběte nepochopitelně) proměněným světem po roce 1918. Mistrovsky napsaná novela vrcholí bizarní pointou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Císařova bysta - Joseph Roth - e-kniha

Císařova pomsta - Clive Cussler - e-kniha

Císařova pomsta - Clive Cussler - e-kniha
Detail

eBook:,Smělá bankovní loupež během monacké Grand Prix zdecimuje účet Korporace a Juan Cabrillo s celou posádkou Oregonu tak musí čelit nečekané situaci. Ukáže se však, že vykradení banky je jen prvním bodem v promyšleném plánu tajemné organizace, na řadu pak má přijít kolaps evropské ekonomiky, chaos a smrt milionů lidí. Juan se pouští do boje s nemilosrdnými protivníky, kteří disponují téměř neomezenými prostředky. A aby toho nebylo málo, musí se dostat na stopu dokumentům, ukradených během Napoleonova tažení do Ruska. Ty skrývají něco, po čem touží lovci pokladů i nejlepší hacker na světě. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Císařova pomsta - Clive Cussler - e-kniha

Císařovy nové šaty a další pohádky

Císařovy nové šaty a další pohádky
Detail

Audiokniha MP3 Hans Christian Andersen, čte Martina Preissová Tři známé pohádky, jejímž autorem je Hans Christian AndersenPohádka Císařovy nové šaty vypráví příběh o bezelstnosti a upřímnosti malých dětí ve srovnání s marnivostí a vypočítavostí dospělých. Marnivý císař se zajímá pouze o módu a vlastní vzhled. Zaměstná dva podvodné tkalce, kteří mu ušijí neviditelné šaty. Ty jsou však neviditelné pro ty, kteří jsou hloupí nebo nezpůsobilí k výkonu své funkce. Císař neexistující šaty sice nevidí, ale nechce vypadat hloupě. Ostatní se chovají stejně, než se ale se svým názorem přidá jedno malé dítě.Lásce a moudrosti naučí princ v převleku za pasáčka vepřů pyšnou a marnivou princeznu ve stejnojmenné pohádce Pasáček vepřů.Třetí pohádka Pastýřka a kominíček vypráví o nezdolné lásce, která přestála mnohé úklady. Audiokniha byla vydána na podporu akce Noc s Andersenem. Hans Christian AndersenDánský spisovatel a jeden z největších světových pohádkářů. Mnohé ze... (alza.cz)

Podobné produkty ako Císařovy nové šaty a další pohádky

Hurvínek a lupiči (CD) - mluvené slovo

Hurvínek a lupiči (CD) - mluvené slovo
Detail

Další titul z archivní řady nahrávek Divadla S+H s Milošem Kirschnerem, nezapomenutelným interpretem Spejbla a Hurvínka. O hříčku Divadla S + H Hurvínek a lupiči z roku 1979, která vyšla ještě na černé gramofonové desce, si posluchači už několik let psali. Teď tedy dostávají do rukou další album s archivními nahrávkami tohoto divadla, v nichž interpretuje oba dřevěné hrdiny ještě jeho dlouholetý principál a tvůrce moderní poetiky S+H Miloš Kirschner. Kromě hříčky titulní, která je ukázkou Kirschnerova vrcholného tvůrčího období, najdete na nahrávce ještě dva drobné dialogy v průměru vždy o deset let starší. Znalci a milovníci Divadla S+H tak mají možnost srovnání. Zklamáni nebudou ani malí posluchači, kterým je toto dílo určeno především. Spejbl s Hurvínkem prostě nestárnou! Tracklist: 1. Zavřeni na hradě 10:30 2. Mučírna, propadliště a lupiči 08:14 3. Dvorní dáma mušketýr 05:36 4. Paní Kateřina pod zámkem, Spejbl v propadlišti 12:13 5. Lupiči jsou za mřížemi, Hurvínek je hrdina 07:44 6. Hurvínek na výstavě 06:37 7. Hurvínek na výletě 07:10 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a lupiči (CD) - mluvené slovo
Hurvínek a kluci mameluci, Hurvínkův poklad, Divadlo S+H: Hurvínek a kluci mameluci, Hurvínkův poklad (SU5242-2), Hurvínek a pohádky, Hurvínkův dřeváček, Hurvínkův sněhulák (), Hurvínkův bigbýt a 9 dalších scének, Karel IV. - Císař a synové (), Karel IV. - Císař a císařovna, Hurvínek a Funící Billy, Hurvínek a červený kohout, Hurvínkův kouzelný gramofon (), Kralevic, král, císař, Císař Nihon-Džinu, Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra 2 (), Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy, Hurvínek a kouzelné muzeum -DVD (D008092), Klasický Spejbl a Hurvínek Josefa Skupy 3, Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera / To nejlepší (), Císař a jeho rodina (978-80-7229-860-0), Hurvínek mezi osly, Je Hurvínek OP? (), Hurvínek má smůlu, Hurvínek na pouti