Cinky obchod

Našli jsme pro tebe Cinky obchod. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Cinky obchod

Kvído - Obchod

Kvído - Obchod

Unikátní hra od Kvída o nakupování. Děti se učí nakupovat v obochodě dle nákupního seznamu potraviny na své oblíbené jídlo. Děti si musí umět spočítat peníze, správně se rozhodovat, čelit nečekaným nevýhodám i příjemným výhodám a pro získání dalších peněz na nákup mohou vykonat i nějakou domáci práci. (bambule.cz)

Výhodný obchod (9788327626585)

Výhodný obchod (9788327626585)

Kniha – autor Nora Roberts, 416 stran, česky, pevná s přebalem lesklá 2 příběhy v 1 knížce Správná volba Lee je úspěšná novinářka v prestižním časopise a práce je její jedinou radostí. Teď má před sebou velkou profesní výzvu – napsat článek o světoznámém spisovateli bestsellerů Hunteru Brownovi, který si své soukromí pečlivě střeží. Když se Lee naskytne příležitost se s ním setkat , Hunter jí k jejímu překvapení nabídne výhodný obchod: ona s ním stráví dva týdny tábořením v přírodě a on jí na oplátku poskytne informace o sobě! Umění podvádět Najednou se u nás objevil otcův dobrý známý, že si tu prý chce odpočinout. Je ale Adam opravdu tím mužem, za jakého se vydává? Co se za jeho návštěvou skrývá? Jaká si s sebou přinesl tajemství? To jsou myšlenky, které se Kirby honí hlavou. Jedno… (alza.cz)

Dievčenský trendový obchod

Dievčenský trendový obchod

10 nádherných obrázkov, ktoré môžeš dozdobiť nálepkami. 10 obrovských omaľovaniek, ktoré môžeš vyfarbiť podľa vlastného vkusu. Viac ako 500 nálepiek, ktoré môžeš nalepiť na farebné obrázky alebo kamkoľvek podľa vlastnej fantázie. (patro.cz)

Albi kvído obchod

Albi kvído obchod

Albi KVÍDO Obchod - Hra o nakupováníObchod - Hra o nakupování je unikátní dětská hra od Kvída. Naučí děti od 4 let, jak hospodařit s penězi, správnému rozhodování, sociálním dovednostem, ale i například řazení potravin do druhů (např. ovoce, zelenina, mléčné výrobky, atd.). Hráči se po cestě do Kvído obchodu musí umět správně rozhodovat, s trochou štěstí získají část peněz na svůj nákup a zbytek si mohou vydělat vylosovanou domácí prací (úklid, mytí nádobí, apod.), kterou musí vykonat. V obchodě nakupují zboží dle svého nákupního seznamu a neustále sledují, zda mají dostatek peněz na zaplacení.Při nakupování se mohou setkat i s nečekanými výhodami a nevýhodami, které ze hry dělají ještě větší zábavu.Vyhrává ten, kdo má jako první dostatek peněz na zaplacení na pokladně a vrátí se domů s… (fonetip.cz)

Albi KVÍDO Obchod

Albi KVÍDO Obchod

Albi KVÍDO Obchod - Hra o nakupování Obchod - Hra o nakupování je unikátní dětská hra od Kvída. Naučí děti od 4 let, jak hospodařit s penězi, správnému rozhodování, sociálním dovednostem, ale i například řazení potravin do druhů (např. ovoce, zelenina, mléčné výrobky, atd.).  Hráči se po cestě do Kvído obchodu musí umět správně rozhodovat, s trochou štěstí získají část peněz na svůj nákup a zbytek si mohou vydělat vylosovanou domácí prací (úklid, mytí nádobí, apod.), kterou musí vykonat. V obchodě nakupují… (mrakyhracek.cz)

beluga Dětský obchod

beluga Dětský obchod

Dřevěný dětský obchod s červenou zadní stěnou, posuvnými dveřmi, hodinami a postranním pultem. Díky jednoduchému nasazovacímu systému se postranní pult velmi snadno odendá bez nutnosti použití nářadí. Podrobnosti: Rozměr: 77 x 60 x 110 cm Hmotnost: 10 kg Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! (pinkorblue.cz)

Albi KVÍDO Obchod

Albi KVÍDO Obchod

Albi KVÍDO Obchod - Hra o nakupování Obchod - Hra o nakupování je unikátní dětská hra od Kvída. Naučí děti od 4 let, jak hospodařit s penězi, správnému rozhodování, sociálním dovednostem, ale i například řazení potravin do druhů (např. ovoce, zelenina, mléčné výrobky, atd.).  Hráči se po cestě do Kvído obchodu musí umět správně rozhodovat, s trochou štěstí získají část peněz na svůj nákup a zbytek si mohou vydělat vylosovanou domácí prací (úklid, mytí nádobí, apod.), kterou musí vykonat. V obchodě nakupují… (mrakyhracek.cz)

Obchod s koblihami

Obchod s koblihami

„Koblihy, muffiny a další sladké pečivo najdete v obchodě u paní medvídkové. Sada obsahuje : 1 figurka zvířátka, regál s širokou nabídkou sladkého pečiva, stůl s podtácky, horký čaj v konvici , 2 hrnky ,kleště na pečivoa papírové krabičky na zabalení. (bambule.cz)

Dievčenský trendový obchod

Dievčenský trendový obchod

10 nádherných obrázkov, ktoré môžeš dozdobiť nálepkami. 10 obrovských omaľovaniek, ktoré môžeš vyfarbiť podľa vlastného vkusu. Viac ako 500 nálepiek, ktoré môžeš nalepiť na farebné obrázky alebo kamkoľvek podľa vlastnej fantázie. (mall.cz)

Pošta a obchod

Pošta a obchod

Zábavná a zároveň naučná sada dvou her, která dětem přiblíží fungování obchodu a pošty. Hry spočívají v předvádění různých rolí, ať už jde o nakupujícího nebo pracovníka přepážky na poště. Hry rozvíjejí dětskou představivost a slovní zásobu. Navíc dětem umožní seznámit se s pracovním povoláním a lépe pochopit svět kolem nás. Balení obsahuje okénko pro poštu/obchod, pult pro poštu/obchod, 2 pokladny, 58 kostek s obrázky zboží, 30 bankovek, 8 mincí, 12 pohlednic, 10 obálek a 45 poštovních známek. (knihydobrovsky.cz)

So Slime obchod

So Slime obchod

So Slime obchod jen za 319.00. (bambule.cz)

Albi Kvído Obchod

Albi Kvído Obchod

Albi Kvído Obchod Hra na nakupování s cílem mít nákup co nejrychleji doma. Hráči mají za úkol koupit všechny produkty zapsané na seznamu tak, aby nebyl problém u kasy se zaplacením a částka nepřesáhla možnost uhradit položku za vybrané produky. Přednosti: rozvíjí sociální a finanční dovednosti trénuje schopnost rozlišovat do skupin Obsah balení: obchod s regály a herním plánem 6 figurek na výběr a 4 plastová kolečka na postavení figurek 4 nákupní vozíky s magnetem, 4 karty s 8 nákupními seznamy pokladna na vkládání… (hracky-4kids.cz)

PINOLINO Obchod Kimo

PINOLINO Obchod Kimo

Zvláště stabilní obchod Kimo je skutečnou klasikou mezi hračkami, ve kterém je pro všechny věkové kategorie nakupování zážitkem. S velkým množstvím oddílů a polic pro spoustu nákupních doplňků, stejně jako 2 velké a 2 malé zásuvky, Kimo vyzývá dívky a chlapce, aby nakupovali a plnili své dětské sny. Prodejní stánek působí díky světlému smrkovému dřevu přátelsky a vstřícně, ideálně se hodí do dětského pokoje nebo do herní místnosti a je skvělým nápadem na dárek k narozeninám nebo k vánocům. Podrobnosti: Masivní dřevo: smrk, čiře lakováno Rozměry: 90 x 90 x 108 cm Výška pultu: 62 cm Se dvěma velkými a 2 malými šuplíky Obzvláště stabilní Věk: od 2 - 8 let O značce Pinlino: Pinolino je na trhu již od roku 1997 a nabízí širokou paletu dětského nábytku,doplňků a hraček. Pinolino vyrábí svůj… (pinkorblue.cz)

Albi Kvído - Obchod

Albi Kvído - Obchod

Interaktivní hra, která pomáhá rozvíjet především finanční gramotnost. (mall.cz)

ALBI Kvído - Obchod

ALBI Kvído - Obchod

Obchod - Hra o nakupování je unikátní dětská hra od Kvída. Naučí děti od 4 let, jak hospodařit s penězi, správnému rozhodování, sociálním dovednostem, ale i například řazení potravin do druhů (např. ovoce, zelenina, mléčné výrobky, atd.). Hráči se po cestě do Kvído obchodu musí umět správně rozhodovat, s trochou štěstí získají část peněz na svůj nákup a zbytek si mohou vydělat vylosovanou domácí prací (úklid, mytí nádobí, apod.), kterou musí vykonat. V obchodě nakupují zboží dle svého nákupního seznamu a neustále sledují, zda mají dostatek peněz na zaplacení. Při nakupování se mohou setkat i s nečekanými výhodami a nevýhodami, které ze hry dělají ještě větší zábavu. Vyhrává ten, kdo má jako první dostatek peněz na zaplacení na pokladně a vrátí se domů s celým nákupem. Hra Obchod obsahuje:… (knihydobrovsky.cz)

Látkový obchod (8592117974586)

Látkový obchod (8592117974586)

Dětský domeček vhodný pro holky i kluky, doporučený věk od 3 let S barevným látkovým domečkem - obchodem Superstore si vaše děti dokonale zahrají na nakupování a prodávání. Rychle, před obchodem už se tvoří fronta! Obchůdek je barevný, stylový a vyzdobený obrázky zboží, nákupních košíků přesně jak to děti znají z opravdového obchodu. Pokud se obchod zavře, může dětem sloužit jako domeček, kde se schovají a dopřejí si trochu odpočinku. Domeček se jednoduše skládá i rozkládá. Pokud je složený, nezabere moc místa a můžete ho jednoduše uskladnit. Látkový domeček - obchod je vyroben z testovaného vinylu a kvalitní konstrukce je zárukou dlouhé životnosti. Dá se použít venku i uvnitř. Dětský obchod je určen pro děti od 3 let Klíčové vlastnosti dětského domečku - látkového obchoduLátkový domeček… (alza.cz)

Pošta a obchod

Pošta a obchod

Zábavná a zároveň naučná sada dvou her, která dětem přiblíží fungování obchodu a pošty. Hry spočívají v předvádění různých rolí, ať už jde o nakupujícího nebo pracovníka přepážky na poště. Hry rozvíjejí dětskou představivost a slovní zásobu. Navíc dětem umožní seznámit se s pracovním povoláním a lépe pochopit svět kolem nás. Balení obsahuje okénko pro poštu/obchod, pult pro poštu/obchod, 2 pokladny, 58 kostek s obrázky zboží, 30 bankovek, 8 mincí, 12 pohlednic, 10 obálek a 45 poštovních známek. (patro.cz)

Výhodný obchod - Roberts Nora

Výhodný obchod - Roberts Nora

2 příběhy v 1 knížce Správná volba Lee je úspěšná novinářka v prestižním časopise a práce je její jedinou radostí. Teď má před sebou velkou profesní výzvu – napsat článek o světoznámém spisovateli bestsellerů Hunteru Brownovi, který si své soukromí pečlivě střeží. Když se Lee naskytne příležitost se s ním setkat , Hunter jí k jejímu překvapení nabídne výhodný obchod: ona s ním stráví dva týdny tábořením v přírodě a on jí na oplátku poskytne informace o sobě! Umění podvádět Najednou se u nás objevil otcův dobrý známý, že si tu prý chce odpočinout. Je ale Adam opravdu tím mužem, za jakého se vydává? Co se za jeho návštěvou skrývá? Jaká si s sebou přinesl tajemství? To jsou myšlenky, které se Kirby honí hlavou. Jedno je však jisté: čím déle Kirby Adama zná, tím víc propadá… (patro.cz)

Brio obchod se zmrzlinou

Brio obchod se zmrzlinou

Ti, co snili o tom, že jednoho dne budou mít svůj vlastní obchod se zmrzlinou se konečně dočkali. Stačí si jenom vybrat, jaké příchutě budete chtít prodávat. Můžete si vybrat i otevírací dobu. Tady budete svým pánem vy. Obchod se zmrzlinou je kompatibilní s dalšími hracími sety a vláčkodráhami Brio. Obchod se jednoduše složíSada je vyrobena v kombinaci dřeva a plastuBalení obsahuje dvě figurky a další interiérové doplňkyCelkem 13 dílů, které se jednoduše sestavíVhodné pro děti od 18 měsíců (fonetip.cz)

Brio obchod se zeleninou

Brio obchod se zeleninou

Obchůdek se zeleninou a ovocem, který je dokonalým doplňkem k vláčkodráze. Vystavte svůj sortiment a prodávejte ovoce a zeleninu na trhu svým přátelům. Nabízené zboří je vyrobeno ze dřeva. Stánek a figurka jsou vyrobeny z plastu. Stánek a figurka jsou vyrobeny z plastuOvoce a zelenina jsou vyrobeny ze dřevaVhodné pro děti od 3 let (fonetip.cz)

Brio Obchod se zeleninou

Brio Obchod se zeleninou

Obchůdek se zeleninou a ovocem, který je dokonalým doplňkem k vláčkodráze. Vystavte svůj sortiment a prodávejte ovoce a zeleninu na trhu svým přátelům. Nabízené zboří je vyrobeno ze dřeva. Stánek a figurka jsou vyrobeny z plastu.   Stánek a figurka jsou vyrobeny z plastu Ovoce a zelenina jsou vyrobeny ze dřeva Vhodné pro děti od 3 let (mrakyhracek.cz)

Brio Obchod se zmrzlinou

Brio Obchod se zmrzlinou

Ti, co snili o tom, že jednoho dne budou mít svůj vlastní obchod se zmrzlinou se konečně dočkali. Stačí si jenom vybrat, jaké příchutě budete chtít prodávat. Můžete si vybrat i otevírací dobu. Tady budete svým pánem vy. Obchod se zmrzlinou je kompatibilní s dalšími hracími sety a vláčkodráhami Brio.   Obchod se jednoduše složí Sada je vyrobena v kombinaci dřeva a plastu Balení obsahuje dvě figurky a další interiérové doplňky Celkem 13 dílů, které se jednoduše sestaví Vhodné pro děti od 18 měsíců (mrakyhracek.cz)

Pojízdný obchod s bonbóny

Pojízdný obchod s bonbóny

Pojízdný obchod s bonbóny zakoupíte jen za 299.00 na www.bambule.cz. (bambule.cz)

Brio Obchod se zeleninou

Brio Obchod se zeleninou

Obchůdek se zeleninou a ovocem, který je dokonalým doplňkem k vláčkodráze. Vystavte svůj sortiment a prodávejte ovoce a zeleninu na trhu svým přátelům. Nabízené zboří je vyrobeno ze dřeva. Stánek a figurka jsou vyrobeny z plastu.   Stánek a figurka jsou vyrobeny z plastu Ovoce a zelenina jsou vyrobeny ze dřeva Vhodné pro děti od 3 let (mrakyhracek.cz)

Obchod s točenou zmrzlinou

Obchod s točenou zmrzlinou

Obchod s točenou zmrzlinou jen za 279.00. (bambule.cz)

Nora Robertsová: Výhodný obchod

Nora Robertsová: Výhodný obchod

2 příběhy v 1 knížce Správná volba Lee je úspěšná novinářka v prestižním časopise a práce je její jedinou radostí. (mall.cz)

Brio Obchod se zmrzlinou

Brio Obchod se zmrzlinou

Ti, co snili o tom, že jednoho dne budou mít svůj vlastní obchod se zmrzlinou se konečně dočkali. Stačí si jenom vybrat, jaké příchutě budete chtít prodávat. Můžete si vybrat i otevírací dobu. Tady budete svým pánem vy. (mall.cz)

Robertsová Nora: Výhodný obchod

Robertsová Nora: Výhodný obchod

2 příběhy v 1 knížce Správná volba Lee je úspěšná novinářka v prestižním časopise a práce je její jedinou radostí. (mall.cz)

Brio Obchod se zeleninou

Brio Obchod se zeleninou

Obchůdek se zeleninou a ovocem, který je dokonalým doplňkem k vláčkodráze. Vystavte svůj sortiment a prodávejte ovoce a zeleninu na trhu svým přátelům. Nabízené zboří je vyrobeno ze dřeva. Stánek a figurka jsou vyrobeny z plastu. (mall.cz)

Jouéco dřevěný obchod & divadlo

Jouéco dřevěný obchod & divadlo

dřevěná oboustranná kulisa pro hru na obchod či divadelní představení rozměr: šířka 68,5cm x výška 110cm x hloubka 23cm vhodné pro děti od 36 měsíců (mall.cz)

Čech František: Divoký obchod

Čech František: Divoký obchod

Právnický thriller z období divoké fotovoltaiky. Neobvyklý úkol odvádí úspěšného pražského advokáta Petra Cihláře z naleštěných interiérů jednacích místností do zapadlých vesnic Jesenicka. (mall.cz)

Brio Obchod se zmrzlinou

Brio Obchod se zmrzlinou

Ti, co snili o tom, že jednoho dne budou mít svůj vlastní obchod se zmrzlinou se konečně dočkali. Stačí si jenom vybrat, jaké příchutě budete chtít prodávat. Můžete si vybrat i otevírací dobu. Tady budete svým pánem vy. Obchod se zmrzlinou je kompatibilní s dalšími hracími sety a vláčkodráhami Brio.   Obchod se jednoduše složí Sada je vyrobena v kombinaci dřeva a plastu Balení obsahuje dvě figurky a další interiérové doplňky Celkem 13 dílů, které se jednoduše sestaví Vhodné pro děti od 18 měsíců (mrakyhracek.cz)

Venkovský obchod s obuví

Venkovský obchod s obuví

Venkovský obchod s obuví jen za 279.00. (bambule.cz)

Paula & Friends - sada obchod

Paula & Friends - sada obchod

Představujeme vám krásně barevný svět 7 cm velké panenky Pauly a jejích kamarádek a zvířecích kamarádů. Sbírejte panenky, prohazujte jim vlásky i oblečení. Pro lepší stabilitu je můžete postavit na stojánek a vystavit si je ve svém pokoji. Vytvořte si svůj originální svět Pauly. Pořiďte jí dům, vezměte ji na hřiště nebo do cukrárny. Hračky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, nemají ostré hrany a jsou hezky barevné, aby zaujaly i malé holčičky. Sledujte na www.youtube.cz animované příběhy. Pro děti od 3 let. (bambule.cz)

Ecoiffier Abric Obchod TweepPop

Ecoiffier Abric Obchod TweepPop

Barevný obchod s motivem TweePop. Připrav a vybal zboží, první zákazníci už přicházejí. Součástí je stánek s pokladnou a deštníkem, auto, 3 figurky a další příslušenství. (mall.cz)

Divoký obchod - František Čech

Divoký obchod - František Čech

Právnický thriller z období divoké fotovoltaiky. Neobvyklý úkol odvádí úspěšného pražského advokáta Petra Cihláře z naleštěných interiérů jednacích místností do zapadlých vesnic Jesenicka. Doprovázen náročným klientem a pohlednou koncipientkou musí dokončit obchod, na kterém závisí nejen vysoká odměna pro jeho zaměstnavatele, ale také Cihlářova vlastní kariéra. Sotva se probere z další víkendové jízdy po pražských nočních klubech, snaží se zorientovat v událostech, které zahrnují nevysvětlitelný požár skladu, smrt venkovského pobudy i nepřipojenou solární elektrárnu. Mezitím se v pohraničí mezi rozkvetlými loukami a zalesněnými kopci místní lidé perou se životem, v němž kromě peněz často chybějí skrupule a zábrany. Usedlí policisté se snaží v poklidu dělat svou práci, mladí podnikatelé… (knihydobrovsky.cz)

Anglicky aktivně pro obchod

Anglicky aktivně pro obchod

Program Anglicky Aktivně se soustředí na jeden z nejpodstatnějších pilířů studia cizího jazyka – na výuku slovní zásoby. Tento prvek výuky patří k nejméně populárním – vždyť kdo by měl rád biflování slovíček – ale zároveň je pro praktické využití jazyka nejdůležitější. Bez slovíček a frází nemůžeme jazyk aktivně používat – nemůžeme číst, poslouchat a hlavně mluvit. Program, který jste si právě úspěšně nainstalovali, obsahuje cca 1000 slov a frází. Nejprve se všechna tato slovíčka a fráze nachází v oddělení „Seznamuji se s novými slovíčky“. Smyslem práce s programem je tato slovíčka a fráze prostřednictvím výukového procesu „přestěhovat“ do oddělení „Slovíčka, která znám“. Jakmile dosáhnete tohoto stupně, naprostou většinu slovíček a frází si budete zároveň na delší dobu pamatovat, a to… (patro.cz)

SVOJTKA Malování vodou Obchod

SVOJTKA Malování vodou Obchod

Na tyto kouzelné omalovánky nepotřebuješ barvy ani pastelky. Vezmi si sklenici vody a mokrým štětcem přejeď přes šedé tečky. Obrázek se magicky vybarví.Naučíš se správně držet štětec a poznávat barvy. (bezvaplenky.cz)

Obchod pre všetko - Stone Brad

Obchod pre všetko - Stone Brad

Kniha Obchod pre všetko sa v USA hneď po svojom vydaní zaradila medzi bestsellery. Novinárovi Bradovi Stoneovi sa v nej podarilo zozbierať hodnotný materiál, ktorý odhaľuje málo známe fakty o spoločnosti Amazon. Okrem jej úspechov opisuje aj niektoré jej chybné kroky, pokusy o konkurovanie iným internetovým predajcom či krízy, ako boli napríklad štrajky zamestnancov. Dej knihy zachytáva aj samotnú osobnosť zakladateľa spoločnosti Jeffa Bezosa. Vďaka čomu sa stal prirodzeným lídrom hneď v niekoľkých oblastiach biznisu? Čím si v čase, keď internetu ešte nikto neveril, získal kľúčových investorov? A ako sa z malej firmy stala vplyvná svetová spoločnosť, ktorej sa podarilo spojiť internetový obchod s logistikou tak efektívne, že si v relatívne krátkom čase prerazila cestu aj do… (patro.cz)

Sylvanian families - obchod s koblihami

Sylvanian families - obchod s koblihami

S obchodem s koblihami si užiješ spoustu zábavy. S tímto krásným setem , děti mohou prodávat všechny sladké dobroty. Obchůdek s koblihami u paní medvídkové nabízí mnoho druhů pečiva. Sada skvěle doplní svět Sylvanian Families. Najdeme zde koblihy, muffiny a další sladké pečivo, takové, které Vaše děti určitě milují.  Figurka je vyrobená z plastu, tělíčko je potaženo jemným semišem. Proto vypadá dokonale a děti si s ní rádi hrají. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family.Sada obsahuje:1 figurku zvířátka.Regál s širokou nabídkou sladkého pečiva.Stůl s podtácky.Horký čaj v konvici, 2 hrnky.Kleště na pečivo a papírové krabičky na zabalení.Materiál: plastPočet doplňků: 30Výška figurky: cca 8 cmRozměry balení: 23 x 15 x 5,5 cmVhodné pro děti od 3 let.Historie: Postavičky… (fonetip.cz)

Panenka a obchod s oděvy

Panenka a obchod s oděvy

Obchod s oděvy s panenkou. Obsahuje konstrukci obchodu (plast, karton), figuríny, regály, pokladnu, zrcadlo, šaty, boty, kabelky, doplňky a také panenku o výšce cca 29 cm. Rozměry ordinace cca 38,7 x 37,6 x 47,2 cm. Obsahuje více než 50 dílků. Rozměry bal (fonetip.cz)

Sylvanian families obchod s potravinami

Sylvanian families obchod s potravinami

SYLVANIAN FAMILIES OBCHOD S POTRAVINAMIV naší vesničce Sylvanii se otevírá nový obchůdek. Tentorkát plný různých potravin. Děti si tak mohou hrát s figurkami Sylvanian na nakupování či doplňování zboží.Obchůdek je vybaven pultem s pokladnou a funkčním prodejním pásem. Jednoduše zboží umístěte na prodejní pás u pokladny a pomocí posuvné páčky uveďte pás do pohybu a nákup se přesune do nákupního košíku. Dále zde naleznete různé regály s mnoha různými produkty. Ke správnému nákupu samozřejmě patří i nákupní košík, který je součástí sady.V sadě naleznete přes 35 kusů různého vybavení. Kromě obchůdku a ragálů neleznete také mléko, vejce, zelí, rajče, jablko, banány, kukuřici a další.Balení neobsahuje postavičky.Věk: 3+Materiál: plastRozměry balení: 29 x 25 x 18 cmMezi figurkami Sylvanian… (fonetip.cz)

Panenka a obchod s oděvy

Panenka a obchod s oděvy

Obchod s oděvy s panenkou. Obsahuje konstrukci obchodu (plast, karton), figuríny, regály, pokladnu, zrcadlo, šaty, boty, kabelky, doplňky a také panenku o výšce cca 29 cm. Rozměry ordinace cca 38,7 x 37,6 x 47,2 cm. Obsahuje více než 50 dílků. Rozměry bal (mrakyhracek.cz)

Sylvanian Families - Obchod s koblihami

Sylvanian Families - Obchod s koblihami

S obchodem s koblihami si užiješ spoustu zábavy. S tímto krásným setem , děti mohou prodávat všechny sladké dobroty. Obchůdek s koblihami u paní medvídkové nabízí mnoho druhů pečiva. Sada skvěle doplní svět Sylvanian Families. Najdeme zde koblihy, muffiny a další sladké pečivo, takové, které Vaše děti určitě milují.  Figurka je vyrobená z plastu, tělíčko je potaženo jemným semišem. Proto vypadá dokonale a děti si s ní rádi hrají. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Sada obsahuje: 1 figurku zv… (mrakyhracek.cz)

Sylvanian Families Obchod s potravinami

Sylvanian Families Obchod s potravinami

SYLVANIAN FAMILIES OBCHOD S POTRAVINAMI V naší vesničce Sylvanii se otevírá nový obchůdek. Tentorkát plný různých potravin. Děti si tak mohou hrát s figurkami Sylvanian na nakupování či doplňování zboží. Obchůdek je vybaven pultem s pokladnou a funkčním prodejním pásem. Jednoduše zboží umístěte na prodejní pás u pokladny a pomocí posuvné páčky uveďte pás do pohybu a nákup se přesune do nákupního košíku. Dále zde naleznete různé regály s mnoha různými produkty. Ke správnému nákupu samozřejmě patří i nákupní… (mrakyhracek.cz)

Dětský obchod G21 s příslušenstvím

Dětský obchod G21 s příslušenstvím

Dětský obchod G21 s příslušenstvím (tipa.eu)

Pokladna mechanická do dětského obchodu

Pokladna mechanická do dětského obchodu

Červená mechanická pokladna, kterou mohou využít při hře na obchod a prodej ve svém malém obchůdku. Děti si mohou potrénovat základní početní úkony. Funkčnost: tlačítky na pokladně se volí hodnota nákupu. zásuvka je otevírací s cinknutím Kupte dětem mechanickou pokladnu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 17 x 13 x 18 cm (hracky-4kids.cz)

Tess Gerritsenová: Obchod s orgány

Tess Gerritsenová: Obchod s orgány

Mladá lékařka Abby DiMatteová pracuje druhým rokem jako rezidentka na chirurgickém oddělení nemocnice v Bayside. Ke studiu medicíny ji přivedla rodinná tragédie a nyní se zajímá především o transplantaci orgánů, zejména srdce. (mall.cz)

Playmobil 70257 Obchod rodiny Kellerových

Playmobil 70257 Obchod rodiny Kellerových

U Kellerových nakoupíte nejrůznější potraviny. V regálech a policích najdete čerstvý chléb, lahodné sýry nebo domácí vajíčka. (mall.cz)

Gerritsenová Tess: Obchod s orgány

Gerritsenová Tess: Obchod s orgány

Mladá lékařka Abby DiMatteová pracuje druhým rokem jako rezidentka na chirurgickém oddělení nemocnice v Bayside. Ke studiu medicíny ji přivedla rodinná tragédie a nyní se zajímá především o transplantaci orgánů, zejména srdce. (mall.cz)

Sylvanian Families - Obchod s koblihami

Sylvanian Families - Obchod s koblihami

S obchodem s koblihami si užiješ spoustu zábavy. S tímto krásným setem , děti mohou prodávat všechny sladké dobroty. Obchůdek s koblihami u paní medvídkové nabízí mnoho druhů pečiva. Sada skvěle doplní svět Sylvanian Families. Najdeme zde koblihy, muffiny a další sladké pečivo, takové, které Vaše děti určitě milují.  Figurka je vyrobená z plastu, tělíčko je potaženo jemným semišem. Proto vypadá dokonale a děti si s ní rádi hrají. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Sada obsahuje: 1 figurku zv… (mrakyhracek.cz)

Sylvanian Families Obchod s potravinami

Sylvanian Families Obchod s potravinami

SYLVANIAN FAMILIES OBCHOD S POTRAVINAMI V naší vesničce Sylvanii se otevírá nový obchůdek. Tentorkát plný různých potravin. Děti si tak mohou hrát s figurkami Sylvanian na nakupování či doplňování zboží. Obchůdek je vybaven pultem s pokladnou a funkčním prodejním pásem. Jednoduše zboží umístěte na prodejní pás u pokladny a pomocí posuvné páčky uveďte pás do pohybu a nákup se přesune do nákupního košíku. Dále zde naleznete různé regály s mnoha různými produkty. Ke správnému nákupu samozřejmě patří i nákupní… (mrakyhracek.cz)

Panenka a obchod s oděvy

Panenka a obchod s oděvy

Obchod s oděvy s panenkou. Obsahuje konstrukci obchodu (plast, karton), figuríny, regály, pokladnu, zrcadlo, šaty, boty, kabelky, doplňky a také panenku o výšce cca 29 cm. Rozměry ordinace cca 38,7 x 37,6 x 47,2 cm. Obsahuje více než 50 dílků. Rozměry bal (mrakyhracek.cz)

Obchod s orgány - Tess Gerritsen

Obchod s orgány - Tess Gerritsen

Mladá lékařka Abby DiMatteová pracuje druhým rokem jako rezidentka na chirurgickém oddělení nemocnice v Bayside. Ke studiu medicíny ji přivedla rodinná tragédie a nyní se zajímá především o transplantaci orgánů, zejména srdce. V Bayside Hospital je provádějí špičkoví chirurgové, kteří v talentované doktorce vidí příští posilu a nabídnou jí místo v transplantačním týmu. Na zdravé srdce čeká několik smrtelně nemocných pacientů – je sice stanoven pořadník, ale tento vzácný transplantát má nakonec dostat ten, kdo za něj královsky zaplatí. Abby spolu s kolegyní z interny odhalí machinace s lidskými orgány a na vlastní pěst podniknou odvážný kousek: srdce připravené pro manželku vysoce postaveného boháče nechají transplantovat chudému sedmnáctiletému chlapci. Po dlouhých a leckdy velmi… (knihydobrovsky.cz)

Obchod s neštěstím - Jiří Tůma

Obchod s neštěstím - Jiří Tůma

Třináct exekutorských příběhů sepsal Jiří Tůma na základě svých bohatých praktických zkušeností v této oblasti. Historky jsou často drsné a odhalují, kam až se může člověk vlastní vinou, neznalostí zákonů či nešťastnou náhodou dostat. Autor však nikoho neodsuzuje, naopak nabízí i jistou míru pochopení a soucitu. Především ale v závěru každé kapitoly čtenářům vysvětluje, ve kterém momentu udělal postižený osudovou chybu, a uvádí fígle, díky nimž je možné se exekutorským pastem vyhnout. (knihydobrovsky.cz)

Pojízdný obchod s Hot dogy

Pojízdný obchod s Hot dogy

Tento pestrobarevný pojízdný obchod "" Hot Dog "" onabízí širokou nabídku delikátních dobrotek pro všechny obyvatele Sylvanian vesničky. Přijede kamkoli a kdykoliv, kde se něco děje. Sada obsahuje : auto, párky v rohlíku , preclíky , kečup, hořčici , zástěru pro prodejce, kšilt a nabídkový list a další. (bambule.cz)

Panenka a obchod s oděvy

Panenka a obchod s oděvy

Obchůdek pro hru s panenkami nabízí holčičkám hru na prodej oděvů. Mají k dispozici plně vybavený obchůdek a panenku, které mohou z módního butiku vybírat různé skladby oblečení.  Obsah balení: konstrukce obchodu z plastu a kartonu figuríny, regály, pokladna, zrcadlo, šaty, boty, kabelky panenka o výšce cca 29 cm celkem 50 dílků Kupte holčičkám obchůdek s oděvy! Vhodné pro děti od 3 let Rozměry obchodu: 38,7 x 37,6 x 47,2 cm Rozměry balení: 67,5 x 41 x 11,5 cm (hracky-4kids.cz)

Sylvanian Families Obchod s potravinami

Sylvanian Families Obchod s potravinami

Obchod s potravinami, ve kterém si děti mohou hrát s figurkami Sylvanian na příjemné nakupování a doplňování zásob. Obchůdek má cihlovou zeď, zelenou střechu. Je opatřen pokladním pultem s funkčním prodejním pásem a regálem zaplněným rozličnými potravinami. Vybrané produkty mohou nakupující zvířátka vkládat do nákupního košíku. Poté zaplatit u pokladny s posuvnou páčkou. Upevnění podlahy a stěny obchodu lze připevnit dvojím způsobem. Sylvanian Families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putuj… (hracky-4kids.cz)

Peppa Pig Obchod 2 figurky

Peppa Pig Obchod 2 figurky

Paní Králíková vítá všechny, kteří si přijdou nakoupit do obchůdku. U pokladny jim namarkuje nakoupené zboží. Funkčnost: ohebné ruce a nohy u postavičky Obsah balení: 2 figurky, Peppinka a paní Králíková nákupní košík, pokladna a další drobnosti Kupte dětem obchůdek z pohádky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast (hracky-4kids.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít