Chronology pc digital 252901

Chronology (PC) DIGITAL (252901)

Chronology (PC) DIGITAL (252901)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: dobrodružná Chronology je kombinace puzzle, adventury a plošinovky, co vám zamotá hlavu. Je to hra, ve které popíráte čas; manipulujete s minulostí a budoucností, abyste napravili současnost. (alza.cz)

Scythe: Digital Edition (PC) DIGITAL (449692)

Scythe: Digital Edition (PC) DIGITAL (449692)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: strategie % Alternativní realita, Evropa, 20. léta 20. století. Nezávislý městský stát Továrna buduje gigantické válečné stroje.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Prozkoumávejte a dobývejte nová území, získávejte nové rekruty a upevňujte svou moc. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Budete stavět impozantní a děsivé bojové Mechy. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Na výběr… (alza.cz)

Ancestors Legacy Digital Soundtrack (PC) DIGITAL (435038)

Ancestors Legacy Digital Soundtrack (PC) DIGITAL (435038)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: akční a strategie 77% Real-time strategie zaměřená na boje menších skupin a se silným důrazem na taktické prvky. S inspirací ve středověké evropské historii přivádí na scénu čtyři národy a jejich vzájemné konflikty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Epický soundtrackSoundtrack nabídne pětatřicet epických skladeb ze hry z dílny Adama Skorupa a Krzysztofa Wierzynkiewicze. Doporučené HW požadavkyOperační systém-Procesor-Grafika-RAM-HDD- Minimální HW požadavkyOperační systémWindows XP / Vista / 7 / 8 / 10 ProcesorIntel AtomGrafikaIntel GraphicsRAM512 MBHDD1400 MB … (alza.cz)

Re-Legion (PC) Digital Artbook DIGITAL (691504)

Re-Legion (PC) Digital Artbook DIGITAL (691504)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: akční a strategie 55% DLC Artbook vyžaduje vlastnictví základní hry Re-Legion. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Artbook obsahuje: 40 stran plných prvotních grafických konceptů, kreseb a portrétů postav   Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows 1064 bitProcesori5-4690K (or AMD equivalent)GrafikaGeforce GTX 1050 Ti 2GB VRAMDirectX11.0RAM8 GBHDD6 GB Minimální HW požadavkyOperační systémWindows 7 / 8 / 8.1 / 10 64 bitProcesori3-4150 (or AMD equivalent)GrafikaGeforce GTX 760 2GB VRAMDirectX11.0RAM4 GBHDD6 GB Jste na tuto hru opravdu připraveni? vyberte si… (alza.cz)

PLANET ALPHA - Digital Artbook (PC) DIGITAL (449158)

PLANET ALPHA - Digital Artbook (PC) DIGITAL (449158)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: logická % Doplněk hry Planet Alpha obsahuje koncepty a ilustrace, které vám pomohou vytvořit ohromující svět planety Alpha. Objevíte zde také screenshoty a další umělecká díla ze hry. Doplňky ke zdokonalení planetyPokuste se zdokonalit nádherný svět planety Alfa pomocí doplňku, který vám dodá nové ilustrace, screenshoty a další vychytávky.  DLC Digital ArtbookTento doplněk vyžaduje ke hře vlastnictví základní hry Planet Alfa. Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows 10 64-bitProcesorIntel Core i5-4570 (3.20 GHz) / AMD FX-9590 (4.70 GHz)GrafikaGeForce GTX 960 (2GB) / Radeon R9 380X (4 GB)RAM8 GB … (alza.cz)

Mafia III Digital Deluxe (PC) DIGITAL (252936)

Mafia III Digital Deluxe (PC) DIGITAL (252936)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: dobrodružná a akční Píše se rok 1968 a pravidla se změnila. Po letech bojů ve Vietnamu zná Lincoln Clay tuhle pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. (alza.cz)

Endless Space 2 DIGITAL DELUXE (PC) DIGITAL (346182)

Endless Space 2 DIGITAL DELUXE (PC) DIGITAL (346182)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: adventura a strategie 80% Jedná se o jednu z nejhlubších strategických a manažerských her, které jsme kdy hráli, a přináší vše, co si mohou fanoušci 4X přát. Vžijte se do role hlavního objevitele, který provází svou civilizaci na její cestě do chladných hloubek mezihvězdného prostoru. Objevujte mysteriózní hvězdné systémy. Starodávné rasy Odhalujte tajemství… (alza.cz)

WWE 2K18 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (381825)

WWE 2K18 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (381825)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: sportovní 67% Další ročník velice oblíbené hry z prostředí wrestlingu, který nabízí propracovanější souboje, spoustu novinek a nevídané grafické zpracování. Pokud jste fanoušky wrestlingu, WWE 2K18 je přesně to, co hledáte. Utkejte se v ringu s těmi neznámějšími zápasníky. Grafické zpracování nemá daleko k realitě Vývojáři už od prvního oznámení hry slibovali,… (alza.cz)

Killing Floor 2 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (385773)

Killing Floor 2 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (385773)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční, FPS a hororová 75% Fantastická hra s více než konkurenční grafikou. Zatímco se lehce opakuje, je to bezpochyby příjemné. Čím více spoluhráčů, tím více zábavy ve hře bude. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ponořte se do kontinentální Evropy, kde se nezdařený experiment vymkl kontrole. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Lidé z Evropy, kteří dokázali se štěstím přežít, se nyní schovávají před hrůzami každodenního světa. … (alza.cz)

Inside My Radio Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (386109)

Inside My Radio Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (386109)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční 68% V této rytmické plošinovce, kde každá činnost musí probíhat přesně v rytmu hudby, ještě jednou oživte hudbu electro, dub a disco. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Probuďte svou kreativitu, bav se hudbou a osvoboďte váš skrytý talent. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ve svých činnostech, pohybech či v jamování si můžete libovolně vybírat a mixovat skladby tak, jak chcete. Není vyplněn Alternativní text k… (alza.cz)

WWE 2K17 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL + BONUS! (286593)

WWE 2K17 Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL + BONUS! (286593)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: sportovní  Nejautentičtější wrestlingová hra současnosti! Užijte si spoustu skvěle propracovaných animací při soubojích v aréně i mimo ni. V neposlední řadě za zmínku stojí také propracovaný mód kariéry. Součástí Deluxe edice je i Season Pass a MyPlayer Kick Start! 69% Užijte si tu nejautentičtější hratelnost WWE s tisíci novými chvaty a animacemi, bitkami v aréně i zákulisí a tím dosud největším rosterem Superstars a Legends WWE a NXT. VypnutoVynechat z LightBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Stejně jako v přechozích dílech se jedná o nejlepší hru s tématem wrestlingu. … (alza.cz)

Blitzkrieg 3 - Digital Deluxe Edition Upgrade (PC) DIGITAL (445982)

Blitzkrieg 3 - Digital Deluxe Edition Upgrade (PC) DIGITAL (445982)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: strategie Povyšte na Deluxe ediciDigital Deluxe Edition Upgrade povýší vaši hru Blitzkrieg 3 na Deluxe edici, která obsahuje následující obsah:Speciální singleplayer mise - Prvotní mise s železničním kanónem, prvotní mise s raketou V-2, prvotní mise s jaderným reaktoremExkluzivní velitele - Konstantin Rokossovský, Erich von Manstein, Bernard MontgomeryUnikátní bojová vozidla - T-34-76 s přídavnám pancéřováním, M6 heavy tank, „Sturer Emil"Herní odměny jako stříbrná přezdívka v chatu, socha legendárního vůdce pro vaši základnu a autentický monument jedné z ikonických postav vaší válečné frakce Jste na tuto hru opravdu připraveni? … (alza.cz)

Into the Stars Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (433334)

Into the Stars Digital Deluxe Edition (PC) DIGITAL (433334)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: strategie 61% Zábavná hra, která se dá snadno ovládat a naučit, zároveň poskytuje dostatek hloubky, což potěší zejména fanoušky strategií. Každých 6 měsíců dorazí Skorn, který se pokouší zničit vaši planetu, a teď vás zůstává jen málo na to bránit to, co zbylo. Každé rozhodnutí, které uděláte jako kapitán a každá náhodně generovaná překážka, na kterou posádka narazí, může ovlivnit výsledek mise. Kompletní… (alza.cz)

DarkEnd (PC) DIGITAL (252215)

DarkEnd (PC) DIGITAL (252215)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: závodní DarkEnd je tradiční 2D RPG, kde se potkává jednoduchý, avšak návykový herní design s okouzlující grafikou, aby vyprávěly nezapomenutelný příběh o lásce, statečnosti a obětování se ve stylu klasických dungeonů. Vyberte si hrdinu a vydejte se do stále se měnících kobek hry DarkEnd - světa naplněného mnohými poklady, záhadnými tajemstvími a děsivou minulostí. (alza.cz)

Ohr (PC) DIGITAL (282624)

Ohr (PC) DIGITAL (282624)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční  Ohr PC probojujte si cestu přes speciálně oddělené horké bojové zóny; využívejte 360ti stupňové kopy, útoky s pomocí energie ki a další bojové techniky. VypnutoVynechat z LightBoxu Oslepující světlo zhasne; Jsi jako zjevení.Lidský nářek aktivoval starověké naleziště Ohr a probudilo Tě ze spánku. Kdysi zpívali písně o Tobě, andělech, hvězdách, strážcích; a jednoho dne jste všichni zmizeli. Ale teď jsi zpět a budeš jim muset pomoci najít jejich správné naladění, jejich duše, Tvoje nebe... VypnutoVynechat z LightBoxu Matka všech her studia Rail Slave… (alza.cz)

RoboWars (PC) DIGITAL (252214)

RoboWars (PC) DIGITAL (252214)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a strategie RoboWars kombinují prvky tower defense žánru se sběratelskou karetní hrou. Vyhoďte do vzduchu, spalte, otravte a zmrazte nepřátele, abyste zastavili útok na vaši základnu a zabránili jim získat vaše vlajky. Vytvořte si unikátní strategie a porazte mocného nepřítele. Zbírejte zkušenosti a odemykejte si nové karty pro nová vítězství! (alza.cz)

Q.U.B.E. (PC) DIGITAL (251377)

Q.U.B.E. (PC) DIGITAL (251377)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: dobrodružná a akční Q.U.B.E. (Quick Understanding of Block Extrusion) je logická hra z pohledu první osoby odehrávající se v záhadném, abstraktně sterilním prostředí, které vyzývá hráče k překonávání jednotlivých úrovní pomocí manipulace s barevnými krychlemi, jež se nacházejí všude, kam jen oko dohlédne. (alza.cz)

Bloop (PC) DIGITAL (252551)

Bloop (PC) DIGITAL (252551)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: závodní Bloop! Chemie tekutin nikdy nebyla taková zábava! Zažehněte vaši představivost díky výstřední 2D hádankové hře založené na fyzice tekutin od Studio 2SD. Experimentujte s proudy barevných tekutin, vytvářejte a přesouvejte předměty, abyste přenesli substance do kádinek, kam patří. Využívejte rychlé reflexy, schopnost řešení problémů a představivost, a pokořte každou z náročných hádanek. To všechno ve jménu vědy. (alza.cz)

Kairo (PC) DIGITAL (251375)

Kairo (PC) DIGITAL (251375)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: dobrodružná Vstupte do ztraceného světa Kairo. Prozkoumejte rozsáhlé opuštěné monumenty. Oživte zvláštní starověké stroje. Pomalu odkryjte skutečný význam Kaira a naplňte jeho úžasný osud. (alza.cz)

Bloodsports.TV (PC) DIGITAL (407586)

Bloodsports.TV (PC) DIGITAL (407586)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční 69% Bloodsports.TV je situována do prostředí post-apokalyptického Švédska. Vytvořte se svými přáteli tým a chraňte raketové silo před hororovými zvířaty a psanci. Bojujte s 8 různými gladiátory, z nichž každý má své jedinečné schopnosti a bojové styly.  Střílejte, ničte, rozdupejte, šokujte elektrickým proudem a roztavte protivníka a staňte se gladiátorem s nejvyšším skóre v žebříčku.  … (alza.cz)

AudioSurf (PC) DIGITAL (409851)

AudioSurf (PC) DIGITAL (409851)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: logická 85% V AudioSurf můžete strávit hodiny a nepřestanete si užívat návykovou hratelnost této unikátní hry, kde se můžete projíždět v rytmu vašich oblíbených písniček. Sledujte svůj postup ve hře v podobě Steam Achievementů. Online žebříčky pro každou píseň co hrajete. Vyberte si svou vlastní hudbu Zahrajte si libovolnou písničku z vaší nabídky - hra… (alza.cz)

Strider (PC) DIGITAL (404139)

Strider (PC) DIGITAL (404139)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční 78% Strider Hiryu, původní zabiják, který inspiroval mnoho akčních titulů z pohledu třetích osob, se vrací do zcela nové hry pro novou generaci hráčů. Užít si můžete superrychlých bojů. Bohatá variace nepřátel dělá souboje zábavnější. Ultimátní ninja se vrací Bohaté variace nepřátel, od kybernetických vojáků až po obrovské bio-mechanické bytosti,… (alza.cz)

Exorder (PC) DIGITAL (424161)

Exorder (PC)  DIGITAL (424161)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: strategie 80 % Skvělá tahovka se zábavnou kampaní a výborným multiplayerem vás zabaví na dlouhé hodiny. Na co se můžete těšit ve hře ExorderOsvědčené herní mechanismy se nesnaží za každou cenu přinést něco převratného, takže hru velmi rychle pochopíteDynamická grafika skvěle pracuje s barvami, čímž Exorder působí odlehčeněji než jiné tahovkyV singleplayerové kampani si projdete celkem 12 misí a seznámíte se s bohatě vystavěným příběhemOnline budete hrát proti hráčům, kteří zhruba odpovídají vašim dovednostem (speciální matchmaking systém) Na hře Exorder si… (alza.cz)

Flock! (PC) DIGITAL (403050)

Flock! (PC) DIGITAL (403050)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: strategie 65% Flock je okouzlující hádanková hra s chytrým humorem a jednoduchým ovládáním, kde musíte jako pilot UFO zachránit své stádo a nahnat ovečky do mateřské lodi.  Využívejte fyzikální zákony, podle kterých se chovají jednotlivé herní prvky a vyřešte jako pastýř více než 50 hádanek. Postavte dřevěné mosty, vytvořte překážky z balvanů, vybudujte nové cesty a zachraňte stádo dříve, než vyprší čas.  … (alza.cz)

Damnation (PC) DIGITAL (409503)

Damnation (PC) DIGITAL (409503)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční 41% Damnation je jedinečná hra v žánru stříleček. V obrovském otevřeném prostředí si užijete zuřivý boj s odvážnou akrobacií. Hra otestuje vaše reflexy a rychlost myšlení v bleskově se odehrávajících konfliktech. Zvolte si vlastní cestu a předveďte odvážné výkony na pokraji lidských možností. Postindustriální konflikt v obrovském otevřeném prostředí V… (alza.cz)

Overlord (PC) DIGITAL (409539)

Overlord (PC) DIGITAL (409539)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a RPG 81% Svěží závan originality a po dlouhé době hra, ze které doslova čiší, s jakou láskou byla vypiplána. Rozhodujte se sami za sebeJakým způsobem se zhostíte role Overlorda, je pouze na vás. V různých situacích budete moct jednat různými způsoby, přičemž hra reaguje na každé hráčovo rozhodnutí. Chcete být krutí a nekompromisní anebo dokážete tu a tam projevit soucit? Ve hře Overlord můžete jednat, jak sami uznáte za vhodné. V roli Overlorda budete mít na povel zástupy impů, kteří se vyžívají v plenění, zabíjení, krádežích a ničení. … (alza.cz)

SPORE (PC) DIGITAL (417780)

SPORE (PC) DIGITAL (417780)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: RPG, simulátor a strategie 84% Spore je ohromující hra s nekonečnými možnostmi. Z technického hlediska patří mezi vynikající, rychlé a hbité hry od samého začátku. Svou oblibu si zajistila především jedním z nejrozvinutějších prostředí své doby... Objevte, co se skrývá za hranicemi vaší planety. Maximální individualita a široké spektrum tvorů, prostředí a barev. Propracované charaktery … (alza.cz)

Cuphead (PC) DIGITAL (414675)

Cuphead (PC) DIGITAL (414675)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: adventura a akční 88% Cuphead nabízí jedinečnou kombinaci výtvarného pojetí a zvuku, a představuje tak jednu z nejúžasnějších a nejbizarnějších zážitků v současné herní generaci. Dobře se zabavíte díky zábavné hratelnosti a co-op režimu. Tradiční pojetíCuphead je klasická akční střílečka, která klade velký důraz na boje s bossy. Grafika a ozvučení se inspirovaly kreslenými groteskami z 30. let 20. století a vznikly za pečlivého využití dobových technik, takže se můžete těšit na tradiční ručně kreslené animace, vodová pozadí a originální jazzové nahrávky. Klasická akční střílečkaZahrajte si za Cupheada nebo… (alza.cz)

Vanquish (PC) DIGITAL (357285)

Vanquish (PC) DIGITAL (357285)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční Oblékněte se do speciálně navrženého obleku pro boj a staňte se ultimátní zbraní. Jedná se o přímočarou akční hru s arkádovými prvky. Hra je především o zábavných bojích proti nepřátelům, k dispozici budete mís speciální mechanický oblek, který předčí veškeré zbraně. Ve hře budete muset rychle měnit vaši strategii a podle vývoje uzpůsobit styl hraní. Hra nabízí nespočet úrovní, které musíte překonat a dostat se tak se svému cíli, což znamená zvítězit. Hra Vanquish nabízí výborné grafické zpracování a dobrou hratelnost. Klíčové vlastnosti hry PC Vanquish (PC) DIGITALAkční arkádová hraVýborné grafické zpracováníZábavné souboje s protivníkySpoustu hodin zábavyHra určená… (alza.cz)

Bayonetta (PC) DIGITAL (357276)

Bayonetta (PC) DIGITAL (357276)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční 90% Bayonetta není tak stravitelná jako třeba Mass Effect, ale pokud se odpoutáte od zaběhnutých konvencí západních her, určitě se budete bavit. Když už ne příběhem a/nebo grafikou, tak soubojovým systémem určitě. (hrej.cz) Bayonetta je akční hrou z japonské produkce, která ve všem vystupuje z řady zaběhlých "západních" titulů.  Soubojový systém sedne opravdu každému a u každého provedeného komba vám poskočí srdíčko. … (alza.cz)

DOOM (PC) Digital (2916)

DOOM (PC) Digital (2916)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: FPS Hordy démonů se znovu dostávají na svět a vaším úkolem coby ostříleného mariňáka je nakopat je pěkně tam, odkud přišly. Ke svému vpádu si opět vybraly obří výzkumný komplex na Marsu, což je klasické dějiště této legendární série. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 85% Čtvrtý díl střílečky Doom slibuje být ještě brutálnějším, frenetičtějším a po všech stránkách vypiplanějším pokračováním jedné z nejkultovnějších herních sérií. Bonus k předobjednávceDoom je tady a společně s vaší předobjednávkou… (alza.cz)

STEEP (PC) DIGITAL (417837)

STEEP (PC) DIGITAL (417837)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Uplay, žánr: sportovní 72% Ve hře Steep mohou hráči využít inovativní funkce, aby si užili inspirativní jízdy a úspěchy a sdíleli je s ostatními na sociálních sítích. Spolu se sdílením jízdních úspěchů mohou hráči tuto funkci využít také k tomu, aby vyzvali přátele, aby je překonali, vytvořili epické kousky nebo se vydali na objevení masivního horského hřiště. Volnost pohybu na svazích a maximální zábava při online hraní s přáteli. Adrenalinový zážitek si užijete na extrémních svazích Alp a Aljašky … (alza.cz)

Prey (PC) DIGITAL (333234)

Prey (PC) DIGITAL (333234)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a FPS Tekken je jednou z nejznámějších a nejpopulárnějších bojových her posledního desetiletí. Sedmé pokračování ti přinese spoustu nového a hlavně atraktivního obsahu. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 81% E3 2016 přinesla nejedno zajímavé překvapení. Prey z dílny Arkane Studios (autoři Dishonored) se okamžitě zařadilo mezi ty nejočekávanější tituly roku 2017. Něco ovládá tvé tělo. Jsi pokusný subjekt v záhadném… (alza.cz)

DOOM (PC) DIGITAL (252916)

DOOM  (PC) DIGITAL (252916)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční Hra DOOM vytvořená průkopníky na poli žánru stříleček z první osoby ze studia id software se vrací v brutálně zábavné, moderní podobě. (alza.cz)

Haunted (PC) DIGITAL (278796)

Haunted (PC) DIGITAL (278796)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční Duchařská adventura Haunted vás přivede do tajemného světa, ve kterém vládnou nadpřirozené schopnosti. Hledejte odpovědi na řadu otázek v působivém 3D enginu.Haunted je zajímavě pojatá adventura s celou řadou hororových prvků. Hra vychází pod taktovkou zkušeného týmu Deck 13, který má na svědomí hned několik oblíbených titulů v minulosti. Vžijete se do kůže Mary s níž se vydáte na pátrání po zesnulé sestřičce. Samotná Mary je však také tak trošku mrtvá. Duchařské rejdění nabírá na obrátkách a postupně se naučíte… (alza.cz)

Stalingrad (PC) DIGITAL (272157)

Stalingrad (PC) DIGITAL (272157)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: strategie Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. - Zažijte jedno z nejdramatičtějších období druhé světové války v období od června 1942 do ledna 1943. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Real-Time strategie z ptačí perspektivy. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hra je postavena na novější verzi enginu Enigma. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Hexus (PC) DIGITAL (389253)

Hexus (PC) DIGITAL (389253)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: logická Vytvářejte a rozvíjejte sílu Egypta přes nespočet jedinečných úrovní. Velké množství herních prvků - 7 bonusů, kamenů a bloků, zámků a chrámů. Bavte se při budování Egypta Vžijte se do role mocného faraona a vybudujte město ve starověkém Egyptě. Seznamte se s Hexus, vzrušující logickou hrou s hromadou zábavy. … (alza.cz)

Renoir (PC) DIGITAL (280128)

Renoir (PC) DIGITAL (280128)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční  PC Renoir jako duch má Renoir jedinečnou schopnost, která mu umožňuje ovládat nedaleké duchy a využití je k řešení hádanek. Na stezce spravedlnosti však musí našlapovat opatrně, za každou cenu musí unikat světlu. VypnutoVynechat z LightBoxu Akční plošinovka s prvky logických her, inspirována hollywoodskými filmy noirDetektiv James Renoir má poslední šanci vyřešit ďábelsky obtížnou... záležitost - svou vlastní vraždu. James Renoir byl policistou, sloužícím na hlavním komisařství prosáknutém násilí a zločinem metropole. Chapadla mafiánské rodiny dosáhla i na radnici a na nejvyšší vládní úroveň. … (alza.cz)

Realpolitiks (PC) DIGITAL (324576)

Realpolitiks (PC) DIGITAL (324576)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: strategie  PC Realpolitiks dostupná strategie v reálném čase masovém měřítku. Vyjděte z každé svízelné situace a dosáhněte na globální nadvládu. Zvolte si vlastní cestu, jak vzdorovat protichůdným zájmům jiných zemí 60% Jednoduchá a velice zábavná strategická hra. Akční a poměrně návyková hratelnost zajišťuje skvělý požitek ze hry. VypnutoVynechat z LightBoxu Staňte se vůdcem jakékoliv země v současném světěObrovská strategie v reálném čase.. Vyjděte z každé složité situace a ujměte na globální nadvlády. Vyberte si vlastní cestu, jak vzdorovat zájmům jiných zemí, vypořádejte se s… (alza.cz)

Shiny (PC) DIGITAL (267435)

Shiny (PC) DIGITAL (267435)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční Malý robot Kramer má před sebou nelehkou úlohu. Musí proskákat napříč dvacítkou úrovní a posbírat maximum možné energie pro své robotické přátele.Shiny patří do soudku originálně pojatých 3D plošinovek, kde hrají hlavní roli rychlé prsty a vytříbený postřeh. Robot Kramer 227 musí najít způsob, jak posbírat energii a zachránit své robotické přátele předtím, než se s planetou srazí vlastní slunce. Bude muset vyskočit na každou platformu v každém koutu 20 velkých úrovní, aby mohl najít všechny své přátele.Klíčové vlastnostiDobře hratelná 3D plošinovka20 velkých úrovníVýzva v podobě překonání náročných překážekHodnocení na metacritic.com: 51 % (alza.cz)

RIDE (PC) DIGITAL (352785)

RIDE (PC) DIGITAL (352785)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a závodní 66% Ride je hra, kterou budete milovat i s rizikem toho, že vaši lásku nebude opětovat. Hráčům nabízí parádní svezení, které ovšem nemusí sedět každému hráči. Herní kousek, který vrhá na motocyklové závody úplně jiné světlo než MotoGP. Sbírejte a prozkoumávejte motocykly různých druhů a vyždímejte z nich maximum. Skvělé grafické zpracování o sobě dává vědět … (alza.cz)

Distrust (PC) DIGITAL (373875)

Distrust (PC) DIGITAL (373875)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: strategie Uvědomte si, jak každá postava vnímá realitu. Přepínejte mezi trosečníky, abyste je pozorovali, porovnávali a analyzovali. Rozhodněte, co je skutečné, dokonce i když víte, že už nemůžete věřit svým smyslům. Bojujte s nepředstavitelnou silou Trosečníci se snaží spát jen tolik, kolik je potřeba k boji s únavou. Pomalu začínají šílet, až se dostanou do momentu, kdy… (alza.cz)

Inmates (PC) DIGITAL (386061)

Inmates (PC) DIGITAL (386061)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: hororová a závodní 46% Nejděsivější na noční můře Jonathana je to, že se mu to asi vůbec nezdá… Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Objevte pravdu ohledně vašeho uvěznění. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Poznejte temná tajemství zdevastovaného vězení, ve kterém se nacházíte. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hádanky Řešte… (alza.cz)

Etherium (PC) DIGITAL (367104)

Etherium (PC) DIGITAL (367104)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: závodní 62% Za solidní cenu dostanete opravdu hodně zábavy, kde každá bitva zabere od dvaceti minut až po hodinku, a i při jednom hraní jich zakusíte opravdu hodně. Dynamická kampaň, kde má každé rozhodnutí váhu. Užijete si i multiplayerový mód pro až 4 hráče, který nabídne solidní výzvu se zábavnými zápasy. Živoucí svět Ve hře se nachází dynamický systém… (alza.cz)

Quell (PC) DIGITAL (252890)

Quell (PC) DIGITAL (252890)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: závodní Quell je okouzlující puzzle hra, u které si odpočinete a zároveň procvičíte logiku. (alza.cz)

Husk (PC) DIGITAL (289185)

Husk (PC) DIGITAL (289185)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: FPS a hororová 44% Husk je FPP hororovka, která si bere inspiraci v těch nejznámějších kouscích tohoto žánru. Vydáváte se na tajemný ostrov, kde se setkáte s vašimi nejhoršími nočními můrami a řešíte spoustu nevysvětlitelných záhad. Čelte svým nejhorším nočním můrám číhajícím v temnotě.  Vyřešte záhady tajemného ostrova Shivercliff, který obývají temná stvoření. … (alza.cz)

KartKraft (PC) DIGITAL (659194)

KartKraft (PC) DIGITAL (659194)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: závodní % Vyměňte nápravy, převodové stupně, karburátory, ráfky, torzní tyče a mnoho dalšího. Jediné co se více blíží realitě, je skutečný život. Oblečte se, jak se vám zlíbí, vyberte si kombinézu, rukavice, boty a helmu a ukažte svůj jedinečný styl. Sestavte své vozidlo od začátku s více než 60 komponentami a více než 1000 díly, které ovlivňují jeho řízení. Tabulky výsledků … (alza.cz)

Minecraft (PC) DIGITAL (414312)

Minecraft (PC) DIGITAL (414312)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Minecraft,net, české titulky, žánr: adventura Graficky upravená verze pro Xbox One obsahuje ovládání precizně uzpůsobené na ovladač, pohyb v inventáři a v menu je naprosto pohodový. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 93% Minecraft je vhodný pro všechny, kteří v sobě stále ještě nezabili poslední kapičku fantazie. Je to skvělá zábava a lze počítat s tím, že pravidelné updaty ji časem posunou do nadpozemských sfér. – Games.cz Spojte se s ostatními hráči v tomto obřím světě a spolupracujte na podivuhodných stavbách. … (alza.cz)

Chop (PC) DIGITAL (450180)

Chop (PC) DIGITAL (450180)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a FPS % Krvavé zabíjení a velmi rychlé pohyby ve 2D bojové aréně otestuje vaše strategické myšlení. Nekrvavější rychlá FPS hra, která zabíjí již při jednom zásahu. Obživení je téměř okamžité a jedete znovu. Hra až pro 4 hráče Soupeřte se svým kamarádem 1v1 nebo vyzkoušejte své dovednosti v aréně. Zde se rozdělíte na 2 týmy nebo si troufněte jeden proti 3… (alza.cz)

ANTHEM (PC) Digital (701080)

ANTHEM (PC) Digital (701080)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: akční 60% Hra Anthem vypadá opravdu skvěle. Geniální grafika, zajímavé prostředí, potvory na každém kroku, multiplayer... co víc si přát? Vydejte se do světa hry Anthem. Světa, kde o příšery není nouze. Oblékněte vyspělé brnění, které vás ochrání proti tomu, co na vás čeká za zdí. Opravdu úchvatné grafické zpracování Říká se, že skvělé grafické provedení… (alza.cz)

Blowhards (PC) DIGITAL (441146)

Blowhards (PC) DIGITAL (441146)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: akční % Bojová hra pro 2 až 4 hráče ve stylu king of the hill. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Pestré postavy a zábavná hudba.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Chaotická a veselá hra.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Místní hra Připravte se na místní hru, která je určena pro 2 až 4 hráče.  … (alza.cz)

Subterraneus (PC) DIGITAL (684508)

Subterraneus (PC) DIGITAL (684508)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: adventura a dobrodružná % V tradiční 2D point & click videohře jsou vaší jedinou zbraní myš a jemně pokroucená logika. Octnete se na přelidněné planetě s vyspělou technologií, ale omezenými zdroji. Je zde navržen dokonalý systém recyklace, který umožní neomezené využití zdrojů. Obtížnost Hra je přizpůsobena hráčům, proto si i zde můžete zvolit svou… (alza.cz)

Impulsion (PC) DIGITAL (441450)

Impulsion (PC) DIGITAL (441450)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční 79% Zatímco Impulsion nedosahuje stejné dokonalosti jako Portal, je to příjemná a rychlá plošinovka. Vystoupejte vysoko v hodnotících žebříčcích. Vyzvěte svět a přátelé. Příběhový režim s fascinujícím sci-fi příběhem plným zábavných dialogů. Jste unaveni ze snadných her? Spusťte režim rivality nebo speedrunový režim a dostaňte se na vrchol žebříčků.… (alza.cz)

Splasher (PC) DIGITAL (289749)

Splasher (PC) DIGITAL (289749)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční  PC Splasher ozbrojeni dělem na barvu budete bojovat proti nebezpečím továrny Inkorp, abyste ochránili vaše kamarády i abyste zatočili s plány zlého bosse - Le Docteura. Vyzvěte své známé a stavte úrovně. Porovnejte je se svými známými a s hráči z celého světa 81% Sympatické grafické zpracování a úžasná moderní hratelnost s mnoha zábavnými prvky. To je Splasher. VypnutoVynechat z LightBoxu Bojujte s nepřáteli v zatraceně nebezpečné továrně.S dělem na barvu bojujte proti nebezpečím továrny Inkorp, abyste zachránili vaše kamarády a vypořádali se s plány zlého bosse - Le Docteura. Každá barva vám… (alza.cz)

Semispheres (PC) DIGITAL (332487)

Semispheres (PC) DIGITAL (332487)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: logická PC Semispheres je důvtipná, relaxační a vyzývavá puzzle hra, která vnáší neokoukané nápady do tohoto herního žánru. 72% Semispheres je důvtipná, relaxační a vyzývavá puzzle hra, která vnáší neokoukané nápady do tohoto herního žánru. VypnutoVynechat z LightBoxu Opravdová výzvaSemispheres je fantastická logická hra, ve které jsou základem hry dvě souběžné reality. Unikátní systém hry, který využívá rozdělenou obrazovku bude pro vás opravdovou výzvou VypnutoVynechat z LightBoxu Více než 50 úrovní s… (alza.cz)

Mafia (PC) DIGITAL (391050)

Mafia (PC) DIGITAL (391050)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: akční Sniper: Ghost Warrior 3 vás zavede do válkou zbídačené Gruzie, kde musíte odstranit vůdce místních separatistů. Těšte se na velký otevřený svět a celou škálu možností, jak plnit mise. 88% Je rok 1930. Po neúmyslném střetu s Mafií se taxikář Tommy Angelo neochotně ocitne ve světě organizovaného zločinu. Zpočátku se s rodinou Salieri vůbec nechce zaplétat, ale příslib velkých odměn brzy změní jeho názor Čekají na vás obrovské otevřené mapy s nepřebernou paletou možností, jak plnit mise. … (alza.cz)

Soulblight (PC) DIGITAL (661162)

Soulblight (PC) DIGITAL (661162)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: akční 95% Tmavý nelítostný souboj, kde je velmi tenká hranice mezi dobrem a zlem. Přijměte své stinné stránky, abyste měli šanci přežít cestu skrze neústupnou svatyni. Chamtivost, chtíč, kanibalismus - kam až jste ochotni zajít? Kdo určuje hranici mezi dobrem a zlem? Namísto získávání XP, vyzkoušejte mechaniku Tainting. Zvolte své osobnostní rysy Ale pozor, musíte podle nich… (alza.cz)

Faeria (PC) DIGITAL (690712)

Faeria (PC) DIGITAL (690712)

Hra pro PC - elektronická licence, české titulky, žánr: dobrodružná, RPG a strategie 80% Bojová strategická karetní hra. Sestavte si svůj balíček, vytvořte bojiště a zvítězte nad nepřáteli v epických bitvách. Zažijete strhující karetní bitvu. Tvořte si své bojiště během hry. Snadná hra na pochopení Pravidla hry zvládnete během chvilky, ale zažijete mnoho hodin zábavy.  … (alza.cz)

Armikrog (PC) DIGITAL (672572)

Armikrog (PC) DIGITAL (672572)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: adventura, dobrodružná a logická 57% Představí se vám duchovní pokračování 20. let staré hry Armikrog . Herní svět i postavy jsou tvořeny z plastelíny. Vaše dobrodružství se odehrává ve vesmíru. Hrdinové Průzkumník Tommynaut a jeho slepý mluvícího psa Beak-Beak jsou v zajetí hádanek a puzzlí. … (alza.cz)

Chariot (PC) DIGITAL (431764)

Chariot (PC) DIGITAL (431764)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: adventura 76% Chariot je chytlavá plošinovka, kterou můžete hrát sami nebo s kamarády. Princezna a její nastávající společně manévrují královskou rakví na kolech během 25 úrovní v 5 podzemních lokalitách. Chariot si naplno užijete s kamarády. Jste na tuto hru opravdu připraveni? vyberte si z naší nabídky herních počítačů a notebooků Herní počítače Herní notebooky (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít