Chicco Plenky Mini 25 ks (8058664029587)

Chicco Plenky Chicco Mini 25 ks

Chicco Plenky Chicco Mini 25 ks

Chicco Plenky Chicco Mini 25 ks Kalhotkové plenky Chicco jsou určeny pro miminka, od 3 - 6 kg. Plenky jsou opatřeny křidélky s měkkou postranní ochranou. Ta zabraňuje úniku moči mimo plenku, přitom zachovává příjemné obepnutí nožičky dítěte. ultra tenké, příjemné pro nošení udržují nejvyšší stupeň suchosti dětská pokožka zůstává suchá vnější materiál je prodyšný Vyberte dětem potřebné plenky Chicco! Vhodné pro děti od 3 měsíců Hmotnost: 3 - 6 kg Balení obsahuje: 25 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Plenky Chicco Newborn 27 ks

Chicco Plenky Chicco Newborn 27 ks

Chicco Plenky Chicco Newborn 27 ks Kalhotkové plenky Chicco jsou určeny pro novorozená miminka, od 2 - 5 kg. Plenky jsou opatřeny křidélky s měkkou postranní ochranou. Ta zabraňuje úniku moči mimo plenku, přitom zachovává příjemné obepnutí nožičky dítěte. ultra tenké, příjemné pro nošení udržují nejvyšší stupeň suchosti dětská pokožka zůstává suchá vnější materiál je prodyšný Vyberte dětem potřebné plenky Chicco! Vhodné pro děti od narození Hmotnost: 2 - 5 kg Balení obsahuje: 27 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Plenky Chicco Maxi 19 ks

Chicco Plenky Chicco Maxi 19 ks

Chicco Plenky Chicco Maxi 19 ks Kalhotkové plenky Chicco jsou určeny pro batolátka, od 8 - 18 kg, která začínají chodit. Plenky jsou opatřeny křidélky s měkkou postranní ochranou. Ta zabraňuje úniku moči mimo plenku, přitom zachovává příjemné obepnutí nožičky dítěte. ultra tenké, příjemné pro nošení udržují nejvyšší stupeň suchosti dětská pokožka zůstává suchá vnější materiál je prodyšný Vyberte dětem potřebné plenky Chicco! Vhodné pro děti od 6 měsíců Hmotnost: 8-18 kg Balení obsahuje: 19 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Plenky Chicco Junior 17 ks

Chicco Plenky Chicco Junior 17 ks

Chicco Plenky Chicco Junior 17 ks Kalhotkové plenky Chicco jsou určeny pro větší pohybující se děti od 12 - 25 kg. Plenky jsou opatřeny křidélky s měkkou postranní ochranou. Ta zabraňuje úniku moči mimo plenku, přitom zachovává příjemné obepnutí nožičky dítěte. ultra tenké, příjemné pro nošení udržují nejvyšší stupeň suchosti dětská pokožka zůstává suchá vnější materiál je prodyšný Vyberte dětem potřebné plenky Chicco! Vhodné pro děti od 12 měsíců Hmotnost: 12 - 25 kg Balení obsahuje: 17 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Plenky Chicco Midi 21 ks

Chicco Plenky Chicco Midi 21 ks

Chicco Plenky Chicco Midi 21 ks Kalhotkové plenky Chicco jsou určeny pro batolátka, od 4 - 9 kg, která se začínají otáčet a v poloze na bříšku pást koníčky. Plenky jsou opatřeny křidélky s měkkou postranní ochranou. Ta zabraňuje úniku moči mimo plenku, přitom zachovává příjemné obepnutí nožičky dítěte. ultra tenké, příjemné pro nošení udržují nejvyšší stupeň suchosti dětská pokožka zůstává suchá vnější materiál je prodyšný Vyberte dětem potřebné plenky Chicco! Vhodné pro děti od 3 měsíců Hmotnost: 4 - 9 kg Balení obsahuje: 21 ks (hracky-4kids.cz)

Uživatele, kteří hledají "Chicco Plenky Mini 25 ks (8058664029587)" se dívají také na:

Kurzweil ks-40a recenze
Desigual rotterdam mini blossom
Openbox s2 mini hd firmware

Panda dětské plenky Mini á 54 ks

Panda dětské plenky Mini á 54 ks

Panda dětské plenky Mini Jednorázové plenky Panda poskytují dětem komfortní službu absorpčního hygienického výrobku se zárukou volného přístupu vduchu bočními elastickými volánky. Minimalizují tak možnost zapaření a podráždění jemné dětské pokožky. Tento set plenek je určen pro děti o hmotnosti od 3 do 6 kg. Plenky Panda jsou vyráběny v pěti velikostech, společně s přebalovacími podložkami a vlhčenými ubrousky. Ubrousky Panda jsou s vitamínem E a Alantoinem. Přednosti: prodyšnost anatomický tvar Obsah balení:  ks plenek Zajistěte dětem plenky značky Panda! Vhodné pro děti od 3 kg Počet: 54 ks Typ pleny: jednorázová Rozměry balení: 21 x 35 x 10 cm (hracky-4kids.cz)

Pampers Carry Pack S3 kalhotkové plenky 25 ks

Pampers  Carry Pack S3 kalhotkové plenky 25 ks

Popis Když začne být dítě aktivní a kroutí se při přebalování, může být dost těžké vyměnit mu plenku. Pak je čas na plenkové kalhotky Pampers Pants. Plenkové kalhotky Pampers Pants se snadno oblékají a při svlékání je stačí jednoduše roztrhnout na bocích. Jsou úžasně přizpůsobivé a pohodlně tak dítěti padnou při každém pohybu. 3 absorpční kanálky pomáhají rovnoměrně odvádět vlhkost pro méně mokré zátěže mezi nožičkama* a revolučním způsobem tak udržují děťátko v suchu. Přebalování s plenkovými kalhotkami Pampers Pants je rychlé a jednoduché, i když se děťátko kroutí. *v porovnání s předchozími plenkovými kalhotkami Pampers Chcete se o složení výrobků Pampers dozvědět víc… (ageo.cz)

Happy plenky Mini 38ks

Happy plenky Mini 38ks

Tyto plenky, určené pro děti hmotností od 3 do 6 kg,  jsou jednou z osmi vyráběných velikostí značky Happy. Plenky značky Happy představují Early Care Systém s citlivou péčí o jemnou pokožku novorozenců i větších dětí. Povrch vnitřní netkané textilie Premium Dry má jemnou strukturu a zajišťuje rychlou absorpci. Vnější vrstva Extra Soft Cover je prodyšná, měkká a navozuje pocit jemného spodního prádla. Plenky s pružnými bočními volánky jsou měkké, netlačí a zároveň zaručují správnou fixaci. Mají indikátor vlhkosti, speciální… (hracky-4kids.cz)

Bella Baby Happy Junior Box plenky, 12–25 kg 2x58 ks

Bella Baby Happy Junior Box plenky, 12–25 kg 2x58 ks

Bella Baby HAPPY Junior jsou vybaveny novým speciálním systémem pružných prvků, které spolu s anatomickým absorpčním jádrem zajišťují vašemu dítěti maximální pohodlí. Perfektně přiléhají k tělu dítěte a jsou vysoce savé a jemné. Dítě se může pohybovat bez omezení a jeho citlivá pokožka je chráněná před podrážděním a opruzeninami. Plenky se díky suchým zipům přizpůsobí a netlačí na bříško. (ageo.cz)

iPad mini 2/3 kryt Plenka loading

iPad mini 2/3 kryt Plenka loading

...za chvilku to bude všem v čichovém dosahu úplně jasný ;) . Konečně si můžete vytvořit vlastní kryt pro iPad mini. Je z kvalitního plastu a plocha pro tisk je hliník. Kryt je možno použít pro všechny iPad mini (2,3,4) (belabel.cz)

Baby Annabell® Plenky, 5 ks

Baby Annabell® Plenky, 5 ks

Plenky pro miminka Baby Annabell. Sada pěti kusů. (bambule.cz)

Baby Born plenky (5 ks)

Baby Born plenky (5 ks)

PLENKY PRO BABY BORN Příslušenství pro panenku Baby Born. Sada tvoří 5 ks růžových plínek. Panenka Baby Born je jako živé děťátko. Z lahvičky jí můžeš dát pít nebo ji můžeš pomocí lžičky nakrmit. Miminko také čůrá a kaká do plenek nebo na nočník. Tato panenka se bude líbit každé malé mamince, která o ni bude jistě láskyplně pečovat. Ve výbavě jí tedy nesmí chybět plenky, ani další doplňky od Zapf Creation. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.  Velikost balení: 8 x 11 x 8 cm Věk: 3+ Určení: pro holky (mrakyhracek.cz)

Baby Annabell plenky 5 ks

Baby Annabell plenky 5 ks

Plenky nesmí chybět žádnému miminku. Sada pěti kusů. (mrakyhracek.cz)

Plenky pro panenky - 3 ks

Plenky pro panenky - 3 ks

Plenky pro panenky jsou důležitou složkou všech starostlivých maminek.  Sada obsahuje: 3 plenky (mrakyhracek.cz)

Chicco Bryndáky jednorázové 40 ks

Chicco Bryndáky jednorázové 40 ks

Chicco Bryndáky jednorázové Bílé bryndáčky s barevným vzorkem jsou určené pro děti od 6 měsíců. Jsou vhodné pro cestování. Materiálpapíro polyethylénu je určen k jednorázovému použití. Kupte děten bryndáčky Chicco! Vhodné pro děti od 6 měsíců Počet: 40 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Vložky poporodní 30 ks

Chicco Vložky poporodní 30 ks

Chicco Vložky poporodní 30 ks Vysoce absorpční vložky jsou určeny pro maminky v době poporodní. Absorpční vrstvy jsou tři, vložka je dostatečně veliká, aby zajistila řádnou ochranu v této době. Jsou vhodné pro nošení s jednorázovými poporodními kalhotkami. Zajistěte si kvalitní poporodní vložky Chicco! Vhodné pro maminky po porodu Počet: 30 ks (hracky-4kids.cz)

Plenky papírové na panenku 3 ks

Plenky papírové na panenku 3 ks

Papírové plenky na panenku. Určeno pro panenky velikosti 35–55 cm. (mrakyhracek.cz)

Panda dětské plenky Midi á 48 ks

Panda dětské plenky Midi á 48 ks

Panda dětské plenky Midi Jednorázové plenky Panda poskytují dětem komfortní službu absorpčního hygienického výrobku se zárukou volného přístupu vduchu bočními elastickými volánky. Minimalizují tak možnost zapaření a podráždění jemné dětské pokožky. Tento set plenek je určen pro děti o hmotnosti od 5 do 9 kg. Plenky Panda jsou vyráběny v pěti velikostech, společně s přebalovacími podložkami a vlhčenými ubrousky. Ubrousky Panda jsou s vitamínem E a Alantoinem. Přednosti: prodyšnost anatomický tvar Obsah balení: 48 ks plenek Zajistěte dětem plenky značky Panda! Vhodné pro děti od 5 kg Počet: 48 ks Typ pleny: jednorázová Rozměry balení: 22 x 38 x 10 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby Born® plenky (5 ks)

Zapf Creation Baby Born® plenky (5 ks)

Náhradní plýnky pro panenky Baby Born. Pro děti od 3 let. (bambule.cz)

Sada nářadí mini 25 dílná

Sada nářadí mini 25 dílná

Sada nářadí mini 25 dílná Sada nářadí mini 25 dílnáobsah: 6 kleste elektr.5 bocni stipacky6× sroubovak hodinpinzeta 120mmuniverzalni drik pro nastroje + prodlouzeni 10× bit:T10,T15,T204× krizovy2×plochyorech 7,8,9,10mm (fonetip.cz)

Fujifilm instax mini 25 blue

Fujifilm instax mini 25 blue

Nakupujte Fujifilm instax mini 25 blue od Fonetip.cz. (fonetip.cz)

Fujifilm instax mini 25 white

Fujifilm instax mini 25 white

Mějte vzpomínky bez čekání pevně v rukou. Po vyfocení vyleze během pár vteřin snímek ve velikosti kreditní karty. Instantní technologie za několik minut vybarví kartičku v opravdovou fotografii. K tomu slouží speciální instantní film Color film Instax mini značky Fujifilm. Tohle malé tělíčko, které si lehce vezmete všude s sebou, ukrývá mnoho užitečných funkcí.Funkce Lighten-Darken ControlI přes to, že jsou expoziční režimy přednastavené a fotoaparát vše řeší automaticky, můžete expozici přeci jen ovlivnit. Máte možnost nastavit jas fotografie na tmavší nebo světlejší režim. To následně ovlivní intenzitu barev při tisku. Dva směry foceníDesignéři mysleli opravdu na všechno. Sami ví, jak obtěžující je, snažit se dosáhnout na spoušť fotoaparátu. Již nemusíte řešit, jestli budete fotit… (fonetip.cz)

Sada nářadí mini 25 dílná

Sada nářadí mini 25 dílná

Sada nářadí mini 25 dílná (tipa.eu)

Panda dětské plenky Junior á 36 ks

Panda dětské plenky Junior á 36 ks

Panda dětské plenky Junior Jednorázové plenky Panda poskytují dětem komfortní službu absorpčního hygienického výrobku se zárukou volného přístupu vduchu bočními elastickými volánky. Minimalizují tak možnost zapaření a podráždění jemné dětské pokožky. Tento set plenek je určen pro děti o hmotnosti od 12 do 25 kg. Plenky Panda jsou vyráběny v pěti velikostech, společně s přebalovacími podložkami a vlhčenými ubrousky. Ubrousky Panda jsou s vitamínem E a Alantoinem. Přednosti: prodyšnost anatomický tvar Obsah balení: 36 ks plenek Zajistěte dětem plenky značky Panda! Vhodné pro děti od 12 kg Počet: 36 ks Typ pleny: jednorázová Rozměry balení: 24 x 33 x 11 cm (hracky-4kids.cz)

Panda dětské plenky Maxi á 42 ks

Panda dětské plenky Maxi á 42 ks

Panda dětské plenky Maxi Jednorázové plenky Panda poskytují dětem komfortní službu absorpčního hygienického výrobku se zárukou volného přístupu vduchu bočními elastickými volánky. Minimalizují tak možnost zapaření a podráždění jemné dětské pokožky. Tento set plenek je určen pro děti o hmotnosti od 8 do 18 kg. Plenky Panda jsou vyráběny v pěti velikostech, společně s přebalovacími podložkami a vlhčenými ubrousky. Ubrousky Panda jsou s vitamínem E a Alantoinem. Přednosti: prodyšnost anatomický tvar Obsah balení: 42 ks plenek Zajistěte dětem plenky značky Panda! Vhodné pro děti od 8 kg Počet: 42 ks Typ pleny: jednorázová Rozměry balení: 22 x 33 x 12 cm (hracky-4kids.cz)

Pampers Pro Care Plenky S0 38 ks

Pampers Pro Care Plenky S3 32 ks

Zapf Creation Baby Annabell Plenky 5 ks

Zapf Creation Baby Annabell Plenky 5 ks

Baby Annabell Plenky 5 ks Sada pěti kusů jednorázových plenek je určená pro panenky aby Anabell do velikosti 46 cm. Holčičky se budou moci svoji panenku učit přebalovat. Doplňte holčičkám výbavu pro panenku Baby Anabell! Vhodné pro děti od 3 let Balení: 5 ks (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby born plenky 5 ks

Zapf Creation Baby born plenky 5 ks

Baby Born plenky 5 ks   Bez plenek ani ránu. To je jistě heslo tvé panenky Baby Born. Je to ještě miminko, proto plenky jsou potřeba. - Určené pro panenku Baby Born 43 cm - Sada pěti kusů (hawaj.cz)

Fujifilm instax mini 25 pink

Fujifilm instax mini 25 pink

Nakupujte Fujifilm instax mini 25 pink od Fonetip.cz. (fonetip.cz)

Chicco Ochrana rohů stolu 4 ks

Chicco Ochrana rohů stolu 4 ks

Chicco Ochrana rohů stolu Sada čtyř kousků ochran určených na dočasné zaoblení rohů, a to jako ochrana před nečekaným zraněním při pohybu malých dětí. Stejně snadno jako se pomocí oboustranné pásky nasadí, tak se může také sundat. Zajistěte si ochranu na rohy stolu! Obsah balení: 4 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Vatové tyčinky anatomické 88 ks

Chicco Vatové tyčinky anatomické 88 ks

Chicco Vatové tyčinky Hygienické tyčinky Chicco jsou anatomicky vytvarované, tak aby mohly posložit dětem již od narození. Jsou vyrobeny ze 100 % přírodní bavlny. Zajistěte si pomocníky pro správnou hygienu dětí! Vhodné pro děti od narození Počet: 88 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Zásobníky na jídlo 3 ks

Chicco Zásobníky na jídlo 3 ks

Chicco Zásobníky na jídlo 3 ks Kelímky o objemu 180 ml a 300 ml na dětskou stravu ze speciálního polykarbonátového plastu s hermeticky uzavíratelným víčkem a úchyty. Jídlo v nich lze zamrazit a následně ohřívat v mikrovlnné troubě. Misky s uzavíratelným víkem Přednosti: bez bisfenolu vhodné do myčky štosovatelné, systém klik-klak Obsah balení: 1 x miska 300 ml 2 x miska 180 ml Zajistěte si zásobníky pro přípravu dětského pokrmu! Rozměr miska 300 ml: 8,5 x 7 cm Rozměr miska 180 ml: 8 x 4,5 cm (hracky-4kids.cz)

Chicco Autosedačka Seat UP Jet Black 0-25 kg

Chicco Autosedačka Seat UP Jet Black 0-25 kg

Autosedačka Seat-Up 012 je určena dětem od narození až do věku 6 let. Přednosti: odpovídá normě ECE R44 / 04 pro skupinu 0/1/2 kvalitní měkký a prodyšný materiál potahu zajišťuje pohodlí pro nejmenší děti je možno využít přídavné měkké polstrování Skladba a funkčnost: nastavitelná do 4 poloh, bezpečnost zajišťují 5-bodové pásy poloha 4 je určena pro skupinu 0+ a polohy 1,2,3 pro skupiny 1 a 2 skupina 0 - děti od 0 do13 kg sedí proti směru jízdy a jsou jištěny 3-bodovým bezpečnostním pásem skupina skupina 1 - děti od 9 do 18 kg sedí ve směru jízdy a jsou ji… (hracky-4kids.cz)

Chicco Autosedačka Seat UP Red Passion 0-25 kg

Chicco Autosedačka Seat UP Red Passion 0-25 kg

Autosedačka Seat-Up 012 je určena dětem od narození až do věku 6 let. Přednosti: odpovídá normě ECE R44 / 04 pro skupinu 0/1/2 kvalitní měkký a prodyšný materiál potahu zajišťuje pohodlí pro nejmenší děti je možno využít přídavné měkké polstrování Skladba a funkčnost: nastavitelná do 4 poloh, bezpečnost zajišťují 5-bodové pásy poloha 4 je určena pro skupinu 0+ a polohy 1,2,3 pro skupiny 1 a 2 skupina 0 - děti od 0 do13 kg sedí proti směru jízdy a jsou jištěny 3-bodovým bezpečnostním pásem skupina skupina 1 - děti od 9 do 18 kg sedí ve směru jízdy a jsou ji… (hracky-4kids.cz)

Chicco Hračka autíčko Turbo Touch Mini Fiat 500 Abarth

Chicco Hračka autíčko Turbo Touch Mini Fiat 500 Abarth

Chicco Hračka autíčko Turbo Touch Mini Malý Fiat 500 Abarth je autíčkem, které si děti mohou užít se zajímavými efekty. Auto se natáhne směrem dozadu, pak se stlačí střecha a závod může být odstartován. Zábavné jízdy s tímto autíčkem jsou doplněny zvukovými efekty. Kupte dětem některé z turbo autíček Chicco! Vhodné pro děti od 2 let Rozměry autíčka: 8 x 6 x 6 cm Rozměry balení: 14 x 10 x 10 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Plenky pro Baby Annabell, 5 ks

Zapf Creation Plenky pro Baby Annabell, 5 ks

Náhradní plenky pro panenky Baby Annabell. (bambule.cz)

Chicco Tyčinky vatové anatomické 90 ks

Chicco Tyčinky vatové anatomické 90 ks

Hygienické tyčinky s rozšířeným průměrem jsou určeny pro děti od narození. Tento tvar tyčinky napomáhá bezpečnějšímu používání. Přednosti: 100 % přírodní bavlna speciální zakončení zabraňuje proniknutí hlouběji u čištěné oblasti Zajistěte si vatové tyčinky Chicco! Vhodné pro děti od narození Počet: 90 ks Složení: 100% bavlna (hracky-4kids.cz)

Happy plenky Before New Born á 46 ks

Happy plenky Before New Born á 46 ks

Happy plenky Before New Born á 46 ks Tyto plenky, určené pro děti od narození hmotností do 2 kg,  jsou jednou z osmi vyráběných velikostí značky Happy. Plenky značky Happy představují Early Care Systém s citlivou péčí o jemnou pokožku novorozenců i větších dětí. Povrch vnitřní netkané textilie Premium Dry má jemnou strukturu a zajišťuje rychlou absorpci. Vnější vrstva Extra Soft Cover je prodyšná, měkká a navozuje pocit jemného spodního prádla. Plenky s pružnými bočními volánky jsou měkké, netlačí a zároveň zaručují správnou fixaci. Mají indikátor vlhkosti, speciální proužek v přední části plenky, který napomáhá ke správnému času určení pro výměnu pleny. Přednosti: anatomický tvar, vysoká savost zbarvitelný proužek jako indikátor vlhkosti technologie Air Flow… (hracky-4kids.cz)

Chicco Hračka puzzle pěnové Hrad 9 ks

Chicco Hračka puzzle pěnové Hrad 9 ks

Chicco Hračka puzzle pěnové Hrad Pěnové dílky, které si děti mohou seskládat k sobě pomocí pěkně zapadajícího obvodu. Každý z dílků má vyjímatelný střed, kterým je tentokrát motiv pohádkový, s hradem a pohádkovými bytostmi kolem. Přednosti: netoxické, bezpečné, lehké a omyvatelné jako podložka dobře tepelně izolující rozvíjí manuální zručnost Obsah balení: 9 puzzle dílů Vyberte dětem pěnové puzzle Chicco! Vhodné pro děti od 12 měsíců Rozměry: 30 x 30 x 0,6 cm Země původu: Itálie (hracky-4kids.cz)

Pocos Rainbow 25 ks

Pocos Rainbow 25 ks

Pocos Rainbow Vzdělávací stavebnice umožňující hraní slovních a početních her. Tuto hru mohou hrát děti cca od pěti let až do dospělosti. Šikovně procvičí slovní zásobu nebo počítání. Obsah balení: 25 dílků s písmeny a smajlíky s barevnými okraji 5 archů 150 samolepek jako jsou písmena, čísla, emotikony, symboly zábava, symboly koníčky plastový obal Kupte dětem některou ze stavebnic Pocos! Vhodné pro děti od 5 let Velikost dílku: 3,3 cm Materiál: plast Rozměr balení: 11 x 14 cm Země původu: Norsko (hracky-4kids.cz)

Stopfiltr SLIM 25 ks

Stopfiltr SLIM 25 ks

(benu.cz)

Kit & Kin eko plenky, velikost 5 (30 ks), 12kg+

Kit & Kin eko plenky, velikost 5 (30 ks), 12kg+

Kit & Kin jsou hypoalergenní ekologické plenky v prémiové kvalitě. Obsahují součást přírodního high-tech absorpčního jádra, které využívá výrazně méně chemikálií než běžné plenky. Chrání citlivou pokožku vašeho miminka před pro ni typickými problémy jako například ekzém či opruzení z plenek. Superabsorpční jádro plenek obsahuje celulózu nebělenou chlórem, jež je získávána z udržitelně obhospodařovaných lesů, přičemž štítky, lepenky, okraje plenky bránící úniku moči i obalový materiál jsou vyrobeny z oxo-biologicky odbouratelných materiálů.Toto přírodního high-tech absorpční jádro udrží vaše miminko v suchu až po dobu 12 hodin. 63% plenky je vyrobeno z biologicky rozložitelného materiálu.BaleníBalení obsahuje 30 ks plenekNáš tipV naší nabídce naleznete další dětské pleny. (ageo.cz)

Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera růžový (16263642)

Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera růžový (16263642)

Instantní fotoaparát pro okamžité snímky, rychlost závěrky 1/400 sec. min vzdálenost 0.5m, 2x spoušť, napájení 2x CR2  Instantní fotografie se po letech odmlky opět dostává ke slovu, a to hned v podobě zajímavého přístroje Fujifilm Instax Mini 25. Princip instantní fotografie je poměrně jednoduchý, po exponování snímku držíte během několika málo okamžiků v ruce hotovou fotografii, kterou můžete prezentovat okolnímu světu nebo s ní naopak někoho podarovat. Fotoaparát používá speciální fotografické papíry, které se i s kazetou zasouvají do přístroje.Klíčové vlastnostiDigitální fotoaparát s instantním tiskem fotografiíFotografie jsou o rozměru 62 × 46 mmMalé zrcátko pod objektivem usnadní zachycení selfíčekZajímavé… (alza.cz)

Chicco Hračka puzzle pěnové Čísla 6 ks

Chicco Hračka puzzle pěnové Čísla 6 ks

Chicco Hračka puzzle Pěnové dílky, které si děti mohou seskládat k sobě pomocí pěkně zapadajícího obvodu. Každý z dílků má vyjímatelný střed, kterým je tentokrát číslice 1 - 6. Přednosti: netoxické, bezpečné, lehké a omyvatelné jako podložka dobře tepelně izolující rozvíjí manuální zručnost Obsah balení: 6 puzzle dílů Vyberte dětem pěnové puzzle Chicco! Vhodné pro děti od 12 měsíců Země původu: Itálie (hracky-4kids.cz)

Chicco Tampóny do podprsenky antibakteriální 30 ks

Chicco Tampóny do podprsenky antibakteriální 30 ks

Chicco Tampóny do podprsenky antibakteriální Antibakteriální tampony určené do podprsenek kojících maminek, kterým uniká přebytečné mléko z prsu. Vnitřním obsahem tamponů jsou mikroperličky, které výborně absorpují toto mléko. Maminky při této péči o prsy předcházejí šikovným způsobem vzniku kvasinkové infekce a bolestivých ragád. Jsou anatomicky vytvarovány, s lepícími stripy drží pevně v podprsence. Přednosti: podporuje zachování zdravého prsu v době kojení jemný a tenký materiál není pod oblečením patrný Zajistěte si tampony do podprsenky Chicco! Vhodné pro kojící maminky Počet kusů: 30 ks (hracky-4kids.cz)

Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera bílý (15953812)

Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera bílý (15953812)

Instantní fotoaparát pro okamžité snímky, rychlost závěrky 1/400 sec. min vzdálenost 0.5m, 2x spoušť, napájení 2x CR2  Instantní fotografie se po letech odmlky opět dostává ke slovu, a to hned v podobě zajímavého přístroje Fujifilm Instax Mini 25. Princip instantní fotografie je poměrně jednoduchý, po exponování snímku držíte během několika málo okamžiků v ruce hotovou fotografii, kterou můžete prezentovat okolnímu světu nebo s ní naopak někoho podarovat. Fotoaparát používá speciální fotografické papíry, které se i s kazetou zasouvají do přístroje.Klíčové vlastnostiDigitální fotoaparát s instantním tiskem fotografiíFotografie jsou o rozměru 62 × 46 mmMalé zrcátko pod objektivem usnadní zachycení selfíčekZajímavé… (alza.cz)

Pampers Plenky Active Baby velikost 7 40 ks/bal.

Sáčky na použité plenky bez vůně Naty (50 ks)

Sáčky na použité plenky bez vůně Naty (50 ks)

50 ks sáčků v balení.Vhodné na použité plenky a ubrousky.Ideální na cestování.Velmi pohodlné je nosit sáčky v přebalovací tašce pro případ jakéhokoliv odpadu.Vyrobeny ze 100 % z přírodních materiálů, kompostovatelné.Neobsahují chlór, latex, TBT (tributyltin) ani parfémy.Jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů.Certifikovány "OK Biobased" (Vincotte), což potvrzuje množství použitých obnovitelných surovin ve výrobě.Chci vědět více o Naty. (bezvaplenky.cz)

Pocos Matematika 25 ks

Pocos Matematika 25 ks

Pocos Matematika Vzdělávací stavebnice umožňující hraní s početními příklady. Tuto hru mohou hrát děti cca od pěti let. Šikovně procvičí základní matematické úkony. Obsah balení: 25 barevných dílků s čísly a matematickými symboly plastový obal Kupte dětem některou ze stavebnic Pocos! Vhodné pro děti od 5 let Velikost dílku: 3,3 cm Materiál: plast Rozměr balení: 11 x 14 cm Země původu: Norsko (hracky-4kids.cz)

Sada nářadí - kufřík, 25 ks

Sada nářadí - kufřík, 25 ks

Sada nářadí v kufřík, 25 ks. Rozměr kufříku 29×15×13 cm. (bambule.cz)

Hygienické sáčky mikroténové 25 ks

Hygienické sáčky mikroténové 25 ks

Hygienické sáčky mikroténové - sáčky na toalety na dámské hygienické potřeby. Cena je uvedena za balení, které obsahuje 25 sáčků. Karton běžně obsahuje 50 kazet. (vybaveniprouklid.cz)

Sada Compass ERGO 25 ks

Sada Compass ERGO 25 ks

Sada Compass ERGO 25 ksNikdy nevíte, co budete potřebovat. Nenastartujete auto a musíte odpojit autobaterii. Chcete vyměnit nábytek za nový a ten starý se musí rozšroubovat, aby prošel dveřmi. Ale i obyčejná výměna baterie v dětské hračce, které proti vypadnutí brání šroubek s nestandardní hlavičkou, může znamenat komplikaci. Ke všem těmto a desítkám dalších činností vám poslouží praktická sada Compass Ergo, po jejímž otevření najdete uvnitř 25 kusů nářadí. Pak již nezbývá, než do ruky vzít nástavec, který potřebujete, a nasadit jej na plastový pogumovaný ráčnový šroubovák a dát se do práce. (euronics.cz)

Obálka samolepicí DL 25 ks

Obálka samolepicí DL 25 ks

Obálka DL samolepicí 25 ks 80 g/m2 110 x 220 mm. (papirnictvipavlik.cz)

Obálka samolepicí C6 25 ks

Obálka samolepicí C6 25 ks

Obálka C6 samolepicí 25 ks 80 g/m2 114 x 162 mm.V balení 25 kusů. (papirnictvipavlik.cz)

SMILLE Flosspic bílý, 25 ks

SMILLE Flosspic bílý, 25 ks

Kombinace zubní nitě napnuté v mečíku a párátko, 25 ks, baleno v sáčku.Kombinace zubní nitě napnuté v mečíku a párátko, 25 ks, baleno v sáčku. (profimed.cz)

Obrázkové kostky - zvířátka, 25 ks

Obrázkové kostky - zvířátka, 25 ks

Kostky (kubus) jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. Všechny kostečky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjistí, jak funguje rovnováha.Stavějme obrázky zvířátek z kvalitních dřevěných kostek a procvičujme si u toho, jakou máme paměť a taky - co kam patří.To je správný krok pro rozvoj dítěte. (fonetip.cz)

Bella Baby Happy Maxi Plus Box dětské plenky 2x62 ks

Bella Baby Happy Maxi Plus Box dětské plenky 2x62 ks

Bella Baby HAPPY Maxi Plus jsou vybaveny novým speciálním systémem pružných prvků, které spolu s anatomickým absorpčním jádrem zajišťují vašemu dítěti maximální pohodlí.Perfektně přiléhají k tělu dítěte a jsou vysoce savé a jemné. Dítě se může pohybovat bez omezení a jeho citlivá pokožka je chráněná před podrážděním a opruzeninami. Plenky se díky suchým zipům přizpůsobí a netlačí na bříško. Technologie Air Flow zaručuje prodyšnost plenky a chrání pokožku před opruzením a podrážděním Pružný systém Flexi Fit umožňuje děťátku pohyb a netlačí na bříško Pokožka děťátka je díky netkané textilii Quick Dry suchá a bez podráždění pro děti 9 - 20 kg (ageo.cz)

Huggies Little Swimmers plenky na plavání 2-3 12 ks

Huggies Little Swimmers plenky na plavání 2-3 12 ks

Popis Natahovací plenky na plavání. Plenka ve vodě nenasákne. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníAlbánštinaBulharštinaChorvatštinaČeštinaDánštinaAngličtinaEstonštinaFinštinaFrancouzštinaNěmčinaŘečtina, moderní (1453-… (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít