Chicco Plenky Maxi 19 ks (8058664029600)

Chicco Plenky Chicco Maxi 19 ks

Chicco Plenky Chicco Maxi 19 ks

Chicco Plenky Chicco Maxi 19 ks Kalhotkové plenky Chicco jsou určeny pro batolátka, od 8 - 18 kg, která začínají chodit. Plenky jsou opatřeny křidélky s měkkou postranní ochranou. Ta zabraňuje úniku moči mimo plenku, přitom zachovává příjemné obepnutí nožičky dítěte. ultra tenké, příjemné pro nošení udržují nejvyšší stupeň suchosti dětská pokožka zůstává suchá vnější materiál je prodyšný Vyberte dětem potřebné plenky Chicco! Vhodné pro děti od 6 měsíců Hmotnost: 8-18 kg Balení obsahuje: 19 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Plenky Chicco Newborn 27 ks

Chicco Plenky Chicco Newborn 27 ks

Chicco Plenky Chicco Newborn 27 ks Kalhotkové plenky Chicco jsou určeny pro novorozená miminka, od 2 - 5 kg. Plenky jsou opatřeny křidélky s měkkou postranní ochranou. Ta zabraňuje úniku moči mimo plenku, přitom zachovává příjemné obepnutí nožičky dítěte. ultra tenké, příjemné pro nošení udržují nejvyšší stupeň suchosti dětská pokožka zůstává suchá vnější materiál je prodyšný Vyberte dětem potřebné plenky Chicco! Vhodné pro děti od narození Hmotnost: 2 - 5 kg Balení obsahuje: 27 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Plenky Chicco Mini 25 ks

Chicco Plenky Chicco Mini 25 ks

Chicco Plenky Chicco Mini 25 ks Kalhotkové plenky Chicco jsou určeny pro miminka, od 3 - 6 kg. Plenky jsou opatřeny křidélky s měkkou postranní ochranou. Ta zabraňuje úniku moči mimo plenku, přitom zachovává příjemné obepnutí nožičky dítěte. ultra tenké, příjemné pro nošení udržují nejvyšší stupeň suchosti dětská pokožka zůstává suchá vnější materiál je prodyšný Vyberte dětem potřebné plenky Chicco! Vhodné pro děti od 3 měsíců Hmotnost: 3 - 6 kg Balení obsahuje: 25 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Plenky Chicco Junior 17 ks

Chicco Plenky Chicco Junior 17 ks

Chicco Plenky Chicco Junior 17 ks Kalhotkové plenky Chicco jsou určeny pro větší pohybující se děti od 12 - 25 kg. Plenky jsou opatřeny křidélky s měkkou postranní ochranou. Ta zabraňuje úniku moči mimo plenku, přitom zachovává příjemné obepnutí nožičky dítěte. ultra tenké, příjemné pro nošení udržují nejvyšší stupeň suchosti dětská pokožka zůstává suchá vnější materiál je prodyšný Vyberte dětem potřebné plenky Chicco! Vhodné pro děti od 12 měsíců Hmotnost: 12 - 25 kg Balení obsahuje: 17 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Plenky Chicco Midi 21 ks

Chicco Plenky Chicco Midi 21 ks

Chicco Plenky Chicco Midi 21 ks Kalhotkové plenky Chicco jsou určeny pro batolátka, od 4 - 9 kg, která se začínají otáčet a v poloze na bříšku pást koníčky. Plenky jsou opatřeny křidélky s měkkou postranní ochranou. Ta zabraňuje úniku moči mimo plenku, přitom zachovává příjemné obepnutí nožičky dítěte. ultra tenké, příjemné pro nošení udržují nejvyšší stupeň suchosti dětská pokožka zůstává suchá vnější materiál je prodyšný Vyberte dětem potřebné plenky Chicco! Vhodné pro děti od 3 měsíců Hmotnost: 4 - 9 kg Balení obsahuje: 21 ks (hracky-4kids.cz)

Uživatele, kteří hledají "Chicco Plenky Maxi 19 ks (8058664029600)" se dívají také na:

Novus j 19 eadhg
Kurzweil ks-40a recenze

Panda dětské plenky Maxi á 42 ks

Panda dětské plenky Maxi á 42 ks

Panda dětské plenky Maxi Jednorázové plenky Panda poskytují dětem komfortní službu absorpčního hygienického výrobku se zárukou volného přístupu vduchu bočními elastickými volánky. Minimalizují tak možnost zapaření a podráždění jemné dětské pokožky. Tento set plenek je určen pro děti o hmotnosti od 8 do 18 kg. Plenky Panda jsou vyráběny v pěti velikostech, společně s přebalovacími podložkami a vlhčenými ubrousky. Ubrousky Panda jsou s vitamínem E a Alantoinem. Přednosti: prodyšnost anatomický tvar Obsah balení: 42 ks plenek Zajistěte dětem plenky značky Panda! Vhodné pro děti od 8 kg Počet: 42 ks Typ pleny: jednorázová Rozměry balení: 22 x 33 x 12 cm (hracky-4kids.cz)

Bella Baby Happy Maxi Plus Box dětské plenky 2x62 ks

Bella Baby Happy Maxi Plus Box dětské plenky 2x62 ks

Bella Baby HAPPY Maxi Plus jsou vybaveny novým speciálním systémem pružných prvků, které spolu s anatomickým absorpčním jádrem zajišťují vašemu dítěti maximální pohodlí.Perfektně přiléhají k tělu dítěte a jsou vysoce savé a jemné. Dítě se může pohybovat bez omezení a jeho citlivá pokožka je chráněná před podrážděním a opruzeninami. Plenky se díky suchým zipům přizpůsobí a netlačí na bříško. Technologie Air Flow zaručuje prodyšnost plenky a chrání pokožku před opruzením a podrážděním Pružný systém Flexi Fit umožňuje děťátku pohyb a netlačí na bříško Pokožka děťátka je díky netkané textilii Quick Dry suchá a bez podráždění pro děti 9 - 20 kg (ageo.cz)

Happy plenky Maxi Plus 44ks

Happy plenky Maxi Plus 44ks

Tyto plenky, určené pro děti hmotností 9 do 20 kg,  jsou jednou z osmi vyráběných velikostí značky Happy. Plenky značky Happy představují Early Care Systém s citlivou péčí o jemnou pokožku novorozenců i větších dětí. Povrch vnitřní netkané textilie Premium Dry má jemnou strukturu a zajišťuje rychlou absorpci. Vnější vrstva Extra Soft Cover je prodyšná, měkká a navozuje pocit jemného spodního prádla. Plenky s pružnými bočními volánky jsou měkké, netlačí a zároveň zaručují správnou fixaci. Systém pružných prvků v kombinaci s anatomickým… (hracky-4kids.cz)

Hrnek MAX Plenka loading

Hrnek MAX Plenka loading

...za chvilku to bude všem v čichovém dosahu úplně jasný ;) . Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 450 ml (belabel.cz)

Polštář MAX Plenka loading

Polštář MAX Plenka loading

...za chvilku to bude všem v čichovém dosahu úplně jasný ;) . 50x50 cm polštář, krásně měkoučký, hypoalergenní výplň, 100% polyester. Potah na zip. Možno prát v pračce. Polštář je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 7-10 dní. (belabel.cz)

Baby Annabell® Plenky, 5 ks

Baby Annabell® Plenky, 5 ks

Plenky pro miminka Baby Annabell. Sada pěti kusů. (bambule.cz)

Baby Born plenky (5 ks)

Baby Born plenky (5 ks)

PLENKY PRO BABY BORN Příslušenství pro panenku Baby Born. Sada tvoří 5 ks růžových plínek. Panenka Baby Born je jako živé děťátko. Z lahvičky jí můžeš dát pít nebo ji můžeš pomocí lžičky nakrmit. Miminko také čůrá a kaká do plenek nebo na nočník. Tato panenka se bude líbit každé malé mamince, která o ni bude jistě láskyplně pečovat. Ve výbavě jí tedy nesmí chybět plenky, ani další doplňky od Zapf Creation. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.  Velikost balení: 8 x 11 x 8 cm Věk: 3+ Určení: pro holky (mrakyhracek.cz)

Baby Annabell plenky 5 ks

Baby Annabell plenky 5 ks

Plenky nesmí chybět žádnému miminku. Sada pěti kusů. (mrakyhracek.cz)

Plenky pro panenky - 3 ks

Plenky pro panenky - 3 ks

Plenky pro panenky jsou důležitou složkou všech starostlivých maminek.  Sada obsahuje: 3 plenky (mrakyhracek.cz)

Chicco Bryndáky jednorázové 40 ks

Chicco Bryndáky jednorázové 40 ks

Chicco Bryndáky jednorázové Bílé bryndáčky s barevným vzorkem jsou určené pro děti od 6 měsíců. Jsou vhodné pro cestování. Materiálpapíro polyethylénu je určen k jednorázovému použití. Kupte děten bryndáčky Chicco! Vhodné pro děti od 6 měsíců Počet: 40 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Vložky poporodní 30 ks

Chicco Vložky poporodní 30 ks

Chicco Vložky poporodní 30 ks Vysoce absorpční vložky jsou určeny pro maminky v době poporodní. Absorpční vrstvy jsou tři, vložka je dostatečně veliká, aby zajistila řádnou ochranu v této době. Jsou vhodné pro nošení s jednorázovými poporodními kalhotkami. Zajistěte si kvalitní poporodní vložky Chicco! Vhodné pro maminky po porodu Počet: 30 ks (hracky-4kids.cz)

Plenky papírové na panenku 3 ks

Plenky papírové na panenku 3 ks

Papírové plenky na panenku. Určeno pro panenky velikosti 35–55 cm. (mrakyhracek.cz)

Panda dětské plenky Midi á 48 ks

Panda dětské plenky Midi á 48 ks

Panda dětské plenky Midi Jednorázové plenky Panda poskytují dětem komfortní službu absorpčního hygienického výrobku se zárukou volného přístupu vduchu bočními elastickými volánky. Minimalizují tak možnost zapaření a podráždění jemné dětské pokožky. Tento set plenek je určen pro děti o hmotnosti od 5 do 9 kg. Plenky Panda jsou vyráběny v pěti velikostech, společně s přebalovacími podložkami a vlhčenými ubrousky. Ubrousky Panda jsou s vitamínem E a Alantoinem. Přednosti: prodyšnost anatomický tvar Obsah balení: 48 ks plenek Zajistěte dětem plenky značky Panda! Vhodné pro děti od 5 kg Počet: 48 ks Typ pleny: jednorázová Rozměry balení: 22 x 38 x 10 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby Born® plenky (5 ks)

Zapf Creation Baby Born® plenky (5 ks)

Náhradní plýnky pro panenky Baby Born. Pro děti od 3 let. (bambule.cz)

Sada nářadí 19 ks

Sada nářadí 19 ks

Sada nářadí 19 ksSada minišroubováků a kleští, 19 ks 19-dílná sada kleští a šroubováků. Tato sada nářadí je první volbou nejen pro elektronika. V praktické brašně na nářadí. Přiloženo v dodávce: - Nerezová pinzeta - 12 šroubováků pro PC: plochý šroubovák 2/2,5/3 mm, PH 00/0/1, T-profil T6/T7/T8/T9/T10/T15 mm - 6 minikleští: stranové štípací kleště 115 mm, rovné špičaté kleště 115 mm a 125 mm, zahnuté špičaté kleště 125 mm, štípací kleště 115 mm, ploché kleště 125 mm - Černá taška (fonetip.cz)

Panda dětské plenky Junior á 36 ks

Panda dětské plenky Junior á 36 ks

Panda dětské plenky Junior Jednorázové plenky Panda poskytují dětem komfortní službu absorpčního hygienického výrobku se zárukou volného přístupu vduchu bočními elastickými volánky. Minimalizují tak možnost zapaření a podráždění jemné dětské pokožky. Tento set plenek je určen pro děti o hmotnosti od 12 do 25 kg. Plenky Panda jsou vyráběny v pěti velikostech, společně s přebalovacími podložkami a vlhčenými ubrousky. Ubrousky Panda jsou s vitamínem E a Alantoinem. Přednosti: prodyšnost anatomický tvar Obsah balení: 36 ks plenek Zajistěte dětem plenky značky Panda! Vhodné pro děti od 12 kg Počet: 36 ks Typ pleny: jednorázová Rozměry balení: 24 x 33 x 11 cm (hracky-4kids.cz)

Pampers Pro Care Plenky S0 38 ks

Pampers Pro Care Plenky S3 32 ks

Zapf Creation Baby Annabell Plenky 5 ks

Zapf Creation Baby Annabell Plenky 5 ks

Baby Annabell Plenky 5 ks Sada pěti kusů jednorázových plenek je určená pro panenky aby Anabell do velikosti 46 cm. Holčičky se budou moci svoji panenku učit přebalovat. Doplňte holčičkám výbavu pro panenku Baby Anabell! Vhodné pro děti od 3 let Balení: 5 ks (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby born plenky 5 ks

Zapf Creation Baby born plenky 5 ks

Baby Born plenky 5 ks   Bez plenek ani ránu. To je jistě heslo tvé panenky Baby Born. Je to ještě miminko, proto plenky jsou potřeba. - Určené pro panenku Baby Born 43 cm - Sada pěti kusů (hawaj.cz)

Panda dětské plenky Mini á 54 ks

Panda dětské plenky Mini á 54 ks

Panda dětské plenky Mini Jednorázové plenky Panda poskytují dětem komfortní službu absorpčního hygienického výrobku se zárukou volného přístupu vduchu bočními elastickými volánky. Minimalizují tak možnost zapaření a podráždění jemné dětské pokožky. Tento set plenek je určen pro děti o hmotnosti od 3 do 6 kg. Plenky Panda jsou vyráběny v pěti velikostech, společně s přebalovacími podložkami a vlhčenými ubrousky. Ubrousky Panda jsou s vitamínem E a Alantoinem. Přednosti: prodyšnost anatomický tvar Obsah balení:  ks plenek Zajistěte dětem plenky značky Panda! Vhodné pro děti od 3 kg Počet: 54 ks Typ pleny: jednorázová Rozměry balení: 21 x 35 x 10 cm (hracky-4kids.cz)

Chicco Ochrana rohů stolu 4 ks

Chicco Ochrana rohů stolu 4 ks

Chicco Ochrana rohů stolu Sada čtyř kousků ochran určených na dočasné zaoblení rohů, a to jako ochrana před nečekaným zraněním při pohybu malých dětí. Stejně snadno jako se pomocí oboustranné pásky nasadí, tak se může také sundat. Zajistěte si ochranu na rohy stolu! Obsah balení: 4 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Vatové tyčinky anatomické 88 ks

Chicco Vatové tyčinky anatomické 88 ks

Chicco Vatové tyčinky Hygienické tyčinky Chicco jsou anatomicky vytvarované, tak aby mohly posložit dětem již od narození. Jsou vyrobeny ze 100 % přírodní bavlny. Zajistěte si pomocníky pro správnou hygienu dětí! Vhodné pro děti od narození Počet: 88 ks (hracky-4kids.cz)

Chicco Zásobníky na jídlo 3 ks

Chicco Zásobníky na jídlo 3 ks

Chicco Zásobníky na jídlo 3 ks Kelímky o objemu 180 ml a 300 ml na dětskou stravu ze speciálního polykarbonátového plastu s hermeticky uzavíratelným víčkem a úchyty. Jídlo v nich lze zamrazit a následně ohřívat v mikrovlnné troubě. Misky s uzavíratelným víkem Přednosti: bez bisfenolu vhodné do myčky štosovatelné, systém klik-klak Obsah balení: 1 x miska 300 ml 2 x miska 180 ml Zajistěte si zásobníky pro přípravu dětského pokrmu! Rozměr miska 300 ml: 8,5 x 7 cm Rozměr miska 180 ml: 8 x 4,5 cm (hracky-4kids.cz)

Sada minišroubováků a kleští, 19 ks

Sada minišroubováků a kleští, 19 ks

Sada minišroubováků a kleští, 19 ks (tipa.eu)

Zapf Creation Plenky pro Baby Annabell, 5 ks

Zapf Creation Plenky pro Baby Annabell, 5 ks

Náhradní plenky pro panenky Baby Annabell. (bambule.cz)

Pampers Carry Pack S3 kalhotkové plenky 25 ks

Pampers  Carry Pack S3 kalhotkové plenky 25 ks

Popis Když začne být dítě aktivní a kroutí se při přebalování, může být dost těžké vyměnit mu plenku. Pak je čas na plenkové kalhotky Pampers Pants. Plenkové kalhotky Pampers Pants se snadno oblékají a při svlékání je stačí jednoduše roztrhnout na bocích. Jsou úžasně přizpůsobivé a pohodlně tak dítěti padnou při každém pohybu. 3 absorpční kanálky pomáhají rovnoměrně odvádět vlhkost pro méně mokré zátěže mezi nožičkama* a revolučním způsobem tak udržují děťátko v suchu. Přebalování s plenkovými kalhotkami Pampers Pants je rychlé a jednoduché, i když se děťátko kroutí. *v porovnání s předchozími plenkovými kalhotkami Pampers Chcete se o složení výrobků Pampers dozvědět víc… (ageo.cz)

Chicco Tyčinky vatové anatomické 90 ks

Chicco Tyčinky vatové anatomické 90 ks

Hygienické tyčinky s rozšířeným průměrem jsou určeny pro děti od narození. Tento tvar tyčinky napomáhá bezpečnějšímu používání. Přednosti: 100 % přírodní bavlna speciální zakončení zabraňuje proniknutí hlouběji u čištěné oblasti Zajistěte si vatové tyčinky Chicco! Vhodné pro děti od narození Počet: 90 ks Složení: 100% bavlna (hracky-4kids.cz)

Výšivka na textil 6-19 ks

Výšivka na textil 6-19 ks

ON-DESIGN Výšivka na textil 6-19 ks Výšivku je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Výšivka může být libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte výšivku a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE Výšivku je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Výšivka může být libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte výšivku a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE K výšivce je vždy nutné připočitač jednorázový příplatek 1200-1500 Kč na program pro výšivku(neplatí pro jednoduché vyšití textu) (obchodnisa.cz)

Happy plenky Before New Born á 46 ks

Happy plenky Before New Born á 46 ks

Happy plenky Before New Born á 46 ks Tyto plenky, určené pro děti od narození hmotností do 2 kg,  jsou jednou z osmi vyráběných velikostí značky Happy. Plenky značky Happy představují Early Care Systém s citlivou péčí o jemnou pokožku novorozenců i větších dětí. Povrch vnitřní netkané textilie Premium Dry má jemnou strukturu a zajišťuje rychlou absorpci. Vnější vrstva Extra Soft Cover je prodyšná, měkká a navozuje pocit jemného spodního prádla. Plenky s pružnými bočními volánky jsou měkké, netlačí a zároveň zaručují správnou fixaci. Mají indikátor vlhkosti, speciální proužek v přední části plenky, který napomáhá ke správnému času určení pro výměnu pleny. Přednosti: anatomický tvar, vysoká savost zbarvitelný proužek jako indikátor vlhkosti technologie Air Flow… (hracky-4kids.cz)

Chicco Hračka puzzle pěnové Hrad 9 ks

Chicco Hračka puzzle pěnové Hrad 9 ks

Chicco Hračka puzzle pěnové Hrad Pěnové dílky, které si děti mohou seskládat k sobě pomocí pěkně zapadajícího obvodu. Každý z dílků má vyjímatelný střed, kterým je tentokrát motiv pohádkový, s hradem a pohádkovými bytostmi kolem. Přednosti: netoxické, bezpečné, lehké a omyvatelné jako podložka dobře tepelně izolující rozvíjí manuální zručnost Obsah balení: 9 puzzle dílů Vyberte dětem pěnové puzzle Chicco! Vhodné pro děti od 12 měsíců Rozměry: 30 x 30 x 0,6 cm Země původu: Itálie (hracky-4kids.cz)

Bino Vozík s kostkami 19 ks

Bino Vozík s kostkami 19 ks

Bino Vozík s kostkami 19 ks Sada devatenácti kostek na dřevěném vozíčku je určená pro děti od jednoho roku. Malí stavitelé si mohou tahat vozíček za sebou nebo si stavět z dřevěných kostek. S kostičkami se učí rozeznávat barvy a tvary. Přednosti: rozvíjí tvořivost a motoriku Kupte dětem vozíček s kostkami Bino! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: dřevo Počet dílků: 19 ks Rozměr 15 x 6 x 17 cm (hracky-4kids.cz)

Potisk fotografie A5 (148x210mm) 6-19 ks

Potisk fotografie A5 (148x210mm) 6-19 ks

ON-DESIGN Potisk fotografie A5 (148x210mm) 6-19 ks Potisk fotografie je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Kvalita potisku je závislá na kvalitě poslané fotky. Potisk fotografie je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Kvalita potisku je závislá na kvalitě poslané fotky. (obchodnisa.cz)

Potisk textilu A3 (30x40cm) 6-19 ks

Potisk textilu A3 (30x40cm) 6-19 ks

ON-DESIGN Potisk textilu A3 (30x40cm) 6-19 ks Potisk je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Potiskem se rozumí libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte potisk a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE Potisk je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Potiskem se rozumí libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte potisk a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE Pokud se bude jednat o nestandardní potisk, (složité logo,reflexní potisk,neonové barvy), může se stát ,že bude násladně potisk navýšen. (obchodnisa.cz)

Potisk textilu A4(20x30cm) 6-19 ks

Potisk textilu A4(20x30cm) 6-19 ks

ON-DESIGN Potisk textilu A4(20x30cm) 6-19 ks Potisk je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Potiskem se rozumí libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte potisk a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE Potisk je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Potiskem se rozumí libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte potisk a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE Pokud se bude jednat o nestandardní potisk, (složité logo,reflexní potisk,neonové barvy), může se stát ,že bude násladně potisk navýšen. (obchodnisa.cz)

Kit & Kin eko plenky, velikost 5 (30 ks), 12kg+

Kit & Kin eko plenky, velikost 5 (30 ks), 12kg+

Kit & Kin jsou hypoalergenní ekologické plenky v prémiové kvalitě. Obsahují součást přírodního high-tech absorpčního jádra, které využívá výrazně méně chemikálií než běžné plenky. Chrání citlivou pokožku vašeho miminka před pro ni typickými problémy jako například ekzém či opruzení z plenek. Superabsorpční jádro plenek obsahuje celulózu nebělenou chlórem, jež je získávána z udržitelně obhospodařovaných lesů, přičemž štítky, lepenky, okraje plenky bránící úniku moči i obalový materiál jsou vyrobeny z oxo-biologicky odbouratelných materiálů.Toto přírodního high-tech absorpční jádro udrží vaše miminko v suchu až po dobu 12 hodin. 63% plenky je vyrobeno z biologicky rozložitelného materiálu.BaleníBalení obsahuje 30 ks plenekNáš tipV naší nabídce naleznete další dětské pleny. (ageo.cz)

Potisk fotografie A3 (297x420mm) 6-19 ks

Potisk fotografie A3 (297x420mm) 6-19 ks

ON-DESIGN Potisk fotografie A3 (297x420mm) 6-19 ks Potisk fotografie je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Kvalita potisku je závislá na kvalitě poslané fotky. Potisk fotografie je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Kvalita potisku je závislá na kvalitě poslané fotky. (obchodnisa.cz)

Chicco Hračka puzzle pěnové Čísla 6 ks

Chicco Hračka puzzle pěnové Čísla 6 ks

Chicco Hračka puzzle Pěnové dílky, které si děti mohou seskládat k sobě pomocí pěkně zapadajícího obvodu. Každý z dílků má vyjímatelný střed, kterým je tentokrát číslice 1 - 6. Přednosti: netoxické, bezpečné, lehké a omyvatelné jako podložka dobře tepelně izolující rozvíjí manuální zručnost Obsah balení: 6 puzzle dílů Vyberte dětem pěnové puzzle Chicco! Vhodné pro děti od 12 měsíců Země původu: Itálie (hracky-4kids.cz)

Chicco Tampóny do podprsenky antibakteriální 30 ks

Chicco Tampóny do podprsenky antibakteriální 30 ks

Chicco Tampóny do podprsenky antibakteriální Antibakteriální tampony určené do podprsenek kojících maminek, kterým uniká přebytečné mléko z prsu. Vnitřním obsahem tamponů jsou mikroperličky, které výborně absorpují toto mléko. Maminky při této péči o prsy předcházejí šikovným způsobem vzniku kvasinkové infekce a bolestivých ragád. Jsou anatomicky vytvarovány, s lepícími stripy drží pevně v podprsence. Přednosti: podporuje zachování zdravého prsu v době kojení jemný a tenký materiál není pod oblečením patrný Zajistěte si tampony do podprsenky Chicco! Vhodné pro kojící maminky Počet kusů: 30 ks (hracky-4kids.cz)

Potisk fotografie A6 (105x148mm) 6-19 ks

Potisk fotografie A6 (105x148mm) 6-19 ks

ON-DESIGN Potisk fotografie A6 (105x148mm) 6-19 ks Potisk fotografie je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Kvalita potisku je závislá na kvalitě poslané fotky. Potisk fotografie je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Kvalita potisku je závislá na kvalitě poslané fotky. (obchodnisa.cz)

Potisk fotografie A4 (210x297mm) 6-19 ks

Potisk fotografie A4 (210x297mm) 6-19 ks

ON-DESIGN Potisk fotografie A4 (210x297mm) 6-19 ks Potisk fotografie je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Kvalita potisku je závislá na kvalitě poslané fotky. Potisk fotografie je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Kvalita potisku je závislá na kvalitě poslané fotky. (obchodnisa.cz)

Sada nářadí pro opravu motoru hazet, 2588/19, 19 ks

Sada nářadí pro opravu motoru hazet, 2588/19, 19 ks

VlastnostiPro profesionální opravu motorůPro výměnu ozubených řemenů a další opravy motorůJednotlivé díly lze doručit zvlášťPřehledné umístění v kvalitním plastovém kufru s vložkou z měkké pěnyZážehové motory:1,4 / 1,6 / 1,8 / 1,8 T / 2,0 / 16V Audi 80, A2, A3, S3, A4, A6, TTSEAT Arosa, Ibiza, Cordoba, Leon, Toledo, Inca, Alhambra (1997 až 2006)Škoda Fabia, Octavia (od r. 1996)VW Lupo, Polo, Caddy, Golf, Bora, New Beetle, Passat, Sharan, Touran.Vznětové motory:Motory se vstřikovací tryskou 1,2 / 1,4 / 1,9 / 2,0 TDi Audi 80, A2, A3, A4, A6, Cabriolet (1995 až 2000)SEAT Ibiza, Cordoba, Leon, Toledo, Inca, Arosa, Alhambra, AlteaŠkoda Felicia, Octavia (1993 až 2005), FabiaVW Lupo, Polo, Caddy, Golf, Bora, New Beetle, Passat, Sharan, Touran, Transporter, 1,7 / 1,9 D / TD / SDi / TDi.Technické… (fonetip.cz)

Potisk textilu A6 (10x15cm) 6-19 ks

Potisk textilu A6 (10x15cm) 6-19 ks

ON-DESIGN Potisk textilu A6 (10x15cm) 6-19 ks Potisk je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Potiskem se rozumí libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte potisk a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE Potisk je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Potiskem se rozumí libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte potisk a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE Pokud se bude jednat o nestandardní potisk, (složité logo,reflexní potisk,neonové barvy), může se stát ,že bude násladně potisk navýšen. (obchodnisa.cz)

Potisk textilu A5 (15x20cm) 6-19 ks

Potisk textilu A5 (15x20cm) 6-19 ks

ON-DESIGN Potisk textilu A5 (15x20cm) 6-19 ks Potisk je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Potiskem se rozumí libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte potisk a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE Potisk je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Potiskem se rozumí libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte potisk a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE Pokud se bude jednat o nestandardní potisk, (složité logo,reflexní potisk,neonové barvy), může se stát ,že bude násladně potisk navýšen. (obchodnisa.cz)

Pampers Plenky Active Baby velikost 7 40 ks/bal.

Sáčky na použité plenky bez vůně Naty (50 ks)

Sáčky na použité plenky bez vůně Naty (50 ks)

50 ks sáčků v balení.Vhodné na použité plenky a ubrousky.Ideální na cestování.Velmi pohodlné je nosit sáčky v přebalovací tašce pro případ jakéhokoliv odpadu.Vyrobeny ze 100 % z přírodních materiálů, kompostovatelné.Neobsahují chlór, latex, TBT (tributyltin) ani parfémy.Jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů.Certifikovány "OK Biobased" (Vincotte), což potvrzuje množství použitých obnovitelných surovin ve výrobě.Chci vědět více o Naty. (bezvaplenky.cz)

Výšivka na textil A6 (10x15cm) 6-19 ks

Výšivka na textil A6 (10x15cm) 6-19 ks

ON-DESIGN Výšivka na textil A6 (10x15cm) 6-19 ks Výšivku je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Výšivka může být libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte výšivku a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE Výšivku je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Výšivka může být libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte výšivku a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE K výšivce je vždy nutné připočitač jednorázový příplatek 1200-1500 Kč na program pro výšivku(neplatí pro jednoduché vyšití textu) (obchodnisa.cz)

Huggies Little Swimmers plenky na plavání 2-3 12 ks

Huggies Little Swimmers plenky na plavání 2-3 12 ks

Popis Natahovací plenky na plavání. Plenka ve vodě nenasákne. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníAlbánštinaBulharštinaChorvatštinaČeštinaDánštinaAngličtinaEstonštinaFinštinaFrancouzštinaNěmčinaŘečtina, moderní (1453-… (ageo.cz)

Sada vyměnitelných vde čepelí kraftform kompakt, 19 ks

Sada vyměnitelných vde čepelí kraftform kompakt, 19 ks

VybaveníBezpečná práce do 1000 V15x vyměnitelná čepelVlastnostiSystém rukojetě s výměnnými čepelemi umožňuje bleskurychlé vložení potřebné čepele.VDE šroubováky Wera byly jednotlivě testovány na elektrickou pevnost při 10 000 V ve vodě.VDE sady Kraftform Kompakt obsahují izolovanou rukojeť a izolované výměnné čepele. K výměně nejsou zapotřebí žádné speciální nástroje.Sada je uložena v odolném pouzdře na opasek, abyste měli nástroje vždy po ruce.Rozsah dodávky2x rukojeť 817 VDE KraftformKřížový PH 1/2Křížový PZ 1/2Torx T 10/15/20/25Plochý 0,4x2,5 / 0,6x3,5 / 0,8x4,0 / 1,0x5,5 / 1,2x6,5 mmPlusMinus PZ/S 1/2.Technické parametryVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťTyp šroubováku (kategorie)Sada vyměnitelných čepelíOblast použití (šroubováky)VDEDIN norma (šroubovák)DIN EN 60900délka… (fonetip.cz)

Výšivka na textil A4(20x30cm) 6-19 ks

Výšivka na textil A4(20x30cm) 6-19 ks

ON-DESIGN Výšivka na textil A4(20x30cm) 6-19 ks Výšivku je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Výšivka může být libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte výšivku a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE Výšivku je vhodné umístit na libovolnou část oblečení. Výšivka může být libovolný text nebo logo.Nejdříve objednejte výšivku a pak vložte logo nebo text potisku. ZDE K výšivce je vždy nutné připočitač jednorázový příplatek 1200-1500 Kč na program pro výšivku(neplatí pro jednoduché vyšití textu) (obchodnisa.cz)

Pampers Splashers kalhotkové plenky do vody, vel. 3 - 4 12 ks

Pampers Splashers kalhotkové plenky do vody, vel. 3 - 4  12 ks

Vlastnosti Jednorázové plenkové kalhotky do vody Pampers Splashers: navrženy pro zábavu v bazénu, na pláži a v akvaparku.   Na rozdíl od běžných plenek ve vodě nenasáknou, takže pohodlně padnou mokré i suché Dvojité lemy proti protečení pohodlně padnou kolem nožiček dítěte a pomohou zadržet nečistoty.   Po celém obvodu mají pružný pas, díky kterému padnou jako plavky. Boky se dají snadno roztrhnout pro rychlé a snadné svlékání.   Jsou potištěné obrázky na téma plavání, aby vypadaly jako opravdové plavky.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíChcete se o složení výrobků Pampers dozvědět víc? Navštivte internetové stránky Pampers.comPodrobná data Bezpečnostní varováníUdržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí, aby… (ageo.cz)

Kit & Kin eko plenky, velikost 2 (40 ks), 5-8 kg

Kit & Kin eko plenky, velikost 2 (40 ks), 5-8 kg

Kit & Kin jsou hypoalergenní ekologické plenky v prémiové kvalitě. Obsahují součást přírodního high-tech absorpčního jádra, které využívá výrazně méně chemikálií než běžné plenky. Chrání citlivou pokožku vašeho miminka před pro ni typickými problémy jako například ekzém či opruzení z plenek. Superabsorpční jádro plenek obsahuje celulózu nebělenou chlórem, jež je získávána z udržitelně obhospodařovaných lesů, přičemž štítky, lepenky, okraje plenky bránící úniku moči i obalový materiál jsou vyrobeny z oxo-biologicky odbouratelných materiálů.Toto přírodního high-tech absorpční jádro udrží vaše miminko v suchu až po dobu 12 hodin. 63% plenky je vyrobeno z biologicky rozložitelného materiálu.BaleníBalení obsahuje 40 ks plenekNáš tipV naší nabídce naleznete další dětské pleny. (ageo.cz)

Astrid Maxi regenerační ochranný lůj na rty 19 g

Astrid Maxi regenerační ochranný lůj na rty 19 g

Popis Pečující balzám chrání a regeneruje citlivou pokožku rtů a tváře. Je vhodný k péči i o ostatní části těla. Vlastnosti Ochrana a regenerace Dermatologicky testováno Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé45SkladováníNevystavujte teplotám nad 45 °C. … (ageo.cz)

Bella Baby Happy 5 Junior jednorázové plenky 12-25kg 58 ks

Bella Baby Happy 5 Junior jednorázové plenky 12-25kg 58 ks

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníBulharštinaČeštinaHolandštinaAngličtinaEstonštinaFinštinaLotyštinaLitevštinaSlovenštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Plenky Varianta - Junior Dětské "5" (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít