Chicco nosní odsávačka balónková (8003670823544)

Produkt Chicco nosní odsávačka balónková (8003670823544) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Chicco nosní odsávačka balónková (8003670823544) upraviť a produkt hľadať znova.

Chicco Nosní odsávačka balónková (8003670823544)

Chicco Nosní odsávačka balónková (8003670823544)
Detail

Odsávačka hlenů , typu balónková, usnadňuje čištění nosu miminka a předchází nutnosti léčení za použití léků. Děti v prvních měsících svého života dýchají převážně nosem. Pokud mají ucpaný nos, mají problémy s dýcháním, jídlem a spánkem. Proto je odsávání nosních hlenů velice důležité, zvláště u novorozenců. Balónková odsávačka Chicco je vyrobena z měkkého a ohebného materiálu pro šetrné a bezpečné odstraňování nosních hlenů. Trysky jsou určeny k jednorázovému použití pro maximální hygienu. Klíčové vlastnosti balónkové odsávačky hlenů Chicco Odsávačka nosních hlenů od značky ChiccoTradiční balónková odsávačkaMěkký ohebný materiál pro šetrné odsáváníTrysky na jedno použití zajistí maximální hygienuLze použít pro děti již od narození (alza.cz)

Podobné produkty ako Chicco Nosní odsávačka balónková (8003670823544) , Chicco nosní odsávačka balónková (8003670823544)

Chicco nosní odsávačka Physioclean

Chicco nosní odsávačka Physioclean
Detail

Nosní odsávačka je speciálně důležitá pro novorozence, protože v prvních měsících života dýchají hlavně nosem. Při ucpání nosu jsou neklidní a nemají opravdové pohodlí při pojídání, pití, nebo během spánku. Ergonomický tvar s rukojetí, jemný a ohebný materiál pro šetrné odstranění nosních hlenů. Disponibilní tryska s vloženým absorpčním filtrem zajišťuje maximální hygienu. (feedo.cz)

Podobné produkty ako Chicco nosní odsávačka Physioclean , Reer nosní odsávačka (4013283791394)

Chicco PhysioClean nosní odsávačka

Chicco PhysioClean nosní odsávačka
Detail

Chicco Nosní odsávačka PhysioClean je určena k hygienickému odstraňování hlenu z nosu malých dětí. Ergonomický tvar pro dětský nos, vhodná od narození. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Chicco PhysioClean nosní odsávačka , Babyono nosní odsávačka hlenů (14211201)

Chicco Odsávačka nosní PhysioClean

Chicco Odsávačka nosní PhysioClean
Detail

PhysioClean je šikovným pomocníkem při odstranění hlenů, především u malých novorozenců. Odsátí hlenu dítě uklidní, lépe se mu nejen dýchá, ale i spí a jí. Funkčnost a skladba: rukojet je ergonomicky vytvarovaná, materiál je jemný a ohebný disponibilní tryska je opatřena vloženým absorpčním filtrem Kupte dětem nosní odsávačku Chicco! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Chicco Odsávačka nosní PhysioClean , Neno sinus nosní odsávačka (5902479671987)

CHICCO Odsávačka nosní balónková

CHICCO Odsávačka nosní balónková
Detail

Tradiční nosní odsávačka. Ideální pro děti, které mají přebytek hlenu, a které ještě nejsou schopny vyčistit si nos samostatně. – Trysky jsou vyrobeny z jemných a ohebných materiálů pro šetrné odstranění nosních hlenů – Trysky jsou určeny pro jednorázové použití aby byla zajištěna maximální hygienaTradiční nosní odsávačka. Ideální pro děti, které mají přebytek hlenu, a které ještě nejsou schopny vyčistit si nos samostatně. (feedo.cz)

Podobné produkty ako CHICCO Odsávačka nosní balónková , Akuku ruční nosní odsávačka (5907644000364)

Chicco PhysioClean Baby Nose Cleaner odsávačka nosních hlenů 1 ks

Chicco PhysioClean Baby Nose Cleaner odsávačka nosních hlenů 1 ks
Detail

Chicco PhysioClean Baby Nose Cleaner, 1 ks, Odsávačky hlenů pro děti, Ulevte svému děťátku od ucpaného nosu. Odsávačka hlenů Chicco PhysioClean Baby Nose Cleaner perfektně vyčistí nos miminkům i malým dětem, které se ještě neumí vysmrkat samy. Její použití je snadné, rychlé a hygienické. Vlastnosti: nosní balónková odsávačka uleví od ucpaného nosu vhodné k odsávání hlenů u miminek Jak používat: Stiskněte balónek, konec odsávačky přiložte k nosní dírce dítěte a následně balónek uvolněte. Tím dojde k nasání hlenu. Stejně postupujte i u druhé nosní dírky. Ihned po použití odsávačku důkladně umyjte. (notino.cz)

Podobné produkty ako Chicco PhysioClean Baby Nose Cleaner odsávačka nosních hlenů 1 ks , Babyono nosní odsávačka hlenů tyrkysová (14201401)

Reer Nosní odsávačka

Detail

Nosní odsávačka značky Reer odsaje nosní hleny jemně, bezpečně a účinně. Odsátím usnadníte svému miminku dýchání, spánek i jídlo. (mall.cz)

Podobné produkty ako Reer Nosní odsávačka , Babyono nosní odsávačka hlenů růžová (14201301)

Chicco Odsávačka Classic

Detail

Chicco Odsávačka Classic je manuální odsávačka mateřského mléka. Mléko odkapává přímo do lahvičky, která je součástí balení. Jednoduchá na užívání, odsává mléko rychle a efektivně. (mall.cz)

Podobné produkty ako Chicco Odsávačka Classic , Babyono dětská ruční nosní odsávačka růžová (5901435409725)

Baby Nova Nosní odsávačka

Baby Nova Nosní odsávačka
Detail

BABY NOVA Nosní odsávačka je velmi praktická pomůcka určená pro ruční odsávání hlenů z nosánku děťátka. Vhodná pro kojence a batolata. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Baby Nova Nosní odsávačka , Nosní kapky olynth

Fridababy NoseFrida nosní odsávačka

Fridababy NoseFrida nosní odsávačka
Detail

Odsávačka pro rychlé a citlivé uvolnění nosu kojenců a malých dětí. S hygienickým filtrem, který zabraňuje nasátí hlenů a bakterií z nosního sekretu. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Fridababy NoseFrida nosní odsávačka , Olynth nosní sprej

BabyOno Nosní odsávačka Mint

BabyOno Nosní odsávačka Mint
Detail

BabyOno Nosní odsávačka Mint Nosní odsávačka slouží k odsávání hlenu, které se tvoří v nose děťátka, když je nemocné. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako BabyOno Nosní odsávačka Mint , Chicco anatomicky nocnik chicco modry

Suavinex Anatomická nosní odsávačka

Detail

Suavinex Anatomická nosní odsávačka určená k předcházení nepohodlí a dýchacích obtíží, které mohou způsobit ucpání nosních dírek a to zejména u malých dětí, které neumí samostatně smrkat. Hlen se odstraní jemnou aspirací bez narušení tlaku uvnitř uší a bez nepříjemných pocitů dítěte. Odsávačka patří do základní hygieny a péče o dítě. (mall.cz)

Podobné produkty ako Suavinex Anatomická nosní odsávačka , Odsávačka nosko plast (5998321500758)

Fridababy NoseFrida nosní odsávačka

Fridababy NoseFrida nosní odsávačka
Detail

Nosní odsávačka navržená, testovaná a doporučovaná švédskými pediatry. Prověřená desetiletými testy. Ideální na cesty i do kabelky.Fridababy NoseFrida nosní odsávačkaZdravotnický prostředek tř. 1 (navržena lékaři ORL a pediatry)Je prokázáno klinickými testy, že hygienický filtr brání přenosu bakterií a hlenůUrčeno pro děti od prvního dne životaJednoduché a bezpečné použitíBez obsahu ftalátů a BPA (škodlivá organická sloučenina ze skupiny bisfenolů běžně používaná při výrobě plastů)TIPY: Suché a nepoddajné hleny navlhčete nosním sprejem NoseFrida, čímž docílíte bezproblémového odsátíKruhovým pohybem otáčejte trubičkou kolem nosní dírky – uslyšíte a uvidíte hlen vycházející z nosu. (profimed.cz)

Podobné produkty ako Fridababy NoseFrida nosní odsávačka , Odsávačka nosko original (5998321500192)

BabyOno Elektrická nosní odsávačka

BabyOno Elektrická nosní odsávačka
Detail

Odsávačka je určena pro děti a batolata. Má velkou a zároveň bezpečnou sací sílu, umožňuje odstranění hlenů z nosu, takže Vaše dítě může klidně a bezproblémově dýchat. Je nejúčinnější při čištění ucpaného nosu, aniž by podráždila nosní sliznici. Pracuje potichu, takže se dá použít i když dítě spí, aniž by se probudilo. Na uklidnění a rozptýlení dítěte zahraje uklidňující melodii. Ergonomický tvar a lehká hmotnost usnadňují používání i při cestování. **Má dva pracovní režimy: ** Manuální režim: Během používání vždy používejte tlačítko manuálního režimu. Uvolněním tlačítka odsávačku vypnete. Tento režim má jednu úroveň provozu. Automatický režim: Sání má tři úrovně intenzity. Na výběr jiné úrovně stiskněte tlačítko. Vlastnosti: snadné použití snadné čištění 2 měkké silikonové nástavce různých velikostí efektivní: 3 sací síly výkonná, ale bezpečná uklidňující melodie lehká a tichá napájení baterií typu AA 2× 1,5V Rozměry produktu: 11 cm x 26 cm x 6 cm . (feedo.cz)

Podobné produkty ako BabyOno Elektrická nosní odsávačka , Balónková sada - 5 fóliových balónků tlapková patrola (26635327237)

Fridababy NoseFrida nosní odsávačka

Fridababy NoseFrida nosní odsávačka
Detail

Fridababy NoseFrida nosní odsávačka Nosní odsávačka navržená, testovaná a doporučovaná švédskými pediatry. Prověřená desetiletými testy. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Fridababy NoseFrida nosní odsávačka , Balónková girlanda - sada růžová 200 cm, 60 ks (5900779175938)

REER Nosní odsávačka (4013283791394)

REER Nosní odsávačka (4013283791394)
Detail

Odsávačka hlenů , typu hadičková, usnadňuje čištění nosu miminka a předchází nutnosti léčení za použití léků. odsávačka je vhodná pod tekoucí vodu a vhodná ke sterilizaci v horké vodě a součástí balení je pouzdro na odsávačku. Pro časté odsávání hlenů z nosní sliznice vám můžeme doporučit odsávačku hlenů REER. Je vhodná pro nosní i ústní odsávání pomocí náustku. Její výhodou je nastavení sací síly dle aktuální potřeby. Odsávačka hlenů REER je testovaný zdravotnický produkt. Můžete se spolehnout na jemné, bezpečné a účinné odsávání. Usnadňuje dýchání a zlepšuje spánek. Navíc se snadno čistí. Lze ji dezinfikovat také ve vaporizéru nebo vyvařováním. Odsávačku rozeberete na jednotlivé části včetně čtyř omyvatelných hygienických filtrů. Je velmi skladná a vhodná pro cestování díky přepravnímu boxu. Výrobce zaručuje, že je bez PVC, ftalátů a latexu. Její měkká a pružná špička chrání citlivý nos před podrážděním. Součástí dodávky jsou také tři... (alza.cz)

Podobné produkty ako REER Nosní odsávačka (4013283791394) , Balónková girlanda - sada modrá 200 cm, 60 ks (5900779175945)

Canpol babies Nosní odsávačka silikonová

Canpol babies Nosní odsávačka silikonová
Detail

Canpol babies Nosní odsávačka silikonová S měkkou koncovkou slouží k hygienickému odstranění hlenu z nosních dírek nemluvňat a malých dětí. Průhledný balónek umožňuje kontrolu množství odsátého hlenu a usnadňuje důkladné vyčištění po použití. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Canpol babies Nosní odsávačka silikonová , Neno bella prsní odsávačka (5902479671932)

NENO Sinus nosní odsávačka (5902479671987)

NENO Sinus nosní odsávačka (5902479671987)
Detail

Odsávačka hlenů , typu elektrická, usnadňuje čištění nosu miminka a předchází nutnosti léčení za použití léků. odsávačka je vhodná pod tekoucí vodu a Odsávání dětského nosíku je většinou pro rodiče i dítě stresující. Klasické odsávačky na vysavač jsou sice velmi efektivní, ale hlučné a nepraktické. Značka NENO přichází s odsávačkou hlenů, kterou nemusíte připevňovat k vysavači. I přesto je ale velmi účinná. Odsávačku Sinus oceníte jistě pro její lehkost, ergonomickou rukojeť i LED osvětlení, díky kterému odsajete nosík dítěte i v noci, nemusíte vůbec rozsvěcet světlo. Sílu sání a velikost nástavce pak nastavujete podle věku dítěte. Tento skvělý pomocník je navíc voděodolný a můžete ho umýt pod tekoucí vodou. Klíčové vlastnosti nosní odsávačky NENO Sinus Odsávačka NENO pro snadné uvolnění nosních dutin LED osvětlení pro ovládání i noci Sílu sání a nástavec lze zvolit podle věku dítěte Voděodolnost Lze umýt pod... (alza.cz)

Podobné produkty ako NENO Sinus nosní odsávačka (5902479671987) , Neno bueno prsní odsávačka (5902479672427)

Suavinex Anatomická nosní odsávačka (8426420010412)

Suavinex Anatomická nosní odsávačka  (8426420010412)
Detail

Odsávačka hlenů , typu hadičková, usnadňuje čištění nosu miminka a předchází nutnosti léčení za použití léků. Materiál je plast , odsávačka je vhodná pod tekoucí vodu a součástí balení je nosní nástavec. Anatomická nosní odsávačka Suavinex je velmi účinným pomocníkem, který uleví miminkům a malým dětem při rýmě a nachlazení. Hleny nasáté pomocí gumové hadičky zůstanou v zásobníku, čímž uvolníte nos miminka a zamezíte vzniku dýchacích potíží a ucpání nosních dírek. Jemným vdechnutím odstraníte veškeré hleny bez nepříjemného pocitu u dítěte. Odsávačka Suavinex je zkrátka nedílnou součástí hygienických potřeb miminka. Součástí balení jsou také náhradní sosáčky. Sterilizujte pouze za studena. Vyrobeno v rámci EU. Odsávačka hlenů Suavinex a její vlastnostinosní odsávačka Suavinex uvolní ucpaný nos dítěteodstraní nežádoucí hleny jemným vdechnutímzásobník na hlenySuavinex je velmi praktický pomocníkbez obsahu BPAnáhradní sosáčky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Suavinex Anatomická nosní odsávačka (8426420010412) , Lansinoh dvojfázová manuální odsávačka (5060062990003)

AKUKU ruční nosní odsávačka (5907644000364)

AKUKU ruční nosní odsávačka (5907644000364)
Detail

Odsávačka hlenů , typu hadičková, usnadňuje čištění nosu miminka a předchází nutnosti léčení za použití léků. Materiál je plast , odsávačka je vhodná pod tekoucí vodu, vhodná ke sterilizaci v horké vodě a nevhodná ke sterilizaci v mikrovlnné troubě a součástí balení je odsávací hlavice , nosní nástavec a pouzdro na odsávačku. Trápí vaše miminko rýma a ucpaný nos? Nepostradatelným pomocníkem se pro vás stane ruční nosní odsávačka AKUKU, která rychle a spolehlivě usnadní vašemu děťátku dýchání. Skládá se z hrotu určeného do nosu dítěte, hadičky, nádržky na sekret a náustku. Hrot byl navržen bezpečně tak, aby nešel zavést příliš hluboko a nepoškodil sliznici. Rodič vezme do úst náustek a jemným vdechnutím odsaje sekret z nosu dítěte. Ruční odsávačka AKUKU nevydává žádné zvuky, dítě se jí tudíž nebojí. Po použití ji opláchněte pod tekoucí vodou a je vhodné ji také sterilizovat v horké vodě. Ruční nosní odsávačka AKUKU se díky malým rozměrům a přiloženému... (alza.cz)

Podobné produkty ako AKUKU ruční nosní odsávačka (5907644000364) , Babyono odsávačka hlenů elektronická (5901435409978)

BabyOno Nosní odsávačka hlenů (14211201)

BabyOno Nosní odsávačka hlenů  (14211201)
Detail

Odsávačka hlenů , typu hadičková, usnadňuje čištění nosu miminka a předchází nutnosti léčení za použití léků. Materiál je silikon , součástí balení je odsávací hlavice a nosní nástavec. (alza.cz)

Podobné produkty ako BabyOno Nosní odsávačka hlenů (14211201) , Badabulle odsávačka nosních hlenů (3661276174382)

GAMA Nosní odsávačka 1 ks modrá

GAMA Nosní odsávačka 1 ks modrá
Detail

GAMA Nosní odsávačka slouží k manuálnímu odsátí nadměrného množství hlenu všech malých děti, které se ještě neumí samy vysmrkat. V modrém designu. (drmax.cz)

Podobné produkty ako GAMA Nosní odsávačka 1 ks modrá , Akuku ruční odsávačka transparentní (5907644003068)

GAMA Nosní odsávačka 1 ks růžová

GAMA Nosní odsávačka 1 ks růžová
Detail

GAMA Nosní odsávačka slouží k manuálnímu odsátí nadměrného množství hlenu všech malých děti, které se ještě neumí samy vysmrkat. V růžovém designu. (drmax.cz)

Podobné produkty ako GAMA Nosní odsávačka 1 ks růžová , Babymoov odsávačka nosních hlenů (3661276164383)

bblüv Rinö Nosní odsávačka na baterie

Detail

Nosní odsávačka od značky BBlüv poskytuje jedinečné jemné a nepřetržité sání. Díky ergonomickému provedení je odsávačka snadno ovladatelná jednou rukou. (mall.cz)

Podobné produkty ako bblüv Rinö Nosní odsávačka na baterie , Neno camino prsní odsávačka (5902479672250)

Fridababy NoseFrida nosní odsávačka 1 ks

Fridababy NoseFrida nosní odsávačka 1 ks
Detail

Fridababy NoseFrida nosní odsávačka 1 ks Nosní odsávačka navržená, testovaná a doporučovaná švédskými pediatry. Prověřená desetiletými testy. Ideální na cesty i do kabelky. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Fridababy NoseFrida nosní odsávačka 1 ks , Chicco kočárek (5050842377919)

Bo Jungle B-Nasal nosní odsávačka

Bo Jungle B-Nasal nosní odsávačka
Detail

Bo Jungle B-Nasal nosní odsávačka Praktická odsávačka hlenů pro kojence a malé děti. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Bo Jungle B-Nasal nosní odsávačka , Chicco kočárek (5050842378015)

BabyOno Nosní odsávačka hlenů růžová (14201301)

BabyOno Nosní odsávačka hlenů růžová (14201301)
Detail

Odsávačka hlenů , typu balónková, usnadňuje čištění nosu miminka a předchází nutnosti léčení za použití léků. Materiál je silikon , součástí balení je odsávací hlavice a nosní nástavec. (alza.cz)

Podobné produkty ako BabyOno Nosní odsávačka hlenů růžová (14201301) , Vincentka nosní sprej standard hypotonický 25ml (992)

BabyOno Nosní odsávačka hlenů bílá (14201501)

BabyOno Nosní odsávačka hlenů bílá (14201501)
Detail

Odsávačka hlenů , typu balónková, usnadňuje čištění nosu miminka a předchází nutnosti léčení za použití léků. Materiál je silikon , součástí balení je odsávací hlavice a nosní nástavec. (alza.cz)

Podobné produkty ako BabyOno Nosní odsávačka hlenů bílá (14201501) , Nosní polypóza (978-80-271-3045-0)

BabyOno Nosní odsávačka hlenů tyrkysová (14201401)

BabyOno Nosní odsávačka hlenů tyrkysová  (14201401)
Detail

Odsávačka hlenů , typu balónková, usnadňuje čištění nosu miminka a předchází nutnosti léčení za použití léků. Materiál je silikon , součástí balení je odsávací hlavice a nosní nástavec. (alza.cz)

Podobné produkty ako BabyOno Nosní odsávačka hlenů tyrkysová (14201401) , Chicco teploměr digitální chicco digi baby ružový 0 m+ (8058664116294)

Chicco Odsávačka mateřského mléka elektrická

Detail

Chicco odsávačka mateřského mléka elektrická. Je speciálně navržena tak, aby odsávala mateřské mléko tak jemně, jak je to jen možné. (mall.cz)

Podobné produkty ako Chicco Odsávačka mateřského mléka elektrická , Reer odsávačka nosu soft7&clean (4013283791127)

Chicco Odsávačka mateř.mléka manuální balónková

Chicco Odsávačka mateř.mléka manuální balónková
Detail

Chicco Odsávačka mateř.mléka manuální balónková Ruční odsávačka s kojeneckou lahvičkou, mléko odkapává přímo do lahvičky, která je součástí balení. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Chicco Odsávačka mateř.mléka manuální balónková

Chicco Odsávačka mateřského mléka elektrická

Chicco Odsávačka mateřského mléka elektrická
Detail

Chicco Odsávačka mateřského mléka elektrická Přenosná elektrická odsávačka je speciálně navržena tak, aby odsávala mateřské mléko tak jemně, jak je to jen možné. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Chicco Odsávačka mateřského mléka elektrická

Canpol babies Elektrická nosní odsávačka EASY&NATURAL

Detail

Elektrická nosní odsávačka EASY&NATURAL je ideální pomocník při péči o vaše miminko při nachlazení. Rychle a šetrně odstraňuje hlen z nosu dítěte, jednoduše se nabíjí přes USB kabel nebo powerbanku. Obsahuje 2 vyměnitelné nástavce pro lepší přizpůsobení odsávačky nosu dítěte. (mall.cz)

Podobné produkty ako Canpol babies Elektrická nosní odsávačka EASY&NATURAL

BEBELO Nasal Aspirator nosní odsávačka 1 ks

BEBELO Nasal Aspirator nosní odsávačka 1 ks
Detail

BEBELO Nasal Aspirator nosní odsávačka umožňuje rychlé a bezpečné uvolnění nosu miminek a malých dětí, které to ještě nezvládnou sami. (drmax.cz)

Podobné produkty ako BEBELO Nasal Aspirator nosní odsávačka 1 ks

nosiboo ® Elektrická nosní odsávačka Pro2, modrá

nosiboo ® Elektrická nosní odsávačka Pro2, modrá
Detail

Podrobnosti o produktu: Oblíbená elektrická nosní odsávačka je nyní k dispozici ve vylepšené verzi, která se používá ještě snadněji. Čištění nosu je nyní ještě snazší díky čističi Nosiboo Pro2, který je tišší, lehčí a má praktické tlačítko pro rychlejší spuštění. Nosiboo Pro2 je vybaven oceňovaným systémem, který je vhodný pro děti Design , a nastavitelným sacím výkonem, který nejen zajišťuje účinné čištění nosu, ale také se dokonale přizpůsobí potřebám vašeho dítěte. Poznámka: Položka má zástrčku typu C Standard: DE: 89417852 Koupelnamanuál k vaně.pdf class =download-pdf target=_blank>Návod k použití BSP Materiál a rozměry: Rozměry: 19 x 19 x 24 cm (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako nosiboo ® Elektrická nosní odsávačka Pro2, modrá

Gama Group Nosní odsávačka - růžová 1 ks

Gama Group Nosní odsávačka - růžová 1 ks
Detail

Gama Group Nosní odsávačka - růžová 1 ks GAMA manuální nosní odsávačka slouží ke snadnému odsátí nadměrného množství hlenu všech malých dětí, které se ještě neumí samy vysmrkat. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Gama Group Nosní odsávačka - růžová 1 ks

Canpol babies EASY&NATURAL elektrická nosní odsávačka

Canpol babies EASY&NATURAL elektrická nosní odsávačka
Detail

Elektrická nosní odsávačka Canpol babies EASY&NATURAL je ideální pomocník při péči o vaše miminko při rýmě a nachlazení. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Canpol babies EASY&NATURAL elektrická nosní odsávačka

Canpol babies Elektrická nosní odsávačka Easy&Natural

Canpol babies Elektrická nosní odsávačka Easy&Natural
Detail

Canpol babies Elektrická nosní odsávačka Easy&Natural Šetrné k dětem a praktické pro rodiče – usnadní péči o dítě při nachlazení. Dárek pro vás - plyšová hračka. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Canpol babies Elektrická nosní odsávačka Easy&Natural

BabyOno dětská ruční nosní odsávačka růžová (5901435409725)

BabyOno dětská ruční nosní odsávačka růžová (5901435409725)
Detail

Odsávačka hlenů , typu balónková, usnadňuje čištění nosu miminka a předchází nutnosti léčení za použití léků. Ruční odsávačka hlenů BabyOno slouží k odsání tekuté rýmy i hlenů, pokud má dítě rýmu a ještě se nezvládne samo vysmrkat. Skládá se z odsávací části a balonku, který funguje na principu vytváření podtlaku. Část určenou pro odsávání strčíte dítěti jemně do nosu a pomocí pumpování balonku budete hleny nasávat dovnitř odsávačky. Koncovka odsávačky BabyOno je vyrobena z měkkého materiálu, aby nedráždil jemnou sliznici v nose dítěte. Jedná se o bezpečný způsob odsávání, který je vhodný pro děti již od narození. Klíčové vlastnosti dětské ruční nosní odsávačky BabyOno růžovéRuční odsávačka hlenů BabyOno slouží k odsání tekuté rýmy i hlenůSkládá se z odsávací části a balonkuFunguje na principu vytváření podtlakuKoncovka odsávačky BabyOno je vyrobena z měkkého materiáluJedná se o bezpečný způsob odsávání vhodný pro děti již od... (alza.cz)

Podobné produkty ako BabyOno dětská ruční nosní odsávačka růžová (5901435409725)

Chicco Odsávačka na mateřské mléko Wellbeing

Detail

Chicco Odsávačka manuální Well Being je ruční odsávačka, umožňuje pohodlné, příjemné kojení. Poskytněte si potřebný komfort a jemnost. Odsávání je snadné, lahvička s objemem 150 ml. (mall.cz)

Podobné produkty ako Chicco Odsávačka na mateřské mléko Wellbeing

CHICCO Odsávačka prsní manuální Well Being

CHICCO Odsávačka prsní manuální Well Being
Detail

Manuální prsní odsávačka Well Being zaručuje pohodlí a jemnost díky ergonomické rukojeti a silikonovému aplikátoru na prs. Extra měkká silikonová membrána mě speciální tvar, který masíruje prs a stimuluje tak jemně tok mléka. invatívny Chicco System zaručující pohodlí a jemnost. (feedo.cz)

Podobné produkty ako CHICCO Odsávačka prsní manuální Well Being

Babymoov Odsávačka nosních hlenů

Detail

Odsávačka nosních hlenů Babymoov. Používá se u kojenců a malých dětí, které se samy neumí vysmrkat. Zaoblený tvar koncovky chrání nosánek dítěte. (mall.cz)

Podobné produkty ako Babymoov Odsávačka nosních hlenů

Difrax Odsávačka nosních hlenů

Detail

Užitečná pomůcka pro malé děti, které ještě nejsou schopné použít kapesník. Difrax odsávačka nosních hlenů funguje na bázi zavedení trysky do nosu a odsátí prostřednictvím balónku. Odsávačka má praktický černý design a odnímatelný uzávěr. Jednoduché a bezbolestné použití. (mall.cz)

Podobné produkty ako Difrax Odsávačka nosních hlenů

Nuk Odsávačka nosních hlenů

Nuk Odsávačka nosních hlenů
Detail

Nuk Odsávačka nosních hlenů Široká hubička zabrání případnému nebezpečnému vsunutí hluboko do nosní dírky, balení obsahuje jednu náhradní hubičku. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Nuk Odsávačka nosních hlenů

Difrax Odsávačka nosních hlenů

Difrax Odsávačka nosních hlenů
Detail

Difrax Odsávačka nosních hlenů Difrax Odsávač hlenu zbaví vaše miminko snadno a rychle ucpaného, zaneseného nosu často zapříčiněného rýmou či chřipkou. Novorozenci ve věku dvou měsíců a méně dýchají především nosem a jeho ucpání může způsobit nemalé potíže i neklidné noci. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Difrax Odsávačka nosních hlenů

Canpol babies Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru

Canpol babies Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru
Detail

Dětská odsávačka nosních hlenů s hadičkou Canpol babies je určena pro jemné a efektivní uvolnění nosu malých dětí, které ještě nedovedou smrkat. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Canpol babies Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru

Gama Group Nosní odsávačka s nástavcem na vysavač

Gama Group Nosní odsávačka s nástavcem na vysavač
Detail

Gama Group Nosní odsávačka s nástavcem na vysavač Nosní odsávačka je určena dětem mladším 3 let, které neumí sami smrkat. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Gama Group Nosní odsávačka s nástavcem na vysavač

Canpol babies Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru

Detail

Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru s jednoduchou obsluhou je určena dětem mladším tří let, které neumí samy smrkat. Slouží k odsátí nadměrného množství hlenu z nosních dírek dítěte, který může způsobit kašel nebo záněty ucha. (mall.cz)

Podobné produkty ako Canpol babies Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru

CHICCO Odsávačka mateřského mléka elektrická Double Pink

CHICCO Odsávačka mateřského mléka elektrická Double Pink
Detail

Dvojitá elektronická odsávačka Chicco je speciálně navržena tak, aby odsávala mateřské mléko tak jemně, jak je to jen možné, a zároveň maximálně efektivně, z obou prsů najednou. Lze ji používat se síťovým adaptérem, ale také jako přenosnou odsávačku s alkalickými bateriemi typu AA. Odsávačka mateřského mléka je kompatibilní s řadou lahví Chicco Natural Feeling. Chicco Double Pink přináší 2 fáze odsávání z prsu: stimulační fáze ke stimulaci laktace extrakční fáze již na samotné efektivní odsávání mléka. Mezi fázemi lze jednoduše přepínat dle potřeby. Odsávačka zobrazuje uplynulý čas i nastavenou úroveň. Umožňuje rytmus odsávání přizpůsobit až v 10 úrovních intenzity odsávání. Je přitom tichá, takže ji lze použít kdykoli a kdekoli. Její měkká, hebká silikonová vložka jemně přilne k vašim prsům a masíruje prs, čímž napomáhá extrakci mléčka. Vlastnosti: Design a praktičnost Single Pink odsávačky ve dvojitém Double provedení pro efektivitu a vyváženost odsávání z obou prsou najednou. Ergonomický design odsávačky s nakloněnými prsními pohárky pro pohodlnou a klidnou polohu během odsávání. Měkké masážní silikonové membrány na každém pohárku pro dokonalou přilnavost k poprsí. 2 režimy odsávání pro efektivní a přirozené odsávání mléka napodobující fáze sání mléčka miminkem – rychlý rytmus odsávání stimuluje průtok mléka, po 2 minutách se přepne do pomalejšího extrakčního módu. 10 úrovní odsávání vyhoví fyziologickým potřebám každé maminky. Ovládání odsávačky je velmi jednoduché a intuitivní i díky praktickému, modernímu tmavému displeji. Odsávačka je kompatibilní s kojeneckými lahvemi Chicco Natural Feeling. Násadka s nakloněným dudlíkem Natural Feeling lahví je součástí balení, takže po odsátí lze na láhev nasadit dudlík a děťátko nakrmit. S pomocí přiloženého uzávěru lze také mléko snadno uchovávat. Praktická základna zabraňuje pádu a rozlití. Nadčasový design s intuitivními růžovými prvky a tmavým displejem, který je výborně čitelný, ale zbytečným světlem neruší, např. v noci. Balení obsahuje: duo odsávačku mléka Double Pink síťový adaptér láhev Natural Feeling s dudlíkem vložky do podprsenky Neobsahuje BPA. (feedo.cz)

Podobné produkty ako CHICCO Odsávačka mateřského mléka elektrická Double Pink

CHICCO Odsávačka mateřského mléka elektrická Single pink

CHICCO Odsávačka mateřského mléka elektrická Single pink
Detail

Elektronická odsávačka Chicco je speciálně navržena tak, aby odsávala mateřské mléko tak jemně, jak je to jen možné. Lze ji používat se síťovým adaptérem, ale i jako přenosnou odsávačku s alkalickými bateriemi typu AA. Odsávačka mateřského mléka je kompatibilní s řadou lahví Chicco Natural Feeling. Přináší 2 fáze odsávání z prsu: stimulační fáze na stimulaci laktace extrakční fáze už na samotné efektivní odsávání mléka. Mezi fázemi je možné jednoduše přepínat podle potřeby. Odsávačka zobrazuje uplynulý čas i nastavenou úroveň. Umožňuje rytmus odsávání přizpůsobit až v 10 úrovních intenzity odsávání. Je přitom tichá, takže ji lze použít kdykoliv a kdekoliv. Její měkká, hebká silikonová vložka jemně přilne k vašim prsům a masíruje prs, čímž napomáhá extrakci mlíčka. Vlastnosti: Ergonomický design odsávačky s nakloněným prsním pohárkem pro pohodlnou a klidnou polohu během odsávání Měkké masážní silikonové membrány pro dokonalou přilnavost. 2 režimy odsávání pro efektivní a přirozené odsávání mléka napodobující fáze sání mlíčka miminkem – rychlý rytmus odsávání stimuluje průtok mléka, po 2 minutách se přepne do pomalejšího extrakčního módu. 10 úrovní odsávání vyhoví fyziologickým potřebám každé maminky. Ovládání odsávačky je velmi jednoduché a intuitivní i díky praktickému, modernímu tmavému displeji. Odsávačka je kompatibilní s kojeneckými lahvemi Chicco Natural Feeling. Adaptér s nakloněným dudlíkem Natural Feeling lahví je součástí balení, takže po odsátí je možné na lahvičku nasadit dudlík a děťátko nakrmit. S pomocí přiloženého uzávěru lze také mléko snadno uchovávat. Praktická základna zabraňuje pádu a rozlití. Nadčasový design s růžovými prvky a tmavým displejem. Balení obsahuje: odsávačku mléka síťový adaptér láhev Natural Feeling s dudlíkem vložky do podprsenky Neobsahuje BPA. (feedo.cz)

Podobné produkty ako CHICCO Odsávačka mateřského mléka elektrická Single pink
Chicco Nosní odsávačka balónková (8003670823544), REER Nosní odsávačka (4013283791394), BabyOno Nosní odsávačka hlenů (14211201), NENO Sinus nosní odsávačka (5902479671987), AKUKU ruční nosní odsávačka (5907644000364), BabyOno Nosní odsávačka hlenů tyrkysová (14201401), BabyOno Nosní odsávačka hlenů růžová (14201301), BabyOno dětská ruční nosní odsávačka růžová (5901435409725), nosní kapky olynth, olynth nosní sprej, chicco anatomicky nocnik chicco modry, Odsávačka NOSKO PLAST (5998321500758), Odsávačka NOSKO ORIGINAL (5998321500192), Balónková sada - 5 fóliových balónků Tlapková patrola (26635327237), Balónková girlanda - sada růžová 200 cm, 60 ks (5900779175938), Balónková girlanda - sada modrá 200 cm, 60 ks (5900779175945), NENO Bella prsní odsávačka (5902479671932), NENO Bueno prsní odsávačka (5902479672427), Lansinoh dvojfázová manuální odsávačka (5060062990003), BabyOno Odsávačka hlenů elektronická (5901435409978), BADABULLE odsávačka nosních hlenů (3661276174382), AKUKU ruční odsávačka transparentní (5907644003068), BABYMOOV Odsávačka nosních hlenů (3661276164383), NENO Camino prsní odsávačka (5902479672250), Chicco kočárek (5050842377919), Chicco kočárek (5050842378015), VINCENTKA nosní sprej Standard hypotonický 25ml (992), Nosní polypóza (978-80-271-3045-0), Chicco Teploměr digitální Chicco Digi Baby ružový 0 m+ (8058664116294), REER Odsávačka nosu Soft7&Clean (4013283791127)