Cf u pri wild ii crew so

BLACK

BLACK

Cf u pri wild ii crew so (d-sport.cz)

BLACK

BLACK

Cf u pri wild ii crew so (d-sport.cz)

Weltmeister Wiener 86W II CF-Grip, black/gold

Weltmeister Wiener 86W II CF-Grip, black/gold

Diatonický akordeon Kompaktní diatonický akordeon Wiener 86W již na první pohled upoutá zpracováním v podobě černého korpusu se zlatými vytlačenými (embosovanými) ornamenty. Jako všechny nástroje značky Weltmeister se může pochlubit dobrou tónovou artikulací a laděním. Představuje vhodný nástroj jak pro hráče s většími prsty (dospělé), tak i pro děti. Značka Weltmeister je spojena s německým městečkem Klingenthal nedaleko českých hranic. Tato oblast, se známými městy Kraslice a Luby v těsném sousedství, je již po staletí spojena s tradiční výrobou hudebních nástrojů. O výrobu akordeonů se zde starají zruční řemeslníci, kteří těží ze zkušeností předávaných z generace na generaci. Svůj nástroj si tak mohou vybrat jak úplní začátečníci, tak i profesionální hráči z dechových orchestrů a… (kytary.cz)

Crocs Crocband II.5 Kids Wild Orchid/Pool Růžová 33-34

Crocs Crocband II.5 Kids Wild Orchid/Pool Růžová 33-34

* patentovaný materiál Croslite pro maximální lehkost a pohodlí* masážní lůžko boty a podpora klenby* snadné nazouvání/vyzouvání* snadné čištění, rychlé vysušení* zadní pásek pro fixaci nohy (superjeans.cz)

Pomoc pri chorobách a zraneniach (9788779896451)

Pomoc pri chorobách a zraneniach (9788779896451)

Kniha - autor L. Ron Hubbard, 48 stran, slovensky, L. Ron Hubbard vyvinul sled praktických použití svojich objavov pre mentálnu a duchovnú stránku telesných ťažkostí človeka. A tým, ako sa vyvíjalo stále viac a viac techník, tým sa začala používať nová technológia nazvaná „ASISTY“ (anglické slovo „assist“ znamená pomôcť). Množstvo spôsobov, ako asisty používať, je takmer neobmedzené. Pomôžu vždy a často majú zázračné výsledky. (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Cf u pri wild ii crew so" se dívají také na:

Spirit of wild roses
Sir joseph apron man ii
Umax u-band p1 gps
Canon g7x mark ii bazar
Sorel tivoli high ii premium

Prusa i3 MK3S (PRI-MK3S-KIT-ORG-PEI)

Prusa i3 MK3S (PRI-MK3S-KIT-ORG-PEI)

3D tiskárna - stavebnice, tisková plocha 250x 210x 210mm, tloušťka vrstvy 0.05mm, tryska 0.4mm, vyhřívaná magnetická podložka, tiskový materiál: struna 1.75mm ABS, PLA, PETT, HIPS, Laywood, Laybrick; přepracovaný extruder, nový senzor filamentu, technologie tisku FDM; LCD displej, čtečka SD, USB 2.0 S 3D tiskárnou Prusa i3 MK2 dosáhnete větších a kvalitnějších objektů v kratším čase. Nové možnosti 3D tisku tak přetavíte do jedinečných předmětů.Prusa i3 MK3 3D je všestranně vylepšený model, který je tišší, spolehlivější, rychlejší a chytřejší. Tiskárna má přepracovaný extruder se zvýšenou silou vytlačování, přidanou celou řadu užitečných senzorů pro perfektní průběh tisku a novou magnetickou podložku MK52 s lehce vyměnitelnými ocelovými tiskovými pláty s práškovým PEI povrchem, který se… (alza.cz)

Zadní kryt Hadinas pri iPhone X červený

Zadní kryt Hadinas pri iPhone X červený

Barva: červená Styl: elegantní Určeno pro model: Iphone X Materiál: plast (odkarla.cz)

Dom pri jazere (978-80-8142-623-0)

Dom pri jazere (978-80-8142-623-0)

Kniha – autor Ella Careyová, 272 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Anna žije pokojným a usporiadaným životom v San Franciscu. Keď jej milovaný starý otec Max prezradí udivujúce tajomstvo, svet sa jej obráti hore nohami. Dozvedá sa, že pochádza z aristokratickej rodiny, ktorá v druhej svetovej vojne prišla o majetok. Navyše, Max pred sedemdesiatimi rokmi v rodinnom sídle v starom Prusku ukryl veľmi cennú vec. Momentálne si želá len jedno – aby vnučka stratený poklad našla a priniesla mu ho. Čo môže byť pre starého pána až také dôležité? A prečo jej rodinu nikdy ani len slovkom nespomenul? Anna sa teda vydá do Nemecka a pri hľadaní odpovedí stretáva Wila, muža, ktorý jej pomáha riešiť záhadu a ktorý ju neodolateľne priťahuje. Spoločne s ním zistí, že tajomstvo ich rodiny je úzko… (alza.cz)

ROXY SUNTRPERS PRI M WMS KALHOTY - krémová - 28M

ROXY SUNTRPERS PRI M WMS KALHOTY - krémová - 28M

Model suntrippers od značky Roxy. Kolekce 2014. Barva krémová + šedohnědá. Materiál: 98% bavlna, 2% elastan. (boardstar.cz)

Vianočné rozprávky pri kozube (978-80-8188-042-1)

Vianočné rozprávky pri kozube (978-80-8188-042-1)

Kniha - 32 stran, slovensky, Pevná bez přebalu lesklá 7 krásnych vianočných rozprávok ako sú: Hviezdni anjeli, Znovu nájdený darček, Zázračný naštrbený hrnček, Zabudnuté salónky, Stolík, Strieborné sánky, Medvedík našiel domov. (alza.cz)

Fractal Design Prisma AL-14 ARGB (FD-FAN-PRI-AL14)

Fractal Design Prisma AL-14 ARGB (FD-FAN-PRI-AL14)

Ventilátor do PC 140x140x25mm, 1000rpm, 19.4dB(A), 3-pin, LLS ložisko, podpora Asus AURA/ Gigabyte Fusion/ MSI Mystic Light/ ASRock Polychrome Účinný PC ventilátor umožňuje kromě způsobu, jak zvýšit airflow uvnitř vašeho počítače, zpestření PC case za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma AL-14 ARGB vás při prvotním prohlédnutí nadchne svým moderním tvarem, který podtrhne RGB varianta podsvícení. Jste-li jedním z majitelů PC s transparentní bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma AL-14 ARGB geniálním řešením. Velikost 140 mm dovoluje připnutí do všech populárních formátů PC skříní. Ačkoliv se jedná o ventilátor o rychlosti 1000 ot/min, jeho hlučnost je omezena na 19,4 dB. V této sadě naleznete 1 ventilátor. Klíčové vlastnosti ventilátoru Fractal Design Prisma AL-14 ARGB Vzduchový… (alza.cz)

Fractal Design Prisma AL-12 ARGB (FD-FAN-PRI-AL12)

Fractal Design Prisma AL-12 ARGB (FD-FAN-PRI-AL12)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 1200rpm, 19.5dB(A), 3-pin, LLS ložisko, podpora Asus AURA/ Gigabyte Fusion/ MSI Mystic Light/ ASRock Polychrome Cenově příznivý počítačový ventilátor umožňuje kromě způsobu, jak zvýšit proudění vzduchu v PC skříni, upravení vzhledu vašeho PC za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma AL-12 ARGB vás při prvotním prohlédnutí zaujme svým jedinečným vzhledem, který zvýrazňuje RGB varianta podsvícení. V případě, že vlastníte počítač s průsvitnou bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma AL-12 ARGB doporučeným řešením. Velikost 120 mm umožňuje vmístění do všech standardních PC skříní. Přestože jde o PC ventilátor s rychlostí až 1200 ot/min, jeho hlučnost nepřesáhne 19,5 dB. V tomto balení narazíte na jeden ventilátor. Klíčové vlastnosti ventilátoru Fractal… (alza.cz)

Kamaráti pri vode (978-80-8444-030-1)

Kamaráti pri vode (978-80-8444-030-1)

Kniha - slovensky, Omývatelný potah Kúpacia knižka do vody. (alza.cz)

Fractal Design Prisma SL-12 modrý (FD-FAN-PRI-SL12-BU)

Fractal Design Prisma SL-12 modrý (FD-FAN-PRI-SL12-BU)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 1200rpm, 19.5dB(A), 3-pin, LLS ložisko Minimálně hlučný ventilátor umožňuje kromě způsobu, jak navýšit oběh vzduchu ve své PC sestavě, zlepšení interiéru vašeho PC za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma SL-12 modrý vás při spuštění zaujme svým nevídaným designem, který zvýrazňuje Modrá varianta podsvícení. Jestliže máte počítač s transparentní bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma SL-12 modrý perfektním řešením. Velikost 120 mm dovoluje vmístění do každého standardního počítače. I když jde o PC ventilátor o rychlosti 1200 ot/min, nepřesáhne svým hlukem hranici 19,5 dB. V této sadě najdete 1 ventilátor. Klíčové vlastnosti ventilátoru do PC Fractal Design Prisma SL-12 modrý Vzduchový průtok 50,63 CFM je dostačující pro zchlazení vašeho počítače… (alza.cz)

Fractal Design Prisma SL-14 modrý (FD-FAN-PRI-SL14-BU)

Fractal Design Prisma SL-14 modrý (FD-FAN-PRI-SL14-BU)

Ventilátor do PC 140x140x25mm, 1000rpm, 19.4dB(A), 3-pin, LLS ložisko Efektivní PC ventilátor nabízí kromě možnosti, jak zesílit cirkulaci vzduchu ve svém počítači, změnu barvy počítačové skříně za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma SL-14 modrý vás při prvotním prohlédnutí upoutá svým originálním tvarem, který zdůrazňuje Modrá varianta podsvícení. Pokud jste si pořídili PC s průsvitnou bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma SL-14 modrý ideální volbou. Velikost 140 mm umožňuje připevnění do každého standardního počítače. Ačkoliv se jedná o ventilátor o rychlosti 1000 ot/min, jeho hlučnost nepřesáhne 19,4 dB. V tomto balení objevíte jeden ventilátor. Klíčové vlastnosti ventilátoru do PC Fractal Design Prisma SL-14 modrý Průtok vzduchu 63,3 CFM je dostačující pro zchlazení… (alza.cz)

Babička Agafia Babička Agafa - Balzam Eukalyptus pri nachladnutí 75 ml

Babička Agafia Babička Agafa - Balzam Eukalyptus pri nachladnutí 75 ml

Receptura obsahuje i pyl, olej z hřebíčku zahradního, semínek hořčice bílé, třezalkový květů a Pakosťgeránium. Použití: při nachlazení, rýma, ucpaný nos, chřipka. Ingredients / INCI: Petrolatum, Paraffinum, Eucaliptus globulus Tinctura (eukalyptus), Hypericum perforatum oil (třezalkový olej), Pollen (pyl), Thymus serpillum oil (tymiánový olej), Juniperus communis fruit oil (jalovcový olej z plodů), Geranium maculatum oil (kakost), Dianthus caryophillus flower oil (hřebíčkový olej), Brassica Alba Seed Oil (olej ze semen Hořčice Bílé), BHA, BHT. Způsob použití: Nanášíme a vtíráme na kůži pod nosní dírky, na oblast spánků nebo rozetřeme v oblasti hrudníku. Upozornění: Nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti na jednotlivé složky balzámu. Není to lék. Země původu: Rusko (herbatica.cz)

Pracovnoprávne vzťahy pri prevode podniku (978-80-8168-690-0)

Pracovnoprávne vzťahy pri prevode podniku (978-80-8168-690-0)

Kniha – autor Jana Černáková, 104 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Prevod podniku v podmienkach SR, ale aj na úrovni Európskej únie prináša v praxi závažné následky na strane zamestnancov, v dôsledku čoho je nevyhnutné zabezpečiť zachovanie ich práv pri zmene zamestnávateľa právnymi predpismi. Užitočným nástrojom ochrany práv zamestnancov v súvislosti s prevodom podnikov sú smernice Európskej únie, ktoré boli prevzaté aj do právneho poriadku Slovenskej republiky. Publikácia „Pracovnoprávne vzťahy pri prevode podniku“ popisuje súčasný stav pracovnoprávnych predpisov v oblasti prevodu podniku na Slovensku, ako aj v rámci Európskej únie. Každá kapitola publikácia poskytuje čitateľovi pohľad na danú problematiku zo strany smernice EÚ, ktorá je doplnená odkazom na príslušnú… (alza.cz)

Fractal Design Prisma SL-14 bílý (FD-FAN-PRI-SL14-WT)

Fractal Design Prisma SL-14 bílý (FD-FAN-PRI-SL14-WT)

Ventilátor do PC 140x140x25mm, 1000rpm, 19.4dB(A), 3-pin, LLS ložisko Efektivní PC ventilátor umožňuje kromě způsobu, jak vylepšit proudění vzduchu v počítačové skříni, ovládání barev vašeho počítače za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma SL-14 bílý vás při spuštění překvapí svým speciálním vzhledem, který obohacuje Bílá varianta podsvícení. Máte-li počítač s průhlednout bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma SL-14 bílý geniálním řešením. Velikost 140 mm dovoluje umístění do všech populárních formátů PC skříní. I když se jedná o PC ventilátor o rychlosti 1000 ot/min, nepřesáhne svým hlukem hranici 19,4 dB. V tomto balení narazíte na jeden ventilátor. Klíčové vlastnosti ventilátoru Fractal Design Prisma SL-14 bílý Vzduchový průtok 63,33 CFM je dostačující pro zchlazení vašeho… (alza.cz)

MIKINA PRIMITIVE x R&M TIE-DYE FLOOD PRI - černá - L

MIKINA PRIMITIVE x R&M TIE-DYE FLOOD PRI - černá - L

Model tie-dye flood print od značky Primitive. Kolekce 2019. Barva černá + růžová. Materiál: 80% bavlna, 20% polyester. (boardstar.cz)

Fractal Design Prisma SL-14 červený (FD-FAN-PRI-SL14-RD)

Fractal Design Prisma SL-14 červený (FD-FAN-PRI-SL14-RD)

Ventilátor do PC 140x140x25mm, 1000rpm, 19.4dB(A), 3-pin, LLS ložisko Kvalitní PC ventilátor umožňuje kromě způsobu, jak zesílit oběh vzduchu v PC case, vytunění interiéru za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma SL-14 červený vás při prvotním prohlédnutí uchvátí svým neobvyklým tvarem, který vylepšuje Červená varianta podsvícení. V případě, že vlastníte počítač s průsvitnou bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma SL-14 červený perfektním řešením. Velikost 140 mm dovoluje usazení do téměř každého PC od Minitower do Bigtower. I když jde o počítačový ventilátor o rychlosti 1000 ot/min, hlučností dosáhne na pouhých 19,4 dB. Uvnitř balení narazíte na 1 ventilátor. Klíčové vlastnosti ventilátoru do PC Fractal Design Prisma SL-14 červený Vzduchový průtok 63,33 CFM je dostačující pro… (alza.cz)

Pri káve o káve a kávovinách (978-80-7462-851-1)

Pri káve o káve a kávovinách (978-80-7462-851-1)

Kniha – autor Jozef Augustin, 320 stran, slovensky, pevná s přebalem matná Kniha, ktorá neresť povýši na umenie, zo stránok ktorej voní nielen káva, ale i more, hory a exotické diaľky. Už len cesta kávovníkových zŕn má v sebe nádych tajomstva a dobrodružstva, o akých sme ako deti čítavali. Nečakajte ale romantické rozprávanie, Pri káve o káve a kávovinách je kniha pre kávových znalcov i bežných konzumentov. Pútavou formou vás zoznámi s históriou aj súčasnosťou pestovania kávovníku, spracovania kávovníkových zŕn a zasvätí do tajomstva praženia. Jozef Augustín, oceňovaný odborník na kávovú tematiku, nenechá ale svojich čitateľov o káve iba snívať, v jeho knihe nájdete aj množstvo osvedčených receptov na kávové špeciality, ktoré si možete pripraviť i v domácich podmienkach. Ak hľadáte… (alza.cz)

Fractal Design Prisma SL-12 zelený (FD-FAN-PRI-SL12-GN)

Fractal Design Prisma SL-12 zelený (FD-FAN-PRI-SL12-GN)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 1200rpm, 19.5dB(A), 3-pin, LLS ložisko Oblíbený počítačový ventilátor umožňuje kromě způsobu, jak vylepšit chlazení v počítačové skříni, zpestření PC case za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma SL-12 zelený vás na první pohled oslní svým specifickým tvarem, který zvýrazňuje Zelená varianta podsvícení. Pokud tedy vlastníte počítač s průhlednout bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma SL-12 zelený geniálním řešením. Velikost 120 mm dovoluje umístění do každé počítačové skříně. I když se jedná o počítačový ventilátor o rychlosti 1200 ot/min, hlučností se pohybuje okolo maximálních 19,5 dB. V jednom balení najdete jeden ventilátor. Klíčové vlastnosti ventilátoru do PC Fractal Design Prisma SL-12 zelený Vzduchový průtok 50,63 CFM je dostačující pro… (alza.cz)

Fractal Design Prisma SL-14 zelený (FD-FAN-PRI-SL14-GN)

Fractal Design Prisma SL-14 zelený (FD-FAN-PRI-SL14-GN)

Ventilátor do PC 140x140x25mm, 1000rpm, 19.4dB(A), 3-pin, LLS ložisko Výkonný počítačový ventilátor umožňuje kromě způsobu, jak regulovat chlazení ve svém PC, zpestření PC case za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma SL-14 zelený vás uchvátí svým speciálním vzhledem, který zvýrazňuje Zelená varianta podsvícení. V případě, že vlastníte počítač s průsvitnou bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma SL-14 zelený dokonalým řešením. Velikost 140 mm umožňuje připnutí do všech populárních formátů PC skříní. Ačkoliv se jedná o ventilátor o rychlosti 1000 ot/min, je nastaven na maximální hlučnost 19,4 dB. Uvnitř sady najdete jeden ventilátor. Klíčové vlastnosti ventilátoru do PC Fractal Design Prisma SL-14 zelený Průtok vzduchu 63,33 CFM je dostačující pro zchlazení vašeho počítače… (alza.cz)

Fractal Design Prisma SL-12 červený (FD-FAN-PRI-SL12-RD)

Fractal Design Prisma SL-12 červený (FD-FAN-PRI-SL12-RD)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 1200rpm, 19.5dB(A), 3-pin, LLS ložisko Cenově dostupný PC ventilátor umožňuje kromě způsobu, jak podpořit airflow v počítačové sestavě, osvětlení interiéru za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma SL-12 červený vás po vybalení nadchne svým osobitým vzhledem, který rozšiřuje Červená varianta podsvícení. Pokud jste si pořídili PC s průsvitnou bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma SL-12 červený dokonalým řešením. Velikost 120 mm umožňuje umístění do každého standardního počítače. I když jde o PC ventilátor o rychlosti 1200 ot/min, jeho hlučnost nepřesáhne 19,5 dB. V této sadě narazíte na 1 ventilátor. Klíčové vlastnosti ventilátoru Fractal Design Prisma SL-12 červený Průtok vzduchu 50,63 CFM je dostačující pro zchlazení vašeho počítače Originální … (alza.cz)

Zákon o cezhraničnej spolupráci pri vysielaní zamestnancov (978-80…

Zákon o cezhraničnej spolupráci pri vysielaní zamestnancov (978-80-8168-798-3)

Kniha – autor Bernhard Hager; Jana Sapáková; Natália Jánošková; Katarína Liebscherová, 180 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Sloboda poskytovania služieb ako jedno zo základných práv Európskej únie je veľmi úzko spätá s vysielaním zamestnancov, pričom vzniká potreba dočasné poskytovanie služieb regulovať. Jedným z regulačných nástrojov je zákon č. 351/2015 Z. z. o cezhraničnej spolupráci pri vysielaní zamestnancov na výkon prác pri poskytovaní služieb. Kolektív autorov dôsledne splnil svoj cieľ pripraviť k uvedenému zákonu komplexný komentár a v ňom čitateľovi objektívne vyložiť a popísať jednotlivé ustanovenia a zároveň poskytnúť domácim, ale aj zahraničným zamestnávateľom návod na splnenie povinností, ktoré im zákon ukladá. Komentár je vhodne doplnený praktickými príkladmi,… (alza.cz)

Náplň molitan MARINA CF 20, CF 40

Náplň molitan MARINA CF 20, CF 40

Náhradní molitanová vložka do vnějšího filtru Marina CF 20, CF 40. (superzoo.cz)

Uriage Hyséac čisticí krém pro vysušenou pleť při medikamentózní…

Uriage Hyséac čisticí krém pro vysušenou pleť při medikamentózní léčbě akné 150 ml

Zbavuje nečistot Obsažený pirocton olamin usměrňuje bakteriální flóru a tím ozdravuje pleť. Zklidňuje Spojení účinku komplexu patentovaného komplexu účinných látek Cerasterol-2F ve spojení s glycinem restrukturalizuje a zklidňuje pleť. Omezuje vysoušení pokožky Čisticí krém Hyséac obohacený o termální vodu Uriage a patentovaný komplex látek Cerasterol-2F chrání a okamžitě hydratuje podrážděnou pokožku. Výsledky: 10% koncentrace termální vody v přípravku. Doporučení: Důkladně napěňte na navlhčení pleti a opláchněte. Používejte ráno a večer. Vyhněte se kontaktu s očima. Účinné látky: - Termální voda Uriage - Pirocton olamin - Patentovaný komplex Cerasterol-2F - Glycin - Jemné čisticí látky Hypoalergenní. Nekomedogenní. Fyziologické pH. Parfemace. Obsah: 150ml tuba (drmax.cz)

Fractal Design Prisma AL-12 ARGB PWM (FD-FAN-PRI-AL12-PWM)

Fractal Design Prisma AL-12 ARGB PWM (FD-FAN-PRI-AL12-PWM)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 500-2000rpm, 14.8-32.7dB(A), 4-pin, LLS ložisko, podpora Asus AURA/ Gigabyte Fusion/ MSI Mystic Light/ ASRock Polychrome Oblíbený ventilátor umožňuje kromě způsobu, jak navýšit chlazení v počítačové sestavě, upravení vzhledu vašeho PC za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma AL-12 ARGB PWM vás při spuštění nadchne svým unikátním designem, který vylepšuje RGB varianta podsvícení. V případě, že vlastníte počítač s průhlednout bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma AL-12 ARGB PWM geniálním řešením. Velikost 120 mm dovoluje připnutí v každé PC skříni. I když jde o počítačový ventilátor o rychlosti 2000 ot/min, hlučností se pohybuje okolo maximálních 32,7 dB. Uvnitř balení naleznete 1 ventilátor. Klíčové vlastnosti ventilátoru Fractal Design Prisma AL… (alza.cz)

Fractal Design Prisma AL-14 ARGB PWM (FD-FAN-PRI-AL14-PWM)

Fractal Design Prisma AL-14 ARGB PWM (FD-FAN-PRI-AL14-PWM)

Ventilátor do PC 140x140x25mm, 500-1700rpm, 15.1-34.1dB(A), 4-pin, LLS ložisko, podpora Asus AURA/ Gigabyte Fusion/ MSI Mystic Light/ ASRock Polychrome Tichý ventilátor nabízí kromě možnosti, jak upravit airflow ve své PC sestavě, zlepšení interiéru vašeho PC za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma AL-14 ARGB PWM vás upoutá svým neobvyklým tvarem, který zdůrazňuje RGB varianta podsvícení. Pokud jste si pořídili PC s průhlednout bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma AL-14 ARGB PWM správnou volbou. Velikost 140 mm umožňuje připevnění do téměř každého PC od Minitower do Bigtower. Přestože se jedná o ventilátor s rychlostí až 1700 ot/min, hlučností dosáhne na pouhých 34,1 dB. Uvnitř balení naleznete 1 ventilátor. Klíčové vlastnosti ventilátoru Fractal Design Prisma AL-14 ARGB PWM… (alza.cz)

Fractal Design Prisma AL-14 ARGB 3-Pack (FD-FAN-PRI-AL14-3P)

Fractal Design Prisma AL-14 ARGB 3-Pack (FD-FAN-PRI-AL14-3P)

Ventilátor do PC 140x140x25mm, 1000rpm, 19.4dB(A), 3-pin, LLS ložisko, podpora Asus AURA/ Gigabyte Fusion/ MSI Mystic Light/ ASRock Polychrome Kvalitní ventilátor nabízí kromě možnosti, jak navýšit oběh vzduchu v PC skříni, dálkové ovládání světla za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma AL-14 ARGB 3-Pack vás po vybalení nadchne svým specifickým vzhledem, který vylepšuje RGB varianta podsvícení. Pokud jste si pořídili PC s průsvitnou bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma AL-14 ARGB 3-Pack jedinečným řešením. Velikost 140 mm dovoluje usazení do každého standardního počítače. I když jde o PC ventilátor s rychlostí až 1000 ot/min, nepřesáhne svým hlukem hranici 19,4 dB. Uvnitř sady objevíte celkem 3 ventilátory. Klíčové vlastnosti ventilátoru do PC Fractal Design Prisma AL-14… (alza.cz)

Testovací sada plochých pojistek Voltcraft CF-02S + CF-03S

Testovací sada plochých pojistek Voltcraft CF-02S + CF-03S

Měření proudu v pojistkových skříňkách vozidel je s obvyklými multimetry vzhledem k obtížné dostupnosti kontaktů těžce proveditelné. Zkoušečky proudu od Voltcraft byly vyvinuty speciálně pro tento problém. Zkoušečky proudu se jednoduše zasunou do pojistkové objímky a ihned ukáží proud v jištěném obvodu. Poněvadž se pojistka zastrčí do zkoušečky proudu, je měřený obvod jištěn i během měření. Sada sestává z jedné 20 A zkoušečky proudu s rozlišením 10 mA a jedné zkoušečky svodového proudu 200 mA s rozlišením 0,1 mA. (conrad.cz)

Fractal Design Prisma SL-12 bílý (FD-FAN-PRI-SL12-WT)

Fractal Design Prisma SL-12 bílý (FD-FAN-PRI-SL12-WT)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 1200rpm, 19.5dB(A), 3-pin, LLS ložisko Cenově dostupný ventilátor nabízí kromě možnosti, jak zintenzivnit proudění vzduchu uvnitř vašeho počítače, dálkové ovládání světla za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma SL-12 bílý vás při spuštění potěší svým jedinečným designem, který rozšiřuje Bílá varianta podsvícení. Patříte-li mezi majitele počítačů s průhlednout bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma SL-12 bílý perfektním řešením. Velikost 120 mm umožňuje umístění do všech standardních PC skříní. I když se jedná o ventilátor o rychlosti 1200 ot/min, jeho hlučnost se pohybuje na hranici 19,5 dB. V jedné sadě objevíte 1 ventilátor. Klíčové vlastnosti ventilátoru do PC Fractal Design Prisma SL-12 bílý Vzduchový průtok 50,63 CFM je dostačující pro… (alza.cz)

Pri tichých vodách: Vymaľujme si žalmy (978-80-89993-01-7)

Pri tichých vodách: Vymaľujme si žalmy (978-80-89993-01-7)

Kniha - autor Zuzana Venglíková, 100 stran, slovensky, Brožovaná bez přebalu lesklá Maľovanku Pri tichých vodách: Vymaľujme si Žalmy tvoria ilustrácie inšpirované nádhernou obraznosťou Žalmov. Doprajte si chvíľku oddychu od povinností a stresu a rozjímajte o Bohu, ktorý ochraňuje, sprevádza, miluje a dbá o každú našu potrebu. Nech vás pri tomto kreatívnom procese naplní radosť, nádej a pokoj!„Podobne ako u autorky tejto maľovanky, aj moje zošity zo strednej školy zdobili rôzne kresbičky a čmáranice. Učitelia si mysleli, že nedávam na hodinách pozor, ale mne kreslenie pomáhalo lepšie sa sústrediť. Dodnes rada tvorím kreatívne veci a kreslím, aby som si vyvetrala hlavu od celodenného vysedávania pred počítačom. Už dlhší čas som uvažovala o kúpe antistresových maľovaniek, ale často ma… (alza.cz)

MIKINA PRIMITIVE x R&M TIE-DYE FLOOD PRI - černá - M

MIKINA PRIMITIVE x R&M TIE-DYE FLOOD PRI - černá - M

Model tie-dye flood print od značky Primitive. Kolekce 2019. Barva černá + růžová. Materiál: 80% bavlna, 20% polyester. (boardstar.cz)

Závitová tyč řízení Reely CF-6B, CF-6MT, 2 ks (112123)

Závitová tyč řízení Reely CF-6B, CF-6MT, 2 ks (112123)

Originální náhradní díl Reely. (conrad.cz)

Fractal Design Prisma AL-12 ARGB 3-Pack (FD-FAN-PRI-AL12-3P)

Fractal Design Prisma AL-12 ARGB 3-Pack (FD-FAN-PRI-AL12-3P)

Ventilátor do PC 120x120x25mm, 1200rpm, 19.5dB(A), 3-pin, LLS ložisko, podpora Asus AURA/ Gigabyte Fusion/ MSI Mystic Light/ ASRock Polychrome Výkonný PC ventilátor umožňuje kromě způsobu, jak zintenzivnit proudění vzduchu v PC case, upravení vzhledu vašeho PC za pomoci LED osvětlení. Fractal Design Prisma AL-12 ARGB 3-Pack vás upoutá svým specifickým tvarem, který obohacuje RGB varianta podsvícení. Patříte-li mezi majitele počítačů s průhlednout bočnicí, je pro vás Fractal Design Prisma AL-12 ARGB 3-Pack geniálním řešením. Velikost 120 mm umožňuje usazení do každého standardního počítače. I když se jedná o počítačový ventilátor o rychlosti 1200 ot/min, jeho hlučnost nepřesáhne 19,5 dB. Uvnitř balení najdete celkem 3 ventilátory. Klíčové vlastnosti ventilátoru do PC Fractal Design Prisma… (alza.cz)

Závitová tyč řízení reely cf-6b, cf-6mt, 2 ks (112123)

Závitová tyč řízení reely cf-6b, cf-6mt, 2 ks (112123)

Technické parametryHodnotaČíslo výrobce112123Účel použití (modely)Náhradní dílProvedeníŘízeníVhodný pro značky (tiskárny)ReelyVhodný pro model1:6 Buggy Carbon Fighter ARR (236999) · 1:6 Buggy Carbon Fighter Pro RtR (236666) · 1:6 Buggy Carbon Fighter RtR (236600) · 1:6 Monstertruck Carbon Breaker RtR (237700) · 1:6 Buggy Carbon Fighter 4WD RtR (236606)Množství1 párVhodný pro šasi (modely)CF-6B · CF-6MTObsah balení2 závitové tyče řízení. (fonetip.cz)

ROWENTA CF 9421D0

ROWENTA CF 9421D0

Horkovzdušný kartáč Rowenta CF 9421D0 pro profesionální styling a maximální objem a lesk. Hlavní výhody: nejúčinnější a nejmenší otáčivý kartáč pro maximální objem a lesk vlasů patentovaný vysoušecí systém urychluje vysoušení automatická rotace kartáče – vysoušení a styling účesu jedním krokem výsledek jako od kadeřníka Rychlé vysoušení s respektem ke zdraví vlasů: nový efektivní patentovaný vysoušecí systém vnitřního proudění vzduchu a unikátní tvar povrchu urychluje vysoušení, proud vzduchu a teplota jsou rovnoměrně vedeny po celé délce kartáče pro rychlejší a šetrnější vysoušení příkon 800 W se zvýšenou účinností pro rychlé a profesionální vysoušení a styling (stejná efektivita vysoušení jako CF9320 s 1000 W) Vysoký výkon a přitom snížená spotřeba energie: příkon 800 W =… (rozbaleno.cz)

Závitové tyče zadní poloosy Reely, pro CF-6B, CF-6MT, 2 ks (112124)

Závitové tyče zadní poloosy Reely, pro CF-6B, CF-6MT, 2 ks (112124)

Originální náhradní díl Reely. (conrad.cz)

TASTE WILD wetlands WILD FOWL

TASTE WILD wetlands WILD FOWL

S pečenou křepelkou, kachnou a uzenou krůtou (krmeni.cz)

Pristihnutá pri čine: Nech žije rodina - 3.diel (978-80-89612-60-4)

Pristihnutá pri čine: Nech žije rodina - 3.diel (978-80-89612-60-4)

Kniha – autor Christine Sagnier, 240 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá „Kto klame, ten aj kradne.“ Lola to vie, dedko jej to už viackrát hovoril. Takže keď ukradne cukríky v obchode u pána Martinota, keď jej brat Tom neskôr ukradne DVD-čka a keď sa o tom, samozrejme, ich rodičia dozvedia, dôsledky na seba nenechajú dlho čakať. (alza.cz)

Hor sa do divočiny Pri rieke: Sprievodca prírodou (978-80-567-0348-9)

Hor sa do divočiny Pri rieke: Sprievodca prírodou (978-80-567-0348-9)

Kniha - autor Goldie Hawk; Rachel Saunders, 96 stran, slovensky, Pevná bez přebalu lesklá Túžite zažiť dobrodružstvo pri rieke a nebojíte sa trochu zablatiť? Ak áno, potom hor sa do divočiny, rieka čaká! Táto úžasná príručka a sprievodca prírodou vás naučí všetko, čo by ste mali vedieť, ak sa chystáte objavovať divočinu pozdĺž rieky. Viete hádzať žabky, chytať ryby, vyrobiť plť alebo splavovať vodu na kajaku? Návody na všetky tieto činnosti a mnohé ďalšie nájdete v tejto knižke. Zistíte aj to, čomu by ste sa pri rieke mali vyhnúť a na čo si dať pozor. Určite nechcete spadnúť do vodopádu alebo sa dať strhnúť dravým prúdom. Knižka je plná ilustrácií, vtipov a hlavne užitočných informácií. Stane sa tak vaším nevyhnutným pomocníkom, keď sa vydáte na výlet k rieke. Na prvý pohľad… (alza.cz)

TASTE WILD wetlands WILD FOWL konz.

TASTE WILD wetlands WILD FOWL konz.

Z pečené kachny, křepelky a uzené krůty (krmeni.cz)

Dubioza Kolektiv – Wild Wild East – CD

Dubioza Kolektiv – Wild Wild East – CD

(supraphonline.cz)

Crosley AC1003A-CF

Crosley AC1003A-CF

Antistatický kartáček na desky, který odstraňuje prach a jemné částečky z povrchu desky aniž by ho poškrábal - a to bez použití jiných přípravků či chemikálií. Je vybaven dvěma řady extra měkkých štětinek vyrobených z uhlíkových vláken a rukojetí z kombinace kovu a plastové pryskyřice. (muziker.cz)

ROWENTA CF 9421D0

ROWENTA CF 9421D0

Horkovzdušný kartáč Rowenta CF 9421D0 pro profesionální styling a maximální objem a lesk. Hlavní výhody: nejúčinnější a nejmenší otáčivý kartáč pro maximální objem a lesk vlasů patentovaný vysoušecí systém urychluje vysoušení automatická rotace kartáče – vysoušení a styling účesu jedním krokem výsledek jako od kadeřníka Rychlé vysoušení s respektem ke zdraví vlasů: nový efektivní patentovaný vysoušecí systém vnitřního proudění vzduchu a unikátní tvar povrchu urychluje vysoušení, proud vzduchu a teplota jsou rovnoměrně vedeny po celé délce kartáče pro rychlejší a šetrnější vysoušení příkon 800 W se zvýšenou účinností pro rychlé a profesionální vysoušení a styling (stejná efektivita vysoušení jako CF9320 s 1000 W) Vysoký výkon a přitom snížená spotřeba energie: příkon 800 W =… (rozbaleno.cz)

NGS Wild Metal (WILD METAL)

NGS Wild Metal (WILD METAL)

Bluetooth reproduktor přenosný, 120W, SD slot, FM rádio, USB, AUX, 2x vstup na mikrofon Hlasitý BT reproduktor NGS Wild MetalUžijte si kvalitní zvuk kdekoliv s přenosným Bluetooth stereo reproduktorem NGS Wild Metal s LED osvětlením. Díky konstrukci podobné cestovním kufrům s vysunovacím držadlem a kolečky jej můžete přinést s sebou na párty nebo oslavu, kde s celkovým výkonem 120 W poskytne ozvučení i ve velké místnosti. Výdrž na baterii až 7 hodinReproduktor je vybaven vestavěnou baterií s výdrží až 7 hodin. Nemusíte se ani obávat, že by vám NGS Wild Metal udělal ostudu, industriální design v černém provedení rozhodně neurazí… (alza.cz)

Liečivá pri ochoreniach kardiovaskulárneho systému: Klinicky významné…

Liečivá pri ochoreniach kardiovaskulárneho systému: Klinicky významné interakcie pre všeobecných lek (978-80-8140-289-0)

Kniha – autor Ľubomír Virág; Milan Kriška, 100 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Praktický manuál pre všeobecných lekárov – komplexný sprievodca interakciami liečiv pri ochoreniach kardiovaskulárneho systému. Brožúra obsahuje kapitoly rozdelené podľa jednotlivých skupín liečiv, v prvej časti kapitol je stručne popísaná základná charakteristika skupiny – indikácie, nežiadúce účinky, zásady farmakoterapie. V druhej časti sú prehľadne spracované klinicky významné interakcie s vysvetlením mechanizmu vzniku a odporúčaniami do praxe. Nájdete tu upozornenia na nesprávne kombinácie s inými liečivami a ich možné následky. (alza.cz)

Dometic CoolFreeze CF 16

Dometic CoolFreeze CF 16

Přenosný kompresorový chladící a mrazící box v extrémně kompaktním, velmi tenkém provedení s digitálním ukazatelem teploty a ramenním popruhem pro snadnou dopravu. Chlazení od +10°C do –18°C. Rozměry - 540 x 358 x 235 mm, hmotnost - 11,5 kg, hrubý objem - 16 l, skladovací objem - 15 l. Vstupní napětí - 12-24 V / 100-240 V, jmenovitý vstupní proud - 2,2-1,3 A DC12-24 V / 0,5-0,2 A DC 100 -220 V, jmenovitý vstupní výkon - 35 W , vstupní frekvence - 50/60 Hz, typ chladiva - R134a obsahuje fluorované skleníkové plyny, množství chladiva - 28 g, energetická třída EU - A ++, interiérové ​​světlo. (muziker.cz)

Kulma Rowenta CF 3352F0

Kulma Rowenta CF 3352F0

Profesionální teplota až 200° C zajistí dlouhotrvající a snadný výsledek. Kónická kulma Rowenta CF 3352F0 má dlouhou sponu pro snadné přichycení pramene vlasů při stylingu, otočnou šňůru pro snadnou manipulaci a studený konec. Hlavní výhody: profesionální teplota až 200 ⁰C pro dlouhotrvající a snadný výsledek „Keratin & Shine“ povrch – jedinečná kombinace keratinu a turmalínu pro zářivě lesklé vlasy Vlastnosti: dlouhá spona na snadné přichycení pramene vlasů při stylingu otočná šňůra 1,8 m pro snadnou manipulaci studený konec pro snadnou manipulaci „Keratin & Shine“ povrch: jedinečná kombinace keratinu a turmalínu pro zářivě lesklé vlasy keratin pro sílu a pružnost, turmalín s ionizací pro lesk a eliminaci… (rozbaleno.cz)

JATA CF 1030 - rozbaleno

JATA CF 1030 - rozbaleno

Elektrický kráječ potravin Jata CF 1030. Stolní celokovový elektrický kráječ Profesional series, s ozubeným nožem s nepřilnavou vrstvou, který dokáže nakrájet každou potravinu, navíc je zde možnost nastavení v šíři plátku, které je od 1 mm až do 22 mm. Kráječ má dva bezpečnostní stupně a plynulou regulaci otáček. VLASTNOSTI stolní celokovový elektrický kráječ Profesional series ozubený nůž s nepřilnavou vrstvou STONITE 190 mm pro krájení všech druhů potravin Stav produktu: Poškrábáno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Sankyo CF 201 RBE

Sankyo  CF 201 RBE

Příčná flétna Japonská firma Sankyo byla založena v roce 1968 třemi nadšenci se společnou vizí a cílem – posunout výrobu fléten na opravdové umění. Od tohoto předsevzetí, které se odráží ve vizuálním zpracování a špičkových zvukových vlastnostech fléten, za celou dobu existence neustoupila. Jejich nástroje tak po právu patří mezi první volbu mnohých profesionálních flétnistů. Stříbrné flétny od japonské firmy Sankyo jsou vysoce ceněné pro své pevné jádro, které hráčům poskytuje naprostou svobodu hudebního vyjádření. Nabízí krásný, čistý, tón vynikající silou, hloubkou a skvělou zvukovou projekcí. Řada CF 201 představuje příčné flétny se stříbrnou hlavicí, postříbřeným tělem a mechanikami. Konkrétně tento model disponuje otevřenými klapkami, E mechanikou, H nožkou a vysunutým G… (kytary.cz)

Sankyo CF 301 CCE

Sankyo  CF 301 CCE

Příčná flétna Japonská firma Sankyo byla založena v roce 1968 třemi nadšenci se společnou vizí a cílem – posunout výrobu fléten na opravdové umění. Od tohoto předsevzetí, které se odráží ve vizuálním zpracování a špičkových zvukových vlastnostech fléten, za celou dobu existence neustoupila. Jejich nástroje tak po právu patří mezi první volbu mnohých profesionálních flétnistů. Stříbrné flétny od japonské firmy Sankyo jsou vysoce ceněné pro své pevné jádro, které hráčům poskytuje naprostou svobodu hudebního vyjádření. Nabízí krásný, čistý, tón vynikající silou, hloubkou a skvělou zvukovou projekcí. Řada CF 301 představuje příčné flétny s hlavicí, tělem i nožkou vyrobenými ze stříbra a postříbřenými mechanikami. Konkrétně tento model disponuje uzavřenými klapkami, E mechanikou, C… (kytary.cz)

Catler CF 2010

Catler CF 2010

Výměnné filtry pro kávovar * obsah balení 6 ks * vhodný pro model: ES 8011, ES 8012, ES 8013 (euronics.cz)

JATA CF 1030

JATA CF 1030

Stolní celokovový elektrický kráječ Jata CF 1030 s ozubeným nožem s nepřilnavou vrstvou, který dokáže nakrájet každou potravinu. VLASTNOSTI: ozubený nůž s nepřilnavou vrstvou STONITE 190 mm pro krájení všech druhů potravin elektronická regulace otáček plynulá regulace otáček dva bezpečnostní stupně odnimatelný nůž snadno rozebíratelný pro čištění stabilní a robustní provedení Stav produktu: Poškrábáno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Diéta pri zvýšenom cholesterole a iných poruchách metabolizmu tukov …

Diéta pri zvýšenom cholesterole a iných poruchách metabolizmu tukov (978-80-8140-349-1)

Kniha - autor Peter Minárik; Ľubomíra Fábryová, 264 stran, slovensky, Brožovaná bez přebalu lesklá Gastroenterológ Peter Minárik, lipidologička Ľubomíra Fábryová a výživová poradkyňa Eva Blaho prinášajú novú knihu všetkým, ktorí trpia takzvaným „vysokým cholesterolom“ alebo inou poruchou metabolizmu tukov. (alza.cz)

Civilnoprávna úžera a odplata pri poskytnutí peňaž. prostriedkov…

Civilnoprávna úžera a odplata pri poskytnutí peňaž. prostriedkov spotrebiteľom (978-80-8168-843-0)

Kniha - autor Milan Budjač, 156 stran, slovensky, Brožovaná bez přebalu lesklá Inštitút civilnoprávnej úžery má svoje nezastupiteľné miesto v každej spoločnosti. Je právom považovaný za manifestáciu dobrých mravov v civilnom práve, pretože umožňuje nielen predchádzať škodlivým následkom hrubého nepomeru v plneniach na škodu slabších účastníkov zmluvných vzťahov, ale plní aj významnú výchovnú funkciu, majúcu základ v dejinnom identifikovaní obsahu dobrých mravov. Na rozdiel od civilnoprávnej úžery, odplata za poskytnutie peňažných prostriedkov spotrebiteľom je výhradne spotrebiteľským inštitútom, ktorý vznikol s cieľom limitovať všetky druhy a zložky plnení, ktoré musí spotrebiteľ pri poskytovaní peňažných prostriedkom veriteľom znášať. Publikácia reaguje na absenciu historicky a aj… (alza.cz)

Catler CF 2010

Catler CF 2010

Výměnné filtry pro kávovar obsah balení 6 ks vhodný pro model: ES 8011, ES 8012, ES 8013 (kasa.cz)

Dunlop 50 CF

Dunlop 50 CF

příslušenství, kytarové: Kapodaster Picker´s Pal, univerzálny (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít