Červené náušnice z korálků Pieces Manilla

Červené náušnice z korálků Pieces Manilla

Červené náušnice z korálků Pieces Manilla

Tyto náušnice jsou působivým, elegantním a originálním doplňkem. Dodávají šmrnc. Každá žena by je měla mít stejně tak, jako každý muž kapesní nůž. Typ: visací náušnice z korálků Barva: červená Zapínání: puzeta Materiál: 73 % sklo, 15 % polyester, 10 % bavlna, 2 % železo Vlastnosti materiálu: pevný Rozměry: 6 x 4 cm (ZOOT.cz)

Černé náušnice z korálků Pieces Manilla

Černé náušnice z korálků Pieces Manilla

Tyto náušnice jsou působivým, elegantním a originálním doplňkem. Dodávají šmrnc. Každá žena by je měla mít stejně tak, jako každý muž kapesní nůž. Typ: visací náušnice z korálků Barva: černá Zapínání: puzeta Materiál: 73 % sklo, 15 % polyester, 10 % bavlna, 2 % železo Vlastnosti materiálu: pevný Rozměry: 6 x 4 cm (ZOOT.cz)

Bílé náušnice z korálků Pieces Manilla

Bílé náušnice z korálků Pieces Manilla

Tyto náušnice jsou působivým, elegantním a originálním doplňkem. Dodávají šmrnc. Každá žena by je měla mít stejně tak, jako každý muž kapesní nůž. Typ: visací náušnice z korálků Barva: bílá Zapínání: puzeta Materiál: 73 % sklo, 15 % polyester, 10 % bavlna, 2 % železo Vlastnosti materiálu: pevný Rozměry: 6 x 4 cm (ZOOT.cz)

Náušnice ve zlaté barvě s červeným korálkem Pieces Jenner

Náušnice ve zlaté barvě s červeným korálkem Pieces Jenner

Módní doplňky a šperky od značky Pieces jsou velmi originální malými, leč působivými detaily. Pohleďte. Typ: visací náušnice ve zlaté barvě Barva: zlatá, červená Zapínání: puzeta Materiál: 60 % železo, 20 % mosaz, 10 % ocel, 10 % sklo Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Rozměry: 6,5 x 1 cm (ZOOT.cz)

Kabelka z korálků

Kabelka z korálků

Kabelka z korálků pro ty, kteří se rádi předvedou něčím nevšedním. Korálková kabelka mám hnědo mědéný odstín. Zapínání je na zip. (Vingo.cz)

Náramek z korálků tyrkysové a červené barvy, indiánský motiv, šňůrky…

Náramek z korálků tyrkysové a červené barvy, indiánský motiv, šňůrky SP86.09

Korálkový náramek v tyrkysovočerveném odstínu s perleťovým leskem, střídající se kosoštverce a vzor "X", modré šňůrky. (Sperky-eshop.cz)

Náramek z korálků, tyrkysový, červený a žlutý odstín, vzor -…

Náramek z korálků, tyrkysový, červený a žlutý odstín, vzor - kosočtverce U25.16

Nastavitelný náramek, válcovité korálky červené, žluté a tyrkysové barvy, pletené šňůrky, indiánský vzor. (Sperky-eshop.cz)

Náušnice ve stříbrné barvě se žlutým korálkem Pieces Jenner

Náušnice ve stříbrné barvě se žlutým korálkem Pieces Jenner

Módní doplňky a šperky od značky Pieces jsou velmi originální malými, leč působivými detaily. Pohleďte. Typ: visací náušnice ve stříbrné barvě Barva: stříbrná, žlutá Zapínání: puzeta Materiál: 60 % železo, 20 % mosaz, 10 % ocel, 10 % sklo Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Rozměry: 6,5 x 1 cm (ZOOT.cz)

Visací kulaté náušnice ve stříbrné barvě s korálky Pieces Joella

Visací kulaté náušnice ve stříbrné barvě s korálky Pieces Joella

Barva: stříbrná, černá Zapínání: puzeta Tvar: visací Materiál : 75 % mosaz, 20 % plast, 5 % železo Vlastnosti materiálu: pevný, lesklý Rozměry: 6 x 3 cm (ZOOT.cz)

Visací kulaté náušnice ve zlaté barvě s korálky Pieces Joella

Visací kulaté náušnice ve zlaté barvě s korálky Pieces Joella

Barva: zlatá, tmavě zelená Zapínání: puzeta Tvar: visací Materiál: 75 % mosaz, 20 % plast, 5 % železo Vlastnosti materiálu: pevný, lesklý Rozměry: 6 x 3 cm (ZOOT.cz)

Květ z korálků Ø25 mm (2 ks)

Květ z korálků Ø25 mm (2 ks)

Ozdobný květ je vyrobený z rokajlu a voskovaných perel, které jsou připevněné silonem na kovovém sítku (Ø14 mm). Korálky se jemně lesknou. Použití: Květ vynikne jako ozdoba na společenských šatech, halenkách, kloboucích, botách apod. Můžete s ním ozdobit i tašky a psaníčka. (Stoklasa.cz)

HANG ON Ozdoba z korálků srdce - stříbrná

HANG ON Ozdoba z korálků srdce - stříbrná

Protože na Vašem seznamu dárků byla i bohatě zdobená ozdoba, přináší Vám Butlers ozdobu z korálků HANG ON srdce. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Od klasických po moderní, od bohatě zdobených po jemné. Můžete je někomu dát jako malou pozornost nebo udělat radost sami sobě. Pro pravé i umělé stromky, k zavěšení na jednotlivé větvičky - Vaší fantazii se meze nekladou. To budou krásné Vánoce! (Butlers.cz)

Pohádky z korálků (978-80-00-03789-9)

Pohádky z korálků (978-80-00-03789-9)

Kniha – autor Hans Christian Andersen; Božena Němcová; Karel Jaromír Erben; Antonín Strnade..., 276 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Třináct pohádek z per skvostných pohádkářů zavede čtenáře do rozličných koutů světa, o nichž vyprávějí H. Ch. Andersen, Ch. Perrault, D. Comparetti, R. Kipling, W. Hauff či J. Tomek. České čerty, draky, prince a princezny představí v známých i méně známých báchorkách B. Němcová, B. M. Kulda, O. Sirovátka a jiní výteční vypravěči. Cesty všech hrdinů za štěstím a dobrodružstvím doprovázejí obrázky J. Lady, A. Strnadela, H. Zmatlíkové, J. Běhounka, A. Mikulky, Z. Táborské, J. Kovaříka, E. Natus-Šalamounové, M. Prachatické a dalších představitelů naší ve světě tak oceňované ilustrační školy. (Alza.cz)

Postavičky z korálků (978-80-7413-246-9)

Postavičky z korálků (978-80-7413-246-9)

Kniha – autor Klára Žejdlová, 152 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jedna z nejzkušenějších českých "korálkářek" a autorka knih o výrobcích z korálků Klára Žejdlová se s chutí pustila do další autorské tvorby - tentokrát ale do něčeho úplně nového, než u ní známe. (V nakladatelství Zoner Press jí vyšly již dvě knihy - Květiny a stromečky z korálků - 1. díl byl dotiskován a je již vyprodán a 2. díl se doprodává). Samozřejmě i v této knize se setkáte s korálky a se známými technikami - očkovou, růžičkovou, sloupkovou či pavučinkovou… téma je však jiné. Pohádkové postavičky. A nechybí ani půvabné šperky a originální módní dekorace. Pro Kláru to bylo něco jako korálková maturita, kterou však složila na výbornou. I tato její třetí kniha je psána srozumitelně, zachovává stejnou… (Alza.cz)

Tvoříme z korálků (978-80-251-3768-0)

Tvoříme z korálků (978-80-251-3768-0)

Kniha – autor Eva Vozková, 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Navlékání korálků patří mezi tradiční výtvarné techniky, ale jeho popularita neklesá, ba naopak. Autorka, která nasbírala řadu zkušeností s výukou „korálkování“ ve svých kurzech, vás provede jeho uměním formou zábavné učebnice s podrobnými popisy a fotografiemi výrobků. Seznámíte se s nejvhodnějšími vlákny, druhy korálků a pomůckami od jehel až po stávek. Opomenut není ani způsob uložení a uchovávání korálků. Postupně se naučíte základům navlékání a poté navlékacím postupům i dalším výtvarným možnostem při práci s korálky jako jsou šňůrka, síťka, mozaika, čtyřkorálek a tkané korálky. Nechybí nákresy pro ty, kteří jsou spíše technicky zaměřeni. Krok za krokem si můžete vyrobit skleněný či dřevěný náhrdelník, náušnice,… (Alza.cz)

Mango - Bižuterie 23037671

Mango - Bižuterie 23037671

Náušnice z kolekce Mango. Model z korálků. (Answear.cz)

Červené střapcové náušnice Pieces Ira

Červené střapcové náušnice Pieces Ira

Elegantní, jemný a poutavý, takový je tento krásný šperk od značky Pieces. Typ: visací střapcové náušnice Barva: červená, zlatá Materiál: 50 % bavlna, 20 % zinek, 15 % kov, 15 % metalické vlákno Zapínání: puzeta Vlastnosti materiálu: lesklý, pevný, měkký Něco krásného: jednoduchý a rafinovaný design Rozměry: 7,5 x 8 cm (ZOOT.cz)

Mango - Náušnice Kalua

Mango - Náušnice Kalua

Náušnice z kolekce Mango. Model s ozdobnými přívěsky z korálků. (Answear.cz)

Mango - Náušnice Kansas

Mango - Náušnice Kansas

Náušnice z kolekce Mango. Model s ozdobným kamínkem z korálků. (Answear.cz)

Kreativní bižuterie z korálků (978-80-249-2463-2)

Kreativní bižuterie z korálků (978-80-249-2463-2)

Kniha – autor Sigal Buzaglo, 144 stran, česky, pevná bez přebalu matná Různorodé materiály a povrchy korálků, jejich tvary a barvy mohou každého inspirovat k vytváření originálních módních doplňků – náramků, náhrdelníků a náušnic. Kniha nabízí začátečníkům i zručným tvůrcům více než 40 návrhů na zhotovení bižuterie pro rozličné příležitosti. Přehled potřeb, postup krok za krokem, detailní fotografie jednotlivých kroků a výsledného výrobku umožňují sestavit bižuterii – přesně podle knihy nebo podle své fantazie – na profesionální úrovni. (Alza.cz)

Šperky z korálků Swarovski (978-80-251-3609-6)

Šperky z korálků Swarovski (978-80-251-3609-6)

Kniha – autor Radka Fleková, 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Pokud rádi tvoříte z korálků a chtěli byste si vyzkoušet práci s luxusními materiály značky Swarovski, je tato kniha určena právě pro vás. Najdete v ní podrobné návody na výrobu více než 20 originálních šperků z těchto jedinečných broušených krystalů. První kapitola vás nejdříve seznámí s historií korálků Swarovski a pak vám představí jednotlivé potřebné materiály (rivolky, rokajl, bižuterní komponenty, nymo apod.), pomůcky (nůžky, kleště, jehly, korálkovou podložku, lepidlo na bižuterii aj.) a techniky (např. cihlový, síťový a pravoúhlý steh, rybí kost, peyote atd.). V další stěžejní kapitole se již budete moci vrhnout na tvorbu konkrétních projektů, jako jsou brože, náramky, náušnice, přívěsky, prstýnky a další… (Alza.cz)

Třpytivé ozdoby z korálků: 3320 (80-7342-055-4)

Třpytivé ozdoby z korálků: 3320 (80-7342-055-4)

Kniha – 30 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Velmi rychle a bez navlékání: korálky, třpytky a jiné drobné předměty se lepí průsvitnou oboustrannou lepící fólií nebo páskou. Lze z nich vytvořit i dekorace do bytu, doplňky a jiné ozdoby. Mají rozmanité použití - jsou opravdovým hitem. (Alza.cz)

Šperky nejen z korálků (978-80-264-2219-8)

Šperky nejen z korálků (978-80-264-2219-8)

Kniha - autor Alena Grimmichová, 104 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Pokud se rády zdobíte vlastnoručně vyrobenými šperky, ale chtěli byste si vyzkoušet jejich tvorbu i z jiných materiálů, než jsou jen klasické korálky, je tato pestrobarevná výtvarná kniha určena právě pro vás. Nebojte se pustit se do výroby originálních módních doplňků (náušnice, náhrdelníky, brože, sponky, náramky a přívěšky) také ze samotvrdnoucí hmoty, plsti, mechové gumy, textilu, drátů, skla, papíru nebo dokonce z opravdu netradičního šperkařského materiálů jako jsou kávovarové kapsle. (Alza.cz)

Zvířátka z korálků III.: 3513 (80-7342-137-2)

Zvířátka z korálků III.: 3513 (80-7342-137-2)

Kniha – 48 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Papoušci, kobra, kolie, slon, sob, dinosaurus a mnoho dalších - věrné miniatury živých tvorů vyrobené z korálků. S podrobnými popisy a přehlednými nákresy. (Alza.cz)

Ozdoby z korálků na oblečení: 2843 (80-86331-62-8)

Ozdoby z korálků na oblečení: 2843 (80-86331-62-8)

Kniha – 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (Alza.cz)

Kouzelný svět z korálků: CZ5627 (978-80-7342-204-2)

Kouzelný svět z korálků: CZ5627 (978-80-7342-204-2)

Kniha – 48 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Korálek po korálku, řada po řadě vzniknou z malých rokajlů nádherné figurky, které budou fascinovat jistě každého. Podle návodů si vyrobíte různá divoká zvířata, nádherné ryby a kouzelné mytické postavy - postačí jen trochu barevných rokajlových korálků, kousek drátku a fantazie. V knihách najdete jednoduché i složitější modely pro začátečníky i pokročilé. Zkrátka každý si v nich najde tu svou figurku, kterou si může rychle a snadno vyrobit. Díky barevným nákresům a přesným popisům základní techniky navlékání si velice snadno z korálků vytvoříte všechny modely. Nechejte se okouzlit nádherným světem korálků a přejeme vám hodně radosti při navlékání. (Alza.cz)

Květiny a stromečky z korálků (978-80-7413-045-8)

Květiny a stromečky z korálků (978-80-7413-045-8)

Kniha – autor Klára Žejdlová, 144 stran, česky, Tato kniha se jako první v České republice věnuje výrobě květin a stromečků z korálků. Naučí vás vytvářet z malých skleněných korálků za pomoci jen několika málo pomůcek květiny a stromečky, které vypadají téměř jako živé. Pokud jste navíc, stejně jako autorka, vyznavači Feng-shui, vaše výtvory se perfektně hodí do domácnosti – v kteroukoli roční dobu můžete mít byt ozdobený květinami, které sice nejsou živé (takže ani nezvadnou), ale nejsou ani sušené, proto nevytvářejí negativní energii. (Alza.cz)

TOPP Vánoční ozdoby z korálků (978-80-88036-78-4)

TOPP Vánoční ozdoby z korálků (978-80-88036-78-4)

Kniha – autor Heidrun Röhr; Hans H. Röhr, 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Ať korálky navlékáte na drátek nebo nasouváte na drátěnou kostru, vzniknou díky jejich rozmanitosti, barvám a technikám nádherné vánoční ozdoby a hvězdy. Díky přesným schématům a popisům je snadno vyrobíte. (Alza.cz)

hmotnost:
0.16 kg

Náramek z korálků, oranžová, zelená, šedá barva, vzor - kosočtverce…

Náramek z korálků, oranžová, zelená, šedá barva, vzor - kosočtverce SP89.13

Korálkový náramek, válcovité korálky oranžové, zelené a šedé barvy s metalickým leskem, pletené šňůrky, indiánský vzor. (Sperky-eshop.cz)

Červené náušnice s detaily ve zlaté barvě Pieces Jamila

Červené náušnice s detaily ve zlaté barvě Pieces Jamila

Tyto náušnice jsou sice už jen malým detailem vaší krásy, ale přesto je výborné je mít. Nemyslíte? Typ: visací náušnice s třásněmi a detaily ve zlaté barvě Barva: červená, zlatá Zapínání: puzeta Materiál: 50 % textil, 30 % zinek, 20 % akryl Vlastnosti materiálu: pevný, splývavý Rozměry: 7,5 x 1,5 cm (ZOOT.cz)

Veselá zvířátka z korálků a papíru: 3128 (80-7342-014-7)

Veselá zvířátka z korálků a papíru: 3128 (80-7342-014-7)

Kniha – 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (Alza.cz)

Nastavitelný náramek z korálků, kosočtvercový vzor, černá a stříbrná…

Nastavitelný náramek z korálků, kosočtvercový vzor, černá a stříbrná barva SP89.07

Korálkový náramek, lesklé válcovité korálky v černém a stříbrném odstínu, černé šňůrky, indiánský vzor. (Sperky-eshop.cz)

Nastavitelný náramek z korálků, kosočtverce šedé, růžové a černé…

Nastavitelný náramek z korálků, kosočtverce šedé, růžové a černé barvy SP88.08

Korálkový náramek, válcovité korálky v šedém, růžovém a černém odstínu s metalickým leskem, černé šňůrky, indiánský vzor. (Sperky-eshop.cz)

Náramek z korálků žluté, oranžové a zlaté barvy, kosočtvercový vzor…

Náramek z korálků žluté, oranžové a zlaté barvy, kosočtvercový vzor SP88.18

Nastavitelný náramek, korálky ve žlutém, oranžovém a zlatém odstínu s metalickým leskem, oranžové šňůrky, indiánský motiv. (Sperky-eshop.cz)

Náramek z korálků, vzor - kosočtverce, růžový, zelený, zlatý, šedý…

Náramek z korálků, vzor - kosočtverce, růžový, zelený, zlatý, šedý odstín SP89.05

Nastavitelný korálkový náramek růžové, zlaté, zelené a šedé barvy, světle růžové šňůrky se střapci, indiánský motiv. (Sperky-eshop.cz)

Dámské náušnice ve zlaté barvě VERO MODA Benta

Dámské náušnice ve zlaté barvě VERO MODA Benta

Je těžké odolat, že? Tyto slušivé náušnice pozvednou nejeden outfit. Typ: visací náušnice z korálků Barva: zlatá Zapínání: gumová zarážka Materiál: 65 % sklo, 15 % akryl, 10 % dřevo, 5 % železo, 5 % polyester Vlastnosti materiálu: lesklý, odolný Něco exkluzivního: elegantní vzhled Rozměry: délka - 10 cm (ZOOT.cz)

Inspirace z korálků: 36 návodů stylové bižuterie (978-80-249-2199-0)

Inspirace z korálků: 36 návodů stylové bižuterie (978-80-249-2199-0)

Kniha – autor Margot Potterová, 128 stran, česky, polotuhá flexo Nosíte rádi šik bižuterii, která přitáhne pozornost? Naučíte se základní techniky výroby a můžete si navrhnout a zhotovit originální náhrdelník, náramek či náušnici podle některého ze 36 úžasných vzorů. Každý z nich má i svou variantu, která vás přesvědčí, že kterýkoli design můžete upravit po svém, a stát se tak návrhářem. Čeká vás hra s korálky, rozmanitými uzávěry a různými navlékacími materiály od potahovaných drátků přes paměťový drát po hotové řetízky... (Alza.cz)

Zvířátka z korálků II.: Domácí i cizokrajná (978-80-7342-256-1)

Zvířátka z korálků II.: Domácí i cizokrajná (978-80-7342-256-1)

Kniha – 48 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Z rokajlových korálků si díky přesným pracovním postupům a názorným předlohám vytvoříte krásná zvířátka. Co byste řekli motýlkovi, kočce nebo sladkému medvídkovi pandě? Také barevné rybky, veselí mravenci, strašidelní škorpioni a nádherné langusty z rokajlů ozdobí klíče, školní brašnu, brož či kytky v květináči. (Alza.cz)

Náramkové hodinky, ciferník se zirkony, náramek z korálků zlaté barvy…

Náramkové hodinky, ciferník se zirkony, náramek z korálků zlaté barvy, květy Z06.16

Hodinky s kuličkami ve zlatém odstínu, zlatobílý ciferník se zirkonovým rámem, tři květy se zirkony. (Sperky-eshop.cz)

Korálkový náramek, indiánský vzor, světle modrá, bílá, černá, červená…

Korálkový náramek, indiánský vzor, světle modrá, bílá, černá, červená barva SP90.07

Nastavitelný náramek z korálků, bílý, černý, červený a blankytný odstín, kosočtvercový vzor, pletené šňůrky. (Sperky-eshop.cz)

TOPP Pohádková minizvířátka z korálků: japonskou technikou navlékání …

TOPP Pohádková minizvířátka z korálků: japonskou technikou navlékání (978-80-88036-13-5)

Kniha – autor Christiane Brüning, 48 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V knize najdete pohádková korálková zvířátka a mytické bytosti vytvořené oblíbenou japonskou technikou navlékání. Podrobné návody jsou určeny jak začátečníkům, tak i pokročilým, jsou vysvětleny krok za krokem a díky barevným schématům je jejich zhotovení opravdu snadné. (Alza.cz)

Náramek z korálků perleťově bílé barvy a masivního řetízku ve zlatém…

Náramek z korálků perleťově bílé barvy a masivního řetízku ve zlatém odstínu T1.6

Nastavitelný náramek, řetízek z velkých oválných oček s broušeným povrchem, perleťově bílé kulaté korálky. (Sperky-eshop.cz)

Elastický multináramek, korálky v tmavě červené, zlaté a bílé barvě,…

Elastický multináramek, korálky v tmavě červené, zlaté a bílé barvě, přívěsky Z21.04

Tři samostatné náramky z korálků v tmavě červeném a zlatém odstínu s jemnou patinou, přívěsky - gravírovaný kruh a kuličky. (Sperky-eshop.cz)

Ocean Pearl Dámský náramek OCP 0105

Ocean Pearl Dámský náramek OCP 0105

Pružný náramek z korálků růžové a červené barvy velikosti 5 - 8 mm. Stříbrné korálky zdobené zirkony. T+O zapínání z vysoce kvalitní rhodiované slitiny. Délka: 17,5 cm. Dodáváno s certifikátem pravosti. (Bigbrands.cz)

Pieces - Náušnice

Pieces - Náušnice

Náušnice z kolekce Pieces. Model vyroben z kovu. (Answear.cz)

Náušnice ze stříbra 925 - lapač snů, pírka, červený korálek, háčky P1…

Náušnice ze stříbra 925 - lapač snů, pírka, červený korálek, háčky P1.4

Stříbrné visací náušnice s kruhovým lapačem snů, hvězdicový výplet s pírky a barevnou kuličkou. (Sperky-eshop.cz)

Stříbrné náušnice 925, kruhový lapač snů, červený korálek, pírka, 12…

Stříbrné náušnice 925, kruhový lapač snů, červený korálek, pírka, 12 mm I33.04

Náušnice ze stříbra 925, lapač snů vypletený tenkým drátkem, patinovaná pírka a tmavě červená kulička. (Sperky-eshop.cz)

Náramek ve zlaté barvě s barevnými korálky Pieces Dora

Náramek ve zlaté barvě s barevnými korálky Pieces Dora

Typ: náramek s korálky a nastavitelnou délkou Barva: zlatá, oranžová, zelená, modrá, růžová, vínová Zapínání: karabina Materiál: 85 % mosaz, 13 % plast, 2 % železo Vlastnosti materiálu: jemný, lehký, lesklý Něco barevného: korálky Rozměry: max. délka náramku - 19 cm (ZOOT.cz)

Náhrdelník ve stříbrné barvě s barevnými korálky Pieces Dora

Náhrdelník ve stříbrné barvě s barevnými korálky Pieces Dora

Barva: stříbrná, oranžová, zelená, modrá, růžová, vínová Zapínání: karabina Materiál: 85 % mosaz, 13 % plast, 2 % železo Vlastnosti materiálu: jemný, lehký, lesklý Něco barevného: korálky Rozměry: délka řetízku - 43 cm (ZOOT.cz)

Náramek ve stříbrné barvě s barevnými korálky Pieces Dora

Náramek ve stříbrné barvě s barevnými korálky Pieces Dora

Typ: náramek s korálky a nastavitelnou délkou Barva : stříbrná, oranžová, zelená, modrá, růžová, vínová Zapínání : karabina Materiál: 85 % mosaz, 13 % plast, 2 % železo Vlastnosti materiálu: jemný, lehký, lesklý Něco barevného: korálky Rozměry: max. délka náramku - 19 cm (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít