Cervene historky

Vodičí lišty cervené 160t (10

Vodičí lišty cervené 160t (10

Montáž zaklapnutím do lišty na modulu.Technické parametryHodnotaMateriálPolybutylenVhodný proTloušťka desky tištěných spojů 1.6mm · Hloubka desky pl. spojů 160 nebo 220 mmTyp (výrobce)24560 - 351Rozměr, délka160 mmBarvaČervenáMnožství10 ks (fonetip.cz)

Černé historky: Zlaté historky

Černé historky: Zlaté historky

Černé historky: Zlaté historky jen za 249.00. (bambule.cz)

Černé historky: Zelené historky

Černé historky: Zelené historky

Černé historky: Zelené historky jen za 249.00. (bambule.cz)

Mindok černé historky: zlaté historky

Mindok černé historky: zlaté historky

Nasedni do stroje času a vydej se do minulosti!V jednu chvíli se objevíš ve středověku, jindy přistaneš ve starověkém Římě nebo pátráš v džungli po tajemném zlatu Inků. Objevíš pověstmi opředené poklady a zaniklé kultury, potáhneš s rytíři do bitvy a setkáš se s mocnými králi. A všude se skrývají nějaké záhady. Zlaté historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Věk: od 8 letPočet hráčů: 2 a více hráčůDoba hraní: 15 minutObtížnost: snadnéObsah balení: 50 karet, česká a slovenská pravidla (fonetip.cz)

Mindok Černé historky: Růžové historky

Mindok Černé historky: Růžové historky

V růžových historkách najdeš kouzelná setkání, napínavá dobrodružství, nejlepší přítelkyně a otravné sourozence. Narazíš v nich na čarodějnice a hrdinky, princezny a populární zpěvačky, ale i úplně normální dívky. A všechny mají něco společného - skrývají tajemství... Následuj hlas svého srdce a svůj rozum, odhal skryté nápovědy a přijdeš hádankám na kloub! Za pomoci otázek a logického myšlení vytáhni tajemství na světlo! Růžové historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i… (mrakyhracek.cz)

Uživatele, kteří hledají "Cervene historky" se dívají také na:

Červené historky

Černé historky - Zlaté historky (8595558301522)

Černé historky - Zlaté historky (8595558301522)

Párty hra pro 2–20 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 29,41 min hraní Pojďte opět prožít dobrodružství oblíbených Černých historek ve zlatém provedení, tentokrát o ztracených pokladech. Zlaté historky jsou tajuplné a detektivní příběhy v originální společenské hře pro 2 a více hráčů. Odhalit řešení 50 dobrodružných hádanek opět nebude vůbec jednoduché. Zlaté historky vás zavedou hluboko do minulosti. Po ztracených pokladech budete pátrat v temném středověku, starověkém Římě i v tajuplné říši Inků.Parametry a specifikace:Obsah hry:50 zlatých historekČeská a slovenská pravidla hryPočet hráčů:2-20Doporučený věk:Od 8 letObtížnost:SnadnáČasová náročnost:Přibližně 15 minut (rozpětí 5-30 min dle šikovnosti hráčů) (alza.cz)

Mindok černé historky: fialové historky

Mindok černé historky: fialové historky

Fialové historky vás zavedou do tajuplného světa zahaleného tmou a stínem, v němž řádí různá noční stvoření.Potkáte zde zachmuřené příšery, záludné čarodějnice, ale také magické bytosti, okouzlující tvory a svůdné upíry. Všichni se chovají krajně tajnůstkářsky a někteří mají pořádné problémy…Přijď hádankám na kloub. Ptej se, soustřeď se na detaily, najdi světlo na konci tunelu a rozlouskni hádanku - pokud možno bez čar a kouzel.Věk: od 8 letPočet hráčů: 2 a více hráčůDoba hraní: 15 minutObtížnost: snadnéObsah balení: 50 karet, česká a slovenská pravidla (fonetip.cz)

Mindok Černé historky: Fialové historky

Mindok Černé historky: Fialové historky

Fialové historky vás zavedou do tajuplného světa zahaleného tmou a stínem, v němž řádí různá noční stvoření. Potkáte zde zachmuřené příšery, záludné čarodějnice, ale také magické bytosti, okouzlující tvory a svůdné upíry. Všichni se chovají krajně tajnůstkářsky a někteří mají pořádné problémy… Přijď hádankám na kloub. Ptej se, soustřeď se na detaily, najdi světlo na konci tunelu a rozlouskni hádanku - pokud možno bez čar a kouzel. Věk: od 8 let Počet hráčů: 2 a více hráčů Doba hraní: 15 minut Obtížnost: snadn… (mrakyhracek.cz)

Mindok Černé historky: Zlaté historky

Mindok Černé historky: Zlaté historky

Nasedni do stroje času a vydej se do minulosti! V jednu chvíli se objevíš ve středověku, jindy přistaneš ve starověkém Římě nebo pátráš v džungli po tajemném zlatu Inků. Objevíš pověstmi opředené poklady a zaniklé kultury, potáhneš s rytíři do bitvy a setkáš se s mocnými králi. A všude se skrývají nějaké záhady.  Zlaté historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.   Věk: od 8 let Počet hráčů: 2 a více hráčů Doba… (mrakyhracek.cz)

Mindok Černé historky: Modré historky

Mindok Černé historky: Modré historky

S modrými historkami se vydáš na dobrodružnou plavbu po sedmi světových mořích. Narazíš na lovce pokladů a trosečníky, na objevitele a piráty, na bájné úkazy a tajuplné obyvatele moře. Všichni ti dávají hádanky a některé se jeví jako nerozluštitelné... Potop se do tajuplných hlubin moře, nech se unášet svou fantazií a lušti hádanky! Pomocí otázek, nápověd a přemýšlení přijdeš tajemství na kloub. Modré historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální… (mrakyhracek.cz)

Mindok Černé historky Fialové historky

Mindok Černé historky Fialové historky

Mindok Černé historky Fialové historky Sada karet se skrytými zápletkami. Tyto by měli odkrýt hráči správnými otázkami cílenými tak, aby se dobrali správného dešifrování spletitého příběhu. V kartách se objeví témata týkající se zvláštních tvorů, podivných čarodějnic, strašidelných příšer a upírů. Při snaze něco zjistit to nebude jednoduché, okolí se vyhýbá odpovědím a dává přednost tajnůskářství. Obsah balení: 50 karet, česká a slovenská pravidla Kupte dětem Fialov… (hracky-4kids.cz)

Černé historky: Růžové historky

Černé historky: Růžové historky

Parádní zábava pro malé i velké. Výborné na cesty i na doma. (bambule.cz)

Milovanie od červene - Maya Schmieder

Milovanie od červene - Maya Schmieder

Mariana Schmieder sa narodila 2. novembra 1977 v Dolnom Kubíne. Na Prešovskej univerzite vyštudovala Manažment rozvoja regiónov a na Univerzite Eberharda Karla v nemeckom Tübingene Európske štúdiá. Doktorandské štúdium politických vied ukončila dizertačnou prácou Europeizácia regionálnej politiky v strednej a východnej Európe. Už počas doktorandského štúdia začala pracovať ako vedecká asistentka na Európskom inštitúte pre verejnú správu v Luxembursku. Organizovala vzdelávacie a odborné semináre, výskum a odborné poradenstvo, o politike Európskej únie prednášala poslucháčom európskeho práva, zamestnancom európskych a vládnych inštitúcií v krajinách na Balkáne. V súčasnosti pôsobí v oblasti konzulárneho a vízového poradenstva na Zastupiteľstve Slovenskej republiky vo Washingtone. Knižka… (knihydobrovsky.cz)

Mindok 301034 - Černé historky: Modré historky

Mindok 301034 - Černé historky: Modré historky

Černé historky: Modré historky - Mindok 301034 8+ 50 bájemi opředených hádanek z hlubin moře. Modré historky jsou tajuplné a strašidelné detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. S modrými historkami se vydáš na dobrodružnou plavbu po sedmi světových mořích. Narazíš na lovce pokladů a trosečníky, na objevitele a piráty, na bájné úkazy a tajuplné obyvatele moře. Všichni ti dávají hádanky a některé se jeví jako nerozluštitelné… Potop se do tajuplných hlubin moře, nech se unášet svou fantazií a lušti hádanky! Pomocí otázek, nápověd a přemýšlení přijdeš tajemství na kloub. (hracky-4kids.cz)

Mindok Černé historky: Bílé historky

Mindok Černé historky: Bílé historky

Bílé historky tě naplní děsem a naženou ti husí kůži. Setkáš se se zámeckými strašidly, upíry a tajuplnými úkazy. Budeš potřebovat odvahu a rozhodnost, ale i logické uvažování, neboť občas mívají strašidelné jevy zcela neškodné vysvětlení... Obrň se proti duchům noci a nezapomeň na česnek! Prozař temnotu a vylušti hádanku! Strašidelné úkazy odhalíš pomocí otázek a logického myšlení. Bílé historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální… (mrakyhracek.cz)

Mindok černé historky: růžové historky

Mindok černé historky: růžové historky

V růžových historkách najdeš kouzelná setkání, napínavá dobrodružství, nejlepší přítelkyně a otravné sourozence.Narazíš v nich na čarodějnice a hrdinky, princezny a populární zpěvačky, ale i úplně normální dívky. A všechny mají něco společného - skrývají tajemství... Následuj hlas svého srdce a svůj rozum, odhal skryté nápovědy a přijdeš hádankám na kloub! Za pomoci otázek a logického myšlení vytáhni tajemství na světlo! Růžové historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé.Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.Věk: od 8 letPočet hráčů: 2 a více hráčůDoba hraní: 15 minutObtížnost: snadnéObsah balení: 50 karet, česká a slovenská pravidla (fonetip.cz)

Mindok černé historky: modré historky

Mindok černé historky: modré historky

S modrými historkami se vydáš na dobrodružnou plavbu po sedmi světových mořích.Narazíš na lovce pokladů a trosečníky, na objevitele a piráty, na bájné úkazy a tajuplné obyvatele moře. Všichni ti dávají hádanky a některé se jeví jako nerozluštitelné... Potop se do tajuplných hlubin moře, nech se unášet svou fantazií a lušti hádanky! Pomocí otázek, nápověd a přemýšlení přijdeš tajemství na kloub.Modré historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Věk: od 8 letPočet hráčů: 2 a více hráčůDoba hraní: 15 minutObtížnost: snadnéObsah balení: 50 karet, česká a slovenská pravidla (fonetip.cz)

Mindok černé historky: bílé historky

Mindok černé historky: bílé historky

Bílé historky tě naplní děsem a naženou ti husí kůži.Setkáš se se zámeckými strašidly, upíry a tajuplnými úkazy.Budeš potřebovat odvahu a rozhodnost, ale i logické uvažování, neboť občas mívají strašidelné jevy zcela neškodné vysvětlení... Obrň se proti duchům noci a nezapomeň na česnek!Prozař temnotu a vylušti hádanku! Strašidelné úkazy odhalíš pomocí otázek a logického myšlení.Bílé historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Věk: od 8 letPočet hráčů: 2 a více hráčůDoba hraní: 15 minutObtížnost: snadnéObsah balení: 50 karet, česká a slovenská pravidla (fonetip.cz)

MindOK Černé historky Zlaté historky

MindOK Černé historky Zlaté historky

MindOK Černé historky Zlaté historky Hra nabízí pestré časové rozmezí, kde všude se můžeš se Zlatými historkami ocitnout. V jednu chvíli se objevíš ve středověku, jindy přistaneš ve starověkém Římě nebo pátráš v džungli po tajemném zlatu Inků. Objevíš pověstmi opředené poklady a zaniklé kultury, potáhneš s rytíři do bitvy a setkáš se s mocnými králi. Všude se skrývají nějaké záhady, které můžeš se spoluhráči odkrýt pro děti i dospělé výhodné použití, např. pro cestu autem hra již od dvou hráčů Autor: Andrea Köhrsen Věk: 8+ Počet hráčů: 2-20 Průměrná doba hraní: 15 min. (hracky-4kids.cz)

Mindok 300648 - Černé historky : Bílé historky

Mindok 300648 - Černé historky : Bílé historky

Černé historky : Bílé historky - Mindok 300648 8+ Počet hráčů: 2 až 20 Doba hraní: do 20min Po velkém úspěchu hry Černé historky je tu i varianta pro děti od 8 let. Bílé historky jsou zapeklité, mysteriózní záhady pro děti i dospělé s jakýmkoliv vztahem k hrám. V bílých historkách vystupují duchové a další tajemné bytosti. Hráči se snaží zrekonstruovat celou historku pomocí otázek, na které jim moderátor odpovídá pouze "ano" nebo "ne". Strašidelná hra na jakoukoliv oslavu, k vodě nebo třeba na cestu autem. Na základě dedukce dochází ve hře k vylučování nesprávných řešení a k nalezení řešení správného. Vyhrává většinou hráč, který k řešení dojde jako první. (hracky-4kids.cz)

Mindok 300839 - Černé historky - Zelené historky

Mindok 300839 - Černé historky - Zelené historky

Mindok 300839 - Černé historky - Zelené historky Zelené historky tě zavedou do tajuplných vysokých lesů plných dobrodružství. V džungli narazíš na podivuhodná zvířata a rostliny, v hustém podrostu listnatých lesů to podezřele praská a haraší a v temné noci uslyšíš strašidelné zvuky... Šátrej opatrně v podrostu, sbírej nápovědy, sleduj stopy a vylušti hádanku. Pomocí otázek, nápověd a přemýšlení přijdeš tajemství na kloub. Zelené historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. (hracky-4kids.cz)

Mindok 300815 - Černé historky - Růžové historky

Mindok 300815 - Černé historky - Růžové historky

Mindok 300815 - Černé historky - Růžové historky   V růžových historkách najdeš kouzelná setkání, napínavá dobrodružství, nejlepší přítelkyně a otravné sourozence. Narazíš v nich na čarodějnice a hrdinky, princezny a populární zpěvačky, ale i úplně normální dívky. A všechny mají něco společného - skrývají tajemství... Následuj hlas svého srdce a svůj rozum, odhal skryté nápovědy a přijdeš hádankám na kloub! Za pomoci otázek a logického myšlení vytáhni tajemství na světlo! Růžové historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.   (hracky-4kids.cz)

Bonsai – Historka

Bonsai – Historka

(supraphonline.cz)

Historky z… Pulp Fiction/Historky z podsvětí + Pawn Shop Chronicles:…

Historky z… Pulp Fiction/Historky z podsvětí + Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2 DVD) - DVD

Pulp Fiction: Historky z podsvětí: Geniální pohled do losangelského podsvětí zamořeného drogovými dealery je spletený do několika historek. Barevné, až nadmyslné scény z tajemných barů, obrázky "běžného" života gangsterů, kteří musí čistit vyhrazené území pro svého šéfa, to vše je strhujícím opusem Quentina Tarantina… Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny: Tři drsné "černočerné" minipříběhy s extrémně vtipnými momenty, které mají jedno společné: začaly v zastavárně jednoho malého města. Richard (Matt Dillon) zde při průjezdu městem nalézá snubní prsten patřící jeho ženě, která před lety záhadně zmizela. Pátrání po ní a jejím únosci jej zavede do nejtemnějších koutů města, kde se musí vypořádat s feťáky, kteří zpackali přepadení místního drogového bosse, a celou řadou dalších… (knihydobrovsky.cz)

Modré historky: 50 bájemi opředených historek z hlubin moře

Modré historky: 50 bájemi opředených historek z hlubin moře

S modrými historkami se vydáš na dobrodružnou plavbu po sedmi světových mořích. Narazíš na lovce pokladů a trosečníky, na objevitele a piráty, na bájné úkazy a tajuplné obyvatele moře. Všichni ti dávají hádanky a některé se jeví jako nerozluštitelné... Potop se do tajuplných hlubin moře, nech se unášet svou fantazií a lušti hádanky! Pomocí otázek, nápověd a přemýšlení přijdeš tajemství na kloub.Modré historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Pro děti od 8 let. 50 karet, česká a slovenská pravidla (knihydobrovsky.cz)

Smrtelné historky - DVD

Smrtelné historky - DVD

2016 / Animovaný / 78 minut / Česká republika Smrtelné historky jsou trikový povídkový celovečerní film, který kombinuje hrané akce s 3D a 2D animací, vedenou loutkou a zadní projekcí. Skládá se ze tří příběhů Antonio Cacto, Maják, Velkej chlap a tří krátkých grotesek Na draka. Josefovým dědictvím po dědečkovi je nejen byt a tajemný kaktus, ale i jeho obyvatel, maličký skřet Antonio Cacto, který se mu odhodlaně postaví v boji na život a na smrt, hnán zoufalou touhou dostat se z Evropy domů do Mexika. V Majáku objevujeme obyčejný kousek země na okraji našeho světa očima malinkého Profesora. Ten si nový domov tak zamiluje, že je za jeho záchranu ochoten položit vlastní život. Maňásková gangsterská roadmovie Velkej Chlap představí poslední misi dvou svérázných zabijáků. V kreslené grotesce… (knihydobrovsky.cz)

Černé historky

Černé historky

Strašidelná hra. (bambule.cz)

Smrtelné historky (DVD)

Smrtelné historky (DVD)

Smrtelné historky jsou trikový povídkový celovečerní film, který kombinuje hrané akce s 3D a 2D animací, vedenou loutkou a zadní projekcí. Skládá se ze tří příběhů Dědek Kaktusák, Maják, Velkej chlap a tří krátkých blackoutů Na draka. Každá část filmu je vyrobena jinou technologií a je jiného žánru. Dohromady ale spolu příběhy souvisejí jak obsahově, tak formálně. Ve všech povídkách si tvůrci hrají s dvojím měřítkem a s ústředními tématy hrdinství a smrti. Vždy se setkává něco velice malého s něčím velmi velkým (malinkatý rytíř s obřím drakem, mexický prastarý skřítek s člověkem, drobounký Profesor s kravami, dva gangsteři s Velkým Chlapem). A všechna tato setkání končí hrdinskou smrtí malé ústřední postavy. Každý příběh však na hrdinství a smrt nahlíží jinak.Bonusy na DVD:• Film o… (dvd-premiery.cz)

Černé historky prázdninové

Černé historky prázdninové

V prázdninových příbězích se všechno točí kolem nejkrásnějších dní v roce. Odporné nehody po cestě na dovolenou, fatální nedorozumění s domorodci, smrtící suvenýry a v neposlední řadě také tragické výbuchy emocí způsobené příliš dlouhým volnem tráveným společně. (bambule.cz)

Divoké historky (DVD)

Divoké historky (DVD)

Šest divokých historek spojuje téma drobných i větších nespravedlností a křivd, kterým se člověk nemůže bránit, nechce-li překročit hranice zákona či dobrých mravů. Čeho je ale moc, toho je příliš. Šest divokých historek spojuje téma drobných i větších nespravedlností a křivd, kterým se člověk nemůže bránit, nechce-li překročit hranice zákona či dobrých mravů. Čeho je ale moc, toho je příliš. V různých situacích se hrdinové filmu dostanou do bodu, kdy už jim dojde trpělivost. Vezmou věci do svých rukou a s lidskou malostí, byrokracií či vypočítavostí si to vyřídí s intenzitou rozzuřeného zvířete. Černá komedie koprodukovaná bratry Almodóvarovými si podmanila diváky festivalu v Cannes i Karlových Varech. Není divu. Nervy totiž můžou rupnout každému a pocity hněvu jsou stejně univerzální… (dvd-premiery.cz)

Černé historky: Skutečné příběhy

Černé historky: Skutečné příběhy

V této edici skutečných příběhů najdete černé historky, které se opravdu staly. Zločiny z těchto příběhů jsou opravdové, až do poslední kapky krve. Všechny tyto záludné vraždy, tragické náhody a smrtící situace napsal sám život!Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Pro děti od 12 let. 50 karet, česká a slovenská pravidla (knihydobrovsky.cz)

Černé historky: Prázdninové příběhy

Černé historky: Prázdninové příběhy

V prázdninových příbězích se všechno točí kolem nejkrásnějších dní v roce. Odporné nehody po cestě na dovolenou, fatální nedorozumění s domorodci, smrtící suvenýry a v neposlední řadě také tragické výbuchy emocí způsobené příliš dlouhým volnem tráveným společně. Věk: 12+ Počet hráčů: 2 Čas: 15 min Úroveň: snadná (knihydobrovsky.cz)

Černé historky: Skutečné příběhy

Černé historky: Skutečné příběhy

Černé historky: Skutečné příběhy jen za 249.00. (bambule.cz)

Smart-box 280 x 170 x 60polykarbonát, cervené

Smart-box 280 x 170 x 60polykarbonát, cervené

Příjemný a elegantní vzhled díky zaobleným plochám, které podtrhují reprezentativní kvality této řady pouzder. Díky nenápadným krytkám není nejsou vůbec vidět šrouby.Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)SMART-BOXRozměr, délka280 mmKrytíIP65BarvaSvětle šedá (RAL 7035)Rozměr, výška60 mmRozměr, šířka170 mmTyp pouzdra (kategorie)Univerzální pouzdroMnožství1 ks (fonetip.cz)

Černé historky: modré

Černé historky: modré

Černé historky - modré. (bambule.cz)

Černé historky 3

Černé historky 3

Ještě černější, ještě morbidnější, ještě zábavnější. Další černé historky, které řádně prověří váš detektivní talent. 50 nových příběhů, které vám přinesou velkou porci zábavy.Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. 50 karet, česká a slovenská pravidla (knihydobrovsky.cz)

Mindok Černé historky 3

Mindok Černé historky 3

Ještě černější, ještě morbidnější, ještě zábavnější. Další černé historky, které řádně prověří váš detektivní talent. 50 nových příběhů, které vám přinesou velkou porci zábavy. Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.   Věk: od 12 let Počet hráčů: 2 a více hráčů Doba hraní: 15 minut Obtížnost: snadné Obsah balení: 50 karet, česká a slovensk… (mrakyhracek.cz)

Mindok Černé historky 1

Mindok Černé historky 1

  50 černých historek, 31 zločinů, 49 mrtvých těl, 11 vrahů, 12 sebevražd a 1 smrtící jídlo. Jak se to všechno mohlo stát? Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.   Věk: od 12 let Počet hráčů: 2 a více hráčů Doba hraní: 15 minut Obtížnost: snadné Obsah balení: 50 karet, česká a slovenská pravidla (mrakyhracek.cz)

Černé historky: Absurdní příběhy

Černé historky: Absurdní příběhy

Černé historky: Absurdní příběhy jen za 249.00. (bambule.cz)

Silácke historky - Richard Szanyi

Silácke historky - Richard Szanyi

Richard Szányi je štvornásobný majster sveta v silovom trojboji a súčasne jeden z najsilnejších mužov sveta. Je kondičným trénerom, hudobníkom a umeleckým kováčom. Pochádza z východného Slovenska. Silácke historky sú jeho prvotinou. Sú to poviedky, v ktorých pútavým spôsobom opisuje veselé príbehy z posilňovne a zo súťaží.Je to návod na to, ako sa stať majstrom sveta a pritom zostať normálnym človekom, ako si vyformovať telo, schudnúť, či pribrať. (knihydobrovsky.cz)

Psí historky - Mrkvičková Iva

Psí historky - Mrkvičková Iva

Pořídit si psa, který se jmenuje Lotrando, nevypadá hned od začátku jako úplně rozumný nápad. Když se pro to ale rodina rozhodne, nezbývá než snášet všechny útrapy psího (a dětského) dospívání s humorem a nepřestat věřit na zázraky. Jestli opravdu přijdou, to se dozvíte z příběhu, který pobaví všechny pejskaře a majitele jiných „katastrof“. (knihydobrovsky.cz)

Verus High Pro Shield pouzdro Samsung Galaxy S9 červeně zlatý

Verus High Pro Shield pouzdro Samsung Galaxy S9 červeně zlatý

Dvojitá ochrana na míru telefonu Samsung Galaxy S9 nejen pro aktivní uživatele. (smarty.cz)

Mindok černé historky 1

Mindok černé historky 1

50 černých historek, 31 zločinů, 49 mrtvých těl, 11 vrahů, 12 sebevražd a 1 smrtící jídlo.Jak se to všechno mohlo stát? Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy.Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Věk: od 12 letPočet hráčů: 2 a více hráčůDoba hraní: 15 minutObtížnost: snadnéObsah balení: 50 karet, česká a slovenská pravidla (fonetip.cz)

Bonsai – Historka – CD

Bonsai – Historka – CD

(supraphonline.cz)

Černé historky - Absurdní příběhy (8595558301539)

Černé historky - Absurdní příběhy (8595558301539)

Párty hra pro 2–20 hráčů, doporučený věk od 12 let, alespoň na 29,41 min hraní Pojďte opět prožít dobrodružství oblíbených Černých historek, tentokrát těch absurdních. U absurdních příběhů se zasmějete, vyděsíte a budete se i hodně divit. Všechny příběhy z této hry se skutečně odehrály! Absurdní historky jsou tajuplné a detektivní příběhy v originální společenské hře pro 2 a více hráčů. Odhalit řešení 50 dobrodružných hádanek opět nebude vůbec jednoduché. Parametry a specifikace:Obsah hry:50 absurdních historekČeská a slovenská pravidla hryPočet hráčů:2-20Doporučený věk:Od 12 letObtížnost:SnadnáČasová náročnost:Přibližně 15 minut (rozpětí 5-30 min dle šikovnosti hráčů) (alza.cz)

Mindok černé historky: absurdní příběhy

Mindok černé historky: absurdní příběhy

Nejpodivnější na tom je, že tyto historky se skutečně odehrály! Ať už se jednalo o nehodu zaviněnou hloupostí, lehkomyslně provedený trik nebo žalostně neúspěšnou zkoušku odvahy - tyto historky napsal sám život! Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy.Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.Věk: od 12 letPočet hráčů: 2 a více hráčůDoba hraní: 15 minutObtížnost: snadnéObsah balení: 50 karet, česká a slovenská pravidlaZ těchto příběhů vám budou vstávat vlasy hrůzou na hlavě. A taky se u nich zasmějete. Nejpodivnější na tom je, že tyto historky se skutečně odehrály! Ať už se jednalo o nehodu zaviněnou hloupostí, lehkomyslně provedený trik nebo žalostně neúspěšnou zkoušku odvahy - tyto historky napsal sám život!… (fonetip.cz)

Černé historky: příběhy z nemocnice

Černé historky: příběhy z nemocnice

Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Vyřešte hádanku! Jen jeden hráč zná celý příběh. Všichni ostatní znají jen část a pomocí dobře (fonetip.cz)

Mindok Černé historky: Prázdninové příběhy

Mindok  Černé historky: Prázdninové příběhy

Mindok Černé historky: Prázdninové příběhy Sada karet se skrytými zápletkami. Tyto by měli odkrýt hráči správnými otázkami cílenými tak, aby se dobrali správného dešifrování spletitého příběhu. V kartách se objeví témata týkající se letních dnů, jako nešťatné dopravní nehody, konečné a smrtící nedorozumění v cizí zemi, smrtící suvenýry a neobjasněné výbušniny. Obsah balení: 50 karet, česká a slovenská pravidla Kupte dětem další z Černých historek! Vhodn… (hracky-4kids.cz)

Černé historky 2: Párty hra

Černé historky 2: Párty hra

Ještě černější, ještě morbidnější, ještě zábavnější. Další černé historky, které řádně prověří váš detektivní talent. 50 nových příběhů, které vám přinesou velkou porci zábavy. Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. (knihydobrovsky.cz)

Černé historky: Zločin a sex

Černé historky: Zločin a sex

Tyto příběhy jsou žhavé! 42 případů spalující vášně, 18 osudných afér, 9 podvedených manželů a manželek, 2 transvestité a jeden sňatkový podvodník: 50 tajuplných příběhů vztahujících se k nejsmrtonosnějšímu rozptýlení na světě! Pronikněte krok za krokem k jádru příběhů a tím také k hloubi lidských žádostí - husí kůže a napjaté nervy zaručeny! Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Věk: 15+ Počet hráčů: 2 Čas: 15 min Balení obsahuje: 50 karet česká a slovenská pravidla (knihydobrovsky.cz)

Prešporsko-bratislavské historky - Ivan Szabó

Prešporsko-bratislavské historky - Ivan Szabó

Nie všetko, čo sa odohralo v histórii, sa dostalo na stránky kníh o veľkých dejinách. Popri významných udalostiach sa prihodili aj malé vzrušujúce príhody, na ktoré sa časom zabudlo. No tieto epizódy či historky existovali a často niesli v sebe neoficiálnu pečať doby, v ktorej vznikli. Poľudštili dejiny, ktoré zaznamenali historici stroho a bez emócií. Na tieto historky storočia sadal prach. Bolo potrebné sfúknuť ho, lebo aj z nich sa skladá mozaika doby. Čitateľ sa dozvie, odkedy je na Dóme svätého Martina hromozvod, ako muž v brnení bežal Panskou ulicou, kedy zaparkoval koč posledný fiakrista a ďalšie zaujímavosti. (knihydobrovsky.cz)

Mindok Černé historky: Skutečné příběhy

Mindok Černé historky: Skutečné příběhy

V této edici skutečných příběhů najdete černé historky, které se opravdu staly. Zločiny z těchto příběhů jsou opravdové, až do poslední kapky krve.Všechny tyto záludné vraždy, tragické náhody a smrtící situace napsal sám život! Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Věk: od 12 let Počet hráčů: 2 a více hráčů Doba hraní: 15 minut Obtížnost: snadné Obsah balení: 50 karet, česká a slovenská… (mrakyhracek.cz)

Mindok Černé historky 2

Mindok Černé historky 2

Ještě černější, ještě morbidnější, ještě zábavnější. Další černé historky, které řádně prověří váš detektivní talent. 50 nových příběhů, které vám přinesou velkou porci zábavy. Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.   Věk: od 12 let Počet hráčů: 2 a více hráčů Doba hraní: 15 minut Obtížnost: snadné Obsah balení: 50 karet, česká a slovensk… (mrakyhracek.cz)

Neuvěřitelné historky - Mario Ludwig

Neuvěřitelné historky - Mario Ludwig

Svět zvířat je úchvatnou součástí přírody a nám lidem je blízký tím, že jej tvoří živí tvorové. Rádi sledujeme jejich život, jak se chovají a jak si dokážou inteligentně poradit v nejrůznějších zapeklitých situacích. Právě o tom vypráví tato zábavná a vtipná knížka, jejímž autorem je populární německý zoolog a propagátor přírody Mario Ludwig (nar. 1957). Zaměřil se na speciální triky, jež naši zvířecí spoluobyvatelé používají, aby se vypořádali s nástrahami prostředí a života. Z nich vybral přehršli skutečných zoologických lahůdek, například jak to, že tučňáci nezmrznou, proč mormonští kobyláci dávají přednost buclatým partnerkám, čím to, že gekoni dokážou běhat po stropě, jak se raci přečůrávají, o rybkách, které se dorozumívají prděním nebo o kuriozní opičí kratochvíli – šermu penisem.… (knihydobrovsky.cz)

Děsivé historky - Michael Dahl

Děsivé historky - Michael Dahl

Co kdyby v poštovní schránce žila příšera? Co když máte ve škole skříňku, která požírá lidi? Pozor na hrbol pod kobercem, může obživnout! A co by se vám mohlo stát, kdybyste procházeli tichou, temnou, úzkou uličkou? V téhle STRAŠIDELNÉ SBÍRCE je 25 hrůzostrašných povídek. Všechny o lidech, kteří se BOJÍ. Hodně bojí. Přečtěte si jejich příběhy. Uvidíte, jestli máte strach ze stejných věcí. Protože jestli se teď nebojíte… TAK SE BÁT BUDETE. (knihydobrovsky.cz)

Černé historky: Příběhy z nemocnice

Černé historky: Příběhy z nemocnice

Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Vyřešte hádanku! Jen jeden hráč zná celý příběh. Všichni ostatní znají jen část a pomocí dobře (mrakyhracek.cz)

Strašidelné a upírské historky - kolektiv

Strašidelné a upírské historky - kolektiv

Nadpřirozené historky, kde vystupují nemrtví, převtělování do zvířat, tajemný život upírů a mnohé další. Chcete znát víc a přečíst si záhadné a děsivé příběhy? Chcete se bát? Výprava za tajemnem a přízraky začíná! (knihydobrovsky.cz)

Mindok černé historky: skutečné příběhy

Mindok černé historky: skutečné příběhy

V této edici skutečných příběhů najdete černé historky, které se opravdu staly.Zločiny z těchto příběhů jsou opravdové, až do poslední kapky krve.Všechny tyto záludné vraždy, tragické náhody a smrtící situace napsal sám život! Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy.Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.Věk: od 12 letPočet hráčů: 2 a více hráčůDoba hraní: 15 minutObtížnost: snadnéObsah balení: 50 karet, česká a slovenská pravidla (fonetip.cz)

Historky pro malého kluka - Traktorek

Historky pro malého kluka - Traktorek

Hrdiny těchto knížek jsou vozidla, se kterými děti budou prožívat neobvyklá dobrodružství. Knížky se dokonale hodí pro nejmladší čtenáře. (knihydobrovsky.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít