Červená holčičí láhev s potiskem Tyrrell Katz Ballet

Červená holčičí láhev s potiskem Tyrrell Katz Ballet

Červená holčičí láhev s potiskem Tyrrell Katz Ballet

Fádní lahve na pití jsou již minulostí, nyní nastává období Tyrrell Katz ! A dodržovat pitný režim nebylo nikdy zábavnější! Typ: holčičí lahev na vodu s brčkem Barva: červená Vzor: motiv tanečnic Uzávěr: zacvakávací, závit Materiál: plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - neobsahuje BPA - možnost vložit do mrazničky, myčky - ekologický Něco extra: funkce láhve je na bázi brčka - dítě nemusí láhev naklánět, a tak nehrozí polití Rozměry: lahev - 16 x 7 cm průměr hrdla - 6 cm objem - 400 ml (ZOOT.cz)

Růžová holčičí láhev s potiskem Tyrrell Katz Horses

Růžová holčičí láhev s potiskem Tyrrell Katz Horses

Pitný režim je vééélice důležitý! A s tak parádní lahví, jako je tato, se stane pití oblíbenou činností! Typ: holčičí lahev na vodu s brčkem Barva: růžová Vzor: květinové víly Materiál: plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - neobsahuje BPA - možnost vložit do mrazničky, myčky - ekologický Rozměry: lahev - 16 x 7 cm průměr hrdla - 6 cm objem - 400 ml (ZOOT.cz)

Růžovo-červený holčičí batoh Tyrrell Katz Ballet

Růžovo-červený holčičí batoh Tyrrell Katz Ballet

Máme všechno? Pastelky, omalovánky, knížku o víle Amálce, pitíčko a hlavně nesmíme zapomenou na svačinu! Typ: holčičí vzorovaný a pruhovaný batoh Barva: červená, růžová Vzor: pruhy, baletky Zapínání: zip Úložný prostor: vnější - jedna hlavní kapsa, jedna malá kapsa v předu, jedna postranní šíťovaná kapsa na pití vnitřní - jedna otevřená kapsa ve velké hlavní kapse Materiál: hlavní část - nylon, polyester lemování - nylon Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, stálobarevný, odolný proti oděru Něco bezvadného: zábavný vzor Rozměry: batoh - 31 x 30 x 11 cm výška ucha - 5 cm maximální délka nastavitelných ramenních popruhů - 55 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Růžovo-červený holčičí svačinový box Tyrrell Katz Ballet

Růžovo-červený holčičí svačinový box Tyrrell Katz Ballet

Pozor, demi-plié. Pět pozic nebo pirueta? Jak to vlastně bylo? Ach ano, už vím. Vždyť tanec je tak jednoduchý a krásný. Malý taháček jak na to, ale nikdy není k zahození, že? Box obsahuje šikovnou, posunovatelnou přepážku pro rozdělení prostoru. Protože nikdo nemá rád, když se mrkev dotýká ostatní svačinky. Vhodné do myčky i mrazničky. V mikrovlnné troubě používejte BEZ víčka. Materiál: plast Rozměry: 17 x 13 x 6 cm (ZOOT.cz)

Růžová holčičí lahev na pití Tyrrell Katz Pandas

Růžová holčičí lahev na pití Tyrrell Katz Pandas

Pitný režim je vééélice důležitý! A s tak parádní lahví jako je tato se stane pití oblíbenou činností! Typ: holčičí lahev na vodu s brčkem Barva: růžová Vzor: pandy Materiál: plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - neobsahuje BPA - možnost vložit do mrazničky, myčky - ekologický Rozměry: lahev - 16 x 7 cm průměr hrdla - 6 cm objem - 400 ml (ZOOT.cz)

Růžový holčičí vzorovaný batoh Tyrrell Katz Princess

Růžový holčičí vzorovaný batoh Tyrrell Katz Princess

Máme všechno? Pastelky, omalovánky, knížku o víle Amálce, pitíčko a hlavně nesmíme zapomenou na svačinu! Typ: holčičí květovaný batoh s jednorožcem a princeznou Barva: růžová, červená Vzor: květy, princezna a princ Zapínání: zip Úložný prostor: vnější - jedna hlavní kapsa, jedna malá kapsa v předu, jedna postranní šíťovaná kapsa na pití vnitřní - jedna otevřená kapsa ve velké hlavní kapse Materiál: hlavní část - nylon, polyester lemování - nylon Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, stálobarevný, odolný proti oděru Něco bezvadného: zábavný vzor Rozměry: batoh - 31 x 30 x 11 cm výška ucha - 5 cm maximální délka nastavitelných ramenních popruhů - 55 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Růžový holčičí svačinový box Tyrrell Katz Pandas

Růžový holčičí svačinový box Tyrrell Katz Pandas

Do malé přihrádky dáte nakrájené jablíčko a do té větší chleba se sýrem a šunkou. Zbyde místo i na okurku a papriku. Voilá - energie na celé dopoledne! Krabička je navíc chráněna pandami, kteří dohlíží na to, aby v krabičce byly všechny potřebné vitamíny. Typ: holčičí svačinový box s pandami Vzor: pandy Barva: růžová , bílá Zapínání: klips Materiál: plast Vlastnosti materiálu: pevný, lehký, odolný Něco extra: box, který můžete vložit do mikrovlnky, ledničky, mrazáku a myčky Rozměry: celý box - délka x šířka x hloubka - 17 x 13 x 6 cm vyjímatelná přihrádka - 13 x 5 x 5 cm (ZOOT.cz)

Krémová holčičí toaletní taštička Tyrrell Katz Secret Garden

Krémová holčičí toaletní taštička Tyrrell Katz Secret Garden

Stylová a univerzální taštička. To je přesně tento kousek od Tyrrell Katz . Styl je potřeba budovat již od útlého věku a toto je skvělá příležitost! Materiál: nylon Rozměry: šířka - 19 cm výška - 13,5 cm hloubka - 8 cm (ZOOT.cz)

Sada tří barevných holčičích svačinových boxů Tyrrell Katz Secret…

Sada tří barevných holčičích svačinových boxů Tyrrell Katz Secret Garden

Rafinované, stylové a praktické! Přesně tak lze definovat tyto luxusní svačinové krabičky od značky Tyrrell Katz . Protože svačina musí být požitek se vším všudy. Neobsahuje BPA . Vhodné do myčky. Materiál: plast Rozměry: velká - 14 x 9.5 x 5.5cm střední - 12.8 x 8.2 x 4.5cm malá - 11.6 x 6.8 x 3.5 cm (ZOOT.cz)

Modrá klučičí lahev na pití Tyrrell Katz Pirates

Modrá klučičí lahev na pití Tyrrell Katz Pirates

Na pitný režim je třeba řádně dbát. Jenže nejlépe to jde formou zábavy. Věřte, že s touhle lahví plnou pirátů to půjde jedna báseň. Barva: modrá Uzávěr: zacvakávací, závit Materiál: PCTG (copolyester) Vlastnosti: - neobsahuje nebezpečný BPA - ekologicky šetrné - neteče - snadné použití - na studené neperlivé nápoje Něco extra: funkce láhve je na bázi brčka - dítě nemusí láhev naklánět, a tak nehrozí polití Rozměry: 16 x 6 cm Objem: 400 ml (ZOOT.cz)

Oranžová klučičí lahev na pití Tyrrell Katz Monster

Oranžová klučičí lahev na pití Tyrrell Katz Monster

Na pitný režim je třeba řádně dbát. Jenže nejlépe to jde formou zábavy. Věřte, že s touhle lahví plnou příšerek to půjde jedna báseň. Barva: oranžová, modrá, zelená Uzávěr: zacvakávací, závit Materiál: PCTG (copolyester) Vlastnosti: - neobsahuje nebezpečný BPA - ekologicky šetrné - neteče - snadné použití - na studené nápoje Něco extra: funkce láhve je na bázi brčka - dítě nemusí láhev naklánět, a tak nehrozí polití Rozměry: 16 x 6 cm Objem: 400 ml (ZOOT.cz)

Modrá klučičí lahev na pití Tyrrell Katz Trains

Modrá klučičí lahev na pití Tyrrell Katz Trains

Pitný režim je vééélice důležitý! A s tak parádní lahví jako je tato se stane pití oblíbenou činností! Typ: klučičí lahev na vodu s brčkem Barva: modrá Vzor: vláčky Materiál: plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - neobsahuje BPA - možnost vložit do mrazničky, myčky - ekologický Rozměry: lahev - 16 x 7 cm průměr hrdla - 6 cm objem - 400 ml (ZOOT.cz)

Set tří červeno-růžových holčičích svačinových boxů Tyrrell Katz…

Set tří červeno-růžových holčičích svačinových boxů Tyrrell Katz Flower Fairy

Do velké krabičky dáme namazaný chléb se sýrem a šunkou, do střední krabičky nakrájenou zeleninku a do té nejmenší jablíčko. Voilá - energie na celé dopoledne! Typ: holčičí set tří svačinových boxů s květinovými vílami Vzor: květinové víly Barva: růžová, červená, bílá Zapínání: klips Materiál: plast Vlastnosti materiálu: pevný, lehký, odolný Něco extra: box, který můžete vložit do mikrovlnky, ledničky, mrazáku a myčky Rozměry - délka x šířka x hloubka: velká - 14 x 9,5 x 5,5 cm střední - 13 x 5,8 x 5 cm malá - 11,5 x 7 x 4 cm (ZOOT.cz)

Modro-žlutá klučičí lahev na pití Tyrrell Katz Working Wheels

Modro-žlutá klučičí lahev na pití Tyrrell Katz Working Wheels

Na pitný režim je třeba řádně dbát. Jenže nejlépe to jde formou zábavy. Věřte, že s touhle lahví plnou bagrů a traktorů to půjde jedna báseň. Barva: modrá, žlutá Uzávěr: zacvakávací, závit Materiál: PCTG (copolyester) Vlastnosti: - neobsahuje nebezpečný BPA - ekologicky šetrné - neteče - snadné použití - na studené neperlivé nápoje Něco extra: funkce láhve je na bázi brčka - dítě nemusí láhev naklánět, a tak nehrozí polití Rozměry: 16 x 6 cm Objem: 400 ml (ZOOT.cz)

Modrý klučičí svačinový box Tyrrell Katz Dinosaurus

Modrý klučičí svačinový box Tyrrell Katz Dinosaurus

Cesta do pravěku. Nemusíte se ale bát, všichni dinosauři jsou kamarádští. Určitě je dobře znáte. Miloučký Maminkosaurus . Chytrý Dědečkolus . Zábavný Tetičkosaur . A otravný Brachilosaurus . Už se tolik nebojíte? No vidíte. Box obsahuje šikovnou, posunovatelnou přepážku pro rozdělení prostoru. Protože nikdo nemá rád, když se mrkev dotýká ostatní svačinky. Vhodné do myčky i mrazničky. V mikrovlnné troubě používejte BEZ víčka. Materiál: plast Rozměry: 17 x 13 x 6 cm (ZOOT.cz)

Oranžový klučičí svačinový box Tyrrell Katz Monsters

Oranžový klučičí svačinový box Tyrrell Katz Monsters

Kdo nesvačí, ten se mračí. A můžete si být jistí, že pokud vašemu malému lumpovi sbalíte pochutiny zrovna do téhle strašidélkové krabičky, bude se u jídla strašlivě bavit. A proč? Protože je monstrózně fajnová. Navíc box obsahuje šikovnou posuvnou přihrádku pro rozdělení úložného prostoru. Protože nikdo nemá rád, když se puding pozvolna vlévá do zapečených brambor. Neobsahuje BPA. Vhodné do myčky i mrazničky. V mikrovlnné troubě používejte bez víčka. Materiál: plast Rozměry: 17,5 x 13 x 6 cm (ZOOT.cz)

Modrý klučičí svačinový box Tyrrell Katz Working Wheels

Modrý klučičí svačinový box Tyrrell Katz Working Wheels

Traktor, bagr, buldozér. Ve své podstatě je jedno, co bude řídit. Hlavní je, že to bude velký stroj, co dělá spoustu hluku, má obrovský volant a hodně páček. Box obsahuje šikovnou posunovatelnou přepážku pro rozdělení prostoru. Protože nikdo nemá rád, když se mrkev dotýká ostatní svačinky. Vhodné do myčky i mrazničky. V mikrovlnné troubě používejte BEZ víčka. Materiál: plast Rozměry: 17 x 13 x 6 cm (ZOOT.cz)

Sada tří barevných klučičích svačinových boxů Tyrrell Katz Monsters

Sada tří barevných klučičích svačinových boxů Tyrrell Katz Monsters

Tři krabičky pro raubíře. Pochoutky sbalené v těchto legračních krabičkách od Tyrrell Katz přijdou vašim ratolestem příšerně k chuti . Ptáte se proč? Protože ranní ptáče rádo skáče k super zabalené sváče! Neobsahuje BPA. Vhodné do myčky i mrazničky. V mikrovlnné troubě používejte bez víčka. Materiál: plast Rozměry: velká - 14 x 9,5 x 5,5 cm střední - 12,8 x 8,2 x 4,5 cm malá - 11,6 x 6,8 x 3,5 cm (ZOOT.cz)

Sada tří barevných klučičích svačinových boxů Tyrrell Katz Dinosaurus

Sada tří barevných klučičích svačinových boxů Tyrrell Katz Dinosaurus

Rafinované, stylové a praktické! Přesně tak lze definovat tyto luxusní svačinové krabičky od značky Tyrrell Katz . Protože svačina musí být požitek se vším všudy. Neobsahuje BPA . Vhodné do myčky. Materiál: plast Rozměry: velká - 14 x 9.5 x 5.5cm střední - 12.8 x 8.2 x 4.5cm malá - 11.6 x 6.8 x 3.5 cm (ZOOT.cz)

Sada tří barevných klučičích svačinových boxů Tyrrell Katz Working…

Sada tří barevných klučičích svačinových boxů Tyrrell Katz Working Wheels

Rafinované, stylové a praktické! Přesně tak lze definovat tyto luxusní svačinové krabičky od značky Tyrrell Katz . Protože svačina musí být požitek se vším všudy. Neobsahuje BPA . Vhodné do myčky. Materiál: plast Rozměry: velká - 14 x 9.5 x 5.5cm střední - 12.8 x 8.2 x 4.5cm malá - 11.6 x 6.8 x 3.5 cm (ZOOT.cz)

Sada tří červeno-modrých klučičích svačinových boxů Tyrrell Katz…

Sada tří červeno-modrých klučičích svačinových boxů Tyrrell Katz Pirates

Rafinované, stylové a praktické! Přesně tak lze definovat tyto luxusní svačinové krabičky od značky Tyrrell Katz . Protože svačina musí být požitek se vším všudy. Neobsahuje BPA . Vhodné do myčky. Materiál: plast Rozměry: velká - 14 x 9.5 x 5.5cm střední - 12.8 x 8.2 x 4.5cm malá - 11.6 x 6.8 x 3.5 cm (ZOOT.cz)

Červené holčičí tričko s potiskem Blue Seven

Červené holčičí tričko s potiskem Blue Seven

Typ: holčičí tričko s dlouhým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: červená, tmavě modrá Potisk: mašle, kabelka, střevíčky, nápis Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: pohodlný, příjemný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Červené holčičí tričko s potiskem name it Sandy

Červené holčičí tričko s potiskem name it Sandy

Už máte to pravé tričko na horké dny pro vaší slečnu? Barva: červená, krémová, růžová, černá Motiv potisku: nápis, postava, pruhy Výstřih: kulatý (ZOOT.cz)

Červené holčičí tričko s potiskem melounu Blue Seven

Červené holčičí tričko s potiskem melounu Blue Seven

Pro naše rošťáky chceme jen to nejlepší. Pohodlný a kvalitní materiál je pro nás priorita. Zatímco pro ně je důležitější, jak oblečení vypadá. Už se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a přáním vašich nezbedníků. Blue Seven splní přání všem. Typ: holčičí tričko s potiskem Barva: červená, krémová, tmavě šedá Potisk: melouny, nápis Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: měkký, kvalitní, přírodní, pružný Praní: 30 °C Něco extra: příjemný a pohodlný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Bílo-červené pruhované holčičí tričko s potiskem Bóboli

Bílo-červené pruhované holčičí tričko s potiskem Bóboli

Dopřejte vaší malé parádnici patřičnou míru blahodárné svobody, praštěnosti a dokonalého pohodlí. Protože jedině tak můžete se zájmem sledovat, co z ní vyroste. BÓBOLI . Pro velké světy plné malých zázraků. Typ: holčičí tričko s kulatým výstřihem, nášivkou s potiskem a dvojitými krátkými rukávy Barva: červená, bílá, černá, šedá, růžová Motiv potisku v našitém srdci: dívka s květinami Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: prodyšný, příjemný, odolný, pružný Praní: 30 °C Něco extra: příjemný bavlněný materiál, detail na rukávech Rozměry pro vel. 110: délka - 43 cm (ZOOT.cz)

Červené holčičí tílko s potiskem name it Veen

Červené holčičí tílko s potiskem name it Veen

Hmmm. Ice, ice baby Vanilla . Tílko přímo k nakousnutí. Typ: holčičí tílko s potiskem a kulatým výstřihem Barva: červená, zelená, krémová Vzor: nápis, zmrzliny, nanuky Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pohodlný, elastický Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 116: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Bílo-červené holčičí tričko s potiskem name it Julie

Bílo-červené holčičí tričko s potiskem name it Julie

Typ: holčičí tričko s potiskem, bez rukávů, s gumou v dolní části Barva: červená, bílá, zlatá Materiál: 95 % organická bavlna, 5 % elastan Praní: 40 °C Něco bezvadného: materiál obsahuje organickou bavlnu, která byla vypěstována lepším a udržitelnějším způsobem, bez zlých chemikálií a s ohledem na přírodu i konkrétní pěstitele (farmáře) Rozměry pro vel. 116: délka - 42 cm (ZOOT.cz)

Červené holčičí tričko s potiskem zmrzliny name it Veen

Červené holčičí tričko s potiskem zmrzliny name it Veen

Parádní tričko na trajdání po hřištích i do školních lavic. Typ: holčičí tričko s kulatým výstřihem a krátkým rukávem Barva: červená Motiv potisku: zmrzliny Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný, měkký Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 116: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Červené holčičí tričko s potiskem LIMITED by name it

Červené holčičí tričko s potiskem LIMITED by name it

Barva: červená, černá Motiv potisku: abstraktní Střih: delší zadní část, rozparky Výstřih: kulatý Rukáv: krátký Kapsy: ne Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, mírně pružný, hebký Praní: 40 °C Něco hebkého : černý nápis Rozměry pro velikost 134 -140: délka přední části - 49 cm délka zadní části - 53 cm (ZOOT.cz)

CANPOL BABIES Láhev s potiskem Happy Animals 120 ml s úchyty – červená

CANPOL BABIES Láhev s potiskem Happy Animals 120 ml s úchyty – červená

Láhev Canpol babies o objemu 120 ml je vyrobena z materiálu tritan copolyester. Nepraská, je bezpečná, lehká, praktická a barevná. Láhev se dodává s velkým množstvím barevných potisků – prodávané samostatně. Splňuje nejvyšší požadavky kvality. Praktické úchyty usnadňují držení láhve v dětských ručičkách a umožňují zavěšení láhve na kočárek. Ve standardním provedení obsahuje silikonový dudlík s pomalým průtokem (pro dětí 3m+) a kartáček na čištění dudlíků. Láhev neobsahuje BPA. (Feedo.cz)

CANPOL BABIES Láhev sklo s potiskem 250 ml- červená

CANPOL BABIES Láhev sklo s potiskem 250 ml- červená

Láhev Canpol babies o objemu 250 ml je vyrobena z varného skla. Velmidobře se udržuje v čistotě, je ale těžká. Z těchto důvodů je láhevvhodná pro nejmenší děti, které ještě nepijí z láhve samy, ale jsoukrmeny dospělou osobou. Podávaný pokrm nezanechává na skle barevné stopy.Skleněná láhev se vyznačuje dlouhou životností – nematní. Splňujenejvyšší požadavky kvality. Láhev se dodává s velkým množstvímbarevných potisků. Ve standartním provedení obsahuje silikonový dudlíks rychlým průtokem. Náhradní dudlíky a pítka najdete v oddílu dudlíkya pítka. Návod k použití láhve: Před prvním použitím láhev a všechny její díly důkladně umyjte apak sterilizujte ve sterilizátoru parním/elektrickém nebo vyvařením vevařící vodě. Po použití láhev a dudlík zbavte zbytků pokrmu,vypláchněte a umyjte horkou… (Feedo.cz)

Modrá holčičí mikina s potiskem 5.10.15.

Modrá holčičí mikina s potiskem 5.10.15.

Každé správné kotě ví, že když je chladno, je třeba se zakutat do něčeho pohodlného a teplého. Deset z deseti koťat doporučuje tuto super mikču. Typ: holčičí mikina s potiskem, raglánovým rukávem a přívěskem na zipu Vzor: kočka Barva: modrá, růžová Zapínání: zip Kapsy: - dvě vnější Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tričko s potiskem BÓBOLI

Bílé holčičí tričko s potiskem BÓBOLI

Pro naše rošťáky chceme jen to nejlepší. Pohodlný a kvalitní materiál je pro nás priorita. Zatímco pro ně je důležitější, jak oblečení vypadá. Už se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a přáním vašich nezbedníků. Typ: holčičí tričko s mašlí a průstřihem na zádech, s krátkým rukávem a potiskem Barva: bílá, černá, oranžová Potisk: dvě holčičky na kole v Paříži Materiál: 92 % bavlna, 8 % elastan Vlastnosti materiálu: měkký, kvalitní, přírodní, pružný Praní: 30 °C Něco extra: příjemný a pohodlný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tílko s potiskem BÓBOLI

Bílé holčičí tílko s potiskem BÓBOLI

Pro naše rošťáky chceme jen to nejlepší. Pohodlný a kvalitní materiál je pro nás priorita. Zatímco pro ně je důležitější, jak oblečení vypadá. Už se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a přáním vašich nezbedníků. Typ: holčičí tílko s potiskem a rozparkem na zadní straně Barva: bílá, růžová, zelená Potisk: tenisky Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan Vlastnosti materiálu: měkký, kvalitní, přírodní, pružný Praní: 30 °C Něco extra: příjemný a pohodlný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 39 cm (ZOOT.cz)

Krémové holčičí tričko s potiskem 5.10.15.

Krémové holčičí tričko s potiskem 5.10.15.

Typ: holčičí tričko s potiskem a třásní Barva: krémová, hnědá, červená Vzor: dívky Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan Praní: 30 °C Rozměry pro velikost 110: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Šedé holčičí legíny s potiskem 5.10.15.

Šedé holčičí legíny s potiskem 5.10.15.

Typ: holčičí legíny s potiskem Barva: šedá, neonově žlutá, neonově růžová Vzor: hvězdy Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan Praní: 3 0 °C Rozměry pro velikost 110: výška sedu - 20 cm vnitřní délka nohavice - 37 cm (ZOOT.cz)

Růžová holčičí mikina s potiskem 5.10.15.

Růžová holčičí mikina s potiskem 5.10.15.

Občas je to těžké, vstát ráno na budíka. Pak se ale uvidí v zrcadle a oči jí zablýskají. To je ten moment, kdy kouzlo 5.10.15. zapůsobí. Typ: holčičí mikina s dlouhým rukávem a kulatým výstřihem Barva: růžová, stříbrná Vzor: potisk Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný, odolný Praní: 40 °C Něco báječného: příjemný bavlněný materiál Rozměry pro vel. 134: šířka ramen - 30 cm délka rukávů - 50 cm délka - 52 cm (ZOOT.cz)

Růžové holčičí tílko s potiskem BÓBOLI

Růžové holčičí tílko s potiskem BÓBOLI

Pro naše rošťáky chceme jen to nejlepší. Pohodlný a kvalitní materiál je pro nás priorita. Zatímco pro ně je důležitější, jak oblečení vypadá. Už se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a přáním vašich nezbedníků. Typ: holčičí tílko s potiskem a prodlouženým zadním dílem Barva: růžová, zelená Potisk: papoušek Ara, palmy a nápisy Materiál: 94 % bavlna, 6 % elastan Vlastnosti materiálu: měkký, kvalitní, přírodní, pružný Praní: 30 °C Něco extra: příjemný a pohodlný materiál Rozměry pro vel. 110: délka předního dílu - 43 cm délka zadního dílu - 47 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tričko s potiskem 5.10.15.

Bílé holčičí tričko s potiskem 5.10.15.

Barva: bílá, modrá, oranžová, růžová Motiv potisku: sklenička s nápojem, a rybičkami Výstřih : kulatý Kapsy: ne Materiál: 100% bavlna Vlastnosti materiálu: lehký, příjemný, mírně pružný Praní: 40 °C Rozměry pro velikost 134: délka - 49 cm (ZOOT.cz)

Černé holčičí legíny s potiskem Puma

Černé holčičí legíny s potiskem Puma

Ať už vaše malé sportovkyně cvičí na bradlech, jsou mistryně šplhu po tyči či dávají koše a branky, měly by se u toho cítit pohodlně. Typ: holčičí tight fit legíny s potiskem Barva: černá, bílá Potisk: logo značky na lýtkách Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: prodyšný, lehký, elastický Praní: 40 °C Něco extra: příjemný materiál, líbivý potisk Rozměry pro velikost 128: délka vnitřní nohy - 50 cm (ZOOT.cz)

Růžové holčičí šaty s potiskem BÓBOLI

Růžové holčičí šaty s potiskem BÓBOLI

Pestré barvy, potisky a žirafy. Vše, pro vaše náročné princezny. Typ: holčičí šaty bez rukávu, s háčkovanými zády, batikovaným efektem a potiskem Barva: růžová, tmavě růžová, krémová Potisk: žirafy Materiál : 94 % bavlna, 6 % elastan Vlastnosti materiálu: měkký, pružný, prodyšný Praní: 30 °C Něco pohodlného: prodyšný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 59 cm (ZOOT.cz)

Růžové holčičí tričko s potiskem 5.10.15.

Růžové holčičí tričko s potiskem 5.10.15.

Typ: holčičí tričko s potiskem, aplikací a prodlouženou zadní částí Barva: růžová, modrá,zelená Vzor: dívky Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan Praní: 30 °C Rozměry pro velikost 110: délka přední části - 41 cm délka zadní části - 45 cm (ZOOT.cz)

Modré holčičí tričko s potiskem 5.10.15.

Modré holčičí tričko s potiskem 5.10.15.

Typ: vzorované holčičí tričko s potiskem a aplikací Barva: modrá, zlatá, růžová Vzor: outfity Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný, prodyšný Praní: 30 °C Rozměry pro velikost 110: délka - 46 cm (ZOOT.cz)

Krémové holčičí tričko s potiskem BÓBOLI

Krémové holčičí tričko s potiskem BÓBOLI

Typ: holčičí tričko s potiskem Barva: krémová, šedá, stříbrná Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

ALADDIN AVEO láhev na vodu 350ml červená s potiskem (10-01101-086)

ALADDIN AVEO láhev na vodu 350ml červená s potiskem (10-01101-086)

Láhev na pití objem 350ml, hmotnost 110g, typ izolace obsahu žádná, materiál tělo Tritan by Dupont®, záruka na protečení obsahu, speciální funkce - poutko na zavěšení, bez obsahu BPA, snadné čištění, bez izolace, chrání životní prostředí, poznámka: na kosmetické defekty, způsobené působením agresivního prostředí myčky, se záruka nevztahuje, pouze na funkčnost Hlídáte svému dítěti pitný režim? Tuto láhev Aladin Aveo si můžou vzít kamkoliv s sebou, díky praktickému poutku na zavěšení. Má důmyslně zhotovený dvojitý uzávěr jak pro pití, tak pro nalévání nové tekutiny. Ditě se nikdy nepolije. Uzávěr vám také zaručí, že tekutina po uzavření z láhve nevyteče. Láhev je vyrobena z odolného materiálu Tritan. Vybrat si můžete z několika barev a velikostí. Láhev je velmi lehká do… (Alza.cz)

Růžové holčičí tričko s potiskem LOAP Ibiska

Růžové holčičí tričko s potiskem LOAP Ibiska

Dopřejte i svým dětem pohodlí, které jim se stoprocentní jistotou poskytne tenhle kousek od LOAP. Typ: holčičí vzorované tričko s krátkým rukávem Barva: růžová Vzor: srdíčka a láska Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: měkký, pružný, pohodlný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 112/116: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Růžové holčičí tričko s potiskem Blue Seven

Růžové holčičí tričko s potiskem Blue Seven

Ať už se vaše malá uličnice rozhodne trávit dnešní odpoledne šplháním do korun stromů, hraním na schovávanou nebo objevováním ukrytých tajemství, jedno je nad slunce jasné - v tomhle parádním tričku zažije velkolepé dobrodružství, o kterém se bude vyprávět ve fantastických pohádkách na dobrou noc. Typ: holčičí tričko s kulatým výstřihem, dlouhým rukávem a potiskem Barva: růžová Motiv potisku: nápis, srdíčka Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, stálobarevný, mírně pružný Praní: 30 °C Něco nepřehlédnutelného: potisk Rozměry pro vel. 110: délka - 42 cm šířka ramen - 27 cm délka rukávu - 39 cm (ZOOT.cz)

Šedá žíhaná holčičí mikina s potiskem 5.10.15.

Šedá žíhaná holčičí mikina s potiskem 5.10.15.

Každé správné kotě ví, že když je chladno, je třeba se zakutat do něčeho pohodlného a teplého. Deset z deseti koťat doporučuje tuto super mikču. Typ: holčičí mikina s potiskem, kapsami a prodlouženou zadní částí Barva: šedá, růžová Vzor: kočka Kapsy: - dvě vnější Materiál: 60 % bavlna, 40 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý Praní: 30 °C Něco skvělého: možnost zkrácení rukávů na 3/4 délku Rozměry pro vel. 110: délka přední části - 40 cm délka zadní části - 45 cm (ZOOT.cz)

Šedá holčičí mikina s potiskem Blue Seven

Šedá holčičí mikina s potiskem Blue Seven

Nasedněte do sedla a hurá do školy! V parádních kouscích od Blue seven. Typ: holčičí mikina s potiskem Barva: šedá, růžová Motiv potisku: koně s křídly Materiál: 98 % bavlna, 2 % viskóza Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, stálobarevný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Růžové holčičí tričko s potiskem srdce 5.10.15.

Růžové holčičí tričko s potiskem srdce 5.10.15.

Vsaďte na značku 5.10.15. Vsaďte na jistotu. Typ: holčičí tričko s kulatým výstřihem, krátkým rukávem a potiskem Barva: růžová Potisk: srdce Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný na dotyk, pružný, poddajný Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 134: délka - 44 cm (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít