Červená dámská kožená peněženka ELEGA Amina

Hnědá dámská kožená peněženka ELEGA Amina

Hnědá dámská kožená peněženka ELEGA Amina

Česká elegance přímo pro Vás. Typ: dámská kožená peněženka bez zapínání Barva: hnědá Úložný prostor: - jedna vnitřní kapsa na mince se zapínáním na zip - dvanáct přihrádek na platební karty - čtyři úložné prostory na bankovky Specifikace: - český výrobek Materiál: vnější - 100 % pravá kůže vnitřní - 100 % PES Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Rozměry: 19 x 10 x 3 cm (zoot.cz)

Hnědá dámská kožená vzorovaná peněženka ELEGA Amina

Hnědá dámská kožená vzorovaná peněženka ELEGA Amina

Česká elegance přímo pro Vás. Typ: dámská kožená lesklá peněženka bez zapínání Barva: hnědá, béžová Vzor: pravidelný Úložný prostor: - jedna vnitřní kapsa na mince se zapínáním na zip - dvanáct přihrádek na platební karty - čtyř úložné prostory na bankovky Specifikace: - český výrobek Materiál: vnější - 100 % pravá kůže vnitřní - 100 % PES Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, lesklý Rozměry: 19 x 10 x 3 cm (zoot.cz)

Dámská kožená třpytivá peněženka ve stříbrné barvě ELEGA Amina

Dámská kožená třpytivá peněženka ve stříbrné barvě ELEGA Amina

Česká elegance přímo pro Vás. Typ: dámská kožená třpytivá peněženka bez zapínání Barva: stříbrná Úložný prostor: - jedna vnitřní kapsa na mince se zapínáním na zip - dvanáct přihrádek na platební karty - čtyři úložné prostory na bankovky Specifikace: - český výrobek Materiál: vnější - 100 % pravá kůže vnitřní - 100 % PES Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Rozměry: 19 x 10 x 3 cm (zoot.cz)

Tmavě modrá pánská kožená peněženka Elega

Tmavě modrá pánská kožená peněženka Elega

Typ: pánská kožená peněženka Barva: tmavě modrá Úložný prostor: - vnější úložný prostor na mince se zapínáním na patent - vnitřní prostor na bankovky - tři vnitřní úložné prostory pro platební karty Materiál: 100 % pravá kůže Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Rozměry: 10 x 8 x 2 cm (zoot.cz)

Červená dámská kožená peněženka Makenzie

Červená dámská kožená peněženka Makenzie

Dámská kožená peněženka Arwel v červené barvě. Peněženka obsahuje 2 přihrádky na bankovky, 6 kapes na kreditní karty, 2 vnitřní kapsy, 2 průhledné kapsy na doklady a pod zipovým uzávěrem uprostřed peněženky jsou dvě kapsy na mince oddělené malou kapsičkou. Základní rozměr 9 x 11,5 cm.Materiál NAPPA, barva červená.Materiál kůže NAPPA: pro luštitele křížovek známá jako rukavičkářsk (kandoo.cz)

Uživatele, kteří hledají "Červená dámská kožená peněženka ELEGA Amina" se dívají také na:

Zimní bunda dámská erco alasia

Červená dámská kožená peněženka Adriana

Červená dámská kožená peněženka Adriana

Dámská kožená peněženka Arwel v červené barvě. Peněženka obsahuje přihrádky na bankovky, 6 kapes na kreditní karty, 1 vnitřní kapsa, zipová zdvojená kapsa na mince a 2 průhledné kapsy samostatně ve velikosti osobních dokladů.Základní rozměr 9 x 12,5 cm.Materiál NAPPA, barva červená.Materiál kůže NAPPA: pro luštitele křížovek známá jako rukavičkářská useň. Jde o kůži, která je zpracována technologií pro rukavičkářské materiály. Vyznačuje se měkkostí, hebkostí, příjemným omakem. Používáme ji před (kandoo.cz)

Červená dámská kožená peněženka Alexia

Červená dámská kožená peněženka Alexia

Dámská klopnová peněženka z pravé kůže nabízí moderní design a praktické vnitřní uspořádání. Dostatek místa na karty, bankovky i mince je samozřejmostí. Peněženka je k dispozici v černé nebo červené barvě. Peněženku dodáváme ve stylové dárkové krabičce.   Vnitřní rozložení:2 přihrádky na bankovky, klopnová kapsa na mince, 10 kapes na kreditní karty, občanský průkaz nebo řidičský průkaz, malá vnitřní zipová kapsička. Základní rozměr 13 x 10 cm.  (kandoo.cz)

Červená dámská kožená peněženka Hope

Červená dámská kožená peněženka Hope

Dámská kožená peněženka Arwel v červené barvě. Peněženka obsahuje 1 velkou kapsu pro bankovky, 2 kratší přihrádky na bankovky + 1 zdvojená zipová kapsa na mince rozdělená kapsou na doklady, 4 kapsy na kreditní karty, 1 vnitřní a 1 zipová kapsa, otevřená zadní kapsa.Základní rozměr 15 x 10 cm.Materiál NAPPA, venkovní barva červená, vnitřek peněženky složený ze 3 odstínů - červené, oranžové a žluté.Materiál kůže NAPPA: pro luštitele křížovek známá jako rukavičkářská useň. Jde o kůži, která je zpr (kandoo.cz)

Červená dámská kožená peněženka Evangeline

Červená dámská kožená peněženka Evangeline

Dámská kožená peněženka Arwel v červené barvě. Peněženka obsahuje pod klopnou po rozevření 2 přihrádky na bankovky, 8 kapes na kreditní karty, 1 skrytá a dvě průhledné kapsy, pod zipem umístěným po obvodu zdvojená zipová kapsa na mince s 2 všitými a jednou zipovou kapsičkou.Základní rozměr 10 x 14 cm.Materiál NAPPA, venkovní barva červená, vnitřní část peněženky složený ze 3 odstínů červené, oranžové a žluté.Materiál kůže NAPPA: pro luštitele křížovek známá jako rukavičkářská (kandoo.cz)

Kožená peněženka dámská - červená

Kožená peněženka dámská - červená

Atraktivní dámská multifunkční peněženka z vysoce kvalitní kůže. S 20 přihrádkami na karty či doklady, 3 velké přihrádky na bankovky, jedna extra velká na mince. Skvělá, praktický design, zkrátka ideální. Materiál: pravá kůže. Rozměry: 9,5 x15 x3,5 cm. (velkykosik.cz)

Dámská kožená peněženka Lagen Hadley - červená

Dámská kožená peněženka Lagen Hadley - červená

Kvalitní kožená dámská peněženka značky Lagen! Představujeme Vám koženou dámskou peněženku značky Lagen. Peněženka je uzavíratelná na klasický patentek (druk). Uvnitř najdete místo na bankovky, 6 přihrádek na platební či věrnostní karty a prostor na doklady. Na zadní straně peněženky najdete kapsu na drobné mince. Peněženka je přes svou malou velikost opravdu prostorná, což potěší každou ženu. Peněženka je zasílána v papírové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Lagen Nikol - červená

Dámská kožená peněženka Lagen Nikol - červená

Kvalitní kožená pánská peněženka značky Lagen! Představujeme Vám koženou pánskou peněženku značky Lagen. Uvnitř najdete místo na bankovky, 8 přihrádek na platební či věrnostní karty, prostor na doklady a prostor na drobné mince. Peněženka je opravdu prostorná, což potěší každého muže. Peněženka je zasílána v dárkové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Lorenti Isabelle - červená

Dámská kožená peněženka Lorenti Isabelle - červená

Elegantní a vysoce módní kožená peněženka značky Lorenti se stane ideálním dárkem! Představujeme Vám kvalitní lakovanou koženou peněženku značky Lorenti, s velmi zajímavou úpravou inspirovanou (zdobené motýlky). Peněženka se uzavírá klasickým patentkem. Uvnitř peněženky je dostatek přihrádek na platební karty, dostatek prostoru na bankovky, prostorná uzavíratelná kapsa na mince a plno dalších nejrůznějších kapsiček na vše, co Vás jen napadne. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Lorenti Beata - červená

Dámská kožená peněženka Lorenti Beata - červená

Elegantní a vysoce módní kožená peněženka značky Lorenti se stane ideálním dárkem! Představujeme Vám kvalitní lakovanou koženou peněženku značky Lorenti, s velmi zajímavou úpravou inspirovanou (zdobené motýlky). Peněženka se uzavírá klasicky zipem. Uvnitř peněženky je dostatek přihrádek na platební karty, dostatek prostoru na bankovky, prostorná uzavíratelná kapsa na mince a plno dalších nejrůznějších kapsiček na vše, co Vás jen napadne. (kabelecky.cz)

Maitre Dámská kožená peněženka 1018 - červená

Maitre Dámská kožená peněženka 1018 - červená

Kožená praktická peněženka značky Maitre. Dámská peněženka značky Maitre vyrobena z kvalitní kůže. Uvnitř poskytuje peněženka dostatek prostoru pro vaše karty a finance. (delmas.cz)

Maitre Dámská kožená peněženka 1397 - červená

Maitre Dámská kožená peněženka 1397 - červená

Dámská stylová kožená peněženka značky Maitre. Pokud hledáte peněženku kompaktních rozměrů, do které vložíte hodně karet a dokladů, tak tato peněženka Maitre je právě pro vás. Peněženka se uzavírá na cvoček. Uvnitř poskytuje dostatek prostoru pro vaše karty a finance. Přihrádka na bankovky je dělena na dvě části. Můžete si tedy bankovky pohodlně uspořádat. (delmas.cz)

Dámská kožená peněženka Lagen Jarmila - červená

Dámská kožená peněženka Lagen Jarmila - červená

Kvalitní kožená dámská peněženka značky Lagen! Představujeme Vám koženou dámskou peněženku značky Lagen. Peněženka je uzavíratelná na klasický patentek (druk). Uvnitř najdete místo na bankovky, 8 přihrádek na platební či věrnostní karty a prostor na doklady. Na zadní straně peněženky najdete kapsu na drobné mince. Peněženka je opravdu prostorná, což potěší každou ženu. Peněženka je zasílána v papírové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Katana Wendy - červená

Dámská kožená peněženka Katana Wendy - červená

Velmi povedená dámská kožená peněženka francouzské značky Katana! Představujeme Vám luxusní koženou dámskou peněženku francouzské značky Katana. Peněženka je velmi nápaditá a nabídne Vám opravdu hodně prostoru na bankovky, mince, kreditní karty a všechny další možné věci, které potřebujete do peněženky dostat. Peněženka je zasílána v krásné papírové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Loren Brita - červená

Dámská kožená peněženka Loren Brita  - červená

Elegantní a vysoce módní kožená peněženka značky Loren se stane ideálním dárkem! Představujeme Vám kvalitní koženou peněženku značky Loren, s velmi zajímavou úpravou inspirovanou hadí kůží. Zapínání peněženky je na klasický patentek a po jeho rozepnutí Vám nabídne opravdu velký úložný prostor, ve kterém mimo jiné najdete dostatek přihrádek na platební či jiné karty, průhlednou kapsu na fotografie a velkou kapsu na uložení bankovek. Na zadní straně peněženky dále najdete kapsu na uložení drobných mincí. Dopřejte sobě nebo svému blízkému kvalitní a prostornou peněženku z přírodní kůže! (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Lagen Gina - červená

Dámská kožená peněženka Lagen Gina - červená

Kvalitní kožená dámská peněženka značky Lagen! Představujeme Vám koženou dámskou peněženku značky Lagen. Peněženka je uzavíratelná na klasický patentek (druk). Uvnitř najdete místo na bankovky, 8 přihrádek na platební či věrnostní karty a prostor na doklady. Na zadní straně peněženky najdete kapsu na drobné mince. Peněženka je opravdu prostorná, což potěší každou ženu. Peněženka je zasílána v papírové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Lagen Alexia - červená

Dámská kožená peněženka Lagen Alexia - červená

Kvalitní kožená dámská peněženka značky Lagen! Představujeme Vám koženou dámskou peněženku značky Lagen. Peněženka je uzavíratelná na klasický patentek (druk). Uvnitř najdete místo na bankovky, 8 přihrádek na platební či věrnostní karty, prostor na doklady a prostor na drobné mince. Peněženka je opravdu prostorná, což potěší každou ženu. Peněženka je zasílána v papírové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Lagen Denisse - červená

Dámská kožená peněženka Lagen Denisse - červená

Kvalitní kožená dámská peněženka značky Lagen! Představujeme Vám koženou dámskou peněženku značky Lagen. Peněženka je uzavíratelná na klasický patentek (druk). Uvnitř najdete místo na bankovky, 8 přihrádek na platební či věrnostní karty, prostor na doklady a prostor na drobné mince. Peněženka je opravdu prostorná, což potěší každou ženu. Peněženka je zasílána v papírové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Lorenti Julie - červená

Dámská kožená peněženka Lorenti Julie - červená

Elegantní a vysoce módní kožená peněženka značky Lorenti se stane ideálním dárkem! Představujeme Vám kvalitní lakovanou koženou peněženku značky Lorenti, s velmi zajímavou úpravou. Peněženka se uzavírá klasickým patentkem. Uvnitř peněženky je dostatek přihrádek na platební karty, dostatek prostoru na bankovky, prostorná uzavíratelná kapsa na mince a plno dalších nejrůznějších kapsiček na vše, co Vás jen napadne. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Diviley Emma - červená

Dámská kožená  peněženka Diviley Emma -  červená

Kožená dámská peněženka značky Diviley! Představujeme Vám dámskou peněženku značky Diviley. Uvnitř najdete dvě přihrádky na bankovky, 5 přihrádek na platební či věrnostní karty, prostor na doklady, kapsičku na zip a kapsičku na drobné mince. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Loren Sigma - červená

Dámská kožená peněženka Loren Sigma - červená

Elegantní a vysoce módní kožená peněženka značky Loren se stane ideálním dárkem! Představujeme Vám kvalitní koženou peněženku značky Loren, s velmi zajímavou úpravou inspirovanou hadí kůží. Zapínání peněženky je na klasický patentek a po jeho rozepnutí Vám nabídne opravdu velký úložný prostor, ve kterém mimo jiné najdete dostatek přihrádek na platební či jiné karty, průhlednou kapsu na fotografie, kapsu na zip a velkou kapsu na uložení bankovek.  Dopřejte sobě nebo svému blízkému kvalitní a prostornou peněženku z přírodní kůže! (kabelecky.cz)

Červená dámská kožená peněženka s béžovým lemováním Paislee

Červená dámská kožená peněženka s béžovým lemováním Paislee

Dámská peněženka z pravé kůže se dvěma klopnami. Příjemná telecí kůže, která je na dotek velmi jemná a hebká. Tuto peněženku nabízíme ve dvou barevných variantách, kdy si můžete vybrat buď kombinaci černé barvy peněženky s červeným lemováním nebo červenou barvu peněženky s béžovým lemováním. Peněženka nabízí dostatek místa na karty i bankovky, dvě kapsy na mince a malou vnitřní zipovou kapsičku. Tato peněženka vás jistě potěší! Peněženku dodáváme ve stylové dárkové krabičce.    (kandoo.cz)

Dámská kožená peněženka Lagen Nicole - červená

Dámská kožená peněženka Lagen Nicole - červená

Kvalitní kožená dámská peněženka značky Lagen! Představujeme Vám koženou dámskou peněženku značky Lagen. Uvnitř najdete místo na bankovky, 8 přihrádek na platební či věrnostní karty, prostor na doklady a prostor na drobné mince. Peněženka je zasílána v dárkové papírové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Lagen Aisha - červená

Dámská kožená peněženka Lagen Aisha - červená

Kvalitní kožená dámská peněženka značky Lagen! Představujeme Vám koženou dámskou peněženku značky Lagen. Peněženka je uzavíratelná na klasický patentek (druk). Uvnitř najdete místo na bankovky, 12 přihrádek na platební či věrnostní karty, prostor na doklady a prostor na drobné mince. Peněženka je opravdu prostorná, což potěší každou ženu. Peněženka je zasílána v papírové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Linda - červená

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Linda - červená

Elegantní kožená peněženka od vyhlášené francouzské značky Pierre Cardin. Velmi prostorná kožená peněženka značky Pierre Cardin je přesně to, co potřebuje každá praktická žena. Peněženka se uzavírá klasickým patentkem. Uvnitř peněženky je dostatek přihrádek na platební karty, dostatek prostoru na bankovky. Praktickou kapsu na mince najdete na zadní straně peněženky.  Peněženka je zasílána v dárkové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka DD Anekta Edita - červená

Dámská kožená peněženka DD Anekta Edita - červená

Elegantní kožená peněženka od české značky DD Anekta Malá a elegantní peněženka české značky DD Anekta Vám i přes svoji velikost nabídne dostatek prostoru na platební nebo věrnostní kartičky.  Peněženka se zapíná na klasicky druk a po jeho otevření Vám peněženka nabídne kapsičky na platební karty a přihrádku na uložení bankovek. Na zadní straně se nachází mincovním, který se uzavírá kovovým patentkem. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Monique - červená

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Monique - červená

Elegantní kožená peněženka od vyhlášené francouzské značky Pierre Cardin. Velmi prostorná kožená peněženka značky Pierre Cardin je přesně to, co potřebuje každá praktická žena. Peněženka se uzavírá klasickým patentkem. Uvnitř peněženky je dostatek přihrádek na platební karty, dostatek prostoru na bankovky. Praktickou kapsu na mince najdete na zadní straně peněženky.  Peněženka je zasílána v dárkové krabičce. (kabelecky.cz)

Maitre Dámská kožená peněženka Dola 4060001019 - červená

Maitre Dámská kožená peněženka Dola 4060001019 - červená

Prostorná dámská peněženka německé značky Maitre z prvotřídní kůže.  Praktická dámská peněženka z kolekce Dola německé značky Maitre je vyrobena z jemné výběrové kůže v hladké úpravě. Peněženka je rozdělena na dvě základní části - vnější zipovou kapsu na mince a část pro úschovu bankovek a dokladů s uzavíráním na klopu. Vnitřní uspořádání poskytuje dostatek prostoru i pro ty nejnáročnější. Kromě třídílné kapsy na mince peněženka nabízí pohodlné uspořádání všech potřebných karet, dokladů a financí. Najdeme… (delmas.cz)

Dámská kožená peněženka DD Anekta Marta - červená

Dámská kožená peněženka DD Anekta Marta - červená

Elegantní kožená peněženka od české značky DD Anekta Malá a elegantní peněženka české značky DD Anekta Vám i přes svoji velikost nabídne dostatek prostoru na platební nebo věrnostní kartičky.  Peněženka se zapíná na klasicky druk a po jeho otevření Vám peněženka nabídne kapsičky na platební karty a přihrádku na uložení bankovek. Na zadní straně se nachází mincovním, který se uzavírá za pomoci zipu. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka DD Anekta Fiona - červená

Dámská kožená peněženka DD Anekta Fiona - červená

Elegantní kožená peněženka od české značky DD Anekta Malá a elegantní peněženka české značky DD Anekta Vám i přes svoji velikost nabídne dostatek prostoru na platební nebo věrnostní kartičky.  Peněženka se zapíná na klasicky druk a po jeho otevření Vám peněženka nabídne kapsičky na platební karty a přihrádku na uložení bankovek. Dále Vám peněženka nabídne zipem uzavíratelnou kapsu na mince a větší kapsičky na uložení dokladů. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka DD Anekta Eliška - červená

Dámská kožená peněženka DD Anekta Eliška - červená

Elegantní kožená peněženka od české značky DD Anekta Velká a elegantní peněženka značky Anekta Vám nabídne dostatek kapsiček na vše co moderní žena potřebuje. Peněženka se zapíná na klasicky druk a po jeho otevření Vám peněženka nabídne kapsičky na platební karty, mincovník a přihrádku na uložení bankovek. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Eva - červená

Dámská kožená  peněženka Pierre Cardin Eva - červená

Elegantní peněženka od vyhlášené francouzské značky Pierre Cardin. Jednoduché a elegantní je přesně to co vyznačuje peněženky značky Pierre Cardin. Peněženka se uzavírá prakticky zipem. Uvnitř peněženky je 8 přihrádek na platební a jiné karty. Dále zde naleznete přihrádky na bankovky a zipem uzavíratelnou kapsu na mince.Peněženka je zasílána v dárkové krabičce. (kabelecky.cz)

Maitre Dámská kožená peněženka Diethilde 4060001021 - červená

Maitre Dámská kožená peněženka Diethilde 4060001021 - červená

Dámská praktická kožená peněženka značky Maitre. Dámská kožená peněženka německé značky Maitre v kompaktní velikosti. Peněženka má velkou zipovou kapsu na mince, která je rozdělena na dvě části. Uvnitř této kapsy jsou čtyři přihrádky na karty.                  (delmas.cz)

Maitre Dámská kožená peněženka Deda 4060001417 - červená

Maitre Dámská kožená peněženka Deda 4060001417 - červená

Menší kožená dámská peněženka německé značky Maitre.  Tato malá dámská peněženka značky Maitre je vyrobená z kůže. Perfektně se vejde do každé kabelky a psaníčka. Peněženka se zavírá klopnou na magnetický cvoček. Pod hlavní přihrádkou je menší klopnová kapsa na mince.   (delmas.cz)

Maitre Dámská kožená peněženka Belg 4060001414 - červená

Maitre Dámská kožená peněženka Belg 4060001414 - červená

Kožená prostorná dámská peněženka od značky Maitre. Prostorná peněženka od německé značky Maitre. Je vyrobena z prvotřídní kůže v hladké jemně zrnité úpravě. Na přední straně peněženku zdobí kovový detail s drobným logem značky. Peněženka Maitre je uzavíratelná na kovový patent. Uvnitř obsahuje dostatek prostoru pro vaše finance i karty. Na zadní straně je vybavena otevřenou podlouhlou kapsou a kapsou na zip, kterou lze využít jako přihrádku na mince. (delmas.cz)

Dámská kožená peněženka DD Anekta Linda - červená

Dámská kožená peněženka DD Anekta Linda - červená

Elegantní kožená peněženka od české značky DD Anekta Malá a elegantní peněženka české značky DD Anekta Vám i přes svoji velikost nabídne dostatek prostoru na platební nebo věrnostní kartičky.  Peněženka se zapíná na klasicky druk a po jeho otevření Vám peněženka nabídne kapsičky na platební karty a přihrádku na uložení bankovek. Na zadní straně se nachází mincovním, který se uzavírá kovovým patentkem. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Alberta - červená

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Alberta - červená

Elegantní kožená peněženka od vyhlášené francouzské značky Pierre Cardin. Malá a elegantní peněženka značky Pierre Cardin s dostatkem kapsiček na vše co moderní žena potřebuje. Peněženka se zapíná na klasicky druk a po jeho otevření Vám peněženka nabídne kapsičky na platební karty a přihrádku na uložení bankovek. Na zadní straně se nachází mincovním, který se uzavírá kovovým patentkem. Peněženka je vyrobena z kvalitní hovězí kůže a zasílána je ve vkusné krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Brenda - červená

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Brenda - červená

Elegantní kožená peněženka od vyhlášené francouzské značky Pierre Cardin. Velmi prostorná kožená peněženka značky Pierre Cardin je přesně to, co potřebuje každá praktická žena. Peněženka se uzavírá klasickým patentkem. Uvnitř peněženky je dostatek přihrádek na platební karty, dostatek prostoru na bankovky, prostorná uzavíratelná kapsa na mince a plno dalších nejrůznějších kapsiček na vše, co Vás jen napadne. Peněženka je zasílána v dárkové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Marie - červená

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Marie - červená

Elegantní kožená peněženka od vyhlášené francouzské značky Pierre Cardin. Velmi prostorná kožená peněženka značky Pierre Cardin je přesně to, co potřebuje každá praktická žena. Peněženka se uzavírá klasickým patentkem. Uvnitř peněženky je dostatek přihrádek na platební karty, dostatek prostoru na bankovky, prostorná uzavíratelná kapsa na mince a plno dalších nejrůznějších kapsiček na vše, co Vás jen napadne. Peněženka je zasílána v dárkové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka DD Anekta Soňa - červená

Dámská kožená peněženka DD Anekta Soňa - červená

Elegantní kožená peněženka od české značky DD Anekta Představujeme Vám prostornou peněženku značky Anekta. Uvnitř peněženky najdete kapsičku na mince uzavíratelnou zipem, kapsičky na platební či jiné karty a čtyři větší kapsy na bankovky. (kabelecky.cz)

Maitre Dámská kožená peněženka Birkenfeld 1373 - červená

Maitre Dámská kožená peněženka Birkenfeld 1373 - červená

Střední kožená dámská peněženka od značky Maitre. Střední peněženka z prvotřídní kůže od německé značky Maitre z kolekce Birkenfeld. Přední stranu zdobí elegantní logo značky. Peněženka obsahuje celkem deset kapes na karty, jednu kapsu na mince, dvě kapsy na bankovky a tři další kapsy pro uschování dokladů (z nichž dvě jsou síťované). Peněženka je uzavíratelná na kovový patent. Uvnitř: (delmas.cz)

Maitre Malá dámská kožená peněženka 1398 - červená

Maitre Malá dámská kožená peněženka 1398 - červená

Dámská stylová kožená peněženka značky Maitre Dámská kožená peněženka v červené barvě značky Maitre je vpředu zdobena nápisem „Maitre“ na cvoku. Peněženka se uzavírá na cvoček. Uvnitř poskytuje dostatek prostoru pro vaše karty a finance. Přihrádka na papírové peníze je dělena na dvě části. Můžete si tedy bankovky pohodlně uspořádat.             Uvnitř nalezneme: (delmas.cz)

Dámská kožená peněženka SendiDesign Evron - černo-červená

Dámská kožená peněženka SendiDesign Evron - černo-červená

Kvalitní kožená dámská peněženka značky SendiDesign Malá a elegantní peněženka české značky SendiDesign Vám i přes svoji velikost nabídne dostatek prostoru na platební nebo věrnostní kartičky.  Peněženka se zapíná na klasicky druk a po jeho otevření Vám peněženka nabídne kapsičky na platební karty a přihrádku na uložení bankovek. Na zadní straně se nachází mincovním, který se uzavírá na zip. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Hanna - červená

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Hanna - červená

Elegantní kožená peněženka od vyhlášené francouzské značky Pierre Cardin. Velmi prostorná kožená peněženka značky Pierre Cardin je přesně to, co potřebuje každá praktická žena. Peněženka se uzavírá klasickým patentkem. Uvnitř peněženky je dostatek přihrádek na platební karty, dostatek prostoru na bankovky, prostorná uzavíratelná kapsa na mince a plno dalších nejrůznějších kapsiček na vše, co Vás jen napadne. Peněženka je zasílána v dárkové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Molna - červená

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Molna - červená

Elegantní kožená peněženka od vyhlášené francouzské značky Pierre Cardin. Velmi prostorná kožená peněženka značky Pierre Cardin je přesně to, co potřebuje každá praktická žena. Peněženka se uzavírá klasickým patentkem. Uvnitř peněženky je dostatek přihrádek na platební karty, dostatek prostoru na bankovky. Praktickou kapsu na mince najdete na zadní straně peněženky.  Peněženka je zasílána v dárkové krabičce. (kabelecky.cz)

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Milena - červená

Dámská kožená peněženka Pierre Cardin Milena - červená

Elegantní kožená peněženka od vyhlášené francouzské značky Pierre Cardin. Velmi prostorná kožená peněženka značky Pierre Cardin je přesně to, co potřebuje každá praktická žena. Peněženka se uzavírá klasickým patentkem. Uvnitř peněženky je dostatek přihrádek na platební karty, dostatek prostoru na bankovky, prostorná uzavíratelná kapsa na mince a plno dalších nejrůznějších kapsiček na vše, co Vás jen napadne. Peněženka je zasílána v dárkové krabičce. (kabelecky.cz)

Maitre Dámská kožená peněženka Dawina 4060001020 - červená

Maitre Dámská kožená peněženka Dawina 4060001020 - červená

Dámská praktická kožená peněženka z kolekce Dawina německé značky Maitre. Elegantní dámská peněženka střední velkosti kvalitní německé značky Maitre je vyrobena z výběrové hovězí kůže v lehce zrnité úpravě. Vnitřní uspořádání poskytuje dostatek prostoru pro všechny důležité doklady a finance. Peněženka se zavírá klopou, kterou zdobí logo značky. Peněženka je rozdělena na dva oddíly pro ukládání bankovek, mince snadno uschováte ve vnitřní kapse na patentek. Nechybí ani jedna zipová kapsa a osm přihrádek na… (delmas.cz)

Dámská kožená peněženka DD Anekta Marika - černo-červená

Dámská kožená peněženka DD Anekta Marika - černo-červená

Elegantní kožená peněženka od české značky DD Anekta Malá a elegantní peněženka české značky DD Anekta Vám i přes svoji velikost nabídne dostatek prostoru na platební nebo věrnostní kartičky.  Peněženka se zapíná na klasicky druk a po jeho otevření Vám peněženka nabídne kapsičky na platební karty a přihrádku na uložení bankovek. Na zadní straně se nachází mincovním, který se uzavírá na zip. (kabelecky.cz)

Braun Büffel Dámská kožená peněženka Asti 50444 - červená

Braun Büffel Dámská kožená peněženka Asti 50444 - červená

Elegantní kožená peněženka od německé značky Braun Büffel, kterou můžete pohodlně nosit ve vaší kabelce. Střední dámská peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Asti. Přední stranu zdobí elegantní logo značky. Peněženka obsahuje celkem osm kapes na karty, jednu na mince a dvě na bankovky. Na úschovu vašich dokladů je k dispozici osm přihrádek, z nichž jedna je síťovaná, vhodná i na fotografie. Na zadní straně je k dispozici otevřená kapsička. Hlavní kapsu zapnete pomocí patentu.… (delmas.cz)

Braun Büffel Dámská kožená peněženka Glanzkroko 40434 červená

Braun Büffel Dámská kožená peněženka Glanzkroko 40434 červená

Luxusní kožená peněženka od německé značky Braun Büffel. Elegantní dámská peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Glanzkroko. Přední stranu zdobí elegantní logo značky a decentní přívěšek. Peněženka obsahuje celkem deset kapes na karty, jednu na mince, dvě na bankovky a dvě další kapsy pro uschování dokladů. Na zadní straně je k dispozici otevřená kapsička. Hlavní kapsu zapnete pomocí zipu. Uvnitř: (delmas.cz)

Braun Büffel Dámská kožená peněženka Asti 50450 - červená

Braun Büffel Dámská kožená peněženka Asti 50450 - červená

Stylová kožená peněženka od německé značky Braun Büffel. Střední dámská peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Asti. Přední stranu zdobí elegantní logo značky a decentní přívěšek. Peněženka obsahuje celkem osm kapes na karty, jednu na mince, jednu na bankovky a tři další kapsy pro uschování dokladů. Na zadní straně je k dispozici otevřená kapsička. Uvnitř: (delmas.cz)

Maitre Dámská kožená peněženka Kirschroth Diethilde 1412 - červená

Maitre Dámská kožená peněženka Kirschroth Diethilde 1412 - červená

Dámská stylová kožená peněženka značky Maitre Dámská kožená peněženka značky Maitre je vpředu zdobena nápisem „Maitre“. Je vyrobená z hovězí kůže v zrnité úpravě. Peněženka se uzavírá klopnou na cvoček. Uvnitř poskytuje dostatek prostoru pro vaše karty a finance. Přihrádka na papírové peníze je dělena na dvě části. Můžete si tedy bankovky pohodlně uspořádat.             Uvnitř nalezneme: (delmas.cz)

Červená dámská kožená mini peněženka Gemma

Červená dámská kožená mini peněženka Gemma

Dámská kožená mini peněženka Arwel v červené barvě. Peněženka obsahuje venkovní klopnovou kapsu na mince, 2 přihrádky na bankovky, 1 kapsa na kreditní karty. Černé prošívání. Základní rozměr 6,5 x 10 cm. Materiál NAPPA, barva červená.Materiál kůže NAPPA: pro luštitele křížovek známá jako rukavičkářská useň. Jde o kůži, která je zpracována technologií pro rukavičkářské materiály. Vyznačuje se měkkostí, hebkostí, příjemným omakem. Používáme ji především pro dámské peněženky, pá (kandoo.cz)

Červená dámská kožená rámová peněženka Esther

Červená dámská kožená rámová peněženka Esther

Dámská kožená peněženka Arwel v červené barvě. Peněženka obsahuje 2 přihrádky na bankovky, kapsa na mince, 10 kapes na kreditní karty, 1 průhledná a 3 boční kapsy velikosti osobních dokladů. Základní rozměr 10 x 11,5 cm. Materiál NAPPA, barva červená.Materiál kůže NAPPA: pro luštitele křížovek známá jako rukavičkářská useň. Jde o kůži, která je zpracována technologií pro rukavičkářské materiály. Vyznačuje se měkkostí, hebkostí, příjemným omakem. Používáme ji především pro dámské peněženky, páns (kandoo.cz)

Maitre Dámská kožená peněženka Dalene Wallet 4060001413 - červená

Maitre Dámská kožená peněženka Dalene Wallet 4060001413 - červená

Malá dámská peněženka značky Maitre z prvotřídní kůže. Tato malá dámská peněženka Maitre je vyrobena z jemné kůže. Díky své praktické velikosti se vám vejde i do psaníčka nebo menší kabelky. Zároveň poskytuje dostatek prostoru pro všechny finance a kreditní karty. Uvnitř: 9x kapsa na karty 1x kapsa na mince 2x kapsa na bankovky (delmas.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít