Černý pánský zimní kabát Bolf 8853

Černý pánský zimní kabát Bolf 8853

Černý pánský zimní kabát Bolf 8853

Pánský kabát značky PPM v černé barvěJednořadý kabátSe zapínáním na zip a knoflíkyFazónkový límecDodatečně odnímátelný stojáčkový límec na zipDvě vnější kapsy na druky a jedna vnitřníNárameníkyRukávy jsou ukončeny pružným lememCasual styl a méně formální stylVhodnost: na procházku, na rande, na výlet do městaNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) je rozměr LMateriál: 55% Vlna, 45% Polyester (BOLF.CZ)

Černý pánský zimní kabát Bolf 1047

Černý pánský zimní kabát Bolf 1047

Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.BoyzJednořadový kabát - chesterfieldZapínání na knoflíkyZateplená, kožešinová podšívkaDvě vnější kapsy a dvě vnitřníVnitřní kapsa se zapínáním na knoflíkRukávy ukončené ozdobnými knoflíkyJeden zadní rozparekUvolněný a ležérní stylModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černý pánský zimní kabát Bolf 1048

Černý pánský zimní kabát Bolf 1048

Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.BoyzDvouřadový kabátLímec rewers, dodatečně zapínaný na knoflíkDvě vnější kapsy s patkou se zapínáním na drukyVnitřní kapsa se zapínáním na koflík.Na konci rukávu ozdobné knoflíkyCasual styl a méně formální stylMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černý pánský zimní kabát Bolf EX906

Černý pánský zimní kabát Bolf EX906

Pánský kabát značky Century v černé barvěDvouřadý kabátTři vnější a jedna vnitřní kapsaFazónkový límecCasual styl a méně formální stylVhodnost: na rande, do městaNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) je rozměr LMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černý pánský zimní kabát Bolf 3118

Černý pánský zimní kabát Bolf 3118

Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleDvouřadý kabátZapínání na knoflíkyFazónkový límecZateplená podšívkaNárameníkyTři vnější a jedna vnitřní kapsaRukávy lze regulovat knoflíkyJeden rozparek vzaduLežerní a méně formální stylVhodnost: na rande, na procházku, do městaMateriál: 90% Polyester, 10% ViskózaPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Uživatele, kteří hledají "Černý pánský zimní kabát Bolf 8853" se dívají také na:

Audio-technica at-lp120usbhc černý
Zimní bunda dámská erco alasia
Podzimní kabát dámský woox woolshell ladies' button

Černý pánský zimní kabát Bolf 3123

Černý pánský zimní kabát Bolf 3123

Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleDvouřadý kabátZapínání na knoflíkyFazónkový límecZateplená podšívkaNárameníky na ramenou, patky na rukávechTři vnější a jedna vnitřní kapsaVše kapsy se zapínáním na knoflíkyJeden rozparek vzaduLežerní a méně formální stylVhodnost: na rande, na procházku, do městaMateriál: 90% Polyester, 10% ViskózaPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černý pánský zimní kabát Bolf 3135

Černý pánský zimní kabát Bolf 3135

Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleJednořadý kabátZapínání na knoflíkyFazónkový límecZateplená podšívkaNárameníky na ramenou, patky na rukávechDvě vnější a jedna vnitřní kapsaVnější kapsy se zapínáním na drukyLežerní a méně formální stylVhodnost: na rande, na procházku, do městaMateriál: 90% Polyester, 10% ViskózaPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černý pánský zimní kabát Bolf 3133

Černý pánský zimní kabát Bolf 3133

Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleZapínání na zipFazónkový límecZateplená podšívkaNárameníky na ramenou, patky na rukávechČtyři vnější kapsy a jedna vnitřníVnější kapsy se zapínáním na zipLežerní a méně formální stylVhodnost: na rande, na procházku, do městaMateriál: 90% Polyester, 10% ViskózaPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černý pánský zimní kabát Bolf 3128

Černý pánský zimní kabát Bolf 3128

Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleKabát s kapucíZapínání na zipZateplená podšívka a kapuceTři vnější a jedna vnitřní kapsaLežerní a méně formální stylVhodnost: na rande, na procházku, do městaMateriál: 90% Polyester, 10% ViskózaPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černý pánský zimní kabát Bolf 3131

Černý pánský zimní kabát Bolf 3131

Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleJednořadý kabátSe zapínáním na zip a knoflíkyFazónkový límecDodatečně odnímátelný stojáčkový límecZateplená podšívkaNárameníkyTři vnější a jedna vnitřní kapsaNáprsní kapsa se zapínáním na zipRukávy uvnitř jsou zakončené pružným lememLežerní a méně formální stylVhodnost: na rande, na procházku, do městaMateriál: 90% Polyester, 10% ViskózaPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Pánský černý zimní kabát Bolf 3130

Pánský černý zimní kabát Bolf 3130

Pánské černé kabáty Bolf se mohou líbit! Je to nadčasový minimalistický model, který se trefí do gusta elegantních mužů, kteří sledují módu, ale i těch, kteří prostě chtějí vypadat dobře. Ale vzhled je jen jednou z mnoha výhod těchto kabátů! Pánské černé kabáty Bolf jsou k tomu pohodlné, praktické a mají univerzální barvu.Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleDvouřadý kabátSe zapínáním na zip a knoflíkyFazónkový límecZateplená podšívkaDvě vnější a jedna vnitřní kapsaCasualový styl a méně formální stylVhodnost: na procházku, na rande, na výlet do městaMateriál: 90% Polyester, 10% ViskózaPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Pánský černý zimní kabát Bolf 3127

Pánský černý zimní kabát Bolf 3127

Ať už si přejete experimentovat s módou nebo jste tradicionalista - jistě oceníte černé zimní kabáty od Bolf Tento model je nadčasová klasikaaa. Jednoduchý se šikovným límcem, ideálně padnoucí. Pánské černé kabáty jsou vhodné na každý den a tento model využijete bez problému také při mnoho neformálních příležitostech.Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleJednořadý kabátZapínání na knoflíkyFazónkový límecNárameníky na ramenou, patky na rukávechZateplená podšívkaTři vnější a jedna vnitřní kapsaCasualový styl a méně formální stylVhodnost: na procházku, na rande, na výlet do městaMateriál: 90% Polyester, 10% ViskózaPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Pánský černý zimní kabát Bolf 3142

Pánský černý zimní kabát Bolf 3142

Elegantní vzhled nemusí vždy znamenat slepé následování módních trendů. Můžete se zamířit i na modely v klasickém provedení. Černé kabáty jsou módní jedničkou, prostě kousek, který MUST HAVE. Je v černé barvě, má šikovný límec se zapínáním na dvě řady knoflíků. Černé kabáty jsou nutným prvkem mužského šatníku, který si musíte pořídit! Musíte ho mít ve svém šatníku!Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleDvouřadý kabátZapínání na knoflíkyFazónkový límecNárameníky na ramenou, patky na rukávechZateplená podšívkaDvě vnější kapsy a jedna vnitřníCasualový styl a méně formální stylVhodnost: na procházku, na rande, na výlet do městaMateriál: 90% Polyester, 10% ViskózaPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Camelový pánský zimní kabát Bolf 1048

Camelový pánský zimní kabát Bolf 1048

Pánský kabát v camelové barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.BoyzDvouřadový kabátLímec rewers, dodatečně zapínaný na knoflíkDvě vnější kapsy s patkou se zapínáním na drukyVnitřní kapsa se zapínáním na koflík.Na konci rukávu ozdobné knoflíkyCasual styl a méně formální stylMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Camelový pánský zimní kabát Bolf 1047

Camelový pánský zimní kabát Bolf 1047

Pánský kabát v čamelové barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.BoyzJednořadový kabát - chesterfieldZapínání na knoflíkyZateplená, kožešinová podšívkaDvě vnější kapsy a dvě vnitřníVnitřní kapsa se zapínáním na knoflíkRukávy ukončené ozdobnými knoflíkyJeden zadní rozparekUvolněný a ležérní stylModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černý pánský kabát Bolf 2920

Černý pánský kabát Bolf 2920

Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou NatureJednořadový kabátZapínání na 2 knoflíkyNáprsní kapsaDvě kapsy s patkouVnitřní kapsa se zapínáním na knoflíkZáplaty na loktechRukávy ukončené ozdobnými knoflíkyZadní díl s rozparkemProšívaná podšívka se stojáčkovým límcem a kapucíUvolněný a ležérní stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 85% Polyester, 15% Bavlna (BOLF.CZ)

Černý pánský kabát Bolf 8857

Černý pánský kabát Bolf 8857

Pánský kabát v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou PPMDvouřadový kabát se zapínaním na knoflíky.Módní prošitíStojačkový límec se zapínáním na drukyNárameníky na ramenouDvě vnější kapsy a jedna vnitřníRukávy kabátu ukončené ozdobnými proužkyJeden zadní rozparekModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 55% Vlna, 45% Polyester (BOLF.CZ)

BASIC Pánský černý zimní kabát (cx0360) velikost: M

BASIC Pánský černý zimní kabát  (cx0360) velikost: M

Velikost (A)  (B)  (C)  (D)  (E) M 88 55 55 78 46 L 89 57 57 80 47 XL 90 59 59 82 48 (Londonclub.cz)

BASIC Pánský černý zimní kabát (cx0360) velikost: L

BASIC Pánský černý zimní kabát  (cx0360) velikost: L

Velikost (A)  (B)  (C)  (D)  (E) M 88 55 55 78 46 L 89 57 57 80 47 XL 90 59 59 82 48 (Londonclub.cz)

BASIC Pánský černý zimní kabát (cx0360) velikost: XL

BASIC Pánský černý zimní kabát  (cx0360) velikost: XL

Velikost (A)  (B)  (C)  (D)  (E) M 88 55 55 78 46 L 89 57 57 80 47 XL 90 59 59 82 48 (Londonclub.cz)

Šedý pánský zimní kabát s.Oliver

Šedý pánský zimní kabát s.Oliver

Typ: pánský kabát se zateplenou podšívkou Barva: šedá Materiál : vnější část - 53 % polyakryl, 41 % polyester, 6 % vlna podšívka - 100 % polyester výplň - 100 % polyester Zapínání: knoflíky zip Vlastnosti materiálu: pohodlný, hřejivý Praní: čistírna Rozměry pro vel. L: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Zimní pánský kabát Poudra černý - L

Zimní pánský kabát Poudra černý - L

Pánský zimní kabát. Zapínání na zip. Odnímatelná kapuce. Podšívka připomínající srst. Dvě vnější kapsy. Kapsa na rukávu. Jedna vnitřní kapsa. Rukávy jsou zakončeny manžetami. Módní design a jedinečný vzhled. Perfektní na každý den. Vnější materiál: 90% polyester, 10% viskóza. Podšívka: 100% polyester. (TAXIDO.CZ)

Zimní pánský kabát Poudra černý - XXL

Zimní pánský kabát Poudra černý - XXL

Pánský zimní kabát. Zapínání na zip. Odnímatelná kapuce. Podšívka připomínající srst. Dvě vnější kapsy. Kapsa na rukávu. Jedna vnitřní kapsa. Rukávy jsou zakončeny manžetami. Módní design a jedinečný vzhled. Perfektní na každý den. Vnější materiál: 90% polyester, 10% viskóza. Podšívka: 100% polyester. (TAXIDO.CZ)

Černá pánská zimní bunda Bolf 1038

Černá pánská zimní bunda Bolf 1038

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.BoyzProšívaná bunda s kapucí se zapínáním na zipOdepínací kapuce s kšiltem, regulovatelná, se zapínáním na drukyStojáčkový límecMódní prvky na ramenou a záplaty na loktechDvě vnější kapsy a jedna vnitřníVnější kapsy se zapínáním na zipSpodní část a rukávy ukončené pružným lememLežerní stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní parka Bolf 1045

Černá pánská zimní parka Bolf 1045

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.BoyzZteplená parkaDvojité zapínání na zip a knoflíkyV pase regulace šňůrkouRegulovatelná kapuce, zateplená, spojená s límcemOdepínací kožešina u kapucePět vnějších kapes a jedná vnitřníVšechny kapsy jsou zapínacíRukávy uvnitř ukončené pružným lememZáplaty na loktechKaždodenní stylModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 100% NylonPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní parka Bolf 4668

Černá pánská zimní parka Bolf 4668

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou NatureModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 65% Polyester, 35% Bavlna (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní parka Bolf 4602

Černá pánská zimní parka Bolf 4602

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou NatureModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 100% Nylon (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní parka Bolf 1046

Černá pánská zimní parka Bolf 1046

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.BoyzBunda parka se zapínáním na zip a knoflíkyOdepínací kapuce, regulace 2D, se zapínaním u krku na drukyKapuce s odnimatelnou kožešinouStojáčkový límecObvod pasu regulovatelný stahovací šňůrkouDvě náprsní kapsy se zapínáním na drukyV dolní částí dvě cargo kapsy na druky a dvě boční kapsyVnitřní kapsa se zapínáním na knoflíkJemně prodloužená zadní část, konce se zapínaném na drukyPodšívka v kontrastní barvěRukávy uvnitř ukončené pružným lememKaždodenní stylModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní parka Bolf 1018

Černá pánská zimní parka Bolf 1018

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.BoyzBunda parka se zapínáním na zipDodatečně v dolní častí zapínaní na drukObvod pasu regulovatelný stahovací šňůrkouStojačkový límec se zapínáním na knoflíkyOdepínací kapuce, regulace 2D, se zapínaním u krku na drukyKapuce s odnimatelnou kožešinouDvě cargo kapsy s patkou se zapínáním na zipVnitřní kapsa se zapínáním na knoflíkJemně prodloužená zadní část, konce se zapínaném na drukyRukávy uvnitř ukončené pružným lememKaždodenní stylModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní bunda Bolf HH7902

Černá pánská zimní bunda Bolf HH7902

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou SkorpBunda se zapínáním na zipDolní část regulovatelná šňůrkouStojáčkový límec se zapínáním na zip, s ochranou na braduOdepínací kapuce, regulace 2D, se zapínáním na suché zipy a zip, dodatečná regulace v zadní částiNáprsní napoleonská kapsa se zapínáním na zipDolní kapsy se zapínáním na zipTři vnitřní kapsy: dvě na zipy a jedná síťovaná na drukRukávy ukončené pružným lemem na suchý zipSportovní stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní bunda Bolf 40014

Černá pánská zimní bunda Bolf 40014

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou Alk. AnapurnaZateplená bunda se zapínáním na zip a knoflíkyObvod pasu regulovatelný stahovací šňůrkouStojačkový límec se zapínáním na zipZateplená, odepínací (suchý zip) kapuce, regulace 2D s dodatečnou regulací v zadní částiKapuce s odnimatelnou kožešinouBunda má celkově 13 kapesDvě náprsní kapsy se zapínáním na zipDvě spodní velké kapsy s patkou, se zapínáním na druk a zipDvě boční kapsy se zapínáním na zipVzadu velká kapsa se zapínáním na zipKapsička na pravé kapse se zapínáním na drukyKapsička s patkou na levém rukávu se zapínáním na suchý zipČtyři vnitřní ( 2 napoleonské) kapsy na zipRukávy uvnitř ukončené pružným lemem na suchý zipNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní parka Bolf 1029

Černá pánská zimní parka Bolf 1029

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.BoyzParkaZapínání na oboustranný zip, knoflíky a drukObvod pasu regulovatelný stahovací šňůrkouLímec spojený s kapucíKapuce spojená s límcem, regulovatelná šňůrkouKapuce s odnimatelnou kožešinouČtiři vnější kapsy s patkou, se zapínáním na knoflíkVnitřní napoleonská kapsa se zapínáním na zipRukávy uvnitř ukončené pružným lememLežerní stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 60% Bavlna, 40% PolyesterPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní parka Bolf 1789

Černá pánská zimní parka Bolf 1789

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou ExtremeRegulovatelná v pase a dolní částí šňůrkouZateplená parka se zapínáním na oboustranný zip a drukyKapuce spojená s límcem, bez regulace, se zapínáním na zip a drukOdnimatelná kožešina u kapuceLímec spojený s kapucíDvě náprsní kapsy se zapínáním na drukDvě velké kapsy s patkou, se zapínáním na drukKapsa na zip na levém rukávuVnitřní kapsa se zapínáním na knoflíkJemně prodloužená zadní část s rozparkem, konce se zapínaném na drukyRukávy uvnitř ukončené pružným lemem, se zapínáním na drukKaždodenní stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní parka Bolf 4604

Černá pánská zimní parka Bolf 4604

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou NatureZateplená zimní parkaSe zapínáním na zip a drukyObvod pasu regulovatelný stahovací šňůrkouNeregulovatelná kapuce, zateplená, odepínacíOdnimatelná kožešina u kapuceStojačkový límec se zapínáním na zipDvě náprsní kapsy: jedna napoleonská a druhá s klopou se zapínáním na drukDvě velké kapsy s klopou na druky a dvě boční kapsyKapsička se zapínáním na zip na levém rukávuVnitřní kapsaRukávy uvnitř ukončené pružným lememKaždodenní stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 100% Nylon (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní parka Bolf 1021

Černá pánská zimní parka Bolf 1021

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.BoyzParkaZapínání na zip a knoflíkyObvod pasu regulovatelný stahovací šňůrkouOdepínací kapuce, zateplená, se zapínáním na knoflíkOdnimatelná kožešina u kapuceStojáčkový límec se zapínáním na zipNárameníky na ramenouDvě náprsní kapsy se zapínáním na drukyV dolní částí dvě velké kapsy s klopou se zapínáním na knoflík, a dvě boční kapsyVnitřní kapsa se zapínáním na knoflíkZáplaty na loktechRegulovatelné rukávy na drukyJemně prodloužená zadní část, konce rozparku se zapínaném na drukKaždodenní stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní parka Bolf 1795

Černá pánská zimní parka Bolf 1795

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou ExtremeParka se zapínáním na obousměrný zip a knoflíkyObvod pasu regulovatelný stahovací šňůrkouLímec spojený s kapucí, se zapínáním na zipKapuce spojená s límcem, regulovatelná šňůrkouKapuce s odnimatelnou kožešinouDvě náprsní kapsy se zapínáním na zipV dolní částí dvě kapsy s patkou se zapínáním na druk, a jedna na zipKapsa na zip na levém rukávuVnitřní kapsa se zapínáním na knoflíkZáplaty na loktechRukávy uvnitř ukončené pružným lememKaždodenní stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní parka Bolf 3097

Černá pánská zimní parka Bolf 3097

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleMateriál: 100% NylonPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Šedý pánský kabát Bolf 2920

Šedý pánský kabát Bolf 2920

Pánský kabát v šedé barvěVyrobeno pro Bolf firmou NatureJednořadový kabátZapínání na 2 knoflíkyNáprsní kapsaDvě kapsy s patkouVnitřní kapsa se zapínáním na knoflíkZáplaty na loktechRukávy ukončené ozdobnými knoflíkyZadní díl s rozparkemProšívaná podšívka se stojáčkovým límcem a kapucíUvolněný a ležérní stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 85% Polyester, 15% Bavlna (BOLF.CZ)

Šedý pánský kabát Bolf 8357

Šedý pánský kabát Bolf 8357

Pánský kabát v šedé barvěVyrobeno pro Bolf firmou PPMDvouřadový kabát se zapínaním na knoflíky.Módní prošitíStojačkový límec se zapínáním na drukyNárameníky na ramenouDvě vnější kapsy a jedna vnitřníRukávy kabátu ukončené ozdobnými proužkyJeden zadní rozparekModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 55% Vlna, 45% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní lyžářská bunda Bolf F809

Černá pánská zimní lyžářská bunda Bolf F809

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou FitaZateplená lyžařská bunda se zapínáním na zip, suché zipy a druky pod krkem a doleDolní díl regulovatelný stahovací šňůrkouOdepínací kapuce, zateplená, regulace 2DStojáčkový límec se zapínáním na zip a drukyOchrana na bradu u límceDvě náprsní kapsy se zapínáním na zip, s kontrastním prvkemDolní kapsy se zapínáním na zipDodatečně kapsička na levém rukávu se zapínáním na zip, s kontrastním prvkemDvě vnitřní kapsy, jedna ze siťoviny a druhá se zapínáním na suchý zipPás proti sněhuRukávy uvnitř ukončené pružným lemem s otvorem na palec, se zapínáním na suchý drukSportovní stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní bunda anorak Bolf 1786

Černá pánská zimní bunda anorak Bolf 1786

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou ExtremeAnorakObvod pasu regulovatelný stahovací šňůrkouZapínání na zip pod paží.Stojáčkový límec spojený s kapucí, se zapínáním na zipNeodepínací kapuce se zapínáním na druk, regulace 3D s dodatečnou regulací v zadní částiTři vnější kapsy se zapínáním na zip, kryte patkou se zapínáním na drukyRukávy uvnitř ukončené pružným lememSportovní stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská sportovní zimní bunda Bolf 1113

Černá pánská sportovní zimní bunda Bolf 1113

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou Hf MountainProšívaná bunda s odepínací kapucíDvě vnější kapsy se zapínáním a jedná vnitříZapínání na pevný zipRukávy ukončené pružným lememKaždodenní stylMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní elegantní bunda Bolf 3086

Černá pánská zimní elegantní bunda Bolf 3086

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleProšívaná bundaZapínání na zip a knoflíkyDodatečný odepínací stojáčkový límecŠest vnějších kapes a jedna vnitřníČtyři vnější kapsy se zapínáním na drukyMódní prvky a záplaty na loktechStreet styleModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská zimní letecká bunda Bolf 3095

Černá pánská zimní letecká bunda Bolf 3095

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleOdepínací kožešina u límceZapínáni na zipČtyři vnější kapsy se zapínáním a jedna vnitřníNa levém rukávě malá kapsičkaSpodní část a rukávy ukončené pružným lememStreet styleModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 100% NylonPodšívka: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská sportovní zimní bunda Bolf 77

Černá pánská sportovní zimní bunda Bolf 77

Pánská bunda v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou ExtremeProšívaná bunda s kapucíOdepínací kapuce, spojená s límcem se zapínáním na drukyStojáčkový límecSe zapínáním na zip a drukyTři vnější kapsy a jedna vnitřníVnější kapsy se zapínáním na drukyRukávy uvnitř ukončené pružným lememMěstský stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 100% Polyester (BOLF.CZ)

Tmavě modrý pánský zimní kabát SUIT Kodiak

Tmavě modrý pánský zimní kabát SUIT Kodiak

Typ: pánský zimní kabát Barva: tmavě modrá Zapínání: knoflíky Počet kapes: - dvě vnější - dvě vnitřní Materiál : vnější přední část - 47 % polyester, 41 % bavlna, 12 % nylon vnější zadní část - 100 % polyester podšívka - 100 % nylon Vlastnosti materiálu: pohodlný, hřejivý Praní: 30 °C Něco skvělého: velmi kvalitní zpracování Rozměry pro vel. L: délka - 96 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrý pánský kabát Bolf 2920

Tmavě modrý pánský kabát Bolf 2920

Pánský svetr v tmavě modré barvěVyrobeno pro Bolf firmou NatureJednořadový kabátZapínání na 2 knoflíkyNáprsní kapsaDvě kapsy s patkouVnitřní kapsa se zapínáním na knoflíkZáplaty na loktechRukávy ukončené ozdobnými knoflíkyZadní díl s rozparkemProšívaná podšívka se stojáčkovým límcem a kapucíUvolněný a ležérní stylNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 85% Polyester, 15% Bavlna (BOLF.CZ)

BASIC Pánský černý zimní kabát (cx0358-Nature RBM-4831) velikost: 2XL

BASIC Pánský černý zimní kabát (cx0358-Nature RBM-4831) velikost: 2XL

Velikost (A)  (B)  (C)  (D)  (E) M 78 54 54 78 50 L 79 56 56 80 51 XL 80 58 58 81 51 XXL 81 60 60 83 52 3XL 82 62 62 84 52 (Londonclub.cz)

BASIC Pánský černý zimní kabát (cx0358-Nature RBM-4831) velikost: 3XL

BASIC Pánský černý zimní kabát (cx0358-Nature RBM-4831) velikost: 3XL

Velikost (A)  (B)  (C)  (D)  (E) M 78 54 54 78 50 L 79 56 56 80 51 XL 80 58 58 81 51 XXL 81 60 60 83 52 3XL 82 62 62 84 52 (Londonclub.cz)

Tom Tailor pánský zimní kabát 35334880070/2151 Zelená M

Tom Tailor pánský zimní kabát 35334880070/2151 Zelená M

* módní zimní párka ve vojenském stylu* dlouhý rukáv se stojatým límcem a zipem na přední straně* vyrobené z plátna* zavřete kapsy s klapkami a patentkou* s nášivkou na rameni a se šňůrkou v pasu* odnímatelná kapuce s vnitřní vložkou z umělé kožešiny a integrovanou šňůrkou* vodu odpuzující materiál* rovný střih, délka zad cca. u velikosti M asi 95 cm* 46% polyester, 43% bavlna, 11% polyamid (Superjeans.cz)

Velikost:
M
Barva:
Zelená

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít