Černobílé pohádky ()

Produkt Černobílé pohádky () sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Černobílé pohádky () upraviť a produkt hľadať znova.

Černobílé pohádky ()

Černobílé pohádky ()
Detail

Audiokniha MP3 - Unikátní pohádková sbírka, jejímž nákupem přispějete na dobrou věc! - autor Různí autoři a Více autorů, čte Jiří Dvořák a Pavla Vitázková Unikátní pohádková sbírka, jejímž nákupem přispějete na dobrou věc!Černobílé Pohádky ()napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana...Významná část peněz z prodeje Černobílých pohádek putuje na konto Společnosti pro ranou péči, která se věnuje rodinám s dětmi s (nejen zrakovým) postižením. (alza.cz)

Podobné produkty ako Černobílé pohádky ()

Černobílé pohádky - audiokniha

Černobílé pohádky - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Černobílé Pohádky ()napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V audioknize najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana... Významná část peněz z prodeje Černobílých pohádek putuje na konto Společnosti pro ranou péči, která se věnuje rodinám s dětmi s (nejen zrakovým) postižením. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Černobílé pohádky - audiokniha , Černobílé pohádky (978-80-00-05662-3)

Černobílé pohádky - e-kniha

Černobílé pohádky - e-kniha
Detail

eBook:,Černobílé Pohádky ()napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana... Všichni spisovatelé se na knížce podíleli bez nároku na honorář - významná část peněz z prodeje Černobílých pohádek totiž putuje na konto Společnosti pro ranou péči, která se věnuje rodinám s dětmi s (nejen zrakovým) postižením. Velký dík patří kromě již zmíněných také Lucii Hlavinkové, Ivoně Březinové, Ivaně Peroutkové, Daniele Krolupperové, Martině Drijverové, Zuzaně Pospíšilové, Stanislavě Reschové, Peterovi Stoličnému, Lence Rožnovské, Kateřině Andrlové, Janu Svitákovi, Zuzaně Šestákové, Jarmile Dědkové a Šárce Kadlečíkové. Knihu doprovodil ilustracemi Jakub Cenkl a inspiroval se při tom tím, jak malé děti od narození vnímají barvy. Nejprve jen černou a bílou, postupně se jim ale okolní svět začíná před očima rozjasňovat, až nakonec hraje pestrou paletou barev. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Černobílé pohádky - e-kniha , Černobílé pohádky (978-80-000-5662-3)

Černobílé pohádky - Cenkl Jakub

Černobílé pohádky - Cenkl Jakub
Detail

Černobílé Pohádky ()napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana... Významná část peněz z prodeje Černobílých pohádek putuje na konto Společnosti pro ranou péči, která se věnuje rodinám s dětmi s (nejen zrakovým) postižením. (patro.cz)

Podobné produkty ako Černobílé pohádky - Cenkl Jakub , Černobílé pohádky (978-80-00-06703-2)

Černobílé pohádky (978-80-00-05662-3)

Černobílé pohádky (978-80-00-05662-3)
Detail

Kniha - autor Jakub Cenkl, 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Černobílé Pohádky ()napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana... Významná část peněz z prodeje Černobílých pohádek putuje na konto Společnosti pro ranou péči, která se věnuje rodinám s dětmi s (nejen zrakovým) postižením. (alza.cz)

Podobné produkty ako Černobílé pohádky (978-80-00-05662-3) , Černobílé prázdniny ()

Černobílé pohádky (978-80-000-5662-3)

Černobílé pohádky (978-80-000-5662-3)
Detail

Elektronická kniha - autor kolektiv a Více autorů, 96 stran, česky Černobílé Pohádky ()napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana... Všichni spisovatelé se na knížce podíleli bez nároku na honorář - významná část peněz z prodeje Černobílých pohádek totiž putuje na konto Společnosti pro ranou péči, která se věnuje rodinám s dětmi s (nejen zrakovým) postižením. Velký dík patří kromě již zmíněných také Lucii Hlavinkové, Ivoně Březinové, Ivaně Peroutkové, Daniele Krolupperové, Martině Drijverové, Zuzaně Pospíšilové, Stanislavě Reschové, Peterovi Stoličnému, Lence Rožnovské, Kateřině Andrlové, Janu Svitákovi, Zuzaně Šestákové, Jarmile Dědkové a Šárce Kadlečíkové. Knihu doprovodil ilustracemi Jakub... (alza.cz)

Podobné produkty ako Černobílé pohádky (978-80-000-5662-3) , Křeslo černobílé pravá kůže (247645)

Černobílé pohádky (978-80-00-06703-2)

Černobílé pohádky  (978-80-00-06703-2)
Detail

Kniha - autor Zdeněk Svěrák; Lucie Hlavinková; Alena Mornštajnová; Jan Sviták; Šárka Kadleč..., 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Černobílé Pohádky ()napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana... Významná část peněz z prodeje Černobílých pohádek putuje na konto Společnosti pro ranou péči, která se věnuje rodinám s dětmi s (nejen zrakovým) postižením. (alza.cz)

Podobné produkty ako Černobílé pohádky (978-80-00-06703-2) , Černobílé prázdniny (978-80-262-1305-5)

Černobílé pohádky - Zdeněk Svěrák, Ivona Březinová, Zuzana Pospíšilová, Petra Soukupová, Daniela Krolupperová, Peter Stoličný, Ivana Peroutková, Lenka

Černobílé pohádky - Zdeněk Svěrák, Ivona Březinová, Zuzana Pospíšilová, Petra Soukupová, Daniela Krolupperová, Peter Stoličný, Ivana Peroutková, Lenka
Detail

Audiokniha:,Černobílé Pohádky ()napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana... Významná část peněz z prodeje Černobílých pohádek putuje na konto Společnosti pro ranou péči, která se věnuje rodinám s dětmi s (nejen zrakovým) postižením. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Černobílé pohádky - Zdeněk Svěrák, Ivona Březinová, Zuzana Pospíšilová, Petra Soukupová, Daniela Krolupperová, Peter Stoličný, Ivana Peroutková, Lenka , Oibo elastické kostičky 3 černobílé barvy (7640153434210)

Černobílé pohádky - Zdeněk Svěrák, Ivona Březinová, Zuzana Pospíšilová, Petra Soukupová, Daniela Krolupperová, Peter Stoličný, Ivana Peroutková, Lenka

Černobílé pohádky - Zdeněk Svěrák, Ivona Březinová, Zuzana Pospíšilová, Petra Soukupová, Daniela Krolupperová, Peter Stoličný, Ivana Peroutková, Lenka
Detail

Černobílé Pohádky ()napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana... Významná část peněz z prodeje Černobílých pohádek putuje na konto Společnosti pro ranou péči, která se věnuje rodinám s dětmi s (nejen zrakovým) postižením. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Černobílé pohádky - Zdeněk Svěrák, Ivona Březinová, Zuzana Pospíšilová, Petra Soukupová, Daniela Krolupperová, Peter Stoličný, Ivana Peroutková, Lenka , Zuty - batman v černobílé, 40×50 cm (hrawlmal63nad)

Příběh Františky: aneb Hledání ztracených barev (978-80-7650-844-6)

Příběh Františky: aneb Hledání ztracených barev (978-80-7650-844-6)
Detail

Kniha - autor Marie Hledíková, 184 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Devítiletá Františka žije v dočista černobílém světě. Jednoho večera ji v pokojíčku navštíví barevný had. Nabídne jí, že ji zavede tam, kde to není všechno stejné a smutné. Františka neváhá. Vydává se na cestu do světa plného barev, kde začne rozkrývat černobílé tajemství své rodiny. Kniha je plná metafor, nevšedních postav, humoru, alegorií a naděje. Opírá se o principy jógové filozofie a pěstuje důvěru mezi rodiči a jejich dětmi. (alza.cz)

Podobné produkty ako Příběh Františky: aneb Hledání ztracených barev (978-80-7650-844-6) , Odstíny barvy černobílé (999-00-017-7606-0)

Pět úkolů pro Rudolfa (978-80-270-8087-8)

Pět úkolů pro Rudolfa (978-80-270-8087-8)
Detail

Kniha - autor Pavla Šebková, 105 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Ve starém domě se dějí věci nad kterými zůstává rozum stát. Duch Rudolf tam poletuje mezi zdmi a potřebuje dořešit pár věcí, které za života nestihl. Pomocníky v plnění mu budou dva myšáci a zrzavý, vypelichaný kocour. Čeká na ně však mnoho nástrah a záludností. Podaří se jim úkoly splnit? Kniha pro děti i dospělé, plná lásky, odpuštění i upřímného přátelství, ale hlavně pochopení, že nikdo a nic na světě není černobílé... a že je na každém, jak dokáže svůj život prožít a naplnit. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pět úkolů pro Rudolfa (978-80-270-8087-8) , Malování podle čísel - černobílé kočky na plotě (hramal00842nad)

Montessori pro miminka Mořská zvířata (978-80-7642-928-4)

Montessori pro miminka Mořská zvířata (978-80-7642-928-4)
Detail

Kniha - 10 stran, česky, prostorové Pohádky, leporela Pod mořskou hladinou se skrývá tolik života! Pojďte strávit čas se svým dítětem a listujte společně stránkami této knížky, vytvořené speciálně pro děti podle metody Marie Montessori! Malí čtenáři se mohou dívat na černobílé obrázky, všímat si malých detailů v červené barvě a začít prozkoumávat svět. (alza.cz)

Podobné produkty ako Montessori pro miminka Mořská zvířata (978-80-7642-928-4)

Montessori pro miminka Pojď za mnou, děťátko! (978-80-7642-927-7)

Montessori pro miminka Pojď za mnou, děťátko! (978-80-7642-927-7)
Detail

Kniha - 10 stran, česky, prostorové Pohádky, leporela Pojďte strávit čas se svým dítětem a listujte společně stránkami této knížky, vytvořené speciálně pro děti podle metody Marie Montessori! Malí čtenáři mohou prstem sledovat cestičky, dívat se na černobílé obrázky, všímat si malých detailů v červené barvě a začít prozkoumávat svět. (alza.cz)

Podobné produkty ako Montessori pro miminka Pojď za mnou, děťátko! (978-80-7642-927-7) , Bellatex s.r.o. g - knoflík exclusive - kotě černobílé 2ks (9204)

Černobílé prázdniny (978-80-262-1305-5)

Černobílé prázdniny (978-80-262-1305-5)
Detail

Kniha - autor Lucie Emmerová, česky Honzíkovo prázdninové dobrodružství v lesním světě obývaném zvířátkyPrázdniny v českých lesích jsou snad nejkrásnější na světě. Zejména v chaloupce s rozkvetlou zahradou, co by kamenem dohodil od rybníka s topoly na hrázi. Honzík by u tetičky Pravoslavy s prapodivným účesem, která sice píše s tolika chybami, že by z toho paní učitelku snad trefil šlak, ale zato vypráví báječné Pohádky a snídá žužu, nejraději zůstal bydlet natrvalo. Už proto, že má potíže s vyslovováním r a ř, když je nervózní, a u tety panuje klid a pohoda.Když se Honzík jednoho dne proboří nohou do dutiny skryté pod pařezem, objeví tam podivuhodný svět obývaný zvířátky. V tomhle světě je na všechno dost času, popíjí se tu čaj z porcelánového servisu, vyprávějí se pohádky, a když je někdo statečný a neohrožený, klidně může mít všechny vady řeči, co jich jen je, nikdo se tím nezabývá. Kdykoli se objeví nějaké nebezpečí nebo narušitel, Honzík a jeho noví... (alza.cz)

Podobné produkty ako Černobílé prázdniny (978-80-262-1305-5) , Topprostěradla mikroflanel prostěradlo 90×200 pictures - čtverce černobílé (90m35)

Černobílé prázdniny - Lucie Šavlíková - audiokniha

Černobílé prázdniny - Lucie Šavlíková - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Prázdniny v českých lesích jsou snad nejkrásnější na světě. Zejména v chaloupce s rozkvetlou zahradou, co by kamenem dohodil od rybníka s topoly na hrázi. Honzík by u tetičky Pravoslavy s prapodivným účesem, která sice píše s tolika chybami, že by z toho paní učitelku snad trefil šlak, ale zato vypráví báječné Pohádky a snídá žužu, nejraději zůstal bydlet natrvalo. Už proto, že má potíže s vyslovováním r a ř, když je nervózní, a u tety panuje klid a pohoda. Když se Honzík jednoho dne proboří nohou do dutiny skryté pod pařezem, objeví tam podivuhodný svět obývaný zvířátky. V tomhle světě je na všechno dost času, popíjí se tu čaj z porcelánového servisu, vyprávějí se pohádky, a když je někdo statečný a neohrožený, klidně může mít všechny vady řeči, co jich jen je, nikdo se tím nezabývá. Kdykoli se objeví nějaké nebezpečí nebo narušitel, Honzík a jeho noví kamarádi dají hlavy dohromady a s přehledem situaci vyřeší. A na konci čeká skutečně nečekané překvapení… Lucie Emmerová působí jako nakladatelská redaktorka. Vystudovala obor překladatelství a tlumočnictví na Filozofické fakultě UK a k literárním překladům se ve volném čase ráda vrací. Stála u zrodu několika důležitých projektů podporujících dětské čtenářství. Po létech práce s texty jiných autorů, zejména těch dětských, se rozhodla zkusit štěstí a napsat také něco vlastního. A tak vznikly Černobílé prázdniny, které jsou její literární prvotinou. Žije v Praze, má tři dospělé děti a jednu čokoládově hnědou fenku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Černobílé prázdniny - Lucie Šavlíková - audiokniha , Top deka beránek 150×200 - pictures - čtverce černobílé (ldb5)

Černobílé prázdniny - Lucie Šavlíková

Černobílé prázdniny - Lucie Šavlíková
Detail

Prázdniny v českých lesích jsou snad nejkrásnější na světě. Zejména v chaloupce s rozkvetlou zahradou, co by kamenem dohodil od rybníka s topoly na hrázi. Honzík by u tetičky Pravoslavy s prapodivným účesem, která sice píše s tolika chybami, že by z toho paní učitelku snad trefil šlak, ale zato vypráví báječné Pohádky a snídá žužu, nejraději zůstal bydlet natrvalo. Už proto, že má potíže s vyslovováním r a ř, když je nervózní, a u tety panuje klid a pohoda.Když se Honzík jednoho dne proboří nohou do dutiny skryté pod pařezem, objeví tam podivuhodný svět obývaný zvířátky. V tomhle světě je na všechno dost času, popíjí se tu čaj z porcelánového servisu, vyprávějí se pohádky, a když je někdo statečný a neohrožený, klidně může mít všechny vady řeči, co jich jen je, nikdo se tím nezabývá. Kdykoli se objeví nějaké nebezpečí nebo narušitel, Honzík a jeho noví kamarádi dají hlavy dohromady a s přehledem situaci vyřeší. A na konci čeká skutečně nečekané překvapení…Lucie Šavlíková působí jako nakladatelská redaktorka. Vystudovala obor překladatelství a tlumočnictví na Filozofické fakultě UK a k literárním překladům se ve volném čase ráda vrací. Stála u zrodu několika důležitých projektů podporujících dětské čtenářství. Po létech práce s texty jiných autorů, zejména těch dětských, se rozhodla zkusit štěstí a napsat také něco vlastního. A tak vznikly Černobílé prázdniny, které jsou její literární prvotinou. Žije v Praze, má tři dospělé děti a jednu čokoládově hnědou fenku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Černobílé prázdniny - Lucie Šavlíková , Dino z pohádky do pohádky (8590878623514)

Dámská mikina Jerri Sweatshirt 12022407-2486 YELLOW

Dámská mikina Jerri Sweatshirt 12022407-2486 YELLOW
Detail

spodní a rukávy jsou zakončeny žebry na přední straně Obrázek Mickey Mouse mikina na hlavě Sbírka byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. zaoblený výstřih se žebrovaným lemováním střih regular fit vysoce kvalitní bavlněná tkanina Symbol: 12022407-2486 Yellow Model: Bluza Wood Wood Jerri Sweatshirt 12022407-2486 YELLOW Producer: Wood Wood Barva: žlutý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Dámská mikina Jerri Sweatshirt 12022407-2486 YELLOW , Pohádky 3 ()

Pánská mikina Wood Wood Hugo Sweatshirt 12025619-2486 NAVY

Pánská mikina Wood Wood Hugo Sweatshirt 12025619-2486 NAVY
Detail

zaoblený výstřih se žebrovaným lemováním Sbírka byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. zadní tisk zobrazující Mickey Mouse spodní a rukávy jsou zakončeny žebry mikina na hlavě vysoce kvalitní bavlněná tkanina střih regular fit Symbol: 12025619-2486 Navy Model: Bluza Wood Wood Hugo Sweatshirt 12025619-2486 NAVY Producer: Wood Wood Barva: Tmavě modrá (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánská mikina Wood Wood Hugo Sweatshirt 12025619-2486 NAVY , Pohádky 1

Černobílé prázdniny - Šavlíková Lucie

Černobílé prázdniny - Šavlíková Lucie
Detail

Prázdniny v českých lesích jsou snad nejkrásnější na světě. Zejména v chaloupce s rozkvetlou zahradou, co by kamenem dohodil od rybníka s topoly na hrázi. Honzík by u tetičky Pravoslavy s prapodivným účesem, která sice píše s tolika chybami, že by z toho paní učitelku snad trefil šlak, ale zato vypráví báječné Pohádky a snídá žužu, nejraději zůstal bydlet natrvalo. Už proto, že má potíže s vyslovováním r a ř, když je nervózní, a u tety panuje klid a pohoda. Když se Honzík jednoho dne proboří nohou do dutiny skryté pod pařezem, objeví tam podivuhodný svět obývaný zvířátky. V tomhle světě je na všechno dost času, popíjí se tu čaj z porcelánového servisu, vyprávějí se pohádky, a když je někdo statečný a neohrožený, klidně může mít všechny vady řeči, co jich jen je, nikdo se tím nezabývá. Kdykoli se objeví nějaké nebezpečí nebo narušitel, Honzík a jeho noví kamarádi dají hlavy dohromady a s přehledem situaci vyřeší. A na konci čeká skutečně nečekané překvapení… Lucie Emmerová působí jako nakladatelská redaktorka. Vystudovala obor překladatelství a tlumočnictví na Filozofické fakultě UK a k literárním překladům se ve volném čase ráda vrací. Stála u zrodu několika důležitých projektů podporujících dětské čtenářství. Po létech práce s texty jiných autorů, zejména těch dětských, se rozhodla zkusit štěstí a napsat také něco vlastního. A tak vznikly Černobílé prázdniny, které jsou její literární prvotinou. Žije v Praze, má tři dospělé děti a jednu čokoládově hnědou fenku. (patro.cz)

Podobné produkty ako Černobílé prázdniny - Šavlíková Lucie , Nezbedné pohádky

Pánské tričko Bobo 12025702-2334 NAVY

Pánské tričko Bobo 12025702-2334 NAVY
Detail

standardní délka příjemná látka na dotek Sbírka byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. zaoblený výstřih se žebrovaným lemováním klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny střih regular fit tisk Mickey Mouse vpředu Symbol: 12025702-2334 Navy Model: Koszulka Wood Wood Bobo T-shirt 12025702-2334 NAVY Producer: Wood Wood Barva: Tmavě modrá (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tričko Bobo 12025702-2334 NAVY , Staročeské pohádky

Zvířata: První kontrastní knížka našeho miminka (978-80-256-3065-5)

Zvířata: První kontrastní knížka našeho miminka (978-80-256-3065-5)
Detail

Kniha - autor Mary Cartwright, 10 stran, česky, prostorové Pohádky, leporela Černobílé vysoce kontrastní leporelo je ideální první knížkou pro vaše miminko. Jednoduché, ale výrazné obrázky stimulují citlivý rozvíjející se zrak dětí a upoutají jejich pozornost. Malý formát a pevné stránky též napomáhají s vývojem motoriky a koordinaci prstíků. Prohlížejte si s vaším děťátkem toto roztomile ilustrované leporelo a seznamte se se zvířátky z celého světa. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zvířata: První kontrastní knížka našeho miminka (978-80-256-3065-5) , Pohádky i.

Dámské tričko Aria tričko 12022500-2434 bright white

Dámské tričko Aria tričko 12022500-2434 bright white
Detail

standardní délka příjemná látka na dotek střih regular fit kulatý výstřih Sbírka byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. tisk Mickey Mouse vpředu klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny model je vysoký 169 cm a vykazuje oblečení velikosti s Symbol: 12022500-2434 Bright White Model: Koszulka Wood Wood Aria T-shirt 12022500-2434 BRIGHT WHITE Producer: Wood Wood Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Dámské tričko Aria tričko 12022500-2434 bright white , Indigové pohádky ()

Dámské tričko Aria tričko 12022500-2434 bright white

Dámské tričko Aria tričko 12022500-2434 bright white
Detail

standardní délka příjemná látka na dotek střih regular fit kulatý výstřih Sbírka byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. tisk Mickey Mouse vpředu klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny model je vysoký 169 cm a vykazuje oblečení velikosti s Symbol: 12022500-2434 Bright White Model: Koszulka Wood Wood Aria T-shirt 12022500-2434 BRIGHT WHITE Producer: Wood Wood Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Dámské tričko Aria tričko 12022500-2434 bright white , Chodské pohádky

Pánské tričko Bobo tričko 12025702-2334 bright white

Pánské tričko Bobo tričko 12025702-2334 bright white
Detail

standardní délka Sbírka byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny zaoblený výstřih se žebrovaným lemováním střih regular fit tisk Mickey Mouse vpředu příjemná látka na dotek Symbol: 12025702-2334 Bright White Model: Koszulka Wood Wood Bobo T-shirt 12025702-2334 BRIGHT WHITE Producer: Wood Wood Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tričko Bobo tričko 12025702-2334 bright white , Logopedické pohádky

Mikina Wood Wood x Disney Fred Hoodie 12025600-2486 šedá melanž

Mikina Wood Wood x Disney Fred Hoodie 12025600-2486 šedá melanž
Detail

Sbírka byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. kapuce se šňůrami pro nastavení střih regular fit mikina s kapucí na hlavě Dlouhé rukávy a manžety s kravaty vysoce kvalitní bavlněná tkanina kapsa klokana zadní tisk zobrazující Mickey Mouse spodní část s žebry pro lepší udržení tvaru Symbol: 12025600-2486 Grey Melange Model: Bluza Wood Wood x Disney Fred Hoodie 12025600-2486 GREY MELANGE Producer: Wood Wood Barva: šedý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina Wood Wood x Disney Fred Hoodie 12025600-2486 šedá melanž , Pohádky (9788025707005)

Pánské tričko Bobo tričko 12025702-2334 bright white

Pánské tričko Bobo tričko 12025702-2334 bright white
Detail

standardní délka Sbírka byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny zaoblený výstřih se žebrovaným lemováním střih regular fit tisk Mickey Mouse vpředu příjemná látka na dotek Symbol: 12025702-2334 Bright White Model: Koszulka Wood Wood Bobo T-shirt 12025702-2334 BRIGHT WHITE Producer: Wood Wood Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tričko Bobo tričko 12025702-2334 bright white , Indiánské pohádky ()

Dobrou noc: První kontrastní knížka našeho miminka (978-80-256-3066-2)

Dobrou noc: První kontrastní knížka našeho miminka (978-80-256-3066-2)
Detail

Kniha - autor Mary Cartwright, 10 stran, česky, prostorové Pohádky, leporela Černobílé vysoce kontrastní leporelo je ideální první knížkou pro vaše miminko. Jednoduché, ale výrazné obrázky stimulují citlivý rozvíjející se zrak dětí a upoutají jejich pozornost. Malý formát a pevné stránky též napomáhají s vývojem motoriky a koordinaci prstíků. Prohlížejte si s vaším děťátkem toto roztomile ilustrované leporelo a pomalu se ukolébejte ke spánku se zářivými hvězdičkami, měkkými plyšovými medvídky a nočními zvířátky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dobrou noc: První kontrastní knížka našeho miminka (978-80-256-3066-2) , Pohádky 4 ()

Ahoj, mláďata!: Kontrastní knížka (978-80-256-3105-8)

Ahoj, mláďata!: Kontrastní knížka (978-80-256-3105-8)
Detail

Kniha - autor Duopress Labs; Julissa Mora, 22 stran, česky, prostorové Pohádky, leporela Černobílé leporelo je tou nejlepší první knížkou pro vaše miminko. Výrazné obrázky s vysokým kontrastem a jednoduchými texty jsou uzpůsobeny pro postupně vyvíjející se dětské oči. Milé a rozverné ilustrace mláďat z celéjo světa představí dětem úžasnou říši zvířat. Pevné stránky a malý rozměr leporela jsou ideální pro malé dětské ruce, které se též začínají seznamovat se svým okolím a které teprve rozvíjejí koordinaci a pohyby prstíků. (alza.cz)

Podobné produkty ako Ahoj, mláďata!: Kontrastní knížka (978-80-256-3105-8) , Valašské pohádky

Ahoj, sluníčko!: Kontrastní knížka (978-80-256-3106-5)

Ahoj, sluníčko!: Kontrastní knížka (978-80-256-3106-5)
Detail

Kniha - autor Duopress Labs; Jannie Ho, 22 stran, česky, prostorové Pohádky, leporela Černobílé leporelo je tou nejlepší první knížkou pro vaše miminko. Výrazné obrázky s vysokým kontrastem a jednoduchými popisky jsou uzpůsobeny pro postupně vyvíjející se dětské oči. Milé ilustrace sluníčka a jeho kamarádů představí dětem svět, který je obklopuje. Pevné stránky a malý rozměr leporela jsou ideální pro malé dětské ruce, které se též začínají seznamovat se svým okolím a které teprve rozvíjejí koordinaci a pohyby prstíků. (alza.cz)

Podobné produkty ako Ahoj, sluníčko!: Kontrastní knížka (978-80-256-3106-5) , Vodnické pohádky

Dámské tričko ARIA T-košile 12022500-2434 NAVY

Dámské tričko ARIA T-košile 12022500-2434 NAVY
Detail

příjemná látka na dotek střih regular fit kulatý výstřih model je vysoký 169 cm a vykazuje oblečení velikosti s Na přední straně a na zadní straně potisk Mickey Mouse kolekce byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. standardní délka klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny Symbol: 12022500-2434 Navy Model: Koszulka Wood Wood Aria T-shirt 12022500-2434 NAVY Producer: Wood Wood Barva: Tmavě modrá (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Dámské tričko ARIA T-košile 12022500-2434 NAVY , Pohádky 7 ()

Dámské tričko ARIA T-košile 12022500-2434 NAVY

Dámské tričko ARIA T-košile 12022500-2434 NAVY
Detail

příjemná látka na dotek střih regular fit kulatý výstřih model je vysoký 169 cm a vykazuje oblečení velikosti s Na přední straně a na zadní straně potisk Mickey Mouse kolekce byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. standardní délka klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny Symbol: 12022500-2434 Navy Model: Koszulka Wood Wood Aria T-shirt 12022500-2434 NAVY Producer: Wood Wood Barva: Tmavě modrá (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Dámské tričko ARIA T-košile 12022500-2434 NAVY

Dámské tričko ARIA T-košile 12022500-2434 NAVY

Dámské tričko ARIA T-košile 12022500-2434 NAVY
Detail

příjemná látka na dotek střih regular fit kulatý výstřih model je vysoký 169 cm a vykazuje oblečení velikosti s Na přední straně a na zadní straně potisk Mickey Mouse kolekce byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. standardní délka klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny Symbol: 12022500-2434 Navy Model: Koszulka Wood Wood Aria T-shirt 12022500-2434 NAVY Producer: Wood Wood Barva: Tmavě modrá (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Dámské tričko ARIA T-košile 12022500-2434 NAVY

Dámské tričko ARIA T-košile 12022500-2434 NAVY

Dámské tričko ARIA T-košile 12022500-2434 NAVY
Detail

příjemná látka na dotek střih regular fit kulatý výstřih model je vysoký 169 cm a vykazuje oblečení velikosti s Na přední straně a na zadní straně potisk Mickey Mouse kolekce byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. standardní délka klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny Symbol: 12022500-2434 Navy Model: Koszulka Wood Wood Aria T-shirt 12022500-2434 NAVY Producer: Wood Wood Barva: Tmavě modrá (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Dámské tričko ARIA T-košile 12022500-2434 NAVY

Tričko Wood Wood Bobo tričko 12025701-2334 šedá melanž

Tričko Wood Wood Bobo tričko 12025701-2334 šedá melanž
Detail

standardní délka klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny příjemná látka na dotek zaoblený výstřih se žebrovaným lemováním střih regular fit Sbírka byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. model je vysoký 187 cm a vykazuje oblečení velikosti L tisk Mickey Mouse vpředu Symbol: 12025701-2334 Grey Melange Model: Koszulka Wood Wood Bobo T-shirt 12025701-2334 GREY MELANGE Producer: Wood Wood Barva: šedý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Tričko Wood Wood Bobo tričko 12025701-2334 šedá melanž

Pánské tričko Bobo tričko 12025701-2334 bright white

Pánské tričko Bobo tričko 12025701-2334 bright white
Detail

klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny příjemná látka na dotek střih regular fit Sbírka byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. model je vysoký 182 cm a vykazuje oblečení velikosti L tisk Mickey Mouse na zádech standardní délka zaoblený výstřih se žebrovaným lemováním Symbol: 12025701-2334 Bright White Model: Koszulka Wood Wood Bobo T-shirt 12025701-2334 BRIGHT WHITE Producer: Wood Wood Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tričko Bobo tričko 12025701-2334 bright white

Pánské tričko Bobo tričko 12025701-2334 bright white

Pánské tričko Bobo tričko 12025701-2334 bright white
Detail

klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny příjemná látka na dotek střih regular fit Sbírka byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. model je vysoký 182 cm a vykazuje oblečení velikosti L tisk Mickey Mouse na zádech standardní délka zaoblený výstřih se žebrovaným lemováním Symbol: 12025701-2334 Bright White Model: Koszulka Wood Wood Bobo T-shirt 12025701-2334 BRIGHT WHITE Producer: Wood Wood Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tričko Bobo tričko 12025701-2334 bright white

Pánské tričko Bobo tričko 12025701-2334 bright white

Pánské tričko Bobo tričko 12025701-2334 bright white
Detail

klasické tričko s krátkým rukávem vyrobené z organické bavlny, organická bavlna je látka s extrémně vysokou pevností, která neobsahuje pesticidy a žádné chemické sloučeniny příjemná látka na dotek střih regular fit Sbírka byla inspirována legendární postavou z Pohádky Walta Disneye. Známý a milovaný po celém světě Mickey Mouse, objevuje se v původní černobílé verzi. model je vysoký 182 cm a vykazuje oblečení velikosti L tisk Mickey Mouse na zádech standardní délka zaoblený výstřih se žebrovaným lemováním Symbol: 12025701-2334 Bright White Model: Koszulka Wood Wood Bobo T-shirt 12025701-2334 BRIGHT WHITE Producer: Wood Wood Barva: bílý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánské tričko Bobo tričko 12025701-2334 bright white

Zvířátka v lese (978-80-7551-149-2)

Zvířátka v lese (978-80-7551-149-2)
Detail

Kniha - autor Jana Balonová; Tomáš Pekárek, 12 stran, česky, prostorové Pohádky, leporela o úspěšných leporelech Moje zvířátka a Moje hračky autoři připravili další, tentokrát s lesními zvířátky. Rodiče mohou s leporelem pracovat postupně. Již tříměsíční miminko reaguje na černobílé obrázky a při „pasení koníčků“ zvedá hlavičku a otáčí se za obrázky. Tím se trénuje jeho vjem, zrak a při zvedání i zádové svaly. Batolatům je určena barevná strana, kde si s nimi rodiče mohou ukazovat zvířátka v lese a napodobovat jejich zvuky. Leporelo je inspirováno metodou Montessori. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zvířátka v lese (978-80-7551-149-2)

Darebák David: Hurá do oblak! (978-80-759-5343-8)

Darebák David: Hurá do oblak! (978-80-759-5343-8)
Detail

Elektronická kniha - ze série Darebák David, autor Francesca Simonová, 144 stran, česky Darebák David se vrací a zlobí ještě víc než dříve! Přesvědčí vás o tom v nové knížce od Francesky Simonové a opět ho vtipně a černobíle ilustroval Tony Ross. V této knížce najdete čtyři zbrusu nové příběhy, ve kterých Darebák David napáchá spoušť v letadle, musí napsat slohovou práci o Tudorovcích, nechce se účastnit školní hry a proklouzne na zakázaný tobogan. Tyto nadčasové skopičiny jednoho z nejoblíbenějších malých hrdinů dětem s úspěchem poslouží jako první krok ke čtení pro radost. (alza.cz)

Podobné produkty ako Darebák David: Hurá do oblak! (978-80-759-5343-8)

Leporela pro miminka Kontrastní zvířátka 1 a 2

Leporela pro miminka Kontrastní zvířátka 1 a 2
Detail

Kniha - autor Bohdan Lukáš, 20 stran, česky, prostorové Pohádky, leporela Leporela plná vysoce kontrastních černobílých obrázků zaujme miminka již od dvou týdnů života a pomůže jejich rozvojiV prvních měsících nemá miminko ještě dostatečně vyvinutý zrak k rozeznávání barev, a proto jsou černobílé kontrastní obrázky s jednou výraznější barvou to nejlepší pro stimulaci jeho mozku, která probíhá především prostřednictvím zraku.Kontrastní jednoduché obrázky pomáhají zvýšit soustředění, podporují zvídavost a podněcují vytváření nových mozkových spojení.Rozkládací leporelo (harmonika) kapesního formátu můžeme ze začátku pokládat do postýlek nebo před miminko, když "pase koníčky", později mu můžeme ukazovat jednotlivá zvířátka a učit ho je poznávat. (alza.cz)

Podobné produkty ako Leporela pro miminka Kontrastní zvířátka 1 a 2

Na procházce: První kontrastní knížka našeho miminka (978-80-256-3068-6)

Na procházce: První kontrastní knížka našeho miminka (978-80-256-3068-6)
Detail

Kniha - autor Mary Cartwright, 10 stran, česky, prostorové Pohádky, leporela Vyrazte na procházku s touto úžasnou knihou s vysoce kontrastními černobílými obrázky, které stimulují a fascinují malé děti. Ćernobílé vysoce kontrastní leporelo je ideální první knížkou pro vaše miminko. Jednoduché, ale výrazné obrázky stimulují citlivý rozvíjející se zrak dětí a upoutají jejich pozornost. Malý formát a pevné stránky též napomáhají s vývojem motoriky a koordinaci prstíků. Prohlížejte si s vaším děťátkem toto roztomile ilustrované leporelo a vydejte se do města či přírody a poznejte i různá roční období. (alza.cz)

Podobné produkty ako Na procházce: První kontrastní knížka našeho miminka (978-80-256-3068-6)

Jógátky – Cesta na horu srdce - Barbora Hu

Jógátky – Cesta na horu srdce - Barbora Hu
Detail

Od útlého dětství jsme zaplavováni nespočtem informací o světě kolem nás. Některé z nich jsou užitečné, jiné zas naprosto zbytečné. Co ale svět, který je uvnitř nás? Pojďme se do něj ponořit prostřednictvím devíti poetických příběhů na motivy indického učení o devíti emocích. Pohádky jsou napsány tak, aby rozvíjely dětskou představivost a motivovaly k přemýšlení o pohnutkách vlastní mysli. Děti a rodiče v nich naleznou nejen poučení, ale také inspiraci k zábavně pojatým jógovým cvičením, díky kterým si mohou protáhnout tělo, uvolnit mysl a nalézt harmonii mezi oběma. Budeme rádi, když po přečtení knížky začnete vnímat svět okolo i uvnitř jako barevné místo. Nic totiž není černobílé a žádná emoce není dobrá, nebo špatná. Záleží jen na tom, jak se s ní nakládá. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jógátky – Cesta na horu srdce - Barbora Hu

Praha: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-53-1)

Praha: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-53-1)
Detail

Kniha - autor Libor Drobný, 10 stran, česky, prostorové Pohádky, leporela Tato knížka představuje nejkrásnější místa a zákoutí našeho hlavního města – stověžaté Prahy. Navštívíte zde Karlův most a pokocháte se výhledem na Pražský hrad. Zavítáte na Malostranské náměstí s majestátním chrámem svatého Mikuláše a samozřejmě na nejstarší náměstí Prahy – Staroměstské náměstí se světoznámým a turisty obdivovaným orlojem. Prohlídku města jistě rádi zakončíte oddychem ve Stromovce – největší z pražských zahrad. Na cestě za poznáním vás doprovodí řada komických postaviček i pražských přízraků. Pod barevnými puzzle skládankami objeví děti černobílé obrázky, které jim poslouží jako nápověda při skládání, ale mohou si je také samy vybarvit. A na posledních stránkách čekají malé čtenáře jednoduché kvízové otázky! (alza.cz)

Podobné produkty ako Praha: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-53-1)

Prague: Puzzles - Colouring - Quizzes (978-80-88276-55-5)

Prague: Puzzles - Colouring - Quizzes (978-80-88276-55-5)
Detail

Kniha - autor Libor Drobný, 10 stran, anglicky, prostorové Pohádky, leporela Tato knížka v angličtině představuje nejkrásnější místa a zákoutí našeho hlavního města – stověžaté Prahy. Navštívíte zde Karlův most a pokocháte se výhledem na Pražský hrad. Zavítáte na Malostranské náměstí s majestátním chrámem svatého Mikuláše a samozřejmě na nejstarší náměstí Prahy – Staroměstské náměstí se světoznámým a turisty obdivovaným orlojem. Prohlídku města jistě rádi zakončíte oddychem ve Stromovce – největší z pražských zahrad. Na cestě za poznáním vás doprovodí řada komických postaviček i pražských přízraků. Pod barevnými puzzle skládankami objeví děti černobílé obrázky, které jim poslouží jako nápověda při skládání, ale mohou si je také samy vybarvit. A na posledních stránkách čekají malé čtenáře jednoduché kvízové otázky! (alza.cz)

Podobné produkty ako Prague: Puzzles - Colouring - Quizzes (978-80-88276-55-5)

Statečný Zeb (978-80-000-3952-7)

Statečný Zeb (978-80-000-3952-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Eva Bešťáková, 144 stran Druhá knížka autorčiny volné řady o zvířatech (první byla Princezna bílých tygrů) Jednou za svítání se v savaně pod rozložitou akácií narodil černobíle pruhovaný hřebeček Zeb. Jakmile se rozkoukal, začala ho máma Badu učit všemu, co musí znát zebra, aby se jí v divoké přírodě dobře žilo. Volnost a bezstarostnost zvídavého mláděte však brzy ukončí lovci – Zeba chytí a odvezou daleko pryč. Tak začíná předlouhá a strastiplná Zebova cesta. Ale kde skončí? A vrátí se někdy statečný Zeb domů? Příběh o malé zebře přináší nejen napínavé vyprávění, ale i spoustu zajímavostí o africké přírodě a životě divokých zvířat. Hlavním hrdinou je hřebeček Grévyho – nejstarší a chráněný druh zebry, která dostala jméno podle francouzského prezidenta, jenž ji obdržel jako vzácný dar od egyptského císaře. (alza.cz)

Podobné produkty ako Statečný Zeb (978-80-000-3952-7)

Od jara do zimy: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-45-6)

Od jara do zimy: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-45-6)
Detail

Kniha - 10 stran, česky, prostorové Pohádky, leporela V půvabné knížce s kouzelnými ilustracemi renomované autorky Heleny Zmatlíkové, tolik oblíbenými již hezkou řádkou generací, poznají děti jaro, léto, podzim a zimu. Věděli jste, že jaro je děvčátko s věnečkem z kvítí a sukní plnou mláďátek, léto pasáček, jehož šaty voní prázdninami, podzim dědeček s dýmkou nesoucí poslední plody sadů a lesů a zima ledová babička s rancem vnášející radost a barvy do dlouhých zimních večerů? Obrázky pro nejmenší doprovázejí veselé říkanky Aleny Zímové, zkušené autorky několika knih básniček pro děti. Pod barevnými puzzle skládankami objeví děti černobílé obrázky, které jim poslouží jako nápověda při skládání, ale mohou si je také samy vybarvit. A na posledních stránkách čekají malé čtenáře jednoduché kvízové otázky! (alza.cz)

Podobné produkty ako Od jara do zimy: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-45-6)

Farma: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-54-8)

Farma: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-54-8)
Detail

Kniha - autor Libor Drobný, 10 stran, česky, prostorové Pohádky, leporela V této zábavné knížce plné roztomilých postaviček a vtipných scén podrobně seznámíte se životem na farmě od jara do zimy. Na jaře se rodí mláďátka a všechno kvete, v létě je třeba věnovat se hlavně poli a zahradě a na podzim hurá do sadu! Ani v zimě, kdy příroda spí, na statku nezahálejí… Dozvíte se, odkud se bere med, mléko a vajíčka nebo z čeho se vyrábějí svetry. Poznáte, kolik práce je třeba, aby vyrostlo obilí, jak se starat o bylinky, ovoce a zeleninu. A také jaké dobroty nám dává příroda a co z nich zvládnou vykouzlit šikovní farmáři! Pod barevnými puzzle skládankami objeví děti černobílé obrázky, které jim poslouží jako nápověda při skládání, ale mohou si je také samy vybarvit. A na posledních stránkách čekají malé čtenáře jednoduché kvízové otázky! (alza.cz)

Podobné produkty ako Farma: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-54-8)

Čertí brko - Pekelné masky a zpěvy (řevy)

Čertí brko - Pekelné masky a zpěvy (řevy)
Detail

Na motivy filmové Pohádky Čertí brko, která vychází též knižně. Věděli jste, že čerti jsou sice zarostlí neholení démoni, ale mají jen drobné růžky? A byla to jen a jen naše fantazie, co jim v průběhu věků dodalo na strašlivosti? V lidových povídačkách se tak z růžků staly velerohy, z bagančat kopyta, a když má něco rohy a kopyta, tak to přece musí mít i ocas! A ještě něco tomu chybí… Ano – lítá to a plive oheň. Když se kníže pekel Lucifer seznámil s touto všeobecně vžitou představou o čertech, přišla mu poněkud nesmyslná, ale jako vládce všech démonů obdařený vskutku pekelnou inteligencí dobře věděl, že strach není logický, je však nejlepší prevencí hříchu! Proto svým podřízeným nařídil nosit speciální výstroj, která onu představu lidí o pekelnících dokonale naplňuje a používá se výhradně při takzvané jímce hříšníka neboli jeho zajetí. V téhle originální knížce najdete součást speciální jímkařské výstroje: strašidelné čertovské masky k vystřižení. Barevné, které si stačí jen nasadit a všem hříšníkům okamžitě zavařit, a černobílé k samostatnému vybarvení. A k práci nebo při strašení si můžete zazpívat (zařvat) společně s čerty jejich pekelnou píseň. Hezkou zábavu a hříchu zmar! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čertí brko - Pekelné masky a zpěvy (řevy)

Černobíle pro nejmenší (9788027027415)

Černobíle pro nejmenší (9788027027415)
Detail

Kniha pro děti - vhodné od narození První hračka a současně první knížka pro vaše miminka a batolata, to je kniha Černobíle pro nejmenší. Jak sám název napovídá, knížka je vyvedena v černé a bílé barvě a pouze z těchto dvou barev jsou rovněž složeny veškeré obrázky. Z tohoto důvodu můžete obrázky ukazovat nejmenším dětem, jelikož miminka zpočátku vidí pouze kontrastní barvy, černou a bílou. Děti hračka zaujme díky zmiňovanému barevnému provedení a jednoduchosti tvarů. Hračka je zcela bezpečná, vyrobena jako leporelo. Díky tomu vydrží i první hry batolat. Kniha Černobíle pro nejmenší pomůže rozvoji zraku u miminek. Klíčové vlastnosti knihy pro děti Černobíle pro nejmenšíKniha Černobíle pro nejmenší je vhodná pro děti od narozeníObrázky první dětské knihy jsou pouze v černo-bílém provedeníKniha myslí na rozvoj dětského zraku od narození a pomáhá miminkům upevňovat a trénovat očiHračka děti zaujme svým barevným provedením a jednoduchostí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Černobíle pro nejmenší (9788027027415)

TOP Mikroflanel prostěradlo 90x200 Pictures - Čtverce černobílé

TOP Mikroflanel prostěradlo 90x200 Pictures - Čtverce černobílé
Detail

Čtverce černobílé (topprosteradla.cz)

Podobné produkty ako TOP Mikroflanel prostěradlo 90x200 Pictures - Čtverce černobílé
Černobílé pohádky (978-80-00-05662-3), Černobílé pohádky (978-80-000-5662-3), Černobílé pohádky (978-80-00-06703-2), Černobílé prázdniny (), Křeslo černobílé pravá kůže (247645), Černobílé prázdniny (978-80-262-1305-5), OIBO elastické kostičky 3 černobílé barvy (7640153434210), Zuty - Batman v černobílé, 40×50 cm (HRAwlmal63nad), Odstíny barvy černobílé (999-00-017-7606-0), Malování podle čísel - Černobílé kočky na plotě (HRAmal00842nad), Bellatex s.r.o. G - Knoflík exclusive - kotě černobílé 2ks (9204), TopProstěradla Mikroflanel prostěradlo 90×200 Pictures - Čtverce černobílé (90m35), Top deka beránek 150×200 - Pictures - Čtverce černobílé (LDB5), Dino Z pohádky do pohádky (8590878623514), Pohádky 3 (), Pohádky 1, Nezbedné pohádky, Staročeské pohádky, Pohádky I., Indigové pohádky (), Chodské pohádky, Logopedické pohádky, Pohádky (9788025707005), Indiánské pohádky (), Pohádky 4 (), Valašské pohádky, Vodnické pohádky, Pohádky 7 ()