Černo-bílý světelný box na baterie BUTLERS

BLOCKBUSTER Světelný box XL s DC konektorem na baterie

BLOCKBUSTER Světelný box XL s DC konektorem na baterie

Nyní udělejte místo pro ty velké! Vaše heslo či motto se rozsvítí pro každého kolem díky světelnému boxu XL BLOCKBUSTER. Ideální například do výloh. Využijete přiložený USB kabel a rozsvítíte tak písmena na světelné ploše a rázem bude Váš rukopis zářit jak nápis na Broadwayi. Tip pro Vás: se samostatně prodejným BLOCKBUSTER balením písmen a číslic budete mít více možností, jak si svůj světelný box individuálně dotvořit. (Butlers.cz)

Symboly pro světelný box "Svatba" BUTLERS

Symboly pro světelný box "Svatba" BUTLERS

Tak tohle senzační, překvapte své spolubydlící, přítele, děti ... světelným nápisem. Typ: černé symboly do světelné tabule, 30 kusů Barva: černá Motiv: svatba Materiál: PVC Vlastnosti materiálu: pevný, pružný Rozměry: velikost obrázku - 2,5 cm (ZOOT.cz)

Box na baterie

Box na baterie

Konec chaosu v bateriích! Máte doma baterie také na všech možných místech? Pak si musíte pořídit tento box na baterie. Uskladníte do něj všechny běžné typy. Je to zkrátka velmi užitečný pomocník! Materiál: umělá hmota Rozměry: 16 x 10 x 7 cm (Velkykosik.cz)

Vánoční světelný řetěz Polarlite, 16 LED, na baterie, stříbrná

Vánoční světelný řetěz Polarlite, 16 LED, na baterie, stříbrná

Vánoční světelný řetěz Polarlite, 16 LED, na baterie, stříbrná (Conrad.cz)

TALK TALK Světelný box bublina, napájení bateriemi nebo kabelem

TALK TALK Světelný box bublina, napájení bateriemi nebo kabelem

Světelný box TALK TALK ve tvaru komiksové bubliny navazuje na úspěch světelného boxu BLOCKBUSTER a dělá všem, kterým je určen Váš zářný vlastnoručně napsaný motiv, vzkaz nebo text, jen velkou radost. (Butlers.cz)

Úložný box na baterie se zkoušečkou pro AAA, AA, 9 V baterie Conrad…

Úložný box na baterie se zkoušečkou pro AAA, AA, 9 V baterie Conrad energy

Úložný box Conrad energy je určen pro 36 obyčejných nebo dobíjecích baterií. Do boxu lze bezpečně a prakticky vložit 18 AA, 14 AAA baterií a 4 bloky 9 V. Díky boxu Conrad energy máte své nejpoužívanější baterie nebo dobíjecí baterie doma i na cestách vždy po ruce a nemusíte je dlouho hledat. Box můžete umístit také na stěně a díky zaklápěcímu víku jsou baterie nebo dobíjecí baterie chráněny i před prachem a vlhkostí. Integrovaný tester baterií vám umožní kontrolovat kapacitu vašich baterií nebo dobíjecích baterií. Tak můžete jejich kapacitu plně využít a už nebude docházet k likvidaci plně nevyužitých baterií. Pro ještě lepší přehled doporučujeme zasouvat do boxu prázdné baterie nebo dobíjecí baterie obráceně. (Conrad.cz)

Úložný box na baterie 9 V Ansmann (d x š x v) 125 x 34 x 53 mm

Úložný box na baterie 9 V Ansmann (d x š x v) 125 x 34 x 53 mm

Box na baterie s praktickým víkem. Z plastu odolného proti kyselině. Vhodný pro uložení baterií a akumulátorů. Dokonce lze několik boxů seřadit za sebe. (Conrad.cz)

Box na baterie Conrad energy Alkaline, včetně 18x AA, 14x AAA, 4x 9 V…

Box na baterie Conrad energy Alkaline, včetně 18x AA, 14x AAA, 4x 9 V a zkoušečky baterií

Krabička Conrad energy je určena pro 36 obyčejných nebo dobíjecích baterií. Lze do ní bezpečně a prakticky vložit 18 baterií AA, 14 baterií AAA a 4 baterie 9 V. Díky boxu Conrad energy budete mít nejpoužívanější baterie či dobíjecí baterie vždy po ruce, doma i na cestách, a nebudete je muset dlouho hledat. Box můžete připevnit na stěnu. Díky sklápěcímu víčku jsou baterie nebo dobíjecí baterie chráněny i před prachem a vlhkostí. Integrovaná zkoušečka umožňuej kdykoli překontrolovat kapacitu baterií nebo dobíjecích baterií. Kapacita baterií je tak plně využívána a už nedochází zbytečně k likvidaci plně nevyužitých baterií. Pro lepší přehled doporučujeme zasouvat do boxu prázdné baterie nebo dobíjecí baterie obráceně. (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-007, 12 LED, 1,5 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-007, 12 LED, 1,5 m, na baterie, hvězda

Tento hvězdicový světelný řetěz s nádhernými zlatými světly vyčaruje vánoční náladu na oknech, na dveřích nebo na vašem vánočním stromečku. (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-03-004, 10 LED, 1,85 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-03-004, 10 LED, 1,85 m, na baterie, andělíček

Udělejte si svůj sváteční čas barvitější s těmito úžasně pestrými světelnými řetězy s andílky. Tyto milé světelné řetězy s andílky přinesou ve tmě světlo a potěšení. (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-002, 16 LED, 3,5 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-002, 16 LED, 3,5 m, na baterie, andělíček

S tímto krásným světelným řetězem složeným z malých andělů si o Vánocích u sebe doma lehko ozdobíte jakýkoli kout. (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-03-007, 16 LED, 1,55 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-03-007, 16 LED, 1,55 m, na baterie, sněhulák

Tento světelný řetěz s malými sněhuláky je perfektní volbou nejen jako ozdoba na vánoční stromek. Světelný řetěz s roztomilými sněhuláky ve tmě přináší světlo a radost. (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-03-006, 16 LED, 4,4 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-03-006, 16 LED, 4,4 m, na baterie, stromeček

S tímto krásným světelným řetězem složeným z malých vánočních stromů si o Vánocích u sebe doma lehko ozdobíte jakýkoli kout. (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-002, 12 LED, 1,82 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-002, 12 LED, 1,82 m, na baterie, sob

Ať už v oknech, na dveřích či jako ozdoba na vánoční stromek, tento světelný řetěz s plstěnými vánočními stromky se postará o příjemnou vánoční atmosféru. (Conrad.cz)

Honeywell DC311E, na baterie, 60m bílý

Honeywell DC311E, na baterie, 60m bílý

Jednoduchý, spolehlivý a bezproblémový zvonek Honeywell DC311E je vše, co hledáte, a ještě něco navíc. Předem propojený a připravený k použití, se spolehlivým bezdrátovým spojením a vynikající kvalitou zvuku, takže už nepropásnete žádnou návštěvu. Spolehlivost a kvalita Honeywell ActivLink™, s kmitočtem 868 MHz, je náš inovativní bezdrátový protokol dodávající větší dosah, rozšířenou životnost baterie až na 2 let a lepší spolehlivost spojení, to vše s podporou dvouleté záruky na kvalitu výrobků. Nikdy nezmeškáte návštěvu nebo zásilku Vezměte svůj přenosný zvonek kamkoli v domácnosti i na zahradě díky technologii Honeywell ActivLink™, která zajistí spolehlivý bezdrátový dosah až 150 m, zatímco maximální hlasitost 80 dB uslyšíte až na 60 m. Revoluční design Kompaktní a krásný design… (Euronics.cz)

Honeywell DC313E, na baterie, 150m bílý

Honeywell DC313E, na baterie, 150m bílý

Jednoduchý, spolehlivý a bezproblémový zvonek Honeywell DC313E se dodává s nastavitelnou hlasitostí, která odpovídá vašim potřebám, a diodou pro lepší vizuální upozorňování. A díky technologii Honeywell ActivLink™ se spolehlivým bezdrátovým spojením víte, že zvonek bude vždy fungovat. Spolehlivost a kvalita Honeywell ActivLink™, s kmitočtem 868 MHz, je náš inovativní bezdrátový protokol dodávající větší dosah, rozšířenou životnost baterie až na 2 let a lepší spolehlivost spojení, to vše s podporou dvouleté záruky na kvalitu výrobků. Vlastnosti: • Funkce Knock- jiné vyzvánění pro přátele a rodinné příslušníky • Skvělá kvalita digitálního zvuku • Světelná indikace zvonění • Bezdrátové tlačítko • Spolehlivé bezdrátové připojení Honeywell ActivLink • Možno připojit až 4 tlačítka nebo… (Euronics.cz)

Honeywell DC515E, na baterie, 150m bílý

Honeywell DC515E, na baterie, 150m bílý

Stylový a kompaktní zvonek Honeywell DC515E s vynikající kvalitou zvuku je ideální doplněk vaší domácnosti vhodný pro váš životní styl. Je vybaven spánkovým režimem, takže můžete nerušeně odpočívat, a inovativní světlo se 7 volitelnými barvami vás upozorní na přítomnost návštěvy, když zvonek není slyšet. (Euronics.cz)

Honeywell DC915E, na baterie, 200m bílý

Honeywell DC915E, na baterie, 200m bílý

Už nikdy nepropásnete návštěvu díky zvonku Honeywell DC915E s prvotřídní životností baterie 5 let, dosahem zvuku 100 m a bezdrátovým dosahem 200 m. Je vybaven spánkovým režimem, takže můžete nerušeně odpočívat, a inovativní světlo vás upozorní na přítomnost návštěvy, když zvonek není slyšet. Propojením dvou zvonků získáte ještě větší bezdrátové pokrytí a větší klid. (Euronics.cz)

Solight 1L45, na baterie, 120m - bílý (1L45)

Solight 1L45, na baterie, 120m - bílý (1L45)

Bezdrátový zvonek Solight v elegantním designu, který dokonale doplní vaši domácnost. Vlastnosti: 36 volitelných melodií, z toho 16 polyfonních Nastavení hlasitosti zvonku - 3 stupně (50 - 90dB) LED indikátor zvonění na zvonku i tlačítku Tlačítko s krytem na jmenovku Vodotěsná ochrana tlačítka IP44 Uchycení tlačítka pomocí samolepicí podložky Barva: bílá Dosah signálu na otevřeném prostranství: 120m Pracovní teplota: -10°C až +40°C Napájení: Tlačítko: 1 x 12V (LR23A) baterie (součástí balení) Zvonek: 3x AAA (LR03) baterie (nejsou součástí balení) (Kasa.cz)

hmotnost:
0.25 kg
barva:
bílá
Distribuce:
CZ

Honeywell DC311E, na baterie, 60m (DC311E) bílý

Honeywell DC311E, na baterie, 60m (DC311E) bílý

Jednoduchý, spolehlivý a bezproblémový zvonek Honeywell DC311E je vše, co hledáte, a ještě něco navíc. Předem propojený a připravený k použití, se spolehlivým bezdrátovým spojením a vynikající kvalitou zvuku, takže už nepropásnete žádnou návštěvu. Spolehlivost a kvalita Honeywell ActivLink™, s kmitočtem 868 MHz, je náš inovativní bezdrátový protokol dodávající větší dosah, rozšířenou životnost baterie až na 2 let a lepší spolehlivost spojení, to vše s podporou dvouleté záruky na kvalitu výrobků. Nikdy nezmeškáte návštěvu nebo zásilku Vezměte svůj přenosný zvonek kamkoli v domácnosti i na zahradě díky technologii Honeywell ActivLink™, která zajistí spolehlivý bezdrátový dosah až 150 m, zatímco maximální hlasitost 80 dB uslyšíte až na 60 m. Revoluční design Kompaktní a krásný design… (Kasa.cz)

Distribuce:
CZ

Honeywell DC313E, na baterie, 150m (DC313E) bílý

Honeywell DC313E, na baterie, 150m (DC313E) bílý

Jednoduchý, spolehlivý a bezproblémový zvonek Honeywell DC313E se dodává s nastavitelnou hlasitostí, která odpovídá vašim potřebám, a diodou pro lepší vizuální upozorňování. A díky technologii Honeywell ActivLink™ se spolehlivým bezdrátovým spojením víte, že zvonek bude vždy fungovat. Spolehlivost a kvalita Honeywell ActivLink™, s kmitočtem 868 MHz, je náš inovativní bezdrátový protokol dodávající větší dosah, rozšířenou životnost baterie až na 2 let a lepší spolehlivost spojení, to vše s podporou dvouleté záruky na kvalitu výrobků. Vlastnosti: Funkce Knock- jiné vyzvánění pro přátele a rodinné příslušníky Skvělá kvalita digitálního zvuku Světelná indikace zvonění Bezdrátové tlačítko Spolehlivé bezdrátové připojení Honeywell ActivLink Možno připojit až 4 tlačítka nebo senzory… (Kasa.cz)

Distribuce:
CZ

Solight 1L45, na baterie, 120m - bílý

Solight 1L45, na baterie, 120m - bílý

Bezdrátový zvonek Solight v elegantním designu, který dokonale doplní vaši domácnost. Vlastnosti: • 36 volitelných melodií, z toho 16 polyfonních • Nastavení hlasitosti zvonku - 3 stupně (50 - 90dB) • LED indikátor zvonění na zvonku i tlačítku • Tlačítko s krytem na jmenovku • Vodotěsná ochrana tlačítka IP44 • Uchycení tlačítka pomocí samolepicí podložky • Barva: bílá • Dosah signálu na otevřeném prostranství: 120m • Pracovní teplota: -10°C až +40°C Napájení: • Tlačítko: 1 x 12V (LR23A) baterie (součástí balení) • Zvonek: 3x AAA (LR03) baterie (nejsou součástí balení) (Euronics.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-006, 10 LED, 1,4 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-006, 10 LED, 1,4 m, na baterie, dřevěný sob

Tento světelný řetěz s losy a s jasnými stříbrnými světly vyčaruje vánoční náladu na oknech, na dveřích nebo na vašem vánočním stromečku (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-003, 12 LED, 1,82 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-003, 12 LED, 1,82 m, na baterie, sněhová vločka

Ať už v oknech, na dveřích či jako ozdoba na vánoční stromek, tento světelný řetěz s plstěnými sněhovými vločkami se postará o příjemnou vánoční atmosféru. (Conrad.cz)

Sanitka na baterie

Sanitka na baterie

Plastová sanitka se světlem a zvukem. Velikost 15cm. Provoz na knoflíkové 3 baterie typu AG13 (jsou součástí balení). Věk 12m+ (Mrakyhracek.cz)

Terč na baterie

Terč na baterie

Tento elektronický terč 42 cm bude super zábavou na každé rodinné akci i večírku. Díky světelným a zvukovým efektům bude pozornost každého upoutána ke hře. Hra je pro 1 až 4 hráče, kteří si můžou vybrat mezi 37 druhy her. Skóre se bude načítat na led displej, pod kterým jsou 3 ovládací tlačítka. 6 házecích šipek je v balení i s 24 náhradními hroty. Balení obsahuje: elektronický terč (3 baterie 1,5V jsou součástí balení) 6 šipek 24 náhradních hrotů Rozměr krabice: 44 x 44 x 4 cm. Vhodné od: 3+ Možnost zapojení do sítě pomocí AC/DC… (Mrakyhracek.cz)

Lokomotiva na baterie

Lokomotiva na baterie

Lokomotiva na baterie,houká a kouří.Velikost cca 22 cm.Provoz na 4 baterie AA.Lokomotiva kouřící má uvnitř elektrickou spirálu a vatičku či houbičku namočenou v roztoku.Zahříváním spirály se vytváří kouř.Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Vrtačka na baterie

Vrtačka na baterie

Vrtačka na baterie o velikosti cca 21 cm s dvěma náhradními vrtáky.Provoz na 2 baterie AA.Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Tank na baterie

Tank na baterie

Plastový tank v krabičce. Napájení na 3x baterie AF13 (jsou součástí balení). Tank je na setrvačník a má pohyblivé dělo. Po stisknutí tlačítka vydává zvuky s svítí. Rozměry tanku cca 27 x 10 cm. Rozměry balení cca 29 x 13 x 12,5 cm. (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Želva na baterie

Želva na baterie

Plastová želvička na baterie s mnoha funkcemi.Rozměry želvy cca 20 x 11 cm.Rozměry balení cca 22,5 x 18 x 14 cm.Napájení 3x AA baterie (nejsou součástí balení).Želvička vydává zvuky a svítí, pohybuje hlavou a nohami, součástí je také mnoho zábavných funkcí na krunýři a malá želvička na magnet. Varianty zboží: zelená želvičkaoranžová želvičkaCena za jeden kus. Věk 3+ (Fonetip.cz)

Želva na baterie

Želva na baterie

Plastová želvička na baterie s mnoha funkcemi.Rozměry želvy cca 20 x 11 cm.Rozměry balení cca 22,5 x 18 x 14 cm.Napájení 3x AA baterie (nejsou součástí balení).Želvička vydává zvuky a svítí, pohybuje hlavou a nohami, součástí je také mnoho zábavných funkcí na krunýři a malá želvička na magnet. Varianty zboží: zelená želvičkaoranžová želvičkaCena za jeden kus. Věk 3+ (Fonetip.cz)

Sanitka na baterie

Sanitka na baterie

Plastová sanitka se světlem a zvukem. Velikost 15cm. Provoz na knoflíkové 3 baterie typu AG13 (jsou součástí balení). Věk 12m+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Vrtačka na baterie

Vrtačka na baterie

Vrtačka na baterie o velikosti cca 21 cm s dvěma náhradními vrtáky.Provoz na 2 baterie AA.Věk 3+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Kočka na baterie

Kočka na baterie

Kočička o velikosti cca 15 cm x 17 cm na kabel. Kočička chodí na ovládání na kabel a mňouká. Varianty zboží:  šedá hnědá Cena za jeden kus.  Provoz na 2 baterie AA (nejsou součástí balení). Rozměry balení cca 20 x 24 x 11 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Hasiči na baterie

Hasiči na baterie

Plastové autíčko hasiči se světlem a zvukem. Velikost cca 15cm. Provoz na 3 knoflíkové baterie tyou AG13 (jsou součástí balení). Věk 12m+ (Mrakyhracek.cz)

Tank na baterie

Tank na baterie

Plastový tank v krabičce. Napájení na 3x baterie AF13 (jsou součástí balení). Tank je na setrvačník a má pohyblivé dělo. Po stisknutí tlačítka vydává zvuky s svítí. Rozměry tanku cca 27 x 10 cm. Rozměry balení cca 29 x 13 x 12,5 cm. (Mrakyhracek.cz)

Ponorka na baterie

Ponorka na baterie

Ponorka na baterie o velikosti cca 40 cm X 8 cm.Houká,vydává zvuk ponorky ve vodě,houká - siréna.Provoz na 2 knoflíkové baterie.Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Želva na baterie

Želva na baterie

Plastová želvička na baterie s mnoha funkcemi. Rozměry želvy cca 20 x 11 cm. Rozměry balení cca 22,5 x 18 x 14 cm. Napájení 3x AA baterie (nejsou součástí balení). Želvička vydává zvuky a svítí, pohybuje hlavou a nohami, součástí je také mnoho zábavných funkcí na krunýři a malá želvička na magnet.  Varianty zboží:  zelená želvička oranžová želvička Cena za jeden kus.  Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Kryty na baterie

Kryty na baterie

Materiál: kov Vnější průměr: 6.5 cm Vnitřní průměr: 2.5 cm (Odkarla.cz)

Teddies 53446 Gumový míček 10cm se světlem na baterie asst 6 barev…

Teddies 53446 Gumový míček 10cm se světlem na baterie asst 6 barev 12ks v boxu

Technické údaje:Obsah balení:Gumový míček 10cm se světlem na baterie asst 6 barev 12ks v boxuPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. (Dilego.cz)

hmotnost:
0 kg
Materiál:
Guma
Hmotnost (g):
120g

EMOS na baterie, 5 x LED s PIR čidlem bílé

EMOS na baterie, 5 x LED s PIR čidlem bílé

LED noční světlo automaticky rozlišuje den a noc. Světlo se automaticky zapíná při setmění a následné detekci pohybu. Světlo svítí po dobu 30s a poté vypne. Při detekci PIR senzoru se opět rozsvítí. LED diody zabezpečí orientační osvětlení, které je vhodné použít například na osvětlení schodů, nebo prostorů, kde není potřeba použít standardní stropní světlo, nebo lampičku. Zabudovaný PIR senzor Pomocí zabudovaného PIR senzoru se světlo automaticky zapne při detekci pohybu a následně vypne. Touto funkcí je zabezpečena maximální ůspora energie i při neustálém zapojení do sítě. Světlo tak můžete mít zapnuto 24 hodin a nemusíte myslet na jeho odpojení. Vlastnosti: • Nízká spotřeba elektrické energie • Orientační osvětlení • Automaticky rozlišuje den a noc • Možnost rotace o 360° • Režimy:… (Euronics.cz)

MATRIX Světelný box A4 LED svítící písmenka

MATRIX Světelný box A4 LED svítící písmenka

Postavte svá slova do správného světla. Světelný box MATRIX s LED osvětlením a 200 písmenky ke zamáčknutí rozzáří všechny Vaše pozdravy, blahopřání, hesla, rčení i jiné texty. Napájení na baterie, s možností připojení do elektriky přes micro USB. (Butlers.cz)

Žehlička 20cm na baterie

Žehlička 20cm na baterie

Žehlička je hračka vhodná pro holčičky, které rády pomáhají maminkám a chtějí dělat stejné věci jako ony. I jejich panenky potřebují občas přežehlit oblečky a s touto žehličkou to půjde skvěle. Hračka funguje na baterie, díky kterým vydává zvukové i světelné efekty. Ty dodávají žehličce na autentičnosti.  Parametry: Velikost je 20 cm Vyrobeno z plastu Vhodné pro děti od 3 let Určeno pro holky (Mrakyhracek.cz)

Vrtulník na baterie 28,5cm

Vrtulník na baterie 28,5cm

Plastový vrtulník na baterie. Rozměry cca 28,5 x 25 cm. Napájení 3x AA baterie (nejsou součástí). Měřítko 1:21. Vrtulník po zapnutí jezdí, svítí a vydává zvuky. Rozměry balení cca 30 x 13 x 11,5 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Žehlička 20cm na baterie

Žehlička 20cm na baterie

Žehlička je hračka vhodná pro holčičky, které rády pomáhají maminkám a chtějí dělat stejné věci jako ony. I jejich panenky potřebují občas přežehlit oblečky a s touto žehličkou to půjde skvěle. Hračka funguje na baterie, díky kterým vydává zvukové i světelné efekty. Ty dodávají žehličce na autentičnosti. Parametry:Velikost je 20 cmVyrobeno z plastuVhodné pro děti od 3 letUrčeno pro holky (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Určení:
Dětské
Věk od:
3 let
Distribuce:
CZ
Materiál:
Plast
Hmotnost (g):
367g

Semafor 12cm na baterie

Semafor 12cm na baterie

Plastový semafor zaručí bezpečnou jízdu všech dopravních prostředků. Semafor funguje na zmáčknutí tlačítka, kdy se po každém zmáčknutí objeví jiná barva – zelená, oranžová, červená, jako na skutečném semaforu. Doprovázeno i zvukovými efekty. Semafor je z jedné strany pro chodce a z druhé pro auta.   Parametry semaforu: Doporučený věk – od 3 let Určení – pro kluky i holky Materiál – plast Velikost – 12 cm  (Mrakyhracek.cz)

Pták na baterie opakující

Pták na baterie opakující

Plastový ptáček, který zopakuje vše co mu řeknete. Skvělá zábava pro všechny děti i dospělé. Jedním stisknutím tlačítka nahrajete zvuk a druhým jej přehrajete. Rozměry ptáka na bidýlku ca 28 x 10 cm. Napájení na 2x AA baterie (jsou součástí balení). Rozmě (Mrakyhracek.cz)

Vlaková souprava na baterie

Vlaková souprava na baterie

Vlaková souprava obsahuje lokomotivku, vagón s uhlím a 12 kusů plastový kolejí. Lze složit dráhu o velikosti 100 x 100 cm. Lokomotiva svítí a vydává zvuky. Napájení na 4 AAA baterie (nejsou součástí). Rozměr lokomotivy cca 18 x 6,5 cm. Rozměry balení cca (Mrakyhracek.cz)

Dinosaurus Triceratops na baterie

Dinosaurus Triceratops na baterie

Plastový dinosaurus na baterie, po stlačení hlavy začne vydávat zvuky a svítí mu oči. Součástí jsou 2 plastové stromky. Rozměr dinosaura cca 22,5 cm. Napájení 3x AG13 baterie (jsou součástí). Rozměry balení cca 29 x 26 x 9 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Lamps Sanita na baterie

Lamps Sanita na baterie

Pořiďte svým malým lékařům a záchranářům tuto jedinečnou sanitku s otevíracími dveřmi. Automobil po stisknutí tlačítek na střeše svítí a vydává zvuky, všechny zásahy s ním tak budou nezapomenutelné.   Specifikace: Věrná kopie opravdové sanitky v měřítku 1:16. Po stisknutí tlačítek nahoře sanitka vydává světelné a zvukové efekty. Vůz má otevírací dveře. Funguje na 3× AG13 baterie, které jsou součástí balení. Vyrobeno z kvalitního a zdravotně nezávadného plastu. Rozměry auta: 21×10 cm. Rozměry balení: 27×12×17 cm. Vhodné pro děti od 3 let. (Prodeti.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít