Černo-bílý světelný box na baterie BUTLERS

BLOCKBUSTER Světelný box XL s DC konektorem na baterie

BLOCKBUSTER Světelný box XL s DC konektorem na baterie

Nyní udělejte místo pro ty velké! Vaše heslo či motto se rozsvítí pro každého kolem díky světelnému boxu XL BLOCKBUSTER. Ideální například do výloh. Využijete přiložený USB kabel a rozsvítíte tak písmena na světelné ploše a rázem bude Váš rukopis zářit jak nápis na Broadwayi. Tip pro Vás: se samostatně prodejným BLOCKBUSTER balením písmen a číslic budete mít více možností, jak si svůj světelný box individuálně dotvořit. (Butlers.cz)

Symboly pro světelný box "Svatba" BUTLERS

Symboly pro světelný box "Svatba" BUTLERS

Tak tohle senzační, překvapte své spolubydlící, přítele, děti ... světelným nápisem. Typ: černé symboly do světelné tabule, 30 kusů Barva: černá Motiv: svatba Materiál: PVC Vlastnosti materiálu: pevný, pružný Rozměry: velikost obrázku - 2,5 cm (ZOOT.cz)

Box na baterie

Box na baterie

Konec chaosu v bateriích! Máte doma baterie také na všech možných místech? Pak si musíte pořídit tento box na baterie. Uskladníte do něj všechny běžné typy. Je to zkrátka velmi užitečný pomocník! Materiál: umělá hmota Rozměry: 16 x 10 x 7 cm (Velkykosik.cz)

Box na baterie conrad energy alkaline

Box na baterie conrad energy alkaline

Krabička Conrad energy je určena pro 36 obyčejných nebo dobíjecích baterií. Lze do ní bezpečně a prakticky vložit 18 baterií AA, 14 baterií AAA a 4 baterie 9 V. Díky boxu Conrad energy budete mít nejpoužívanější baterie či dobíjecí baterie vždy po ruce, doma i na cestách, a nebudete je muset dlouho hledat. Box můžete připevnit na stěnu. Díky sklápěcímu víčku jsou baterie nebo dobíjecí baterie chráněny i před prachem a vlhkostí. Integrovaná zkoušečka umožňuej kdykoli překontrolovat kapacitu baterií nebo dobíjecích baterií. Kapacita baterií je tak plně využívána a už nedochází zbytečně k likvidaci plně nevyužitých baterií. Pro lepší přehled doporučujeme zasouvat do boxu prázdné baterie nebo dobíjecí baterie obráceně.Technické parametryHodnotaMateriálPlastTypSada bateriíTechnologie baterie,… (Fonetip.cz)

Provedení:
Obsahuje 18x baterie AA, 14x baterie AAA, 4x baterie 9 V
Napětí:
1.5 V
Typ:
Sada baterií
Materiál:
Plast
Šířka:
125 mm
výška:
60 mm
Distribuce:
CZ

TALK TALK Světelný box bublina, napájení bateriemi nebo kabelem

TALK TALK Světelný box bublina, napájení bateriemi nebo kabelem

Světelný box TALK TALK ve tvaru komiksové bubliny navazuje na úspěch světelného boxu BLOCKBUSTER a dělá všem, kterým je určen Váš zářný vlastnoručně napsaný motiv, vzkaz nebo text, jen velkou radost. (Butlers.cz)

Vánoční světelný řetěz Polarlite, 16 LED, na baterie, stříbrná

Vánoční světelný řetěz Polarlite, 16 LED, na baterie, stříbrná

Vánoční světelný řetěz Polarlite, 16 LED, na baterie, stříbrná (Conrad.cz)

Úložný box na baterie se zkoušečkou pro AAA, AA, 9 V baterie Conrad…

Úložný box na baterie se zkoušečkou pro AAA, AA, 9 V baterie Conrad energy

Úložný box Conrad energy je určen pro 36 obyčejných nebo dobíjecích baterií. Do boxu lze bezpečně a prakticky vložit 18 AA, 14 AAA baterií a 4 bloky 9 V. Díky boxu Conrad energy máte své nejpoužívanější baterie nebo dobíjecí baterie doma i na cestách vždy po ruce a nemusíte je dlouho hledat. Box můžete umístit také na stěně a díky zaklápěcímu víku jsou baterie nebo dobíjecí baterie chráněny i před prachem a vlhkostí. Integrovaný tester baterií vám umožní kontrolovat kapacitu vašich baterií nebo dobíjecích baterií. Tak můžete jejich kapacitu plně využít a už nebude docházet k likvidaci plně nevyužitých baterií. Pro ještě lepší přehled doporučujeme zasouvat do boxu prázdné baterie nebo dobíjecí baterie obráceně. (Conrad.cz)

Úložný box na baterie 9 V Ansmann (d x š x v) 125 x 34 x 53 mm

Úložný box na baterie 9 V Ansmann (d x š x v) 125 x 34 x 53 mm

Box na baterie s praktickým víkem. Z plastu odolného proti kyselině. Vhodný pro uložení baterií a akumulátorů. Dokonce lze několik boxů seřadit za sebe. (Conrad.cz)

Box na baterie Conrad energy Alkaline, včetně 18x AA, 14x AAA, 4x 9 V…

Box na baterie Conrad energy Alkaline, včetně 18x AA, 14x AAA, 4x 9 V a zkoušečky baterií

Krabička Conrad energy je určena pro 36 obyčejných nebo dobíjecích baterií. Lze do ní bezpečně a prakticky vložit 18 baterií AA, 14 baterií AAA a 4 baterie 9 V. Díky boxu Conrad energy budete mít nejpoužívanější baterie či dobíjecí baterie vždy po ruce, doma i na cestách, a nebudete je muset dlouho hledat. Box můžete připevnit na stěnu. Díky sklápěcímu víčku jsou baterie nebo dobíjecí baterie chráněny i před prachem a vlhkostí. Integrovaná zkoušečka umožňuej kdykoli překontrolovat kapacitu baterií nebo dobíjecích baterií. Kapacita baterií je tak plně využívána a už nedochází zbytečně k likvidaci plně nevyužitých baterií. Pro lepší přehled doporučujeme zasouvat do boxu prázdné baterie nebo dobíjecí baterie obráceně. (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-03-004, 10 LED, 1,85 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-03-004, 10 LED, 1,85 m, na baterie, andělíček

Udělejte si svůj sváteční čas barvitější s těmito úžasně pestrými světelnými řetězy s andílky. Tyto milé světelné řetězy s andílky přinesou ve tmě světlo a potěšení. (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-002, 16 LED, 3,5 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-002, 16 LED, 3,5 m, na baterie, andělíček

S tímto krásným světelným řetězem složeným z malých andělů si o Vánocích u sebe doma lehko ozdobíte jakýkoli kout. (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-03-007, 16 LED, 1,55 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-03-007, 16 LED, 1,55 m, na baterie, sněhulák

Tento světelný řetěz s malými sněhuláky je perfektní volbou nejen jako ozdoba na vánoční stromek. Světelný řetěz s roztomilými sněhuláky ve tmě přináší světlo a radost. (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-03-006, 16 LED, 4,4 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-03-006, 16 LED, 4,4 m, na baterie, stromeček

S tímto krásným světelným řetězem složeným z malých vánočních stromů si o Vánocích u sebe doma lehko ozdobíte jakýkoli kout. (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-002, 12 LED, 1,82 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-002, 12 LED, 1,82 m, na baterie, sob

Ať už v oknech, na dveřích či jako ozdoba na vánoční stromek, tento světelný řetěz s plstěnými vánočními stromky se postará o příjemnou vánoční atmosféru. (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-007, 12 LED, 1,5 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-007, 12 LED, 1,5 m, na baterie, hvězda

Tento hvězdicový světelný řetěz s nádhernými zlatými světly vyčaruje vánoční náladu na oknech, na dveřích nebo na vašem vánočním stromečku. (Conrad.cz)

Honeywell DC311E, na baterie, 60m bílý

Honeywell DC311E, na baterie, 60m bílý

Jednoduchý, spolehlivý a bezproblémový zvonek Honeywell DC311E je vše, co hledáte, a ještě něco navíc. Předem propojený a připravený k použití, se spolehlivým bezdrátovým spojením a vynikající kvalitou zvuku, takže už nepropásnete žádnou návštěvu. Spolehlivost a kvalita Honeywell ActivLink™, s kmitočtem 868 MHz, je náš inovativní bezdrátový protokol dodávající větší dosah, rozšířenou životnost baterie až na 2 let a lepší spolehlivost spojení, to vše s podporou dvouleté záruky na kvalitu výrobků. Nikdy nezmeškáte návštěvu nebo zásilku Vezměte svůj přenosný zvonek kamkoli v domácnosti i na zahradě díky technologii Honeywell ActivLink™, která zajistí spolehlivý bezdrátový dosah až 150 m, zatímco maximální hlasitost 80 dB uslyšíte až na 60 m. Revoluční design Kompaktní a krásný design… (Euronics.cz)

Honeywell DC313E, na baterie, 150m bílý

Honeywell DC313E, na baterie, 150m bílý

Jednoduchý, spolehlivý a bezproblémový zvonek Honeywell DC313E se dodává s nastavitelnou hlasitostí, která odpovídá vašim potřebám, a diodou pro lepší vizuální upozorňování. A díky technologii Honeywell ActivLink™ se spolehlivým bezdrátovým spojením víte, že zvonek bude vždy fungovat. Spolehlivost a kvalita Honeywell ActivLink™, s kmitočtem 868 MHz, je náš inovativní bezdrátový protokol dodávající větší dosah, rozšířenou životnost baterie až na 2 let a lepší spolehlivost spojení, to vše s podporou dvouleté záruky na kvalitu výrobků. Vlastnosti: • Funkce Knock- jiné vyzvánění pro přátele a rodinné příslušníky • Skvělá kvalita digitálního zvuku • Světelná indikace zvonění • Bezdrátové tlačítko • Spolehlivé bezdrátové připojení Honeywell ActivLink • Možno připojit až 4 tlačítka nebo… (Euronics.cz)

Honeywell DC515E, na baterie, 150m bílý

Honeywell DC515E, na baterie, 150m bílý

Stylový a kompaktní zvonek Honeywell DC515E s vynikající kvalitou zvuku je ideální doplněk vaší domácnosti vhodný pro váš životní styl. Je vybaven spánkovým režimem, takže můžete nerušeně odpočívat, a inovativní světlo se 7 volitelnými barvami vás upozorní na přítomnost návštěvy, když zvonek není slyšet. (Euronics.cz)

Honeywell DC915E, na baterie, 200m bílý

Honeywell DC915E, na baterie, 200m bílý

Už nikdy nepropásnete návštěvu díky zvonku Honeywell DC915E s prvotřídní životností baterie 5 let, dosahem zvuku 100 m a bezdrátovým dosahem 200 m. Je vybaven spánkovým režimem, takže můžete nerušeně odpočívat, a inovativní světlo vás upozorní na přítomnost návštěvy, když zvonek není slyšet. Propojením dvou zvonků získáte ještě větší bezdrátové pokrytí a větší klid. (Euronics.cz)

Solight 1L45, na baterie, 120m - bílý

Solight 1L45, na baterie, 120m - bílý

Bezdrátový zvonek Solight v elegantním designu, který dokonale doplní vaši domácnost. Vlastnosti: • 36 volitelných melodií, z toho 16 polyfonních • Nastavení hlasitosti zvonku - 3 stupně (50 - 90dB) • LED indikátor zvonění na zvonku i tlačítku • Tlačítko s krytem na jmenovku • Vodotěsná ochrana tlačítka IP44 • Uchycení tlačítka pomocí samolepicí podložky • Barva: bílá • Dosah signálu na otevřeném prostranství: 120m • Pracovní teplota: -10°C až +40°C Napájení: • Tlačítko: 1 x 12V (LR23A) baterie (součástí balení) • Zvonek: 3x AAA (LR03) baterie (nejsou součástí balení) (Euronics.cz)

Honeywell DC313E, na baterie, 150m (DC313E) bílý

Honeywell DC313E, na baterie, 150m (DC313E) bílý

Jednoduchý, spolehlivý a bezproblémový zvonek Honeywell DC313E se dodává s nastavitelnou hlasitostí, která odpovídá vašim potřebám, a diodou pro lepší vizuální upozorňování. A díky technologii Honeywell ActivLink™ se spolehlivým bezdrátovým spojením víte, že zvonek bude vždy fungovat. Spolehlivost a kvalita Honeywell ActivLink™, s kmitočtem 868 MHz, je náš inovativní bezdrátový protokol dodávající větší dosah, rozšířenou životnost baterie až na 2 let a lepší spolehlivost spojení, to vše s podporou dvouleté záruky na kvalitu výrobků. Vlastnosti: Funkce Knock- jiné vyzvánění pro přátele a rodinné příslušníky Skvělá kvalita digitálního zvuku Světelná indikace zvonění Bezdrátové tlačítko Spolehlivé bezdrátové připojení Honeywell ActivLink Možno připojit až 4 tlačítka nebo senzory… (Kasa.cz)

Distribuce:
CZ

Honeywell DC311E, na baterie, 60m (DC311E) bílý

Honeywell DC311E, na baterie, 60m (DC311E) bílý

Jednoduchý, spolehlivý a bezproblémový zvonek Honeywell DC311E je vše, co hledáte, a ještě něco navíc. Předem propojený a připravený k použití, se spolehlivým bezdrátovým spojením a vynikající kvalitou zvuku, takže už nepropásnete žádnou návštěvu. Spolehlivost a kvalita Honeywell ActivLink™, s kmitočtem 868 MHz, je náš inovativní bezdrátový protokol dodávající větší dosah, rozšířenou životnost baterie až na 2 let a lepší spolehlivost spojení, to vše s podporou dvouleté záruky na kvalitu výrobků. Nikdy nezmeškáte návštěvu nebo zásilku Vezměte svůj přenosný zvonek kamkoli v domácnosti i na zahradě díky technologii Honeywell ActivLink™, která zajistí spolehlivý bezdrátový dosah až 150 m, zatímco maximální hlasitost 80 dB uslyšíte až na 60 m. Revoluční design Kompaktní a krásný design… (Kasa.cz)

Distribuce:
CZ

Honeywell DC515E, na baterie, 150m (DC515E) bílý

Honeywell DC515E, na baterie, 150m (DC515E) bílý

Stylový a kompaktní zvonek Honeywell DC515E s vynikající kvalitou zvuku je ideální doplněk vaší domácnosti vhodný pro váš životní styl. Je vybaven spánkovým režimem, takže můžete nerušeně odpočívat, a inovativní světlo se 7 volitelnými barvami vás upozorní na přítomnost návštěvy, když zvonek není slyšet. (Kasa.cz)

Distribuce:
CZ

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-006, 10 LED, 1,4 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-006, 10 LED, 1,4 m, na baterie, dřevěný sob

Tento světelný řetěz s losy a s jasnými stříbrnými světly vyčaruje vánoční náladu na oknech, na dveřích nebo na vašem vánočním stromečku (Conrad.cz)

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-003, 12 LED, 1,82 m, na…

Vnitřní světelný řetěz Polarlite LBA-04-003, 12 LED, 1,82 m, na baterie, sněhová vločka

Ať už v oknech, na dveřích či jako ozdoba na vánoční stromek, tento světelný řetěz s plstěnými sněhovými vločkami se postará o příjemnou vánoční atmosféru. (Conrad.cz)

Solight 1L45, na baterie, 120m - bílý (1L45) + Doprava zdarma

Solight 1L45, na baterie, 120m - bílý (1L45) + Doprava zdarma

Bezdrátový zvonek Solight v elegantním designu, který dokonale doplní vaši domácnost. Vlastnosti: 36 volitelných melodií, z toho 16 polyfonních Nastavení hlasitosti zvonku - 3 stupně (50 - 90dB) LED indikátor zvonění na zvonku i tlačítku Tlačítko s krytem na jmenovku Vodotěsná ochrana tlačítka IP44 Uchycení tlačítka pomocí samolepicí podložky Barva: bílá Dosah signálu na otevřeném prostranství: 120m Pracovní teplota: -10°C až +40°C Napájení: Tlačítko: 1 x 12V (LR23A) baterie (součástí balení) Zvonek: 3x AAA (LR03) baterie (nejsou součástí balení) (Kasa.cz)

hmotnost:
0.25 kg
barva:
bílá
Distribuce:
CZ

BLOCKBUSTER Světelný box

BLOCKBUSTER Světelný box

Se světelnou cedulí BLOCKBUSTER zazáří v bílé barvě Vaše mantra či motto dne. Jednoduše vložte písmena na ceduli a Váš rukopis zažije výstup jako Broadwayi. Skládejte a měňte slova, jak je libo. Písmena jsou součástí boxu. Box je možné napájet 6 ks AA baterií (nejsou součástí balení) nebo je možné dokoupit USB kabel pro přímé napájení. Balení obsahuje 85 písmen. (Butlers.cz)

EMOS na baterie, 5 x LED s PIR čidlem bílé

EMOS na baterie, 5 x LED s PIR čidlem bílé

LED noční světlo automaticky rozlišuje den a noc. Světlo se automaticky zapíná při setmění a následné detekci pohybu. Světlo svítí po dobu 30s a poté vypne. Při detekci PIR senzoru se opět rozsvítí. LED diody zabezpečí orientační osvětlení, které je vhodné použít například na osvětlení schodů, nebo prostorů, kde není potřeba použít standardní stropní světlo, nebo lampičku. Zabudovaný PIR senzor Pomocí zabudovaného PIR senzoru se světlo automaticky zapne při detekci pohybu a následně vypne. Touto funkcí je zabezpečena maximální ůspora energie i při neustálém zapojení do sítě. Světlo tak můžete mít zapnuto 24 hodin a nemusíte myslet na jeho odpojení. Vlastnosti: • Nízká spotřeba elektrické energie • Orientační osvětlení • Automaticky rozlišuje den a noc • Možnost rotace o 360° • Režimy:… (Euronics.cz)

Kryty na baterie

Kryty na baterie

Materiál: kov Vnější průměr: 6.5 cm Vnitřní průměr: 2.5 cm (Odkarla.cz)

Pokladna na baterie

Pokladna na baterie

Kasa na baterie červená o velikosti cca 18 cm x 14 cm se čtečkou na zboží. Dále set obsahuje košíček potravin, pěníze, platební kartu a plastovou lahev. Provoz na 2 baterie AA (nejsou součástí balení). Pokladna funguje jako kalkulačka, skener a mikrofon. (Fonetip.cz)

Vrtačka na baterie

Vrtačka na baterie

Vrtačka na baterie o velikosti cca 21 cm s dvěma náhradními vrtáky.Provoz na 2 baterie AA.Věk 3+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Fén na baterie

Fén na baterie

Plastový fén na baterie o velikosti cca 18 cm X 15 cm.Provoz na 2 baterie 1,5 V typu AA - nejsou součástí balení.Doporučený věk 4+ (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Sanitka na baterie

Sanitka na baterie

Plastová sanitka se světlem a zvukem. Velikost 15cm. Provoz na knoflíkové 3 baterie typu AG13 (jsou součástí balení). Věk 12m+ (Fonetip.cz)

Žehlička na baterie

Žehlička na baterie

Žehlička se světlem a zvukem na dvě AA baterie. Rozměr balení 24x14x11cm. Pro děti od 3 let. (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Terč na baterie

Terč na baterie

Tento elektronický terč 42 cm bude super zábavou na každé rodinné akci i večírku. Díky světelným a zvukovým efektům bude pozornost každého upoutána ke hře. Hra je pro 1 až 4 hráče, kteří si můžou vybrat mezi 37 druhy her. Skóre se bude načítat na led displej, pod kterým jsou 3 ovládací tlačítka. 6 házecích šipek je v balení i s 24 náhradními hroty.Balení obsahuje: elektronický terč (3 baterie 1,5V jsou součástí balení)6 šipek24 náhradních hrotůRozměr krabice: 44 x 44 x 4 cm.Vhodné od: 3+Možnost zapojení do sítě pomocí AC/DC adaptéru – není součástí balení. (Fonetip.cz)

Určení:
Dětské
Barva:
Černá
Věk od:
3 let
Distribuce:
CZ

Mašinka na baterie

Mašinka na baterie

Mašinka na baterie jezdí, vydává zvuky a svítí. Napájení 2x AA baterie (nejsou součástí). Rozměry mašinky cca 20 x 9 cm. Rozměry balení cca 25 x 8 x 11,5 cm. Věk 3+ (Fonetip.cz)

Terč na baterie

Terč na baterie

Tento elektronický terč 42 cm bude super zábavou na každé rodinné akci i večírku. Díky světelným a zvukovým efektům bude pozornost každého upoutána ke hře. Hra je pro 1 až 4 hráče, kteří si můžou vybrat mezi 37 druhy her. Skóre se bude načítat na led displej, pod kterým jsou 3 ovládací tlačítka. 6 házecích šipek je v balení i s 24 náhradními hroty. Balení obsahuje: elektronický terč (3 baterie 1,5V jsou součástí balení) 6 šipek 24 náhradních hrotů Rozměr krabice: 44 x 44 x 4 cm. Vhodné od: 3+ Možnost zapojení do sítě pomocí AC/DC… (Mrakyhracek.cz)

Mašinka na baterie

Mašinka na baterie

Plastová mašinka se světlem a zvukem. Velikost cca 16cm. Provoz na 3 knoflíkové baterie typu AG 13 (jsou součástí balení). Věk 1+ (Fonetip.cz)

Rybičky na baterie

Rybičky na baterie

Po zapnutí se rybičky otáčejí do kola a otevírají a zavírají tlamičky. Kdo jich chytí nejvíce, je vítěz. Oblíbená adrenalinová hra. Může hrát i jen jeden hráč.Velikost rybičky cca 2 cm a velikost hry cca 21 cm X 20 cm.Součástí 4 pruty na chytání o délce c (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Lokomotiva na baterie

Lokomotiva na baterie

Lokomotiva na baterie,houká a kouří.Velikost cca 22 cm.Provoz na 4 baterie AA.Lokomotiva kouřící má uvnitř elektrickou spirálu a vatičku či houbičku namočenou v roztoku.Zahříváním spirály se vytváří kouř.Věk 3+ (Fonetip.cz)

Rybičky na baterie

Rybičky na baterie

Po zapnutí se rybičky otáčejí do kola a otevírají a zavírají tlamičky. Kdo jich chytí nejvíce, je vítěz. Oblíbená adrenalinová hra. Může hrát i jen jeden hráč.Velikost rybičky cca 2 cm a velikost hry cca 21 cm X 20 cm.Součástí 4 pruty na chytání o délce c (Mrakyhracek.cz)

Motorka na baterie

Motorka na baterie

Plastový model motorky na baterie. Po stisknutí sedačky motorka vydává zvuky a svítí. Motorka je na stojánku. Napájení 3x LR44 (je součástí balení). Rozměr motorky cca 14 x 7,5 cm. Měřítko 1:16. Rozměry balení 15 x 9 x 7 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Pokladna na baterie

Pokladna na baterie

Kasa na baterie červená o velikosti cca 18 cm x 14 cm se čtečkou na zboží. Dále set obsahuje košíček potravin, pěníze, platební kartu a plastovou lahev. Provoz na 2 baterie AA (nejsou součástí balení). Pokladna funguje jako kalkulačka, skener a mikrofon. (Mrakyhracek.cz)

Mašinka na baterie

Mašinka na baterie

Mašinka na baterie jezdí, vydává zvuky a svítí. Napájení 2x AA baterie (nejsou součástí). Rozměry mašinky cca 20 x 9 cm. Rozměry balení cca 25 x 8 x 11,5 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Lokomotiva na baterie

Lokomotiva na baterie

Lokomotiva na baterie,houká a kouří.Velikost cca 22 cm.Provoz na 4 baterie AA.Lokomotiva kouřící má uvnitř elektrickou spirálu a vatičku či houbičku namočenou v roztoku.Zahříváním spirály se vytváří kouř.Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Fén na baterie

Fén na baterie

Plastový fén na baterie o velikosti cca 18 cm X 15 cm.Provoz na 2 baterie 1,5 V typu AA - nejsou součástí balení.Doporučený věk 4+ (Mrakyhracek.cz)

Vrtačka na baterie

Vrtačka na baterie

Vrtačka na baterie o velikosti cca 21 cm s dvěma náhradními vrtáky.Provoz na 2 baterie AA.Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Člun na baterie

Člun na baterie

Plastový člun na baterie. Napájení 2x AA baterie (nejsou součástí balení). Rozměry člunu cca 22 x 7 x 6 cm. Rozměry balení cca 29 x 21 x 9 cm. Věk 3+ (Mrakyhracek.cz)

Žehlička na baterie

Žehlička na baterie

Žehlička se světlem a zvukem na dvě AA baterie. Rozměr balení 24x14x11cm. Pro děti od 3 let. (Mrakyhracek.cz)

Sanitka na baterie

Sanitka na baterie

Plastová sanitka se světlem a zvukem. Velikost 15cm. Provoz na knoflíkové 3 baterie typu AG13 (jsou součástí balení). Věk 12m+ (Mrakyhracek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít