Černé sametové sandálky na jehlovém podpatku Dorothy Perkins

Černé sametové sandálky na jehlovém podpatku Dorothy Perkins

Černé sametové sandálky na jehlovém podpatku Dorothy Perkins

Nebojte se vykročit v tomto něžném skvostu do světa a okouzlovat všude tam, kam jen oko dohlédne. Typ: sametové sandálky na jehlovém podpatku, s krocaním peřím na špičce Barva: černá Materiál: vnější část - textil vnitřní část - syntetika, textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, příjemný na omak Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 10,5 cm (ZOOT.cz)

Černé sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins

Černé sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins

Nebojte se vyčnívat z davu. Buďte jedinečná, svá a elegantně sexy. Buďte vidět. Se sandálky na podpatku Dorothy Perkins. Typ: sandálky na vysokém jehlovém podpatku Barva: černá Zapínání: přezka Materiál: vnější - textil vnitřní - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hebký, pevný Něco skvělého: vysoký podpatek Rozměry: výška podpatku - 10 cm (ZOOT.cz)

Černé sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins…

Černé sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins Britney

Typ: sandály na jehlovém podpatku Barva: černá Zapínání: přezka Materiál: vnější část - textil v semišové úpravě vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, jemný Rozměry: výška podpatku - 8,5 cm (ZOOT.cz)

Modré sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins…

Modré sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins Elsa

Typ: sandálky do špičky v semišové úpravě na vysokém jehlovém podpatku Barva: modrá Zapínání: přezka ve stříbrné barvě Podpatek: na vysokém jehlovém podpatku Materiál: vnejší materiál - textil v semišové úpravě vnitřní materiál - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Něco hezkého: překřížený pásek na nártu, plná špička Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Červené sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy…

Červené sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins Elsa

Typ: sandálky do špičky v semišové úpravě na vysokém jehlovém podpatku Barva: červená Zapínání: přezka ve zlaté barvě Podpatek: na vysokém jehlovém podpatku Materiál: vnejší materiál - textil v semišové úpravě vnitřní materiál - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Něco hezkého: překřížený pásek na nártu, plná špička Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Vínové sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy…

Vínové sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins Britney

Typ: sandály na jehlovém podpatku Barva: vínová Zapínání: přezka Materiál: vnější část - textil v semišové úpravě vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, jemný Rozměry: výška podpatku - 8,5 cm (ZOOT.cz)

Černé sametové sandálky na jehlovém podpatku Miss KG Faleece

Černé sametové sandálky na jehlovém podpatku Miss KG Faleece

Nevadí, že si vyloženě nežijete jak na vysoké noze, s těmito luxusními sandálkami vám bude celý svět ležet u nohou! A to je přece mnohem víc, ne? Typ: sandálky na jehlovém podpatku Barva: černá Zapínání: dvě přezky, zip na patě Materiál: vnější část - textil (samet) vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: příjemný na omak, měkký Něco skvělého: sexy jehlový podpatek Rozměry pro vel.37: výška podpatku - 11 cm (ZOOT.cz)

Černé sametové sandálky na jehlovém podpatku Miss Selfridge Clara

Černé sametové sandálky na jehlovém podpatku Miss Selfridge Clara

Každá princezna si zaslouží krásné střevíčky. Věřte, že tyto od Miss Selfridge zaručeně připoutají pozornost toho nejúžasnějšího prince pod sluncem. A to rozhodně není málo. Typ: sametové sandálky na vysokém jehlovém podpatku Barva: černá Zapínání: zip Materiál: vnější část - textil (samet) vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, hebký na dotek Něco trendy: sametové provedení Rozměry: výška podpatku - 10 cm (ZOOT.cz)

Černé lodičky na jehlovém podpatku Dorothy Perkins

Černé lodičky na jehlovém podpatku Dorothy Perkins

Staňte se královnou večírku. Jakmile započnete první taneční kroky v těchto okouzlujících botách, každý pochopí, že tento večer patří vám. Typ: lodičky na jehlovém podpatku Barva: černá Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - textil vnitřní část - textil, pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: měkký, pevný Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 8,4 cm (ZOOT.cz)

Černé lesklé lodičky na jehlovém podpatku Dorothy Perkins

Černé lesklé lodičky na jehlovém podpatku Dorothy Perkins

Rozsviťte večírek vaší ladnou, něžnou a působivou chůzí. Pouze s tímhle kouskem od Dorothy Perkins . Typ: lodičky na jehlovém podpatku se zvířecím motivem na podrážce Barva: černá Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, hladký, lesklý Rozměry: výška podpatku - 10 cm (ZOOT.cz)

Černé lodičky na jehlovém podpatku Dorothy Perkins Electra

Černé lodičky na jehlovém podpatku Dorothy Perkins Electra

Typ: lodičky do špičky na vysokém jehlovém podpatku Barva: černá Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, příjemný Něco extra: polstrovaná vložka pro větší pohodlí Rozměry: výška podpatku - 9 cm (ZOOT.cz)

Černé lodičky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins

Černé lodičky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins

Jaké boty jsou nejvíce elegantní? A jaké boty jsou nejvíce sexy? Dorothy Perkins říká, že v obou kategoriích vyhrávají lodičky na jehlovém podpatku. Tak se nebojte vyjít v tomto skvostu do světa a okouzlovat všude tam, kam jen oko dohlédne. Typ: lodičky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Barva: černá Materiál: vnější část - textil vnitřní část - syntetika, textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hebký na omak, odolný, stálobarevný Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 9,5 cm (ZOOT.cz)

Světle růžové lodičky na jehlovém podpatku Dorothy Perkins Electra

Světle růžové lodičky na jehlovém podpatku Dorothy Perkins Electra

Typ: lodičky do špičky na vysokém jehlovém podpatku Barva: světle růžová Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, příjemný Něco extra: polstrovaná vložka pro větší pohodlí Rozměry: výška podpatku - 9 cm (ZOOT.cz)

Růžové lodičky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins…

Růžové lodičky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins Gatsby

Typ: lodičky do špičky v semišové úpravě na vysokém jehlovém podpatku Barva: růžová Materiál: vnější část - textil v semišové úpravě vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: jemný, příjemný Rozměry: výška podpatku - 9 cm (ZOOT.cz)

Světle šedé lodičky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy…

Světle šedé  lodičky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Dorothy Perkins Gatsby

Typ: lodičky do špičky v semišové úpravě na vysokém jehlovém podpatku Barva: světle šedá Materiál: vnější část - textil v semišové úpravě vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: jemný, příjemný Rozměry: výška podpatku - 9 cm (ZOOT.cz)

Černé sandálky na jehlovém podpatku s detaily Miss Selfridge

Černé sandálky na jehlovém podpatku s detaily Miss Selfridge

Vykročte pravou nohou v těch pravých botkách! Tyhle střevíce si zaslouží speciální péči a vaše nohy též. Typ: páskové sandálky v semišové úpravě s mašličkami, na jehlovém podpatku Barva: černá Zapínání: zip na patě Materiál: vnější - textil vnitřní - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, kvalitní, s metalickými odlesky Něco exkluzivního: lesk, odrážející vaši eleganci Rozměry: výška podpatku - 10,5 cm (ZOOT.cz)

Červené sandálky na jehlovém podpatku MISSGUIDED

Červené sandálky na jehlovém podpatku  MISSGUIDED

Vykročte v kvalitě a stylu. Originalita se cení. Typ: sandálky na vysokém jehlovém podpatku a přezkou kolem kotníku Barva: černá Vzor: hadí Zapínání: přezka Materiál: vnější - syntetika vnitřní - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, lesklý, strukturovaný Něco extra: měkká pěnová podpora pod prsty zaručí pohodlí Rozměry pro vel. 38: výška podpatku - 11,5 cm (ZOOT.cz)

Červené lodičky na jehlovém podpatku v semišové úpravě Dorothy…

Červené lodičky na jehlovém podpatku v semišové úpravě Dorothy Perkins Electra

Typ: lodičky do špičky na vysokém jehlovém podpatku Barva: červená Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější část - textil v semišové úpravě vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: jemný, pevný, příjemný Rozměry: výška podpatku - 9 cm (ZOOT.cz)

Červené kožené sandálky na jehlovém podpatku Dune London Monnrow

Červené kožené sandálky na jehlovém podpatku Dune London Monnrow

Červená zvýrazní každou nožku, tím pádem upoutá i pozornost na každou nositelku těchto stylových sandálků. Barva: červená Vzor: strukturovaný Zapínání: přezka ve zlaté barvě Podpatek: na nízkém podpatku Materiál: pásky - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, jemný Něco navíc: drobná ozdoba na přezce Rozměry: výška podpatku - 6 cm (ZOOT.cz)

Krémové vzorované sandálky na jehlovém podpatku Ted Baker Mavbe

Krémové vzorované sandálky na jehlovém podpatku Ted Baker Mavbe

Smyslnost a kreativitu bot vám přináší značka Ted Baker . Povzneste spolu s ní váš outfit do vesmírna. Typ: vzorované sandálky na vysokém jehlovém podpatku Barva: krémová, hnědá, zelená, růžovozlatá Vzor: květy, kolibříci Zapínání: přezka v růžovozlaté barvě Materiál: vnější část - textil vnitřní část - pravá kůže stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný Specifikace: - vynikající odpružení - polstrovaná stélka - lehký odraz díky speciální pěně - ošetřeno antibakteriální látkou proti plísním, bakteriím a zápachu Něco skvělého: značka dbá na udržitelnost zdrojů a na etické podmínky svých zaměstnanců, ale i zvířat Rozměry: výška podpatku - 8 cm (ZOOT.cz)

Černé sandálky na podpatku Dorothy Perkins

Černé sandálky na podpatku Dorothy Perkins

Typ: sandálky v semišové úpravě, s aplikací Barva: černá, stříbrná Zapínání: přezka Materiál: vnější - textil vnitřní - textil, syntetika podrážka - syntetika Výška podpatku: 7 cm (ZOOT.cz)

Béžové sandálky na jehlovém podpatku s hadím vzorem Miss KG Gabby

Béžové sandálky na jehlovém podpatku s hadím vzorem Miss KG Gabby

Nemusíte mít obavy z jehlových podpatků. Opticky prodlouží vaši nohu a budete si připadat opravdu sexy. Nejen na výjimečné příležitosti se hodí tento kousek. Typ: sandálky na jehlovém podpatku a s mašlí Barva: béžová Zapínání: zip Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný Něco skvělého: široký a stabilní podpatek Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 10 cm (ZOOT.cz)

Černé sandálky na širokém podpatku Dorothy Perkins

Černé sandálky na širokém podpatku Dorothy Perkins

Rozsviťte večírek vaší ladnou, něžnou a působivou chůzí. Pouze s tímhle kouskem od Dorothy Perkins . Typ: sandálky na širokém podpatku Barva: černá Zapínání: přezka Materiál: vnější část - textil vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, hladký Rozměry: výška podpatku - 8 cm (ZOOT.cz)

Černé sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Miss KG Flirt

Černé sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Miss KG Flirt

Jemné a elegantní, přesto něčím odlišné? Pokud hledáte takový model do svého botníku, máme pro vás žhavou nabídku od značky Miss KG. Typ: sandálky v semišové úpravě Barva: černá, zlatá Zapínání: přezka Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hladký, hebký Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 11 cm (ZOOT.cz)

Černé lesklé sandálky na nízkém podpatku Dorothy Perkins

Černé lesklé sandálky na nízkém podpatku Dorothy Perkins

Víte co je opravdová výhra? No přeci tlusté podpatky. Dělají krásnou nožku, a navíc jsou perfektně stabilní a pohodlné. No fakt. Typ: lesklé sandálky na nízkém tlustém podpatku Barva: černá Zapínání: přezka na pásku kolem kotníku Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, hladký, lesklý Něco pohodlného: pěnová vrstva pod prsty zajistí pohodlí Rozměry: výška podpatku - 4,5 cm (ZOOT.cz)

Černé sandálky na vysokém podpatku Dorothy Perkins Serena

Černé sandálky na vysokém podpatku Dorothy Perkins Serena

Typ: sandálky na vysokém podpatku s efektem krokodýlí kůže Barva: černá Zapínání: přezka ve stříbrné barvě Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnejší materiál - syntetika vnitřní materiál - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, lesklý Rozměry: výška podpatku - 9,5 cm (ZOOT.cz)

Sandálky ve zlaté barvě na jehlovém podpatku ALDO

Sandálky ve zlaté barvě na jehlovém podpatku ALDO

Typ: dámské jemně strukturované sandálky ve zlaté barvě, na vysokém jehlovém podpatku Barva: zlatá Zapínání: přezka Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - syntetika, pravá kůže podrážka - syntetika Rozměry: podpatek - 7 cm (ZOOT.cz)

Starorůžové sandálky na podpatku Dorothy Perkins

Starorůžové sandálky na podpatku Dorothy Perkins

Typ: sandálky s plnou patou, na podpatku, s bambulemi Barva: starorůžová Zapínání: přezka Materiál: vnější část - textil vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, pohodlný Něco skvělého: podpatek polepený jutovým provázkem Rozměry: výška podpatku - 9,5 cm (ZOOT.cz)

Růžové sandálky na podpatku Dorothy Perkins

Růžové sandálky na podpatku Dorothy Perkins

Typ: sandálky v semišové úpravě Barva: růžová Zapínání: přezka Materiál: vnější - textil vnitřní - textil, syntetika podrážka - syntetika Výška podpatku: 7 cm (ZOOT.cz)

Růžové sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Miss KG Flirt

Růžové sandálky v semišové úpravě na jehlovém podpatku Miss KG Flirt

Jemné a elegantní, přesto něčím odlišné? Pokud hledáte takový model do svého botníku, máme pro vás žhavou nabídku od značky Miss KG. Typ: sandálky v semišové úpravě Barva: růžová, zlatá Zapínání: přezka Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hladký, hebký Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 11 cm (ZOOT.cz)

Modré sametové sandálky Dorothy Perkins

Modré sametové sandálky Dorothy Perkins

Krok za krokem. Ladně, elegantně a s hlavou vztyčenou si jděte přímo za svým cílem. Může být jakýkoli, ale vy dokážete vše, co si umanete. Typ: sametové sandálky Barva: modrá Zapínání: dvě přezky Materiál: vnější - textil vnitřní - syntetika, textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, hebký na dotek Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 10 cm (ZOOT.cz)

Černé sandálky v semišové úpravě na podpatku Dorothy Perkins

Černé sandálky v semišové úpravě na podpatku Dorothy Perkins

Typ: sandálky v semišové úpravě s kovovou aplikací, na širokém podpatku Barva: černá Zapínání: přezka Materiál: vnější - textil (v semišové úpravě) vnitřní - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hebký, příjemný na dotek Něco skvělého: díky všité gumě na pásku se bota skvěle přizpůsobí noze Rozměry: výška podpatku - 6,5 cm (ZOOT.cz)

Černé sametové kotníkové boty na podpatku Dorothy Perkins

Černé sametové kotníkové boty na podpatku Dorothy Perkins

Největší touhy 21. století? Mír, láska a krása. Mír a lásku do svého života přivoláte vlídností. Úroveň třetí touhy vám pomohou navýšit tyto poklady. Typ: kotníkové sametové boty Barva: černá Zapínání: zip, patentka Materiál: vnější část - textil vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, hebký Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 8 cm (ZOOT.cz)

Černé lodičky na jehlovém podpatku

Černé lodičky na jehlovém podpatku

Bata Red Label dámské lodičky mají nadčasový střih a klasický černý odstín, který je nesmrtelný. Jehlový podpatek prodlouží nohy až do nebes a originální vykrojení dělá z tohoto minimalistického modelu originální kousek. Lodičky noste k ležérním i elegantním outfitům a doplňte koženým psaníčkem.; material: syntetika,syntetika,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Černé sandály na jehlovém podpatku

Černé sandály na jehlovém podpatku

Dámské sandály Bata Red Label mají elegantní jehlový podpatek, který podtrhne vaši ženskost. Pásek okolo kotníku zvýrazní ladnost vaší nožky a zlatá spona dodává modelu šmrnc. Díky černému odstínu se sandálky snadno kombinují a budou vypadat skvěle k ležérně ohrnutým džínům i se slavnostními šaty.; material: syntetika,syntetika,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Černé dámské lodičky na jehlovém podpatku

Černé dámské lodičky na jehlovém podpatku

Černé kožené lodičky by neměly chybět v žádném botníku a tento originální kousek s lakovanými částmi a pásky přes nárt je ideální volbou. Klasický střih do špičky doplňuje nižší jehlový podpatek, který prodlouží vaše nohy a zvýrazní siluetu. Díky technologii Insolia je váha rovnoměrně přenášena na celé chodidlo, což přispívá k vašemu celodennímu pohodlí.; material: kůže,syntetika / textil,syntetika,textil (Bata - CZ)

Černé ponožkové kozačky na jehlovém podpatku

Černé ponožkové kozačky na jehlovém podpatku

Ponožkové kozačky jsou hitem sezóny! Tak vykročte do ulic v tomto trendy modelu – jehlový podpatek prodlouží vaše nohy a výška nad kolena lichotí postavě. S čím takové stylové kozačky nosit? Za nás nejlépe funguje kombinace s šaty, které končí těsně nad lemem bot. Můžete tak nechat svůdně vykukovat malý kousek kůže anebo dát na odiv své vzorované punčochy.; material: syntetika,syntetika,syntetika,textil (Bata - CZ)

Kotníčkové černé kozačky na jehlovém podpatku

Kotníčkové černé kozačky na jehlovém podpatku

Kotníčkové dámské kozačky mají černý svršek a podpatek, který je díky technologii Insolia pohodlnější. Elastický pás přes nárt dodává tomuto modelu šťávu a zároveň plní praktickou funkci – boty se snadno obouvají a pruží při chůzi. K čemu takové krásky nosit? Zkuste třeba ohrnuté Boyfriend džíny, jednoduché černé tričko a kožený křivák.; material: kůže,syntetika,textil,textil (Bata - CZ)

Kožené černé kozačky na jehlovém podpatku

Kožené černé kozačky na jehlovém podpatku

Vykročte do ulic jako dokonalá femme fatale v těchto kožených černých kozačkách. Mají nadčasový střih do špičky a jehlový podpatek, který velmi lichotí ženské postavě. Díky dlouhému zipu se pohodlně obouvají a uvnitř najdete koženou stélku. Takové krásky by byla škoda nosit ke kalhotám – zkuste pouzdrovou pletenou sukni a elegantní černý kabátek.; material: kůže,kůže,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Kožené černé lodičky na jehlovém podpatku

Kožené černé lodičky na jehlovém podpatku

Dámské lodičky Rockport mají svršek z kvalitní kůže s originální jemnou strukturou – ta oživuje klasický černý odstín. Jehlový podpatek vám prodlouží nohy až do nebeských výšin. Vaše chodidla zhýčká pohodlná tvarovaná stélka, díky které budete jako na obláčku. Model se skvěle hodí do kanceláře i večer na drink s kamarádkami.; material: kůže,syntetika,textil,textil (Bata - CZ)

Elegantní černé lodičky na jehlovém podpatku

Elegantní černé lodičky na jehlovém podpatku

(Amiatex.cz)

Černé lesklé lodičky na jehlovém podpatku OJJU

Černé lesklé lodičky na jehlovém podpatku OJJU

Život na vysoké noze? S OJJU tak snadno. Typ: lesklé lodičky do špičky na vysokém jehlovém podpatku Barva: černá Materiál: vnější - syntetika vnitřní - syntetika, pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, hladký Specifikace: - pohodlná kožená vložka - férové pracovní podmínky výměnou za kvalitní práci - ruční výroba Rozměry: výška podpatku - 7 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky na jehlovém podpatku Högl

Černé kožené lodičky na jehlovém podpatku Högl

Lodičky z kvalitního materiálu od značky Högl , jedné z největších rakouských obuvnických společností, nejsou jen známkou honosnosti. Jsou reprezentativní součástí každé ženy, která si je obuje. Typ: k ožené lodičky na jehlovém podpatku Barva: černá Materiál: vnější - pravá kůže vnitřní - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, hladký Něco, zač budete velice ráda: vysoký podpatek, který vám prodlouží a zúží nohy Rozměry: výška podpatku - 9 cm (ZOOT.cz)

Černé semišové lodičky na jehlovém podpatku Tamaris

Černé semišové lodičky na jehlovém podpatku Tamaris

Jen si to představte, dlouhé volné kalhoty s vysokým pasem, k tomu krátký top a přes rameno jen tak přehodit sáčko. Do ruky čapnete psaníčko a můžete jít. I když kdybyste si na sebe oblékla třeba pytel, ty boty by vás vyšvihly do výšin. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Typ: třpytivé semišové lodičky na jehlovém podpatku Barva: černá Zapínání: bez zapínání Materiál: vnější část - pravá kůže (v semišové úpravě) vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný Specifikace: - technologie speciální odnímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku… (ZOOT.cz)

Černé lesklé lodičky na jehlovém podpatku Tamaris

Černé lesklé lodičky na jehlovém podpatku Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto luxusně vysokých lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: lesklé lodičky na vysokém jehlovém podpatku a platformě Barva: černá s velmi jemným třpytivým efektem Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže, textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie speciální odnímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den … (ZOOT.cz)

Černé kotníkové boty na jehlovém podpatku MISSGUIDED

Černé kotníkové boty na jehlovém podpatku MISSGUIDED

S tímto originálním kouskem od značky MISSGUIDED můžete žít na vysoké noze. Teď hned. Typ: kotníkové boty do špičky, na jehlovém podpatku, s ozdobným zipem ve stříbrné barvě Barva: černá Zapínání: zip Materiál: vnější - syntetika vnitřní - syntetika, textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný, hladký Rozměry: výška podpatku - 8 cm (ZOOT.cz)

Černé sandály na jehlovém podpatku s volánem

Černé sandály na jehlovém podpatku s volánem

Tyto dámské sandály z řady Insolia jsou i přes jehlový podpatek velmi pohodlné. Uvnitř je navíc použita kožená stélka, která je příjemná i v teplých letních dnech. Černé sandály, které jsou originální díky zdobení z volánů na špici, snadno zkombinujete. Tenké pásky zvýrazní vaše kotníky. Unosíte je k různobarevným šatům, k sukním či k overalům.; material: kůže,syntetika,syntetika,textil (Bata - CZ)

Černé sandály na jehlovém podpatku MARIA MARE

Černé sandály na jehlovém podpatku MARIA MARE

Nejúčinější ženská zbraň? Krásné jehlové podpatky! Není to bez obětí, ale lačnivě pohledy mužů stojí za to. Lodičky mají uzavřenou špičku ze které vedou čtyři lesklé lakované pásky. Lodičky snadno připnete přezkou okolo kotníku. Elegantní a nadčasové boty, které si budete šetřit jen pro ty nejlepší příležitosti. MARIA MARE, to je značka pro ženy s výrazným stylem a svůdným postojem, které se chtějí cítit sexy a žensky, a mají jasno v tom kdo jsou. Vnější materiál: 100% ekologická kůže Vnitřní materiál: pravá kůže Podrážka: syntetika Výška podpatku: 10 cm (Designshoes.cz)

Starorůžové sandálky v semišové úpravě na podpatku Dorothy Perkins

Starorůžové sandálky v semišové úpravě na podpatku Dorothy Perkins

Typ: sandálky v semišové úpravě s kovovou aplikací, na širokém podpatku Barva: starorůžová Zapínání: přezka Materiál: vnější - textil (v semišové úpravě) vnitřní - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hebký, příjemný na dotek Něco skvělého: díky všité gumě na pásku se bota skvěle přizpůsobí noze Rozměry: výška podpatku - 6,5 cm (ZOOT.cz)

Béžové sandálky v semišové úpravě na podpatku Dorothy Perkins

Béžové sandálky v semišové úpravě na podpatku Dorothy Perkins

Barva: béžová Zapínání: přezka Podpatek: vysoký Materiál: vnější část - textil v semišové úpravě vnitřní část - syntetika, textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hebký, pevný Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít