Černé kožené lodičky Tamaris

Černé kožené lodičky Tamaris

Černé kožené lodičky Tamaris

Prošlapejte půlku světa s těmito krásnými botkami a pojistěte si obdivný i závistivý pohled širokého publika! Typ: kožené lodičky s vyjímatelnou vložkou Barva: černá Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, hladký, kvalitní Rozměry: výška podpatku - 6,5 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky s pásky Tamaris

Černé kožené lodičky s pásky Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s pásky naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: kožené lodičky s pásky, na vysokém podpatku Barva: černá Materiál: vnější část - kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Něco extra: - technologie speciální stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro přirozenou polohu nohy, rovnoměrně rozložené zatížení, zmírnění tlaku a nárazů v oblasti… (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky na podpatku Tamaris

Černé kožené lodičky na podpatku Tamaris

Velmi moderní a elegantní boty s kulatým podpatkem vám přináší značka Tamaris. Typ: kožené lodičky na kulatém podpatku Barva: černá Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, kvalitní, hladký Něco extra: - optimální pohodlí při nošení díky měkké a komfortní stélce, která se po krátkém čase přizpůsobí vašim nohám - technologie Touch it - dokonalé tlumení nárazů díky speciálnímu podpatku - technologie Anti shock Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky s otevřenou patou Tamaris

Černé kožené lodičky s otevřenou patou Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: kožené lodičky na širokém podpatku Barva: černá Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie Touch it - optimální pohodlí při nošení díky měkké a komfortní stélce, která se po krátkém čase přizpůsobí vašim nohám Rozměry: výška podpatku - 6,5 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Černé kožené lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: lodičky na vysokém podpatku Barva: černá Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie speciální vyjímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro přirozenou polohu nohy, rovnoměrně rozložené zatížení,… (ZOOT.cz)

Uživatele, kteří hledají "Černé kožené lodičky Tamaris" se dívají také na:

Batoh tamaris

Černé kožené lodičky na širokém podpatku Tamaris

Černé kožené lodičky na širokém podpatku Tamaris

Dopřejte si všestrannou botu ve vašem šatníku. Díky širokému stabilnímu podpatku můžete lodičku obout s klidem i na celý pracovní den. Typ: kožené lodičky na širokém podpatku Barva: černá Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - pravá kůže, syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, kvalitní, hladký Něco extra: - zvýšený komfort při chůzi díky měkké a komfortní stélce, která se po krátkém čase přizpůsobí individuálnímu tvaru nohy - technologie Touch it - dokonalé tlumení nárazů díky speciálnímu podpatku - technologie Anti shock Rozměry: výška podpatku - 5 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky na tenkém podpatku Tamaris

Černé kožené lodičky na tenkém podpatku Tamaris

Zkuste si vyšlapat tu nejhezčí cestu! S těmito krásnými lodičkami to půjde samo. Typ: kožené lodičky na tenkém podpatku, s vyjímatelnou vložkou Barva: černá Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, hladký, kvalitní Rozměry: výška podpatku - 6 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky na kovovém podpatku Tamaris

Černé kožené lodičky na kovovém podpatku Tamaris

Typ: kožené lodičky do špičky na kovovém podpatku Barva: černá Materiál: vnější - pravá kůže vnitřní - textil, syntetika stélka - pravá kůže, textil podrážka - syntetika Specifikace: - technologie Touch it feel soft: extra měkká stélka, která se přizpůsobí vašemu chodidlu a zprostředkuje vám tak absolutní komfort - vyjímatelná stélka Rozměry: výška podpatku - 5,5 (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky na nízkém podpatku Tamaris

Černé kožené lodičky na nízkém podpatku Tamaris

Typ: lodičky s kulatou špičkou na nízkém podpatku Barva: černá Podpatek: na nízkém podpatku Materiál: vnější část - kůže vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lesklý, pevný Specifikace: - systém měkčené stélky Touch it, která se přizpůsobí individuálnímu tvaru nohy a poskytne tak optimální komfort - Antishokk je patentovaná technologie v podpatku, která tlumí došlapy při chůzi - vyjímatelná stélka Rozměry: výška podpatku - 4,5 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré kožené lodičky Tamaris

Tmavě modré kožené lodičky Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: kožené lodičky na širokém podpatku Barva: tmavě modrá Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - pravá kůže, syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - ANTIshokk - speciální tlumící prvek v podpatku, který odlehčuje (odpružuje) rázy způsobené chůzí Rozměry: výška podpatku - 7 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky s páskem a semišovými detaily Tamaris

Černé kožené lodičky s páskem a semišovými detaily Tamaris

Rozdávejte svůj osobitý šarm na každém kroku. Ptáte se jak? Lodičky Tamaris zodpoví více než jednu otázku. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Typ: kožené lodičky s páskem a jemně vzorovanými semišovými detaily Barva: černá Zapínání: přezka Materiál: vnější část - pravá kůže, pravá kůže v semišové úpravě vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podpatek - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, lesklý, jemný na dotek Specifikace: - technologie speciální odnímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro přirozenou polohu nohy, rovnoměrně… (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky na jehlovém podpatku a platformě Tamaris

Černé kožené lodičky na jehlovém podpatku a platformě Tamaris

Typ: lodičky na vysokém podpatku s platformou Barva: černá Podpatek: na jehlovém podpatku s platformou Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lesklý, pevný, odolný Něco extra: - technologie speciální vyjímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den Rozměry: výška podpatku - 12 cm výška platformy - 3 cm (ZOOT.cz)

Tamaris - Kožené lodičky

Tamaris - Kožené lodičky

Lodičky z kolekce Tamaris. Model vyroben z přírodní kůže. (Answear.cz)

Tamaris Kožené lodičky »Heart & Sole«

Tamaris Kožené lodičky »Heart & Sole«

Zvláštní znaky: střídmý design. Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (OTTO - CZ)

Tamaris Kožené lodičky »Heart & Sole«

Tamaris Kožené lodičky »Heart & Sole«

Zvláštní znaky: střídmý design. Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (Sheego CZ)

Béžové kožené lodičky s pásky Tamaris

Béžové kožené lodičky s pásky Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s pásky naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: lodičky s pásky, na vysokém podpatku Barva: béžová Materiál: vnější část - kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Něco extra: - technologie speciální stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro přirozenou polohu nohy, rovnoměrně rozložené zatížení, zmírnění tlaku a nárazů v oblasti přední části… (ZOOT.cz)

Hnědé kožené lodičky na podpatku Tamaris

Hnědé kožené lodičky na podpatku Tamaris

Typ: lodičky na podpatku Barva: hnědá Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lesklý, pevný, odolný Specifikace: - technologie speciální vyjímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“, která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - Antishokk je patentovaná technologie v podpatku, která tlumí došlapy při chůzi Rozměry: výška podpatku - 6 cm (ZOOT.cz)

Šedé kožené lodičky s tenkými pásky Tamaris

Šedé kožené lodičky s tenkými pásky Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: lodičky do špičky, s otevřenou patou, na vysokém podpatku Barva: šedá, bronzová Zapínání: klasická přezka Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie speciální stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro… (ZOOT.cz)

Bílé kožené lodičky s otevřenou patou Tamaris

Bílé kožené lodičky s otevřenou patou Tamaris

Typ: dámské kožené lodičky s otevřenou patou Barva: bílá Zapínání: přezka kolem kotníku Materiál: vnější část - pravá kůže stélka - syntetika podrážka - syntetika Rozměry: výška podpatku - 3,5 cm (ZOOT.cz)

Hnědo-modré kožené lodičky na podpatku Tamaris

Hnědo-modré kožené lodičky na podpatku Tamaris

Velmi moderní a elegantní boty s kulatým podpatkem vám přináší značka Tamaris. Typ: kožené lodičky na kulatém podpatku Barva: tmavě modrá, hnědá Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, kvalitní, hladký Něco extra: - optimální pohodlí při nošení díky měkké a komfortní stélce, která se po krátkém čase přizpůsobí vašim nohám - technologie Touch it - dokonalé tlumení nárazů díky speciálnímu podpatku - technologie Anti shock Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Tamaris Kožené lodičky na platformě »Heart & Sole«

Tamaris Kožené lodičky na platformě »Heart & Sole«

Zvláštní znaky: módní špičatý tvar. Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (OTTO - CZ)

Vínové kožené lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Vínové kožené lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Barva: vínová, černá Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný odolný Specifikace: - technologie Antishok - tlumí došlap v podpatku - technologie Touch me - měkká stélka se přizpůsobí individuálnímu tvaru nohy a poskytuje optimální komfort Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré kožené lodičky na podpatku Tamaris

Tmavě modré kožené lodičky na podpatku Tamaris

Typ: lodičky na podpatku Barva: tmavě modrá, hnědá Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lesklý, pevný, odolný Specifikace: - technologie speciální vyjímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“, která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - Antishokk je patentovaná technologie v podpatku, která tlumí došlapy při chůzi Rozměry: výška podpatku - 6 cm (ZOOT.cz)

Hnědé kožené lodičky na nízkém podpatku Tamaris

Hnědé kožené lodičky na nízkém podpatku Tamaris

Typ: lodičky s kulatou špičkou na nízkém podpatku Barva: hnědá Podpatek: na nízkém podpatku Materiál: vnější část - kůže vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lesklý, pevný Specifikace: - systém měkčené stélky Touch it , která se přizpůsobí individuálnímu tvaru nohy a poskytne tak optimální komfort - Antishokk je patentovaná technologie v podpatku, která tlumí došlapy při chůzi - vyjímatelná stélka Rozměry: výška podpatku - 4,5 cm (ZOOT.cz)

Tamaris Kožené lodičky na klínku »Heart & Sole«

Tamaris Kožené lodičky na klínku »Heart & Sole«

Zvláštní znaky: pásky kolem kotníků. Zapínání: přezka. Materiál podešve: syntetika. Výška podpatku cca 9,5 cm. (Sheego CZ)

Tamaris Kožené lodičky na platformě »Heart & Sole«

Tamaris Kožené lodičky na platformě »Heart & Sole«

Zvláštní znaky: módní vzhled Basic. Zapínání: bez zapínání. Materiál podešve: syntetika. (Sheego CZ)

Šedo-starorůžové kožené lodičky s otevřenou patou Tamaris

Šedo-starorůžové kožené lodičky s otevřenou patou Tamaris

Typ: dámské kožené lodičky s otevřenou patou Barva: starorůžová, šedá, metalické odlesky Zapínání: přezka kolem kotníku Materiál: vnější část - pravá kůže stélka - syntetika podrážka - syntetika Rozměry: výška podpatku - 3,5 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré kožené lodičky na širokém podpatku Tamaris

Tmavě modré kožené lodičky na širokém podpatku Tamaris

Dopřejte si všestrannou botu ve vašem šatníku. Díky širokému stabilnímu podpatku můžete lodičku obout s klidem i na celý pracovní den. Typ: kožené lodičky na širokém podpatku Barva: tmavě modrá Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - pravá kůže, syntetika stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, kvalitní, hladký Něco extra: - zvýšený komfort při chůzi díky měkké a komfortní stélce, která se po krátkém čase přizpůsobí individuálnímu tvaru nohy - technologie Touch it - dokonalé tlumení nárazů díky speciálnímu podpatku - technologie Anti shock Rozměry: výška podpatku - 5 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré kožené lodičky s otevřenou patou Tamaris

Tmavě modré kožené lodičky s otevřenou patou Tamaris

Typ: dámské kožené lodičky s otevřenou patou Barva: tmavě modrá Zapínání: přezka kolem kotníku Materiál: vnější část - pravá kůže stélka - syntetika podrážka - syntetika Rozměry: výška podpatku - 3,5 cm (ZOOT.cz)

Tmavě hnědé kožené lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Tmavě hnědé kožené lodičky na vysokém podpatku Tamaris

Barva: tmavě hnědá Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný odolný Specifikace: - technologie Antishok - tlumí došlap v podpatku - technologie Touch me - měkká stélka se přizpůsobí individuálnímu tvaru nohy a poskytuje optimální komfort Rozměry: výška podpatku - 7,5 cm (ZOOT.cz)

Černé semišové lodičky Tamaris

Černé semišové lodičky Tamaris

Všichni dobře víme, že boty šlechtí člověka a žízeň po módě je věčná. Tak tedy není na co čekat. Obujte se do toho a to tak, že hned. Typ: semišové lodičky s páskem přes nárt Barva: černá Zapínání: přezka Materiál: vnější část - pravá kůže (v semišové úpravě) vnitřní část - textil stélka - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lehký, odolný, pevný Rozměry: výška podpatku - 4 cm (ZOOT.cz)

Černé lesklé lodičky Tamaris

Černé lesklé lodičky Tamaris

Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: lodičky s jemnými třpytkami Barva: černá Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie speciální odnímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro přirozenou polohu nohy, rovnoměrně rozložené zatížení,… (ZOOT.cz)

Dámské lodičky Tamaris, černé

Dámské lodičky Tamaris, černé

Dámské lodičky do špičky. Jednobarevné Zlatý detail na patě Kvalitní zpracování Elegantní model Výška podpatku: 7,5 cm Stav produktu: Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito. (Rozbaleno.cz)

Šedé metalické kožené lodičky na jehlovém podpatku a platformě Tamaris

Šedé metalické kožené lodičky na jehlovém podpatku a platformě Tamaris

Typ: metalické lodičky na vysokém podpatku s platformou Barva: šedá s metalickými odlesky Podpatek: na jehlovém podpatku s platformou Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lesklý, pevný, odolný Specifikace: - technologie speciální vyjímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den Rozměry: výška podpatku - 12 cm výška platformy - 3 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky

Černé kožené lodičky

Dámské lodičky z hladké černé kůže mají koženou podšívku a speciální technologii Insolia, která ideálně rozloží váhu a chůze na podpatku je tak pohodlnější. Jehlový podpatek a kulatá špička jsou nadčasové a tyto boty využijete do práce k elegantnímu kostýmku i na volný čas k džínům. Zjistěte více o technologii Insolia; material: kůže,kůže,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Černé kožené lodičky Högl

Černé kožené lodičky Högl

Jak je důležité míti dokonalé lodičky, ví každá žena. Nechte se oslovit. Typ: kožené lodičky Barva: černá Materiál: vnější - pravá kůže vnitřní - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: stálobarevný, hladký, pevný Rozměry: výška podpatku - 6,5 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky Laceys

Černé kožené lodičky Laceys

Zrcadlo zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější? Jasná odpověď - žena v bezchybných lodičkách. Ne náhodou se lodičky staly synonymem pro ženskou krásu. A anglická značka Laceys se řemesla jejich výroby chopila na jedničku. Lodičky stojí na cm vysokém elegantním podpatku. Jejich celokožené zpracování je maximálně přijemné na pohled, na dotek, ale především na samotné obutí. Díky tomu, že angličtí obuvničtí mistři značky Laceys své práci dobře rozumí, vyrobili lodičky extra pohodlné pro každodenní nošení, po kterém vás nebudou bolet nohy. Nic nenahradí precizní řemeslnou práci, vůni pravé kůže a cit pro styl, který nepodléhá střídání módních trendům. Petihvězdičkové lodičky značky Laceys. Pravá kůže  Vnější materiál: pravá kůže  Vnitřní materiál: pravá kůže Podrážka: ostatní materiály… (Designshoes.cz)

Černé lakované kožené lodičky

Černé lakované kožené lodičky

Černé lodičky Rockport mají nadčasový střih a svršek z lakované kůže, díky kterému působí elegantně. Tento model si zamilujete pro pohodlnou tvarovanou stélku a středně vysoký stabilní podpatek, na kterém vydržíte od rána až do večera. Ideální kousek do kanceláře, na obchodní schůzky i večer na party.; material: kůže,syntetika,textil,textil (Bata - CZ)

Černé kožené lodičky Geox Elina

Černé kožené lodičky Geox Elina

Boty do společnosti, které si zamilujete. Typ: dámské kožené lodičky Barva: černá Materiál: vnější - pravá kůže vnitřní - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: lehký, odolný, prodyšný Specifikace: - bota je velmi lehká a prodyšná Rozměry: výška podpatku - 6 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky Geox Bibbiana

Černé kožené lodičky Geox Bibbiana

Typ: kožené lodičky do špičky na podpatku Barva: černá Podpatek: na vysokém podpatku Materiál: vnější část - pravá kůže vnitřní část - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Něco praktického: systém Geox Respira napomáhá prodyšnosti a vytváří tak ideální mikroklima uvnitř obuvi Rozměry: výška podpatku - 6,5 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky na klínku

Černé kožené lodičky na klínku

Tyto nadčasové černé lodičky od značky Clarks mají kožený svršek a díky nízkému klínovému podpatku jsou pohodlné. Vaše chodidla ocení také měkkou tvarovanou stélku z kůže. Ideální kousek pro každodenní nošení do kanceláře i do města.; material: kůže,kůže,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Černé kožené lodičky na platformě

Černé kožené lodičky na platformě

Dámské kožené lodičky na platformě jsou i přes vysoký podpatek pohodlné. Díky technologii Insolia je totiž váha rovnoměrně přenášena na celé chodidlo. Model má navíc dokonale nadčasový vzhled, který využijete do kanceláře, do divadla i na večírek. Zjistěte více o technologii Insolia; material: kůže,kůže,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Černé kožené lodičky s perforací

Černé kožené lodičky s perforací

Kvalitní kožené lodičky by neměly chybět v žádném botníku a tento model nad všemi skvěle vyčnívá - střih do špičky lichotí postavě a originální perforace dodá šmrnc outfitu do práce i na volný čas. I přes jehlový podpatek jsou tyto boty pohodlné díky technologii Insolia, která rovnoměrně přenáší váhu na celé chodidlo. Ideální kousek!; material: kůže,kůže,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Černé kožené lodičky do špičky

Černé kožené lodičky do špičky

Lodičky ve střihu do špičky s jehlovým podpatkem jsou dokonale nadčasové a podtrhnou váš šarm a eleganci. Díky technologii Insolia v nich navíc protančíte nejeden večírek. Váha je totiž rovnoměrně rozložena na celé chodidlo a na podpatcích tak vydržíte až třikrát déle.; material: kůže,kůže,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Černé kožené lodičky s mašlí

Černé kožené lodičky s mašlí

Tyto dámské černé lodičky značky Högl mají svršek z broušené kůže. Na originalitě jim dodává zdobení na špici v podobě kožešinky s mašlí a sponou. Jehlový podpatek vám prodlouží nohy. Stélka uvnitř je kožená a je tak příjemná pro chodidlo. Unosíte je k šatům i k elegantním kostýmkům.; material: kůže,kůže,kůže,syntetika (Bata - CZ)

Černé kožené lodičky se sponou Högl

Černé kožené lodičky se sponou Högl

Jak je důležité míti dokonalé lodičky, ví každá žena. Nechte se oslovit značkou i kvalitou. Typ: kožené lodičky na širokém nízkém podpatku a s ozdobnou sponou na špici Barva: černá Materiál: vnější - pravá kůže vnitřní - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: stálobarevný, hladký, pevný Rozměry: výška podpatku - 5,1 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky na podpatku Högl

Černé kožené lodičky na podpatku Högl

Jak je důležité míti dokonalé lodičky, ví každá žena. Nechte se oslovit. Typ: kožené lodičky Barva: černá Materiál: vnější - pravá kůže vnitřní - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: stálobarevný, hladký, pevný Rozměry: výška podpatku - 10 cm (ZOOT.cz)

Černé kožené lodičky s metalickým podpatkem

Černé kožené lodičky s metalickým podpatkem

Kožené dámské lodičky mají černý svršek s páskem okolo kotníku. Metalický podpatek dodává modelu šťávu a zároveň je díky svému tvaru dokonale pohodlný a stabilní. Kombinujte s elegantními šaty a dolaďte psaníčkem anebo zkuste ohrnuté Boyfriend džíny a tričko s potiskem své oblíbené kapely pro ten správný kontrast.; material: kůže,kůže,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Černé kožené lodičky s volnou patou

Černé kožené lodičky s volnou patou

Dámské kožené lodičky do špičky kombinují na svršku lesk a mat. Originálním detailem jsou dva decentní pásky kolem paty. Model má středně vysoký jehlový podpatek, ale díky technologii Insolia je váha ideálně rozložena, a obuv je tak pohodlná. Zjistěte více o technologii Insolia; material: kůže,kůže,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Černé kožené lodičky s kotníkovým páskem

Černé kožené lodičky s kotníkovým páskem

Dámské kožené lodičky do špičky mají lakovanou úpravu, která jim dodává elegantní a slavnostní vzhled. Kolem kotníku je jemný pásek a zajímavým detailem je vykrojení na vnitřní straně. Jehlový podpatek je díky technologii Insolia pohodlný, protože ideálně rozloží váhu na celé chodidlo. Tyto lodičky využijete na slavnostní příležitosti i k outfitu do kanceláře. Zjistěte více o technologii Insolia; material: kůže,kůže,syntetika,syntetika (Bata - CZ)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít