Černá velká kabelka Gionni Ynes

Hnědo-černá kabelka Gionni Maddy

Hnědo-černá kabelka Gionni Maddy

K ženě neodmyslitelně patří kabelka. Zvolte si takovou, která vystihne váš půvab a šarm. Typ: koženková kabelka s detaily ve zlaté barvě Barva: černá, hnědá, zlatá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: tři vnitřní, dvě vnější Zapínání: zip Materiál: syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný, snadný na údržbu Rozměry: kabelka - 42 x 42 x 12 cm délka odepínacího popruhu - 140 cm výška ucha - 16 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Krémovo-černá kabelka Gionni Abbie

Krémovo-černá kabelka Gionni Abbie

Každá žena je miluje, potřebuje a pečlivě vybírá. Řeč je o kabelkách. I vy si vyberte tu pravou, která s vámi bude na každém kroku. Typ: koženková kabelka do ruky s odepínacím popruhem Barva: černá, krémová Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnější kapsa na zip - dvě vnitřní kapsy Zapínání: zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Něco skvělého: koženkový odjímatelný přívěsek, který lze využít jako klíčenku Rozměry: kabelka - 22 x 19 x 10 cm max. délka popruhu - 130 cm výška ucha - 10 cm klíčenka - 18 x 5 cm formát A4 – nevejde se (ZOOT.cz)

Černá velká peněženka s mašličkou Gionni Avril

Černá velká peněženka s mašličkou Gionni Avril

Barva: černá, růžovozlatá Typ: velká peněženka Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa se dvěma přepážkami - jedna vnitřní kapsa na zip na drobné mince - dvě přihrádky na bankovky - osm přihrádek na karty Zapínání hlavní kapsy: zip ve růžovozlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný odolný, stálobarevný Specifikace: -jednu vnitřní přihrádku lze využít jako přihrádku na telefon o velikosti 13 x 6 cm - zdobná mašlička - detaily v růžovozlaté barvě Rozměry: 11 x 20 x 2,5 cm (ZOOT.cz)

Červená prošívaná kabelka Gionni

Červená prošívaná kabelka Gionni

Prošívaná kabelka, kterou nebudete chtít odložit. Typ : koženková prošívaná kabelka s řetízkem Barva : červená, stříbrná Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - dvě vnitřní kapsy Zapínání: magnetický patent Materiál: 100 % polyuretan Něco skvělého: zajímavě řešený popruh Rozměry: kabelka - 25 x 16 x 8 cm max. délka odepínacího popruhu - 100 cm formát A4 – nevejde se (ZOOT.cz)

Černá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Pia

Černá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Pia

K dokonalosti že už vám chybí pouze slušivá kabelka? Se značkou Gionni žádný problém. Hleďte. Typ: kabelka s odepínacím popruhem a detaily ve zlaté barvě Barva: černá , zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: vnitřní - jeden hlavní, jedna kapsa na zip, organizér vnější - dvě kapsy na zip Materiál: vnější - 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, snadný na údržbu, hladký Rozměry: kabelka - 34 x 37 x 16 cm maximální délka popruhu - 134 cm výška ucha - 14 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Uživatele, kteří hledají "Černá velká kabelka Gionni Ynes" se dívají také na:

Guess bobbi kabelka
Umí prase létat velká hra

Černá květovaná kabelka do ruky Liberty by Gionni Fleur

Černá květovaná kabelka do ruky Liberty by Gionni Fleur

Všechny něžné duše sem! Vaše květované srdéčko zaplesá při pohledu na tuhle krásnou crossbody kabelku! Typ: květovaná kabelka do ruky, s odnímatelným popruhem Barva: černá, tmavě modrá, růžová Vzor: květovaný Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna vnitřní hlavní kapsa - dvě vnitřní kapsy, z toho jedna na zip - jedna vnější kapsa na zip Materiál: 80 % bavlna, 20 % pravá kůže Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, hladký Něco skvělého: krásný vzor Rozměry: kabelka - 33 x 24 x 13 cm max. délka popruhu - 141 cm výška ucha - 13 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Hnědo-béžová kabelka Gionni Jeane

Hnědo-béžová kabelka Gionni Jeane

Každá žena je miluje, potřebuje a pečlivě vybírá. Řeč je o kabelkách. I vy si vyberte tu pravou, která s vámi bude na každém kroku. Typ: kabelka do ruky Barva: béžová, hnědá, bílá Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - dvě vnější na zip - tri vnitřní Zapínání: zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Něco skvělého: boční zipy, které slouží k rozšíření velikosti Rozměry: kabelka - 30 x 27 x 11 cm výška ucha - 30 cm formát A4 – vejde se (ZOOT.cz)

Tmavě modrá kabelka Gionni Colette

Tmavě modrá kabelka Gionni Colette

K ženě neodmyslitelně patří kabelka. Zvolte si takovou, která vystihne váš půvab a šarm. Typ: koženková kabelka s odepínacím popruhem Barva: modrá, zlatá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: tři vnitřní, jedna vnější Zapínání: zip Materiál: syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný, snadný na údržbu Rozměry: kabelka - 27 x 24 x 14 cm maximální délka popruhu - 140 cm výška ucha - 13 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Bílá crossbody kabelka Gionni Ava

Bílá crossbody kabelka Gionni Ava

Barva: bílá, červená, tmavě modrá, zlatá Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa s přepážkou, která slouží jako kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip - jedna vnitřní přihrádka - jedna vnější kapsa na zip Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný. odolný, stálobarevný Specifikace: - detaily ve zlaté barvě - nastavitelná délka popruhu Rozměry: 17 x 26 x 5 cm max. délka popruhu - 134 cm (ZOOT.cz)

Béžová vzorovaná kabelka Gionni Malvina

Béžová vzorovaná kabelka Gionni Malvina

Každá žena je miluje, potřebuje a pečlivě vybírá. Řeč je o kabelkách. I vy si vyberte tu pravou, která s vámi bude na každém kroku. Typ: vzorovaná kabelka do ruky Barva: béžová, zlatá Vzor: jemný, nepravidelný Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - tři vnější kapsy na zip - čtyři vnitřní kapsy Zapínání: zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Něco skvělého: hlavní kapsa se rozdělena vnitřní kapsou na zip Rozměry: kabelka - 25 x 22 x 12 cm výška ucha - 25 cm formát A4 – nevejde se (ZOOT.cz)

Modrá koženková kabelka Gionni Tasha

Modrá koženková kabelka Gionni Tasha

Každá žena je miluje, potřebuje a pečlivě vybírá. Řeč je o kabelkách. I vy si vyberte tu pravou, která s vámi bude na každém kroku. Typ: koženková kabelka do ruky Barva: modrá, krémová Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - dvě vnější kapsy na zip - dvě vnitřní kapsy Zapínání: zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Rozměry: kabelka - 28 x 22 x 13 cm výška ucha - 24 cm formát A4 – nevejde se (ZOOT.cz)

Černá velká peněženka s detaily ve zlaté barvě Gionni Trina

Černá velká peněženka s detaily ve zlaté barvě Gionni Trina

Barva: černá, zlatá Typ: velká peněženka Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa s jednou kapsou na drobné mince se zapínáním na zip - druhá hlavní kapsa se třemi přihrádkami na bankovky nebo doklady - jedenáct přihrádek na karty - jedna přihrádka na fotografie Zapínání hlavních kapes: přezka, zaip Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný odolný, stálobarevný Něco hezkého: detaily ve zlaté barvě Rozměry: 10 x 20 x 3 cm (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Tessa

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Tessa

Barva: černá, zlatá Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní přihrádky - dvě vnější kapsy na zip Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Specifikace: - detaily ve zlaté barvě - nastavitelná délka popruhu Rozměry: 24 x 23 x 3,5 cm max. délka popruhu - 141 cm (ZOOT.cz)

Hnědo-bílá koženková kabelka Gionni Alma

Hnědo-bílá koženková kabelka Gionni Alma

Značka Gionni vám pomůže s výběrem té nejlepší kabelky. Typ: koženková kabelka do ruky s přívěskem Barva: bílá, hnědá, zlatá Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zapínání na patent - dvě boční kapsy bez zapínání - dvě boční koženkové kapsy na zip Zapínání: zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Něco skvělého: nastavitelná délka uší Rozměry: kabelka - 26 x 27 x 13 cm max. výška ucha - 25 cm formát A4 – vejde se (ZOOT.cz)

Tmavě modrá crossbody kabelka Gionni Ava

Tmavě modrá crossbody kabelka Gionni Ava

Barva: tmavě modrá, bílá, hnědá, zlatá Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa s přepážkou, která slouží jako kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip - jedna vnitřní přihrádka - jedna vnější kapsa na zip Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný. odolný, stálobarevný Specifikace: - detaily ve zlaté barvě - nastavitelná délka popruhu Rozměry: 17 x 26 x 5 cm max. délka popruhu - 134 cm (ZOOT.cz)

Hnědo-modrá koženková kabelka Gionni Alma

Hnědo-modrá koženková kabelka Gionni Alma

Značka Gionni vám pomůže s výběrem té nejlepší kabelky. Typ: koženková kabelka do ruky s přívěskem Barva: modrá, hnědá, zlatá Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zapínání na patent - dvě boční kapsy bez zapínání - dvě boční koženkové kapsy na zip Zapínání: zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Něco skvělého: nastavitelná délka uší Rozměry: kabelka - 26 x 27 x 13 cm max. výška ucha - 25 cm formát A4 – vejde se (ZOOT.cz)

Světle růžová prošívaná kabelka Gionni Trina

Světle růžová prošívaná kabelka Gionni Trina

Každá žena je miluje, potřebuje a pečlivě vybírá. Řeč je o kabelkách. I vy si vyberte tu pravou, která s vámi bude na každém kroku. Typ: prošívaná kabelka do ruky Barva: růžová, zlatá Úložný prostor: - dvě hlavní kapsy - - čtyři vnitřní kapsy Zapínání: zip, otočné Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Něco skvělého: hlavní kapsy jsou rozděleny vnitřní kapsou na zip Rozměry: kabelka - 28 x 23 x 11 cm výška ucha - 10 cm výška ucha s řetízkem - 25 cm formát A4 – nevejde se (ZOOT.cz)

Hnědo-červená crossbody kabelka Gionni Cara

Hnědo-červená crossbody kabelka Gionni Cara

Kabelka, kterou nebudete chtít odložit. Typ: koženková kabelka s klopou Barva: hnědá, červená, zlatá Úložný prostor: - pod klopou tři kapsy z čehož jedna je na zip Zapínání: na zacvaknutí, zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Rozměry: kabelka - 25 x 19 x 2 cm max. délka popruhu - 130 cm formát A4 – nevejde se (ZOOT.cz)

Černá prošívaná crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni…

Černá prošívaná crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Trina

Kabelka, kterou nebudete chtít odložit. Typ: koženková prošívaná crossbody kabelka Barva: černá, zlatá Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - tři vnitřní - jedna vnější Zapínání: otočné, zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Něco skvělého: třásně Rozměry: kabelka - 27 x 23 x 8 cm max. délka popruhu - 130 cm formát A4 – nevejde se (ZOOT.cz)

Černá velká kabelka Meatfly

Černá velká kabelka Meatfly

Typ: velká kabelka Barva: černá Zapínání: zip Úložný prostor: jeden hlavní s jednou vnitřní kapsou na zip a dvěma volnými Materiál: vnější - 100 % polyuretan Něco nadčasového: jedna malá kapsa na zip na přívěsku Rozměry: kabelka - 44 x 32 x 8,5 cm výška ucha- 21 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Hnědá kabelka v semišové úpravě Gionni

Hnědá kabelka v semišové úpravě Gionni

Typ : koženková crossbody kabelka v semišové úpravě Barva : hnědá, zlatá Úložný prostor: - jeden hlavní - dvě vnitřní pořadové přihrádky - jedna vnitřní kapsa na zip - jedna vnější kapsa na zip - jedna vnější kapsa na patentky Zapínání : zip, patentky Materiál : polyuretan Rozměry : kabelka - 26 x 24 x 5 cm maximální délka popruhu - 127 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Červená kabelka do ruky Gionni Ninette

Červená kabelka do ruky Gionni Ninette

Pořiďte si kabelku, která splní všechny vaše požadavky. Už nemusíte dělat kompromisy mezi praktičností a designem. Typ: koženková kabelka do ruky Barva: červená, zlatá Úložný prostor: - dva hlavní úložný prostory - dvě vnitřní kapsy na zip - dvě vnitřní menší otevřené kapsy - dvě vnější kapsy na zip - jedna vnější kapsa s otočným zámkem Zapínání: zip, otočný zámek Materiál: polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný, snadný na údržbu Rozměry: kabelka - 36 x 23 x 21 cm výška ucha - 20 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Šedá kabelka s mašlí Gionni Avril

Šedá kabelka s mašlí Gionni Avril

Barva: šedá, růžovozlatá Typ: přes rameno Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa s jednu přepážkou, která slouží jako kapsa na zip - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě malé vnitřní přihrádky Zapínání hlavní kapsy: zip v růžovozlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Specifikace: - ozdobná mašle v přední části - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - detaily v růžovozlaté barvě Rozměry: 23 x 35 x 15 cm výška ucha - 18 cm max. délka popruhu - 136 cm (ZOOT.cz)

Bílá kabelka s mašlí Gionni Avril

Bílá kabelka s mašlí Gionni Avril

Barva: bílá, růžovozlatá Typ: přes rameno Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa s jednu přepážkou, která slouží jako kapsa na zip - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě malé vnitřní přihrádky Zapínání hlavní kapsy: zip v růžovozlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Specifikace: - ozdobná mašle v přední části - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - detaily v růžovozlaté barvě Rozměry: 23 x 35 x 15 cm výška ucha - 18 cm max. délka popruhu - 136 cm (ZOOT.cz)

Bílo-šedá velká peněženka Gionni Cara

Bílo-šedá velká peněženka Gionni Cara

Barva: bílá, šedá, zlatá Typ: velká peněženka Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa s jednou kapsou na drobné mince se zapínáním na zip - druhá hlavní kapsa s jednou přihrádkou na bankovky - osm přihrádek na karty - jedna přihrádka na fotografie - tři přihrádky na doklady Zapínání hlavních kapes: na zacvaknutí, zip Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný odolný, stálobarevný Něco praktického: minimalistický design Rozměry: 12 x 17 x 4,5 cm (ZOOT.cz)

Černá velká kabelka Calvin Klein Jeans

Černá velká kabelka Calvin Klein Jeans

Typ: velká kabelka s protiprachovým pytlíkem Barva: černá Zapínání: magnet Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - tři vnitřní kapsy Materiál: syntetika Rozměry: kabelka - 46 x 35 x 13 cm výška ucha - 20 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Tmavě modrá kabelka do ruky Gionni Ninette

Tmavě modrá kabelka do ruky Gionni Ninette

Pořiďte si kabelku, která splní všechny vaše požadavky. Už nemusíte dělat kompromisy mezi praktičností a designem. Typ: koženková kabelka do ruky Barva: modrá, zlatá Úložný prostor: - dva hlavní úložný prostory - dvě vnitřní kapsy na zip - dvě vnitřní menší otevřené kapsy - dvě vnější kapsy na zip - jedna vnější kapsa s otočným zámkem Zapínání: zip, otočný zámek Materiál: polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný, snadný na údržbu Rozměry: kabelka - 36 x 23 x 21 cm výška ucha - 20 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Modro-krémová kabelka s klopou Gionni Ada

Modro-krémová kabelka s klopou Gionni Ada

Každá žena je miluje, potřebuje a pečlivě vybírá. Řeč je o kabelkách. I vy si vyberte tu pravou, která s vámi bude na každém kroku. Typ: koženková kabelka s odepínacím popruhem a klopou Barva: krémová, modrá, červená Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip - jedna vnější kapsa pod klopou - jedna vnější kapsa na zip - úět vnitřních kapes Zapínání: zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Něco skvělého: odepínací popruh je textilní Rozměry: kabelka - 30 x 23 x 15 cm výška ucha - 15 cm max. délka odepínacího popruhu - 115 cm formát A4 – nevejde se (ZOOT.cz)

Černá moderní velká kabelka přes rameno Nathali

Černá moderní velká kabelka přes rameno Nathali

Velká moderní kabelka na rameno s výrazným písmenem R na čelní straně. Kabelka má jedno ucho vysoké 25 cm pro velmi pohodlné nošení na rameni.  Do kabelky se vstupuje zipem. Vnitřní prostor je řešen látkovou přepážkou, která sahá do poloviny výšky kabelky. Vnitřní boční kapsa na zip.  Na zadní straně je umístěna zipová kapsa. (Kandoo.cz)

Černá velká kabelka s crossbody kabelkou 2v1 Bessie London

Černá velká kabelka s crossbody kabelkou 2v1 Bessie London

I v našich ulicích si můžete vykračovat s kabelkou od značky Bessie London. Zkuste a uvidíte ten zástup gentlemanů. Typ: kabelka do ruky s odepínacím popruhem, s crossbody kabelkou 2v1 a přívěskem peněženky Barva: černá, zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: velká kabelka: - jedna hlavní kapsa na zip malá kabelka: - jedna hlavní kapsa na zip - jedna vnitřní kapsa peněženka: - jedna hlavní kapsa Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: velká kabelka - 45 x 33 x 13 cm výška ucha - 14 cm formát A4 - vejde se crossbody kabelka - 36 x 21 x 9 cm max. délka odepínacího popruhu - 125 cm formát A4 - vejde se peněženka - 17 x 10 cm (ZOOT.cz)

Velká prošívaná peněženka v růžovozlaté barvě Gionni Trina

Velká prošívaná peněženka v růžovozlaté barvě Gionni Trina

Typ: velká prošívaná peněženka se střapcem Barva: růžovozlatá, zlatá Zapínání: otočná spona, zip ve zlaté barvě Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip s kapsou na zip na mince a s dvěma přihrádky - druhá hlavní kapsa se třemi přihrádkami na doklady - dvanáct slotů na karty - jedna průhledná přihrádka na fotografie Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný odolný, stálobarevný Něco extra: čip RFID safe Rozměry: 11 x 20 x 3,5 cm (ZOOT.cz)

Černá peněženka Gionni

Černá peněženka Gionni

Barva : černá, stříbrná Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa se dvěma přepážkami - jedna vnitřní kapsa na zip na drobné mince - jedna přihrádka na bankovky - sedm přihrádek na karty - jedna přihrádka na fotku - jedna vnější falešná kapsa Materiál : 100 % PU Rozměry : 15 x 9 x 4 cm (ZOOT.cz)

Černá velká crossbody kabelka Jasper

Černá velká crossbody kabelka Jasper

Moderní velká crossbody taška BELLA BELLY . Na crossbody disponuje velkými rozměry. Hlavní část navíc není rozdělená, takže disponuje neobvykle obrovským vnitřním prostorem, které ocení nejen studentky, ale i ženy z business sféry, či praktické dámy na nákup. Pásek je nastavitelný tak, aby bylo možné nosit tašku přes rameno, nebo na pošťáka při maximální délce 120 cm. Otvírání zipem, uvnitř boční přihrádka na zip + odchlipovací přihrádka na zip a dvě volné kapsy na mobil a klíče. N (Kandoo.cz)

Černá velká crossbody kabelka Kalie

Černá velká crossbody kabelka Kalie

Velká dámská kabelka přes tělo od Tapple  je v prošívaném designu a z kvalitní pevné broušené ekokůže . Nápadité jsou boční kapsy na zip na obou stranách tašky. Kování je v netypické černé, lesklé barvě. Otvírání tašky je na zip. Díky velkému rozměru je vnitřní prostor rozdělený textilní přepážkou na dvě části. Vnitřní boční přihrádky jsou dvě otevřené a jedna větší a na zip. Podšívkou kabelky je černá pevná polyesterová tkanina , takže Vás nemusí trápit, že se podšív (Kandoo.cz)

Růžovo-modrá puntíkovaná crossbody kabelka Liberty by Gionni Carmen

Růžovo-modrá puntíkovaná crossbody kabelka Liberty by Gionni Carmen

Barva: tmavě modrá, růžová Vzor: puntíkovaný Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa, uvnitř oddělená přepážkou - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní přihrádky - jedna vnější zadní kapsa na magnetickou patentku Zapínání hlavní kapsy: zip Materiál: 80 % bavlna, 20 % pravá kůže Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - detaily z pravé kůže - popruh s nastavitelnou délkou - chlupatá bambule jako přívěšek Rozměry: 31 x 26 x 6 cm max. délka popruhu - 132 cm (ZOOT.cz)

Růžovo-modrá puntíkovaná velká peněženka Liberty by Gionni Carmen

Růžovo-modrá puntíkovaná velká peněženka Liberty by Gionni Carmen

Barva: tmavě modrá, růžová Vzor: puntíkovaný Typ: velká peněženka Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa se třemi vnitřními příčkami - jedna vnitřní kapsa na zip na drobné mince - jedna přihrádka na fotografie - jedna přihrádka na doklady - tři přihrádky na karty Zapínání hlavní kapsy: zip Materiál: 80 % bavlna. 20 % pravá kůže Vlastnosti materiálu: pevný odolný, lesklý Rozměry: 10,5 x 19,5 x 3 cm (ZOOT.cz)

Černá velká kožená kabelka Pieces Ida

Černá velká kožená kabelka Pieces Ida

Jestli jen tak náhodou sháníte kvalitní, dobře vypadající kabelku, která není jen módním výstřelkem, ale bude vás doprovázet třeba i několik let, tak pro vás máme dobrou zprávu. Jednu takovou totiž máme. Barva: černá Typ: přes rameno Formát A4: vejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna malá vnitřní kapsa na zip - dvě malé vnitřní přihrádky Zapínání hlavní kapsy: zip Materiál: 100 % pravá kůže Vlastnosti materiálu : pevný, odolný Praní: neprat Něco praktického: kvalitní materiál, který vás jen tak neopustí Rozměry: 34 x 40 x 11 cm délka ucha - 44 cm (ZOOT.cz)

Černá velká moderní velká crossbody kabelka Ulbiel

Černá  velká moderní velká crossbody kabelka Ulbiel

Rozměrově větší dámská kabelka přes tělo je vyrobená z kvalitní pevné ekokůže. Na čelní straně tašky je umístěna funkční přihrádka přes celou šíři tašky. Přihrádka je na zip, který designově dominuje při prvním pohledu na kabelku. Do kabelky se vstupuje horním zipovým uzávěrem. Vnitřní prostor je rozdělený na dvě části pevnou polyesterovou tkaninou, která sahá zhruba do 2/3 výšky tašky a zároveň slouží jako zipová kapsa pro choulostivé potřeby, které při otevření nejdou na první po (Kandoo.cz)

Černá velká dámská praktická kabelka Babel

Černá velká dámská praktická kabelka Babel

Moderní crossbody taška větších rozměrů je vyrobena z kvalitní ekokůže, má pravidelný čtvercový tvar. Krásný design jí dodávají stříbrné doplňky, především z bočního pohledu. Kabelka je uzavřena na zip. Hlavní část není dělená, obsahuje dvě otevřené boční přihrádky, jednu větší na zip a ještě jednu větší volnou kapsu se zipem. Kabelka pojme formáty A4. (Kandoo.cz)

Tmavě šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Giselle

Tmavě šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Giselle

K ženě neodmyslitelně patří kabelka. Zvolte si takovou, která vystihne váš půvab a šarm. Typ: koženková větší kabelka do ruky Barva: šedá, zlatá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: tři vnitřní, tři vnější Zapínání: zip Materiál: syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný, snadný na údržbu Rozměry: kabelka - 29 x 28 x 11 cm výška ucha - 19cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Tmavě modrá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Ava

Tmavě modrá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Ava

Barva: tmavě modrá, bílá, hnědá Typ: přes rameno Formát A4: vejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní přihrádky - jedna vnější zadní kapsa na zip Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Specifikace: - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - detaily v hnědé a zlaté barvě Rozměry: 29 x 45 x 15 cm výška ucha - 22 cm max. délka popruhu - 131 cm (ZOOT.cz)

Bílo-šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Zelene

Bílo-šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Zelene

Barva: šedá, bílá, zlatá Typ: přes rameno Formát A4: vejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa s jednou vnitřní kapsou na zip a dvěma přihrádkami - dvě boční kapsy na magnetické patentky Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Specifikace: - odnímatelný přívěšek ve zlaté a stříbrné barvě s třásní - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - detaily v zlaté barvě Rozměry: 26 x 34 x 13 cm výška ucha - 26 cm max. délka popruhu - 133 cm (ZOOT.cz)

Hnědá crossbody kabelka s koženými detaily Liberty by Gionni Janine

Hnědá crossbody kabelka s koženými detaily Liberty by Gionni Janine

Pořádně se blýskněte! S touhle crossbody kabelkou vzbudíte závist u ženského plemene a zažehnete ohně v mužských srdcích! Typ: crossbody kabelka s detaily ve zlaté a černé barvě Barva: hnědá, černá, zlatá Zapínání: zip, magnetka Úložný prostor: - tři vnitřní hlavní kapsy - dvě vnitřní kapsy, z toho jedna na zip - jedna vnější kapsa na zip a jedna vnější kapsa na magnetku Materiál: kabelka - polyuretan detaily - pravá kůže Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní Něco skvělého: kvalitní materiál Rozměry: kabelka - 24 x 21 x 10 cm formát A4 - nevejde (ZOOT.cz)

Béžová crossbody kabelka s metalickými detaily Liberty by Gionni…

Béžová crossbody kabelka s metalickými detaily Liberty by Gionni Patrice

Barva: béžová, metalická stříbrná Typ: crossbody, do ruky Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa, uvnitř oddělená přepážkou - jedna vnitřní kapsa na zip - jedna vnitřní přihrádka Zapínání hlavní kapsy: zip ve stříbrné barvě Materiál: 100 % pravá kůže Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - detaily ve stříbrné barvě - odnímatelné poutko na zápěstí - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - lze nosit jako crossbody, ale i jako malou kabelku do ruky Rozměry: 19 x 27 x 6 cm max. délka popruhu - 146 cm (ZOOT.cz)

Černá velká crossbody kabelka s ornamenty Loliel

Černá velká crossbody kabelka s ornamenty Loliel

Velká crossbody taška moderního vzhledu. Díky velkému rozměru se vám do této crossbody kabelky vejde opravdu vše, co budete během dne potřebovat. Popruh je nastavitelný až do 130 cm. Crossbody kabelka se otevírá zipem, stejně jako zadní kapsa. Uvnitř najdete vnitřní přihrádky na všechny potřebné drobnosti. Nevšední ornamenty dodávají kabelce opravdu luxusní vzhled. (Kandoo.cz)

Krémová vzorovaná crossbody kabelka s koženými detaily Liberty by…

Krémová vzorovaná crossbody kabelka s koženými detaily Liberty by Gionni Paulina

Barva: krémová, růžová, červená, oranžová, fialová, hnědá Vzor: abstraktní Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa, uvnitř oddělená přepážkou - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní přihrádky - jedna vnější zadní kapsa na magnetickou patentku Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 80 % bavlna, 20 % pravá kůže Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - detaily z pravé kůže - popruh s nastavitelnou délkou Rozměry: 31 x 26 x 6 cm max. délka popruhu - 128 cm (ZOOT.cz)

Světle modrá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Tessa

Světle modrá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Tessa

Barva: světle modrá, zlatá Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip - jedna vnitřní přihrádka - jedna vnější kapsa na zip Zapínání hlavní kapsy: zip, magnetická patentka Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný. odolný, stálobarevný Specifikace: - detaily ve zlaté barvě - nastavitelná délka popruhu Rozměry: 20 x 25,5 x 9 cm max. délka popruhu - 150 cm (ZOOT.cz)

Hnědo-béžová crossbody kabelka s aplikací ve zlaté barvě Gionni Maddy

Hnědo-béžová crossbody kabelka s aplikací ve zlaté barvě Gionni Maddy

K ženě neodmyslitelně patří kabelka. Zvolte si takovou, která vystihne váš půvab a šarm. Typ: menší koženková crossbody kabelka Barva: béžová, hnědá, červená, zlatá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: tři vnitřní, dvě vnější Zapínání: zip Materiál: syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný, snadný na údržbu Rozměry: kabelka - 26 x 24 x 5 cm maximální délka popruhu - 127 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Tmavě modrá crossbody kabelka s metalickými detaily Liberty by Gionni…

Tmavě modrá crossbody kabelka s metalickými detaily Liberty by Gionni Patrice

Barva: tmavě modrá, metalická stříbrná Typ: crossbody, do ruky Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa, uvnitř oddělená přepážkou - jedna vnitřní kapsa na zip - jedna vnitřní přihrádka Zapínání hlavní kapsy: zip ve stříbrné barvě Materiál: 100 % pravá kůže Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - detaily ve stříbrné barvě - odnímatelné poutko na zápěstí - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - lze nosit jako crossbody, ale i jako malou kabelku do ruky Rozměry: 19 x 27 x 6 cm max. délka popruhu - 146 cm (ZOOT.cz)

Černo-krémová vzorovaná kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Bess

Černo-krémová vzorovaná kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Bess

Barva: krémová, černá, hnědá, zlatá Typ: přes rameno Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa s přepážkou, která slouží jako kapsa na zip - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě malé vnitřní přihrádky Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Specifikace: - odnímatelný přívěšek ve zlaté barvě - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - lesklé detaily a detaily v zlaté barvě Rozměry: 23 x 31 x 13 cm výška ucha - 13 cm max. délka popruhu - 137 cm (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít