Černá peněženka s klopou Bessie London

Černá peněženka s klopou Bessie London

Černá peněženka s klopou Bessie London

Detaily, které dodají peněžence na jedinečnosti se pyšní tato peněženka značky Bessie London . Typ: peněženka s detaily ve zlaté barvě, pruhem v semišové úpravě na klopě a jemným vzorem Barva: černá , zlatá Zapínání: zip, patentka Úložný prostor: - čtyři přihrádky na bankovky - devět přihrádek na karty, z toho jedna s průsvitnou částí na fotografie - jedna na zip na drobné Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, hladký Něco skvělého: peněženku dostanete v papírové krabičce Rozměry: ve složeném 17 x 10 x 4 cm v rozloženém stavu - 27 x 17 x 1,5 cm (ZOOT.cz)

Hnědá peněženka s klopou Bessie London

Hnědá peněženka s klopou Bessie London

Detaily, které dodají peněžence na jedinečnosti se pyšní tato peněženka značky Bessie London . Typ: peněženka s detaily ve zlaté barvě, pruhem v semišové úpravě na klopě a jemným vzorem Barva: hnědá, zlatá Zapínání: zip, patentka Úložný prostor: - čtyři přihrádky na bankovky - devět přihrádek na karty, z toho jedna s průsvitnou částí na fotografie - jedna na zip na drobné Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, hladký Něco skvělého: peněženku dostanete v papírové krabičce Rozměry: ve složeném 17 x 10 x 4 cm v rozloženém stavu - 27 x 17 x 1,5 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá peněženka s klopou Bessie London

Tmavě modrá peněženka s klopou Bessie London

Detaily, které dodají peněžence na jedinečnosti se pyšní tato peněženka značky Bessie London . Typ: peněženka s detaily ve zlaté barvě, pruhem v semišové úpravě na klopě a jemným vzorem Barva: tmavě modrá , zlatá Zapínání: zip, patentka Úložný prostor: - čtyři přihrádky na bankovky - devět přihrádek na karty, z toho jedna s průsvitnou částí na fotografie - jedna na zip na drobné Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, hladký Něco skvělého: peněženku dostanete v papírové krabičce Rozměry: ve složeném 17 x 10 x 4 cm v rozloženém stavu - 27 x 17 x 1,5 cm (ZOOT.cz)

Černá peněženka s prošívanými detaily Bessie London

Černá peněženka s prošívanými detaily Bessie London

Zbožňujete hezké věci, ráda máte všechno pěkně srovnané, a navíc nejste žádná troškařka? Pak pro vás máme lukrativní nabídku od Bessie London. Jak se vám líbí? Typ: velká peněženka s prošívanými detaily a detaily ve zlaté barvě Barva: černá, zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: - dvě velké přihrádky na bankovky - dvanáct malých přihrádek na karty - dvě velké přihrádky na průkazy atp. - jedna kapsa na zip na drobné Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný, jemně strukturovaný Něco extra: prošívané detaily na přední straně Rozměry: 11 x 21 x 2 cm (ZOOT.cz)

Černá vzorovaná peněženka s pouzdrem 2v1 Bessie London

Černá vzorovaná peněženka s pouzdrem 2v1 Bessie London

Detaily, které dodají peněžence na jedinečnosti se pyšní tato peněženka značky Bessie London . Typ: peněženka s hadím vzorem, detaily ve zlaté barvě a vyndavacím pouzdrem Barva: černá, krémová Vzor: hadí a gepardí vzor Zapínání: zip, patentka Úložný prostor: - dvě přihrádky na bankovky - čtyři přihrádky na karty - jedna na zip na drobné - jedna s vyndavacím pouzdrem Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Něco skvělého: peněženku dostanete v papírové krabičce Rozměry: 20 x 10 x 4 cm (ZOOT.cz)

Černá velká peněženka s pouzdrem na doklady Bessie London

Černá velká peněženka s pouzdrem na doklady Bessie London

Jestli jste už někdy v životě měli pocit, že právě vidíte tu největší peněženku na světě, tak vězte, že ten moment ve skutečnosti nastal až nyní. Tenhle ultra praktický model od Bessie London vám navíc poslouží nejen jako peněženka, ale klidně i jako psaníčko či zkrátka malá cestovní taštička na to nejdůležitější. A to není málo. Typ: opravdu velká peněženka s perforovanými detaily a pouzdrem na doklady Barva: černá, zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: - dva oddělené úložné prostory - šestnáct menších přihrádek na karty a dvě velké přihrádky (např. na bankovky) - dvě kapsy na zip (na drobné), jedna otevřená a jemně polstrovaná (např. na telefon) a poutko na tužku - pouzdro na doklady (v barvě peněženky) Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti… (ZOOT.cz)

Černá peněženka se střapcem a detaily ve zlaté barvě Bessie London

Černá peněženka se střapcem a detaily ve zlaté barvě Bessie London

Nemít prachy? Nevadí. Nemít elegantní a povedenou peněženku? To vadí. Jó, to vadí. A řešení? Bessie London. I malé doplňky dokážou vykouzlit velké zázraky. Typ: peněženka s detaily ve zlaté barvě, přívěskem se střapcem a kapsou na přední straně Barva: černá , zlatá Zapínání: zip, patentka Úložný prostor: - jedna velká přihrádka na bankovky - osm přihrádek na karty - jedna na zip na drobné - jedna malá na patentku na přední klopě Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco extra: přívěsek se střapcem (odnímatelný) Rozměry: ve složeném stavu - 11 x 9 x 2,5 cm v rozloženém stavu - 11 x 18 x 1,5 cm (ZOOT.cz)

Černá kabelka s klopou

Černá kabelka s klopou

Dámská kabelka má delší ucho a hlavní prostor zapnete na zip a poté ještě na klopu. Ta jí dodává zajímavý a neotřelý vzhled. Na bocích jsou dlouhé zipy s efektním zakončením. Na zadní straně nechybí malá zipová kapsička na drobnosti. Nejlépe doplní outfity v Rockovém stylu.; material: syntetika (Bata - CZ)

Světle hnědá peněženka s prošívanými detaily Bessie London

Světle hnědá peněženka s prošívanými detaily Bessie London

Zbožňujete hezké věci, ráda máte všechno pěkně srovnané, a navíc nejste žádná troškařka? Pak pro vás máme lukrativní nabídku od Bessie London. Jak se vám líbí? Typ: velká peněženka s prošívanými detaily a detaily ve zlaté barvě Barva: světle hnědá, zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: - dvě velké přihrádky na bankovky - dvanáct malých přihrádek na karty - dvě velké přihrádky na průkazy atp. - jedna kapsa na zip na drobné Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný, jemně strukturovaný Něco extra: prošívané detaily na přední straně Rozměry: 11 x 21 x 2 cm (ZOOT.cz)

Krémová velká peněženka s pouzdrem na doklady Bessie London

Krémová velká peněženka s pouzdrem na doklady Bessie London

Jestli jste už někdy v životě měli pocit, že právě vidíte tu největší peněženku na světě, tak vězte, že ten moment ve skutečnosti nastal až nyní. Tenhle ultra praktický model od Bessie London vám navíc poslouží nejen jako peněženka, ale klidně i jako psaníčko či zkrátka malá cestovní taštička na to nejdůležitější. A to není málo. Typ: opravdu velká peněženka s perforovanými detaily a pouzdrem na doklady Barva: krémová, zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: - dva oddělené úložné prostory - šestnáct menších přihrádek na karty a dvě velké přihrádky (např. na bankovky) - dvě kapsy na zip (na drobné), jedna otevřená a jemně polstrovaná (např. na telefon) a poutko na tužku - pouzdro na doklady (v barvě peněženky) Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti… (ZOOT.cz)

Hnědá velká peněženka s pouzdrem na doklady Bessie London

Hnědá velká peněženka s pouzdrem na doklady Bessie London

Jestli jste už někdy v životě měli pocit, že právě vidíte tu největší peněženku na světě, tak vězte, že ten moment ve skutečnosti nastal až nyní. Tenhle ultra praktický model od Bessie London vám navíc poslouží nejen jako peněženka, ale klidně i jako psaníčko či zkrátka malá cestovní taštička na to nejdůležitější. A to není málo. Typ: opravdu velká peněženka s perforovanými detaily a pouzdrem na doklady Barva: hnědá, zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: - dva oddělené úložné prostory - šestnáct menších přihrádek na karty a dvě velké přihrádky (např. na bankovky) - dvě kapsy na zip (na drobné), jedna otevřená a jemně polstrovaná (např. na telefon) a poutko na tužku - pouzdro na doklady (v barvě peněženky) Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti… (ZOOT.cz)

Hnědá vzorovaná peněženka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Hnědá vzorovaná peněženka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Proč mít k peněžence ještě jiná pouzdra na karty a další věci, když existují i takové, do kterých se vejde prostě všechno najednou? Proč? Odpověď neexistuje. Typ: velká vzorovaná peněženka s detaily v semišové úpravě a detaily ve zlaté barvě Barva: hnědá , zlatá, černá Zapínání: zip, patentka Úložný prostor: - jedna kapsa na zacvakávací sponu s dvěma přihrádkami na bankovky - dvě větší přihrádky na bankovky - čtrnáct slotů na karty, z toho jedna průhledná na fotografii - jedna kapsa na zip na drobné Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný Něco skvělého: peněženku dostanete v papírové krabičce Rozměry: 19 x 10 x 3,5 cm (ZOOT.cz)

Černé krajkové wrap šaty s klopou

Černé krajkové wrap šaty s klopou

Čeká Vás společenský večírek či jiná slavnostní příležitost? Pak si nenechte ujít tyto elegantní krajkové šaty černé barvy s kontrastní podšívkou. Šaty s wrap efektem a kulatou klopou mají dlouhé jednoduché rukávy a asymetrický čelní lem. Přibližná délka (TAMSIN.CZ)

Thule Paramount s klopou 29 l Černá

Thule Paramount s klopou 29 l Černá

Velmi kvalitní a odolný batoh se speciální ochranou pro elektroniku a srolovávacím horním dílem.. Nosit notebook nebo tablet na zádech může být výhodné. Společně s příslušenstvím, další elektronikou a osobními věcmi se totiž často nejedná o zrovna lehký náklad. I když si člověk dává pozor, při běžné manipulaci s batohem se však snadno může stát, že se počítač poškodí. Společnost Thule se proto snaží udělat vše, aby jejich batohy ochránily křehkou elektroniku před nárazy i vlhkem, umožnily její přehlednou organizaci a co nejsnadnější přístup. To vše s maximálním důrazem na praktičnost a funkčnost, odrážející potřeby každodenního cestování. Batoh Paramout je toho dobrou ukázkou. Díky němu se můžete věnovat všem vašim zálibám i práci bez omezení a s maximální svobodou. - jedinečná kapsa… (Bagalio.cz)

Hmotnost:
1,08 kg
Objem:
29 l
Materiál:
nylon
Barva:
černá

Černý batoh s klopou Bobby Black

Černý batoh s klopou Bobby Black

Typ: pánský městský koženkový batoh Barva: černá Úložný prostor: - hlavní prostor, kapsa na notebook 11“ - čtyři vnitřní kapsy - jedna vnější kapsa na zip Zapínání: zip a magnetický patent Ergonomické vychytávky: - polstrovaná záda Materiál: polyuretan, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, stálobarevný Něco extra: protiprachová taška Rozměry: velikost batohu - 36 x 33 x 15 cm maximální délka ramenních popruhů - 96 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Černý batoh s klopou Pieces Unnel

Černý batoh s klopou Pieces Unnel

Tento jednoduchý kousek vás doprovodí do práce, na rande i do baru. Svěřte mu své cennosti a užívejte si jeho nenápadné přítomnosti. Typ: koženkový elegantní batoh Barva: černá Zapínání: magnetický patent, patentky po stranách Úložný prostor: - hlavní prostor - jedna malá pořadová kapsa Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, příjemný, hladký Rozměry: batoh - 34 x 31 x 14 cm výška ucha - 9,5 cm max. délka popruhu - 80 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá vaková kabelka Bessie London

Černá vaková kabelka Bessie London

Už se vám někdy stalo, že jste se za nic na světě nemohla rozhodnout? Kabelka nebo vak? Kabelka, vak, kabelka, vak... Ale vak nebo kabelka? A co takhle něco mezi tím, čili nejstylovější kompromis na světě? Typ: vaková kabelka s odepínatelným popruhem a jemnou perforací s prošíváním na přední straně Barva: černá, krémová, zlatá Zapínání: stahování, zip Úložný prostor: - jedna hlavní stahovací kapsa s jednou kapsou na zip a třemi malými přihrádkami Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco stylového: „vako tvar“ Rozměry: kabelka - 23 x 21 x 10 cm výška ucha - 12 cm maximální délka popruhu - 130 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá kabelka s klopou Paul´s Boutique Liberty

Černá kabelka s klopou Paul´s Boutique Liberty

Kabelky jsou jistotou v našich nevyzpytatelných životech. Nikdy v nich nevypadáte tlustě, mohou skvěle doladit váš outfit a oddaně střeží vaše zbytnosti a nezbytnosti. A tato kabelka značky Paul´s Boutique ? O té to platí dvojnásob. Typ: kabelka s klopou a nastavitelnou výškou ucha Barva: černá Zapínání: magnetická patentka Kapsy: - jedna hlavní - dvě vnitřní menší - jedna vnitřní na zip Materiál: vnější - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, stálobarevný, odolný, hladký Rozměry: kabelka - 25 x 31 x 13 cm max. výška ucha - 21 cm A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá dámská kožená crossbody kabelka s klopou KARA

Černá dámská kožená crossbody kabelka s klopou KARA

Luxus, kvalita a originální styl. S KAROU bude váš život to pravé ořechové. Typ: dámská kožená crossbody kabelka s klopou a detaily ve stříbrné barvě Barva: černá Úložný prostor: - jedna hlavní vnitřní kapsa - jedna menší vnitřní kapsa na zip - jedna vnější kapsa na zip - jedna vnější kapsa pod klopou Zapínání: zip Materiál: pravá kůže Vlastnosti materiálu: odolný, hladký, kvalitní Údržba: pouze otřít Něco skvělého: dokonalá kombinace kvalitního zpracování a ohromujícího designu Rozměry: kabelka - 22 x 30 x 1 cm max. délka popruhu - 125 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Thule Paramount TFDP115 černý s klopou (TL-TFDP115)

Thule Paramount TFDP115 černý s klopou (TL-TFDP115)

Batoh na notebook - materiál nylon, vnější rozměry 31.0x26.9x51.1cm, vnitřní rozměry 24.9x2.4x36.4cm, objem 29L   Tento batoh uvítají fanoušci přenosné elektroniky, kteří chtějí mít s sebou více zařízení a požadují jejich bezpečné uložení. Batoh je propracovaný a prošpikovaný nejrůznějšími kapsami včetně speciální zóny SafeZone. Do polstrované části uložíte notebook, ale také pojme mobilní telefon, kapesní přehrávač, všechny potřebné kabely i menší osobní věci. Tepelně tvarovaná, nárazuvzdorná bezpečnostní schránka SafeZone ochrání vaše brýle, křehké vybavení či drobnou elektroniku, jako kompaktní fotoaparát s pouzdrem. Aby se vám naplněný batoh dobře nosil na zádech, má ergonomicky zakřivené ramenní popruhy z pevného, avšak poddajného materiálu. Samotný batoh… (Alza.cz)

Hmotnost:
1,08 kg
Objem:
29 l
Materiál:
nylon
Barva:
černá

Černá kabelka s pouzdrem Bessie London

Černá kabelka s pouzdrem Bessie London

Nač tahat nezbytnosti po kapsách, když potřebujete tolik věcí, a navíc můžete mít takhle velkou a takhle stylovou kabelku? Odpověď je nasnadě. Bessie London. Typ: velká kabelka s uchy, odnímatelným popruhem a přívěskem ve tvaru pouzdra na drobnosti Barva: černá, světle hnědá, zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip se dvěma malými kapsami na zip a třemi otevřenými - jedna vnější přední Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco navíc: přívěsek pouzdro (zapíná se na magnetku), balení obsahuje protiprachovou tašku Rozměry: kabelka - 44 x 29 x 17 cm pouzdro - 12 x 8 cm výška ucha - 15 cm max. délka popruhu - 130 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Černý koženkový batoh Bessie London

Černý koženkový batoh Bessie London

Nejsou kabelky už tak trošku nuda? Jste přeci trendy žena a jako taková musíte jít s dobou. K tomu vám skvěle poslouží tento kousek. Typ: elegantní batoh s perforovanou přední kapsou, odzobnými zipy a přívěskem peněženky Vzor: perforovaný Barva: černá, zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip - jedna vnější kapsa na zip - tři vnitřní kapsy - peněženka má jeden úložný prostor Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: batoh - 40 x 28 x 11 cm výška ucha -7 cm max. délka popruhu - 70 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Černá vzorovaná kabelka do ruky Bessie London

Černá vzorovaná kabelka do ruky Bessie London

Prožijte nákupní horečku s touto velkou kabelkou, do které schováte nejeden povedený nákup. Typ: vzorovaná kabelka do ruky, s odnímatelným popruhem a detaily ve zlaté barvě Barva: černá, bílá, zlatá Vzor: geometrický tkaný, hadí Zapínání: zip Úložný prostor: jeden hlavní na zip, jedna kapsa na zip, jedna malá volná, jedna větší volná, jedna vnější na zip Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: kabelka - 30 x 35 x 14 cm výška ucha - 17 cm max. délka odnímatelného popruhu - 128 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Kožená kabelka s klopou

Kožená kabelka s klopou

Crossbody kabelka Royal Republiq je vyrobená z kvalitní hladké kůže v černé barvě. Klopu zdobí decentní zlaté logo a zlaté jsou také kovové detaily a zip. Kabelka hezky drží tvar a můžete ji nosit na rameni nebo přes tělo. Nebojte se ji kombinovat s lodičkami i s ležérními sandály či teniskami.; material: kůže (Bata - CZ)

Crossbody kabelka s klopou

Crossbody kabelka s klopou

Dámská Crossbody kabelka má zajímavě řešenou klopu, která ležérně přepadává. Navíc ji zdobí struktura imitující hadí kůži. Popruh lze délkově nastavit a také odepnout. Můžete ji tak nosit na rameni, přes tělo nebo jako psaníčko.; material: syntetika (Bata - CZ)

Černá vaková kabelka s malou kabelkou 2v1 Bessie London

Černá vaková kabelka s malou kabelkou 2v1 Bessie London

Nejsou kabelky už tak trošku nuda? Jste přeci trendy žena a jako taková musíte jít s dobou. K tomu vám skvěle poslouží tento kousek. Typ: perforovaná vaková kabelka s odepínacím popruhem, odepínacím uchem a malou kabelkou 2v1 Vzor: perforovaný Barva: černá Zapínání: na stahování, magnetický patent, zip Úložný prostor: vaková kabelka: - jedna hlavní kapsa malá kabelka: - jedna hlavní kapsa na zip - jedna vnitřní kapsa - dvě vnitřní kapsy Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: velká kabelka - 25 x 27 x 12 cm výška odepínacího ucha - 20 cm formát A4 - nevejde se malá kabelka - 2 x 14 x 7 cm max. délka odepínacího popruhu - 82 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá velká kabelka s crossbody kabelkou 2v1 Bessie London

Černá velká kabelka s crossbody kabelkou 2v1 Bessie London

I v našich ulicích si můžete vykračovat s kabelkou od značky Bessie London. Zkuste a uvidíte ten zástup gentlemanů. Typ: kabelka do ruky s odepínacím popruhem, s crossbody kabelkou 2v1 a přívěskem peněženky Barva: černá, zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: velká kabelka: - jedna hlavní kapsa na zip malá kabelka: - jedna hlavní kapsa na zip - jedna vnitřní kapsa peněženka: - jedna hlavní kapsa Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: velká kabelka - 45 x 33 x 13 cm výška ucha - 14 cm formát A4 - vejde se crossbody kabelka - 36 x 21 x 9 cm max. délka odepínacího popruhu - 125 cm formát A4 - vejde se peněženka - 17 x 10 cm (ZOOT.cz)

Stil Etue s klopou Pony

Stil Etue s klopou Pony

Školní etue v roztomilém designu s poníkem. Pouzdro je vybaveno chlopní, poutky na psací potřeby a kapsičkami na nezbytné drobnosti. Je vyrobeno z odolných materiálů. SPECIFIKACE: Školní pouzdro zaobleného tvaru. Uzavírání na zip. Skládací chlopeň obsahuje 10 gumových poutek na psací potřeby. Uvnitř pouzdra jsou 3 kapsičky na drobnosti. Pouzdro není vybavené.   Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Stil Etue s klopou Ralph

Stil Etue s klopou Ralph

Školní etue v roztomilém designu s Ralph. Pouzdro je vybaveno chlopní, poutky na psací potřeby a kapsičkami na nezbytné drobnosti. Je vyrobeno z odolných materiálů. SPECIFIKACE: Školní pouzdro zaobleného tvaru. Uzavírání na zip. Skládací chlopeň obsahuje 10 gumových poutek na psací potřeby. Uvnitř pouzdra jsou 3 kapsičky na drobnosti. Pouzdro není vybavené.   Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Stil etue s klopou Beauty

Stil etue s klopou Beauty

Školní pouzdro s klopou. Uvnitř se nachází 10 poutek a 3 kapsičky. (Rodinnebaleni.cz)

Stil etue s klopou Tatra

Stil etue s klopou Tatra

Školní pouzdro s klopou. Uvnitř se nachází 10 poutek a 3 kapsičky. (Rodinnebaleni.cz)

Krémovo-černá kabelka s aztéckým vzorem Bessie London

Krémovo-černá kabelka s aztéckým vzorem Bessie London

Nikdy nevíte, kdy vás najednou přepadne nepotlačitelná chuť na divoké nákupy. A proto je vždy dobré mít přes rameno nějaké to slušnější „zavazadlo“. No ne? Typ: vzorovaná kabelka s ozdobnými střapci Barva: černá, krémová, žlutá, zlatá Vzor: aztécký Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip s jednou kapsou na zip a dvěma otevřenými - dvě vnější boční kapsy Materiál: vnější - plátno, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Něco navíc: přívěsek se střapci, balení obsahuje protiprachovou tašku Rozměry: shopper - 48 x 28 x 14 cm výška ucha - 22 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Hnědo-černá kabelka s odnímatelným popruhem Bessie London

Hnědo-černá kabelka s odnímatelným popruhem Bessie London

Vstupte do světa prémiových kabelek. Tímto vším disponuje tento skvělý půvabně originální kousek od značky Bessie London . Typ: kabelka s odnímatelným širokým popruhem, detailem v přední části v semišové úpravě, detaily ve zlaté barvě a hadím vzorem na bocích Barva: černá, hnědá, bílá, zlatá Vzor: hadí Zapínání: zip Úložný prostor: jeden hlavní na zip, jedna vnitřní kapsa na zip, dvě malé kapsy, jedna vnější na patentku Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný, hladký Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: kabelka - 27 x 30 x 12 cm výška ucha - 13 cm max. délka popruhu - 140 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá kabelka s detaily ve stříbrné barvě Bessie London

Černá kabelka s detaily ve stříbrné barvě Bessie London

Nač tahat nezbytnosti po kapsách, když potřebujete tolik věcí, a navíc můžete mít takhle velkou a takhle stylovou kabelku? Odpověď je nasnadě. Bessie London. Typ: kabelka s uchy, odnímatelným popruhem a přívěskem Barva: černá, stříbrná Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip s dvěma kapsami na zip a dvěma otevřenými - dvě vnější (přední a zadní) na zip Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco navíc: decentní přívěsek a protiprachová taška Rozměry: kabelka - 31 x 24 x 12 cm pouzdro - 12 x 8 cm výška ucha - 15 cm max. délka popruhu - 125 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Béžovo-černá kabelka s klopou a detaily ve zlaté barvě Juno

Béžovo-černá kabelka s klopou a detaily ve zlaté barvě Juno

Glamour, sexy, městská kočka. Vezměte, vyražte, ulovte. Typ: kabelka s odnímatelným porpuhem, strukturovanou klopou, detaily ve zlaté barvě a postranními cvočky, díky kterým se dá zvětšit objem kabelky Barva: černá, béžová, zlatá Zapínání: spona, zip, karabiny, patentky Úložný prostor: - jedna hlavní - dvě vnitřní přihrádky - jedna vnitřní menší na zip Materiál: vnější - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: jemný na dotek, lehce strukturovaný, pevný Něco navíc: odnímatelný popruh Rozměry: 23 x 32 x 14 cm výška ucha - 15 cm délka popruhu - 106 cm A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Zeleno-černý vzorovaný batoh s klopou Eastpak Austin 18 l

Zeleno-černý vzorovaný batoh s klopou Eastpak Austin 18 l

Typ: sportovní/městský batoh Barva: černá, zelená, oranžová Vzor: listy Zapínání: stahování a přezka Úložný prostor: - hlavní prostor s kapsou na notebook 15" - dvě postranní kapsy na zip Ergonomické vychytávky: - polstrované ramenní popruhy a pevná záda Materiál: hlavní materiál - 100 % polyester detaily - 100 % pravá kůže Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý Rozměry: velikost batohu - 42 x 34 x 11 cm maximální délka ramenních popruhů - 90 cm formát A4 - vejde se objem - 18 l (ZOOT.cz)

Černá vaková kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Černá vaková kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Na vědomí se dává, že se našla kabelka pro vás ta pravá. Typ: vaková kabelka přes rameno s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: černá, zlatá Zapínání: patentka, stahovací šňůrka Úložný prostor: jeden hlavní, jedna kapsa na zip, organizér, jedna vnější kapsa na zip Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný, hladký Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: 27 x 28 x 14 cm max. délka odnímatelného popruhu - 130 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černý shopper s crossbody kabelkou 2v1 Bessie London

Černý shopper s crossbody kabelkou 2v1 Bessie London

Shopper s crossbody kabelkou. No kdo to kdy viděl. Že nikdo? Buďte tou první. Typ: shopper s odnímatelnou crossbody kabelkou 2v1, detaily ve zlaté barvě a hadím vzorem Barva: černá, zlatá Vzor: hadí Zapínání: zip Úložný prostor: - shopper - jeden hlavní - crossbody kabelka - jedna vnitřní kapsa na zip, organizér Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný, odolný Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: crossbody - 34 x 27 x 10 cm shopper - 32 x 37 x 10 cm max. délka odnímatelného popruhu - 135 cm výška ucha - 17 cm A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Bílo-černé vzorované psaníčko se střapcem Bessie London

Bílo-černé vzorované psaníčko se střapcem Bessie London

Originálními kousky se značka Bessie London jenom pyšní. Však pohleďte na toto prošívané psaníčko se střapcem. Typ: vzorované psaníčko se střapcem Barva: černá, bílá, zlatá Vzor: geometrický, tkaný Zapínání: zip ve zlaté barvě Úložný prostor: jeden hlavní, jedna kapsa na zip, tři sloty na karty, jedna vnější kapsa Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: 29 x 20 x 1 cm (ZOOT.cz)

Krémovo-černý shopper s aztéckým vzorem Bessie London

Krémovo-černý shopper s aztéckým vzorem Bessie London

Nikdy nevíte, kdy vás najednou přepadne nepotlačitelná chuť na divoké nákupy. A proto je vždy dobré mít přes rameno nějaké to slušnější „zavazadlo“. No ne? Typ: vzorovaný shopper s ozdobnými střapci Barva: černá, krémová, žlutá, zlatá Vzor: aztécký Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip s jednou kapsou na zip a dvěma otevřenými - dvě vnější boční kapsy Materiál: vnější - plátno, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Něco navíc: přívěsek se střapci, balení obsahuje protiprachovou tašku Rozměry: shopper - 48 x 28 x 14 cm výška ucha - 22 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Penál Etue s klopou Zetor Stil

Penál Etue s klopou Zetor Stil

Penál Etue s klopou Zetor Stil (TIPA.EU)

Penál Etue s klopou Rose Stil

Penál Etue s klopou Rose Stil

Penál Etue s klopou Rose Stil (TIPA.EU)

Penál Etue s klopou Paris Stil

Penál  Etue s klopou Paris Stil

Penál Etue s klopou Paris Stil (TIPA.EU)

Penál Etue s klopou Champion Stil

Penál Etue s klopou Champion Stil

Penál Etue s klopou Champion Stil (TIPA.EU)

Box A4 s klopou Speed Racing

Box A4 s klopou Speed Racing

Box na sešity, knihy a další školní pomůcky ve formátu A4 s vnitřními klopami. Boxy jsou laminované, lesklé a opatřené gumou na zavírání. (Rodinnebaleni.cz)

Stil etue s klopou Flower Dreams

Stil etue s klopou Flower Dreams

Školní pouzdro s klopou. Uvnitř se nachází 10 poutek a 3 kapsičky. (Rodinnebaleni.cz)

Černý shopper s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Černý shopper s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Barva: černá, zlatá Typ: přes rameno Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa se dvěma přihrádkami - jedna větší vnitřní kapsa na zip - jedna menší vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní menší přihrádky Zapínání hlavní kapsy: magnetická patentka Materiál: vnější část - 100 % polyuretan vnitřní část - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný odolný, stálobarevný Údržba: otřít vlhkým hadříkem Něco praktického: protiprachový obal Rozměry: 27 x 35 x 13 cm výška ucha - 22 cm (ZOOT.cz)

VICTORIA LC5 samolepící s klopou - přehybová (OC52B05B3VIC)

VICTORIA LC5 samolepící s klopou - přehybová (OC52B05B3VIC)

Poštovní obálka bez vnitřního potisku, rozměry 162 x 229mm, balení 500ks Poštovní obálka VICTORIA LC5 se stane nepostradatelným pomocníkem v každé kanceláři. Obálka je přehybová a samolepicí s klopou, což jistě oceníte v hektickém dni v kanceláři, ale i ve škole, doma či na úřadě. Rozměry obálky jsou 162 × 229 mm. Materiál obálky je 80 g bílý ofset a obálka nemá vnitřní potisk. Klíčové vlastnosti poštovní obálky VICTORIA LC5 - balení 500 ksBalení 500 ksPřehybová samolepicí obálka s klopouVelmi praktická a vhodná pro využití nejen v kancelářiMateriál obálky VICTORIA LC5 je 80 g bílý ofsetRozměry obálky jsou 162 × 229 mm (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg

Penál Etue s klopou Škoda Vision Stil

Penál Etue s klopou Škoda Vision Stil

Penál Etue s klopou Škoda Vision Stil (TIPA.EU)

Penál Etue s klopou Škoda R5 Stil

Penál Etue s klopou Škoda R5 Stil

Penál Etue s klopou Škoda R5 Stil (TIPA.EU)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít