Černá květovaná halenka VERO MODA Mano

Tmavě modrá květovaná halenka VERO MODA Mano

Tmavě modrá květovaná halenka VERO MODA Mano

Typ: vzorovaná halenka s knoflíkem v dekoltu Barva: tmavě modrá Vzor: květovaný Zapínání: knoflík v dekoltu Materiál: 100 % viskóza Praní: 40 °C Modelka měří 170 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 61 cm (ZOOT.cz)

Černá květovaná halenka VERO MODA Boca

Černá květovaná halenka VERO MODA Boca

Vplujte do jara s náručí plnou květin. Typ: květovaná halenka volného střihu s krátkým rukávem a lehce prodlouženým zadním dílem Barva: černá, růžová, oranžová Vzor: květovaný Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: lehký, vzdušný Praní: 30 °C Něco krásného: vzor Rozměry pro vel. M: délka - 69 cm (ZOOT.cz)

Černá květovaná halenka VERO MODA Nadia

Černá květovaná halenka VERO MODA Nadia

Láska je krásná květina, ale člověk musí mít odvahu utrhnout ji na kraji propasti. Dozajista máte spoustu odvahy a hoříte láskou k módě. Nenechte uvadnout tento kousek a noste ho vždy, když budete chtít rozjasnit svůj den. Typ: halenka s krátkým rukávem Barva: černá, růžová, červená Vzor: květy Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: příjemný, jemný na dotek, vzdušný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Černá květovaná halenka VERO MODA Alissa

Černá květovaná halenka VERO MODA Alissa

Dnešek byste mohla prožít (nebo spíš přežít?) v těsném krajkovém topu s metalickými odlesky, ano. Co kdybyste se ale přeci jen rozhodla pro něco krapet pohodlnějšího a ležérnějšího? No ovšem, zrovna tadyhle pro vás máme jednu atraktivní halenku. Typ: halenka s kulatým výstřihem, krátkým rukávem a rozparky na bocích Barva: černá, fialová, krémová Vzor: květovaný Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: stálobarevný, mírně průsvitný Praní: 3 0 °C Něco něžného: květovaný vzor Rozměry pro vel. M: délka - 63 cm rozparek - 8 cm (ZOOT.cz)

Černá květovaná halenka VERO MODA Aya

Černá květovaná halenka VERO MODA Aya

Ukažte světu jak vypadá pravá dáma. Staňte se ženou, které nikdo v celém širém vesmíre nedokáže odolat. Buďte ta, která svým úsměvem zažhne štěstí v každé duši. Typ: květovaná halenka Barva: černá, cihlová Zapínání: knoflíky Materiál : 100 % polyester Vlastnosti materiálu: stálobarevný, lehký Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 62 cm (ZOOT.cz)

Černá květovaná halenka VERO MODA Simply

Černá květovaná halenka VERO MODA Simply

Oblečte styl a pohodlí. Typ: vzorovaná halenka s knoflíkem a průstřihem na zádech a bez rukávu Barva: černá, zelená, bílá Vzor: květovaný Materiál : 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: lehký, přizpůsobivý Praní: 30 °C Modelka měří 175 cm a má na sobě velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 58 cm (ZOOT.cz)

Černá vzorovaná halenka VERO MODA Mano

Černá vzorovaná halenka VERO MODA Mano

Typ: vzorovaná halenka s knoflíkem v dekoltu Barva: černá, bílá Vzor: florální Zapínání: knoflík v dekoltu Materiál: 100 % viskóza Praní: 40 °C Modelka měří 177 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 61 cm (ZOOT.cz)

Žlutá květovaná halenka VERO MODA Danni

Žlutá květovaná halenka VERO MODA Danni

Oblečte styl a pohodlí. Typ: vzorované tílko s véčkovým výstřihem a volány na ramínkách Barva: žlutá, růžová Vzor: květovaný Materiál : halenka - 100 % polyester podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: lehký, jemně strukturovaný, průsvitný Praní: 30 °C Modelka měří 175 cm a má na sobě velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 58 cm (ZOOT.cz)

Meruňková květovaná halenka VERO MODA Katy

Meruňková květovaná halenka VERO MODA Katy

Typ: vzorovaná halenka bez rukávu a se zapínáním na knoflíky Barva: meruňková, červená Vzor: květinový Zapínání: knoflíky Materiál: halenka - 100 % polyester podšívka - 100 % polyester Praní: 30 °C Modelka měří 170 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 55 cm (ZOOT.cz)

Červená květovaná halenka VERO MODA Danni

Červená květovaná halenka VERO MODA Danni

Typ: vzorované tílko s véčkovým výstřihem a volány na ramínkách Barva: červená, růžová Vzor: květovaný Materiál : halenka - 100 % polyester podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: lehký, jemně strukturovaný, průsvitný Praní: 30 °C Modelka měří 175 cm a má na sobě velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 58 cm (ZOOT.cz)

Bílá květovaná halenka VERO MODA Simply

Bílá květovaná halenka VERO MODA Simply

Oblečte styl a pohodlí. Typ: vzorovaná halenka s knoflíkem a průstřihem na zádech a bez rukávu Barva: bílá, tmavě růžová, zelená Vzor: květovaný Materiál : 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: lehký, přizpůsobivý Praní: 30 °C Modelka měří 175 cm a má na sobě velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 58 cm (ZOOT.cz)

Růžová květovaná halenka VERO MODA Elena

Růžová květovaná halenka VERO MODA Elena

Nechte se unášet na průzračných vodách plných romantických kvítků a doplujte až do něžné laguny přicházejícího jara... Typ: květovaná halenka volného střihu s dlouhým rukávem a lehce prodlouženým zadním dílem Barva: růžová, černá, oranžová Vzor: květovaný Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: lehký, vzdušný Praní: 30 °C Něco krásného: vzor Rozměry pro vel. M: délka - 64 cm (ZOOT.cz)

Krémová květovaná halenka VERO MODA Nadia

Krémová květovaná halenka VERO MODA Nadia

Láska je krásná květina, ale člověk musí mít odvahu utrhnout ji na kraji propasti. Dozajista máte spoustu odvahy a hoříte láskou k módě. Nenechte uvadnout tento kousek a noste ho vždy, když budete chtít rozjasnit svůj den. Typ: halenka s krátkým rukávem Barva: krémová, modrá, červená, zelená Vzor: květy Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: příjemný, jemný na dotek, vzdušný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Bílá květovaná halenka VERO MODA Danni

Bílá květovaná halenka VERO MODA Danni

Oblečte styl a pohodlí. Typ: vzorované tílko s véčkovým výstřihem a volány na ramínkách Barva: bílá, modrá Vzor: květovaný Materiál : halenka - 100 % polyester podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: lehký, jemně strukturovaný, průsvitný Praní: 30 °C Modelka měří 175 cm a má na sobě velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 58 cm (ZOOT.cz)

Červená květovaná halenka VERO MODA Maharete

Červená květovaná halenka VERO MODA Maharete

Typ: vzorovaná halenka s krátkým rukávem a véčkovým výstřihem Barva: červená, zelená Vzor: květinový Materiál: 100 % polyester Praní: 30 °C Modelka měří 170 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 63 cm (ZOOT.cz)

Černá květovaná halenka bez rukávů VERO MODA Zitta

Černá květovaná halenka bez rukávů VERO MODA Zitta

Typ: volná halenka bez rukávů a véčkovým výstřihem Barva: černá, bílá Vzor: květovaný Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pohodlný, příjemný Praní: 30 °C Něco skvělého: volný střih Rozměry pro velikost M : délka - 62 cm Modelka měří 177 cm a na sobě má velikost S. (ZOOT.cz)

Černá květovaná halenka s volány VERO MODA Adriana

Černá květovaná halenka s volány VERO MODA Adriana

Zdánlivě jednoduché, přesto sofistikované. Nechte se unést tímto nevídaným kouskem. Typ: květovaná halenka bez rukávů, s volány Barva: černá, krémová Vzor: květovaný Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: splývavý, nemačkavý Praní: 30 °C Něco elegantního: volány Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá květovaná halenka VERO MODA Bali

Tmavě modrá květovaná halenka VERO MODA Bali

I kdybyste chtěli, tak na halence nic hanlivého nenajdete. Typ: vzorovaná halenka s véčkovým výstřihem, prodlouženým zadním dílem a dlouhým rukávem s možností zkrácení na knoflík Barva: tmavě modrá, šedá, krémová Vzor: fleky připomínající květy Zapínání: knoflíky na rukávech Materiál: 96 % polyester, 4 % elastan Vlastnosti materiálu: strukturovaný, mírně pružný, příjemný na dotek Praní: 30 °C Něco ženského: květovaný vzor Rozměry pro vel. M: délka předního dílu - 61 cm délka zadního dílu - 70 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá květovaná halenka VERO MODA Aya

Tmavě modrá květovaná halenka VERO MODA Aya

Ukažte světu jak vypadá pravá dáma. Staňte se ženou, které nikdo v celém širém vesmíru nedokáže odolat. Buďte ta, která svým úsměvem zažhne štěstí v každé duši. Typ: květovaná halenka Barva: tmavě modrá, khaki Zapínání: knoflíky Materiál : 100 % polyester Vlastnosti materiálu: stálobarevný, lehký Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 62 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá květovaná halenka VERO MODA Katy

Tmavě modrá květovaná halenka VERO MODA Katy

Typ: vzorovaná halenka bez rukávu a se zapínáním na knoflíky Barva: tmavě modrá Vzor: květinový Zapínání: knoflíky Materiál: halenka - 100 % polyester podšívka - 100 % polyester Praní: 30 °C Modelka měří 170 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 55 cm (ZOOT.cz)

Modro-tělová květovaná halenka VERO MODA Bali

Modro-tělová květovaná halenka VERO MODA Bali

I kdybyste chtěli, tak na halence nic hanlivého nenajdete. Typ: vzorovaná halenka s véčkovým výstřihem, prodlouženým zadním dílem a dlouhým rukávem s možností zkrácení na knoflík Barva: tělová, tmavě modrá, krémová Vzor: fleky připomínající květy Zapínání: knoflíky na rukávech Materiál: 96 % polyester, 4 % elastan Vlastnosti materiálu: strukturovaný, mírně pružný, příjemný na dotek Praní: 30 °C Něco ženského: květovaný vzor Rozměry pro vel. M: délka předního dílu - 61 cm délka zadního dílu - 70 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá květovaná halenka VERO MODA Elena

Tmavě modrá květovaná halenka VERO MODA Elena

Nechte se unášet na průzračných vodách plných romantických kvítků a doplujte až do něžné laguny přicházejícího jara... Typ: květovaná halenka volného střihu s dlouhým rukávem a lehce prodlouženým zadním dílem Barva: tmavě modrá, červená, růžová, oranžová Vzor: květovaný Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: lehký, vzdušný Praní: 30 °C Něco krásného: vzor Rozměry pro vel. M: délka - 64 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá květovaná halenka VERO MODA Maharete

Tmavě modrá květovaná halenka VERO MODA Maharete

Typ: vzorovaná halenka s krátkým rukávem a véčkovým výstřihem Barva: tmavě modrá, zelená Vzor: květinový Materiál: 100 % polyester Praní: 30 °C Modelka měří 170 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 63 cm (ZOOT.cz)

Bílá průsvitná květovaná halenka VERO MODA Kelly

Bílá průsvitná květovaná halenka VERO MODA Kelly

Typ: průsvitná halenka s květinami a průstřihem na zádech Barva: bílá Zapínání: knoflík na zádech Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: prodyšný, přírodní, příjemný na dotek Praní: 30 °C Modelka měří 178 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Modrá vzorovaná halenka VERO MODA Mano

Modrá vzorovaná halenka VERO MODA Mano

Typ: vzorovaná halenka s knoflíkem v dekoltu Barva: modrá, tmavě modrá, růžová Vzor: stylizované listy Zapínání: knoflík v dekoltu Materiál: 100 % viskóza Praní: 40 °C Modelka měří 170 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 61 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá průsvitná květovaná halenka VERO MODA Kelly

Tmavě modrá průsvitná květovaná halenka VERO MODA Kelly

Typ: průsvitná halenka s květinami a průstřihem na zádech Barva: tmavě modrá Zapínání: knoflík na zádech Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: prodyšný, přírodní, příjemný na dotek Praní: 30 °C Modelka měří 178 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Černá květovaná halenka s 3/4 rukávem VERO MODA July

Černá květovaná halenka s 3/4 rukávem VERO MODA July

Nepostávejte před skříní, mějte vždy po ruce skvělý kousek, který si ráda oblečete. Typ: halenka s 3/4 rukávem a potiskem Barva: černá, krémová, fialová Zapínání: dva knoflíky Vzor: květiny Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: příjemný, pevný Praní: 30 °C Něco skvělého: zavazování na rukávech Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Černo-bílá vzorovaná halenka VERO MODA Mano

Černo-bílá vzorovaná halenka VERO MODA Mano

Typ: vzorovaná halenka s knoflíkem v dekoltu Barva: bílá, černá Vzor: lupínky Zapínání: knoflík v dekoltu Materiál: 100 % viskóza Praní: 40 °C Modelka měří 177 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 61 cm (ZOOT.cz)

Krémová květovaná halenka s volány VERO MODA Adriana

Krémová květovaná halenka s volány VERO MODA Adriana

Zdánlivě jednoduché, přesto sofistikované. Nechte se unést tímto nevídaným kouskem. Typ: květovaná halenka bez rukávů, s volány Barva: krémová, černá Vzor: květovaný Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: splývavý, nemačkavý Praní: 30 °C Něco elegantního: volány Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Starorůžová květovaná halenka s volány VERO MODA Adriana

Starorůžová květovaná halenka s volány VERO MODA Adriana

Zdánlivě jednoduché, přesto sofistikované. Nechte se unést tímto nevídaným kouskem. Typ: květovaná halenka bez rukávů, s volány Barva: starorůžová, černá Vzor: květovaný Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: splývavý, nemačkavý Praní: 30 °C Něco elegantního: volány Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Růžová květovaná halenka s volány na rukávech VERO MODA Ane

Růžová květovaná halenka s volány na rukávech VERO MODA Ane

Typ: květovaná halenka s volány na rukávech Barva: růžová, červená Zapínání: knoflík za krkem Materiál: 100 % polyester Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 59 cm Modelka měří 177 cm a na sobě má velikost S. (ZOOT.cz)

Červená květovaná halenka s 3/4 rukávem VERO MODA July

Červená květovaná halenka s 3/4 rukávem VERO MODA July

Nepostávejte před skříní, mějte vždy po ruce skvělý kousek, který si ráda oblečete. Typ: halenka s 3/4 rukávem a potiskem Barva: červená, krémová Zapínání: dva knoflíky Vzor: květiny Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: příjemný, pevný Praní: 30 °C Něco skvělého: zavazování na rukávech Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Černá halenka VERO MODA Boca

Černá halenka VERO MODA Boca

Do práce nebo do baru? Tento bezva kousek vás provede celým dnem. Typ: halenka bez rukávů s kulatým výstřihem Barva: černá Zapínání: knoflík Materiál : 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: příjemný, stálobarevný, pevný, jemně průsvitný Praní: 30 °C Něco skvělého: decentní řasení v dekoltu Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Růžovo-černý vzorovaný top VERO MODA Mano

Růžovo-černý vzorovaný top VERO MODA Mano

Typ: vzorovaná halenka s knoflíkem v dekoltu Barva: černá, růžová Vzor: stylizované listy Zapínání: knoflík v dekoltu Materiál: 100 % viskóza Praní: 40 °C Modelka měří 170 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 61 cm (ZOOT.cz)

Černá pruhovaná halenka VERO MODA Bloom

Černá pruhovaná halenka VERO MODA Bloom

Barva: černá, bílá Vzor: pruhovaný Výstřih: véčkový Zapínání: bez zapínání Rukáv: krátký Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: lehký, stálobarevný, příjemný Praní: 30 °C Rozměry pro velikost M: délka - 62 cm Modelka měří 178 cm a má na sobě velikost M. (ZOOT.cz)

Černá vzorovaná halenka VERO MODA Erika

Černá vzorovaná halenka VERO MODA Erika

Typ: vzorovaná halenka s 3/4 rukávem a prodlouženou zadní částí Barva: černá, bílá Kapsy: dvě náprsní Vzor: kostky Materiál: 75 % viskóza, 25 % polyester Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka přední části - 60 cm délka zadní části - 72 cm (ZOOT.cz)

Černá puntíkovaná halenka VERO MODA Dot

Černá puntíkovaná halenka VERO MODA Dot

Probuďte v sobě něžnou duši a nechte vaši krásu ještě více vyniknout... S touto romantickou vzdušností vzlétnete rovnou do vílích sfér. Typ : puntíkovaná halenka volného střihu se 3/4 rukávem Barva: černá, bílá Vzor: puntíkovaný Zapínání: knoflík v přední části Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, vzdušný, lehký Praní: 3 0° C Něco hravého: velké puntíky Rozměry pro vel. M: délka - 63 cm (ZOOT.cz)

Černá krajková halenka VERO MODA Honey

Černá krajková halenka VERO MODA Honey

Nemusíte trávit nekonečné hodiny před zrcadlem zkrášlováním sebe sama, abyste okouzlila svého pana Dokonalého. Bohatě postačí, když svou přirozenou krásu ozdobíte tímto svůdným kouskem, který se postará o to, abyste svému milému zamotala hlavu takovým způsobem, že už navždy bude toužit jen a jen po vás. Typ: krajková halenka s úzkými ramínky Barva: černá Podšívka: ano Materiál: 85 % bavlna, 15 % nylon Vlastnosti materiálu: příjemný, jemný na dotek, stálobarevný Praní: 3 0 °C Něco svůdného: krajkové provedení Rozměry pro vel. M: délka - 61 cm (ZOOT.cz)

Černá volná halenka VERO MODA Boca

Černá volná halenka VERO MODA Boca

Napůl luční víla a napůl hravá rebelka. A celým srdcem nevyléčitelná romantička. VERO MODA zkrátka ví, jak vykouzlit úsměv na vaší tváři. Střih: volná halenka s krátkým rukávem Barva: černá, modrá Vzor: puntíky Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: lehký, prodyšný, pevný Praní: 30 °C Něco bezvadného: pohodlně volný střih Rozměry pro vel. M: délka - 64 cm (ZOOT.cz)

Černá žebrovaná halenka VERO MODA Sia

Černá žebrovaná halenka VERO MODA Sia

Krásná halenka, která přímo vybízí obléci si ji v jarních dnech a rozběhnout se na louku plnou vonících květin. Typ: žebrovaná halenka s kulatým výstřihem, jemným řasením na ramenou a 3/4 rukávem, který má na spodním lemu rozparek a zavazování Barva: černá Vzor: žebrovaný Materiál: 69 % bavlna, 26 % polyamid, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: bavlna vyrobená pod neziskovou organizací BCI (lepší a udržitelnější způsob pěstování bavlny) Rozměry pro vel. S: délka - 55 cm délka rozparku na rukávech - 9 cm Modelka měří 176 cm a na sobě má velikost S. (ZOOT.cz)

Černé květované šaty VERO MODA Kay

Černé květované šaty VERO MODA Kay

Typ: krátké vzorované šaty s 3/4 průsvitným rukávem a volány Barva: černá, krémová, růžová Vzor: květinový Podšívka: ano Materiál: šaty - 100 % polyester podšívka - 100 % polyester Praní: 30 °C Modelka měří 170 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 96 cm (ZOOT.cz)

Černé květované maxišaty VERO MODA Kay

Černé květované maxišaty VERO MODA Kay

Typ: áčkové maxišaty se vzorem a nastavitelnými ramínky Barva: černá, zelená, růžová Vzor: květinový Podšívka: ano Materiál: šaty - 100 % polyester podšívka - 100 % polyester Praní: 30 °C Modelka měří 170 cm a na sobě má velikost S. Rozměry pro vel. S: délka - 147 cm (ZOOT.cz)

Černé květované šaty VERO MODA Lihn

Černé květované šaty VERO MODA Lihn

Máte nejraději to roční období, ve kterém se nejlépe dají nosit šaty? Jsou i takové, které můžete nosit napříč rokem bez mrknutí oka! Typ: rovné květované šaty s kulatým, dlouhým rukávem a zavazováním na rukávech Barva: černá, krémová, červená Podšívka: ano Kapsy: ne Materiál: hlavní část - 100 % polyester podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, prodyšný, hřejivý Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 90 cm Ženám s výškou 170 cm by šaty měly sahat zhruba nad půlku stehen. (ZOOT.cz)

Krémovo-černá halenka VERO MODA Emma

Krémovo-černá halenka VERO MODA Emma

Halenka s takto půvabným střihem přímo volá po nezapomenutelných zážitcích. Protože určitě chcete, aby vám to při těch nejlepších momentech neskonale slušelo. A v tomhle kousku si tím můžete být naprosto jistá. Typ: halenka s všitou přední částí Barva: černá, krémová Materiál : 100 % polyester Vlastnosti materiálu: stálobarevný, lehký Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 63 cm (ZOOT.cz)

Vero Moda Halenka Černá

Vero Moda Halenka Černá

Materiál: 100 % polyester Střih: regular fit Vzor: hladký s krajkou Rukáv: dlouhý Zapínání: na knoflík Praní: 30°C Barva: černá (BIBLOO.cz)

Černý květovaný svetr VERO MODA Belmont

Černý květovaný svetr VERO MODA Belmont

Jistě znáte rudé, růžové nebo bílé růže, ale na jediném místě na světě, a to v Turecku, roste speciální druh těchto ušlechtilých květin. Růže, které během léta zčernají. Unikátní složení půdy a vody z řeky Eufrat tak dávají vzniknout jednomu z čarokrásných zázraků. Nezapomínejte proto, že záleží na tom čím se obklopujeme a z čeho čerpáme energii, pak každá žena, stejně tak jako květina, může být jedinečná. Typ: svetr s kulatým výstřihem Barva: černá, krémová, zelená, růžová Vzor: růže Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný, hřejivý Praní: 30 °C Rozměry pro velikost M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Černé květované košilové šaty VERO MODA Aya

Černé květované košilové šaty VERO MODA Aya

Obohaťte svůj outfit květinou, živou či tou vzorovanou. Uvidíte, jak vaše krása jen pokvete. Typ: květované košilové šaty Barva: černá, hnědá Vzor: květovaný Zapínání: knoflíky Podšívka: ne Kapsy: ne Materiál : 100 % polyester Vlastnosti materiálu: stálobarevný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 103 cm Ženám s výškou 170 cm by měly šaty sahat ke kolenům. (ZOOT.cz)

Černé květované maxišaty 2v1 VERO MODA Layden

Černé květované maxišaty 2v1 VERO MODA Layden

Půvabný kousek pro romantické a něžné duše. Objevte v sobě mladistvou ženskost. Typ: síťované maxišaty s květovanými výšivkami, dlouhým rukávem a odnímatelnými vnitřními elastickými šaty Barva: černá Zapínání: zip n zádech Kapsy: ne Podšívka: ano Materiál: síťované šaty - 100 % polyester vnitřní šaty - - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, splývavý, pohodlný, nemačkavý Praní: v ruce Specifikace: - romantický vzhled - nastavitelná ramínka - lze nosit samostatně Rozměry pro vel. S: délka síťovaných šatů - 141 cm délka vnitřních šatů bez ramínek - 105 cm Modelka měří 172 cm a na sobě má velikost S. (ZOOT.cz)

Vero Moda Kaya Halenka Černá

Vero Moda Kaya Halenka Černá

Materiál: 100% polyester Střih: volný Vzor: krepový Rukáv: dlouhý Zapínání: na knoflík Praní: 30°C Barva: černá Zboží je z kolekce podzim/zima 2017 (BIBLOO.cz)

Vero Moda Flocks Halenka Černá

Vero Moda Flocks Halenka Černá

Materiál: 100% polyester Střih: volný Typ: průhledný Vzor: puntíkovaný Rukáv: dlouhý Zapínání: na knoflíky Praní: 30°C Barva: černá Zboží je z kolekce podzim/zima 2017 (BIBLOO.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít