Černá crossbody kabelka Pieces Iben

Černá crossbody kabelka Pieces Iben

Černá crossbody kabelka Pieces Iben

Tahle kamarádka vás doprovodí do práce, na rande i do baru. Svěřte jí své cennosti a užívejte si její přítomnosti. Typ: koženková crossbody kabelka s odepínacím, nastavitelným popruhem Barva: černá Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - vnitřní kapsa na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, příjemný, hladký Něco skvělého: prošívání Rozměry: kabelka - 25 x 15 x 7 cm max. délka odepínacího popruhu - 125 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka Pieces Jennifer

Černá crossbody kabelka Pieces Jennifer

Každý váš krok ať je doprovázený crossbody kabelkou, která v sobě uschová vše, co bude třeba. Typ: crossbody kabelka Barva: černá Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - dva rozdělené prostory, dvě menší kapsy - jedna menší vnější Materiál: polyuretan, polyester Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Rozměry: kabelka - 22 x 16 x 8 cm délka popruhu - max. 130 cm (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka Pieces Maribel

Černá crossbody kabelka Pieces Maribel

Pieces. Snové kabelky prvotřídního designu a praktičnosti. Vysněné kousky, nošení, o kterém se vám ani nesní. Typ: crossbody kabelka s řetězovým popruhem Barva: černá, stříbrná Zapínání: patentka Úložný prostor: - vnitřní - dva hlavní, jedna kapsa na zip Materiál: vnější - 100 % polyuretan podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Něco exkluzivního: tvar psaníčka Rozměry: kabelka - 34 x 25 x 3 cm délka popruhu - 110 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka Pieces Milla

Černá crossbody kabelka Pieces Milla

K čemu obří kabelky, ve kterých máme akorát spoustu zbytečností? Pokud jdete na párty či na večeři stačí vám crossbody kabelka, kam dáte jen to vaše nejnutnější. Typ: crossbody kabelka s nastavitelným popruhem Barva: černá Zapínání: zip, magnetická patentka Kapsy: dvě hlavní kapsy s klopou a na magnetickou patentku, jedna vnitřní na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, stálobarevný Rozměry: 15 x 19 x 10 cm max. délka popruhu - 125 cm A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka Pieces Alice

Černá crossbody kabelka Pieces Alice

Čeho je moc, toho je příliš. A co je příliš malé, je sice hezké, ale zase na druhou stranu mírně nepraktické. Ovšem to, co není ani příliš malé, ani příliš velké, je logicky tak akorát. Takže ideální. A to se počítá. Typ: menší koženková kabelka Barva: černá, stříbrná Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - hlavní kapsa na magnetku s malou vnitřní kapsou na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco, co oceníte: kovový úchyt na přední klopě pro snadné otevírání Rozměry: kabelka - 21 x 17 x 8 cm max. délka popruhu - 130 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Uživatele, kteří hledají "Černá crossbody kabelka Pieces Iben" se dívají také na:

Guess bobbi kabelka

Černá crossbody kabelka Pieces Dana

Černá crossbody kabelka Pieces Dana

Stačí jen tato crossbody a váš outfit bude dokonalý. Typ: crossbody kabelka s kovovým kruhem ve zlaté barvě na popruhu Barva: černá, zlatá Zapínání: patentky Úložný prostor: jeden hlavní na patentky s malou kapsou Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Rozměry: kabelka - 20 x 15 x 5 cm délka popruhu - max. 110 cm (ZOOT.cz)

Černá malá crossbody kabelka Pieces Fable

Černá malá crossbody kabelka Pieces Fable

Typ: malá crossbody kabelka s nastavitelnou délkou popruhu Barva: černá Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní malá kapsa na zip Zapínání: na zacvakávání Materiál: vnější část - 100 % polyuretan Praní: čistírna Rozměry: kabelka - 27 x 20 x 9 cm max. délka nastavitelného popruhu - 140 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá prošívaná crossbody kabelka Pieces Gigi

Černá prošívaná crossbody kabelka Pieces Gigi

Černá, prošívaná kabelka s detaily ve zlaté barvě je jednoduše TOP. Typ: koženková, prošívaná kabelka s řetízkem ve zlaté barvě, který lze zkrátit na polovinu Barva: černá, zlatá Zapínání: magnetické patenty Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - tři vnitřní kapsy Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, jemný Rozměry: kabelka - 28 x 22 x 6 cm délka popruhu - 110 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá koženková crossbody kabelka Pieces Jadak

Černá koženková crossbody kabelka Pieces Jadak

Víte, co je na kabelkách tak úžasné? Vejde se do nich vše nezbytné a zbytné, skvěle doplňují váš outfit a nikdy v nich nemůžete vypadat tlustě. A víte, co je ještě navíc úžasného na této crossbody kabelce? Že má ještě jeden sladký bonus v podobě dalšího vyměnitelného popruhu. Jak říkáme, úžasné. Typ: koženková crossbody kabelka s dlouhým odnímatelným popruhem a dalším krátkým popruhem pro držení v ruce/na rameni Barva: černá, stříbrná, modrá, krémová Zapínání: magnetická patentka Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: jedna vnitřní na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, nemačkavý, stálobarevný Rozměry: kabelka - 20 x 16,5 x 7 cm maximální délka dlouhého popruhu - 132 cm rozměry krátkého popruhu - 51 x 5 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá kožená crossbody kabelka Pieces Dolly

Černá kožená crossbody kabelka Pieces Dolly

Stačí jen tato crossbody a váš outfit bude dokonalý. Typ: kožená crossbody kabelka se semišovou klopou Barva: černá Zapínání: patentka Úložný prostor: jeden hlavní Materiál: 100 % pravá kůže (hovězí) Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Rozměry: kabelka - 20 x 16 x 4,5 cm délka popruhu - max. 113 cm (ZOOT.cz)

Černá semišová crossbody kabelka Pieces Leana

Černá semišová crossbody kabelka Pieces Leana

Pokud toužíte po roztomilém pohlazení, pořiďte si semišovou crossbody kabelku. Na co ještě čekáte? Typ: semišová crossbody kabelka se zipy ve zlaté barvě Barva: černá Zapínání: magnetická patentka, zip Kapsy: - dvě hlavní na zip a s klopou na magnetickou patentku - dvě vnitřní, z toho jedna na zip Materiál: kabelka - 100 % hovězí kůže v semišové úpravě podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, hladký Něco navíc: pomocí zipů lze zvětšit prostor v kabelce Rozměry: kabelka - 16 x 24 x 8 cm max. délka popruhu - 130 cm (ZOOT.cz)

Černá kožená crossbody kabelka Pieces Noreem

Černá kožená crossbody kabelka Pieces Noreem

Také jste věrnou milovnicí své oblíbené velké kabelky, do které se vejde prostě úplně všechno a bez které si svůj den už vůbec nedovedete představit? Jsou ale chvíle, kdy ji prostě s sebou vzít nemůžete. Opravdu. Typ: crossbody kabelka s detaily na popruhu Barva: černá Zapínání: zip Úložný prostor: jeden hlavní Materiál: vnější - 100 % pravá kůže vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Něco na ozdobu: detaily na popruhu Rozměry: kabelka - 20 x 15 x 7 cm délka popruhu - max. 130 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka s umělou kožešinou Pieces Oksana

Černá crossbody kabelka s umělou kožešinou Pieces Oksana

(ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka s ozdobnou aplikací Pieces Nanette

Černá crossbody kabelka s ozdobnou aplikací Pieces Nanette

Tuto malou černou kabelku Pieces vezměte na schůzku či párty a můžete si být jistá, že uděláte nejlépe ze všech možných variant. Typ: crossbody kabelka s ozdobnou aplikací Barva: černá Úložný prostor: jeden velký prostor, jedna vnitřní kapsa na zip Materiál: vnější - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: odolný, hladký, omyvatelný Údržba: neprat, pouze otřít hadříkem Rozměry: kabelka - 19 x 16 x 7 cm délka popruhu - max. 105 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Červená crossbody kabelka Pieces Milla

Červená crossbody kabelka Pieces Milla

K čemu obří kabelky, ve kterých máme akorát spoustu zbytečností? Pokud jdete na párty či na večeři stačí vám crossbody kabelka, kam dáte jen to vaše nejnutnější. Typ: crossbody kabelka s nastavitelným popruhem Barva: červená Zapínání: zip, magnetická patentka Kapsy: dvě hlavní kapsy s klopou a na magnetickou patentku, jedna vnitřní na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, stálobarevný Rozměry: 15 x 19 x 10 cm max. délka popruhu - 125 cm A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Mentolová crossbody kabelka Pieces Galina

Mentolová crossbody kabelka Pieces Galina

Stačí jen tato crossbody kabelka a váš outfit bude dokonalý. Typ: kulatá crossbody kabelka Barva: mentolová, zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: - jeden hlavní Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Něco navíc: třásně na zipu Rozměry: kabelka - 17 x 9,5 cm délka popruhu - max. 130 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Hnědá crossbody kabelka Pieces Alice

Hnědá crossbody kabelka Pieces Alice

Čeho je moc, toho je příliš. A co je příliš malé, je sice hezké, ale zase na druhou stranu mírně nepraktické. Ovšem to, co není ani příliš malé, ani příliš velké, je logicky tak akorát. Takže ideální. A to se počítá. Typ: menší koženková kabelka Barva: hnědá, zlatá Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - hlavní kapsa na magnetku s malou vnitřní kapsou na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco, co oceníte: kovový úchyt na přední klopě pro snadné otevírání Rozměry: kabelka - 21 x 17 x 8 cm max. délka popruhu - 130 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černo-krémová crossbody kabelka Pieces Deedee

Černo-krémová crossbody kabelka Pieces Deedee

Odvážná kabelka pro odvážené ženy. Typ: koženková, vzorovaná kabelka s nastavitelnou délkou popruhu Barva: krémová, černá Vzor: hadí Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - tři vnitřní kapsy - jedna kapsa pod klopou Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, jemný Rozměry: kabelka - 23 x 13 x 7 cm délka popruhu - 110 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Růžová semišová crossbody kabelka Pieces Leana

Růžová semišová crossbody kabelka Pieces Leana

Pokud toužíte po roztomilém pohlazení, pořiďte si semišovou crossbody kabelku. Na co ještě čekáte? Typ: semišová crossbody kabelka se zipy ve zlaté barvě Barva: růžová Zapínání: magnetická patentka, zip Kapsy: - dvě hlavní na zip a s klopou na magnetickou patentku - dvě vnitrní z toho jedna na zip Materiál: kabelka - 100 % hovězí kůže v semišové úpravě podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, hladký Něco navíc: pomocí zipů lze zvětšit prostor v kabelce Rozměry: kabelka - 16 x 24 x 8 cm max. délka popruhu - 130 cm (ZOOT.cz)

Hnědo-béžová crossbody kabelka Pieces Alice

Hnědo-béžová crossbody kabelka Pieces Alice

Čeho je moc, toho je příliš. A co je příliš malé, je sice hezké, ale zase na druhou stranu mírně nepraktické. Ovšem to, co není ani příliš malé, ani příliš velké, je logicky tak akorát. Takže ideální. A to se počítá. Typ: menší koženková kabelka Barva: béžová, hnědá, zelená, zlatá Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - hlavní kapsa na magnetku s malou vnitřní kapsou na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco, co oceníte: kovový úchyt na přední klopě pro snadné otevírání Rozměry: kabelka - 21 x 17 x 8 cm max. délka popruhu - 130 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Hnědá semišová crossbody kabelka Pieces Vonne

Hnědá semišová crossbody kabelka Pieces Vonne

Malá, kožená a jednoduše bezvadná kabelka přímo pro vás. Typ: malá, kožená kabelka s nastavitelnou délkou popruhu Barva: hnědá, zlatá Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa Materiál: hlavní - 85 % hovězí kůže (v semišové úpravě) 15 % hovězí kůže podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, jemný Rozměry: kabelka - 16 x 11 x 5 cm délka popruhu - max. 120 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Pieces Ivanka

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Pieces Ivanka

Jestli jen tak náhodou sháníte kvalitní, dobře vypadající kabelku, která není jen módním výstřelkem, ale bude vás doprovázet třeba i několik let, tak pro vás máme dobrou zprávu. Jednu takovou totiž máme. Barva: černá Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna malá vnitřní kapsa na zip Zapínání hlavní kapsy: přezka ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu : pevný, odolný Praní: neprat Něco praktického: odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou Rozměry: 15 x 23 x 7 cm maximální délka popruhu - 130 cm (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka s aplikací ve tvaru hvězd Pieces Assen

Černá crossbody kabelka s aplikací ve tvaru hvězd Pieces Assen

Sexy kabelka pro úžasné ženy. Typ: koženková crossbody kabelka s aplikací ve tvaru hvězd Barva: černá, stříbrná Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - jeden hlavní Kapsy: - jedna vnitřní se zapínáním na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, příjemný Rozměry: kabelka - 20 x 17 x 8 cm délka řetízku - 50 cm (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka s detailem z umělé kožešiny Pieces Ake

Černá crossbody kabelka s detailem z umělé kožešiny Pieces Ake

Odhoďte svou úzkoprsost v dáli a vychutnávejte si extravagantní divočinu. Exkluzivní situace si totiž vyžadují nejen exkluzivní róby, ale také exkluzivní doplňky. Už je máte? Typ: malá crossbody kabelka s uchem z umělé kožešiny na přední straně a širokým odnímatelným popruhem Barva: černá Úložný prostor: - jeden hlavní vnitřní prostor - jedna menší vnitřní kapsa na zip a jedna menší otevřená Zapínání: magnetka, zip Materiál: 85 % polyuretan, 15 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Údržba: neprat, pouze otřít Něco animálně přitažlivého: „chlupaté“ ucho Rozměry: kabelka - 20 x 14 x 5 cm délka popruhu - 112 cm (ZOOT.cz)

Světle zelená semišová crossbody kabelka Pieces Vonne

Světle zelená semišová crossbody kabelka Pieces Vonne

Malá, kožená a jednoduše bezvadná kabelka přímo pro vás. Typ: malá, kožená kabelka s nastavitelnou délkou popruhu Barva: zelená, zlatá Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa Materiál: hlavní - 85 % hovězí kůže (v semišové úpravě) 15 % hovězí kůže podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, jemný Rozměry: kabelka - 16 x 11 x 5 cm délka popruhu - max. 120 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Světle růžová semišová crossbody kabelka Pieces Vonne

Světle růžová semišová crossbody kabelka Pieces Vonne

Malá, kožená a jednoduše bezvadná kabelka přímo pro vás. Typ: malá, kožená kabelka s nastavitelnou délkou popruhu Barva: růžová, zlatá Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa Materiál: hlavní - 85 % hovězí kůže (v semišové úpravě) 15 % hovězí kůže podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, jemný Rozměry: kabelka - 16 x 11 x 5 cm délka popruhu - max. 120 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Roberta Black

Pieces Dámská crossbody kabelka Roberta Black. (Vivantis.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Bree Cross Body Black

Pieces Dámská crossbody kabelka Bree Cross Body Black. (Vivantis.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Belora Cross Body Black

Pieces Dámská crossbody kabelka Belora Cross Body Black. (Vivantis.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Bregan Cross Body Black

Pieces Dámská crossbody kabelka Bregan Cross Body Black

Pieces Dámská crossbody kabelka Bregan Cross Body Black. (Vivantis.cz)

Černo-vínová crossbody kabelka s řetízkem Pieces June

Černo-vínová crossbody kabelka s řetízkem Pieces June

Dejte si tenhle skvostný kousek přes rameno a vyrazte vstříc denním dobrodružstvím půvabné dámy. Bude vám věrnou a spolehlivou kamarádkou. Typ: malá crossbody kabelka s řetízkem Barva: vínová, černá, hnědá, zlatá Úložný prostor: jeden větší prostor, jedna menší kapsa na zip Zapínání: spona na zacvaknutí Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, hladký Údržba: neprat, pouze otřít hadříkem Něco extra: elegantní popruh s řetízkem Rozměry: kabelka - 20,5 x 17 x 6 cm délka popruhu - 101 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Bekka Cross Body Coronet Blue

Pieces Dámská crossbody kabelka Bekka Cross Body Coronet Blue

Pieces Dámská crossbody kabelka Bekka Cross Body Coronet Blue. (Vivantis.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Bekka Cross Body Rose Dawn

Pieces Dámská crossbody kabelka Bekka Cross Body Rose Dawn

Pieces Dámská crossbody kabelka Bekka Cross Body Rose Dawn. (Vivantis.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Bregan Cross Body Candy Pink

Pieces Dámská crossbody kabelka Bregan Cross Body Candy Pink

Pieces Dámská crossbody kabelka Bregan Cross Body Candy Pink. (Vivantis.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Bregan Cross Body Coronet Blue

Pieces Dámská crossbody kabelka Bregan Cross Body Coronet Blue

Pieces Dámská crossbody kabelka Bregan Cross Body Coronet Blue. (Vivantis.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Brooke Cross Body Round Black

Pieces Dámská crossbody kabelka Brooke Cross Body Round Black. (Vivantis.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Bree Cross Body Candy Pink

Pieces Dámská crossbody kabelka Bree Cross Body Candy Pink. (Vivantis.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Tundra Cross Body Dc Black

Pieces Dámská crossbody kabelka Tundra Cross Body Dc Black

Pieces Dámská crossbody kabelka Tundra Cross Body Dc Black. (Vivantis.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Landrea Cross Body Silver Colour

Pieces Dámská crossbody kabelka Landrea Cross Body Silver Colour

Pieces Dámská crossbody kabelka Landrea Cross Body Silver Colour. (Vivantis.cz)

Pieces Dámská crossbody kabelka Tundra Cross Body Dc High Risk Red

Pieces Dámská crossbody kabelka Tundra Cross Body Dc High Risk Red

Pieces Dámská crossbody kabelka Tundra Cross Body Dc High Risk Red. (Vivantis.cz)

Černá Crossbody kabelka

Černá Crossbody kabelka

Dámská kabelka přes tělo značky Gabor má dokonale nadčasový design. Přední stranu zdobí zipová kapsa a stříbrné logo. Popruh lze nastavit a uvnitř je praktická šedá podšívka. Nechybí ani menší kapsičky na drobnosti. Zkrátka ideální doplněk na cestování i na procházku městem.; material: syntetika (Bata - CZ)

Černá crossbody kabelka Blutsgeschwister

Černá crossbody kabelka Blutsgeschwister

Blutsgeschwister - v překladu pokrevní bratři. Značka, která svými nespoutanými, trendy a lehce vintage kousky oslnila celý svět a dozajista se i vám dosane pod kůži. Typ: malá vzorovaná crossbody kabelka s odepínacím popruhem a nášivkou loga značky Barva: černá, červená, krémová Vzor: ulice města Zapínání: spona na zacvaknutí Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa Materiál: vnější - 100 % bavlna s TPE povrchovou úpravou podšívka - 90 % polyester, 10 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pevný, odolný Něco bezvadného: - materiály a styly jsou exkluzivně navrženy a vyvíjeny v berlínském studiu - značka je členem neziskové organizace Fair Wear Foundation, která už od roku 1999 zaručuje férové podmínky textilní produkce Rozměry: kabelka - 24 x 18 x 6 cm výška ucha - 16… (ZOOT.cz)

Dámská černá Crossbody kabelka

Dámská černá Crossbody kabelka

Tuhle krásku by byla škoda nevzít na tu nejlepší party ve městě! Černá dámská kabelka má pevný tvar a na první pohled upoutá klopnou zdobenou kamínky. Řetízek přes rameno je trend loňské, této i další sezóny a vypadá naprosto skvěle s podobně zbarvenými šperky.; material: textil (Bata - CZ)

Kožená černá Crossbody kabelka

Stylová kabelka v Crossbody stylu má nadčasový černý odstín a sedlovitý střih. Klopna je zdobena prošíváním a uvnitř najdete menší zipovou kapsičku na drobnosti. Ideální kousek pro chvíle, kdy s sebou potřebujete jen pár nejnutnějších věcí – na party, na rande i na kávu s kamarádkou.; material: kůže (Bata - CZ)

Černá dámská Crossbody kabelka

Černá dámská Crossbody kabelka

Trendy dámská kabelka ve stylu Crossbody má nadčasový střih a svršek z imitace kůže v klasické černé barvě, která se snadno kombinuje. Zajímavým detailem je pásek na přední straně a zapínání v podobě magnetky doplňuje praktická zipová kapsa, do které ukryjete drobnosti. Tento model noste s úzkými Slim kalhotami a doplňte koženou bundou.; material: syntetika (Bata - CZ)

Černá kožená Crossbody kabelka

Černá kožená Crossbody kabelka

Dámská Crossbody kabelka má černý svršek z kvalitní hladké kůže a popruh je tvořen trendy řetízkem, který se snadno ladí s ostatními doplňky. Kabelka se zapíná na zip a její minimalistický design skvěle doplní vaše ležérní i elegantní outfity.; material: kůže (Bata - CZ)

Černá kabelka Pieces Danica

Černá kabelka Pieces Danica

Typ: malá koženková kabelka s nastavitelným popruhem, který lze odepnout Barva: černá, modrá, červená Zapínání: magnetické Úložný prostor: - dvě vnitřní kapsy - jedna vnitřní kapsa na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu : pevný, odolný Něco úžasného: kabelka lze nosit jako psaníčko Rozměry: kabelka - 17 x 20 x 7 cm maximální délka popruhu - 110 cm formát A4: nevejde se (ZOOT.cz)

Černá Crossbody kabelka s přezkou

Černá Crossbody kabelka s přezkou

Černá dámská kabelka má nadčasový design a svršek se zajímavou strukturou imitující krokodýlí kůži. Přezka dodává modelu punc jedinečnosti. Kabelku můžete nosit klasicky jako Crossbody k volnočasovým outfitům nebo odepnout pruh a vzít ji do ruky místo psaníčka na party.; material: syntetika (Bata - CZ)

Černá Crossbody kabelka se strukturou

Černá Crossbody kabelka se strukturou

Parádní černá Crossbody kabelka by neměla chybět v šatníku žádné stylové ženy. Proč? Protože je nejen krásná na pohled, ale také nesmírně praktická – uvolní vám ruce, vejdou se do ní vaše nezbytné maličkosti a zlaté detaily v podobě spony a řetízku snadno sladíte s dalšími doplňky. Řekněte této krásce ano a pojďte s ní objevovat město!; material: syntetika (Bata - CZ)

Černá Crossbody kabelka s řetízkem

Černá Crossbody kabelka s řetízkem

Je tady a čeká jen na vás – minimalistická Crossbody kabelka. Její černý svršek nekomplikují žádné zbytečné ozdůbky a řetízek přes rameno je stále velmi trendy záležitost. Do kabelky ukryjete všechny své nezbytnosti a můžete ji nosit k elegantnějším i ležérním outfitům. Zkuste k ní třeba jednoduché šaty a podpatky tentokrát nahraďte bílými teniskami.; material: syntetika (Bata - CZ)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít