CENTURY Židle - šedá

CENTURY Židle - šedá

CENTURY Židle - šedá

Usaďte se na romantické železné židli v šedé barvě a vychutnejte si příjemný den se zahradním nábytkem CENTURY. Ten klid a odpočinek jako v dávných časech před stresem z mobilů a hektiky všedních dnů. Šaramantní série ve stylu francouzských zahrad s hravými krucánky a charakteristickým děrovaným vzorem. Stolek s lakovaným povrchem a gumovými kryty na nohách. K dostání další zahradní nábytek v různých barvách. Další informace: stohovatelná, odolná až do 120 kg. Pokyny pro údržbu: vhodný pro venkovní použití. Chraňte před dlouhodobou vlhkostí. Očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou. Pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem. (Butlers.cz)

CENTURY Židle - petrolejová

CENTURY Židle - petrolejová

Usaďte se na romantické železné židli v petrolejové barvě a vychutnejte si příjemný den se zahradním nábytkem CENTURY. Ten klid a odpočinek jako v dávných časech před stresem z mobilů a hektiky všedních dnů. Šaramantní série ve stylu francouzských zahrad s hravými krucánky a charakteristickým děrovaným vzorem. Stolek s lakovaným povrchem a gumovými kryty na nohách. K dostání další zahradní nábytek v různých barvách. Další informace: stohovatelná, odolná až do 120 kg. Pokyny pro údržbu: vhodný pro venkovní použití. Chraňte před dlouhodobou vlhkostí. Očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou. Pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem. (Butlers.cz)

Century Medicineball 12lb/5.4kg šedá

Century Medicineball 12lb/5.4kg šedá

Century Medicineball Century Medicineball jsou nedílnou součástí jakéhokoliv tréninku. Díky jeho tvaru a celé řadě cviků posílíte celé tělo a zlepšíte celkovou koordinaci a výdrž. - Vinyl - Plněno pískem (Hayashi.cz)

Elektrický motocykl RACCEWAY CENTURY, šedý - montáž zdarma, servis u…

Elektrický motocykl RACCEWAY CENTURY, šedý - montáž zdarma, servis u zákazníka

Elektrický skútr E-CENTURY díky svým parametrům spadá do kategorie malých motorek rychlost do 45km/h a výkon do 4kW, tudíž je zapotřebí mít řidičské oprávnění AM. To je možné udělat si již od 15let. Zároveň ho automaticky mají všichni vlastníci řidičského oprávnění B, C a D.  Na první pohled zaujme svým retro designem, který je velice precizně zpracovaný, žádné plasty, použity nerezové chromové komponenty. Zároveň díky lithiové baterii není těžký a to spolu s vyšším výkonem značí velkou živost a zrychlení u… (Efitness.cz)

Skládací židle, šedá

Skládací židle, šedá

Pořiďte si tuto skládací zahradní židli v kovovém provedení. Židli skvěle využijete při relaxaci na vaší zahrádce či terase. (4home.cz)

CENTURY Stůl - bílá

CENTURY Stůl - bílá

Jak příjemně čas ubíhá, když relaxujete na zahradě a užíváte si dne. Je klidný a uvolněný jako kdysi, v dobách bez mobilního stresu a hektického života. Okouzlující řada zahradního nábytku CENTURY ve francouzském stylu zimních zahrad s typickými hravými ozdobami. Deska ze železa s práškovým nástřikem s hladkým, lesklým povrchem. K dostání i další nábytek z této řady. Pokyny pro údržbu: vhodný pro venkovní použití. Chraňte před dlouhodobou vlhkostí. Očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou. Pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem. (Butlers.cz)

CENTURY Židle s područkami - šedá

CENTURY Židle s područkami - šedá

Usaďte se na romantické železné židli s područkami v šedé barvě a vychutnejte si příjemný den se zahradním nábytkem CENTURY. Ten klid a odpočinek jako v dávných časech před stresem z mobilů a hektiky všedních dnů. Šaramantní série ve stylu francouzských zahrad s hravými krucánky a charakteristickým děrovaným vzorem. Stolek s lakovaným povrchem a gumovými kryty na nohách. K dostání další zahradní nábytek v různých barvách. Další informace: stohovatelná, odolná až do 120 kg. Pokyny pro údržbu: vhodný pro venkovní použití. Chraňte před dlouhodobou vlhkostí. Očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou. Pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem. (Butlers.cz)

LODGE Skládací židle - šedá

LODGE Skládací židle - šedá

Podobný nábytek doprovázel při expedicích a na cestách nejednoho přírodovědce, dobrodruha nebo objevitele. A důvod je naprosto jasný: skládací židle LODGE není jen praktická, ale i pohodlná. Z akátového dřeva s certifikátem FSC, k dostání buď napuštěná olejem nebo nalakovaná na bílo. V řadě LODGE také najdete lavice, židle, sklápěcí stoly, podnosy a úložný prostor na polštáře. Další informace: skládací, nosnost až do 90 kg. Abyste mohli nábytek co nejdéle požívat, dodržujte následující pokyny: pravidelně čistěte jemnou mýdlovou vodou a osušte čistou suchou utěrkou. V zimě uchovávejte v suchu a chladu v interiéru nebo je zakryjte nepromokavou plachtou, pokud necháváte venku. Po dešti nebo sněhu odstraňte vlhkost z povrchů, aby nedošlo ke kondenzaci a zajistila se cirkulace vzduchu. (Butlers.cz)

Židle, šedá/buk, SABRA

Židle, šedá/buk, SABRA

Jídelní židle Sabra Materiál: látka / dřevo Barevné provedení: šedá látka / buk Rozměry: (ŠxHxV): 50x48x82 cm Výška sedu: 46 cm Nosnost: 110kg Dodávané v demontu. (Nakup-nabytek.cz)

Židle, šedá / chrom, MADORA

Židle, šedá /  chrom, MADORA

Jídelní židle MADORA Materiál: látka s efektem broušené kůže / chrom Barva: šedá Rozměry (ŠxHxV): 54x60x87 cm Hloubka sedu: 54 cm Výška sedu: 48 cm Nosnost: 110 kg Dodávané v demontu. (Nakup-nabytek.cz)

Židle, šedá / buk, LORITA

Židle, šedá / buk, LORITA

Jídelní židle s extra měkkým sedadlem LORITA Materiál: látka / dřevo Barva: šedá / buk Rozměry (ŠxHxV): 48x57x81 cm Výška sezení 44 cm Hloubka sedu: 40 cm Nosnost: 100 kg Dodávané v demontu. (Nakup-nabytek.cz)

Židle, šedá, ANISA NEW

Židle, šedá, ANISA NEW

ANISA jídelna židle, materiál: chromové nohy + plast, provedení: šedá, rozměry (ŠxHxV): 50,5x46x82 cm. Výška sedu 46 cm. (Nakup-nabytek.cz)

Gumová pistole Century černá

Gumová pistole Century černá

Gumová pistole Century Gumová replika pistole od firmy Century je opatřena bezpečnostní červenou ústí hlavně pro bezpečné rozpoznání od reálné zbraně. Pistoli využijete při nácviku obrany proti ozbrojenému útočníkovy ať už při kurzech sebeobrany nebo policejním či vojenském výcviku. Zbraň navrhl Tom Patire, zakladatel Compliance Direction Takedown (CDT) a nesmrtících metod. - Guma - Červené ústí - Umělá spoušť - 18,5cm dlouhá hlaveň - 13,5cm dlouhá rukojeť - Designováno Tomem Patirem (Hayashi.cz)

Roztahovadlo Versaflex Century černá

Roztahovadlo Versaflex Century černá

Roztahovadlo Versaflex je ideální pro ty, kteří hledají způsob jak se maximálně protáhnout v co nejkratším možném čase. Produkt Century Versaflex kombinuje těžkou ocelovou konstrukci s technologií pro lepší výkon a vynikající výsledky při protažení. Všestrannost je zahrnuta v systému volby obtížnosti, takže si na své přijde jak začátečník tak elitní sportovec. Záruka je limitována na jeden rok. Klíčové vlastnosti: * Protažení je možné až do rozsahu 190 stupňů * Rukojeti pro lepší protažení jsou umístěny na každé straně * Indikátor stupňů pro lepší zpětnou kontrolu * Robustní ocelová konstrukce * Odolný lak je nanesen práškovou formou pro dlouhodobou životnost. * Dvě pozice pro protažení rukou * Ocelová ráčna je skovaná v pouzdru * Páka pro rychlé uvolnění * Tvarovatelné pěnové podložky… (Hayashi.cz)

Century Bob’s Jacket černá

Century Bob’s Jacket černá

CENTURY BOB’S JACKET - NÁVLEK NA BOBA Návlek na Boba Vám poskytne kompletně novou dimenzi možností jak trénovat s Bobem… S touto pomůckou můžete nacvičovat blokování, obloukové techniky kolem krytů a kombinace, které bez překážek v podobě paží na běžném pytli nebo samotném Bobovi nenacvičíte. Váš trénink tedy dostává nové možnosti s touto jednoduchou ale velmi praktikou pomůckou. Návlek se na tělo Boba upíná pomocí pásků na zadní straně výrobku. Samotný návlek je vyroben z vinylu a polyuretanové pěny. (Hayashi.cz)

Century Escrima Natural přírodní

Century Escrima Natural přírodní

Century rattanová loupaná escrima patří k těm nejlepším od této firmy. Dlouhá je 72 cm. (Hayashi.cz)

Nunchaku Century XMA černá

Nunchaku Century XMA černá

Nunchaku Century XMA Nunchaku Century XMA jsou vyrobeny ze stejné slitiny hliníku, která se používá při výrobě letadel. Díky tomuto materiálu jsou nunchaku velmi lehké a odolné. Naleznete na nich logo XMA. Spojovací řetěz je 9cm dlouhý a při tréninku je velmi tichý. - Slitina hliníku - Průměr: 3,2cm - 9cm dlouhý řetěz - XMA logo (Hayashi.cz)

Boxerské plato Century bílá

Boxerské plato Century bílá

Boxerské platu Century Foldway Speedbag Prostorové omezení ve vašem dojo nebo domácí posilovně nejsou problémem s platformou Foldaway Speedbag! Pokud plato zrovna nepoužíváte, můžetě jej složit tak, aby leželo prakticky v rovině stěny, což vám ušetří cenný prostor. Šest nastavitelných výškových úrovní činí platformu ideální pro každého sportovce. Zahrnuje potřebný hardware (Hayashi.cz)

Plastový nůž Century černá

Plastový nůž Century černá

PLASTOVÝ NŮŽ CENTURY Tréninkový plastový nůž, který imituje pravou zbraň.  délka ostří 15,24 cm  délka rukojeti 10,16 cm  celková délka 30,48 cm  váha 71 g (Hayashi.cz)

Racceway CENTURY red (4891223123524)

Racceway CENTURY red (4891223123524)

Elektroskútr nabíjení 6hod, baterie Lithiová 60V, 20Ah, rychlost 45km/h, motor 2000W, nosnost 150kg, stoupání 20%, počet osob 2, dojezd 40km Jezděte po ulicích města stylově a buďte zároveň šetrní k přírodě! Racceway Century Red je elektrický skútr, který spadá do kategorie malých motorek a vyžaduje tak ke svému řízení řidičský průkaz AM. Jeho elektrický motor s výkonem 2000 W má nulovou produkci zplodin. Je tak velmi tichý a šetrný k životnímu prostředí a vy nemusíte mít špatný pocit ze znečišťování okolí. Celý je tvořen z kvalitních chromových komponentů, které mu dávají zajímavý retro design. Je též velmi lehký a jeho lithiová baterie mu dodává skvělý výkon, zrychlení i životnost. Baterie je vyjímatelná a váží 7,5 kg, takže ji můžete dobíjet i u sebe doma. Dále se skútr pyšní… (Alza.cz)

Racceway CENTURY yellow (4891223123555)

Racceway CENTURY yellow (4891223123555)

Elektroskútr nabíjení 6hod, baterie Lithiová 60V, 20Ah, rychlost 45km/h, motor 2000W, nosnost 150kg, stoupání 20%, počet osob 2, dojezd 40km Jezděte po ulicích města stylově a buďte zároveň šetrní k přírodě! Racceway Century Yellow je elektrický skútr, který spadá do kategorie malých motorek a vyžaduje tak ke svému řízení řidičský průkaz AM. Jeho elektrický motor s výkonem 2000 W má nulovou produkci zplodin. Je tak velmi tichý a šetrný k životnímu prostředí a vy nemusíte mít špatný pocit ze znečišťování okolí. Celý je tvořen z kvalitních chromových komponentů, které mu dávají zajímavý retro design. Je též velmi lehký a jeho lithiová baterie mu dodává skvělý výkon, zrychlení i životnost. Baterie je vyjímatelná a váží 7,5 kg, takže ji můžete dobíjet i u sebe doma. Dále se skútr… (Alza.cz)

Racceway CENTURY grey (4891223123531)

Racceway CENTURY grey (4891223123531)

Elektroskútr nabíjení 6hod, baterie Lithiová 60V, 20Ah, rychlost 45km/h, motor 2000W, nosnost 150kg, stoupání 20%, počet osob 2, dojezd 40km Jezděte po ulicích města stylově a buďte zároveň šetrní k přírodě! Racceway Century Grey je elektrický skútr, který spadá do kategorie malých motorek a vyžaduje tak ke svému řízení řidičský průkaz AM. Jeho elektrický motor s výkonem 2000 W má nulovou produkci zplodin. Je tak velmi tichý a šetrný k životnímu prostředí a vy nemusíte mít špatný pocit ze znečišťování okolí. Celý je tvořen z kvalitních chromových komponentů, které mu dávají zajímavý retro design. Je též velmi lehký a jeho lithiová baterie mu dodává skvělý výkon, zrychlení i životnost. Baterie je vyjímatelná a váží 7,5 kg, takže ji můžete dobíjet i u sebe doma. Dále se skútr pyšní… (Alza.cz)

Racceway CENTURY black (4891223123517)

Racceway CENTURY black (4891223123517)

Elektroskútr nabíjení 6hod, baterie Lithiová 60V, 20Ah, rychlost 45km/h, motor 2000W, nosnost 150kg, stoupání 20%, počet osob 2, dojezd 40km Jezděte po ulicích města stylově a buďte zároveň šetrní k přírodě! Racceway Century Black je elektrický skútr, který spadá do kategorie malých motorek a vyžaduje tak ke svému řízení řidičský průkaz AM. Jeho elektrický motor s výkonem 2000 W má nulovou produkci zplodin. Je tak velmi tichý a šetrný k životnímu prostředí a vy nemusíte mít špatný pocit ze znečišťování okolí. Celý je tvořen z kvalitních chromových komponentů, které mu dávají zajímavý retro design. Je též velmi lehký a jeho lithiová baterie mu dodává skvělý výkon, zrychlení i životnost. Baterie je vyjímatelná a váží 7,5 kg, takže ji můžete dobíjet i u sebe doma. Dále se skútr… (Alza.cz)

Racceway CENTURY white (4891223123548)

Racceway CENTURY white (4891223123548)

Elektroskútr nabíjení 6hod, baterie Lithiová 60V, 20Ah, rychlost 45km/h, motor 2000W, nosnost 150kg, stoupání 20%, počet osob 2, dojezd 40km Jezděte po ulicích města stylově a buďte zároveň šetrní k přírodě! Racceway Century White je elektrický skútr, který spadá do kategorie malých motorek a vyžaduje tak ke svému řízení řidičský průkaz AM. Jeho elektrický motor s výkonem 2000 W má nulovou produkci zplodin. Je tak velmi tichý a šetrný k životnímu prostředí a vy nemusíte mít špatný pocit ze znečišťování okolí. Celý je tvořen z kvalitních chromových komponentů, které mu dávají zajímavý retro design. Je též velmi lehký a jeho lithiová baterie mu dodává skvělý výkon, zrychlení i životnost. Baterie je vyjímatelná a váží 7,5 kg, takže ji můžete dobíjet i u sebe doma. Dále se skútr… (Alza.cz)

Plakát 20th Century Women

Plakát 20th Century Women

Limitovaná série, sítotisk 3 barev. Autor: Jindřich Janíček (Vemzu.cz)

Godet Gastro 21 century

Godet Gastro 21 century

(Cellarius.cz)

Značka:
Godet
Objem:
0.7l
Typ:
cognac

DCL-578 GREY židle šedá

DCL-578 GREY židle šedá

DCL-578 GREY židle Jídelní židle, chrom/koženka šedá. Rozměry: 44x40x86x42 cm (Inpostele.cz)

Typ:
jídelní
Celková výška:
86 cm
Výška sedáku:
43 cm
Rozměr sedáku:
44x40 cm
Celková délka:
0.00 cm
Celková šířka:
44 cm
Celková hloubka:
62 cm
Nosnost:
90 kg
Karton 1:
86x61x47
Rozměr:
44x40x86x42
Barva:
šedá
Hmotnost:
6.25 kg
Výška:
85 cm
Šířka:
44 cm
Hloubka:
60 cm
Demontované:
Ano
Počet balení:
1
Výška sedu:
44 cm
Šířka sedu:
44 cm
Hloubka sedu:
40 cm
Počet kusů v balení:
4.00
Materiál:
ČALOUNĚNÍ
Moderní:
Ano
Jídelní:
Ano
Jídelní kovové:
Ano
Kovové:
Ano
Čalouněné:
Ano

Escrima Century Spiral Bambus přírodní

Escrima Century Spiral Bambus přírodní

Escrima Century Spiral Bambus Escrima Century Spiral Bambus je vyrobena jako tradiční Filipínská tyč s neloupanou povrhovou úpravou a vypálenou spirálou. Escrima je vyrobena z bambusu čím je velmi lehká a získává vysokou pevnost a pružnost. - 100% bambus - Vypálená spirála (Hayashi.cz)

Figurína Century BOB XL tělová

Figurína Century BOB XL tělová

BOB, neboli Body Oponent Bag, se obecně řadí mezi další evoluční stupeň klasických boxovacích pytlů a používá se jak při výuce bojových umění, úpolových sportů, tak samozřejmě i pro trénink systémů boje zblízka či sebeobrany. Realističnost této tréninkové pomůcky napomáhá nejenom přesně cílit své údery, ale i odbourávat možné mentální bloky. Díky materiálu, ze kterého je B.O.B. vyroben a 3D tvar,u umožňuje cvičenci „pracovat“ na tomto tréninkovém prostředku zcela  v duchu reálného boje. TOTO ZBOŽÍ JE DODÁVÁNO VE DVOU KUSECH! (základna a tělo) (Hayashi.cz)

Fitness tréninková stanice Century bílá

Fitness tréninková stanice Century bílá

FITNESS TRÉNINKOVÁ STANICE CENTURY Tato tréninková stanice je dobrá všude tam, kde chcete vyřešit Multifunkční trénink na malém místě.   Tréninková stanice century má závěsnnou konstrukci na boxérský pytel (max. 50kg), hrazdu, push-up rukojeti. Můžete zde posílit prakticky celé tělo a k tomu si dát pár koleček boxu. Je to takové malé fitko na minimálním místě.  možnost multifunkčního tréninku zabere málo místa jednoduchá a konstrukce i sestavení (Hayashi.cz)

Century Medicineball 4lb/1.8kg fialová

Century Medicineball 4lb/1.8kg fialová

Century Medicineball Century Medicineball jsou nedílnou součástí jakéhokoliv tréninku. Díky jeho tvaru a celé řadě cviků posílíte celé tělo a zlepšíte celkovou koordinaci a výdrž. - Vinyl - Plněno pískem (Hayashi.cz)

Century Medicineball 6lb/2.7kg zelená

Century Medicineball 6lb/2.7kg zelená

Century Medicineball Century Medicineball jsou nedílnou součástí jakéhokoliv tréninku. Díky jeho tvaru a celé řadě cviků posílíte celé tělo a zlepšíte celkovou koordinaci a výdrž. - Vinyl - Plněno pískem (Hayashi.cz)

Century Medicineball 8lb/3.6kg červená

Century Medicineball 8lb/3.6kg červená

Century Medicineball Century Medicineball jsou nedílnou součástí jakéhokoliv tréninku. Díky jeho tvaru a celé řadě cviků posílíte celé tělo a zlepšíte celkovou koordinaci a výdrž. - Vinyl - Plněno pískem (Hayashi.cz)

Century Medicineball 10lb/4.5kg modrá

Century Medicineball 10lb/4.5kg modrá

Century Medicineball Century Medicineball jsou nedílnou součástí jakéhokoliv tréninku. Díky jeho tvaru a celé řadě cviků posílíte celé tělo a zlepšíte celkovou koordinaci a výdrž. - Vinyl - Plněno pískem (Hayashi.cz)

Century Medicineball 15lb/6.5kg černá

Century Medicineball 15lb/6.5kg černá

Century Medicineball Century Medicineball jsou nedílnou součástí jakéhokoliv tréninku. Díky jeho tvaru a celé řadě cviků posílíte celé tělo a zlepšíte celkovou koordinaci a výdrž. - Vinyl - Plněno pískem (Hayashi.cz)

Steve Madden - Nízké kozačky Century

Steve Madden - Nízké kozačky Century

Nízké kozačky z kolekce Steve Madden. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

XIII Century – Gold Edition (252723)

XIII Century – Gold Edition (252723)

Hra pro PC Tato zlatá edice spojuje úspěšné strategické hry XIII Century: Death or Glory a její pokračování XIII Century: Blood of Europe. Jedná se o středověkou real-time strategii, která se zaměří především na vztahy těch největších evropských národů - zahrajete si tak za Francouze, Mongoly, Němce, či Kyjevskou Rus. Společně s nimi projdete 5 kampaní pokrývajících ty nejznámější bitvy tohoto středověkého období. Těšit se budete moci na rozsáhlé bitvy tisíců vojáků, čímž budou vaše vojenské dovednosti otestovány na maximum. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. … (Alza.cz)

Sportcarp Tričko Century-Velikost L

Sportcarp Tričko Century-Velikost L

Kvalitní bavlněné tričko Sportcarp (180 g) s logem Century na prsou a rukávech a siluetou nahazujícího rybáře na zádech. (Parys.cz)

Sportcarp Tričko Century-Velikost XL

Sportcarp Tričko Century-Velikost XL

Kvalitní bavlněné tričko Sportcarp (180 g) s logem Century na prsou a rukávech a siluetou nahazujícího rybáře na zádech. (Parys.cz)

Sportcarp Tričko Century-Velikost XXL

Sportcarp Tričko Century-Velikost XXL

Kvalitní bavlněné tričko Sportcarp (180 g) s logem Century na prsou a rukávech a siluetou nahazujícího rybáře na zádech. (Parys.cz)

Sportcarp Tričko Century-Velikost XXXL

Sportcarp Tričko Century-Velikost XXXL

Kvalitní bavlněné tričko Sportcarp (180 g) s logem Century na prsou a rukávech a siluetou nahazujícího rybáře na zádech. (Parys.cz)

Piatnik Century II. - Zázraky Východu

Piatnik Century II. - Zázraky Východu

Vítejte zpět ve světě Century! Vydejte se v roli obchodníka na dobrodružnou cestu za slávou a bohatstvím na exotické ostrovy koření. Bohaté herní mechanismy vám poskytnou nekonečnou variabilitu a nespočet možných strategií. Poznejte nové herní prvky. Možnost kombinace s Century: Cesta koření. Očekávaný druhý díl úžasné trilogie jetu! Century je řada 3 vzrušujících a báječně návykových her, které se dají kombinovat. Budete chtít hrát znovu a znovu… a znovu! Počet hráčů: 2 – 4. Doba hry: cca 30 min. Vhodné pro děti od 8 let. (Prodeti.cz)

Určení:
Dětské
Barva:
Barevná
Věk od:
8 let

Kancelářská židle šedá KA-F01 GREY

Kancelářská židle šedá KA-F01 GREY

Moderní výškově nastavitelná kancelářská židle ve sportovním designu, v šedé látce s černými detaily. Polohovací opěrák a houpací mechanismus zajistí komfortní užívání židle, stejně tak jako bederní polštářek a polštářek pod hlavu, které lze odepnout. Nastavitelné područky, kovový kříž a pogumovaná kolečka vhodná na tvrdé podlahy jsou skvělým bonusem židle a zároveň jedním z důvodů, proč vybrat právě tuto židli pro čas strávený u počítače. Nosnost do 130 kg. Výška: 126-134 cm. Šířka sedu: 53 cm. Hloubka sedu: 48 cm. Výška sedu: 46-52 cm. Dodáváno demontované. (Nakup-nabytek.cz)

Hloubka:
70
Šířka:
66
Výška:
136
Barva:
ŠEDÁ
Materiál:
LÁTKA
Výška sedu:
52
Na kolečkách:
Ano
Plastové:
Ano
Čalouněné:
Ano
hmotnost:
21kg

Kancelářská židle šedá KA-E302 GREY

Kancelářská židle šedá KA-E302 GREY

Kancelářská židle KA-E302 GREY. Kancelářská židle potažená šedou látkou v kombinaci s látkou MESH. Výška: 115-125 cm. Šířka sedu: 50 cm. Hloubka sedu: 50 cm. Výška sedu: 48-60 cm. Dodáváno demontované. (Nakup-nabytek.cz)

Celková výška:
115-125 cm
Výška sedáku:
48-60 cm
Celková šířka:
64 cm
Celková hloubka:
65 cm
Rozměry:
50x50x115-125x50-60cm
Barva:
Šedá
Hmotnost:
13.6 kg
Výška:
115 - 125 cm
Šířka:
64 cm
Hloubka:
65 cm
Demontované:
Ano
Počet balení:
1
Nosnost:
120 kg
Výška sedu:
50 - 60 cm
Šířka sedu:
50 cm
Hloubka sedu:
50 cm
Materiál:
LÁTKA
Na kolečkách:
Ano
Kovové:
Ano
Čalouněné:
Ano
Styl:
Kancelářská Židle

Chairy Malaga 59330 Banketová židle - šedá

Chairy Malaga 59330 Banketová židle - šedá

Banketová židle Japan má solidní, ocelový rám. Hodí se nejen na bankety a konference, ale ideálně poslouží také na svatbách a významných událostech, v hotelu či kongresové hale. Sedák, vyrobený z polyuretanové pěny o tloušťce 5,5 cm, poskytuje při sezení komfort a pohodlí.Díky silné a stabilní konstrukci, pokryté práškovým lakem a elegantním čalouněním, je tato židle skvělým řešením, pokud potřebujete elegantní a odolný kus nábytku. Technické údaje: profesionální kvalita zpracování šířka: 44 cm výška: 92 cm šířka profilu: 19 mm hmotnost: 6,5 kg tloušťka rámu: 1 mm max. nosnost 150 Kg stohovatelná židle jsou lehké, snadno můžete připravit posezení pro několik set osob. praktická rukojeť na zadní straně usnadňuje držení židle. Obsah balení: 1x banketová židle Japan (Dilego.cz)

Divero Kempingová rybářská skládací židle šedá

Divero Kempingová rybářská skládací židle šedá

Skládací židle je všestranná: v kempu, na pikniku, odpočívat na okraji lesa nebo v zahradě. Každá rybka, lovec, sportovec nebo divák ocení tuto židli pro snadné použití a kompaktní velikost balení. V loketní opěrce je integrován praktický držák pohárku, ve kterém lze samozřejmě také ukládat mobilní telefon nebo jiné nádobí. K dispozici je také síť pro příslušenství na zadní straně.Područky mohou být připevněny v požadované výšce spony a sedadlo je dodatečně vyztuženo popruhy, takže je zabráněno sedění.Uložené v přiloženém ramenním kufříku je toto skvělé sedadlo vždy dostupné. Tato židle je tak také dokonalým společníkem pro festival. Technické údaje: Rozměry cca 90 x 47 x 47 cm Baleno: 90x14 cm Sedák přibližně 50x40 cm Potah vodu odpuzující Příslušenství netto: 38x16 cm Barva: šedá /… (Kokiskashop.cz)

Chairy Malaga 59330 Banketová židle - šedá

Chairy Malaga 59330 Banketová židle - šedá

Banketová židle Japan má solidní, ocelový rám. Hodí se nejen na bankety a konference, ale ideálně poslouží také na svatbách a významných událostech, v hotelu či kongresové hale. Sedák, vyrobený z polyuretanové pěny o tloušťce 5,5 cm, poskytuje při sezení komfort a pohodlí.Díky silné a stabilní konstrukci, pokryté práškovým lakem a elegantním čalouněním, je tato židle skvělým řešením, pokud potřebujete elegantní a odolný kus nábytku. Technické údaje: profesionální kvalita zpracování šířka: 44 cm výška: 92 cm šířka profilu: 19 mm hmotnost: 6,5 kg tloušťka rámu: 1 mm max. nosnost 150 Kg stohovatelná židle jsou lehké, snadno můžete připravit posezení pro několik set osob. praktická rukojeť na zadní straně usnadňuje držení židle. Obsah balení: 1x banketová židle Japan (Kokiskashop.cz)

Moderní židle, šedá látka / černý kov, ALMIRA

Moderní židle, šedá látka / černý kov, ALMIRA

Moderní židle ALMIRA Materiál: látka / kov Barva: šedá / černá Rozměry (ŠxHxV): 50x65x94 cm výška sedu 50 cm, hloubka sedu 44 cm, nosnost 110kg Dodávána v demontu (Nakup-nabytek.cz)

Jídelní židle šedá s černou konstrukcí TK2030

Jídelní židle šedá s černou konstrukcí TK2030

Jídelní židle se pyšní svým moderním designem. Opěrka i sedací část  je vyrobena z kvalitní a odolné látky v šedé barvě. Nohy židle jsou pak vyrobeny z kovu v černé barvě, které dodávají této židli styl. Je to opravdu povedený kousek s vytvarovaným sedákem pro příjemné sezení u stolování s přáteli či rodinou. Design židle je velmi elegantně propojen. Rozzáří vaši jídelnu nebo kuchyň. Výška židle je 85 cm, hloubka sedu 49 cm a šířka je 43 cm. Výška sedu 47,5 cm.  Dodáváno v demontu. (Nakup-nabytek.cz)

Jídelní židle šedá ekokůže kovové nohy OF082

Jídelní židle  šedá  ekokůže kovové nohy OF082

Elegantní jídelní židle je čalouněná šedou eko kůží, má kovovou konstrukci. Pěkně vynikne nejen v kuchyni nebo jídelně, ale i v zasedací místnosti nebo v kanceláři. Dodáváme demontované. (Nakup-nabytek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít