CENTURY Židle - bílá

CENTURY Židle - petrolejová

CENTURY Židle - petrolejová

Usaďte se na romantické železné židli v petrolejové barvě a vychutnejte si příjemný den se zahradním nábytkem CENTURY. Ten klid a odpočinek jako v dávných časech před stresem z mobilů a hektiky všedních dnů. Šaramantní série ve stylu francouzských zahrad s hravými krucánky a charakteristickým děrovaným vzorem. Stolek s lakovaným povrchem a gumovými kryty na nohách. K dostání další zahradní nábytek v různých barvách. Další informace: stohovatelná, odolná až do 120 kg. Pokyny pro údržbu: vhodný pro venkovní použití. Chraňte před dlouhodobou vlhkostí. Očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou. Pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem. (Butlers.cz)

CENTURY Židle - šedá

CENTURY Židle - šedá

Usaďte se na romantické železné židli v šedé barvě a vychutnejte si příjemný den se zahradním nábytkem CENTURY. Ten klid a odpočinek jako v dávných časech před stresem z mobilů a hektiky všedních dnů. Šaramantní série ve stylu francouzských zahrad s hravými krucánky a charakteristickým děrovaným vzorem. Stolek s lakovaným povrchem a gumovými kryty na nohách. K dostání další zahradní nábytek v různých barvách. Další informace: stohovatelná, odolná až do 120 kg. Pokyny pro údržbu: vhodný pro venkovní použití. Chraňte před dlouhodobou vlhkostí. Očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou. Pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem. (Butlers.cz)

CENTURY Stůl - bílá

CENTURY Stůl - bílá

Jak příjemně čas ubíhá, když relaxujete na zahradě a užíváte si dne. Je klidný a uvolněný jako kdysi, v dobách bez mobilního stresu a hektického života. Okouzlující řada zahradního nábytku CENTURY ve francouzském stylu zimních zahrad s typickými hravými ozdobami. Deska ze železa s práškovým nástřikem s hladkým, lesklým povrchem. K dostání i další nábytek z této řady. Pokyny pro údržbu: vhodný pro venkovní použití. Chraňte před dlouhodobou vlhkostí. Očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou. Pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem. (Butlers.cz)

Boxerské plato Century bílá

Boxerské plato Century bílá

Boxerské platu Century Foldway Speedbag Prostorové omezení ve vašem dojo nebo domácí posilovně nejsou problémem s platformou Foldaway Speedbag! Pokud plato zrovna nepoužíváte, můžetě jej složit tak, aby leželo prakticky v rovině stěny, což vám ušetří cenný prostor. Šest nastavitelných výškových úrovní činí platformu ideální pro každého sportovce. Zahrnuje potřebný hardware (Hayashi.cz)

Fitness tréninková stanice Century bílá

Fitness tréninková stanice Century bílá

FITNESS TRÉNINKOVÁ STANICE CENTURY Tato tréninková stanice je dobrá všude tam, kde chcete vyřešit Multifunkční trénink na malém místě.   Tréninková stanice century má závěsnnou konstrukci na boxérský pytel (max. 50kg), hrazdu, push-up rukojeti. Můžete zde posílit prakticky celé tělo a k tomu si dát pár koleček boxu. Je to takové malé fitko na minimálním místě.  možnost multifunkčního tréninku zabere málo místa jednoduchá a konstrukce i sestavení (Hayashi.cz)

Konstrukce na boxovací pytel Century bílá

Konstrukce na boxovací pytel Century bílá

Konstrukce na boxovací pytel Century   Konstrukce je navržena tak, aby se rameno dalo otočit ke zdi. Dodává se bez hmoždinek. Při upevnění doporučujeme výběr šroubů a hmoždinek (záleží na tom, jaký materiál je zeď). nosnost a 50kg vyrobeno z oceli o průměru 16mm otočné rameno moderní design (Hayashi.cz)

CENTURY Židle - bílá

CENTURY Židle - bílá

Jak příjemně čas ubíhá, když relaxujete na zahradě a užíváte si dne. Je klidný a uvolněný jako kdysi, v dobách bez mobilního stresu a hektického života. Okouzlující řada zahradního nábytku CENTURY ve francouzském stylu zimních zahrad s typickými hravými ozdobami. Židle CENTURY s hladkým povrchem je tak nadčasová. K dostání i další nábytek z této řady. Další informace: stohovatelná, odolná až do 120 kg. Pokyny pro údržbu: vhodný pro venkovní použití. Chraňte před dlouhodobou vlhkostí. Očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou. Pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem. (Butlers.cz)

Elektrický motocykl RACCEWAY CENTURY, bílý-lesklý - montáž zdarma,…

Elektrický motocykl RACCEWAY CENTURY, bílý-lesklý - montáž zdarma, servis u zákazníka

Elektrický skútr E-CENTURY díky svým parametrům spadá do kategorie malých motorek rychlost do 45km/h a výkon do 4kW, tudíž je zapotřebí mít řidičské oprávnění AM. To je možné udělat si již od 15let. Zároveň ho automaticky mají všichni vlastníci řidičského oprávnění B, C a D.  Na první pohled zaujme svým retro designem, který je velice precizně zpracovaný, žádné plasty, použity nerezové chromové komponenty. Zároveň díky lithiové baterii není těžký a to spolu s vyšším výkonem značí velkou živost a zrychlení u… (Efitness.cz)

CENTURY Židle s područkami - bílá

CENTURY Židle s područkami - bílá

Jak příjemně čas ubíhá, když relaxujete na zahradě a užíváte si dne. Je klidný a uvolněný jako kdysi, v dobách bez mobilního stresu a hektického života. Okouzlující řada zahradního nábytku CENTURY ve francouzském stylu zimních zahrad s typickými hravými ozdobami. Židle CENTURY s hladkým povrchem a područkami je tak nadčasová. K dostání i další nábytek z této řady. Další informace: stohovatelná, odolná až do 120 kg. Pokyny pro údržbu: vhodný pro venkovní použití. Chraňte před dlouhodobou vlhkostí. Očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou. Pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem. (Butlers.cz)

Plastová židle, bílá

Plastová židle, bílá

Praktická plastová židle. Stav produktu: Znečištěno. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito. (Rozbaleno.cz)

Gumová pistole Century černá

Gumová pistole Century černá

Gumová pistole Century Gumová replika pistole od firmy Century je opatřena bezpečnostní červenou ústí hlavně pro bezpečné rozpoznání od reálné zbraně. Pistoli využijete při nácviku obrany proti ozbrojenému útočníkovy ať už při kurzech sebeobrany nebo policejním či vojenském výcviku. Zbraň navrhl Tom Patire, zakladatel Compliance Direction Takedown (CDT) a nesmrtících metod. - Guma - Červené ústí - Umělá spoušť - 18,5cm dlouhá hlaveň - 13,5cm dlouhá rukojeť - Designováno Tomem Patirem (Hayashi.cz)

Roztahovadlo Versaflex Century černá

Roztahovadlo Versaflex Century černá

Roztahovadlo Versaflex je ideální pro ty, kteří hledají způsob jak se maximálně protáhnout v co nejkratším možném čase. Produkt Century Versaflex kombinuje těžkou ocelovou konstrukci s technologií pro lepší výkon a vynikající výsledky při protažení. Všestrannost je zahrnuta v systému volby obtížnosti, takže si na své přijde jak začátečník tak elitní sportovec. Záruka je limitována na jeden rok. Klíčové vlastnosti: * Protažení je možné až do rozsahu 190 stupňů * Rukojeti pro lepší protažení jsou umístěny na každé straně * Indikátor stupňů pro lepší zpětnou kontrolu * Robustní ocelová konstrukce * Odolný lak je nanesen práškovou formou pro dlouhodobou životnost. * Dvě pozice pro protažení rukou * Ocelová ráčna je skovaná v pouzdru * Páka pro rychlé uvolnění * Tvarovatelné pěnové podložky… (Hayashi.cz)

Century Bob’s Jacket černá

Century Bob’s Jacket černá

CENTURY BOB’S JACKET - NÁVLEK NA BOBA Návlek na Boba Vám poskytne kompletně novou dimenzi možností jak trénovat s Bobem… S touto pomůckou můžete nacvičovat blokování, obloukové techniky kolem krytů a kombinace, které bez překážek v podobě paží na běžném pytli nebo samotném Bobovi nenacvičíte. Váš trénink tedy dostává nové možnosti s touto jednoduchou ale velmi praktikou pomůckou. Návlek se na tělo Boba upíná pomocí pásků na zadní straně výrobku. Samotný návlek je vyroben z vinylu a polyuretanové pěny. (Hayashi.cz)

Century Escrima Natural přírodní

Century Escrima Natural přírodní

Century rattanová loupaná escrima patří k těm nejlepším od této firmy. Dlouhá je 72 cm. (Hayashi.cz)

Nunchaku Century XMA černá

Nunchaku Century XMA černá

Nunchaku Century XMA Nunchaku Century XMA jsou vyrobeny ze stejné slitiny hliníku, která se používá při výrobě letadel. Díky tomuto materiálu jsou nunchaku velmi lehké a odolné. Naleznete na nich logo XMA. Spojovací řetěz je 9cm dlouhý a při tréninku je velmi tichý. - Slitina hliníku - Průměr: 3,2cm - 9cm dlouhý řetěz - XMA logo (Hayashi.cz)

Plastový nůž Century černá

Plastový nůž Century černá

PLASTOVÝ NŮŽ CENTURY Tréninkový plastový nůž, který imituje pravou zbraň.  délka ostří 15,24 cm  délka rukojeti 10,16 cm  celková délka 30,48 cm  váha 71 g (Hayashi.cz)

Racceway CENTURY red (4891223123524)

Racceway CENTURY red (4891223123524)

Elektroskútr nabíjení 6hod, baterie Lithiová 60V, 20Ah, rychlost 45km/h, motor 2000W, nosnost 150kg, stoupání 20%, počet osob 2, dojezd 40km Jezděte po ulicích města stylově a buďte zároveň šetrní k přírodě! Racceway Century Red je elektrický skútr, který spadá do kategorie malých motorek a vyžaduje tak ke svému řízení řidičský průkaz AM. Jeho elektrický motor s výkonem 2000 W má nulovou produkci zplodin. Je tak velmi tichý a šetrný k životnímu prostředí a vy nemusíte mít špatný pocit ze znečišťování okolí. Celý je tvořen z kvalitních chromových komponentů, které mu dávají zajímavý retro design. Je též velmi lehký a jeho lithiová baterie mu dodává skvělý výkon, zrychlení i životnost. Baterie je vyjímatelná a váží 7,5 kg, takže ji můžete dobíjet i u sebe doma. Dále se skútr pyšní… (Alza.cz)

Racceway CENTURY yellow (4891223123555)

Racceway CENTURY yellow (4891223123555)

Elektroskútr nabíjení 6hod, baterie Lithiová 60V, 20Ah, rychlost 45km/h, motor 2000W, nosnost 150kg, stoupání 20%, počet osob 2, dojezd 40km Jezděte po ulicích města stylově a buďte zároveň šetrní k přírodě! Racceway Century Yellow je elektrický skútr, který spadá do kategorie malých motorek a vyžaduje tak ke svému řízení řidičský průkaz AM. Jeho elektrický motor s výkonem 2000 W má nulovou produkci zplodin. Je tak velmi tichý a šetrný k životnímu prostředí a vy nemusíte mít špatný pocit ze znečišťování okolí. Celý je tvořen z kvalitních chromových komponentů, které mu dávají zajímavý retro design. Je též velmi lehký a jeho lithiová baterie mu dodává skvělý výkon, zrychlení i životnost. Baterie je vyjímatelná a váží 7,5 kg, takže ji můžete dobíjet i u sebe doma. Dále se skútr… (Alza.cz)

Racceway CENTURY grey (4891223123531)

Racceway CENTURY grey (4891223123531)

Elektroskútr nabíjení 6hod, baterie Lithiová 60V, 20Ah, rychlost 45km/h, motor 2000W, nosnost 150kg, stoupání 20%, počet osob 2, dojezd 40km Jezděte po ulicích města stylově a buďte zároveň šetrní k přírodě! Racceway Century Grey je elektrický skútr, který spadá do kategorie malých motorek a vyžaduje tak ke svému řízení řidičský průkaz AM. Jeho elektrický motor s výkonem 2000 W má nulovou produkci zplodin. Je tak velmi tichý a šetrný k životnímu prostředí a vy nemusíte mít špatný pocit ze znečišťování okolí. Celý je tvořen z kvalitních chromových komponentů, které mu dávají zajímavý retro design. Je též velmi lehký a jeho lithiová baterie mu dodává skvělý výkon, zrychlení i životnost. Baterie je vyjímatelná a váží 7,5 kg, takže ji můžete dobíjet i u sebe doma. Dále se skútr pyšní… (Alza.cz)

Racceway CENTURY black (4891223123517)

Racceway CENTURY black (4891223123517)

Elektroskútr nabíjení 6hod, baterie Lithiová 60V, 20Ah, rychlost 45km/h, motor 2000W, nosnost 150kg, stoupání 20%, počet osob 2, dojezd 40km Jezděte po ulicích města stylově a buďte zároveň šetrní k přírodě! Racceway Century Black je elektrický skútr, který spadá do kategorie malých motorek a vyžaduje tak ke svému řízení řidičský průkaz AM. Jeho elektrický motor s výkonem 2000 W má nulovou produkci zplodin. Je tak velmi tichý a šetrný k životnímu prostředí a vy nemusíte mít špatný pocit ze znečišťování okolí. Celý je tvořen z kvalitních chromových komponentů, které mu dávají zajímavý retro design. Je též velmi lehký a jeho lithiová baterie mu dodává skvělý výkon, zrychlení i životnost. Baterie je vyjímatelná a váží 7,5 kg, takže ji můžete dobíjet i u sebe doma. Dále se skútr… (Alza.cz)

Racceway CENTURY white (4891223123548)

Racceway CENTURY white (4891223123548)

Elektroskútr nabíjení 6hod, baterie Lithiová 60V, 20Ah, rychlost 45km/h, motor 2000W, nosnost 150kg, stoupání 20%, počet osob 2, dojezd 40km Jezděte po ulicích města stylově a buďte zároveň šetrní k přírodě! Racceway Century White je elektrický skútr, který spadá do kategorie malých motorek a vyžaduje tak ke svému řízení řidičský průkaz AM. Jeho elektrický motor s výkonem 2000 W má nulovou produkci zplodin. Je tak velmi tichý a šetrný k životnímu prostředí a vy nemusíte mít špatný pocit ze znečišťování okolí. Celý je tvořen z kvalitních chromových komponentů, které mu dávají zajímavý retro design. Je též velmi lehký a jeho lithiová baterie mu dodává skvělý výkon, zrychlení i životnost. Baterie je vyjímatelná a váží 7,5 kg, takže ji můžete dobíjet i u sebe doma. Dále se skútr… (Alza.cz)

Plakát 20th Century Women

Plakát 20th Century Women

Limitovaná série, sítotisk 3 barev. Autor: Jindřich Janíček (Vemzu.cz)

Godet Gastro 21 century

Godet Gastro 21 century

(Cellarius.cz)

Značka:
Godet
Objem:
0.7l
Typ:
cognac

Židle, bílá / šedá, DAMARA

Židle, bílá / šedá, DAMARA

Designová židle s extra měkkým sedadlem Damara Materiál: plast / látka / dřevo Barva: bílá / šedá / buk Rozměry (ŠxHxV): 48x57x80 Výška sezení: 46 cm Hloubka sedu: 43 cm Nosnost: 100 kg Dodávané v demontu. (Nakup-nabytek.cz)

Židle, bílá / fialová, DAMARA

Židle, bílá / fialová, DAMARA

Designová židle s extra měkkým sedadlem Damara Materiál: plast / látka / dřevo Barva: bílá / fialová / buk Rozměry (ŠxHxV): 48x57x80 Výška sezení: 46 cm Hloubka sedu: 43 cm Nosnost: 100 kg Dodávané v demontu. (Nakup-nabytek.cz)

Židle, bílá/čokoládová, DAMARA

Židle, bílá/čokoládová, DAMARA

Designová židle s extra měkkým sedadlem Damara Materiál: plast / látka / dřevo Barva: čokoládová / bílá / buk Rozměry (ŠxHxV): 48x57x80 Výška sezení: 46 cm Hloubka sedu: 43 cm Nosnost: 100 kg Dodávané v demontu. (Nakup-nabytek.cz)

Židle, bílá/petrolejovosivá, DAMARA

Židle, bílá/petrolejovosivá, DAMARA

Designová židle s extra měkkým sedadlem Damara Materiál: plast / látka / dřevo Barva: petrolejovosivá / bílá / buk Rozměry (ŠxHxV): 48x57x80 Výška sezení: 46 cm Hloubka sezení: 43 cm Nosnost: 100 kg Dodávané v demontu. (Nakup-nabytek.cz)

Židle, bílá / červená, DAMARA

Židle, bílá / červená, DAMARA

Designová židle s extra měkkým sedadlem Damaris Materiál: plast / látka / dřevo Barva: bílá / červená / buk Rozměry (ŠxHxV): 48x57x80 Výška sezení: 46 cm Hloubka sedu: 43 cm Nosnost: 100 kg Dodávané v demontu (Nakup-nabytek.cz)

Židle, bílá, ANISA NEW

Židle, bílá, ANISA NEW

ANISA jídelna židle, materiál: chromové nohy + plast, provedení: bílá, rozměry (ŠxHxV): 46x46x85 cm. Výška sedu 44 cm. (Nakup-nabytek.cz)

Escrima Century Spiral Bambus přírodní

Escrima Century Spiral Bambus přírodní

Escrima Century Spiral Bambus Escrima Century Spiral Bambus je vyrobena jako tradiční Filipínská tyč s neloupanou povrhovou úpravou a vypálenou spirálou. Escrima je vyrobena z bambusu čím je velmi lehká a získává vysokou pevnost a pružnost. - 100% bambus - Vypálená spirála (Hayashi.cz)

Figurína Century BOB XL tělová

Figurína Century BOB XL tělová

BOB, neboli Body Oponent Bag, se obecně řadí mezi další evoluční stupeň klasických boxovacích pytlů a používá se jak při výuce bojových umění, úpolových sportů, tak samozřejmě i pro trénink systémů boje zblízka či sebeobrany. Realističnost této tréninkové pomůcky napomáhá nejenom přesně cílit své údery, ale i odbourávat možné mentální bloky. Díky materiálu, ze kterého je B.O.B. vyroben a 3D tvar,u umožňuje cvičenci „pracovat“ na tomto tréninkovém prostředku zcela  v duchu reálného boje. TOTO ZBOŽÍ JE DODÁVÁNO VE DVOU KUSECH! (základna a tělo) (Hayashi.cz)

Century Medicineball 4lb/1.8kg fialová

Century Medicineball 4lb/1.8kg fialová

Century Medicineball Century Medicineball jsou nedílnou součástí jakéhokoliv tréninku. Díky jeho tvaru a celé řadě cviků posílíte celé tělo a zlepšíte celkovou koordinaci a výdrž. - Vinyl - Plněno pískem (Hayashi.cz)

Century Medicineball 6lb/2.7kg zelená

Century Medicineball 6lb/2.7kg zelená

Century Medicineball Century Medicineball jsou nedílnou součástí jakéhokoliv tréninku. Díky jeho tvaru a celé řadě cviků posílíte celé tělo a zlepšíte celkovou koordinaci a výdrž. - Vinyl - Plněno pískem (Hayashi.cz)

Century Medicineball 8lb/3.6kg červená

Century Medicineball 8lb/3.6kg červená

Century Medicineball Century Medicineball jsou nedílnou součástí jakéhokoliv tréninku. Díky jeho tvaru a celé řadě cviků posílíte celé tělo a zlepšíte celkovou koordinaci a výdrž. - Vinyl - Plněno pískem (Hayashi.cz)

Century Medicineball 10lb/4.5kg modrá

Century Medicineball 10lb/4.5kg modrá

Century Medicineball Century Medicineball jsou nedílnou součástí jakéhokoliv tréninku. Díky jeho tvaru a celé řadě cviků posílíte celé tělo a zlepšíte celkovou koordinaci a výdrž. - Vinyl - Plněno pískem (Hayashi.cz)

Century Medicineball 12lb/5.4kg šedá

Century Medicineball 12lb/5.4kg šedá

Century Medicineball Century Medicineball jsou nedílnou součástí jakéhokoliv tréninku. Díky jeho tvaru a celé řadě cviků posílíte celé tělo a zlepšíte celkovou koordinaci a výdrž. - Vinyl - Plněno pískem (Hayashi.cz)

Century Medicineball 15lb/6.5kg černá

Century Medicineball 15lb/6.5kg černá

Century Medicineball Century Medicineball jsou nedílnou součástí jakéhokoliv tréninku. Díky jeho tvaru a celé řadě cviků posílíte celé tělo a zlepšíte celkovou koordinaci a výdrž. - Vinyl - Plněno pískem (Hayashi.cz)

Steve Madden - Nízké kozačky Century

Steve Madden - Nízké kozačky Century

Nízké kozačky z kolekce Steve Madden. Model vyroben z textilního materiálu. (Answear.cz)

XIII Century – Gold Edition (252723)

XIII Century – Gold Edition (252723)

Hra pro PC Tato zlatá edice spojuje úspěšné strategické hry XIII Century: Death or Glory a její pokračování XIII Century: Blood of Europe. Jedná se o středověkou real-time strategii, která se zaměří především na vztahy těch největších evropských národů - zahrajete si tak za Francouze, Mongoly, Němce, či Kyjevskou Rus. Společně s nimi projdete 5 kampaní pokrývajících ty nejznámější bitvy tohoto středověkého období. Těšit se budete moci na rozsáhlé bitvy tisíců vojáků, čímž budou vaše vojenské dovednosti otestovány na maximum. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. … (Alza.cz)

Sportcarp Tričko Century-Velikost L

Sportcarp Tričko Century-Velikost L

Kvalitní bavlněné tričko Sportcarp (180 g) s logem Century na prsou a rukávech a siluetou nahazujícího rybáře na zádech. (Parys.cz)

Sportcarp Tričko Century-Velikost XL

Sportcarp Tričko Century-Velikost XL

Kvalitní bavlněné tričko Sportcarp (180 g) s logem Century na prsou a rukávech a siluetou nahazujícího rybáře na zádech. (Parys.cz)

Sportcarp Tričko Century-Velikost XXL

Sportcarp Tričko Century-Velikost XXL

Kvalitní bavlněné tričko Sportcarp (180 g) s logem Century na prsou a rukávech a siluetou nahazujícího rybáře na zádech. (Parys.cz)

Sportcarp Tričko Century-Velikost XXXL

Sportcarp Tričko Century-Velikost XXXL

Kvalitní bavlněné tričko Sportcarp (180 g) s logem Century na prsou a rukávech a siluetou nahazujícího rybáře na zádech. (Parys.cz)

Piatnik Century II. - Zázraky Východu

Piatnik Century II. - Zázraky Východu

Vítejte zpět ve světě Century! Vydejte se v roli obchodníka na dobrodružnou cestu za slávou a bohatstvím na exotické ostrovy koření. Bohaté herní mechanismy vám poskytnou nekonečnou variabilitu a nespočet možných strategií. Poznejte nové herní prvky. Možnost kombinace s Century: Cesta koření. Očekávaný druhý díl úžasné trilogie jetu! Century je řada 3 vzrušujících a báječně návykových her, které se dají kombinovat. Budete chtít hrát znovu a znovu… a znovu! Počet hráčů: 2 – 4. Doba hry: cca 30 min. Vhodné pro děti od 8 let. (Prodeti.cz)

Určení:
Dětské
Barva:
Barevná
Věk od:
8 let

DAISY JANE Skládací židle - bílá

DAISY JANE Skládací židle - bílá

Švitoření ptáků, tanec slunce a dobrý pocit – lepší to být nemůže! Do těchto dnů zapadá řada DAISY JANE. Obsahuje skládací židli s květinovým zdobením na područkách a sedátka z lamel a rozkládací stůl – k dispozici v různých barvách. Mladistvý vzhled, šetří místo a je univerzální. Další informace: stohovatelná, odolná až do 120 kg. Pokyny pro údržbu: vhodná pro venkovní použití. Chraňte před dlouhodobou vlhkostí. Očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou. Pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem. (Butlers.cz)

Židle, bílá plast / buk, KALISA

Židle, bílá plast / buk, KALISA

Jídelní židle KALISA Materiál: plast / buk Barva: bílá Rozměry (ŠxHxV): 53x47x82 cm Hloubka sedu: 43 cm Výška sedu: 41 cm Nosnost: 110 kg Dodávané v demontu. (Nakup-nabytek.cz)

G21 Teara 51543 Barová židle bílá

G21 Teara 51543 Barová židle bílá

Barová židle G21 Teara bílá Zakládáte restauraci či kavárničku? Nebo jste si domů pořídili bar? Opatřete si k tomu stylové barové židle G21 Taera white. Každodenní povídání u baru může být nyní ještě příjemnější. Pohodlně se posaďte do komfortní plastové barové židle. Vychutnejte si tak maximální pohodlí u ranní kávy či večerního drinku s přáteli. G21 Taera představuje kombinaci skutečně pohodlného sezení a moderního stylu. Designová barová židle je výškově nastavitelná a otočná. Zajímavě řešený plastový sedák v bílé barvě se velmi snadno čistí a udržuje. Noha židle je vyrobena z pochromované oceli a má pohodlnou opěrku na nohy na kruhovém podnoží. Chrom má zrcadlový efekt, který působí velice čistě a elegatně. Barová židle vás zaujme především svým stabilním zpracováním a moderním… (Kokiskashop.cz)

Barva:
bílá
Distribuce:
CZ
Materiál:
Plast, pochromovaná ocel

Nunchaku Century ručně vyřezávaný ratan přírodní

Nunchaku Century ručně vyřezávaný ratan přírodní

Nunchaku Century ručně vyřezávaný ratan Ratanové nunchaku od firmy Century jsou velmi lehké a pružné což využijete při cvičení sestav. Díky ručnímu vyřezávání jsou každé nunchaku nezaměnitelným originálem. Spojení je zajištěno 14cm dlouhým 7 článkovým řetězem. - Ratan - Průměr: 2,9cm - Ručně vyřezávané - 7 článkový řetěz - 14cm dlouhý řetěz (Hayashi.cz)

Nunchaku Century bambusové s řetězem přírodní

Nunchaku Century bambusové s řetězem přírodní

Nunchaku Century bambusové s řetězem Bambusové nunchaku s řetězem od firmy Century jsou vyrobeny z dvoubarevného bambusu dle tradičního kulatého tvaru. 14cm dlouhý řetěz spojující nunchaku je zakončen ložiskem, které zajišťuje plynulou rotaci. - Bambus - Průměr: 3cm - 14cm dlouhý řetěz (Hayashi.cz)

Nunchaku Century pěnové s řetězem - černá černá

Nunchaku Century pěnové s řetězem - černá černá

Nunchaku Century pěnové s řetězem Pěnové nunchaku od firmy Century jsou vhodné zejména pro nácvik sestav a jednotlivých technik. Dřevěné jádro je obaleno pěnou, která pohlcuje energii z nárazů kvůli bezpečnosti. Nunchaku jsou spojovány 14cm dlouhým 7 článkovým řetězem.   Charakteristika Dřevěné jádro Průměr: 3cm 7 článkový řetěz 14cm dlouhý řetěz (Hayashi.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít